شبکه های اجتماعی

بازیابی رمز اینستاگرام با شماره موبایل و سایت همراه ویدیو راهنما

بازیابی رمز اینستاگرام در زمان فراموشی رمز اینستاگرام یکی از اصلی ترین اقداماتی است که کاربران این شبکه اجتماعی باید داشه باشند. در مقاله آموزش ساخت اکانت اینستاگرام با کامپیوتر و گوشی نحوه ایجاد یک حساب اینستاگرام را به شما آموزش دادیم اما یکی از چالش های همیشگی بسیاری از کاربران فراموش کردن رمز اینستاگرام و در نهایت نیاز به بازیابی پسورد اینستاگرام با استفاده از یکی از روش های موجود است. به همین دلیل نیز اکنون زمان آن می رسد تا با روش های بازیابی پسورد اینستاگرام آشنایی پیدا کنید. بدین ترتیب دیگر نیازی نیست در هنگام فراموشی پسورد اینستاگرام خود نگران باشید. چرا که می توانید با استفاده از آموزش زیر به راحتی فرآیند بازیابی رمز اینستاگرام با شماره موبایل یا از طریق سایت را دنبال کرده و وارد حساب خود شوید. در همین راستا در این مقاله از میزبان فا مگ آموزش بازیابی رمز اینستا را به شما ارائه خواهیم داد. پس اگر شما نیز به دنبال یک آموزش جامع در خصوص بازیابی گذرواژه اینستاگرام هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. انواع روش های بازیابی از جمله بازیابی پسورد ایستاگرام با ایمیل، بازیابی پسورد اینستاگرام با پیامک و بازیابی پسورد اینستاگرام با فیسبوک یا سایت اینستاگرام را آموزش خواهیم داد.

بازیابی رمز اینستاگرام چیست؟

خیلی از افراد با مشکل فراموشی رمز اینستاگرام و مشکلاتی که بعد از این اتفاق برایشان رخ می دهد، مواجه هستند. البته تا زمانی که افراد در این برنامه لاگین هستند مشکل فراموشی پسورد چندان احساس نمی شود اما به محض اینکه به هر دلیلی نیاز به لاگین دوباره در برنامه وجود داشته باشد، این مشکل اهمیت خود را نشان می دهد. به همین دلیل نیز برنامه اینستاگرام راهکارهایی را تحت عنوان روش های بازیابی رمز اینستاگرام در اختیار کاربران خود قرار داده است که با استفاده از آنها کاربران می توانند به راحتی رمز خود را بازیابی کرده یا ریست نمایند. به دلیل اهمیت بالای این موضوع در این مقاله به مبحث بازیابی رمز اینستاگرام پرداخته و در ادامه به بررسی دقیق هر یک از این روش های ارائه شده برای بازیابی رمز خواهیم پرداخت. 🙂

روش های بازیابی رمز اینستاگرام

روش های مختلفی برای بازیابی رمز اینستاگرام ارائه شده است که به طور کلی می توان همه آنها را در قالب 2 روش کلی بیان نمود. این 2 روش کلی برای بازیابی گذرواژه اینستاگرام عبارتند از:

 1. بازیابی پسورد اینستاگرام با سایت
 2. بازیابی رمز اینستا از طریق برنامه

در ادامه به صورت گام به گام به بررسی هر یک از این روش ها خواهیم پرداخت.

🔴⚫ نکته: توجه داشته باشید که همانطور که گفته شد برای بازیابی رمز اینستاگرام شما باید شماره تلفن یا آدرس ایمیل خود را ثبت کرده باشید. اگر هنوز آدرس ایمیل ندارید، پیشنهاد می کنیم مقاله ساخت ایمیل جدید + ویدیو آموزش گام به گام را مطالعه نمایید.

1. بازیابی پسورد اینستاگرام با سایت

اولین روشی که قصد داریم به آن بپردازیم، بازیابی رمز اینستاگرام از طریق وب سایت رسمی این شبکه اجتماعی محبوب است. به منظور استفاده از این روش شما باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. در گام اول شما باید از طریق لینک https://www.instagram.com وارد سایت اینستاگرام شوید.
 2. حال در مرحله بعد لازم است روی لینک Forgot password کلیک نمایید.
  آموزش اینستاگرام
 3. سپس در گام بعدی لازم است نام کاربری، آدرس ایمیل یا شماره تماس ثبت شده خود را در فیلد موجود وارد کرده و سپس با کلیک روی دکمه Send Login Link فرآیند بازیابی رمز اینستاگرام را آغاز نمایید.
  آموزش ریکاوری اینستاگرام
 4. در این مرحله باید با کلیک روی فیلد مشخص شده کد کپچایی که نمایش داده می شود را پر کنید تا به اینستاگرام ثابت کنید که ربات نیستید. تا زمانی که کپچا را کامل نکنید، دکمه Next برای ورود به مرحله بعد برای شما فعال نمی شود.
  🔴⚫ نکته: در نظر داشته باشید که اگر در این مرحله کپچا به شما نشان داده نشد، لازم است از یک برنامه تغییر آی پی استفاده نموده و مجددا مراحل عنوان شده را از اول دنبال نمایید.
  آموزش ریکاوری اینستاگرام
 5. بعد از اینکه کپچا با موفقیت پر شده و به شکل زیر درآمد، دکمه Next برای شما فعال خواهد شد و می توانید روی آن کلیک نمایید.
  آموزش ریکاوری اینستاگرام
 6. در این مرحله از فرآیند بازیابی رمز اینستاگرام پیغامی همانند تصویر زیر به شما نشان داده می شود که بیانگر این موضوع است یک کد تایید به آدرس ایمیل یا شماره تماس ثبت شده شما در مراحل ثبت نام ارسال شده است که در این مقاله لینک بازیابی پسورد اینستاگرام به آدرس ایمیل ارسال می شود.
  آموزش اینستاگرام
 7. حال لازم است به آدرس ایمیل یا پیامک گوشی تلفن همراه خود مراجعه نمایید و پیام ارسالی از سمت اینستاگرام را باز کرده و سپس روی دکمه Reset your password کلیک نمایید.
  🔴⚫ نکته: در نظر داشته باشید که شما می توانید با کلیک روی دکمه Log in as به راحتی و بدون نیاز به تغییر رمز وارد صفحه اینستاگرام خود شوید. اما اگر تمایل دارید در کنار ورود، رمز خود را نیز تغییر دهید لازم است مطابق با آنچه که گفته است روی دکمه Reset yout password کلیک نمایید. همچنین در نظر داشته باشید که اگر این ایمیل را در inbox مشاهده نکردید، پوشه spam را چک کنید.
  آموزش ریکاوری پسورد اینستاگرام
 8. در آخر صفحه ای همانند تصویر زیر به شما نشان داده می شود که در این مرحله باید یک رمز ورود جدید را در فیلدهای موجود وارد نمایید و سپس روی دکمه Reset Password کلیک کنید تا ریست پسورد اینستاگرام با موفقیت صورت گیرد.
  🔴⚫ نکته: توجه داشته باشید که رمز انتخابی باید حداقل 6 رقم باشد.
  آموزش ریکاوری پسورد اینستاگرام

یکی از مشکلات رایج افراد در هنگام ریست پسورد اینستاگرام با شماره تلفن این است که لینکی که توسط اینستاگرام برای ریست پسورد ارسال می شود، کار نمی کند و با انتخاب آن مجدداً صفحه لاگین اینستاگرام نمایش داده می شود. برای حل این مشکل لازم است به جای اینکه مستقیماً وارد لینک دریافتی شوید، آن را کپی کرده و در مرورگر گوشی تلفن همراه یا کامپیوتر خود باز کنید. بدین ترتیب همانند تصویر بالا صفحه ریست پسورد به شما نمایش داده می شود و می توانید رمز اینستاگرام خود را تغییر دهید.

2. بازیابی رمز اینستا از طریق برنامه

دومین روشی که قصد داریم در خصوص بازیابی رمز اینستاگرام به آن اشاره کنیم، بازیابی پسورد از طریق برنامه اینستاگرام است. برای این منظور شما باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. در گام اول از فرآیند بازیابی رمز اینستاگرام شما باید برنامه اینستاگرام را دانلود و روی گوشی تلفن همراه خود نصب نمایید.
 2. سپس لازم است در صفحه لاگین گزینه Get help with logging in را انتخاب نمایید.
  آموزش ریکاوری پسورد اینستاگرام
 3. سپس در مرحله بعدی از شما خواسته می شود تا نام کاربری، آدرس ایمیل یا شماره تماس ثبت شده در مرحله ثبت نام را در فیلد مشخص شده وارد کرده و سپس روی دکمه Next کلیک نمایید.
  ریکاوری پسورد اینستاگرام
 4. حال در صورت وارد کردن نام کاربری و انتخاب دکمه next صفحه جدیدی به شما نشان داده می شود که در آن ممکن 3 گزینه زیر یا برخی از آنها به صورت مجزا نمایش داده می شود و این امر به اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید بستگی دارد:
  • Send an Email: اگر طی فرآیند ثبت نام آدرس ایمیل خود را ثبت کرده و اکنون به آن دسترسی دارید، لازم است این گزینه را انتخاب نمایید.
  • Send an SMS: در صورتی که شماره تلفنی که با آن اکانت خود را ساختید در دسترس است، می توانید این گزینه را انتخاب نمایید.
  • Log in with Facebook: این گزینه زمانی استفاده می گردد که اکانت اینستاگرام خود را به اکانت فیسبوکی که پیش تر داشته اید متصل کرده باشید.
  در نهایت با توجه به اطلاعاتی که در دسترس دارید یکی از گزینه های موجود را انتخاب نمایید و فرآیند بازیابی پسورد اینستاگرام را دنبال نمایید. در این مقاله به صورت پیش فرض از روش بازیابی رمز اینستاگرام با ایمیل و بدون شماره تلفن استفاده شده است.

   ریکاوری پسورد اینستاگرام

 5. بعد از انتخاب گزینه Send an email یک ایمیل از سمت اینستاگرام به آدرس ایمیل شما ارسال می شود که باید برای ریست پسورد خود و بازیابی حسابتان کد تایید ارسال شده در ایمیل را کپی نمایید. در صورت انتخاب گزینه بازیابی رمز با شماره تماس نیز یک کد تایید به شماره موبایل شما ارسال می شود.
   ریکاوری پسورد اینستاگرام
 6. همانطور که در مرحله قبل نیز اشاره شد در این مرحله باید وارد صندوق ورودی آدرس ایمیل خود شده و کد تاییدی که ارسال شده است را کپی نمایید.
  🔴⚫ نکته: در این مرحله می توانید به جای استفاده از کد تایید، روی دکمه Reset your password کلیک کنید تا در کنار ورود به برنامه ، ریست پسورد اینستاگرام به یک رمز ورود جدید را هم داشته باشید.
   ریکاوری پسورد اینستاگرام
 7. در نهایت کد دریافتی از طریق شماره موبایل یا آدرس ایمیل خود را در فیلد خالی موجود وارد کرده و سپس روی دکمه Next کلیک نمایید.
   ریکاوری پسورد اینستاگرام

پس از آن فرآیند تغییر رمز اینستاگرام بدون داشتن رمز قبلی با موفقیت به اتمام می رسد و شما می توانید به راحتی وارد حساب خود شوید.

ریست پسورد اینستاگرام از طریق تنظیمات برنامه

در کنار روش های عنوان شده برای بازیابی رمز اینستاگرام لازم است به نحوه ریست پسورد اینستاگرام از طریق تنظیمات این برنامه نیز بپردازیم. موضوعی که باید به آن توجه داشته باشین است که این روش برای آن دسته از کاربرانی مناسب خواهد بود که در حال حاضر وارد برنامه اینستاگرام شده اند و به دلیل فراموشی رمز اینستاگرام یا افشا شدن پسوردشان تمایل دارند از طریق برنامه اقدام به ریست گذرواژه خود نمایند. در همین راستا شما باید:

 1. در اولین گام باید همانند تصویر زیر روی علامت 3 خط قرار گرفته در بالای سمت راست برنامه اینستاگرام خود را لمس نمایید.
  آموزش اینستاگرام
 2. سپس در گام بعدی باید از طریق منویی که نمایش داده می شود، گزینه Settings یا تنظیمات را انتخاب نمایید.
  آموزش اینستاگرام
 3. اکنون در این مرحله از فرآیند ریست پسورد اینستاگرام از طریق تنظیمات برنامه زمان آن می رسد تا گزینه Security یا امنیت را انتخاب نمایید.
  آموزش اینستاگرام
 4. حال صفحه جدیدی به شما نمایش داده می شو که در این مرحله گزینه Password یا رمز ورود را انتخاب نمایید.
  آموزش بازیابی رمز ایستاگرام از طریق برنامه
 5. در این مرحله پیغامی همانند تصویر زیر به شما نشان داده می شود که بیانگر این موضوع است که یک لینک ریست پسورد به شماره تماس یا آدرس ایمیل ثبت شده در حساب اینستاگرام شما ارسال می شود.
  آموزش اینستاگرام
 6. اکنون زمان آن می رسد تا به بخش پیامک ها یا صندوق ورودی ایمیل خود مراجعه و برای بازیابی رمز اینستاگرام خود روی لینک ارائه شده تحت عنوان Reset Password کلیک نمایید.
  آموزش اینستاگرام
 7. بعد از لمس لینک عنوان شده صفحه ای همانند تصویر زیر به شما نشان داده می شود که در این مرحله تنها کافی است پسورد جدید خود را 2 بار در فیلدهای موجود وارد کرده و در در نهایت با لمس علامت تیک تغییرات را ذخیره نمایید.
  آموزش اینستاگرام
 8. در نهایت فرآیند ریست پسورد اینستاگرام و بازیابی رمز با موفقیت به اتمام می رسد و با صفحه ای همانند تصویر زیر رو به رو خواهید شد که با لمس گزینه Save Password رمز شما ذخیره در گوشی تلفن همراهتان خواهد شد.
  آموزش اینستاگرام

بیشتر بخوانید: در صورت تمایل به آشنایی با روش های دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائمی یا موقت می توانید مقاله دیلیت اکانت اینستاگرام را مطالعه نمایید.

پاسخ به مهم ترین سوالات شما در مورد بازیابی رمز اینستاگرام

 • چرا بعد از دنبال کردن مراحل بازیابی پسورد اینستاگرام با شماره تلفن و دریافت پیامک حاوی کد تایید، با خطا مواجه می شویم؟
  این خطا می تواند به دلیل تحریم بودن آی پی ایران اتفاق بیافتد. در چنین شرایطی توصیه می شود تا ابتدا از یک برنامه تغییر آی پی مناسب استفاده کرده و مجددا مراحل را طی کنید، تا از روش بازیابی با سایت استفاده کنید.
 • چرا برای من به جای 3 گزینه تنها بازیابی از طریق فیسبوک نشان داده می شود؟
  اگر با چنین موقعیتی رو به رو شدید، باید روی گزینه Login قرار گرفته در پایین صفحه را انتخاب نمایید.
 • چرا اینستاگرام بعد از ریست پسورد رمزی که وارد می کنم را قبول نمی کند؟
  شما باید دقت داشته باشید که رمز انتخابی شما باید حداقل 6 کاراکتر بوده و به هیچ عنوان رمزی که قبلاً انتخاب کرده اید را مجددا وارد نکنید.
 • در صورت عدم دسترسی به آدرس ایمیل یا شماره تلفن ثبت شده برای بازیابی رمز اینستاگرام چه باید کرد؟
  اگر شما در صفحه خود لاگین هستید می توانید از طریق تنظیمات برنامه و مسیر Accounts>Personal information را دنبال کرده و آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را تغییر دهید. اما اگر از صفحه خارج شده اید لازم است حتما به شماره تماس یا آدرس ایمیل خود دسترسی داشته باشید. در غیر این صورت امکان بازیابی رمز اینستاگرام برای شما وجود ندارد.
 • چرا در هنگام تلاش برای بازیابی رمز اینستاگرام با خطا An unknown network error has occurred مواجه می شوم؟
  این خطا به دلیل عدم اتصال مناسب به اینترنت رخ می دهد. لازم است ابتدا از اتصال اینترنت خود اطمینان حاصل کنید و مجدداً مراحل را دنبال نمایید.
 • در صورتی که پیج هک شده باشد و آدرس ایمیل و شماره تلفن نیز توسط هکر تغییر کرده باشد، چه باید کرد؟
  در چنین شرایطی شما باید مطابق با مقاله چگونه اکانت اینستاگرامی که هک شده را برگردانیم؟ پیش بروید.
 • آیا بعد از دنبال کردن مرحل بازیابی رمز اینستاگرام، پیج ما نیز ریستارت شده و اطلاعات آن از بین می رود؟
  خیر. بازیابی پسورد اینستاگرام به هیچ عنوان باعث از دست رفتن اطلاعات حساب شما نمی شود و شما تنها از این روش ها برای ورود مجدد به صفحه خود استفاده می کنید.
 • چرا لینکی که طی مراحل بازیابی رمز اینستاگرام توسط ای برنامه پیامک می شود، کار نمی کند؟
  اخیرا در صورت انتخاب حالت بازیابی رمز اینستاگرام با شماره تلفن تنها یک کد تایید از طریق پیامک ارسال می شود و در صورتی که برای شما لینک ارسال می شود، پیشنهاد می شود ابتدا آخرین نسخه اینستاگرام را نصب نموده و مجددا مراحل را دنبال نمایید.
 • اگر در ایمیل دریافتی برای بازیابی پسورد اینستاگرام لینک Reset password وجود نداشت، باید چگونه گذرواژه خود را ریست نماییم؟
  در چنین شرایطی شما باید ابتدا با استفاده از کد تایید ارسال شده وارد صفحه خود شده و سپس از طریق قسمت تنظیمات و مسیر Security>password رمز عبور خود را تغییر دهید.

بازیابی رمز اینستاگرام یکی از کاربردی ترین قابلیت هایی است که توسط اینستاگرام ارائه شده است. چرا که خیلی از اوقات افراد پسورد اینستاگرام خود را فراموش می کنند و در صورت عدم آشنایی با روش های بازیابی گذرواژه اینستاگرام نمی توانند وارد حساب خود در این شبکه اجتماعی محبوب شوند. به طور کلی روش های مختلفی برای این کار ارائه شده است که امکان بازیابی رمز اینستاگرام با شماره تلفن و بازیابی رمز اینستاگرام با ایمیل اصلی ترین آنها به شمار می رود. در این مقاله از میزبان فا مگ تلاش ما بر این بوده است که با ارائه آموزش گام به گام مربوط به تمامی روش های بازیابی پسورد اینستاگرام با سایت یا خود برنامه به این سوال همیشگی کاربران که چگونه رمز اینستاگرام را بازیابی کنیم پاسخ دهیم. همچنین نحوه ریست پسورد اینستاگرام از طریق تنظیمات برنامه و در زمان هایی که لاگین هستید نیز ارائه شده است. در صورت داشتن هرگونه سوال یا وجود هر نوع ابهامی در خصوص نحوه بازیابی رمز اینستا می توانید از طریق بخش دیدگاه های همین مقاله با ما در ارتباط باشید.

آموزش رایگان اینستاگرام

محتوای تیمی کار شده

تیم تحریریه میزبان فا با تحقیقات گسترده بهترین عناوین آموزشی و نقد و بررسی را گردآوری کرده سپس تحقیقات کل اعضای گروه به رشته تحریر در می آید تا جزئیات، چالش های ذهن مخاطب را برطرف کنند. عرفان اسدی نتیحه تحقیقات را تالیف کرده و داوود صادقی موضوعات را با نگاه ریزبینانه خود مورد بررسی قرار داده و آن را به صورت یک ویدیوی هیجان انگیز ارائه می دهد. محدثه اسماعیلی با تکنیک های تولید محتوا روز دنیا، محتوای مقاله را مورد ارزیابی نهایی قرار داده و تکمیل می کند و خروجی نهایی به کاربران شبکه های دیگر نیز ارائه می شود. اثری که مطالعه کردید حاصل تلاش شبانه روی یک تیم قدرتمند با نظارت بسیار دقیق و راهنمایی های علی یزدان پرست است او هر روز محتوای تیمی را با جدیدترین الگوریتم های سئو مورد بازنگری و ویرایش قرار می دهد.

نوشته های مشابه

‫487 دیدگاه ها

 1. سلام خسته نباشید. من اکانتم هک شده و تمام پست ها و عکس پروفایلم و حتی آی دیم هم تغییر کرده. متاسفانه روی ایمیل لینک نبوده و فقط روی شماره موبایل بوده. الان هم زمانی که یوزر رو وارد میکنم هیچ اسمسی برام ارسال نمیشه. درصورتی که اینستاگرام شماره تلفن روهم میزنه و میگه پیامک برای شما ارسال شد و شماره سیمکارتم هم درسته. میشه راهنمایی کنید؟ مشکل از کجاست؟ خیلی ممنون میشم جواب بدید.

  1. سلام و احترام؛
   متاسفانه مدتی هستش که این پیامک ها با تاخیر دریافت میشن و اگر ایمیل ثبت نکردید باید منتظر دریافت پیامک باشید.

   1. چرا برای من به جای سه تا گزینه یک گزینه اونم از طریق فیسبوک میاد

     1. سلام ببخشید من شمارم زدم یه پیام اومد نوشت برای برگشت به حساب خود ضربه بزنید یه لینک بود میزدم روش ولی نمی‌رفت هیجا
      باید چکار کنم لینک میاد ولی نمیدونم چکار کنم

     2. سلام و احترام؛
      این لینک را کپی و در مرورگر کامپیوتر اجرا کنید.
      همچنین یکبار از طریق کامپیوتر لاگین کنید.

     3. ممنون از آموزش خوبتون
      کارم راه افتاد

     4. سلام من برای بازگردانی رمز اینستاگرام وارد تنظیمات میشم گزینه security رو هم میزنم پیامک برای موبایلم میاد اما هرچی روی لینکی ک برام ارسال شده ضربه میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته!؟؟
      اگه میشه کمک کنید ممنون میشم

     5. سلام و احترام؛
      لینک را حتما می بایست در مرورگر باز نمایید در صورت باز شدن لینک در برنامه انستاگرام به صفحه لاگین هدایت خواهید شد.

     6. سلام خسته نباشید من همین کارو کردم لینک رو برام اس ام اس کرد اینستا ولی میزنم روش میره صفحه لوگین اینستا و همون طور که گفتین کپی کردم لینک رو توی هزار جور مرورگر کپی کردم بازم نشد

     7. با سلام دوست عزیز
      تنها راهکار این است که لینگ ارسالی را کپی کرده و در مرورگر گوشی تلفن همراه یا کامپیوتر خود کپی کنید. همچین برای اطمینان بیشتر می توانید ابتدا یک برنامه تغییر آیپی را فعال نموده و سپس مراحل را دنبال نمایید.
      موفق و پیروز باشید

    1. سلام وقتتون بخیر باشه ببخشید منم تمام این مراحل پیش رفتم ولی به جای سه تا گزینه فقط و فقط یک گزینه برام نمایش داده میشه و اونم Log in with Facebook هست و گزینه دیگه ای موجود نیست امیدوارم راهنمایی کنید پایین صفحه هم گزینه ای وجود نداره امیدوارم بشه از طریق شماره تلفن اکانت بازیابی شه ممنون میشم راهنمایی کنید

     1. درود، راه حل دیگری هم وجود دارد میتوانید اگر عکس پروفایل دارید میتوانید یک ویدیوی ۳۰ ثانیه ای از چهره خود بگیرید و پشتیبانی اینستا رمز اکانت را به شما بازمیگوید. همچنین میتوانید از طریق ایمیل با آنها مکاتبه نمایید و آنان راه حل های دیگری پیش رویتان خواهند گذاشت. برای یادگیری، از موتور جستجوی گوگل استفاده کنید یا از یک شخص زبردست کمک بگیرید.

     2. سلام و احرترام؛
      حقیقتا ارتباط گیری با پشتیبانی اینستاگرام کمی پیچیده هست اما شدنیه… در خصوص ارسال ویدیو که فرمودید کاملا صحیحه زمانی که کاربر خطای دوم رو دریافت میکنه دیگه عملا به اکانت خودش دسترسی نداره و می بایست احراز هویت انجام بده یکی از رو های پیشنهادی اینستاگرام برای احراز ارسال یودیو هستش.
      ممنون که تجربیات ارزشمندتون رو با ما و کاربران به اشتراک میگذارید.

     3. سلام وقت بخیر…من هیچ کدوم رو ندارم نه با شماره وارد شدم نه با فیسبوک با یاهو وارد شده بودم که یادم نیست چی زده بودم چیکار کنم حالا؟

     4. با سلام دوست عزیز
      در زمان اقدام برای بازیابی از آیدی استفاده کنید. سپس در ادامه یک پیغام به شما نشان داده می شود که ابتدا و انتهای ایمیلی که تایید کرده اید را به شما نشان می دهد. شاید بتوانید با مشاهده آن آدرس ایمیل ثبت شده را به خاطر بیاورید. در نهایت مجبور هستید از مقاله چگونه اکانت اینستاگرامی که هک شده را برگردانیم؟ استفاده کرده و پشتیبانی اینستاگرام برای برگردانی اکانت خود کمک بگیرید.
      موفق و پیروز باشید

     5. سلام فکر کنم موقع ورود به اینستا شماره موبایل و ایمیل ندادم برای بازیابی رمز چه کار کنم

    2. چون اگه شماره تون ذخیره کرده باشین یا ایمیلتون رو ذخیره کردین میتونین از طریق اونا وارد بشین

   2. سلام من اس ام اس رو دریافت میکنم اما تا کلیک میکنم روش تو صفحه ای که باید بره تا پسورد جدید رو وارد کنم نمیره

     1. سلام من اس ام اس برا میاد هر کاری میکنم نمیشه vpn زدم نشد با مامپیوتر لوگین کردم نشد اس ام اس کپی پیس کردم نشد چی کار کنم🙈

     2. سلام روزبخیر؛
      چه خطایی دریافت کردید؟

    1. سلام من یه پیج دارم که خیلی قدیمی عکس دارم داخلش میخواستم پاک کنم نه پسورد یادمه نه شماره ای که باهاش وارد شدم چیکارکنم لطفاً کمکم کنید خواهشن

    2. اموزشتون کامل نیست…اصلا وقتی شماره به تنهایی میدی لینکی که ارسال میکنه بازیابی با شماره نیست هی میره از اول…فایده نداره

     1. سلام و احترام دوست عزیز؛
      در بخش نکات نیز به این موضوع اشاره شد که لینک دریافتی را لمس نکنید چرا که در برنامه اینستاگرام اجرایی شده و در یک حلقه تکراری قرار خواهید گرفت می بایست لینک را کپی نموده و در مرورگر تلفن همراه خود وارد نمایید.

   3. سلام
    وقت بخیر
    درخواست کد جدید ازطریق اس ام اس میدم.ولی واسم لینک میفرسته ن کد نمیدونم چطوریه راهنمایی کنید لطفا

    1. با سلام دوست عزیز
     لطفا ابتدا آخرین نسخه اینستاگرام را نصب کرده و مجددا مراحل بازیابی رمز اینساگرام را دنبال نمایید. در نسخه های جدید تنها یک کد تایید برای افراد ارسال می شود.
     موفق و پیروز باشید

     1. سلام ، من خواستم بازیابی رمز بزنم با شماره تلفنم ولی به جاش برام با همون شماره یه حساب جدید برام درست شد ، برای بعد دوباره رفتم توی سایت برای باز یابی ولی این دفعه کدی برام پیامک نمیشه ، چیکار کنم؟!؟

     2. سلام و احترام؛
      به کمک روش های عنوان شده در مقاله می توانید در راستای بازیابی رمز اکانت اینستاگرام اقدام نمایید در صورت وجود مشکل مورد را از طریق بخش دیدگاه ها اعلام نمایید تا راهنمایی لازم ارائه گردد.

   4. سلام وقت بخیر خسته نباشین من گوشیو عوض کردم با اگوشیه جدید نمیتونم وارد پیجم بشم با مراحل بالا که گفتین پیش رفتم گف به ایمیلتون فرستادم ولی ایمیلم فراموش کردم چطوری ایمیلی که بهش پیام فرستاد و پیدا کنم

    1. سلام
     خود ایمیل را فراموش کردین یا رمز ایمیلو؟
     اگر خود ایمیل را فراموش کردین از طریق شمار ه تلفن هم امتحان کنید. از برنامههای تغییر آی پی استفاده کنید. اگر رمز ایمیل را فراموش کردین از مقاله تغییر رمز جیمیل و بازیابی پسورد gmail به همراه ویدیو آموزشی استفاده کنید.

   5. سلام لینک کار نمیکنه هرکاری میکنم نمیره اخرین نسخه هم دانلود کردم راهنمایی کنین لطفا

   6. سلام خسته نباشید.من رمز پیجم رو فراموش کردم ایدی و ایمیل پیجمم درسته اما برای ارسال لینک تعویض پسورد همش ارور میده و میگه باید بعدا امتحان کنید.مشکل چیه من باید چیکار کنم☹️

   7. سلام درود
    من رمز جملم دارم ولی شماره کی جمل وصل است ندارم وقتی رمزمو مزنم درخواست پیامک میکنه ازون شماره باید چکار کنم
    با تشکر

  2. سلام من احراز هویت اینستاگرامم رو فعال کردم..و متاسفانه پسوردمم فراموش کردم و نمیتونم وارد حسابم بشم باید چکار کنم ؟؟؟؟

  3. سلام من یه مدتها رمزم یادم رفته و با کدی که برام می‌فرسته لوگین میکنم اما از دیروز که اینستامو پاک کردم و‌میخام دوباره برگردم کد رو پیامک نمیکنه کلا و می‌نویسه please wait a few minutes before you try agin چیکار کنم ؟؟؟ 🙁 امکانش هست بتونم برگردونمش ؟؟؟

  4. سلام ببخشید میشه به من کمک کنین
   من اکانت اینستاگرامم رو یه شماره دیگه و یه ایمیل دیگه الان شمارمو عوض کردم اون ایمیل دستم نیس شمارمم که نیست رمز پیجمم یادم رفته الان چکار کنم که بتونم پیجمو بیارم رو گوشیم

   1. سلام و احترام ساغر عزیز؛
    به کمک روش های ذکر شده در مقاله میتونید پسورد رو بازیابی کنید بررسی کنید اگر در طول مراحل مشکلی بود کامنت درج کنید تا راهنماییتون کنیم.
    اگر اییمیل ثبت کرده باشید روش بازیابی رمز فراموش شده اینستاگرام خیلی راحت تر میشه البته از طریق پامک و فیسبوک هم امکان ساخت رمز جدید برای اینستاگرام وجود داره.

 2. سلام
  من برای بازیابی رمز اینستاگرام خود وارد سایت میشم لینک رو هن دریافت میکنم ولی بالای صفحه نوشته هست که میگه نباید بیشتر ۶ کاریکاتور باشه و یدونه هم دکمه میاره که ریکوئست ریست کردن پسورد روی اون میزنم بالا نمیاره کلا و اینکه رمز تازه هم هر مدل زدم ریست نمیه لطفا کمک کنید .ممنونم.

 3. سلام
  برای من مشکلی پیش اومده. وقتی میخوام وارد حسابم بشم، یوزر و پس رو میزنم، میره تو صفحه ای که نوشته:
  Thanks for providing your info!
  و در ادامه اعلام میکنه که ما اطلاعات شما را بررسی میکنیم و اگه بتونیم تایید کنیم،در ۲۴ ساعت میتونید ازhelp center اقدام کنید.
  ولی یک هفتست هیچ اقدامی نمیتونم بکنم!
  میزنم که رمز دوباره برا ایمیل یا شمارم بفرسته،میگه چنین کاربری نیست!
  ولی البته وقتی میخوام لاگین کنم ،با همون یوزر و پس، دوباره میره تو اون پیج «پرووایدینگ یور اینفو!»
  اصلا نمیفهمم چه بلایی سر پیجم اومده!

  1. دوست عزیز اکانت شما به دلیلی ریپورت شده و شما باید تا زمان تایید این که این مشکل اشتباه اینستاگرام بوده یا شما اشتباهی انجام دادین منتظر بمونید.

   1. سلام، من مدتیه ک از اکانتم استفاده نکردم،رمز رو یادم نمیاد و ب شماره تلفنی ک متصل به اکانتمه هم دسترسی ندارم،ایمیل هم نداده بودم واسه اکانتم، راهی هست واسه برگردوندن پیجم؟ یا باید بیخیالش بشم 🙂

    1. سلام . اگه بزنی رو فراموش کردن رمز و ارسال پیام ، کد رو به شماره ات میفرسته که اون موقع میتونی دو شماره آخر شماره تلفنت رو ببینی . اگه سیم کارت به اسم خودت باشه و گمش کرده باشی یا هرچی میتونی بری نمایندگی اون سیم کارتکه همراه اول یا هرچی هست و شماره هایی که به نامت هست رو بپرسی و اگه اون شماره ات به کس دیگه واگذار نشده باشه ، دوباره بخریش و اکانت اینستات رو بیاری . یکی از دوستام همین کارو کرد .

 4. سلام من ب اشتباه برنامه رو پاک کردم و رمز رو یادم نمیاد فقط شماره سیمکارت دادم و ایمیل ندادم.. رو گزنیه ارسال پیامک میزنم ی لینکی میده ک میاره تو ایسنتا باز هیچ تغییری نمیکنه

  1. دوست عزیز لینکی که برای شما ارسال میشه رو داخل مرورگر باز کنید.

 5. سلام لینک رو داخل مرورگر هم که باز میکنیم میاد صفحه اول ثبت بازم وارد نمیشه

  1. سلام من پیجم رمزشو فراموش کردم ایمیل هم. نداره نمیدونم چیکار کنم

   1. با سلام فهیمه عزیز
    شما در هنگام ثبت نام باید یک شماره تماس یا آدرس ایمیل را ثبت کرده باشید و برای بازیابی باید به یکی از آنها مراجعه نمایید. اگر در حال حاضر در صفحه خود لاگین هستید می توانید از طریق قسمت تنظیمات و منو Accounts>personal information اطلاعات ثبت شده خود را مشاهده نمایید.
    موفق و پیروز باشید

 6. سلام و عرض ادب
  من شماره ای که باهاش اینستاگرام رو نصب کردم متاسفانه مسدود شده است و چون ب اسم یکی دیگه هس نمیتونم دوباره فعالش کنم الانم پسورد اینستامو فراموش کردم باید چکار کنم راهنمایی کنید پلیز

  1. سلام دوست عزیز اگر ایمیل روی اون اکانت نباشه تنها راه همون شماره تلفن هستش

   1. سلام و خسته نباشید ممنون میشم جواب بدین منم این مشکل رو دارم روی بینک بازیابی رمز ک برام ارسال میشه کلیک میکنم متاسفانه ب صفحه اول برمیگرده

 7. سلام خداقوت من اینستارو وقتی میخوام بازیابی کنم رمزمو وکاربری رو میزنم وبعدم نکست روکلیک میکنم چند دقیقه ای بعدم اینو
  میزنه
  An unknown network error has occurred
  Dismiss
  لطفاراهنماییم کنیدممنون

  1. سلام دوست عزیز سعی کنید با کامپیوتر شخصیتون یبار وارد اینستاگرام بشید.

   1. سلام لطفا کمک کنید من فراموش کردم رمزمو پیامک میاد میزنم روش بازم میره همون صفحه اینستاگرامم چیکار کنم ترو خدا بگید

    1. با سلام فاطمه عزیز
     در نسخه های جدید تنها یک کد تایید برای افراد ارسال می شود. لطفا ابتدا آخرین نسخه اینستاگرام را نصب کرده و مجددا مراحل بازیابی رمز اینساگرام را دنبال نمایید.
     موفق و پیروز باشید

 8. سلام من مراحل بازیابی رمز اینستا رو که میزنم مرحله دوم که باید از بین سه گزیه انتخاب کنیم اصلا نمیاد که انتخاب کنم یه بارم اینستا رو پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی بازم اون قسمت سه گزینه نمیاد

  1. سلام دوست عزیز شما احتمالا مشخصات رو اشتباه وارد می کنید!

  2. سلام.من‌رمز اینستاروفراموش کردم دریافت کدازطریق پیامک نداره فقط ایمیل داره که اون ایمیلوهموکه وسطش یادم نیست چیکارکنم

  3. سلام وقت بخیر من این مراحل را رفتم اما به صورت خودکار بدون تغیر پسورد اکانت دومم را باز کرد هر دو اکانتها بایک شماره ساخته شدند

 9. سلام من رمزمو فراموش کردم، میزنم نام کاربریمو ب شمارم پیام میاد،. ی انگار ناقص میاد میزنم روی لینک بازم میره همونجا ک اول رفته و نمیاد ربست کنه دوباره باز باید بزنم فراموشی رمز، این پیامی ک میاد ناقص نبست؟
  کل پیام همین اندازست

  1. سلام دوست عزیز بعد از درخواست تغییر رمز لینک رو کپی کنید و توی مرورگرتون باز کنید.

    1. لام و احترام؛
     به صورت کلی 4 روش برای بازیابی پیج هک شده اینستاگرام وجود دارد:
     بازیابی از طریق پیامک (در صورتی امکان پذیر است که شماره تلفن شما روی اکانت ثبت شده باشد)
     بازیابی از طریق ایمیل (در صورت کارایی دارد که ایمیل خود را تغییر نداده باشید)
     بازیابی از طریق فیسبوک (زمانی مفید است که اکانت خود را به فیسبوک متصل کرده باشید)
     تماس با پشتیبانی ایسنتاگرام (آخرین راهکار!)
     در خصوص چگونگی بازیابی پیج هک شده اینستاگرام راهنمای زیر را مطالعه نمایید:
     چگونه اکانت اینستاگرامی که هک شده را برگردانیم؟

     1. سلام
      وقت بخیر
      آیا میشه برای ورود ب اکانت اینستاگرام لینک ارسالی از طریق اسمس رو تایپ کرد و وارد اکانت شد؟بجای کپی کردن؟

     2. سلام و احترام پری عزیز؛
      در صورت که لینک را بدون خطا بنویسید مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

 10. سلام من لینک رک دریافت میکنم ولی وقتی بازش میکنم صفحه ریست پسورد نمیاد باز صفحه لاگین رو میاره! هم ازطریق سایت هم اپلیکشن تست کردم حتی با دیوایس های مختلف و وی پی ان! من شغلم موبایله و مشتریای زیادی میان ک اینستاشونو بازیابی کنم ولی متاسفانه چن وقتی هس با این مشکل مواجه شدم خیلی ممنون میشم ک راهنماییم کنین

  1. متاسفانه این مشکل اکثر کاربرانی که سوال کردند و مشکل من هم هست. اما متاسفانه هیچکدوم از کارشناسان محترم پاسخی در جواب ندادند!!

   1. سلام و احترام؛
    ابتدا اینستاگرام را به آخرین نسخه بروزرسانی نمایید سپس لینک دریافت شده برای ریست پسورد را کپی نموده و در مرورگر وارد کنید.

 11. با این روشی ک شما فرمودین جواب نمیده! با چندین مرورگر و وی پی ان تست کردم! اگ ممکنه راهنمایی کنین…

  1. سلام روزبخیر؛
   متاسفانه در حل حاضر تها از طریق فیسبوک، ایمیل و sms امکان بازیابی رمز عبور وجود داره.

 12. سلام . اینستامو فقط با سیم کارتم باز کردم الان فراموش کردم رمزمو لینک رو ب گوشیم میفرسته ولی باز نمیکنه . ن با اپلیکیشن ن با مرورگر

 13. سلام
  من رمز اکانتمو یادم رفته … وقت درست کردن اکانت هم فقط شمارمو دادم… الان برای بازیابی یه لینک به همون شماره میفرسته …. چندید دفعه است که امتحان میکنم….تمام لینک هایی که میفرسته وقتی میزنم دوباره صفحه اصلی سایته اینستا رو میاره و نمیره به صفحه تغییر رمز ….الان باید چکار کنم؟

  1. سلام روزبخیر؛
   لینک رو در مرورگر سیستمتون باز کنید یا از گزینه فراموشی رمز واقع در اینستاگرام وب کمک بگیرید.

 14. سلام
  من هم همین مشکل رو دارم لینک ریست پسورد رو که اس ام اس میکنه با هر چی باز میکنم فقط صفحه لاگین معمولی میاد نمیشه ریست کرد لطفا لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام برای من لینک بازنشانی پسورد به شمارم میاد وفتی لینک باز میکنم صفحه لاگین اینستا میاد.توی مررورگر های مختلف و لب تاب هم تست کردم نمیشه لطفا راهنمایی کنید با تشکر

   1. سلام و احترام؛
    باید لینک بازیابی رمز رو کپی و در مرورگر قرار بدید کاربران زیادی در این مرحله با مشکل مواجه شدن بنابراین تصمیم گرفتیم ویدیو آموزشی بازیابی رمز اینستاگرام رو به مقاله اضافه کنیم.

 15. سلام من چند بار این مراحل انجام دادم در اخر اینستا یه اس میفرسته اون میزنم دوباره میره صفحه ورود به اینستا

 16. سلام وقت بخیر خسته نباشید
  من دو تا پیج دارم با یه شماره تلفن
  برای بازیابی پسورد پیج اول اقدام میکنم ولی اکانت پیج دوم میاد بالا
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. سلام اگر شماره و ایمیل رو فراموش کرده باشیم راهی نیس واسع برگشتن اکانت؟!

   1. سلام و احترام؛
    تنها از 4 روش زیر امکان بازیابی اکانت وجود دارد:
    از طریق شماره همراه
    از طریق ایمیل
    از طریق فیسبوک
    از طریق تماس با پشتیبانی

 17. با سلام من حدود سه ساعت تلاش نافرجام داشتم فقط و فقط یک لینک به شماره من میفرستند که وقتی وارد لینک میشیم باز یوزر و پسورد میخواد . و در دور باطل قرار می گیره

  1. سلام روزبخیر؛
   لینک رو در مرورگر سیستمتون باز کنید.
   همچنین برای بازیابی پسورد سایر روش های مذکور در مقاله رو هم امتحان کنید.

 18. سلام من یه پیج دارم و متاسفانه به دلیل فلش کردن گوشیم رمز اینستا را فراموش کردم و مشکل بدتر این هستش که آدرس ایمیلی هم که اینستا رمز رو برام ارسال میکنه هم فراموش کردم من به چه روشی میتونم رمز خودمو پیدا کنم؟؟؟ این پیج از شش سال پیش هستش. روشی که میشه با ارسال عکس پروفایل درخواست رمز کنم چجوری هستش؟؟؟
  ممنونم از شما

  1. سلام روزبخیر؛
   روش اخر یعنی پشتیبانی ایسنتارگام روشی هست که بهش اشاره کردید.
   کلا از طریق شماره تلفن، ایمیل، فیسبوک و پشتیبانی امکان بازیابی پیج هست. پیشنهاد میکنم روش آخر از مقاله زیر رو هم مطالعه کنید:
   تمس با پشتیبانی اینستاگرام

 19. سلام روز بخیر من رمز اینستامو فراموش کردم باز یابی هم میزنم برام لینک میفرستین از طریق لینک وارد مرورگر میشم دوباره بجای کد برام لینک میفرسته باید چیکار گنم اصلا هم از ایمیل در ثبت نام استفاده نکردم ایمیل هم قبول نمیکنه فقط پیامکه که فقط لینک میفرسته

  1. سلام دوست عزیز لینک رو کپی کنید و در مرورگر گوشیتون اون رو باز کنید ، اگر نشد داخل مرورگر کامپیوتر شخصی یا جای دیگه ای باز کنید و رمر جدید رو وارد کنید.

 20. سلام ببخشید من لینک دریافتی از طریق اس ام اس رو باز میکنم ولی میده صفحه ی اینستاگرام شماره تلفن رو وارد میکنم اونجا اون کادر که کد ۶رقمی باید توش نوشته بشه نمیاد و تو همون صفحه میمونه

  1. باسلام من من گوشیمو تنظیمات کارخانه ای کردم ورمز جیمیل مو فراموش کردم وقتی بازیابی میزنم میگه باقبلی وارد شود درصورتی که گوشیم همونه لطفا کمکم کنید من این جیمیل مو خیلی خیلی لارم دارم همه کارام باهمین جیمیل هستش

 21. سلام من گوشیمو فلش کردم مجددا اینستا نصب کردم مراحلی ک فرمودین چندین بار انجام دادم لینک برام پیامک میشه با زدن روی اون دوباره میره صفحه اول ورود به سیستم و کد 6رقمی برام نمایش نمیده.
  لطفا راهنمایی کنید
  سپاس

  1. سلام دوست عزیز لینک رو توی مرورگر گوشی باز کنید پسوردتون رو عوض کنید بعدش از طریق برنامه برای ورود به برنامه کنید.

 22. سلام من چند بار پشت سر هم ایدی و پسوردمو زدم با اینکه درست بود فکر کنم ب دلیل ضعیف بودن نت پیجم قفل شده و برای تایید هویتم ی کد باید یا روی جیمیل بفرستن یا خطی ک اینستاگرامم رو باهاش نصب کردم ولی ن شماره رو دارم ن جیمیل چجوری میتونم پیجمو برگردونم
  هم ایدی رو دارم هم پسورد

  1. سلام احتمال خیلی کمی وجود داره که اگه یه تایمی دست اقدام به ورود اکانت نزنید شاید بشه با همون دستگاهی که برای آخرین باز باهاش وارد اینستاگرام شده بودید بتونید وارد اکانت بشید ولی بازم میگم احتمالش کمه

 23. سلام من اینستام را با ایمیل باز ک دام که برایش ایمیل جایکذین بود الان نمیتونم به هیچکدوم وا د بشم چون کد 8رقمی دو مرحله ای از کوشیم پاک شده نمی تونم بازیابیش بکگم اسم اینستام هست میشه برام کمک کنیدالان با این ایمیل کوشیم هست

 24. سلام من موقع ساخت اکانت جدید اونو روی اکانت اصلی م سوییچ کردم
  و الان میخوام اونو روی یه گوشی دیگه باز کنم، پسورد میخواد که ندارم
  فراموشی رمز عبور هم میزنم لینکی برام sms نمیشه 🙁 چیکارکنم؟ میشه لطفا راهنماییم کنید

  1. سلام ببخشید منظورتون رو از سوییچ کردن متوجه نمیشم!

   1. سلام خسته نباشين من فراموشى رمز عبور ميزنم لينك واسم ارسال ميشه كه برم تو پيج ولى نميتونم پسورد عوض كنم چكار كنم

    1. با سلام ملیکا عزیز
     شما می توانید بعد از ورود به صفحه خود از طریق بخش تنظیمات و سپس منو Security>password فرآیند تغییر پسورد را دنبال نمایید.
     موفق و پیروز باشید

 25. سلام وقت بخیر شخصی برام یه پیج بیزنس اینستا باز کرده بود با تلفن و ایمیل خودش که متاسفانه من به اشتباه رمز رو ریست کردم که رمز جدید برای اون شخص ارسال شده که دیگه دسترسی ندارم بهش میشه کاری کرد که دوباره بتونم برم تو پیج ؟

 26. با سلام .2 هفته ای است که پیج من هک شده تا اینکه امروز پیجم را دیدم که با نام کاربری دیگری پستی منتشر کرده بود. با کمال وقاهت حتی بسیاری از پستهای شخصی من رو هم پاک نکرده بود .کاری میشه کرد.ممنون

  1. سلام دوست عزیز اگه به ایمیلی که روی اکانت ثبت شده دسترسی دارید باید برید و پیام اینستاگرام رو مبتنی بر عوض شدن ایمیل اکانت باز کنید و بازگردانی اکانت رو انجام بدید و اگر دسترسی به اکانت ندارید تنها راه شما ریپورت کردنه
   چگونه اکانت اینستاگرامی که هک شده را برگردانیم؟

 27. سلام،من از طریق شمارم بازیابی میزنم میزنه ب دلایل امنیتی قادر به ارسال پیدند برایتان نیستیم ،نام کاربری هم میزنم همینجوری میزنه متاسفانه فقط شمارم روی اینستا زدم ایمیل ندارم چکار باید کنم

 28. سلام وقتتون بخیر اساتید عزیز و بزرگوار متاسفانه پسورد اکانت اینستاگرام خودمو فراموش کردن موقع بازیابی و ریست رمز اکانت اینستاگرام ، لینک میاد ولی میزنم میره صحفه لوگین با همه مرورگر ها هم امتحان کردم متاسفانه درست نشد ممنون میشم راهنمایی کنید در ضمن اکانت رو با شماره تلفن ایجاد کردم نه ایمیل بی نهایت سپاسگزارم.

  1. سلام دوست عزیز لینک رو کپی کنید و درون مرورگرتون اون رو باز کنید.

 29. سلام خسته نباشی من میخوام پیج پاک شدم رو میخوام بازیابی کنم وقتی لینک میاد میزنم باز شه با مرورگر مختلف تست کردم با سیستم ولی نمیشه

 30. سلام من لینک بازیابی برام پیامک میشه و فقط شماره تلفنم ثبته ولی لینک. و ک میزنم دوباره ب صفحه لاگ این بر میگیرده حتی کپی کردم و در مرورگر وارد کردم ولی نشد درخواست کد جدیدم دادم ولی باز هم نشد چیکار باید کرد

 31. سلام پیج من مدتی دی اکتیو بود حالا که میخوام برگردونم میگه رمز اشتباهه میزنم رو فراموش کردن پسورد تا بتونم عوضش کنم مینویسه پیامک ارسال شد ب این شماره ولی اصلا پیامکی برا من‌نیومده ک حاوی لینک باشه اصلا هیچی به هیچی:(چیکار کنم الان میشه راهنمایی کنید

 32. سلام
  من از طریفپق پیامک می خوام بازیابی کنم متاسفانه ۶ رقمی برام نمیاد یه لینک میاد که روش میزنم و هیچ اتفاقی نمی افته باز صفحه اینستا میاد که یوزر پسورد می خواد

 33. سلام من رمز اکانت خودم رو فراموش کرده بود رمز جدید رو زدم برای ورود به اکانت کد میخواد که برای شماره و یا ایمیل میفرسته
  من میزنم که کد رو بفرسته ولی هرچه میکنم کد رو برام نمی فرسته
  حتی با ف کن این کار و هم کردم ولی بازم نفرستاد
  میدونید مشکل از کجاست ؟
  لطفا کمک کنید

 34. سلام وقت بخیر من میخام پیجمو برگردونم هم رمزم درسته هم ایدیم وقتی ک میخاد کد امنیتی رو ب شمارم ارسال کنه مینویسه ک ارسال شده اما اصلا پیامکی واسه من ارسال نشده میشه بگین مشکل از کجاست:(

 35. سلام خسته نباشی.من با گوشی مادرم یه مدت فعال بودم و بعد اومدم با گوشی خودم متصل شم مثل همیشه نام کاربری و پسوورد و زدم رفت متصل شد اما کد 6رقمی فرستاد به خطم که باید وارد میکردم و تموم که متاسفانه کد نمیومد من هم کد جدیدی درخواست کردم که اونم اس ام اس نشد الان کد قدیمم تغییر کرده و نميدونم چه راهی هست که بازیابی کنم پسوردمو یا تغییرش بدم چون از راه ایمیل وارد شدم و همه کارایی که توضیح داده شده و میکنم. و رمز جدید میزارم اما با این تفاوت حتما از راه ایمیل هم میگه باید کد6رقمی بیاد که نمیاد از راه smsهم که نمیاد چرا تو قسمت توضیحاتتون پس نیست این مورد که از طریق ایمیل آخره کار باز باید یه کد بیاد اینو راهنماییم کنی ممنون میشم

  1. سلام دوست عزیز متاسفانه اس ام اس رو اوپراتور ها یا خود اینستاگرام برای کاربران ارسال نمی کنه یا خیلی طول می کشه که ارسال شه

 36. سلام من برنامه اینستارو پاک کردم،وباشماره اکانت ساخته بودم ،حالا میخوام وارد اکانت شم ولی رمزم یادم نیست ودومرحله ای هم بود اکانتم رمز سکوریتی هم ندارم باید چیکار کنم

  1. سلام دوست عزیز در حال حاضر اختلالی در دریافت اس ام اس اینستاگرام از سمت اوپراتور های سیمکارت وجود داره که معلوم نیست کی حل شه

 37. من داخل پيجم هستم اما رمزمو فراموش كردم براي عوض كردن رمز رمز قبلي رو ميخواد چي كار كنم؟

  1. سلام دوست عزیز فعلا توی دریافت اس ام اس از سمت اینستاگرام مشکلاتی وجود داره بهتره فعلا تغییراتی انجام ندید

 38. سلام.من تغییر پسوورد رو انجام دادم اما اینستا برای احراز هوییت چون Two Factor Authentication داخل اینستام فعاله ، پیامک نمیفرسته میشه راهنماییی کنید ؟ من نمیتونم وارد اکانتم بشم

 39. سلام وقت بخیر من ایمیل و نام کاربریمو یادم رفته تنها چیزی ک یادمه پسوردمه تسلیت اکانت موقت کردم نمیدونم چکار کنم پیج بالا بیاد ممنون میشم راهنمایی کنید

 40. سلام گذرواژه رو میزنم که ارسال پیامک صورت بگیره متاسفانه پیامک نمیاد میشه راهنمایی کنین

 41. سلام
  من رمز اینستام و فراموش کردم و ایمیل مرتبط با اکانتم هم کلا بهش دسترسی ندارم و همچنین شماره ای به پیجم ندادم،
  چکار کنم؟؟؟

 42. سلام گوشی جدید خریدم رمز اینستامم بلد نیستم هرچی رو اس ام اس میزنم که لینک بیاد رمزمو جدید بزنم پیامک میاد ولی لینک باز نمیشه کپیش میکنم میفرستم تو واتساپ رو لینک میزنم فقط میاد تو اینسنتا چیزی برام نمیاد

 43. باسلام رمز اینستا رو فراموش کردم مراحل بالا رو انجام میدم پیامکش میاد اما وقتی بروی ان کلیک میکنم هدایت میشم دوباره به صفحه ورود اولیه

 44. سلام من رمز اینستا رو فراموش کردم ایمیل و که وارد میکنم اینستا پیام میده که لینک به ایمیل شما فرستاده شده اما ایمیلی برام نمیاد دلیلش چیه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

 45. باسلام رمز اینستا رو فراموش کردم مراحل بالا رو انجام میدم پیامکش میاد اما وقتی بروی ان کلیک میکنم هدایت میشم دوباره به صفحه ورود اولیه

  1. سلام و احترام؛
   لطفا لینک را کپی و در مروگر سیستم باز نمایید.

   1. سلام بخدا با انواع مرورگر روی سیستم و گوشی امتحان کردم بازم نمیره قسمتی که پسورد ریست میشه 😑میشه بیشتر کمک کنید ممنون

    1. سلام. از برنامه های تغییر آی پی هم استفاده کنید.

 46. سلام من تامرحله واردکردن دوباراز پسورد رفتم ولی بجای پیغام اینکه پسووردو قبول کنه ارور میزنه هرچیزیم واردکردم نمیشه لطف میکنین راهنماییم کنین ؟

  1. سلام روزبخیر؛
   چه اروری دریافت میشه؟ مباحث امنیتی برای تعیین پسورد رو رعایت کردید؟

 47. سلام من میخوام حساب قبلیموبهش دسترسی بگیرم میرم لینک میادتوگوگل بازم میکنم همون پروسه هس ورمزعبورم یادم نیس ازطرفیم حساب جدید هم بهم کدروداده ولی همش ارورمیده ک بعدامجددتکرارکنین چیکارکنم؟

 48. سلام رمز پيجم كه كاري رو هر چي ميزنم ميگه اشتباهه در صورتي كه مطما هستم و تغييرش ندادم
  بعد اينكه الان با ايميل فقط ميتونم وارد بشم كه وقتي داشتم اينستارو تظيماتش ووارد ميكردم اونم يه حروف ايميل و جا گذاشتم ميشه راهنماييم كنيد ممنون

 49. سلام وقت بخیر.
  رمز اینستافراموش کردم برای بازگردانی لینک ارسال میشه اما صفحه بازگردانی رمز باز نمیشه.

 50. سلام پیج اینستای منو دوستم مشترک اما الان پیج هک شده و کاری از دستم بر نمیاد میشه راهنمایی کنید پبجو از هک خارج کنم

 51. با سلام من میخوام رمز اکانتم رو بازیابی کنم و فقط رو شماره ام وصله وقتی میزنم لینک رو میفرسته ولی وقتی رو لینک میزنم صفحه ورود به اینستا رو باز می کنه چند بار هم با مرور گر ها و دستگاه های مختلف امتحان کردم ولی نشد لطفا کمک کنید

 52. سلام خسته نباشید
  مرسی از اطلاعات خوبتون خیلی کمک کرد ولی
  من برای بازیابی پسوردم لینکی که ارسال شد رو وارد مرورگر میکنم ولی چیزی دریافت و باز نمیشه میشه در این مورد هم راهنمایی کنید.

 53. سلام
  من هم لینک از طریق پبامک دریافت میکنم ولی ریست پسورد نمیاد فقط وارد صفحه اول اینستا میشه
  شما راهی پیدا کردین؟

  1. سلام، تومرحله ای که یه کد باید بفرسته به ایمیل، چرا هیچ کدی ارسال نمیشه، کسی اطلاعی داره که چقدر طول میکشه؟

  2. سلام من یه پیج دارم که خیلی قدیمی عکس دارم داخلش میخواستم پاک کنم نه پسورد یادمه نه شماره ای که باهاش وارد شدم چیکارکنم لطفاً کمکم کنید خواهشن

   1. سلام و احترام زهرا جان؛
    آیا نام کاربری یا ایمیل ثبت شده روی اکانت را به خاطر دارید؟
    شما ابتدا می بایست اکانت خود را بازیابی نمایید سپس رمز آن را تغییر و در راستای دیلیت اکانت اقدام کنید.
    در این خصوص می توانید از راهکار بازیابی اکانت اینستاگرام بدون اییمل و رمز کمک بگیرید:
    بازیابی اکانت اینستاگرام

 54. امکانش هست متخصصان خودتون این مشکل رو برای من حل کنند که بتونم پسوردم رو از طریق لینک اس ام اس شده ریست کنم ؟؟

 55. من بازیابی با تلفن همراه را میزنم sms میاد برام ولی میزنم روش هیچ صفحه ای باز نمیشه چیکار باید کرد؟

 56. سلام خسته نباشید.یک سوال داشتم همون سوال رو چند نفر پرسیدن توی کامنت ها ولی انگار جواب نمیدین.اگه این مشکل رو میدونید چطور باید برطرف بشه لطفا راهنمایی کنید.منم پیجم دو مرحله ای داره.فقط شماره روش هست.و لینک بازیابی ارسال نمیکنه.از طریق سایت درخواست لینک ارسال میکنم ولی پسورد عوض نمیشه.مستقیم وارد سایت اینستا میشم بجای لینکه وارد مرحله تغیر پسورد بشم.البته همزمان یه کد هم میاد که نمیدونم کجا باید واردش کنم.لطفا پاسخ بدین چون این سوال خیلیاست

  1. سلام وقت بخیر؛
   در سایر کامنت ها هم اشاره شد لینک در کپی و در مرورگر وارد کنید.

 57. سلام. منم دقیقا همین مشکل رو دارم. ایمیل ندارم ولی شماره تلفن دارم. پسورد رو فراموش کردم و دو مرحله ای رو قبلا فعال کردم. از طریق مرور گر و اپ که وارد میشم و میخوام فراموشی رمز بزنم برام روی شماره تلفن لینک میاد ولی با لمس کردن لینک ..دوباره میره صفحه اصلی اینستا. لینک رو توی مرور گر هم کپی و باز کردم هیچ اتفاقی نیفتاد.. همونطوریه. با فیلتر شکن هم نمیشه. اگه ممکنه راهکار دیگه ای بدید ممنون میشم.

 58. البته از طریق اپ هم امتحان کردم اس ام اس میاد و یه کد ۶ رقمی.. بعد از وارد کردن اون کد ازم میخواد یکی از کدهای ۸ رقمی دو مرحله ای رو وارد کنم که اینکارم میکنم اما این پیام میاد که کد امنیتی رو چک کنید. در حالیکه اصلا اشتباه نمیرنم کد رو

 59. سلام.من گوشیم رو به علت ویروسی شدن فلش کردم رمز اینستام رو فراموش کردم از طریق مراحلی که شما تو سایت تون راهنمایی کردین وارد شدم ولی صفحه ی اینستای جدید باز میکنه که هیچ چیزی،تو اون پیج نیست مثل عکس ها و فالورهام ،من میخوام که پیج قبلی اینستا و رو با محتویاتش داشته باشم چکار کنم،ممنون میشم راهنماییم کنید.

  1. سلام وقت بخیر؛
   اگر روش های بازیابی پسورد رو به درستی طی کرده باشید در نهایت رمز عبور رو به دست میارید و میتونید لاگین کنید.

 60. سلام من روی اسم ام اس میزنم ولی میگه چند لحظه صبر کنید و دوباره امتحان کنید ولی هرچی صبر میکنم دوبارع همونو میگه چیکار کنم

 61. سلام خسته نباشید
  من حدودا یک ماه پیش اکانتم دچار مشکل شد اولش که میرفتم تو اکانتم هی از من پسوور میخواست بعد روز بعدش هم همین اتفاق افتاد ولی هرچی پسوور رو میزدم میگفت اشتباهه برای همین گفتم شاید هک شده باشم.با گزینه ی فراموشی پسوورد کدی که برام فرستاده شد وارد کردم ولی هرکارب کردم نتونسم پسوورد رو عوض کنم همه ی اطلاعات اکانتمو پاک کردم و پاک کردم اینستامو الان که میخوام وارد اکانتم بشم حتی کد هم نمیاد برای سیم کارتم که وارد اکانتم شم راهی هست؟

 62. سلام وقت بخیر،ببخشید من گوشیمو وخطمو وپسورد ایمیلیمو عوض کردم ،میخوام پیجی که قبلا بایه گوشی دیگم داشتم برگردونم،ولی پسوردمو یادم نمیاد فقط اسم پیجمو میدونم،میشه راهنمایی کنید ک چیکارکنم پیج قبلیم برگرده؟

  1. سلام و احترام؛
   روش های بازیابی رمز اینستاگرام رو از همین مقاله مطالعه بفرمایید و تستشون کنید به کمک فیسبوک، ایمیل یا شماره امکان بازگردانی اکانت هست.

 63. سلام
  چند روز قبل متوجه شدم که پیج اینستاگرام بنده هک شده و وقتی تلاش کردم که مجددا لاگین شم فهمیدم که هکر محترم کلیه اطلاعاتمو عوض کرده و ظاهرها پیجمو فروختن(کاری که این روزها هکرها زیاد انجام میدن)سوال من اینه که آیا میشه پیجم دوباره برگرده.ممنون میشم راهنمایی کنید/شهریار

 64. با سلام خدمت اساتید .مدتی که پیج من هم بصورت معلق مانده ونمیدونم جیمیلی که بهش پیوندداده بودم دیگه نمیاد و تو مرحله بازیابی فقط گزینه شماره تماس میاد .وبازدن ان پیام میده به شماره ام لینک بازیابی ارسال شد.اما هیچ لینکی نمیاد.موندم چیکار کنم با ساپورت اینستا هم تماس گرفتم اما فقط میگن سرمون شلوغه و برو تو helpe اینستا . یعنی باید قیده پیجم رو بزنم. ؟؟؟

 65. سلام من لینک که وارد میکنم (لینکی که با sms میاد ) میره روی صفحه اول اینستا گرام ، داخل مروگر وارد میکنم همین اتفاق میفته در صورتی که باید صفح تغیر رمز بیاد .

 66. منم مشکلم این هست که فقط شماره دادم نه ایمیل و ی لینک برام‌میاد که حتی کپی میکنم و داخل مرورگر هم‌میزنم باز میره از اول

 67. سلام خسته نباشید، آیا راهی هست که بخش بازسازی رمز عبور رو از دیگران مخفی کرد؟

 68. سلام
  وقتی وارد انستا میشم و اسم و رمز رو وارد میکنم میگه رمز نادرسته وقتی ارسال ایمیل رو هم میزنم میگه کابری پیدا نشد مشکل چیه؟؟

  1. سلام و احترام؛
   حتما بررسی کنید نام کاربری یا ایمیل رو به صورت صحیح وارد کرده باشید.

 69. سلام
  اینستاگرام من هک شده، اسم آی دیم رو عوض کردن، منم هیچ دسترسی ای ندارم به پیج. حالا این مراحل بازیابی اکانت رو طی کردم و به اینستا ایمیل زدم، و گفتن باید عکس از خودم و آی دی و کد و اینجور چیزا بفرستم.
  حالا می خوام بدونم آی دی قبلم رو باید بزنم، یا اینی که بعد از هک درست کردن؟؟؟

 70. سلام وقتتون بخیر من گوشیمو عوض کردم اینستا رو میزنم فراموشی رمز میگه به ایمیل شما پیامک میاد ولی تو ایمیل هیچ پیامی نمیاد میشه راهنمایی کنید ممنون که چطوری اینستامو برگردونم

  1. سلام و احترام؛
   باید بررسی کنید این همان ایمیلی متصل به اکانتتون هست؟
   سایر روش ها جهت بازیابی پسورد رو هم بررسی کنید.

 71. سلام . کد تایید دومرحله ای رو گم کردم ،از حساب اینستامم خارج شدم . موقع ورود ب حساب کد میخواد چیکارکنم؟

  1. سلام وقت بخیر؛
   کدام روش دو مرحله ای رو فعال کرده بودید؟ متاسفانه راهکارخاصی نداریم که ارائه کنیم مگر اینکه با پشتیبانی اینستاگرام مرتبط بشید شاید راهکاری ارائه کردن.

 72. پشتیبانی اینستا چجوریه
  ارسال پیامک میزنم لینک میاد
  تو مرورگر میزارم جواب نمیده

 73. سلام. من تلفنم سوخته. پسورد را فراموش کرده ام. حالا که میخوام پسورد را بازیابی کنم و روش ارسال پسامک را میزنم ظاهرا برام یک لینک فیسبوک میاد. اون کد شش رقمی ارسال نمیشه. لطفا میشه راهنمایی کنید؟

 74. سلام وقت بخیر چند روزه وارد اینستا که میشم منو خارج میکنه و پیام میاد که شما از سیستم خارج شده اید ممکن است مالک حساب گذر واژه را تغییر داده باشد ممنون اگه راهنماییم کنید (یه بار دیگه این پیامو فرستادم گویا حذف شد)

  1. سلام و احترام؛
   آیا به تازگی اطلاعات ورود به حساب رو تغییر دادید؟
   یا شخص دیگری وارد اکانت شما نشده؟
   باید رمز عبورتون رو بازیابی کنید سپس در بخش لاگین اکتیویتی بررسی کنید شخص دیگری به حساب شما دسترسی نداشته باشه.

 75. سلام
  من رمز اکانتم و فراموش کردم
  و تا مرحله دوم من رفتم
  ولی برا من 2 تا گزینه میاره
  1_send an sms
  2_Log in with facebook
  و یکی دیگه هست به اسم
  Need more help?
  من اکانتم سره شمارم بوده و گزینه 1 انتخاب میکنم
  ولی باز بر میگرده از اول
  باید چکار کنم
  اگر گزینه ایمیل هم برام میومد خوب بود

  1. سلام و احترام؛
   لینکی دریافت کردید جهت بازیابی پسورد؟

 76. سلام
  من از اپ heroku برای افزایش فالور استفاده کردم این اپ از من ایدی پیچ و رمز عبور خواست و بعد از وارد کردن اطلاعات متاسفانه من دیگه هیچ نوع دسترسی به پیجم مدارم و کلا از ایدی های پیچ من پاک شده ، برای برگردوندن پیچم باید چیکار کنم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. سلام و احترام؛
   برای بازگردانی پیج 4 روش کلی هست:
   تماس با پشتیبانی اینستاگرام
   بازیابی از طریق فیسبوک
   از طریق ایمیل
   پیامک

 77. سلام من ایمیلم رو یه گوشی بوده که سوخته .رمز و شماره تلفن رو هم فراموش کردم حالا باید چکار کنم که بازیابی بشه

 78. سلام من رمز اینستامو فراموش کردم طبق راه حل های شما پیش میرم میزنه پیوند بازنشانی گذر واژه شما فرستاده شد ولی اس ام اسی نیومده برام از طریق سایت میخوام برم باز نمی کنه چیکار کنم؟؟؟

 79. سلام
  اکانتمو دی اکتیو کردم والان میگه رمز عبور اشتباه.برای بازیابی رمز گزینه اس ام اس فقط فعاله که وقتی میزنم میگه به دلایل امنینی که خودتون ایجاد کردین رمز ارسال نمیشه.
  تنها راه بازیابی اکانتم مکاتبه با اینستاگرامه؟امیدی هست پیجم برگرده؟ایا جوابمو میدن؟واینکه میشه لینک اموزش ایمیل به اینستاگرام برام بزارین؟ممنون میشم

  1. سلام دوست عزیز در صورت مکاتبه بله جواب شما رو میدن و اینکه شما تلاش کنید برای بازگردانیش 100 درصد بهتر از اینه که کاری نکنید

 80. خسته نباشید
  من از طریق کامپیوتر اقدام کردم و لینک برام ارسال شد تا پسورد عوض کنم
  اما وقتی لینک میزنم وارد صفحه لوگین اینستا میشه
  باید چکار کنم؟

 81. سلام وقتتون بخیر ،من هم ایمیلم مورد پیدا کرده هم رمز خودمو تو اینستا فراموش کردم شماره ایم که اینستا برام میاره که از طریق پیامک رمزو بازیابی کنه در دسترس نیست راهی هست که من اینستامو بتونم برگردونم یا دیگه هیچ کاری نمیشه کرد ممنون میشم اگه پاسخ بدید

  1. سلام و احترام نسیم جان؛
   به صورت کلی 4 روش برای بازیابی پیج اینستاگرام وجود داره:
   بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام با شماره تلفن
   بازیابی اینستاگرام هک شده با ایمیل
   برگرداندن اکانت اینستاگرام از طریق فیسبوک
   بازیابی اکانت اینستاگرام از طریق پشتیبانی
   پیشنهاد میکنم راهنمای زیر رو مطالعه کنید:
   بازیابی پیج اینستاگرام

 82. سلام
  من ایمیلم به اینستگرامم متصل نبوده و از طریق اپل آی دی و… هم بخاطر یه سری مشکلات نمیتونم وارد بشم
  راه دیگه ای به جز ایمیل برای پیدا کردن رمز وجود نداره؟

 83. ببخشید من اکانتم بسته شده
  رمز و پیج اصلیم رو یادم رفته چجوری برش گردونم

  1. سلام و احترام؛
   طبق همین آموزش در خصوص بازیابی رمز عبور اقدام کنید.

 84. سلام من با این روش وارد شدم اما نمیتونم توقسمت پسوورد رمز جدید درست کنم چون رمز قبلی رو ندارم الان باید چیکار کنم؟مرسی

  1. سلام دوست عزیز شما با یه دستگاه دیگه یا مرورگر گوشی که لاگین نشده به صفحه اینستاگرام برید و از طریق گزینه فراموشی رمز درخواست ریست پسورد بدین.

 85. سلام
  من داخل اکانت اینستاگرامم هستم و میخواستم برای مدتی اکانتمو دی اکتیو کنم ولی چون رمزم رو فراموش کردم نمیتونم، خواستم ببینم جایی هست دراینستا که بتونم رمزم رو ببینم؟ یا امکانش هست رمز جدید بدم؟
  یا مثلا میخواستم اینستا فالو نصب کنم و این اپ، پسوردو میخواست ولی من نداشتم، نیاز به یه پسورد دارم، چیکار کنم؟ ممنون از کمکتون

  1. سلام دوست عزیز با یه دستگاه دیگه به اینستاگرام برید و درخواست تغییر پسورد بدین و از طریق ایمیل یا شماره تلفن اینکارو انجام بدین.

 86. سلام من تایید رمز دو مرحله‌ای روی اکانتم فعال بود و گوشیم فرمت شد و به ریکاوری کدها دیگه دسترسی ندارم،پسوردم رو هم فراموش کردم حالا که فورگت پسورد رو میزنم به شماره‌ام کد ۶ رقمی رو ارسال میکنه اول ولی بعد صفحه جدیدی باز میشه که میگه یکی از ریکاوری کدها رو بزن!! که من ندارمشون الان باید چیکار کنم واقعا؟؟

 87. سلام من گوشیمو عوض کردم رمز اینستال یادم نیست روشهایی که داده شده رو امتحان کردم لینک به شمارم ارسال میشه اما فایده نداره لطفا راهنمایی کنید

   1. مال من لینک میاد از تو مرکوری و….میزنم صفحه لاتین بالا میاد این سوال خیلی هاست لطفا برسی کنید

    1. لینک رو کپی کنید از قسمت اس ام اس دستتون رو نگهدارید روش و فقط کپی کنید لینک رو و داخل یه مرورگر درست حسابی مثل گوگل کروم اون رو باز کنید.

 88. من موبایلم خراب شده بود تعمیر کارش ریستش کرد و همه چیش پرید …
  الان ایدی اینستامو میزنم ، پسوردمم قشنگ یادمه ولی نمیدونم چرا نمیاد . متاسفانه ایمیلی که رو حساب زده بودم فعال نیس لینکم برام ارسال نمیکنه . ممنون میشم راهنمایی کنید 🙁 🙏🏼

  1. سلام دوست عزیز اگر بتونید با ایمیل یا شماره تلفن پسوردتون رو تغییر بدین میتونید پیج رو بازگردانی کنید گزینه فراموشی رمز رو بزنید و شماره یا ایمیلی که باش اکانت رو ساختین رو وارد کنید ایدیتون رو میده

 89. سلام خدا از شما راضی باشه دوست عزیز واقعا چه عالی روشی بود خدایا انشاالله که از شما راضی باشه به خدا در استرس بودن از دست رفتم اکانتم انشاالله سلامت و سر حال باشین ادمین عزیز تشکر بابت زحمتتون،❤️❤️❤️❤️❤️

 90. سلام خسته نباشید من توگوشی قبلیم باشماره تلفن اینستاگرام داشتم وپبوندبازنشانی ارسال میشه ولی نمیره داخل پیج مشکل چیه

 91. حتی من لینک هم کپی کردم ولی وقتی میزنم روش می‌ره توپیجی ک درحال حاظر دارم ومن پیج قبلی خودم میخوام کاریش میشه کردایا

 92. سلام یه هفته است ک وقتی میخام‌وارد پبجم بشم پیغامno user foundمیاد از مرورگر لوگ این کردم و پیغام میاد ک ب دلیلی شمارو از سیستم بیرون کردیم طی یک روز مراحل رو‌انجام بدید تا قبل غیر فعال شدن شمارو برگردونیم
  منظور چیه؟چه کاری باید انجام بدم
  لطفا کمک کنید

  1. سلام دوست عزیز شما فعالیت مشکوک داخل اینستاگرام داشتید مثلا از برنامه تغییر ایپی استفاده کردین یا زیاد خروج و ورود انجام دادین یا از برنامه های نامعتبر سعی کردین وارد اینستاگرام بشین باید مراحلی که برای شما میاد رو طی کنید.

 93. درود به دوستان عزیز من ی حساب اینستا گرام اوایل ساختم که فقط با ایدی یاهو فعال سازی شده و الان پسورد فراموش کردم الان که میخوام از طریق ایمل یاهو رمز عوض کنم مینویسه لینک به ایدی یاهوت ارسال شد و هر چی نگاه میکنم لینک نمیاد تو اسپم هم نمیاد و از اینکه ایدی یاهو صحیح وارد میکنم شک ندارم دلیل چی میتونه باشه
  لطفا راهنمایی کنید

 94. من داخل اکانتم هستم و با شماره خودم نصب کردم
  ولی پسوردشو یادم نمیاد راهی داره پسوردمو پیدا کنم ؟؟؟

  1. سلام دوست عزیز پیدا که نمیتونید بکنید پسورد رو ولی می تونید از بودن شماره تلفن و ایمیل روی اکاننتون مطمئن شید چون که میشه باشون درخواست تغییر پسورد داد. برید و از طریق یه دستگاه دیگه درخواست تغییر پسورد بدید.

 95. سلام من همه این مراحل رو میزنم اخر سر کدش میاد میزنم قبل اینکه بره تو اکانتم میگه رمزتو تغییر بده باز وقتی بخام رمزشو تغییر بدم رمز قدیمی رو میخاد که هی میزنه اشتباه است
  اصلا نمیشه رفت داخل اکانت

  1. سلام دوست عزیز زمانی که درخواست تغییر رمز بدید رمز قدیمی به هیچ عنوان از شما درخواست نمیشه یه قسمت رو اشتباه می کنید.

 96. سلام وقت بخیر
  من بازیابی رمز زدم و رمز هم تغییر دادم باز هم وارد اکانتم نمیتونم بشم.علت چیه؟

   1. سلام و خسته نباشین لطفا به کمک احتیاج دارم اینستاگرامم را حذف نصب کردم و الان زدم پسورد هم یادم رفته بعد میرم رمز را فراموش کردم موبایل میزنم میگه به دلیل تنضیمات امنیتی تان نمیتوانیم پیوندی به این شماره بفرستیم ایمیل رو که میزنم اصلا لینک رو نمیاره که پسورد رو عوض کنم فیس بوک هم متصل نیس چی کار کنم مهمه کمکم کنید مممنون

 97. سلام وقت بخیر .رمز اکانتم رو فراموش کردم از طریق اپلیکشین بازیابی رمز میزنم پیام به علت تنظیمات امنیتی پیامک ارسال نمیشه میاد از طریق وب سایت هم یه لینک برامون پیامک میشه ولی رو صفحه بازیابی رمز نمیره ممنون میشم راهنمایی کنید

 98. سلام لینک بازیابی برام پیامک میشه وقتی از طریق لینک وارد میشم و رمز جدید وارد میکنم ارور میزنه و مجددا میگه رمز جدید وارد کنید و هربار این روند تکرار میشه مشکلش چیه؟

 99. سلام من پیجم هک شده بود اصلا بالا نمیومد اما الان با پیج های دیگه بالا میاد همه چیش سرجاشه فقط آیدی ش عوض شده میخام ورود کنم به پیجم نمیشه فورگت پرسورد میزنم اما ایمیل می‌فرسته ولی نمیاد فکر کنم به ایمیل هکر می‌فرسته چیکار کنم یکی کمکم کنه اگر کسی انجام میده هزینه اش ام میدم

  1. سلام دوست عزیز اگر روی اکانتتون از قبل ایمیل بوده به ایمیلتون برید اونجا یه ایمیل از سمت اینستاگرام براتون اومده باید اون رو چک کنید و از اون طریق اکانتتون رو بازیابی کنید.

 100. سلام من وقتی وارد اینستا میشم ارور میده که پسوردت عوض کن ولی من پسورد قبلی یادم نیست چیکار کنم .. چجوری پسوردم رو بازیابی کنم

 101. سلام من گوشیمو رست کردم پسورد اینستگراممو یادم رفته بود بعد به قسمتی که ایدی رو میزنی و بعد نوشته پسورد به خطتت پیامک میشه رفتم ولی بجایه رمز چند بار لینک فرستاد واسم چند بار تکرار کردم و الان قسمتی که میزنی رمز به خط پیامک بشه پاک شده واسم اون گزینه دیگه نمیاد واسم.کمکم کنید ممنون هزینش هر چقدر بشه در خدمتم

 102. سلام خسته نباشید
  من یه اکانت دارم ک رمزشو یادم رفته و هنگام ساخت اکانتم شمارع تلفنمو وارد کردم الان میزنم بازیابی رمز از طریق ارسال پیامک وقتی کدشش رقمی ک برام ارسال میشه رو میزنم مینویسه این کد تا ۱۰ دقیقه فقط معتبر است دوباره کد درخواست کنید
  بازم درخواست میکنم همش مینویسه کد فقط تا ۱۰ دقیقه معتبراست ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  1. سلام وقتتون بخیر
   من میخوام ریست بزنم فقط رو شمارم لینک شده اکانتم و لینک میاد برام با مرورگر و فیلتر شکن و همه چی امتحان کردم نشد وارد صفحه اول میشه،الان یه ماهه ایطو شده و نمیاد
   چیکار کنم یه راهنمایی کنید لطفا
   با گوشی و سیستمای دیگم امتحان میکنم نمیشه..
   تورو خدا راهی بگید

 103. سلام مب انقدر زدم میگه لطفا صبر کنید دوباره امتحان کنید چیکار کنم

 104. من وقتی کد واسم ارسال میشه،همون کد رو پس از ۲ ثانیه وارد میکنم.ولی ارور میده و میگه این کد استفاده شده است.هر دفعه هم کد تغییر میکنه.

  1. سلام. من دو اینستاگرام داشتم که با یک شماره موبایل و جیمیل مرتبط بودند. الان رمز یکی را فراموش کردم. هر چقدر بازیابی میزنم برای یکیش رمز میاد. و برای اولی رمزی نمیاد. لطفا راهنمایی کنید

   1. سلام دوست عزیز شما اشتباهتون ساختن دو اکانت با یک مشخصات هست و اینستاگرام توی بازگردانی اونها گیج میشه و راهی برای بازگردانی پیج دوم نگذاشتید

 105. Please reset your password through the username option in the Instagram app. For more information, visit the Help Center
  سلام خسته نباشید من میخوام وارد اکانتم بشم ولی نمیشه میزنم این پیام رو میره و اینکه وقتی میخوام رمزمو عوض کنم نه ایمیلی میاره نه شماره تلفنی

 106. سلام ..پسوردم فراموش کردم ..این مراحل که انجام میدم فقط برام ی لینک میفرسته روی لینک میزنم دوباره لینک میفرسته ..وهمینطور لینکای مجدد ..لطفا ب مشکل من ی راه حل بدین باتشکر

  1. سلام وقت بخیر؛
   لینک رو کپی و در یک مرورگر اجرا کنید.

 107. سلام برای من ایمیل ارسال میشه اما مثل توصیحات اینجا گذینه ای برای تغییر رمز نداره، فقط تعدادی کد و عدد میاد که من همه رو زدم اما وارد نشدم

  1. با سلام دوست عزیز
   آموزش بازیابی رمز اینستاگرام آپدیت شد و شما می توانید مجددا مراحل را با توجه به این آموزش دنبال نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 108. سلام من هرچی لینک بازیابی پسورد برام میاد از طریق شماره میزنم روش میره رو صفحه لاگین باز مشکل چیه چیکار کنم درست بشه

  1. سلام و احترام؛
   لینک بازیابی رمز را کپی و درمرورگر سیستم یا گوشی باز کنید.

   1. عشقی عششششششششق دمتتتتتت گررررررم خدا خیررررت بدده با این پاسخت
    آزاد شدم ننه ایشالا آزادی قسمت همه

 109. ببخشید من از اکانت خارج شدم پسورد یادم نمیاد روش رو امتحان کردم کد شش رقمی نمیاد چیکار کنم:)؟

  1. با سلام دوست عزیز
   شما کدام یک از روش های عنوان شده را امتحان کرده اید؟ اگر هر دیوی آدرس ایمیل و شماره تلفن را ثبت کرده اید می توانید از روش دیگر برای بازیابی رمز اینستاگرام خود استفاده نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 110. سلام من بازیابی رمز اینستا رو با شماره میزنم لینک بهم پیامک میشه ولی روش کیلیک میکنم وارد صفحه تعقیر رمز‌نمیشه یه صفحه دیگه باز میشه چیکارش کنم

  1. با سلام دوست عزیز
   این احتمال وجود دارد که شما از نسخه های قدیمی تر اینستاگرام استفاده می کنید. پیشنهاد می کند در ابتدا آخرین نسخه اینستاگرام را نصب کرده و مجددا مراحل بازیابی رمز اینساگرام را دنبال نمایید. در نسخه های جدید تنها یک کد تایید برای افراد ارسال می شود.
   موفق و پیروز باشید

 111. سلام وقت بخیر
  اکانت من هک شده پسورد تغییر کرده علاوه براون ایدی هم عوض شد و ایمیل و شماره تماس هم تغییر کرده که هیچ پیغامی در ایمیل و اس ام اس برام نیومده
  بعداز تغییر ایدیم پیج رو دیسیبل کردن

  اگه بخوام از راه پشتیبانی اقدام کنم آیدی اصلی و ایمیل اولیه خودم رو باید بدم؟؟؟؟

  1. سلام و احترام؛
   می بایست ایمیل و شماره تلفنی که ثبت نمودهید یوزر قبلی ویوزر فعلی را ارسال نمایید و توضیحات کاملی در این خصوص ارائه دهید در ادامه بعد از احراز هویت و راستی آزمایی امکان بازگشت پیج فراهم است.

 112. سلام
  يك روز كامل از راههاي مختلف نتونستم اكانت اينستا رو بازيابي كنم ولي با راهنمايي بسيار خوب شما كمتر از يك دقيقه كارم انجام شد
  بسيار ممنونم
  آرزوي موفقيت براتون دارم

  1. سلام و احترام؛
   خوشحالیم که مشکلتون حل شده و تونستید رمز اکانت اینستاگرامتون رو بازیابی کنید. ممنون میشم بفرمایید از کدام روش بازیابی رمز اینستاگرام استفاده کردید و رمز فراموش شده رو بازیابی کردید تا سایر کاربران هم از تجربیات شما استفاده کنن.

 113. سلام
  بنده ۴روز به اینستاگرامم نرفتم بعد وقتی وارد شدم دیدم ازم رمز عبور میخواد بعد هرچی میزدم رمزمو میگفت اشتباهه. خلاصه فراموشی رمز عبور میزنم با فیلترشکن بدون فیلترشکن اصلا برام پیامک نمیاد بعد فهمیدم که شمارم تغییر کرده و پیش شمارش پیش شماره افغانستانه آخه چنین چیزی ممکنه وقتی من کاری نکردم؟؟هنوز پروفایلم و اسمم هست تو اینستا چیکار کنم؟؟

  پاسخ

  1. سلام و احترام؛
   زمان ساخت اکانت اطلاعات را به درستی وارد کردید؟ ایا از روش دیگری برای ثبت اکانت استفاده کرده بودید؟ امکان بازیابی اکانت به واسطه ایمیل و فیسبوک نیز وجود دارد در صورتی ک قبلا ایمیلی روی حساب اینستاگرام خود ثبت کردید یا اکانت را به فیسبوک متصل نموده اید امکان بازیابی اکانت وجود دارد.

 114. سلام من اینستامو قبلا دو مرحله ای کرده بودم و برنامم حذف شد وقتی دوباره میخوام وارد حسابم بشم و حتی رمز و کد امنیتی رو درست میزنم ولی وارد حساب نمیشه

  1. با سلام دوست عزیز
   آیا از کدهای ریکاوری که در هنگام فعال سازی تایید هویت 2 مرحله ای دریافت کرده اید نیز استفاده نموده اید؟

 115. درود فراوان….
  دو شب پیش در حین انفالو کردن پیجهای فیک بودم که حسابم از دستم خارج شد….
  احراز هویت، تمام مراحل مختلف و امتحان کردم، اما اون حساب من هنوز برنگشته…
  لطفا کسی میتونه راهنمایی دقیق کنه، مممممممممممنونمم 🙏🏻

 116. سلام
  من پسورد میزنم
  گذرواژه هم میزنم
  ولی اینستا نمیاره

  پیامک هم میزنم چند بار لینک داد و یک بار پیام. ولی نشد برم ب پیجم
  ایمیل هم میده ولی واسم قابل روید نیست.
  میشه بگید چکار کم

  1. سلام و احترام؛
   در ابتدا اکانت خود را به آخرین نسخه اینستاگرام به روز رسانی نمایید.
   سپس در صورتی که ایمیل یا شماره تماسی روی اکانت خود ثبت کرده باشید امکان بازیابی رمز عبور را خواهید داشت.
   همچنین اگر اکانت شما قبلا به فیسبوک متصل شده می توانید رمز عبورخود را بازیابی ننموده و وارد اکانت شوید.
   نکته: در صورت دریافت لینک ریست پسورد آن را کپی و در مرورگر وارد نمایید.

 117. سلام خسته نباشید. من اکانتم هک شده و آی دیم هم تغییر کرده. الان نمیتونم وصل شم چون هکر شماره رو عوض کرده من چیکار باید بکنم؟ میشه راهنمایی کنید؟ مشکل از کجاست؟ خیلی ممنون میشم جواب بدید.

 118. سلام..ببخشید واسه بازیابی رمز من اسم اکانتمو وارد میکنم عکس اکانتم هم میاد..ولی گزینه ارسال اس ام اس و ایمیل نمیاد..فقط زده از طریق فیسبوک.چیکار کنم

  1. سلام و احترام؛
   در این مرحله با توجه به اینکه قبلا به اکانت فیسبوک متصل بودهاید، شماره موبایل و با ایمیل ثبت کرده اید می توان در خصوص بازیابی یا تغییر رمز اقدام نمود. از طریق فیسبوک نیز می توان اکانت اینستاگرام را بازیابی نمود و در این مرحله به نظر می رسد تنها همین راهکار پیش روی شماست.

 119. سلام والا برای من فقط به شمارم وصله وفقط اسمس میفرسته اونم لینک میفرسته کد نمیفرسته لینک میزنی روش هیچ اتفاقی نمیافته الان اکانتم رو هواست خواهشن کمکم کنید

  1. با سلام دوست عزیز
   لطفا ابتدا آخرین نسخه اینستاگرام را نصب کرده و مجددا مراحل بازیابی رمز اینساگرام را دنبال نمایید. در نسخه های جدید تنها یک کد تایید برای افراد ارسال می شود.
   موفق و پیروز باشید

 120. سلام دوستان
  توروخدا کمک کنید ثواب داره
  من گوشیمو ریست کردم واسه همین اینستاگرامم هم پاک شد … و رمزش یادم نیست … و شماره ای که از طریقش اینستام رو ساختم رو هم میزنم ، و فراموش کردن رمز رو میزنم ، بهم پیامک بازیابی میده ولی وقتی وارد لینک میشم باز میره صفحه اول !!!! چرا وارد مرحله ریست رمز عبور نمیشه ؟؟؟ بهم گفتن با pc برو ولی pc ندارم متاسفانه …
  حالا هر کی pc داره و میتونه کمکم کنه تو رو خدا یه پیام تو واتس بهم بده من براش آی دی اینا بفرستم و برام اون کارو انجام بده … بلخره انسانیم دیگه همینجاها باید به داد هم برسیم

  1. با سلام طاهره عزیز
   پیشنهاد می کنم ابتدا آخرین نسخه اینستاگرام را نصب کرده و مجددا مراحل بازیابی رمز اینساگرام را دنبال نمایید. در نسخه های جدید تنها یک کد تایید برای افراد ارسال می شود.
   موفق و پیروز باشید

 121. سلام خسته نباشید من گزرواژه رو یادم رفته طبق دستورات بالا رفتم اما موقع ارسال کد ۶ رقمی اینستا میزنم اینستا ارور میده مینویسه این کد در زمان استفاده است و فقط برای 10 دقیقه معتبر است، لطفاً از هم اکنون درخواست کنید هی میزنم این رو میاره چیکار کنم؟؟

  1. با سلام سحر عزیز
   لطفا ابتدا از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کرده و سپس مراحل را دنبال نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 122. سلام
  بازیابی پسورد باعث ریستارت شدن اینستاگرام میشود؟میخوام پسوردمو بازیابی کنم و میخوام ادامه همون اکانت قبلیم باشه یه وقت ریستارت نشه

  1. سلام و احترام نرگس جان؛
   اکانت شما تغییری نخواهد کرد تنها رمز ورود به اکانت اینستاگرام تغییر خواهد یافت. شما می توانید رمز عبور اینستاگرام خود را تغییر داده و پس از آن به صورت خودکار از اکانت خارج خواهید شد در مرحله بعدی می بایست با نام کاربری و رمز عبور اینستاگام در راستای لاگین اقدام نمایید.

 123. سلام وقتی ینفر دیگه وارد اکانتم شده و نام کاربری و پسوردم و ایمیلمم تغییر داده حالا چه جوری مجدد برگردم ؟

 124. سلام من پیجم 10 کا فالور داره
  داخل پیج هستم دسترسی دارم ولی نه رمز و نه ایمیل را یادم نمیاد میشه راه حلی بگید

  1. با سلام دوست عزیز
   شما باید وارد اینساگرام شده و سپس روی علامت سه خط قرار گرفته در بالای سمت راست صفحه خانه را لمس نمایید. سپس از میان گزینه های موجود Settings را انتخاب کرده و سپس گزینه Account را انتخاب نمایید. در قسمت Personal information می توانید آدرس ایمیل و شماره تماس ثبت شده خود را مشاهده نمایید و حتی در صورت تمایل آنها را تغییر دهید. برای تغییر پسورد نیز می توانید مسیر settings>security>password را دنبال کرده و رمز خود را تغییر دهید.
   موفق و پیروز باشید

 125. سلام.من تمام مراحلو رفتم.فقط چون‌پیجم هک شده و ایمیلمو عوض کرد نمیتونم درخواست لینک به ایمیلو بزنم
  شمارم تغییری نکرده ولی نام کاربریو وارد میکنم به شمارم هیچی ارسال نمیکنه…بعدش ازم میخواد که تیک ربات نیستمو بزنم.آخرش بازم کدو به ایمیل ارسال میکنه.من دسترسی به ایمیل ندارم.چرا به شماره ارسال نمیکنه؟

 126. سلام
  در مورد تماس تصویری اینستاگرام سوالی داشتم
  ایا تماس تصویری اینستاگرام ممکنه توسط خود اینستاگرام یا برنامه هایی به صورت خودکار ضبط بشه؟
  اصلا نرم افزارهایی وجود دارند که بدون اجازه هر دوطرف اقدام به ضبط تماس تصویری کنن؟
  اگه هستن بفرمایید چ نرم افزارهایی هستن و کجای حافظه ممکنه تماس تصویری اینستاگراممون ضبط شده باشه؟
  «البته به جز نرم افزارهای اسکرین رکوردر screen recorder که خود شخص اقدام به فیلم برداری از صفحه گوشی میکنه»
  ممنونم از پاسخگوییتون

  1. با سلام دوست عزیز
   خیر. احتمالی برای اینکه اینستاگرام تماس های تصویری صورت گرفته از طریق این برنامه را ضبط کند وجود ندارد و شاید امکان تصویربرداری از تماس توسط یکی از طرفین وجود داشته باشد اما به هیچ عنوان شخص ثالثی نمی تواند این کار را انجام دهد. در صورت تمایل می توانید آموزش گام به گام تماس تصویری اینستاگرام را نیز مطالعه نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 127. سلام پیج دوست من به دلیل پست گذاری بیش از اندازه مسدود شده و یهو پرتش کرده بیرون حالا شماره که باید وارد بشه رو در دسترس ندارم یعنی خاموشه و کد براش نمیاد ایمیل پشتیبان هم وارد کرده اما از صفحه لاگ این فقط وارد صفحه کد میشه
  چطور میشه مشکلش رو حل کرد؟ممنون 🌷

  1. سلام من رمز اینستاگرام و ایمیلمو تغییر دادم و هر کار میکنم نمیتونم وارد بشم ایمیل میزنم کد میده بعد ویدیو سلفی میخواد اون کارم انجام میدم ولی جوابی نمی‌گیرم باید چیکار کنم

 128. سلام وقتتون بخیر
  من رمز پیج و فراموش کردم اما تو اینستام شماره تلفنم ثبت هست،گزینه فورگت و که میزنم لینک و میفرسته به شماره همرام
  اما رو لینک که میزنم متاسفانه مثل قبلا اون صفحه تغییر پسورد نمیاد که رمز جدید و بزنم بتونم وارد پیج شم
  رو لینک که میزنم برمیگرده به صفحه اول که صفحه لوگ اینه
  چرا اینطوری شده؟هم تو مرورگر امتحان کردم هم تو اینستا همین شکلیه لینک اصلا وارد اون صفحه تغییر رمز نمیشه

  1. با سلام دوست عزیز
   لطفا ابتدا از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کنید و سپس لینک را در مرورگر وارد و امتحان نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 129. سلام خسته نباشید .
  من گوشی مادرم مشگل داشت به تنظیمات کارخانه برگشت.
  بد الان رمز اینستاگرامشون رو فراموش کردن جاییم یادداشت نکردن .
  من وقتی روی Forgot Password میزنم باسم لینک میادش ولی وقتی به لینکی که ارسال میشه داخل SMS میرم دوباره همون سایت Log in میاره هر کاری میکنم نمیره تو بخش Reset Password اگه میشه یه کمکی بکنیمپد ممنون میشم چون نمخوام یه اکانت جدید بسازم باسش .(متاسفانه جیمیلم نداده به اکانتش که من از طریق اون بازیابیش کنم .)
  به نظرتون من اون لینکو با کامپیوتر برم درست میشه یا خیر ممنون.

  1. با سلام دوست عزیز
   لطفا لینک ارسالی را کپی کرده و در مرورگر وارد نمایید و مستقیما روی لینک کلیک نکنید. همچنین پیشنهاد می شود ابتدا برنامه تغییر آیپی را فعال نموده و سپس مجددا اقدام نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 130. یه سوالم داشتم درمورد اینستای خودم من وقتی میخوام استوری بذارم ویدیو منظورم هستش وقتی طولانی هستش بخش بخش میشه ولی اینستای من فقط بخش اولش رو اپلود میکنه و بخش های دوم و سوم و….. رو دیگه آپلود نمیکنه و واقعا این آزار دهندس ممنون میشم یه کمکی بکنید این مشگل رفع بشه ممنون

  1. با سلام دوست عزیز
   این موضوع می تواند به نسخه اینستاگرام شما بستگی داشته باشد. پیشنهاد می کنم اینستاگرام خود را به آخرین نسخه به روزرسانی نمایید و مجددا امتحان نمایید.
   موفق و پیروز باشید

  1. با سلام دوست عزیز
   بله. هیچ شخص سومی نمی تواند بدون اطلاع طرفین حاضر در یک تماس و با استفاده یک نرم افزار جانبی ضبط برداری داشته باشد.
   موفق و پیروز باشید

 131. خیلی خیلی ممنونم خانم خیبرگیر
  ولی سوالم رو بزارید شفاف تر بپرسم ،کاری به شخص ندارم ،منظورم مشخصا نرم افزارهای جانبی هستش ، ک ایا نرم افزاری به غیر «اسکرین رکوردرها» ، وجود دارن که این خودکار به ویدیو کالهای اینستاگرام دسترسی برا ضبط داشته باشن ؟
  ممنونم از زحمتی ک‌میکشین

  1. با سلام دوست عزیز
   ممنون از ابراز محبت شما. خیر احتمال وجود چنین برنامه هایی تقریبا صفر است. چرا که این موضوع دقیقا زیر پا گذاشتن حریم شخصی افراد است و به هیچ عنوان نه اینستاگرام و نه هیچ برنامه دیگری چنین اجازه ای را نخواهند داشت.
   موفق و پیروز باشید

 132. سلام وقت بخیر .
  من رمز اینستاگرامو فراموش کردم .
  شمارمو که اکانت ساختم دارم . ولی به ایمیلم دسترسی ندارم(رمزش یادم رفته)

  رمز دو عاملی رو قبلا فعال کرده بودم. که اول ایمیل بیاد ، بعد پیامک به گوشیم.

  با پیجم کار می‌کردم.
  الان با توجه به‌ فعال کردن امنیت دو عاملی، چطوری بدون ایمیلم، با تلفنم برگرده؟؟
  تو رو خدا کمکم کنید واقعا نیازه برگردونم پیجمو

  1. سلام و احترام؛
   مراحل بازیابی رمز عبور را دنبال نمایید با توجه به تنطیمات 3 گزینه به شما ارائه خواهد شد:
   فیسبوک
   ایمیل
   پیامک
   بنابر نیاز می توانید یکی از این گزینه ها را انتخاب نمایید. همچنین در صورتی که از جیمیل استفاده می کنید می توانید به واسطه لینک زیر رمز جیمیل خود را بازیابی کنید:
   تغییر رمز جییمل

 133. سلام و درود
  ببخشید لینک ورود که برام میاد هرچی رو لینک میزنم برای من باز نمیکنه و وارد اینستاگرامم نمیشه و وقتی که میخوام با نام کاربری یا فیسبوک وارد بشم هم نمیشه میشه لطفا کمکم کنید چیکار کنم باسپاس از شما

  1. با سلام دوست عزیز
   شما نباید مستقیما روی لینک را لمس کرده و آن را باز نمایید. لازم است لینک را کپی کرده و در مرورگر گوشی تلفن همراه خود یا کامپیوترتان کپی نمایید و ازین طریق مراحل ریست پسورد را دنبال کنید.
   موفق و پیروز باشید

   1. سلام خسته نباشید من همین کارو کردم لینک رو برام اس ام اس کرد اینستا ولی میزنم روش میره صفحه لوگین اینستا و همون طور که گفتین کپی کردم لینک رو توی هزار جور مرورگر کپی کردم بازم نشد

    1. با سلام دوست عزیز
     در نظر اشته باشید که نباید مستقیما روی لینک را لمس کرده و به از طریق برنامه اینستاگرام پیش بروید. شما باید لینک را کپی کرده و در مرورگر گوشی یا کامپیوتر خود وارد نمایید. گاهاً استفاده از برنامه تغییر آیپی پیش از هرگونه اقدامی نیز می تواند کمک کننده باشد.
     موفق و پیروز باشید

 134. کارشناسان محترم!
  در جواب اکثر دوستانی که گفتند لینک های ارسالی بعد از باز شدن به صفحه اول اینستا برمیگرده، همگی جواب دادید که لینک رو در مرورگر گوشی یا سیستم کپی کنید!
  شما از هر راهی که فکر می کنید امتحان شده و باز به صفحه اول redirect میشه و متاسفانه راهی نیست..
  تجربه شخصی بنده این هست که اگه اکانت شما روی دستگاهی که سیستم عامل IOS داره و آخرین بار روی اون دستگاه لاگین شده باشه، شما هیچ راهی ندارید به غیر از اینکه سیم کارتتون تو همون دستگاه باشه تا لینک رو بتونید باز کنید و هیچ راه دیگه ای نداره..

 135. سلام خانم ادمین
  من بحث مطرح شده توسط کاربر بهزاد رو خوندم و پاسختون رو استفاده کردم چون سوال خودمم بود
  ولی سوالی توی ذهنم مطرح شد
  اینکه شما گفتید قانون حریم شخصی اینستاگرام اجازه ضبط تماس تصویریشو نه به خودش و نه به نرم افزارهای دیگه نمیده
  ولی من خودم با اون نرم افزار ضبط از صفحه گوشی یا scrin recorder که توی خود گوشی هم هست تماس تصویری اینستامو ضبط کردم.

  1. با سلام سمیه عزیز
   خوشحالیم که به ما اعتماد کرده و سوالات و چالش های ذهنی خود را با ما درمیان می گذارید. در خصوص سوال طرح شده باید توجه داشته باشید که سوالی که توسط کاربر عزیزمان مطرح شده است در خصوص تصویربرداری از یک تماس تصویری اینستاگرام توسط نفر سوم است. در توضیحات به ایشان نیز تاکید شد که نفراتی که در تماس حاضر هستند می توانند به راحتی و با هر برنامه ای از تماس خود تصویربرداری کنند اما نفر سوم که می تواند خود اینستاگرام یا هر چقدر دیگری باشد، امکان تصویر برداری از تماسی افراد دیگر را نخواهند داشت.
   موفق و پیروز باشید

 136. مرسی از جوابتون خانم ادمین
  بله خوندم الان پیامای قبلی ایشون رو
  پس ینی امکان وجود نرم افزارهایی تو گوشی خودمون که خود ب خود تماسای تصویری اینستامون رو توی گوشی خودمون ذخیره کنن و ما اطلاع و خبر نداشته باشیم وجود نداره دیگه ؟
  مطمین باشم؟

  1. سلام مجدد سمیه عزیز
   انجام وظیفه است. تاکنون چنین چیزی اثبات نشده است و قطعا وجود چنین موضوعی می تواند ساختار یک برنامه مثل اینستاگرام را به صورت کامل در سطح جهانی زیر سوال ببرد. در نتیجه در حال حاضر می توان چنین ادعایی را داشت که چنین امکانی وجود ندارد.
   موفق و پیروز باشید

 137. سلام
  من هر کاری میکنم وارد اکانتم‌نمیتونم بشم
  نه لینک میاد برام نه ایمیلی نه پیامکی
  ه
  ۳تا پیج به پیج اصلیم مرتبط آن فقط اصلیه نمیاد بالا میگه به دلیل تنظیمات امنیتی تان نمی‌توانیم به اینشمارهپیوندی بفرستیم

  1. سلام دوست عزیز احتمال زیاد پیج های متعدد با یک شماره یا ایمیل ساختید اگر اینکارو کردین متاسفانه دسترسی به پیج شما قطع میشه

   1. سلام ،من هم دو اکانت با یک شماره موبایل ساختم ، اما به هر دو هنوز دسترسی دارم ،،آیا راهی هست الان که شماره موبایل یک اکانت رو عوض کنم تا بعدا به مشکل نخورم ؟ممنون میشم راهنمایی کنید

 138. سلام وقت بخیر من تمام مراحل بارا رو رفتم ولی همش درحال لود هستش و صفحه Confirm Your Info on the App

  Confirm your information using the Instagram app to try to get back to your account

  باز میشه همش تمام مراحل رو رفتم فقط اولش گفته بود ک بعد از یک روز ب درخواستتون بازخورد میشه
  من همین الان تمام مراحل بالا رو انجام دادم ( اولش ک ب مشکل برخوردم و دقیقا همین پیام بالا برام میامد تا اینک از همکاران شما پرسیدم ) الان من چ کار کنم ؟

  1. با سلام نورا عزیز
   اگر مراحل احراز هویت را با موفقیت پشت سر گذاشته اید و بازه زمانی مشخص 1 روزه به شما ارائه شده است، باید منتظر بمانید تا حساب شما بعد از بررسی از سمت اینستاگرام بازگردانی شود.
   موفق و پیروز باشید

 139. سلام خسته نباشین
  من نه ایمیلم یادمه نه رمز ایمیلم فقط رمز خود اینستاگرام همراهمه
  مشکل اینجاست که من دومرحله ای کردم اون برنامه authenticator رو پاک کردم
  اگه بگین چیکار کنم ممنون میشم ازتون

  1. با سلام دوست عزیز
   اگر امکان دریافت کد تایید دو مرحله ای را ندارید تنها راهکار اقدام از طریق گزینه Forgot password و گزینه Need more help است. اما مشکل این است که شما باید حتما به ایمیل یا شماره تماس ثبت شده دسترسی داشته باشید تا بتوانید کد ارسالی را دریافت کنید. به طور معمول بخش ابتدایی ایمیل به شما نمایش داده می شود و شاید از این طریق بتوانید آدرس ایمیل خود را شناسایی کنید. اما در نظر داشته باشید اگر این فرآیند را دنبال کنید تا زمانی که به کد دسترسی پیدا نکنید، حساب شما قفل خواهد شد.
   موفق و پیروز باشید

   1. بازم سلام
    الان ایمیل و شماره تلفن را دارم مرحله به مرحله به من بگید باید چیکارک کنم.
    ممنون

    1. با سلام دوست عزیز
     اکنون لازم است با استفاده از نام کاربری و رمز اینستاگرام اقدام به ورود به اینستاگرام کرده و سپس از کدهای ریکاوری که در هنگام فعال سازی تایید دو مرحله ای اینستاگرام دریافت کرده و اسکرین شات گرفته اید برای ورود استفاده کنید یا اینکه از طریق گزینه Forgot password و گزینه Need more help اقدام کنید و بعد از استفاده از کدهای ریکاوری رمز عبور خود را نیز تغییر دهید.
     موفق و پیروز باشید

 140. سلام لطفا کمکم کنید رمز اینستاگرام فراموش شده است لینک بازیابی ارسال میشه، بعداز کلیک به صفحه اول برمی گردم خیلی خسته شدم لطفا کمک کنید

 141. سلام
  وقتتون بخیر
  1.من به برنامه احراز دو عاملی و کدهای بازیابی دسترسی ندارم.
  2.انگار کد 6 رقمی روی شماره موبایلم هم تنظیم نیست !! (یعنی شماره موبایلم داخل اکانت هست ولی برای اومدن کد فعال نیست !)
  ولی ایمیل و شماره تلفن و پسورد پیجمو دارم و حتی میتونم پسوردم رو از طریق شماره موبایل و ایمیل هم تغییر بدم ولی چون کدهای 8 رقمی و برنامه احراز رو ندارم نمیتونم وارد اکانتم بشم و گزینه ارسال به شماره موبایل رو هم داخل گزینه ها برام نمیاره !! چندبار هم پیام دادم و ایسنتا گفته این امکان رو خاموش کرده ولی در عمل نشده. چطور میتونم احراز دو عاملی رو خاموش کنم ؟
  ممنون میشم راهنماییم کنین.

  1. با سلام دوست عزیز
   برای غیرفعال سازی تایید هویت دو مرحله ای باید امکان لاگین کردن و ورود به برنامه را داشته باشید. اگر دسترسی ورود را دارید می توانید مجددا به Settings و بخش Security مراجعه کرده و در نهایت از طریق گزینه tow-factor authentication اقدام به غیرفعال سازی برنامه نمایید. در همین راستا می توانید آموزش فعال سازی تایید دو مرحله ای اینستاگرام را مطالعه نمایید
   موفق و پیروز باشید

 142. سلام،تغییر آی پی رو توضیح میدید ،دقیقا باید چکار کنیم ؟چه جوری داخل گوشی انجام بدیم؟

  1. سلام و احترام مریم عزیز؛
   مریم جان منظور از برنامه تغییر آیپی برنامه هایی هستند که به کمک آنها می توانید وارد تلگرام، فیسبوک یا توییتر و… شوید این برنامه ها آبپی شما را تغییر می دهند و به راحتی به کمک آنها می توانید محدودیت ها را دور بزنید.

 143. سلام
  ببخشید چطور میشه ویدئو 30 ثانیه ای رو فرستاد برای من که نمیره برای تشخیص هویت چیکار کنم بره

  1. سلام و احترام پارمیس عزیز؛
   دقیقا چه پیغامی دریافت می کنید؟ زمان احراز هویت با چه صفحه ای مواجه می شوید و اروری که فرمودید دقیقا چیست؟

 144. سلام
  ببخشید چطور میشه ویدئو 30 ثانیه ای رو فرستاد برای من که نمیره برای تشخیص هویت چیکار کنم بره و اینکه ایمیل های اینستاگرام برام نمیار تو spam هم نیستن

 145. سلام با خود اینستاگرام انجام دادم ولی اخرش اون پیام رو به ایمیل نفرستاد یه پیام واسه گوشی فرستاد که نوشته برای باز نشانی گذرواژه ضربه بزنید اما فقط یه لینکه اونو باید کجا کپی کنم تا رمزو بازنشانی کنه؟

   1. سلام خسته نباشید آقا اینستا من وارد اینستا میشی میگه گذرواژه را وارد کنید گذرواژه یادم رفته از روش های دیگر که استفاده می کنم دیگه با شماره تلفن شماره تلفن که میزنم کد برام میاد کد که میزنم وارد پیجم میشه ولی دوباره برمیگرده چیکار باید بکنم

    1. سلام و احترام؛
     به کمک همین آموزش رمز را تغییر بدید و در دفعات بعدی از طریق نام کاربری و رمز مستقیما لاگین کنید.

 146. سلام من داشتم سیو مسیج هام رو پاک میکردم چون تعدادشون زیاد بود اینسیتا شک کرد و اکانت رو بلاک کرد
  مراحل رو انجام دادم کد رو برام فرستاد وارد صفحه پسورد جدید هم میشم ولی هرچقدر پسورد جدید رو میزنم هیچ عکس العملی انجام نمیده بعد چند بار هم میگه بعدا تلاش کنید

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   انجام یکسری فعالیت های خاص که شما را ربات جلوه بده باعث بروز چنین مشکلاتی از جمله نمایش پیغام کانفیرم یا منجر به بلاک شدن از سمت اینستاگرام خواهد شد. در چنین شرایطی اگر کد را دریافت نمی کنید یا اینکه با پیغامی مبنی بر کد اشتباه مواجه می شوید می توانید نرم افزار تغییر آیپی را غیرفعال نموده و مجددا دکمه دریافت کد را لمس کنید.

 147. سلام روزتون خوش ببخشید پیچ اصلی چند روزه خارج شده رمز قبلی شم یادم نیست ممنون میشم یا راهنمای کنید

  1. سلام و احترام شبنم جان؛
   زمان جستجوی نام کاربری خود با سایر اکانت ها چه صفحه ای مشاهده می کنید؟

 148. عالی بود من رمز اینستامو فراموش کردم و با این فیلم درستش کردم فقط دوستان توجه کنن برای رفتن به مرحله بعد تو قسمت زدن تیک من رباط نیستم حتما باید ف ش*****کن فعال باشه

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   خرسندیم راهنمای اموزشی تغییر رمز اینستاگرام برای شما مفید بوده و به واسطه آن توانسته اید رمز خود را تغییر داده و لاگین نمایید.

 149. سلام من اکانت اصلیم 4ماه خراب شده…
  و در قسمت ویرایش نما تنظیمات ایمیل تعقییر ایمیل دادم گوشیم ب دلیلی فلش خرد و بعد از نصب مجدد اينستا چون ايميل رو تعقییر دادم نمیتونم برگردم به اکانت اینستاگرام خودم و ویکی گفت میتونه درست کنه 😔 ولی با هک کردن رفت داخل پیجم و رمز رو عوض کرده انگار .. ولی خودم نام کاربری میزنم واسم میاد میگه ایمیل ارسال شد
  ب9***********zکه این مال خودمه ولی دسترسی ندارم

  میشه هرجور شده اکانتم درست کنيد بهم بدید

  1. سلام دوست عزیز ما چنین خدماتی انجام نمیدیم شما سعی کنید اون شماره تلفن رو بهش دسترسی پیدا کنید و بازیابی اکانت رو انجام بدین.

 150. پیجمو درست کنيد 4ماه شد خدای هیچ کسی نتونست رست کنه
  حداقلش یک هکر خوب و قابل اعتماد معرفی نید

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   میزبان فا خدماتی در خصوص اکانت های اینستاگرام و امنیت اینستاگرام ارائه نمی دهد در صورت تمایل سوال خود را مطرح نمایید تا کارشناسان مجموعه یا کاربران میزبان فا پاسخگوی شما باشند. 🌼

 151. سلام خسته نباشید،لینک ریست پسوورد رو که به شماره م ارسال میشه در مرورگر و دستگاههای مختلف و تغییر آی پی متاسفانه کار نمیکنه و منو به صفحه ورود میبره ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   حتما دقت داشته باشید که لینک دریافتی در مرورگر اجرا شود.
   در صورتی که به هر دلیلی موفق به تغییر رمز اینستاگرام از طریق شماره موبایل نشده اید از طریق اینستاگرام وب در خصوص تغییر رمز اقدام کنید.
   همچنین اگر قبلا ایمیل فعالی روی اکانت اینستاگرام خود ثبت نموده اید روش بازیابی رمز از طریق ایمیل را نیز امتحان کنید.

 152. سلام.من رمز اینستاگرامم فراموش شده و تمامی مراحل بازیابی رو میرم و فقط ارسال لینک از طریق ایمیل و فیسبوک میاد قسمت ایمیل میزنم میگه فرستادیم لینک رو ولی هیچ لینکی دریافت نمیکنم.میشه لطفا راهنمایی کنید چیکارکنم؟

  1. سلام و احترام بهارجان؛
   حتما تمامی بخش های ایمیل خود را بررسی کنید.
   چک کنید آدرس ایمیل دقیقا همان آدرسی باشد که قبلا روی اکانت خود ثبت کردید.

 153. همینکار رو انجام دادم ولی نتیجه نداشت.چطوری میتونم کد تایید از طریق پیامک بگیرم نمیاد بخش کدتایید بصورت پیام

 154. شماره تلفنم روتغیردادم هویت دوعاملی روشن بود کد ۸رقمی روذخیره نکردم الان پاک شده

 155. سلام من رمز عبور اینستام رو فراموش کردم و الان نمیتونم مجدد وارد بشم باید چکار کنم
  خواهشا راهنماییم کنید ممنون میشم

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   در ویدیو آموزشی درج شده در این محتوا روش های بازیابی رمز اینستاگرام تشریح شده است.

 156. ب هرروشی پیش میرم خطا میزنه و اصلا ب قسمتی ک باید رمز رو تغییر بدی نمیرسه چ کنم؟

 157. سلام
  اینستا منو ربات شناخته‌ و بیرون کرده از اکانت
  حالا من گذینه که ربات نیستم رو میزنم اما وارد پیج نمیشه یعنی نه از ایمیلم میتونم وارد بشم نه از شماره
  نوشته که این مراحل رو طبق چند روز ادامه بدهید تا بتوانید وارد شوید
  چند روزی هست که میزنم اما وارد نمیشه

 158. سلام من چندبار درخواست زدم پیامک برام اومد ولی لینک رو باز نکرد ولی الان هرچی میزنم نه ایمیل میاد نه پیامک باید چکار کنم؟ لطفا راهنمایی کنید جبران میکنم

  1. سلام و واحترام دوست عزیز؛
   لطفا لینک دریافتی را کپی نموده و در آدرس بار مرورگر وارد کنید.
   در صورت وجود مشکل در دریافت لینک یا کد مدت زمانی صبر نموده و مجددا اقدام کنید.

 159. سلام لطفا یه شماره تماس بدین نیاز به راهنمایی دارم جبران میکنم یا با بنده تماس بگیرید

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   لطفا مشکل یا سوال خود را مطرح نمایید حتما بررسی خواهد شد.

 160. سلام بنده سه تااکانت دارم هرکاری توضیح دادین روچندماهه انجام دادم نشدواقعاعصبی شدم امکانش هست شمارهارودراختیارتون بزارم خودتون پاکشون کنین

 161. سلام ببخشیدمن فقط خودشمارها رودارم نه ایمیل زدم ونه پسوردم یادم میادگزینه forgotpassworهم میزنم شمارمومیزنم اصلاپیامکی نمیادچکارکنم الان چندماهه درگیرم بااکانتهام میخوام ب هرقیمتی شده پاک کنم

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   مطابق با مراحلی که در راهنمای زیر ارائه شده است می توانید از طریق پشتیبانی ایسنتاگرام اقدام نموده و گزینه عدم دسترسی به ایمیل را انتخاب کنید.
   بازیابی اکانت اینستاگرام

   1. ببخشیدمن اکانتم هک نشده قسمتی که گداشتیدبرامونگاه کردم من پسوردموفراموش کردم میخوام مجددرمزش روبرگردونم تابتونم اینستام روبگوشی دیگری انتقال بدم

    1. سلام و احترام مهسا عزیز؛
     چون ایمیلی در اختیار ندارید، رمز را به یاد نمی اورید و پیامکی هم دریافت نمی کنید تنها راهکار این است که با پشتیبانی اینستاگام در تعامل باشید. در آموزشی که خدمت شما ارسال گردید روش های مختلفی از جمله بازگردانی پیج با تصویر و بدون تصویر و همچنین روشی برای بازیابی از طریق فیسبوک و بدون ایمیل آموزش داده شده است.

 162. سلام.ببخشید.چرا لینک تغییر رمز برای اکانت من ارسال نمیشه؟؟

  1. سلام دوست عزیز احتمالا مشخصات خودتون رو درست وارد نمیکنید و اول ایمیل www وارد میکنید.

 163. سلام من حساب انستا و فیسبوکم با هم متصل بوده آلان حساب فیسبوکم حذف شده حساب انستام هم لاگ اوت شده وقتی میخوام درخواست رمز دوم کنم اصلا حسابم رو پیدا نمیکنه در صورتی که میدونم اسم پیام رو درست میگم و با شماره تلفن هم امتحان کردم نشد.از تو انستا هم سر کردن اصلا جنین اکونتی وجود نداره .

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   آیا نام کاربری خود را به درستی وارد نموده اید؟
   قبلا اعلانی مبنی بر اقدامات مشکوک دریافت نکرده اید؟

 164. سلام وقتتون بخیر من با یه شماره چند اکانت دارم و امروز داشتم رمز یکی حساب هامو عوض کردم که دستم خورد و پیجم کلا از دسترسم خارج شد پیجم هست ولی دسترسی بهش ندارم ، در ضمن رمزم رو یادم رفته واقعا نمی‌دونم چیکار کنم میشه راهنماییم کنید ممنون

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   بر اساس راهنمای آموزشی فعلی می توانید رمز خود را بازیابی نمایید. لطفا ویدیو آموزشی را مشاهده کنید.

 165. سلام من دیروز اومدم وارد فیس بوک بشم اما نوشت پیج قفل نمیدونم چرا؟ هیچ فعالیتی تو فیس بوک نکردم فقط باکس مسیج ها رو نگاه کردم.درصورتیکه نیم ساعت قبلش وارد شده بودم هر کاری کردم دیگه وارد نمیشه حتی کدی که به ایمیلم میفرسته رو هم وارد میکنم میزنه اشتباهه توی همین مرحله Enter
  confirmation code مونده و جلوتر نمیره همش میزنه اشتباهه حتی چند ساعت نرفتم باز رفتم همین بود.چکار کنم؟

 166. سلام .من هم شماره زدم هم ایمیل ولی لینک که واسم فرستاده میشه لینکه کار نمیکنه میزنه در دسترس نیست .یک اکانت دیگم جز اکانت خودم تو پیجمه باید چیکار کنم؟

  1. سلام و احترام؛
   می بایست لینک دریافتی را کپی نموده و در مرورگر وارد کنید.

 167. سلام من پسوردمو یادم رفته ایمیلم ندارم اماشماره تلفنمومیدونم برام لینک ارسال میشه میزنم روش برمیگرده بخوداینستا لینکم کپی میزنم واردگوگل میکنم میزنه خطا لطفاکامل راهنمایی کنیدکلی پیام گداشتم امامتوجه نمیشم جکارکنم الان میخوام رمزم روبرگردونم تابتونم اینستام روانتقال بدم به یه گوشی دیگه

  1. سلام روزبخیر صبا عزیز؛
   لینک دریافتی را کپی نموده و در مرورگر وارد نمایید.

 168. تواموزش بازگردانی پسورد فقط مانورتون روی ایمیله فقط اوتونشون دادین نگفتین اصلا باشماره تلفن به جه صورت بایدمراحلشوبریم اینا کاملامراحلشون متفاوته شماره تلفنوتصویری نمایش بدین

  1. سلام و احترام؛
   مراحل تغییر رمز اینستاگرام از طریق ایمیل و پیامک بسیار شبیه هست برای بازیابی رمز از طریق پیامک تنها می بایست نحوه دریافت لینک ریست پسورد از طریق sms را انتخاب نمایید.

   پس ازاین لینک به جای ایمیل از طریق پیامک برای شما ارسال می گردد و می بایست لینک را کپی نموده و در مرورگر خود وارد کنید.

 169. سلام وقت بخیر من یه پیج دارم میخوام بازیابی پسورد بزنم میگه به دلایل امنیتی این پیج نمیتوانم لینک بفرستیم.از طریق سایت لینک می‌فرستم .لینک میاد ولی میزنم روش به جای اینکه بره روی تغییر پسورد .می‌ره روی لوگ این با چنتا مرورگر گر هم امتحان کردم .به نظرتون چیکارم کنم ???

 170. سلام
  من فالورامو زياد آنفالو كردم پيجم و الان باز ميكنم پستامو نشون نميده و برام couldn’t refresh feed همه راههايي كه سرچ كردم و هم امتحان كردم ولي جواب نداد. پسوورد هم يادم نيس برام پيغام ميده پسووردتو عوض كن بازيابي رو ميزنم اس ام اس مياد ولي لينك باز نميشه در مرورگر هم كپي كردم باز نكرد راه حلي داره براي بازگرداندن پيجم ممنون

 171. من تمام مراحل را رفتم ولی در ادامه میگه ب دلالیل امنیتی نمی توانیم کد را ارسال کنیم

 172. با سلام. بنده دوتا پیج قدیمی دارم که میخوام واردشون بشم. پسورد ها فراموش شده.تمام مراحل رو میرم . برام لینک میفرسته. واردش میشم خطا میده و میزنه این صفحه بارگیری نشد. اگر کوکیها رو در مرورگر غیر فعال کردین لطفا فعال کنین یا حالت خصوصی رو خاموش کنید.
  در مرورگر این کا رو کردم پیامک اومد و صفحه رمز باز شد. هرچی رمز جدید میدم میزنه 6 کارکتری باشه . چندین بتر رمز دادم بازم همین میاد….رمز رو هم درست میزنم 6 کاراکتری با حروف بزرگ و کوچیک و اعداد ولی درست نمیشه
  ممنون میشم راهنمایی کنین

 173. سلام امید وار هستم که جور صحت مند باشین تشکر از معلومات تان خیلی ها بریم کمک کرد تا پیچ انستاگرامم را دوباره بدست آوردم یک سوال دیگه هم داشتم در رابطه به انستاگرام
  بعضی دوستایم رمز انستاگرامش را نمی دانند بعد چون او ایمیل را ثبت نکرده از طریق شماره یک دینک میفرسته زمانی بالای لینک کلیک میکنم میپره بیرونچی کار کنم

  1. سلام و احترام؛
   خرسندیم که مقالات آموزشی کاربردی بوده و از آن ها رضایت داشته اید.
   در خصوص بازیابی رمز اینستاگرام می توانید لیک مربوطه را کپی نموده و در مرورگز خود وارد کنید.

 174. سلام خواهشا کمکم کنین دا🙏🙏 من هر کاری میکنم رمز اکانتم رد فراموش کردم اکانتم از دستم خارج شده میزنم برای شماره ام لینک می‌فرسته لینک رو کپی میکنم تو مرور گر میزنم ولی دوباره میره تو قسمت ورود به اکانت همون لاگینگ اصلا نمیره به بخش تغییر گذرواژه، قبلا ها میشد الان دیگه اصلا اصلا نمیشه تو کامپیوتر و گوشی هم زدم نشد🥲🥲🥲😔😔

 175. سلام پیج اینستام یه اخطار میده اولش زد من ربات نیستم که عکسش بالا نمیومد منم مجبور شدم فیلتر شکن باز کنم که عکساش بالا بیاد که از ربات نیستم بتونم استفاده کنم احتمال میره از فیلتر شکن باشه؟بعدشیه اخطار داد که تا ۳۰ روز وقت دارید پیجتونو برگردونید منم شماره تلفنی که باهاش پیجمو ساختم زدم تو برنامه ویک پیامک اومد که اونم وارد کردم الان زده تا ۲۴ ساعت دیگه بهتون خبر میدیم فقط آخرش زد میخواید خارج بشید یانه؟ منم زدم خروج .فقط چند بار سر زدم ببینم واینکه بتونم از پیجهای دیگم استفاده کنماز طریق گزینه فلشی که بالای پیج میتونی به صفحات پیجهای مختلف بری
  الان چیکار کنم؟؟؟عکسمم شخصی نبود عکس از اینترنت بود که روی پیجم بود😔

 176. با سلام من یوزروپسورد اینستام رو دارم . ولی بعد از این که می زنم به یه صفحه ای وارد می شم کد شش رقمی می خواد اون کد هم می آدو لی هر چقد می زنم می گه اشتباه وارد کردی … روش دیگه هم ایمیل که من ایمیل رو دارم ولی پسوردش رو فراموش کردم .. لطفا راهنماییم کنید

 177. سلام من پیج اینستامو تایید دومرحله ای کردم با پیامک ولی خطم سوخت و گوشیمم شکست فقط ایمیلیم و دارم که وقتی میخوام وارد اینستا شم پسورد اینستامو درست میزنم اما میگه غلطه تغییر پسورد میزنم میکه کد بخط ارسال شده لطفا کمکم کنید من نمیتونم به خطم ک سوخته دسترسی پیدا کنم
  چجوری تایید دو مرحله ای غیر فعال کنم از طریق جمیلم
  چجوری وارد اکانتم بشم

 178. سلام خسته نباشید من یوزر پسورد اینستاگرامم رو دارم ولی وقتی وارد اکانت میشم بمن میگ باید ثابت کنید اکانت مال شماست اما من نه شماره خودمو دادم نه ایمیل خودمو یه ایمیل فیک گزاشتم براش اونم از ی برنامه ایمیل فیک درست کن ک دسترسی بهش ندارم الان میخام بدونم راهی هست ک اکانتمو برگردونم البته هیچ عکسی از خودم تو اکانت ندارم مرسی ازهمکاریتون

  1. سلام روزبخیر؛
   احتمال بازیابی اکانت با این شرایط خیلی ضعیفه….
   اما با این وجود از طریق فرم زیر درخواستتون رو جهت بررسی اکانت ارسال کنید ممکنه ترتیب اثر داده بشه.
   help.instagram.com/contact/1652567838289083

 179. سلام . من دریافت لینک رو میزنم لینک برام میاد وی پی ان فعال میکنم ادرس رو توی مرورگر کامپیوتر وارد میکنم ولی صفحه ریست پسورد نمیاد لینک میخوره به صفحه ورود اینستا مجدد. باید چیکار کنم؟

 180. سلام خدمت شما.من هم نام کاربریم بلدم هم رمزهم ایمیلم ولی بخوام واردسیستم شم کدمیفرسته به شماره ای که ازم سلب شده ایمیلم واردمیکنم میگه کپی پیوند نتونستیم ارسال کنیم باپشتیبانی تماس بگیرین فراموشی رمزعبوری که میزنم بعدکه نام کاربری یا ایمیلم میزنم میگه کاربری پیدانشدچیکارکنم ممنون میشم کمکم کنین ممنونم ازسایت خوبتون

 181. سلام من با شماره تلفن میخوام وارد شم نمیشه میزنه متاسفانه حسابی با این شماره تلفن پیدا نکردیم .ولی من مطمانم با همین خطم بود ،حتی چند وقت پیشم میزدم پیامکش میومد ولی الان دیگه هیچی نمیاد

 182. سلام من با شماره تلفن میخوام وارد شم نمیشه میزنه متاسفانه حسابی با این شماره تلفن پیدا نکردیم .ولی من مطمانم با همین خطم بود ،حتی چند وقت پیشم میزدم پیامکش میومد ولی الان دیگه هیچی نمیاد
  لطفا
  کمکم کنید

  1. سلام و احترام؛
   اگر نام کاربری خود را به خاطر دارید با سایر دستگاه ها اکانت خود را جستجو نمایید که حذف شده است یا خیر.
   همچنین می توانید از طریق نام کاربری یا ایمیل نیز در خصوص لاگین اقدام کنید.

 183. سلام من رمز اینستاگرامم فراموش کردم همه مراحل رو میگذرونم فقط بازیابی با فیس بوک میاد که اونم وصل نمیشه میشه راهنماییم کنین شمارم رو میدونم ولی گزینش نمیاد دلیلش رو نمیفهمم یه لینک هم میده که اونم برمیگرده تو برنامه ورمز میخواد گزینه ریست پسورد نمیاد

  1. سلام و احترام؛
   دوست عزیز لینک دریافتی را در مرورگر وارد کرده و ادامه مسیر را مطابق ویدیو دنبال کنید.

 184. سلام اینستامو پاک کردم رمزش یادم رفته توی سایت اینستا رفتم همه مراحل انجام دادم روی شماره ام یه پیام اومد ولی پیام باز نمیکنه بعد لینکو کپی کردم وارد لینک شدم برنامه اینستا اومدبعد طبق گفته ی شما توی مرورگر سرچ کردم ولی بازم اون مرحله اخر که ریست کد هست نمیاره حتی برنامه تغییر ای پی هم نصب کردم ولی بازم نشد میشه راهنمایی کنین بعد اون لینک‌که برامون میاد کل لینکو کپی کردم بازش نکرد حتی اولش که اینستا نوشته اونم پاک کردم ولی دیگه کلا نیاورد لینک نامعتبر زد
  باتشکر

  1. سلام و احترام؛
   لینک را باید کپی و در یک مرورگر مثل کروم باز کنید.
   اگر مراحل در گوشی به درستی صورت نگرفت و فرایند در یک چرخه باطل قرار گرفت لینک را در مرورگر کامپیوتر وارد و از طریق اینستاگرام وب در خصوص تغییر رمز اقدام کنید.

 185. سلام . من بازیابی رمز رو میزنم .لینک ب خطم فرستاده میشه ولی وقتی روش میزنم یا هیچی نمیاد یا دوباره صفحه لاگین میاد
  وقتی از روش دوم هم استفاده میکنم ن گزینه پیامک هست نه ایمیل فق لاگین فیس بوک هست اکانتم چش شده😕💔

  1. سلام روزبخیر؛
   می بایست لینک مربوطه را کپی نموده و در مرورگر خود وارد کنید.

 186. منم همین مشکلو دارم و طبق فیلم میرم جلو ولی دوباره صفحه لاگین میاد بالا مشکل از چیه

  1. سلام واحترام؛
   چنانه روی لینک ضربه بزنید داخل برنامه اینستاگرام اجرا خواهد شد برهمین اساس بهتر است لینک را کپی نموده و در مرورگ وارد کنید.

  2. سلام من change password میزنم بعد وارد نمیشه چجوری باید آی پی تغییر بدم؟

 187. سلام خسته نباشید
  من یک اکانت داخل گوشی درست کردم و ایمیلی که در لب تاپم بود رو برای ساخت این اکانت ثبت کردم الان اکانت م خود به خود از روی گوشی رفت و با بازیابی خودم آلان روی لب تاپ م هست چطوری میتونم اکانت رو روی گوشی برگردونم؟؟ و حتی رمز این کانت رو هم ندارم چطوری میتونم رمز رو بازیابی کنم و اکانت رو روی گوشی برگردونم؟؟

  1. سلام و احترام؛
   چنانچه نام کاربری اکانت خود را به یاد دارید می توانید از طریق آموزش ویدیویی فعلی رمز اکانت خود را بازیابی نمایید و از طریق موبایل وارد اکانت خود شوید.

 188. سلام و روز بخیر
  من رمز رو با استفاده از تنظیمات برنامه عوض کردم
  فقط این تصویر اخر که نوشته save password نیومد برام
  ولی بعد که دوباره رفتم به تنظیمات اینستا و قسمت گذرواژه نوشته بود به تازگی بروزرسانی شده در تاریخ (تاریخ همون روز رو برام زده به میلادی)
  میخواستم ببینم الان رمز من تغییر کرده یا هنوز همونه؟
  ممنون🌸

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   چنانچه در قسمت تنظیمات تاریخ اخرین بروزرسانی درج شده است یعنی رمز اینستاگرام شما تغییر یافته.

 189. سلام وقتتون به خیر من یه پبج داشتم که حدود سه سال هست ازش استفاده نکردم و رمزش رو یادم نیست وقتی فراموشی رمز رو میزنم لینک بازیابی رمز برام ایمیل میشه ولی متاسفانه ایمیلی که در تعیین کرده بودم رو ادرسش رو یادم نیست راهی هت که بتونم رمز پیج م رو بازیابی کنم ؟

  1. سلام و احترام؛
   بازیابی رمز از طریق ایمیل و شماره همرا مقدور است در مراحل بازیابی رمز می توانید این مورد را تعیین نمایید.

 190. چرا پیامکی که اینستاگرام برا من میفرسته،لینکش باز نمیشه ؟؟برای فراموشی رمز هستش

 191. کپی هم میکنم توی مرورگر،میزنه وارد شدن به حساب اینستاگرام ولی میزنم بازم صفحه اول اینستاگرام میاد بالا؟مشکل از چی هستش؟

  1. سلام و احترام؛
   لطفا دقیقا مطابق با آموزش عمل نمایید. چناچه با دستگاه موبایل دچار مشکل شدید از طریق اینستاگرام وب در خصوص تغییر رمز اقدام نمایید.

 192. سلا من دوتا صفحه دارم گذرواژه جدیدم که درست کردم برای دوتا صفحه میشه؟

  1. سلام روزبخیر؛
   خیر گذرواژه جدید مرتبط با نام کاربری است که در آن حساب عملیات تغییر رمز صورت گرفته است. اکانت ها به صورت کامل از یکدیگر مجزا می باشند.

 193. سلام.
  من نمیتونم وارد اینستاگرامم بشم ازمن رمز عبور میخواد اما نه پیامی و هیچ ایمیلی دریافت نمیکنم میشه لطفا راهنمایی بفرمایید

  1. سلام و احترام؛
   تمامی بخش های ایمیل خود را بررسی نمایید متاسفانه بدون لینک بازیابی، امکان ریست پسورد وجود ندارد.

 194. سلام وقت بخیر من از اکانتم خارج شدم الانکه میخام رمزو بازیابی کنم کدی که به ایمیلم میاد رو وارد میکنم اکانت های خیلی وقت پیشمو میاره ولی حساب اصلیم بالا نمیاد چیکار باید بکنم

  1. سلام و احترام؛
   در این خصوص می توانید یوزر پیج غیرفعال شده را در فرم زیر وارد نموده و درخواست بررسی اکانت خود را برای پشتیبانی اینستاگرام ارسال کنید.
   help.instagram.com/contact/1652567838289083

 195. سلام .من نه به اینستام موقع نصب شماره تلفن دادم نه ایمیل .اصلا فکرشو نمیکردم به این روز بیفتم. الان رمزشو فراموش کردم نمیتونم حسابمو داشته باشم میشه لطفا بگید چکار کنم ؟

  1. سلام روزبخیر ارزو عزیز؛
   امکان بازگشت پیج وجود دارد اما مراحل کمی پیچیده است شما می توانید مطابق پیج هایی که هک شده اند اقدام کنید و از طریق روش بازیابی پیج بدون ایمیل و شماره تماس اقدام کنید در این زمینه آموزش زیر را مطالعه نمایید و روش آخر را تست کنید:
   بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام و ویدیو آموزش 4 ترفند کاربردی

 196. سلام وقتی بعد از ارسال فیلم برای احراز هویت این پیام میاد باید چیکار کرد؟
   

  Thanks for submitting your selfie video. We received this information and it’s pending review. You can expect to hear from us within 3-4 business day
  پیجم یهو پرید
  به جیمیلی که اینستا بهش متصل بوده دسترسی ندارم اما شمارمو هرچی میزنم لینکش میاد اما فقط وارد اینستا میشه پیجمو بالا نمیاره
  چیکار کنم؟

  1. سلام و احترام مهسا عزیز؛
   اصولا بعد از ارسال ویدیوهای سلفی تا حدود 7 روز بعد نتیجه مشخص و پیج مجددا در دسترس قرار خواهد گرفت.

 197. سلام من change password میزنم بعد وارد میکنم اکانتمو بالا نمیاره و بعد میزنه forgot password و ایمیل میزنه که از یه گوشیه دیگه وارد اکانتت شده نمیدونم چیکار کنم لطفاً راهنمایی کنید سپاس

 198. سلام وقتی میخوام باشماره رمز عوض کنم لینک میاد رو لینک میزنم ارور میده وارد لینک نمیشه وارد صفحه انیستا میشه

  1. سلام و احترام؛
   لطفا لینک تغییر رمز را کپی نموده و در مرورگر موبایل یا سیستم خود وارد کنید.

 199. سلام
  مطالب خیلی مفید بود ولی من با انفالویاب وارد شدم و اینستاگرام از اکانتم بیرونم کرد و هر چقدر رمز رو زدم وارد نشد واینستاگرام disble کرد
  چه کاری میتونم بکنم
  کمک کنید ممنون میشم

  1. سلام و احترام؛
   چنانچه اکانت شما غیرفعال شده است از طریق فرم زیر وضعیت حساب را به پشتیبانی اینستاگرام اعلام نمایید:
   help.instagram.com/contact/1652567838289083

 200. سلام.پیجمولاگ آوت کردم پسوردمم نمیدونم الان هرچی میزنم که رمزجدید بده وقتی قسمت درخواست لینک رومیزنم اخطارcsrf token missing or incorrectمیده چیکاربایدبکنم؟ازجای دیگه هم امتحان میکنم قسمت من ربات نیستم اصلابرامن نمیاد بعدارسال کددوباره ازم کد۸رقمی بک آپ رومیخوادکه ندارم.میشه لطفاراهنماییم کنید؟دارم دیونه میشم

 201. سلام . من از مرورگر کروم استفاده میکنم و لینک بازنشانی رمز میاد و لینک رو کپی میکنم و توی مرورگر باز میکنم ولی بازم بجای صفحه تغییر رمز ، صفحه ورود و ثبت نام میاد . اونجایی که گفتین موقع ورود نام کاربری یا شماره تلفن ، یه کپچا میاد ، واسه من کپچا نمیاد و یه پیام نشون میده که میگه لینک بازنشانی ارسال شد ولی هربار لینک رو کپی و سرچ میکنم ، صفحه ثبت نام میاد. به نظرتون چیکار باید بکنم ؟ ممکنه بخاطر به روز نبودن کروم باشه ؟

 202. سلام خسته نباشید من اکانتم خود ب خود اومد بیرون و رمزشم میزنم وارد نمیشه درخاست رمز دوباره هم میکنم ی رمز شیش رقمی ارسال میشه ولی دوباره ی صفحه ای میاره ب اسم login
  reguest sent
  بعدشم چنتا گزینه میاره ک از اونا راهنمایی بگیرم اولیش send text message هستش ک اون بستس منظور نمیشه از اون استفاده کرد دومیشم use backup code هس ک رمز اونم میزنم میگ اشتباهه
  الا نمیدونم چیکار کنم عکس از خودمم ندارم ک روشای دگ رو امتحان کنم ممنون میشم پاسخگو باشید

 203. سلام استاد … بنده گوشی مو فلش،کردم . اینستاگرامم رمز عبورش رو یادم نیست اما نام کاربری و شماره تلفن رو میدونم اما شماره میزنم پیج اصلیم نمیاد بالا پبچ دومم میاد بالا چی شدپیج اصلیم؟ راهی هست بیاد بالا ؟

  1. سلام و احترام؛
   چنانچه با شماره همراه خود بیش از یک اکانت ایجاد کرده اید در مرحله ابتدایی بهتر است ایمیل ثبت شده روی اکانت مورد نظرتان را درج کنید.

 204. سلام جناب ببخش من یه هفته ای است که اینستا گرام من باز نمیشه فقط یه صفحه سفید هست چکار باید کنم ممنونم

 205. سلام چرا پیج من یه هفته هست باز نمیشه ممنونم صفحه سفید هست

 206. سلام و وقتتون بخير
  من براي بازيابي پسورد اينستا از ايميل استفاده ميكنم و ايميل هم كاملا درسته چون خود اينستا هم يك بخشش رو نمايش ميده
  و پيغام ميده كه يك ايميل ارسال شد
  ولي متاسفانه در ايميلم هيچ چيزي نمياد
  حتي اسپم رو هم ميبينم ولي نيست
  چكار بايد بكنم؟
  ممنون ميشم راهنمايي كنيد خيلي برام موضوع حياتي هست.

  1. سلام و احترام؛
   متاسفانه با توجه به اختلالات اخیر دریافت ایمیل ها با کمی تاخیر مواجه است و می بایست چندین مرتبه مراحل را دنبال کنید.

 207. با سلام و احترام
  برای من کد به ایمیلم ارسال شده ولی بازم اینستا بالا نمیاد

 208. سلام پسورد اینستا را فراموش کردم هر چقدر درخواست ایمیل میدم ایمیلی دریافت نمیکنم .با شماره موبایلم هم در ارتباط نیست پیجم.چه راهی داره و از کجا بفهمم نکنه ایمیل دیگری به اینستادادم که ایمیل برام نمیاد.خواهشا کمک کنید

  1. سلام و احترام خانم لطفی عزیز؛
   اخیرا دریافت لینک های بازیابی رمز عبور اینستاگرام در پیامک های تلفن همراه و ایمیل با اختلال و کندی مواجه است و می بایست چندین مرتبه این مراحل را تست کنید تا ارسال شود.

 209. سلام خسته نباشین من ایملی ثبت نکردم . و برای موبایل من لینک ارسال میشه مثل این
  وقتی روش میزنم صفه ریست پسورد نمیاد فقط خود برنامه بالا میاد حتی دارخل مورگر امتحان کردم یه راحنمای کنید

  1. سلام و احترام؛
   از طریق اینستاگرام وب نیز اقدام نموده اید؟

 210. سلام
  خسته نباشید
  من رمز رو با استفاده از تنظیمات برنامه عوض کردم ولی save password نیومد برام

  الان زمز من تغییر کرده ؟ البته نوشته که به تازگی تغییر کرده

  1. سلام و احترام؛
   پس از تغییر رمز به صورت خودکار از نرم افزار لاگ اوت خواهید شد.
   چنانچه این مورد رخ داد جهت ورود رمز جدید را تست نمایید.

 211. عی هواااااااار😭😭😭😭 تمام کارایی که با شکل توضیح دادید انجام دادم😭😭😭😭ولی اصلا مث عکس نبود،بعد یه پیامک اومد که اصلا کد نبود زده بود 😭😭😭ضربه بزنید تا وارد شوید.عییبیی هواااااار آخرشم برام به حساب جدید فرستاد😭😭😭😭 توروخدا یه کاری کنید،الان۴ ساعت و خورده ای 😭😭😭به ولله دارم چل میشم ،😭😭😭😭 نه اصلا چل شدم چرا نمی‌رسید به درحواستم دیوانم کرد و. و نشد😭😭😭عی هوااااااااار
  مغزم دیگه نمیشه ،،،،……….لطفاً کمک کنید….کمک….کمک…..کمک…..کمک…
  .
  کمک……..کککککککمممممممممممکککککککک

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   ظاهرا به جای تغییر رمز، اکانت جدیدی ایجاد نموده اید. به کمک مقاله زیر می توانید نحوه جابجا شدن بین اکانت های اینستاگرام را آموزش ببینید. سپس به اکانت قبلی خود لاگین کنید.
   چگونه روی یک موبایل چند حساب اینستاگرام داشته باشیم؟

 212. سلام خسته نباشید من یک ماه اینستام حذف کردم هر کارکردم نصب نشد روی ایمیل بود. میزنه پیوند ایمیل ارسال ولی اصلا کد ایمیل برام نمیاد.

 213. سلام وقتتون بخیر
  بنده رمز اینستاگرامم رو فراموش کردم و شماره موبایل بهش دادم. اما متاسفانه هرچی میزنم و درخواست لینک بازیابی میکنم هیچ لینکی واسم ارسال نمیشه و نمیتونم بازیابی کنم. ایا راه چاره ای هست برای این مشکل

  1. سلام و احترام؛
   متاسفانه به دلیل اختلالات فعلی این مورد رخ میده و هیچ راهکاری جز امتحان چندین و چند باره نیست تا بالاخره لینک دریافت بشه…

 214. سلام من برای بازیابی با شماره یا نام کاربری با خطای (به دلیل تنظیمات امنیتی نمی‌توان به این شماره پیوندی فرستاد لطفا با ایمیل امتحان کنید بعد ب ایمیلم دسترسی ندارم ممنون میشم کمک کنید

  1. سلام و خسته نباشید. من تا به حال چند بار از همین روش پسوردمو بازیابی کردم. اما الان دوباره این اتفاق برام افتاده ولی هرکاری میکنم نمیتونم بازیابی کنم. اولا که چیزهایی که نشون میده و میخواد چه داخل سایت چه برنامه، اصلا دیگه مثل قبل (روشی که شما فرمودید) نیست و اینکه میگه به دلایل تنظیمات امنیتی اکانت شما، نمیتونیم پیامک بازیابی بدیم بهتون. اکانتم با شماره موبایل ساخته شده و تنها راه بازیابی همین پیامکه.واقعا اعصابم خرد شده. توروخدا بگید چه باید کرد.

   1. سلام و احترام؛
    روش های بازیابی از طریق پیامک، ایمیل و فیسبوک (در صورت اتصال) می باشد و متاسفانه اگر از این سه راهکار موفق به بازیابی نشدید می بایست با پشتیبانی اینستاگرام در ارتباط باشید.

 215. سلام وقتتون بخیر
  من رمز اینستاگرامم رو فراموش کردم، از طریق شماره نمیتونم وارد بشم (چون رمز ۲ مرحله ای پیجم رو فعال کرده بودم) از طریق ایمیل هم با اینکه مینویسه لینک به ایمیل ارسال شده ، ولی هیچ پیامی به ایمیلم نمیاد…
  از طریق سایت اینستاگرام هم امتحان کردم اما وقتی ایمیل یا اکانتم رو مینویسم و گزینه send login link رو میزنم ، دوباره سایت به صفحه اول برمیگرده …

  از طریق اون روشی که میگه توی اکانتتون عکسی از خودتون هست؟ هم امتحان کردم و حتی از طریق پیامک کد ۶ رقمی هم واسم ارسال میشه ، ولی صفحه ی بعدی که بتونم کد ۶ رقمی رو وارد کنم واسم نمیاد …
  ممنون میشم کمکم کنین

 216. سلام وقتتون بخیر ببخشید سوالی داشتم ازتون
  من پیام رو از دست دادم نام پیجم رو آوردم هرکاری میکنم گذرواژه را یادم نمیاد فراموش کردم کمک میکنید که من پیجم رو به دست بیارم لطف میکنید 🙏

  1. سلام دوست عزیز؛ در همین مقاله توضیح داده شده که به چه صورت از گزینه بازیابی رمز در اینستاگرام استفاده کنید.

 217. سلام وقت بخیر
  ببخشید من پیج اینستایی دارم رمزشو فراموش کردم که هم روی شماره هست هم ایمیل. بعد اون شماره الان سوخته ایمیل هم کلا فراموش کردم و الان واقعا نمیدونم باید چکار کنم میشه راهنماییم کنید

  1. سلام دوست عزیز، لطفاً وارد قسمت Get more help شوید و سپس گزینه ی Cant access this email or phone number را انتخاب کنید، سپس نام کاربری و گزینه ی Forgotten password را انتخاب کنید ،در صفحه ی جدید بجای ایمیل و شماره نام کاربری را وارد کنید و گزینه ی Need more help را بزنید و وارد صفحه ی Help us Recover Your Account شوید و گزینه ی I cant access this email or phone number را انتخاب کنید تا فرمی برای شما ارسال شود و با پر کردن فرم صفحه ی شما بازگزدانی می شود.

 218. سلام می شه به منم کمک کنید اعصابم خورد شد اصلا نمی تونم وارد اکونت اینستاگرامم بشم . اون قسمتی که باید شماره تلفن یا ایمیل را وارد کنیم را هم وارد می کنم اما گزینه ی ربات نیستم برای من نمیاد و دوباره می ره توی صفحه ی اصلی… میشه راهنماییم کنید ؟

  1. سلام روزبخیر دوست عزیزم؛
   حتما با برنامه تغییر ایپی این کار را انجام دهید چنانچه مشکلی در اتصال وجود داشت در برنامه تغییر ایپی کشورهای مختلف را امتحان کنید.

 219. سلام
  برای هر حساب رمز جداگانه باید تعریف بشه یا اگر فراموش کردن رمز برای یکی از حساب ها زدی و بعد رمز و ریست کردی
  برای همه ی حساب هاست یا نه ؟

  1. سلام روزبخیر طاهره عزیز؛
   بله برای هر اکانت باید به طور مجزا رمز تعریف یا تغییر داده شود.

 220. سلام خسته نباشید
  من دیروز پسورد اینستای خودمو عوض کردم و بعد از اینکه پسورد عوض شد اینستا به من گفت ثابت کن ربات نیستی و منم تو همون مرحله گیر کردم و ناگهان لاگ اوت شدم.البته تونستم برگردم و بعد از چند دقیقه بدون هیچ مشکلی پیجم رو برگردوندم.
  میخواستم بدونم آیا من هک شده بودم یا بخاطر عوض کردن پسورد بود؟
  این هم بگم که وقتی رفتم توی قسمت اطلاعات خودم فقط شماره تلفن داشتم و ایمیل نداشتم اما همون شماره تلفن هم هیچ تغییری نکرده بود
  لطفا بگید اگر هک بوده چطور پيگيري کنم و اینکه اگر هک بوده باشه و منو لاگ اوت کردن،میتونستن کاری کنن که من به راحتی دوباره لاگین بشم یا نه؟
  خیلی خیلی ممنون از شما

  1. سلام و احترام؛
   در هر برنامه ای زمانیکه رمز خود را تغییر می دهید تمام دستگاه های متصل، به صورت خودکار لاگ اوت می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *