شبکه های اجتماعی

سایت دانلود ویدیو از آی جی تی وی اینستاگرام

چگونه از آی جی تی وی دانلود کنیم؟

بسیاری از کاربران برای دانلود ویدیوهای IGTV اینستاگرام سردرگم هستند و همواره می پرسند که چگونه از آی جی تی وی دانلود کنیم؟ حتی نمی دانند بهترین روش دانلود کدام است؟ آنها مدام به دنبال برنامه های جانبی کاربردی مثل igtv downloader یا Saveigtv می گردند تا بتوانند با استفاده از آن ویدیو های دلخواه خود را از آی جی تی وی دانلود کنند. میزبان فا مگ استفاده از سایت دانلود ویدیو از آی جی تی وی اینستاگرام را به شما پیشنهاد می کند. در این آموزش قصد داریم نحوه دانلود فیلم از ای جی تی وی اینستاگرام را به طور کامل شرح دهیم. این روش به دلیل دسترسی آسان و سرعت بالای دانلود به نسبت سایر روش ها از محبوبیت خاصی برخوردار است.

دلایل استفاده از سایت دانلود ویدیو از آی جی تی وی اینستاگرام

 • اگر از رایانه شخصی برای دانلود فایل های ویدیویی IGTV اینستاگرام استفاده می کنید.
 • اگر تمایل ندارید برنامه های جانبی فضای حافظه گوشی تلفن همراه شما را اشغال کنند.
 • اگر نمی دانید از کدام برنامه جانبی برای دانلود استفاده کنید.
 • اگر به دنبال روشی سریع و آسان برای دانلود می گردید.
 • و اگر به هر دلیلی قادر به نصب برنامه های جانبی نیستید می توانید از طریق سایت دانلود ویدیو از آی جی تی وی اینستاگرام در کمتر از چند ثانیه ویدیو دلخواه خود را بارگیری نمایید.

در این آموزش پس از تست و بررسی به معرفی کاربردی ترین سایت های دانلود ویدیو از IGTV اینستاگرام پرداخته شده است. در ادامه با چند مورد از مهم ترین آنها آشنا خواهید شد.

سایت دانلود از آی جی تی وی IGTV Videos Downloader

با استفاده از این سایت می توانید ویدیو آی جی تی وی دلخواهتان را به صورت آنلاین دانلود کنید. فرآیند دانلود در این روش بسیار آسان است و کمتر از چند ثانیه زمان می برد.

 عملکرد igtv downloader

 1. ابتدا ویدیویی که قصد دارید ذخیره کنید را بیابید. روی سه نقطه کلیک کرده و با انتخاب گزینه copy link، لینک ویدیو را کپی نمایید.
  دانلود ویدیو از آی جی تی وی اینستاگرام
 2. آدرس https://www.igtvloader.com را در مرورگر خود وارد کنید. لینک URL کپی شده از ویدیوی IGTV موردنظرتان را در قسمت Enter IGTV Video Link بچسبانید.
  دانلود در igtv
 3. در پایان گزینه Download Now را جهت دانلود فشار دهید.
 4. یک تب جدید در مرورگر شما باز می شود و ویدیو به شما نمایش داده می شود. بر روی ویدیو کلیک راست کنید و گزینه save video as را بزنید.
  دانلود igtv downloader
 5. در پنجره باز شده گزینه Automatically Download From Now One را انتخاب کنید و روی گزینه Download File کلیک نمایید.
  سایت دانلود ویدیو از igtv
 6. در پنجره باز شده محل ذخیره ویدیو را انتخاب و گزینه save را بزنید.
  چگونه از آی جی تی وی دانلود کنیم
نکته: جهت استفاده از این سایت به دلیل محدودیت دسترسی در ایران می بایست از روش های تغییر آی پی استفاده کنید.

سایت دانلود از آی جی تی وی Saveigtv

یکی از سایت های پرکاربرد برای دانلود ویدیو از آی جی تی وی اینستاگرام سایت saveigtv است. امکان دانلود آنلاین در کمتر از چند ثانیه و عدم نیاز به نصب برنامه جانبی از مهم ترین امتیاز های استفاده از این سایت به شمار می رود. به کمک این روش از هر دستگاهی نظیر گوشی تلفن اندروید، آیفون، آی پد و رایانه شخصی قادر به ذخیره فیلم مورد نظرتان خواهید بود.

نحوه دانلود فیلم IGTV از طریق سایت Saveigtv

 1. مرحله 1 در روش قبلی را جهت کپی آدرس ویدیوی IGTV تکرار کنید.
 2.  لینک کپی شده را در نوار جستجوی درون سایت قرار دهید.
  دانلود ویدیو از ویدیوگرام
 3.  دکمه Download Now را جهت دانلود بزنید.
  چگونه از آی جی تی وی دانلود کنیم
 4.  فیلم مورد نظر به شما نشان داده می شود. روی سه نقطه گوشه پایین سمت راست ویدیو کلیک کنید و گزینه دانلود را انتخاب نمایید.
  نحوه دانلود از آی جی تی وی در اینستاگرام

سایت دانلود از آی جی تی وی Instavideosdownloader

خبر خوب این است که یک ابزار آنلاین کاملا رایگان جهت دانلود ویدیوهای IGTV اینستاگرام در اختیار شما قرار دارد. این ابزار سایت Instavideosdownloader است. از طریق این سایت شما قادر به دانلود فیلم های IGTV و ذخیره آن در آیفون، آی پد، اندروید و یا رایانه شخصی خود خواهید بود. Instavideosdownloader ویدیوهای IGTV را از حساب خصوصی و یا عمومی با فرمت MP4 بارگیری می کند.

instagram downloader برای کامپیوتر

 1.  برای دانلود به کمک این سرویس تحت وب کافیست به آدرس https://instavideosdownloader.com بروید. لینک ویدیوی کپی شده از کانال IGTV پیج اینستاگرام را در کادر متنی paste کنید.
  سایت دانلود فیلم از آی جی تی وی
 2. پس از قرار دادن لینک در کادر متنی روی گزینه دانلود کلیک نمایید.
  نحوه دانلود فیلم از آی جی تی وی اینستاگرام
 3. در مرحله بعد اطلاعات ویدیو به شما نمایش داده می شود. در بخش شماره 1 می توانید سایز فایل ویدیویی خود را جهت دانلود انتخاب کنید. در صورتی که بخواهید عکس کاور فایل ویدیویی را ذخیره کنید یکی از گزینه های موجود در بخش شماره 2 را برگزینید.
  دانلود ویدیو با instavideosdownloader
 4. با انتخاب یکی از گزینه های موجود در بخش اول پیش نمایش ویدیو به شما نشان داده می شود. روی سه نقطه عمودی کلیک کنید.
  سایت ذخیره ویدیو igtv
 5.  سپس گزینه دانلود را انتخاب کنید. فایل ویدیویی شروع به بارگیری می کند.
  دانلود ویدیو از آی جی تی وی اینستاگرام با مرورگرسرعت دانلود در این روش زیاد است و می توانید ویدیوهای دلخواهتان را در مدت چند ثانیه دانلود کنید.
  از طریق این سایت امکان دانلود و ذخیره ویدیوهای بخش IGTV اینستاگرام بر روی رایانه، دستگاه های اندروید، آیفون و آیپد فراهم آمده است.

سایت thumbtube

مشابه سایر سرویس های تحت وب یک روش آنلاین دانلود ویدیو بشمار می رود. فرآیند دانلود در این روش نیز آسان است.

نحوه دانلود فیلم IGTV از طریق سایت thumbtube

 1. لینک ویدیویی که قصد بارگیری آن را دارید کپی کنید.( از طریق اپلیکیشن اینستاگرام و یا IGTV ویدیو مورد نظر را بیابید. لینک آن را از طریق سه نقطه عمودی و گزینه Copy Link کپی نمایید.)
 2. لینک را در کادر متنی مخصوص داخل سایت قرار دهید.
  سایت دانلود فیلم از آی جی تی وی
 3. در این مرحله روی دکمه Download Video بزنید.
  نحوه دانلود از آی جی تی وی اینستاگرام
 4. در قسمت کنترل ویدیو به دو روش می توانید ویدیو خود را ذخیره کنید. در روش اول روی سه نقطه عمودی کلیک کنید و گزینه Download را برای بارگیری فشار دهید. در روش دوم روی دکمه Download Video کلیک کنید.سایت دانلود از IGTV
 5. در صفحه بعد با کلیک راست روی ویدیو و انتخاب گزینه save as video ویدیو مورد نظر شما ذخیره و در دسترس خواهد بود.
  آموزش دانلود IGTV اینستاگرام از سایت

دانلود فیلم اینستاگرام با سایت instauncle

یک روش رایگان و آسان برای بارگیری فیلم های IGTV به صورت آنلاین است.

نکته: توجه داشته باشید این سرویس در ایران با محدودیت دسترسی همراه است و برای استفاده از آن نیاز به تغییر آی پی خواهید داشت.

نحوه دانلود فیلم IGTV از طریق سایت instauncle

 1. برای به دست آوردن لینک فیلم مورد نظرتان ابتدا باید برنامه اینستاگرام و یا IGTV را باز کنید. همچون روش های قبلی فیلمی که قصد بارگیری آن را دارید پیدا کنید و از طریق نماد سه نقطه عمودی و گزینه Copy Link پیوند ویدیو را کپی کنید. لینک فیلم به صورت خودکار در کلیپ بورد ذخیره می شود.
 2. به آدرس https://instauncle.com/igtv-downloade بروید و لینک کپی شده را در کادر متنی قرار دهید.
  سایت دانلود از igtv
 3. پس از قرار دادن لینک گزینه Download را برای بارگیری بزنید.
  دانلود ویدیو از ای جی تی وی اینستاگرام با مرورگر
 4. در صفحه ای که باز می شود لینک ویدیو IGTV قرار دارد. روی دکمه Download Link کلیک راست کرده و گزینه save as video را انتخاب کنید.
  نحوه دانلود فیلم از آی جی تی وی اینستاگرام با سایت
 5. در این مرحله نام فایل ویدیویی و محل ذخیره آن را مشخص کنید و دکمه save را بزنید.
  سایت دانلود ویدیو igtv
 6. فایل شما در محلی که مشخص کردید ذخیره شده و در دسترس خواهد بود.
نکته: در هنگام استفاده از این وب سایت ، به هیچ عنوان قوانین کپی رایت را نقض نکنید. زیرا این روش برای دور زدن قوانین کپی رایت مناسب نیست. بنابراین لطفاً به حقوق صاحبان محتوا احترام بگذارید.

دانلود گرام هم از دیگر از سایت های دانلود آنلاین ویدیوهای اینستاگرام است. در مقاله معرفی سایت های دانلود عکس و فیلم از اینستاگرام نحوه دانلود از آن را آموزش دادیم.

در این مقاله میزبان فا مگ به معرفی سایت های دانلود ویدیو IGTV اینستاگرام پرداخته است. استفاده از سایت یک روش آنلاین دانلود ویدیو بشمار می رود و بدون نیاز به نصب برنامه جانبی خاصی به راحتی در دسترس شما خواهد بود. انتخاب با شماست که کدام روش دانلود را برگزینید. اما اگر به دنبال روشی سریع می گردید قطعا سایت های معرفی شده بهترین انتخاب خواهد بود.

راضیه حلاج

راضیه چندین سال است که به محتواسازی علاقمند شده و به صورت حرفه ای در زمینه تولید محتوا در حال فعالیت است. او تجربیات خوبی در حوزه گرافیک نیز دارد و روز به روز در تلاش است تا سطح علمی خود را ارتقاء دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا