شبکه های اجتماعی

چگونگی ارسال خودکار عکس های اینستاگرام به فیس بوک

محتواهای تصویری جذابیت بیشتری برای مخاطبین در رسانه های اجتماعی نظیر فیس بوک، اینستاگرام، توییتر و… ایجاد می کنند. اکثر بازاریابان از این نوع محتوا برای تبلیغ و معرفی محصولات خود استفاده می کنند. از آنجا که در حال حاضر اینستاگرام به عنوان محبوب ترین شبکه اجتماعی شناخته می شود یکی از بهترین راه ها برای بازاریابی در این رسانه اجتماعی، اتصال اینستاگرام به فیس بوک است که باعث افزایش توجه مخاطبین به این محتواهای تصویری می شود. پس از مطالعه مقاله آموزش اتصال اینستاگرام به فیس بوک را در میزبان فا مگ با چگونگی ارسال خودکار عکس های اینستاگرام به فیس بوک آشنا خواهید شد.

اتصال اینستاگرام به فیس بوک

اتصال اینستاگرام به فیس بوکدر نظر بگیرید بخواهید پست هایی که در اینستاگرام خود منتشر می کنید را در شبکه اجتماعی فیس بوک خود نیز به اشتراک بگذارید تا مخاطبین فیس بوکتان نیز پست مورد نظر را مشاهده کنند. در حالت عادی باید وارد اکانت فیس بوک خود شوید و این کار را مجددا تکرار کنید. اینستاگرام قابلیتی را برای کاربران خود فراهم کرده تا بتوانند حساب کاربریشان را به حساب فیس بوک متصل کنند. اتصال اینستاگرام به فیس بوک به این معنی است که هر پستی در اینستاگرام منتشر می شود به صورت همزمان در فیسبوک نیز پست شود. ارسال خودکار عکس های اینستاگرام به فیس بوک می تواند موجب تسریع امور کاری گردد. این قابلیت بیشتر برای کسب و کارهای تجاری کاربرد دارد تا از این طریق بتوانند در زمان کمتر خدمات و محصولات خود را به دامنه گسترده ای از مخاطبین خود نشان دهند. در ادامه به چگونگی ارسال خودکار عکس های اینستاگرام به فیس بوک می پردازیم.

چگونه اکانت اینستاگرام را به فیسبوک وصل کنیم؟

برای انجام این کار ابتدا اینستاگرام خود را به روزرسانی کنید و مراحل زیر را طی کنید:

 نکته: توجه داشته باشید برای وصل شدن اینستاگرام به فیس بوک لازم است شما ادمین اکانت فیس بوک خود باشید.
 1. پس از لمس تب پروفایل شخصی خود گزینه settings را انتخاب نمایید.
 2. از منوی باز شده روی گزینه Account و سپس linked Accounts را لمس کنید.
 3. حال می توانید از لیست شبکه های اجتماعی قابل اتصال facebook را انتخاب کنید. اگر شما قبلا به فیس بوک متصل نشده اید باید اطلاعات ورود به اکانت فیس بوک را انتخاب نمایید. سپس گزینه continue را بزنید.
 4. در مرحله بعد در مقابل facebook نام کاربری اکانت فیس بوکتان به رنگ آبی نشان داده شده است آن را انتخاب نمایید و مجددا گزینه continue را بزنید.
 5. به منظور اشتراک گذاری پست های اینستاگرام در فیس بوک گزینه start sharing to facebook را انتخاب نمایید. این گزینه اعلام می کند عکس ها و ویدیوهای پست شده در فید و یا استوری اینستاگرام شما به طور خودکار در حساب فیس بوکتان اشتراک گذاشته شود.

اتصال اینستاگرام به فیس بوک

 نکته: برای اتصال به فیس بوک، توییتر و سایر شبکه های اجتماعی نیاز به روش های تغییر آی پی خواهید داشت.

تبریک می گوییم اکانت شما با موفقیت به پیج فیس بوکتان متصل گردید. روش وصل شدن اینستاگرام به توییتر و سایر شبکه های اجتماعی نیز به همین شکل است.

تنظیمات اتصال اینستاگرام به فیسبوک

 • پس از اتصال اینستاگرام به فیس بوک می توانید با استفاده از تنظیمات اشتراک گذاری در قسمت share to مشخص نمایید پست های اینستاگرام در کدام محل از فیس بوک منتشر شوند. فعال بودن گزینه Facebook Profile به این مفهوم که پست های اینستاگرام به صورت پیش فرض روی پروفایل فیس بوکتان منتشر می گردند.
نکته:
1. اگر فقط فیس بوک را به اینستاگرام متصل کرده باشید به صورت پیش فرض پست های اینستاگرام روی پروفایل فیسبوک شما به اشتراک گذاشته می شوند.
2. در صورتی که بخواهید چندین اکانت اینستاگرام را به صفحه فیس بوک خود متصل نمایید همان مراحل را برای متصل شدن اینستاگرام به فیس بوک دنبال کنید.

 • اکنون برای اشتراک گذاری یک عکس در هر دو شبکه اجتماعی کافیست در مرحله افزودن عکس در اینستاگرام تیک گزینه facebook را نیز فعال نمایید.

اتصال اینستاگرام به فیس بوک

چرا اینستاگرام را به فیسبوک متصل کنیم؟

 • صرفه جویی در زمان اشتراک گذاری یک پست
 • ارسال خودکار عکس های اینستاگرام به فیس بوک
 • یافتن دوستان فیس بوک در اینستاگرام
 • دسترسی به اینستاگرام از طریق فیسبوک
 • امکان انتخاب ارسال پست یا استوری یا هر دو در پیج اینستاگرام
 • افزایش شانس دیده شدن پست ها توسط دوستان و دنبال کنندگان شما
 • به اشتراک گذاری پست های اینستاگرام به صورت خودکار در فیس بوک با امکان انتخاب دستی

درباره اتصال اینستاگرام به فیس بوک بیشتر بدانید:

 • آیا امکان اتصال چند اکانت اینستاگرام به یک اکانت فیس بوک وجود دارد؟
  بله. این امکان وجود دارد که شما چند اکانت اینستاگرام را به صورت همزمان به یک اکانت فیس بوک متصل کنید.
 • چگونه اکانت اینستاگرام را به فیسبوک وصل کنیم؟
  از طریق مسیر settings>Accounts> Linked Accounts در اینستاگرام می توانید حساب اینستاگرام خود را به پیج فیسبوکتان متصل کنید.
 • چگونه می توانید همزمان در اینستاگرام و فیس بوک پست کنید؟
  برای انجام این کار لازم است اکانت اینستاگرام خود را به اکانت فیس بوکتان متصل کنید و سپس در هنگام انتشار پست در اینستاگرام تیک گزینه share to facebook را انتخاب نمایید.
 • چرا نمی توانم فیس بوک خود را به اینستاگرام پیوند دهم؟
  به منظور متصل شدن اینستاگرام و فیس بوک و چگونگی ارسال خودکار عکس های اینستاگرام به فیس بوک لازم است به اکانت فیس بوک خود لاگین کنید. برای انجام این کار نیاز به روش های تغییر آی پی خواهید داشت. علاوه بر این لازم است نام کاربری و پسورد اکانت فیس بوکتان را در اختیار داشته باشید. در غیر این صورت امکان اتصال اکانت اینستاگرام به فیس بوک وجود نخواهد داشت.
 • پس از اتصال اینستاگرام به پیج فیس بوک چه اتفاقی می افتد؟
  می توانید دوستان فیس بوک خود را در اینستاگرام بیابید. همچنین در صورت تمایل امکان اشتراک گذاری پست های اینستاگرام به صورت همزمان روی پیج فیس بوک فراهم می شود.
 • آیا پس از اتصال اینستاگرام به فیس بوک امکان مشاهده پست های فیس بوک به صورت عمومی وجود دارد؟
  خیر. پس از اتصال اکانت اینستاگرام به فیس بوک پست های ارسال شده به صورت پیش فرض فقط توسط دوستان شما در پیج فیس بوکتان قابل مشاهده خواهد بود.
 • چگونه اکانت اینستاگرام خود را با فیس بوک همگام سازی کنیم؟
  اکثر کاربران سوال می کنند که چگونه از طریق فیسبوک وارد اینستاگرام شویم؟ برای انجام این کار ابتدا لازم است اکانت شخصی خود را به اکانت تجاری تبدیل کنید. و در هنگام تجاری کردن اکانت گزینه Log in with Facebook را انتخاب نمایید. صفحه فیس بوک مورد نظرتان را انتخاب و اطلاعاتی نظیر شماره تماس شرکت، آدرس ایمیل و … را جهت همگام سازی وارد نمایید. با انجام این کار اکانت تجاری اینستاگرام و تبلیغات در گوگل شما فعال می شود.
 • آیا می توانم نام آلبوم فیس بوک خود را که پست های اینستاگرام را در آن آپلود می کنم تغییر دهم؟ 
  بله. شما می توانید با رفتن به آلبوم عکس در فیس بوک نام آلبوم خود را تغییر دهید. اما بخاطر داشته باشد پس از انجام این کار به محض به اشتراک گذاری عکس جدید از اینستاگرام در فیس بوک یک آلبوم جدید به نام instagram post ایجاد می شود و پست شما به آن اضافه می گردد.
 • شبکه های اجتماعی قابل اتصال به اینستاگرام کدامند؟
  فیس بوک، توییتر، Ameba ،OK.ru و Tumblr شبکه های اجتماعی قابل اتصال به اکانت اینستاگرام هستند.

همانطور که مشاهده می کنید در این مطلب از میزبان فا مگ یاد می گیریم چگونه اکانت اینستاگرام را به فیسبوک وصل کنیم. اتصال اینستاگرام به فیس بوک و یا دیگر شبکه های اجتماعی به معنی اشتراک گذاری پست ها در هر دو شبکه اجتماعی است. در این صورت با صرفه جویی در زمان تنها با انتشار پست در یکی از شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام این امکان وجود دارد که پست شما در فیس بوک یا دیگر شبکه های اجتماعی به صورت خودکار منتشر گردد. نظر شما در مورد اتصال  اینستاگرام به فیس بوک چیست؟ دیدگاه های خود را در میزبان فا مگ ثبت کنید.

آموزش رایگان اینستاگرام

برچسب ها

راضیه حلاج

فارغ التحصیل رشته نرم افزار است، تولید محتوا، دیجیتال مارکتینگ، سئو و بهینه سازی سایت حوزه تخصصی اوست و بیش از سه سال سابقه فعالیت در این حوزه دارد. در حال حاضر به عنوان محتوا نویس مقالات آی تی در میزبان فا مگ فعالیت می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن