شبکه های اجتماعی

بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام و ویدیو آموزش 4 ترفند کاربردی

هک شدن اینستا یکی از اتفاقات بسیار حساس است که به دلیل محبوبیت بالای این برنامه و مخاطبین زیادی که دارد می تواند یک تهدید واقعی برای همه کاربران این برنامه باشد. زمانی که یک پیج اینستاگرام از دسترس خارج گردد یا توسط هکرهای مختلف هک می شود، تلاش برای بازیابی اکانت اینستاگرام هک شده اصلی ترین اقدامی است که مالک پیج هک شده باید انجام دهد. اما موضوعی که باید توجه داشته باشید این است که بعد از هک شدن اینستا به هیچ عنوان تضمینی وجود ندارد که با دنبال کردن مراحل بازگردنی پیج هک شده اینستاگرام بتوانید حساب خود را بازگردانی کنید. اما به طور معمول اگر زود متوجه هک شدن اینستاگرام خود شده و مراحل بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام را دنبال کنید، امکان موفقیت در بازگردانی اکانت ایسنتا خیلی بالا خواهد بود. به دلیل اهمیت این موضوع تصمیم گرفتیم در این مقاله از میزبان فا مگ به صورت دقیق به بررسی هک شدن اینستا بپردازیم و در ادامه با بیان سناریوهای مختلفی که ممکن است بعد از هک شدن اینستاگرام رخ دهد، به این سوال که چگونه پیج هک شده را برگردانیم پاسخ دهیم. پس اگر شما نیز به دنبال آشنایی با روش های مختلف بازگردانی پیج هک شده هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. در نظر داشته باشید برخی از روش های ذکر شده در این مقاله برای مواقعی که اکانت اینستاگرام از دسترس خارج شده نیز کاربردی است.

موضوعاتی که در این مقاله به آنها پرداخته خواهد شد، به شرح ذیل است:

هک شدن اینستا و بازگردانی پیج

بدترین اتفاقی که ممکن است برای یک اکانت اینستاگرام بیافتد هک شدن اینستا توسط هکرها است. در صورت هک شدن اکانت اینستا، شما در شرایط بحرانی قرار می گیرید و لازم است سریعا برای برگرداندن آن اقدام کنید. زیرا هکر می تواند با اکانت شما دست به هر کاری بزند و از این طریق اکانت اینستاگرام شما را به خطر بیندازد. به عنوان مثال عکس ها و فیلم های شما را ذخیره و بعد از آنها استفاده های غیر قانونی کند و یا محتوای نامناسبی را در اکانت شما منتشر کند. بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام شاید کمی دشوار باشد اما غیر ممکن نیست. در این آموزش تصمیم داریم شما را با نحوه بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام آشنا کنیم.

🔴⚫ نکته: در ابتدا لازم است روش های جلوگیری از هک شدن اکانت اینستاگرام را بدانید:

4 روش بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام

با توجه به محبوبیت بالای رسانه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام، هر روز شاهد هک شدن اکانت اینستاگرام کاربران هستیم. اما نگران نباشید. چند راهکار برای بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام وجود دارد. در ادامه این روش ها را به شما آموزش می دهیم.

در ادامه به شکلی دقیق تر به شما خواهیم گفت که بعد از هک شدن اینستا چگونه بر اساس نیاز خود از هر یک از روش های عنوان شده استفاده کنید.

1- بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام از طریق برنامه

در روند بازگرداندن اکانت هک شده اینستاگرام باید از میزان هک شدن اکانت خود آگاه شوید. اگر یک محتوا در اکانت شما منتشر شده که هیچ سرنخی از آن ندارید یا متوجه چت های ناشناخته و رفتارهای غیر عادی در حساب خود شدید نشان دهنده این است که هکر به پسورد شما دسترسی پیدا کرده است. پس اگر می توانید به حساب خود وارد شوید، به منظور بازیابی پیج هک شده اینستاگرام و قطع دسترسی های غیر مجاز می توانید درخواست تنظیم مجدد پسورد دهید و یا از طریق ایمیل دریافتی، پسورد جدیدی برای اکانت خود تنظیم نمایید. با این کار حساب شما به آسانی بازیابی می شود. همچنین در این خصوص می توانید آموزش ویدیویی بازیابی رمز اینستاگرام را مشاهده نمایید یا برای انجام این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. به حساب خود لاگین کنید.
 2. سپس در صفحه اصلی اینستاگرام علامت 3 خط قرار گرفته در بالای سمت راست صفحه را لمس نمایید.
  بازیابی پیج هک شده اینستاگرام از طریق برنامه
 3. حال از میان منوهایی که به صورت کشویی به شما نمایش داده می شود، گزینه Settings را انتخاب نمایید تا وارد صفحه تنظیمات اینستاگرام شوید.
  هک شدن اینستاگرام یعنی چه
 4. اکنون زمان آن می رسد که گزینه Security را انتخاب نمایید.
  علت هک شدن اینستاگرام
 5. سپس در صفحه جدیدی که به شما نمایش داده می شود، گزینه Password را انتخاب نمایید.
  هک شدن اینستاگرام چگونه است
 6. پس از آن ایمیلی از طرف اینستاگرام برای شما ارسال می گردد که به منظور ریست پسورد و حل مشکل هک شدن توسط اینستاگرام باید روی دکمه Reset Password را لمس نمایید.
  جلوگیری از هک شدن اینستاگرام
 7. پسورد جدید را فیلدهای مشخص شده وارد کرده و سپس علامت تیک را لمس نمایید تا تغییرات ذخیره شود.
  بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام با تغییر پسورد

نکته: توجه داشته باشید رمز جدیدی که بعد از هک شدن اینستا خود تعیین می کنید باید بسیار قوی و غیر قابل هک باشد. همچنین دسترسی برنامه های جانبی اینستاگرام را بررسی و آنها را حذف کنید.

2- بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام با ایمیل امنیتی دریافتی

اگر توسط یک هکر حرفه ای تر هک شده اید که تمام اطلاعات اکانت شما نظیر آدرس ایمیل و… را تغییر داده است لازم است مراحل پیچیده تری را برای بازیابی اکانت اینستاگرام هک شده خود دنبال کنید. اگر بعد از هک شدن اینستا، هکر درخواست تغییر آدرس ایمیل اکانت شما را داده باشد باید پیغامی از اینستاگرام مبنی بر درخواست تغییر ایمیل در صندوق ورودی ایمیل خود دریافت کرده باشید. این خبر بسیار خوبی است. شما می توانید با باز کردن ایمیل و انتخاب گزینه Revert this change از تغییر آدرس ایمیل خود جلوگیری کنید سپس مجددا یک لینک برای دسترسی مجدد به حساب شما فراهم می شود. برای انجام این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. به آدرس ایمیل خود مراجعه کنید و ایمیل ارسالی از اینستاگرام تحت عنوان Email Changed on Instagram را باز نمایید. این ایمیل به شما اعلام می کند آدرس ایمیل اکانت شما به یک آدرس ایمیل دیگر تغییر کرده است. حال کافی است لینک Secure your account here را لمس کنید.
  بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام با ایمیل
 2. بدین ترتیب صفحه جدیدی به شما نمایش داده می شود که طی آن اینستاگرام به منظور شناسایی فعالیت های غیر معمول روی اکانت، اطلاعات اکانتتان را نمایش می دهد و از شما می خواهد در صورت نیاز اکانت خود را ایمن کنید. در این مرحله باید دکمه No, Secure My Account را لمس نمایید.
  ایمیل دریافتی بعد از هک شدن اینستاگرام
 3. در صفحه بعد از شما خواسته می شود تا یک پسورد جدید برای اکانت اینستاگرام خود تعیین کرده و روی گزینه Submit ضربه بزنید.
  نحوه بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام با ایمیل
 4. اکنون پسورد شما تغییر می کند و در این مرحله از فرآیند بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام باید با لمس گزینه Review Profile به اکانت خود وارد شده و صحت اطلاعات اکانت خود را بررسی نمایید.
  چگونگی بازیابی پیج هک شده اینستا
 5. در صورتی که اطلاعات شما تغییر کرده است آن را اصلاح نمایید و در غیر این صورت اطلاعات را تایید کرده و مجددا به اکانت خود بازگردید.
  مراحل بازیابی اکانت هک شده اینستا با ایمیل

3- بازیابی اکانت اینستاگرام از طریق فیسبوک

حال اگر هکر به ایمیل شما هم دسترسی پیدا کند و ایمیلی که اینستاگرام برای شما ارسال کرده است را حذف نماید چه می کنید؟ ناامید نشوید اینستاگرام گزینه های دیگری برای بازیابی اکانت شما ارائه نموده است که می توانید بعد از هک شدن اینستا دنبال نمایید. اگر اکانت اینستاگرام خود را به فیسبوک متصل کرده اید، فیس بوک می تواند در بازیابی اکانت اینستاگرام هک شده به شما کمک کند.

🔴⚫ نکته: توجه داشته باشید اگر قبلا اکانت خود را به فیسبوک متصل نکرده اید، امکان بازیابی اکانت اینستاگرام از طریق فیسبوک را نخواهید داشت.

 1. در صفحه لاگین اینستاگرام گزینه Get help with logging in را انتخاب نمایید.
  بازیابی پیج بعد از هک شدن اینستا با فیسبوک
 2. در صفحه نمایش داده شده نام کاربری، ایمیل یا شماره تلفن همراه خود را وارد کرده و سپس روی لینک Log in with Facebook ضربه بزنید.
  نحوه بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام
 3. اکنون از شما خواسته می شود تا رمز جدیدی برای اکانت خود تعریف نمایید.
  بازیابی اینستاگام از طریق فیسبوک

پس از طی کردن مراحل گفته شده رمز اکانت شما تغییر کرده و به صورت خودکار دسترسی های غیر مجاز نیز محدود می شوند در نتیجه حساب شما ایمن خواهد شد.

4- بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام از طریق پشتیبانی

پشتیبانی اینستاگرام آخرین راهی است که می توان از طریق آن اکانت اینستاگرام خود را برگرداند. برای انجام این کار لازم است یک گزارش از اکانت خود ایجاد کنید و اسناد تایید هویت را ارائه دهید تا اکانت هک شده شما بازیابی شود. مسیری که باید دنبال کنید با توجه به این موضوع که به ایمیل خود دسترسی دارید یا تصویری از چهره تان در پیجتان وجود دارد یا نه می تواند متفاوت باشد. در ادامه به بررسی هر یک از آنها به صورت مجزا خواهیم پرداخت:

1. بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام با ایمیل

در حالت اول شما به آدرس ایمیلی که در هنگام ثبت نام تعریف کرده اید دسترسی دارید و می توانید از طریق آن از هک شدن اینستا خود جلوگیری کرده و فرآیند بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام خود را دنبال کنید. در همین راستا شما باید:

 1. در صفحه لاگین اینستاگرام گزینه Get help signing in را انتخاب نمایید.
  بازگردانی پیج هک شده اینستا با ایمیل
 2. در صفحه بعد از شما می خواهد نام کاربری، ایمیل و یا شماره تلفنی جهت اتصال به اکانت خود وارد نمایید. در این مرحله نام کاربری خود را وارد کرده سپس گزینه Need more help را انتخاب نمایید.
  مراحل بعد از هک شدن اینستا
 3. مجددا در صفحه بعد گزینه Need more help را انتخاب کنید.
  نحوه برگرداندن پیچ هک شده اینستا
 4. اکنون صفحه ای همانند تصویر زیر به شما نمایش داده می شود و طی آن به شما اعلام می شود که یک ایمیل امنیتی به آدرس ایمیل ثبت شده شما ارسال می شود. در این مرحله برای بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام خود باید دکمه Send Security Code را لمس کنید.
  هک شدن اینستا و نحوه بازیابی آن
 5. حال همانند تصویر زیر یک کد به ایمیل شما ارسال می شود.
  آموزش بازیابی اکانت هک شده با ایمیل
 6. کد را کپی کرده و سپس در فیلد مشخص شده در برنامه اینستاگرام خود وارد نمایید و در نهایت با لمس دکمه Confirm آن را ثبت کنید.
  بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام با ایمیل
 7. بدین ترتیب امکان تعریف یک پسورد جدید برای شما فراهم می شود و می توانید بعد از وارد کردن پسورد مورد نظر خود در فیلدهای مشخص شده با لمس دکمه Submit آن را ثبت نمایید و اکانت هک شده اینستاگرام خود را بازیابی کنید.
  مراحل بازیابی اکانت هک شده اینستا

2. بازگرداندن اکانت اینستاگرام با عکس

در حالت دوم شما قصد دارید از طریق پشتیبانی پیج اینستاگرام خود را بازیابی کنید اما به دلیل فراموشی یا تغییر آدرس ایمیل توسط هکر، دیگر به آدرس ایمیل خود دسترسی ندارید. در چنین شرایطی باید بعد از هک شدن اینستا خود به شکل زیر پیش بروید:

 1. در گام اول شما باید روی گزینه Get help with logging in را لمس نمایید.
  بازگرداندن اکانت اینستاگرام با عکس
 2. سپس همانند روش قبل آیدی خود را در فیلد مشخص شده وارد کرده و سپس گزینه Need more help انتخاب نمایید.
  نحوه بازیابی اکانت اینستاگرام با عکس
 3. در این مرحله نیز مجددا باید گزینه Need more help را انتخاب نمایید.
  آموزش بازیابی اکانت اینستاگرام با عکس
 4. اکنون برخلاف روش قبل، به دلیل عدم دسترسی به آدرس ایمیل خود باید روی لینک I can’t access this email or phone number را لمس نمایید.
  آموزش بازیابی اکانت اینستاگرام بدون ایمل و شماره
 5. حال به صفحه پشتیبانی اینستاگرام هدایت می شوید که شامل گزینه ها زیر است:
  • رمز عبور خود را فراموش کرده ام و امکان ریست آن را ندارم.
  • کد ورود به موبایل و یا ایمیل من ارسال شده که امکان دسترسی به آن را ندارم.
  • اکانت من هک شده است.
  • اکانت من غیر فعال شده است.
  • شخصی از هویت، تصاویر و اطلاعات من برای ساخت یک اکانت دیگر استفاده کرده است.
 6. در صورت هک شدن اینستا خود باید گزینه سوم یعنی My account was hacked را انتخاب کنید و سپس دکمه Next را لمس نمایید.
  هک شدن اینستا و اقدامات بعد آن
 7. اکنون صفحه جدیدی به شما نمایش داده می شود که شامل دو گزینه اصلی است. در این مرحله اگر در پیج خود عکسی از چهره خود دارید باید گزینه Yes, I have a photo of myself in my account را انتخاب کرده و مجددا دکمه Next را لمس نمایید.
  هک شدن اینستا و بازیابی آن با عکس
 8. اکنون لازم است یک آدرس ایمیل از خود را در فیلد مشخص شده وارد کرده و سپس با لمس دکمه Submit آن را ثبت نمایید.
  بازیابی پیج اینستاگرام با عکس
 9. حالا یک ایمیل از سمت ایسنتاگرام برای شما ارسال می شود که طی آن یک کد 5 رقمی ارائه شده است. از شما خواسته می شود تا کد را به همراه نام کامل خود و نام کاربری اینستاگرامتان را به صورت دست نویس روی یک کاغذ نوشته و آن را در کنار صورت خود نگه داشته و یک تصویر شفاف و واضح در فرمت JPEG تهیه کرده و در پاسخ به همین ایمیل ارسال نمایید.
  ایمیل بازیابی پیج اینستاگرام با عکس
 10. پس از آن  اینستاگرام از طریق همین ایمیل با شما در ارتباط خواهد بود.

3. بازیابی اکانت اینستاگرام بدون عکس (بدون ایمیل و شماره موبایل)

در حالت سوم شما علاوه بر اینکه به ایمیل خود دسترسی ندارید، بلکه هیچ عکسی نیز از چهره خودتان در پیجتان ندارید. این حالت را می توان سخت ترین روش بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام دانست. در ادامه به صورت گام به گام مراحلی که باید بعد از هک شدن اینستا خود در این روش دنبال کنید را به شما خواهیم گفت:

 1. در ابتدا لازم است همانند تصویر زیر روی لینک Get help with logging in را لمس نمایید.
  هک شدن اینستا و بازیابی بدون ایمیل و شماره
 2. سپس نام کاربری خود را در فیلد موجود وارد کرده و در نهایت گزینه Need more help را انتخاب نمایید.
  بازگردانی پیج هک شده بدون ایمیل و شماره
 3. اکنون لازم است مجددا گزینه Need more help را انتخاب کنید.
  هک شدن اینستاگرام و راهکار رفع آن
 4. حال لازم است در این مرحله از فرآیند بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام خود روی لینک I can’t access this email or phone number را لمس نمایید.
  بعد از هک شدن اینستاگرام چه باید کرد
 5. در گام بعدی لازم است از میان گزینه های موجود، گزینه My account was hacked را انتخاب کنید و سپس دکمه Next را انتخاب نمایید.
  چگونه پیج هک شده را برگردانیم
 6. در این مرحله لازم است گزینه No, I do not have a photo of myself in my account را انتخاب کنید و روی دکمه Next ضربه بزنید.
  بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام از طریق پشتیبانی
 7. سپس لازم است یک آدرس ایمیل را برای مکاتبه ثبت کرده و سپس با لمس دکمه Submit آن را ثبت نمایید.
  بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام بدون ایمیل
 8. حدودا 24 تا 48 ساعت بعد از ارسال درخواست، یک ایمیل برای شما ارسال می شود که طی آن از شما خواسته می شود به صورت مختصر اطلاعاتی درباره مشکل پیش آمده که همان هک شدن اینستا است، تاریخ آخرین دسترسی خود به پیج اینستاگرام، آدرس ایمیل یا شماره موبایل که در هنگام ثبت نام مورد استفاده قرار داده اید و همچنین مدل گوشی که با آن وارد اینستاگرام می شدید، تهیه کرده و در پاسخ به همین ایمیل ارسال نمایید.
  مراحل بازیابی اکانت اینستا هک شده
 9. سپس درخواست شما از سمت اینستاگرام بررسی و در صورت صحت اطلاعات پیج هک شده اینستاگرام شما بازگردانی خواهد شد.

🔴⚫ نکته: اگر به هر دلیلی تصمیم داشتید اکانت اینستاگرام خود را حذف کنید، می توانید مقاله دیلیت اکانت اینستاگرام به همراه ویدیو آموزشی را مطالعه نمایید.

پاسخ به مهم ترین سوالات شما در خصوص هک شدن اکانت اینستاگرام و بازیابی آن

 • آیا در صورت عدم دسترسی به ایمیل یا شماره موبایل ثبت شده روی اکانت، امکان بازیابی اکانت اینستاگرام وجود دارد؟
  بله در چنین شرایطی که به ایمیل یا شماره موبایل ثبت شده روی اکانت خود دسترسی ندارید می توانید بعد از هک شدن اینستا خود از طریق پشتیبانی اینستاگرام اقدام نموده و مطابق با مراحلی که در این مقاله آموزشی ذکر شده است از طریق ارائه یک عکس یا ارائه اطلاعاتی همچون مدل گوشی، تاریخ آخرین لاگین و… اکانت خود را بازیابی کنید.
 • چطور از تغییر دادن ایمیل اکانت اینستاگرام توسط هکر جلوگیری کنیم؟
  پس از تغییر ایمیل، پیغامی مبنی بر این مورد به آدرس ایمیل ثبت شده روی اکانت شما ارسال خواهد شد و از طریق آن می توانید اعلام نمایید که اخیرا اقدامی در خصوص تغییر ایمیل از سمت شما انجام نشده و دسترسی های غیر مجاز را محدود نمایید.
 • آیا از طریق فیسبوک هم می توان اکانت اینستاگرام را بازگردانی کرد؟
  بله یکی از روش های بازیابی اکانت اینستا اقدام از طریق فیسبوک است البته منوط بر اینکه قبلا حساب اینستاگرام خود را به فیسبوک متصل کرده باشید.
 • چطور با پشتیبانی اینستاگرام در تعامل باشیم؟
  در صورت هک شدن اینستا و نیاز به پیگیری این موضوع از سمت پشتیبانی شما به سادگی در صفحه ورود اینستاگرام با لمس گزینه Get help signing in می توانید از طریق پشتیبانی اینستاگرام مشکل خود را مطرح نموده و آن را پیگیری کنید.
 • آیا در صورتی که شخص دیگری از اطلاعات شخصی و تصاویر من سوء استفاده کرده باشد می توانم اقدامی در خصوص احراز هویت انجام دهم؟
  بله شما در این زمین نیز می توانید با پشتیبانی اینستاگرام در تعامل باشید و این ورد را اطلاع دهید.
  در زمان بازگردانی اکانت اینستاگرام مطابق با مراحل گفته شده هیچ کدی روی شماره تلفن همراه و ایمیل خود دریافت نمی کنم چه اقدامی باید صورت گیرد؟
  در صورتی که اکانت شما غیر فعال شده یا کدی در ایمیل و شماره موبایل خود دریافت نمی کنید می توانید مطابق با آموزش موضوع را با پشتیبانی اینستاگرام مطرح نمایید.

هک شدن اینستا و بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام موضوعی بود که در این مقاله از میزبان فا مگ به آن پرداختیم. در این آموزش تشریح کردیم که بعد از هک شدن اینستاگرام چه باید کرد و روش های مختلف بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام از جمله سخت ترین روش آن یعنی بازگردانی پیج هک شده بدون ایمیل و شماره تلفن را به شما آموزش داده ایم. جالب است بدانید از طریق روش های گفته شده می توان برای شرایطی مثل بازیابی اکانت دیسیب شده، برگردان پیجی که به ایمیل و شماره موبایل آن دسترسی ندارید و بازگردانی اکانتی که رمز آن فراموش شده نیز اقدام کرد. این مطلب برای کسانی مفید خواهد بود که می خواهند از هک شدن اکانت خود جلوگیری کنند و یا در صورت هک شدن بتوانند به راحتی اکانت را بازگردانند. با استفاده از روشی هاییکه در این مقاله آموزش داده شده می توانید بعد از هک شدن اینستا خود در راستای بازگردانی اکانت هک شده خود اقدام نمایید. پس از برگرداندن اکانت لازم است امنیت پیج را به روش های گفته شده بالا ببرید تا از هک شدن مجدد اکانت جلوگیری کنید. اگر در مراحل بازگرداندن اکانت به مشکل برخوردید با میزبان فا مگ در ارتباط باشید.

آموزش رایگان اینستاگرام

محتوای تیمی کار شده

تیم تحریریه میزبان فا با تحقیقات گسترده بهترین عناوین آموزشی و نقد و بررسی را گردآوری کرده سپس تحقیقات کل اعضای گروه به رشته تحریر در می آید تا جزئیات، چالش های ذهن مخاطب را برطرف کنند. عرفان اسدی نتیحه تحقیقات را تالیف کرده و داوود صادقی موضوعات را با نگاه ریزبینانه خود مورد بررسی قرار داده و آن را به صورت یک ویدیوی هیجان انگیز ارائه می دهد. محدثه اسماعیلی با تکنیک های تولید محتوا روز دنیا، محتوای مقاله را مورد ارزیابی نهایی قرار داده و تکمیل می کند و خروجی نهایی به کاربران شبکه های دیگر نیز ارائه می شود. اثری که مطالعه کردید حاصل تلاش شبانه روی یک تیم قدرتمند با نظارت بسیار دقیق و راهنمایی های علی یزدان پرست است او هر روز محتوای تیمی را با جدیدترین الگوریتم های سئو مورد بازنگری و ویرایش قرار می دهد.

نوشته های مشابه

‫155 دیدگاه ها

 1. دوست عزیز’در وهله اول باید بدونید’که اینستاگرام’بقدری احمقانه طراحی شده که کوچکترین تمهیدات امنیتی هم درش لحاظ نشده و یه بچه دانش آموز که از کمترین اطلاعات کامپیوتری برخوردار باشه میتونه تمام قسمتهایی که مربوط به صفحات شخصی کاربان هست رو هک کنه’بدون اینکه اینستاگرام متوجه بشه’دوما’پشتیبانی اینستا عملا یه چیز مضخرف و دروغیه’بطوریکه’خوده اینستا هم الان باور کرده که پیج من که ۱۹ هزار فالوور داشته’اصلا وجود خارجی نداشته!و میگه چنین پیجی وجود ندارد’و اصلا نه ایمیل رو قبول میکنه و نه شماره رو و میگه چنین ایمیلی و شماره ای وجود ندارد’و من از یه مهندس آی تی شنیدم که با اطمینان گفت’هییییچ راهی’تاکید میکنم هیییچ راهی برای بازگردانی پیج هک شده وجود نداره’چون که هکر براحتی میتونه همه اطلاعات رو از بین ببره’

 2. سلام
  پیج من با 27 کا فالوور هک شده . حتی ایمیل و شماره تماس من رو هم حذف کرده و وقتی آی دی خودم رو میزنم جالبه میزنه وجود ندارد . توی ایمیل م یک پیام اومده و آدرس ایمیلی که ایمیل منو جایگزین کرده اومده و نوشته اگه حساب شما این ایمیل رو تغییر نداده ، لینک زیر را کلیک کنید . میزنم روش میگه اصلا چنین حسابی وجود ندارد …
  بازم جالبی ش اینجاست که وقتی یک پیج جدید میخوام باز کنم . اصلا نام کاربری قبلی خودم رو انتخاب نمیکنه و میزنه با این مشخصات حساب کاربری وجود دارد .
  اگه وجود دارد چرا باز نمیکنه و میزنه وجود ندارد . اگه وجود نداره چرا نمیزاره یک پیج جدید باز کنم…
  ممنون میشم راهنمایی کنین موندم چکار کنم …

  1. سلام روزبخیر؛
   زمانی که نام کاربری عوض بشه تا 14 روز قابل استفاده نیست در واقع این نام کاربری براتون در حالت رزرو میمونه تا در صورت پشیمانی مجددا نام کاربری قبلی رو بتونید استفاده کنید.
   پس از زمان تغییر نام کاربری تا 14 روز بعد کسی امکان استفاده از اون رو نداره.
   در خصوص هک شدن اکانتتون، آیا این اکانت به فیسبوک متصل بوده؟

   1. سلام روزتون بخیر .ببخشید اکانت اینستاگرام دوستم هک شده -طبق مراحل که تو اینترنت هست میرم ولی بعد این که میخوام گزینه (need more help ) رو میزنم صفحه سفید رنگی باز میشه و روش نوشته account assistance – و همین جوری صفحه سفید میمونه -به نظرتون از چی میتونه باشه ؟ البته توضیح بدم که هکر شماره تلفن و اسم و ایمیل رو هم عوض کرده –

    1. با سلام دوست عزیز
     پیشنهاد می کنم پیش از اقدام از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کرده و مجددا اقدام نمایید.
     موفق و پیروز باشید

   2. سلام تشكر ميكنم از مطالب خوب و ارزندتون خواهش ميكنم منو راهنمايي كنيد
    ديروز اينستا من رو هك كردند يكدفعه صفحه بسته شد و خودم ديگه به هيچ جا دسترسي نداشتم
    از دايركت دوستام ديدم كه اسمم كلا عوض شده و پستام صفر و فالوورهام ٤ برابر شده و فالويينگام صفر
    ايا ديگه پيجم بهم بر نميگرده ؟
    بعد از ١٤ روز ايا احتمال داره كه بشه برش گردوند ؟
    🙏🙏

    1. با سلام دوست عزیز
     ابتدا مطابق با همین آموزش از طریق ایمیل یا شماره تلفن ثبت شده اقدام به برگردانی اکانت خود نمایید و اگر در این مسیر با موفقیت همراه نبودید، از روش برگرداندن اکانت اینستاگرام از طریق پشتیبانی که در انتهای مقاله آموزش داده است، اقدام نمایید.
     موفق و پیروز باشید

   3. سلام
    پیج دادشم هک شده و نمیتونه وارد اکانتش بشه البته با وعده ی بیت کوین یوزر پس ورد خودش در اختیار طرف گذاشته و اونم الان داره از پیج استفاده میکنه چطوری میتونید پیجش رو برگردونیم لطفا کمک کنید

    1. با سلام دوست عزیز
     مراحل بازگردانی پیج هک شده در این مقاله عنوان شده است. اگر روش های ابتدایی برای شما مناسب نبود، از روش آخر و پشتیبانی اینستاگرام مورد را دنبال نمایید.
     موفق و پیروز باشید

     1. دوست عزیز الان ایدی رو تغییر داده باید با ایدی قبلی مراحل انجام بشه یا با ایدی که الان هکر رو پیج گذاشته؟؟؟

     2. با سلام دوست عزیز
      شما باید با اطلاعات اصلی خود و آیدی قبلی مراحل را دنبال کنید و گزارش هک شدن را ارسال نمایید.
      موفق و پیروز باشید

  2. سلام دوست عزیز مشگل شما حل شد؟منم دقیقا همین مشگل رو دارن

 3. درود
  من احتياج دارم چند تا عكس در مورد پيج اينستا كه هك شده براتون ارسال كنم ازتون سوال بپرسم ، چطور ميتونم در تماس باشم .
  ممنون
  پيج من هيچ دستگاه انلاين روش نيست ولي بعد از هر برار تغيير رمز و مشخصات ظرف يك دقيقه دوباره ايميل رو تغيير ميدن

  1. سلام و احترام؛
   می تونید تصاویر رو در یک فضا ذخیره سازی آپلود کنید و لینکشو برامون بفرستید.

   1. سلام وقتی رو کمک بیشتری نیاز دارم صحفه برام باز نمیشه

    1. سلام وقتتون بخیر . من هم دقیقا همین مشکل دارم که هکر شماره و ایمیل و رمزم عوض کرده و وقتی من‌متوجه شدم که اینستام برای مدت کوتاهی پاک کردم و وقتی دوباره نصب کردم متوجه شدم بالا نمیاد و وقتی گوشی بیرون بردم نشون دادم گفتن که پیجت هک شده و از قضا آخر شماره ای که داده بوده با آخر شماره خودم یکی بود و متوجه نشدم آدرس ایمیل و شماره همه رو عوض کرده این مراحلی که شما‌گفتید انجام دادم اما اونجا که‌گفتید پستیابی اینستا help center باز شد و یه صفحه سفید هست

     1. سلام و احترام؛
      در چنین شرایطی برای بازگردانی اکانت هک شده ایسنتاگرام تنا دو راهکار دارید:
      در صورتی که قبلا اکانت خود را به فیسبوک متصل نموده اید می توانید از این طریق درخواست بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام را ارسال نمایید در غیراینصورت تنها راهکار بازیابی اکانتی که هک شده تماس با پشتیبانی اینستاگرام است.

 4. سلام و عرض ادب و خسته نباشید ببخشید ما تا چند روز مهلت داریم که پیج رو پس بگیریم ؟ یک هفته ده روز و یا برای همیشه جواب این سوال خیلی برام مهمه ممنون میشم جواب بدید باتشکر از شما

  1. سلام و احترام؛
   مدت زمان خاصی برای پس گرفتن اکانت های هک شده تعریف نشده.

   1. سلام ببخشید پیج منو هک کردن و جیمیل و پسوردم را عوض کردن و هر کاری کردم نشد که نشد شما میتونین کمکی بکنین ممنونم

    1. سلام دوست عزیز اگر ایمیل روی اکانتتون بوده بهش سر بزنید و از طریق ایمیلی که برای شما ارسال شده از طریق اینستاگرام اون رو بازگردانی کنید در غیر این صورت کاری از ما بر نمیاد.

 5. سلام خوبید
  ببخشید من یه پیج دارم الان توسط یه هکر هک شده خب تمام ایمیل شماره تلفن… همه چیمو برداشته پیج رو هم شخصی کرده لطفاً کمک کنم
  توروخدا این آیدی تلگرام من هست

 6. سلام خسته نباشید، میخواستم ببینم اگه طرف پیج رو دی اکتیو کرده باشه میتونیم اونو برگردونیم؟

  1. سلام روزبخیر؛
   دی اکتیو کردن اکانت اینستاگرام دائمی نیست و هر زمانی که مایل باشید می توانید پیجتان را به حالت اول برگردانید.

 7. سلام من اکانتم هک شده الان می خوام از طریق احراز هویت بازگردانیش کنم اصن بخش بازگردانی رو پیدا نمیکنم اگه امکانش هست لینک اون صفحه مال احراز هویت اینستارو برام اراسل کنید

  1. سلام و احترام؛
   در صفحه لاگین اینستاگرام گزینه Get help signing in را انتخاب نمایید.

 8. سلام و وقت بخير
  بعد از اينكه عكس رو به همراه كدي كه روي كاغذ نوشته شده براي اينستاگرام ايميل ميكنيم چقدر طول ميكشه تا جواب بدن؟

  1. سلام روزبخیر؛
   بعد از ارسال عکس، یک کد براتون ایمیل میشه زمان دقیقی از اراسل این کد در جایی اعلم نشده ولی اصولا خیلی سریع کمتر از 24 ساعت این اتفاق میفته.

   1. سلام

    اکانت اینستاگرامم تازه هک شده

    چکار کنم لطفا کمک کنید

    حتی جیمیلم هم هک شده به شماره دیگر بازیابی کرده

 9. سلام اکانت من توسط ی گاربر هک شده و ایمیلو شمارمو تغیر داده چطوری میتونم دوباره برم توی اکانتم لطفا کمکم کنید

  1. سلام دوست عزیز داخل مقاله به صورت کامل توضیح داده شده ولی آسانترین راه از طریق ایمیلی بوده که به اکانتتون وصل بوده.

 10. سلام
  اکانت من هک شده
  در قسمت لاگین هم که ایمیل رو میزنم میگه user not found
  فقط از یه قسمت که شماره همراه وارد میکنم لیست اکنت های قبلی که با اون شماره وارد شدم رو میاره
  بعد روی اکانت هک شده کلیک میکنم دستیار اینستا بالای صفحه مینویسه ولی دیگه چیزی نشون نمیده
  چیکار کنم ؟؟؟ تازه این هم فقط روش گوششی ایفون این رو میاره نه اندروید

  1. سلام دوست عزیز اگه اکانتتون هک شده باشه مرحله اول از طریق ایمیل میشه بازگردانی انجام داد و اگر نشد باید از طریق خود اینستاگرام بازگردانیش کرد

 11. سلام عرض ادب احترام به تمام دوستانی که از سایت بازدید میکنند و تشکر و قدردانی ویژه از ادمین محترم سایت بابت ایجاد همچین صفحه پر محتوا

 12. سلام وقت بخیر من ی پیج خریدم که متوجه نبودم باید ایمیل اولیه رو از طرف بگیرم و دیگه الان به اون شخص دسترسی ندارم
  میشه آیدی تلگرامتون رو بدین یا داخل تلگرام به من ی پیام بدین واقعا ضررویه

  1. سلام دوست عزیز متاسفانه مقدر به چنین کاری نیستیم ولی اگه مشکلی هست میتونید توی قسمت کامنت ها بنویسید جواب شما داده میشه.

 13. انستاگرام من ناگهان بسته شده نام و پسورد را که میدم جواب میاد تا ۳۰ روز دیگر غیرفعال خواهد شد. تید کنید تا غیرفعال نشده ولی بعدی راه نمیده

 14. با سلام من اکانتم توسط یک نفر هک شده دو سه روز میشه ایا میتواند دوباره اکانت بر گردونم اخه حدود 5 سال فعال بود چه کار باید بکنم با تشکر

  1. سلام روزبخیر؛
   روش های مذکور در مقاله متداول ترین راهکارهای بازگردانی پیج هستش. اقدام کنید احتمالش هست.

 15. سلام وقت بخیر
  صفحه submit request باز نمیشه و وارد help center میشه.
  من نظرات رو خوندم در سوالات مشابه پاسخی از طرف شما پیدا نکردم. ممکنه لطفا اگر نکته ای داره بفرمایید دلیلشو؟ مراحل رو عینا مطابق مطلب شما طی میکنم ولی این صفحه رو نمیاره

 16. سلام وقت بخیر.من یه پیج 52kدارم و میخوام به کسی در امریکا بفروشم. برای انتقال خریدار میگه اول یوزر پس بدید بعد ما واریز میکنیم مبلغ رو و بعد ایمیل اصلی رو بدید .من میترسم اکانتم هک بشه .نمیدونم باید چیکار کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. سلام روزبخیر؛
   چنین کاری رو پیشنهاد نمیکنیم چون پس از لاگین به راحتی امکان تغییر امکان متصل به حساب اینستاگرام وجود داره.

  2. سلام روزتون بخیر
   پیج من هک شده و پست‌ها پاک نشده اما محتوای پست تغییر کرده، عکس‌ها تغییر کردند
   چطور میتونم پست‌ها رو اصلاح کنم؟

   1. با سلام مهتاب عزیز
    امکان ویرایش تصاویر در اینستاگرام وجود ندارد و احتمالا تصاویر قبلی با تصاویر جدید جایگزین شده اند. در نتیجه شما تنها می توانید مجددا پست های خود را بارگذاری نمایید.
    موفق و پیروز باشید

 17. سلام من اکانتمو یبار رو گوشی دوستم اودم بالا یادم رفت حذف کنم .. دوستم رمز و شماره و ایمیلشو عوض کرده به فیس بوک ههم وصل نبوده … اکانت رو هم رو روی ی گوشی ساخته بودم ک الان ندارمش با لپ تاپ میومدم امکان برگردوندنش هست واقعا؟

  1. سلام روزبخیر؛
   از طریق شماره و فیسبوک و ایمیل احتمالش نیست تنها از طریق پشتیبانی اینستاگرام ممکنه بشه بازیابی کرد.

  1. سلام ازطریق اینستاگرام چطوری
   وقتی همه چی حذف شده حتی پستا

 18. دوستان اکانت من کامل حک شده
  و یوزر نیم که وارد میکنم میگه این اکانت وجود ندارد
  با شماره تلفن قدیم فعال کردم که کلا کسی که حک کرده همرو عوض کرده
  راهنمایی لطفا

  1. سلام دوست عزیز شما باید پیج اینستاگرامتون رو امن می کردید و به صورت مشخص نمیشه گفت شاید اصلا اکانت شما رو پاک کرده باشن باید اکانت رو از طریق دایرکتی که به یه فرد آشنا دادین پیدا کنید که ببینید اصلا اکانتتون موجود هست یا نه بعد برای بازگردانی اقدام کنید.

 19. سلام اینستا من هک شده ، و ایمیل و شماره تلفن رو هم عوض کرده ممکنه راهنمایی بفرمایید ، فکر میکنم یک هفته ازاین جریان میگذره

  1. سلام دوست عزیز به ایمیلی که روی اکانت اینستاگرامتون ثبت کرده بودید برید یک ایمیل از سمت اینستاگرام برای شما اومده که مثلا پسورد شما عوض شده یا هر چیز دیگه ای اون ایمیل رو باز کنید و روی گزینه secure your account here رو بزنید.

   1. سلام
    تمامی مراحل بالا رو میارم ولی صفحه ایی که باز میشه فقط نوشته مرکز راهنمایی و یه سری توضیحات

 20. سلام.من یه برنامه آنفالویاب نصب کردم و وارد اکانتم شدم ولی وقتی وارد اینستاگرام شدم یه صفحه اومد بالا که حساب شما موقتا قفل شده است.حسابتان در معرض خطر قرار دارد.این عمل فیشینگ نام دارد.بعد گفته برای دسترسی به اکانتتان باید هویت خود را تایید کنید.وقتی میزنم ادامه یه صفحه میاد که شماره تلفنم هستش بعد یه گزینه هست دریافت کد.دریافت کد رو میزنم ولی هیچ کدی بهم نمیاد چندبار تلاش کردم ولی اصلا نمیاد کد.میشع راهنماییم کنید.ممنون میشم

  1. سلام دوست عزیز مشکل از دریافت نشدن اس ام اس ورود دو مرحله ای هستش که اوپراتور ها یا اینستاگرام ایجاد کرده.

 21. تو اکانت من نام کاربری نوشته Instagarmmar
  من چی کار کنم الان

 22. سلام خسته نباشید
  من دیروز تو پیجم بودم ی دفه پرید بیرون و وقتی چند بار وارد شدم دیدم اصن صفحش رفرش نمیشه بعد خودش گزینه خروج از اکانت برام اورد و منم زدم
  بعد ک خاستم دوباره وارد شم بعد از وارد کردن ایدی و رمز عبورم شماره تلفنمم نشون داد و اونم تایید کردم و میگه منتظر باش کد ارسال کنیم ک هرچی وایسادم کد نمیاد
  بعد وقتی از طریق پیجای دیگه ,پیجمو نگا میکنم زده instagramer
  خب ینی من هک شدم ?
  و در ضمن درخاستم ب اینستا گرام دادم و ایمیل داد کد روکاغذ بنویس,اون کارم انجام دادم ولی ۲۴ساعت گذشته جواب نداده
  خواهش میکنم کمک کنید خیلی ضروریه پیجم

 23. من تو 15 اینستامو ک هک کرده بودن ب لطف شما برگردوندم بازم ممنونم بابت همه توضیحات دقیق ❤️باورم نمیشد 👑

 24. سلام اکانت من هک شده و وقتی قسمت need more help میرم اصلا اون صفحه ایه که شما نشون دادین باز نمیشه چیکار باید بکنم؟

 25. سلام ۵ روز پیش من وارد اینستام شدم و زد couldn.t refresh feed اینترنت برسی کردم و وصل بود ، حذف و نصب کردم دوباره همون مشکل بود ، رفتم پسورد عوض کنم ارور داد و نشد ، زدم روی پسوورد فراموش شده پیغام chaleng_reqired میاد ، لاگین اکتیوی تی نمیاد برام و ارور میده ، مشکل داخل خود برنامه اینستا گزارش دادم پیغام میاد دوباره تلاش کنید و ارسال نمیشه گزارشم ، گوشی تغییر دادم بازم همین مشکل بود ، از خود سایت اینستا وارد شدم گفت پیجت بسته شده ، رفتم help.inestagram.com و فرمی که اسم و فامیل ، ایمیل و یوزر نیم و شماره مبایل و توضیحات کامل کردم که ایمیلی بیاد که شامد کد و من رو برگه آچهار واردش کنم عکس بگیرم بفرستم وفتی فرم پر کردم و سند رو زدم پیغامی اومد که این اکانت غیر فعال نیست چند بار هم امتحان کردم بازم این پیغام اومد، داخل خود اینستام قسمت اطلاعات اکانت رفتم میگه پیجت بسته شده ، از طرفی همه فالوور ها پیج منو دارند و کامنت انگلیسی هم گذاشتند ، تازه پیجم یه پسوورد ۵۲ رقمی پیچیده و کد تایید دو مرحله ای داره و شماره مبایلم رو کیی جز خودم نداره پبجم پی وی و فالوور هام ۱۱۱ نفرن و همه مطمئن و من هرگز خلاف قوانین اینستا عمل نکردم ، نمیدونم الان پیجم بیته شده یا هک واقعا نمیدونم چرا ولی خواهش میکنم به من کمک کنید من هزینه هاشم پرداخت میکنم ، لطفا کمک کنید

  1. سلام و احترام مینا عزیز؛
   متاسفانه در زمینه امنیت اینستاگرام فعالیتی نداریم تا بتونیم کمکتون کنیم در این خصوص باید با یک مشاور امنیتی اینستاگرام صحبت داشته باشید تا حسابتون رو کامل بررسی کنن و در صورت امکان اکانت بازیابی بشه.

 26. چطوری باهاشون ارتباط بگیریم ، من ۵ ردز پیجم‌مشکل عجیبی پیدا کرده که نه معلوم هک شده نه معلوم غیر فعال شده هر راهی فکرم میرسید رفتم تو این ۵ روز تو چجوری باهاشون ارتباط گرفتی به منم بگو حداقل تلاشمو بکنم چون خودم اصلا دسترسی ندارم به پیجم اما برای همه فالوور هام هست ، از خود سایت اینستا میرم پیغام هشداری میاد که پیجت رو بستیم و پایینشم یه کادر آبی رنگ نوشتا ok , به help .instagram.com گزارش میدم و سند روکه میزنم پیغام میاد این اکانت جز اکانت های غیر فعال شده نیست !! رمز عبورم تغییر نمیکنه و ارور میده ، با دستگاه دیگه رفتم همینه مشکل بود ، گزارش های داخل خود اپ اینستام ارسال نمیشه همش پیغام میاد دوباره تلاش کنید ، وارد اپ اینستا میشم همش میزنه couldn,t refresh feed ، والا پسوردم خیلی قوی و کد دو مرحله ای دارم پیجم pv فالوور هام همه دوستام هستن و هیچکس شماره اینستامو نداره ، گوشیم هم فقط فقط دست خودمه ، نمیدونم چرا اینطوری شده خیلی اتفاق عجیبی تا حالا برای کسی نیافتاده ، از طرفی خود اینستا میگه پیجت بستیم، گزارش مشکل میدم میگه این اکانت جز اکانت های غیر فعال نیست، پیجم برای همه هست حتی کامنت هم میذارن برام …. واقعا سردرگم شدم

 27. سلام خسته نباشید من اکانت اینستاگرامم هک شده بعد هکر اول تایید هویت دو مرحله ای رو غیرفعال کرده بعد ایمیلمو تغییر داده و بعد شماره پیجمو پاک کرده ، پیجم رو هم غیر فعال کرده چ جوری میتونم پیجمو بازگردانی کنم؟

  1. سلام و احترام؛
   ممکنه از طریق تماس با پشتیبانی اینستاگرام یا فیسبوک امکان بازگشت باشه در این خصوص از یک متخصص امنیت اینستاگرام کمک بگیرید تا پیگیری کنند.

 28. سلام خسته نباشید ببخشید پیج اینستاگرام من هک شده نه ایمیل مو قبول میکنه نه رمزی که قبلا وارد اینستاگرام شدم رو قبول میکنه باید چکار کنم هیچ راهی وجود نداره کمک کنید ممنون میشم

  1. سلام دوست عزیز به ایمیلتون برید و پیامی که از سمت اینستاگرام براتون اومده رو باز کنید از اونجا می تونید بازگردانی انجام بدین یا روش های بالا رو برید

 29. سلام لطفا خواهشا کمک کنید به پیج اینستاگرامم دیگه دسترسی ندارم، رمز مو وارد میکنم نمیشه ایمیل مو قبول نمیکنه میگه چنین کاربری وجود نداره آخه مگه میشه 😓

 30. سلام خوب هستید پیج من هک شده و ایمیل رو تغییر دادن الان تمام اطلاعات پیجم پاک شده میشه آیا برگردون پیج رو یا نه

  1. سلام و احترام؛
   باید حسابتون بررسی بشه ممکنه از طریق پشتیبانی، ایمیل یا فیسبوک امکان بازگشت باشه.

 31. سلام خسته نباشید
  نمیدانم چی شده پیج من با آیدی ایمیل فیسبوک پیدا نمیشه ایدشو میزنم میگه پیدا نشد

 32. سلام روز بخیر
  من میخواستم در مورد هک شدن پیجم با خودتون مستقیم ارنباط داشته باشم ، امکانش هست؟

  1. سلام و احترام؛
   متاسفانه خدماتی در این زمینه ارائه نمیکنیم.

   1. سلام من از تیک تاک با اکانت اینستام وارد شدم بعد چند روز از پیجم افتادم بیرون و میگفت که قفل شده چون احتمال هک داده بود ، نه شماره تلفن داده بودم نه ایمیلم یادم بود نه فیس بوک از طریق پشتیبانی انجام‌دادم و ایمیل جدید دادم تایید شد و برام گزینه اومد و حتی پسوردمو عوض کردم. از طریق ایمیل جدید اما هنوز وقتی میرم میگه قفل و همون اخطار و میده ، و ایمیل اولی که یادم نیست و‌ میاره که بهش کد بفرسته، با اینکه ایمیل جدیدم تایید شده و حتی از اون طریق پسورد عوض کردم ، میخوام بدونم زمان میبره که از قفل شدن برداشته شه؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

 33. سلام.وقت بخیر.پیج من هک شده.متاسفانه هکر نام کاربری ،رمز و هر چیزی که لازم بوده رو تغییر داده.بطوری ک وقتی توی اینستا نام کاربری خودم رو سرچ میکنم بالا نمیاره.میخواستم پیجم رو برگردونم.ممنون میشم اگه بتونید کمکم کنید

  1. سلام.
   اون صحفه‌ای که که باید سابمیت ریکوئست رو بزنیم واسه من نمیاره.
   تروخدا کمک کنید.
   با چندتا اکانت امتحان کردم واسه اونا اورد ولی اون اکانتم که هک شده رو نمیاره.

 34. سلام یه پیج شخصی داشتم که یکسال ۲ماهه هک شده قبلاهر چی میزدم رو جیمیل و پسورد میگفت همچین نام کاربری وجود ندارد ولی امشب هم نام کاربری هم پسورد زدم دیگه قبول کرد اما میرم تو پیجم هیچ فالوری ندارم چیکارکنم البته یه پیج زدم باهمون مشخصات ولی عدد بهش اضافه کردم حالا هیچ فالوری نداره میگه اگه این پیج میخواید باید این یکی را حذف کنی ممنون میشم راهنمایم کنید؟

  1. سلام و احترام؛
   متوجه منظورتون نشدم. اکانتی با همون نام کاربری ایجد کردید یا اکانتی با نام کاربری مشابه به همراه عدد ایجاد کردید؟

 35. سلام وقت بخیر من عکسم را با اسم اکانت و شماره که فرستاده بودن واسه اینستاگرام فرستادم معمولا چقد طول میکشه تا جواب بدن

 36. سلام ببخشید لطفا کمکم کنید من تمام مراحل انجام میدم ولی چیزی که تو تصویر هست برا من نمیاره دقیقا هم همین اکانتم که هک شده هر اکاتتی رو که تست میکنم میاره جز اکانتی که هک شده چطور بگم فرم نمیاره ی چیز دیگه میاره این باید چیکار کنم ؟ ترو خدا کمک کنین بدجور کمک لاژمم تمام مراحل درست انجام دادم ولی فرم نمیاره

 37. سلام، پیج من در دست یک هکر هست و شماره روی خودمه ولی عوضش کرده و ایمیل مال خودم هم عوض کرده ایمیل اولیه این میشه پیج را بازگردانی کنیم

 38. سلام‌من یه خرید اینترنتی کردم رفتم انجام دادم تمام که شد صفحه اینستام قفل شد حالا جیمیل که اول اینستا دادم رو نه یادم‌میاد نه پسووردشو .
  کدی هم که اینستا میده مستقیم‌میره به همون جیمیل که اصلا یادم نمیاد چیکار کنم چون باشماره تلفنم ثبتم نکردم که راحت برگردم.

  1. سلام دوست عزیز خرید اینترنتی ارتباطی با مشکل در اینستاگرام نداره راه های بازگردانی اکانت هم یا از ایمیل هست یا شماره تلفن که کد رو برای ایمیلتون ارسال می کنه و شما دسترسی ندارید بهش باید بازگردانی ایمیل رو انجام بدین.

 39. سلام وقت بخیر. من رمز اینستاگرامم رو فراموش کردم. وقتی میخوام وارد حسابم بشم و از طریق شماره موبایل رمز رو بگیرم، وقتی روی پیامک میرنم هیچ پیامی برام ارسال نمیشه فقط مینویسه رد کردن( dismiss).با کامپیوتر از طریق سایت میرم مینویسه چند دقیقه صبر کنید ولی بازم بعدش هیچ پیامی نمیاد. ایمیلم موقع ثبت نام وارد نکردم. الان باید چکار کنم. خواهش میکنم راهنمایی کنید

 40. سلام پیج اینستام من هیچی بالا نمیاد اصلا وجود نداره میگه… استوری درمورد اهواز گزاشتم نمیدونم مشکلش چیه کمکم کنید لطفا

 41. سلام خسته نباشیذ من need help میزنم صحفه سفید میشه و هیچ فعالیتی نمیکنه چیکار میتونم بکنم
  پیچ دارم نه به ایمیل دسترسی دارم نه شمارم
  صحفه help \سفید میشه لطفا راهنمایی بفرمایید

 42. سلام وقتتون بخیر،
  پیج من با ۱۷k فالوئر هک شده،من تونستم پیج رو از دسترس ایشون خارج کنم و رمز جدید گذاشتم اما الان نمیتونم وارد پیج بشم چون ایشون تأیید دو مرحله ای رو با شماره و ایمیل خودش فعال کرده و وقتی میخوام وارد پیج بشم کد برای خودم ارسال نمیشه.
  ممنون میشم راهنماییم کنید تا بتونم تأیید دو مرحله‌ای رو هم درست کنم🙏🏻

  1. سلام دوست عزیز اگر روی اون پیج ایمیل بوده میتونید از طریق ایمیل برای بازگردانی پیجتون اقدام کنید به ایمیلتون برید و پیام هایی که از طرف اینستاگرام اومده رو چک کنید.

  2. سلام و احترام؛
   به صورت کلی 4 روش برای بازیابی پیج هک شده وجود داره:
   از طریق پیامک
   ایمیل
   پشتیبانی اینستاگرام و فیسبوک
   در صورتی که در مراحل بازیابی با مشکل مواجه شدید حتما بایک مشاور امنیتی اینستاگرام موضوع رو مطرح کنید.

 43. سلام عرض ادب خدمت شما
  پیج بنده نزدیک به ۱۰k هک شده
  به صورتی که هم اسمم عوض شده هم
  عکس رویه پیجم
  موقع که میخوام واردپیجم بشم میگه اصلا با همچین نام کاربری نداریم
  من پیجم رو با شماره تلفن درست کردم
  از ایمیل استفاده نکردم
  خواهشمندم راهنمایی بفرمایید

  1. سلام و احترامغ
   در صورتیکه ایمیلی روی اکانت ثبت کرده باشیدیا پج شما به اکانت فیسبوک متصل شده باشد امکان بازیابی آن وجود خواهد داشت. در غیراینصورت اگر هیچکدام از این شرایط را ندارید می توانید با بخش پشتیبانی اینستاگرام مکاتبه نمایید.

 44. با سلام
  من پیج اینستاگرامم هک شده ، الان میرم داخل ایمیلم که اون وارد پیام شده واسم پیام اومده ، و شماره و ایمیل رو عوض کرده است ، الانم در ایمیلم وارد گزینه secure your account here میشم ، یه صفحه فیک بالا میاد ، یا با فیلتر شکن وارد میشم اونم میگه اینچنین صفحه ای وجود نداره ، اصلا نمیدونم باید چکار کنم ، لطفا راهنمایی کنید ، با تشکر

 45. سلام من یه سوال دارم اگر خود اینستا اجازه دسترسی به پیج رو نده بخاط انلاین بودن بیش از حد و… چقدر طول میکشه تا به حالت عادی برگرده؟؟؟
  من اول فکر کردم هک شدم ولی الان شک دارم که شاید خود اینستا بوده

 46. درود وارادت من اینستام را حک کردن نوشته ۵۰ دلار باید بدی چطوری میتونم برش گردونم تمام مشخصات پیچم رو هم عوض کرده وبا روشهای بالا نتونستم وارد پیچ خودم بشم باید چکار کنم

 47. سلام
  پیج اینستای منم هک شده و در قسمت فعالیت ورود به سیستم اینستا فقط فقط فعالیت ورود اون هکر رو نشون میده .چند بار هم که سعی کردم پاکش کنم از پیج فقط خودم از پیج خارج شدم درصورتیکه باید اون حذف میشد.ممنون میشم یه راهکار بدین.

  1. سلام و احترام؛
   بررسی نمایید که ورود با آیپی های مختف نداشته باشید سپس نوع دستگاه را بررسی نمایید که با دستگاه شما متفاوت باشد در صورت نمایش دستگاهی غیر از تلفن همراه خود در این زمینه اقدام نمایید. ممکن است قبلا با همین دستگاه و آیپی های مختلف وارد اکانت شده باشید.

 48. سلام پیج من پریده ومیخوام وارد بشم میگه گذرواژه اشتباه همه مراحل را انجام میدم اخرمیگه پیج شما توسط اینستاگرام مسدودشده است وطی یکروز مراحل زیر را انجام دهیدمراحل راکه انجام میدم ایمیلی که میفرستندبه ادرس ایمیل من نمیادوبه ادرس ایمیلی دیگرمیرود لطفابفرماییدایااین پیج هک شده است یاخیر/متشکرم

  1. واگرهک نشده راهنمایی بفرمایید که چگونه به حساب خود برگردم درصورتیکه هم ایمیل وهم گذرواژه خودرا فراموش کرده ام متشکرم

  2. سلام و احترام؛
   چه مراحلی جهت انجام به شما پیشنهاد می شود؟ در صورت امکان تصویر یا متن پیغام خطا را ارسال نمایید. ممکن است پیج شما به واسطه انجام یکسری فعالیت های مغایر با قوانین ایسنتاگرام مسدود شده باشد.

 49. سلام خسته نباشید پیج من هک شده هم شماره تلفنم هم ایمیلم عوض شده چیکار باید کنم تا برگرده

 50. سلام.پیج دوستم هک شده و ایمیل و رمز عبور رو هکر عوض کرده ولی شماره تلفن عوض نکرده.چکار باید کنم؟
  ضمنا دوستم الان مسافرت خارج هستش و ایران نیست.
  میشه با شماره تلفن پیچ رو برگردوند برا پیامک اینستاگرام مشکلی پیش نمیاد چونکه دوستم دبی هستش؟
  تشکر و سپاس

 51. سلام پیج من یه دفه ایمیلش عوض شد و دیگه نتونستم واردش بشم الان دوسال از اونموقع گذشته و تو ایمیلم هرچی رو اون لینکی که پیام عوض شدنو میفرسته میزنم هیچی باز نمیشه

  1. با سلام دوست عزیز
   شما تنها تا 14 روز می توانید برای برگرداندن اکانت هک شده خود اقدام نمایید و بعد از آن متاسفانه دیگر امکان بازگردانی آن وجود ندارد.
   موفق و پیروز باشید

 52. سلام اينستاگرام من هك شده امروز و اسم و همه چيشو تغيير دادن تورو خدا بگيد بايد چكار كنم لطف كنيد برش گردونيد واسم

  1. با سلام دوست عزیز
   به طور معمول بعد از ورود شخص دیگری به اکانت اینستاگرام شما، یک ایمیل با همین عنوان برای شما ارسال می شود. در نتیجه لازم است ایمیل ثبت شده خود را بررسی کرده و سپس از طریق آن اقدام به بازگردانی اکانت خود نمایید. در نهایت نیز اگر از طریق ایمیل امکان بازگردانی حساب برای شما وجود نداشت لازم است طریق پشتیبانی اینستاگرام این امر را پیگیری نمایید که در این مقاله تمامی روش ها به صورت گام به گام آموزش داده شده است و تنها باید مطابق با آنها پیش بروید.
   موفق و پیروز باشید

 53. سلام . پیج کاری همسر بنده هک شده و طبق مراحل بالا عمل میکنم ولی بخش پشتیبانی اینستا رو اصلا نمیاره و ارور میزنه . درحالی که وقتی با پیج خودم میرم پشتیبانی اینستا اوکیه و مشکلی نیست . مشکل از چی میتونه باشه ؟

 54. سپاس از لطف شما… من با توضیحات شما تونستم اکانتم رو پس بگیرم و خدا رو شکر هکر نتونست کاری از پیش ببره

  1. سلام و احترام؛
   بسیار خوشحالیم که مقاله بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام مفید واقع گشته و شما موفق به پس گرفتن اکانت هک شده خود بوده اید. در صورت تمایل شرایط اکانت هک شده اینستاگرام خود و نحوه بازیابی و مراحلی که انجام داده اید را عنوان بفرمایید تا سایر کاربران نیز از تجربیات شما استفاده کرده و بتوانند اکانت هک شده اینستاگرام خود را بازیابی کنند.

 55. چرا اینستاگرام من بعداز زدن گزینه need more help به جایی که شما میگید نمیره؟؟؟؟

  1. با سلام دوست عزیز
   ممنون از همراهی شما. این احتمال وجود دارد که در نسخه های جدیدتر اینستاگرام مراحل تغییر کرده باشد. مجدداً مراحل را با جدیدترین نسخه اینستاگرام دنبال کرده و این آموزش را به روز رسانی خواهیم کرد.
   موفق و پیروز باشید

 56. سلام وقتتون بخیر من هفته قبل اینستام یک هو پرید و از طریص هاپ اینستا و فرستادن عکس و کد تونستم اینستامو بر گردونم اما نمیدونم چرا بعد کمتر از ۲۴ ساعت پرید و دیگه نمیتونم برگردونم میگن دیسیبل شده و هرچی یوزرم رو میزنم میگه not user found نمیدونم چیکارکنم ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. سلام و احترام؛
   زمان ورود به اکانت خود با چه پیغامی مواجه می شوید؟
   ایا بعد از ورود به اکانت نشانه خاصی از ورود افراد غیر مجاز به اینستاگرام و هک شدن ایسنتا مشاهده نمودبد؟

 57. سلام من پیج اینستاگرتمم هک شده هم رمزشو تغیرر دادن هم ایمیلشو باید چیکار کنم ؟

  1. با سلام دوست عزیز
   شما باید مطابق با قسمت برگرداندن اکانت اینستاگرام از طریق پشتیبانی همین مقاله پیش رفته و از طریق پشتیبانی اینستاگرام این مورد را پیگیری نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 58. سلام خسته نباشین
  من تمامی مراحل بازیابی از طریق پشتیبانی رو انجام میدم و ایمیل جدید که دستیابی دارم رو هم وارد میکنم و در اخر رمز جدید هم انتخاب میکنم بعد از این مراحل برای اخرین مرحله که تشخیص هویت هست کد امنیتی رو برای ایمیل اولی که بهش دسترسی ندارم میفرسته
  چیکار کنم الان؟ تمامی پیام ها به ایمیل جدید میاد بجز همین مرحله اخر که کد امنیتی هست به ایمیل قبلی میاد و من هم دسترسی ندارم

  1. با سلام دوست عزیز
   اگر شما به ایمیل قبلی خود دسترسی ندارید لازم است به جای انتخاب گزینه Send security code لینک I can’t access this email or phone number قرار گرفته در پایین صفحه را انتخاب کنید و مراحل را دنبال کنید. مقاله فوق مطابق با نسخه های قدیمی اینستاگرام است و به زودی آپدیت می شود.
   موفق و پیروز باشید

  1. با سلام دوست عزیز
   لطفا عنوان پیغامی که دریافت کرده اید را بیان نمایید تا بتوانیم به شکل بهتری شما را راهنمایی کنیم.
   موفق و پیروز باشید

  2. سلام من تمام مراحل انجام دادم ولی اون قسمتی ک بایدرمز جدید وارد کنم بعد وارد کردن رمز مجدد رمز جدید میخواد وتایید نمیکنه رمز

 59. من پسورد ایمیلی که به اینستاگرام دادم فراموش کردم و متاسفانه جیمیل دیگه اون برنمیگردونه!! اینستا هم برای ورودم ی ایمیل تایید به همون اکانت جیمیل قبلی میفرسته. بارها امتحان کردم درست نشد. مراحلی که بالا نوشته شده تو قسمت بازیابی از طریق پشتیبانی از مرحله 4 به بعد شبیه اونچه اینجا گفته شده نیست! ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   مقاله روش های بازیابی پیج هک شده اینستاگرام بروزرسانی شد. شما هنگام تماس با پشتیبانی اینستاگرام می توانید اعلام نمایید که به ایمیل یا شماره موبایل ثبت شده روی اکانت خود دسترسی ندارید. همچنین از طریق روش های آخر مقاله یعنی بازیابی اکانت هک شده از طرق عکس و بدون عکس می توانید اقدام نمایید این دو روش مخصوص آن دسته از افرادی است که هیچ دسترسی به موبایل و ایمیل خود ندارند.

 60. سلام من میخواستم وارد پیجم شم که باید ثابت کنی ربات نیست الان اصلا عکسا واسه من بالا نمیاد ک بخوام ثابت کنم

  1. سلام و احترام مریم جان؛
   در صورتی که با کپچای اینستاگرام مواجه شده اید و تصاویر به صورت کامل بارگذاری نمی شوند از یک برنامه تغییرآیپی قبل از انجام مراحل استفاده کنید.

 61. سلام خسته نباشید
  پیجمو هک کردن هم پسوورد پیجو عوض کردن هم پسوورد ایمیلو لطفاا خواهش میکنم بگید باید چطور برگردونم…همه ی راه هایی که گفته بودینو رفتم ولی درست نشد اصلا…لطفا یکی بگه باید چیکار کنم

  1. سلام و احترام آنا عزیز؛
   تنها راه بارگشت پیج شما تماس با پشتیبانی اینستاگرام است.
   پیشنهاد می گردد از روش آخر یعنی بازگردانی پیج اینستاگرام از طریق عکس و بدون عکس این مورد را پیگیری نمایید.

 62. ممنون اما اینستاگرام هم نمیشه فقط شخص به اصطلاح هکر میاونه اینستاگرام رو گول بزنه

 63. سلام من وارد قسمتی که میشه دید چه کساییی در پیجم هستن شدم و هر چی فردی که اونجاست و ریموو میکنم بازم میاد ریموش کردم رمز دو مرحله اییی گزلستم و پیووردمو عوض کردم ولی بازم هست ریموو که میزنم خودم از اینستا مرت میشم بیرون نه اون باید چیکار کنم

  1. سلام و احترام؛
   حتما مدل دستگاه را بررسی نمایید ممکن است اکانت شما در این بخش نمایش داده شده باشد. با حذف اکانت خود لاگ اوت خواهید شد.

 64. سلام.خیلی خیلی ممنونم ازتون پیجمو تونستم برگردونم.خدا خیرتون بده

  1. سلام و احترام مبینا عزیز؛
   بسیار خرسندیم راهنمای بازیابی اکانت هک شده برای شما سودمند بوده و توانسته اید اکانت اینستاگرام ک شده خود را بازگردانی نمایید در صورت تمایل تجربه خود را در بخش دیدگاه ها یادداشت نمایید و بفرمایید از کدام روش بازیابی اکانت هک شده استفاده کردید.

 65. سلام و عرض ادب
  بسیار ممنونم از پیج پر محتواتون که خیلی به درد من خورد واقعا دستتون درد نکنه و تونستم یکی از پیج هامو برگردونم که واقعا بهش نیاز داشتم
  یکی از پیج های دیگه من دیسیبل شده و متاسفانه من نتونستم در مهلت 30 روزه که داده بود ثابت کنم که ربات نیستم چون تصاویر را برای من نمی اورد راهکاری هست که بتونم این پیجمم برگردونم

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   ممکن است بعد از گذشت مدت زمانی طولای پیج مجددا در دسترس قرار گیرد (بر اساس تجربه شخصی که داشته ام که البته مدت زمان آن کاملا نامشخص است!)
   با سایر اکانت ها نام کاربری خود را جستجو نمایید در صورت یافت شدن و یا اینکه نام کاربری شما به کاربر اینستاگرام تغییر یافته بود شانس بازگردانی پیج را دارید. در چنین شرایطی از طریق اینستاگرام وب اقدام به لاگین نمایید.
   همچنین می توانید فرم زیر را تکمیل نموده و ارسال کنید:
   deactive instagram form

 66. سلام‌وقت بخیر اگراینستاگرام من توسط هکر حذف شدهباشد ایا من اون اکانتمو دیلت کنم ایا میتونه کاری انجام بدهد

  1. سلام و احترام سارا عزیز؛
   در صورتی که در بخش لاگین اکتیویتی اینستاگرام شخص دیگری مشاهده می شود آن را ترمینت نمایید.
   سپس شماره موبایل و ایمیل ثبت شده روی اکانت خود را بررسی کنید و در صورتی که مغایر با اطلاعات شما است آنها را تصحیح نمایید.
   در اخرین مرحله رمز ورود به اکانت خود را تغییر دهید.

 67. سلام
  من ب پیج دسترسی ندارم و متاسفانه نه ایمیل یادم هست نه شماره فقط آیدی پیج یادم هست میشه پیج رو برگردوند

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   در صورتی که تصویری از خود را پیج اینستاگرام داشته اید از راهنمای بازیابی اکانت با عکس کمک گرفته و درخواست خود مبنی بازگردانی اکانت را ارسال نمایید در غیراینصورت روش دوم یعنی بازیابی اینستاگرام بدون عکس را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا