شبکه های اجتماعی

چگونگی ارسال خودکار عکس های اینستاگرام به فیس بوک

محتواهای تصویری جذابیت بیشتری برای مخاطبین در رسانه های اجتماعی نظیر فیس بوک، اینستاگرام، توییتر و… ایجاد می کنند. اکثر بازاریابان از این نوع محتوا برای تبلیغ و معرفی محصولات خود استفاده می کنند. از آنجا که در حال حاضر اینستاگرام به عنوان محبوب ترین شبکه اجتماعی شناخته می شود یکی از بهترین راه ها برای بازاریابی در این رسانه اجتماعی، اتصال اینستاگرام به فیس بوک است که باعث افزایش توجه مخاطبین به این محتواهای تصویری می شود. پس از مطالعه مقاله آموزش اتصال اینستاگرام به فیس بوک را در میزبان فا مگ با چگونگی ارسال خودکار عکس های اینستاگرام به فیس بوک آشنا خواهید شد.

اتصال اینستاگرام به فیس بوک

اتصال اینستاگرام به فیس بوکدر نظر بگیرید بخواهید پست هایی که در اینستاگرام خود منتشر می کنید را در شبکه اجتماعی فیس بوک خود نیز به اشتراک بگذارید تا مخاطبین فیس بوکتان نیز پست مورد نظر را مشاهده کنند. در حالت عادی باید وارد اکانت فیس بوک خود شوید و این کار را مجددا تکرار کنید. اینستاگرام قابلیتی را برای کاربران خود فراهم کرده تا بتوانند حساب کاربریشان را به حساب فیس بوک متصل کنند. اتصال اینستاگرام به فیس بوک به این معنی است که هر پستی در اینستاگرام منتشر می شود به صورت همزمان در فیسبوک نیز پست شود. ارسال خودکار عکس های اینستاگرام به فیس بوک می تواند موجب تسریع امور کاری گردد. این قابلیت بیشتر برای کسب و کارهای تجاری کاربرد دارد تا از این طریق بتوانند در زمان کمتر خدمات و محصولات خود را به دامنه گسترده ای از مخاطبین خود نشان دهند. در ادامه به چگونگی ارسال خودکار عکس های اینستاگرام به فیس بوک می پردازیم.

چگونه اکانت اینستاگرام را به فیسبوک وصل کنیم؟

برای انجام این کار ابتدا اینستاگرام خود را به روزرسانی کنید و مراحل زیر را طی کنید:

 نکته: توجه داشته باشید برای وصل شدن اینستاگرام به فیس بوک لازم است شما ادمین اکانت فیس بوک خود باشید.
 1. پس از لمس تب پروفایل شخصی خود گزینه settings را انتخاب نمایید.
 2. از منوی باز شده روی گزینه Account و سپس linked Accounts را لمس کنید.
 3. حال می توانید از لیست شبکه های اجتماعی قابل اتصال facebook را انتخاب کنید. اگر شما قبلا به فیس بوک متصل نشده اید باید اطلاعات ورود به اکانت فیس بوک را انتخاب نمایید. سپس گزینه continue را بزنید.
 4. در مرحله بعد در مقابل facebook نام کاربری اکانت فیس بوکتان به رنگ آبی نشان داده شده است آن را انتخاب نمایید و مجددا گزینه continue را بزنید.
 5. به منظور اشتراک گذاری پست های اینستاگرام در فیس بوک گزینه start sharing to facebook را انتخاب نمایید. این گزینه اعلام می کند عکس ها و ویدیوهای پست شده در فید و یا استوری اینستاگرام شما به طور خودکار در حساب فیس بوکتان اشتراک گذاشته شود.

اتصال اینستاگرام به فیس بوک

 نکته: برای اتصال به فیس بوک، توییتر و سایر شبکه های اجتماعی نیاز به روش های تغییر آی پی خواهید داشت.

تبریک می گوییم اکانت شما با موفقیت به پیج فیس بوکتان متصل گردید. روش وصل شدن اینستاگرام به توییتر و سایر شبکه های اجتماعی نیز به همین شکل است.

تنظیمات اتصال اینستاگرام به فیسبوک

 • پس از اتصال اینستاگرام به فیس بوک می توانید با استفاده از تنظیمات اشتراک گذاری در قسمت share to مشخص نمایید پست های اینستاگرام در کدام محل از فیس بوک منتشر شوند. فعال بودن گزینه Facebook Profile به این مفهوم که پست های اینستاگرام به صورت پیش فرض روی پروفایل فیس بوکتان منتشر می گردند.
نکته:
1. اگر فقط فیس بوک را به اینستاگرام متصل کرده باشید به صورت پیش فرض پست های اینستاگرام روی پروفایل فیسبوک شما به اشتراک گذاشته می شوند.
2. در صورتی که بخواهید چندین اکانت اینستاگرام را به صفحه فیس بوک خود متصل نمایید همان مراحل را برای متصل شدن اینستاگرام به فیس بوک دنبال کنید.

 • اکنون برای اشتراک گذاری یک عکس در هر دو شبکه اجتماعی کافیست در مرحله افزودن عکس در اینستاگرام تیک گزینه facebook را نیز فعال نمایید.

اتصال اینستاگرام به فیس بوک

چرا اینستاگرام را به فیسبوک متصل کنیم؟

 • صرفه جویی در زمان اشتراک گذاری یک پست
 • ارسال خودکار عکس های اینستاگرام به فیس بوک
 • یافتن دوستان فیس بوک در اینستاگرام
 • دسترسی به اینستاگرام از طریق فیسبوک
 • امکان انتخاب ارسال پست یا استوری یا هر دو در پیج اینستاگرام
 • افزایش شانس دیده شدن پست ها توسط دوستان و دنبال کنندگان شما
 • به اشتراک گذاری پست های اینستاگرام به صورت خودکار در فیس بوک با امکان انتخاب دستی

درباره اتصال اینستاگرام به فیس بوک بیشتر بدانید:

 • آیا امکان اتصال چند اکانت اینستاگرام به یک اکانت فیس بوک وجود دارد؟
  بله. این امکان وجود دارد که شما چند اکانت اینستاگرام را به صورت همزمان به یک اکانت فیس بوک متصل کنید.
 • چگونه اکانت اینستاگرام را به فیسبوک وصل کنیم؟
  از طریق مسیر settings>Accounts> Linked Accounts در اینستاگرام می توانید حساب اینستاگرام خود را به پیج فیسبوکتان متصل کنید.
 • چگونه می توانید همزمان در اینستاگرام و فیس بوک پست کنید؟
  برای انجام این کار لازم است اکانت اینستاگرام خود را به اکانت فیس بوکتان متصل کنید و سپس در هنگام انتشار پست در اینستاگرام تیک گزینه share to facebook را انتخاب نمایید.
 • چرا نمی توانم فیس بوک خود را به اینستاگرام پیوند دهم؟
  به منظور متصل شدن اینستاگرام و فیس بوک و چگونگی ارسال خودکار عکس های اینستاگرام به فیس بوک لازم است به اکانت فیس بوک خود لاگین کنید. برای انجام این کار نیاز به روش های تغییر آی پی خواهید داشت. علاوه بر این لازم است نام کاربری و پسورد اکانت فیس بوکتان را در اختیار داشته باشید. در غیر این صورت امکان اتصال اکانت اینستاگرام به فیس بوک وجود نخواهد داشت.
 • پس از اتصال اینستاگرام به پیج فیس بوک چه اتفاقی می افتد؟
  می توانید دوستان فیس بوک خود را در اینستاگرام بیابید. همچنین در صورت تمایل امکان اشتراک گذاری پست های اینستاگرام به صورت همزمان روی پیج فیس بوک فراهم می شود.
 • آیا پس از اتصال اینستاگرام به فیس بوک امکان مشاهده پست های فیس بوک به صورت عمومی وجود دارد؟
  خیر. پس از اتصال اکانت اینستاگرام به فیس بوک پست های ارسال شده به صورت پیش فرض فقط توسط دوستان شما در پیج فیس بوکتان قابل مشاهده خواهد بود.
 • چگونه اکانت اینستاگرام خود را با فیس بوک همگام سازی کنیم؟
  اکثر کاربران سوال می کنند که چگونه از طریق فیسبوک وارد اینستاگرام شویم؟ برای انجام این کار ابتدا لازم است اکانت شخصی خود را به اکانت تجاری تبدیل کنید. و در هنگام تجاری کردن اکانت گزینه Log in with Facebook را انتخاب نمایید. صفحه فیس بوک مورد نظرتان را انتخاب و اطلاعاتی نظیر شماره تماس شرکت، آدرس ایمیل و … را جهت همگام سازی وارد نمایید. با انجام این کار اکانت تجاری اینستاگرام و تبلیغات در گوگل شما فعال می شود.
 • آیا می توانم نام آلبوم فیس بوک خود را که پست های اینستاگرام را در آن آپلود می کنم تغییر دهم؟ 
  بله. شما می توانید با رفتن به آلبوم عکس در فیس بوک نام آلبوم خود را تغییر دهید. اما بخاطر داشته باشد پس از انجام این کار به محض به اشتراک گذاری عکس جدید از اینستاگرام در فیس بوک یک آلبوم جدید به نام instagram post ایجاد می شود و پست شما به آن اضافه می گردد.
 • شبکه های اجتماعی قابل اتصال به اینستاگرام کدامند؟
  فیس بوک، توییتر، Ameba ،OK.ru و Tumblr شبکه های اجتماعی قابل اتصال به اکانت اینستاگرام هستند.

همانطور که مشاهده می کنید در این مطلب از میزبان فا مگ یاد می گیریم چگونه اکانت اینستاگرام را به فیسبوک وصل کنیم. اتصال اینستاگرام به فیس بوک و یا دیگر شبکه های اجتماعی به معنی اشتراک گذاری پست ها در هر دو شبکه اجتماعی است. در این صورت با صرفه جویی در زمان تنها با انتشار پست در یکی از شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام این امکان وجود دارد که پست شما در فیس بوک یا دیگر شبکه های اجتماعی به صورت خودکار منتشر گردد. نظر شما در مورد اتصال  اینستاگرام به فیس بوک چیست؟ دیدگاه های خود را در میزبان فا مگ ثبت کنید.

آموزش رایگان اینستاگرام

راضیه حلاج

راضیه چندین سال است که به محتواسازی علاقمند شده و به صورت حرفه ای در زمینه تولید محتوا در حال فعالیت است. او تجربیات خوبی در حوزه گرافیک نیز دارد و روز به روز در تلاش است تا سطح علمی خود را ارتقاء دهد.

نوشته های مشابه

‫44 دیدگاه ها

 1. سلام خسته نباشید
  میخواستم بدونم میشه پیام های حذف شده دایرکت اینستاگرام رو از طریق فیسبوک برگردوند؟؟

 2. سلام علیکم
  آیا یتوان اکانتی که ایسنتاگرام به آن وصل شده را تغییر داد و با یک اکانت دیگر تعویض نمود
  ممنون میشویم همکاری فرمایید

  1. سلام و احترام
   بله امکانش هست. کافیه اول اتصال اکانت فیس بوک قبلی تان را از اینستاگرام قطع کنید و سپس اکانت جدید فیس بوکتان را طبق مراحلی که در این مقاله آموزش داده شده به اکانت اینستاگرامتان متصل نمایید.
   برای قطع اتصال اکانت فیس بوک قبلی تان لینک مقاله زیر را مطالعه کنید.
   چگونه اینستاگرام خود را از فیس بوک قطع کنیم؟
   نکته: توجه داشته باشید برای انجام این کار نیاز به تغییر آی پی خواهید داشت.
   موفق باشید.

 3. بسیار مفید بود
  من چند بار تست کرده بودم ولی پستا نمیرفت. الان متوجه شدم اون مرحله آخر رو تیکشو فعال نمیکردم که با کمک اموزش شما فعال شد

  1. سلام روزبخیر؛
   بسیار عالی.
   موفق و پایدار باشید.

 4. این موضوع برای فیس بوک قدیمی جواب میداد. الان با بروزرسانی فیس بوک دیگه نمیشه به پیج کاری فیس بوک متصل شد. فقط به پیج شخصی متصل میشه. یعنی قبلا برای اینکه شما پیج کاری بسازین ابتدا باید پیج شخصی می ساختین برای همین موقع اتصال در اینستاگرام اگر 4 تا پیج کاری داشته باشین فقط یه دونش نمایش داده میشه و به ناچار همون پیج شخصیت رو باید وصل کنی.

 5. سلام برعکسش هم ممکنه ؟ یعنی پستهایی که داخل فیسبوک میذاریم رو اینستا نشون بده

  1. سوال این دوستمون سوال من هم هست.
   لطفا راهنمایی بفرمایید

   1. سلام روزبخیر بله امکانش هست. برای ارسال پست از فیسبوک به اینستاگرام مطابق با راهنمای زیر عمل کنید:

    اول از هر چیزی فیسبوک رو روی سیستم کامپیوترتون بازکنید در صفحه اصلی روی بخش settings کلیک کنید.
    در صفحه باز شده از ستون سمت چپ روی گزینه instagram کلیک کنید.
    حالا روی دکمه Login کلیک کنید. اطلاعات ورود ب اکانت اینستاگرام شامل نام کاربری و رمز عبور رو وارد کنید.
    خب تا اینجا اتصال اکانت فیسبوک به اینستاگرام برقرار شد. حالا با کلیک روی دکمه page در بالاسمت چپ صفحه، به صفحه اصلی برگردید.
    حالا روی یاکس Write a post کلیک کنید. در این قسمت می تونید پستتون رو طراحی کنید. 😊
    می تونید تصویر هم اضافه کنید منتهی نمیشه چندین تصویر انتخاب کرد. گزینه instagram رو انتخاب کنید.
    در آخر روی دکمه آبی رنگ share now کلیک کنید.

 6. سلام خسته نباشید . من اینستاگرامم کاری هست میخوام به فیسبوکم‌متصل بشه همه مراحل رو که گفتید رفتم‌اما در آخر قبول نمیکنه. یعنی گزینه ای که در اخر میاد که نوشته (انجام شد) فعال نیست. ممکنه راهنماییم کنید؟

  1. سلام روزبخیر؛
   هنگام برقراری اتصال باید از برنامه های تغییر رمز آیپی استفاده کنید بدون اینکاراتصال برقرار نمیشه.
   یکبار از اکاننتون لاگ اوت و مجددا وارد بشید و مراحل رو تست کنید.

 7. برای اینکه پست ها داخل فیسبوک هم ارسال بشن نیازه حتما وی پی ان فعال باشه ؟ منظورم بعد از اینکه قیسبوکمون رو به ایسنتاگرام وصل کردیم و حالا پست گذاشتیم هست. ممنون

 8. سلام من اینستاگرام را از طریقه ای که گفتید به هم متصل کردم ولی عکسی که تو پیج اینستاگرام میزار و ارسال میکنم تو پیج فیس بوکم نمیره چه کار باید کرد

 9. سلام من اینستاگرامم رو وصل فیس بوک‌کردم ولی الان میبینم قطع شده و هر چی سعی میکنم میزنه خطا در سیستم دوباره امتحان کنید .
  ممنون‌میشم امر بفرمایید چکار کنم .

 10. سلام
  اینستا نصب کردم الان ک میخام لاگینگ کنم errorمیده،حسابم مسدود شده امکان بازیابی هست

 11. من عکس رو از فیس بوک پاک کردم ولی توی سرچ گوگل میاد
  چکار کنم

  1. سلام دوست عزیز زمانی که عکس از منبع اصلی حذف بشه یه مقدار زمان میبره تا از موتور های جستوجوی گوگل هم حذف بشه

 12. سلام من ویدیوهای بلندی که تو اینستا میفرستم رو با این که به فبسبوک وصلم تو فیسبوک ارسال نمیشه ویدیوهای کوتاه مشکلی ندارم

 13. سلام .من اینستاگرامم رو به فیس بوک وصل کردم و با گزینه شر تو فیس بوک و توییتر پست ارسال میشه ولی میخوام پست فیس بوکم عمومی باشه و برای همه باز بشه… و همه ببیننش)بخاطر کارم که نقاشی هست
  چطوری این امکانش هست؟

 14. درود بر شما من تامبلر رادارم و اسون باهاش کار میکنم و مشکلی ندارم ولی میخوام به اینستا پیوندش دهم زمان که شار تو تامبلر را میزنم گزینه ایمیل و پسوورد میاد ولی گزینه ای نداره که وارد ای دی خودم بشم تا بتونم اینستا را به تامبلر پیوند دهم خواهش میکنم راهنمایی کنید چگونه این دوشواری را برطرف کنم؟؟

 15. سلام من قبلا متصل کرده بودم حساب اینستاگرام و به فیسبوک به اسم اینستاگرام پست اشتراک گذاری میشد و بازدید خوب میخورد ایدپیج اینستاگرام و تغییر دادم الان که وصل میکنم فیسبوک به اسم خود حساب فیسبوک اشتراک گذاری میشه دیگه تو اینستاگرام بازدیدم دیده نمیشه مشکل کجاست راهنمایی کنید تشکر

 16. سلام من وقتی از اینستاگرام پستی به اشتراک میزارم به اسم فیسبوکم نشر داده میشه و اصلا بازدیدش تو پیجم نمیخوره قبل اینکه آیدی پیجمو عوض کنم هرپستی میزاشتم به اسم پیجم ارسال میشد و بازدید میخورد لطفا راهنمایی کنید مشکل کجاست

 17. Use *** to verify your instagram account
  سلام من چند وقته که داخل اینستاگرام میشم این پیام برام میاد معنیش چیه

  1. با سلام دوست عزیز
   احتمالا اینستاگرام از شما می خواهد که احراز هویت انجام داده و ثابت کنید که ربات نیستید. لطفا یک تصویر از خطا دریافتی ارسال نمایید تا بتوانیم به شکل بهتری شما را راهنمایی نماییم.
   موفق و پیروز باشید

 18. سلام خسته نباشید وقتی میخوام اینستارو به فیس بوک وصل کنم وقتی که رمز فیس بوک رو میرنم همش ارور میده و مینویسه رمز شما درست نیس درحالی درست میزنم لطفا راهنمایییم کنید

  1. سلام و احترام؛
   حتما به کوچک و بزرگ بودن حروف و همچنین عدم وجود کاراکتر یا فاصله اضافی دقت نمایید.
   همچنین می توانید یکبار در خصوص تغییر رمز اکانت خود اقدام نموه و مجددا مراحل اتصال اینستاگرام به فیسبوک را بررسی کنید.

 19. سلام خسته نباشید
  اینستاگرام من گزینه linked account رو نداره اصلا”😐

 20. سلام پیج من اخطار You can’t use Instagram because your account didn’t follow our
  Community Guidelines. This decision can’t be reversed either because we’ve already reviewed it, or because 30 days have passed since your account was disabled. می‌دهد و الان ده روزه نمیتونم وارد اکانتم بشم تا ثابت کنم هویتم را حتی به اینستا ایمیلم فرستادم ولی پاسخی دریافت نکردم

  1. سلام و احترام؛
   به نظر می رسد اکانت شما به دلیل عدم رعایت دستورالعمل ها و قوانین پایه اینستاگرام معلق و پس از آن غیرقابل دسترس شده است. امکان در دسترس قرار گرفتن چنین پیج هایی بسیار ضعیف است.

 21. آیا میشود که بازدید کننده گان استوری فیس بوک خود را همزمان در استوری انستاگرام هم مشاهده نماییم؟

 22. سلام، چرا من پست یا استوری اینستاگزامی دوستانم رو در فیس بوک‌نمیتونم ببینم؟! با اینکه share تو فیس بوک رو زدن و من هم جز دوستانشون هستم و یه مدت نمیتونم ببینم، حتی در کنار هم امتحان کردیم و باز هم من نتونستم در فیس بوک ببینم و فقط استپری های که خودم میزارم میبینم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا