اخبار شرکتمیزبان فا

۷۰ درصد تخفیف مرگبار برای اولین بار در ۱۰ سال گذشته

به مناسب فرارسیدن بهار 1400 همچون سال های گذشته طرح بهاره تخفیف های شگفت انگیز در راستای خرید و تمدید سرویس های میزبانی ارائه شد!  این بار 29 درصد تخفیف درست و حسابی را جهت خرید هاست با تخفیف برای اولین بار در تاریخ هاستینگ کشور رونمایی کردیم. در این ویدیو به شما می گوییم که چطور  این کد تخفیف را تا 70 درصد به نفع خود افزایش بدید! 70 درصد تخفیف مرگبار برای اولین بار در 10 سال گذشته واقعا استثایی بود. پس با ما همراه باشید… 😍

سرویس های میزبان فا به عنوان هاست های پرسرعت و با کیفیت هواداران خود را دارد. بنابر روال هر سال کاربران منتظر ارائه تخفیف نوروزی جهت تمدید و خرید سرویس و پیش خرید هاست بوده اند. در ادامه کامل توضیح می دهیم که چطور سرویس های خود را تمدید نمایید. این تخفیفات در سرویس های دو سالانه تا 60 درصد و در سرویس های سه سالانه تا 70 درصد قابل ارتقاء می باشد.

خرید هاست با تخفیف

چطور تخفیف 29 درصدی را تا 70 درصد ارتقاء دهیم؟

  • جهت خرید هاست ایران یا انواع هاست های دیگر به همراه تخفیف به وبسایت اصلی میزبان فا به آدرس mizbanfa.net مراجعه کنید.
  • به صفحه سرویس مورد نظر خود مراجعه کنید.
  • کمی پایین تر پلن های مربوط به هاست خود را می بینید. آخر هر پلن قیمت 2 ساله و 3 ساله این سرویس نوشته شده است.

کد تخفیف هاست میزبان فا

نکته: دقت داشته باشید این قیمت ها فقط در راستای تخفیف نوروزی و خرید هاست با تخفیف درج شده اند.
روی قیمت سرویس دو سالانه 29 درصد تخفیف و روی قیمت سرویس سه سالانه هم 39 درصد تخفیف اعمال شده جالب تر اینکه همه این تخفیفات جدا از کد 29 درصد تخفیف نوروزی میزبان فا است…

شما می توانید علاوه بر تخفیف 29 درصد و 39 درصد در خرید دوسالانه و سه سالانه در مراحل خرید از کد تخفیف استفاده کنید. به این ترتیب شما می توانید در سرویس 3 سالانه تا حدود 70 درصد تخفیف و در سرویس دو سالانه تا 60 درصد بهره مند شوید. همچنین در سایر سرویس های سالانه، شش ماهه، سه ماهه و ماهانه هم می توانید تا 29 درصد تخفیف داشته باشید.

برای استفاده از کد تخفیف و خرید هاست با تخفیف تا 30 اسفند ماه فرصت دارید، دقت داشته باشید طرح تخفیفی تمدید نخواهد شد.

5/5 - (1 امتیاز)

محدثه اسماعیلی

سالهاست که با وردپرس کار می کند و پس از آن به کسب اطلاعات در ابعادی وسیع تر پرداخت و توانست در حوزه هایی چون دیجیتال مارکتینگ، سئو و تولید محتوای اصولی مطابق با الگوریتم های روز گوگل گام بردارد. او اکنون به عنوان علاقمند به مباحث تحت وب و سئو به تیم تحریریه میزبان فا کمک رسانی می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا