هاست ایران پرسرعت

بهترین هاست ایران پرسرعت سی پنل بر روی سرور های نسل ۱۰

بر پایه سرور های نسل ۱۰پرسرعت و حافظه Nvme واقعی با نهایت کیفیت.

هاست ایران لینوکس میزبان فا، بهترین هاست ایران سی پنل پرسرعت و هاست ایران ارزان با قیمت های متنوع ماهانه و ترافیک نامحدود است. بهترین هاست ایرانی ارزان ماهانه نسل آخر nvme را در انواع متنوع در میزبان فا مشاهده کنید.

هاست ایران میزبان فا

به دنبال هاست ایران پرسرعت و پایدار هستید؟

انواع خدمات هاست ایران حرفه ای و قدرتمند را برای شما مهیا کرده ایم!

تمام سرویس های بر پایه حافظه Nvme واقعی و مخصوص میزبانی سایت

هاست اشتراکی ایران

برای شروع مسیر

اولین انتخاب برای شروع تجارت الکترونیک و راه اندازی سایت، هاست اشتراکی میزبان فا با امکانات خارق العاده، فضا و پهنای باند بالا و امکان نصب انواع سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس، جوملا و…

از   ۹۹ هزارتومان / ماه

مناسب برای شروع مسیر

هاست وردپرس ایران

سایت های وردپرسی فعال

اولین هاست وردپرس  کشور که از ۵ سال پیش توسط میزبان فا برای اولین بار اختراع شد و تا هم اکنون در میان وبمستر های حرفه ای بهترین انتخاب برای سایت های وردپرسی مهم و فعال است.

از   ۲۵۹ هزارتومان / ماه

برای سایت های وردپرسی فعال

هاست ووکامرس ایران

فروشگاه های ووکامرسی

اولین هاست تخصصی فروشگاهی کشور که از ۳ سال پیش توسط میزبان فا برای اولین بار اختراع شد و بهترین انتخاب برای فروشگاه های اینترنتی ووکامرسی است که به منابع بالایی از رم و سی پی یو سرور نیاز دارند.

از   ۵۵۹ هزارتومان / ماه

برای آنلاین شاپ های ووکامرسی

هاست اختصاصی ایران

با نام انحصاری آسمان آبی (جدید)

یک فرمول انحصاری و خدماتی بسیار پرطرفدار و خاص برای کسب و کار های مهم، فروشگاه های اینترنتی بسیار بزرگ و کسانی که به منابع بالا در حد سرور مجازی یا اختصاصی نیاز دارند از این سرویس استفاده می کنند.

از   ۱,۹ میلیون تومان / ماه

برای کسب و کار های مهم و فعال

سوالات متداول هاست ایران یا محصول هاست داخلی میزبان فا

هر یک از سوالات زیر بیشتر از چند هزار مرتبه از کارشناسان ما پرسیده شده اند! شاید پاسخ سوال شما هم در لیست زیر باشد.

هاست ایران چیست و چه کاربردی دارد؟

هاست ایران یا هاست ملی اصطلاحی است که حدود 8 سالی می شود که بین وبمستر ها و مخاطبین حوزه خرید هاست متداول شده است، از زمانی که تحریم دیتاسنتر های خارجی بر علیه ایران آغاز شد و قیمت ارز در کشور در روال همواره در حال رشد قرار گرفت، شرکت های هاستینگ ایرانی جهت ارائه سرویس مطمئن با کیفیت قابل قبول مجبور شدند که سخت افزار های میزبانی یا همان سرور ها را خریداری کنند و در دیتاسنتر های ایرانی قرار دهند، در واقع هاستی که دیتاسنتر آن در ایران باشد هاست ایران گفته می شود.

هاست ایران و هاست خارج چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

در پاسخ سوال قبل با تعریف هاست ایران بیشتر آشنا شدیم؛ هاست خارج یا همان هاست اروپا مانند هاست های آلمان و فرانسه، سرویس های میزبانی هستند که دیتاسنتر آن ها در خارج کشور است، یعنی سرور ها داخل ایران و شبکه ملی اطلاعات نگه داری نمی شوند بلکه سرور ها و اطلاعات در کشور ها و دیتاسنتر های خارجی قرار دارند؛ عملا سرور ها و سخت افزار های میزبانی مانند cpu، ram و هارد همیشه در ایران و در هاست خارج از ایران یکسان هستند، اما وضعیت شبکه و اینترنت هاست های خارجی است که محدودیت کمتر و کیفیت بیشتری دارد، به صورت کلی هاست ایران و هاست خارج از نظر شبکه اینترنت میزبانی اطلاعات بایکدیگر کاملا متفاوت هستند ولی تفاوت سخت افزاری و نرم افزاری خاصی ندارند.