چرا میزبان فا را انتخاب کنیم؟

میزبانی واقعی را در میزبان فا تجربه خواهید کرد!

15 دلیل منطقی

 برای انتخاب ما به عنوان بهترین میزبان وب سایتتان …

1. استفاده از سرور های قدرتمند و سخت افزار های با کیفیت با مالکیت 100 درصد انحصاری میزبان فا

یکی از اصلی ترین اصول ارائه سرویس های میزبانی استفاده از سرور های قدرتمند با سخت افزار های با کیفیت است، در این راستا همواره میزبان فا می کوشد تا از بهترین و با کیفیت ترین سرور ها جهت میزبانی وب سایت مشتریان استفاده کند، در مبحث ارائه سرویس های هاست اشتراکی معمولا دو سبک کاری متفاوت در جهت انتخاب سرور ارائه دهنده خدمات هاست اشتراکی مطرح است، سبک اول: در این روش شرکت های هاستینگ یک سرور اختصاصی بسیار قدرتمند و با ظرفیت بسیار بالا تهیه می کند و آن را بهینه سازی می کند و توسط این سرور به مشتریان خود ۱۰۰ الی ۸۰۰ هاست اشتراکی یا حتی بیشتر می فروشد، سبک دوم : در این روش شرکت میزبانی از یک سرور اختصاصی متوسط و با سخت افزار با کیفیت استفاده می کند و در عوض به جای میزبانی از ۸۰۰ وب سایت، بر روی آن سرور از ۱۰۰ الی ۱۵۰ وب سایت میزبانی می کند، ما در میزبان فا به دلیل تجربیاتی که طی سالیان اخیر در این زمینه داشته ایم از سبک کاری دوم پیروی می کنیم و البته پیروی از این مدل کاری همیشه هزینه های بسیار زیادی جهت خرید سرور های جدید و لایسنس های نرم افزاری جدید به میزبان فا تحمیل کرده است، اما یکی از مزایای پیروی از این مدل ارائه سرویس میزبانی این است که در زمان به وجود آمدن مشکلات فنی و شبکه ای در یک سرور به جای این که ۸۰۰ وب سایت با اختلال مواجه شوند، فقط ۱۰۰ وب سایت با اختلال مواجه می شوند و ما با پیروی از این مدل حرفه ای قادر شده ایم تا پایداری سرویس ها و میزان فشار وارده بر سرور ها را به شکلی هوشمندانه تعدیل کنیم.

مالکیت 100 درصد انحصاری سخت افزار ها
گارانتی عودت وجه همیشگی

2. گارانتی عودت وجه هفت روزه

شاید بار ها و بار ها برای شما پیش آمده باشد که سرویس مطلوب و مورد نظر خود را پیدا کرده اید و تصمیم به خرید آن داشته اید اما همیشه به این فکر می کنید که اگر آن سرویس را خریداری نمودید و سرویس پاسخگوی نیاز های شما نبود پول پرداختی شما چه می شود؟ میزبان فا برای همیشه این نگرانی را برطرف کرده است و شما پس از خرید هر کدام از سرویس ها به غیر از سرویس دامنه تا ۷ روز فرصت دارید کیفیت سرویس را بررسی کنید و در صورتی که سرویس پاسخگوی نیاز های شما نبود و تیم های پشتیبانی از میزبان فا هم قادر نبودند شما را در جهت رفع مشکلات سرویس یاری کنند مبلغ خود را به صورت تمام و کمال عودت بگیرید، شما در هرلحظه از شبانه روز جهت انصراف از سرویس قادر هستید از داخل پنل کاربری میزبان فا، دکمه درخواست لغو سرویس را بفشارید تا مراحل بازگشت وجه به حساب شما آغاز شود.

