شبکه های اجتماعی

دیلیت اکانت اینستاگرام به همراه ویدیو آموزشی

دیلیت اکانت اینستاگرام یا همان پاك كردن اكانت اينستاگرام مناسب زمانی است که تصمیم دارید با اینستاگرام خداحافظی کنید. زمانی که اشخاص تصمیم می گیرند با دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائم یا موقت از این شبکه اجتماعی خارج شوند باید با روش های پاک کردن اینستاگرام و تفاوت های آنها آشنا شده و از نحوه حذف و خارج شدن از اکانت اینستا اطلاع داشته باشند. این روزها استفاده از شبکه‌های اجتماعی مختلف مثل اینستاگرام به بخش جدایی ناپذیر زندگی فردی همه ما تبدیل شده و همه کاربران به نوعی از این رسانه‌های اجتماعی برای انتشار محتوای خود استفاده می‌ کنند. بدون شک یکی از محبوب‌ ترین رسانه‌ های اجتماعی که در ایران نیز طرفداران بسیار زیادی دارد، اینستاگرام است که امکان اشتراک گذاری تصاویر و ویدئوها را به کاربران می‌دهد. اما خیلی از اوقات ممکن است افراد تمایل داشته باشند با دیلیت اکانت اینستاگرام برای همیشه از این شبکه اجتماعی خداحافظی کنند یا اینکه با غیرفعال کردن اینستاگرام به صورت موقت برای مدتی این رسانه اجتماعی را کنار بگذارند و در زمان نیاز مجددا به این شبکه برگردند. در این آموزش از میزبان‌فا مگ قصد داریم به نحوه دی اکتیو کردن اینستاگرام به صورت موقت یا حذف کامل اکانت اینستاگرام به صورت دائمی بپردازیم. بدین ترتیب شما به صورت خلاصه و مفید می توانید با مراحل دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائم یا غیرفعال کردن اینستا به صورت موقت به خوبی آشنا شوید.

موضوعاتی که در راهنمای پاک کردن اکانت اینستاگرام به آنها پرداخته خواهد شد، به شرح ذیل است:

دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائمی و موقت

امکان دیلیت اکانت اینستاگرام به 2 صورت دائمی و موقت برای کاربران وجود دارد. در نتیجه این قابلیت کاربران می توانند هر زمان که تمایل داشتند مسیر دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت موقت را دنبال کرده و به صورت موقت از دسترس دنبال کنندگان خود خارج شوند. در این روش از حذف اکانت اینستاگرام، بعد از ورود مجدد به برنامه، اکانت اینستاگرام بدون هیچگونه تغییری بازیابی می شود. اما در روش دیلیت اکانت اینستاگرام دائمی افراد به صورت کامل از این پیامرسان خداحافظی می کنند و امکان بازگردانی اطلاعات برای آنها وجود ندارد. اینستاگرام یک بازه زمانی مشخص که به طور معمول 1 ماه است را برای کاربرانی که فرآیند دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائمی را دنبال نموده اند، در نظر گرفته است. در این بازه زمانی حساب کاربران مخفی می شود و آنها می توانند با لاگین کردن دوباره حساب خود را برگردانند. اما اگر این بازه به اتمام رسید و تلاشی برای برگرداندن اکانت حذف شده اینستاگرام صورت نگرفت، حساب به صورت کامل حذف می شود و امکان بازگردانی آن به هیچ شکلی وجود نخواهد داشت. در همین راستا نیاز دیدیم که مراحل مربوط به دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائمی و موقت را به صورت مجزا آموزش دهیم تا بتوانید به بهترین شکل ممکن برای حذف اکانت اینستاگرام خود اقدام کرده و آن را به صورت موقت یا دائم حذف نمایید.

دیلیت اکانت اینستاگرام دائمی

روش دومی که قصد داریم برای دیلیت اکانت اینستاگرام معرفی کنیم، دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام است. اگر شما تصمیم به حذف دائمی اکانت اینستاگرام خود دارید و دیگر به هیچ عنوان نمی خواهید مجددا وارد اکانت خود شوید، لازم است مراحل مربوط به دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام را دنبال کنید. در این صورت اکانت شما به صورت کامل حذف شده و امکان بازیابی مجدد آن وجود ندارد.

 • با دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام دیگر امکان ورود مجدد به حساب اینستاگرام پاک شده وجود ندارد. 
 • با دیلیت اکانت اینستاگرام تمامی اطلاعات حساب شما مثل عکس ها، ویدیو، دایرکت ها، فالوورها و… پاک می شود.
 • دلت اکانت اینستا نیز تنها از طریق وب سایت رسمی این برنامه امکان پذیر است و به هیچ عنوان نمی توانید از طریق خود برنامه این کار را انجام دهید.

🔵🟢 نکته: در همین راستا ابتدا باید روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه لینک حذف دائمی اکانت اینستاگرام هدایت شوید.

لینک دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام

 1. در اولین گام باید به صفحه حذف اکانت اینستاگرام که لینک آن در باکس بالا درج شده مراجعه کنید.
 2. در این صورت صفحه‌ ای مشابه تصویر زیر نمایش داده می‌ شود. در این مرحله از فرآیند دیلیت اکانت اینستاگرام شما باید فیلدهای زیر را پر نمایید:
  • Why are you deleting your account: دلیل خود برای دیلیت اکانت اینستاگرام را انتخاب کنید.
  • To continue, please re-enter your password: بعد از انتخاب علت حذف اکانت در این قسمت رمز اکانت خود را وارد کنید.
  آموزش دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام
 3. بعد از پر کردن فیلدهای گفته شده باید روی دکمه delete my account کلیک کنید تا فرآیند دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام آغاز شود. در این مرحله اینستاگرام برای تایید نهایی از شما سوال می پرسید که در صورت مطمئن بودن در خصوص حذف اکانت اینستاگرام باید روی دکمه OK کلیک کنید.
 4. بعد از دلیت اکانت دائمی اینستاگرام با پیغام Your account has been removed. We’re sorry to see you go مواجه خواهید شد مبنی بر اینکه که دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائم صورت گرفته است.
  🔵🟢 نکته: در نظر داشته باشید که تاریخ حذف دائم اکانت اینستاگرام شما زیر دکمه Delete my account نوشته شده است. تا فرارسیدن این تاریخ در صورت لاگین دوباره به حساب اینستاگرام، فرآیند دیلیت اکانت اینستاگرام متوقف می شود. لازم است توجه داشته باشید که در این بازه زمانی اطلاعات اکانت اینستا شما به حالت مخفی درمی آید. همچنین در نظر داشته باشید که اسم شما برای افرادی که از طریق دایرکت با آنها چت داشته اید نیز به صورت Instagram user نمایش داده خواهد شد.
  نحوه حذف دائمی اکانت اینستا

بعد از دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائم و گذشتن از تاریخی که در مراحل ذکر شده بود هر زمان که مجددا به اینستاگرام نیاز داشتید، باید یک اکانت جدید ساخته و وارد آن شوید. در همین راستا می توانید مقاله ساخت اکانت اینستاگرام را مطالعه نمایید.

دیلیت اکانت موقت اینستاگرام

اگر تصمیم به غیرفعال کردن اکانت اینستا خود دارید تا در آینده هر زمان که تمایل داشتید قادر به استفاده مجدد از آن باشید باید مراحل مربوط به دیلیت اکانت موقت اینستاگرام را طی کنید. در این صورت اکانت شما به هیچ عنوان به صورت کامل حذف نمی شود و تنها به صورت موقت دی اکتیو می شود. در این حالت اکانت اینستا شما تا زمانی که مجددا وارد آن نشده باشید، فعال نخواهد شد.

 • بعد از دی اکتیو کردن موقت اکانت اینستاگرام هر زمانی که تمایل داشته باشید می تواند پیج خود را به حالت اول برگردانید.
 • با دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت موقت اطلاعات شما از قبیل عکس، ویدیو، چت ها، فالوورها و… بدون تغییر و دست نخورده باقی می ماند.

از طریق اپلیکیشن اینستاگرام نمی توان اقدام به غیر فعال سازی اکانت اینستاگرام کرد و برای دیلیت اکانت موقت اینستاگرام باید از طریق مرورگر به وب سایت instagram مراجعه کرد.
🔵🟢 نکته: برای دی اکتیو کردن اینستاگرام و یا حذف موقت اکانت اینستا می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صورت مستقیم به صفحه لينك دیلیت اکانت موقت اینستاگرام هدایت شوید.

لینک دیلیت اکانت موقت اینستاگرام

 1. در گام اول از فرآیند دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت موقت باید روی دکمه قرمز رنگ بالا کلیک کرده سپس با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور تعیین شده با مرورگر وارد اکانت اینستاگرام خود شوید. (همچنین می توانید در اکانت اینستاگرام خود روی آیکون profile و سپس دکمه Edit Profile کلیک کنید و برای حذف اکانت موقت اینستاگرام روی گزینه Temporarily disable my account کلیک کنید تا به صفحه دی اکتیو کردن اینستاگرام هدایت شوید.
 2. صفحه‌ای مشابه تصویر زیر نمایش داده می‌شود که در اینجا با 2 فیلد اصلی رو به رو می شوید:
  • Why are you disabling your account: در این فیلد دلیل غیرفعال کردن موقت اکانت اینستاگرام خود را مشخص کنید.
  • To continue, please re-enter your password: در این فیلد نیز به منظور تاییدیه غیرفعال سازی اکانت باید رمز عبور ورود به اکانت خود را وارد کنید.
  در نهایت نیز روی دکمه Temporarily Disable Account کلیک کنید دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت موقت صورت گیرد.
  آموزش کامل دیلیت اکانت اینستاگرام
 3. سپس پنجره‌ای به صورت پاپ آپ نمایش داده خواهد شد که در این مرحله باید برای تایید فرآیند غیرفعال سازی اکانت اینستا خود روی دکمه Yes کلیک کنید تا فرآیند دیلیت اکانت موقت اینستاگرام همان لحظه یا چند ساعت بعد صورت گیرد.

با توجه به اینکه برای غیر فعال سازی موقت اینستاگرام لازم است به اکانت خود لاگین کنید. اگر نام کاربری و یا پسوردتان را بخاطر نمی آورید مقاله فراموشی رمز اینستاگرام را مطالعه کنید.

پاسخ به مهم ترین سوالات شما درمورد دیلیت اکانت اینستاگرام

 • برای دیلیت اکانت اینستاگرام به چه اطلاعاتی نیاز است؟
  برای حذف اکانت تلگرام شما باید نام کاربری و رمز عبور خود را به یاد داشته باشید تا بتوانید فرآیند دیلیت اکانت اینستا را دنبال نمایید.
 • آیا امکان بازگردانی اکانت حذف شده اینستاگرام وجود دارد؟
  این موضوع به اینکه شما فرآیند دیلیت اکانت موقت اینستاگرام را طی کرده اید یا حذف اکانت اینستاگرام به صورت دائم صورت گرفته است، بستگی دارد. در صورت دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام امکان بازگردانی آن تنها تا تاریخ اعلام شده توسط اینستاگرام در مرحله انتهایی فرآیند حذف وجود دارد و بعد گذشت آن تاریخ دیگر امکان بازگردانی حساب وجود ندارد.
 • آیا بعد از دیلیت اکانت اینستاگرام پیام های ارسال شده از دایرکت مخاطبین نیز حذف می شود؟
  خیر. تنها نام شما به Instagrammer تغییر پیدا می کند.
 • در صورت فراموشی رمز عبور و ایمیل چگونه می تواند در خصوص دیلیت اکانت اینستا اقدام کرد؟
  برای بازیابی رمز عبور به آدرس ایمیل یا شماره تماس خود نیاز دارید. اگر آدرس ایمیل را نیز فراموش کرده اید یا به آن دسترسی ندارید می توانید وارد اکانت خود شده و طریق قسمت Edit Profile آدرس ایمیل خود را تغییر داده یا یک شماره موبایل تنظیم نمایید.
 • فرق دی اکتیو با دیلیت اکانت اینستاگرام چیست؟
  در صورت دی اکتیو کردن اینستاگرام شما می توانید هر زمان که تمایل داشتید مجدداً وارد برنامه شده و با وارد کردن اطلاعات ورود خود اکانتتان را بازگردانی کنید. اما در صورت دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام دیگر امکان بازگردانی حسابتان وجود ندارد.
 • آیا امکان حذف اکانت اینستاگرام از طریق خود برنامه Instagram وجود دارد؟
  خیر. شما برای دیلیت اکانت اینستاگرام باید از طریق مرورگر سیستم دسکتاپ یا گوشی تلفن همراه خود اقدام نمایید و امکان حذف اکانت از طریق خود برنامه وجود ندارد.
 • چرا بعد از طی کردن فرآیند حذف اکانت اینستاگرام همچنان اطلاعات اکانت وجود دارد؟
  دیلیت اکانت اینستاگرام ممکن است بلافاصله بعد از اقدام برای حذف صورت گیرد یا اینکه تا چند ساعت بعد رخ دهد. همچنین گاهاً ممکن است لازم باشد برای حذف کامل اطلاعات خود چند روز منتظر بمانید تا کش اینستاگرام نیز حذف شود.
 • برای چه مدت می تواند حساب اینستاگرام خود را به صورت موقت دی اکتیو کرد؟
  برای دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت موقت محدوده زمانی تعیین نشده است. اما لازم است توجه داشته باشید که در حال حاضر تنها می توانید یک بار در هفته حساب خود را غیرفعال کنید.

دیلیت اکانت اینستاگرام یکی از اصلی ترین ترفندهایی است که توسط این برنامه در اختیار کاربران قرار گرفته است. چرا که فرصتی را در اختیار شما قرار می دهد تا با استفاده از روش دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت موقت، بتوانید حساب خود را موقتاً حذف کرده و هر زمان که تمایل داشتید مجددا آن را بازگردانی کنید یا اینکه با استفاده از روش دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائمی و در نهایت حذف دائمی اکانت اینستاگرام به صورت کامل از این شبکه اجتماعی خداحافظی کنید. تنها نکته ای که باید در خصوص دیلیت اکانت اینستا در نظر داشته باشید این است که در صورت مراجعه به سایت اینستاگرام برای دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائمی دیگر به هیچ عنوان نمی توانید حساب خود را برگردانید و تمامی اطلاعات حساب اینستا شما پاک می شود. آیا شما تاکنون در زمینه حذف اکانت اینستا به صورت موقت یا دائمی اقدام کرده اید؟ شما می توانید تجربه خود در زمینه دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائمی یا دی اکتیو اینستاگرام را از طریق بخش دیدگاه های همین مقاله با ما در میان بگذارید.

آموزش رایگان اینستاگرام

‫296 دیدگاه ها

 1. من میخام غیرفعالش کنم برا ی مدت مراحل و ک کامل میرم برام میاره بیسکویت هارو فعال کن یا پیجتو از حالت خصوصی در بیار بیسکویت چیه و چجوری میتونم مشکلمو رفع کنم

  1. منظورت کوکی ها هستن؟کوکی ها معنی بیسکویت نمیدن دوست من

   1. پیج من خروج از اکانت خورده و یوزر اینستا شده
    هرکاریکردم برنمیگرده
    میشه راهنمایی کنید
    تشخیص ربات بود تمتم مراحل درست وارد کردم بازم خروج از اکانت داد🥺

    1. سلام روزبخیر؛
     اگر مراحل کانفیرم رو طی کردین و نتیجه نگرفتین و اگر که هنوز از بازه 30 روزه فرصتی باقی مانده از طریق فرم زیر درخواست بررسی پیج را ارسال کنید:
     help.instagram.com/contact/1652567838289083

     1. سلام .من هرکاری میکنم ،نمیتونم اکانتمو حذف کنم.وقتی پیامک بازنشانی گزرواژه میاد ،میخوام بازش کنم ،نمیشه.توروخدا کمک کنید

     2. سلام چرا ادرس پیجو پسورد مینوسیم گزینه ورود کلیک نمیشه

     3. سلام و احترام؛
      یعنی دکمه ورود غیرفعال است؟

     4. من هرچقدر به مرورگر میرم تا حذف اکانت به صورت دائمی بکنم بالا نمیاد
      میگه: مشکلی پیش آمد
      لطفا راهنماییم کنین ممنون

     5. سلام و احترام؛
      لطفا متن خطای دریافتی را ارسال فرمایید تا راهنمایی دقیق تری ارائه شود.

 2. سلام ببخشید تا یک سال دی اکتیو کردن مشکلی پیش نمیاد ،توی این مدت کسی میتونه انفالو کنه میشه الان جواب بدید من خیلی مشکل دارم

  1. سلام،من اینستاروحذف کردم کامبا ینی داءمی ولی هنوز وجود داره،چکارکنم؟

   1. سلام و احترام،
    احتمالا اکانت رو به صورت موقت غیرفعال کردید.
    روش دوم حذف کامل اکانت اینستاگرام هست. که اکاننتون رو با کل اطلاعاتش حذف می کنه.

    1. سلام خیلی ببخشید من توی فضای مجازی با یکی جروبحثم شد
     اون خانوم قسمتهایی که خودش فحاشی کرده بود را پاک کرد و فقط چتهای من موند و منو تهدید کرد که شکایت میکنه
     منم واقعا نمیدونستم همچین آدمیه اکانتم رو کاملا پاک کردم
     آیا با اینکه اکانتم رو پاک کردم امکان پیگیری شکایت هست؟

   2. با سلام دوستان. من میخام delet برنم بعضی وقتها پیام میاد که پسورد رو چک کن. و سوال بعدی اینکه با یک شماره موبایل فقط یک اکانت میشه ساخت یا واسه هر حسابی یک شماره باید باشه؟؟

    1. سلام و احترام دوست عزیز؛
     برای هر اکانت می بایست یک ایمیل منحصر بفرد داشته باشید اما با یک شماره می توان بیش از یک اکانت ایجاد نمود.

     1. سلام اگه دوتا حساب داشته باشیم یکیشو رو حذف دائم کنیم اون حساب ک مشکلی براش پیش نمیاد؟

     2. سلام و احترام؛
      اکانت های ایسنتاگرام از یکدیگر کاملا مجزا هستند و باز حذف یک اکانت، دیگر پابرجاست.

   3. سلام من پاک‌میکنم اکانت رو ولی توی قسمت ورود ب اینستا هنوز ایمیلم هست وقتی میزنم خودش دوباره وارد میشه باید چیکار کنم

    1. سلام و احترام؛
     پس از گذشت 1 ماه از اقدام برای حذف اکانت، دیلیت اکانت دائم صورت خواهد گرفت و در این بازه زمانی نباید در راستای لاگین اقدام کنید تا عمل پاک شدن اکانت اینستاگرام به صورت کامل انجام شود.

     1. سلام من نمیتونم دیلت اکانت بزنم میرم سایت در صورتی که رمزم درسته میزنهCSRF token missing or incorrect یعنی چی؟

   4. میخام دیلت اکانت بزنم پسورد همه چی میزنم ی کد ۶ رقمی‌میفرسته اونو میزنم دیلت نمیشه کد قبول نمیکنه

    1. من چند روز پیش پیجمو دلت موقت زدم و بعدش ک برگردوندم یکی از دوستان اصلا نمیتونه بهم دایرکت بده مشکل از کجاست؟

     1. سلام روزبخیر؛
      ایا ایشان زمان ارسال دایرکت هشداری دریافت می کنند؟
      در ارتباط با سایر کاربران نیز چنین مشکلی وجود دارد؟

  2. ‌سلام من میخوام دیلیت اکانت انجام بده مراحلشو انجام دادم ولی وقتی میخوام کد امنیتی رو بزنم همش میگه اشتباه هست در صورتی که درسته مشکل از کجاست؟؟

   1. سلام و احترام؛
    بررسی کنید که کد عینا بدون کاراکتر و فاصله اضافه در فیلد مربوطه درج میشه.

 3. سلام
  من پیجم رو غیرفعال کردم و الان که میخوام دوباره فعال کنم invalid Parameters میزنه چ راه حلی وجود داره

 4. سلام من میخواستم اکانتمو حذف کنم دائم اما اشتباه مراحل غیر فعال کردن رو زدم…این در صورتیه که هنوز پروفایل و ایدی و پیام های من هست…چجور میتونم حذفش کنم تو سایت میزنم میگه دیلیت شده…لطفا کمکم کنید ممنون

  1. سلام روزبخیر؛
   در حالت دی اکتیور فقط اکانتتون غیر فعال میشه و امکان بازگشت مجدد رو دارید اما در صورتی که اکانت رو حذف کنید تمام اطلاعات مربوط به اکانت هم پاک مشه. بخش آموزش حذف اکانت اینستاگرام
   داخل همین مقاله رو مطالعه کنید.

   1. سلام و احترام خدمت شما
    من ده روز پیش اکانتم رو حذف دائم کردم و به من تاریخی اعلام شد که دقیقا تا یک ماه بعدش میتونستم پیجم رو از حالت حذف برگردونم.
    حالا که فقط ده روز گذشته.خواستم وارد پیج بشم اما ارور میده که خطایی در شبکه رخ داده.بعد گزینه مشکل هنگام ورود رو میزنم که برام یه کد ۶ رقمی میاد و وقتی میزنم ارور میده که پسورد جدید شما پسورد فعلی شما نیست.پسورد قبلم رو میزنم بازم همین رو میزنه.درخواست پسورد جدید میدم ارور میده اکانتی پیدا نشد…واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم

 5. سلام من میخام یه اکانت دیگه رو دیلیت بزنم ولی نمیشه چون سه تا اکانت دارم هر وقت لینک رو میزنم فقط یه اکانتم رو میزنه ک نمیخام دیلیتش کنم

  1. سلام مریم جان؛
   اگر روی اپلیکشن خودتون چند اکانت اجرا کردید و هر سه متصل به گوشی هست می تونید به صورت موقت از اکانت های دیگه خارج بشید یا اصطلاحا لاگ اوت کنید و فقط اجازه بدید اکانت مد نظرتون روی گوشی باز باشه بعد نسبت به غیر فعال سازی اکانت اقدام کنید.

 6. سلام میخوام اکانت اینستاگرامم رو اکتیو کنم ولی میزنه کاربری پیدا نشد

 7. سلام من وقتی اینسامو غیر فعال کردم و دوباره برگشتم به مدت یک‌روز کلا عکسام پاک شد چیکار باید بکنم عکسام برگرده؟

   1. سلام روزبخیر؛
    اکانت رو به صورت موقت غیرفعال کردن بعد از مدتی امکان بازگشت به اکانت غیرفعال وجود داره اما اگر حساب رو کامل پاک کنید امکان بازگشت اطلاعات نیست.

    1. سلام. من لینکی که دادین برای دلیت اکانت میزنم
     ولی میگه پسورد غلطه. درحالیکه من باهمون وارد میشم

 8. سلام من یک هفته میشه ک اینستامو حذف موقت کردم ولی الان یوزنیم و پسورد و میزنم میگه حساب شما حذف شده توروخدا کمک کنید ممنون

 9. سلام خسته نباشید من پارسال اکانتم رو موقتا دلیت کردم اما چند ماه بعد خواستم واردش بشم نتونستم چطور میتونم اکانتم رو برگردونم

  1. سلام روزبخیر،
   مجددا باید باشاره مد نظرتون اکانت ایجاد کنید.
   اکانت قبلی به صورت کامل با دلیت اکانت از سرورها حذق میشه.

   1. سلام وقت بخیر.من میخوام حذف دائمی اکانت انجام بدم. بعد از وارد کردن پسوردم گزینه ی دکمه Permanently delete my account
    نمیاد.فقط یک دکمه
    Delete account هست که بعد از فشردنش یک پیغام میاد و بعد ok یک نوشته میاد که میگه اکانت شما در تتریخ یکماه دیگر غیرفعال میشه اگر تمایل به حذف ندارید دوباره آنلاین بشید.
    و بعد که وارد اینستا میشم و log in اکانت برمیگرده. اما شما تو توضیحات همچسن چیزی ندارین و نوشتین بلافاصله حذف دائمی صورت میگیره.مشکل چی هست؟

    1. با سلام زهرا عزیز
     دکمه مربوط به حذف دائمی اکانت اینستاگرام پیش تر به صورت Permanently delete my account نمایش داده می شد اما اخیرا به صورت Delete my account نمایش داده می شود که تصویر آن نیز در مقاله نشان داده شده است. در ادامه نیز باید اشاره کنم که حذف دائمی ممکن است بلافاصله در زمان اقدام برای حذف صورت گیرد یا اینکه یک بازه زمانی مشخص را برای شما در نظر بگیرد که در صورت تمایل امکان بازگردانی اکانت خود را داشته باشید. توجه داشته باشید که در صورتی که بازه زمانی برای شما تعیین شده باشد نباید مجددا لاگین کنید. در این بازه زمانی اطلاعات شما به حالت مخفی درمی آید و در تاریخ عنوان شده نیز به صورت کامل حذف خواهد شد.
     موفق و پیروز باشید

     1. سلام، من میخوام دیلیت بزنم اکانتم و، هر چی یوزر و پسورد میزنم و لوگ این و میزنم باز دوباره بر میگرده روی همین صفحه یوزر و پسورد و به صفحه های بعدی منتقل نمیشه باید چیکار کنم؟
      هم موقت هم دائم همینجوری میشه

 10. سلام، میخواستم بدونم پیجی که خیلی وقته که فعال نیست رو چجوری میشه حذف کرد یا اینکه آیدی اینستاگرامش پاک بشه، البته پیج برای من نیستش،

  1. سلام و احترام؛
   امکان حذف اکانت اینستاگرام بدون محدودیت خاص وجود داره برای این مورد بخش آموزش حذف اکانت اینستاگرام در همین مقاله را مطالعه کنید.

   1. سلام ی مدته چرا نمیتونم دلیت کنم اکانتمو؟وقتی رو سایته کلیک میکنم فقط میره رو صفحه اینترنت بعد میره رو پیجم

 11. سلام ببخشید من یه مشکلی دارم یک اکانت قبلا داشتم با نام کاربری pmbpk بعد تغیرش دادم و بعد دیلیت اکانت کردم الان پیج جدید که زدم دوباره میخوام نام کاربریمو بزارم اما ارور میده کسیم با این نام کاربری وجود نداره ولی باز نمیشه. میشه لطفا راهنمایی کنید؟

  1. سلام و احترام؛
   بله متاسفانه نام های کاربری سریعا از سرور اینستاگرام حذف نمیشه تا دوباره آزاد و در سایر اکانت ها مورد استفاده قرار بگیره. بعد از گذشت مدت زمانی مجددا تست کنید.

 12. سلام آیا امکانی برای این که پسر کنجکاو من کلا دسترسی به سایت اینستگرام نداشته باشد وجود دارد البته من خودم اکانتی در این سایت ندارم ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید

  1. سلام روزبخیر؛
   می تونید از نرم افزار‌های کنترل دسترسی و مدیریت والدین مثل Kid’s Place و Norton Family استفاده کنید. هر دو رایگان هستند.
   برنامه uKnowKids Premier هم گزارش کاملی از فعالیت فرزندتون ارائه میکنه.
   با نرم افزار SafeDNS هم می تونید دسترسی به سایت های دلخواهتون رو محدود کنید.

  2. سلام من میزنم که که حسابم باز بشه که دلیت اکانت کنم دوباره میاد بیرون

 13. سلام منم حذف موقت کردم از این سایت ولی هر چی میزنم دیگه پیجم برنمیگرده میگه شما اقدام به حذف کردین در حالی که غیر فعال کردم چیکار کنم تو رو خدا کمکم کنین

 14. سلام خسته نباششید
  من پیج اینستامو کامل حذف کردم ولی وقتی با یه اکانت دیگه میرم ببینم پست و هایلایت ها حذف شده ولی بیو و تعداد فالوورا هنوز هست
  چیکار کنیم همه چیز از بین بره؟؟

  1. سلام و احترام؛
   احتمالا اکانتتون رو به صورت موقت غیر فعال کردید. در صورت دی اکتیو کردن اکانت فقط پست ها نمایش داده نمیشن. در خصوص حذف اکانت اینستاگرامتون به صورت کامل اقدام کنید. برای این مورد روی دکمه قرمز رنگ deleting your account کلیک کنید و مراحل رو مطابق آموزش یکبار دیگه طی کنید.

   1. سلام وقت بخیر من وقتی میخوام پیجم رو پاک کنم با همچین خطایی روبرو میشم موقع لاگین
    The CSRF code is missing or incorrect

 15. سلام وقتتون بخير
  من با اين روش اكانتمو موقت غير فعال كردم
  ايا ميتونم تا يكسال تو اين وضعيت نگهش دارم يا مشكل ايجاد ميشه برام؟!

  1. سلام و احترام؛
   هیچ محدودیت خاصی برای بازه زمانی که اکانت به صورت موقت هست تعریف نشده.

 16. من میخوام بدونم مدت زمان خاصی برای برگزدوندن پیچ دی اکتیو شده وجود داره یا میشه تا هر زمانی بمونه همینجوری؟

 17. سلام من اکانت اصلی اینستامو دلیت کردم اما اکانت های دوم و سومم باقی مونده چطوری میتونم اکانت سومم که موقع نصب پسورد نیاز ندشت رو برگردونم؟درضمن این موضوع که شما گفتین برای هر اکانت شماره یا ایمیل جدا نیاز هست غلطه من خودم با یه شماره۳ تا اکانت داشتم.

 18. سلام خسته نباشید
  امکانات جدیدی که آپدیت اینستاگرام داره و تو مقدمه اشاره کردید چیه؟
  اگه پیجمونو از نظر فالور و تعامل و همه چی به سطح خوبی رسونده باشیم بعد دی اکتیو کنیم همه زحمتامون از بین میره و از اول باید تلاش کنیم دیده بشه پیجمون توسط فالورا و دیگران؟

  ممنون

  1. سلام روزبخیر؛
   در خصوص آشنایی با قابلیت های اینستاگرام می تونید از آموزش های رایگان زیر کمک بگیرید:
   آموزش رایگان اینستاگرام
   وقتی پیجتون رو موقت دی اکتیو می کنید اطلاعات پیجتون صحیح و سالم باقی می مونه فقط در این بازه زمانی عدم فعالیت ممکنه برخی کاربران شما رو آنفالو کنن.

 19. سلام وقت بخیر اینستای من تا۸ روز پیش دی اکتیو بود الان میخوام دوباره دی اکتیو کنم نمیشه و مجبورم باید این کارو بکنم آیا راهی هست ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. سلام و احترام؛
   “” قابلیت دی اکتیو اینستاگرام تنها یک بار در هفته امکان پذیر است. “” با توجه به این نکته امکان دی اکتیو مجددا براتون وجود داره.

 20. من یه هفته پیش اوردم دی اکتیو کردم
  الان میخام باز دی اگتیو کنم میگه که تو یک هفته فقط یه بار حق دی اکتیو کردن دارید ! منظورش چیه؟

  1. سلام روزبخیر؛
   بله دی اکتیو کردن محدودیت زمانی داره و در هر هفته فقط یکبار امکان دی اکتیو اکانت دارید باید تا گذشت مدت زمان مذکور صبر کنید.

 21. سلام وقت بخیر
  سوالی درباره حذف اکانت اینستاگرام ذهنمو درگیر کرده ممنون میشم راهنمایی کنید، اگر اکانتی در اینستاگرام را حذف دائمی بکنیم، ایسنتاگرام بعد از حذف آن اکانت اجازه مجدد ساخت اکانتی دیگر ولی با همان شماره یا ایمیل استفاده شده در اکانتی که حذف شده است را می دهد ؟؟

  1. سلام دوست عزیز ، خیر با اون ایمیل نمیتونید حداقل تا یه مدت دوباره اکانت بسازید

 22. سلام اینستا بدون مورد حساب من و غیر فعال کرده منم میخوام دیگه کلا حذفش کنم ولی تو همه روشها باید اول لاگین کنم// چطور میتونم این کار و انجام بدم؟

 23. سلام من برنامه ی اینستاگراممو پاک کردم ولی دیلیت اکانت نکردخ بودم الان دوباره میتونم برگردونم پیج قبلیمو؟

  1. سلام وقت بخیر؛
   در صورتی که پیج رو دی اکتیو کرده باشید امکان فعالیت مجدد در اون حساب رو خواهید داشت.

   1. سلام
    چرا دوتا تاریخ برا حذف دایم اکانت اینستا اعلام شد؟؟

    1. سلام و احترام؛
     حذف دائم اکانت اینستاگرام می تواند در همان لحظه رخ دهد تا اینکه در حذف اکانت اینستاگرام شما در تاریخ عنوان شده در زیر دکمه Delete my account صورت پذیرد. در بازه زمانی باقی مانده تا زمان عنوان شده، در صورت لاگین دوباره به حساب اینستاگرام، فرآیند دیلیت اکانت اینستاگرام متوقف می شود. لازم است توجه داشته باشید که در این بازه زمانی اطلاعات اکانت اینستا شما به حالت مخفی درمی آید.

 24. سلام حساب من از طرف اینستاگرام غیر فعال شده چطوری می تونم حذف دائمش کنم چون وارد حساب که میشم میزنه غیر فعال شده و برای ادامه حذف کردنش نمیره ایا خودش بعد مدتی حذف میشه

   1. سلام من ایدی و پسورد رو میزنم ولی صفحه دیلیت اکانت دائم برام باز نمیشه باید چیکار کنم؟؟

    1. سلام روزبخیر لیلی عزیز؛
     به دلیل محدودیت های فعلی باید با برنامه تغییر آیپی وارد لینک مربوطه شوید.

   2. سلام من ایدی و پسورد رو میزنم ولی صفحه دیلیت اکانت دائم برام باز نمیشه باید چیکار کنم؟؟

 25. سلام خدمت شما پیج من چند روز پیش اینستاگرامر شد ( فکر میکنم به خاطر استفاده از آنفالویاب) و پیغام من ربات نیستم اومد مراحلی که خواسته بود انجام دادم به شماره من کد اومد و گفت تا 24 ساعت بعد در دسترس قرار گرفته میشود.بعد از 1 روز که یوزرنیم و پسورد رو وارد کردم با این پیغام مواجه شدم Your account has been disabled for violating our terms.learn how you may be able to restore your account
  مراحل رو در این قسمت learn how you may be able to restore your account هم انجام دادم و یک پیغام در جیمیلم از طرف فیسبوک اومد که کد و ارسال عکس میخواست و کد و ارسال عکس رو فرستادم ولی هنوز صفحه من در دسترس نیست و وقتی یوزرنیم و پسورد رو وارد میکنم با همون پیغام قبلی Your account has been disabled for violating our terms.learn how you may be able to restore your account
  مواجه میشم و صفحه من در دسترس نیست، آیا اکانتم در دسترس قرار میگیره و اگر قرار میگیره نهایتا تا چه مدت ؟ لطفا راهنمایی کنید. تشکر بسیار

  1. سلام روزبخیر؛
   اگر احراز هویت میشدید نهایتا 24 ساعت بعد اکانت در دسترس قرار می گرفت اما زمان تقریبی از این مورد نیست و هر زمان تصویر شما تایید بشه امکان بازگشت اکانت فراهمه.

   1. سلام من می‌خوام دیلیت اکانت موقت کنم همه مراحل رو انجام دادم پس ورد رو زدم میگه باید چند روز صبر کنی من یه دفعه بیشتر نزدم باید چیکار کنم ک دلیلت موقت انجام بدم

 26. سلام وقتتون بخير
  من با اين روش اكانتمو موقت غير فعال كردم
  ايا ميتونم تا يكسال تو اين وضعيت نگهش دارم يا مشكل ايجاد ميشه برام؟

  1. سلام و احترام؛
   با دی اکتیو کردن حساب اینستاگرام اطلاعات شما شامل( عکس، ویدیو، چتها،فالوورها و…) بدون تغییر و دست نخورده باقی می ماند.

 27. سلام وقت بخیر
  ببخشید امکان‌ پاک شدن پیج دی اکتیو شده هست؟
  من پیجمو دی اکتیو کردم ولی براساس تجربه دیگران میترسم‌ پیجم نیاد بالا دلیل دی اکتیو هم something else زدم و از فروردین تا مرداد خواستم دی اکتیو باشه

  1. سلام دوست عزیز خیر با دی اکتیو ممکن نیست حذف بشه ولی ممکنه زمانی که می خواید برگردید مشکلاتی از سمت اوپراتور های سیمکارت پیش بیاد کد ورود دو مرحله ای برای شما ارسال نشه

  2. سلام
   ببخشید اکانت اینستا رو حذف دائم کردیم بعد تاریخ حذف را یکماه بعد ینی ۱۹ ژانویه اعلام کرد بعد در تاریخ ۲۰ ژانویه خواستم چک کنم ببینم حذف شده باز تاریخ گذاشته بود که ۲۳ ژانویه پیج حذف میشه و بعد که چک کردم همون ۲۳ حذف شد میخواستم بدونم چرا تاریخ حذف از ۱۹ به ۲۳ تغییر کرد؟

   1. سلام و احترام دوست عزیز؛
    حذف اکانت اینستاگرام در تاریخ عنوان شده در زیر دکمه Delete my account صورت پذیرد. در بازه زمانی باقی مانده تا زمان عنوان شده، در صورت لاگین دوباره به حساب اینستاگرام، فرآیند دیلیت اکانت اینستاگرام متوقف می شود.

 28. سلام من نمیتونم اکانت اینستامو غیر فعال کنم لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام و احترام؛
   چه مشکلی توی مراحل غیرفعالسازی اکانت اینستاگرام داشتید؟

 29. ارور میده میگ این کارو بعد از یه هفته دیگ انجام بدید .لطفا بگید چیکار کنم

  1. وقت بخیر؛
   غیرفعالسازی موقت اکانت اینستاگرام محدودیت زمانی داره و هر هفت روز فقط یکبار میشه در این خصوص اقدام کرد باید صبر کید تا بازه زمانی جدید فرابرسه.

 30. سلام

  STORY Save انگلیسی و گزینه فارسی نداره

  چکارکنم

  ممنون میشم راهنمایی کنید

 31. سلام چندین روز میرم سایت عکس پاسپورت بفرستم همه گزینه هارو میزنم اخر این پیام میده There was a problem with this request. We’re working on getting it fixed as soon as we can. با گوشی کامپیوتر تست کردم فرقی نداره همین پیام میده؟دلیلش چیه؟

 32. سلام من امروز اکانت جدید ساختم وقتی وارد پیجم میشم این ارور رو میده you’ve been logged out of …..the account owner may have changed the password و پیجم میره
  خواهشا بگید مشکلش چیه رمزمم یک بار عوض کردم اما حل نشد لطفا بگید چیکار کنم

  1. سلام وقت بخیر؛
   زمانی که رمز رو تغییر میدید به صورت خودکار سیستم شما رو لاگ اوت میکنه تا دوباره با رمز جدید وارد بشید.
   حتما این مورد رو هم بررسی کنید شخص دیگری به حساب شما دسترسی نداشته باشد. برای بررسی اینکه آیا شخص دیگری وارد اکانت شما شده یا اینکه ایا کسی جز خودتون رمز رو تغییر داده می بایست بخش لاگین اکتیویتی رو بررسی کنید آموزش این مورد رو خدمتتون ارسال میکنم حتما بررسی کنید و اگر سوالی داشتید زیر همین پست مطرح کنید تا ما یا سایر کاربران راهنماییتون کنیم.
   چگونه بفهمیم چه کسانی به اینستاگرام ما دسترسی دارند؟

 33. سلام، خسته نباشید
  من قبل اینکه اکانتمو غیرفعال کنم به یه نفر پیام دادم بعد غیرفعالش کردم، پیامو می‌تونه ببینه یا پیام قابل مشاهده نیست براش؟

 34. سلام با حذف دائمی اکانت اینستا پی وی یادایرکت ما برای بقیه هم پاک میشه؟

  1. با سلام دوست عزیز
   خیر. پیام های دایرکت شما پاک نمی شود اما اسم شما به instagrammer تغییر پیدا می کند و مشخصا دیگر پیام های شما قابل پیگیری نیست.
   موفق و پیروز باشید

 35. سلام
  من پیجم رو میخام دلیت دائم بزنم ولی نمیشه اخرش میگه پیج پاک شده ولی اگه میخای برش گردونی ایدی و پسورد رو وارد کن دوباره بر میگرده میخام کامل پاک شه چ راهی هست؟

  1. با سلام دوست عزیز
   دیلیت اکانت اینستاگرام به طور معمول 1 ماه بعد از ثبت درخواست اتفاق می افتد. اما در این بازه زمانی مخفی شده و مخاطبین شما نمی توانند آن را پیدا کنند. فقط باید دقت داشته باشید که در این بازه به هیچ عنوان وارد حساب خود نشوید تا بعد از گذشت 1 ماه به صورت کامل حذف گردد.
   موفق و پیروز باشید

 36. سلام من میخوام شماره موبایلم در اینستا را تغیر بدهم پس از وارد کردم شماره جدید یک کد شش رقم برام پیامک میشه ولی وقتی وارد می کنم قبول نمی کنه یعنی پیام خطا میده ( که البته خودش اتوماتیک این کد را وارد می کنه چون هردو تا سیم کارتم در یک گوشی هست )

  1. با سلام دوست عزیز
   این مورد می تواند به دلیل فیلتر بودن آی پی شما اتفاق بیافتد. پیشنهاد می شود از یک برنامه تغییر آی پی مناسب استفاده کرده و مجددا مراحل تغییر شماره را دنبال نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 37. سلام خسته نباشید، ایا روشی برای بازگرداندن پیجی که هک شده وتمام اطلاعاتش عوض شده وجود داره؟ یابشه حذفش کرد؟

 38. سلام من اکانتمو یه ماه دی اکتیو کردم و میخوام تا چهار ماهم باقی بمونه امکان داره اینستا خودش اکانتمو خودکار پاک کنه بعد از یه مدت یا نه؟!

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   در صورت حذف موقت یا همان دی اکتیو اکانت اینستاگرام حساب شما حذف نخواهد شد ولی تا زمانی که مجددا به حساب اینستاگرام خود مراجعه نکنید به صورت غیرفعال باقی خواهد ماند.

 39. سلام،خسته نباشید،وقتی وارد اینستا میشم میگه پوشش خبری بازخوانی نمیشه و اصلا بالا نمیاد و وقتی هم میخوام حذف دائمی یا موقت بزنم وقتی جیمیل رو میزنم چون رمز رو فراموش کردم که برام یک ایمیل بیاد برای رمز و اینا که وارد بشم این پیام رو میده و نمیزاره:
  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 1 day so we can try to get you back into your account before it’s disabled.
  چیکار باید بکنم؟؟لطفا کمکم کنید یا پیجم برگرده یا کلا حذفش کنم

  1. با سلام دوست عزیز
   خطا پوشش خبری بازخوانی نمیشه معمولا به دلیل تنظیمات زمانی گوشی تلفن همراه یا فارسی بودن زبان رخ می دهد. تنظیمات زمان را روی حالت خودکار قرار دهید و مجددا برای ورود اقدام نمایید. اما در خصوص خطای دریافتی شما باید ابتدا یک برنامه تغییر آیپی را فعال کرده و سپس برای ورود به اینستاگرام اقدام نمایید. بدین ترتیب کپچا به شما نشان داده می شود و می توانید مراحل احراز هویت و تغییر رمز را دنبال نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 40. من. just need a break زدم الان نمیتونم اکانتما برگردونم رمزا میزنم میزنه اشتباه و میخام عوض کنم میزنه ب دلیل تنظیمات امنیتی نمیتونیم کد ارسال کنیم الان باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

 41. سلام وقت تون بخیر برای لغو درخواست دلیت اکانت اینستاگرام باید چه کارکرد که پیج حفظ بشه وقتی دوباره خواستم وارد پیجم بشم یه تاریخ داد وزیرش حفظ اکانت نوشته بود منم زدم ولی وارد پیج نشد می شه راهنمایی کنید که چه طور پیجم روحفظ کنم ممنون می شم

  1. با سلام مهلا عزیز
   برای لغو دیلیت اکانت اینستاگرام شما تنها باید مجددا وارد اکانت خود شوید. بعد از ورود دوباره به پیج درخواست ارسال شده نیز لغو خواهد شد. فقط در نظر داشته باشید که فرصت 1 ماهه برای بازگردانی پیج وجود دارد و بعد از آن پیج شما حذف خواهد شد.
   موفق و پیروز باشید

 42. سلام عزیزم ممنون از راهنمایی تون واینکه به حل مشکلم کمک می کنید من وقتی برای ورود به اکانتم یوزرنیم وپسوردم رو می زنم میاد حفظ حساب وبرگشت برای ورود به سیستم که من حفظ حساب رومی زنم اما اتفاقی نمی افته ووارد اکانتم نمی شه می شه لطفا بگین باید چه کارکنم ممنون می شم

 43. سلام محدثه خانم یه مشکلی دارم البته خودم نه یکی از دوستانم اکانتش رو میخوایم بدست بیاریم تمام مراحل رو دروست انجام میدیم زمانی ک برای دریافت پستورد اقدام میکنیم گزینه ارسال به خط یا ایمیل نداره…فقط به فیسبوک داره که اصلا به فیسبوک متصل نیست

   1. سلام درصورت حذف موقتی فالوور هام متوجه خارج شدن من از پیجم میشن؟مثل دائمی که میزنه instagrammer?

    1. سلام و احترام؛
     بله با مراجعه به هوم پیج شما متوجه این مورد خواهند شد چرا که نام و تعداد پست ها تغییر خواهد یافت.

 44. تمام مراحل برای بازگردانی پیج به دروستی انجام میشه ولی در مرحله اخر گزینه ارسال پستورد یا کد که داشته الان نداره یا ایمیل فقط زده فیسبوک مشکل از کجاس برای بازگردانی پیج از دست رفته میگما….

  1. با سلام دوست عزیز
   متاسفانه متوجه منظورتان نشدم. دقیقا به چه دلیل پیجتان از دست رفته است؟ لطفا توشیحات کامل تری را ارائه کنید تا بتوانم به شکل بهتری شما را راهنمایی کنم.
   موفق و پیروز باشید

  2. سلام میخام پیجمودیلیت اکانت دائم بزنم باایمیل اینستانصب کردم بایدچکارکنم‌ میشه کمکم کنید

   1. سلام و احترام؛
    بخش “دیلیت اکانت اینستاگرام دائمی” را به صورت کامل مطالعه نمایید در صورت وجود مشکل در همین بخش اعلام نمایید.

 45. سلام میخوام دلیت موقت بزنم میگه تا یک هفته نمیتونی درحالی که دو هفتس دلیت نزدم ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. با سلام دوست عزیز
   شما می توانید در هفته 1 بار از قابلیت دیلیت اکانت موقت اینستاگرام استفاده کنید و بررسی این مورد از سمت خود اینستاگرام صورت می گیرد. در نتیجه باید منتظر بمانید تا این امکان از سمت اینستاگرام به شما ارائه شود.
   موفق و پیروز باشید

 46. سلام،من دوتا پیج دارم روی گوشیم، ک هرکدوم با ایمیله جداگانه نصب هستن،میخوام پیج اولم رو حذف کنم،برا حذف دایمیش باید پیج اولم رو لاگ اوت کنم و بعد برم تو سایت اینستاگرام پیج اولم رو حذف کنم درست فهمیدم؟این کارو کنم یه وقت پیج دومم حذف نشه

  1. سلام دوست عزیز نیازی به لاگ اوت از این سمت نیست و شما زمانی که مخواید اکانتی رو حذف کنید توی مراحل باید مشخصات همون اکانت رو بدین و فقط همون اکانتی که ایدی و پسوردش رو وارد کردین حذف میشه

 47. سلام آخرین باری که اکانتم رو دی اکتیو کردم 15 روز پیش بود و بعد واردش شدم اما الان بازم میخوام دی اکتیوش کنم اما متاسفانه میگه بازم باید یک هفته صبر کنین در صورتی که 15 روز گذشته میشه راهنماییم کنین؟

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   برای دی اکتیو اینستاگرام محدوده زمانی مشخصی تعیین نشده است. اما لازم است توجه داشته باشید که در حال حاضر تنها می توانید یک بار در هفته حساب خود را غیرفعال کنید. احتمالا با گذشت مدت زمانی دیگر مشکل رفع می گردد.

 48. سلام من پیجم دی اکتیو کردم بعد چند روز میتونم وارد شم ؟

  1. سلام و احترام ریما عزیز؛
   پس از دی اکتیو اینستاگرام هر زمان که تمایل داشته باشید مجددا می توانید در خصوص لاگین به حساب خود اقدام نموده و از حالت غیرفعالسازی موقت اینستاگرام خارج شوید.

 49. منظورم بعد چند ساعت بعد از دی اکتیو میشه دوباره وارد شم؟؟

  1. سلام و احترام ریما عزیز؛
   بله شما بعد از دی اکتیو اینستاگرام هر زمانی که تمایل داشته باشید با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود می توانید مجددا به اکانت خود دسترسی یابید.

  1. سلام و احترا؛
   بله ریما عزیز هر زمان تمایل داشته باشید امکان لاگین به اکانت دی اکتیو شده وجود دارد.

 50. سلام من اینستامو دی اکتیو کردم بعد چند دقیقه میتونم وارد شم؟

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   هر زمان تمایل داشته باشید پس از دی اکتیو کردن اینستاگرام قادر به لاگین به حساب خود خواهید بود.

 51. سلام ببخشید منظورم بعد از دی اکتیو دقیق چند ساعت بعد میتونم برگردم؟؟

  1. وقت بخیر؛
   محدودیتی در این خصوص وجود ندارد و هر زمان تمایل داشته باشید می تواند به اکانت خود بازگردید. به محض وارد کردن نام کاربری و رمز عبور اکانت شما از حالت دی اکتیو خارج خواهد شد.

 52. سلام خسته نباشید ببخشید یه سوال مهم نام کاربری اکانت حذف شده بعد از چه مدت دوباره آزاد میشه و دوباره میتونیم رو یه پیج دیگه استفادش کنیم؟ اگه میشه جواب بدید خیلی مهمه برام مرسی

  1. سلام و احترام؛
   حدودا 14 روز نام کاربری در حالت رزرو باقی می ماند.

 53. سلام من اکانتم ذو موقتا پاک کردم ولی هنوز دیده میشه و بقیه میتونن پیجم رو ببین چیکار کنم کاملا از دید خارج شه و کسی دسترسی نداشته باشه؟؟؟ لطفا پاسخ بدید

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   در حالت دی اکتیو اکانت شما همچنان پابرجا خواهد بود و تنها پست های شما از حالت نمایشی خارج خواهند شد.

  1. سلام و احترام؛
   در صورتی که حساب مربوطه را به طور موقت غیرفعال (دی اکتیو) نموده اید می توانید در آن لاگین نموده و در خصوص دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائم اقدام نمایید.

 54. سلام. چجوری میتونم دلیت اکانت دائم رو کنسل کنم؟ چون فعلا تایم داره

  1. سلام و احترام؛
   زمان دیلیت اکانت اینستاگرام تاریخی به شما اعلام می گردد و یک بازه زمانی 30 روزه به شما فرصت داده می شود در صورت لاگین به حساب خود تا قبل از اتمام این بازه 30 روزه دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام لغو خواهد شد.

 55. سلام خسته نباشید
  اکانت من تو اینستا الان غیر فعال شد و پیام لوگ این بعد از ۳۰ روز رو میده چیکار کنم لطفا کمک کنید . خواهشا ممنون میشم

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   لطفا متن خطای دریافتی را ارسال نمایید.

 56. سلام
  اگه اکانت حذف دائمی بشه، چت و دایرکت کلا پاک میشه؟
  ریپلای به استوری یا کامنتهایی که به پست پیجهای دیگه دادیم چطور؟
  ممنون میشم پاسخ بدین

  1. سلام و احترام؛
   تا زمان فررسیدن حذف کامل اکانت که حدود 30 روز است، اسم شما برای افرادی که از طریق دایرکت با آنها چت داشته اید نیز به صورت Instagram user نمایش داده خواهد شد. اما بعد از دیلیت اکانت اینستاگرام تمامی اطلاعات حساب شما مثل عکس ها، ویدیو، دایرکت ها، فالوورها و… پاک می شود.

 57. سلام
  من میخواپ بطور موقت اینستامو غیرفعال کنم، رو لینک ک میزنم و دلیلشو ک انتخاب میکنم، زمانی ک میام روی کادری ک زده رمز اینستارو وارد کنم میزنم کلا میاد بیرون، چکار باید کنم؟
  ممنون میشم جواب بدید

  1. سلام بعد از دلت اکانت موقت آیا کسی میتونه از طریق،پیام های که از دایرکت هست وارد اکانت و بشه و مسدود کنه ؟

 58. سلام وقتتون بخیر
  من میخوام پیج اینستامو دی اکتیو کنم..میخواستم بدونم تو آپدیت جدید اینستا.من تا چندین ماه میتونم پیجمو تو همون حالت دی اکتیو نگه دارم؟! کلا دی اکتیو کردن تایم مشخصی داره؟!

  1. سلام و احترام نرگس جان؛
   دی اکتیو اینستاگرام بازه زمانی مشخص ندارد و شما با لاگین مجدد می توانید حساب خود را فعال کنید.

 59. ینی بعد از حذف کامل هم پیام های دایرکت پاک نمیشه و میزنه instagrammer؟؟

  1. سلام خسته نباشید
   حسابم رو دی اکتیو کردم الان هر کاری میکنم پیجم برنمیگرده
   چهار روز از دی‌اکتیو میگذره ،میشه راهنمایی کنید.

   1. سلام و احترام هانیه عزیز؛
    این مشکل در اکانت های زیادی رخ داده و هنوز راهکار خاصی برای حل موضوع وجود ندارد و تنها می بایست تا بررسی پروفایل منتظر باشید.

 60. سلام خسته نباشید من میخوام دی اکتیو بزنم حذف موقتا حساب برای اینکه پیجم مشکل پیدا کرده میخواستم بدونم اگر این کارو انجام بدم مشکل برطرف میشه یا خیر پیج من از طرف اینستاگرام استوری خودکار حذف کرده و پیجم اکسپلور نمیره بازدید پیجم کم شده میخوام بدونم با انجام این کار برطرف میشه یا خیر ممنون میشم جوابم بدید

  1. سلام و احترام عاطفه جان؛
   ابتدا می بایست دلیل بروز این مشکل را یافته و در خصوص آن اقدام نمایید.
   محدودیت شادوبن اینستاگرام منجر به کمتر دیده شدن پست های کاربر در اکسپلور اینستاگرام می شود.
   کاربران از شادوبن اینستاگرام پیج خود با خبر نخواهند شد.
   این مسئله به ویژه برای اکانت های تجاری بسیار ناراحت کننده است.
   تنها راه حل این است که دلیل وقوع این اتفاق را کشف کنیم و با رعایت برخی نکات از وقوع شادوبن اینستاگرام جلوگیری به عمل آوریم.
   پیشنهاد می گردد راهنمای زیر را مطالعه نمایید:
   شادوبن اینستاگرام چیست؟

    1. سلام و احترام؛
     مطابق با راهنمای آموزشی یا ویدیو می توانید اکانت اینستاگرام خود را حذف نمایید.

 61. سلام وقت بخیر
  من وارد دایرکت دوستم میشم پیام‌ها هستن فقط در قسمت بالا نوشته کاربر اینستاگرام و وقتی وارد نام کاربری میشی صفحه‌کامل سفیده و هیچی نیست
  اما با پیچای دیگه که سرچ میکنیم همه چیش میاد بالا و حتی قابل فالو کردنه
  علتش چیه؟؟ ممنونم

  1. با سلام.
   شما از طرف دوستتان بلاک شده اید. معمولا پس از بلاک شدن ، پیام ها تا مدت زمان مشخصی می مانند. اما نام کاربری کسی که بلاکتان کرده به (کاربر اینستاگرام) تغییر می کند.

 62. سلام وقتتون بخیر من خیلی سریع میخوام پیج اینستام رو به طور کامل پاک کنم ولی هر چی رمز و اسمم رو میزنم و بعدش برام رمز عبور میاد و میرنمش میگه اشتباهه ،قسمت اول رمز و اسم رو میزنم میاد وارد نمیشه فقط یه صفحه میاد که رمزی که پیامک اومد رو بزنم ولی میگه اشتباهه کد های پشتیبان رو هم قبول نمیکنه

 63. سلام من دوهفته میخام اکانتمو دی اکتیو کنم همش داره ارور میده که تا یه هفته دیگه نمیتونید نزدیک ده روزه بازم همین ارور و میده میشه زود جواب بدید

 64. سلام وقت بخير
  من چند ماه پيش اكانتمو موقتا دي اكتيو كردم الان كه ميخوام اكانتمو دوباره فعال كنم ،كد امنيتي كه برام ميفرسته رو وارد ميكنم ميگه
  Please check the code we sent you and try again
  ميشه لطفا بگيد چكار بايد بكنم؟؟؟؟

 65. سلام پیج من به دلیل قانون ۱۳ سال غیر فعال شده و حالا میخام کامل حذفش کنم اما نمیشه وبعد از لاگین همون اخطار میاد الان باید چجوری حذف کنم؟ ممنون میشم پاسخ بدین

  1. سلام روزبخیر؛
   ابتدا می بایست اثبات نمایید که سن شما بالای 13 سال است بدین منظور یکی از مدارک هویتی خود را از طریق لینک زیر برای پشتیبانی ایسنتاگرام ارسال نمایید:
   help.instagram.com/contact/730583250290732

 66. پیج من خروج از اکانت خورده و یوزر اینستا شده
  هرکاریکردم برنمیگرده
  میشه راهنمایی کنید
  تشخیص ربات بود تمتم مراحل درست وارد کردم بازم خروج از اکانت داد🥺

 67. سلام وقت بخیر. من با یه اکانت اینستاگرام ساختم و چون زیاد لایک کرده بودم، فرداش اینستاگرام نمیومد بالا، چون می‌گفت رباته. فرم پر کردم باز نیومد بالا، پیام فرستادم که اکانتم نمیاد بالا توی همون بخش اینستاگرام، بعدش یه پیام از فیس بوک اومد که باید با نوشتن فلان کد و عکس از صورت و دست خودت بفرستی، منم نفرستادم، می‌خوام این اکانت لعنتی رو پاک کنم. واقعا مشکل سازه. حالا وقتی میرم سایت اینستاگرام و جیمیل و پسورد رو میزنم میگه غیرفعاله و همچنان نمیتونم برم که پاکش کنم. خواهش می کنم راهنمایی م کنید🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  1. سلام و احترام؛
   در صورتی که تمایل داشته باشید اکانت را حذف نمایید می بایست درحالت فعال قرار داشته باشد و بدین منظور حتما باید درخواست خود را پیگیری نموده و اثبات نمایید ربات نیستید.
   البته پیج هایی که هشدار دریافت نموده اند در استانه حذف قرار دارند و چنانچه اثبات نکنید که ربات نیستید به صورت خودار پس از مدتی پیج از دسترس خارج و حذف خواهد شد.

 68. سلام من پیجم رو دی اکتیو کردم حدود ۳ روز پیش ولی الان وقتی میخوام وارد بشم میگه با مشکل روبه رو شده دلیلش چیه؟

  1. سلام و احترام؛
   جدیدا پس از دی اکتیو اکانت و ورود مجدد پروفایل شما بازبینی می شود و می بایست 24 تا 72 ساعت منتظر باشید.

 69. سلام
  من دی اکتیو زدم ۲روز پیش ولی الان هرچی میزنم پیجم برنمیگرده

  1. سلام و احترام؛
   متاسفانه گزارشات زیادی از ورودهای ناموفق پس از دی اکتیو اینستاگرام دریافت کردیم و همچنان هیچ راهکار خاصی برای حل مشکل ارائه نشده…

 70. سلام اکانتم بعد دی اکتیو بالا نمیاد هر چند ریست پسورد میاد و رمزو عوض میکنم وارد نمیشه و نمیتونم لاگین شم . چ کنم و ایدیم یوزر ایسنتا شده و اینکه ی پیج دیگ داشتم همینجوری شده بود و ایدیه قبلی رو ب جدیده زده بودم

 71. سلام من پیجمو دیلیت دائمی زدم الان میخوام برگردونمش میشه کمکم کنین

  1. سلام و احترام؛
   از زمان اقدام برای دیلیت اکانت اینستاگرام تا 1 ماه فرصت دارید که از درخواست خود انصراف دهید بدین منظور تنها کافیست با نام کاربری و رمز عبور به اکانت خود لاگین کنید.

 72. سلام خسته نباشید،
  اگر اینستاگرام رو فقط از روی گوشی پاک کنیم،هر موقع که نصب کنیم اکانت دوباره برمی‌گرده یا بعد از مدت زمان مشخص اکانت کامل پاک میشه؟

  1. سلام و احترام؛
   برای حذف اکانت اینستاگرام حتما می بایست درخواست دیلیت اکانت از سمت شما صادر گردد در غیراینصورت اکانت حذف نخواهد شد.
   می توانید در زمان غیرفعال بود آن را دی اکتیو نمایید سپس در زمان دلخواه مجددا وارد حساب خود شوید.

 73. سلام.من دیلیت دائم کردم ده روز بعد هر چی تلاش میکنم وارد اکانتم بشم میزنه not found user
  چرا آخه؟
  دقیقا یک ماه بهم فرصت داده بود اینستا
  واقعا باید چیکار کنم؟

  1. سلام و احترام مریم عزیز؛
   بله از زمان اقدام به دیلیت اکانت اینستاگرام تا 1 ماه فرصت بازگشت وجود دارد.
   بررسی کنید که نام کاربری را به صورت صحیح دج کرده اید.

 74. با سلام من میخوام پیج اینستگرام خودم رو حذف دائم کنم ولی رمز ورودم رو فراموش کردم . آیا راه حلی وجود دارد .

  1. سلام و احترام؛
   از اونجایی که برای حذف دائمی اکانت اینستاگرام به رمز عبور مربوط به حسابتون نیاز دارید می تونید در خصوص بازیابی رمز اقدام و پس از اون اکانتتون رو حذف کنید در این خصوص می تونید از آموزش زیر برای ریست پسورد اینستاگرام کمک بگیرید:
   فراموشی رمز اینستاگرام

 75. سلام پیجمو میخوام برگردونم بهم‌میگه که ربات هستید
  صفحه انتخاب عکس ها خوب دیده نمیشه
  راه حلی نشونم بدی

  1. سلام روزبخیر؛
   در صورتی که کپچا و تصاویر درون اون به صورت کامل نمایش داده نمیشن از یک برنامه تغییر آپی استفاده کنید.

 76. چگونه انتخاب کنم وقتی صفحه عکس ها به طور کامل دیده نمیشه

  پیجم توست اینستا بسته شده و میگوید. ربات هستید ..

  لطفا کمک کنید

  1. سلام روزبخیر؛
   قبل از شروع مراحل کانفیرم اینستاگرام یک فیلترشکن فعال نمایید.

 77. سلام من اکانت رو پاک کردم و امکان ورود ندارم
  ولی عکس پروفایل اکانت پاک شده هنوز هست و نمیدونم چطور پاک میشه

 78. سلام من دیلیت اکانت داعم کردم از گوشی پاک شد و دیگه اجازه ورود ندارم اما بقیه هنوز پستهامو میبینن و هست لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام و احترام؛
   از زمان درخواست حذف اینستاگرام 1 ماه به طول می انجامد تا حساب به صورت کامل حذف گردد.

 79. سلام میخواستم من به خاطر کارم پیج های مختلف داشتم حالا همشونو پاک کردم دوباره میخوام ی پیج جدید بزنم نمیتونم کد شش رقمی میادولی وارد اکانت جدیدم نمیتونم بشم مشکل از کجاس بعضی ی عدد های مختلف نشون میده میشه راهنمایی کنید

 80. سلام لطفا راهنمایی ام کنید .بدلیل اینکه پیج اینستاگرام چندتا داشتم خواستم دوتاشو دیلیت اکانت دایمی کنم.برای همین چون نام کاربری ام رو دوست داشتم و میخواستم حفظش کنم ابتدا نام ام رو به یک اسم دیگه تغیر دادم و بعد دیلیت اکانت کردم (که نام اولی حفظ بشه ) ولی بعد از دیلیت اکانت دیگه نمیتونم با همان نام کابری اولی ثبت نام کنم میگه در دسترس نیست .چرا اینجوری شده .

  1. سلام روزبخیر؛
   اکانت ها تا یکماه قابل بازیابی هستند برای همین استفاده از نام کاربری اکانت هایی که حذذف میشن برای مدت زمانی محدود هست.

 81. سلام
  من اینیستام رو موقتی دلت کردم چجوری میتونم باز برگردونمش؟؟

  1. سلام و احترام؛
   چنانچه اکانت اینستاگرام رو به صورت موقت غیرفعال کردید کافیه رمز عبور و نام کاربری را وارد کنید و به حسابتون لاگین کنید. حساب فعال میشه.

 82. سلام
  اکانتم رو از حالت حذف موقت بازیابی کردم
  الان بعد از ۱ هفته میخوام دوباره حذف موقت انجام بدم اما هی ارور میده مینویسه تا ۱ هفته نمیتونی. در صورتی ک ۱ هفته گذشته

 83. سلام من اکانتم تمپوری بلاک شده بخاطر اینکه از طریق یه برنامه استوری سیور میخواستم وارد اینستا بشم تا دانلود کنم استوری رو الان میخواد از طریق شماره تلفن کد بفرسته تا اکانتم برگزده و مطمن بشه خودم هستم ولی متاسفانه اون شماره موبایل که وبت نام کردم کامل سوزوندم ایمیل هم ندادم اولش برا ثبت نام آیا برای برگرداندن امانت راه حلی هست

  1. سلام و احترام؛
   نه متاسفانه راهکاری نیست مگر ایننکه از طریق پشتیبانی اینستاگرام اعلام کنید که به ایمیل و شماره تلفن دسترسی ندارید پس از اون از شما ادرس ایمیلی گرفته میشه و یک دستورالعمل براتون ارسال میشه.

 84. سلام.من تلگراممو قبل دیلیت حذف نصب کردم..برای دیلیت اکانت ب اون تلگرامم دسترسی ندارم.الان نمیتونم رویه اون شمارم تلگرام نصب هرکاری میکنم نمیشه.هیچ راهی واس دیلیت اکانت کردن ندارم.ممنونم از توجه شما…

 85. سلام خسته نباشید کسی که یوزر اینستاگرام شده میتونه اکانتش رو برگردونه؟
  و کسی که یوزر اینستا شده حذف موقت انجام داده یا حذف دائمی؟

  1. سلام و احترام؛
   این مورد رو نمیشه صریح پاسخ داد ممکنه اکانت توسط شخص دی اکتیو شده باشه احتمال دیگری هم وجود داره ممکنه اکانت توسط اینستاگرام غیرفعال شده باشد.

 86. سلام خسته نباشید. ما دونفر یک اکانت مشترک داریم تو گوشیهامون. من میخوام اونو پاک کنم از گوشیم ولی اون اکانت کلا حذف نشه و تو گوشی دوم بمونه.
  اما میخوامم اکانت خودم بمونه. چجوری پاکش کنم؟

  1. سلام و احترام؛
   شما می توانید از قسمت لاگین اکتیویتی اینستاگرام بررسی کنید که چه کسانی به حساب شما دسترسی دارند و افراد غیرمجاز را از حساب خارج نمایید.
   در این خصوص پیشنهاد می شود راهنمای زیر را مطالعه کنید:
   چه کسانی به اینستاگرام ما دسترسی دارند؟

 87. سلام وقت بخیر ببخشید من بیشتر از ده هفته س هر هفته امتحان میکنم که دی اکتیو کنم، همه مراحلشم میرم اخر سری میگه متاسفانه نمیشه و هفته بعد امتحان کنیدپیامش میزنه you can only disbale your account once week. بعد هفته بعد دوباره امتحان میکنم باز نمیشه چیکار کنم؟؟؟ نمیخوام دلیت اکانت کنم فقط میخوام دی اکتیو کنم یه مدت نمیشه، حالا چیکار کنم؟ ممنون میشم کمکم کنید

 88. سلام من یه پیج دارم مال سالل 94 رمزش رو یادم رفته میخوام پاکش کنم نمیتونم لطفا راهنماایی کنید همه چیزش رو یادم رفته بگید چیکار کنم؟

 89. سلام خسته نباشید من پسورد پیجمو یادم رفته هر کاری کردم نتونستم پیداش کنم میشه راهنمایی کنید چجور باید اکانتم بدون پسورد پاک کنم؟

 90. من وقتی میخوام دائمی پاک کنم اکانتمو تو سایت {“message”:””,”spam”:true,”status”:”fail”} مینویسه و پاک نمیشه چه کنم

 91. سلام ،اگر لاگ اوت کنیم ایا پیام های دایرکت پاک میشه ؟ممنون

  1. سلام روزبخیر؛
   خیر با لاگ اوت کردن دایرکت ها حذف نمی شود.

 92. سلام من میخوام اکانتمو به صورت دائم حذف کنم،چند بار تا حالا انجام دادم،میرم تو همون لینکی که گذاشتید رمز رو هم میزنم بعد یه صفحه ی تماما سفید باز میشه که گوشه ی بالا سمت راستش مینویسه، oops an error occurred
  همچین چیزی،چکار کنم الان ؟

  1. سلام و احترام؛
   مراحل حذف اکانت خود را از طریق اینستاگرام وب نیز امتحان کنید این خطا یک اختلال سیستماتیک است.

 93. سلام ببخشید من نمیتونم اینستاگرام و دیلیت اکانت کنم مشکل از کجاست میخوام دیلیت کنم

  1. سلام و احترام؛
   هنگام دیلیت اکانت اینستاگرام چه خطایی رخ می دهد؟ لطفا مشکل را به صورت واضح تری تشریح نمایید.
   چنانچه خطایی دریافت می شود متن خطا یا تصویر آن را ارسال فرمایید.
   با تشکر

 94. سلام وقت بخیر ، من یک پیج چند ساله پیش زده بودم و از آن خارج شدم ، بعد از مدتی تصمیم گرفتم وارد بشم و سه بار رمز رو اشتباه وارد کردم ، الان رمز پیج رو دارم و میخوام دیلیت اکانت بکنم ولی وقتی رمز رو میزنم میگه کدی برای احراز هویت به ایمیل شما ارسال میشه در حالی که من الان به اون ایمیل دسترسی ندارم ، چطور میتونم بدون دسترسی به اون ایمیل پیجم رو دیلیت اکانت بکنم ؟

 95. سلام اکانت اینستاگرام من مسدود شده وهربار که برای بازیابی اطلاعات اکانت خودم وارد میشوم به جای نام کاربری من فقط نوشته کاربر اینستاگرام وهربار برای بازگردانی شکست میخورم بااینکه گزینه من ربات نیستم راهم درست رد میکنم

 96. سلام پیجم یهویی پرید نمیدونم چ اتفاقی افتاده ولی کلا نیست حتی ت قسمت جست و جو. الان ن میتونم برش گردونم ن میتونم پاکش کنم چجوری حذفش کنم

 97. سلام، خسته نباشید
  بنده نمیتونم وارد سایت دیلیت اکانت بشم
  آیا سایتش رو بستن یا فقط واسه من این مشکل پیش اومده

  1. سلام و احترام؛
   این سایت محدودیت دسترسی نداره و لینک باز میشه.
   اتصال اینترنتیتون رو حتما بررسی کنید و همچنین اگر فیلترشکن دارید اون رو خاموش کنید.

 98. لطفا پاسخ رو به ایمیل بنده ارسال نمایید
  با تشکر از زحماتتون

 99. با سلام
  بنده رمز اکانت اینستاگرامم رو فراموش کردم الان میخوام دیلیت اکانت دائمی اینستا بزنم ولی رمزم رو فراموش کردم چطور باید رمزم رو پیدا کنم که دیلیت اکانت دائمی بزنم. جواب سوال منو به ایمیلم ارسال کنید

 100. سلام
  من حدود ده روز پیش پیجم رو موقتا غیرفعال کردم اما الان که میخوام وارد بشم خطای یوزرنیم میده و هیچجوره برنمیگرده.در ضمن به خاطر شرایط موجود مجبورا با فیلتر شکن باید وارد بشم. آیا مشکل از اینه؟ چیکار باید کنم؟ لطفا جواب رو برام ایمیل کنید. ممنون

 101. سلام خیلی ممنوم از مقاله کامل و عالی تون.
  فقط یک سوال داشتم، دقیقا چه قدر وقت داریم پس از انجام مراحل دیلیت اکانت اینستاگرام پیج رو بازگردانی کنیم؟ توی یک سایت دیگه فکر کنم سایت اینستاگیت بود، خوندم یک ماه فرصت داریم برای بازگردانی پیج دیلیت اکانت شده اینستاگرام. ولی خب از اونجایی که به سایت شما خیلی اعتماد دارم میخام نظر شما رو هم بدونم .
  مرسی از پاسخگویی تون . 🤗

  1. سلام و احترام خانم اکبری عزیز؛
   بله این مورد صحیح است و تا یک ماه بعد از اقدام به دیلیت اکانت اینستاگرام امکان ورود مجدد به پیج فراهم است و پس از گذشت این بازه زمانی اکانت شما حذف خواهد شد.
   در مراحل دیلیت اکانت نمایش داده می شود که دقیقا تا چه تاریخی فرصت دارید. (از زمان فعلی تا 30 روز بعد)

 102. سلام پسوورد اینستام ندارم اما میتونم وارد پیجم بشم موقع ورود با یوزر پسوورد فیس بوک وارد میشم الان میخوام اکانتم حذف کنم پسوورد میخواد چکار کنم؟ forget password میزنم فقط میره داخل پیج خودم.. … نیاز دارم سریع دلیت اکانت بزنم لطفا راهنمایی کنید

 103. سلام من میخام اکانتم دیلت بزنم نمیشه همش میزنه this page isn’t available مشکل چیه ؟؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید .

 104. سلام.. وقت بخیر.. پیج یکی از دوستانم طوری شده که عکسش حذف شده.. اسمش هم حذف شده ولی یک اسم دیگه جایگزین شده. پست و فالوور و فالویینگش هم صفر شده. ولی میتونی فالوش کنی..بقیه هم مثل من می بینن پیجش رو.. بنظرتون هک شده؟

  1. سلام و احترام؛
   نام کاربری ایشان به چه موردی تغییر یافته است؟ علائم اکانت ایشان به اکانت های تعلیق یافته شباهت دارد.

 105. سلام خسته نباشید، ببخشید من وقتی میخوام اکانتمو حذف کنم و میخام لاگین کنم این عبارت میاد و مانع کارم میشه هم اسم و هم پسوردمم رو درست میزنم ولی باز این عبارت میاد (CSRF token missing or incorrect ) راه حل چیه باید چیکار کنم؟

  1. سلام و احترام؛
   چنانچه از اندروید 10 به بالا استفاده می کنید System Webview خود را بروز کنید.
   فضای ذخیره سازی دستگاه تلفن همراه خود را بررسی کنید و مطمین شوید مشکل فضا وجود نداشته باشد.
   کش نرم افزار اینستاگرام را خالی نموده و آن را بروزرسانی نمایید.

 106. سلام وقتتون بخیر. خسته نباشید.
  وقتی اسم و رمز و میزنم خطای csrf token missing or incorrect میده. چیکار کنم؟

 107. سلام وقت بخیر
  من چند هفته ای میشه که دی اکتیو کردم
  امروز خواستم لاگین‌کنم میگه این یوزر وجود نداره
  چیکار کنم؟

 108. سلام من پسفورداینستاگرامم و فراموش کردم اگه یه موقع ازتوگوشیم برنامه اش حذف بشه چی کارکنم؟

 109. سلام من میخام دیلیت بزنم اکانتمو جایی که آیدی پیج و گذرواژه وارد میکنم میزنه توکن CSRF گم شده یا نادرست است

  1. سلام و احترام؛
   این مشکل اخیرا به کررات گزارش شده و متاسفانه هنوز هیچ راهکار منطقی براش وجود نداره و تنها گفته میشه با حذف کش، بروزرسانی نرم افزار ممکنه مشکل حل بشه.

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   دسترسی به این لینک از ایران با محدودیت مواجه است و می بایست زمان ذیلیت اکانت تلگرام از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کنید.

 110. سلام وقتتون بخیر. خسته نباشید.
  تو مرورگر کروم و فایرفاکس از ویندوز لپتاب اسم و رمز و میزنم خطای csrf token missing or incorrect میده. چیکار کنم؟

 111. میخوام دلیت اکانت کنم برايه همیشه ولی وقتی رویه لینکی گذاشتین میزنم واردش میشم میزنه رمز اشتباه ولی رمزم درسته نمیدونم چرا وارد نمیشه چیکار باید بکنم

 112. سلام من پسفوردم ویادم رفته به خاطراون میگم حذف کنم دوباره نصب کنم اگه یه موقع پریدزحمتم هدرنره به نظرشماچی کارکنم

 113. سلام من میخام اینستام رو حذف کنم
  وقتی از لینک چه دائمی چ موقت وارد میشم نام و رمز رو که میزنم میگه توکن وارد شده نادرست است چند وقته اصلا کار نمیکنه
  چیکار میتونم بکنم

  1. سلام و احترام؛
   متاسفانه این ختلال اخیرا رخ داده و راهکار خاصی همچنان برای این مورد وجود ندارد.

 114. سلام من هر کاری میکنم نمیتونم وارد لینک دلیلت اکانت دائمی بشم چیکار کنم؟

  1. سلام و احترام؛
   با توجه به محدودیت های اخیر ورود به وبسایت اینستاگرام با مشکل مواجه است. برای این منظور با برنامه تغییر آیپی قوی وارد وبسایت شوید.

 115. سلام من حدودا ۳روز پیش اکانت اینستامو حذف دائم کردم و تا ۲۸ اسفند هم فرصت داشتم که اکانت رو برگردونم و پشیمون شدم و حالا بعد ۳ روز با زدن یوزرنیم و پسورد تونستم وارد اکانتم بشم حالا سوالم اینه که ممکنه اکانتم ۲۸ اسفند به طور خودکار و دائم پاک بشه؟چون داخل جواباتون دیده بودم که اگه بعد از اقدام به حذف دائم وارد بشید دیگه حذف اکانتتون کنسل میشه

  1. سلام روزبخیر فاطمه عزیز؛
   خیر اکانت شما حذف نخواهد شد چرا که در بازه زمانی یکماهه فرصت ورود دارید و این ورود به منزله انصراف از حذف اکانت است.

 116. سلام من نه با استفاده از اپ اینستاگرام و نه از طریق مرورگر نمیتونم اکانتم رو حذف کنم.کاری که قبلاً به راحتی انجام می شد میشه لطفاً راهنمایی کنید و ممکنه به خاطر فیلتر شدن اینستاگرام در ایران باشه؟ چون وقتی روی حذف حساب میرم نوشته ممکنه در حال حاضر امکان حذف وجود نداشته باشد.

  1. سلام و احترام؛
   بله در حال حاضر اختلالاتی در اتصال به اینستاگرام وجود داره که مراحل حذف اکانت رو با مشکل مواجه کرده…. این مشکل شما کاملا طبیعی هست.

 117. سلام و سپاسگزارم. به امید شنیدن خبرهای خوش سایت شما رو دنبال می کنم.

 118. سلام من میخوام دیلیت کنم مینویسه csrf tokent missig incorrectبااینکه همه چی درسته دلیلش چیه

  1. با سلام دوست عزیز. برای رفع این مشکل باید آپی دستگاه خود را به کشور آمریکا تغییر دهید و برنامه را به روزرسانی کنید.

 119. سلام
  من هر کاری میکنم که پیجمو دلیت اکانت کنم نمیشه سایتش اصلا باز نمیشه برام لطف راهنمایی کنید سپاس

  1. سایت مورد نظر فیلتر شده به همین دلیل دسترسی ندارید.

 120. سلام . من میخوام اکانت اینستاگرامم رو دی اکتیو کنم اما وقتی نام کاربری و رمز عبور رو میزنم CSRF token missing or incorrect این ارور رو میده. میشه کمکم کنید که چیکار کنم؟

  1. با سلام دوست عزیز.در پاسخ به حل این مشکل باید گفت که آی پی دستگاه و یا کشور شما توسط اینستاگرام مسدود شده است و شما باید آپی را به کشور آمریکا تغییر دهید و با آپدیت دوباره اینستاگرام مشکل شما برطرف خواهد شد.

 121. سلام وقت بخیر، ببخشید من از طریق گوشی میتونم وارد اکانت اینستاگرامم بشم اما از طریق رایانه نمیتونم وارد بشم میشه لطفا منو راهنمایی کنید؟ متشکرم

  1. سلام دوست عزیز، ممکن است مشکل شما به دلیل برخی تنظیمات مربوط به مرورگر و یا نرم‌افزار آنتی ویروس شما باشد. برای حل این مشکل، این راه‌حل‌ها را امتحان کنید:

   تلاش کنید از مرورگر متفاوتی برای ورود به حساب کاربری اینستاگرام استفاده کنید مثلاً گوگل کروم یا فایرفاکس. در مرورگر دیگر، ممکن است مشکل شما رفع شود.

   مطمئن شوید که نسخه مرورگر و نرم‌افزار آنتی ویروس شما به روز است. در صورتی که نسخه جدیدی از مرورگر و یا نرم‌افزار آنتی ویروس منتشر شده است، آنها را به روزرسانی کنید.

   تنظیمات مرورگر شما ممکن است باعث بسته شدن حساب کاربری شما شده باشد. در تنظیمات مرورگر خود در بخش حریم خصوصی، ممکن است دسترسی به کوکی‌ها را مسدود کرده باشید. برای حل مشکل، این تنظیمات را تغییر دهید.

   در صورتی که مشکل شما همچنان ادامه دارد، شاید مشکل شما بخشی از خطاهای سروری اینستاگرام باشد.

 122. سلام من پیجم رو دیلیت موقت زدم توی همین سایت ولی الان ۶ روز گذشته و هرکاری میکنم رمز و ایدی رو میزنم نمیره داخل و ارور میده که همچین حسابی با همچین یوزرنیمی وجود نداره تمام اطلاعاتمم درست زدم.

 123. سلام
  من هركاري ميكنم وارد لينك دلت اكانت موقت نميشه و كلا گوشيم از طريق گوگل وارد سايت اينستاگرام نميشه
  ميشه راهنمايى كنيد🙏🏻

 124. سلام.خواهش میکنم جواب بدهید.من اکانت اینستاگرام را دو ماه پیش دیلیت دائمی زدم و مهلت سی روزه داده شد و تاریخ حذف ۲۷ می ۲۰۲۳ تعیین شد.من کاملا مقاله دیلیت اکانت را مطالعه کردم.امکان دارد در این مهلت قبل از حذف کامل اکانت کسی تونسته باشه آن را هک بکند.خیلی نگران هستم.لطفا جواب بدهید.باتشکر.

  1. سلام و احترام؛
   می تونید با یک حساب دیگه ایدیتون رو در اینستاگرام سرچ کنید و وضعیت اون رو بررسی کنید.

 125. سلام خسته نباشید لینک چرا کار نمیکنه میخوام اینستامو حذف دائم کنم همش Sorry, this page isn’t available اینو میزنه برام

  1. سلام مشکلت حل شد؟!🥲 برا منم همش همینو میزنه! حتی مستقیم از خودت سایت اینستاگرامم میرم همینو میگه🚶🏼‍♀️
   The link you followed may be broken, or the page may have been removed.

 126. چرا پس از وارد کردن اطلاعات مجدد صفحه رفرش میشه و وارد خود صفحه نمیشه

  1. سلام وقت بخیر . من اکانتمو دی اکتیو کردم ولی دوستان میگن پست و پروفایل و هایلایتای پیجت هنوزم برا ما قابل مشاهده س اخه قبلا دی اکتیو کردن خیلیا دیدم پیجشون به instagramer تغییر کرد پروفشونم رف ؛ برا من چرا اینجوریه؟ یه هفته میشه دی اکتیو کردم

   1. سلام روزبخیر؛
    مطمئن شوید مراحل دی اکتیو را به صورت کامل دنبال کرده باشید، همچنین پس از دی اکتیو وارد اکانت خود نشوید.

 127. سلام . من میخوام اینستامو حذف دائمی کنم ولی رمزمو فراموش کردم . هر چقدر که وارد قسمت تغییر رمز میشم این اتفاق نمیفته . چه کار باید بکنم
  ممنون

  1. سلام روزبخیر زینب جان؛
   در مراحل تغییر یا بازیابی رمز چه خطایی مشاهده می شود یا کدام مرحله اتفاق نیفتاده است؟

 128. سلام
  به اکانت شخصی پیام دایرکت میدادم و پاسخ میداد اما فالو نداشتم و اکانت شخص هم پرایوت بود و پستی هم نداشت
  حالا در قسمت دایرکت نام شخص رو instagram user میاره و زیرش نام کاربری اصلی رو نشون میده
  پیام های قبلی هست
  اسمش رو در لیست سرچ نمیاره
  روی اکانتش که میزنم اول یه صفحه خالی میاد بعد که از سه نقطه یه گزینه مثل about رو میزنم و بک میزنم اکانت رونشون میده با همون نام و نام کاربری
  حتی بعد از اینکه در دایرکت به صورت instagram user نشون داد به تعداد فالوور و فالووینگ ها یکی اضافه شد
  با کامپیوتر نام کاربری رو در گوگول سرچ کردم چیزی نشون نداد
  میخوام بپرسم چه اتفاقی واس اکانتش افتاده؟بلاک کرده یا تغییر نام کاربری داده؟
  اگه تغییر نام کاربری بوده چرا اکانت رو با همون مشخصات نشون میده و تعداد فالوور ها تغییر کرده؟
  ممنون میشم زودتر پاسخ بدید تشکر

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   با توجه به اینکه همچنان دایرکت های قبلی قایبل مشاهده هستند بلاک نشده اید.
   یا اکانت ایشان توسط خودشان به طور موقت غیر فعال شده است یا اینکه توسط اینستاگرام موقتا تعلیق شده اند.

 129. اگه من به مدت ۷ ماه دی اکتیو یا غیر فعال کنم اینستارو اکانتم رو حذف می کنه؟

  1. سلام و احترام؛
   خیر شما می توانید به طور موقت اکانت خود را غیرفعال کنید بدون اینکه حذف شود.

 130. سلام مرسی از شما که واقعا مقاله کاربردی رو نوشتید. ممنون

 131. سلام
  من اکانتمو دیلیت دایم زدم کامل انجام شد و در پابان هم نوشت که تا یه ما دیگه کامل حذف میشه ولی توی اینستا با یه اکانت دیگه که چک میکنم همچنان ایدی و دایرکتها هست حالتی شبیه به بلاک کردن در اومده یهنی فالوورها عکس ها اینا نشون داده نمشه و اینستا یوزرم نشده
  علتش چیه؟؟؟

 132. سلام وقتتون بخیر.من دیلیت اکانت موقت کردم و دوباره نصبش کردم .الان با اینکه یک هفته اس گذشته ولی میخام الان دوباره دیلیت اکانت کنم میگه باید یک هفته بشه و بازم صبر کنم.الان باید چی کار کنم🙄

  1. سلام و احترام؛
   بله برای دی اکتیو کردن اکانت محدودیت زمانی وجود دارد و باید تا پایان ایام محدودیت صبر نموده و سپس مجددا اقدام کنید.

 133. سلام من نمی توانم به پیج خود وارد شوم از قبل هم رمز دو مرحله ای را فعال نموده بودم. و هر چه رمز به ایمیلم می آید متاسفانه نمی توانم وارد شوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا