شبکه های اجتماعی

چگونه اکانت اینستاگرامی که هک شده را برگردانیم؟

بدترین اتفاقی که ممکن است برای یک اکانت بیفتد هک شدن اکانت توسط هکرها است. اگر اکانت اینستاگرام شما هک شده، در شرایط بحرانی قرار دارید و لازم است سریعا برای برگرداندن آن اقدام کنید. زیرا هکر می تواند با اکانت شما دست به هر کاری بزند و از این طریق اکانت اینستاگرام شما را به خطر بیندازد. به عنوان مثال عکس ها و فیلم های شما را ذخیره و بعد از آنها استفاده های غیر قانونی کند و یا محتوای نامناسبی را در اکانت شما منتشر کند. بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام شاید کمی دشوار باشد اما غیر ممکن نیست. در این آموزش از میزبان فا مگ می خواهیم شما را با نحوه بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام آشنا کنیم.

در ابتدا لازم است روش های جلوگیری از هک شدن اکانت اینستاگرام را بدانید:

روش های بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام

با توجه به محبوبیت بالای رسانه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام، هر روز شاهد هک اکانت اینستاگرام کاربران هستیم. اما نگران نباشید. اینستاگرام چند راهکار برای اینستاگرام هک شده و برگرداندن آن به کاربران خود ارائه داده است. در ادامه این روش ها را به شما آموزش می دهیم.

1- بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام با شماره تلفن

در روند بازگرداندن اکانت اینستاگرام هک شده باید از میزان هک شدن اکانت خود آگاه شوید. اگر یک محتوا در اکانت شما منتشر شده که هیچ سرنخی از آن ندارید یا متوجه چت های ناشناخته و رفتارهای غیر عادی در حساب خود شدید نشان دهنده این است که هکر به پسورد شما دسترسی پیدا کرده است. هک شدیرتر حالتی است که نمی توانید به حساب خود وارد شوید و تمام اطلاعات اکانت شما نظیر آدرس ایمیل تغییر کرده است. اگر با چنین وضعیتی سر و کار دارید ما برای شما راه حل مناسبی داریم.

 • اگر می توانید به حساب خود وارد شوید:
  به منظور بازیابی حساب هک شده اینستاگرام خود می توانید درخواست تنظیم مجدد پسورد بدهید. یا از طریق ایمیل، پسورد جدیدی برای اکانت خود تنظیم نمایید. با این کار حساب شما به آسانی بازیابی می شود. برای انجام این کار مراحل زیر را طی کنید:
  1. به حساب خود لاگین کنید.
  2. از طریق لمس دکمه منو وارد بخش settings اینستاگرام شوید.
  3. گزینه security و سپس password را انتخاب نمایید.
  4. ایمیلی از طرف اینستاگرام برای شما ارسال می گردد.
  5. ایمیل ارسالی را باز کنید و دکمه reset password را لمس کنید.
  6. پسورد جدید را وارد کنید و دکمه submit را بزنید.
 • اگر نمی توانید وارد حساب خود شوید:
  شبیه به زمانی که پسوردتان را جهت لاگین به اینستاگرام فراموش کرده اید لازم است آن را بازیابی کنید. به منظور بازیابی اکانت خود به لینک زیر بروید.

نکته: توجه داشته باشید رمز جدید باید بسیار قوی و غیر قابل هک باشد.
همچنین روش های دیگری برای افزایش امنیت اکانت اینستاگرام وجود دارد. دسترسی به برنامه های شخص ثالث را بررسی کنید. شما فقط باید به برنامه هایی که قوانین و شرایط استفاده از اینستاگرام را دنبال می کنند دسترسی داشته باشید و دسترسی همه برنامه ها را لغو کنید.

آموزش روش های بازیابی پسورد اینستاگرام

 2- بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام با ایمیل

اگر توسط یک هکر حرفه ای تر هک شده اید که تمام اطلاعات اکانت شما نظیر آدرس ایمیل و… را تغییر داده است لازم است مراحل پیچیده تری را برای بازیابی اکانت اینستاگرام هک شده خود دنبال کنید.

اگر هکر درخواست تغییر آدرس ایمیل اکانت شما را داده باشد باید پیغامی از اینستاگرام مبنی بر درخواست تغییر ایمیل در صندوق ورودی ایمیل خود دریافت کرده باشید. این خبر بسیار خوبی است. شما می توانید با باز کردن ایمیل و انتخاب گزینه Revert this change از تغییر آدرس ایمیل خود جلوگیری کنید و مجددا یک لینک برای دسترسی مجدد به حساب شما فراهم می شود. برای انجام این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. به آدرس ایمیل خود مراجعه کنید و ایمیل ارسالی از اینستاگرام تحت عنوان Email Changed on Instagram را باز نمایید. این ایمیل به شما اعلام می کند آدرس ایمیل اکانت شما به یک آدرس ایمیل دیگر تغییر کرده است.
  بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام
 2. روی لینک secure your account here کلیک کنید.
  بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام
 3. در این مرحله پیغامی ظاهر می شود و اعلام می کند شما نیاز دارید هویت خود را تایید کنید. با انتخاب گزینه Send Secrity Code کد امنیتی به شماره تلفنی که با آن اکانت خود را ساخته  اید ارسال می گردد.
  آموزش بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام
 4. اکنون در پنجره باز شده کد امنیتی پیامک شده را وارد و گزینه Submit را لمس نمایید.
  بازیابی اکانت هک شده اینستا
 5. اینستاگرام به منظور شناسایی فعالیت های غیر معمول روی اکانت، اطلاعات اکانتتان را نمایش می دهد و از شما می خواهد در صورت نیاز اکانت خود را ایمن کنید. اگر آدرس ایمیل و یا سایر اطلاعات اکانت شما تغییر کرده است گزینه اول را انتخاب نمایید.
  • No, Secure My Account: نه، اکانت من را ایمن کنید.
  • Yes, It’s Correct: بله درسته، من آدرس ایمیل را تغییر داده ام.

  بازگرداندن اکانت هک شده اینستاگرام

 6. در صفحه بعد یک پسورد جدید برای اکانت اینستاگرام خود وارد کرده و روی گزینه submit ضربه بزنید.
  برگرداندن اکانت هک شده اینستاگرام
 7. اکنون با لمس گزینه Review Profile به اکانت خود وارد شده و صحت اطلاعات اکانت خود را بررسی نمایید.
  برگرداندن اکانت هک شده اینستاگرام

در صورتی که اطلاعات شما تغییر کرده است آن را اصلاح نمایید.

3- برگرداندن اکانت اینستاگرام از طریق فیسبوک

حال اگر هکر به ایمیل شما هم دسترسی پیدا کند و ایمیلی که اینستاگرام برای شما ارسال کرده است را حذف نماید چه می کنید؟ ناامید نشوید اینستاگرام گزینه های دیگری برای بازیابی اکانت شما دارد. اگر اکانت اینستاگرام خود را به فیس بوک متصل کرده اید، فیس بوک می تواند در بازیابی اکانت اینستاگرام هک شده شما کمک کند. 😍

 1. در صفحه لاگین اینستاگرام گزینه Log in with Facebook را انتخاب نمایید.
  بازگرداندن اکانت هک شده اینستا
 2. در صفحه نمایش داده شده اطلاعات ورود به اکانت فیسبوک خود را نظیر آدرس ایمیل و پسورد وارد کرده و گزینه login را لمس نمایید.
 3. در ادامه برای بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام روی گزینه continue یا ادامه ضربه بزنید.
 4. اکنون مستقیما وارد پیج اینستاگرامتان خواهید شد و می توانید رمز جدیدی برای اکانت خود تعریف نمایید. 😊

نکته: توجه داشته باشید برای اتصال به اکانتتان از طریق فیس بوک، لازم است اکانت خود را از قبل به اکانت فیس بوک خود متصل کرده باشید.

4- برگرداندن اکانت اینستاگرام از طریق پشتیبانی

پشتیانی اینستاگرام آخرین راهی است که می توان از طریق آن اکانت اینستاگرام خود را برگرداند. برای انجام این کار لازم است یک گزارش از اکانت خود ایجاد کنید و اسناد تایید هویت را ارائه دهید تا  اکانت هک شده شما بازیابی شود.

 1. در صفحه لاگین اینستاگرام گزینه Get help signing in را انتخاب نمایید.
 2. در صفحه بعد از شما می خواهد نام کاربری، ایمیل و یا شماره تلفنی جهت اتصال به اکانت خود وارد نمایید. از آنجا که قرار است به بخش پشتیبانی اینستاگرام بروید گزینه Next را انتخاب کنید.
  بازگرداندن اکانت هک شده اینستاگرام
 3. در مرحله بعد گزینه Need more help را انتخاب نمایید.
  برگرداندن اکانت اینستاگرام
 4. در صفحه SUBMIT REQUSET اعلام می کند اگر نمی توانید به حساب خود لاگین کنید درخواست پشتیبانی ارسال کنید.
 5. اگر آدرس ایمیلی که با آن اکانت مورد نظر را ساخته اید را به خاطر دارید در قسمت signed up Email وارد و تیک گزینه same as signup email را بزنید.
 6. اگر به ایمیلتان دسترسی ندارید در قسمت preferred email آدرس یک ایمیل که در حال حاضر به آن دسترسی دارید را وارد نمایید.
 7. در قسمت پایین مشخص نمایید:
  • اکانت شما تجاری بوده است. برای اکانت های تجاری ممکن است اطلاعات دیگری درخواست شود. البته باید اطمینان حاصل کنید که از طریق آدرس رسمی شرکت ایمیل ارسال می کنید.
  • اکانت شما شخصی و دارای پست هایی از شماست.
  • اکانت شما شخصی و بدون عکس هایی از خودتان است.
 8. در این بخش مشخص نمایید.
  • ایمیل ثبت شده این اکانت را فراموش کرده اید.
  • به ایمیل این اکانت دسترسی ندارید.
  • اکانت شما هک شده است.
  • موارد دیگر

  بازیابی اکانت هک شده اینستا

 9. در کادر پایین صفحه در صورتی که نیاز به توضیحات بیشتر داشتید متن توضیحات خود را به انگلیسی وارد نمایید.
 10. در نهایت به منظور ارسال درخواست به پشتیبانی اینستاگرام روی گزینه sumbit request ضربه بزنید.
  برگرداندن اکانت هک شده اینستا
 11. بعد از ارسال درخواست باید منتظر ایمیلی از سوی اینستاگرام باشید. پس از دریافت ایمیل از اینستاگرام آن را باز کنید و روی لینک ظاهر شده برای امنیت اکانت خود ضربه بزنید.
 12. سپس رمز جدیدی برای اکانت اینستاگرام خود وارد کنید. در اکثر مواقع اینستاگرام یک کد برای شما ارسال می کند و درخواست می کند یک عکس از خودتان در حالی که کد دست نوشته اینستاگرام را در دست دارید ارسال کنید. نام دستگاه تلفن خود، آدرس ایمیل و شماره تلفنی که از طریق آن اکانت خود را ایجاد کرده اید را در پایین صفحه بنویسید.

با ارسال اطلاعات فوق اینستاگرام برای تایید جزئیات حساب و شروع به کار، ایمیلی را برای شما ارسال می کند.

نکاتی که باید در ارسال عکس به پشتیبانی اینستاگرام به آن توجه کنید

 • کدی که اینستاگرام در ایمیل برای شما ارسال کرده است را در یک کاغذ A4 به طوری که قابل خواندن باشد بنویسید.
 • آیدی اینستاگرام، نام دستگاه تلفنی که با آن اکانت خود را ساخته اید، آدرس ایمیل و شماره تلفنتان را بنویسید.
 • کاغذ A4 را در فاصله ای مناسب در دستان خود نگه دارید و از شخصی بخواهید از شما عکس بگیرد.
 • سعی کنید تصویر کاملا وواضح و چهره شما مشخص باشد.
 • عکس را همراه سایر اطلاعات اکانتتان به آدرس ایمیل اینستاگرام ارسال کنید و منتظر پاسخ شوید.

این مطلب برای کسانی مفید خواهد بود که می خواهند از هک شدن اکانت خود جلوگیری کنند و یا در صورت هک شدن بتوانند به راحتی آن را بازگردانند. با استفاده از روشی که در این مقاله آموزش داده شده می توانید اکانت هک شده خود را برگردانید. پس از برگرداندن اکانت لازم است امنیت پیج را به روش های گفته شده بالا ببرید تا از هک شدن مجدد اکانت جلوگیری کنید. اگر در مراحل بازگرداندن اکانت به مشکل برخوردید با میزبان فا مگ در میان بگذارید.

آموزش رایگان اینستاگرام

راضیه حلاج

راضیه چندین سال است که به محتواسازی علاقمند شده و به صورت حرفه ای در زمینه تولید محتوا در حال فعالیت است. او تجربیات خوبی در حوزه گرافیک نیز دارد و روز به روز در تلاش است تا سطح علمی خود را ارتقاء دهد.

نوشته های مشابه

‫88 دیدگاه ها

 1. دوست عزیز’در وهله اول باید بدونید’که اینستاگرام’بقدری احمقانه طراحی شده که کوچکترین تمهیدات امنیتی هم درش لحاظ نشده و یه بچه دانش آموز که از کمترین اطلاعات کامپیوتری برخوردار باشه میتونه تمام قسمتهایی که مربوط به صفحات شخصی کاربان هست رو هک کنه’بدون اینکه اینستاگرام متوجه بشه’دوما’پشتیبانی اینستا عملا یه چیز مضخرف و دروغیه’بطوریکه’خوده اینستا هم الان باور کرده که پیج من که ۱۹ هزار فالوور داشته’اصلا وجود خارجی نداشته!و میگه چنین پیجی وجود ندارد’و اصلا نه ایمیل رو قبول میکنه و نه شماره رو و میگه چنین ایمیلی و شماره ای وجود ندارد’و من از یه مهندس آی تی شنیدم که با اطمینان گفت’هییییچ راهی’تاکید میکنم هیییچ راهی برای بازگردانی پیج هک شده وجود نداره’چون که هکر براحتی میتونه همه اطلاعات رو از بین ببره’

 2. سلام
  پیج من با 27 کا فالوور هک شده . حتی ایمیل و شماره تماس من رو هم حذف کرده و وقتی آی دی خودم رو میزنم جالبه میزنه وجود ندارد . توی ایمیل م یک پیام اومده و آدرس ایمیلی که ایمیل منو جایگزین کرده اومده و نوشته اگه حساب شما این ایمیل رو تغییر نداده ، لینک زیر را کلیک کنید . میزنم روش میگه اصلا چنین حسابی وجود ندارد …
  بازم جالبی ش اینجاست که وقتی یک پیج جدید میخوام باز کنم . اصلا نام کاربری قبلی خودم رو انتخاب نمیکنه و میزنه با این مشخصات حساب کاربری وجود دارد .
  اگه وجود دارد چرا باز نمیکنه و میزنه وجود ندارد . اگه وجود نداره چرا نمیزاره یک پیج جدید باز کنم…
  ممنون میشم راهنمایی کنین موندم چکار کنم …

  1. سلام روزبخیر؛
   زمانی که نام کاربری عوض بشه تا 14 روز قابل استفاده نیست در واقع این نام کاربری براتون در حالت رزرو میمونه تا در صورت پشیمانی مجددا نام کاربری قبلی رو بتونید استفاده کنید.
   پس از زمان تغییر نام کاربری تا 14 روز بعد کسی امکان استفاده از اون رو نداره.
   در خصوص هک شدن اکانتتون، آیا این اکانت به فیسبوک متصل بوده؟

 3. درود
  من احتياج دارم چند تا عكس در مورد پيج اينستا كه هك شده براتون ارسال كنم ازتون سوال بپرسم ، چطور ميتونم در تماس باشم .
  ممنون
  پيج من هيچ دستگاه انلاين روش نيست ولي بعد از هر برار تغيير رمز و مشخصات ظرف يك دقيقه دوباره ايميل رو تغيير ميدن

  1. سلام و احترام؛
   می تونید تصاویر رو در یک فضا ذخیره سازی آپلود کنید و لینکشو برامون بفرستید.

   1. سلام وقتی رو کمک بیشتری نیاز دارم صحفه برام باز نمیشه

 4. سلام و عرض ادب و خسته نباشید ببخشید ما تا چند روز مهلت داریم که پیج رو پس بگیریم ؟ یک هفته ده روز و یا برای همیشه جواب این سوال خیلی برام مهمه ممنون میشم جواب بدید باتشکر از شما

  1. سلام و احترام؛
   مدت زمان خاصی برای پس گرفتن اکانت های هک شده تعریف نشده.

   1. سلام ببخشید پیج منو هک کردن و جیمیل و پسوردم را عوض کردن و هر کاری کردم نشد که نشد شما میتونین کمکی بکنین ممنونم

    1. سلام دوست عزیز اگر ایمیل روی اکانتتون بوده بهش سر بزنید و از طریق ایمیلی که برای شما ارسال شده از طریق اینستاگرام اون رو بازگردانی کنید در غیر این صورت کاری از ما بر نمیاد.

 5. سلام خوبید
  ببخشید من یه پیج دارم الان توسط یه هکر هک شده خب تمام ایمیل شماره تلفن… همه چیمو برداشته پیج رو هم شخصی کرده لطفاً کمک کنم
  توروخدا این آیدی تلگرام من هست

 6. سلام خسته نباشید، میخواستم ببینم اگه طرف پیج رو دی اکتیو کرده باشه میتونیم اونو برگردونیم؟

  1. سلام روزبخیر؛
   دی اکتیو کردن اکانت اینستاگرام دائمی نیست و هر زمانی که مایل باشید می توانید پیجتان را به حالت اول برگردانید.

 7. سلام من اکانتم هک شده الان می خوام از طریق احراز هویت بازگردانیش کنم اصن بخش بازگردانی رو پیدا نمیکنم اگه امکانش هست لینک اون صفحه مال احراز هویت اینستارو برام اراسل کنید

  1. سلام و احترام؛
   در صفحه لاگین اینستاگرام گزینه Get help signing in را انتخاب نمایید.

 8. سلام و وقت بخير
  بعد از اينكه عكس رو به همراه كدي كه روي كاغذ نوشته شده براي اينستاگرام ايميل ميكنيم چقدر طول ميكشه تا جواب بدن؟

  1. سلام روزبخیر؛
   بعد از ارسال عکس، یک کد براتون ایمیل میشه زمان دقیقی از اراسل این کد در جایی اعلم نشده ولی اصولا خیلی سریع کمتر از 24 ساعت این اتفاق میفته.

 9. سلام اکانت من توسط ی گاربر هک شده و ایمیلو شمارمو تغیر داده چطوری میتونم دوباره برم توی اکانتم لطفا کمکم کنید

  1. سلام دوست عزیز داخل مقاله به صورت کامل توضیح داده شده ولی آسانترین راه از طریق ایمیلی بوده که به اکانتتون وصل بوده.

 10. سلام
  اکانت من هک شده
  در قسمت لاگین هم که ایمیل رو میزنم میگه user not found
  فقط از یه قسمت که شماره همراه وارد میکنم لیست اکنت های قبلی که با اون شماره وارد شدم رو میاره
  بعد روی اکانت هک شده کلیک میکنم دستیار اینستا بالای صفحه مینویسه ولی دیگه چیزی نشون نمیده
  چیکار کنم ؟؟؟ تازه این هم فقط روش گوششی ایفون این رو میاره نه اندروید

  1. سلام دوست عزیز اگه اکانتتون هک شده باشه مرحله اول از طریق ایمیل میشه بازگردانی انجام داد و اگر نشد باید از طریق خود اینستاگرام بازگردانیش کرد

 11. سلام عرض ادب احترام به تمام دوستانی که از سایت بازدید میکنند و تشکر و قدردانی ویژه از ادمین محترم سایت بابت ایجاد همچین صفحه پر محتوا

 12. سلام وقت بخیر من ی پیج خریدم که متوجه نبودم باید ایمیل اولیه رو از طرف بگیرم و دیگه الان به اون شخص دسترسی ندارم
  میشه آیدی تلگرامتون رو بدین یا داخل تلگرام به من ی پیام بدین واقعا ضررویه

  1. سلام دوست عزیز متاسفانه مقدر به چنین کاری نیستیم ولی اگه مشکلی هست میتونید توی قسمت کامنت ها بنویسید جواب شما داده میشه.

 13. انستاگرام من ناگهان بسته شده نام و پسورد را که میدم جواب میاد تا ۳۰ روز دیگر غیرفعال خواهد شد. تید کنید تا غیرفعال نشده ولی بعدی راه نمیده

 14. با سلام من اکانتم توسط یک نفر هک شده دو سه روز میشه ایا میتواند دوباره اکانت بر گردونم اخه حدود 5 سال فعال بود چه کار باید بکنم با تشکر

  1. سلام روزبخیر؛
   روش های مذکور در مقاله متداول ترین راهکارهای بازگردانی پیج هستش. اقدام کنید احتمالش هست.

 15. سلام وقت بخیر
  صفحه submit request باز نمیشه و وارد help center میشه.
  من نظرات رو خوندم در سوالات مشابه پاسخی از طرف شما پیدا نکردم. ممکنه لطفا اگر نکته ای داره بفرمایید دلیلشو؟ مراحل رو عینا مطابق مطلب شما طی میکنم ولی این صفحه رو نمیاره

 16. سلام وقت بخیر.من یه پیج 52kدارم و میخوام به کسی در امریکا بفروشم. برای انتقال خریدار میگه اول یوزر پس بدید بعد ما واریز میکنیم مبلغ رو و بعد ایمیل اصلی رو بدید .من میترسم اکانتم هک بشه .نمیدونم باید چیکار کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. سلام روزبخیر؛
   چنین کاری رو پیشنهاد نمیکنیم چون پس از لاگین به راحتی امکان تغییر امکان متصل به حساب اینستاگرام وجود داره.

 17. سلام من اکانتمو یبار رو گوشی دوستم اودم بالا یادم رفت حذف کنم .. دوستم رمز و شماره و ایمیلشو عوض کرده به فیس بوک ههم وصل نبوده … اکانت رو هم رو روی ی گوشی ساخته بودم ک الان ندارمش با لپ تاپ میومدم امکان برگردوندنش هست واقعا؟

  1. سلام روزبخیر؛
   از طریق شماره و فیسبوک و ایمیل احتمالش نیست تنها از طریق پشتیبانی اینستاگرام ممکنه بشه بازیابی کرد.

 18. دوستان اکانت من کامل حک شده
  و یوزر نیم که وارد میکنم میگه این اکانت وجود ندارد
  با شماره تلفن قدیم فعال کردم که کلا کسی که حک کرده همرو عوض کرده
  راهنمایی لطفا

  1. سلام دوست عزیز شما باید پیج اینستاگرامتون رو امن می کردید و به صورت مشخص نمیشه گفت شاید اصلا اکانت شما رو پاک کرده باشن باید اکانت رو از طریق دایرکتی که به یه فرد آشنا دادین پیدا کنید که ببینید اصلا اکانتتون موجود هست یا نه بعد برای بازگردانی اقدام کنید.

 19. سلام اینستا من هک شده ، و ایمیل و شماره تلفن رو هم عوض کرده ممکنه راهنمایی بفرمایید ، فکر میکنم یک هفته ازاین جریان میگذره

  1. سلام دوست عزیز به ایمیلی که روی اکانت اینستاگرامتون ثبت کرده بودید برید یک ایمیل از سمت اینستاگرام برای شما اومده که مثلا پسورد شما عوض شده یا هر چیز دیگه ای اون ایمیل رو باز کنید و روی گزینه secure your account here رو بزنید.

   1. سلام
    تمامی مراحل بالا رو میارم ولی صفحه ایی که باز میشه فقط نوشته مرکز راهنمایی و یه سری توضیحات

 20. سلام.من یه برنامه آنفالویاب نصب کردم و وارد اکانتم شدم ولی وقتی وارد اینستاگرام شدم یه صفحه اومد بالا که حساب شما موقتا قفل شده است.حسابتان در معرض خطر قرار دارد.این عمل فیشینگ نام دارد.بعد گفته برای دسترسی به اکانتتان باید هویت خود را تایید کنید.وقتی میزنم ادامه یه صفحه میاد که شماره تلفنم هستش بعد یه گزینه هست دریافت کد.دریافت کد رو میزنم ولی هیچ کدی بهم نمیاد چندبار تلاش کردم ولی اصلا نمیاد کد.میشع راهنماییم کنید.ممنون میشم

  1. سلام دوست عزیز مشکل از دریافت نشدن اس ام اس ورود دو مرحله ای هستش که اوپراتور ها یا اینستاگرام ایجاد کرده.

 21. تو اکانت من نام کاربری نوشته Instagarmmar
  من چی کار کنم الان

 22. سلام خسته نباشید
  من دیروز تو پیجم بودم ی دفه پرید بیرون و وقتی چند بار وارد شدم دیدم اصن صفحش رفرش نمیشه بعد خودش گزینه خروج از اکانت برام اورد و منم زدم
  بعد ک خاستم دوباره وارد شم بعد از وارد کردن ایدی و رمز عبورم شماره تلفنمم نشون داد و اونم تایید کردم و میگه منتظر باش کد ارسال کنیم ک هرچی وایسادم کد نمیاد
  بعد وقتی از طریق پیجای دیگه ,پیجمو نگا میکنم زده instagramer
  خب ینی من هک شدم ?
  و در ضمن درخاستم ب اینستا گرام دادم و ایمیل داد کد روکاغذ بنویس,اون کارم انجام دادم ولی ۲۴ساعت گذشته جواب نداده
  خواهش میکنم کمک کنید خیلی ضروریه پیجم

 23. من تو 15 اینستامو ک هک کرده بودن ب لطف شما برگردوندم بازم ممنونم بابت همه توضیحات دقیق ❤️باورم نمیشد 👑

 24. سلام اکانت من هک شده و وقتی قسمت need more help میرم اصلا اون صفحه ایه که شما نشون دادین باز نمیشه چیکار باید بکنم؟

 25. سلام ۵ روز پیش من وارد اینستام شدم و زد couldn.t refresh feed اینترنت برسی کردم و وصل بود ، حذف و نصب کردم دوباره همون مشکل بود ، رفتم پسورد عوض کنم ارور داد و نشد ، زدم روی پسوورد فراموش شده پیغام chaleng_reqired میاد ، لاگین اکتیوی تی نمیاد برام و ارور میده ، مشکل داخل خود برنامه اینستا گزارش دادم پیغام میاد دوباره تلاش کنید و ارسال نمیشه گزارشم ، گوشی تغییر دادم بازم همین مشکل بود ، از خود سایت اینستا وارد شدم گفت پیجت بسته شده ، رفتم help.inestagram.com و فرمی که اسم و فامیل ، ایمیل و یوزر نیم و شماره مبایل و توضیحات کامل کردم که ایمیلی بیاد که شامد کد و من رو برگه آچهار واردش کنم عکس بگیرم بفرستم وفتی فرم پر کردم و سند رو زدم پیغامی اومد که این اکانت غیر فعال نیست چند بار هم امتحان کردم بازم این پیغام اومد، داخل خود اینستام قسمت اطلاعات اکانت رفتم میگه پیجت بسته شده ، از طرفی همه فالوور ها پیج منو دارند و کامنت انگلیسی هم گذاشتند ، تازه پیجم یه پسوورد ۵۲ رقمی پیچیده و کد تایید دو مرحله ای داره و شماره مبایلم رو کیی جز خودم نداره پبجم پی وی و فالوور هام ۱۱۱ نفرن و همه مطمئن و من هرگز خلاف قوانین اینستا عمل نکردم ، نمیدونم الان پیجم بیته شده یا هک واقعا نمیدونم چرا ولی خواهش میکنم به من کمک کنید من هزینه هاشم پرداخت میکنم ، لطفا کمک کنید

  1. سلام و احترام مینا عزیز؛
   متاسفانه در زمینه امنیت اینستاگرام فعالیتی نداریم تا بتونیم کمکتون کنیم در این خصوص باید با یک مشاور امنیتی اینستاگرام صحبت داشته باشید تا حسابتون رو کامل بررسی کنن و در صورت امکان اکانت بازیابی بشه.

 26. چطوری باهاشون ارتباط بگیریم ، من ۵ ردز پیجم‌مشکل عجیبی پیدا کرده که نه معلوم هک شده نه معلوم غیر فعال شده هر راهی فکرم میرسید رفتم تو این ۵ روز تو چجوری باهاشون ارتباط گرفتی به منم بگو حداقل تلاشمو بکنم چون خودم اصلا دسترسی ندارم به پیجم اما برای همه فالوور هام هست ، از خود سایت اینستا میرم پیغام هشداری میاد که پیجت رو بستیم و پایینشم یه کادر آبی رنگ نوشتا ok , به help .instagram.com گزارش میدم و سند روکه میزنم پیغام میاد این اکانت جز اکانت های غیر فعال شده نیست !! رمز عبورم تغییر نمیکنه و ارور میده ، با دستگاه دیگه رفتم همینه مشکل بود ، گزارش های داخل خود اپ اینستام ارسال نمیشه همش پیغام میاد دوباره تلاش کنید ، وارد اپ اینستا میشم همش میزنه couldn,t refresh feed ، والا پسوردم خیلی قوی و کد دو مرحله ای دارم پیجم pv فالوور هام همه دوستام هستن و هیچکس شماره اینستامو نداره ، گوشیم هم فقط فقط دست خودمه ، نمیدونم چرا اینطوری شده خیلی اتفاق عجیبی تا حالا برای کسی نیافتاده ، از طرفی خود اینستا میگه پیجت بستیم، گزارش مشکل میدم میگه این اکانت جز اکانت های غیر فعال نیست، پیجم برای همه هست حتی کامنت هم میذارن برام …. واقعا سردرگم شدم

 27. سلام خسته نباشید من اکانت اینستاگرامم هک شده بعد هکر اول تایید هویت دو مرحله ای رو غیرفعال کرده بعد ایمیلمو تغییر داده و بعد شماره پیجمو پاک کرده ، پیجم رو هم غیر فعال کرده چ جوری میتونم پیجمو بازگردانی کنم؟

  1. سلام و احترام؛
   ممکنه از طریق تماس با پشتیبانی اینستاگرام یا فیسبوک امکان بازگشت باشه در این خصوص از یک متخصص امنیت اینستاگرام کمک بگیرید تا پیگیری کنند.

 28. سلام خسته نباشید ببخشید پیج اینستاگرام من هک شده نه ایمیل مو قبول میکنه نه رمزی که قبلا وارد اینستاگرام شدم رو قبول میکنه باید چکار کنم هیچ راهی وجود نداره کمک کنید ممنون میشم

  1. سلام دوست عزیز به ایمیلتون برید و پیامی که از سمت اینستاگرام براتون اومده رو باز کنید از اونجا می تونید بازگردانی انجام بدین یا روش های بالا رو برید

 29. سلام لطفا خواهشا کمک کنید به پیج اینستاگرامم دیگه دسترسی ندارم، رمز مو وارد میکنم نمیشه ایمیل مو قبول نمیکنه میگه چنین کاربری وجود نداره آخه مگه میشه 😓

 30. سلام خوب هستید پیج من هک شده و ایمیل رو تغییر دادن الان تمام اطلاعات پیجم پاک شده میشه آیا برگردون پیج رو یا نه

  1. سلام و احترام؛
   باید حسابتون بررسی بشه ممکنه از طریق پشتیبانی، ایمیل یا فیسبوک امکان بازگشت باشه.

 31. سلام خسته نباشید
  نمیدانم چی شده پیج من با آیدی ایمیل فیسبوک پیدا نمیشه ایدشو میزنم میگه پیدا نشد

 32. سلام روز بخیر
  من میخواستم در مورد هک شدن پیجم با خودتون مستقیم ارنباط داشته باشم ، امکانش هست؟

  1. سلام و احترام؛
   متاسفانه خدماتی در این زمینه ارائه نمیکنیم.

   1. سلام من از تیک تاک با اکانت اینستام وارد شدم بعد چند روز از پیجم افتادم بیرون و میگفت که قفل شده چون احتمال هک داده بود ، نه شماره تلفن داده بودم نه ایمیلم یادم بود نه فیس بوک از طریق پشتیبانی انجام‌دادم و ایمیل جدید دادم تایید شد و برام گزینه اومد و حتی پسوردمو عوض کردم. از طریق ایمیل جدید اما هنوز وقتی میرم میگه قفل و همون اخطار و میده ، و ایمیل اولی که یادم نیست و‌ میاره که بهش کد بفرسته، با اینکه ایمیل جدیدم تایید شده و حتی از اون طریق پسورد عوض کردم ، میخوام بدونم زمان میبره که از قفل شدن برداشته شه؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

 33. سلام.وقت بخیر.پیج من هک شده.متاسفانه هکر نام کاربری ،رمز و هر چیزی که لازم بوده رو تغییر داده.بطوری ک وقتی توی اینستا نام کاربری خودم رو سرچ میکنم بالا نمیاره.میخواستم پیجم رو برگردونم.ممنون میشم اگه بتونید کمکم کنید

  1. سلام.
   اون صحفه‌ای که که باید سابمیت ریکوئست رو بزنیم واسه من نمیاره.
   تروخدا کمک کنید.
   با چندتا اکانت امتحان کردم واسه اونا اورد ولی اون اکانتم که هک شده رو نمیاره.

 34. سلام یه پیج شخصی داشتم که یکسال ۲ماهه هک شده قبلاهر چی میزدم رو جیمیل و پسورد میگفت همچین نام کاربری وجود ندارد ولی امشب هم نام کاربری هم پسورد زدم دیگه قبول کرد اما میرم تو پیجم هیچ فالوری ندارم چیکارکنم البته یه پیج زدم باهمون مشخصات ولی عدد بهش اضافه کردم حالا هیچ فالوری نداره میگه اگه این پیج میخواید باید این یکی را حذف کنی ممنون میشم راهنمایم کنید؟

  1. سلام و احترام؛
   متوجه منظورتون نشدم. اکانتی با همون نام کاربری ایجد کردید یا اکانتی با نام کاربری مشابه به همراه عدد ایجاد کردید؟

 35. سلام وقت بخیر من عکسم را با اسم اکانت و شماره که فرستاده بودن واسه اینستاگرام فرستادم معمولا چقد طول میکشه تا جواب بدن

 36. سلام ببخشید لطفا کمکم کنید من تمام مراحل انجام میدم ولی چیزی که تو تصویر هست برا من نمیاره دقیقا هم همین اکانتم که هک شده هر اکاتتی رو که تست میکنم میاره جز اکانتی که هک شده چطور بگم فرم نمیاره ی چیز دیگه میاره این باید چیکار کنم ؟ ترو خدا کمک کنین بدجور کمک لاژمم تمام مراحل درست انجام دادم ولی فرم نمیاره

 37. سلام، پیج من در دست یک هکر هست و شماره روی خودمه ولی عوضش کرده و ایمیل مال خودم هم عوض کرده ایمیل اولیه این میشه پیج را بازگردانی کنیم

 38. سلام‌من یه خرید اینترنتی کردم رفتم انجام دادم تمام که شد صفحه اینستام قفل شد حالا جیمیل که اول اینستا دادم رو نه یادم‌میاد نه پسووردشو .
  کدی هم که اینستا میده مستقیم‌میره به همون جیمیل که اصلا یادم نمیاد چیکار کنم چون باشماره تلفنم ثبتم نکردم که راحت برگردم.

  1. سلام دوست عزیز خرید اینترنتی ارتباطی با مشکل در اینستاگرام نداره راه های بازگردانی اکانت هم یا از ایمیل هست یا شماره تلفن که کد رو برای ایمیلتون ارسال می کنه و شما دسترسی ندارید بهش باید بازگردانی ایمیل رو انجام بدین.

 39. سلام وقت بخیر. من رمز اینستاگرامم رو فراموش کردم. وقتی میخوام وارد حسابم بشم و از طریق شماره موبایل رمز رو بگیرم، وقتی روی پیامک میرنم هیچ پیامی برام ارسال نمیشه فقط مینویسه رد کردن( dismiss).با کامپیوتر از طریق سایت میرم مینویسه چند دقیقه صبر کنید ولی بازم بعدش هیچ پیامی نمیاد. ایمیلم موقع ثبت نام وارد نکردم. الان باید چکار کنم. خواهش میکنم راهنمایی کنید

 40. سلام پیج اینستام من هیچی بالا نمیاد اصلا وجود نداره میگه… استوری درمورد اهواز گزاشتم نمیدونم مشکلش چیه کمکم کنید لطفا

 41. سلام خسته نباشیذ من need help میزنم صحفه سفید میشه و هیچ فعالیتی نمیکنه چیکار میتونم بکنم
  پیچ دارم نه به ایمیل دسترسی دارم نه شمارم
  صحفه help \سفید میشه لطفا راهنمایی بفرمایید

 42. سلام وقتتون بخیر،
  پیج من با ۱۷k فالوئر هک شده،من تونستم پیج رو از دسترس ایشون خارج کنم و رمز جدید گذاشتم اما الان نمیتونم وارد پیج بشم چون ایشون تأیید دو مرحله ای رو با شماره و ایمیل خودش فعال کرده و وقتی میخوام وارد پیج بشم کد برای خودم ارسال نمیشه.
  ممنون میشم راهنماییم کنید تا بتونم تأیید دو مرحله‌ای رو هم درست کنم🙏🏻

  1. سلام دوست عزیز اگر روی اون پیج ایمیل بوده میتونید از طریق ایمیل برای بازگردانی پیجتون اقدام کنید به ایمیلتون برید و پیام هایی که از طرف اینستاگرام اومده رو چک کنید.

  2. سلام و احترام؛
   به صورت کلی 4 روش برای بازیابی پیج هک شده وجود داره:
   از طریق پیامک
   ایمیل
   پشتیبانی اینستاگرام و فیسبوک
   در صورتی که در مراحل بازیابی با مشکل مواجه شدید حتما بایک مشاور امنیتی اینستاگرام موضوع رو مطرح کنید.

 43. سلام عرض ادب خدمت شما
  پیج بنده نزدیک به ۱۰k هک شده
  به صورتی که هم اسمم عوض شده هم
  عکس رویه پیجم
  موقع که میخوام واردپیجم بشم میگه اصلا با همچین نام کاربری نداریم
  من پیجم رو با شماره تلفن درست کردم
  از ایمیل استفاده نکردم
  خواهشمندم راهنمایی بفرمایید

  1. سلام و احترامغ
   در صورتیکه ایمیلی روی اکانت ثبت کرده باشیدیا پج شما به اکانت فیسبوک متصل شده باشد امکان بازیابی آن وجود خواهد داشت. در غیراینصورت اگر هیچکدام از این شرایط را ندارید می توانید با بخش پشتیبانی اینستاگرام مکاتبه نمایید.

 44. سلام
  پیج اینستای منم هک شده و در قسمت فعالیت ورود به سیستم اینستا فقط فقط فعالیت ورود اون هکر رو نشون میده .چند بار هم که سعی کردم پاکش کنم از پیج فقط خودم از پیج خارج شدم درصورتیکه باید اون حذف میشد.ممنون میشم یه راهکار بدین.

  1. سلام و احترام؛
   بررسی نمایید که ورود با آیپی های مختف نداشته باشید سپس نوع دستگاه را بررسی نمایید که با دستگاه شما متفاوت باشد در صورت نمایش دستگاهی غیر از تلفن همراه خود در این زمینه اقدام نمایید. ممکن است قبلا با همین دستگاه و آیپی های مختلف وارد اکانت شده باشید.

 45. سلام پیج من پریده ومیخوام وارد بشم میگه گذرواژه اشتباه همه مراحل را انجام میدم اخرمیگه پیج شما توسط اینستاگرام مسدودشده است وطی یکروز مراحل زیر را انجام دهیدمراحل راکه انجام میدم ایمیلی که میفرستندبه ادرس ایمیل من نمیادوبه ادرس ایمیلی دیگرمیرود لطفابفرماییدایااین پیج هک شده است یاخیر/متشکرم

  1. واگرهک نشده راهنمایی بفرمایید که چگونه به حساب خود برگردم درصورتیکه هم ایمیل وهم گذرواژه خودرا فراموش کرده ام متشکرم

  2. سلام و احترام؛
   چه مراحلی جهت انجام به شما پیشنهاد می شود؟ در صورت امکان تصویر یا متن پیغام خطا را ارسال نمایید. ممکن است پیج شما به واسطه انجام یکسری فعالیت های مغایر با قوانین ایسنتاگرام مسدود شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا