شبکه های اجتماعی

بازیابی رمز اینستاگرام با شماره موبایل و سایت + ویدیو راهنما

بازیابی رمز اینستاگرام در زمان فراموشی رمز اینستاگرام یکی از اصلی ترین اقداماتی است که کاربران این شبکه اجتماعی باید داشه باشند. در مقاله آموزش ساخت اکانت اینستاگرام با کامپیوتر و گوشی نحوه ایجاد یک حساب اینستاگرام را به شما آموزش دادیم اما یکی از چالش های همیشگی بسیاری از کاربران فراموش کردن رمز اینستاگرام و در نهایت نیاز به بازیابی پسورد اینستاگرام با استفاده از یکی از روش های موجود است. به همین دلیل نیز اکنون زمان آن می رسد تا با روش های بازیابی پسورد اینستاگرام آشنایی پیدا کنید. بدین ترتیب دیگر نیازی نیست در هنگام فراموشی پسورد اینستاگرام خود نگران باشید. چرا که می توانید با استفاده از آموزش زیر به راحتی فرآیند بازیابی رمز اینستاگرام با شماره موبایل یا از طریق سایت را دنبال کرده و وارد حساب خود شوید. در همین راستا در این مقاله از میزبان فا مگ آموزش بازیابی رمز اینستا را به شما ارائه خواهیم داد. پس اگر شما نیز به دنبال یک آموزش جامع در خصوص بازیابی گذرواژه اینستاگرام هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. انواع روش های بازیابی از جمله بازیابی پسورد ایستاگرام با ایمیل، بازیابی پسورد اینستاگرام با پیامک و بازیابی پسورد اینستاگرام با فیسبوک یا سایت اینستاگرام را آموزش خواهیم داد.

بازیابی رمز اینستاگرام چیست؟

خیلی از افراد با مشکل فراموشی رمز اینستاگرام و مشکلاتی که بعد از این اتفاق برایشان رخ می دهد، مواجه هستند. البته تا زمانی که افراد در این برنامه لاگین هستند مشکل فراموشی پسورد چندان احساس نمی شود اما به محض اینکه به هر دلیلی نیاز به لاگین دوباره در برنامه وجود داشته باشد، این مشکل اهمیت خود را نشان می دهد. به همین دلیل نیز برنامه اینستاگرام راهکارهایی را تحت عنوان روش های بازیابی رمز اینستاگرام در اختیار کاربران خود قرار داده است که با استفاده از آنها کاربران می توانند به راحتی رمز خود را بازیابی کرده یا ریست نمایند. به دلیل اهمیت بالای این موضوع در این مقاله به مبحث بازیابی رمز اینستاگرام پرداخته و در ادامه به بررسی دقیق هر یک از این روش های ارائه شده برای بازیابی رمز خواهیم پرداخت. 🙂

روش های بازیابی رمز اینستاگرام

روش های مختلفی برای بازیابی رمز اینستاگرام ارائه شده است که به طور کلی می توان همه آنها را در قالب 2 روش کلی بیان نمود. این 2 روش کلی برای بازیابی گذرواژه اینستاگرام عبارتند از:

 1. بازیابی پسورد اینستاگرام با سایت
 2. بازیابی رمز اینستا از طریق برنامه

در ادامه به صورت گام به گام به بررسی هر یک از این روش ها خواهیم پرداخت.

🔴⚫ نکته: توجه داشته باشید که همانطور که گفته شد برای بازیابی رمز اینستاگرام شما باید شماره تلفن یا آدرس ایمیل خود را ثبت کرده باشید. اگر هنوز آدرس ایمیل ندارید، پیشنهاد می کنیم مقاله ساخت ایمیل جدید + ویدیو آموزش گام به گام را مطالعه نمایید.

1. بازیابی پسورد اینستاگرام با سایت

اولین روشی که قصد داریم به آن بپردازیم، بازیابی رمز اینستاگرام از طریق وب سایت رسمی این شبکه اجتماعی محبوب است. به منظور استفاده از این روش شما باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. در گام اول شما باید از طریق لینک https://www.instagram.com وارد سایت اینستاگرام شوید.
 2. حال در مرحله بعد لازم است روی لینک Forgot password کلیک نمایید.
  بازیابی پسورد اینستاگرام از طریق سایت
 3. سپس در گام بعدی لازم است نام کاربری، آدرس ایمیل یا شماره تماس ثبت شده خود را در فیلد موجود وارد کرده و سپس با کلیک روی دکمه Send Login Link فرآیند بازیابی رمز اینستاگرام را آغاز نمایید.
  نحوه بازیابی پسورد اینستاگرام با سایت
 4. در این مرحله باید با کلیک روی فیلد مشخص شده کد کپچایی که نمایش داده می شود را پر کنید تا به اینستاگرام ثابت کنید که ربات نیستید. تا زمانی که کپچا را کامل نکنید، دکمه Next برای ورود به مرحله بعد برای شما فعال نمی شود.
  🔴⚫ نکته: در نظر داشته باشید که اگر در این مرحله کپچا به شما نشان داده نشد، لازم است از یک برنامه تغییر آی پی استفاده نموده و مجددا مراحل عنوان شده را از اول دنبال نمایید.
  مراحل بازیابی پسورد اینستاگرام با سایت
 5. بعد از اینکه کپچا با موفقیت پر شده و به شکل زیر درآمد، دکمه Next برای شما فعال خواهد شد و می توانید روی آن کلیک نمایید.
  آموزش بازیابی پسورد اینستاگرام با سایت
 6. در این مرحله از فرآیند بازیابی رمز اینستاگرام پیغامی همانند تصویر زیر به شما نشان داده می شود که بیانگر این موضوع است یک کد تایید به آدرس ایمیل یا شماره تماس ثبت شده شما در مراحل ثبت نام ارسال شده است که در این مقاله لینک بازیابی پسورد اینستاگرام به آدرس ایمیل ارسال می شود.
  چگونه رمز اینستاگرام را بازیابی کنیم؟
 7. حال لازم است به آدرس ایمیل یا پیامک گوشی تلفن همراه خود مراجعه نمایید و پیام ارسالی از سمت اینستاگرام را باز کرده و سپس روی دکمه Reset your password کلیک نمایید.
  🔴⚫ نکته: در نظر داشته باشید که شما می توانید با کلیک روی دکمه Log in as به راحتی و بدون نیاز به تغییر رمز وارد صفحه اینستاگرام خود شوید. اما اگر تمایل دارید در کنار ورود، رمز خود را نیز تغییر دهید لازم است مطابق با آنچه که گفته است روی دکمه Reset yout password کلیک نمایید. همچنین در نظر داشته باشید که اگر این ایمیل را در inbox مشاهده نکردید، پوشه spam را چک کنید.
  آموزش بازیابی رمز اینستا
 8. در آخر صفحه ای همانند تصویر زیر به شما نشان داده می شود که در این مرحله باید یک رمز ورود جدید را در فیلدهای موجود وارد نمایید و سپس روی دکمه Reset Password کلیک کنید تا ریست پسورد اینستاگرام با موفقیت صورت گیرد.
  🔴⚫ نکته: توجه داشته باشید که رمز انتخابی باید حداقل 6 رقم باشد.
  بازیابی رمز اینستاگرام با شماره موبایل

یکی از مشکلات رایج افراد در هنگام ریست پسورد اینستاگرام با شماره تلفن این است که لینکی که توسط اینستاگرام برای ریست پسورد ارسال می شود، کار نمی کند و با انتخاب آن مجدداً صفحه لاگین اینستاگرام نمایش داده می شود. برای حل این مشکل لازم است به جای اینکه مستقیماً وارد لینک دریافتی شوید، آن را کپی کرده و در مرورگر گوشی تلفن همراه یا کامپیوتر خود باز کنید. بدین ترتیب همانند تصویر بالا صفحه ریست پسورد به شما نمایش داده می شود و می توانید رمز اینستاگرام خود را تغییر دهید.

2. بازیابی رمز اینستا از طریق برنامه

دومین روشی که قصد داریم در خصوص بازیابی رمز اینستاگرام به آن اشاره کنیم، بازیابی پسورد از طریق برنامه اینستاگرام است. برای این منظور شما باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. در گام اول از فرآیند بازیابی رمز اینستاگرام شما باید برنامه اینستاگرام را دانلود و روی گوشی تلفن همراه خود نصب نمایید.
 2. سپس لازم است در صفحه لاگین گزینه Get help with logging in را انتخاب نمایید.
  آموزش بازیابی رمز اینستاگرام در صفحه لاگین
 3. سپس در مرحله بعدی از شما خواسته می شود تا نام کاربری، آدرس ایمیل یا شماره تماس ثبت شده در مرحله ثبت نام را در فیلد مشخص شده وارد کرده و سپس روی دکمه Next کلیک نمایید.
  بازیابی گذرواژه اینستاگرام
 4. حال در صورت وارد کردن نام کاربری و انتخاب دکمه next صفحه جدیدی به شما نشان داده می شود که در آن ممکن 3 گزینه زیر یا برخی از آنها به صورت مجزا نمایش داده می شود و این امر به اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید بستگی دارد:
  • Send an Email: اگر طی فرآیند ثبت نام آدرس ایمیل خود را ثبت کرده و اکنون به آن دسترسی دارید، لازم است این گزینه را انتخاب نمایید.
  • Send an SMS: در صورتی که شماره تلفنی که با آن اکانت خود را ساختید در دسترس است، می توانید این گزینه را انتخاب نمایید.
  • Log in with Facebook: این گزینه زمانی استفاده می گردد که اکانت اینستاگرام خود را به اکانت فیسبوکی که پیش تر داشته اید متصل کرده باشید.
  در نهایت با توجه به اطلاعاتی که در دسترس دارید یکی از گزینه های موجود را انتخاب نمایید و فرآیند بازیابی پسورد اینستاگرام را دنبال نمایید. در این مقاله به صورت پیش فرض از روش بازیابی رمز اینستاگرام با ایمیل و بدون شماره تلفن استفاده شده است.

  آموزش بازیابی رمز اینستا

 5. بعد از انتخاب گزینه Send an email یک ایمیل از سمت اینستاگرام به آدرس ایمیل شما ارسال می شود که باید برای ریست پسورد خود و بازیابی حسابتان کد تایید ارسال شده در ایمیل را کپی نمایید. در صورت انتخاب گزینه بازیابی رمز با شماره تماس نیز یک کد تایید به شماره موبایل شما ارسال می شود.
  چگونه رمز اینستاگرام را بازیابی کنیم؟
 6. همانطور که در مرحله قبل نیز اشاره شد در این مرحله باید وارد صندوق ورودی آدرس ایمیل خود شده و کد تاییدی که ارسال شده است را کپی نمایید.
  🔴⚫ نکته: در این مرحله می توانید به جای استفاده از کد تایید، روی دکمه Reset your password کلیک کنید تا در کنار ورود به برنامه ، ریست پسورد اینستاگرام به یک رمز ورود جدید را هم داشته باشید.
  ایمیل بازیابی رمز عبور اینستاگرام
 7. در نهایت کد دریافتی از طریق شماره موبایل یا آدرس ایمیل خود را در فیلد خالی موجود وارد کرده و سپس روی دکمه Next کلیک نمایید.
  نحوه بازیابی رمز اینستاگرام

پس از آن فرآیند تغییر رمز اینستاگرام بدون داشتن رمز قبلی با موفقیت به اتمام می رسد و شما می توانید به راحتی وارد حساب خود شوید.

ریست پسورد اینستاگرام از طریق تنظیمات برنامه

در کنار روش های عنوان شده برای بازیابی رمز اینستاگرام لازم است به نحوه ریست پسورد اینستاگرام از طریق تنظیمات این برنامه نیز بپردازیم. موضوعی که باید به آن توجه داشته باشین است که این روش برای آن دسته از کاربرانی مناسب خواهد بود که در حال حاضر وارد برنامه اینستاگرام شده اند و به دلیل فراموشی رمز اینستاگرام یا افشا شدن پسوردشان تمایل دارند از طریق برنامه اقدام به ریست گذرواژه خود نمایند. در همین راستا شما باید:

 1. در اولین گام باید همانند تصویر زیر روی علامت 3 خط قرار گرفته در بالای سمت راست برنامه اینستاگرام خود را لمس نمایید.
  بازیابی رمز ایستاگرام
 2. سپس در گام بعدی باید از طریق منویی که نمایش داده می شود، گزینه Settings یا تنظیمات را انتخاب نمایید.
  بازیابی رمز ایستاگرام از طریق برنامه
 3. اکنون در این مرحله از فرآیند ریست پسورد اینستاگرام از طریق تنظیمات برنامه زمان آن می رسد تا گزینه Security یا امنیت را انتخاب نمایید.
  نحوه بازیابی رمز ایستاگرام از طریق برنامه
 4. حال صفحه جدیدی به شما نمایش داده می شو که در این مرحله گزینه Password یا رمز ورود را انتخاب نمایید.
  آموزش بازیابی رمز ایستاگرام از طریق برنامه
 5. در این مرحله پیغامی همانند تصویر زیر به شما نشان داده می شود که بیانگر این موضوع است که یک لینک ریست پسورد به شماره تماس یا آدرس ایمیل ثبت شده در حساب اینستاگرام شما ارسال می شود.
  آموزش بازیابی رمز ایستاگرام از طریق اپلیکیشن
 6. اکنون زمان آن می رسد تا به بخش پیامک ها یا صندوق ورودی ایمیل خود مراجعه و برای بازیابی رمز اینستاگرام خود روی لینک ارائه شده تحت عنوان Reset Password کلیک نمایید.
  ایمیل بازیابی رمز ایستاگرام از طریق اپلیکیشن
 7. بعد از لمس لینک عنوان شده صفحه ای همانند تصویر زیر به شما نشان داده می شود که در این مرحله تنها کافی است پسورد جدید خود را 2 بار در فیلدهای موجود وارد کرده و در در نهایت با لمس علامت تیک تغییرات را ذخیره نمایید.
  چگونگی بازیابی رمز ایستاگرام از طریق اپلیکیشن
 8. در نهایت فرآیند ریست پسورد اینستاگرام و بازیابی رمز با موفقیت به اتمام می رسد و با صفحه ای همانند تصویر زیر رو به رو خواهید شد که با لمس گزینه Save Password رمز شما ذخیره در گوشی تلفن همراهتان خواهد شد.
  آموزش بازیابی رمز ایستاگرام از طریق اپلیکیشن

بیشتر بخوانید: در صورت تمایل به آشنایی با روش های دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائمی یا موقت می توانید مقاله دیلیت اکانت اینستاگرام را مطالعه نمایید.

پاسخ به مهم ترین سوالات شما در مورد بازیابی رمز اینستاگرام

 • چرا بعد از دنبال کردن مراحل بازیابی پسورد اینستاگرام با شماره تلفن و دریافت پیامک حاوی کد تایید، با خطا مواجه می شویم؟
  این خطا می تواند به دلیل تحریم بودن آی پی ایران اتفاق بیافتد. در چنین شرایطی توصیه می شود تا ابتدا از یک برنامه تغییر آی پی مناسب استفاده کرده و مجددا مراحل را طی کنید، تا از روش بازیابی با سایت استفاده کنید.
 • چرا برای من به جای 3 گزینه تنها بازیابی از طریق فیسبوک نشان داده می شود؟
  اگر با چنین موقعیتی رو به رو شدید، باید روی گزینه Login قرار گرفته در پایین صفحه را انتخاب نمایید.
 • چرا اینستاگرام بعد از ریست پسورد رمزی که وارد می کنم را قبول نمی کند؟
  شما باید دقت داشته باشید که رمز انتخابی شما باید حداقل 6 کاراکتر بوده و به هیچ عنوان رمزی که قبلاً انتخاب کرده اید را مجددا وارد نکنید.
 • در صورت عدم دسترسی به آدرس ایمیل یا شماره تلفن ثبت شده برای بازیابی رمز اینستاگرام چه باید کرد؟
  اگر شما در صفحه خود لاگین هستید می توانید از طریق تنظیمات برنامه و مسیر Accounts>Personal information را دنبال کرده و آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را تغییر دهید. اما اگر از صفحه خارج شده اید لازم است حتما به شماره تماس یا آدرس ایمیل خود دسترسی داشته باشید. در غیر این صورت امکان بازیابی رمز اینستاگرام برای شما وجود ندارد.
 • چرا در هنگام تلاش برای بازیابی رمز اینستاگرام با خطا An unknown network error has occurred مواجه می شوم؟
  این خطا به دلیل عدم اتصال مناسب به اینترنت رخ می دهد. لازم است ابتدا از اتصال اینترنت خود اطمینان حاصل کنید و مجدداً مراحل را دنبال نمایید.
 • در صورتی که پیج هک شده باشد و آدرس ایمیل و شماره تلفن نیز توسط هکر تغییر کرده باشد، چه باید کرد؟
  در چنین شرایطی شما باید مطابق با مقاله چگونه اکانت اینستاگرامی که هک شده را برگردانیم؟ پیش بروید.
 • آیا بعد از دنبال کردن مرحل بازیابی رمز اینستاگرام، پیج ما نیز ریستارت شده و اطلاعات آن از بین می رود؟
  خیر. بازیابی پسورد اینستاگرام به هیچ عنوان باعث از دست رفتن اطلاعات حساب شما نمی شود و شما تنها از این روش ها برای ورود مجدد به صفحه خود استفاده می کنید.
 • چرا لینکی که طی مراحل بازیابی رمز اینستاگرام توسط ای برنامه پیامک می شود، کار نمی کند؟
  اخیرا در صورت انتخاب حالت بازیابی رمز اینستاگرام با شماره تلفن تنها یک کد تایید از طریق پیامک ارسال می شود و در صورتی که برای شما لینک ارسال می شود، پیشنهاد می شود ابتدا آخرین نسخه اینستاگرام را نصب نموده و مجددا مراحل را دنبال نمایید.
 • اگر در ایمیل دریافتی برای بازیابی پسورد اینستاگرام لینک Reset password وجود نداشت، باید چگونه گذرواژه خود را ریست نماییم؟
  در چنین شرایطی شما باید ابتدا با استفاده از کد تایید ارسال شده وارد صفحه خود شده و سپس از طریق قسمت تنظیمات و مسیر Security>password رمز عبور خود را تغییر دهید.

بازیابی رمز اینستاگرام یکی از کاربردی ترین قابلیت هایی است که توسط اینستاگرام ارائه شده است. چرا که خیلی از اوقات افراد پسورد اینستاگرام خود را فراموش می کنند و در صورت عدم آشنایی با روش های بازیابی گذرواژه اینستاگرام نمی توانند وارد حساب خود در این شبکه اجتماعی محبوب شوند. به طور کلی روش های مختلفی برای این کار ارائه شده است که امکان بازیابی رمز اینستاگرام با شماره تلفن و بازیابی رمز اینستاگرام با ایمیل اصلی ترین آنها به شمار می رود. در این مقاله از میزبان فا مگ تلاش ما بر این بوده است که با ارائه آموزش گام به گام مربوط به تمامی روش های بازیابی پسورد اینستاگرام با سایت یا خود برنامه به این سوال همیشگی کاربران که چگونه رمز اینستاگرام را بازیابی کنیم پاسخ دهیم. همچنین نحوه ریست پسورد اینستاگرام از طریق تنظیمات برنامه و در زمان هایی که لاگین هستید نیز ارائه شده است. در صورت داشتن هرگونه سوال یا وجود هر نوع ابهامی در خصوص نحوه بازیابی رمز اینستا می توانید از طریق بخش دیدگاه های همین مقاله با ما در ارتباط باشید.

آموزش رایگان اینستاگرام

محتوای تیمی کار شده

تیم تحریریه میزبان فا با تحقیقات گسترده بهترین عناوین آموزشی و نقد و بررسی را گردآوری کرده سپس عرفان اسدی تحقیقات کل اعضای گروه را به رشته تحریر در می آورد تا جزئیات، چالش های ذهن مخاطب را برطرف کنند. داوود صادقی موضوعات را با نگاه ریزبینانه خود مورد نقد و بررسی قرار داده و آن را به صورت یک ویدیوی هیجان انگیز ارائه می دهد. محدثه اسماعیلی با تکنیک های تولید محتوا روز دنیا، محتوای مقاله را بهبود بخشیده و مورد ارزیابی نهایی قرار می دهد و در نهایت درناز خیبرگیر خروجی نهایی را تحلیل و به صورت گسترده به کاربران شبکه های دیگر ارائه می دهد. اثری که مطالعه کردید حاصل تلاش شبانه روی یک تیم قدرتمند با نظارت بسیار دقیق و راهنمایی های علی یزدان پرست است او هر روز محتوای تیمی را با جدیدترین الگوریتم های سئو مورد بازنگری و ویرایش قرار می دهد.

نوشته های مشابه

‫311 دیدگاه ها

 1. سلام خسته نباشید. من اکانتم هک شده و تمام پست ها و عکس پروفایلم و حتی آی دیم هم تغییر کرده. متاسفانه روی ایمیل لینک نبوده و فقط روی شماره موبایل بوده. الان هم زمانی که یوزر رو وارد میکنم هیچ اسمسی برام ارسال نمیشه. درصورتی که اینستاگرام شماره تلفن روهم میزنه و میگه پیامک برای شما ارسال شد و شماره سیمکارتم هم درسته. میشه راهنمایی کنید؟ مشکل از کجاست؟ خیلی ممنون میشم جواب بدید.

  1. سلام و احترام؛
   متاسفانه مدتی هستش که این پیامک ها با تاخیر دریافت میشن و اگر ایمیل ثبت نکردید باید منتظر دریافت پیامک باشید.

   1. چرا برای من به جای سه تا گزینه یک گزینه اونم از طریق فیسبوک میاد

     1. سلام ببخشید من شمارم زدم یه پیام اومد نوشت برای برگشت به حساب خود ضربه بزنید یه لینک بود میزدم روش ولی نمی‌رفت هیجا
      باید چکار کنم لینک میاد ولی نمیدونم چکار کنم

     2. سلام و احترام؛
      این لینک را کپی و در مرورگر کامپیوتر اجرا کنید.
      همچنین یکبار از طریق کامپیوتر لاگین کنید.

     3. ممنون از آموزش خوبتون
      کارم راه افتاد

     4. سلام من برای بازگردانی رمز اینستاگرام وارد تنظیمات میشم گزینه security رو هم میزنم پیامک برای موبایلم میاد اما هرچی روی لینکی ک برام ارسال شده ضربه میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته!؟؟
      اگه میشه کمک کنید ممنون میشم

     5. سلام و احترام؛
      لینک را حتما می بایست در مرورگر باز نمایید در صورت باز شدن لینک در برنامه انستاگرام به صفحه لاگین هدایت خواهید شد.

     6. سلام خسته نباشید من همین کارو کردم لینک رو برام اس ام اس کرد اینستا ولی میزنم روش میره صفحه لوگین اینستا و همون طور که گفتین کپی کردم لینک رو توی هزار جور مرورگر کپی کردم بازم نشد

     7. با سلام دوست عزیز
      تنها راهکار این است که لینگ ارسالی را کپی کرده و در مرورگر گوشی تلفن همراه یا کامپیوتر خود کپی کنید. همچین برای اطمینان بیشتر می توانید ابتدا یک برنامه تغییر آیپی را فعال نموده و سپس مراحل را دنبال نمایید.
      موفق و پیروز باشید

    1. سلام وقتتون بخیر باشه ببخشید منم تمام این مراحل پیش رفتم ولی به جای سه تا گزینه فقط و فقط یک گزینه برام نمایش داده میشه و اونم Log in with Facebook هست و گزینه دیگه ای موجود نیست امیدوارم راهنمایی کنید پایین صفحه هم گزینه ای وجود نداره امیدوارم بشه از طریق شماره تلفن اکانت بازیابی شه ممنون میشم راهنمایی کنید

     1. درود، راه حل دیگری هم وجود دارد میتوانید اگر عکس پروفایل دارید میتوانید یک ویدیوی ۳۰ ثانیه ای از چهره خود بگیرید و پشتیبانی اینستا رمز اکانت را به شما بازمیگوید. همچنین میتوانید از طریق ایمیل با آنها مکاتبه نمایید و آنان راه حل های دیگری پیش رویتان خواهند گذاشت. برای یادگیری، از موتور جستجوی گوگل استفاده کنید یا از یک شخص زبردست کمک بگیرید.

     2. سلام و احرترام؛
      حقیقتا ارتباط گیری با پشتیبانی اینستاگرام کمی پیچیده هست اما شدنیه… در خصوص ارسال ویدیو که فرمودید کاملا صحیحه زمانی که کاربر خطای دوم رو دریافت میکنه دیگه عملا به اکانت خودش دسترسی نداره و می بایست احراز هویت انجام بده یکی از رو های پیشنهادی اینستاگرام برای احراز ارسال یودیو هستش.
      ممنون که تجربیات ارزشمندتون رو با ما و کاربران به اشتراک میگذارید.

     3. سلام وقت بخیر…من هیچ کدوم رو ندارم نه با شماره وارد شدم نه با فیسبوک با یاهو وارد شده بودم که یادم نیست چی زده بودم چیکار کنم حالا؟

     4. با سلام دوست عزیز
      در زمان اقدام برای بازیابی از آیدی استفاده کنید. سپس در ادامه یک پیغام به شما نشان داده می شود که ابتدا و انتهای ایمیلی که تایید کرده اید را به شما نشان می دهد. شاید بتوانید با مشاهده آن آدرس ایمیل ثبت شده را به خاطر بیاورید. در نهایت مجبور هستید از مقاله چگونه اکانت اینستاگرامی که هک شده را برگردانیم؟ استفاده کرده و پشتیبانی اینستاگرام برای برگردانی اکانت خود کمک بگیرید.
      موفق و پیروز باشید

   2. سلام من اس ام اس رو دریافت میکنم اما تا کلیک میکنم روش تو صفحه ای که باید بره تا پسورد جدید رو وارد کنم نمیره

   3. سلام
    وقت بخیر
    درخواست کد جدید ازطریق اس ام اس میدم.ولی واسم لینک میفرسته ن کد نمیدونم چطوریه راهنمایی کنید لطفا

    1. با سلام دوست عزیز
     لطفا ابتدا آخرین نسخه اینستاگرام را نصب کرده و مجددا مراحل بازیابی رمز اینساگرام را دنبال نمایید. در نسخه های جدید تنها یک کد تایید برای افراد ارسال می شود.
     موفق و پیروز باشید

  2. سلام من احراز هویت اینستاگرامم رو فعال کردم..و متاسفانه پسوردمم فراموش کردم و نمیتونم وارد حسابم بشم باید چکار کنم ؟؟؟؟

  3. سلام من یه مدتها رمزم یادم رفته و با کدی که برام می‌فرسته لوگین میکنم اما از دیروز که اینستامو پاک کردم و‌میخام دوباره برگردم کد رو پیامک نمیکنه کلا و می‌نویسه please wait a few minutes before you try agin چیکار کنم ؟؟؟ 🙁 امکانش هست بتونم برگردونمش ؟؟؟

  4. سلام ببخشید میشه به من کمک کنین
   من اکانت اینستاگرامم رو یه شماره دیگه و یه ایمیل دیگه الان شمارمو عوض کردم اون ایمیل دستم نیس شمارمم که نیست رمز پیجمم یادم رفته الان چکار کنم که بتونم پیجمو بیارم رو گوشیم

   1. سلام و احترام ساغر عزیز؛
    به کمک روش های ذکر شده در مقاله میتونید پسورد رو بازیابی کنید بررسی کنید اگر در طول مراحل مشکلی بود کامنت درج کنید تا راهنماییتون کنیم.
    اگر اییمیل ثبت کرده باشید روش بازیابی رمز فراموش شده اینستاگرام خیلی راحت تر میشه البته از طریق پامک و فیسبوک هم امکان ساخت رمز جدید برای اینستاگرام وجود داره.

 2. سلام
  من برای بازیابی رمز اینستاگرام خود وارد سایت میشم لینک رو هن دریافت میکنم ولی بالای صفحه نوشته هست که میگه نباید بیشتر ۶ کاریکاتور باشه و یدونه هم دکمه میاره که ریکوئست ریست کردن پسورد روی اون میزنم بالا نمیاره کلا و اینکه رمز تازه هم هر مدل زدم ریست نمیه لطفا کمک کنید .ممنونم.

 3. سلام
  برای من مشکلی پیش اومده. وقتی میخوام وارد حسابم بشم، یوزر و پس رو میزنم، میره تو صفحه ای که نوشته:
  Thanks for providing your info!
  و در ادامه اعلام میکنه که ما اطلاعات شما را بررسی میکنیم و اگه بتونیم تایید کنیم،در ۲۴ ساعت میتونید ازhelp center اقدام کنید.
  ولی یک هفتست هیچ اقدامی نمیتونم بکنم!
  میزنم که رمز دوباره برا ایمیل یا شمارم بفرسته،میگه چنین کاربری نیست!
  ولی البته وقتی میخوام لاگین کنم ،با همون یوزر و پس، دوباره میره تو اون پیج «پرووایدینگ یور اینفو!»
  اصلا نمیفهمم چه بلایی سر پیجم اومده!

  1. دوست عزیز اکانت شما به دلیلی ریپورت شده و شما باید تا زمان تایید این که این مشکل اشتباه اینستاگرام بوده یا شما اشتباهی انجام دادین منتظر بمونید.

   1. سلام، من مدتیه ک از اکانتم استفاده نکردم،رمز رو یادم نمیاد و ب شماره تلفنی ک متصل به اکانتمه هم دسترسی ندارم،ایمیل هم نداده بودم واسه اکانتم، راهی هست واسه برگردوندن پیجم؟ یا باید بیخیالش بشم 🙂

    1. سلام . اگه بزنی رو فراموش کردن رمز و ارسال پیام ، کد رو به شماره ات میفرسته که اون موقع میتونی دو شماره آخر شماره تلفنت رو ببینی . اگه سیم کارت به اسم خودت باشه و گمش کرده باشی یا هرچی میتونی بری نمایندگی اون سیم کارتکه همراه اول یا هرچی هست و شماره هایی که به نامت هست رو بپرسی و اگه اون شماره ات به کس دیگه واگذار نشده باشه ، دوباره بخریش و اکانت اینستات رو بیاری . یکی از دوستام همین کارو کرد .

 4. سلام من ب اشتباه برنامه رو پاک کردم و رمز رو یادم نمیاد فقط شماره سیمکارت دادم و ایمیل ندادم.. رو گزنیه ارسال پیامک میزنم ی لینکی میده ک میاره تو ایسنتا باز هیچ تغییری نمیکنه

  1. دوست عزیز لینکی که برای شما ارسال میشه رو داخل مرورگر باز کنید.

 5. سلام لینک رو داخل مرورگر هم که باز میکنیم میاد صفحه اول ثبت بازم وارد نمیشه

  1. سلام من پیجم رمزشو فراموش کردم ایمیل هم. نداره نمیدونم چیکار کنم

   1. با سلام فهیمه عزیز
    شما در هنگام ثبت نام باید یک شماره تماس یا آدرس ایمیل را ثبت کرده باشید و برای بازیابی باید به یکی از آنها مراجعه نمایید. اگر در حال حاضر در صفحه خود لاگین هستید می توانید از طریق قسمت تنظیمات و منو Accounts>personal information اطلاعات ثبت شده خود را مشاهده نمایید.
    موفق و پیروز باشید

 6. سلام و عرض ادب
  من شماره ای که باهاش اینستاگرام رو نصب کردم متاسفانه مسدود شده است و چون ب اسم یکی دیگه هس نمیتونم دوباره فعالش کنم الانم پسورد اینستامو فراموش کردم باید چکار کنم راهنمایی کنید پلیز

  1. سلام دوست عزیز اگر ایمیل روی اون اکانت نباشه تنها راه همون شماره تلفن هستش

   1. سلام و خسته نباشید ممنون میشم جواب بدین منم این مشکل رو دارم روی بینک بازیابی رمز ک برام ارسال میشه کلیک میکنم متاسفانه ب صفحه اول برمیگرده

 7. سلام خداقوت من اینستارو وقتی میخوام بازیابی کنم رمزمو وکاربری رو میزنم وبعدم نکست روکلیک میکنم چند دقیقه ای بعدم اینو
  میزنه
  An unknown network error has occurred
  Dismiss
  لطفاراهنماییم کنیدممنون

  1. سلام دوست عزیز سعی کنید با کامپیوتر شخصیتون یبار وارد اینستاگرام بشید.

   1. سلام لطفا کمک کنید من فراموش کردم رمزمو پیامک میاد میزنم روش بازم میره همون صفحه اینستاگرامم چیکار کنم ترو خدا بگید

    1. با سلام فاطمه عزیز
     در نسخه های جدید تنها یک کد تایید برای افراد ارسال می شود. لطفا ابتدا آخرین نسخه اینستاگرام را نصب کرده و مجددا مراحل بازیابی رمز اینساگرام را دنبال نمایید.
     موفق و پیروز باشید

 8. سلام من مراحل بازیابی رمز اینستا رو که میزنم مرحله دوم که باید از بین سه گزیه انتخاب کنیم اصلا نمیاد که انتخاب کنم یه بارم اینستا رو پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی بازم اون قسمت سه گزینه نمیاد

  1. سلام دوست عزیز شما احتمالا مشخصات رو اشتباه وارد می کنید!

  2. سلام.من‌رمز اینستاروفراموش کردم دریافت کدازطریق پیامک نداره فقط ایمیل داره که اون ایمیلوهموکه وسطش یادم نیست چیکارکنم

 9. سلام من رمزمو فراموش کردم، میزنم نام کاربریمو ب شمارم پیام میاد،. ی انگار ناقص میاد میزنم روی لینک بازم میره همونجا ک اول رفته و نمیاد ربست کنه دوباره باز باید بزنم فراموشی رمز، این پیامی ک میاد ناقص نبست؟
  کل پیام همین اندازست

  1. سلام دوست عزیز بعد از درخواست تغییر رمز لینک رو کپی کنید و توی مرورگرتون باز کنید.

    1. لام و احترام؛
     به صورت کلی 4 روش برای بازیابی پیج هک شده اینستاگرام وجود دارد:
     بازیابی از طریق پیامک (در صورتی امکان پذیر است که شماره تلفن شما روی اکانت ثبت شده باشد)
     بازیابی از طریق ایمیل (در صورت کارایی دارد که ایمیل خود را تغییر نداده باشید)
     بازیابی از طریق فیسبوک (زمانی مفید است که اکانت خود را به فیسبوک متصل کرده باشید)
     تماس با پشتیبانی ایسنتاگرام (آخرین راهکار!)
     در خصوص چگونگی بازیابی پیج هک شده اینستاگرام راهنمای زیر را مطالعه نمایید:
     چگونه اکانت اینستاگرامی که هک شده را برگردانیم؟

 10. سلام من لینک رک دریافت میکنم ولی وقتی بازش میکنم صفحه ریست پسورد نمیاد باز صفحه لاگین رو میاره! هم ازطریق سایت هم اپلیکشن تست کردم حتی با دیوایس های مختلف و وی پی ان! من شغلم موبایله و مشتریای زیادی میان ک اینستاشونو بازیابی کنم ولی متاسفانه چن وقتی هس با این مشکل مواجه شدم خیلی ممنون میشم ک راهنماییم کنین

  1. متاسفانه این مشکل اکثر کاربرانی که سوال کردند و مشکل من هم هست. اما متاسفانه هیچکدوم از کارشناسان محترم پاسخی در جواب ندادند!!

   1. سلام و احترام؛
    ابتدا اینستاگرام را به آخرین نسخه بروزرسانی نمایید سپس لینک دریافت شده برای ریست پسورد را کپی نموده و در مرورگر وارد کنید.

 11. با این روشی ک شما فرمودین جواب نمیده! با چندین مرورگر و وی پی ان تست کردم! اگ ممکنه راهنمایی کنین…

  1. سلام روزبخیر؛
   متاسفانه در حل حاضر تها از طریق فیسبوک، ایمیل و sms امکان بازیابی رمز عبور وجود داره.

 12. سلام . اینستامو فقط با سیم کارتم باز کردم الان فراموش کردم رمزمو لینک رو ب گوشیم میفرسته ولی باز نمیکنه . ن با اپلیکیشن ن با مرورگر

 13. سلام
  من رمز اکانتمو یادم رفته … وقت درست کردن اکانت هم فقط شمارمو دادم… الان برای بازیابی یه لینک به همون شماره میفرسته …. چندید دفعه است که امتحان میکنم….تمام لینک هایی که میفرسته وقتی میزنم دوباره صفحه اصلی سایته اینستا رو میاره و نمیره به صفحه تغییر رمز ….الان باید چکار کنم؟

  1. سلام روزبخیر؛
   لینک رو در مرورگر سیستمتون باز کنید یا از گزینه فراموشی رمز واقع در اینستاگرام وب کمک بگیرید.

 14. سلام
  من هم همین مشکل رو دارم لینک ریست پسورد رو که اس ام اس میکنه با هر چی باز میکنم فقط صفحه لاگین معمولی میاد نمیشه ریست کرد لطفا لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام برای من لینک بازنشانی پسورد به شمارم میاد وفتی لینک باز میکنم صفحه لاگین اینستا میاد.توی مررورگر های مختلف و لب تاب هم تست کردم نمیشه لطفا راهنمایی کنید با تشکر

   1. سلام و احترام؛
    باید لینک بازیابی رمز رو کپی و در مرورگر قرار بدید کاربران زیادی در این مرحله با مشکل مواجه شدن بنابراین تصمیم گرفتیم ویدیو آموزشی بازیابی رمز اینستاگرام رو به مقاله اضافه کنیم.

 15. سلام من چند بار این مراحل انجام دادم در اخر اینستا یه اس میفرسته اون میزنم دوباره میره صفحه ورود به اینستا

 16. سلام وقت بخیر خسته نباشید
  من دو تا پیج دارم با یه شماره تلفن
  برای بازیابی پسورد پیج اول اقدام میکنم ولی اکانت پیج دوم میاد بالا
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. سلام اگر شماره و ایمیل رو فراموش کرده باشیم راهی نیس واسع برگشتن اکانت؟!

   1. سلام و احترام؛
    تنها از 4 روش زیر امکان بازیابی اکانت وجود دارد:
    از طریق شماره همراه
    از طریق ایمیل
    از طریق فیسبوک
    از طریق تماس با پشتیبانی

 17. با سلام من حدود سه ساعت تلاش نافرجام داشتم فقط و فقط یک لینک به شماره من میفرستند که وقتی وارد لینک میشیم باز یوزر و پسورد میخواد . و در دور باطل قرار می گیره

  1. سلام روزبخیر؛
   لینک رو در مرورگر سیستمتون باز کنید.
   همچنین برای بازیابی پسورد سایر روش های مذکور در مقاله رو هم امتحان کنید.

 18. سلام من یه پیج دارم و متاسفانه به دلیل فلش کردن گوشیم رمز اینستا را فراموش کردم و مشکل بدتر این هستش که آدرس ایمیلی هم که اینستا رمز رو برام ارسال میکنه هم فراموش کردم من به چه روشی میتونم رمز خودمو پیدا کنم؟؟؟ این پیج از شش سال پیش هستش. روشی که میشه با ارسال عکس پروفایل درخواست رمز کنم چجوری هستش؟؟؟
  ممنونم از شما

  1. سلام روزبخیر؛
   روش اخر یعنی پشتیبانی ایسنتارگام روشی هست که بهش اشاره کردید.
   کلا از طریق شماره تلفن، ایمیل، فیسبوک و پشتیبانی امکان بازیابی پیج هست. پیشنهاد میکنم روش آخر از مقاله زیر رو هم مطالعه کنید:
   تمس با پشتیبانی اینستاگرام

 19. سلام روز بخیر من رمز اینستامو فراموش کردم باز یابی هم میزنم برام لینک میفرستین از طریق لینک وارد مرورگر میشم دوباره بجای کد برام لینک میفرسته باید چیکار گنم اصلا هم از ایمیل در ثبت نام استفاده نکردم ایمیل هم قبول نمیکنه فقط پیامکه که فقط لینک میفرسته

  1. سلام دوست عزیز لینک رو کپی کنید و در مرورگر گوشیتون اون رو باز کنید ، اگر نشد داخل مرورگر کامپیوتر شخصی یا جای دیگه ای باز کنید و رمر جدید رو وارد کنید.

 20. سلام ببخشید من لینک دریافتی از طریق اس ام اس رو باز میکنم ولی میده صفحه ی اینستاگرام شماره تلفن رو وارد میکنم اونجا اون کادر که کد ۶رقمی باید توش نوشته بشه نمیاد و تو همون صفحه میمونه

  1. باسلام من من گوشیمو تنظیمات کارخانه ای کردم ورمز جیمیل مو فراموش کردم وقتی بازیابی میزنم میگه باقبلی وارد شود درصورتی که گوشیم همونه لطفا کمکم کنید من این جیمیل مو خیلی خیلی لارم دارم همه کارام باهمین جیمیل هستش

 21. سلام من گوشیمو فلش کردم مجددا اینستا نصب کردم مراحلی ک فرمودین چندین بار انجام دادم لینک برام پیامک میشه با زدن روی اون دوباره میره صفحه اول ورود به سیستم و کد 6رقمی برام نمایش نمیده.
  لطفا راهنمایی کنید
  سپاس

  1. سلام دوست عزیز لینک رو توی مرورگر گوشی باز کنید پسوردتون رو عوض کنید بعدش از طریق برنامه برای ورود به برنامه کنید.

 22. سلام من چند بار پشت سر هم ایدی و پسوردمو زدم با اینکه درست بود فکر کنم ب دلیل ضعیف بودن نت پیجم قفل شده و برای تایید هویتم ی کد باید یا روی جیمیل بفرستن یا خطی ک اینستاگرامم رو باهاش نصب کردم ولی ن شماره رو دارم ن جیمیل چجوری میتونم پیجمو برگردونم
  هم ایدی رو دارم هم پسورد

  1. سلام احتمال خیلی کمی وجود داره که اگه یه تایمی دست اقدام به ورود اکانت نزنید شاید بشه با همون دستگاهی که برای آخرین باز باهاش وارد اینستاگرام شده بودید بتونید وارد اکانت بشید ولی بازم میگم احتمالش کمه

 23. سلام من اینستام را با ایمیل باز ک دام که برایش ایمیل جایکذین بود الان نمیتونم به هیچکدوم وا د بشم چون کد 8رقمی دو مرحله ای از کوشیم پاک شده نمی تونم بازیابیش بکگم اسم اینستام هست میشه برام کمک کنیدالان با این ایمیل کوشیم هست

 24. سلام من موقع ساخت اکانت جدید اونو روی اکانت اصلی م سوییچ کردم
  و الان میخوام اونو روی یه گوشی دیگه باز کنم، پسورد میخواد که ندارم
  فراموشی رمز عبور هم میزنم لینکی برام sms نمیشه 🙁 چیکارکنم؟ میشه لطفا راهنماییم کنید

  1. سلام ببخشید منظورتون رو از سوییچ کردن متوجه نمیشم!

   1. سلام خسته نباشين من فراموشى رمز عبور ميزنم لينك واسم ارسال ميشه كه برم تو پيج ولى نميتونم پسورد عوض كنم چكار كنم

    1. با سلام ملیکا عزیز
     شما می توانید بعد از ورود به صفحه خود از طریق بخش تنظیمات و سپس منو Security>password فرآیند تغییر پسورد را دنبال نمایید.
     موفق و پیروز باشید

 25. سلام وقت بخیر شخصی برام یه پیج بیزنس اینستا باز کرده بود با تلفن و ایمیل خودش که متاسفانه من به اشتباه رمز رو ریست کردم که رمز جدید برای اون شخص ارسال شده که دیگه دسترسی ندارم بهش میشه کاری کرد که دوباره بتونم برم تو پیج ؟

 26. با سلام .2 هفته ای است که پیج من هک شده تا اینکه امروز پیجم را دیدم که با نام کاربری دیگری پستی منتشر کرده بود. با کمال وقاهت حتی بسیاری از پستهای شخصی من رو هم پاک نکرده بود .کاری میشه کرد.ممنون

  1. سلام دوست عزیز اگه به ایمیلی که روی اکانت ثبت شده دسترسی دارید باید برید و پیام اینستاگرام رو مبتنی بر عوض شدن ایمیل اکانت باز کنید و بازگردانی اکانت رو انجام بدید و اگر دسترسی به اکانت ندارید تنها راه شما ریپورت کردنه
   چگونه اکانت اینستاگرامی که هک شده را برگردانیم؟

 27. سلام،من از طریق شمارم بازیابی میزنم میزنه ب دلایل امنیتی قادر به ارسال پیدند برایتان نیستیم ،نام کاربری هم میزنم همینجوری میزنه متاسفانه فقط شمارم روی اینستا زدم ایمیل ندارم چکار باید کنم

 28. سلام وقتتون بخیر اساتید عزیز و بزرگوار متاسفانه پسورد اکانت اینستاگرام خودمو فراموش کردن موقع بازیابی و ریست رمز اکانت اینستاگرام ، لینک میاد ولی میزنم میره صحفه لوگین با همه مرورگر ها هم امتحان کردم متاسفانه درست نشد ممنون میشم راهنمایی کنید در ضمن اکانت رو با شماره تلفن ایجاد کردم نه ایمیل بی نهایت سپاسگزارم.

  1. سلام دوست عزیز لینک رو کپی کنید و درون مرورگرتون اون رو باز کنید.

 29. سلام خسته نباشی من میخوام پیج پاک شدم رو میخوام بازیابی کنم وقتی لینک میاد میزنم باز شه با مرورگر مختلف تست کردم با سیستم ولی نمیشه

 30. سلام من لینک بازیابی برام پیامک میشه و فقط شماره تلفنم ثبته ولی لینک. و ک میزنم دوباره ب صفحه لاگ این بر میگیرده حتی کپی کردم و در مرورگر وارد کردم ولی نشد درخواست کد جدیدم دادم ولی باز هم نشد چیکار باید کرد

 31. سلام پیج من مدتی دی اکتیو بود حالا که میخوام برگردونم میگه رمز اشتباهه میزنم رو فراموش کردن پسورد تا بتونم عوضش کنم مینویسه پیامک ارسال شد ب این شماره ولی اصلا پیامکی برا من‌نیومده ک حاوی لینک باشه اصلا هیچی به هیچی:(چیکار کنم الان میشه راهنمایی کنید

 32. سلام
  من از طریفپق پیامک می خوام بازیابی کنم متاسفانه ۶ رقمی برام نمیاد یه لینک میاد که روش میزنم و هیچ اتفاقی نمی افته باز صفحه اینستا میاد که یوزر پسورد می خواد

 33. سلام من رمز اکانت خودم رو فراموش کرده بود رمز جدید رو زدم برای ورود به اکانت کد میخواد که برای شماره و یا ایمیل میفرسته
  من میزنم که کد رو بفرسته ولی هرچه میکنم کد رو برام نمی فرسته
  حتی با ف کن این کار و هم کردم ولی بازم نفرستاد
  میدونید مشکل از کجاست ؟
  لطفا کمک کنید

 34. سلام وقت بخیر من میخام پیجمو برگردونم هم رمزم درسته هم ایدیم وقتی ک میخاد کد امنیتی رو ب شمارم ارسال کنه مینویسه ک ارسال شده اما اصلا پیامکی واسه من ارسال نشده میشه بگین مشکل از کجاست:(

 35. سلام خسته نباشی.من با گوشی مادرم یه مدت فعال بودم و بعد اومدم با گوشی خودم متصل شم مثل همیشه نام کاربری و پسوورد و زدم رفت متصل شد اما کد 6رقمی فرستاد به خطم که باید وارد میکردم و تموم که متاسفانه کد نمیومد من هم کد جدیدی درخواست کردم که اونم اس ام اس نشد الان کد قدیمم تغییر کرده و نميدونم چه راهی هست که بازیابی کنم پسوردمو یا تغییرش بدم چون از راه ایمیل وارد شدم و همه کارایی که توضیح داده شده و میکنم. و رمز جدید میزارم اما با این تفاوت حتما از راه ایمیل هم میگه باید کد6رقمی بیاد که نمیاد از راه smsهم که نمیاد چرا تو قسمت توضیحاتتون پس نیست این مورد که از طریق ایمیل آخره کار باز باید یه کد بیاد اینو راهنماییم کنی ممنون میشم

  1. سلام دوست عزیز متاسفانه اس ام اس رو اوپراتور ها یا خود اینستاگرام برای کاربران ارسال نمی کنه یا خیلی طول می کشه که ارسال شه

 36. سلام من برنامه اینستارو پاک کردم،وباشماره اکانت ساخته بودم ،حالا میخوام وارد اکانت شم ولی رمزم یادم نیست ودومرحله ای هم بود اکانتم رمز سکوریتی هم ندارم باید چیکار کنم

  1. سلام دوست عزیز در حال حاضر اختلالی در دریافت اس ام اس اینستاگرام از سمت اوپراتور های سیمکارت وجود داره که معلوم نیست کی حل شه

 37. من داخل پيجم هستم اما رمزمو فراموش كردم براي عوض كردن رمز رمز قبلي رو ميخواد چي كار كنم؟

  1. سلام دوست عزیز فعلا توی دریافت اس ام اس از سمت اینستاگرام مشکلاتی وجود داره بهتره فعلا تغییراتی انجام ندید

 38. سلام.من تغییر پسوورد رو انجام دادم اما اینستا برای احراز هوییت چون Two Factor Authentication داخل اینستام فعاله ، پیامک نمیفرسته میشه راهنماییی کنید ؟ من نمیتونم وارد اکانتم بشم

 39. سلام وقت بخیر من ایمیل و نام کاربریمو یادم رفته تنها چیزی ک یادمه پسوردمه تسلیت اکانت موقت کردم نمیدونم چکار کنم پیج بالا بیاد ممنون میشم راهنمایی کنید

 40. سلام گذرواژه رو میزنم که ارسال پیامک صورت بگیره متاسفانه پیامک نمیاد میشه راهنمایی کنین

 41. سلام
  من رمز اینستام و فراموش کردم و ایمیل مرتبط با اکانتم هم کلا بهش دسترسی ندارم و همچنین شماره ای به پیجم ندادم،
  چکار کنم؟؟؟

 42. سلام گوشی جدید خریدم رمز اینستامم بلد نیستم هرچی رو اس ام اس میزنم که لینک بیاد رمزمو جدید بزنم پیامک میاد ولی لینک باز نمیشه کپیش میکنم میفرستم تو واتساپ رو لینک میزنم فقط میاد تو اینسنتا چیزی برام نمیاد

 43. باسلام رمز اینستا رو فراموش کردم مراحل بالا رو انجام میدم پیامکش میاد اما وقتی بروی ان کلیک میکنم هدایت میشم دوباره به صفحه ورود اولیه

 44. سلام من رمز اینستا رو فراموش کردم ایمیل و که وارد میکنم اینستا پیام میده که لینک به ایمیل شما فرستاده شده اما ایمیلی برام نمیاد دلیلش چیه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

 45. باسلام رمز اینستا رو فراموش کردم مراحل بالا رو انجام میدم پیامکش میاد اما وقتی بروی ان کلیک میکنم هدایت میشم دوباره به صفحه ورود اولیه

  1. سلام و احترام؛
   لطفا لینک را کپی و در مروگر سیستم باز نمایید.

 46. سلام من تامرحله واردکردن دوباراز پسورد رفتم ولی بجای پیغام اینکه پسووردو قبول کنه ارور میزنه هرچیزیم واردکردم نمیشه لطف میکنین راهنماییم کنین ؟

  1. سلام روزبخیر؛
   چه اروری دریافت میشه؟ مباحث امنیتی برای تعیین پسورد رو رعایت کردید؟

 47. سلام من میخوام حساب قبلیموبهش دسترسی بگیرم میرم لینک میادتوگوگل بازم میکنم همون پروسه هس ورمزعبورم یادم نیس ازطرفیم حساب جدید هم بهم کدروداده ولی همش ارورمیده ک بعدامجددتکرارکنین چیکارکنم؟

 48. سلام رمز پيجم كه كاري رو هر چي ميزنم ميگه اشتباهه در صورتي كه مطما هستم و تغييرش ندادم
  بعد اينكه الان با ايميل فقط ميتونم وارد بشم كه وقتي داشتم اينستارو تظيماتش ووارد ميكردم اونم يه حروف ايميل و جا گذاشتم ميشه راهنماييم كنيد ممنون

 49. سلام وقت بخیر.
  رمز اینستافراموش کردم برای بازگردانی لینک ارسال میشه اما صفحه بازگردانی رمز باز نمیشه.

 50. سلام پیج اینستای منو دوستم مشترک اما الان پیج هک شده و کاری از دستم بر نمیاد میشه راهنمایی کنید پبجو از هک خارج کنم

 51. با سلام من میخوام رمز اکانتم رو بازیابی کنم و فقط رو شماره ام وصله وقتی میزنم لینک رو میفرسته ولی وقتی رو لینک میزنم صفحه ورود به اینستا رو باز می کنه چند بار هم با مرور گر ها و دستگاه های مختلف امتحان کردم ولی نشد لطفا کمک کنید

 52. سلام خسته نباشید
  مرسی از اطلاعات خوبتون خیلی کمک کرد ولی
  من برای بازیابی پسوردم لینکی که ارسال شد رو وارد مرورگر میکنم ولی چیزی دریافت و باز نمیشه میشه در این مورد هم راهنمایی کنید.

 53. سلام
  من هم لینک از طریق پبامک دریافت میکنم ولی ریست پسورد نمیاد فقط وارد صفحه اول اینستا میشه
  شما راهی پیدا کردین؟

  1. سلام، تومرحله ای که یه کد باید بفرسته به ایمیل، چرا هیچ کدی ارسال نمیشه، کسی اطلاعی داره که چقدر طول میکشه؟

 54. امکانش هست متخصصان خودتون این مشکل رو برای من حل کنند که بتونم پسوردم رو از طریق لینک اس ام اس شده ریست کنم ؟؟

 55. من بازیابی با تلفن همراه را میزنم sms میاد برام ولی میزنم روش هیچ صفحه ای باز نمیشه چیکار باید کرد؟

 56. سلام خسته نباشید.یک سوال داشتم همون سوال رو چند نفر پرسیدن توی کامنت ها ولی انگار جواب نمیدین.اگه این مشکل رو میدونید چطور باید برطرف بشه لطفا راهنمایی کنید.منم پیجم دو مرحله ای داره.فقط شماره روش هست.و لینک بازیابی ارسال نمیکنه.از طریق سایت درخواست لینک ارسال میکنم ولی پسورد عوض نمیشه.مستقیم وارد سایت اینستا میشم بجای لینکه وارد مرحله تغیر پسورد بشم.البته همزمان یه کد هم میاد که نمیدونم کجا باید واردش کنم.لطفا پاسخ بدین چون این سوال خیلیاست

  1. سلام وقت بخیر؛
   در سایر کامنت ها هم اشاره شد لینک در کپی و در مرورگر وارد کنید.

 57. سلام. منم دقیقا همین مشکل رو دارم. ایمیل ندارم ولی شماره تلفن دارم. پسورد رو فراموش کردم و دو مرحله ای رو قبلا فعال کردم. از طریق مرور گر و اپ که وارد میشم و میخوام فراموشی رمز بزنم برام روی شماره تلفن لینک میاد ولی با لمس کردن لینک ..دوباره میره صفحه اصلی اینستا. لینک رو توی مرور گر هم کپی و باز کردم هیچ اتفاقی نیفتاد.. همونطوریه. با فیلتر شکن هم نمیشه. اگه ممکنه راهکار دیگه ای بدید ممنون میشم.

 58. البته از طریق اپ هم امتحان کردم اس ام اس میاد و یه کد ۶ رقمی.. بعد از وارد کردن اون کد ازم میخواد یکی از کدهای ۸ رقمی دو مرحله ای رو وارد کنم که اینکارم میکنم اما این پیام میاد که کد امنیتی رو چک کنید. در حالیکه اصلا اشتباه نمیرنم کد رو

 59. سلام.من گوشیم رو به علت ویروسی شدن فلش کردم رمز اینستام رو فراموش کردم از طریق مراحلی که شما تو سایت تون راهنمایی کردین وارد شدم ولی صفحه ی اینستای جدید باز میکنه که هیچ چیزی،تو اون پیج نیست مثل عکس ها و فالورهام ،من میخوام که پیج قبلی اینستا و رو با محتویاتش داشته باشم چکار کنم،ممنون میشم راهنماییم کنید.

  1. سلام وقت بخیر؛
   اگر روش های بازیابی پسورد رو به درستی طی کرده باشید در نهایت رمز عبور رو به دست میارید و میتونید لاگین کنید.

 60. سلام من روی اسم ام اس میزنم ولی میگه چند لحظه صبر کنید و دوباره امتحان کنید ولی هرچی صبر میکنم دوبارع همونو میگه چیکار کنم

 61. سلام خسته نباشید
  من حدودا یک ماه پیش اکانتم دچار مشکل شد اولش که میرفتم تو اکانتم هی از من پسوور میخواست بعد روز بعدش هم همین اتفاق افتاد ولی هرچی پسوور رو میزدم میگفت اشتباهه برای همین گفتم شاید هک شده باشم.با گزینه ی فراموشی پسوورد کدی که برام فرستاده شد وارد کردم ولی هرکارب کردم نتونسم پسوورد رو عوض کنم همه ی اطلاعات اکانتمو پاک کردم و پاک کردم اینستامو الان که میخوام وارد اکانتم بشم حتی کد هم نمیاد برای سیم کارتم که وارد اکانتم شم راهی هست؟

 62. سلام وقت بخیر،ببخشید من گوشیمو وخطمو وپسورد ایمیلیمو عوض کردم ،میخوام پیجی که قبلا بایه گوشی دیگم داشتم برگردونم،ولی پسوردمو یادم نمیاد فقط اسم پیجمو میدونم،میشه راهنمایی کنید ک چیکارکنم پیج قبلیم برگرده؟

  1. سلام و احترام؛
   روش های بازیابی رمز اینستاگرام رو از همین مقاله مطالعه بفرمایید و تستشون کنید به کمک فیسبوک، ایمیل یا شماره امکان بازگردانی اکانت هست.

 63. سلام
  چند روز قبل متوجه شدم که پیج اینستاگرام بنده هک شده و وقتی تلاش کردم که مجددا لاگین شم فهمیدم که هکر محترم کلیه اطلاعاتمو عوض کرده و ظاهرها پیجمو فروختن(کاری که این روزها هکرها زیاد انجام میدن)سوال من اینه که آیا میشه پیجم دوباره برگرده.ممنون میشم راهنمایی کنید/شهریار

 64. با سلام خدمت اساتید .مدتی که پیج من هم بصورت معلق مانده ونمیدونم جیمیلی که بهش پیوندداده بودم دیگه نمیاد و تو مرحله بازیابی فقط گزینه شماره تماس میاد .وبازدن ان پیام میده به شماره ام لینک بازیابی ارسال شد.اما هیچ لینکی نمیاد.موندم چیکار کنم با ساپورت اینستا هم تماس گرفتم اما فقط میگن سرمون شلوغه و برو تو helpe اینستا . یعنی باید قیده پیجم رو بزنم. ؟؟؟

 65. سلام من لینک که وارد میکنم (لینکی که با sms میاد ) میره روی صفحه اول اینستا گرام ، داخل مروگر وارد میکنم همین اتفاق میفته در صورتی که باید صفح تغیر رمز بیاد .

 66. منم مشکلم این هست که فقط شماره دادم نه ایمیل و ی لینک برام‌میاد که حتی کپی میکنم و داخل مرورگر هم‌میزنم باز میره از اول

 67. سلام خسته نباشید، آیا راهی هست که بخش بازسازی رمز عبور رو از دیگران مخفی کرد؟

 68. سلام
  وقتی وارد انستا میشم و اسم و رمز رو وارد میکنم میگه رمز نادرسته وقتی ارسال ایمیل رو هم میزنم میگه کابری پیدا نشد مشکل چیه؟؟

  1. سلام و احترام؛
   حتما بررسی کنید نام کاربری یا ایمیل رو به صورت صحیح وارد کرده باشید.

 69. سلام
  اینستاگرام من هک شده، اسم آی دیم رو عوض کردن، منم هیچ دسترسی ای ندارم به پیج. حالا این مراحل بازیابی اکانت رو طی کردم و به اینستا ایمیل زدم، و گفتن باید عکس از خودم و آی دی و کد و اینجور چیزا بفرستم.
  حالا می خوام بدونم آی دی قبلم رو باید بزنم، یا اینی که بعد از هک درست کردن؟؟؟

 70. سلام وقتتون بخیر من گوشیمو عوض کردم اینستا رو میزنم فراموشی رمز میگه به ایمیل شما پیامک میاد ولی تو ایمیل هیچ پیامی نمیاد میشه راهنمایی کنید ممنون که چطوری اینستامو برگردونم

  1. سلام و احترام؛
   باید بررسی کنید این همان ایمیلی متصل به اکانتتون هست؟
   سایر روش ها جهت بازیابی پسورد رو هم بررسی کنید.

 71. سلام . کد تایید دومرحله ای رو گم کردم ،از حساب اینستامم خارج شدم . موقع ورود ب حساب کد میخواد چیکارکنم؟

  1. سلام وقت بخیر؛
   کدام روش دو مرحله ای رو فعال کرده بودید؟ متاسفانه راهکارخاصی نداریم که ارائه کنیم مگر اینکه با پشتیبانی اینستاگرام مرتبط بشید شاید راهکاری ارائه کردن.

 72. پشتیبانی اینستا چجوریه
  ارسال پیامک میزنم لینک میاد
  تو مرورگر میزارم جواب نمیده

 73. سلام. من تلفنم سوخته. پسورد را فراموش کرده ام. حالا که میخوام پسورد را بازیابی کنم و روش ارسال پسامک را میزنم ظاهرا برام یک لینک فیسبوک میاد. اون کد شش رقمی ارسال نمیشه. لطفا میشه راهنمایی کنید؟

 74. سلام وقت بخیر چند روزه وارد اینستا که میشم منو خارج میکنه و پیام میاد که شما از سیستم خارج شده اید ممکن است مالک حساب گذر واژه را تغییر داده باشد ممنون اگه راهنماییم کنید (یه بار دیگه این پیامو فرستادم گویا حذف شد)

  1. سلام و احترام؛
   آیا به تازگی اطلاعات ورود به حساب رو تغییر دادید؟
   یا شخص دیگری وارد اکانت شما نشده؟
   باید رمز عبورتون رو بازیابی کنید سپس در بخش لاگین اکتیویتی بررسی کنید شخص دیگری به حساب شما دسترسی نداشته باشه.

 75. سلام
  من رمز اکانتم و فراموش کردم
  و تا مرحله دوم من رفتم
  ولی برا من 2 تا گزینه میاره
  1_send an sms
  2_Log in with facebook
  و یکی دیگه هست به اسم
  Need more help?
  من اکانتم سره شمارم بوده و گزینه 1 انتخاب میکنم
  ولی باز بر میگرده از اول
  باید چکار کنم
  اگر گزینه ایمیل هم برام میومد خوب بود

  1. سلام و احترام؛
   لینکی دریافت کردید جهت بازیابی پسورد؟

 76. سلام
  من از اپ heroku برای افزایش فالور استفاده کردم این اپ از من ایدی پیچ و رمز عبور خواست و بعد از وارد کردن اطلاعات متاسفانه من دیگه هیچ نوع دسترسی به پیجم مدارم و کلا از ایدی های پیچ من پاک شده ، برای برگردوندن پیچم باید چیکار کنم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. سلام و احترام؛
   برای بازگردانی پیج 4 روش کلی هست:
   تماس با پشتیبانی اینستاگرام
   بازیابی از طریق فیسبوک
   از طریق ایمیل
   پیامک

 77. سلام من ایمیلم رو یه گوشی بوده که سوخته .رمز و شماره تلفن رو هم فراموش کردم حالا باید چکار کنم که بازیابی بشه

 78. سلام من رمز اینستامو فراموش کردم طبق راه حل های شما پیش میرم میزنه پیوند بازنشانی گذر واژه شما فرستاده شد ولی اس ام اسی نیومده برام از طریق سایت میخوام برم باز نمی کنه چیکار کنم؟؟؟

 79. سلام
  اکانتمو دی اکتیو کردم والان میگه رمز عبور اشتباه.برای بازیابی رمز گزینه اس ام اس فقط فعاله که وقتی میزنم میگه به دلایل امنینی که خودتون ایجاد کردین رمز ارسال نمیشه.
  تنها راه بازیابی اکانتم مکاتبه با اینستاگرامه؟امیدی هست پیجم برگرده؟ایا جوابمو میدن؟واینکه میشه لینک اموزش ایمیل به اینستاگرام برام بزارین؟ممنون میشم

  1. سلام دوست عزیز در صورت مکاتبه بله جواب شما رو میدن و اینکه شما تلاش کنید برای بازگردانیش 100 درصد بهتر از اینه که کاری نکنید

 80. خسته نباشید
  من از طریق کامپیوتر اقدام کردم و لینک برام ارسال شد تا پسورد عوض کنم
  اما وقتی لینک میزنم وارد صفحه لوگین اینستا میشه
  باید چکار کنم؟

 81. سلام وقتتون بخیر ،من هم ایمیلم مورد پیدا کرده هم رمز خودمو تو اینستا فراموش کردم شماره ایم که اینستا برام میاره که از طریق پیامک رمزو بازیابی کنه در دسترس نیست راهی هست که من اینستامو بتونم برگردونم یا دیگه هیچ کاری نمیشه کرد ممنون میشم اگه پاسخ بدید

  1. سلام و احترام نسیم جان؛
   به صورت کلی 4 روش برای بازیابی پیج اینستاگرام وجود داره:
   بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام با شماره تلفن
   بازیابی اینستاگرام هک شده با ایمیل
   برگرداندن اکانت اینستاگرام از طریق فیسبوک
   بازیابی اکانت اینستاگرام از طریق پشتیبانی
   پیشنهاد میکنم راهنمای زیر رو مطالعه کنید:
   بازیابی پیج اینستاگرام

 82. سلام
  من ایمیلم به اینستگرامم متصل نبوده و از طریق اپل آی دی و… هم بخاطر یه سری مشکلات نمیتونم وارد بشم
  راه دیگه ای به جز ایمیل برای پیدا کردن رمز وجود نداره؟

 83. ببخشید من اکانتم بسته شده
  رمز و پیج اصلیم رو یادم رفته چجوری برش گردونم

  1. سلام و احترام؛
   طبق همین آموزش در خصوص بازیابی رمز عبور اقدام کنید.

 84. سلام من با این روش وارد شدم اما نمیتونم توقسمت پسوورد رمز جدید درست کنم چون رمز قبلی رو ندارم الان باید چیکار کنم؟مرسی

  1. سلام دوست عزیز شما با یه دستگاه دیگه یا مرورگر گوشی که لاگین نشده به صفحه اینستاگرام برید و از طریق گزینه فراموشی رمز درخواست ریست پسورد بدین.

 85. سلام
  من داخل اکانت اینستاگرامم هستم و میخواستم برای مدتی اکانتمو دی اکتیو کنم ولی چون رمزم رو فراموش کردم نمیتونم، خواستم ببینم جایی هست دراینستا که بتونم رمزم رو ببینم؟ یا امکانش هست رمز جدید بدم؟
  یا مثلا میخواستم اینستا فالو نصب کنم و این اپ، پسوردو میخواست ولی من نداشتم، نیاز به یه پسورد دارم، چیکار کنم؟ ممنون از کمکتون

  1. سلام دوست عزیز با یه دستگاه دیگه به اینستاگرام برید و درخواست تغییر پسورد بدین و از طریق ایمیل یا شماره تلفن اینکارو انجام بدین.

 86. سلام من تایید رمز دو مرحله‌ای روی اکانتم فعال بود و گوشیم فرمت شد و به ریکاوری کدها دیگه دسترسی ندارم،پسوردم رو هم فراموش کردم حالا که فورگت پسورد رو میزنم به شماره‌ام کد ۶ رقمی رو ارسال میکنه اول ولی بعد صفحه جدیدی باز میشه که میگه یکی از ریکاوری کدها رو بزن!! که من ندارمشون الان باید چیکار کنم واقعا؟؟

 87. سلام من گوشیمو عوض کردم رمز اینستال یادم نیست روشهایی که داده شده رو امتحان کردم لینک به شمارم ارسال میشه اما فایده نداره لطفا راهنمایی کنید

   1. مال من لینک میاد از تو مرکوری و….میزنم صفحه لاتین بالا میاد این سوال خیلی هاست لطفا برسی کنید

    1. لینک رو کپی کنید از قسمت اس ام اس دستتون رو نگهدارید روش و فقط کپی کنید لینک رو و داخل یه مرورگر درست حسابی مثل گوگل کروم اون رو باز کنید.

 88. من موبایلم خراب شده بود تعمیر کارش ریستش کرد و همه چیش پرید …
  الان ایدی اینستامو میزنم ، پسوردمم قشنگ یادمه ولی نمیدونم چرا نمیاد . متاسفانه ایمیلی که رو حساب زده بودم فعال نیس لینکم برام ارسال نمیکنه . ممنون میشم راهنمایی کنید 🙁 🙏🏼

  1. سلام دوست عزیز اگر بتونید با ایمیل یا شماره تلفن پسوردتون رو تغییر بدین میتونید پیج رو بازگردانی کنید گزینه فراموشی رمز رو بزنید و شماره یا ایمیلی که باش اکانت رو ساختین رو وارد کنید ایدیتون رو میده

 89. سلام خدا از شما راضی باشه دوست عزیز واقعا چه عالی روشی بود خدایا انشاالله که از شما راضی باشه به خدا در استرس بودن از دست رفتم اکانتم انشاالله سلامت و سر حال باشین ادمین عزیز تشکر بابت زحمتتون،❤️❤️❤️❤️❤️

 90. سلام خسته نباشید من توگوشی قبلیم باشماره تلفن اینستاگرام داشتم وپبوندبازنشانی ارسال میشه ولی نمیره داخل پیج مشکل چیه

 91. حتی من لینک هم کپی کردم ولی وقتی میزنم روش می‌ره توپیجی ک درحال حاظر دارم ومن پیج قبلی خودم میخوام کاریش میشه کردایا

 92. سلام یه هفته است ک وقتی میخام‌وارد پبجم بشم پیغامno user foundمیاد از مرورگر لوگ این کردم و پیغام میاد ک ب دلیلی شمارو از سیستم بیرون کردیم طی یک روز مراحل رو‌انجام بدید تا قبل غیر فعال شدن شمارو برگردونیم
  منظور چیه؟چه کاری باید انجام بدم
  لطفا کمک کنید

  1. سلام دوست عزیز شما فعالیت مشکوک داخل اینستاگرام داشتید مثلا از برنامه تغییر ایپی استفاده کردین یا زیاد خروج و ورود انجام دادین یا از برنامه های نامعتبر سعی کردین وارد اینستاگرام بشین باید مراحلی که برای شما میاد رو طی کنید.

 93. درود به دوستان عزیز من ی حساب اینستا گرام اوایل ساختم که فقط با ایدی یاهو فعال سازی شده و الان پسورد فراموش کردم الان که میخوام از طریق ایمل یاهو رمز عوض کنم مینویسه لینک به ایدی یاهوت ارسال شد و هر چی نگاه میکنم لینک نمیاد تو اسپم هم نمیاد و از اینکه ایدی یاهو صحیح وارد میکنم شک ندارم دلیل چی میتونه باشه
  لطفا راهنمایی کنید

 94. من داخل اکانتم هستم و با شماره خودم نصب کردم
  ولی پسوردشو یادم نمیاد راهی داره پسوردمو پیدا کنم ؟؟؟

  1. سلام دوست عزیز پیدا که نمیتونید بکنید پسورد رو ولی می تونید از بودن شماره تلفن و ایمیل روی اکاننتون مطمئن شید چون که میشه باشون درخواست تغییر پسورد داد. برید و از طریق یه دستگاه دیگه درخواست تغییر پسورد بدید.

 95. سلام من همه این مراحل رو میزنم اخر سر کدش میاد میزنم قبل اینکه بره تو اکانتم میگه رمزتو تغییر بده باز وقتی بخام رمزشو تغییر بدم رمز قدیمی رو میخاد که هی میزنه اشتباه است
  اصلا نمیشه رفت داخل اکانت

  1. سلام دوست عزیز زمانی که درخواست تغییر رمز بدید رمز قدیمی به هیچ عنوان از شما درخواست نمیشه یه قسمت رو اشتباه می کنید.

 96. سلام وقت بخیر
  من بازیابی رمز زدم و رمز هم تغییر دادم باز هم وارد اکانتم نمیتونم بشم.علت چیه؟

   1. سلام و خسته نباشین لطفا به کمک احتیاج دارم اینستاگرامم را حذف نصب کردم و الان زدم پسورد هم یادم رفته بعد میرم رمز را فراموش کردم موبایل میزنم میگه به دلیل تنضیمات امنیتی تان نمیتوانیم پیوندی به این شماره بفرستیم ایمیل رو که میزنم اصلا لینک رو نمیاره که پسورد رو عوض کنم فیس بوک هم متصل نیس چی کار کنم مهمه کمکم کنید مممنون

 97. سلام وقت بخیر .رمز اکانتم رو فراموش کردم از طریق اپلیکشین بازیابی رمز میزنم پیام به علت تنظیمات امنیتی پیامک ارسال نمیشه میاد از طریق وب سایت هم یه لینک برامون پیامک میشه ولی رو صفحه بازیابی رمز نمیره ممنون میشم راهنمایی کنید

 98. سلام لینک بازیابی برام پیامک میشه وقتی از طریق لینک وارد میشم و رمز جدید وارد میکنم ارور میزنه و مجددا میگه رمز جدید وارد کنید و هربار این روند تکرار میشه مشکلش چیه؟

 99. سلام من پیجم هک شده بود اصلا بالا نمیومد اما الان با پیج های دیگه بالا میاد همه چیش سرجاشه فقط آیدی ش عوض شده میخام ورود کنم به پیجم نمیشه فورگت پرسورد میزنم اما ایمیل می‌فرسته ولی نمیاد فکر کنم به ایمیل هکر می‌فرسته چیکار کنم یکی کمکم کنه اگر کسی انجام میده هزینه اش ام میدم

  1. سلام دوست عزیز اگر روی اکانتتون از قبل ایمیل بوده به ایمیلتون برید اونجا یه ایمیل از سمت اینستاگرام براتون اومده باید اون رو چک کنید و از اون طریق اکانتتون رو بازیابی کنید.

 100. سلام من وقتی وارد اینستا میشم ارور میده که پسوردت عوض کن ولی من پسورد قبلی یادم نیست چیکار کنم .. چجوری پسوردم رو بازیابی کنم

 101. سلام من گوشیمو رست کردم پسورد اینستگراممو یادم رفته بود بعد به قسمتی که ایدی رو میزنی و بعد نوشته پسورد به خطتت پیامک میشه رفتم ولی بجایه رمز چند بار لینک فرستاد واسم چند بار تکرار کردم و الان قسمتی که میزنی رمز به خط پیامک بشه پاک شده واسم اون گزینه دیگه نمیاد واسم.کمکم کنید ممنون هزینش هر چقدر بشه در خدمتم

 102. سلام خسته نباشید
  من یه اکانت دارم ک رمزشو یادم رفته و هنگام ساخت اکانتم شمارع تلفنمو وارد کردم الان میزنم بازیابی رمز از طریق ارسال پیامک وقتی کدشش رقمی ک برام ارسال میشه رو میزنم مینویسه این کد تا ۱۰ دقیقه فقط معتبر است دوباره کد درخواست کنید
  بازم درخواست میکنم همش مینویسه کد فقط تا ۱۰ دقیقه معتبراست ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  1. سلام وقتتون بخیر
   من میخوام ریست بزنم فقط رو شمارم لینک شده اکانتم و لینک میاد برام با مرورگر و فیلتر شکن و همه چی امتحان کردم نشد وارد صفحه اول میشه،الان یه ماهه ایطو شده و نمیاد
   چیکار کنم یه راهنمایی کنید لطفا
   با گوشی و سیستمای دیگم امتحان میکنم نمیشه..
   تورو خدا راهی بگید

 103. سلام مب انقدر زدم میگه لطفا صبر کنید دوباره امتحان کنید چیکار کنم

 104. من وقتی کد واسم ارسال میشه،همون کد رو پس از ۲ ثانیه وارد میکنم.ولی ارور میده و میگه این کد استفاده شده است.هر دفعه هم کد تغییر میکنه.

  1. سلام. من دو اینستاگرام داشتم که با یک شماره موبایل و جیمیل مرتبط بودند. الان رمز یکی را فراموش کردم. هر چقدر بازیابی میزنم برای یکیش رمز میاد. و برای اولی رمزی نمیاد. لطفا راهنمایی کنید

   1. سلام دوست عزیز شما اشتباهتون ساختن دو اکانت با یک مشخصات هست و اینستاگرام توی بازگردانی اونها گیج میشه و راهی برای بازگردانی پیج دوم نگذاشتید

 105. Please reset your password through the username option in the Instagram app. For more information, visit the Help Center
  سلام خسته نباشید من میخوام وارد اکانتم بشم ولی نمیشه میزنم این پیام رو میره و اینکه وقتی میخوام رمزمو عوض کنم نه ایمیلی میاره نه شماره تلفنی

 106. سلام ..پسوردم فراموش کردم ..این مراحل که انجام میدم فقط برام ی لینک میفرسته روی لینک میزنم دوباره لینک میفرسته ..وهمینطور لینکای مجدد ..لطفا ب مشکل من ی راه حل بدین باتشکر

  1. سلام وقت بخیر؛
   لینک رو کپی و در یک مرورگر اجرا کنید.

 107. سلام برای من ایمیل ارسال میشه اما مثل توصیحات اینجا گذینه ای برای تغییر رمز نداره، فقط تعدادی کد و عدد میاد که من همه رو زدم اما وارد نشدم

  1. با سلام دوست عزیز
   آموزش بازیابی رمز اینستاگرام آپدیت شد و شما می توانید مجددا مراحل را با توجه به این آموزش دنبال نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 108. سلام من هرچی لینک بازیابی پسورد برام میاد از طریق شماره میزنم روش میره رو صفحه لاگین باز مشکل چیه چیکار کنم درست بشه

  1. سلام و احترام؛
   لینک بازیابی رمز را کپی و درمرورگر سیستم یا گوشی باز کنید.

 109. ببخشید من از اکانت خارج شدم پسورد یادم نمیاد روش رو امتحان کردم کد شش رقمی نمیاد چیکار کنم:)؟

  1. با سلام دوست عزیز
   شما کدام یک از روش های عنوان شده را امتحان کرده اید؟ اگر هر دیوی آدرس ایمیل و شماره تلفن را ثبت کرده اید می توانید از روش دیگر برای بازیابی رمز اینستاگرام خود استفاده نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 110. سلام من بازیابی رمز اینستا رو با شماره میزنم لینک بهم پیامک میشه ولی روش کیلیک میکنم وارد صفحه تعقیر رمز‌نمیشه یه صفحه دیگه باز میشه چیکارش کنم

  1. با سلام دوست عزیز
   این احتمال وجود دارد که شما از نسخه های قدیمی تر اینستاگرام استفاده می کنید. پیشنهاد می کند در ابتدا آخرین نسخه اینستاگرام را نصب کرده و مجددا مراحل بازیابی رمز اینساگرام را دنبال نمایید. در نسخه های جدید تنها یک کد تایید برای افراد ارسال می شود.
   موفق و پیروز باشید

 111. سلام وقت بخیر
  اکانت من هک شده پسورد تغییر کرده علاوه براون ایدی هم عوض شد و ایمیل و شماره تماس هم تغییر کرده که هیچ پیغامی در ایمیل و اس ام اس برام نیومده
  بعداز تغییر ایدیم پیج رو دیسیبل کردن

  اگه بخوام از راه پشتیبانی اقدام کنم آیدی اصلی و ایمیل اولیه خودم رو باید بدم؟؟؟؟

  1. سلام و احترام؛
   می بایست ایمیل و شماره تلفنی که ثبت نمودهید یوزر قبلی ویوزر فعلی را ارسال نمایید و توضیحات کاملی در این خصوص ارائه دهید در ادامه بعد از احراز هویت و راستی آزمایی امکان بازگشت پیج فراهم است.

 112. سلام
  يك روز كامل از راههاي مختلف نتونستم اكانت اينستا رو بازيابي كنم ولي با راهنمايي بسيار خوب شما كمتر از يك دقيقه كارم انجام شد
  بسيار ممنونم
  آرزوي موفقيت براتون دارم

  1. سلام و احترام؛
   خوشحالیم که مشکلتون حل شده و تونستید رمز اکانت اینستاگرامتون رو بازیابی کنید. ممنون میشم بفرمایید از کدام روش بازیابی رمز اینستاگرام استفاده کردید و رمز فراموش شده رو بازیابی کردید تا سایر کاربران هم از تجربیات شما استفاده کنن.

 113. سلام
  بنده ۴روز به اینستاگرامم نرفتم بعد وقتی وارد شدم دیدم ازم رمز عبور میخواد بعد هرچی میزدم رمزمو میگفت اشتباهه. خلاصه فراموشی رمز عبور میزنم با فیلترشکن بدون فیلترشکن اصلا برام پیامک نمیاد بعد فهمیدم که شمارم تغییر کرده و پیش شمارش پیش شماره افغانستانه آخه چنین چیزی ممکنه وقتی من کاری نکردم؟؟هنوز پروفایلم و اسمم هست تو اینستا چیکار کنم؟؟

  پاسخ

  1. سلام و احترام؛
   زمان ساخت اکانت اطلاعات را به درستی وارد کردید؟ ایا از روش دیگری برای ثبت اکانت استفاده کرده بودید؟ امکان بازیابی اکانت به واسطه ایمیل و فیسبوک نیز وجود دارد در صورتی ک قبلا ایمیلی روی حساب اینستاگرام خود ثبت کردید یا اکانت را به فیسبوک متصل نموده اید امکان بازیابی اکانت وجود دارد.

 114. سلام من اینستامو قبلا دو مرحله ای کرده بودم و برنامم حذف شد وقتی دوباره میخوام وارد حسابم بشم و حتی رمز و کد امنیتی رو درست میزنم ولی وارد حساب نمیشه

  1. با سلام دوست عزیز
   آیا از کدهای ریکاوری که در هنگام فعال سازی تایید هویت 2 مرحله ای دریافت کرده اید نیز استفاده نموده اید؟

 115. درود فراوان….
  دو شب پیش در حین انفالو کردن پیجهای فیک بودم که حسابم از دستم خارج شد….
  احراز هویت، تمام مراحل مختلف و امتحان کردم، اما اون حساب من هنوز برنگشته…
  لطفا کسی میتونه راهنمایی دقیق کنه، مممممممممممنونمم 🙏🏻

 116. سلام
  من پسورد میزنم
  گذرواژه هم میزنم
  ولی اینستا نمیاره

  پیامک هم میزنم چند بار لینک داد و یک بار پیام. ولی نشد برم ب پیجم
  ایمیل هم میده ولی واسم قابل روید نیست.
  میشه بگید چکار کم

  1. سلام و احترام؛
   در ابتدا اکانت خود را به آخرین نسخه اینستاگرام به روز رسانی نمایید.
   سپس در صورتی که ایمیل یا شماره تماسی روی اکانت خود ثبت کرده باشید امکان بازیابی رمز عبور را خواهید داشت.
   همچنین اگر اکانت شما قبلا به فیسبوک متصل شده می توانید رمز عبورخود را بازیابی ننموده و وارد اکانت شوید.
   نکته: در صورت دریافت لینک ریست پسورد آن را کپی و در مرورگر وارد نمایید.

 117. سلام خسته نباشید. من اکانتم هک شده و آی دیم هم تغییر کرده. الان نمیتونم وصل شم چون هکر شماره رو عوض کرده من چیکار باید بکنم؟ میشه راهنمایی کنید؟ مشکل از کجاست؟ خیلی ممنون میشم جواب بدید.

 118. سلام..ببخشید واسه بازیابی رمز من اسم اکانتمو وارد میکنم عکس اکانتم هم میاد..ولی گزینه ارسال اس ام اس و ایمیل نمیاد..فقط زده از طریق فیسبوک.چیکار کنم

  1. سلام و احترام؛
   در این مرحله با توجه به اینکه قبلا به اکانت فیسبوک متصل بودهاید، شماره موبایل و با ایمیل ثبت کرده اید می توان در خصوص بازیابی یا تغییر رمز اقدام نمود. از طریق فیسبوک نیز می توان اکانت اینستاگرام را بازیابی نمود و در این مرحله به نظر می رسد تنها همین راهکار پیش روی شماست.

 119. سلام والا برای من فقط به شمارم وصله وفقط اسمس میفرسته اونم لینک میفرسته کد نمیفرسته لینک میزنی روش هیچ اتفاقی نمیافته الان اکانتم رو هواست خواهشن کمکم کنید

  1. با سلام دوست عزیز
   لطفا ابتدا آخرین نسخه اینستاگرام را نصب کرده و مجددا مراحل بازیابی رمز اینساگرام را دنبال نمایید. در نسخه های جدید تنها یک کد تایید برای افراد ارسال می شود.
   موفق و پیروز باشید

 120. سلام دوستان
  توروخدا کمک کنید ثواب داره
  من گوشیمو ریست کردم واسه همین اینستاگرامم هم پاک شد … و رمزش یادم نیست … و شماره ای که از طریقش اینستام رو ساختم رو هم میزنم ، و فراموش کردن رمز رو میزنم ، بهم پیامک بازیابی میده ولی وقتی وارد لینک میشم باز میره صفحه اول !!!! چرا وارد مرحله ریست رمز عبور نمیشه ؟؟؟ بهم گفتن با pc برو ولی pc ندارم متاسفانه …
  حالا هر کی pc داره و میتونه کمکم کنه تو رو خدا یه پیام تو واتس بهم بده من براش آی دی اینا بفرستم و برام اون کارو انجام بده … بلخره انسانیم دیگه همینجاها باید به داد هم برسیم

  1. با سلام طاهره عزیز
   پیشنهاد می کنم ابتدا آخرین نسخه اینستاگرام را نصب کرده و مجددا مراحل بازیابی رمز اینساگرام را دنبال نمایید. در نسخه های جدید تنها یک کد تایید برای افراد ارسال می شود.
   موفق و پیروز باشید

 121. سلام خسته نباشید من گزرواژه رو یادم رفته طبق دستورات بالا رفتم اما موقع ارسال کد ۶ رقمی اینستا میزنم اینستا ارور میده مینویسه این کد در زمان استفاده است و فقط برای 10 دقیقه معتبر است، لطفاً از هم اکنون درخواست کنید هی میزنم این رو میاره چیکار کنم؟؟

  1. با سلام سحر عزیز
   لطفا ابتدا از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کرده و سپس مراحل را دنبال نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 122. سلام
  بازیابی پسورد باعث ریستارت شدن اینستاگرام میشود؟میخوام پسوردمو بازیابی کنم و میخوام ادامه همون اکانت قبلیم باشه یه وقت ریستارت نشه

  1. سلام و احترام نرگس جان؛
   اکانت شما تغییری نخواهد کرد تنها رمز ورود به اکانت اینستاگرام تغییر خواهد یافت. شما می توانید رمز عبور اینستاگرام خود را تغییر داده و پس از آن به صورت خودکار از اکانت خارج خواهید شد در مرحله بعدی می بایست با نام کاربری و رمز عبور اینستاگام در راستای لاگین اقدام نمایید.

 123. سلام وقتی ینفر دیگه وارد اکانتم شده و نام کاربری و پسوردم و ایمیلمم تغییر داده حالا چه جوری مجدد برگردم ؟

 124. سلام من پیجم 10 کا فالور داره
  داخل پیج هستم دسترسی دارم ولی نه رمز و نه ایمیل را یادم نمیاد میشه راه حلی بگید

  1. با سلام دوست عزیز
   شما باید وارد اینساگرام شده و سپس روی علامت سه خط قرار گرفته در بالای سمت راست صفحه خانه را لمس نمایید. سپس از میان گزینه های موجود Settings را انتخاب کرده و سپس گزینه Account را انتخاب نمایید. در قسمت Personal information می توانید آدرس ایمیل و شماره تماس ثبت شده خود را مشاهده نمایید و حتی در صورت تمایل آنها را تغییر دهید. برای تغییر پسورد نیز می توانید مسیر settings>security>password را دنبال کرده و رمز خود را تغییر دهید.
   موفق و پیروز باشید

 125. سلام.من تمام مراحلو رفتم.فقط چون‌پیجم هک شده و ایمیلمو عوض کرد نمیتونم درخواست لینک به ایمیلو بزنم
  شمارم تغییری نکرده ولی نام کاربریو وارد میکنم به شمارم هیچی ارسال نمیکنه…بعدش ازم میخواد که تیک ربات نیستمو بزنم.آخرش بازم کدو به ایمیل ارسال میکنه.من دسترسی به ایمیل ندارم.چرا به شماره ارسال نمیکنه؟

 126. سلام
  در مورد تماس تصویری اینستاگرام سوالی داشتم
  ایا تماس تصویری اینستاگرام ممکنه توسط خود اینستاگرام یا برنامه هایی به صورت خودکار ضبط بشه؟
  اصلا نرم افزارهایی وجود دارند که بدون اجازه هر دوطرف اقدام به ضبط تماس تصویری کنن؟
  اگه هستن بفرمایید چ نرم افزارهایی هستن و کجای حافظه ممکنه تماس تصویری اینستاگراممون ضبط شده باشه؟
  «البته به جز نرم افزارهای اسکرین رکوردر screen recorder که خود شخص اقدام به فیلم برداری از صفحه گوشی میکنه»
  ممنونم از پاسخگوییتون

  1. با سلام دوست عزیز
   خیر. احتمالی برای اینکه اینستاگرام تماس های تصویری صورت گرفته از طریق این برنامه را ضبط کند وجود ندارد و شاید امکان تصویربرداری از تماس توسط یکی از طرفین وجود داشته باشد اما به هیچ عنوان شخص ثالثی نمی تواند این کار را انجام دهد. در صورت تمایل می توانید آموزش گام به گام تماس تصویری اینستاگرام را نیز مطالعه نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 127. سلام پیج دوست من به دلیل پست گذاری بیش از اندازه مسدود شده و یهو پرتش کرده بیرون حالا شماره که باید وارد بشه رو در دسترس ندارم یعنی خاموشه و کد براش نمیاد ایمیل پشتیبان هم وارد کرده اما از صفحه لاگ این فقط وارد صفحه کد میشه
  چطور میشه مشکلش رو حل کرد؟ممنون 🌷

 128. سلام وقتتون بخیر
  من رمز پیج و فراموش کردم اما تو اینستام شماره تلفنم ثبت هست،گزینه فورگت و که میزنم لینک و میفرسته به شماره همرام
  اما رو لینک که میزنم متاسفانه مثل قبلا اون صفحه تغییر پسورد نمیاد که رمز جدید و بزنم بتونم وارد پیج شم
  رو لینک که میزنم برمیگرده به صفحه اول که صفحه لوگ اینه
  چرا اینطوری شده؟هم تو مرورگر امتحان کردم هم تو اینستا همین شکلیه لینک اصلا وارد اون صفحه تغییر رمز نمیشه

  1. با سلام دوست عزیز
   لطفا ابتدا از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کنید و سپس لینک را در مرورگر وارد و امتحان نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 129. سلام خسته نباشید .
  من گوشی مادرم مشگل داشت به تنظیمات کارخانه برگشت.
  بد الان رمز اینستاگرامشون رو فراموش کردن جاییم یادداشت نکردن .
  من وقتی روی Forgot Password میزنم باسم لینک میادش ولی وقتی به لینکی که ارسال میشه داخل SMS میرم دوباره همون سایت Log in میاره هر کاری میکنم نمیره تو بخش Reset Password اگه میشه یه کمکی بکنیمپد ممنون میشم چون نمخوام یه اکانت جدید بسازم باسش .(متاسفانه جیمیلم نداده به اکانتش که من از طریق اون بازیابیش کنم .)
  به نظرتون من اون لینکو با کامپیوتر برم درست میشه یا خیر ممنون.

  1. با سلام دوست عزیز
   لطفا لینک ارسالی را کپی کرده و در مرورگر وارد نمایید و مستقیما روی لینک کلیک نکنید. همچنین پیشنهاد می شود ابتدا برنامه تغییر آیپی را فعال نموده و سپس مجددا اقدام نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 130. یه سوالم داشتم درمورد اینستای خودم من وقتی میخوام استوری بذارم ویدیو منظورم هستش وقتی طولانی هستش بخش بخش میشه ولی اینستای من فقط بخش اولش رو اپلود میکنه و بخش های دوم و سوم و….. رو دیگه آپلود نمیکنه و واقعا این آزار دهندس ممنون میشم یه کمکی بکنید این مشگل رفع بشه ممنون

  1. با سلام دوست عزیز
   این موضوع می تواند به نسخه اینستاگرام شما بستگی داشته باشد. پیشنهاد می کنم اینستاگرام خود را به آخرین نسخه به روزرسانی نمایید و مجددا امتحان نمایید.
   موفق و پیروز باشید

  1. با سلام دوست عزیز
   بله. هیچ شخص سومی نمی تواند بدون اطلاع طرفین حاضر در یک تماس و با استفاده یک نرم افزار جانبی ضبط برداری داشته باشد.
   موفق و پیروز باشید

 131. خیلی خیلی ممنونم خانم خیبرگیر
  ولی سوالم رو بزارید شفاف تر بپرسم ،کاری به شخص ندارم ،منظورم مشخصا نرم افزارهای جانبی هستش ، ک ایا نرم افزاری به غیر «اسکرین رکوردرها» ، وجود دارن که این خودکار به ویدیو کالهای اینستاگرام دسترسی برا ضبط داشته باشن ؟
  ممنونم از زحمتی ک‌میکشین

  1. با سلام دوست عزیز
   ممنون از ابراز محبت شما. خیر احتمال وجود چنین برنامه هایی تقریبا صفر است. چرا که این موضوع دقیقا زیر پا گذاشتن حریم شخصی افراد است و به هیچ عنوان نه اینستاگرام و نه هیچ برنامه دیگری چنین اجازه ای را نخواهند داشت.
   موفق و پیروز باشید

 132. سلام وقت بخیر .
  من رمز اینستاگرامو فراموش کردم .
  شمارمو که اکانت ساختم دارم . ولی به ایمیلم دسترسی ندارم(رمزش یادم رفته)

  رمز دو عاملی رو قبلا فعال کرده بودم. که اول ایمیل بیاد ، بعد پیامک به گوشیم.

  با پیجم کار می‌کردم.
  الان با توجه به‌ فعال کردن امنیت دو عاملی، چطوری بدون ایمیلم، با تلفنم برگرده؟؟
  تو رو خدا کمکم کنید واقعا نیازه برگردونم پیجمو

  1. سلام و احترام؛
   مراحل بازیابی رمز عبور را دنبال نمایید با توجه به تنطیمات 3 گزینه به شما ارائه خواهد شد:
   فیسبوک
   ایمیل
   پیامک
   بنابر نیاز می توانید یکی از این گزینه ها را انتخاب نمایید. همچنین در صورتی که از جیمیل استفاده می کنید می توانید به واسطه لینک زیر رمز جیمیل خود را بازیابی کنید:
   تغییر رمز جییمل

 133. سلام و درود
  ببخشید لینک ورود که برام میاد هرچی رو لینک میزنم برای من باز نمیکنه و وارد اینستاگرامم نمیشه و وقتی که میخوام با نام کاربری یا فیسبوک وارد بشم هم نمیشه میشه لطفا کمکم کنید چیکار کنم باسپاس از شما

  1. با سلام دوست عزیز
   شما نباید مستقیما روی لینک را لمس کرده و آن را باز نمایید. لازم است لینک را کپی کرده و در مرورگر گوشی تلفن همراه خود یا کامپیوترتان کپی نمایید و ازین طریق مراحل ریست پسورد را دنبال کنید.
   موفق و پیروز باشید

   1. سلام خسته نباشید من همین کارو کردم لینک رو برام اس ام اس کرد اینستا ولی میزنم روش میره صفحه لوگین اینستا و همون طور که گفتین کپی کردم لینک رو توی هزار جور مرورگر کپی کردم بازم نشد

    1. با سلام دوست عزیز
     در نظر اشته باشید که نباید مستقیما روی لینک را لمس کرده و به از طریق برنامه اینستاگرام پیش بروید. شما باید لینک را کپی کرده و در مرورگر گوشی یا کامپیوتر خود وارد نمایید. گاهاً استفاده از برنامه تغییر آیپی پیش از هرگونه اقدامی نیز می تواند کمک کننده باشد.
     موفق و پیروز باشید

 134. کارشناسان محترم!
  در جواب اکثر دوستانی که گفتند لینک های ارسالی بعد از باز شدن به صفحه اول اینستا برمیگرده، همگی جواب دادید که لینک رو در مرورگر گوشی یا سیستم کپی کنید!
  شما از هر راهی که فکر می کنید امتحان شده و باز به صفحه اول redirect میشه و متاسفانه راهی نیست..
  تجربه شخصی بنده این هست که اگه اکانت شما روی دستگاهی که سیستم عامل IOS داره و آخرین بار روی اون دستگاه لاگین شده باشه، شما هیچ راهی ندارید به غیر از اینکه سیم کارتتون تو همون دستگاه باشه تا لینک رو بتونید باز کنید و هیچ راه دیگه ای نداره..

 135. سلام خانم ادمین
  من بحث مطرح شده توسط کاربر بهزاد رو خوندم و پاسختون رو استفاده کردم چون سوال خودمم بود
  ولی سوالی توی ذهنم مطرح شد
  اینکه شما گفتید قانون حریم شخصی اینستاگرام اجازه ضبط تماس تصویریشو نه به خودش و نه به نرم افزارهای دیگه نمیده
  ولی من خودم با اون نرم افزار ضبط از صفحه گوشی یا scrin recorder که توی خود گوشی هم هست تماس تصویری اینستامو ضبط کردم.

  1. با سلام سمیه عزیز
   خوشحالیم که به ما اعتماد کرده و سوالات و چالش های ذهنی خود را با ما درمیان می گذارید. در خصوص سوال طرح شده باید توجه داشته باشید که سوالی که توسط کاربر عزیزمان مطرح شده است در خصوص تصویربرداری از یک تماس تصویری اینستاگرام توسط نفر سوم است. در توضیحات به ایشان نیز تاکید شد که نفراتی که در تماس حاضر هستند می توانند به راحتی و با هر برنامه ای از تماس خود تصویربرداری کنند اما نفر سوم که می تواند خود اینستاگرام یا هر چقدر دیگری باشد، امکان تصویر برداری از تماسی افراد دیگر را نخواهند داشت.
   موفق و پیروز باشید

 136. مرسی از جوابتون خانم ادمین
  بله خوندم الان پیامای قبلی ایشون رو
  پس ینی امکان وجود نرم افزارهایی تو گوشی خودمون که خود ب خود تماسای تصویری اینستامون رو توی گوشی خودمون ذخیره کنن و ما اطلاع و خبر نداشته باشیم وجود نداره دیگه ؟
  مطمین باشم؟

  1. سلام مجدد سمیه عزیز
   انجام وظیفه است. تاکنون چنین چیزی اثبات نشده است و قطعا وجود چنین موضوعی می تواند ساختار یک برنامه مثل اینستاگرام را به صورت کامل در سطح جهانی زیر سوال ببرد. در نتیجه در حال حاضر می توان چنین ادعایی را داشت که چنین امکانی وجود ندارد.
   موفق و پیروز باشید

 137. سلام
  من هر کاری میکنم وارد اکانتم‌نمیتونم بشم
  نه لینک میاد برام نه ایمیلی نه پیامکی
  ه
  ۳تا پیج به پیج اصلیم مرتبط آن فقط اصلیه نمیاد بالا میگه به دلیل تنظیمات امنیتی تان نمی‌توانیم به اینشمارهپیوندی بفرستیم

  1. سلام دوست عزیز احتمال زیاد پیج های متعدد با یک شماره یا ایمیل ساختید اگر اینکارو کردین متاسفانه دسترسی به پیج شما قطع میشه

 138. سلام وقت بخیر من تمام مراحل بارا رو رفتم ولی همش درحال لود هستش و صفحه Confirm Your Info on the App

  Confirm your information using the Instagram app to try to get back to your account

  باز میشه همش تمام مراحل رو رفتم فقط اولش گفته بود ک بعد از یک روز ب درخواستتون بازخورد میشه
  من همین الان تمام مراحل بالا رو انجام دادم ( اولش ک ب مشکل برخوردم و دقیقا همین پیام بالا برام میامد تا اینک از همکاران شما پرسیدم ) الان من چ کار کنم ؟

  1. با سلام نورا عزیز
   اگر مراحل احراز هویت را با موفقیت پشت سر گذاشته اید و بازه زمانی مشخص 1 روزه به شما ارائه شده است، باید منتظر بمانید تا حساب شما بعد از بررسی از سمت اینستاگرام بازگردانی شود.
   موفق و پیروز باشید

 139. سلام خسته نباشین
  من نه ایمیلم یادمه نه رمز ایمیلم فقط رمز خود اینستاگرام همراهمه
  مشکل اینجاست که من دومرحله ای کردم اون برنامه authenticator رو پاک کردم
  اگه بگین چیکار کنم ممنون میشم ازتون

  1. با سلام دوست عزیز
   اگر امکان دریافت کد تایید دو مرحله ای را ندارید تنها راهکار اقدام از طریق گزینه Forgot password و گزینه Need more help است. اما مشکل این است که شما باید حتما به ایمیل یا شماره تماس ثبت شده دسترسی داشته باشید تا بتوانید کد ارسالی را دریافت کنید. به طور معمول بخش ابتدایی ایمیل به شما نمایش داده می شود و شاید از این طریق بتوانید آدرس ایمیل خود را شناسایی کنید. اما در نظر داشته باشید اگر این فرآیند را دنبال کنید تا زمانی که به کد دسترسی پیدا نکنید، حساب شما قفل خواهد شد.
   موفق و پیروز باشید

   1. بازم سلام
    الان ایمیل و شماره تلفن را دارم مرحله به مرحله به من بگید باید چیکارک کنم.
    ممنون

    1. با سلام دوست عزیز
     اکنون لازم است با استفاده از نام کاربری و رمز اینستاگرام اقدام به ورود به اینستاگرام کرده و سپس از کدهای ریکاوری که در هنگام فعال سازی تایید دو مرحله ای اینستاگرام دریافت کرده و اسکرین شات گرفته اید برای ورود استفاده کنید یا اینکه از طریق گزینه Forgot password و گزینه Need more help اقدام کنید و بعد از استفاده از کدهای ریکاوری رمز عبور خود را نیز تغییر دهید.
     موفق و پیروز باشید

 140. سلام لطفا کمکم کنید رمز اینستاگرام فراموش شده است لینک بازیابی ارسال میشه، بعداز کلیک به صفحه اول برمی گردم خیلی خسته شدم لطفا کمک کنید

 141. سلام
  وقتتون بخیر
  1.من به برنامه احراز دو عاملی و کدهای بازیابی دسترسی ندارم.
  2.انگار کد 6 رقمی روی شماره موبایلم هم تنظیم نیست !! (یعنی شماره موبایلم داخل اکانت هست ولی برای اومدن کد فعال نیست !)
  ولی ایمیل و شماره تلفن و پسورد پیجمو دارم و حتی میتونم پسوردم رو از طریق شماره موبایل و ایمیل هم تغییر بدم ولی چون کدهای 8 رقمی و برنامه احراز رو ندارم نمیتونم وارد اکانتم بشم و گزینه ارسال به شماره موبایل رو هم داخل گزینه ها برام نمیاره !! چندبار هم پیام دادم و ایسنتا گفته این امکان رو خاموش کرده ولی در عمل نشده. چطور میتونم احراز دو عاملی رو خاموش کنم ؟
  ممنون میشم راهنماییم کنین.

  1. با سلام دوست عزیز
   برای غیرفعال سازی تایید هویت دو مرحله ای باید امکان لاگین کردن و ورود به برنامه را داشته باشید. اگر دسترسی ورود را دارید می توانید مجددا به Settings و بخش Security مراجعه کرده و در نهایت از طریق گزینه tow-factor authentication اقدام به غیرفعال سازی برنامه نمایید. در همین راستا می توانید آموزش فعال سازی تایید دو مرحله ای اینستاگرام را مطالعه نمایید
   موفق و پیروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا