هاست وردپرس بهینه شده برای وردپرس

هاست وردپرس بسیار امن ، سریع و ساده است

هاست وردپرس نتیجه تجربیات کارشناسان فنی و متخصصین شرکت میزبان فا درمورد یک هاست ویژه بسیار بهینه و پرسرعت برای وب سایت های وردپرسی بزرگ است، پکیج های هاست وردپرس از هم اکنون با عشق توسط میزبان فا طراحی و ارائه شده است، این سرویس ها برای مدیران وب سایت های وردپرسی مناسب هستند که به سرعت و امنیت و بهره وری بسیار بیشتری از سیستم مدیریت محتوای وردپرس می اندیشند.

گواهی SSL رایگان

گواهی امنیتی رایگان برای همه پلن ها

درایوهای SSD پرسرعت

درایوهای SSD Enterprise فوق سریع

تغییر نسخه PHP

امکان انتخاب نسخه های جدید و قدیمی

وب سرور LiteSpeed

استفاده از وب سرور پرسرعت لایت اسپید

ساب دامین نامحدود

می توانید نامحدود SubDomain بسازید

پارک دامین نامحدود

می توانید نامحدود دامنه پارک کنید

ارائه سرویس ایمیل حرفه ای

نامحدود اکانت ایمیل بسازید

تکنولوژی اختصاصی وردپرس

به روزترین تکنولوژی

ترافیک نامحدود

میزان ترافیک نامحدود روی همه پلن ها

رم نامحدود

میزان رم نامحدود روی همه پلن ها

پردازنده نامحدود

میزان پردازنده نامحدود روی همه پلن ها

بک آپ گیری منظم و دقیق

بک آپ گیری روزانه

ویدیو تجربه موفقیت مشتریان با هاست وردپرس میزبان فا

رضایت بالای مشتریان از هاست وردپرس میزبان فا که نتیجه 4 سال تلاش در ارائه موفق و بدون نقص این سرویس بود باعث شد که هاست وردپرس میزبان فا، باکیفیت ترین و پرسرعت ترین سرویس میزبانی در کشور باشد!

Path
Path

Next Step

میزبانی از وب سایت شما بر روی

سرور های نســل ۹ اچ پی

تا ۳ برابر سرعت و کیفیت بیشتر

با خرید هاست وردپرس میزبان فا هیچ نگرانی بابت افزایش قیمت ها در تمدید های بعدی نخواهید داشت، این پلن ها با زیرساختی مستحکم و تحت مالکیت کامل میزبان فا جهت تثبیت قیمت های میزبانی در کشور ارائه شده اند. قیمت این سرویس ها تا تاریخ ۱۴۰۰/۱/۱ ابدا تغییری نخواهد کرد و قیمت پلن ها تا این تاریخ بسته شده اند.

پلن های هاست وردپرس سی پنل بر روی سرور های نسل 9 اچ پی در دیتاسنتر افرانت

معماری سخت افزاری سرور های نسل 9 اچ پی: پردازنده ورژن 3، رم های DDr4، هارد های رابط SAS از نوع SSD با سرعت Read و write میانگین 2550 مگابایت در ثانیه.

مهم ترین ویژگی های سخت افزاری در سرور های نسل 9 اچ پی که بر روی سرعت و کیفیت هاست های ارائه شده بسیار موثر است:

  • استفاده از پردازنده های E5 نسل 3 و بالاتر با کش قوی تر
  • استفاده از Ram های DDr4 با سرعت پردازش بهتر
  • استفاده از رابط های SAS جهت افزایش محسوس سرعت انتقال دیتاها
  • استفاده از حافظه های SSD سری PM سامسونگ با سرعت 5 برابر بیشتر
  • انتخاب دیتاسنتر سطح بالاتر نسبت به برج میلاد جهت افزایش محسوس کیفیت کلی سرویس ها
  • ارائه منابع CPU ،Ram و io بیشتر به مشتریان این سرویس ها نسبت به پلن های نسل 8ام قدیمی شرکت میزبان فا

استاندارد

شروع قیمت از ماهانه

۱۹۹,۹۰۰ تومان


فضا : 30GB


ترافیک : نامحدود


بازدیدکننده یکتا  : 2000 آی پی


دیتاسنتر افرانت

۳ ماهه با تخفیف

۵۶۹,۷۱۵ تومان


۶ ماهه با %۱۰ تخفیف

۱,۰۷۹,۴۶۰ تومان


۱۲ ماهه با %۱۶ تخفیف

۱,۹۹۹,۹۰۰ تومان

لوکس/ویژه

شروع قیمت از ماهانه

۲۹۹,۹۰۰ تومان


فضا : 60GB


ترافیک : نامحدود


بازدیدکننده یکتا : 4000 عدد


دیتاسنتر افرانت

۳ ماهه با  تخفیف

۸۵۴,۷۱۵ تومان


۶ ماهه با %۱۰ تخفیف

۱,۶۱۹,۴۶۰ تومان


۱۲ ماهه با %۱۶ تخفیف

۲,۹۹۹,۹۰۰ تومان

پیشرفته

شروع قیمت از ماهانه

۳۹۹,۹۰۰ تومان


فضا : 120GB


ترافیک : نامحدود


بازدیدکننده یکتا : 8000 آی پی


دیتاسنتر افرانت

۳ ماهه با  تخفیف

۱,۱۳۹,۷۱۵ تومان


۶ ماهه با %۱۰ تخفیف

۲,۱۵۹,۴۶۰ تومان


۱۲ ماهه با %۱۶ تخفیف

۳,۹۹۹,۹۰۰ تومان

گسترده

شروع قیمت از ماهانه

۴۹۹,۹۰۰ تومان


فضا : 240GB


ترافیک : نامحدود


بازدیدکننده یکتا : 10,000 عدد


دیتاسنتر افرانت

۳ ماهه با  تخفیف

۱,۴۲۴,۷۱۵ تومان


۶ ماهه با %۱۰ تخفیف

۲,۶۹۹,۴۶۰ تومان


۱۲ ماهه با %۱۶ تخفیف

۴,۹۹۹,۹۰۰ تومان

هاست وردپرس
بازدید یکتا در هاست وردپرس

هاست وردپرس

هاست وردپرس یعنی یک هاست فوق حرفه ای برای یک سایت وردپرسی

هاست وردپرس ارائه شده توسط میزبان فا یک سرویس خاص و خارق العاده است و فقط به این معنا نیست که ما در این سرویس ها توابع و پیش نیاز های سیستم مدیریت محتوای وردپرس را به خوبی رعایت کرده باشیم، توابع و پیش نیاز های مورد نیاز وردپرس در سرویس های هاست لینوکس اشتراکی هم به صورت کامل رعایت شده است. این یک سرویس شگفت انگیز و کاملا مدیریت شده برای افزایش چند برابری سرعت و بهره وری سایت های وردپرسی در حال رشد و وب سایت های پربازدید وردپرس می باشد که توسط تکنولوژی های متن باز با بهترین حالت ممکن، و با معماری نرم افزاری کاملا اختصاصی که نتیجه تجربیات کارشناسان مسلط میزبان فا به سیستم وردپرس ارائه شده است که تا هم اکنون در سطح کشور بی رقیب بوده است، و وب سایت های وردپرسی زیادی با استفاده از سرویس های هاست وردپرس توانسته اند بهترین بازخورد را از وردپرس که یکی از حرفه ای ترین و انعطاف پذیرترین سیستم مدیریت محتوا های جهان است دریافت کنند، سرویس هاست وردپرس فقط مختص میزبانی سایت های وردپرسی میباشد و به دلیل تنظیمات خاص بر روی سرور هاست وردپرس، این سرویس اصلا برای سایر سیستم مدیریت محتوا ها مناسب نیست. در این سرویس تمامی نیازهای یک سایت وردپرسی حرفه ای سنجیده شده است . معمولا سایت های وردپرسی منابع بسیار زیادی از سرور میزبانی را مصرف میکنند و نیاز به وب سرور قدرتمند و تنظیمات خاص جهت بالاترین بازدهی و سرعت را دارند که این باعث شده است مدیران برخی از سایت های وردپرسی بزرگ مجبور شوند از سرور های اختصاصی بسیار گران قیمت استفاده کنند و باز هم نمی توانند بهترین بازخورد و عملکرد را از وب سایت وردپرسی خود دریافت کنند، و اما در این سرویس از وب سرور قدرتمند LiteSpeed با بهینه سازی کاملا تجربی به همراه PHP-FPM و شتاب دهنده های سازگار با وردپرس استفاده شده است که سریعترین و بهترین بازدهی را برای وردپرس به همراه داشته باشد. این یک سرویس هاست مدیریت شده و بسیار بهینه برای وردپرس است که در این سرویس ها ما فقط از تعداد سایت های محدودی بر روی یک سرور میزبانی می کنیم و با هماهنگی مدیر سایت ها نسبت به بهینه سازی و افزایش سرعت و رفع مشکلات وب سایت های وردپرس اقدام می کنیم، اگر یک سایت وردپرسی بزرگ یا در حال توسعه دارید و به یک هاست بسیار پایدار با تکنولوژی سازگار با وردپرس نیاز دارید، سرویس هاست وردپرس پاسخگوی تمام نیاز های شماست.

بازدید یکتا در هاست وردپرس

منظور از تعداد بازدیدکننده یکتای روزانه در سرویس های هاست وردپرس، دقیقا تعداد بازدیدکننده های واقعی است که در طول روز وارد وب سایت شما می شوند، تعداد بازدیدکننده های یکتا شامل میزان بازدید همان بازدیدکنندگان، از سایر صفحات وب سایت شما نیست. (رفرش و جا به جایی بین صفحات بازدید یکتا حساب نمی شود) معیار تشخیص تعداد بازدیدکننده یکتا دقیقا تعداد IP های واقعی است که وارد وب سایت شما می شوند و از تمام صفحات وب سایت شما استفاده می کنند. مثال: اگر در طول روز 500 نفر وارد وب سایت شما شوند و هرکدام از این افراد به صورت میانگین از 3 صفحه متفاوت وب سایت شما استفاده کنند میزان بازدید یکتا سایت شما در طول آن روز 1500 نفر نیست، بلکه همان 500 نفر است، همچنین میزان بازدید از فایل های چند رسانه ای وب سایت شما بازدید یکتا محسوب نمی شود، و فقط تعداد افرادی که به صورت واقعی از صفحات وب سایت شما استفاده می کنند، بازدید کننده یکتا محسوب می شود. بنابراین در پلن اول هاست وردپرس که تعداد بازدیدکننده یکتا 3000 عدد درج شده است، به این معناست که طی 24 ساعت 3000 بازدیدکننده (3000 کامپیوتر متفاوت) قادر هستند از وب سایت شما بازدید کنند.

هاست وردپرس میزبان فا سرویسی بی رقیب!!!

انتقال رایگان اطلاعات
ارائه منابع هوشمند
سی پنل پیشرفته

انتقال رایگان اطلاعات

با توجه به این که معمولا وب سایت های وردپرسی فعال و پربازدید از سرویس های هاست وردپرس استفاده می کنند، بنابراین در صورتی که تمایل دارید از سرویس های هاست وردپرس در میزبان فا استفاده کنید نگران انتقال اطلاعات نباشید، تیم فنی میزبان فا تمام اطلاعات وب سایت شما را از هاست قبلی به هاست جدید منتقل می کنند، انتقال اطلاعات وب سایت وردپرسی شما در سریع ترین حالت ممکن و با کمترین قطعی انجام می شود.

ارائه منابع هوشمند

در سرویس های هاست وردپرس، منابع سخت افزاری سرویس مانند سرویس های هاست اشتراکی به Ram و CPU محدودسازی نشده است، ما به خوبی میدانیم که وب سایت های پربازدید و مشهور فقط در برخی از ساعات شبانه روز پرترافیک و پرمصرف هستند، بنابراین منابع پکیج ها را محدود ننموده ایم تا وب سایت مشتریانی که از سرویس های هاست وردپرس استفاده می کنند در لحظات پرترافیک دچار قطعی و کندی نشود.

بکاپ گیری اختصاصی
امکان ارتقاء در هر لحظه
تکنولوژی اختصاصی

بکاپ گیری اختصاصی

در سرویس های هاست وردپرس برای وب سایت های وردپرسی حافظه بکاپ اختصاصی در نظر گرفته ایم و بکاپ های هر سایت وردپرسی بر روی یک هارد مجزا نگهداری می شود، ما در این روش بر روی هر هاست وردپرسی یک ftp اختصاصی بکاپ در نظر گرفته ایم و با توجه به نیاز های آن سایت زمان بکاپ گیری را (روزانه، هفتگی، ماهانه) تنظیم می کنیم، تا از اطلاعات وب سایت های وردپرسی همیشه در نهایت امنیت نگهداری شود.

امکان ارتقاء در هر لحظه

یکی از نیاز های روز افزون وب سایت های وردپرسی در حال رشد و توسعه که از سرویس های هاست وردپرس استفاده می کنند، این است که اگر در ابتدا کار خود را با یکی از پلن های ارزان قیمت هاست وردپرس آغاز کنند و سپس بعد از رشد کسب و کار خود تصمیم بگیرند به پلن های قدرتمندتر هاست وردپرس استفاده کنند این امکان فراهم است یا خیر؟ بله شما در هر زمان قادر هستید بدون این که اطلاعات سرویس شما حذف شوند، سرویس خود را به پلن های بالاتر ارتقاء دهید.

تکنولوژی اختصاصی

ما برای ارائه سرویس های هاست وردپرس از بهترین و استاندارد ترین نوع سخت افزار های موجود در بازار استفاده می کنیم، وب سایت های وردپرسی که از سرویس های هاست وردپرس استفاده می کنند دائما توسط میزبان فا بهینه سازی می شوند تا بتوانند در برابر ترافیک زیاد بازدیدکنندگان در برخی از ساعات شبانه روز بهترین عملکرد را داشته باشند، کارشناسان این سرویس ها حتی در منزل نیز در حال مدیریت عملکرد وب سایت کاربران در هاست وردپرس هستند.

فهرست