آنباکس سرور G10 در میزبان فا

سرورهای G10 یا Gen 10 HPE نسل جدید سرورهای HP با نهایت کارایی و پرفرمنس همگام با تکنولوژی های روز دنیا، بستری بسیار امن و پرقدرت برای میزبانی از وبسایت های فروشگاهی بسیار مهم و پربازدید هستند. این نسل از سرورها با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز میزبانی در دنیا برای ارائه سرویس آسمان آبی میزبان فا انتخاب شده اند و اینبار با مراسم آنباکس سرور G10 کمپانی HPE که به نام سرور نسل 10 هم شناخته می شوند، با شما همراه هستیم تا از جدیدترین زیرساخت های ما دیدن کنید و با برخی مفاهیم نیز آشنا شوید.😍

میزبان فا در محصول آسمان آبی بر روی مساله نو و آکبند بودن سخت افزار و تجهیزات به شدت متعهد است تا خدمات میزبانی بدون نقص را به کاربران خود ارائه دهد چرا که سایت ها و رسانه های بزرگی بر روی سرویس آسمان آبی میزبانی می شوند و ما گارانتی آپتایم 100% را در این سرویس ارائه کرده ایم.

آنباکس سرور Gen 10 HPE

محصول آسمان آبی میزبان فا یکی از بروزترین و پرسرعت ترین تکنولوژی های میزبانی در کشور است که در آن از جدیدترین سخت افزارهای روز دنیا استفاده شده است. دلیل اینکه میزبان فا تصمیم گرفته آنباکس ویدیویی این محصول را برای مخاطبان عزیز ارائه کند این بوده که برخی کاربران تردید داشته اند که آیا این امکان وجود دارد که بروزترین محصول شرکت اچ پی یعنی همان سرور جی 10 وارد ایران شود؟ و نیز برای اثبات استفاده از این تجهیزات در میزبانی سایت های موجود در مجموعه هاستینگ میزبان فا ما برای چندمین بار متوالی این محصول را در مقابل دوربین رونمایی کرده و قسمت های مختلف آن را معرفی میکنیم.

پارامترهایی که نو بودن تجهیزات و سخت افزارها را تایید می کنند:

  • تهیه سرور از منابع مطمئن و معتبر ICT ایران که وارد کننده قطعات اچ پی در ایران هستند مانند شرکت ایران اچ پی و فالنیک.
  • سریال نامبری که بر روی سرور درج شده از سایت اچ پی قابل پیگیری است.
  • قطعات جانبی مانند کابل، بزل کیت، نگهدارنده کابل های دیتاسنتری و دفترچه های راهنما موجود در جعبه و کارت ضمانت و گارانتی نشان دهنده نو بودن سرور هستند.
  • وجود نوارهای فلزی در قسمت سریال نامبر که در سمت چپ جعبه سرور تعبیه شده است.

مزیت سرورهای G10 نسبت به سرورهای نسل قبل چیست؟

سرورهای نسل 10 که در حال حاضر یعنی در سال 2023 راجب آنها صحبت می کنیم نسبت به سرورهای نسل 7،8 و 9 که هم اکنون نیز در ایران و در شرکت های بسیاری و حتی در دیتاسنتر ها از آنها استفاده می کنند، قدرت پردازشی بالاتری دارند. با ورود ووکامرس و فروشگاه های آنلاین به بازار تجارت الکترونیک و نیز افزونه ها و ماژولهای پیشرفته، وبسایتها به قدرت پردازشی و سرعت بالاتر نیاز دارند تا با قدرت بیشتر به کار خود ادامه دهند. ما در سرورهای نسل 10 شاهد این هستیم که با تمامی نرم افزار های روی سایت ها adapt یا بهینه می شوند.

آیا دیتاسنترهای ایران قابلیت استفاده از پرفورمنس سرورهای نسل 10 HP را دارند؟

باید بدانید که تقریبا از 17 سال قبل دیتاسنترهای ایران بر روی این موضوع کار کرده اند و با اوج گرفتن تحریم های ایران طی چند سال اخیر ما شاهد سرمایه گذاری عظیم دیتاسنترها برای ارائه خدمات بهتر بر روی پهنای باند ملی بودیم و طی دو سال گذشته ما در دیتاسنتر های ایران خصوصا دیتاسنتر برج میلاد که سایتهای ما بر روی آن میزبانی می شوند شاهد رعایت استانداردها هستیم و نهایت بازخورد سخت افزار را گرفته ایم.

نو و آکبند بودن قطعات

شرکت اچ پی سرورهای خود را به همراه لیبل پلمپ می کند تا تجهیزات درون سرور در دسترس نباشند و نیز برد سرور کاملا سبز رنگ بوده و هیچگونه نشانه ای از گرد و غبار ندارند و تمامی قطعات مانند پاور، ریدکنترلر، فن ها و سی پی یو دارای لیبل گارانتی هستند که خود نشان دهنده نو و آکبند بودن سرور است.

تفاوت تکنولوژی دو یونیت به جای تک یونیت در چیست؟

به طور معمول سرویس دهنده های هاستینگ به دلیل ارائه سرویس های ارزان قیمت تر و کاهش هزینه از سرورهای اقتصادی تک یونیت استفاده می کنند تا سرورهای بیشتری را در یک رک دیتاسنتری قرار دهند و سرویس های بیشتری را با هزینه یک رک ارائه کنند، اما سرورهای دو یونیت برای کارهای حرفه ای و سازمانی استفاده می شود به دلیل اینکه در این سرورها ارتفاع فن دو برابر فن های تک یونیت است و فن های قوی تری هستند در نتیجه از کولینگ قوی تری برخوردارند. در حالت دو یونیت به دلیل ارتفاع بیشتر Airflow یا جریان هوا در سرور بسیار بهتر انجام می شود. همچنین سرورهای دو یونیت توانایی پشتیبانی از رایزرکارت های بیشتری دارند که برای هارد های NVMe لازم است. ما در محصول آسمان آبی میزبان فا از تکنولوژی دو یونیت بهره میبریم که همواره پایدارتر، امن تر و قدرتمندتر از سرورهای تک یونیت اقتصادی هستند.

قرارداد همواره آخرین تکنولوژی آسمان آبی میزبان فا به چه معناست؟

در این باره باید گفت که میزبان فا در سرویس آسمان آبی خود قرارداد همواره آخرین تکنولوژی را برای اولین بار در ایران ارائه کرده به این دلیل که خیال مشتریان خود را از این بابت راحت کند که اگر در آینده سرورهای بهتری وارد بازارهای جهانی شود و ما قادر به وارد کردن آنها بصورت رسمی به کشور باشیم بدون دریافت هزینه اضافی از کاربران، آنها را به تکنولوژی جدید منتقل کنیم و با توجه به اینکه تکنولوژی نرم افزاری میزبانی ما بر پایه کلود کامپیوتینگ (Cloud Computing) است و سایتها بصورت ابری میان ده ها سرور میزبانی می شوند بدون قطعی به سرورهای جدیدتر منتقل میشوند. و اما پیش بینی درباره آینده این محصول باید گفت خبرهایی مبنی بر ورود سرورهای G11 کمپانی HPE به بازار جهانی هست که البته در حد پروداکشن هست با تحقیقاتی که ما انجام داده ایم تا اواسط سال 2024 به یاری خداوند این نسل را نیز وارد ایران کنیم که پردازش بسیار قوی تر و استفاده از رم های DDR5 را خواهند داشت و کاربران سرویس آسمان آبی میزبان فا بدون هیچ هزینه ای از سرورهای G11 بهره مند شوند.

با خرید سرویس آسمان آبی میزبان فا با شعار High Performance Technology یک عمر خیال خود را از بابت کیفیت و سرعت راحت کنید شرکت میزبان فا نسبت به مشتریان خود متعهد شد است که در حداقل زمان ممکن سخت افزار های جدید را وارد کرده و مشتریان سرویس آسمان آبی میزبان فا را به صورت رایگان به تکنولوژی جدیدتر منتقل کند. آسمان آبی یک سرویس مدیریت شده و کاملا متفاوت ابداع میزبان فا است که سبک پشتیبانی و ارائه کاملا متفاوتی دارد. امیدواریم که با این محصول نهایت سرعت و پایدرای را تجربه کنید. 🥰

میزبان فا

خرید هاست nvme واقعی

منابع زیاد، پایداری عالی و سرعت بالا!

استفاده از سرورهای HPE G10