شبکه های اجتماعی

ارور Confirm it’s You to Login اینستاگرام و نحوه رفع آن

خطا Confirm it’s You to Login We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out. Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disable یکی از خطاهای بسیار حساس اینستاگرام به شمار می رود که امروزه افراد به نسبت بیشتری از گذشته با آن دریافت می کنند. اگر به شکل درستی برای رفع این خطا اقدام نشود در نهایت افراد حساب اینستاگرام خود را برای مدت طولانی یا حتی همیشه از دست می دهند. به همین دلیل نیز در این مقاله از میزبان فا مگ تصمیم گرفتیم به این ارور اینستاگرام پرداخته و نحوه رفع آن را به شما آموزش دهیم. پس اگر شما نیز به دنبال راهکار نحوه رفع ارور Confirm it’s You to Login هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 🙂

نکته بسیار مهم: نکته بسیار مهمی که باید به آن دقت داشته باشید این است که به هیچ عنوان نباید از اکانت خود خارج شده و اصطلاحا لاگ اوت کنید. همچنین در نظر داشته باشید با لمس گزینه login to another acoount از اکانت خود خارج می شوید.

1. رفع ارور Confirm it’s You to Login در اینستاگرام

کاربران زیادی گزارش داده اند که هنگام ورود به اینستاگرام با خطای Confirm it’s You to Login We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out. Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disable مواجه شده اند. باید در نظر داشته باشید نمایش این خطا کاملا به فعالیت های اخیر شما بستگی دارد! اینستاگرام 2 بار به شما هشدار می دهد که فعالیت های مشکوکی از پیج شما رصد شده در هشدر اول امکان دسترسی به حساب وجود دارد و با توقف فعالیت های مغایر با قوانین اینستاگرام امکان رفع ارور بسیار زیاد است در صورتی که فعالیت های مغایر خود را متوقف نکنید هشدار دوم برای شما ارسال می شود و در این مرحله امکان ورود به حساب وجود نخواهد داشت در چنین شرایطی تنها 30 روز برای احراز هویت و بازپس گرفتن اکانت خود فرصت دارید در غیر اینصورت حساب برای بازه زمانی مشخص از دسترس خارج خواهد شد. 😢 در ادامه راهکار مربوط به حل هر دو هشدار را بررسی می کنیم.

هشدار اول Help Us Confirm It’s You We’ve noticed unusual activity

در مرحله اول شما با پیغام Help Us Confirm It’s You We’ve noticed unusual activity from your account and have temporarily restricted certain actions until [Date]. Follow the next steps to help us remove the restrictions on your account. Next Log Into Another Account مواجه خواهید شد.

همان طور که ذکر کردیم در حقیقت زمانی که قوانین پایه و کلی ایسنتاگرام رعایت نشده یا فعالیت های مشکوک و غیرمعمول رصد شود با ارور We’ve noticed unusual activity مواجه خواهید شد و دلیل آن می تواند نقض کردن یکی از موارد ذکر شده در جدول زیر باشد:

بلاک شدن اکانت اینستاگرام

پس در خوشبینانه ترین حالت ممکن همچنان به حساب خود دسترسی دارید و باید:

 • اگر ار ربات یا برنامه جانبی استفاده می کنید سریعا آن را حذف نمایید.
 • تا چند روز پست جدید درج نکنید.
 • فعالیت هایی مثل لایک، کامنت، فالو، آنفالو و موارد این چنینی را متوقف کنید.
 • از ارسال دایرکت به افراد متعدد خودداری کنید.
 • از برنامه تغییر آیپی استفاده نکنید.
 • همیشه با یک آیپی وارد حساب خود شوید.
 • از ساخت اکانت های چندگانه خودداری کنید.

در واقع ابتدا به شما هشدار داده می شود که یکسری فعالیت مشکوک از حساب شما رصد شده پس این پیغام را باید به عنوان یک زنگ خطر تلقی کرد و با توجه به اینکه در این مرحله امکان دسترسی به حساب وجود دارد باید سریعا موردی که نقض کرده اید را جبران کنید. تا مدتی حساب شما تحت رصد خواهد بود تا تایید شود به فعالیت های غیرمعمول ادامه نمی دهید. در صورت نادیده گرفتن این ارور و ادامه دادن فعالیت خود، هشدار دیگری برای شما ارسال خواهد شد و پس از آن تنها با احراز هویت امکان دسترسی به اکانت خود را خواهید داشت. در واقع با دریافت هشدار دوم امکان ورود به حساب نیست و 30 روز فرصت دارید اکانت را تایید و نهایتا به حساب کاربری خود لاگین کنید.

هشدار دوم ارور Confirm it’s You to Login

همان طور که گفته شد در صورتی که هشدار اول را نادیده گرفته و همچنان فعالیت های مشکوک و خلاف قوانین اینستاگرام را ادامه دهید امکان دسترسی به اکانت از شما سلب خواهد شد و در این زمان شما فقط با احراز هویت امکان دسترسی به حساب خود را خواهید داشت. خب اگر ما هم جزء این دسته هستید و پیغام خطای زیر را دریافت کرده اید هیچ راهکاری جز تایید حساب ندارید.

Confirm it’s You to Login
We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disable

دقت داشته باشید از زمان دریافت هشدار دوم تا تایید هویت تنها 30 روز فرصت دارید. پس از گذشت بازه زمانی تعریف شده اکانت شما از دسترس خارج و دیگر امکان دسترسی به آن تا یک بازه زمانی مشخص میسر نخواهد بود. بنابراین حین فعالیت های خود کاملا محتاط باشید.

در این مرحله از حساب خود به صورت غیر ارادی لاگ اوت می شوید. خیلی خب در این هشدار متن Confirm it’s You to Login مشاهده می شود پس می بایست اثبات کنید که ربات نیستید. در واقع یک راه حل پیش روی شماست. این راه حل پیشنهادی بر اساس تجربیات کاربران میزبان فا می تواند به شکل زیر باشد:

 1. در اولین گام ممکن است یکسری تصاویر به صورت کپچا نمایش داده شود و از شما خواسته شود که آن را تکمیل کنید. (در صورت عدم مشاهده تصاویر یا ریز بودن تصاویر کپچا، برنامه تغییر آیپی خود را برای دقایقی فعال کنید تا تصاویر کامل نمایش داده شوند اما به محض تکمیل این مرحله سریعا برنامه تغییر آیپی را خاموش کنید.)
  🔴⚫ نکته: اگر فعالیت های شما از دید اینستاگرام خیلی مشکوک به نظر برسد به جای کپچا در کنار هشدار لینکی تحت عنوان Next steps به شما نشان داده می شود که با لمس لینک next steps امکان تهیه یک ویدیو از خودتان فراهم می شود. شما باید فیلم سلفی را تهیه و سپس برای اینستاگرام ارسال کنید تا هویت شما تایید شود. (اصولا خواسته می شود که سر خود را به سمت راست و چپ حرکت دهید.)
  رفع خطا confirm it is you to login اینستاگرام
 2. سپس اگر به درستی فرآیند عنوان شده را پشت سر گذاشتید با صفحه ای همانند تصویر زیر رو به رو خواهید شد که در این مرحله باید روی دکمه Next کلیک نمایید.
  آموزش رفع خطا confirm it is you to login اینستاگرام
 3. در ادامه از شما خواسته می شود تا آدرس ایمیل یا شماره تماسی که در هنگام ساخت اکانت اینستاگرام ثبت نموده اید را وارد نمایید تا یک کد امنیتی برای شما ارسال شود.
  نحوه رفع خطا Confirm it's you to login در اینستاگرام
 4. در نهایت کد برای شما ارسال شما و بعد از وارد کردن آن در فیلد مشخص شده ارور Confirm it’s You to Login رفع شده و شما وارد حساب خود خواهید شد.
  🔴⚫ نکته: توجه داشته باشید که سرشماره ارسال کننده کد تایید Instagram باشد تا امکان سواستفاده از سمت افراد سودجو وجود نداشته باشد.
  نحوه رفع خطا confirm it is you to login اینستاگرام

در نهایت شما به اینستاگرام ثابت می کنید که ربات نیستید و می توانید وارد اکانت اینستاگرام خود شوید.

🔴⚫ نکته: در صورت تمایل به آشنایی با نحوه دلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائمی و موقت می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

دیلیت اکانت اینستاگرام به همراه ویدیو آموزشی

ارور Confirm it’s You to Login. We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out. Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disable یکی از خطاهای رایج اینستاگرام است که به دلیل داشتن فعالیت های مشکوک و ربات گونه توسط اینستاگرام به کاربران نمایش داده می شود. در این مقاله تلاش کردیم تا هر آنچه که لازم است درباره این خطا بدانید را به شما ارائه دهیم و در نهایت نیز به صورت گام به گام نحوه رفع خطا Confirm it’s You to Login را به شما آموزش دهیم. در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهامی در خصوص چگونگی رفع خطا Confirm it’s You to Login اینستاگرام می توانید از طریق بخش دیدگاه های همین مقاله با ما در ارتباط باشید.

آموزش رایگان اینستاگرام

محدثه اسماعیلی

سالهاست که با وردپرس کار می کند و پس از آن به کسب اطلاعات در ابعادی وسیع تر پرداخت و توانست در حوزه هایی چون هاستینگ، سئو و محتوای اصولی مطابق با الگوریتم های روز گوگل گام بردارد. او اکنون به عنوان علاقمند به مباحث تحت وب و سئو به تیم تحریریه میزبان فا کمک رسانی می کند.

نوشته های مشابه

‫1,756 دیدگاه ها

 1. سلام من اصلا این بخش next رو نمیتونم بزنم و آبی رنگ نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنین

  1. با سلام دوست عزیز
   دکمه Next زمانی برای شما فعال می شود که کد کپچا را به درستی وارد کنید و تیک سبز رنگ موجود در تصویر به شما نشان داده شود.
   موفق و پیروز باشید

   1. سلام تصاویر تشخیص عدم ربات بودن در اینستاگرام برام کامل باز نمیشه و فقط انتهای ۳ تصویر آخر مشخصه و عملا نمیتونم سوال خواسته شده را پاسخ بدم.چه کاری باید بکم

    1. با سلام دوست عزیز
     شما باید ابتدا از یک برنامه تغییر آی پی استفاده کرده و مجددا مراحل را دنبال نمایید.
     موفق و پیروز باشید

     1. سلام ازمنم همینطوره تصاویر 3تاهستن خوبم مشخص نیست من چیکارکنم این برنامه چیه ازکجا نصب کنم لطفاً پاسخ بدین اکانتم خیلی برام مهمه

     2. سلام و احترام ایناز عزیز؛
      منظور برنامه هایی است که آیپی دستگاه شما را تغییر می دهند. برنامه هایی که زمان ورود به فیسبوک، توییتر یا تلگرام نیز استفاده می کنید.

     3. واقعا مرسی از راهنمایی های شما ببینین این اولین هشداره خب من فیلترشکن روشن کردم ولی شمارم اینجانیست تابیارنش حد بیاد ولی زمان هست من بتونم درستش کنم یا ن؟؟نوشته 30day

     4. با سلام آیناز عزیز
      انجام وظیفه است. متاسفانه متوجه سوال مطرح شده نشدم. اما در کل شما باید بعد از روشن کردن برنامه تغییر آیپی مجددا برای ورود به صفحه اقدام نمایید و بعد از کامل کردن کپچا یک کد تایید به شمار تماس یا آدرس ایمیل شما ارسال می شود که باید آن را نیز وارد کنید تا مراحل احراز هویت کامل شود. برای احراز هویت نیز تنها 30 روز زمان دارید.
      موفق و پیروز باشید

     5. سلام برای من اصلا تصاویر نمیاد باید چکار کنم حتی رو next میزنم رد نمیشه

     6. با سلام دوست عزیز
      شما باید ابتدا از یک برنامه تغییر ایپی استفاده کنید و سپس اقدام نمایید تا تصاویر به صورت کامل برای شما لود شوند.
      موفق و پیروز باشید

     7. سلام .منم فقط ۳ تا از تصویر ها رو دارم .و برنامه تغییر ای پی رو زدم ولی بازم ۳ تا از عکس ها دیده میشن

     8. با سلام دوست عزیز
      این مورد تنها به آیپی شما مرتبط است. پیشنهاد می کنم برنامه تغییر آیپی خود را تغییر داده و مجددا امتحان کنید.
      موفق و پیروز باشید

     9. با سلام دوست عزیز
      خوشحالیم که مشکلتان مرتفع شد. اگر تجربه خاصی دارید که ممکن است برای دیگران همراهان میزبان فا مفید باشد، ممنون می شویم آن را با ما به اشتراک بگذارید.
      موفق و پیروز باشید

     10. من از اون قسمت که گزیته next داره خارج شدم الان دیگه هیچی بالا نمیاد. خواهشا کمکم کنید پیجم رو با هزار بدبختی ۴۰ کا کرده بودم. دارم دیوونه میشم

     11. با سلام دوست عزیز
      با توجه به اینکه حساب شما در حالت معلق بود، بهتر بود که از حساب خود لاگ اوت نمی کردید. حال پیشنهاد می شود با یک برنام تغییر آیپی قدرتمند و با استفاده گوشی تلفن همراه خود و یا اینستاگرام وب مراحل را مجددا دنبال نمایید.
      موفق و پیروز باشید

     12. سلام درود
      من نزدیک یک سال خورده ای در تلاشم برای بازیابی اکانتم
      الانم اینو دیدم

      Confirm it’s You to Login
      We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
      Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disable
      هرکاری بگی انجام دادم
      ایا امیدی به بازگشت پیجم هست؟؟
      یا نه؟
      اگ هست باید چ کنم؟

     13. سلام و احترام دوست عزیز؛
      راهکار ذکر شده در مقاله روی اغلب اکانت های ایسنتاگرام کاربردی است مگر اینکه حساب شما در شرایط خاصی وجود داشته باشد.
      آیا صفحه کپچا اینستاگرام برای شما نمایش داده می شود؟

     14. سلام اینستاگرام منم به خاطر واکنش پیام دادن زیاد کاربر اینستاگرام شده باید چکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید🙏

     15. سلام و احترام زهرا عزیز؛
      اکانت شما نیز در حالت تعلیق قرار دارد لطفا وارد اکانت خود شده و بررسی نمایید زمان لاگین چه خطایی دریافت می کنید.

     16. Thanks for Providing Your Info

      We’ll review your info and if we can confirm it, you’ll be able to access your account within approximately 24 hours.

      سلام منم این مشکل دارم باشید چکار کنم مشکلم رفع بشه

     17. سلام وقت بخیر زهرا جان؛
      در صورتی که اکانت خود را کانفیرم نموده و چنین اعلانی دریافت کردید باید منتظر بررسی اینستاگرام باشید.
      ترجیحا تا 72 ساعت وارد اکانت خود نشوید.

     18. دمتون گرم خدایی
      من اشکم در اومد سر این داشتم حساب هزار کایی رو از دست میدادم

     19. سلام و احترام دوست عزیز؛
      خرسندیم راهنمای آموزشی کپچا اینستاگرام مفید بوه و توانسته اید اکانت خود را کانفیرم نمایید

     20. سلام خسته نباشید چجوری میتونم ای پی پیدا کنم

     21. سلام و احترام دوست عزیز؛
      نیازی به بررسی آیپی نیست تنها می بایست به منظور مشاهده تصاویر کپچا از یک برنامه تغییر آپیی استفاده کنید.

     22. عالی بود من استفاده کردم جواب داد 🙂

     23. Slm mn nmidunstm gozineye log out ro zdm alan dg hichvgt nmishe b hesab khodm brgrdm??

     24. سلام و احترام دوست عزیز؛
      بهتر بود لاگ اوت نمی کردید.
      اما در شرایط فعلی از طریق اینستاگرام وب در راستای لاگین و کانفیرم اقدام کنید.

     25. سلام اخه برا من اصلا عکس نمیاره که اثبات شه ربات نیستم
      با یه گوسی دیگه هم نکا میکنم نوشته اکانتمو کاربر اینیستاگرام

     26. سلام و احترام دوست عزیز؛
      به منظور مشاهده تصاویر قبل از شروع کانفیرم از یک برنامه تغییر آیپی استفاده نمایید.

     27. لطفا راهنمایی کنید
      من هم با مشکل شناسایی ربات در اینستا مواجه شدم و عکس کامل برام نمیاره
      تمام پاسخ ها رو هم خوندم ولی متوجه نمیشم چطور باید ایپی رو تفییر بدم

     28. سلام و احترام دوست عزیز؛
      قبل از انجام مراحل وریفای یک برنامه تغییر ایپی فعال نمایید.
      منظور برنامه هایی است که ایپی دستگاه شما را تغییر می دهند مثل برنامه هایی که برای ورود به فیسبوک و تلگرام و توییتر و… استفاده می کنید.

     29. سلام
      وقت بخیر
      با برنامه هم به من نوشن نمیده تصاویر را
      چکار باید کنم ؟

     30. سلام من از پیجم اومدم بیرون الان بلید چیکار کنم

     31. با عرض سلام و خسته نباشید .
      تقریبا چند روز هست کلا اکانتمان را نمی‌توانیم در اینستاگرام پیدا کنیم،
      و حتی وقتی می‌خواهیم برای بازیابی پسورد اقدام کنیم ارور no user s found ظاهر میشود، لطفا راهنمایی بفرمایید چه کنیم؟

     32. سلام من همه این مراحل رو انجام دادم اما پیجم برنگشت باید چیکار کنم؟!

     33. سلام وقتتون بخیر من یک هفته اس اینارو انجام دادم و گفته 24 ساعت دیگه فعال میشه اما نشده، چکارش کنم میشه راهنمایم کنیم پیج کاریمه خیلی مهمه واسم
      We’ll review your info and if we can confirm it, you’ll be able to access your account within approximately 24 hours.

     34. سلام و احترام؛
      در صورتی که وضعیت اکانت شما همچنان معلق است یکی از فرم های زیر را تکمیل نموده و گزارشی از وضعیت اکانت خود ارسال نمایید:

      help.instagram.com/contact/1652567838289083
      help.instagram.com/contact/396169787183059
      help.instagram.com/contact/437908793443074
      m.facebook.com/help/contact/606967319425038

     35. عذرخواهی میکنم لینکای ک دادینو همرو امتحان کردم گفته بودم بعد 24 ساعت باید وصل میشده اما نشده بعد یک هفته، هرکدوم از این لینکارو زدم اینارو گفت بهم

      نمی‌توانیم تصمیم مربوط به غیرفعال کردن حسابتان را بررسی کنیم
      به‌دلیل همه‌گیری ویروس کرونا (COVID-19)، داوران کمی در‌دسترس داریم، بنابراین در‌حال حاضر نمی‌توانیم این تصمیم را بررسی کنیم.

      اکنون نمی توانید از این ویژگی استفاده کنید
      برای کمک به حفاظت از انجمن در‌برابر هرزنامه، تعداد دفعاتی که می‌توانید پست بگذارید، نظر دهید یا کارهای دیگر انجام دهید را محدود می‌کنیم. می‌توانید بعداً دوباره امتحان کنید. بیشتر بدانید
      اگر فکر می‌کنید این برخلاف «استانداردهای انجمن» ما نیست، ‏به ما اطلاع دهید‏.

      حالا باید چکار کنم؟ این پیج خیلی مهمه واسم 😢

     36. سلام و احترام؛
      مجددا وضعیت پیج خود را با یک اکانت دیگر چک نمایید.
      سپس از طریق اینستاگرام وب در راستای ورود اقدام کنید.
      برخی از کاربران پس از این مراحل با تغییر رمز موفق با لاگین شده اند.

     37. سلامی مجدد،
      از اینستا وب میرم بازم میگه 24 ساعت آینده فعال میشه،
      رمزم میخوام عوض میگه اصلا چنین اکانتی وجود نداره کلا اسمم نیس نوشته inestagram user

      اینستاگرام یا واتس آپ ندارید بهم بدید واستو عکس بفرستم متوجه بشید چطور شده؟
      هرکاری بگید کردم اما نشد 😓😢

     38. سلام وقتتون بخیر 🌷🌼
      ببخشید من این مشکل برای پیجم پیش اومد و من تمام مراحل گفته شده رو انجام دادم اما نتونستم وارد پیجم بشم
      باید چیکار کنم امکان داره طول بکشه و نیاز به زمان داره این کار ؟؟؟؟

     39. سلام و احترام زهرا عزیز؛
      رفع تعلیق کمی زمانیر است و می بایست منتظر باشید تا اکانت شما توسط اینستاگرام بررسی گردد.

     40. سلام من پیام کانفیرم واسم اومد ولی به خاطر اینکه ریکپچا بالا نیومده بود و نمیدونستم فیلترشکن باید روشن باشه که دروست نشون بده اشتباهی گزینه لاگ اوت رو زدم و حالا هرچی میزنم که پیج بیارم و مراحل رو طی کنم میزنه یوزر نات فاند چیکار باید کنم

     41. سلام روزبخیر؛
      اگر کمتر از 30 روز از دریافت هشدار گذشته از طریق فرم زیر درخواستتون رو جهت بررسی اکانت مطرج کنید:
      help.instagram.com/contact/1652567838289083

     42. من همه مراحل رو رفتم ازم عکس سلفی خواسته اما ارسال نمیشه باید چکار کنم ؟

     43. سلام و احترام؛
      هنگام ارسال تصویر هشداری مشاهده می کنید؟

     44. سلام و عرض ادب
      من تازگیا پیج زدم و پستی رو به 40نفر ارسال کردم بلا فاصله پیجم را بست و الان از من عکس سلفی میخواهد همراه با کد و مشخصات
      براش ارسال کردم ولی باز هم پیجم برنگشت به نظر شما پیجم بر می گرده یا بی خیالش بشم

     45. سلام دوست غزیر، هتر است بدانید که بسته شدن پیج‌های اینستاگرام، برای متخلفان و افرادی که از قوانین پیش‌فرض اینستاگرام پیروی نمی‌کنند، ممکن است عادی باشد، اما برای اکثر کاربران اینستاگرام، که از اینستاگرام برای کار و تبلیغات خود استفاده می‌کنند، معمولا این اتفاق به کنار گذاشته شدن کاربر از کارهای قانونی و قوانین اینستاگرام، بستگی دارد و با ارسال عکس سلفی و کد همراه با مشخصات، اینستاگرام دارای اطلاعات کافی برای بررسی وضعیت شما و بازگرداندن پیجتان است.

     46. سلام عزیزم برای من این مرحله اومده .گزینه پایین که دیلیت اکانت هست رو گفتین نزنم حالا گزینه دیگری فعال نیست چکار کنم

     1. سلام وقت بخیر؛
      منظور برنامه هایی است که برای ورود به تلگرام، فیسبوک و … استفاده می شود برنامه های متعددی جهت تغییر آیپی وجود دارد در گوگل جستجو نموده و پس از نصب آن را فعال نمایید.

     2. سلام برای من این ارور اومده و سعی کردم که نکست استپ رو بزنم ولی خودش از اکانتم خارج شد ناگهانی و الا دیگه حتی گزینه ای نمیاره و رفته توی اکانتم نوشته اینستاگرام یوزر . من برای پشتسبانی یک پیام ارسال کردم ک من ۶ سال هست که فعالیت غیر معمول انحام ندادم لطفا اکانتم رو برگردونید ‌.میشه راهنماییم کنید

     3. سلام و احترام نگار عزیز؛
      بنظر می رسد اکانت شما به صورت موقت به حالت تعلیق درامده است و حتما باید وریفای نمایید در این راستا بهتر است از طریق اینستاگرام وب در خصوص لاگین به اکانت خود اقدام نموده و در صورت مشاهده پیغامی مبنی بر کانفیرم اینستاگرام مطابق با آموزش مراحل مربطه را دنبال کنید.

     4. منظورشون همون فیلتر شکنه
      چرا آخه اینجور گمراه میکنید ساده بگید فیلترشکن خب😐

     5. سلام ، برای من فقط اون مرحله اوم ک اس ام اس شد کد و من اونو وارد کردم و زد که تا ۲۴ ساعت دیگه بررسی میشه ، اما هنوز خبری نشده و اکانتم الان instagram user شده و وقتی هم سرچش میکنم میزنه not found
      الان باز ورود میکنم ارور میاد
      Accunt was disebled violating

      الان تقریبا ۳۰ ساعتی میشه این مراحل انجام دادم … ایا زمان بیشتری طول میکشه؟

     6. سلام واحترام؛
      متاسفانه هی زمانی دقیقی از پاسخگویی و بررسی اکانت های اینستاگرامی وجود ندارد در حالت معمول این بررسی از 24 ساعت تا 7 روز متغیر است.

    2. سلام من واسم اون کد که ارسال میشه و وارد کدر میکنم قبول نمیکنه باید چیکار کنم؟

     1. با سلام دوست عزیز
      لطفا از یک برنامه آیپی مناسب استفاده کرده و مجددا مراحل را دنبال نمایید.
      موفق و پیروز باشید

     2. سلام برای من هم همین مشکل پیش اومده و کد رو قبول نمیکنه. با ویندوز هم همینطور. چه کنم؟

     3. سلام و احترام دوست عزیز؛
      زمان درج کد چه پیغامی دریافت می کنید؟
      دقت داشته باشید بعد از تکمیل تصاویر کپچا و قبل از لمس دکمه دریافت کد می بایست برنامه تغییر آیپی را غیرفعال نمایید.

     4. سلام کلان حساب من بسته شده چیزی به جز این پیام نمیاد و چیزی برای کلیک نیست به جز این پیام Confirm Your Info on the App
      Confirm your information using the Instagram app to try to get back to your account. چکار کنم جالبه در گوگل هوم فعال حسابم هست جز در خود اینترنت خواهشمندم راهنمایی کنید

     5. سلام و احترام؛
      می بایست مطابق با آموزش در خصوص وریفای اکانت اینستاگرام خود اقدام نمایید شایان ذکر است از زمان مشاهده اخطار تا زمان وریفای 30 روز فرصت دارید و پس از ان ممکن است پیج از دسترس خارج گردد.

     6. سلام من این مراحل انجام دادم الان یه چیزی اومده ب انگلیسی نوشته بعد ۲۴ ساعت نمیدونم چیکار کن ، بعد ۲۴ ساعت امتحان کردم بازم نیومد مشکلش چیه؟

     7. سلام من گزینه لاگین زدم کلا از حساب اومدم بیرون حتی نمیشه پیام بدم بیاد چیکار کنم😭😭

     8. سلام و احترام؛
      بهتر بود که از اکانت خود خارج نمی شدید.
      می توانید فرم های زیر را تکمیل نموده و ارسال کنید ممکن است پیج شما مورد بازبینی قرار گیرد:

      help.instagram.com/contact/1652567838289083
      help.instagram.com/contact/396169787183059
      help.instagram.com/contact/437908793443074
      m.facebook.com/help/contact/606967319425038

     9. سلام من تمام مراحل بالارو انجام دادم نوشته ۲۴ ساعت صبر کنم اکانتم هست حتی پروفایلم با یک گوشی دیگه چک کردم فقط فالو ورا پستا اینارو نشون نمیده با گوشی خودم هم این مینویسه بابت ارائه اطلاعاتتان سپاسگزاریم
      اطلاعاتتان را بررسی خواهیم کرد و اگر بتوانیم آن را تأیید کنیم، قادر خواهید بود ظرف تقریباً ۲۴ ساعت به حسابتان دسترسی پیدا کنید میخواستم ببینم اکانتم بر میگرده

     10. سلام و احترام؛
      پس از ارسال اولین درخواست اکانت شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت. اصول از 24 ساعت تا 7 روز این بررسی ها به طول می انجامد. پس از ان پشتیبانی اینستاگرام تصمیم می گیرد که اکانت شما رفع تعلیق شود یا خیر.
      اصولا در اغلب موارد اکانت ها مجددا در دسترس قرار خواهند گرفت و رفع تعلیق می شوند. می بایست منتظر نتیجه بمانید و سعی کنید از اکانت خود خارج نشوید.

    3. من کلا دو تا دکمه دارم یکیnextو یکی log out another account، دکمه ی nextبرام آبی نیست و کار نمیکنه، لطفاااا راهنماییم کنید خیلی برام اکانتم مهمه🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😓

     1. سلام و احترام النا عیز؛
      حتما دقت داشته باشید در زمان تعلیق اکانت نباید از اون خارج شد پس ب هیچ عنوان دکمه logout another account اینجا کاربردی نیست. صرفا بعد از مشاهده کپچا می بایست ان را تکمیل و روی دکمه آبی رنگ next ضربه بزنید در صورتی که این دکمه غیرفعال هست از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کنید.

     2. سلام، بعد فیلتر شدن اینستاگرام چنتا پیج داشتم که همرو رباط تشخیص داد الان سه هفته هر سه روز یکبار این ارور میاد مراحل‌ رو میرم، پیج برمیگرده اما باز رباط تشخیص میده وپیجم میپره. بعدش هم پیام میده که اشتباه پیجتون بسته شده بود. اما باز پیجو میبندن، فقط برای من اینطوریه یا افراد زیادی با این مشکل مواجه هستن؟

     3. سلام و احترام دوست عزیز؛
      احتمالا به دلیل ورود با آیپی های متعدد پیج شما دچار مشکل شده است.
      از بخش تنظیمات موبایل به قسمت app مراجعه نموده و پرمیشن لوکیشن اینستاگرام را در حالت غیرفعال قرار دهید.

     1. سلام وقتبخیر
      منم چندتا پیج داشتم که همشو ربات تشخیص داده هی رفع میکنم این رو ولی یه روز دیگه یا یکم دیگه باز تکرار میکنه
      فیلترشکنی ک باهاش اینجور شده بود رو حذف کردم یکی دیگه خریدم اگه بااین برم بازم پیجم اینجور بشه خطر پریدن پیجم براهمیشه وجود داره؟
      و اینکه وقتی تشخیص ربات رو رد میکنیم بعد از سی روز دیگه نمیپره پیج؟

     2. سلام و احترام زهرا عزیز؛
      مادامی که از برنامه تغییر آیپی استفاده می کنید در هر بار اتصال آیپی متفاوتی خواهید داشت و ورود با ایپی های متفاوت یکی از مواردی است که پیج شما را به خطر می اندازد و پس از ان باید اثبات کنید که ربات نیستید برای جلوگیری از مشکلات احتمالی مجوز دسترسی مکانی اینستاگرام خود را در حالت غیرفعال قرار دهید.

    4. من مراحل رو زدم ومینویسه بعد از ۲۴ساعت قادر به دسترسی ولی هنوز خبری نیست چیکارکنم

     1. سلام من تیک من ربات نیستم میزنم ولی تصاویر کپچا اصلا نمیاد برام بعد هر چی وایمیسم next ابی نمیشه تا بزنم چیکار کنم ترو خدا جواب بدید برنامه تغییر IP هم نمیدونم چیه و چرا باید استفادش کنم؟

     2. سلام روزبخیر سایه جان؛
      منظور از برنامه تغییر آیپی همان v..p..n هستش.

    5. سلام وقت بخیر من قسمت من ربات نیستم رو پر کردم و برای من نوشت ظرف ۲۴ ساعت مشکل رو حل میکنیم الان ۷۲ ساعت بیشترگذشته و وقتی میرم تو اکانت هنوز همون نوشته ک ضرف ۲۴ ساعت مشکل حل میشه من نمیدونم چکار کنم لطفا راهنمایی کنید

     1. سلام و احترام دوست عزیز؛
      به منظور بررسی از طریق اینستاگرام وب نیز در خصوص ورود به حساب خود اقدام نمایید.

     2. سلام من تک تک مراحل که گفتین امتحان کردم اما اصلا تصویر تشخیص عدم رباط بودن نشون نمیده باید چیکار کنم

     3. سلام و احترام؛
      قبل از شروع مراحل کانفیرم اینستاگرام یک برنامه تغییر آیپی فعال نمایید.

    6. سلام من با اطلاعاتی که شما داده بودین تونستم مراحل رو طی کنم ولی اخر سر نوشت تا ۲۴ ساعت بررسی میکنیم در صورت تایید اینکه ربات نیستین پیجتون برمیگرده . سوالم اینه که من الان چیکار کنم؟ اخه شما گفتین با تکمیل مراحل پیج برمیگرده

     1. سلام و احترام مهدیه عزیز؛
      بعد از کانفیرم اکانت نیاز به انجام اقدام خاصی نیست و این مورد را در نطر داشته باشید بررسی اکانت و در دسترس قرار گرفتن آن بیش از زمان اعلام شده به طول می انجامد.
      شایان ذکر است تا مشخص شدن وضعیت اکانت بهتر است لاگ اوت نکنید.

    7. Thanks for providing your info

     We’ll review your info and if we can confirm it, you’ll be able to access your account within approximately 24 hours.
     سلام بمن همچین پیغامی میده باید چیکار کنم ؟

     1. سلام و احترام؛
      می بایست منتظر بمانید تا اکانت شما بررسی و رفع تعلیق گردد.
      بهتر است از اکانت لاگ اوت نکنید.
      تا 72 ساعت منتظر بمانید سپس با اکانت دیگری یوزرنیم خود را جستجو نمایید و چک کنید در حالت تعلیق قرار دارد یا خیر.
      در صورتی که نام کاربری شما به کاربر اینستاگرام تغییر یافته باشد می بایست تا زمان رفع تعلیق منتظر باشید.

    8. سلام اینستاگرام من مسدود شده و30روز فرصت دارم تا زادروزم درست کنم میگه 13سالت درصورتی که من 40سالم، زادروزم درست کردم حسابم برنگشته چیکارکنم؟؟؟

     1. سلام و احترام؛
      ایا مدارک هویتی ارسال نمودید؟

    9. با سلام و خسته نباشید
     اکانت من تا مرحله عکس سلفی که باید یک عدد خاص و آیدی و اسم خودم رو روی کاغذ بنویسم میره اما submit رو که میزنم پیش نمیره دیگه
     ممنون میشم راهنمایی کنید

     1. وقت بخیر ‌ . پیج منم اینطوری شده الان شما دونستین مشکلتونو حل کنید ؟ پیج برگشت؟

    1. با سلام نازی عزیز
     خوشحالیم که این آموزش برای شما مفید واقع شده است.🙂
     موفق و پیروز باشید

     1. سلام تیک سبز میاد هیچ تصویری نمیاد nextغیرفعال هست یکبار با ای پی مخابرات زدم یکبار ای پی همراه اول ولی نمیشه

     2. با سلام دوست عزیز
      به دلیب تحریم بودن آیپی ایران از سمت اینستاگرام شما باید از برنامه تغییر آیپی یا همان *فیلتر*شکن* استفاده کنید.
      موفق و پیروز باشید

     3. سلام
      من دستن خورد روlog out و الان روش نوشته شده Instagram user و اکانت قبلیم نیست ولی این مراحل رو انجام دادم به درستی بعد ۲۴ ساعت هنوز باز نشده باید چی کار کنم لطفااا راهنماییم کنید اکانتم خیلییی برام مهمه😣😖😖😖😖

     4. سلام و احترام النا عزیز؛
      بعد از کانفیرم اینستاگرام دو حالت وجود دارد:
      در حالت اول اکانت اینستاگرام بلافاصله در دسترس قرار خواهد گرفت.
      در حالت دوم پیغامی مبنی بر انتظار 24 ساعته دریافت خواهید نمود.
      در صورتی جزو گروه دوم هستید ترجیحا تا 72 ساعت بعد از کانفیرم اینستاگرام و اثبات ربات نبودن منتظر بمانید.

     5. وقت بخیر من همه رو انجام دادم ولی برام کد تأیید نمیاد چرا 😢

     6. سلام و احترام سوسن عزیز؛
      قبل از لمس دکمه دریافت کد برنامه تغییر آیپی خود را غیرفعال نمایید.

     7. سلام تو رو خدا کمکم کنید برا مت کد نمیفرسه فیلترشکنمم خاموش میکنم ولی هیچ کدی نمیفرسه باید چیکار کنم؟

     8. سلام وقت بخیر من تصاویر اصلا برام نمیومد که اثبات کنم ربات نیستم
      فیلتر شکن رو روشن کردم
      بعد فقط روی من ربات نیستم کلیک کردم خودش تیک سبز خورد بدون نشون دادن تصویری یادم پیامک اومد و کد وارد کردم
      اما از اون موقع تا الان چند بار به اینستاگرامم سر زدم دیدم هنوز درست نشده بعد یادم اومد که باید۲۴ ساعت طول بکشه اما میترسم این چندبار که اینستارو باز کردم ضرر داشته باشه و دیگه درست نشه
      بنظر شما اشکالی نداره که وارد اینستاگرامم شدم؟؟؟

     9. سلام و احترام؛
      خیر مشکل خاصی ایجاد نمی گردد اما بهتر است تا زمان رفع تعلیق منتظر بمانید.

     1. سلام،وقتون بخیر
      برا من این اتفاق افتاد😢
      منظورتون از برنامه غیر ایپی چه برنامه ای هست؟
      خود اینستاگرام؟که دو تا اکانت روش نباشه؟

     2. سلام و احترام؛
      نازی عزیز منظور از برنامه تغییر آیپی برنامه های موبایل یا کامپیوتر هستند که آیپی شما را تغییر داده و می توانید محدودیت ها را دور بزنید. منظور همان برنامه هایی است که ب کمک آنها وارد فیسبوک، توییتر یا تلگرام می شوید.

    2. من همه ی مراحل رو رد کردم و آخرش یه صفحه اومد نوشته بود بعد ۲۴ ساعت میتونید وارد حسابتون شید و یه دکمه doneبود زدم دو تا گزینه اومد :کنسل و logout، logout رو زدم یعنی درست شد؟؟

     1. سلام و احترام النا عزیز؛
      ترجیحا تا 72 ساعت وارد اکانت خود نشوید و پس از آن با رعایت جوانب مربوطه (فعال نبودن برامه تغییر آیپی- نداشتن ربات و برنامه های جانبی) وارد اکانت خود شده و وضعیت ان را بررسی نمایید.

    3. سلام برنامه تغییر ipخوب چیه چنتا امتحان کردم جواب نداد تصاویر نصفه هست

     1. سلام من برام هیچ عکسی نمیاره گاهی فقط این پیام لطفا کمکم کنید کلی زحمت پیجمو کشیدم {“message”:”checkpoint_required”,”checkpoint_url”:”https://i.instagram.com/privacy/checks/?privacy_flow=1\u0026next=instagram://checkpoint/dismiss”,”lock”:false,”flow_render_type”:0,”status”:”fail”}

     2. سلام و احترام مهسا عزیز؛
      در حال حاضر اینستاگرام هیچ دلیل و حتی راهکاری برای این مورد ارائه نکرده اما بنظر میرسه یک اجبار برای بروزرسانی نرم افزار باشه.

   2. سلام وقت بخیر
    اینستای من این خطای confirm it’s you to login رو داد متاسفانه نمیدونستم چه کنم امدم بیرون ..😑
    الان هر جور میخوام وارد بشم نمیشه
    کد میفرسته میزنم وارد نمیشه لینک میفرسته میزنم نمیشه از اون ریکاوری کد های ۸رقمی استفاده کردم نمیشه ۳روز هس گذشته .. ممنون میشم راهنمایی کنین

    1. با سلام دوست عزیز
     دقت داشته باشید که اینستاگرام به فیسبوک وابسته است و در برخی از مواقع به دلیل تحریم بودن آیپی ایران شما باید ابتدا یک برنامه تغییر آیپی را مورد استفاده قرار داده و سپس مراحل احراز هویت را دنبال نمایید. در بسیاری از مواقع به همین دلیل کد تایید شما شناسایی نمی شود.
     موفق و پیروز باشید

     1. سلام من هم ای پی را تغییر دادم ایمیل فرستادم اما هرچئ منتظر شدم کردی نمی فرستد ….. قبلا تلفن فرستادم یک لینک فرستاد متاسفانه اصلا ابدا صفحه اینستاگرام خودم نبود ! یک صفحه ای بود که قبلا ساختم غیر فعال هست! میشه کمک کنید

    2. سلام برای من زیر اون ارور هیچ چیزی نمیاد نه عکس نه هیچی ک بخوام ثابت کنم ربات نیستم

     1. سلام و احترام؛
      لطفا با اتفاده از یک برنام تغییر آیپی مراحل را مجددا طی کنید بدین ترتیب تصاویر کپچا به صورت کامل بارگزاری خواهند شد.

     2. سلام من به همچین مشکلی برخوردم من اکانت اینستاگرامم رو همیشه با گوشیم می رفتم با خط دیگرم از وقتی گوشیم خراب شده مشکل پیدا کرده با دستگاه تبلتم به اکانت اینستام وصل شدم که خطش فرق میکنه اشتباهم اینکه زمانی که با تبلت وصل شدم به اکانتم شماره ام رو تغییر ندادم که فقط با یک خط وصل باشم و الان به این مشکل برخوردم و یه اشتباه دیگه هم کردم که از ندونستن بودش خودم از اکانتم لاگ اوت کردم حالا چی میشه می تونم برش گردونم خیلی نگرانم ؟؟؟😭😭😔😔😔

    3. مراحل انجام دادم پیغام بررسی ۲۴ ساعته اومده
     We’ll review your info and if we can confirm it, you’ll be able to request a review in the Help Center within approximately 24 hours

   3. سلام من متاسفانه log out کردم اشتباهی از اون صفحه الان رمز و پسورد میزنم اصلا اکانت منو نمیاره حتی اینستا هم حذف شده پیجم این پیج واسم خیلی مهمه لطفا کمک کنید

    1. سلام وقت بخیر؛
     با توجه به اینکه اکانت به حالت تعلیق در امده در صورت لاگ اوت کردن امکان جستجو و مشاهده اکانت یا ورود مجدد میسر نیست در چنین شرایطی تنها می توانید چند روز صبر نموده و مجددا از طریق اینستاگرام وب در خصوص لاگین اقدام نمایید.

     1. سلام بله
      وارد پیجم نمیتونم بشم بهم میگن ک
      (حساب شما ب دلیل نقض شرایط ما غیر فعال شده است با نحوه ی بازیابی آشنا شوید)
      میشه کمکم کنید چیکار کنم

     2. سلام وقت بخیر خدیجه عزیز؛
      در صورتی که قبلا ایمیل یا شماره تماسی روی حساب خود ثبت کرد باشید اکنون امکان بازیابی پیج خود را خواهید داشت. پیشنهاد می شود راهنمای زیر را نیز مطالعه نموده و بررسی کنید که آیا اکانت شما توسط اینستاگرام بلاک شده است یا خیر.
      نحوه رفع مشکل بلاک شدن توسط اینستاگرام

     3. سلام خانم اسماعیلی
      مشکل اینستاگرام من حل نشد از هر راهی وارد شدم نشد همش میگه بعد 24 ساعت فعالش میکنیم و نکردن، از طریق اون لینکای ک فرستادیدم رفتم یا میگه بخاطر کرونا نمیشه پیگیری کرد یا میگه چنین اکانتی وجود نداره ،تلگرام واتس اپ یا اینستا ندارید واستون عکساشو بفرستم بهم کمک کنید 😢

     4. سلام و احترام؛
      متاسفانه راهکار خاص دیگه ای برای ارسال درخواست به پشتیبانی اینستاگرام وجود نداره 😥

    2. ببخشید من وقتی شماره رو وارد میکنم اخطار میده که مشکلی رخ داده و بعداً امتحان کنید میشه راهنمایی کنید الان چیکار کنم🙏🏻

     1. سلام و احترام زهرا جان؛
      قبل از لمس دکمه دریافت کد اگر برنامه تغییر آیپی فعالی دارید آن را در حالت خاموش قرار داده سپس دکمه دریافت کد را لمس نمایید و مابقی مراحل را دنبال کنید در صورت عدم موفقیت در خصوص گذراندن این مرحله، از طریق اینستاگرام وب در راستای لاگین به حساب خود اقدام نموده و اکانت خود را کانفیرم کنید.

   4. سلام من ویدئو سلفی رو تکمیل کردم وارسالو میزنم ولی ویدئو سلفی اپلود نمیشه چکار باید بکنم

    1. با سلام دوست عزیز
     لطفا توجه داشته باشید که در مراحل احراز هویت باید از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کنید.
     موفق و پیروز باشید

    2. سلام و احترام

     من تمام مراحل ربات نبودن را انجام دادم و تیک ابی هم اومد ولی وقتی کلید next را میزنم این پیام را میدهد
     Sorry, there was a problem. Please try again

     1. با سلام دوست عزیز
      لطفا از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کرده و مجددا اقدام نمایید.
      موفق و پیروز باشید

    3. سلام من کد تایید هم ایمیل هم شماره تلفنو زدم الان 18روزه ولی اکانتم هنوز برنگشته گاهی نشون میده قسمت صفحه اصلی پیج و ولی هیچ فعالیتی نمیشه کرد

   5. سلام میشه منو راهنمایی کنید خواهش می کنم من اینستام یعنی پیجم پریده هرکاری کردم اکانتمو برگردونم نشد الان همه چیو وارد کردم اومدم ایمیل وارد کردم بالای صفحه قرمز میشه و هعی خطا می زنه پیج جدید هم نمی خوام بزنم پیج قبلیمو می خوام خواهشا کمکم کنید پیجم برگرده یه کاری یه راه کار درست بدین چون همه راه کارارو رفتم و نشده

    1. با سلام دوست عزیز
     لطفا خطایی که دریافت می کنید را عنوان کنید تا بتوانم به شکل بهتری شما را راهنمایی کنم.
     موفق و پیروز باشید

    2. سلام برای من
     تا اونجایی ک گزینه تیک سبز میاد
     بعد میزنه Doneکلیک ک میکنم اتفاقی نمیوفته چیکار کنم

     1. سلام و احترام خدیجه عزیز؛
      آیا پس از گذراندن مرحله کپچا پیامک یا ایمیلی دریافت نموده اید؟

    3. دوستان برا من خداروشکر درست شد پروکسی نصب کنید من برا اندروید v…p…n pr………ox…….y mastero نصب کردم بعد برنامه رو بستم دوباره وارد شدم همچی درست شد

     1. سلام و احترام دوست عزیز؛
      سپاس از اینکه تجربیات ارزشمند خود را با ما و کاربران به اشتراک گذاشتید خرسندیم توانسته اید مشکل کانفیرم اینستاگرام را رفع نمایید.

   6. سلام من با فیل -تر -شکن وارد سایت اینستاگرام میشم وبعد از زدن رمز و آیدی صفحهconfirm your info..میاد ولی چیزی دیده نمیشه چیکار کنم؟با خودت برنامه هم وارد میشم میاد بیرون😔

    1. سلام و احترام؛
     کشورهای مختلفی را در برنامه تغییر آیپی خود انتخاب و سپس مجددا صفحه تایید هویت اینستاگرام را بررسی نمایید آیپی های مختلف باید بررسی شوند تا در نهایت یکی از آنها پاسخگو بوده و شما بتوانید ادامه مراحل اثبات ربات نبود و تکمیل کپچا را دنبال کنید.

     1. ولی بعضیا میگن اگه زیاد آیدی تغییر بدی دیگه نمیاد چون من زیاد تغییر دادم

     2. سلام وقت بخیر؛
      بله دقیقا همینطوره یکی از دلایلی که موجب میشه پیج ها از دسترس خارج بشن یا ربات شناخته بشید اینه که هر بار با آیپی های مختلفی وارد اکانت بشید بهتره آیپی ثابت باشه و موقع ورود به حساب اینستاگرام از برنامه تغییر آیپی استفاد نشه اما در شرایط خاصی مثل زمانی که شما ارور احراز هویت در ایسنتاگرام مشاهده می کنید و می بایست اثبات کنید که ربات نیستید در صورتی که تصاویر کپچا، دکنه آبی رنگ next یا مراحل مربوطه غیر فعال بود می توانید از برنامه تغییر آیپی استفاده کنید. اما پس از احراز هویت زمانی که پیج شما در دسترس قرار گرفت برنامه تغییر آیپی را خاموش کنید.

     3. 🥺خب خانم اسماعیلی بنظر شما صبر کنم احتمال داره این 24 ساعت در روزهای آینده یا ماه های آینده تموم بشه یا همینطور میمونه تا اخر، تا اینکه یک راهی پیدا کنم واسه باز کردن پیجم؟ 🤔

     4. سلام و احترام؛
      جز ارسال درخواست به روش گفته شده در آموزش، ارسال فرم برای پیشتیبانی، امتحان کردن شانس ورود با تغییر رمز راهکار خاص دیگری وجود ندارد. در صورتی که روشی برای رفع این محدودیت یافتید لطفا آن را با ما و کاربران به اشتراک بگذارید.
      باتشکر

    2. من همه این کار هارو انجام دادم در اخر نه تنها ایمیل دادم و کد تایید زدم بلکه شماره هم دادم و کد تایید زدم بعد به صفحه ای منو برد که مدام لود میکنه و هیچی نمیاد😑مال اینترنتمه؟

   7. چرا برای من چیزی نمیاد؟ فقط یک صفحه که نوشته confirm your info…با فیلتر هم میرم تغییر نمیکنه!:(

    1. با سلام دوست عزیز
     پیشنهاد می کنم برنامه تغییر آیپی خود را تغییر دهید.
     موفق و پیروز باشید

   8. سلام خسته نباشین دوست گرامی بنده لاگ اوت کرده ام ودوباره یک اکانت جدید ساختم اما متاسفانه اکانت جدیدم همون طوری شد حالا باید چیکارکنم.

    1. با سلام دوست عزیز
     اگر توسط اینستاگرام ربات شناخته می شوید، باید مراحل احراز هویت را مطابق با همین آموزش دنبال کنید. در نظر داشته باشید که اقداماتی که ممکن است باعث شود شما ربات تشخیص داده شوید، مثل ورود به برنامه با آیپی های متعدد، لایک، کامنت گذاری، منشن کردن و… به صورت بیش از اندازه و بیشتر از تعداد مجاز نیز اجتناب کنید.
     موفق و پیروز باشید

     1. سلام من انجام دادم ولی چرا برام تا 24 ساعت فرصت گذاشته شده

     2. سلام و احترام فاطمه جان؛
      در برخی مواقع بعد از کانفیرم اینستاگرام پیغامی مبنی بر بازه زمانی 24 ساعته به منظور بررسی اکانت شما نمایش داده می شود و پس از آن باید تا 24 ساعت منتظر مانده و سپس اکانت خود را بررسی نمایید.

     3. سلام
      برای من اخطار اومد پیجم پرید دوباره اوردمش الان تو وضعیت حساب نوشته به خاطر کامنتی ک گذاشتی احتمالا حسابتون از دسترس خارج بشه چیکار کنم ک نپره آخه خیلی مهمه برام ممنون میشم بگید

   9. سلام خسته نباشید منم اکانتم همین جوری انداخته بیرون ایدیش رو که سرچ میکنم نوشته کاربر اینستا گرام همین پیام هم برام اومده که تا30روز تایید هویت کنید ولی ایدی و رمز اینستا رو که میزنم ی راست میرع صفحه تغییر رمز رمز های جدید که میزنم رو تایید میزنم نمیره همون جا میمونه ممنون اگه کمک کنید

   10. سلام منم اکانتم همین بلا سرش اومده از اکانت انداخته بیرون 30روز فرصت داده تایید هویت کنم رمز و ایدی اینستا رو که میزنم کد رو که برام ایمیل میکنه میفرسته به صفحه تغییر رمز رمز رو که جدید میزنم هر چی رو دکمه تایید میزنم همون جا میمونه اکانتمم که با دایرکت های دوستام نگاه میکنم نوشته کاربر اینستا ممنون اگه کمک کنید

    1. سلام احترام؛
     اکانت شما به صورت موقت به حالت تعلیق درآمده است. این مراحل را از طریق اینستاگرام وب و با یک برنامه تغییر آیپی قدرتمند دنبال نمایید.

     1. سلام
      من شکن روشن میکنم ولی بازم تصاویر بهم نشون داده نمیشع چکارکنم؟!

     2. سلام و احتام دوست عزیز؛
      لطفا برنامه های تغییر آیپی قوی تر را نیز امتحان کنید یا اینکه در برنامه تغییر آیپی سایر کشورها را نیز بررسی نمایید زمانی که اتصال به واسطه برنامه تغییر آیپی برقرار گردد تصاویر کپچا اینستاگرام لود خواهند شد و شما می توانید ادامه مراحل ورفای اینستا را دنبال کنید.

     3. سلام عرض ادب بنده دیروز برای یکی از دوستانم یک ویدیویی ارسال کردم که جامعه پسند نبود و اینستاگرام مشکل جدی باهاش دارد و بنده بی اطلاع بودم از این بابت
      حالا اینستاگرام هم از لپ تاپ هم از گوشی همراه اجازه ورود به اکانت حتی ساخت اکانت جدید را نمیدهد آیا میتوان کاری کرد ؟

     4. سلام روزبخیر؛
      ایا زمان ورود هشدار یا اعلان خاصی یا دستورالعملی هم مشاهده می شود؟
      ایمیلی دریافت نشده است؟

   11. سلامم.من تغییر ایپی میزنم، فیلترشکن روشن میکنم باز عکس برام لود نمیشه.
    فقط قسمت بالای عکس سوالش میاد.تروخدا کمکم کنید.

    1. با سلام دوست عزیز
     لود نشدن تصاویر تنها به بحث آیپی شما بستگی دارد. لطفا از برنامه های تغییر آیپی دیگر استفاده کنید و مجددا مراحل را دنبال کنید.
     موفق و پیروز باشید

    2. سلام من هرچی ایمیل و شماره موبایلم رو وارد میکنم بازم کد یا لینکی برام ارسال نمیشه😢

     1. سلام و احترام سارا عزیز؛
      مراحل را تا قسمت دریافت کد دنبال نمایید قبل از لمس دکمه دریافت کد برنامه تغییر آیپی خود را غیرفعال کنید.

   12. سلام تیک برام فعال شد ولی بازم کلمه تأیید رو نمیشه بزنم

    1. با سلام دوست عزیز
     مجددا با یک برنامه تغییر آیپی مراحل را دنبال نمایید.
     موفق و پیروز باشید

   13. سلام‌ استاد خیبر گیر من اینستاگرام رفع مشکل کاربرد instagram
    ۳۰ روز وقت تمام بشه next بزنم کد پیام ارسال میاد شماره یا ایمیل کد تأیید کنیم اینستاگرام درست بشه فعال میاد پیج ما

    لطفا جواب بدی ممنون میشم

    1. سلام و احترام دوست عزیز؛
     از سمت اینساگرام 30 روز برای تایید هویت به شما فرصت داده می شود و در این بازه زمانی حتما می بایست احراز هویت نموده و کپچا اینستاگرام و مراحل مذکور را دنبال نمایید پس از ان وضعیت حساب شما بررسی می گردد و از حالت تعلیق رفع خواهد شد. در نظر داشته باشید پس از گذشت بازه زمانی ذکر شده اکانت شما از دسترس خارج خواهد شد.

   14. سلام میشه کمکم کنین
    من خیلی از فالورامو تو یک ساعت ریمو کردم و باعث شد از اکانتم لاگ اوت بشم، اون مراحل تایید اطلاعاتمو رفتم تا اخر و بهم گفت ۲۴ ساعت صبر کن . من تو اون مدت ۲۴ ساعت سعی کردم چندین بار وارد اکانتم بشم که نتونستم. بعد ۲۴ ساعت error داده و گفته پیجت دیسیبل شده بخاطر violating our terms. الان من باید چیکار کنم لطفا کمکم کنین.

    1. سلام و احترام لعیا عزیز؛
     بهتر بود تا 72 ساعت صبر می کردید و سپس در خصوص لاگین اقدام می نمودید در حال حاضر می توانید نام کاربری خود را با سایر اکانت ها جستجو کرده و وضوعیت ان را بررسی نمایید بعد از گذشت 24 ساعت از زمان اعلام شده از طریق اینستاگرام وب در خصوص لاگین مجدد اقدام نمایید.

   15. وااااااایییی درست شد پیجممم😍😍😍😍😍ممنون بابت اطلاعات خوبتووووون😃💗💗

    1. سلام و احترام فاطمه عزیز؛
     خرسندیم که آموزش اثبات ربات نبودن و تکمیل کپچا اینستاگرام برای شما مفید بوده و توانسته اید حساب اینستاگرام خود را با وریافی بازیابی نمایید. 😍

    2. سلام خسته نباشید برا منم همین مشکل پیش اومده با این تفاوت که من هر چقدر این تصویر و میزنم و وریفای میشه میره بعدی و نکست استپ میزنم باز بر میگردونه به همون تصویرااا
     و ۱ روزم بیشتر برام زمان نزاشته :((((

    3. سلام میشه بگید مشکل اینستا شما چی بود درست شده؟؟خواهش میکنم.برای من نوشته تا ۲۴ساعت

    4. سلام وقتتون بخیر منم اینستام به مشکل خورده مزتونید راهنمایی م کنید ؟؟

     1. سلام و احترام نسیم عزیز؛
      در کدام یک از مراحل اب مشکل مواجه شدید؟

   16. سلام همه مراحل رو انجام دادم اکانت برگشت خیلی ممنون..میخوام با گوشی خودم وارد اکانت بشم باز منو ربات تشخیص میده چیکار کنم

    1. سلام و احرام فائزه جان؛
     ترجیحا تا 72 ساعت پس از وریفای وارد اکانت خود نشوید. بعد از ورود از هیچ برنامه تغییر آیپی استفاده نکنید و اگر برنامه جانبی یا رباتی دارید آنها را حذف کنید.

   17. سلام
    وقتی میزنم ربات نیستم تعدادی عکس رو برام میاره، اما برای من قابل دیدن نیست
    شاید بتوان با لپ تاب و کامپیوتر اون رو دید اما بدلیل عدم دسترسی به کامپیوتر چگونه میتوان با گوشی این مشکل رو برطرف کرد؟

    1. سلام و احترام دوست عزیز؛
     در صورت عدم مشاهده تصاویر کپچا اینستاگرام قبل از شروع فرایند حل مشکل وریفای، یک برنامه تغییر آیپی نصب و فعال نمایید.

   18. سلام، میشه لطفا کمکم کنید
    من همین مشکل 30 روز… دارم
    بعد چند ساعت باید اقدام کنم برای رفع این مشکل؟
    و اینکه من بعد یکی دو ساعت اقدام کردم با هرنوع v ولی متاسفانه اصلا تصاویر نمیاره لطفا v قوی معرفی کنید
    لطفا خیلی اینستامو لازم دارم لطفا راهنماییم کنید

    1. سلام و احترام سونیا جان؛
     اصولا از زمان دریافت هشدار Confirm it’s You to Login به مدت 30 روز برای کانفیرم اینستاگرام و عدم ربات بودن فرصت دارید. در مرحله اول زمان ورود به اینستاگرام اعلانی مبنی بر کانفیرم برای شما نمایش داده می شود و می بایست کپچای مربوطه را تکیمل نمایید در صرتی که تصاویر کپچا به خوبی لود نمی شوند می بایست از یک برنامه تغییر ایپی قوی استفاده کنید و اگر باز هم همین مشکل پابرجا بود برنامه دیگری را امتحان کنید یا کشورهای دیگر موجود در برنامه تغییر آیپی را نیز تست نمایید. در حال حاضر برنامه های متعددی در راستای تغییر ایپی وجود دارد که می توانید آنها را در موتور جستجوی گوگل یافته و سپس نصب نمایید. دقت داشته باشید بعد از گذشت 30 روز احتمال بازگردانی پیج ضعیف است.

     1. سلام این مشکل ارور وفرصت۳۰روزه برام اومده مراحل انتخاب عکس هم برام اومد ولی ب اشتباه لاگ اوت کردم آیا امکان برگشتن هست ازطریق سایت اینستاگرام میتونم اقدام کنم؟موقتا ی حساب دیگه بازکردم بعد این تایم ۳۰روزه میتونم برای برگشت پیچ اقدام کنم یاازدسترس خارج میشه ممنون میشم جواب بدین

   19. سلام وقتتون بخیر ببخشید میشه برنامه تغییر آی پی او را به من معرفی کنید و طرز استفاده آن را به من یاد بدهید من فقط ۳ تا از تصاویر برایم می آید حتی دکمه هم برام نمی آید

    1. سلام و احترام محده عزیز؛
     برامه های متعددی در این خصوص وجود دارد با جستجو در گوگل و مطالعاپه نظرات سایر کاربران می توانید در این زمینه اقدام نمایید.

   20. سلام،برای منم همین‌ مشکل بود، کمی صبوری میخواد تا گزینه نکست پررنگ بشه،در ضمن برای ورود به صفحه ی من ربات نیستم میتونن از قسمت تغیبر پسورد قبلا استفاده کنید

    1. سلام و احترام دوست عزیز؛
     سپاس از اینکه تجربیات ارزشمندتون در خصوص وریفای اکانت اینستاگرام و اثبات ربات نبودن را با ما و کاربران میزبان فا به اشتراک می گذارید و در خصوص حل مشکلات مربوطه ما را یاری می دهید. 🌼

   21. سلام خسته نباشید من این ارور واسم اومد لوگ اوت کردم الان نزدیک یک ماه شدع اکانتم هنو زده یوزر نات فوند
    نمیشه برگردون ؟
    ایمیل هم زدم

   22. سلام برای من کلا کپچا نمیاد وقتی میزنم روی من ربات نیستم تیک میخوره اما وقتی next رو میزنم خطا میده و مبگه دوباره امتحان کنید.
    با وی هم امتحان کردم ولی نمیشه. اگه با یه دستگاه دیگه برم درست میشه؟

    1. سلام و احترام دوست عزیز؛
     در صورت که تصاویر کپچا کامل بارگذاری نمی شوند یا دکمه ورود به مرحله بعدی برای شما فعال نیست می توانید از یک برنامه تغییر آیپی به منظور تکمیل فرایند وریفای اینستاگرام استفاده نمایید. در نظر داشته باشید در صورتی که همچنان مشکل پا برجا بود و موفق به تکمیل کپچا اینستاگرام نشدید یا اینکه امکان ورود به مراحل بعدی میسر نشد سایر کشورهای موجود در بنرامه تغییر آیپی را نیز امتحان کنید.

   23. برای منم همینطوره . تازه توی قسمت کچا هیچی نمیاد که من بزنم

    1. سلام و احترام دوست عزیز؛
     در صورتی که دکمه آبی رنگ next یا تصاویر کپچا نمایش داده نمی شوند می توانید از یک برنامه تغییر آیپی به منظور کانفیرم اکانت اینستاگرام استفاده کنید. در صورتی که مشکل همچنان پابرجا بود لطفا کشور انتخابی در برنامه را تغییر دهید.

     1. سلام من همه ی مراحلو انجام دادم زد ۲۴ ساعت دیگه الان میخوام وارد شم میزن پیجت دیسیبل شده لرن مور رو زدم یه فرم داد پر کردم ایمیل کردم باید چیکار کنم دیگه مرسی

   24. سلام و خسته نباشید..
    ممنونم از توضیحات عالی و کامل تون..
    من تمامی این مراحل رو به درستی انجام دادم
    بعداز اتمام مراحل
    Thanks for Providing Your Info
    We’ll review your info and if we can confirm it, you’ll be able to access your account within approximately 24 hours.
    این برام اومد
    الان اگ من ۲۴ ساعت صبر کنم درسته میش یا ن؟؟

    1. سلام و احترام فاطمه عزیز؛
     می بایست مدت زمان تعیین شده شکیبا باشید سپس از طریق اکانت های دیگر نام کاربری خود را در اینستاگرام جستجو نمایید در صورتی که اکانت شما حالت تعلیق نداشت در خصوص لاگین اقدام کنید.

     1. من بعد از ۲۴ ساعت ک دوباره تلاش کردم
      منو لوگ اوت کرد..🥲
      نمیدونم چرا؟

     2. سلام و احترام فاطمه عزیز؛
      لطفا مدت زمانی شکیبا بوده و از سایت اانت ها حساب کاربری خود را بررسی نمایید زمانی که نام کاربری شما روی پیج برگشت می توانید لاگین کنید.

   25. مال منم این نوشته ۳۰ روز نوشته ، ولی وقتی با اکانت دوست هام نگاه میکنم ، هیچی از نام کاربری ام ننوشته

    1. سلام و احترام دوست عزیز؛
     به نظر می رسد اکانت شما نیز به حالت تعلیق درآمده و امکان دسترسی به آن در شرایط فعلی میسر نیست. برای رفع مشکل مربوطه می بایست از طریق اینستاگرام وب یا موبایل لاگین نموده و مطابق با آموزش در خصوص کانفیرم اینساگرام اقدام کنید.

   26. سلام من همه مراحل رو رفتم…میگه تا 24 ساعت لاگ این میشی…درسته؟

    1. سلام و احترام دوست عزیز؛
     بعد از تکمیل کپچا اینستاگرام و کانفیرم اکانت خود باید منتظر باشید تا بررسی های لازم از سمت اینستاگرام صورت پذیرد. به منظور رعایت جوانب احتیاط بهتر است تا 72 ساعت از ورود به اکانت خوددداری نمایید.

   27. باسلام
    من این مرحله رو انجام دادم بعد پیام داد که تا ۲۴ ساعت آینده حساب شما برمیگرده ولی فردا که از طریق وب وارد حساب خودم شدم نوشته بود که بدلیل نقض قوانین حساب شما محدود شده است بعدنوشته بود که باید یع عکس با یک کد از طریق ایمیل بفرستی که انجام دادم الان یک هفته است که هیچ خبری نشده است ممنون میشم راهنماییم کنید

    1. سلام و احترام دوست عزیز؛
     زمانبندی دقیقی از بررسی اکانت ها توسط اینستاگرام اعلام نشده است و می بایست در این بازه کمی صبر کنید.
     می توانید از سایر حساب ها نام کاربری خود را جستجو نموده و وضعیت آن را بررسی کنید ک در حالت تعلیق قرار دارد یا خیر.

    2. سلام وقت بخیر من تمام مراحل رو انجام دادم…حالا نوشته باید حسابتون بررسی باشه اگه تایید کنیم 24 ساعت دیگه میتونید وارد حساب بشین… زیرشم یه گزینه تمام هست وقتی اون میزنم میگه میخواهید از حساب خود خارج شوی؟؟؟
     من زدم لغو… درسته یا باید اوکی رو بزنم؟؟؟
     توروخدا راهنمایی کنید

     1. سلام و احترام مریم عزیز؛
      بهتر است ک از حساب خود خارج نشوید و تا 72 ساعت جهت بررسی درخواست منتظر بمانید.

   28. سلام اینستا گرام من بلاک شده توسط اینساگرام به دلیل گرفتن فالور و پسند فیک حالا چی کار کنم تا پیچ من برگردد

    1. سلام دوست عزیز از چه برنامه ای استفاده کردین؟

   29. سلام حال شما خوبه متاسفانه من انفالویاب نصب کردم و استفاده کردم اینستاگرام پیج منو ربات تشخیص داد پیام your account has been disabled follow next steps withing 30 days so you can request a review اومد که بعدش گزینه next رو زدم اینستا به شمارم یه کد فرستاد که زدم که اون کد رو وقتی زدم یه صفحه باز شد که توش نوشته شده بود thanks for providing your info
    پایینش هم اینو نوشته بود
    We,ll review your info and if we can confirm it you,ll be able to request a review in the help center within approximately 24 hours

    1. سلام و احترام دوست عزیز؛
     ترجیحا بهتر است تا 72 ساعت از ورود به اکانت خود پرهیز کنید. پس از گذشت این بازه زمانی با سایر دستگاه ها اکانت خود را جستجو نموده و بررسی نمایید آیا در حالت تعلیق قرار دارد یا خیر. در صورت رفع تعلیق وارد اکانت خود شوید در نظر داشته باشید رمان ورود از برنامه تغییر آیپی استفاده نکنید همچنین برنام جانبی اینستاگرام روی گوشی تلفن همراه شما فعال نباشد.

     1. یعنی لاگ اوت رو بزنیم بعد از ۷۲ ساعت دوباره لاگین کنیم؟

     2. سلام و احترام؛
      بهتر است که از حساب خود خارج نشوید. پس از انجام مراحل کانفیرم منتظر بمانید تا اعلانی مبنی بر بررسی اکانت دریافت شود سپس تا 72 ساعت منتظر بمانید.

   30. سلام
    وقتی وارد اینستا میشم میگه پوشش خبری باز نمیشود بعدش شماره تلفنم میخواد وقتی که شماره تلفنمُ می‌نویسم یه کد برام میاد وقتی که کد میزنم ارور میاد یه روز بعد که دوباره شماره تلفن‌مو زدم اینبار کد نمیاد دقیقا باید چیکار کنم
    لطفاً راهنمایی کنید

   31. درود
    من دو هفته پیش با کمک مطالب شما پیج رو برگردوندم ولی دوباره اینستاگرام بصورت خودکار بازم پیج رو متوقف کرده و هیچ پیغامی هم نمیده
    دوستانم میگن که دلیت اکانت شدی
    کاری میشه کرد؟

    1. سلام و احترام؛
     در صورتی که موازین و مقررات اینستاگرام را مجددا زیرپا گذاشته باشید اخطار دوم به منزله از دسترس خارج شدن حساب شما خواهد بود.

   32. سلام
    خسته نباشید.
    تصاویر کیپچا برای من نمیاد،باید چکار کنم؟

    1. سلام و احترام دوست عزیز؛
     در صورت عدم مشاهده تصاویر کپچا اینستاگرام قبل از شروع مراحل وریفای یک برنامه تغییر آیپی قدرتمند را فعال نمایید.

   33. سلام استاد
    چنانچه با توجه به عدم تجربه این مدت ۳۰ روز بگذرد و اقدامی نکنیم و اینستا اکانت حساب رو از دسترس خارج کند چکار باید بکینم
    آیا راهی برای بازگشت و ورود مجدد هست
    ممنون از لطف و راهنمایی شما

    1. سلام و احترام؛
     در چنین شرایطی پیج شما از دسترس خارج خواهد شد. می توانید فرم زیر را تکمیل نموده و ارسال کنید اما احتمال بازگشت پیج ضعیف است:
     disable instagram account

   34. سلام خسته نباشید من اکانت که زدم جدید هستش و یک ساعت 100نفر فالو کردم و محدود شدم و الان هم پروفایلم پاک شده هم نام کاربری تعغبر یافته داخل اینستاگرام که میرم می‌نویسه پوشش خبری بازخوانی نمیشود

   35. سلام.منم این مشکل برام پیش اومده شماره تلفن ازم خواست شد و کدی که برام ارسال شده و رو زدم و تایید شد ولی هنوز نمیتونم وارد اکانتم بشم علتش چیه؟

    1. سلام و احترام؛
     زمانی که کانفیرم اینستاگرام را به صورت کامل انجام داده و مراحل ربات نبودن اینستا را پشت سر گذاشتید می بایست منتظر بمانید اینستاگرام بر اساس فعالیت های اخیر اکانت شما را بررسی خواهد کرد.
     بهتر است تا 72 ساعت از ورود به حساب خود خودداری نمایید.

   36. سلام خسته نباشید من شماره خودم رو وارد میکنم ولی کد تأیید برام نمیاد لطفا بگید چکار کنم

    1. سلام و احترام دوست عزیز؛
     دقت داشته باشید قبل از لمس دکمه دریافت کد برنامه تغییر آیپی را غیرفعال نمایید.

   37. من همه کارا میکنم نمیشه توروخدا راهنمایی کنید خیلی برام مهمه

    1. سلام و احترام دوست عزیز؛
     راهکار کانفیرک اینستاگرام دقیقا به همین صورتی است که در مقاله ذکر گردید در کدام یک از مراحل با مشکل مواجه شده اید؟

   38. سلام من وقتی رو گزنه من روبات نیستم میزنم . بعدش اون تصاویر برام کامل نشون داده نمیشه .مثلا میگه تصاویری که توش اوتوبوس هست رو انتخاب کن . ولی اون تصاویر کامل نشون داده نمیشه .

    1. سلام و احترام دوست عزیز؛
     می توانید از یک برنامه تغییر آیپی به منظور نمایش کامل تصاویر کپچا اینستاگرام کمک بگیرید.

   39. سلام . عذر میخوام بنده برنامه تغییر ای پی روشن میکنم ولی مجدد اصلا تصاویر کپچا کامل نمیاد باید چیکار کنم

    1. سلام و احترام نگین عزیز؛
     حتما سایر کشورهای ارائه شده در برنامه را نیز امتحان کنید.
     در صورت عدم موفقیت از یک برنامه قوی تر استفاده نمایید.

   40. سلام ممنون هز رهنمایی شما
    من فیلترشکنو روشن کردم و تصاویر واسم امد علامت زدم و تاید زدم تو اکانتم نرفت
    نوشته

    اطلاعاتتان را بررسی خواهیم کرد و اگر بتوانیم آن را تأیید کنیم، قادر خواهید بود ظرف تقریباً ۲۴ ساعت به حسابتان دسترسی پیدا
    بای چکار کنم ؟

    1. سلام و احترام؛
     پایدار باشید.
     می بایست تا بررسی اکانت شما از سمت اینستاگرام منتظر بمانید پس از 72 ساعت وضعیت حساب خود را چک کنید.

    1. سلام و احترام دوست عزیز؛
     قبل از زدن دکمه دریافت د برنامه تغییر آیپی خود را غیرفعال نمایید.

   41. سلام وقت بخیر
    من تمامی مراحل رو رفتم و بعد گفت اگر بتواتیم حساب شما را تایید کنیم می تونید به حسابتان دسترسی پیدا کنید ولی چند روزیه هیچ تغییری نکرده و الا من چی کار کنم😢😢😢

   42. سلام وقتتون بخیر
    منم این مشکل واسه اکانتم پیش اومده توی پیامش گفته بود بعد ۲۴ ساعت وارد اکانتتون بشین الان که وارد میشم نمیاد برام و هنوزم اسم اینستاگرامم کاربر اینستاگرامه
    ممکنه پیجم کاملا حذف شده باشه؟

   43. سلام وقت بخیر. اکانتم غیرفعال شد ولوگ اوت کردم.بابرنامه ای پی وارد وب اینسناگرام شدم ولی همچنان میزنه کاربریافت نشد. وارداینستاهم میشم هیچ گزینه ابی و کپچایی برای انجام کانفریم نمیاره برام. چیکار باید کنم؟

   44. منظور تون از برنامه تغییر آی پی چیست؟
    میشه یک برنانه خوبشو معرفی کنید

    1. سلام و احترام سپیده عزیز؛
     منظور همان برنامه های vp*n یا فیل تر شکن می باشد.

   45. سلام خسته نباشید منم همین خطا رو داشتم اول برای تشخیص تصاویر برام کامل باز نمیشد نمیدونم چیکار کردم تصاویر برام باز شدش و تصاویر رو انتخاب کردم .و در اخر یه پیغام اومد ک نوشته تقریبا بعد ۲۴ساعت برسی میشه براتون و گزینه اتمام اورده برام ک وقتی روش میزنم از پیج در خاست لوگ ات میده .ممنون میشک کمک کنید

    1. سلام و احترام؛
     مراحل کانفیرم اکانت اینستاگرام را کامل انجام داده اید و اکنون باید منتظر بررسی توسط اینستاگرام باشید. بهتر است از حساب خود خارج نشوید.

   46. با سلام. من کپچا را حل میکنم و تیک سبز رنگ نمایش داده می شود اما گزینه next کم رنگ است و هنگام کلیک روی next هیچ کاری انجام نمیشود. لطفا راهنمایی کنید.

    1. سلام و احترام دوست عزیز؛
     در صورتی که تصاویر کپچا مشاهده نمی گردد یا اینکه دکمه next غیرفعال می باشد باید قبل از شروع فرایند از یک برنامه تغییر ایپی قدرتمند استفاده کنید.

    2. از طریق سایت‌ وارد شو‌ Instagram login رو تو گوگل وارد کن بعد از تو سایتش وارد پیجی ک رفته شو هم عکسو‌ میاره هم next با اون حل میشه

   47. سلام . برا من میزنه اطلاعاتتون مورد برسی قرار خواهد گرفت اگر تایید شود بعد ۲۴ ساعت اکانت تتان به حالت قبلی بازخواهد گشت .

   48. سلام. من یا برنامه تغییر ایپی هم میزنم اما Next پر رنگ نمیشه. نشان ربات سبز میشه اما عکسی برای تشخیص نمیاد و در نتیجه next آبی نمیشه. چیکار کنم؟ من اکانتم رو تازه درست کرده بودم و بعد از نیم ساعت این اخطار اومد

   49. بگو از سایت وارد اکانتشون بشن درست میشه هم تصویر میاد بالا هم next و..

   50. {“message”:”checkpoint_required”,”checkpoint_url”:”https://i.instagram.com/privacy/checks/?privacy_flow=1\u0026next=instagram://checkpoint/dismiss”,”lock”:false,”flow_render_type”:0,”status”:”fail”} سلام وارد اینستا میشم این پیام ارو میاد بعد این پیام میاد که باید ردش کنم تا وارد بشم چکار کنم

    1. سلام و احترام؛
     این خطا اخیرا روی چند اکانت کاربران مشاهده شده و به نظر می رسه چند دلیل زیر باعث به وجود اومدن چنین خطایی زمان لاگین میشه:
     ابتدا مطمئن بشید که اتصالات انترنتی شما بدون مشکل و سرعت اینترنت مطلوب باشه.
     در مرحله بعدی دقت داشته باشید که حتما برنامه ای جهت تغییر آیپی فعال نباشه و همواره با یک آیپی لاگین کنید.
     اگر موفق به ورود شدید حتما بخش Login Activity اینستاگرام رو بررسی نمایید.
     بررسی کنید برنامه جانبی اینستاگرام روی تلفن همراهتون وجود نداشته و اگر برنامه جانبی برای دانلود از اینستاگرام، ربات و … دارید اونها رو غیرفعال کنید.

   51. سلام پیج من دیسیبل شده
    اول همین مراحل اومد تایید کرد که ربات نیستم کد هم ارسال شد واسم ولی پیج برنگشته ممنون میشم راهنمایی کنید پیج کاریم و خیلی ارزش داره واسم ممنون

   52. سلام . خوبین من همه مراحل و رفتم همشونو فقط الان برا من نوشته ک بابت ارائه اطلاعاتتان سپاسگزاریم
    اطلاعاتتان را بررسی خواهیم کرد و اگر بتوانیم آن را تأیید کنیم، قادر خواهید بود ظرف تقریباً ۲۴ ساعت به حسابتان دسترسی پیدا کنید ولی از 24 ساعت گذشته من چیکار میتونم بکنم ممنون از راهنمایی های خوبتون♥️

    1. سلام و احترام؛
     متاسفانه هیچ زمان دقیقی از بررسی اکانت ها وجود ندارد و می بایست تا بررسی اکانت و رفع تعلیق منتظر بمانید.

   53. سلام ببخشید من دکمه من ربات نیستم رو زدم و سبز شد اما دکمه next ابی نمیشه و مجدد میپرسه و بازم تیک میزنم اما هیچ اتفاقی نمیفته ! ممنون میشم راهنمایی کنید

    1. سلام و احترام؛
     قبل از شروع فرایند یک برنامه تغییر آیپی فعال نمایید.

   54. سلام
    اگه تو این ۳۰ روز کاری نکنیم پیج کامل از دست میره یا بعد مدتی بر میگرده؟

    1. سلام و احترام؛
     بعد از کانفیرم اکانت نیاز به انجام اقدام خاصی نیست.

   55. باسلام من هم اصلا نمیتونم next رو بزنم ممنون میشم راهنمایی کنید

    1. سلام و احترام؛
     در صورتی که بخش هایی همچون دکمه ها یا تصاویر کپچا نمایش داده نمی شوند قبل از شروع فرایند یک برنامه تغییر ایپی فعال نمایید.

    1. سلام و احترام؛
     در اینکه کدام برنامه را نصب می کنید تفاوتی وجود ندارد از یک برنامه قوی استفاده کنید تنها می بایست آیپی شما تغییر یابد.

   56. سلام ، من تا مراحله ای ک کپچا رو حل میکنیم حل کردم ولی بعدش نوشت
    We’ll review your info and if we can confirm it, you’ll be able to access your account within approximately 24 hours
    الان دوازده ساعت شده پلی پیج من مثل حالت دی اکتیو شده 🙁

    1. سلام و احترام؛
     پس از کانفیرم اکانت می بایست منتظر بمانید تا حساب شما بررسی گردد و اصولا این بازه زمانی بررسی بیش از 24 ساعت به طول می انجامد.

   57. سلام.من این کاراها رو انجام دادم گفتش ک 24 ساعت دیگر میتونید ب اکانتتون دسترسی پیدا کنید…24 ساعت هم شد گفت ک ببخشید ما نمی‌توانیم و….

    الآنم دوباره همون اومده ک 24 ساعت دیگ

    1. سلام و احترام؛
     بررسی اکانت ها بیش از 24 ساعت به طول می انجامد در صورتی که اکانت شما همچنان در همین وضعیت قرار داشت از طریق فرم زیر درخواست خود را مجددا ارسال نمایید:
     help.instagram.com/contact/1652567838289083

   58. سلام…من تمام مراحل رو انجام دادم..اومد ک 24ساعت دیگ میتونید دسترسی پیدا کنید به پیج…24ساعت هم شد و پیج بالا نیومد…چیکار کنم…لطفاً راه کاری بدید

    1. سلام روزبخیر؛
     بررسی پیج ها زمانبر هست و اغلب بیش از 24 ساعت زمان خواهد برد…
     یک هفته منتظر باشید در صورتی که نتیجه ای حاصل نشد فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید:
     help.instagram.com/contact/1652567838289083

     1. سلام و عرض ادب و تشکر بابت راهنماییهایی صبورانتون
      جسارتا برای فرستادن درخواست مینویسه به اینستا بروید و تایید کنید که خودتان هستید.
      ماکه نمیتونیم وارد حساب شیم تا بخوایم تایید کنیم
      چیکار باید بکنیم خانوم‌ اسماعیلی؟

     2. سلام و احترام؛
      ممنون از عنایتی که به میزبان فا دارید. اصولا ابتدا هشداری تحت عنوان کانفیرم اکانت هنگام ورود به پیج اینستاگرام نمایش داده می شود ابتدا می بایست مراحل ربات نبودن صورت گیرد چنانچه نتیجه ای حاصل نشد از طریق فرم به پشتیبانی اینستاگرام درخواستی مبنی بر بررسی پیج ارسال گردد.

   59. سلام وقت بخیر من تمام مراحل رو انجام دادم و next رو زدم اکانتم برگشت اما بعد یک ساعت دوباره دی اکتیو شد و دوباره اون مراحلو طی کردم و اینستاگرام نوشت بعد ۲۴ ساعت بررسی میشه ایا امکانش هست بعد ۲۴ ساعت پیجم کامل حذف بشه؟و اگر بعد ۲۴ ساعت اینستاگرام ربات تشخیص داد دیگه راه بازیابی‌پیج وجود نداره؟

    1. سلام روزبخیر مهشید عزیز؛
     یکسری فعالیت ها از نظر اینستاگرام ربات شکل هستند و در صورت ادامه دادن چنین فعالیت هایی قطعا پیج از دسترس خارج خواهد شد.
     با دیدن اولین هشدار به سادگی پس از کانفیرم اکانت در دسترس قرار می گیرد اما در صورت نقض مجدد قوانین مجددا هشدار نمایش داده شده و این بار دسترسی به پیج سخت خواهد شد و می بایست منتظر تایید اکانت از سمت اینستاگرام باشید…
     موارد ناقض قوانین در ابتدای مقاله ذکر شده است.

   60. سلام،وقت بخیر،برای بنده چندبار اخطار اومد وبعداون اخطار ۳۰ روز،و تیک آبی پایین روزدم و موقع رباط نیستم تصویری دریافت نکردم و اکانتمو لوگ اوت کردم،الان نمیاره میگه invalid parameter
    الان چیکاکنم؟؟؟
    رفته یوزر اینستاشده وکلا سفیده همه چی

    1. سلام روز بخیر ندا عزیز؛
     در صورتی که لاگ اوت نکرده بودید امکان کانفیرم اکانت وجود داشت. در شرایط فعلی فرم زیر را تکمیل نموده و ارسال فرمایید حدود 24 ساعت تا 1 هفته پس از ارسال فرم ایمیلی دریافت خواهید نمود.
     help.instagram.com/contact/1652567838289083

   61. سلام ببخشید من داخل ارور 30 روز وقتی عکس رو وارد کردم لوگ اوت شد و الان هرچی پیجم رو هم از طریق اینستا و هم اینستا وب میزنم میگه نو یوزر فاوند میشه بگید باید چیکار کنم

    1. سلام و احترام؛
     حداکثر 30 روز تا کانفیرم اکانت فرصت داشته اید و پس از آن پیج از دسترس خارج خواهد شد چنانچه بیش از 30 روز از مشاهده هشدار گذشته اقدام خاصی نمی توان انجام داد.

   62. سلام من کاراشو انجام دادم این پیام اومده مشکل چیه
    It usually takes us around a day. We’ll notify you when the review is finished. If we can confirm your info, you’ll be able to use Instagram again. If we can’t, your account will be permanently disabled.

    1. سلام و احترام؛
     این اعلان پس از گذراندن مراحل و کانفیرم اکانت نمایش داده می شود و می بایس تا زمان بازبینی اکانت خود منتظر باشید.

   63. سلام من میخوام وارد اکانتم بشم ایدیمو میزنم با پسوردم نمیاره
    اما وقتی شماره تلفنمو با پسورد میزنم میره تو اکانت اما اون قسمت که آیدی رو میزنه نوشته کاربر اینستا گرام باید چیکار کنم تا اکانتم به حالت قبل برگرده

    1. سلام و احترام؛
     ایا قبلا پیغامی مبنی برتعلیق اکانت دریافت نموده ودید؟

   64. سلام من نمیدونم هک شدم یا نه.. ولی اینستگرام اخطار داد که شماره و ایمیل وارد کنم و ربات نیستم و چند عکس از چراغ هارو انتخاب کنم … این مراحل برای من به ترتیب اومد و انجام دادم … ولی اینستگرام گفت یک روز برای کانفیرم زمان لازم است ولی بعد از یک روز کانفیرم نشد و الان میگه user not found و به ایمیل من هم پیامی نیومده و ایمیل و پسوورد فکر نکنم توسط هکر عوض شده باشه .. الان میتونم اکانتم به دست بیارم؟

    1. سلام روزبخیر مژده عزیز؛
     بنظر می رسد اکانت اینستاگرام شما تعلیق شده است و این مورد زمانی رخ می دهد که قوانین اینستاگرام را نقض کرده و فعالیت های ربات گونه داشته باشید.
     چنانچه کمتر از 30 روز از زمان دریافت هشدار می گذرد می توانید با ارسال فرم زیر وضعیت اکانت خود را به پشتیبانی اینستاگرام گزارش کنید ممکن است بتوانید اکانت را بازیابی کنید.
     help.instagram.com/contact/1652567838289083

   65. سلام خسته نباشید دیروز اکانت من خود به خود خارج شد بعد اینکه ثابت کردم روبات نیستم بابت ارائه اطلاعاتتان سپاسگزاریم
    اطلاعاتتان را بررسی خواهیم کرد و اگر بتوانیم آن را تأیید کنیم، قادر خواهید بود ظرف تقریباً ۲۴ ساعت به حسابتان دسترسی پیدا کنید این برام نوشت الان اکانت من بر میگرده یانه

    1. سلام و احترام؛
     به احتمال بسیار زیاد پیج شما مجددا در دسترس قرار خواهد گرفت البته این مورد به تصمیمات اینستاگرام بستگی دارد اما در اغلب موارد پیج هایی که مورد ارزیابی قرار می گیرند بعد از مدت زمان کوتاهی رفع تعلیق می شوند.

   66. سلام خواهشمندم راهنمایی کنید من. پیجم اینطور شده این مرحله هارو انجام دادم باز. میگه سلفی آپلود کنید

   67. ببخشید پیج من ۶ روزه از دسترس خارج شده و وقتی داخل پیج میشم بعد چند دقیقه میاره ما حساب شمارو بررسی میکنم بعد ۲۴ ساعت میتونید به اکانت دسترسی پیدا کنید. ۶ روزه همینو میگه. چیکار کنم؟

    1. سلام سپیده عزیز؛
     تا زمان در دسترس قرار گرفتن پیج می بایست منتظر باشید و هیچ راهکار خاصی ندارد متاسفانه بررسی اکانت ها با تاخیر انجام می شود.

   68. سلام این متن بعد از غیرفعال شدن اینستاگرامم ب ایمیل فرستاده باید چ پاسخی بهش بدم ک اکانتمو برگردونه ممنون راهنماییم کنید

    Hi,

    Thank you for taking the time to submit an appeal against the decision to disable your account.

    As a user of Instagram, you have agreed to our Terms of Use, including our policies on intellectual property, which state that you may not use our products to do or share anything that infringes someone else’s rights or otherwise violates the law.

    If you believe your account was disabled in error, you can reply to this email explaining why you believe that your account did not go against our Terms of Use, in particular our policies on intellectual property.

    Thanks

    1. سلام و احترام؛
     در پاسخ به این ایمیل می توانید توضیحات تکمیلی ارائه کنید تا اینستاگرام متقاعد گردد به چه دلیلی اکانت شما را با وجود نقض قوانین، نباید حذف کند.
     پیشنهاد می شود توضیحاتی در خصوص استفاده از برنامه تغییر آیپی به دلیل محدودیت ها و همچنین نداشتن اطلاعات کافی درباره خط مشی ها ارائه کنید و در آخر اعلام نمایید که اکنون با آگاهی بیشتر نسبت به رعایت بهتر قوانین اقدام میکنید.

   69. سلام پیج من توسط اینستا بسته شده و نوشته درحال بررسی اطلاعاتحسابتان هستیم چیکار باید بکنم ممنون

  2. سلام خسته نباشید
   خیلی ممنونم که جواب کاربرارو میدید واقعا یه دنیا ارزش داره🌺
   من این مراحل رو رفتم انگلیسی نوشت که ما اکانت شمارو بررسی میکنیم اگه مشکلی نباشه تا 24 ساعت ميتونيد به اکانتتون دسترسی داشته باشید
   الان چیکار کنم؟

   1. سلام و احترام؛
    سپس از انرژی مثبتتون حقیقتا تمام تلاش مجموعه در راستای رفع مشکلات کاربران است. در صورتی که اعلانی مبنی بر انتظار 24 ساعته دریافت نموده اید ترجیحا تا 72 ساعت صبور باشید و پس از آن با رعایت قوانین اولیه وارد اکانت خود شوید و وضعیت ان را بررسی نمایید. منظور از قوانین اولیه:
    عدم استفاده از ربات
    عدم استفاده از برنامه های جانبی اینستاگرام
    خاموش بودن فیل تر شکن

   1. سلام خسته نباشید راستش پیج قبلیم همین خطای ۳۰ روز اومد کپچا رو حل کردم بعدش شماره تلفن و کد رو وارد کردم بعدش یه خطا آورده که اطلاعات شمارو تا ۲۴ ساعت بررسی میکنیم و بعدش اکانتمو پاک کرد.پیج جدید زدم و دوباره این خطا رو آورد الان من چجوری اینو درستش کنم ممنون میشم راهنماییم کنین

  3. سلام و احترام
   این اررور رو به من میده
   Confirm your info on the app
   Confirm your information using the Instagram app to try to get back to your account.
   بعد هیچ گزینه‌ای هم برای انتخاب نداره
   چیکار باید بکنم ؟

   1. سلام وقت بخیر؛
    به کمک یک برنامه تغییر آیپی عمل نموده و مراحل را از ابتدا مجددا دنبال کنید پس از فعال کردن برنامه تغییر آیپی کپچایی طاهر می شود و مطابق با آموزش می توانید آن را تکمیل نمایید.

   2. سلام من بعد از تکمیل این مراحل گزینه ای میاد که میگه بعد از ۲۴ ساعت بررسی میکنیم بعد که گزینه تمام رو مزنم میگه میخواهید از حساب خارج شوید و گزینه های خروج و لغو میاد من باید کدوم رو بزنم؟؟

  4. من بدبخت لاگ اوت کردم و الان که میخام دوباره به پیجم وارد بشم، آیدی و رمز رو میزنم بعد یه کد برام میاد اون رو هم میزنم ولی در مرحله بعد ارور میاد که در ورود به پیج خطایی رخ داده.چاره ای هست؟!؟!

   1. با سلام دوست عزیز
    پیشنهاد می کنم از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کرده و مجددا مراحل را دنبال نمایید.
    موفق و پیروز باشید

    1. سلام من زدم ۷۲ ساعت گذشت ولی برنگشت ولی با دوتا شماره خارجی با شمارم تماس گرفته شد بعد چکار میتونم انجام بدم؟؟؟

     1. سلام روزبخیر؛
      بررسی اکانت ها زمانبر هست مدت زمانی رو صبر کنید.
      اگر نتیجه حاصل نشد و مراحل کانفیرم رو مشاهده کردید مجددا امتحان کنید.
      در نهایت از طریق فرم زیر هم میتونید درخواست بررسی مجدد پیج رو مطرح کنید:
      help.instagram.com/contact/1652567838289083

   2. سلام
    می شه خواهش کنم‌برنامه تغییر ایپی رو دقیق توضیح بدید چی هست
    اسم خاصی هست
    باید دانلودش کنم؟؟
    اگه می شه یه توضیحی بدید

    1. سلام و احترام لیلا جان؛
     برنامه های متعددی برای تغییر ایپی وجود دارند از برنامه های معمولی (v p n) که برای ورود به توییتر، فیسبوک یا تلگرام استفاده می کنید، کمک بگیرید.

  5. سلام من زمان ساخت اکانت فقط ایمیل وارد کردم مراحل رو که طی میکنم برای ارسال کد تایید شماره تماس میخواد وارد که میکنم کدی ارسال نمیکنه .راه حل چیه؟ممنون

   1. با سلام دوست عزیز
    لطفا به جای رقم 0 در ابتدای شماره تماس خود پیش شماره +98 را وارد نمایید و مجددا امتحان نمایید.
    موفق و پیروز باشید

   1. با سلام دوست عزیز
    لطفا پس از یک فاصله زمانی مناسب مجددا اقدام نمایید و اطمینان حاصل کنید که برنامه تغییر آیپی شما نیز فعال است.
    موفق و پیروز باشید

  6. ببخشید من تا مرحله کد رفتم اما وقتی کدو میزنم هی میگه اشتباهه

   1. با سلام پری عزیز
    لطفا از یک برنامه تغییر آیپی مناسب برای این کار استفاده کنید.
    موفق و پپیروز باشید

  7. سلام. من تو قسمت اثبات من ربات نیستم تصویر برام باز نمیشه کامل که ببینم چی به چیه

   1. سلام و احترام فاطمه عزیز؛
    به منظور مشاهده تصاویر کپچا اینستاگرام از یک برنامه تغییر آیپی قدرتمند استفاده نموده و سپس مجددا مراحل را دنبال کنید.

    1. سلام من اون تصاویری ک باید بزنم تا از حالت رباتی دربیام رو ندارم فقط نصفه سوالش هس کادرش کوچیکه کلااا چیکارکنمم
     پیجمو میخام برش گردونم🥺🥺از ف ش استفاده کردم نشد
     میشه کمک کنید؟؟دقیقا چه ای پی رو نصب کنم

     1. سلام و احترام کوثر عزیز؛
      باید از یک برنامه تغییر آیپی قدرتمند استفاده کنید تا تصاویر کامل لود شوند یا اینکه کشورهای موجود در برنامه را تغییر داده و چندین مورد را بررسی نمایید تا یکی از آنها پاسخگو بوده و تصاویر کپچا نمایش داده شوند.

  8. من با ف توی سیستم امتحان کردم پیجم اومد، خونسردیت رو حفظ کن

  9. ف ش رو روشن کن بعد کار رو انجام بده.
   اما وقتی این مرحله رفت خاموش کن.
   برای من هم همین مشکل بود با این کار درست شد.

  10. سلام من تمامی کار های من ربات نیستم رو انجام دادم و پیامک و همه چی اما باز میگ از اکانت خارج شوید

   1. سلام و احترام دوست عزیز؛
    آیا کد تایید نهایی را دریافت و در فیلد مربوطه وارد کردید؟

  11. سلام اینستاتون درست شد اگه اوکی شد خواهش میکنم به من هم توضیح بدین که چطور اوکی شد

  12. سلام
   واسه من اون تیک سبز میشه اما دکمه next ابی نمیشه

   1. سلام و احترام دوست عزیز؛
    قبل از شروع مراحل کانفیرم اینستاگرام یک برنامه تغییر آپی قدرتمند فعال نمایید.

    1. سلام وقتتون بخیر
     من انفالو یاب نصب کردم بعد از اینکه چند نفر انفالو کردم پیجم پرید و الان با پیج دیگه میبینم کل پست و فالورامو صفر نشون میده و اسم اکانتم به یوزر اینستا تغییر کرده اول ارور 40روز فرصت تایید هویت میداد فیلترشکن نصب کردم از طریق گوگل احراز هویت انجام دادم و الان پیام اینک احراز هویت باموفقیت انجام شده ولی 24ساعت صبر کنید میده و همچنان پیجم همونطوریه و نمیتونم وارد پیجم بشم چکار باید انجام بدم لطفا کمکم کنین

     1. سلام دوست عزیز کار خاصی از ما برنمیاد و استفاده کردن از برنامه های آنفالوور و … خیلی وقته که ممنوع شده و باعث حذف اکانت میشه

  13. سلام
   Thanks for Providing Your Info
   We’ll review your info and if we can confirm it, you’ll be able to access your account within approximately 24 hours.
   این گزینه اومده وقتی که روی کلمه(done) میزنی دو گزینه log out cancel میاد.اگه میشه بگید امکان بازگشت اکانت هست یا نه؟!

  14. سلام
   برای من نوشته : (متاسفانه نتوانستیم درخواست شما را اجرا کنیم. لطفا چند لحظه دیگر امتحان کنید)
   البته من قبلا یکی دو بار اکانتم بسته شده بود که یکی از دوستان بازیابی کرد
   الان چیکار کنم؟

   1. سلام و احترام ؛
    از طریق اینستاگرام وب نیز اقدام نمایید در صورتی که مشکل همچنان پابرجابود از طریق پشتیبانی اینستاگرام مشکل خود را مطرح نمایید.

  15. من یه اکانت جدید ساختم برای کارهای خرید و … و کلا ده تا پیج فالو کردم. امروز داشتم دنبال یه پیج خاص میگشتم بدون هیچ لایک و کامنت و فالوی یهو این ارور رو داد. علتش چیه؟

   1. سلام وقت بخیر؛
    چه اروری مشاهده می کنید؟
    لطفا متن ارور را ارسال کنید.

  16. سلام خسته نباشید
   بخش ایم نات ربات تیک میخوره ولی نکست ابی نمیشه
   خواهش میکنم کمکم کنید پیجم واقعا برام مهمه

   1. سلام و احترام؛
    در صورتی که تصاویر کپچا به صورت کوچک یا ناقص نمایش داده می شوند یا دکمه next غیرفعال است یک برنامه تغییر آیپی را اجرا نمایید.

  17. سلام من تقریبا ۳ تیم هفتس درگیر ثابت کردن اینم که ربات نیستم اما به محض وارد شدن به اکانتم و فعلیت مجدد دوباره این مشکل پیش میاد و تقربا در روز ۲ بار ۳ بار میشه .. اگه راهنمایی دارید لطفا کمکم کنید

   1. سلام و احترام؛
    حتما می بایست بررسی نمایید که چه عاملی منجر به تعلیق اکانت شما می شود.
    ممکن است در حال استفاده از یک برنامه ربات باشید.
    ممکن است در یک برنامه جانبی اینستاگرام لاگین کرده باشید.
    احتمال دارد وارد یک برنامه دانلودر اینستاگرام شده باشید.
    احتمال ورود با آیپی های متنوع وجود دارد.
    ممکن است که با انجام فعالیت های ربات گونه همچون لایک و کامنت و فالو و آنفالو بیش از حد، اکانت خود را تحت خطر قرار داده باشید.

    لطفا تمام موارد بالا را کاملا بررسی نمایید.

  18. سلام شما د باره بستن پیچ من اشتباه میکند من یک ربات نیستم لطفن دوباره پیچ من را باز کنید

  19. من این مراحل رو انجام دادم ولی نوشته بعد ۲۴ ساعت اگه ما تائید کنیم درست میشه

  1. با سلام دوست عزیز
   لطفا به شکلی دقیق تر عنوان کنید که در کدام مرحله دچار مشکل می شوید تا بتوانیم به شکل بهتری شما را راهنمایی کنیم.
   موفق و پیروز باشید

   1. سلام وقت بخیر برای من هم تیک من ربات نیستم رومیزنم اما next ابی نمیشه! و اینکه به جای ٣٠ روز برای من نوشته یک روز!! یعنی اکانتم پرید?? و اینکه اصلا واسه من اون انتاب تصاویر مشابه نمیتد, قبلا کبار این پیام اومده بود و مراحلش رو انجام دادم اما اینبار یکراست این پیام اومد که راجع بهش توضیح دادید و اینکه نوسته یک روز .خواهش میکنم راهنماییم بغرمایی من فعالیت مشکوک نداشتم احتمالا چون دو تا اکانت ساخته بودم و یا رو موبایلم فیلترشکن دارم اینطور شده.پیشاپیش ممنونم از راهنمایی تون

    1. با سلام دوست عزیز
     این مورد با خطا Confirm it’s you to login متفاوت است. در این حالت شما باید ابتدا از یک برنامه تغییر آی پی استفاده کرده و مجددا مراحل را دنبال نمایید تا کد کپچا به شما نشان داده شود و بتوانید با تایید آن دکمه Next را فعال نمایید.
     موفق و پیروز باشید

     1. سلام وقت شما بخیر.من برنامه فیلتر که گفتین رو نصب کردم و بازهم مشکلم حل نشد! میزنم رو ربات که تایید شه ، بعدش عکسا میان که فقط یه تیکه کوچیک ازشون میبینم و کلمه راستی آزمایی بعدش میاد
      اصلا گزینه next فعال نمیشه برام.ممنون میشم جواب بدین

     2. با سلام دوست عزیز
      پیشنهاد می کنم در ابتدا سرور کشور میزبان را در برنامه تغییر آیپی تغییر دهید و اگر همچنان تصاویر به صورت کامل لود نشد از یک برنامه تغییر آی پی دیگر استفاده کنید.
      موفق و پیروز باشید

     3. سلام ممنون از راهنماییتون من از vpn استفاده کردم عکسارو اورد برام ولی کدی که پیامک کرده رو میزنم میگه کد اشتباهه سه بار زدم هر بار همون کد و تکرار کرد ولی باز میگه اشتباهه

     4. سلام و احترام؛
      از زمان دریافت آخرین کد کمی صبر نمایید سپس مجددا اقدام کنید چرا که بعد از دریافت کد جدید، کدهای قبلی منسوخ می شوند و امکان استفاده از انها نیست.

    2. درود و عرض ادب . وقت بخیر. اینستا منو ربات تشخیص داده و اینستام را بسته و هرکاری کردم اون next فعال نشد، و بردم مغازه ، اون آقا، به اشتباه برام لوگ اوت کرد، الان چطور میتونم حساب اینستگرامم را برگردانم ، با یکی دوتا خط و نام های کاربری دیگر خواستم امتحان کنم ، فایده ئداشت. سپاسگزارم پاسخگو باشید. روزتان نیک

     1. سلام و احترام؛
      با فعال کردن یک برنامه تغییر ایپی دکمه nest در حالت فعال قرار میگیرد.
      بهتر بود قبلا از انجام مراحل وریفای لاگ اوت نمی کردید در چنین شرایطی از طری ایسنتاگرام وب مجددا در خصوص ورود به اکانت خود اقدام نمایید در صورتی که با مراحل تغییر رمز مواجه شدید آن را دنبال کنید.

    3. سلام یک روز پیجم مسدود شد اهراز هویت کردم زد 24 ساعت 24 ساعت شد رفت تو اکانت کلمه بود انگلیسی بود زدم اوکی منو انداخت بیرون از اکانت بعد رفتم از وب وارد اکانت شدم نوشته بودن هنوز 24 ساعت دیگه چه کنم بنظرتون پیجم برمیگرده

     1. سلام و احترام؛
      بهتر است تا زمان بررسی اکانت خود منتظر باشید.
      با یک دستگاه دیگر وضعیت پیج خود را حتما بررسی نمایید.

     2. سرچ میکنم پیدا نمیکنه ولی دایرکت واسه دوستام فرستاده بودم موند ایدم شد instagram user
      میزنم رو اکانت هیچی نمیاد بعضی وقتا میاد نشون میده فالور هام بیو نشون میده ولی هیچ پست نیست گفتین با دستگاه دیگه برسی کنم منظورتون با دستگاه دیگه وارد اکانت بشم یا برم چک کنم پیجم هست سرچ کنم لطفا بگین پیجم برمیگرده

     3. سلام و احترام؛
      بله منظور این هست با پیج دیگری حساب خود را جستجو و وضعیت ان را چک کنید.
      از طریق فرم های زیر نیز درخواست خود را مجددا ارسال نمایید:

      help.instagram.com/contact/1652567838289083
      help.instagram.com/contact/396169787183059
      help.instagram.com/contact/437908793443074
      m.facebook.com/help/contact/606967319425038

 2. سلام برای من اصلا عکسی نمایش داده نمیشه حتی با وی پی ان
  چیکار کنم

  1. با سلام دوست عزیز
   لطفا از طریق برنامه آیپی خود سرور کشور را تغییر دهید یا اینکه از یک برنامه دیگر استفاده نمایید.
   موفق و پیروز باشید

   1. سلام میشه بگید چجوری ایپی تغییر بدیم یا از چه برنامه دیگه ای وارد بشیم ؟

    1. سلام و احترام زهرا عزیز؛
     در صورتی زمان ورود به اینستاگرام از شما درخواست میشه که کپچایی رو تکمیل کنید و اون تصاویر به صورت کامل لود نمی شوند یا کوچک و غیرقابل انتخاب هستند کافی است قبل از شروع مراحل برنامه v*p *n یا همان فیلتر*شکن را نصب و فعال نمایید بعد از گذراندن مراحل گفته شده در مقاله این برنامه را غیرفعال نمایید.

     1. سلام وقت بخیر.برای من اون تیک سبز من ربات نیستم فعال میشه ولی اون nextفعال نمیشه برم صفحه بعد

     2. سلام و احترام؛
      زهرا جان از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کنید. در صورتی که با مشکلاتی مثل عدم بارگذاری تصاویر، کوچک بودن تصاویر کپچا یا عدم فعال شدن دکمه next مواجه شدید قبل از شروع وریفای و احراز هویت برنامه تغییر آیپی خود را فعال نمایید در صورتی که مشکل همچنان پابرجا بود در برنامه تغییر آیپی کشور را تغییر دهید. منظور از برنامه تغییر آیپی همان نرم افزارها و اپلیکشن هایی است که به کمک آن ا وارد تلگرام، یسبوک و… می شوبد.

   2. سلام من قسمت ربات نیستم برام نیومد .روی گزینه log into another account زدم 🤦‍♀️ الان ارور User Not Found میده و با یه اکانتی پیجمو نگاه کردم پروفایل نداشتم و فالور و تعداد پستو.. نشون داده نمیشد لطفا بگین چیکار کنم

    1. سلام و احترام زهرا جان؛
     مجددا وارد برنامه اینستاگرام شوید.
     نام کاربری و رمز مربوط به اکانت اصلی که روی ان ارور عدم لاگین دریافت شده را وارد کنید سپس مراحل ذکر شده در مقاله را دنبال نمایید. پس از آن اکانت در دسترس قرار خواهد گرفت. در حال حاضر پیج شما به دلیل عدم تعیین وضعیت در هنگام جستجو با سایر اکانت ها به صورت کامل قابل مشاهده نخواهد بود.

     1. سلام ببخشيد من هم تقريبا مشكل زهرا رو دارم . من از يكى از فالورر ها خواستم تا از داخل پيجم يه اسكرين شات بفرسته و ديدم كه حتى عكس پروفايل و تعدا پست و فالورر و فالويينگ ها رو هم مياره ولى تو خوده پيجم مينويسه No posts yet!!!!! و يكيم كه من پسوردم رو فرموش كردم . توروخدا بگين چيكار كنم خيلى وحشت كردم. به هيچ وجه نميتونم وارد پيجم بشم…(و اينكه با يه اكانت ديگه كه ايديمو سرچ ميكنم نمياره اصلا!!!!! واى فالوورهام همچنان پيجم رو دارن ولى بدون پست!!) ممنون ميشم جواب بدين.

     2. سلام وقت بخیر
      اینستا از من چهره میخواد ولی اصلا تشخیص نمیده یک راه حل بهم بدید .

     3. با سلام دوست عزیز
      شما باید یک ویدیو سلفی از چهره خود تهیه کرده و ارسال نمایید. منظورتان از عدم تشیخص چهره از سمت اینستاگرام چیست؟

     4. سلام
      من تمامی مراحل انجام دادم، بعد نزدیک 72 ساعت بعد که رفتم سر بزنم، این گفت Your account has been disabled for violating our terms. Learn how you may be able to restore your account.
      پیجم کاری و کمتر از یه هفته بازش کردم و تنها خطام همون فالو بود. قبلش اخطار هم نداده بود.

   3. سلام برا منم هیچ عکسی نشون داده نمیشه و اینکه من اوایل مهر که ارور داد ازم احراز هویت خواست انجام دادم و الان دوباره ارور confirm it’s you to login میده و گزینه next هم غیر فعاله پایین صفحه هم log into Another Account رو که میزنم میزنه log out و مرحله بعد یوزر و پسورد رو میخاد میزنم اما وارد پیجم نمیشه 😔

    1. سلام و احترام زهرا جان؛
     نیاز نیست که مجددا در خصوص لاگین اقدام کنید شما می بایست وریفای شوید. احتمالا اقداماتی انجام داده اید که خلاف مقررات و حدود مجاز تعیین شده در اینستاگرام بوده است. در ابتدا بایستی مطابق با آموزش مراحل را دنبال نمایید در صورتی که تصاویر کامل بارگزار ینمی وشند از یک برنامه تغییر آیپی استفاده نمایید، کپچا را کامل کنید تا گزینه next فعال گردد. پس از وریفای به هیچ عنوان از ربات استفاده نکنید. از انجام فعالیت های مثل لایک بیش از حد مجاز، تعداد فالو و آنفالو در بازه زمای کوتاه، ارسال دایرکت به صورت گسترده، ورود با آیپی های متعدد و موارد این چنینی پرهیز نمایید.

     1. سلام خانم اسماعیلی خیلی ممنونم از مقاله .دمتون گرم
      من ۷۲ساعت منتظر موندم اما نمیتونم وارد پیجم بشه.البته بعد اینکه پسورد جدید انتخاب کردم و اوکی شد از پیج دیگه ای چک کردم عکسام همه بالا اومدن

     2. سلام و احترام حدیثه عزیز؛
      خیلی خیلی خوشالیم که مشکل ورود به اینستاگرام شما حل شده و تونستید کپچای اینستاگرام را تکمیل و اثبات کنید ربات نیستید. سپاس از اینکه تجربیات ارزشمندتون رو با ما و کاربران میزبان فا به اشتراک گذاشتید. 🌼

     3. سلام
      پیج من با مشکل مواجه شده کارایی که گفته شد رو انجا دادم
      و دو روز پیش این پیام بعد از انجام مراحل اومد
      Thanks for Providing Your Info We’ll review your info and if we can confirm it, you’ll be able to access your account within approximately 24 hours.
      حالا از اون روز ۷۲ ساعت گدشته اما هیچ اتفاقی نیفتاده
      لطفا راهنمایی کنید

     4. سلام و احترام؛
      اخیرا گزارشات متعددی مبنی بر این مورد داشتیم که پس از کانفیرم اکانت اینستاگرام پیغامی مبنی بر بررسی 24 ساعته دریافت شده اما با گذشت این بازه زمانی همچنان امکان ورود به حساب میسر نیست.
      در چنین شرایطی یا باید صبر کنید تا اکانت شما از حالت تعلیق خارج گردد یا اینکه با پشتیبانی اینستاگرام در تعامل باشید.

    2. سلام وققتون بخیر
     من با ف اینستام درست شد.و مراحل من ربات نیسم هم گذروندم.الان بعد از ۳۰ روز دیگ مشکلی پیش نمیاد؟

     1. سلام و احترام باران عزیز؛
      وضعیت رفع تعلیق اکانت اینستاگرام به فعالیت های انجام شده در اکانت شما بستگی دارد ولی در اغلب موارد اکانت ها بازگردانی می شوند.
      از طریق سایر اکانت ها نام کاربری خود را جستجو نمایید در صورتی که عبارت “کاربر اینستاگرام” روی اکانت شما درج شده باشد نشان دهنده این موضوع است که اکانت شما همچنان رفع تعلیق نشده است.

   4. من همه این مراحل رو طی کردم و بعد یه جمله اومد که ممنون که اطلاعاتت رو گفتی و ما اونها رو review میکنیم و اگه مطمئن بشیم در عرض ۲۴ ساعت به حسابت دسترسی پیدا میکنی،ولی بلافاصله بعد از این پیام سعی کردم اینستا رو باز کنم ،نشد ،یعنی بعد ۲۴ ساعت درست میشه!! واینکه من نتونستم ایمیل خودم رو برای دریافت کد وارد کنم ،فقط شماره گوشیم رو وارد کردم وبا سرشماره فیس بوک برام یه کد اومد،اول که کد رو زدم پیام اومد که مشکل داره ولی تا اومدم کاری بکنم یه دفعه اون پیام رفت و تایید شد!

    1. با سلام محبوبه عزیز
     به طور معمول بعد از 24 ساعت حساب شما بازگردنی می شود اما اگر بعد از 24 ساعت همچنان امکان ورود به حساب خود را نداشتید، لازم است مراحل را مجددا با یک برنامه تغییر آی پی دنبال کنید تا در نهایت امکان ثبت کد نیز وجود داشته باشد.
     موفق و پیروز باشید

     1. خسته نباشید خدا قوت واقعا دستتون درد نکنه منم تمامی نراحل رو انجام دادم در آخر برای منم نوشت پس از ۲۴ ساعت حالا باید چیکارکنم اگر نیاورد چی؟؟

     2. با سلام زهرا عزیز
      ممنون از ابراز محبت شما. اکنون تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که منتظر بمانید تا بعد از بررسی از سمت اینستاگرام حسابتان بازگردانی شود و در حال حاضر امکان اقدام دیگری وجود ندارد.
      موفق و پیروز باشید

    2. سلام من دو پیج دارم که وقتی زیاد جابه جا میشم میگفت رباتی که با روش شما درست میشد ولی الان کلا حتی ربات هم نمیگه فقط علامت قفل اومده هیچ کاری نمیتونم بکنم😭

     1. سلام و احترام زهرا جان؛
      در صورت امکان تصویر یا متن ارور دریافتی را ارسال نمایید تا بررسی گردد.

  2. سلام ببخشید من میخواستم ربات نیستم رو بزنم گزینه پایین رو زدم از پیج اومدم بیرون الان هرکاری میکنم میزنم ایدی و پسورد رو اصلا نمیاد دوباره همون صفحه ورود اطلاعات رو میاره..میشه راهنمایی کنید🙏🏼🙏🏼🙏🏼

   1. سلام و احترام مرضیه جان؛
    در چنین شرایطی بهتر بود از اکانت خارج نمیشید. برای زمان هایی که با مشکل احراز هویت مواجه هستید و از اکانت خارج شده اید راهکار خاصی وجود ندارد تنها می توانید مدت زمانی صبر نموده و مجددا در راستای لاگین و تلاش برای اثبات عم ربات نبودن اقدام نمایید همچنین از طریق اینستاگرام وب نیز لاگین نمایید.

    1. سلام وقت بخیر من هرکاری میکنم داخل پبج نمیره 30روز هم فرصت دارم حتی گزینه که باید بیاد من ربات نیستم برام نیومده حالا چیکار کنم 💔

     1. سلام و احترام دوست عزیز؛
      در صورت عدم مشاده کپچا، قبل از شروع مراحل وریفای از یک فیلترشکن استفاده نمایید.

 3. وقت بخیر من کد ارسالی رو وارد میکنم ولی پیام میده اشتباه است و یا اصلا پیامک ارسال نمیشه ، لطفاً راهنمایی کنید

  1. سلام و احترام؛
   بررسی نمایید که کد دریافتی اثبات عدم ربات نبودن به اینستاگرام دقیقا بدون هیچ کاراکتر اضافه و فاصله در فیلد مربوطه درج گردد. حتما بررسی نمایید شماره تلفنی که در فیلد من ربات نیستم درج می کنید همان شماره ای باشد که موقع ثبتنام وارد کرده اید.

  2. سلام اکانت من دیطبل شده و راستی آزمایی میخاد ولی تصویر کامل باز نمیشود چیکار باید بکنم

   1. با سلام دوست عزیز
    شما باید از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کرده و مجددا مراحل را دنبال نمایید.
    موفق و پیروز باشید

 4. آخه اصلا کدی نمیفرسته فقط میگه روی ربات نیستم کلیک کن
  منم کلیک میکنم و تیکسبز هم میشه ولی روی next نمیتونم بزنم
  بعد از یه مدتی هم اون تیک سبز رو حذف میکنه

  1. با سلام دوست عزیز
   پیشنهاد می کنم قبل از شروع مراحل از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کنید و ببینید آیا همچنان این مشکل وجود دارد یا نه. از بین رفتن تیک سبز نیز به این دلیل است کد کچپا بعد از مدتی منقضی می شود و باید مجددا فرآیند تایید آن را دنبال کنید.
   موفق و پیروز باشید

   1. سلام با تشکر از رهنمود های شما برای من کد ارسال شده بارها ولی ارور میزنه و قبول نمی کنه چکار کنم؟ لطفا راهنماییم کنید ممنون

    1. با سلام دوست عزیز
     لازم است ابتدا از یک برنامه غییر آیپی یا همان وی پی ان استفاده کرده و مجددا مراحل را دنبال نمایید.
     موفق و پیروز باشید

  2. سلام خسته نباشید ،لطفا کمک کنید پیج اینستاگرامم تو قسمت راستی آزمایی عکسا رو انتخاب میکنم ولی کد تایید برام نمیاد فک میکنه رباتم چکار کنم کد برام بیاد؟

   1. سلام و احترام دوست عزیز؛
    به کمک یک برنامه تغییر آیپی قدرتمند تا مرحله دریافت کد مراحل را دنبال نمایید اما قبل از لمس دکمه دریافت کد از طریق پیامک برنامه تغییر آیپی را غیرفعال کنید.

 5. سلام برای من اینطوری شده و تصاویر کوچیک نشون میده تصاویر انتخاب میکنم دوباره میگه امتحان کنید آخرش تیک سبز میاد و nextفعال نمیشه

  1. با سلام دوست عزیز
   لازم است از یک برنامه تغییر آیپی استفاده نمایید تا تصاویر به صورت کامل لود شده و امکان پیگیری فرآیند فراهم شود.
   موفق پیروز باشید

   1. سلام من حسابم کانفرم شده و اینایی که گفتید نمیاد و ادامه رو که میزنم کد امنیتی رو هم به ایمیلم هم به شماره تماسم میفرسته و وقتی صفحه تغییر رمز میاد و رمز رو تغییر میدم این نوشتهSorry, there was a problem. Please try again. به صورت قرمز میاد الان دو هفتس که میزنم و همینو میگه
    باید چیکار کنم؟

    1. سلام و احترام؛
     فاطمه جان نیازی به تغییر رمز نیست. یکبار کلا از اکانت خارج شوید و مجددا در خصوص لاگین به اکانت اینستاگرام اقدام نمایید سپس در صورت نیاز به احراز هویت مطابق این آموزش عمل کنید در صورتی که درخواستی مینی بر تایید هویت و عدم ربات نبودن دریافت نکردید نیاز به دنیال کردن مراحل این آموزش نیست.

   2. سلام اینستاگرام من مدام این رو میاره چکار کنم ؟message”:”checkpoint_required”,”checkpoint_url”:”https://i.instagram.com/privacy/checks/?privacy_flow=1\u0026next=instagram://checkpoint/dismiss”,”lock”:false,”flow_render_type”:0,”status”:”fail”}

    1. سلام و احترام زهرا جان؛
     در حال حاضر هیچ گونه اطلاعات شفاف و دقیقی در خصوص این ارور وجود نداره اما به نظر می رسه با بروزرسانی برنامه این مشکل حل میشه.

 6. سلام ببخشید تصویر من ربات نیستم برام بزرگ نمیشه بعد برنامه تغییر ایپی رو نصب کردم ولی نمیدونم چطوری فعالش کنم میشه پاسخ بدین

  1. با سلام رویا عزیز
   نحوه کار با برنامه های تغییر آی پی (*فیلتر*شکن*) متفاوت است. اما به طور معمول روال کار این برنامه ها به این شکل است که شما باید وارد برنامه شده و آن را روشن نمایید و سپس مجددا وارد اینستاگرام شده و فرآیند احراز هویت را دنبال نمایید. دقت داشته باشید که برنامه ای را انتخاب کنید که معتبر باشد و بهتر است از طریق پلی استور گوگل گوشیتان برای دانلود برنامه اقدام نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 7. سلام من موثع ساخت اکانت شماره تلفن نزدم و فقط با ایمیل رفتم الان مشکلی پیش نمیاد؟شماره دیگه دادم و گفت24 ساعت دیگه بررسی میشه

  1. با سلام دوست عزیز
   تفاوتی ندارد که با شماره تلفن ثبت نام کردید یا آدرس ایمیل. در نهایت در مراحل احراز هویت باید یکی از آنها را وارد کرده و کد تایید را دریاف نمایید.
   موفق و پیروز باشید

   1. سلام من با ایمیل وارد اینستاگرام شدم و اصلا شماره نزدم ولی الان که میخواد برام کد ارسال کنه اصلا گزینه ایمیل نمیاد که بزنم و فقط کادر شماره تلفن میاد وارد میکنم ولی کد برام ارسال نمیشع..لطفا راهنمایی کنید..

    1. سلام و احترام؛
     لطفا در خصوص لاگین با مرورگر نیز اقدام نمایید و نتیجه آن را در ادامه همین کامنت ارسال کنید.

   2. سلام من رمز کاربری رو شماره خونه با کد شهر دادم آیا اشکالی بوجود نمیاد؟ و اینکه فیسبوک به من پیام داده ‌که ایمیل شما با نام کاربریم در اینیستا متفاوته آخه ایمیلم به ی نام دیگری است و کاربری اینیستا نام دیگر چکار کنم باید تغییر بدهم ایمیلم را؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

    1. با سلام نسرین عزیز
     انتخاب رمز ورود به خود شما بستگی دارد. اما پیشنهاد می شود برای افزایش امنیت از رمزهای پیچیده تری استفاده کنید. در خصوص قسمت دوم سوال نیز باید گفت که ضرورتی برای یکسان بودن آدرس ایمیل حساب فیسبوک و اینستاگرام شما وجود ندارد و نیازی به تغییر آن نیز ندارید.
     موفق و پیروز باشید

 8. تو رو خدا کمکم کنین هر کار میکنم حتی ایپیمو تغییر میدم ولی تصویر کپچا رو کوچیک نشون میده و نمیتونم جواب بدم چیکار کنم 😭😭😭😭

  1. سلام و احترام مهدیس عزیز؛
   از چه برنامه ای استفاده کردید؟
   در تنظیمات برنامه تغییر آیپی کشور را تغییر دهید. بدین صورت تمامی تصاویر کپچا اینستاگرام کامل و بزرگ نمایش داده خواهند شد. در مرحله بعدی ایمیلیا شماره تلفن از شما درخواست خواهد شد و می باسست احراز هویت نمایید.
   در صورت عدم اثبات ربات نبودن در ایسنتاگرام در بازه زمانی مشخص ممکن است پیج شما از دسترس خارج شود.

   1. من برای تغییر ایپی وای فای از تنظیمات گوشیم استفاده کردم ولی هيچ فرقی نکرد تصویر کپچا هنوزم کوچیکه…الانم نمیدونم چجوری ایپی کشور رو تغییر بدم هر برنامه ای هم که دان میکنم جوابگو نیست

    1. با سلام مهدیس عزیز
     پیشنهاد می کنم از طریق گوگل پلی استور گوشی تلفن همراهتان برای دانلود یک برنامه تغییر آی پی یا همان *فیلتر*شکن* استفاده نمایید. امکان تغییر سرور کشور میزبان نیز از طریق همان برنامه ها فراهم می باشد.
     موفق و پیروز باشید

     1. خوشبختانه درست شد یه دنیا ممنون از کمکتون 😊♥️

     2. با سلام مهدیس عزیز
      خوشحالیم که توانستید مشکل خود را به کمک این آموزش مرتفع سازید.
      موفق و پیروز باشید

 9. سلام برای من تصویر کپچاکوچیک میاد کلا سه تصویر میاد نصفه باید چکارکنم
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. با سلام دوست عزیز
   لفطا ابتدا از یک برنامه تغییر آی پی استفاده کرده و سپس مراحل احراز هویت را دنبال کنید تا تصاویر به صورت کامل لود شوند.
   موفق و پیروز باشید

  2. چه قدر من الان خوشحالم!
   محدثه جان تو حدیث عشقی.
   من دیدم ۱۰۰ تا پاسخ دهنده داره
   همتون همتون حدیث عشقین.
   اکانتم سیم ثانیه باز شد.
   حالا من چه کمکی می تونم به شما کنم !
   بچه ها منم همونایی را انجام دادم نمیومد. برنامه تغییر آی پی همون فیل تر -شکنه. ولی همه اون فیلتر**** ش*کنایی که توی پلی استوره. بیشترشون فیک و جاسوسیه.
   از kiwi vpn استفاده کنید.
   تیک سبز اومد زیرشم عکسایی اومد گفت پل ها را انتخاب کنید سه تا بود. Next روشن شد. خودش شماره تلفنتون را تشخیص می ده. می ریم Next کد فرستاده را وارد کنین. Next کنین. توی صفحتون هستین.
   جالب بود نه ! 🤗
   من فقط درس پس دادم. نمرم بیست خانم معلم؟ 😀😀😘

   1. سلام و احترام؛
    بسیار خوشحالیم که به واسطه این مقاله مشکل لاگین به اکانت اینستاگرام شما حل شده ممنونیم که تجربیات ارزشمندتون رو با ما و کاربران میزبان فا به اشتراک گذاشتید امیدواریم مشکل لاگین به اکانت اینستاگرام سایر کاربران نیز رفع گردد.

   2. واقعا خیلییییی سپاس🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 بابت معرفی ،عالی بود منم زدم درست شد بعد 3 روز اکانتم برگشت.

    1. سلام و احترام زهرا جان؛
     خیلی خیلی خوشحالیم که مشکل عدم ورود به اینستاگرام شما رفع شده و توانستید اثبات کنید که ربات نیستید. لطفا اگر تجربه خاصی در این خصوص دارید با ما و کاربران به اشتراک بگذارید تا سایر مخاطبین نیز بتوانند در راستای رفع ارور Help Us Confirm It’s You We’ve noticed unusual activity from your account and have temporarily restricted certain actions until [Date]. Follow the next steps to help us remove the restrictions on your account. Next Log Into Another Account بهره بجویند.
     با تشکر

    1. با سلام مهرانه عزیز
     دقیقا بعد از دنبال کردن مراحل عنوان شده در این مقاله چه اروری را دریافت می کنید؟

  3. سلام من همه مراحل رو انجام دادم اما بارم اکانتم باز نشد چرا

   1. سلام سارا جان؛
    ارور Confirm it’s You to Login اینستاگرام را دریافت کردید؟ در حال حاضر چه صفحه ای مشاهده می کنید؟ بفرمایید چه اقداماتی انجام دادید و تا چه مرحله ای جلو رفتید؟

     1. درود خدمت ادمین عزیز

      من هم متاسفانه همین مشکل برام رخ داده ، اکانتم رو تو اینستا سرچ میکنم اصلا بالا نمیاره و مراحلی هم که گفتید به وسیله اینستا وب طی کردم ، کد هم به گوشیم ارسال میشه ولی وقتی کد رو وارد میکنم خطا میده ، ممنون میشم راهنماییم کنید

     2. با سلام دوست عزیز
      لطفا در نظر داشته باشید که لازم است در تمامی مراحل از یک برنامه تغییر آیپی استفاده شود.
      موفق و پیروز باشید

    1. سلام وقتتون بخیرمنم چندروزه اینستام ارورمیده ونوشته confrim……میادخواستم بدونم منی که اینستاموفقط باشماره موبایل نصب کردموایمیل ندارم پیجم میشه برگرده؟

     1. با سلام دوست عزیز
      بله. امکان احراز هویت با شماره تماس نیز وجود دارد و شما یک کد دریافت می کنید که باید آن را وارد کرده و در نهایت وارد پیج خود شوید. در واقع لازم است دقیقا مطابق با همین آموزش پیش بروید.
      موفق و پیروز باشید

 10. سلام و خسته نباشید
  برای من کپچا اومد نمیدونستم باید ای پی رو تغییر بدم تا عکسا رو کامل نشون بده همونجوری ادامه دادم و الان پیجم دیگه نیست اسمم رو جستجو میکنم رمز هم ک میزنم وارد شم میگه no users found خواهش میکنم راهنماییم کنین باید چیکار کنم .
  باتشکر

  1. با سلام دوست عزیز
   شما تا 30 روز فرصت دارید تا مراحل احراز هویت را دنبال نمایید. اگر همچنان در این بازه هستید، مجددا مراحل را با برنامه تغییر آی پی دنبال نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 11. سلام اون تصویر برای ربات میاد اما فقط سه تاش میاد بقیش معلوم نیست چیکار کنم ؟

  1. با سلام دوست عزیز
   ابتدا از یک برنامه تغییر آی پی استفاده کرده و مجددا مراحل را دنبال نمایید.
   موفق و پیروز باشید

   1. سلام من مراحلی که گفتید رو رفتم ، ولی پیغام داد که حساب شما بررسی وبعداز ۲۴ساعت در مورد حساب به شما خبر داده خواهد شد.
    بعداز ۲۴ساعت باز میشه…

    1. با سلام دوست عزیز
     به طور معمول بعد از 24 ساعت و بعد از بررسی از سمت اینستاگرام اکانت شما بازیابی خواهد شد.
     موفق و پیروز باشید

   2. سلام من نمیدونم تغییر آی پی چی هست اصلا.خواهش میکنم کمکم کنید برای من نوشته یک روز فرصت دارید

    1. با سلام دوست عزیز
     منظور از برنامه تغییر آی پی همان *فیلتر*شکن* است. با توجه به اینکه ایران در لیست تحریم اینستاگرام قرار دارد، این برنامه های باعث تغییر آی پی شما می شوند.
     موفق و پیروز باشید

 12. سلام من تموم مراحل رو انجام دادم اهراز هویت هم شد اما اینستا در انتها فقط ی گزینه لوگ اوت برلم اورد من ب ناچار اونو زدم و پیج کلا از دسترس خارج شده
  ممنون میشم راهنماییم کنین

  1. سلام و احترام؛
   لطفا موارد زیر را بررسی نمایید:
   با سایر دستگاه ها اکانت خود را جستجو کنید و بررسی کنید چه اعلانی نمایش داده می شود؟
   به یکی از مخاطبین خود که قبلا با وی در دایرکت در ارتباط بوده اید اطلاع دهید نام کاربری شما را در چت بررسی کنند.
   پس از 72 ساعت مجددا در راستای لاگین اقدام نمایید.
   در بدترین حالت در صورتی که احراز هویت اکانت شما تایید نشده باشد اکانت از دسترس خارج خواهد شد اما در بازه زمانی طولانی مجددا امکان دسترسی به آن فراهم می شود.

   1. سلام من تمام مراحل احراز هویت انجام دادم در اخر یه تیک سبز با این عنوان میاد
    Thanks for Providing your info
    We’ll review your info and if we can confirm it you’ll be able to access your account
    Approximately 24 H
    و اخرشم میزنه done ک وقتی میزنم لوگ اوت میاره برام
    دیروز عصر این اتفاق افتاد
    من باید چیکار کنم دیگه؟

    1. سلام و احترام؛
     بعد از احراز هویت و اثبات عدم ربات بودن در برخی مواقع پیغامی مبنی بر انتظار 24 ساعته با هدف بررسی اکانت ها راسل می گردد. بهتر است تا 72 ساعت بعد از دریافت این اعلان وارد اکانت نشوید پس از گذشت این بازه زمانی اکانت اینستاگرام خود را بررسی نموده و چک کنید که مشکل ورود به اینستاگرام رفع شده باشد.

     1. سلام من دستم خورد رفتم بیرون از اکانت
      هرکاری میکنم. اکنات پیدا نمیشه برا احراز هویت دوباره میزنه کاربری تو اینستا توروخدا راه حلی بدین

     2. سلام و احترام؛
      از طریق فرم زیر درخواست خود مبنی بر بررسی اکانت را مجددا ارسال نمایید:

      help.instagram.com/contact/1652567838289083

 13. سلام خسته نباشید من این مراحل رو انجام دادم ولی بازم پیچ نیومد بالا و گفته که بعد 24 ساعت ما اطلاعاتتون رو برسی میکنیم

  1. سلام و احترام نگین عزیز؛
   بتر است بعد از گذراندن مراحل و رفع ارور Confirm it’s You to Login در اینستاگرام تا حدود 72 ساعت هیچگونه فعالیتی نداشته باشید و پس از آن امکان ورود به اکانت اینستاگرام خود را ارزیابی نمایید.

    1. سلام وقت بخیر اینیستاگرام من به این مشکل برخورده این پیغام برام میاد راهی هست که بشه برشگردوند ممنون میشم راهنمایی کنید
     Confirm your information using teh instagram app to try to get back to your account

     1. با سلام دوست عزیز
      آموزش فوق به صورت دقیق به نحوه رفع این خطا پرداخته است. لطفا مطابق با آن پیش بروید.
      موفق و پیروز باشید

   1. سلام وای تورو خداااا کمکم کنید من تمامی مراحل رو انجام دادم نوشت بعد از ۲۴ ساعت میاد بعد ۲۴ ساعت رفتم زد ارور روش زدم کلا از پیج منو انداخت بیرون الان ایدی اینا رو میزنم مینویسه
    Error پر رنگ و پایینش
    sorry we couldent complete your reguest.please try again in a moment.
    Dismiss وای چیکارکنم دارم سکته میکنم کمکم کنید 😭😭😭😭😭😭
    ۷

    1. با سلام زهرا عزیز
     لطفا از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کنید و مجددا برای ورود اقدام نمایید. در نظر داشته باشید که ممکن است بازه زمانی بازگردانی پیج شما بیشتر از 24 ساعت شود و در این خصوص نگرانی وجود ندارد.
     موفق و پیروز باشید

 14. سلام برنامه آیپی چطوری کار میکنه????چرا تصویر اینستاگرام کوچک نمیشه

  1. سلام و احترام جناب امینی عزیز؛
   منظور از برنامه های تغییر آیپی نرم افزارهایی هستند که آیپی شما را تغییر می دهند و اینطور بنظر می رسد که شما در لوکیشنی خارج از ایران هستید بنابراین امکان دسترسی به برخی قابلیت ها، وبسایت ها و اپلیکشن ها فراهم خواهد بود. با توجه به اینکه در برخی مواقع در زمان رفع ارور Confirm it’s You to Login اینستاگرام شاهده نمایش تصاویر کپچا به صورت ریز و غیر قابل مشاهده هستیم پیشنهاد می شود از برنامه های تغییر آیپی که با نام های ف*شکن و v*p*n نیز شناخته می شوند استفاده نمایید پس از تکمیل کپچا و رفع ارور ارور Confirm it’s You to Login اینستاگرام حتما برنامه تغییر آیپی را غیرفعال نمایید.

 15. Confirm it’s You to Login
  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.
  این واسه من میاد و پیجم کامل از دسترس خارج شده
  چیکار کنم ؟ 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

  1. سلام و احترام الناز عزیز؛
   مقاله جاری دقیقا درمورد راهکارهای رفع ارور Confirm it’s You to Login We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out. Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled. هستش.
   لطفا راهنما را کامل مطالعه بفرمایید و در صورتی که در مراحل حل ارور Confirm it’s You to Login مشکلی وجود داشت مطرح بفرمایید تا بررسی گردد.

 16. برای من کد ارسال میشه اما میگه کدی ک برای شما ارسال کردیم رو وارد کنید و از اون وارد بشید.

  1. سلام و احترام؛
   حتما بررسی نمایید شماره تماس وارد شده صحیح باشد و همچنین کد دریافتی را عینا بدون فاصله در فیلد مربوطه درج نمایید.

  2. سلام وقت بخیر ،اصلا موضوع و تایتلی که باید براساس اون کپچرهارو انتخاب کنم نشون داده نمیشه،هم با لپتاپ رفتم هم گوشی ،چیکار کنم پس؟

   1. سلام و احترام فاطمه عزیز؛
    لطفا پس از فعالسازی برنامه تغییر آیپی مجددا در راستای احراز هویت و عدم ربات بودن و تکمیل مراحل وریفای اقدام نمایید.

 17. سلام وقت بخیر اکانت اینستای من خود به خود قفل شده و یوزر اکانتم از یوزر خودم به instagram user تغییر کرده . راه حلش چیه ؟ ممنونم .

  1. سلام و احترام؛
   آیا اخیرا اقدامی در خصوص غیرفعالسازی اکانت خود انجام داده اید؟
   مورد دم اینکه آیا از زمان نمایش ارور Confirm it’s You to Login اینستاگرام تا این لحطه بیش از 30 روز گذشته است؟

 18. سلام خسته نباشید . من با گوشی که میخوام وارد بشم کلا صفحه سفید میشه وهیچی نمیاد اما این ارور و اون قسمت تایید ربات نبودن تو کامپیوتر میاد . که البته با این که تیک رو میزنم قسمت تایید پررنگ نمیشه و نمیتونم نکست بزنم . چکاری انجام باید بدمممممم؟؟؟

  1. سلام و احترام مبینا عزیز؛
   حتما بررسی نمایید که کپچا به صورت کامل تکمیل شده باشد.

   1. درود .به پشتیبانی‌های مکرر شما.
    پیج دو مرحله ای فعال بوده
    ایمیل هم ندارم
    گوشی که پیج روش بوده فلش کردم و گوشی جدید گرفتم
    و روی شماره که لینک میفرستم از طریق مرورگر و صفحه ریست پسورد باز نمیکنه.لطفا کمک کنید پیج‌رو‌برگردونم. شماره تماس یاجیمیل که بتونم مشخصات رو ارسال کنم بهتون جهت پیگیری

    1. سلام و احترام؛
     در نسخه های جدیدتر اینستاگرام روی شماره همراه کدی مبنی بر ورود به اکانت اینستاگرام ارسال می گردد لطفا اکانت خود را بروزرسانی و مجددا در این راستا اقدام نمایید.

  2. برای من ارور دوم اومد و لاگ‌اوت شد اما پسوورد نداشتم
   یعنی هیچ راهی نیست؟اکر پسورد نباشه؟

   1. سلام و احترام؛
    در صورتی که شماپره تلفن یا ایمیلی ثبت کرده باشید امکان دسترسی به اکانت میسر خواهد بود. می توانید به کمک آموزش زیر رمز عبور خود را تغییر داده و وارد اکانت اینستاگرام خود شوید.
    بازیابی رمز اینستاگرام

   2. سلام وقت بخیر.پیج من یک روز هست که پیغام ربات میاد.اول نمی دونستم که چطور عکسارو انتخاب کنم،همینجوری می زدم ،بعد از طریق گوگل متوجه شدم‌وانجام دادم ،شماره دادم کد تایید تغومد اما نوشت۲۴ ساعت دیگه .ممکنه که دیگه پیجم برنگرده ؟خیلی ناراحتم…هیچ راه دیگه ای نداره که انجام بدم پیجم برگرده؟خیلی برام مهمه…

 19. سلام براي من كد امدم كه بتونم وارد اكانتم بشم ولي
  اونجاي كه بايد كد و وارد كنم نمياره… چيكار كنم
  گزينه next هم ابي نيست چون جاي كد و نمياره وارد كنم لطف كمك كنيد

  1. سلام آسمان عزیز؛
   آیا در مراحل رفع مشکل ورود و رفع خطای عدم لاگین به اینستاگرام موفق با تکمیل کپچا شده اید؟ اگر بله پس امکان ورود به مرحله بعدی فراهم می شود در غیر اینصورت قبل از اقدام به تکمیل کپچا اینستاگرام می بایست از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کنید تا بتوانید به مراحل بعدی برسید.

 20. سلام
  من تمامی مراحل بالا را طی کردم و به قسمتی رسیدم که نوشته میشد بعد از ۲۴ ساعت در دست رس خواهد بود
  ۲۴ گذشت و پس از آن برای من deceived را می‌آورد
  از قسمت کمک به فیس بوک ایمیل ارسال کردم
  پس از آن شماره تماس و چند گزینه ی دیگر خواست و پس از آن برای من ایمیلی که بایستی عکسی از خودم می‌فرستادم رو فرستاد
  من عکس را فرستادم
  حالا اکانت من باز میگردد یا نه
  اگر امکان دارد کمکم کنید برای شکوفایی پیجم خیلی زحمت کشیدم

  1. سلام و احترام اسما عزیز؛
   تمام این موارد به فعالیت های اخیر شما بستگی دارد. اما در اغلب و 99 درصد مواقع پیج های اینستاگرام مجددا در دسترس قرار خواهند گرفت. تا زمان بررسی وضعیت اکانت ایسنتاگرام خود منتظر باشید و پس از ان به هیچ وجه با آیپی های متعدد وارد اکانت نشوید همچنین در نظر داشته باشید اگر از ربات استفاده می کنید آن را حذف نمایید.

 21. We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.

 22. We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.
  این نوشته میاد بعد اینکه تایید میکنم ربات نیستم هیچی نمیاد چیکار کنم

  1. سلام و احترام؛
   آیا تصاویر کپچا به صورت کامل لود می شوند؟

 23. سلام اینستا من رو ریات شناسایی کرده و برای برگشتن پیجم نیاز به کد اس ام اس دارم اما من اکانتم رو کمتر از ۱ ساعت هست زدم و هنوز شماره تلفن روش نیست باید چکار کنم

  1. سلام و احترام؛
   در صورتی که هیچ راه لاگینی ندارید و اگر اطلاعات خاصی روی اکانت خود ندارید بهتر است آن را حذف و مجددا در خصوص ساخت اکانت اقدام نمایید توصیه می شود شماره تلفن و ایمیل همیشه در دسترس و صحیحی را هنگام مراحل ثبتنام استفاده نمایید.
   ساخت اکانت اینستاگرام با کامپیوتر و گوشی

  2. سلام.وقت بخیر.صادقانه بگم از فحش و کلمات نامتعارف استفاده کردم پیامی برام اومده به این معنی :
   ما در حال بررسی اطلاعات شما هستیم
   معمولا یک روز طول می کشد. پس از پایان
   بررسی به شما اطلاع خواهیم داد. اگر بتوانیم
   اطلاعات شما را تأیید کنیم، می‌توانید دوباره
   از اینستاگرام استفاده کنید. اگر نتوانیم،
   حساب شما برای همیشه غیرفعال خواهد شد.
   فقط باید صبر کنم راه دیگه ای نیست؟ یا اگه غیر فعال بشه دیگه به هیچ طریق برنمیگرده؟

   1. سلام و احترام؛
    با توجه به نقض قوانین اینستاگرام این مشکل رخ داده و جز صبر تا بررسی اکانت راهکاری وجود ندارد چنانچه نتیجه بررسی منفی باشد، اکانت برای همیشه از دسترس خارج خواهد شد.
    اصولا در پروسه نقض قوانین، پس از اولین گزارش پیج لیمیت شده و با گذشت زمان مجددا در دسترس قرار میگیرد اما با تکرار اشتباهات و نقض دوباره قوانین، پیج حذف می شود.

 24. اگه یبار سعی کنیم وارد شیم‌تا قبل ۲۴ ساعت مشکلی پیش میاد؟

  1. سلام و احترام؛
   مشکلی رخ نمی دهد اما اگر پیغامی مبنی بر این مورد دریافت کردید که تا 24 ساعت آینده وضعیت اکانت شما اطلاع رسانی خواهد شد، می بایست مدتی صبر کنید ترجیحا از ورود به اکانت خودداری نمایید.

 25. باسلام،خیلی ممنون از راهنمایی هاتون.
  پیجم برگشت.

  1. سلام محدثه عزیز؛
   سپاس از انرژی مثبتی که به تحریریه میزبان فا دادبد. واقعا خوشحال هستیم که مقاله مفید واقع شده و مشکل ورود به اکانت اینستاگرام شما حل شده.

 26. سلام خسته نباشید
  این واسم اومده میخواستم بدونم آیا پیجم برمیگرده؟
  حساب شمابه دلیل عدم پیروی از شرایط ما غیرفعال شده است. شما نمی‌توانید وارد این حساب شوید و هیچکس نمی‌تواند آن را مشاهده کند.
  برخی از مواردی که مجاز نمی‌دانیم شامل جمع‌آوری غیرعادی پسندیدن، دنبال‌کننده یا اشتراک‌گذاری، پست کردن محتوای تکراری یا تماس مکرر با افراد برای اهداف تجاری بدون رضایت آن‌هاست.
  اگر فکر می‌کنید اشتباهی صورت گرفته به ما اطلاع دهی

   1. سلام وقت بخیر
    من بعد از اینکه گزینه next رو میزنم دوباره بر میگرده روی اون گزینه که میگه شماره ایمیل یا اسم رو وارد کنید بعد که وارد میکنم لینک برام میاد اصلا جایی برای کد امنیتی برام نمیاد خود کد امنیتیم برام پیامک نمیشا یه لینک میاد که میزنم روش دوباره میرم تو صفحه خودم و دوباره همه چی از اول تکرار میشه چیکار کنم

    1. سلام و احترام؛
     ابتدا اینستاگرام خود را به آخرین نسخه موجود بروزرسانی نمایید. سپس مراحل را مطابق با آموزش دنبال نمایید در صورت عدم موفقیت از طریق اینستاگرام وب اقدام نمایید.

    2. سلام محدثه خانم عزیز پیج اینستا من مسدود شده بدلیل عدم رعایت موازین اینستا الان هم وارد میشم میگه اطلاعاتتان در دست برسی است .بنظرتون چکار باید بکنم

     1. سلام و احترام؛
      فقط باید صبر کنید چون در این شرایط هر تلاشی بیهوده هست و باعث حساس تر شدن اینستاگرام نسبت به پیج خواهد شد.

   2. سلام وقت بخیر و خسته نباشید ببخشید برای برنامه من هم یه پیام اومد که باید اهراز هویت میشدم عکس های راستی آزمایی هم کامل دیده نمیشد و من نمیدونستم که اینستا از من خواسته که اهراز هویت بکنم و باید تغییر آیپی میدادم و و عکس ها هم دیده می‌شد بنابر این ندانسته برنامه را حذف نصب کردم دوباره نصب کنم گفتم حتما درست میشه که تقریبا 20 روز یا بیشتر میشه که هر کاری کردم اکانتم برنگشت میشه لطفا راهنمایی کنید یک دنیا ممنونم

    1. سلام و احترام ساغر عزیز؛
     در این خصوص می توانید از طریق اینستاگرام وب در راستای لاگین و احراز هویت اقدام نمایید در نظر داشته باشید 30 روز برای کانفیرم اکانت اینستا خود فرصت دارید. در صورت عدم نمایش تصاویر کپچا از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کنید.

 27. سلام من راستی آزمایی رو انجام‌دادم ولی الان این متن برام میادWe’ll review your info and if we can confirm it, you’ll be able to access your account within approximately 24 hours من نمیدونستم نباید اقدامی انجام بدم و چندبار سعی کردم وارد اکانت شم.حالا چی میشه؟باید چیکار کنم؟

  1. سلام آرزو جان؛
   مشکل خاصی رخ نمی دهد تا 72 ساعت پس از اقدامات اولیه منتظر بمانید و پس از آن در راستای ورود به اکانت اینستاگرام خود اقدام نمایید همچنین قوانین نقض شده را در نظر بگیرید و از انجام مجدد این موارد خودداری نمایید. این قوانین شامل موارد زیر است:
   عدم ورود با آیپی های متفاوت
   عدم ارسال دایرکت به طور گسترده
   استفاده نکردن از ربات
   ممنوعیت فالو و آنفالو بیش از حد مجاز
   عدم لایک و کامنت بیش از حد معمول
   از انجام هر گونه اقدامی که شما را ربات جلوه می دهد خودداری کنید.

   1. سلام،
    برای بنده این ارور آمد و صفحه رو بستم، خواستم دوباره لاگین کنم، کلا یوزرن رو پیدا نمیکنه، چکار باید کرد؟

    1. سلام و احترام؛
     بهتر است که از اکانتی که دارای هشدار می باشد لاگ اوت نشوید در غیر این صورت به واسطه اینستاگرام وب در خصوص لاگین به اکانت خود اقدام نمایید. در صورت مشاهده ارور اکانت نات فوند در روزهای اتی مجددا اقدام کنید.

  1. سلام و احترام؛
   بسیار خوشحالیم که مقاله مفید بوده و توانسته اید ارور Confirm it’s You to Login اینستاگرام را رفع نمایید.

 28. سلام من دوبار با هشدار ( من ربات نیستم ) در طی یکماه مواجه شدم . ادامه رو زدم . اما الان از دسترس خارج شده . مبخوام از قسمت سوییچ اکانت وارد بشم کد هم برام ارسال میشه اما کانفیرم میزنم این خطا رو میزنه
  An unknown network error has occurred
  و الان فقط ۳۰ رو فرصت دارم پیج اصلیم رو برگردونم😢😢 توی این سی رو باید چیکار کنم ؟ خواهش میکنم راهنماییم کنید

  1. سلام فاطمه عزیز؛
   یکبار به صورت کامل برنامه را بسته و مجددا در راستای ورد به اکانت خود اقدام نمایید در صورت عدم موفقیت از طریق مرورگر کامپیوتر و از طریق اینستاگرام وب در راستای رفع خطای ربات بودن و اثبات هویت به ایسنتاگرام اقدام نمایید.

   1. بی نهایت ممنونم ازتون.. برای مشکلم حل شد برای ورود بعدی هم باید باز استفاده کنم؟

    1. با سلام فاطمه عزیز
     خیر. باید منتظر بمانید تا بررسی از سمت اینستاگرام صورت بگیرد و مجددا برای ورود اقدام نمایید. در نظر داشته باشید که برنامه تغییر آیپی تنها برای دنبال کردن مراحل احراز هویت لازم است و در هنگام استفاده از برنامه به هیچ عنوان از برنامه های تغییر ایپی استفاده نکنید تا دوباره دچار مشکل نشوید.
     موفق و پیروز باشید

    2. سلام بنده تمام مراحل رو انجام دادم و کد هم اومد وارد کردم یکی از حساب های دیگ ام اینجوری شد بعد ک کد اومد به گوشیم وارد کردم دوباره برگشت حسابم اما این حساب کد رو وارد کردم وپیغامش همون تا ۲۴ ساعت دیگ اگ تایید کنیم بود چیکار کنم

 29. سلام
  طبق مطالب بالا برای من برای بار دوم هم این را آورد بعد از اولین احراز هویت
  ولی باز هم باز نمیشود
  و دوباره ۲۴ مینویسد
  چیکار کنم امروز بعد ساعت ۱ سومین روز است که نمیتوانم وارد آن شوم
  خواهش میکنم کمکم کنید
  برای پیجم خیلی زحمت کشیدم حتی یک فالور فیک هم ندارد
  احتمال میدهم از روی غرض و … شخصی من را ریپورت کرد باشد
  هیچ اشتباهی از من سر نزده یعنی تا جایی که می‌دونم
  نه تعداد لایک های من روزی از ۳۰ لایک بیشتر بوده تا فالو آنفالو کردم

  1. سلام و احترام اسما جان؛
   نمایش این خطا دلایل متعددی داره و اغلب دوستان یا با آیپی های متعدد وارد اکانت خود شده اند (به دلیل روشن بودن فیل تر شکن) یا از ربات استفاده کرده اند…. در چنین شرایطی تنها باید اثبات کنید که ربات نیستید و متعهد می شوید که اقدامات ناقض قوانین مجددا تکرار نشوند. در صورتی که مراحل ذکر شده برای رفع ارور Confirm it’s You to Login اینستاگرام را پشت سر گذاشته اید تا 72 ساعت شکیبا باشید و پس از آن وضعیت اکانت خود را بررسی نمایید در اغلب موارد اکانت ها قابل دسترسی مجدد خواهند بود.

  1. سلام و احترام الینا عزیز؛
   منظورتون از تصاویر، تصاویر کپچا هست؟ یک برنامه تغییر آیپی نصب و فعال نمایید (منظور همان برنامه هایی است که زمان ورود به فیسبوک یا تلگرام استفاده می کنید.)

   1. سلام وقت بخیر
    ببخشید برای من اون مرحله که گفته بود عکس از خودتون بفرستید رو یه عکس متفرقه فرستادم و به من گفته شد
    We’re reviewing your info
    It usually takes us around a day. We’ll notify you when the review is finished. If we can confirm your info, you’ll be able to use Instagram again. If we can’t, your account will be permanently disabled.
    از دسترس خارج میشه حسابم به خاطر نفرستادن عکس درست؟
    الان وضعیت حسابم lnstagram user

 30. برای من طوری شده که میگه ثابت کن رباط نیستی، بعد گزینه میاره که این تصویر هارو انتخاب کن اما متاسفانه همه عکسا معلوم نیشن رفتن اون بالا ها و هرچی سعی میکنم اون گزینه هاش پایین نمیاد چیکار کنم دقیقا این اکانتمم میخوامش حتما

  1. سلام و احترامغ
   در صورتی که زمان ورود به اینستاگرام با خطای Confirm it’s You to Login مواجه می شوید حتما می بایست احراز هویت نمایید و در غیر این صورت امکان ورود به اکانت اینستاگرام میسر نخواهد شد. در صورتی که تصاویر کپچا به صورت کامل لود نمی شوند یا دارای اندازه ای کوچک هستند از برنامه های تغییر آیپی قبل از انجام مراحل استفاده نمایید.

 31. سلام سلام واقعا ممنون از راهنمایی هاتون من چند دیروز متوجه شدم که پیجم دوباره اوکی شده بخاطر همین امروز شروع کردم به استفاده ازش و دیدم دوباره خراب شد که با تغییر آیپی که گفتید درست شد الان باید چیکار کنم که این اتفاق تکرار نشه؟

  1. سلام و احترام؛
   در صورت انجام یکسری موارد خلاف قوانین اینستاگرام چنین خطایی رخ می دهد و در صورت ادامه دادن با این شرایط و نقض مجدد قوانین اکانت شما کاملا از دسترس خارج و جریمه خواهید شد. در حالت دوم نیز مطابق با آموزش عمل کرده و اکانت خود را بازیابی نمایید اما از انجام مواردی که در جدول زیر ذکر شده جدا خودداری کنید.

  2. سلام و خسته نباشید،،من از چندین نرم افزار تغییر ای پی و فیلتر شکن استفاده کردم اما بازم عکسا برام نمیان که انتخاب کنم بینشون

   1. سلام و احترام؛
    سایر کشورهای موجود در نرم افزارها را نیز تست و بررسی نمایید.

 32. سلام من 30 روز گذشت منتظر بودم که اکانتم باز بشه ولی الان شده 33 روز و پیغامی که میده به جای 30 روز نوشته یک روز دیگر

  ممنون میشم در این زمینه راهنمایی کنید

  1. سلام و احترام؛
   در نظر داشته باشید از زمان نمایش اعلان تا احراز هویت 30 روز فرصت دارید. لطفا پیغام دریافت شده را ارسال نمایید تا دقیق تر راهنمایی شوید. با تشکر

 33. سلام من چندین بار ویدیو رو گرفدم از خودم و فرستادم ولی سند نشد ارور داد تا آخر اینستا رو حذف کردم باز نصب کردم حالا دیگه کلا صفحه سفید میشه اصلا چیزی نیاد واسم یا میرم تو حساب ولی لود نمیشه هیچی نمیاره واسم و باز سفید میشه چکار کنم؟

  1. سلام و احترام؛
   از مرورگر وب به منظور ورود به اکانت اینستاگرام خود استفاده نمایید، مراحل ذکر شده در مقاله را دنبال نموده و د صورت دریافت اعلانی مبنی بر بررسی شدن اکانت تا زمان ذکر شده منتظر باشید در اغلب موارد اکانت ها مجددا در دسترس قرار خواهند گرفت.

 34. We notified unusual activity from your account confirm your identity from the Instagram app to get back to your account یه برنامه دگ نصب کردم اینستا فارسی بعد باز میتونم برم حساب لود نمیشه و اینو میفرسته برام

  1. سلام و احترام؛
   در صورت انجام فعالیت هایی مغایر با قوانین اینستاگرام خطای خطای Confirm it’s You to Login We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out. Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disable نمایش داده خواهد شد. ابتدا مطابق با آموزش خطای ورود به اینستاگرام را رفع نموده سپس مطابق جدول زیر حدود مجاز اینستاگرام را رعایت نمایید همچنین از برنامه های جانبی ایسنتاگرام استفاده نکنید.

 35. سلام.اکانت منم امروز غیرفعال شد وقتی هم واردش میشم پیام اهرازهویت تا 30 روز میاد و نوشته next رو بزنین و پایین صفحه گزینه next هم داره ولی گزینش غیرفعاله و انگار نه انگار که همچین گزینه ای وجود داره.با هر آیپی هم میرم همینجوریه و هیچ فرقی هم نمیکنه.هیچ تصویر کپچایی هم تو این صفحه نیست.تکلیفم چی میشه؟

  1. سلام و احترام؛
   در صورت امان تصویری از صفحه ای که مشاهده می کنید ارسال نمایید تا دقیق تر راهنماییتان کنیم. با تشکر

   1. سلام.
    اکانت منم امروز غیرفعال شد وقتی هم واردش میشم پیام اهرازهویت تا 30 روز میاد و نوشته next رو بزنین و پایین صفحه گزینه next هم داره ولی گزینش غیرفعاله و انگار نه انگار که همچین گزینه ای وجود داره.با هر آیپی هم میرم همینجوریه و هیچ فرقی هم نمیکنه.هیچ تصویر کپچایی هم تو این صفحه نیست.چطوری مشکل رو حل کنم؟

    1. با سلام دوست عزیز
     اطمینان حاصل کنید که از برنامه مطمئن برای تغییر آیپی استفاده می کنید و همچنین لازم است توجه داشته باشید که آی پی انتخابی نباید جزو کشورهای تحریک شده از سمت اینساگرام باشد.
     موفق و پیروز باشید

    2. سلام دیروز پیج من انگار غیر فعال شده و این ارور میاد
     Thanks for Providing Your Info
     We’ll review your info and if we can confirm it, you’ll be able to request a review in the Help Center within approximately 24 hours.

     چند ساعت گذشته از این عکس پروفایلم بود اما یهو وارد اینستگرام شد و دیدم حذف شده عکس و فالو ها که ۱۰/۷۰۰بود شده ۱۰/۵۰۰
     یعنی دیگه کامل حذف شده
     عکسم نمیاره؟
     لاگ اوت رو نزدم
     چکار کنم خواهش میکنم کمکم کنید

     1. سلام و احترام فاطمه عزیز؛
      اصولا این اعلان زمانی نمایش داده می شود که شما از یک برنامه جانبی اینستاگرام استفاد کرده باشید و یا اینکه قوانین معمول اینستاگرام را زیر پا گذاشته باشید. درج کامنت یا لایک و فالو و آنفالو افراد در مدت زمان کوتاه موجب بروز چنین مواردی می شود و شما ربات تشخیص داده شده و برای اثباتهویت باید عمل کانفیرم صورت پذیرد. می توانید فرم زیر را تکمیل نموده و ارسال کنید:
      فرم غیرفعال شدن اکانت اینستاگرام

 36. سلام. خسته نباشید
  ببخشید من همه مراحلو انجام دادم ولی باز میاد تا ۲۴ ساعت برسی میکنیم. باید چیکار کنم. آیا پیجم برمیگرده اصلا یا …..؟!

  1. سلام و احترام؛
   در اغلب موارد اکانت اینستاگرام بازیابی و امکان ورود مجدد به آن فراهم خواهد شد اما دقت داشته باشید از انجام فعالیت هایی که در جدول ابتدای مقاله ذکر شده خودداری کنید چرا که در صورت مشاهده مجدد این خطا امکان از دسترس خارجی پیج اینستاگرام و جریمه شدن بالا است.

 37. احراز هویت لازمه انجام بدم ؟از چه طریقی؟ رمز و ایمیل و اکانت و تلفن رو همشو دارم

  1. وقت بخیر؛
   مطابق با مراحل عنوان شده در بخش “هشدار دوم ارور Confirm it’s You to Login ” اقدام نمایید.

 38. سلام من تمام مراحل را انجام دادم اگه امکانش هست جواب بدین ک من چیکار کنم

  1. با سلام دوست عزیز
   بعد از پشت سر گذاشتن تمامی مراحل همچنان پی شما بازگردانی نشده است؟ به طور معمول بعد از پشت سر گذاشتن مراحل پیج همان زمان بازگردانی شده یا بعد از بررسی اینستاگرام پس از یک بازه زمانی مشخص برگرداننده می شود.
   موفق و پیروز باشید

   1. سلام خواهشا یک برنامه خوب تغییر ای پی بگید راهنمایی کنید

 39. سلام من در اون لحظه ک باید فیلتر شکن روسن میکردم نکردم و از اکانت خارج شدم و حالا اینستا ن ایمیلمو قبول میکنه ن ای دی اکانتمو لطفا راهنماااییم کنید . هیچکدومو قبول نمیکنه

  1. سلام و احترام؛
   در حین رفع خطای ورود به اینستاگرام چه هشداری دریافت می کنید؟ با چه صفحه ای مواجه می شوید؟

 40. با عرض سلام بنده پیام اخطار دوم برام ارسال شد اما مراحلی که گفتید رو طی نکردم بجاش از اکانت خارج شدم الان دیگه نمیتونم به هیچ وجه وارد اکانت بشم ینی دیگه راهی نیست اکانتم حذف میشه؟

  1. با سلام دوست عزیز
   شما باید مجددا برای ورود اقدام نمایید تا مراحل احراز هویت به شما نمایش داده شود و بتوانید بعد ار دنبال کردن آنها وارد اکانت خود شوید. در نظر داشته باشید که تنها 30 روز برای بازگردانی اکانت خود فرصت دارید.
   موفق و پیروز باشید

 41. سلام من وی پی انو روشن میکنم با مرورگر وارد سایت اینستا میشم….آی دیمو میزنم.تیک ربات نیستمو میزنمو به عکسا پاسخ میدم.بعد اینکه next رو میزنم میگه به ایمیل کد میفرسته…من مشکلم اینه پیجم هک شده و ایمیلمو طرف عوض کرده…چیکار کنم این کد به شمارم بیادو به ایمیل نره؟

   1. خوندم…اون چیزی که میخواستمو توضیح نداد…فقط مشکلم اینه بجای ارسال کد به ایمیل،میخوام به شمارم ارسال بشه کد

    1. سلام و احترام نیلوفر جان؛
     در مراحل ثبتنام شمار تلفن همراه خود را درج نموده اید؟

 42. اگه میشه راهنماییم کنین که چجوری میتونم اینجا عکس صفحه رو بفرستم

  1. سلام وقت بخیر؛
   تصویر را در یکی فایل سنتر یا فضای ذخیره سازی آپلود نموده و لینک آن را ارسال نمایید.

 43. وقت بخیر؛
  تصویر ارسالی شما بازبینی شد. تنها می بایست یک برنامه تغییر آیپی را نصب و فعال نمایید(برنامه هایی که برای ورود به فیسبوک یا تلگرام استفاده می شوند.)
  پس از ان در راستای احراز هویت در اینستاگرام و اثبات ربات نبودن اقدام نمایید.

 44. سلام از زحمات شما سپاسگزارم میشه لطف کنید بگید چیکار کنم ؟
  من همه مراحل رو انجام دادم به به من کفت تا ۲۴ ساعت بررسی میشه این یعنی درست میشه یا خیر؟
  (تشخیص ربات و مراحل رو رد کردم و نکست رو زدم و کد رو دریافت کردم )

  1. با سلام سارا عزیز
   شما باید منتظر بمانید تا بازه زمانی گفته شده به اتمام برسد و مجددا برای ورود اقدام نمایید. اگر بعد از این بازه امکان وجود برای شما فراهم شد که مشکل مرتفع شده است. در غیر این صورت مجددا مراحل احراز هویت را دنبال نمایید.
   موفق و پیروز باشید

    1. سلام و احترام سارا عزیز؛
     آیا مشکل عدم ورود به اینستاگرام در اکانت شما رفع شد؟

     1. سلام
      برای من هنوز تصویر ربات رو نشون نمیده خیلی صبر کردم
      چه کار کنم
      با لب تاپ هم رفتم فقط تصویر ربات رو میاره
      ولی مراحل بعدی رو نمیاره

      چه کار کنم ؟؟

     2. سلام و احترام؛
      در صورتی که تصاویر کپچا کامل بارگذاری نشد، دکمه next غیرفعال بود یا امکان ورود به مراحل بعدی میسر نبود از یک برنامه تغییر آیپی قوی کمک بگیرید یا اینکه در برنامه تغییر آیپی کشور را تغییر دهید و مجددا مراحل را بررسی نمایید.