شبکه های اجتماعی

نحوه دیلیت اکانت اینستاگرام به همراه ویدیو آموزشی

دیلیت اکانت اینستاگرام امروزه یکی از مهم ترین مهارت هایی است که لازم است با آن آشنایی پیدا شود. زمانی که اشخاص تصمیم می گیرند با دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائم یا موقت با شبکه های مجازی مثل اینستا خداحافظی کنند، مجبور می شوند از قابلیت حذف اکانت اینستاگرام استفاده کنند. در نتیجه باید با روش های دیلیت اکانت اینستاگرام و تفاوت های آنها آشنا شده و نحوه حذف و خارج شدن از اکانت اینستا خود را به خوبی یاد بگیرند. در واقع این روزها استفاده از شبکه‌های اجتماعی مختلف مثل اینستاگرام به بخش جدایی ناپذیر زندگی فردی همه ما تبدیل شده است و همه کاربران به نوعی از این رسانه‌های اجتماعی برای انتشار محتوای خود استفاده می‌ کنند. بدون شک یکی از محبوب‌ ترین رسانه‌ های اجتماعی که در ایران نیز طرفداران بسیار زیادی دارد، اینستاگرام است که امکان اشتراک گذاری تصاویر و ویدئوها را به کاربران می‌دهد. اما خیلی از اوقات ممکن است افراد تمایل داشته باشند با دیلیت اکانت اینستاگرام خود برای همیشه از این شبکه اجتماعی خداحافظی کنند یا اینکه با غیرفعال کردن اینستاگرام به صورت موقت برای مدتی این رسانه اجتماعی را کنار بگذارند و در زمان نیاز مجددا به این شبکه برگردند. در این آموزش از میزبان‌فا مگ قصد دارم به نحوه دی اکتیو کردن اینستاگرام به صورت موقت یا حذف کامل اکانت اینستاگرام به صورت دائمی بپردازم. بدین ترتیب شما به صورت خلاصه و مفید می توانید با مراحل دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائم یا غیرفعال کردن اینستا به صورت موقت به خوبی آشنا شوید. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

موضوعاتی که در این مقاله به آنها پرداخته خواهد شد، به شرح ذیل است:

دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائمی و موقت

امکان دیلیت اکانت اینستاگرام به 2 صورت دائمی و موقت برای کاربران این شبکه اجتماعی ارزشمند فراهم شده است. در نتیجه این قابلیت کاربران می توانند هر زمان که تمایل داشتند مسیر دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت موقت را دنبال کرده و به صورت موقت از دسترس دنبال کنندگان خود خارج شوند. در این روش از حذف اکانت اینستاگرام، بعد از ورود مجدد به این برنامه اکانت اینستاگرام بدون هیچگونه تغییری بازیابی می شود. اما در روش دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائمی افراد به صورت کامل از این پیامرسان خداحافظی می کنند و امکان بازگردانی اطلاعات برای آنها وجود ندارد. البته اینستاگرام یک بازه زمان مشخص که به طور معمول 1 ماه است را برای کاربرانی که فرآیند دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائمی را دنبال نموده اند، در نظر گرفته است. در این بازه زمانی حساب کاربران مخفی می شود و آنها می توانند با لاگین کردن دوباره حساب خود را برگردانند. اما اگر این بازه به اتمام رسید و تلاشی برای برگرداندن اکانت حذف شده اینستاگرام صورت نگرفت، حساب به صورت کامل حذف می شود و امکان بازگردانی آن به هیچ شکلی وجود نخواهد داشت. در همین راستا نیاز دیدیم که مراحل مربوط به دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائمی و موقت را به صورت مجزا آموزش دهیم تا بتوانید به بهترین شکل ممکن برای حذف اکانت اینستاگرام خود اقدام کرده و آن را به صورت موقت یا دائم حذف نمایید. در ادامه به صورت دقیق و گام به گام به مبحث دلیت اکانت اینستاگرام به صورت موقت و دائمی خواهیم پرداخت.

حذف موقت اکانت اینستاگرام

اگر تصمیم به غیرفعال کردن اکانت اینستا خود دارید تا در آینده هر زمان که تمایل داشتید قادر به استفاده مجدد از آن باشید باید مراحل مربوط به دیلیت اکانت موقت اینستاگرام را طی کنید. در این صورت اکانت شما به هیچ عنوان به صورت کامل حذف نمی شود و تنها به صورت موقت دی اکتیو می شود. در این حالت اکانت اینستا شما تا زمانی که مجددا وارد آن نشده باشید، فعال نخواهد شد.

برای دی اکتیو کردن اینستاگرام و یا حذف موقت اکانت اینستا تنها می توانید از طریق مرورگر وب اقدام کنید. بنابراین برای  این منظور باید مسیر زیر را دنبال کنید:

 1. در گام اول از فرآیند دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت موقت شما باید با استفاده از مرورگر اینترنت خود وارد سایت instagram شده و سپس با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور تعیین شده وارد اکانت اینستاگرام خود شوید.
  آموزش حذف اکانت اینستاگرام
 2. سپس در گام بعدی لازم است همانند تصویر زیر با کلیک روی آیکون profile به صفحه پروفایل خود رفته و روی دکمه Edit Profile کلیک کنید.
  نحوه دیلیت اکانت اینستاگرام
 3. در این مرحله وارد صفحه ویرایش پروفایل خواهید شد که لازم است برای حذف اکانت موقت اینستاگرام روی گزینه Temporarily disable my account کلیک کنید تا به صفحه دی اکتیو کردن اینستاگرام هدایت شوید.
  طریقه حذف اکانت اینستا
  🔵🟢 نکته: همچنین می توانید در صورت تمایل روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صورت مستقیم به صفحه لينك دیلیت اکانت موقت اینستاگرام هدایت شوید.
  لینک دیلیت اکانت موقت اینستاگرام
 4. در این صورت صفحه‌ای مشابه تصویر زیر نمایش داده می‌شود که در اینجا با 2 فیلد اصلی رو به رو می شوید:
  • Why are you disabling your account: در این فیلد دلیل غیرفعال کردن موقت اکانت اینستاگرام خود را مشخص کنید.
  • To continue, please re-enter your password: در این فیلد نیز به منظور تاییدیه غیرفعال سازی اکانت باید رمز عبور ورود به اکانت خود را وارد کنید.
  در نهایت نیز روی دکمه Temporarily Disable Account کلیک کنید دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت موقت صورت گیرد.
  آموزش کامل دیلیت اکانت اینستاگرام
 5. سپس پنجره‌ای به صورت پاپ آپ نمایش داده خواهد شد که در این مرحله باید برای تایید فرآیند غیرفعال سازی اکانت اینستا خود روی دکمه Yes کلیک کنید تا فرآیند دیلیت اکانت موقت اینستاگرام با موفقیت به اتمام برسد.
  🔵🟢 نکته: لازم است توجه داشته باشید که دیلیت اکانت اینستارگرام به صورت موقت و غیرفعال شدن اکانت ممکن است بلافاصله از بعد از کلیک روی دکمه اتفاق بیافتد یا اینکه بعد از چند ساعت رخ دهد.
  آموزش دیلیت اکانت موقت اینستاگرام

با توجه به اینکه برای غیر فعال سازی موقت اینستاگرام لازم است به اکانت خود لاگین کنید. اگر نام کاربری و یا پسوردتان را بخاطر نمی آورید مقاله روش های بازیابی اکانت اینستاگرام را مطالعه کنید.

روش های بازیابی اکانت اینستاگرام

نکات مهم در خصوص حذف موقت اکانت اینستاگرام

 • لازم است توجه داشته باشید که با دی اکتیو کردن موقت اکانت اینستاگرام شما می توانید هر زمانی که تمایل داشته باشید به راحتی پیج خود را به حالت اول برگردانید.
 • با دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت موقت اطلاعات شما از قبیل عکس، ویدیو، چت ها، فالوورها و… بدون تغییر و دست نخورده باقی می ماند.
 • از طریق اپلیکیشن اینستاگرام نمی توان اقدام به غیر فعال سازی اکانت اینستاگرام کرد و برای دیلیت اکانت موقت اینستاگرام باید به وب سایت instagram مراجعه کرد.

دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام

روش دومی که قصد داریم برای دیلیت اکانت اینستاگرام معرفی کنیم، دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام است. اگر شما تصمیم به حذف دائمی اکانت اینستاگرام خود دارید و دیگر به هیچ عنوان نمی خواهید مجددا وارد اکانت خود شوید، لازم است مراحل مربوط به دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام را دنبال کنید. در این صورت اکانت شما به صورت کامل حذف شده و امکان بازیابی مجدد آن وجود ندارد. برای این منظور شما باید مراحل زیر را دنبل کنید:

 1. در اولین گام شما باید به صفحه حذف اکانت اینستاگرام مراجعه کنید.

  🔵🟢 نکته: در همین راستا ابتدا باید روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه لینک حذف دائمی اکانت اینستاگرام هدایت شوید.