3. انتقال رایگان اطلاعات مشتری از شرکت‌های دیگر به میزبان‌فا

گاهی اوقات ممکن است که شما مدیر یک وب سایت فعال باشید اما از کیفیت هاست وب سایت خود یا نحوه خدمات رسانی آن شرکت هاستینگ رضایت نداشته باشید، در این مواقع معمولا افراد تصمیم می گیرند که به یک شرکت هاستینگ دیگر مهاجرت کنند تا بتوانند از سرویس های با کیفیت بیشتری استفاده کنند، اما تکلیف اطلاعات و مطالب سایت شما که این همه برای جمع آوری آن ها زحمت کشیده اید چه می شود ؟ قرار است تمام اطلاعات خود را از دست بدهید ؟ خیر اینطور نیست، در صورتی که هر کدام از سرویس های میزبانی وب در میزبان فا را خریداری کنید و تصمیم به انتقال وب سایت خود از شرکت قبلی به میزبان فا را داشته باشید، تیم فنی میزبان فا تمام اطلاعات سایت شما را بدون هیچ کم و کاستی و با کمترین قطعی به سرور های میزبان فا منتقل می کند، در میزبان فا همه چیز فراهم است تا شما آسوده خاطر تجارت کنید.

انتقال رایگان اطلاعات
فایروال های قدرتمند سخت افزاری و نرم افزاری

4. بهره گیری از فایروال های قدرتمند جهت افزایش امنیت وب سایت ها

رعایت امنیت یکی از مهم ترین اصول پایداری و فعالیت در حیطه تجارت الکترونیک است، البته مهم ترین بعد امنیت یک وب سایت، رعایت امنیت در خود سایت و سیستم مدیریت محتوای وب سایت است. در این زمینه مدیران سایت ها میبایست از اسکریپت ها و افزونه های معتبر و قابل بروزرسانی استفاده کنند، پس از آن مبحث رعایت امنیت در سرور میزبانی یا همان هاست مطرح می شود، میزبان فا در سرور های خود از آنتی ویروس و آنتی شل های معتبر استفاده میکند و روزانه به صورت منظم حفره های امنیتی و موارد مشکوک را از طریق تیکت و SMS به کاربران یادآوری می کند. همچنین تمام هاست های کاربران میزبان فا از طریق سیستم عامل CloudLinux به Cage مجهز شده است تا از حملات DDoS و تاثیر کلی آن بر روی سرور به شکل چشمگیری جلوگیری شود، توجه داشته باشید که سرویس هایی که از کشور فرانسه ارائه می شوند دارای آنتی DDoS های سخت افزاری نیز هستند.

5. امکان ارتقاء سرویس در هر لحظه از شبانه روز به صورت 24 ساعته

تقریبا اکثر مشتریان شرکت میزبان فا در آغاز راه تصمیم می گیرند یک سرویس ارزان قیمت برای خود تهیه کنند تا بتوانند اندکی کسب و کار خود را توسعه دهند و سپس از سرویس های قدرتمند تری جهت برطرف نمودن نیاز های وب سایتشان استفاده کنند، و همواره این سوال مطرح می شود که اگر یک سرویس ارزان قیمت تهیه کنم در آینده امکان ارتقاء سرویس به پلن بالاتر فراهم است ؟ و سوال بعدی این است که اگر تصمیم داشته باشم در آینده سرویس خود را ارتقاء دهم آیا تمام اطلاعات فعلی وب سایت بنده حذف می شود ؟ در ابتدا باید بگوییم که امکان ارتقاء در تمام سرویس های میزبان فا فراهم است و طی فرآیند ارتقاء سرویس در میزبان فا به هیچ عنوان اطلاعات فعلی وب سایت کاربر حذف نمی گردد. امکان ارتقاء سرویس ها در میزبان فا به صورت 24 ساعته فراهم است، یعنی در صورتی که در هر لحظه از شبانه روز احساس کردید که به یک سرویس قوی تر نیاز دارید می تواندی دکمه ارتقاء سرویس را در کنترل پنل میزبان فا بفشارید تا سیستم به صورت خودکار منابع سرویس شما را به پلن های بالاتر ارتقاء دهد.

ارتقاء لحظه ای سرویس ها
بکاپ گیری منظم روزانه و هفتگی

6. بکاپ گیری منظم روزانه و هفتگی از سرویس ها جهت استفاده در مواقع ضروری

امروزه اهمیت بکاپ گیری و تهیه نسخه پشتیبان بر کسی پوشیده نیست، سرویس های میزبانی و هاست هم از این قاعده مستثنی نیستند، بنابراین ما همواره در میزبان فا هر هفته یک مرتبه از اطلاعات موجود بر روی سرویس های مشتریان بکاپ گیری انجام می دهیم، سپس یک لایه از این بکاپ را در خود سرور کاربران نگهداری می کنیم و در پایان هر ماه نیز مجددا از تمام اطلاعات کاربران بکاپ گیری نموده و بر روی ۳ سرور متفاوت آن ها را به صورت منظم آرشیو و نگهداری می کنیم، ما هموراه بکاپ گیری از اطلاعات مشتریان بر روی سرویس های هاست اشتراکی را از وظایف اصلی خود می دانیم و این بکاپ ها در زمانی کاربرد دارد که وب سایت مشترک با اختلال مواجه می شود و به هیچ وجه قادر به رفع مشکل نیست، در این زمان ها مشترک این مورد را به ما اطلاع می دهد و ما بکاپ اطلاعات ۷ روز قبل کاربر را بر روی وب سایت مشترک بازگردانی می کنیم، همچنین این بکاپ ها در مواقعی که سرور ها با مشکلات سخت افزاری مواجه می شوند و امکان دسترسی به اطلاعات وب سایت ها غیر ممکن می شود، بسیار کاربرد دارد تا از نابود شدن زحمات کاربران بر روی وب سایت هایشان جلوگیری کنیم.

7. مانیتورینگ ۲۴ ساعته سرور ها جهت جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی

با توجه به این که سرویس های میزبانی وب مخصوصا از نوع اشتراکی همواره یکی از پرطرفدار ترین نوع سرویس ها در سطح جهان است، و به دلیل ارزان بودن این سرویس ها همواره کاربران تمایل دارند در ابتدای کار از این نوع میزبانی برای وب سایت هایشان استفاده کنند. بنابراین همواره در سرور های هاست اشتراکی از تعداد بسیاز زیادی وب سایت نگهداری می شود (معمولا از ۱۰۰ تا ۵۰۰ وب سایت) و همیشه این احتمال وجود دارد که کاربران متخلف یا ناآگاه بر روی وب سایت هایشان پروسه هایی را اجرایی کنند و از افزونه هایی استفاده کنند که باعث تاثیر منفی و ایجاد اختلال در عملکرد سرور شود، در اینجاست که مسئله ای به نام مانیتورینگ ۲۴ ساعته مطرح می شود، مانیتورینگ ۲۴ ساعته سرور ها یعنی این که کارشناسان بخش فنی میزبان فا همواره وضعیت کلی سرور و عملیات های در حال انجام بر روی هاست های مشترکین را بررسی می کنند تا در صورت مشاهده پروسه های خطرناک آن ها را سریعا متوقف کنند و مشترک را از این موضوع آگاه کنند، مانیتورینگ ۲۴ ساعته سرور ها باعث شده است که پایداری سرویس های ارائه شده توسط میزبان فا همیشه در بالاترین سطح ممکن باقی بماند.

مانیتورینگ 24 ساعته
مدیریت کامل منابع

8. بهره گیری از سیستم های مدیریت منابع جهت حفظ کیفیت و پایداری سرویس ها

قدیم تر ها هنگامی که مشتریان حرفه ای به شرکت های هاستینگ مراجعه می کردند یکی از اصلی ترین سوال هایشان این بود که میزان cpu و ram و hard کلی سرور چقدر است؟ سپس می پرسیدند که تعداد اکانت های میزبانی شده بر روی این سرور چقدر است؟ آن مشتریان در واقع میخواستند بدانند که آیا میزان ram و cpu شرکت هاستینگ میتواند واقعا پاسخگوی نیاز وب سایت آن ها باشد؟ یا این که قرار است بیشتر ظرفیت منابع سرور در جهت پاسخگویی به سایر وب سایت های بر روی سرور مصرف شود. ما با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته در میزبان فا برای همیشه این مشکل را برطرف کردیم و برای هر سرویس میزان منابع خاصی از ram، cpu و تعداد کانکشن همزمان در نظر می گیریم، با استفاده از این قابلیت دیگر هیچوقت یکی از وب سایت های بر روی سرور نمی تواند تمام منابع سرور را اشغال کند و سایر سایت های بر روی سرور با کندی و اختلال مواجه گردند، در تمام سرویس های میزبان فا یک میزان خاصی از منابع برای شما در نظر گرفته می شود و حتی اگر از آن منابع استفاده هم نکنید، آن منابع برای وب سایت شما در حالت رزرو قرار دارند.

9. نصب سایت ساز و قالب های حرفه ای رایگان بر روی وب سایت مشتریان

حتما شما هم تا به حال بار ها تصمیم گرفته اید برای خود یک وب سایت راه اندازی کنید، اما همیشه این نگرانی برای شما وجود داشته است که بدون آگاهی از دانش برنامه نویسی چگونه می توانید یک وب سایت کاربردی و خلاقانه برای خود طراحی کنید ؟ بله شرکت های طراحی وب سایت وجود دارند که می توانند یک وب سایت زیبا برای شما طراحی کنند اما طراحی وب سایت در این شرکت ها همیشه با هزینه های بسیار سنگینی همراه است و در نهایت ممکن است نتیجه کار باز هم باب میل شما نباشد و شما در این مرحله از راه اندازی کسب و کار آنلاین به صورت کلی منصرف می شود، ما در میزبان فا این مشکل را برای همیشه برطرف نموده ایم، ما تعداد بسیار زیادی وب سایت از پیش ساخته شده حرفه ای و خلاقانه برای مشتریان خود حاضر کرده ایم که پس از خرید سرویس های میزبانی این وب سایت های زیبا را بر روی سرویس های مشتریان فعال می کنیم، تمام این وب سایت های از پیش ساخته شده دارای کنترل پنل فارسی جهت مدیریت وب سایت هستند و شما توسط این کنترل پنل های کاملا فارسی قادر هستید وب سایت خود را بدون هیچ نیازی از دانش برنامه نویسی به بهترین شکل ممکن طراحی و اختصاصی سازی کنید.

نصب رایگان سایت ساز
یادآوری منظم تمدید سرویس ها

10. یادآوری به موقع جهت تمدید سرویس از طریق راه های مختلف

یکی از اصلی ترین دغدغه های مدیران وب سایت های بزرگ پرداخت به موقع صورتحساب سرویس های میزبانی می باشد تا از بروز اختلال در وب سایت خود جلوگیری کنند، معمولا اکثر مشتریان در مواجهه با سرویس های میزبان فا به ما میگویند که پس از خرید سرویس در سال بعد جهت تمدید آن باید چه کار کنیم؟ و پاسخ ما به مشتریان این است که قبل از سرسید موعد سرویس، ما برای شما صورتحساب صادر می کنیم و سپس از طریق ایمیل های پی در پی در روز های محتلف شما را از سررسید سرویستان مطلع می کنیم، اما برخی از مشتریان می گویند که ما نمی توانیم تمام ایمیل های خود را چک کنیم و اگر آن ایمیل اسپم شود و ما از آن آگاه نشویم وب سایت ما آیا قطع می شود؟ ما برای همیشه این مشکل را برطرف نموده ایم و قبل از موعد سررسید سرویس هم تا ۵ مرتبه از طریق ارسال SMS های یادآوری شما را از پرداخت صورتحساب هایتان آگاه می کنیم، همچنین آن دسته از مشتریانی که ممکن است به دلیل حضور در مأموریت های کاری نتوانند به موقع نسبت به پرداخت صورتحساب خود اقدام کنند در میزبان فا قادر هستند حساب کاربری خود را به میزان لازم شارژ کنند تا در موقع سررسید سرویس، سیستم به صورت خودکار فاکتور را توسط اعتبار کاربری پرداخت نماید.

11. پشتیبانی ۲۴ ساعته، در ۷ روز هفته

تمام سعی ما در میزبان فا همواره بر این است که سرور ها در وضعیت مطلوبی قرار داشته باشند و روزانه تمام سرور ها و مشکلات احتمالی آن ها را چکاپ می کنیم، همچنین همیشه به کمک تیم های برنامه نویسی خود سعی می کنیم که تمام سیستم های مدیریت اتوماسیون ها و پشتیبانی را به صورت تمام اتوماتیک برنامه ریزی کنیم و آموزش های بسیار زیادی برای کاربران خود تدارک دیده ایم تا در مواقع برخورد با مشکل یا سوال در هر لحظه از شبانه روز از منابع آموزشی ما استفاده کنند، اما در صورتی که به هنگام کار با سرویس با سوال یا مشکل خاصی برخورد کردید که خودتان قادر به برطرف کردن آن نبودید می توانید بر روی پشتیبانی ۲۴ ساعته میزبان فا از طریق سیستم تیکتینگ حساب کنید، کارشناسان ما حاضر هستند تا در تمام مراحل راه اندازی وب سایت با شما همراه باشند، شما در هر لحظه از شبانه روز قادر هستید از طریق ارسال یک تیکت پشتیبانی از همراهی کارشناسان ما در جهت برطرف نمودن مشکل وب سایتتان بهره مند شوید، اگر با نحوه ارسال تیکت پشتیبانی آشنایی ندارید لطفا ویدئو زیر را مشاهده کنید.

تیم پشتیبانی 24 ساعته
تخفیف باشگاه مشتریان فعال

12. تخفیف های همیشگی و شگفت انگیز برای باشگاه مشتریان فعال

آیا شما هم جزء آن دسته مشتریانی هستید که معمولا نیاز دارید هر روز یا در بازه های زمانی خیلی کم سرویس های هاست و دامنه برای کابران خود تهیه کنید؟ آیا شما هم طراح وب سایت هستید و از خرید سرویس های متفاوت و با تعرفه های متفاوت از شرکت های گوناگون خسته شده اید و به دنبال یک شرکت هستید که با ارائه آفر های ویژه از شما و کاربرانتان حمایت کند؟ ما در میزبان فا همواره طرح های تخفیفی برای مشتریان جدید نداریم و همیشه قیمت سرویس ها ثابت است. اما آن دسته از مشتریانی که از خرید هاست های مختلف خسته شده اند و تصمیم دارند با پرداخت هزینه های کمتری سرویس های میزبانی تهیه کنند می توانند عضو باشگاه مشتریان فعال میزبان فا شوند، در این باشگاه کپن های تخفیف همیشگی بر روی اکانت مشتریان فعال تعریف می شود تا در تمام تراکنشات، مانند خرید سرویس جدید، تمدید سرویس های قبلی و ثبت و تمدید انواع دامنه مشمول تخفیف های همیشگی شوند، میزان تخفیف ارائه شده در این باشگاه از ۱۰% تا ۲۰% تخفیف دائمی است.

13. ارائه سرویس های هاستینگ با فضا و پهنای باند بسیار بالا و قیمت مقرون بصرفه

شاید برای شما هم کمی عجیب و جالب باشد اما سرویس های میزبان فا از فضا و پهنای باند بسیار بالایی برخوردار هستند، طوری که اولین پلن هاست لینوکس ایران ۱۰ گیگابایت حجم و ۲۰۰ گیگابایت پهنای باند در اختیار دارد، در واقع ما به خوبی می دانیم که اگر یک وب سایت تصمیم به پیشرفت و توسعه صد در صدی داشته باشد همواره در طول دوره فعالیت خود به فضا و پهنای باند بسیار زیادی جهت تولید و ارائه محتوای ارزشمند نیاز دارد، با استفاده از سرویس های میزبان فا شما قادر هستید بدون هیچ دغدغه ای از پر شدن فضای هاست، به رشد و توسعه وب سایت خود فکر کنید، ما اینجا هستیم تا تجربه یک میزبانی شگفت انگیز را برای شما به ارمغان آوریم.

سرویس های با فضای بالا
تخفیف های فصلی ویژه میزبان فا

14. دوره های پرداخت متنوع به همراه هدایا و تخفیف های ویژه

شما چطور راحت تر هستید؟ یکی از اصلی ترین دغدغه های مشتریان در هنگام مواجهه با سرویس های جدید که از سمت شرکت های نوآوری مانند میزبان فا ارائه می شود مسئله اعتماد است، مشتریان در هنگام خرید سرویس از شرکت های هاستینگی که سرویس های خود را در دوره های طولانی مدت مانند ۱۲ ماهه ارائه می دهند معمولا دچار شک و تردید می شوند که اگر سرویس های آن شرکت از کیفیت کافی برخوردار نبود ما باید تا ۱۲ ماه صبر کنیم و سپس یک سرویس جدید خریداری کنیم؟ ما در میزبان فا به کیفیت سرویس های ارائه شده اطمینان داریم، بنابراین تمام سرویس های خود را در دوره های متنوع ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و ۱۲ ماهه ارائه می دهیم تا مشتریان قادر باشند با پرداخت هزینه های اندک ماهانه در ابتدای کار کیفیت سرویس های میزبان فا را مورد ارزیابی قرار دهند، سرویس های ماهانه دارای قیمت معین و مشخص هستند اما سرویس های شامل 5 تا 20 درصد تخفیف می شوند و این باعث شده است که مشتریانی که سرمایه گذاری بیشتری بر روی دوره خرید سرویس خود انجام می دهند همواره از تخفیف های بیشتری بر روی سرویس های شگفت انگیز میزبان فا برخوردار شوند، همچنین در سرویس های ۱۲ ماهه میزبان فا هدایای ویژه ای مانند: دامنه های رایگان ir. و com. و net. و قالب های حرفه ای رایگان و مشاوره های تخصصی بهینه سازی وب سایت برای مشتریان در نظر گرفته ایم.

15. پایگاه دانش و ارائه آموزش های کاربردی و جامع

ما در میزبان فا همواره به توسعه محتوا و افزایش دانش مشتریان خود بسیار اهمیت می دهیم، به همین دلیل پایگاه دانش میزبان فا را بنا نموده ایم، در شرکت میزبان فا همیشه تمام کارمندان موظف هستند که در زمان هایی که میزان درخواست های پشتیبانی کاربران و ترافیک کاری کمتر است در جهت توسعه دانش مشتریان مقالات علمی در حیطه کاری خودشان داخل پایگاه دانش تالیف کنند. این مقالات همواره کاربردی هستند و نحوه بهره برداری صحیح از سرویس ها را به مشتریان آموزش می دهند و مشتریان توسط این آموزش های کاربردی قادر هستند در هر لحظه از شبانه روز بدون نیاز به ارسال درخواست پشتیبانی، خودشان توسط این آموزش ها مشکل خود را برطرف کنند، در واقع ما به این هم اکتفا ننموده ایم و جهت فراهم آوردن آسایش بیشتر تیم هایی تشکیل داده ایم تا آموزش های ویدیویی برای کاربران ما تدوین و منتشر کنند، در آموزش های ویدیویی میزبان فا یک موضوع از صفر تا صد به صورت کامل آموزش داده می شوند و شما قادر هستین با کلیک کردن بر روی دکمه های زیر این آموزش ها را به صورت رایگان مشاهده کنید.

آموزش های تخصصی کاربران میزبان فا

میزبان فا در رسانه ها