شبکه های اجتماعی

چگونه روی یک موبایل چند حساب اینستاگرام داشته باشیم؟

اپلیکیشن instagram به تازگی این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده که بتوانند با یک اپلیکیشن چندین اکانت اینستاگرام داشته باشند و با سوئیچ کردن بین حساب ها به مدیریت اکانت های اینستاگرام خود بپردازند. در این مقاله از میزبان فا مگ قصد داریم به شما بگوییم چگونه دو یا چند اکانت اینستاگرام داشته باشید. اگر قصد ساخت دو اکانت اینستاگرام در یک گوشی را دارید با مقاله آموزش افزودن اکانت جدید به اینستاگرام ما را همراهی کنید.

چند حساب اینستاگرام در یک گوشی

امروزه به دلیل ویژگی چند اکانتی ارائه شده توسط اپلیکیشن instagram می توانید چندین اکانت اینستاگرام ایجاد کنید. ایجاد حساب کاربری دوم و یا داشتن چندین حساب اینستاگرام برای افرادی که از این شبکه اجتماعی برای اهداف مختلف استفاده می کنند کاملا ایده آل است. حساب چند کاربره ایسنتاگرام علاوه بر مدیریت بهتر اکانت ها، اجازه تردد بین دو اکانت ها، ورود و خروج، مدیریت نوتیفیکشن ها و… را نیز فراهم می سازد. بدین ترتیب بررسی حساب های کاربری بسیار ساده خواهد شد.

قابلیت چند اکانتی instagram به این معناست که می توان با یک اپلیکیشن همزمان به چندین اکانت لاگین و هر کدام را به طور جداگانه مدیریت کرد.

بعد از ساخت اکانت های ابتدایی، با چالش های زیر مواجه می شویم اما نگران نباشید در ادامه برای تمام این موارد پاسخ های جامعی ارائه می کنیم.

 • حداکثر تعداد اکانت اینستاگرام چند مورد است؟
 • چه محدودیت هایی در ساخت حساب چند کاربره داریم؟
 • نحوه افزودن اکانت دوم در اینستاگرام چگونه است؟
 • چطور بین چند اکانت اینستاگرام روی یک گوشی تردد کنیم؟
 • و…

حداکثر تعداد اکانت اینستاگرام چند تا است؟

داشتن چند اکانت در اینستاگرام ملزم به رعایت شرط خاصی است! در صورتی که از قبل 5 اکانت در لیست اکانت های فعال خود اضافه کرده باشید با انتخاب گزینه Add Account پیغامی ظاهر می شود مبنی بر اینکه شما حداکثر تعداد اکانت فعال را دارید و نمی توانید اکانت جدید اضافه کنید. برای حل این مشکل می توانید از اکانت های موجود خارج شوید و اکانت دیگری به لیست بیفزایید. 😉

نکته: توجه داشته باشید حداکثر تعداد اکانت اینستاگرام که هر کاربر می تواند به لیست اکانت های فعال خود افزوده و مدیریت کند 5 مورد است.
افزودن اکانت دوم در اینستاگرام

نحوه افزودن اکانت دوم در اینستاگرام

گاهی لازم است برای اهداف مختلف چندین اکانت اینستاگرام داشته باشیم و بتوانیم هر زمان که لازم بود به اکانت ها لاگین کرده و آنها را مدیریت کنیم. مدیریت چند حساب در اینستاگرام به ظاهر پیچیده است. برای این منظور نیاز به افزودن اکانت جدید در اینستاگرام داریم. دو روش برای افزودن حساب در اینستاگرام وجود دارد. مراحل زیر روش اول ساخت اکانت جدید در اینستاگرام را به ترتیب نمایش می دهد.

 1. برای افزودن اکانت جدید به اینستاگرام آخرین نسخه اپلیکیشن را دانلود و نصب نمایید.
 2. به حساب کاربری اینستاگرام خود لاگین کنید.
 3. از پایین پنجره وارد تب پروفایل شخصی تان شوید.
  تب پروفایل شخصی اینستاگرام
 4. حال از طریق لمس آیکن سه خطی بالای پنجره آیکن سه خطی اینستاگرام وارد بخش Settings اپلیکیشن instagram شوید.
 5. حالا برای افزودن حساب در اینستاگرام در پنجره باز شده به پایین صفحه اسکرول کنید و گزینه Add Account را انتخاب نمایید. در این مرحله با دو انتخاب مواجه هستید:
  1. Create New Accounts: با این گزینه در حساب کاربری می توانیم نسبت به ساخت چند اکانت روی یک گوشی اقدام کنیم.
  2. Log into Existing Account: به کمک این گزینه در حساب کاربری خود امکان لاگین کردن به اکانت های دوم به بعد اینتاگرام فراهم می شود. (اکانت هایی که قبلا ایجاد شده اند.)

  افزودن اکانت جدید در اینستاگرام

 6. در گام بعدی مراحل ساخت اکانت جدید را دنبال کنید. تا بتوانید بیش از یک حساب را در اپلیکیشن خود ایجاد و مدیریت نمایید.

1- استفاده همزمان از چند اکانت اینستاگرام در یک گوشی

در نسخه های قدیمی instagram قابلیت افزودن اکانت دوم وجود نداشت و کاربر برای لاگین کردن به سایر اکانت های خود باید از حساب کاربری جاری خارج و وارد اکانت دیگری می شد. بنابراین لازمه افزودن اکانت جدید به اینستاگرام قبل از هر چیز بروزرسانی برنامه به آخرین نسخه ارائه شده است.

دقت داشته باشید در این شیوه نسبت به ساختن چندین اکانت اینستاگرام روی یک گوشی اقدام می کنیم. سپس می توان حساب چند کاربره داشت. به منظور افزودن اکانت دوم در اینستاگرام در روش دوم، مسیر زیر را دنبال کنید:

 1. در گام اول برای داشتن حساب چند کاربره آیکن پروفایل شخصی خود را در گوشه پایین، سمت راست برنامه انتخاب نمایید.
 2. نام کاربری خود در بالای صفحه را لمس نمایید.
 3. از پنجره باز شده گزینه Add Acounts را به منظور افزودن حساب انتخاب کنید.
 4. اگر از قبل، اکانت دومی ندارید جهت ساخت اکانت جدید روی گزینه Create New Accounts کلیک کنید.افزودن اکانت جدید به اینستاگرام
 5. اکنون برای ایجاد حساب کاربری، در قسمت choose Username نام کاربری جدید را وارد نمایید.
  افزودن اکانت جدید به اینستاگرام
 6. در این مرحله لازم است شماره و یا ایمیل جدیدی وارد نمایید و سپس روی دکمه Next کلیک نمایید.
  دو اکانت اینستاگرام در یک گوشی
  نکته: توجه داشته باشید در این مرحله از ایمیلی استفاده نمایید که تا بحال برای ساخت اکانت instagram استفاده نشده باشد.
 7. حال پسورد دلخواه خود را وارد نمایید و مجددا دکمه Next را لمس نمایید.
  ساخت اکانت دوم در اینستاگرام
 8. در مراحل بعدی در صورت تمایل می توانید اطلاعات تکمیلی حساب instagram خود را نظیر تاریخ تولد و… وارد کرده و روی دکمه Next کلیک نمایید.
  افزودن اکانت دوم به اینستا
 9. اگر تمایلی به تکمیل مراحل بعدی ساختن اکانت جدید ندارید با انتخاب گزینه Skip می توانید از آنها عبور کنید.
  افزودن اکانت جدید در اینستاگرام

در انتها با پیغامی مواجه می شوید که اعلام می کند حساب کاربری شما با موفقیت ایجاد شد.

پس از افزودن اکانت ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که چگونه وارد اکانت قبلی اینستاگرام خود شویم؟ برای برگشت به حساب کاربری قبلی خود باید نام کاربری تان در بالای پنجره را لمس نمایید و نام اکانت قبلی خود را انتخاب نمایید.

2- چگونه وارد اکانت دوم اینستاگرام شویم؟

وقتی چند اکانت اینستاگرام روی یک گوشی داشته باشید نسخه های جدید instagram این امکان را برای کاربران خود فراهم می کنند تا بتوانند بدون نیاز به خروج از حساب کاربری مشخصات اکانت جدید را وارد کرده و به صورت همزمان چندین اکانت را مدیریت نمایند. اگر می خواهید بین اکانت های خود سوئیچ کنید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. از بین تب های پایین برنامه روی تب پروفایل شخصی تان بروید.
 2. حال روی نام کاربری تان در بالای صفحه ضربه بزنید.
 3. اگر از قبل به سایر اکانت های ایجاد شده خود لاگین کرده باشید در پنجره باز شده لیست اکانت های فعال را مشاهده خواهید کرد. در این صورت می توانید اکانتی که قصد دارید وارد آن شوید را از لیست حساب های کاربری اینستاگرام انتخاب نمایید. در غیر اینصورت با انتخاب گزینه Add Acounts در صفحه لاگین نام کاربری و پسورد اکانت هایی که از قبل ساخته اید را وارد کرده و به لیست اکانت های فعال موبایل خود اضافه نمایید.
  افزودن اکانت جدید به اینستاگرام نکته: در صورتی که حساب های کاربری قبلی خود را (حداکثر 5 حساب) به لیست اکانت ها اضافه کرده باشید پس از لمس نام کاربری تان در بالای صفحه لیست سایر حساب های کاربری تان را مشاهده خواهید کرد.
  همچنین می توانید در بخش تنظیمات instagram خود از همه حساب های کاربری تان Log Out کنید.
 4. اکنون در پنجره ظاهر شده گزینه Log into Existing Account را انتخاب نمایید.
  افزودن اکانت جدید به اینستاگرام
 5. در مرحله بعد برای ورود به اکانت اینستاگرام دوم، گزینه Switch Accounts را لمس کنید.
  افزودن اکانت دوم به اینستاگرام
 6. حال در صفحه login نام کاربری و پسورد اکانتی که می خواهید به آن لاگین کنید را وارد نمایید. بدین صورت به راحتی می توانید چندین اکانت روی گوشی موبایل خود داشته و آن ها را مدیریت نمایید.

حذف اکانت از لیست اکانت های اینستاگرام

توجه داشته باشید به صورت پیش فرض امکان تردد و مدیریت 5 حساب روی یک اپلیکشن فراهم است. یکی از مواردی که در این بخش می خواهیم به آن بپردازیم این است که شما می توانید هر زمان که مایل بودید حساب های بلا استفاده را از لیست حساب های فعال خود حذف نمایید.

نکته: توجه داشته باشید این کار باعث حذف حساب نمی شود و تنها از حساب کاربری مورد نظر خارج می شوید.

 1. ابتدا در تب پروفایل کاربریتان نام حساب کاربری که قصد حذف آن از لیست اکانت های فعال را دارید انتخاب نمایید.
 2. سپس از طریق منوی سه خطی گوشی وارد بخش تنظیمات حساب شوید.
 3. به پایین صفحه اسکرول کنید و گزینه [Log Out [Accounts Name را انتخاب نمایید.
 4. پس از انجام این عمل اکانت مورد نظر از لیست اکانت های فعال instagram شما حذف می گردد.

به منظور خروج از همه اکانت های instagram در این بخش گزینه Log Out of All Accounts را انتخاب نمایید.

در صورتی که تمایل دارید اکانت خود را برای همیشه غیرفعال و حذف نمایید مقاله آموزشی حذف و غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام را مطالعه نمایید.

آنچه لازم است در مورد افزودن اکانت اینستاگرام بدانید

 • چگونه دو اکانت اینستاگرام داشته باشیم؟
  برای افزودن اکانت جدید به اینستاگرام گزینه Add Accounts را در بخش Settings اینستاگرام انتخاب نمایید. همچنین در تب پروفایل شخصی تان با لمس نام کاربری در بالای صفحه نیز می توانید به این گزینه دسترسی پیدا کنید. پیشنهاد می شود ابتدا مقاله ساخت حساب اینستاگرام را مطالعه سپس آن را به لیست اکانت های فعال خود اضافه نمایید.
 • چگونه با یک ایمیل دو اکانت اینستاگرام بسازیم؟
  چنین چیزی امکان پذیر نیست. با هر ایمیل و با هر شماره تلفن تنها می توان یک اکانت اینستاگرام ایجاد کرد.
 • چگونه وارد اکانت قبلی اینستاگرام خود شویم؟ 
  با لمس نام کاربری خود در بالای صفحه می توانید به اکانت های فعال اینستاگرام خود لاگین کنید و چند اکانت اینستاگرام روی یک گوشی موبایل داشته باشید.
 • از کجا بفهمیم چند اکانت اینستاگرام داریم؟
  هیچ راهی وجود ندارد تنها حالت ممکن این است که اطلاعات تمامی حساب های ایجاد شده خود را در جایی یادداشت نمایید.
 • چند اکانت در اینستاگرام میتوان ساخت؟
  در اینستاگرام محدودیتی برای ساخت اکانت وجود ندارد اما تعداد اکانت اینستاگرام برای مدیریت همزمان آنها، حداکثر 5حساب کاربری می باشد. اما نکته ای که وجود دارد این است که برای هر اکانت نیاز به یک آدرس ایمیل خواهید داشت. داشتن چند اکانت در اینستاگرام ملزم رعایت اصل 5 حساب کاربری است یعنی در حالت پیشفرض بین 5 اکانت می توان جابجا شد.
 • زمانی که چندین اکانت فعال در اینستاگرام داریم اعلان های دریافتی مربوط به کدام اکانت خواهد بود؟
  بعد از افزودن اکانت جدید به اینستاگرام، اعلان های دریافتی مربوط به اکانتی است که در صفحه آن حضور دارید.
 • لازمه ایجاد دو اکانت اینستاگرام در یک گوشی چیست؟
  برای ایجاد اکانت دوم اینستاگرام قبل از هر چیز نیاز به یک آدرس ایمیل و یا شماره تلفن دیگر خواهید داشت. در واقع شرط ساختن اینستاگرام چند اکانته داشتن ایمیل یا شماره های مجزا می باشد.
 • آیا می توانم چندین حساب کاربری اینستاگرام را به فیس بوک متصل کنم؟
  بله. فقط در نظر داشته باشید با اتصال به اکانت فیس بوک دوستانتان اعلانی دریافت خواهند کرد مبنی بر اینکه شما از این حساب کاربری در اینستاگرام استفاده می کنید.

از اینکه میزبان فا مگ را تا انتها همراهی کردید سپاسگزاریم. در این مطلب سعی کردیم تمام چالش های پیش رو برای شخصی که قصد دارد چند اکانت اینستاگرام در یک گوشی داشته باشد را مورد بحث و بررسی قرار دهیم. نحوه افزودن اکانت جدید به اینستاگرام،حذف اکانت از لیست اکانت های اینستا، سوئیچ بین دو اکانت اینستاگرام و… از موارد مورد بررسی در این آموزش بود. یکی از مزایای افزودن اکانت جدید به اینستاگرام این است که به صورت ساده تری می توان به مدیریت آن ها پرداخت. امروزه اینستاگرام چند کاربره بسیار مورد توجه قرار دارد به ویژه اگر برای وب سایت خود چندین حساب ایجاد کرده باشید. همچنین اکنون می دانید که حداکثر تعداد اکانت اینستاگرام چه تعدادی است.

در صورت تمایل دیدگاه های خود را پیرامون این مقاله مطرح نمایید.

سایر آموزش های اینستاگرام

نوشته های مشابه

‫38 دیدگاه ها

 1. سلام خسته نباشین
  ببخشید من یه پروفایل شخصی دارم به علاوه یه اکانت کاری که دست چند نفره
  بعد زمانی که چند نفر با هم اکتیو هستن توی پروفایل کاری اطلاعات پروفایلهای شخصی بقیه هم برمون میاد همه همینطورن
  یعنی میتونیم سوییچ کنیم روی پروفایل دوستامون
  چیکار میشه کرد؟؟لطف میکنین ممنون

  1. سلام و احترام؛
   بله یک گزینه ای وجود داره که میتونه اکانت ها رو به همدیگه لینک کنه مثلا با ورود به اکانت A به صورت خودکار اکانت B هم در دسترس هستش. برای این مورد باید لینک بین حساب ها شکسته بشه. در صورتی که یکی از اکانت هاتون هک بشه امکان دسترسی به اکانت لینک شده هم به راحتی میسر هستش.
   به اکانت مورد نظرتون رجوع کنید در قسمت SETTINGS روی گزینه MULTI-ACCOUNT-LOGIN کلیک کنید. روی سه نقطه مقابل تصویر پروفایل کلیک و گزینه REMOVE رو بزنید به این صورت اتصال اکانت ها شکسته میشه.
   برای تمام اکانت هایی که به همدیگه متصل شدن این اقدام باید انجام بشه.

 2. سلام.ببخشین خیلی ذهنم درگیر این مساله س لطفااااااا کمکم کنید. یه اکانت ساختم بعد موقع ساختنش اشتباهی دستم خورد با ایمیل اکانت قبلیم وارد شدم. بدون اینکه رمز وارد کنم بعد لاگ اوت زدم حالا نمیتونم برش گردونم با رمز اکانت اصلیمم امتحان کردم. ارسال با ایمیلم میزنم برا رمز تغییر رمز پیج اصلیم میاد. لطفا کمکم کنین

 3. سلام من دو اکانت از قبل داشتم و الان اوردمشون . اطلاعاتشونو عوض کردم و شماره هردو یکیه . یعنی برای هر دو اکانت یک شماره تلفن مشترک زدم و شد . آیا این در آینده مشکل ساز خواهد بود ؟

  1. سلام روزبخیر؛
   ممکنه زمان تغییر یابازیابی رمز به مشکل بر بخورید.
   حتما برای هر کدوم ایمیل مجزا تعریف کنید.

   1. ارسال با ایمیلم میزنم برا رمز تغییر رمز پیج اصلیم میاد. لطفا کمکم کنین.در واقع با اون گزینه log in easily by using an exiting accont وارد شدم. کمکمم کنیددد لطفا :((((

 4. سلام و ممنون بابت اطلاعات خوبتون

  اگر من با اكانت فعليم يه حساب ديگه اضافه كنم، آيا مخاطبين من ميفهمن كه حساب جديد ايجاد شده مربوط به همان اكانت اصليم هست؟
  به صورت ساده مخاطبينم متوجه ميشن من دوتا پيج دارم يا نه ؟

  سپاسگزارم بابت راهنمايي

  1. سلام روزبخیر؛
   به صورت معمول موقع ساخت اکانت یکسری اکانت رو متقابلا تحت عنوان ساجست به یکدیگر معرفی میکنه ممکنه برای مخاطبینتون داخل این لیست قرار بگیرید.

 5. زمانیکه اکانت دوم میسازیم ،آیا کسی که تو پیج اولمون هست مطلع خواهد شد؟

  1. سلام روزبخیر؛
   گاها بر اساس مخاطبان گوشی یا کانتکت های ایمیلی ممکنه اکانتتون به صورت ساجست به برخی افراد معرفی بشه.

 6. سلام دوستان من میخواهم بدون اینکه کسی متوجه بشع اینستا نصب کنم چون مخالف هستن
  بعد میخوام دو تا اکانت داشته باشم و نمیخواهم یک ایمیل دیگه علاوه بر ایمیلم داشته باشم و نمیخوام ایمیل جدید ایجاد کنم ایا میتونم برای اکانت اولم از شماره و برای اکانت دوم از ایمیل استفاده کنم؟
  و اگ میشه نمیخوام کسی از مخاطبینم بفهمه میشه ایا راهنمایی کنین لطفا

 7. سلام وقت بخرمن یه پیج فزروشگاهی دارم مخصوص فروش لباس تازه شروع کردم البته پیج حددوایکساله است ولی من تازه لباس میفروشن ازطریق این پیج هزینه ندارم پیجموبدم برام به پیجهای دیگه تبلیغ کنن ولی اومدصدتاپیج درست کردم که پیج مورتبلیغ کنم ولی صدتاپیج روروی یه گوشی نصبن البته ازطریق برنامهای همزادصدتااینستاروکچپی کردم تاتونستم اینکارروبکنم الان سوالم اینه من باهرپیج میخوام روزی ده تابیست کامنت زیرپستهای که تواکسپلورهستن پیج اصلیم روتبلیغ کنم ایااینستامیفهمه که این صدتاپیج رویه گوشی هستن وبلاک نمیکنه ؟؟نمیخوام بلک کامنت بشم که بتونم هرروزکامنت بزارم

  1. سلام دوست عزیز اگه فعالیت غیر طبیعی شما انجام بدین اینستاگرام متوجه میشه و میفهمه صد در صد چون ای پی شما رو میخونه حتی ممکنه کلا ای پی شما رو بلاک کنه

 8. سلام وقتتون بخیر باشه . ایا اگه به اکانت فعلیم حساب دیگری اضافه کنم( بصورتی که نیازی به وارد کردن مجدد شماره تلفن و یا ایمیل برای ثبت نام نداشته باشه ) بعدا میتونم اکانتی که اول اول ایجاد کردم رو حذف کنم جوری که اکانت دومم حذف نشه؟یا به هم وابستن؟

  پیشاپیش ممنونم از جوابتون

  1. سلام روزبخیر؛
   بله امکان حذف اکانت ها وجود داره اکانت ها مجزا از هم هستن و مشکلی در این خصوص نیست.

 9. سلام وقت بخیر . تا بحال این مورد به گوشتون رسیده که اکانت خصوصی کسی رو بلاک کرده باشی و وقتی که از بلاک درش بیاری برای لحظاتی پست های خصوصی شو ببینی؟ برای من این اتفاق افتاده ممکنه از باگ اینستاگرام در مرورگر باشه؟!

  1. سلام دوست عزیز احتمال داره از کش به جا مونده از برنامه باشه چیز خاصی نیست

 10. ممنونم از پاسخگوییتون . ولی من قبلا فالوش نداشتم که صفحش بره تو کش مرورگر

 11. سلام . یکی از دوستان خواست اکانت اینستاشو کامل پاک کنم البته رمزشو یادش نبود . منم اشتباهی یه اکانت دیگه روی همون شماره قبلی ساختم . بعدش اکانتی که خودم ساختم رو کامل پاک کردم . حالا شماره اش از اکانت اولی که خودش ساخته بود هم پاک شده . یعنی وقتی فراموش کردن رمز رو میزنم بجای شماره اش فقط بازیابی با اکانت فیسبوک هست که طرف اصلا حتی جیمیلم نداره چه برسه به فیسبوک . حالا نه میتونه اکانتشو بیاره نه پاک کنه . خدایا چه غلطی کردم .
  وقتی اکانت دومی رو پاک میکردم پیام اکانت شما تا یه ماه دیگه پاک میشه و تا اون موقع برای کسی قابل دیدن نیست . تا اون موقع فرصت دارید که بازیابی اکانت رو بزنید . ولی هیچ جایی برای بازیابی پیدا نکردم و وقتی نام کاربریشو میزنم هیچ چیزی پیدا نمیکنه . اگه بتونم اونو بیارم شاید شماره اکانت اول هم برگرده.
  ببخشین طولانی شد اگه کسی راهی بلده برای برگردوندن اکانت اولی بگه ممنون میشم .