  لینک دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام

 2. در این صورت صفحه‌ ای مشابه تصویر زیر نمایش داده می‌ شود. در این مرحله از فرآیند دیلیت اکانت اینستاگرام شما باید فیلدهای زیر را پر نمایید:
  • Why are you deleting your account: در این بخش شما باید دلیل خود را در خصوص اقدام برای دیلیت اکانت اینستاگرام خود را انتخاب کنید.
  • To continue, please re-enter your password: بعد از انتخاب علت حذف اکانت در این قسمت لازم است رمز اکانت خود را وارد کنید.
  آموزش دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام
 3. بعد از پر کردن فیلدهای گفته شده در نهایت شما باید روی دکمه delete my account کلیک کنید تا فرآیند دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام آغاز شود. در این مرحله اینستاگرام سوالی را برای تایید نهایی از شما سوالی خواهد پرسید که در صورت مطمئن بودن در خصوص حذف اکانت اینستاگرام باید روی دکمه OK کلیک کنید.
 4. بعد از دلیت اکانت دائمی اینستاگرام صفحه ای همانند تصویر زیر نمایش داده خواهد شد با نمایش پیغام Your account has been removed. We’re sorry to see you go مواجه خواهید شد که نشان دهنده این امر است که دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائم صورت گرفته است.
  🔵🟢 نکته: در نظر داشته باشید که حذف دائم اکانت اینستاگرام می تواند در همان لحظه رخ دهد تا اینکه در حذف اکانت اینستاگرام شما در تاریخ عنوان شده در زیر دکمه Delete my account صورت پذیرد. در بازه زمانی باقی مانده تا زمان عنوان شده، در صورت لاگین دوباره به حساب اینستاگرام، فرآیند دیلیت اکانت اینستاگرام متوقف می شود. لازم است توجه داشته باشید که در این بازه زمانی اطلاعات اکانت اینستا شما به حالت مخفی درمی آید. همچنین در نظر داشته باشید که اسم شما برای افرادی که از طریق دایرکت با آنها چت داشته اید نیز به صورت Instagram user نمایش داده خواهد شد.
  نحوه حذف دائمی اکانت اینستا

نکات مهم در خصوص حذف دائمی اکانت اینستاگرام

 • لازم است توجه داشته باشید که با دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام دیگر امکان ورود مجدد به حساب اینستاگرام پاک شده وجود ندارد. 
 • با دیلیت اکانت اینستاگرام تمامی اطلاعات حساب شما مثل عکس ها، ویدیو، دایرکت ها، فالوورها و… پاک می شود.
 • دلت اکانت اینستا نیز تنها از طریق وب سایت رسمی این برنامه امکان پذیر است و به هیچ عنوان نمی توانید از طریق خود برنامه این کار را انجام دهید.

بعد از دیلیت اکانت اینستاگرام پس شما باید هر زمان که مجددا نیاز به استفاده از اینستاگرام داشتید، باید مجددا وارد اینستاگرام شده و بعد از نصب و فعالسازی برنامه اینستاگرام، یک اکانت جدید ساخته و وارد آن شوید. در همین راستا می توانید مقاله ساخت اکانت اینستاگرام در میزبان فا را مطالعه نمایید.

آموزش نحوه ساخت حساب اینستاگرام

پاسخ به مهم ترین سوالات شما درمورد دیلیت اکانت اینستاگرام

 • برای دیلیت اکانت اینستاگرام به چه اطلاعاتی نیاز است؟
  برای حذف اکانت تلگرام شما باید نام کاربری و رمز عبور خود را به یاد داشته باشید تا بتوانید فرآیند دیلیت اکانت اینستا را دنبال نمایید.
 • آیا امکان بازگردانی اکانت حذف شده اینستاگرام وجود دارد؟
  این موضوع به اینکه شما فرآیند دیلیت اکانت موقت اینستاگرام را طی کرده اید یا حذف اکانت اینستاگرام به صورت دائم صورت گرفته است، بستگی دارد. در صورت دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام امکان بازگردانی آن تنها تا تاریخ اعلام شده توسط اینستاگرام در مرحله انتهایی فرآیند حذف وجود دارد و بعد گذشت آن تاریخ دیگر امکان بازگردانی حساب وجود ندارد.
 • آیا بعد از دیلیت اکانت اینستاگرام پیام های ارسال شده از دایرکت مخاطبین نیز حذف می شود؟
  خیر. تنها نام شما به Instagrammer تغییر پیدا می کند.
 • در صورت فراموشی رمز عبور و ایمیل چگونه می تواند در خصوص دیلیت اکانت اینستا اقدام کرد؟
  برای بازیابی رمز عبور به آدرس ایمیل یا شماره تماس خود نیاز دارید. اگر آدرس ایمیل را نیز فراموش کرده اید یا به آن دسترسی ندارید می توانید وارد اکانت خود شده و طریق قسمت Edit Profile آدرس ایمیل خود را تغییر داده یا یک شماره موبایل تنظیم نمایید.
 • فرق دی اکتیو با دیلیت اکانت اینستاگرام چیست؟
  در صورت دی اکتیو کردن اینستاگرام شما می توانید هر زمان که تمایل داشتید مجدداً وارد برنامه شده و با وارد کردن اطلاعات ورود خود اکانتتان را بازگردانی کنید. اما در صورت دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام دیگر امکان بازگردانی حسابتان وجود ندارد.
 • آیا امکان حذف اکانت اینستاگرام از طریق خود برنامه Instagram وجود دارد؟
  خیر. شما برای دیلیت اکانت اینستاگرام باید از طریق مرورگر سیستم دسکتاپ یا گوشی تلفن همراه خود اقدام نمایید و امکان حذف اکانت از طریق خود برنامه وجود ندارد.
 • چرا بعد از طی کردن فرآیند حذف اکانت اینستاگرام همچنان اطلاعات اکانت وجود دارد؟
  دیلیت اکانت اینستاگرام ممکن است بلافاصله بعد از اقدام برای حذف صورت گیرد یا اینکه تا چند ساعت بعد رخ دهد. همچنین گاهاً ممکن است لازم باشد برای حذف کامل اطلاعات خود چند روز منتظر بمانید تا کش اینستاگرام نیز حذف شود.
 • برای چه مدت می تواند حساب اینستاگرام خود را به صورت موقت دی اکتیو کرد؟
  برای دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت موقت محدوده زمانی تعیین نشده است. اما لازم است توجه داشته باشید که در حال حاضر تنها می توانید یک بار در هفته حساب خود را غیرفعال کنید.

دیلیت اکانت اینستاگرام یکی از اصلی ترین ترفندهایی است که توسط این برنامه در اختیار کاربران قرار گرفته است. چرا که فرصتی را در اختیار شما قرار می دهد تا با استفاده از روش دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت موقت، بتوانید حساب خود را موقتاً حذف کرده و هر زمان که تمایل داشتید مجددا آن را بازگردانی کنید یا اینکه با استفاده از روش دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائمی و در نهایت حذف دائمی اکانت اینستاگرام به صورت کامل از این شبکه اجتماعی خداحافظی کنید. تنها نکته ای که باید در خصوص دیلیت اکانت اینستا در نظر داشته باشید این است که در صورت مراجعه به سایت اینستاگرام برای دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائمی دیگر به هیچ عنوان نمی توانید حساب خود را برگردانید و تمامی اطلاعات حساب اینستا شما پاک می شود. آیا شما تاکنون در زمینه حذف اکانت اینستا به صورت موقت یا دائمی اقدام کرده اید؟ شما می توانید تجربه خود در زمینه دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائمی یا دی اکتیو اینستاگرام را از طریق بخش دیدگاه های همین مقاله با ما در میان بگذارید.

آموزش رایگان اینستاگرام

محتوای تیمی کار شده

تیم تحریریه میزبان فا با تحقیقات گسترده بهترین عناوین آموزشی و نقد و بررسی را گردآوری کرده سپس عرفان اسدی تحقیقات کل اعضای گروه را به رشته تحریر در می آورد تا جزئیات، چالش های ذهن مخاطب را برطرف کنند. داوود صادقی موضوعات را با نگاه ریزبینانه خود مورد نقد و بررسی قرار داده و آن را به صورت یک ویدیوی هیجان انگیز ارائه می دهد. محدثه اسماعیلی با تکنیک های تولید محتوا روز دنیا، محتوای مقاله را بهبود بخشیده و مورد ارزیابی نهایی قرار می دهد و در نهایت درناز خیبرگیر خروجی نهایی را تحلیل و به صورت گسترده به کاربران شبکه های دیگر ارائه می دهد. اثری که مطالعه کردید حاصل تلاش شبانه روی یک تیم قدرتمند با نظارت بسیار دقیق و راهنمایی های علی یزدان پرست است او هر روز محتوای تیمی را با جدیدترین الگوریتم های سئو مورد بازنگری و ویرایش قرار می دهد.

نوشته های مشابه

‫66 دیدگاه ها

 1. من میخام غیرفعالش کنم برا ی مدت مراحل و ک کامل میرم برام میاره بیسکویت هارو فعال کن یا پیجتو از حالت خصوصی در بیار بیسکویت چیه و چجوری میتونم مشکلمو رفع کنم

 2. سلام ببخشید تا یک سال دی اکتیو کردن مشکلی پیش نمیاد ،توی این مدت کسی میتونه انفالو کنه میشه الان جواب بدید من خیلی مشکل دارم

  1. سلام،من اینستاروحذف کردم کامبا ینی داءمی ولی هنوز وجود داره،چکارکنم؟

   1. سلام و احترام،
    احتمالا اکانت رو به صورت موقت غیرفعال کردید.
    روش دوم حذف کامل اکانت اینستاگرام هست. که اکاننتون رو با کل اطلاعاتش حذف می کنه.

 3. سلام
  من پیجم رو غیرفعال کردم و الان که میخوام دوباره فعال کنم invalid Parameters میزنه چ راه حلی وجود داره

 4. سلام من میخواستم اکانتمو حذف کنم دائم اما اشتباه مراحل غیر فعال کردن رو زدم…این در صورتیه که هنوز پروفایل و ایدی و پیام های من هست…چجور میتونم حذفش کنم تو سایت میزنم میگه دیلیت شده…لطفا کمکم کنید ممنون

  1. سلام روزبخیر؛
   در حالت دی اکتیور فقط اکانتتون غیر فعال میشه و امکان بازگشت مجدد رو دارید اما در صورتی که اکانت رو حذف کنید تمام اطلاعات مربوط به اکانت هم پاک مشه. بخش آموزش حذف اکانت اینستاگرام
   داخل همین مقاله رو مطالعه کنید.

 5. سلام من میخام یه اکانت دیگه رو دیلیت بزنم ولی نمیشه چون سه تا اکانت دارم هر وقت لینک رو میزنم فقط یه اکانتم رو میزنه ک نمیخام دیلیتش کنم

  1. سلام مریم جان؛
   اگر روی اپلیکشن خودتون چند اکانت اجرا کردید و هر سه متصل به گوشی هست می تونید به صورت موقت از اکانت های دیگه خارج بشید یا اصطلاحا لاگ اوت کنید و فقط اجازه بدید اکانت مد نظرتون روی گوشی باز باشه بعد نسبت به غیر فعال سازی اکانت اقدام کنید.

 6. سلام میخوام اکانت اینستاگرامم رو اکتیو کنم ولی میزنه کاربری پیدا نشد

 7. سلام من وقتی اینسامو غیر فعال کردم و دوباره برگشتم به مدت یک‌روز کلا عکسام پاک شد چیکار باید بکنم عکسام برگرده؟

   1. سلام روزبخیر؛
    اکانت رو به صورت موقت غیرفعال کردن بعد از مدتی امکان بازگشت به اکانت غیرفعال وجود داره اما اگر حساب رو کامل پاک کنید امکان بازگشت اطلاعات نیست.

 8. سلام من یک هفته میشه ک اینستامو حذف موقت کردم ولی الان یوزنیم و پسورد و میزنم میگه حساب شما حذف شده توروخدا کمک کنید ممنون

 9. سلام خسته نباشید من پارسال اکانتم رو موقتا دلیت کردم اما چند ماه بعد خواستم واردش بشم نتونستم چطور میتونم اکانتم رو برگردونم

  1. سلام روزبخیر،
   مجددا باید باشاره مد نظرتون اکانت ایجاد کنید.
   اکانت قبلی به صورت کامل با دلیت اکانت از سرورها حذق میشه.

   1. سلام وقت بخیر.من میخوام حذف دائمی اکانت انجام بدم. بعد از وارد کردن پسوردم گزینه ی دکمه Permanently delete my account
    نمیاد.فقط یک دکمه
    Delete account هست که بعد از فشردنش یک پیغام میاد و بعد ok یک نوشته میاد که میگه اکانت شما در تتریخ یکماه دیگر غیرفعال میشه اگر تمایل به حذف ندارید دوباره آنلاین بشید.
    و بعد که وارد اینستا میشم و log in اکانت برمیگرده. اما شما تو توضیحات همچسن چیزی ندارین و نوشتین بلافاصله حذف دائمی صورت میگیره.مشکل چی هست؟

    1. با سلام زهرا عزیز
     دکمه مربوط به حذف دائمی اکانت اینستاگرام پیش تر به صورت Permanently delete my account نمایش داده می شد اما اخیرا به صورت Delete my account نمایش داده می شود که تصویر آن نیز در مقاله نشان داده شده است. در ادامه نیز باید اشاره کنم که حذف دائمی ممکن است بلافاصله در زمان اقدام برای حذف صورت گیرد یا اینکه یک بازه زمانی مشخص را برای شما در نظر بگیرد که در صورت تمایل امکان بازگردانی اکانت خود را داشته باشید. توجه داشته باشید که در صورتی که بازه زمانی برای شما تعیین شده باشد نباید مجددا لاگین کنید. در این بازه زمانی اطلاعات شما به حالت مخفی درمی آید و در تاریخ عنوان شده نیز به صورت کامل حذف خواهد شد.
     موفق و پیروز باشید

 10. سلام، میخواستم بدونم پیجی که خیلی وقته که فعال نیست رو چجوری میشه حذف کرد یا اینکه آیدی اینستاگرامش پاک بشه، البته پیج برای من نیستش،

  1. سلام و احترام؛
   امکان حذف اکانت اینستاگرام بدون محدودیت خاص وجود داره برای این مورد بخش آموزش حذف اکانت اینستاگرام در همین مقاله را مطالعه کنید.

 11. سلام ببخشید من یه مشکلی دارم یک اکانت قبلا داشتم با نام کاربری pmbpk بعد تغیرش دادم و بعد دیلیت اکانت کردم الان پیج جدید که زدم دوباره میخوام نام کاربریمو بزارم اما ارور میده کسیم با این نام کاربری وجود نداره ولی باز نمیشه. میشه لطفا راهنمایی کنید؟

  1. سلام و احترام؛
   بله متاسفانه نام های کاربری سریعا از سرور اینستاگرام حذف نمیشه تا دوباره آزاد و در سایر اکانت ها مورد استفاده قرار بگیره. بعد از گذشت مدت زمانی مجددا تست کنید.

 12. سلام آیا امکانی برای این که پسر کنجکاو من کلا دسترسی به سایت اینستگرام نداشته باشد وجود دارد البته من خودم اکانتی در این سایت ندارم ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید

  1. سلام روزبخیر؛
   می تونید از نرم افزار‌های کنترل دسترسی و مدیریت والدین مثل Kid’s Place و Norton Family استفاده کنید. هر دو رایگان هستند.
   برنامه uKnowKids Premier هم گزارش کاملی از فعالیت فرزندتون ارائه میکنه.
   با نرم افزار SafeDNS هم می تونید دسترسی به سایت های دلخواهتون رو محدود کنید.

 13. سلام منم حذف موقت کردم از این سایت ولی هر چی میزنم دیگه پیجم برنمیگرده میگه شما اقدام به حذف کردین در حالی که غیر فعال کردم چیکار کنم تو رو خدا کمکم کنین

 14. سلام خسته نباششید
  من پیج اینستامو کامل حذف کردم ولی وقتی با یه اکانت دیگه میرم ببینم پست و هایلایت ها حذف شده ولی بیو و تعداد فالوورا هنوز هست
  چیکار کنیم همه چیز از بین بره؟؟

  1. سلام و احترام؛
   احتمالا اکانتتون رو به صورت موقت غیر فعال کردید. در صورت دی اکتیو کردن اکانت فقط پست ها نمایش داده نمیشن. در خصوص حذف اکانت اینستاگرامتون به صورت کامل اقدام کنید. برای این مورد روی دکمه قرمز رنگ deleting your account کلیک کنید و مراحل رو مطابق آموزش یکبار دیگه طی کنید.

 15. سلام وقتتون بخير
  من با اين روش اكانتمو موقت غير فعال كردم
  ايا ميتونم تا يكسال تو اين وضعيت نگهش دارم يا مشكل ايجاد ميشه برام؟!

  1. سلام و احترام؛
   هیچ محدودیت خاصی برای بازه زمانی که اکانت به صورت موقت هست تعریف نشده.

 16. من میخوام بدونم مدت زمان خاصی برای برگزدوندن پیچ دی اکتیو شده وجود داره یا میشه تا هر زمانی بمونه همینجوری؟

 17. سلام من اکانت اصلی اینستامو دلیت کردم اما اکانت های دوم و سومم باقی مونده چطوری میتونم اکانت سومم که موقع نصب پسورد نیاز ندشت رو برگردونم؟درضمن این موضوع که شما گفتین برای هر اکانت شماره یا ایمیل جدا نیاز هست غلطه من خودم با یه شماره۳ تا اکانت داشتم.

 18. سلام خسته نباشید
  امکانات جدیدی که آپدیت اینستاگرام داره و تو مقدمه اشاره کردید چیه؟
  اگه پیجمونو از نظر فالور و تعامل و همه چی به سطح خوبی رسونده باشیم بعد دی اکتیو کنیم همه زحمتامون از بین میره و از اول باید تلاش کنیم دیده بشه پیجمون توسط فالورا و دیگران؟

  ممنون

  1. سلام روزبخیر؛
   در خصوص آشنایی با قابلیت های اینستاگرام می تونید از آموزش های رایگان زیر کمک بگیرید:
   آموزش رایگان اینستاگرام
   وقتی پیجتون رو موقت دی اکتیو می کنید اطلاعات پیجتون صحیح و سالم باقی می مونه فقط در این بازه زمانی عدم فعالیت ممکنه برخی کاربران شما رو آنفالو کنن.

 19. سلام وقت بخیر اینستای من تا۸ روز پیش دی اکتیو بود الان میخوام دوباره دی اکتیو کنم نمیشه و مجبورم باید این کارو بکنم آیا راهی هست ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. سلام و احترام؛
   “” قابلیت دی اکتیو اینستاگرام تنها یک بار در هفته امکان پذیر است. “” با توجه به این نکته امکان دی اکتیو مجددا براتون وجود داره.

 20. من یه هفته پیش اوردم دی اکتیو کردم
  الان میخام باز دی اگتیو کنم میگه که تو یک هفته فقط یه بار حق دی اکتیو کردن دارید ! منظورش چیه؟

  1. سلام روزبخیر؛
   بله دی اکتیو کردن محدودیت زمانی داره و در هر هفته فقط یکبار امکان دی اکتیو اکانت دارید باید تا گذشت مدت زمان مذکور صبر کنید.

 21. سلام وقت بخیر
  سوالی درباره حذف اکانت اینستاگرام ذهنمو درگیر کرده ممنون میشم راهنمایی کنید، اگر اکانتی در اینستاگرام را حذف دائمی بکنیم، ایسنتاگرام بعد از حذف آن اکانت اجازه مجدد ساخت اکانتی دیگر ولی با همان شماره یا ایمیل استفاده شده در اکانتی که حذف شده است را می دهد ؟؟

  1. سلام دوست عزیز ، خیر با اون ایمیل نمیتونید حداقل تا یه مدت دوباره اکانت بسازید

 22. سلام اینستا بدون مورد حساب من و غیر فعال کرده منم میخوام دیگه کلا حذفش کنم ولی تو همه روشها باید اول لاگین کنم// چطور میتونم این کار و انجام بدم؟

 23. سلام من برنامه ی اینستاگراممو پاک کردم ولی دیلیت اکانت نکردخ بودم الان دوباره میتونم برگردونم پیج قبلیمو؟

  1. سلام وقت بخیر؛
   در صورتی که پیج رو دی اکتیو کرده باشید امکان فعالیت مجدد در اون حساب رو خواهید داشت.

 24. سلام حساب من از طرف اینستاگرام غیر فعال شده چطوری می تونم حذف دائمش کنم چون وارد حساب که میشم میزنه غیر فعال شده و برای ادامه حذف کردنش نمیره ایا خودش بعد مدتی حذف میشه

 25. سلام خدمت شما پیج من چند روز پیش اینستاگرامر شد ( فکر میکنم به خاطر استفاده از آنفالویاب) و پیغام من ربات نیستم اومد مراحلی که خواسته بود انجام دادم به شماره من کد اومد و گفت تا 24 ساعت بعد در دسترس قرار گرفته میشود.بعد از 1 روز که یوزرنیم و پسورد رو وارد کردم با این پیغام مواجه شدم Your account has been disabled for violating our terms.learn how you may be able to restore your account
  مراحل رو در این قسمت learn how you may be able to restore your account هم انجام دادم و یک پیغام در جیمیلم از طرف فیسبوک اومد که کد و ارسال عکس میخواست و کد و ارسال عکس رو فرستادم ولی هنوز صفحه من در دسترس نیست و وقتی یوزرنیم و پسورد رو وارد میکنم با همون پیغام قبلی Your account has been disabled for violating our terms.learn how you may be able to restore your account
  مواجه میشم و صفحه من در دسترس نیست، آیا اکانتم در دسترس قرار میگیره و اگر قرار میگیره نهایتا تا چه مدت ؟ لطفا راهنمایی کنید. تشکر بسیار

  1. سلام روزبخیر؛
   اگر احراز هویت میشدید نهایتا 24 ساعت بعد اکانت در دسترس قرار می گرفت اما زمان تقریبی از این مورد نیست و هر زمان تصویر شما تایید بشه امکان بازگشت اکانت فراهمه.

 26. سلام وقتتون بخير
  من با اين روش اكانتمو موقت غير فعال كردم
  ايا ميتونم تا يكسال تو اين وضعيت نگهش دارم يا مشكل ايجاد ميشه برام؟

  1. سلام و احترام؛
   با دی اکتیو کردن حساب اینستاگرام اطلاعات شما شامل( عکس، ویدیو، چتها،فالوورها و…) بدون تغییر و دست نخورده باقی می ماند.

 27. سلام وقت بخیر
  ببخشید امکان‌ پاک شدن پیج دی اکتیو شده هست؟
  من پیجمو دی اکتیو کردم ولی براساس تجربه دیگران میترسم‌ پیجم نیاد بالا دلیل دی اکتیو هم something else زدم و از فروردین تا مرداد خواستم دی اکتیو باشه

  1. سلام دوست عزیز خیر با دی اکتیو ممکن نیست حذف بشه ولی ممکنه زمانی که می خواید برگردید مشکلاتی از سمت اوپراتور های سیمکارت پیش بیاد کد ورود دو مرحله ای برای شما ارسال نشه

 28. سلام من نمیتونم اکانت اینستامو غیر فعال کنم لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام و احترام؛
   چه مشکلی توی مراحل غیرفعالسازی اکانت اینستاگرام داشتید؟

 29. ارور میده میگ این کارو بعد از یه هفته دیگ انجام بدید .لطفا بگید چیکار کنم

  1. وقت بخیر؛
   غیرفعالسازی موقت اکانت اینستاگرام محدودیت زمانی داره و هر هفت روز فقط یکبار میشه در این خصوص اقدام کرد باید صبر کید تا بازه زمانی جدید فرابرسه.

 30. سلام

  STORY Save انگلیسی و گزینه فارسی نداره

  چکارکنم

  ممنون میشم راهنمایی کنید

 31. سلام چندین روز میرم سایت عکس پاسپورت بفرستم همه گزینه هارو میزنم اخر این پیام میده There was a problem with this request. We’re working on getting it fixed as soon as we can. با گوشی کامپیوتر تست کردم فرقی نداره همین پیام میده؟دلیلش چیه؟

 32. سلام من امروز اکانت جدید ساختم وقتی وارد پیجم میشم این ارور رو میده you’ve been logged out of …..the account owner may have changed the password و پیجم میره
  خواهشا بگید مشکلش چیه رمزمم یک بار عوض کردم اما حل نشد لطفا بگید چیکار کنم

  1. سلام وقت بخیر؛
   زمانی که رمز رو تغییر میدید به صورت خودکار سیستم شما رو لاگ اوت میکنه تا دوباره با رمز جدید وارد بشید.
   حتما این مورد رو هم بررسی کنید شخص دیگری به حساب شما دسترسی نداشته باشد. برای بررسی اینکه آیا شخص دیگری وارد اکانت شما شده یا اینکه ایا کسی جز خودتون رمز رو تغییر داده می بایست بخش لاگین اکتیویتی رو بررسی کنید آموزش این مورد رو خدمتتون ارسال میکنم حتما بررسی کنید و اگر سوالی داشتید زیر همین پست مطرح کنید تا ما یا سایر کاربران راهنماییتون کنیم.
   چگونه بفهمیم چه کسانی به اینستاگرام ما دسترسی دارند؟

 33. سلام، خسته نباشید
  من قبل اینکه اکانتمو غیرفعال کنم به یه نفر پیام دادم بعد غیرفعالش کردم، پیامو می‌تونه ببینه یا پیام قابل مشاهده نیست براش؟

 34. سلام با حذف دائمی اکانت اینستا پی وی یادایرکت ما برای بقیه هم پاک میشه؟

  1. با سلام دوست عزیز
   خیر. پیام های دایرکت شما پاک نمی شود اما اسم شما به instagrammer تغییر پیدا می کند و مشخصا دیگر پیام های شما قابل پیگیری نیست.
   موفق و پیروز باشید

 35. سلام
  من پیجم رو میخام دلیت دائم بزنم ولی نمیشه اخرش میگه پیج پاک شده ولی اگه میخای برش گردونی ایدی و پسورد رو وارد کن دوباره بر میگرده میخام کامل پاک شه چ راهی هست؟

  1. با سلام دوست عزیز
   دیلیت اکانت اینستاگرام به طور معمول 1 ماه بعد از ثبت درخواست اتفاق می افتد. اما در این بازه زمانی مخفی شده و مخاطبین شما نمی توانند آن را پیدا کنند. فقط باید دقت داشته باشید که در این بازه به هیچ عنوان وارد حساب خود نشوید تا بعد از گذشت 1 ماه به صورت کامل حذف گردد.
   موفق و پیروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا