شبکه های اجتماعی

چگونه روی یک موبایل چند حساب اینستاگرام داشته باشیم؟

اپلیکیشن instagram به تازگی این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده که بتوانند با یک اپلیکیشن چندین اکانت اینستاگرام داشته باشند و با سوئیچ کردن بین حساب ها به مدیریت اکانت های اینستاگرام خود بپردازند. در این مقاله از میزبان فا مگ قصد داریم به شما بگوییم چگونه دو یا چند اکانت اینستاگرام داشته باشید. اگر قصد ساخت دو اکانت اینستاگرام در یک گوشی را دارید با مقاله آموزش افزودن اکانت جدید به اینستاگرام ما را همراهی کنید.

چند حساب اینستاگرام در یک گوشی

امروزه به دلیل ویژگی چند اکانتی ارائه شده توسط اپلیکیشن instagram می توانید چندین اکانت اینستاگرام ایجاد کنید. ایجاد حساب کاربری دوم و یا داشتن چندین حساب اینستاگرام برای افرادی که از این شبکه اجتماعی برای اهداف مختلف استفاده می کنند کاملا ایده آل است. حساب چند کاربره ایسنتاگرام علاوه بر مدیریت بهتر اکانت ها، اجازه تردد بین دو اکانت ها، ورود و خروج، مدیریت نوتیفیکشن ها و… را نیز فراهم می سازد. بدین ترتیب بررسی حساب های کاربری بسیار ساده خواهد شد.

قابلیت چند اکانتی instagram به این معناست که می توان با یک اپلیکیشن همزمان به چندین اکانت لاگین و هر کدام را به طور جداگانه مدیریت کرد.

بعد از ساخت اکانت های ابتدایی، با چالش های زیر مواجه می شویم اما نگران نباشید در ادامه برای تمام این موارد پاسخ های جامعی ارائه می کنیم.

 • حداکثر تعداد اکانت اینستاگرام چند مورد است؟
 • چه محدودیت هایی در ساخت حساب چند کاربره داریم؟
 • نحوه افزودن اکانت دوم در اینستاگرام چگونه است؟
 • چطور بین چند اکانت اینستاگرام روی یک گوشی تردد کنیم؟
 • و…

حداکثر تعداد اکانت اینستاگرام چند تا است؟

داشتن چند اکانت در اینستاگرام ملزم به رعایت شرط خاصی است! در صورتی که از قبل 5 اکانت در لیست اکانت های فعال خود اضافه کرده باشید با انتخاب گزینه Add Account پیغامی ظاهر می شود مبنی بر اینکه شما حداکثر تعداد اکانت فعال را دارید و نمی توانید اکانت جدید اضافه کنید. برای حل این مشکل می توانید از اکانت های موجود خارج شوید و اکانت دیگری به لیست بیفزایید. 😉

نکته: توجه داشته باشید حداکثر تعداد اکانت اینستاگرام که هر کاربر می تواند به لیست اکانت های فعال خود افزوده و مدیریت کند 5 مورد است.
افزودن اکانت دوم در اینستاگرام

نحوه افزودن اکانت دوم در اینستاگرام

گاهی لازم است برای اهداف مختلف چندین اکانت اینستاگرام داشته باشیم و بتوانیم هر زمان که لازم بود به اکانت ها لاگین کرده و آنها را مدیریت کنیم. مدیریت چند حساب در اینستاگرام به ظاهر پیچیده است. برای این منظور نیاز به افزودن اکانت جدید در اینستاگرام داریم. دو روش برای افزودن حساب در اینستاگرام وجود دارد. مراحل زیر روش اول ساخت اکانت جدید در اینستاگرام را به ترتیب نمایش می دهد.

 1. برای افزودن اکانت جدید به اینستاگرام آخرین نسخه اپلیکیشن را دانلود و نصب نمایید.
 2. به حساب کاربری اینستاگرام خود لاگین کنید.
 3. از پایین پنجره وارد تب پروفایل شخصی تان شوید.
  تب پروفایل شخصی اینستاگرام
 4. حال از طریق لمس آیکن سه خطی بالای پنجره آیکن سه خطی اینستاگرام وارد بخش Settings اپلیکیشن instagram شوید.
 5. حالا برای افزودن حساب در اینستاگرام در پنجره باز شده به پایین صفحه اسکرول کنید و گزینه Add Account را انتخاب نمایید. در این مرحله با دو انتخاب مواجه هستید:
  1. Create New Accounts: با این گزینه در حساب کاربری می توانیم نسبت به ساخت چند اکانت روی یک گوشی اقدام کنیم.
  2. Log into Existing Account: به کمک این گزینه در حساب کاربری خود امکان لاگین کردن به اکانت های دوم به بعد اینتاگرام فراهم می شود. (اکانت هایی که قبلا ایجاد شده اند.)

  افزودن اکانت جدید در اینستاگرام

 6. در گام بعدی مراحل ساخت اکانت جدید را دنبال کنید. تا بتوانید بیش از یک حساب را در اپلیکیشن خود ایجاد و مدیریت نمایید.

1- استفاده همزمان از چند اکانت اینستاگرام در یک گوشی

در نسخه های قدیمی instagram قابلیت افزودن اکانت دوم وجود نداشت و کاربر برای لاگین کردن به سایر اکانت های خود باید از حساب کاربری جاری خارج و وارد اکانت دیگری می شد. بنابراین لازمه افزودن اکانت جدید به اینستاگرام قبل از هر چیز بروزرسانی برنامه به آخرین نسخه ارائه شده است.

دقت داشته باشید در این شیوه نسبت به ساختن چندین اکانت اینستاگرام روی یک گوشی اقدام می کنیم. سپس می توان حساب چند کاربره داشت. به منظور افزودن اکانت دوم در اینستاگرام در روش دوم، مسیر زیر را دنبال کنید:

 1. در گام اول برای داشتن حساب چند کاربره آیکن پروفایل شخصی خود را در گوشه پایین، سمت راست برنامه انتخاب نمایید.
 2. نام کاربری خود در بالای صفحه را لمس نمایید.
 3. از پنجره باز شده گزینه Add Acounts را به منظور افزودن حساب انتخاب کنید.
 4. اگر از قبل، اکانت دومی ندارید جهت ساخت اکانت جدید روی گزینه Create New Accounts کلیک کنید.افزودن اکانت جدید به اینستاگرام
 5. اکنون برای ایجاد حساب کاربری، در قسمت choose Username نام کاربری جدید را وارد نمایید.
  افزودن اکانت جدید به اینستاگرام
 6. در این مرحله لازم است شماره و یا ایمیل جدیدی وارد نمایید و سپس روی دکمه Next کلیک نمایید.
  دو اکانت اینستاگرام در یک گوشی
  نکته: توجه داشته باشید در این مرحله از ایمیلی استفاده نمایید که تا بحال برای ساخت اکانت instagram استفاده نشده باشد.
 7. حال پسورد دلخواه خود را وارد نمایید و مجددا دکمه Next را لمس نمایید.
  ساخت اکانت دوم در اینستاگرام
 8. در مراحل بعدی در صورت تمایل می توانید اطلاعات تکمیلی حساب instagram خود را نظیر تاریخ تولد و… وارد کرده و روی دکمه Next کلیک نمایید.
  افزودن اکانت دوم به اینستا
 9. اگر تمایلی به تکمیل مراحل بعدی ساختن اکانت جدید ندارید با انتخاب گزینه Skip می توانید از آنها عبور کنید.
  افزودن اکانت جدید در اینستاگرام

در انتها با پیغامی مواجه می شوید که اعلام می کند حساب کاربری شما با موفقیت ایجاد شد.

پس از افزودن اکانت ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که چگونه وارد اکانت قبلی اینستاگرام خود شویم؟ برای برگشت به حساب کاربری قبلی خود باید نام کاربری تان در بالای پنجره را لمس نمایید و نام اکانت قبلی خود را انتخاب نمایید.

2- چگونه وارد اکانت دوم اینستاگرام شویم؟

وقتی چند اکانت اینستاگرام روی یک گوشی داشته باشید نسخه های جدید instagram این امکان را برای کاربران خود فراهم می کنند تا بتوانند بدون نیاز به خروج از حساب کاربری مشخصات اکانت جدید را وارد کرده و به صورت همزمان چندین اکانت را مدیریت نمایند. اگر می خواهید بین اکانت های خود سوئیچ کنید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. از بین تب های پایین برنامه روی تب پروفایل شخصی تان بروید.
 2. حال روی نام کاربری تان در بالای صفحه ضربه بزنید.
 3. اگر از قبل به سایر اکانت های ایجاد شده خود لاگین کرده باشید در پنجره باز شده لیست اکانت های فعال را مشاهده خواهید کرد. در این صورت می توانید اکانتی که قصد دارید وارد آن شوید را از لیست حساب های کاربری اینستاگرام انتخاب نمایید. در غیر اینصورت با انتخاب گزینه Add Acounts در صفحه لاگین نام کاربری و پسورد اکانت هایی که از قبل ساخته اید را وارد کرده و به لیست اکانت های فعال موبایل خود اضافه نمایید.
  افزودن اکانت جدید به اینستاگرام نکته: در صورتی که حساب های کاربری قبلی خود را (حداکثر 5 حساب) به لیست اکانت ها اضافه کرده باشید پس از لمس نام کاربری تان در بالای صفحه لیست سایر حساب های کاربری تان را مشاهده خواهید کرد.
  همچنین می توانید در بخش تنظیمات instagram خود از همه حساب های کاربری تان Log Out کنید.
 4. اکنون در پنجره ظاهر شده گزینه Log into Existing Account را انتخاب نمایید.
  افزودن اکانت جدید به اینستاگرام
 5. در مرحله بعد برای ورود به اکانت اینستاگرام دوم، گزینه Switch Accounts را لمس کنید.
  افزودن اکانت دوم به اینستاگرام
 6. حال در صفحه login نام کاربری و پسورد اکانتی که می خواهید به آن لاگین کنید را وارد نمایید. بدین صورت به راحتی می توانید چندین اکانت روی گوشی موبایل خود داشته و آن ها را مدیریت نمایید.

حذف اکانت از لیست اکانت های اینستاگرام

توجه داشته باشید به صورت پیش فرض امکان تردد و مدیریت 5 حساب روی یک اپلیکشن فراهم است. یکی از مواردی که در این بخش می خواهیم به آن بپردازیم این است که شما می توانید هر زمان که مایل بودید حساب های بلا استفاده را از لیست حساب های فعال خود حذف نمایید.

نکته: توجه داشته باشید این کار باعث حذف حساب نمی شود و تنها از حساب کاربری مورد نظر خارج می شوید.

 1. ابتدا در تب پروفایل کاربریتان نام حساب کاربری که قصد حذف آن از لیست اکانت های فعال را دارید انتخاب نمایید.
 2. سپس از طریق منوی سه خطی گوشی وارد بخش تنظیمات حساب شوید.
 3. به پایین صفحه اسکرول کنید و گزینه [Log Out [Accounts Name را انتخاب نمایید.
 4. پس از انجام این عمل اکانت مورد نظر از لیست اکانت های فعال instagram شما حذف می گردد.

به منظور خروج از همه اکانت های instagram در این بخش گزینه Log Out of All Accounts را انتخاب نمایید.

در صورتی که تمایل دارید اکانت خود را برای همیشه غیرفعال و حذف نمایید مقاله آموزشی حذف و غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام را مطالعه نمایید.

آنچه لازم است در مورد افزودن اکانت اینستاگرام بدانید

 • چگونه دو اکانت اینستاگرام داشته باشیم؟
  برای افزودن اکانت جدید به اینستاگرام گزینه Add Accounts را در بخش Settings اینستاگرام انتخاب نمایید. همچنین در تب پروفایل شخصی تان با لمس نام کاربری در بالای صفحه نیز می توانید به این گزینه دسترسی پیدا کنید. پیشنهاد می شود ابتدا مقاله ساخت حساب اینستاگرام را مطالعه سپس آن را به لیست اکانت های فعال خود اضافه نمایید.
 • چگونه با یک ایمیل دو اکانت اینستاگرام بسازیم؟
  چنین چیزی امکان پذیر نیست. با هر ایمیل و با هر شماره تلفن تنها می توان یک اکانت اینستاگرام ایجاد کرد.
 • چگونه وارد اکانت قبلی اینستاگرام خود شویم؟ 
  با لمس نام کاربری خود در بالای صفحه می توانید به اکانت های فعال اینستاگرام خود لاگین کنید و چند اکانت اینستاگرام روی یک گوشی موبایل داشته باشید.
 • از کجا بفهمیم چند اکانت اینستاگرام داریم؟
  هیچ راهی وجود ندارد تنها حالت ممکن این است که اطلاعات تمامی حساب های ایجاد شده خود را در جایی یادداشت نمایید.
 • چند اکانت در اینستاگرام میتوان ساخت؟
  در اینستاگرام محدودیتی برای ساخت اکانت وجود ندارد اما تعداد اکانت اینستاگرام برای مدیریت همزمان آنها، حداکثر 5حساب کاربری می باشد. اما نکته ای که وجود دارد این است که برای هر اکانت نیاز به یک آدرس ایمیل خواهید داشت. داشتن چند اکانت در اینستاگرام ملزم رعایت اصل 5 حساب کاربری است یعنی در حالت پیشفرض بین 5 اکانت می توان جابجا شد.
 • زمانی که چندین اکانت فعال در اینستاگرام داریم اعلان های دریافتی مربوط به کدام اکانت خواهد بود؟
  بعد از افزودن اکانت جدید به اینستاگرام، اعلان های دریافتی مربوط به اکانتی است که در صفحه آن حضور دارید.
 • لازمه ایجاد دو اکانت اینستاگرام در یک گوشی چیست؟
  برای ایجاد اکانت دوم اینستاگرام قبل از هر چیز نیاز به یک آدرس ایمیل و یا شماره تلفن دیگر خواهید داشت. در واقع شرط ساختن اینستاگرام چند اکانته داشتن ایمیل یا شماره های مجزا می باشد.
 • آیا می توانم چندین حساب کاربری اینستاگرام را به فیس بوک متصل کنم؟
  بله. فقط در نظر داشته باشید با اتصال به اکانت فیس بوک دوستانتان اعلانی دریافت خواهند کرد مبنی بر اینکه شما از این حساب کاربری در اینستاگرام استفاده می کنید.

از اینکه میزبان فا مگ را تا انتها همراهی کردید سپاسگزاریم. در این مطلب سعی کردیم تمام چالش های پیش رو برای شخصی که قصد دارد چند اکانت اینستاگرام در یک گوشی داشته باشد را مورد بحث و بررسی قرار دهیم. نحوه افزودن اکانت جدید به اینستاگرام،حذف اکانت از لیست اکانت های اینستا، سوئیچ بین دو اکانت اینستاگرام و… از موارد مورد بررسی در این آموزش بود. یکی از مزایای افزودن اکانت جدید به اینستاگرام این است که به صورت ساده تری می توان به مدیریت آن ها پرداخت. امروزه اینستاگرام چند کاربره بسیار مورد توجه قرار دارد به ویژه اگر برای وب سایت خود چندین حساب ایجاد کرده باشید. همچنین اکنون می دانید که حداکثر تعداد اکانت اینستاگرام چه تعدادی است.

در صورت تمایل دیدگاه های خود را پیرامون این مقاله مطرح نمایید.

سایر آموزش های اینستاگرام

‫87 دیدگاه ها

 1. سلام خسته نباشین
  ببخشید من یه پروفایل شخصی دارم به علاوه یه اکانت کاری که دست چند نفره
  بعد زمانی که چند نفر با هم اکتیو هستن توی پروفایل کاری اطلاعات پروفایلهای شخصی بقیه هم برمون میاد همه همینطورن
  یعنی میتونیم سوییچ کنیم روی پروفایل دوستامون
  چیکار میشه کرد؟؟لطف میکنین ممنون

  1. سلام و احترام؛
   بله یک گزینه ای وجود داره که میتونه اکانت ها رو به همدیگه لینک کنه مثلا با ورود به اکانت A به صورت خودکار اکانت B هم در دسترس هستش. برای این مورد باید لینک بین حساب ها شکسته بشه. در صورتی که یکی از اکانت هاتون هک بشه امکان دسترسی به اکانت لینک شده هم به راحتی میسر هستش.
   به اکانت مورد نظرتون رجوع کنید در قسمت SETTINGS روی گزینه MULTI-ACCOUNT-LOGIN کلیک کنید. روی سه نقطه مقابل تصویر پروفایل کلیک و گزینه REMOVE رو بزنید به این صورت اتصال اکانت ها شکسته میشه.
   برای تمام اکانت هایی که به همدیگه متصل شدن این اقدام باید انجام بشه.

   1. سلام اگ کسی اکانت اول داشته باشه
    در صورت ساخت اکانت دوم
    متوجه اکانت جدید می‌شود ؟

    1. سلام و احترام دوست عزیز؛
     منظور شما زمان لاگین است؟
     اگر در حساب قبلی لاگین کرده باشید با توجه به امکان سویئچ بین اکانت ها متوجه این موضوع خواهید شد همچنین در برخی موارد امکان لاگین به اکانت های ساخته شده توسط اینستاگرام پیشنهاد می گردد.

   2. سلام خوبین ترخدا جوابمو بدین من الان بلاک شدم توسط یه شخص دیگه هیچ کاری نمیتوانم بکنم چطوری یه اکانت بسازم که از بلاک بودن در بیارم ممنون میشم راهنمایی بکنید

    1. سلام روزبخیر؛
     چنانچه شخص شما را از طریق شماره همراه بلاک کرده باشند هر اکانت دیگری بسازید همچنان بلاک خواهید بود.

 2. سلام.ببخشین خیلی ذهنم درگیر این مساله س لطفااااااا کمکم کنید. یه اکانت ساختم بعد موقع ساختنش اشتباهی دستم خورد با ایمیل اکانت قبلیم وارد شدم. بدون اینکه رمز وارد کنم بعد لاگ اوت زدم حالا نمیتونم برش گردونم با رمز اکانت اصلیمم امتحان کردم. ارسال با ایمیلم میزنم برا رمز تغییر رمز پیج اصلیم میاد. لطفا کمکم کنین

 3. سلام من دو اکانت از قبل داشتم و الان اوردمشون . اطلاعاتشونو عوض کردم و شماره هردو یکیه . یعنی برای هر دو اکانت یک شماره تلفن مشترک زدم و شد . آیا این در آینده مشکل ساز خواهد بود ؟

  1. سلام روزبخیر؛
   ممکنه زمان تغییر یابازیابی رمز به مشکل بر بخورید.
   حتما برای هر کدوم ایمیل مجزا تعریف کنید.

   1. ارسال با ایمیلم میزنم برا رمز تغییر رمز پیج اصلیم میاد. لطفا کمکم کنین.در واقع با اون گزینه log in easily by using an exiting accont وارد شدم. کمکمم کنیددد لطفا :((((

    1. سلام خسته نباشید ببخشید برای من add account نداره بخدا باید چیکار کنم اگر مایل هستید میخواهید شات بدم براتون

  2. سلام ببخشيد اگه ما دوتا حساب یا هر چند تای دیگه دنبال کننده ها و دنبال شونده ها متوجه میشن که اون حساب مال ماست با وجود نام کار بری جدید و یه اسم دیگه

   1. سلام و احترام؛
    خیر هر اکانت از دیگری مجزا است.

 4. سلام و ممنون بابت اطلاعات خوبتون

  اگر من با اكانت فعليم يه حساب ديگه اضافه كنم، آيا مخاطبين من ميفهمن كه حساب جديد ايجاد شده مربوط به همان اكانت اصليم هست؟
  به صورت ساده مخاطبينم متوجه ميشن من دوتا پيج دارم يا نه ؟

  سپاسگزارم بابت راهنمايي

  1. سلام روزبخیر؛
   به صورت معمول موقع ساخت اکانت یکسری اکانت رو متقابلا تحت عنوان ساجست به یکدیگر معرفی میکنه ممکنه برای مخاطبینتون داخل این لیست قرار بگیرید.

 5. زمانیکه اکانت دوم میسازیم ،آیا کسی که تو پیج اولمون هست مطلع خواهد شد؟

  1. سلام روزبخیر؛
   گاها بر اساس مخاطبان گوشی یا کانتکت های ایمیلی ممکنه اکانتتون به صورت ساجست به برخی افراد معرفی بشه.

 6. سلام دوستان من میخواهم بدون اینکه کسی متوجه بشع اینستا نصب کنم چون مخالف هستن
  بعد میخوام دو تا اکانت داشته باشم و نمیخواهم یک ایمیل دیگه علاوه بر ایمیلم داشته باشم و نمیخوام ایمیل جدید ایجاد کنم ایا میتونم برای اکانت اولم از شماره و برای اکانت دوم از ایمیل استفاده کنم؟
  و اگ میشه نمیخوام کسی از مخاطبینم بفهمه میشه ایا راهنمایی کنین لطفا

  1. سلام
   اگر قصد ایجاد حساب بیش از ۵ تا داشته باشی باید چیکار کرد؟
   و با چه نرم افزاری میشه این حساب ها رو مدیریت کرد

  2. سلام من در یک گوشی ۲ اکانت ساختم الان میخوام در یک گوشی دیگر این دو اکانت را وارد کنم برای وارد کردن اکانت دوم در گوشی دیگر چه کاری باید انجام دهم؟

   1. سلام و احترام؛
    می بایست نام کاربری و رمز ورود هر اکانت را در اختیار داشته باشید.
    در صورتی که رمز اکانت ها را فراموش کرده اید از آموزش زیر کمک بگیرید:
    فراموشی رمز اینستاگرام
    سپس مطابق با همین آموزش در خصوص ورود به حساب ها اقدام نمایید. در صورتی که از اکانت های خود روی گوشی A استفاده نمی کنید بهتر است از انها خارج شوید.

 7. سلام وقت بخرمن یه پیج فزروشگاهی دارم مخصوص فروش لباس تازه شروع کردم البته پیج حددوایکساله است ولی من تازه لباس میفروشن ازطریق این پیج هزینه ندارم پیجموبدم برام به پیجهای دیگه تبلیغ کنن ولی اومدصدتاپیج درست کردم که پیج مورتبلیغ کنم ولی صدتاپیج روروی یه گوشی نصبن البته ازطریق برنامهای همزادصدتااینستاروکچپی کردم تاتونستم اینکارروبکنم الان سوالم اینه من باهرپیج میخوام روزی ده تابیست کامنت زیرپستهای که تواکسپلورهستن پیج اصلیم روتبلیغ کنم ایااینستامیفهمه که این صدتاپیج رویه گوشی هستن وبلاک نمیکنه ؟؟نمیخوام بلک کامنت بشم که بتونم هرروزکامنت بزارم

  1. سلام دوست عزیز اگه فعالیت غیر طبیعی شما انجام بدین اینستاگرام متوجه میشه و میفهمه صد در صد چون ای پی شما رو میخونه حتی ممکنه کلا ای پی شما رو بلاک کنه

  2. سلام من اکانته قبلیمو دیدم و فقط یک گوشی دارم. دو دستگاه بود تو اکانتم که این عجیبه که دوتا شم مدل گوشیه یکیه ممکنه یکی فقط خوده گوشیمو هک کرده باشه و وارد اینستام شده باشه

   1. سلام و احترام؛
    ممکن است با آیپی دیگری لاگین نموده و دستگاه شما ثبت شده باشد.
    می توانید رمز عبور پیج خود را تغییر دهید تا اشخاص غیرمجاز به صورت خودکار لاگ اوت شوند.

 8. سلام وقتتون بخیر باشه . ایا اگه به اکانت فعلیم حساب دیگری اضافه کنم( بصورتی که نیازی به وارد کردن مجدد شماره تلفن و یا ایمیل برای ثبت نام نداشته باشه ) بعدا میتونم اکانتی که اول اول ایجاد کردم رو حذف کنم جوری که اکانت دومم حذف نشه؟یا به هم وابستن؟

  پیشاپیش ممنونم از جوابتون

  1. سلام روزبخیر؛
   بله امکان حذف اکانت ها وجود داره اکانت ها مجزا از هم هستن و مشکلی در این خصوص نیست.

 9. سلام وقت بخیر . تا بحال این مورد به گوشتون رسیده که اکانت خصوصی کسی رو بلاک کرده باشی و وقتی که از بلاک درش بیاری برای لحظاتی پست های خصوصی شو ببینی؟ برای من این اتفاق افتاده ممکنه از باگ اینستاگرام در مرورگر باشه؟!

  1. سلام دوست عزیز احتمال داره از کش به جا مونده از برنامه باشه چیز خاصی نیست

 10. ممنونم از پاسخگوییتون . ولی من قبلا فالوش نداشتم که صفحش بره تو کش مرورگر

 11. سلام . یکی از دوستان خواست اکانت اینستاشو کامل پاک کنم البته رمزشو یادش نبود . منم اشتباهی یه اکانت دیگه روی همون شماره قبلی ساختم . بعدش اکانتی که خودم ساختم رو کامل پاک کردم . حالا شماره اش از اکانت اولی که خودش ساخته بود هم پاک شده . یعنی وقتی فراموش کردن رمز رو میزنم بجای شماره اش فقط بازیابی با اکانت فیسبوک هست که طرف اصلا حتی جیمیلم نداره چه برسه به فیسبوک . حالا نه میتونه اکانتشو بیاره نه پاک کنه . خدایا چه غلطی کردم .
  وقتی اکانت دومی رو پاک میکردم پیام اکانت شما تا یه ماه دیگه پاک میشه و تا اون موقع برای کسی قابل دیدن نیست . تا اون موقع فرصت دارید که بازیابی اکانت رو بزنید . ولی هیچ جایی برای بازیابی پیدا نکردم و وقتی نام کاربریشو میزنم هیچ چیزی پیدا نمیکنه . اگه بتونم اونو بیارم شاید شماره اکانت اول هم برگرده.
  ببخشین طولانی شد اگه کسی راهی بلده برای برگردوندن اکانت اولی بگه ممنون میشم .

 12. سلام من یه اکانت فیک ساختم با شماره موبایل اکانت اصلیم و اگر با اون اکانت فیک به مخاطبین اکانت اصلیم پیام بدم به طور ناشناس ایا متوجه میشن من هستم یا نه ممنون

 13. سلام آیا داشتن ۲ اکانت همزمان در اینستا برای دیگران قابل مشاهده است یعنی این که اگر من با اکانت اولم کسی فالو کنم و دوباره با همان اکانت دومم همون شخص را فالو کنم در صورتی که ایمیل های هر دو‌پیج متفاوت ایا باز هم‌متوجه میشود که من همون شخص با اکانت اول هستم

  1. سلام روزبخیر؛
   اکانت ها کاملا مجزا هستند و هیچگونه لینکی به همدیگه ندارن در حالت طبیعی قابل تشخیص نیستند.

   1. مرسی پاسخ دادید
    جسارتا یک سوال دیگ
    وقتی اکانت دوم وارد میشم در قسمت پروفایل قسمت تلفن میرم
    همون شماره اکانت اول میاره
    درصورتی که من برای ثبت نام اکانت دوم شماره دیگری زدم
    من نمیخوام از اکانت اولم کسی دسترسی به اکانت و شماره دومم داشته باش
    ممنونم

 14. سلام وقتتون به خیر
  من یه اکانت تویه اینستاگرام داشتم. الان رمزش رو یادم رفته
  برای بازیابی رمز شماره تلفنمو میزنم میگه user not found
  آدرس اکانت رو میزنم میگه به شمارتون یه اس ام اس فرستادیم. اون اس ام اس و باز میکنم دوباره میره صفحه اول اینستاگرام
  لطفا راهنماییم کنید

 15. سلام. ایا مث تلگرام میشه ی نفردیگه ارطریق گوشیش وارد اینستا ی نفردیگ بشه؟؟
  اگ میشه چجوری باید اونارو دیلیت کنیم؟

 16. سلام وقت بخیر. بنده سه حساب مجزا در اینستاگرام ادد کردم که هرکدوم ایمیل و شماره بخصوصی داره.ولی یکی از حساب ها به دلیل فالو کردن تعداد زیادی موقتا بلاک شده و به دنبالش یه حساب دیگه هم بلاک شده بااینکه فعالیتی در اون نداشتم. اما حساب سوم بلاک نیست. ممکنه راهنماییم بفرمایید؟

  1. سلام دوست عزیز بلاک شدن ممکن دلایل دیگه ای داشته مثل استفاده از برنامه تغییر ایپی که من احتمال می دهم که از اون باشه اگر مشکل حل نشد پسوردتون رو عوض کنید.

 17. سلام
  گوشیم رو ریست فکتوری کردم و اینستاگرام رو مجدد نصب کردم قبلا 4 اکانت داشتم اما الان فقط یکیش بازیابی شده و بقیه رو ندارم
  علت چیست و راهی برای بازیابی وجود داره ؟
  ممنون

 18. سلام
  من می خواستم درست کنم بعد که میرم همه کار ها رو می کنم که دیگه میزنه … به اینستا خوش امدید و می خوام کلمه بعد رو بزنم بعد چند ثانیه یک خط قرمز میاید بالای صفحه و هیچ اتفاقی نمی افتد

 19. سلام من دو اکانت با دو شماره مجزا روی دو گوشی دارم الان میخوام دواکانتم روی یک گوشی باشه باید چیکار کنم؟

  1. سلام و احترام؛
   طبق همین آموزش می بایست عمل کنید ولی در مرحله 4 روی گزینه login کلیک کنید و اطلاعات ورود به اکانت را در فیلدهای مربوطه وارد کنید.

 20. سلام خسته نباشید
  من دو اکانت در اینستا دارم
  میخواستم بدون اگه اکانتی که اول ساختم رو حذف دائم کنم
  اکانت دومم هم حذف میشود؟

 21. ببخشید امکان این هست که در یک گوشی ده تا یا حتی بیشتر اکانت اینستاگرام بسازیم؟؟

 22. سلام وقت بخیر ، آیا با داشتن چند اکانت برای پست گذاری دچار محدودیت میشویم ؟ مثلا ۵ اکانت داریم آیا میتونیم برای هرکدام یک پست در یک روز بزاریم و همچنین لایو و استوری ؟

  1. سلام دوست عزیز تا به حال اخباری در ارتباط با چنین چیزی که شما با چنین فعالیت هایی محدود بشید نبوده مگه اینکه محتوایی گذاشته باشید مشکل داشته باشه یا داخل لایو کاری زد قوانین اینستاگرام کاری کرده باشید که اینستاگرام روی حساس باشه

 23. سلام.
  من گوشیم رو عوض کردم وقتس اینستارو نصب کردم نام کاربری رو زدم ولی پسوردم رو فراموش کردم از طریق شماره موبایل هم اکانت داشتم وقتی برای بازیابی شماره مو زدم اینستا خودش یه نام کار بری جدید بهم پیشنهاد داد که من حواسم نبود تایید کردم و نتیجه اش شد یه پیج جدید با شماره موبایلم.
  من چطور میتونم پیج قبلیمو پیدا کنم.الان فقط برا پیدا کردنش میزنه از طریق فیس بوک که من اصلا فیس بوک ندارم.
  چیکار کنم؟خواهش میکنم راهنماییم کنید.
  هر بار که با شماره موبایل باز یابی میکنم پیج جدیده برام بازیابی میشه.

 24. سلام من یه اکانت دوم بامشخصات فیک ساختم اما همون ایمیل قبلی .اگه ازپیج اولم کسی روفالو کنم اون شخص متوجه میشه اکانت دوم هم برامنه

 25. سلام وقت بخیر من اکانت دوم اینستا باایمیل مجزا ساختم حالا یه شخص خاصی رو پیدانمیکنم درصورتیکه جزو فالوورای اکانت اولم هس اما بااکانت دوم پیدانمیشه چیکارکنم

  1. سلام و احترام؛
   سه مورد را بررسی نمایید:
   ممکن است اکانت شما توسط این شخص بلاک شد باشد.
   ممکن است نام کاربری را به صورت صحیح جستجو نکرده باشید.
   ممکن است اکانت مورد نظر شما دی اکتیو باشد.

 26. سلام وقت بخیر
  بعضا گفته میشه برای افزودن یه اکانت جدید باید شماره تلفن جدیدی وارد بشه ولی بعضی جاها نوشته که ایمیل جدید باید باشه درصورتی که با یه شماره تلفن میشه چند تا ایمیل داشت!!
  و اینکه اگه بشه با یه شماره تلفن ولی چند تا ایمیل متفاوت چند تا اکانت ساخت با حذف دائمی یک اکانت برای بقیه مشکلی پیش نمیاد؟؟

  1. سلام و احترام؛
   شما می توانید با 1 شماره تماس چند اکانت اینستاگرام داشته باشید اما از هر ایمیل تنها می توانید برای ساخت 1 حساب اینستاگرام استفاده نمایید.
   به منظور حذف دائمی اکانت می بایست یوزر نیم مربوط به هان اکانت را به صورت صحیح وارد نمایید.

 27. سلام من ۵تا اکانت اینستا دارم توی هیچکدومشونم در قسمت اصلی تنظیمات گزینه MULTI-ACCOUNT-LOGINوجود نداره چطور می تونم از این قابلیت استفاده کنم؟؟

 28. سلام خسته نباشید
  سوالی داشتم در مورد اینکه آیا با پیج دوم یا چند پیجی که میزنیم میشه درآمدزایی کرد؟
  فرقی که نمیکنه؟

  1. با سلام دوست عزیز
   پیج های ایجاد شده در اینستاگرام کاملا مجزا هستند و عملکرد مستقلی را دارند. شما می توانید از هر یک از آنها که تمایل داشتید برای پیشبرد مقاصد خود استفاده نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 29. سلام.۱ نفر اکانت من رو آنفالو کرده و از فالووراش هم ریموو کرده.الان من با اکانت جدیدی که ساختم بخوام فالوش کنم متوجه میشه که از طرف منه؟

   1. پس یعنی از طرف اینستا بهش اطلاعی داده نمیشه؟چون اکانت رو با شماره ای که ایشون داشته ساختم ولی الان شماره رو عوض کردم

    1. با سلام دوست عزیز
     خیر. بهش اطلاعی داده نمیشه اما اگر شما را با شماره بلاک کرده باشد، حتی بعد از ساخت اکانت جدید با آن شماره، باز هم پیج جدیدتان بلاک خواهد بود.
     موفق و پیروز باشید

 30. سلام
  پیج من قسمت suggest نداره این مشکل ساز نخواهد بود ؟؟

 31. سلام خدمت شما من سه تا اکانت داشتم موبایلم فرمت شده اینستگرام نصب کردم فقط یکی از اکانتها دارم بقیه پطوری میتونم برگردونم باتشکر

  1. سلام و احترام ساناز عزیز؛
   آیا نام کاربری هر کدام از این 3 اکانت یا ایمیل/ شماره موبایل ثبت شده روی هر کدام را بخاطر دارید؟

 32. سلام یک اکانت با یک شماره داشتم(بدون ایمیل)،رمزش را نداشتم، برادرم اشتباهی برای بازیابی رمز، یک اکانت جدید با همون شماره ساخت،
  حالا میخوام بدونم چطوری باید به اون اکانت قبلی دسترسی پیدا کنم. با تشکر فراوان

  1. سلام و احترام؛
   در چنین شرایطی می توانید از طریق نام کاربری در خصوص بازیابی رمز اینستاگرام اقدام نمایید در طول مراحل یک آدرس ایمیل از شما درخواست خواهد شد.
   در برنامه اینستاگرام گزینه Get help with logging in را لمس کنید.

   سپس نام کاربری اکانت خود را در فیلد وارد کرده و گزینه Need more help را انتخاب کنید.

   در نهایت مجددا گزینه Need more help را بزنید.

   در گام بعدی گزینه I can’t access this email or phone number را انتخاب کنید و اعلام کنید که به ایمیل و شماره تلفن دسترسی ندارید.

   در آخرین صفحه نیز گزینه i forget my password and can not reset it را بزنید.

 33. سلام خسته نباشید، یک حساب اینیستا شخصی از قبل دارم و میخواستم یک حساب جدید برای کارم باز کنم، ولی موقع ایجاد حساب جدید، شماره تلفن و ایمیل ازم نخواست و یک حساب جدید ایجاد شد. میخواستم بدونم حساب جدیدی با حساب قبلی به هم مرتبط هستن و افرادی که حساب جدیدم رو میبینن میتونن متوجه حساب شخصیم بشن و بفهمن من دو تا حساب جدا دارم و یا مشترکین حساب شخصیم رو ببینن؟

 34. سلام خسته نباشید من اکانتم که فقط شماره وصل بود موقع بازیابی پسورد اشتباهی اکانت جدید ساختم التن اکانت قبلی رک میخوام بازیابی پسورد کنم از طریقsmsنداره،راهی هست بتونم اکانتمو برگردونم؟ممنون

 35. سلام وقتتون بخیر
  من دوتا اکانت با یه شماره در اینستاگرام ساختم و روی هرکدوم که بخوام سوییچ میکنم
  حالا سوال من اینه به غیر از ساجست شدن به کانتکتام ایا میتونن از روی اکانت دومم بقیه اکانتام که باهمون شماره هست رو بفهمن
  مرسی از پاسخگوییتون

  1. سلام روزبخیر؛
   بخشی جهت معرفی اکانت مخاطبین ذخیره شده در تلفن همراه وجود دارد اگر امکان معرفی شما به واسطه شماره تلفن همراه غیرفعال باشه دیگران تنها از طریق ساجست ها ممکن هست به اکانت شما برسند.

 36. سلام وقت بخیر من وقتی قسمت ساخت اکانت جدید میزنم وارد نمبشه و فقط یه صفحه سفید نشون میده

 37. سلام عرض شد من وقتی رو create new account میزنم فقط یه صفحه سفید برام میاره و گزینه های مورد نظر رو نمیاره با فیلتر شکنم رفتنم همین بود چیکار باید انجام بدم؟

  1. سلام و احترام؛
   در برخی مواقع صفحه لاگین اینستاگرام به صورت صفید بدون هیچگونه محتوایی نمایش داده می شود و بنظر می رسد که اختلالی در اکانت رخ داده و راهکار قطعی برای رفع آن وجود ندارد اما بر اساس تجربیات گاربران می توانید موارد زیر را در راستای رفع مشکل امتحان کنید:
   1- حذف کش نرم افزار
   2- اپدیت برنامه
   3- ورود از طریق اینستاگرام وب و تطبیق زبان دستگاه موبایلی و اکانت
   4- فعالسازی حالت پرواز برای چند ثانیه
   5- غیرفعالسازی حالت پاور سیوینگ
   6- غیرفعالسازی حالت دارک مود

 38. سلام من دوتا اکانت دارم اما یکی از پیج هام بروز هی یکیش نیس چرا چطور رفع کنم؟؟

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   در صورت امکان مشکل خود را کمی واضح تر تشریح نمایید با تشکر.

 39. سلام وقت بخیر من چندتا اکانت درست کردم از کجا بدونم کدوم اصلی هست..برا اموزش زبان هر کدوم از اکانت ها رو میفرستم میگن اینا معتبر نیستن شما شرکت داده نمیشین لطفا اکانت اصلی خودتون رو بفرستین …چیکار کنم از کجا بدونم کدوم اصلی هست یا کدوم رو اصلی کنم

  1. سلام و احترام سیمین عزیز؛
   متاسفانه متوجه منظور شما نشدم…. در اینستاگرام اکانت اصلی و جانبی وجود ندارد هر حساب از دیگری مجزا می باشد.

 40. سلام خسته نباشید.لطفا محبت کنید بفرمایید چطور میتونم وقتی چند حساب اینستاگرامی دارم و درون مرورگر داخل مثلا سایتی هستم وقتی بر روی لینک اینستاگرام معرفی شده سایت میزنم بتونم با حسابی که می خواهم وارد اینستاگرام شوم.ممنونم

  1. سلام و احترام؛
   گزینه ای در کنار پروفایل به نام switch account تعبیه شده است با کلیک روی آن می توانید بین اکانت های دلخواهد خود سوئیچ کنید و وارد اکانت دلخواه شوید.

 41. باسلام برای فعال بودن یک اکانت باید نام کاربری تیک سبز بزند لطفاً راهنمایی کنید هرچ پست بزارم میبینم اکانت من محدوده وهر کسی نمیتونه ببینه.

  1. سلام و احترام؛
   بله زمانیکه برای اکانت خود نام کاربری انتخاب می کنید می بایست طبق اصول و قوائد اینستاگرام از کاراکترهای صحیح استفاده کنید نمایش تیک به معنای پذیرش نام کاربری و یونیک بودن آن است.
   در خصوص گذاشتن پست، آیا هنگام انتشار پست پیغامی مبنی بر کپی رایت موزیک یا پیغام های مشابه دریافت می شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا