رونمایی از واحد N.O.C میزبان فا

رشد و توسعه مجموعه های هاستینگ عنصری بسیار مهم قلمداد می شود اما افزایش تعداد کاربران و درجا زدن در یک نقطه بدون پیشرفت تجهیزاتی و کیفیت خود یک عقبگرد فاحش محسوب می شود! میزبان فا با رشد روزافزودن و افزایش تعداد رک های خود در دیتاسنتر آسیاتک توانست تعداد کاربران خود را به مرز 20 هزار هاست فعال برساند. و این یعنی میزبان فا اکنون در مسیر رشد خود می بایست بیش از پیش به جلب رضایت کاربران و بهبود خدمات بپردازد.

در همین راستا بخاطر دارید که قبلا در مورد یک رویای شیرین سخن گفتیم؟ رویایی که هدف اصلی آن مشتری مداری و جلب رضایت کاربران فعلی و بهبود چند برابری زیرساخت و کیفیت نسبت به وضعیت کنونی بود… از آنجایی که عمده کاربران میزبان فا از سرویس های هاست ایران ، هاست وردپرس و هاست ووکامرس استفاده می کنند تصمیم گرفتیم تحولی بسیار شگرفت در کیفیت و زیرساخت سرویس های میزبانی ارائه دهیم البته تحقق این رویا به این سادگی ها هم نیست و پیچیدگی های خاص خود را دارد!😉

میزبان فا در سالی که گذشت تمام تمرکز و توان خود را بر روی راه اندازی واحد جدیدی معطوف کرد که N.O.C یا Network Operations Center نام داشت. پروسه ها و تمامی درخواست هایی که به سمت سرورهای میزبان فا هدایت می شوند در این واحد جدید تحت نظارت و کنترل قرار خواهند گرفت. در این واحد سه اصل بهبود سرعت، بهبود کیفیت و پشتیانی قوی تر هدف اصلی و مرکز توجه هستند. این سه گزینه همچون اضلاع یک مثلث محوریت اصلی N.O.C را تشکیل می دهند و با فعالیت هایی که در این واحد صورت می گیرد پایداری به سرحد خود می رسد، افزایش سرعت محسوس خواهد بود و با پشتیبانی بسیار قوی تر در کنار کاربران عزیزمان قرار خواهیم داشت.

عملیات کنترل کیفیت سرورهای میزبان فا به صورت کاملا مستقیم در واحد N.O.C تحت نظارت است.

سال 1400 نقطه عطفی برای میزبان فا بود چرا که جهشی چشمگیر در صنعت هاستینگ ایران رقم زد. همگام با فرارسیدن بهار 1401 رویای شیرین میزبان فا نیز تحقق یافت و موفق به رونمایی از واحد جدید میزبان فا شدیم در سال جدید با هدف بهبود سرعت و کیفیت نسبت به وضعیت کنونی و پشتیبانی قوی تر در کنار شما عزیزان هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

میزبان فا

خرید هاست nvme واقعی

منابع زیاد، پایداری عالی و سرعت بالا!

استفاده از سرورهای HPE G10