امروزه با رشد فزاینده‌ای که در ایجاد کسب و کارهای آنلاین رخ داده، تبلیغات اینترنتی هم به همین شکل از حالت سنتی خارج شده و پا به عرصه اینترنتی گذاشته است. با افزایش تعداد کاربران در دنیای اینترنت که به لطف گوشی‌های هوشمند و انواع گجت‌ها بیشتر و بیشتر شده، توجه به تبلیغات اینترنتی از سوی بازاریابان و صاحبان کسب و کارها نیز رشد فزاینده ای داشته است. می‌توان گفت که تقریبا تمام بازاریابان، تبلیغات اینترنتی و آنلاین را در استراتژی بازاریابی خود قرار داده یا در آینده نزدیک تصمیم به استفاده از آن دارند. چرا که در این نوع تبلیغات، بازار هدف یک کسب و کار محدود به محله نبوده و سطح وسیعی از یک جامعه را تشکیل می‌دهد. علاوه بر این به دلیل هوشمند بودن، فراگیر بودن و ماندگاری به صورت شبانه روزی باعث دیده شدن بیشتر خواهد شد.

سفارش بنر تبلیغاتی سفارش رپورتاژ اگهی

ضوابط درج بنرهای تبلیغاتی در پایگاه دانش میزبان فا

تبلیغاتپایگاه دانش میزبان‌فا با بیش از پنج سال فعالیت در زمینه تولید آموزش‌های تخصصی وبمستری و رسانه قدرتمند میزبان فا مگ با دو سال سابقه مثتمر و مفید، می‌توانند بستری ایده‌آل برای صاحبان کسب و کار در عرصه اینترنت، فروشگاه‌های اینترنتی، طراحان وبسایت و دیجیتال مارکتینگ که فعالیت مرتبطی با این رسانه ها دارند، باشد. این پایگاه با تمرکز روی تولید محتوای بسیار اصولی، بهینه و سبز موفق شده تا روزانه بیش از هزاران بازدیدکننده را به صورت ارگانیک از موتورهای جستجو همچون گوگل به خود جذب کند که عمده این افراد بازدیدکننده در دسته‌بندی زیر قرار دارند و می‌توانند به مشتری و استفاده کننده از خدمات کسب و کار شما تبدیل شوند.

تبلیغات در میزبان فا

عموم بازدیدکنندگان پایگاه دانش چه کسانی هستند؟

 • برنامه نویسان و طراحان وب
 • مدیران آی‌تی شرکت‌های خصوصی و دولتی
 • مدیران سایت‌ها و انواع کسب و کارهای آنلاین
 • دانشجویان و فریلنسرهای فعال در حوزه تجارت الکترونیک

میزبان فا مگ نیز با توجه به گسترش فزاینده تکنولوژی توانسته قشر عظیمی از صاحبان کسب و کارهای مختلف را تحت پوشش خود قرار دهد چرا که فعالیت آن بر بستر IT و تکنولوژی محور است در نتیجه عموم مردم را پوشش می دهد.

بازدیدکنندگان رسانه میزبان فا مگ اغلب چه اشخاصی هستند؟

 • صاحبان انواع کسب و کارها
 • علاقمندان به حوزه آیتی
 • فریلنسرها
 • فعالان شبکه های اجتماعی
 • و…

این رسانه قشر عظیمی از کاربران اینترنتی را تحت پوشش خود قرار می دهد چرا که موضوعات آن تکنولوژی محور و مورد کاربرد همگان است. بنابراین می تواند رسانه ای فوق العاده قوی برای درج تبلیغات شما محسوب گردد تا در نهایت مخاطبان هدف حوزه خود را جذب کنید! از سوی دیگر با توجه به عمومیت محتوای میزبان فا مگ، نرخ کلیک آن بسیار بالا می باشد.

جایگاه تبلیغات شما در پایگاه دانش میزبان فا کجاست؟

 

شرایط و قوانین درج آگهی در رسانه های میزبان فا

 • میزبان‌فا هیچ مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغات ندارد.
 • تصاویر باید از ظاهر مناسب و گرافیک مناسب برخوردار باشند.
 • حداکثر حجم برای بنرهای تبلیغاتی ….کیلوبایت است.

   به منظور درج بنر تبلیغاتی خود در پایگاه دانش میزبان یا سفارش رپورتاژ آگهی با بالاترین بازدهی می توانید درخواست خود را به آدرس ads@mizbanfa.net ارسال نموده یا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
شماره همراه مستقیم واحد تبلیغات میزبان فا: 09220407256
ارتباط با واحد تبلیغات: 02191001379 داخلی 502

مراحل درج تبلیغات در میزبان‌فا

 1. انتخاب پوزیشن تبلیغاتی و جایگاه بنر
 2. آماده سازی بنر تبلیغاتی مد نظر در  سایز مربوطه (اندازه بنرها را از بخش جایگاه تبلیغات مشاهده کنید.)
 3. ارسال درخواست و فایل بنرتبلیغاتی خود مطابق با شرایط مذکور در پلن ها به همراه نام موقعیت مد نظر به آدرس ایمیل ads@mizbanfa.net
 4. بررسی محتوای شما توسط کارشناسان واحد تبلیغات میزبان فا
 5. اعلام کتبی تایید یا رد به آگهی دهنده از طرف مجموعه میزبان‌فا حداکثر تا 24 ساعت
 6. بررسی و درج در پایگاه دانش میزبان‌فا و اعلام به آگهی دهنده

نکته: لطفا دقت داشته باشید در درخواست خود مبنی بر درج تبلیغات موارد زیر حتما درج گردد:

 • آدرس وب سایت
 • توضیح مختصر در خصوص کسب و کار
 • شمار همراه و ثابت آگهی دهنده
 • فایل بنر تبلیغاتی مطابق با شرایط مذکور
 • ذکر جایگاه مد نظر به منظور درج تبلیغات

در نهایت بنر تبلیغاتی شما بر اساس جایگاهی که انتخاب نموده اید مطابق با استانداردهای مذکور در اندازه تعریف  شده در رسانه میزبان فا درج خواهد شد. به منظور پیگیری های بیشتر می توانید با شماره های 02191001379 داخی 502 یا شماره همراه 09220407256 و همچنین ایمیل ads@mizbanfa.net در تماس باشید.

تعرفه پلن‌های تبلیغاتی در پایگاه دانش میزبان‌فا

قیمت تبلیغات د میزبان فا

میزان بازدیدهای پایگاه دانش میزبان‌فا

همواره تلاش ما بر این بوده که محتوای مناسب و بهینه‌ای تولید کنیم که ورودی موتورهای جستجو در سطح بالایی قرار داشته باشند. در حال حاضر بیش از 90 درصد بازدیدها از موتور جستجوی گوگل تامین می‌شود که در تصاویر زیر آمار مربوط به هر ماه را می‌توانید مشاهده کنید. وضعیت ایندکس‌ها نیز به گونه‌ای است که بخش اعظم مطالب پر جستجو و پربازدید در رتبه‌های بالای نتایج جستجو قرار دارند.

آمار بازدید پایگاه دانش میزبان فا در تیر ماه 97

آمار بازدید پایگاه دانش میزبان فا در دی ماه 98

 

 

هاست ایران میزبان فا
بستن