 12. سلام من یه اکانت فیک ساختم با شماره موبایل اکانت اصلیم و اگر با اون اکانت فیک به مخاطبین اکانت اصلیم پیام بدم به طور ناشناس ایا متوجه میشن من هستم یا نه ممنون

 13. سلام آیا داشتن ۲ اکانت همزمان در اینستا برای دیگران قابل مشاهده است یعنی این که اگر من با اکانت اولم کسی فالو کنم و دوباره با همان اکانت دومم همون شخص را فالو کنم در صورتی که ایمیل های هر دو‌پیج متفاوت ایا باز هم‌متوجه میشود که من همون شخص با اکانت اول هستم

  1. سلام روزبخیر؛
   اکانت ها کاملا مجزا هستند و هیچگونه لینکی به همدیگه ندارن در حالت طبیعی قابل تشخیص نیستند.

 14. سلام وقتتون به خیر
  من یه اکانت تویه اینستاگرام داشتم. الان رمزش رو یادم رفته
  برای بازیابی رمز شماره تلفنمو میزنم میگه user not found
  آدرس اکانت رو میزنم میگه به شمارتون یه اس ام اس فرستادیم. اون اس ام اس و باز میکنم دوباره میره صفحه اول اینستاگرام
  لطفا راهنماییم کنید

 15. سلام. ایا مث تلگرام میشه ی نفردیگه ارطریق گوشیش وارد اینستا ی نفردیگ بشه؟؟
  اگ میشه چجوری باید اونارو دیلیت کنیم؟

 16. سلام وقت بخیر. بنده سه حساب مجزا در اینستاگرام ادد کردم که هرکدوم ایمیل و شماره بخصوصی داره.ولی یکی از حساب ها به دلیل فالو کردن تعداد زیادی موقتا بلاک شده و به دنبالش یه حساب دیگه هم بلاک شده بااینکه فعالیتی در اون نداشتم. اما حساب سوم بلاک نیست. ممکنه راهنماییم بفرمایید؟

  1. سلام دوست عزیز بلاک شدن ممکن دلایل دیگه ای داشته مثل استفاده از برنامه تغییر ایپی که من احتمال می دهم که از اون باشه اگر مشکل حل نشد پسوردتون رو عوض کنید.

 17. سلام
  گوشیم رو ریست فکتوری کردم و اینستاگرام رو مجدد نصب کردم قبلا 4 اکانت داشتم اما الان فقط یکیش بازیابی شده و بقیه رو ندارم
  علت چیست و راهی برای بازیابی وجود داره ؟
  ممنون

 18. سلام
  من می خواستم درست کنم بعد که میرم همه کار ها رو می کنم که دیگه میزنه … به اینستا خوش امدید و می خوام کلمه بعد رو بزنم بعد چند ثانیه یک خط قرمز میاید بالای صفحه و هیچ اتفاقی نمی افتد

 19. سلام من دو اکانت با دو شماره مجزا روی دو گوشی دارم الان میخوام دواکانتم روی یک گوشی باشه باید چیکار کنم؟

  1. سلام و احترام؛
   طبق همین آموزش می بایست عمل کنید ولی در مرحله 4 روی گزینه login کلیک کنید و اطلاعات ورود به اکانت را در فیلدهای مربوطه وارد کنید.

 20. سلام خسته نباشید
  من دو اکانت در اینستا دارم
  میخواستم بدون اگه اکانتی که اول ساختم رو حذف دائم کنم
  اکانت دومم هم حذف میشود؟

 21. ببخشید امکان این هست که در یک گوشی ده تا یا حتی بیشتر اکانت اینستاگرام بسازیم؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا