شبکه های اجتماعی

ارور Confirm it’s You to Login اینستاگرام و نحوه رفع آن

خطا Confirm it’s You to Login We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out. Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disable یکی از خطاهای بسیار حساس اینستاگرام به شمار می رود که امروزه افراد به نسبت بیشتری از گذشته با آن دریافت می کنند. اگر به شکل درستی برای رفع این خطا اقدام نشود در نهایت افراد حساب اینستاگرام خود را برای مدت طولانی یا حتی همیشه از دست می دهند. به همین دلیل نیز در این مقاله از میزبان فا مگ تصمیم گرفتیم به این ارور اینستاگرام پرداخته و نحوه رفع آن را به شما آموزش دهیم. پس اگر شما نیز به دنبال راهکار نحوه رفع ارور Confirm it’s You to Login هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 🙂

نکته بسیار مهم: نکته بسیار مهمی که باید به آن دقت داشته باشید این است که به هیچ عنوان نباید از اکانت خود خارج شده و اصطلاحا لاگ اوت کنید. همچنین در نظر داشته باشید با لمس گزینه login to another acoount از اکانت خود خارج می شوید.

1. رفع ارور Confirm it’s You to Login در اینستاگرام

کاربران زیادی گزارش داده اند که هنگام ورود به اینستاگرام با خطای Confirm it’s You to Login We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out. Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disable مواجه شده اند. باید در نظر داشته باشید نمایش این خطا کاملا به فعالیت های اخیر شما بستگی دارد! اینستاگرام 2 بار به شما هشدار می دهد که فعالیت های مشکوکی از پیج شما رصد شده در هشدر اول امکان دسترسی به حساب وجود دارد و با توقف فعالیت های مغایر با قوانین اینستاگرام امکان رفع ارور بسیار زیاد است در صورتی که فعالیت های مغایر خود را متوقف نکنید هشدار دوم برای شما ارسال می شود و در این مرحله امکان ورود به حساب وجود نخواهد داشت در چنین شرایطی تنها 30 روز برای احراز هویت و بازپس گرفتن اکانت خود فرصت دارید در غیر اینصورت حساب برای بازه زمانی مشخص از دسترس خارج خواهد شد. 😢 در ادامه راهکار مربوط به حل هر دو هشدار را بررسی می کنیم.

هشدار اول Help Us Confirm It’s You We’ve noticed unusual activity

در مرحله اول شما با پیغام Help Us Confirm It’s You We’ve noticed unusual activity from your account and have temporarily restricted certain actions until [Date]. Follow the next steps to help us remove the restrictions on your account. Next Log Into Another Account مواجه خواهید شد.

همان طور که ذکر کردیم در حقیقت زمانی که قوانین پایه و کلی ایسنتاگرام رعایت نشده یا فعالیت های مشکوک و غیرمعمول رصد شود با ارور We’ve noticed unusual activity مواجه خواهید شد و دلیل آن می تواند نقض کردن یکی از موارد ذکر شده در جدول زیر باشد:

بلاک شدن اکانت اینستاگرام

پس در خوشبینانه ترین حالت ممکن همچنان به حساب خود دسترسی دارید و باید:

 • اگر ار ربات یا برنامه جانبی استفاده می کنید سریعا آن را حذف نمایید.
 • تا چند روز پست جدید درج نکنید.
 • فعالیت هایی مثل لایک، کامنت، فالو، آنفالو و موارد این چنینی را متوقف کنید.
 • از ارسال دایرکت به افراد متعدد خودداری کنید.
 • از برنامه تغییر آیپی استفاده نکنید.
 • همیشه با یک آیپی وارد حساب خود شوید.
 • از ساخت اکانت های چندگانه خودداری کنید.

در واقع ابتدا به شما هشدار داده می شود که یکسری فعالیت مشکوک از حساب شما رصد شده پس این پیغام را باید به عنوان یک زنگ خطر تلقی کرد و با توجه به اینکه در این مرحله امکان دسترسی به حساب وجود دارد باید سریعا موردی که نقض کرده اید را جبران کنید. تا مدتی حساب شما تحت رصد خواهد بود تا تایید شود به فعالیت های غیرمعمول ادامه نمی دهید. در صورت نادیده گرفتن این ارور و ادامه دادن فعالیت خود، هشدار دیگری برای شما ارسال خواهد شد و پس از آن تنها با احراز هویت امکان دسترسی به اکانت خود را خواهید داشت. در واقع با دریافت هشدار دوم امکان ورود به حساب نیست و 30 روز فرصت دارید اکانت را تایید و نهایتا به حساب کاربری خود لاگین کنید.

هشدار دوم ارور Confirm it’s You to Login

همان طور که گفته شد در صورتی که هشدار اول را نادیده گرفته و همچنان فعالیت های مشکوک و خلاف قوانین اینستاگرام را ادامه دهید امکان دسترسی به اکانت از شما سلب خواهد شد و در این زمان شما فقط با احراز هویت امکان دسترسی به حساب خود را خواهید داشت. خب اگر ما هم جزء این دسته هستید و پیغام خطای زیر را دریافت کرده اید هیچ راهکاری جز تایید حساب ندارید.

Confirm it’s You to Login
We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disable

دقت داشته باشید از زمان دریافت هشدار دوم تا تایید هویت تنها 30 روز فرصت دارید. پس از گذشت بازه زمانی تعریف شده اکانت شما از دسترس خارج و دیگر امکان دسترسی به آن تا یک بازه زمانی مشخص میسر نخواهد بود. بنابراین حین فعالیت های خود کاملا محتاط باشید.

در این مرحله از حساب خود به صورت غیر ارادی لاگ اوت می شوید. خیلی خب در این هشدار متن Confirm it’s You to Login مشاهده می شود پس می بایست اثبات کنید که ربات نیستید. در واقع یک راه حل پیش روی شماست. این راه حل پیشنهادی بر اساس تجربیات کاربران میزبان فا می تواند به شکل زیر باشد:

 1. در اولین گام ممکن است یکسری تصاویر به صورت کپچا نمایش داده شود و از شما خواسته شود که آن را تکمیل کنید. (در صورت عدم مشاهده تصاویر یا ریز بودن تصاویر کپچا، برنامه تغییر آیپی خود را برای دقایقی فعال کنید تا تصاویر کامل نمایش داده شوند اما به محض تکمیل این مرحله سریعا برنامه تغییر آیپی را خاموش کنید.)
  🔴⚫ نکته: اگر فعالیت های شما از دید اینستاگرام خیلی مشکوک به نظر برسد به جای کپچا در کنار هشدار لینکی تحت عنوان Next steps به شما نشان داده می شود که با لمس لینک next steps امکان تهیه یک ویدیو از خودتان فراهم می شود. شما باید فیلم سلفی را تهیه و سپس برای اینستاگرام ارسال کنید تا هویت شما تایید شود. (اصولا خواسته می شود که سر خود را به سمت راست و چپ حرکت دهید.)
  رفع خطا confirm it is you to login اینستاگرام
 2. سپس اگر به درستی فرآیند عنوان شده را پشت سر گذاشتید با صفحه ای همانند تصویر زیر رو به رو خواهید شد که در این مرحله باید روی دکمه Next کلیک نمایید.
  آموزش رفع خطا confirm it is you to login اینستاگرام
 3. در ادامه از شما خواسته می شود تا آدرس ایمیل یا شماره تماسی که در هنگام ساخت اکانت اینستاگرام ثبت نموده اید را وارد نمایید تا یک کد امنیتی برای شما ارسال شود.
  نحوه رفع خطا Confirm it's you to login در اینستاگرام
 4. در نهایت کد برای شما ارسال شما و بعد از وارد کردن آن در فیلد مشخص شده ارور Confirm it’s You to Login رفع شده و شما وارد حساب خود خواهید شد.
  🔴⚫ نکته: توجه داشته باشید که سرشماره ارسال کننده کد تایید Instagram باشد تا امکان سواستفاده از سمت افراد سودجو وجود نداشته باشد.
  نحوه رفع خطا confirm it is you to login اینستاگرام

در نهایت شما به اینستاگرام ثابت می کنید که ربات نیستید و می توانید وارد اکانت اینستاگرام خود شوید.

🔴⚫ نکته: در صورت تمایل به آشنایی با نحوه دلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائمی و موقت می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

دیلیت اکانت اینستاگرام به همراه ویدیو آموزشی

ارور Confirm it’s You to Login. We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out. Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disable یکی از خطاهای رایج اینستاگرام است که به دلیل داشتن فعالیت های مشکوک و ربات گونه توسط اینستاگرام به کاربران نمایش داده می شود. در این مقاله تلاش کردیم تا هر آنچه که لازم است درباره این خطا بدانید را به شما ارائه دهیم و در نهایت نیز به صورت گام به گام نحوه رفع خطا Confirm it’s You to Login را به شما آموزش دهیم. در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهامی در خصوص چگونگی رفع خطا Confirm it’s You to Login اینستاگرام می توانید از طریق بخش دیدگاه های همین مقاله با ما در ارتباط باشید.

آموزش رایگان اینستاگرام

محدثه اسماعیلی

چندین سال است که با وردپرس کار می کند و پس از آن به کسب اطلاعات در ابعادی وسیع تر پرداخت و توانست در حوزه هایی چون هاستینگ، سئو و محتوای اصولی مطابق با الگوریتم های روز گوگل گام بردارد. او اکنون مباحث تحت وب و سئو تیم تحریریه میزبان فا را مدیریت می کند.

نوشته های مشابه

‫599 دیدگاه ها

 1. سلام من اصلا این بخش next رو نمیتونم بزنم و آبی رنگ نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنین

  1. با سلام دوست عزیز
   دکمه Next زمانی برای شما فعال می شود که کد کپچا را به درستی وارد کنید و تیک سبز رنگ موجود در تصویر به شما نشان داده شود.
   موفق و پیروز باشید

   1. سلام تصاویر تشخیص عدم ربات بودن در اینستاگرام برام کامل باز نمیشه و فقط انتهای ۳ تصویر آخر مشخصه و عملا نمیتونم سوال خواسته شده را پاسخ بدم.چه کاری باید بکم

    1. با سلام دوست عزیز
     شما باید ابتدا از یک برنامه تغییر آی پی استفاده کرده و مجددا مراحل را دنبال نمایید.
     موفق و پیروز باشید

     1. سلام ازمنم همینطوره تصاویر 3تاهستن خوبم مشخص نیست من چیکارکنم این برنامه چیه ازکجا نصب کنم لطفاً پاسخ بدین اکانتم خیلی برام مهمه

     2. سلام و احترام ایناز عزیز؛
      منظور برنامه هایی است که آیپی دستگاه شما را تغییر می دهند. برنامه هایی که زمان ورود به فیسبوک، توییتر یا تلگرام نیز استفاده می کنید.

     3. واقعا مرسی از راهنمایی های شما ببینین این اولین هشداره خب من فیلترشکن روشن کردم ولی شمارم اینجانیست تابیارنش حد بیاد ولی زمان هست من بتونم درستش کنم یا ن؟؟نوشته 30day

     4. با سلام آیناز عزیز
      انجام وظیفه است. متاسفانه متوجه سوال مطرح شده نشدم. اما در کل شما باید بعد از روشن کردن برنامه تغییر آیپی مجددا برای ورود به صفحه اقدام نمایید و بعد از کامل کردن کپچا یک کد تایید به شمار تماس یا آدرس ایمیل شما ارسال می شود که باید آن را نیز وارد کنید تا مراحل احراز هویت کامل شود. برای احراز هویت نیز تنها 30 روز زمان دارید.
      موفق و پیروز باشید

     5. سلام برای من اصلا تصاویر نمیاد باید چکار کنم حتی رو next میزنم رد نمیشه

     6. با سلام دوست عزیز
      شما باید ابتدا از یک برنامه تغییر ایپی استفاده کنید و سپس اقدام نمایید تا تصاویر به صورت کامل برای شما لود شوند.
      موفق و پیروز باشید

     7. سلام .منم فقط ۳ تا از تصویر ها رو دارم .و برنامه تغییر ای پی رو زدم ولی بازم ۳ تا از عکس ها دیده میشن

     8. با سلام دوست عزیز
      این مورد تنها به آیپی شما مرتبط است. پیشنهاد می کنم برنامه تغییر آیپی خود را تغییر داده و مجددا امتحان کنید.
      موفق و پیروز باشید

     9. با سلام دوست عزیز
      خوشحالیم که مشکلتان مرتفع شد. اگر تجربه خاصی دارید که ممکن است برای دیگران همراهان میزبان فا مفید باشد، ممنون می شویم آن را با ما به اشتراک بگذارید.
      موفق و پیروز باشید

     10. من از اون قسمت که گزیته next داره خارج شدم الان دیگه هیچی بالا نمیاد. خواهشا کمکم کنید پیجم رو با هزار بدبختی ۴۰ کا کرده بودم. دارم دیوونه میشم

     11. با سلام دوست عزیز
      با توجه به اینکه حساب شما در حالت معلق بود، بهتر بود که از حساب خود لاگ اوت نمی کردید. حال پیشنهاد می شود با یک برنام تغییر آیپی قدرتمند و با استفاده گوشی تلفن همراه خود و یا اینستاگرام وب مراحل را مجددا دنبال نمایید.
      موفق و پیروز باشید

     1. سلام وقت بخیر؛
      منظور برنامه هایی است که برای ورود به تلگرام، فیسبوک و … استفاده می شود برنامه های متعددی جهت تغییر آیپی وجود دارد در گوگل جستجو نموده و پس از نصب آن را فعال نمایید.

    2. سلام من واسم اون کد که ارسال میشه و وارد کدر میکنم قبول نمیکنه باید چیکار کنم؟

     1. با سلام دوست عزیز
      لطفا از یک برنامه آیپی مناسب استفاده کرده و مجددا مراحل را دنبال نمایید.
      موفق و پیروز باشید

    1. با سلام نازی عزیز
     خوشحالیم که این آموزش برای شما مفید واقع شده است.🙂
     موفق و پیروز باشید

     1. سلام تیک سبز میاد هیچ تصویری نمیاد nextغیرفعال هست یکبار با ای پی مخابرات زدم یکبار ای پی همراه اول ولی نمیشه

     2. با سلام دوست عزیز
      به دلیب تحریم بودن آیپی ایران از سمت اینستاگرام شما باید از برنامه تغییر آیپی یا همان *فیلتر*شکن* استفاده کنید.
      موفق و پیروز باشید

   2. سلام وقت بخیر
    اینستای من این خطای confirm it’s you to login رو داد متاسفانه نمیدونستم چه کنم امدم بیرون ..😑
    الان هر جور میخوام وارد بشم نمیشه
    کد میفرسته میزنم وارد نمیشه لینک میفرسته میزنم نمیشه از اون ریکاوری کد های ۸رقمی استفاده کردم نمیشه ۳روز هس گذشته .. ممنون میشم راهنمایی کنین

    1. با سلام دوست عزیز
     دقت داشته باشید که اینستاگرام به فیسبوک وابسته است و در برخی از مواقع به دلیل تحریم بودن آیپی ایران شما باید ابتدا یک برنامه تغییر آیپی را مورد استفاده قرار داده و سپس مراحل احراز هویت را دنبال نمایید. در بسیاری از مواقع به همین دلیل کد تایید شما شناسایی نمی شود.
     موفق و پیروز باشید

    2. سلام برای من زیر اون ارور هیچ چیزی نمیاد نه عکس نه هیچی ک بخوام ثابت کنم ربات نیستم

     1. سلام و احترام؛
      لطفا با اتفاده از یک برنام تغییر آیپی مراحل را مجددا طی کنید بدین ترتیب تصاویر کپچا به صورت کامل بارگزاری خواهند شد.

   3. سلام من متاسفانه log out کردم اشتباهی از اون صفحه الان رمز و پسورد میزنم اصلا اکانت منو نمیاره حتی اینستا هم حذف شده پیجم این پیج واسم خیلی مهمه لطفا کمک کنید

    1. سلام وقت بخیر؛
     با توجه به اینکه اکانت به حالت تعلیق در امده در صورت لاگ اوت کردن امکان جستجو و مشاهده اکانت یا ورود مجدد میسر نیست در چنین شرایطی تنها می توانید چند روز صبر نموده و مجددا از طریق اینستاگرام وب در خصوص لاگین اقدام نمایید.

   4. سلام من ویدئو سلفی رو تکمیل کردم وارسالو میزنم ولی ویدئو سلفی اپلود نمیشه چکار باید بکنم

    1. با سلام دوست عزیز
     لطفا توجه داشته باشید که در مراحل احراز هویت باید از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کنید.
     موفق و پیروز باشید

    2. سلام و احترام

     من تمام مراحل ربات نبودن را انجام دادم و تیک ابی هم اومد ولی وقتی کلید next را میزنم این پیام را میدهد
     Sorry, there was a problem. Please try again

     1. با سلام دوست عزیز
      لطفا از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کرده و مجددا اقدام نمایید.
      موفق و پیروز باشید

   5. سلام میشه منو راهنمایی کنید خواهش می کنم من اینستام یعنی پیجم پریده هرکاری کردم اکانتمو برگردونم نشد الان همه چیو وارد کردم اومدم ایمیل وارد کردم بالای صفحه قرمز میشه و هعی خطا می زنه پیج جدید هم نمی خوام بزنم پیج قبلیمو می خوام خواهشا کمکم کنید پیجم برگرده یه کاری یه راه کار درست بدین چون همه راه کارارو رفتم و نشده

    1. با سلام دوست عزیز
     لطفا خطایی که دریافت می کنید را عنوان کنید تا بتوانم به شکل بهتری شما را راهنمایی کنم.
     موفق و پیروز باشید

   6. سلام من با فیل -تر -شکن وارد سایت اینستاگرام میشم وبعد از زدن رمز و آیدی صفحهconfirm your info..میاد ولی چیزی دیده نمیشه چیکار کنم؟با خودت برنامه هم وارد میشم میاد بیرون😔

    1. سلام و احترام؛
     کشورهای مختلفی را در برنامه تغییر آیپی خود انتخاب و سپس مجددا صفحه تایید هویت اینستاگرام را بررسی نمایید آیپی های مختلف باید بررسی شوند تا در نهایت یکی از آنها پاسخگو بوده و شما بتوانید ادامه مراحل اثبات ربات نبود و تکمیل کپچا را دنبال کنید.

     1. ولی بعضیا میگن اگه زیاد آیدی تغییر بدی دیگه نمیاد چون من زیاد تغییر دادم

     2. سلام وقت بخیر؛
      بله دقیقا همینطوره یکی از دلایلی که موجب میشه پیج ها از دسترس خارج بشن یا ربات شناخته بشید اینه که هر بار با آیپی های مختلفی وارد اکانت بشید بهتره آیپی ثابت باشه و موقع ورود به حساب اینستاگرام از برنامه تغییر آیپی استفاد نشه اما در شرایط خاصی مثل زمانی که شما ارور احراز هویت در ایسنتاگرام مشاهده می کنید و می بایست اثبات کنید که ربات نیستید در صورتی که تصاویر کپچا، دکنه آبی رنگ next یا مراحل مربوطه غیر فعال بود می توانید از برنامه تغییر آیپی استفاده کنید. اما پس از احراز هویت زمانی که پیج شما در دسترس قرار گرفت برنامه تغییر آیپی را خاموش کنید.

   7. چرا برای من چیزی نمیاد؟ فقط یک صفحه که نوشته confirm your info…با فیلتر هم میرم تغییر نمیکنه!:(

    1. با سلام دوست عزیز
     پیشنهاد می کنم برنامه تغییر آیپی خود را تغییر دهید.
     موفق و پیروز باشید

   8. سلام خسته نباشین دوست گرامی بنده لاگ اوت کرده ام ودوباره یک اکانت جدید ساختم اما متاسفانه اکانت جدیدم همون طوری شد حالا باید چیکارکنم.

    1. با سلام دوست عزیز
     اگر توسط اینستاگرام ربات شناخته می شوید، باید مراحل احراز هویت را مطابق با همین آموزش دنبال کنید. در نظر داشته باشید که اقداماتی که ممکن است باعث شود شما ربات تشخیص داده شوید، مثل ورود به برنامه با آیپی های متعدد، لایک، کامنت گذاری، منشن کردن و… به صورت بیش از اندازه و بیشتر از تعداد مجاز نیز اجتناب کنید.
     موفق و پیروز باشید

  2. سلام خسته نباشید
   خیلی ممنونم که جواب کاربرارو میدید واقعا یه دنیا ارزش داره🌺
   من این مراحل رو رفتم انگلیسی نوشت که ما اکانت شمارو بررسی میکنیم اگه مشکلی نباشه تا 24 ساعت ميتونيد به اکانتتون دسترسی داشته باشید
   الان چیکار کنم؟

   1. سلام و احترام؛
    سپس از انرژی مثبتتون حقیقتا تمام تلاش مجموعه در راستای رفع مشکلات کاربران است. در صورتی که اعلانی مبنی بر انتظار 24 ساعته دریافت نموده اید ترجیحا تا 72 ساعت صبور باشید و پس از آن با رعایت قوانین اولیه وارد اکانت خود شوید و وضعیت ان را بررسی نمایید. منظور از قوانین اولیه:
    عدم استفاده از ربات
    عدم استفاده از برنامه های جانبی اینستاگرام
    خاموش بودن فیل تر شکن

  3. سلام و احترام
   این اررور رو به من میده
   Confirm your info on the app
   Confirm your information using the Instagram app to try to get back to your account.
   بعد هیچ گزینه‌ای هم برای انتخاب نداره
   چیکار باید بکنم ؟

   1. سلام وقت بخیر؛
    به کمک یک برنامه تغییر آیپی عمل نموده و مراحل را از ابتدا مجددا دنبال کنید پس از فعال کردن برنامه تغییر آیپی کپچایی طاهر می شود و مطابق با آموزش می توانید آن را تکمیل نمایید.

  4. من بدبخت لاگ اوت کردم و الان که میخام دوباره به پیجم وارد بشم، آیدی و رمز رو میزنم بعد یه کد برام میاد اون رو هم میزنم ولی در مرحله بعد ارور میاد که در ورود به پیج خطایی رخ داده.چاره ای هست؟!؟!

   1. با سلام دوست عزیز
    پیشنهاد می کنم از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کرده و مجددا مراحل را دنبال نمایید.
    موفق و پیروز باشید

  5. سلام من زمان ساخت اکانت فقط ایمیل وارد کردم مراحل رو که طی میکنم برای ارسال کد تایید شماره تماس میخواد وارد که میکنم کدی ارسال نمیکنه .راه حل چیه؟ممنون

   1. با سلام دوست عزیز
    لطفا به جای رقم 0 در ابتدای شماره تماس خود پیش شماره +98 را وارد نمایید و مجددا امتحان نمایید.
    موفق و پیروز باشید

   1. با سلام دوست عزیز
    لطفا پس از یک فاصله زمانی مناسب مجددا اقدام نمایید و اطمینان حاصل کنید که برنامه تغییر آیپی شما نیز فعال است.
    موفق و پیروز باشید

  6. ببخشید من تا مرحله کد رفتم اما وقتی کدو میزنم هی میگه اشتباهه

   1. با سلام پری عزیز
    لطفا از یک برنامه تغییر آیپی مناسب برای این کار استفاده کنید.
    موفق و پپیروز باشید

  1. با سلام دوست عزیز
   لطفا به شکلی دقیق تر عنوان کنید که در کدام مرحله دچار مشکل می شوید تا بتوانیم به شکل بهتری شما را راهنمایی کنیم.
   موفق و پیروز باشید

   1. سلام وقت بخیر برای من هم تیک من ربات نیستم رومیزنم اما next ابی نمیشه! و اینکه به جای ٣٠ روز برای من نوشته یک روز!! یعنی اکانتم پرید?? و اینکه اصلا واسه من اون انتاب تصاویر مشابه نمیتد, قبلا کبار این پیام اومده بود و مراحلش رو انجام دادم اما اینبار یکراست این پیام اومد که راجع بهش توضیح دادید و اینکه نوسته یک روز .خواهش میکنم راهنماییم بغرمایی من فعالیت مشکوک نداشتم احتمالا چون دو تا اکانت ساخته بودم و یا رو موبایلم فیلترشکن دارم اینطور شده.پیشاپیش ممنونم از راهنمایی تون

    1. با سلام دوست عزیز
     این مورد با خطا Confirm it’s you to login متفاوت است. در این حالت شما باید ابتدا از یک برنامه تغییر آی پی استفاده کرده و مجددا مراحل را دنبال نمایید تا کد کپچا به شما نشان داده شود و بتوانید با تایید آن دکمه Next را فعال نمایید.
     موفق و پیروز باشید

     1. سلام وقت شما بخیر.من برنامه فیلتر که گفتین رو نصب کردم و بازهم مشکلم حل نشد! میزنم رو ربات که تایید شه ، بعدش عکسا میان که فقط یه تیکه کوچیک ازشون میبینم و کلمه راستی آزمایی بعدش میاد
      اصلا گزینه next فعال نمیشه برام.ممنون میشم جواب بدین

     2. با سلام دوست عزیز
      پیشنهاد می کنم در ابتدا سرور کشور میزبان را در برنامه تغییر آیپی تغییر دهید و اگر همچنان تصاویر به صورت کامل لود نشد از یک برنامه تغییر آی پی دیگر استفاده کنید.
      موفق و پیروز باشید

     3. سلام ممنون از راهنماییتون من از vpn استفاده کردم عکسارو اورد برام ولی کدی که پیامک کرده رو میزنم میگه کد اشتباهه سه بار زدم هر بار همون کد و تکرار کرد ولی باز میگه اشتباهه

     4. سلام و احترام؛
      از زمان دریافت آخرین کد کمی صبر نمایید سپس مجددا اقدام کنید چرا که بعد از دریافت کد جدید، کدهای قبلی منسوخ می شوند و امکان استفاده از انها نیست.

    2. درود و عرض ادب . وقت بخیر. اینستا منو ربات تشخیص داده و اینستام را بسته و هرکاری کردم اون next فعال نشد، و بردم مغازه ، اون آقا، به اشتباه برام لوگ اوت کرد، الان چطور میتونم حساب اینستگرامم را برگردانم ، با یکی دوتا خط و نام های کاربری دیگر خواستم امتحان کنم ، فایده ئداشت. سپاسگزارم پاسخگو باشید. روزتان نیک

     1. سلام و احترام؛
      با فعال کردن یک برنامه تغییر ایپی دکمه nest در حالت فعال قرار میگیرد.
      بهتر بود قبلا از انجام مراحل وریفای لاگ اوت نمی کردید در چنین شرایطی از طری ایسنتاگرام وب مجددا در خصوص ورود به اکانت خود اقدام نمایید در صورتی که با مراحل تغییر رمز مواجه شدید آن را دنبال کنید.

 2. سلام برای من اصلا عکسی نمایش داده نمیشه حتی با وی پی ان
  چیکار کنم

  1. با سلام دوست عزیز
   لطفا از طریق برنامه آیپی خود سرور کشور را تغییر دهید یا اینکه از یک برنامه دیگر استفاده نمایید.
   موفق و پیروز باشید

   1. سلام میشه بگید چجوری ایپی تغییر بدیم یا از چه برنامه دیگه ای وارد بشیم ؟

    1. سلام و احترام زهرا عزیز؛
     در صورتی زمان ورود به اینستاگرام از شما درخواست میشه که کپچایی رو تکمیل کنید و اون تصاویر به صورت کامل لود نمی شوند یا کوچک و غیرقابل انتخاب هستند کافی است قبل از شروع مراحل برنامه v*p *n یا همان فیلتر*شکن را نصب و فعال نمایید بعد از گذراندن مراحل گفته شده در مقاله این برنامه را غیرفعال نمایید.

     1. سلام وقت بخیر.برای من اون تیک سبز من ربات نیستم فعال میشه ولی اون nextفعال نمیشه برم صفحه بعد

     2. سلام و احترام؛
      زهرا جان از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کنید. در صورتی که با مشکلاتی مثل عدم بارگذاری تصاویر، کوچک بودن تصاویر کپچا یا عدم فعال شدن دکمه next مواجه شدید قبل از شروع وریفای و احراز هویت برنامه تغییر آیپی خود را فعال نمایید در صورتی که مشکل همچنان پابرجا بود در برنامه تغییر آیپی کشور را تغییر دهید. منظور از برنامه تغییر آیپی همان نرم افزارها و اپلیکشن هایی است که به کمک آن ا وارد تلگرام، یسبوک و… می شوبد.

   2. سلام من قسمت ربات نیستم برام نیومد .روی گزینه log into another account زدم 🤦‍♀️ الان ارور User Not Found میده و با یه اکانتی پیجمو نگاه کردم پروفایل نداشتم و فالور و تعداد پستو.. نشون داده نمیشد لطفا بگین چیکار کنم

    1. سلام و احترام زهرا جان؛
     مجددا وارد برنامه اینستاگرام شوید.
     نام کاربری و رمز مربوط به اکانت اصلی که روی ان ارور عدم لاگین دریافت شده را وارد کنید سپس مراحل ذکر شده در مقاله را دنبال نمایید. پس از آن اکانت در دسترس قرار خواهد گرفت. در حال حاضر پیج شما به دلیل عدم تعیین وضعیت در هنگام جستجو با سایر اکانت ها به صورت کامل قابل مشاهده نخواهد بود.

     1. سلام ببخشيد من هم تقريبا مشكل زهرا رو دارم . من از يكى از فالورر ها خواستم تا از داخل پيجم يه اسكرين شات بفرسته و ديدم كه حتى عكس پروفايل و تعدا پست و فالورر و فالويينگ ها رو هم مياره ولى تو خوده پيجم مينويسه No posts yet!!!!! و يكيم كه من پسوردم رو فرموش كردم . توروخدا بگين چيكار كنم خيلى وحشت كردم. به هيچ وجه نميتونم وارد پيجم بشم…(و اينكه با يه اكانت ديگه كه ايديمو سرچ ميكنم نمياره اصلا!!!!! واى فالوورهام همچنان پيجم رو دارن ولى بدون پست!!) ممنون ميشم جواب بدين.

     2. سلام وقت بخیر
      اینستا از من چهره میخواد ولی اصلا تشخیص نمیده یک راه حل بهم بدید .

     3. با سلام دوست عزیز
      شما باید یک ویدیو سلفی از چهره خود تهیه کرده و ارسال نمایید. منظورتان از عدم تشیخص چهره از سمت اینستاگرام چیست؟

   3. سلام برا منم هیچ عکسی نشون داده نمیشه و اینکه من اوایل مهر که ارور داد ازم احراز هویت خواست انجام دادم و الان دوباره ارور confirm it’s you to login میده و گزینه next هم غیر فعاله پایین صفحه هم log into Another Account رو که میزنم میزنه log out و مرحله بعد یوزر و پسورد رو میخاد میزنم اما وارد پیجم نمیشه 😔

    1. سلام و احترام زهرا جان؛
     نیاز نیست که مجددا در خصوص لاگین اقدام کنید شما می بایست وریفای شوید. احتمالا اقداماتی انجام داده اید که خلاف مقررات و حدود مجاز تعیین شده در اینستاگرام بوده است. در ابتدا بایستی مطابق با آموزش مراحل را دنبال نمایید در صورتی که تصاویر کامل بارگزار ینمی وشند از یک برنامه تغییر آیپی استفاده نمایید، کپچا را کامل کنید تا گزینه next فعال گردد. پس از وریفای به هیچ عنوان از ربات استفاده نکنید. از انجام فعالیت های مثل لایک بیش از حد مجاز، تعداد فالو و آنفالو در بازه زمای کوتاه، ارسال دایرکت به صورت گسترده، ورود با آیپی های متعدد و موارد این چنینی پرهیز نمایید.

     1. سلام خانم اسماعیلی خیلی ممنونم از مقاله .دمتون گرم
      من ۷۲ساعت منتظر موندم اما نمیتونم وارد پیجم بشه.البته بعد اینکه پسورد جدید انتخاب کردم و اوکی شد از پیج دیگه ای چک کردم عکسام همه بالا اومدن

     2. سلام و احترام حدیثه عزیز؛
      خیلی خیلی خوشالیم که مشکل ورود به اینستاگرام شما حل شده و تونستید کپچای اینستاگرام را تکمیل و اثبات کنید ربات نیستید. سپاس از اینکه تجربیات ارزشمندتون رو با ما و کاربران میزبان فا به اشتراک گذاشتید. 🌼

   4. من همه این مراحل رو طی کردم و بعد یه جمله اومد که ممنون که اطلاعاتت رو گفتی و ما اونها رو review میکنیم و اگه مطمئن بشیم در عرض ۲۴ ساعت به حسابت دسترسی پیدا میکنی،ولی بلافاصله بعد از این پیام سعی کردم اینستا رو باز کنم ،نشد ،یعنی بعد ۲۴ ساعت درست میشه!! واینکه من نتونستم ایمیل خودم رو برای دریافت کد وارد کنم ،فقط شماره گوشیم رو وارد کردم وبا سرشماره فیس بوک برام یه کد اومد،اول که کد رو زدم پیام اومد که مشکل داره ولی تا اومدم کاری بکنم یه دفعه اون پیام رفت و تایید شد!

    1. با سلام محبوبه عزیز
     به طور معمول بعد از 24 ساعت حساب شما بازگردنی می شود اما اگر بعد از 24 ساعت همچنان امکان ورود به حساب خود را نداشتید، لازم است مراحل را مجددا با یک برنامه تغییر آی پی دنبال کنید تا در نهایت امکان ثبت کد نیز وجود داشته باشد.
     موفق و پیروز باشید

     1. خسته نباشید خدا قوت واقعا دستتون درد نکنه منم تمامی نراحل رو انجام دادم در آخر برای منم نوشت پس از ۲۴ ساعت حالا باید چیکارکنم اگر نیاورد چی؟؟

     2. با سلام زهرا عزیز
      ممنون از ابراز محبت شما. اکنون تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که منتظر بمانید تا بعد از بررسی از سمت اینستاگرام حسابتان بازگردانی شود و در حال حاضر امکان اقدام دیگری وجود ندارد.
      موفق و پیروز باشید

    2. سلام من دو پیج دارم که وقتی زیاد جابه جا میشم میگفت رباتی که با روش شما درست میشد ولی الان کلا حتی ربات هم نمیگه فقط علامت قفل اومده هیچ کاری نمیتونم بکنم😭

     1. سلام و احترام زهرا جان؛
      در صورت امکان تصویر یا متن ارور دریافتی را ارسال نمایید تا بررسی گردد.

  2. سلام ببخشید من میخواستم ربات نیستم رو بزنم گزینه پایین رو زدم از پیج اومدم بیرون الان هرکاری میکنم میزنم ایدی و پسورد رو اصلا نمیاد دوباره همون صفحه ورود اطلاعات رو میاره..میشه راهنمایی کنید🙏🏼🙏🏼🙏🏼

   1. سلام و احترام مرضیه جان؛
    در چنین شرایطی بهتر بود از اکانت خارج نمیشید. برای زمان هایی که با مشکل احراز هویت مواجه هستید و از اکانت خارج شده اید راهکار خاصی وجود ندارد تنها می توانید مدت زمانی صبر نموده و مجددا در راستای لاگین و تلاش برای اثبات عم ربات نبودن اقدام نمایید همچنین از طریق اینستاگرام وب نیز لاگین نمایید.

 3. وقت بخیر من کد ارسالی رو وارد میکنم ولی پیام میده اشتباه است و یا اصلا پیامک ارسال نمیشه ، لطفاً راهنمایی کنید

  1. سلام و احترام؛
   بررسی نمایید که کد دریافتی اثبات عدم ربات نبودن به اینستاگرام دقیقا بدون هیچ کاراکتر اضافه و فاصله در فیلد مربوطه درج گردد. حتما بررسی نمایید شماره تلفنی که در فیلد من ربات نیستم درج می کنید همان شماره ای باشد که موقع ثبتنام وارد کرده اید.

  2. سلام اکانت من دیطبل شده و راستی آزمایی میخاد ولی تصویر کامل باز نمیشود چیکار باید بکنم

   1. با سلام دوست عزیز
    شما باید از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کرده و مجددا مراحل را دنبال نمایید.
    موفق و پیروز باشید

 4. آخه اصلا کدی نمیفرسته فقط میگه روی ربات نیستم کلیک کن
  منم کلیک میکنم و تیکسبز هم میشه ولی روی next نمیتونم بزنم
  بعد از یه مدتی هم اون تیک سبز رو حذف میکنه

  1. با سلام دوست عزیز
   پیشنهاد می کنم قبل از شروع مراحل از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کنید و ببینید آیا همچنان این مشکل وجود دارد یا نه. از بین رفتن تیک سبز نیز به این دلیل است کد کچپا بعد از مدتی منقضی می شود و باید مجددا فرآیند تایید آن را دنبال کنید.
   موفق و پیروز باشید

   1. سلام با تشکر از رهنمود های شما برای من کد ارسال شده بارها ولی ارور میزنه و قبول نمی کنه چکار کنم؟ لطفا راهنماییم کنید ممنون

    1. با سلام دوست عزیز
     لازم است ابتدا از یک برنامه غییر آیپی یا همان وی پی ان استفاده کرده و مجددا مراحل را دنبال نمایید.
     موفق و پیروز باشید

 5. سلام برای من اینطوری شده و تصاویر کوچیک نشون میده تصاویر انتخاب میکنم دوباره میگه امتحان کنید آخرش تیک سبز میاد و nextفعال نمیشه

  1. با سلام دوست عزیز
   لازم است از یک برنامه تغییر آیپی استفاده نمایید تا تصاویر به صورت کامل لود شده و امکان پیگیری فرآیند فراهم شود.
   موفق پیروز باشید

   1. سلام من حسابم کانفرم شده و اینایی که گفتید نمیاد و ادامه رو که میزنم کد امنیتی رو هم به ایمیلم هم به شماره تماسم میفرسته و وقتی صفحه تغییر رمز میاد و رمز رو تغییر میدم این نوشتهSorry, there was a problem. Please try again. به صورت قرمز میاد الان دو هفتس که میزنم و همینو میگه
    باید چیکار کنم؟

    1. سلام و احترام؛
     فاطمه جان نیازی به تغییر رمز نیست. یکبار کلا از اکانت خارج شوید و مجددا در خصوص لاگین به اکانت اینستاگرام اقدام نمایید سپس در صورت نیاز به احراز هویت مطابق این آموزش عمل کنید در صورتی که درخواستی مینی بر تایید هویت و عدم ربات نبودن دریافت نکردید نیاز به دنیال کردن مراحل این آموزش نیست.

 6. سلام ببخشید تصویر من ربات نیستم برام بزرگ نمیشه بعد برنامه تغییر ایپی رو نصب کردم ولی نمیدونم چطوری فعالش کنم میشه پاسخ بدین

  1. با سلام رویا عزیز
   نحوه کار با برنامه های تغییر آی پی (*فیلتر*شکن*) متفاوت است. اما به طور معمول روال کار این برنامه ها به این شکل است که شما باید وارد برنامه شده و آن را روشن نمایید و سپس مجددا وارد اینستاگرام شده و فرآیند احراز هویت را دنبال نمایید. دقت داشته باشید که برنامه ای را انتخاب کنید که معتبر باشد و بهتر است از طریق پلی استور گوگل گوشیتان برای دانلود برنامه اقدام نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 7. سلام من موثع ساخت اکانت شماره تلفن نزدم و فقط با ایمیل رفتم الان مشکلی پیش نمیاد؟شماره دیگه دادم و گفت24 ساعت دیگه بررسی میشه

  1. با سلام دوست عزیز
   تفاوتی ندارد که با شماره تلفن ثبت نام کردید یا آدرس ایمیل. در نهایت در مراحل احراز هویت باید یکی از آنها را وارد کرده و کد تایید را دریاف نمایید.
   موفق و پیروز باشید

   1. سلام من با ایمیل وارد اینستاگرام شدم و اصلا شماره نزدم ولی الان که میخواد برام کد ارسال کنه اصلا گزینه ایمیل نمیاد که بزنم و فقط کادر شماره تلفن میاد وارد میکنم ولی کد برام ارسال نمیشع..لطفا راهنمایی کنید..

    1. سلام و احترام؛
     لطفا در خصوص لاگین با مرورگر نیز اقدام نمایید و نتیجه آن را در ادامه همین کامنت ارسال کنید.

   2. سلام من رمز کاربری رو شماره خونه با کد شهر دادم آیا اشکالی بوجود نمیاد؟ و اینکه فیسبوک به من پیام داده ‌که ایمیل شما با نام کاربریم در اینیستا متفاوته آخه ایمیلم به ی نام دیگری است و کاربری اینیستا نام دیگر چکار کنم باید تغییر بدهم ایمیلم را؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

    1. با سلام نسرین عزیز
     انتخاب رمز ورود به خود شما بستگی دارد. اما پیشنهاد می شود برای افزایش امنیت از رمزهای پیچیده تری استفاده کنید. در خصوص قسمت دوم سوال نیز باید گفت که ضرورتی برای یکسان بودن آدرس ایمیل حساب فیسبوک و اینستاگرام شما وجود ندارد و نیازی به تغییر آن نیز ندارید.
     موفق و پیروز باشید

 8. تو رو خدا کمکم کنین هر کار میکنم حتی ایپیمو تغییر میدم ولی تصویر کپچا رو کوچیک نشون میده و نمیتونم جواب بدم چیکار کنم 😭😭😭😭

  1. سلام و احترام مهدیس عزیز؛
   از چه برنامه ای استفاده کردید؟
   در تنظیمات برنامه تغییر آیپی کشور را تغییر دهید. بدین صورت تمامی تصاویر کپچا اینستاگرام کامل و بزرگ نمایش داده خواهند شد. در مرحله بعدی ایمیلیا شماره تلفن از شما درخواست خواهد شد و می باسست احراز هویت نمایید.
   در صورت عدم اثبات ربات نبودن در ایسنتاگرام در بازه زمانی مشخص ممکن است پیج شما از دسترس خارج شود.

   1. من برای تغییر ایپی وای فای از تنظیمات گوشیم استفاده کردم ولی هيچ فرقی نکرد تصویر کپچا هنوزم کوچیکه…الانم نمیدونم چجوری ایپی کشور رو تغییر بدم هر برنامه ای هم که دان میکنم جوابگو نیست

    1. با سلام مهدیس عزیز
     پیشنهاد می کنم از طریق گوگل پلی استور گوشی تلفن همراهتان برای دانلود یک برنامه تغییر آی پی یا همان *فیلتر*شکن* استفاده نمایید. امکان تغییر سرور کشور میزبان نیز از طریق همان برنامه ها فراهم می باشد.
     موفق و پیروز باشید

     1. خوشبختانه درست شد یه دنیا ممنون از کمکتون 😊♥️

     2. با سلام مهدیس عزیز
      خوشحالیم که توانستید مشکل خود را به کمک این آموزش مرتفع سازید.
      موفق و پیروز باشید

 9. سلام برای من تصویر کپچاکوچیک میاد کلا سه تصویر میاد نصفه باید چکارکنم
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. با سلام دوست عزیز
   لفطا ابتدا از یک برنامه تغییر آی پی استفاده کرده و سپس مراحل احراز هویت را دنبال کنید تا تصاویر به صورت کامل لود شوند.
   موفق و پیروز باشید

  2. چه قدر من الان خوشحالم!
   محدثه جان تو حدیث عشقی.
   من دیدم ۱۰۰ تا پاسخ دهنده داره
   همتون همتون حدیث عشقین.
   اکانتم سیم ثانیه باز شد.
   حالا من چه کمکی می تونم به شما کنم !
   بچه ها منم همونایی را انجام دادم نمیومد. برنامه تغییر آی پی همون فیل تر -شکنه. ولی همه اون فیلتر**** ش*کنایی که توی پلی استوره. بیشترشون فیک و جاسوسیه.
   از kiwi vpn استفاده کنید.
   تیک سبز اومد زیرشم عکسایی اومد گفت پل ها را انتخاب کنید سه تا بود. Next روشن شد. خودش شماره تلفنتون را تشخیص می ده. می ریم Next کد فرستاده را وارد کنین. Next کنین. توی صفحتون هستین.
   جالب بود نه ! 🤗
   من فقط درس پس دادم. نمرم بیست خانم معلم؟ 😀😀😘

   1. سلام و احترام؛
    بسیار خوشحالیم که به واسطه این مقاله مشکل لاگین به اکانت اینستاگرام شما حل شده ممنونیم که تجربیات ارزشمندتون رو با ما و کاربران میزبان فا به اشتراک گذاشتید امیدواریم مشکل لاگین به اکانت اینستاگرام سایر کاربران نیز رفع گردد.

   2. واقعا خیلییییی سپاس🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 بابت معرفی ،عالی بود منم زدم درست شد بعد 3 روز اکانتم برگشت.

    1. سلام و احترام زهرا جان؛
     خیلی خیلی خوشحالیم که مشکل عدم ورود به اینستاگرام شما رفع شده و توانستید اثبات کنید که ربات نیستید. لطفا اگر تجربه خاصی در این خصوص دارید با ما و کاربران به اشتراک بگذارید تا سایر مخاطبین نیز بتوانند در راستای رفع ارور Help Us Confirm It’s You We’ve noticed unusual activity from your account and have temporarily restricted certain actions until [Date]. Follow the next steps to help us remove the restrictions on your account. Next Log Into Another Account بهره بجویند.
     با تشکر

    1. با سلام مهرانه عزیز
     دقیقا بعد از دنبال کردن مراحل عنوان شده در این مقاله چه اروری را دریافت می کنید؟

  3. سلام من همه مراحل رو انجام دادم اما بارم اکانتم باز نشد چرا

   1. سلام سارا جان؛
    ارور Confirm it’s You to Login اینستاگرام را دریافت کردید؟ در حال حاضر چه صفحه ای مشاهده می کنید؟ بفرمایید چه اقداماتی انجام دادید و تا چه مرحله ای جلو رفتید؟

     1. درود خدمت ادمین عزیز

      من هم متاسفانه همین مشکل برام رخ داده ، اکانتم رو تو اینستا سرچ میکنم اصلا بالا نمیاره و مراحلی هم که گفتید به وسیله اینستا وب طی کردم ، کد هم به گوشیم ارسال میشه ولی وقتی کد رو وارد میکنم خطا میده ، ممنون میشم راهنماییم کنید

     2. با سلام دوست عزیز
      لطفا در نظر داشته باشید که لازم است در تمامی مراحل از یک برنامه تغییر آیپی استفاده شود.
      موفق و پیروز باشید

    1. سلام وقتتون بخیرمنم چندروزه اینستام ارورمیده ونوشته confrim……میادخواستم بدونم منی که اینستاموفقط باشماره موبایل نصب کردموایمیل ندارم پیجم میشه برگرده؟

     1. با سلام دوست عزیز
      بله. امکان احراز هویت با شماره تماس نیز وجود دارد و شما یک کد دریافت می کنید که باید آن را وارد کرده و در نهایت وارد پیج خود شوید. در واقع لازم است دقیقا مطابق با همین آموزش پیش بروید.
      موفق و پیروز باشید

 10. سلام و خسته نباشید
  برای من کپچا اومد نمیدونستم باید ای پی رو تغییر بدم تا عکسا رو کامل نشون بده همونجوری ادامه دادم و الان پیجم دیگه نیست اسمم رو جستجو میکنم رمز هم ک میزنم وارد شم میگه no users found خواهش میکنم راهنماییم کنین باید چیکار کنم .
  باتشکر

  1. با سلام دوست عزیز
   شما تا 30 روز فرصت دارید تا مراحل احراز هویت را دنبال نمایید. اگر همچنان در این بازه هستید، مجددا مراحل را با برنامه تغییر آی پی دنبال نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 11. سلام اون تصویر برای ربات میاد اما فقط سه تاش میاد بقیش معلوم نیست چیکار کنم ؟

  1. با سلام دوست عزیز
   ابتدا از یک برنامه تغییر آی پی استفاده کرده و مجددا مراحل را دنبال نمایید.
   موفق و پیروز باشید

   1. سلام من مراحلی که گفتید رو رفتم ، ولی پیغام داد که حساب شما بررسی وبعداز ۲۴ساعت در مورد حساب به شما خبر داده خواهد شد.
    بعداز ۲۴ساعت باز میشه…

    1. با سلام دوست عزیز
     به طور معمول بعد از 24 ساعت و بعد از بررسی از سمت اینستاگرام اکانت شما بازیابی خواهد شد.
     موفق و پیروز باشید

   2. سلام من نمیدونم تغییر آی پی چی هست اصلا.خواهش میکنم کمکم کنید برای من نوشته یک روز فرصت دارید

    1. با سلام دوست عزیز
     منظور از برنامه تغییر آی پی همان *فیلتر*شکن* است. با توجه به اینکه ایران در لیست تحریم اینستاگرام قرار دارد، این برنامه های باعث تغییر آی پی شما می شوند.
     موفق و پیروز باشید

 12. سلام من تموم مراحل رو انجام دادم اهراز هویت هم شد اما اینستا در انتها فقط ی گزینه لوگ اوت برلم اورد من ب ناچار اونو زدم و پیج کلا از دسترس خارج شده
  ممنون میشم راهنماییم کنین

  1. سلام و احترام؛
   لطفا موارد زیر را بررسی نمایید:
   با سایر دستگاه ها اکانت خود را جستجو کنید و بررسی کنید چه اعلانی نمایش داده می شود؟
   به یکی از مخاطبین خود که قبلا با وی در دایرکت در ارتباط بوده اید اطلاع دهید نام کاربری شما را در چت بررسی کنند.
   پس از 72 ساعت مجددا در راستای لاگین اقدام نمایید.
   در بدترین حالت در صورتی که احراز هویت اکانت شما تایید نشده باشد اکانت از دسترس خارج خواهد شد اما در بازه زمانی طولانی مجددا امکان دسترسی به آن فراهم می شود.

   1. سلام من تمام مراحل احراز هویت انجام دادم در اخر یه تیک سبز با این عنوان میاد
    Thanks for Providing your info
    We’ll review your info and if we can confirm it you’ll be able to access your account
    Approximately 24 H
    و اخرشم میزنه done ک وقتی میزنم لوگ اوت میاره برام
    دیروز عصر این اتفاق افتاد
    من باید چیکار کنم دیگه؟

    1. سلام و احترام؛
     بعد از احراز هویت و اثبات عدم ربات بودن در برخی مواقع پیغامی مبنی بر انتظار 24 ساعته با هدف بررسی اکانت ها راسل می گردد. بهتر است تا 72 ساعت بعد از دریافت این اعلان وارد اکانت نشوید پس از گذشت این بازه زمانی اکانت اینستاگرام خود را بررسی نموده و چک کنید که مشکل ورود به اینستاگرام رفع شده باشد.

 13. سلام خسته نباشید من این مراحل رو انجام دادم ولی بازم پیچ نیومد بالا و گفته که بعد 24 ساعت ما اطلاعاتتون رو برسی میکنیم

  1. سلام و احترام نگین عزیز؛
   بتر است بعد از گذراندن مراحل و رفع ارور Confirm it’s You to Login در اینستاگرام تا حدود 72 ساعت هیچگونه فعالیتی نداشته باشید و پس از آن امکان ورود به اکانت اینستاگرام خود را ارزیابی نمایید.

    1. سلام وقت بخیر اینیستاگرام من به این مشکل برخورده این پیغام برام میاد راهی هست که بشه برشگردوند ممنون میشم راهنمایی کنید
     Confirm your information using teh instagram app to try to get back to your account

     1. با سلام دوست عزیز
      آموزش فوق به صورت دقیق به نحوه رفع این خطا پرداخته است. لطفا مطابق با آن پیش بروید.
      موفق و پیروز باشید

   1. سلام وای تورو خداااا کمکم کنید من تمامی مراحل رو انجام دادم نوشت بعد از ۲۴ ساعت میاد بعد ۲۴ ساعت رفتم زد ارور روش زدم کلا از پیج منو انداخت بیرون الان ایدی اینا رو میزنم مینویسه
    Error پر رنگ و پایینش
    sorry we couldent complete your reguest.please try again in a moment.
    Dismiss وای چیکارکنم دارم سکته میکنم کمکم کنید 😭😭😭😭😭😭
    ۷

    1. با سلام زهرا عزیز
     لطفا از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کنید و مجددا برای ورود اقدام نمایید. در نظر داشته باشید که ممکن است بازه زمانی بازگردانی پیج شما بیشتر از 24 ساعت شود و در این خصوص نگرانی وجود ندارد.
     موفق و پیروز باشید

 14. سلام برنامه آیپی چطوری کار میکنه????چرا تصویر اینستاگرام کوچک نمیشه

  1. سلام و احترام جناب امینی عزیز؛
   منظور از برنامه های تغییر آیپی نرم افزارهایی هستند که آیپی شما را تغییر می دهند و اینطور بنظر می رسد که شما در لوکیشنی خارج از ایران هستید بنابراین امکان دسترسی به برخی قابلیت ها، وبسایت ها و اپلیکشن ها فراهم خواهد بود. با توجه به اینکه در برخی مواقع در زمان رفع ارور Confirm it’s You to Login اینستاگرام شاهده نمایش تصاویر کپچا به صورت ریز و غیر قابل مشاهده هستیم پیشنهاد می شود از برنامه های تغییر آیپی که با نام های ف*شکن و v*p*n نیز شناخته می شوند استفاده نمایید پس از تکمیل کپچا و رفع ارور ارور Confirm it’s You to Login اینستاگرام حتما برنامه تغییر آیپی را غیرفعال نمایید.

 15. Confirm it’s You to Login
  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.
  این واسه من میاد و پیجم کامل از دسترس خارج شده
  چیکار کنم ؟ 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

  1. سلام و احترام الناز عزیز؛
   مقاله جاری دقیقا درمورد راهکارهای رفع ارور Confirm it’s You to Login We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out. Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled. هستش.
   لطفا راهنما را کامل مطالعه بفرمایید و در صورتی که در مراحل حل ارور Confirm it’s You to Login مشکلی وجود داشت مطرح بفرمایید تا بررسی گردد.

 16. برای من کد ارسال میشه اما میگه کدی ک برای شما ارسال کردیم رو وارد کنید و از اون وارد بشید.

  1. سلام و احترام؛
   حتما بررسی نمایید شماره تماس وارد شده صحیح باشد و همچنین کد دریافتی را عینا بدون فاصله در فیلد مربوطه درج نمایید.

  2. سلام وقت بخیر ،اصلا موضوع و تایتلی که باید براساس اون کپچرهارو انتخاب کنم نشون داده نمیشه،هم با لپتاپ رفتم هم گوشی ،چیکار کنم پس؟

   1. سلام و احترام فاطمه عزیز؛
    لطفا پس از فعالسازی برنامه تغییر آیپی مجددا در راستای احراز هویت و عدم ربات بودن و تکمیل مراحل وریفای اقدام نمایید.

 17. سلام وقت بخیر اکانت اینستای من خود به خود قفل شده و یوزر اکانتم از یوزر خودم به instagram user تغییر کرده . راه حلش چیه ؟ ممنونم .

  1. سلام و احترام؛
   آیا اخیرا اقدامی در خصوص غیرفعالسازی اکانت خود انجام داده اید؟
   مورد دم اینکه آیا از زمان نمایش ارور Confirm it’s You to Login اینستاگرام تا این لحطه بیش از 30 روز گذشته است؟

 18. سلام خسته نباشید . من با گوشی که میخوام وارد بشم کلا صفحه سفید میشه وهیچی نمیاد اما این ارور و اون قسمت تایید ربات نبودن تو کامپیوتر میاد . که البته با این که تیک رو میزنم قسمت تایید پررنگ نمیشه و نمیتونم نکست بزنم . چکاری انجام باید بدمممممم؟؟؟

  1. سلام و احترام مبینا عزیز؛
   حتما بررسی نمایید که کپچا به صورت کامل تکمیل شده باشد.

   1. درود .به پشتیبانی‌های مکرر شما.
    پیج دو مرحله ای فعال بوده
    ایمیل هم ندارم
    گوشی که پیج روش بوده فلش کردم و گوشی جدید گرفتم
    و روی شماره که لینک میفرستم از طریق مرورگر و صفحه ریست پسورد باز نمیکنه.لطفا کمک کنید پیج‌رو‌برگردونم. شماره تماس یاجیمیل که بتونم مشخصات رو ارسال کنم بهتون جهت پیگیری

    1. سلام و احترام؛
     در نسخه های جدیدتر اینستاگرام روی شماره همراه کدی مبنی بر ورود به اکانت اینستاگرام ارسال می گردد لطفا اکانت خود را بروزرسانی و مجددا در این راستا اقدام نمایید.

  2. برای من ارور دوم اومد و لاگ‌اوت شد اما پسوورد نداشتم
   یعنی هیچ راهی نیست؟اکر پسورد نباشه؟

   1. سلام و احترام؛
    در صورتی که شماپره تلفن یا ایمیلی ثبت کرده باشید امکان دسترسی به اکانت میسر خواهد بود. می توانید به کمک آموزش زیر رمز عبور خود را تغییر داده و وارد اکانت اینستاگرام خود شوید.
    بازیابی رمز اینستاگرام

   2. سلام وقت بخیر.پیج من یک روز هست که پیغام ربات میاد.اول نمی دونستم که چطور عکسارو انتخاب کنم،همینجوری می زدم ،بعد از طریق گوگل متوجه شدم‌وانجام دادم ،شماره دادم کد تایید تغومد اما نوشت۲۴ ساعت دیگه .ممکنه که دیگه پیجم برنگرده ؟خیلی ناراحتم…هیچ راه دیگه ای نداره که انجام بدم پیجم برگرده؟خیلی برام مهمه…

 19. سلام براي من كد امدم كه بتونم وارد اكانتم بشم ولي
  اونجاي كه بايد كد و وارد كنم نمياره… چيكار كنم
  گزينه next هم ابي نيست چون جاي كد و نمياره وارد كنم لطف كمك كنيد

  1. سلام آسمان عزیز؛
   آیا در مراحل رفع مشکل ورود و رفع خطای عدم لاگین به اینستاگرام موفق با تکمیل کپچا شده اید؟ اگر بله پس امکان ورود به مرحله بعدی فراهم می شود در غیر اینصورت قبل از اقدام به تکمیل کپچا اینستاگرام می بایست از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کنید تا بتوانید به مراحل بعدی برسید.

 20. سلام
  من تمامی مراحل بالا را طی کردم و به قسمتی رسیدم که نوشته میشد بعد از ۲۴ ساعت در دست رس خواهد بود
  ۲۴ گذشت و پس از آن برای من deceived را می‌آورد
  از قسمت کمک به فیس بوک ایمیل ارسال کردم
  پس از آن شماره تماس و چند گزینه ی دیگر خواست و پس از آن برای من ایمیلی که بایستی عکسی از خودم می‌فرستادم رو فرستاد
  من عکس را فرستادم
  حالا اکانت من باز میگردد یا نه
  اگر امکان دارد کمکم کنید برای شکوفایی پیجم خیلی زحمت کشیدم

  1. سلام و احترام اسما عزیز؛
   تمام این موارد به فعالیت های اخیر شما بستگی دارد. اما در اغلب و 99 درصد مواقع پیج های اینستاگرام مجددا در دسترس قرار خواهند گرفت. تا زمان بررسی وضعیت اکانت ایسنتاگرام خود منتظر باشید و پس از ان به هیچ وجه با آیپی های متعدد وارد اکانت نشوید همچنین در نظر داشته باشید اگر از ربات استفاده می کنید آن را حذف نمایید.

 21. We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.

 22. We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.
  این نوشته میاد بعد اینکه تایید میکنم ربات نیستم هیچی نمیاد چیکار کنم

  1. سلام و احترام؛
   آیا تصاویر کپچا به صورت کامل لود می شوند؟

 23. سلام اینستا من رو ریات شناسایی کرده و برای برگشتن پیجم نیاز به کد اس ام اس دارم اما من اکانتم رو کمتر از ۱ ساعت هست زدم و هنوز شماره تلفن روش نیست باید چکار کنم

  1. سلام و احترام؛
   در صورتی که هیچ راه لاگینی ندارید و اگر اطلاعات خاصی روی اکانت خود ندارید بهتر است آن را حذف و مجددا در خصوص ساخت اکانت اقدام نمایید توصیه می شود شماره تلفن و ایمیل همیشه در دسترس و صحیحی را هنگام مراحل ثبتنام استفاده نمایید.
   ساخت اکانت اینستاگرام با کامپیوتر و گوشی

 24. اگه یبار سعی کنیم وارد شیم‌تا قبل ۲۴ ساعت مشکلی پیش میاد؟

  1. سلام و احترام؛
   مشکلی رخ نمی دهد اما اگر پیغامی مبنی بر این مورد دریافت کردید که تا 24 ساعت آینده وضعیت اکانت شما اطلاع رسانی خواهد شد، می بایست مدتی صبر کنید ترجیحا از ورود به اکانت خودداری نمایید.

 25. باسلام،خیلی ممنون از راهنمایی هاتون.
  پیجم برگشت.

  1. سلام محدثه عزیز؛
   سپاس از انرژی مثبتی که به تحریریه میزبان فا دادبد. واقعا خوشحال هستیم که مقاله مفید واقع شده و مشکل ورود به اکانت اینستاگرام شما حل شده.

 26. سلام خسته نباشید
  این واسم اومده میخواستم بدونم آیا پیجم برمیگرده؟
  حساب شمابه دلیل عدم پیروی از شرایط ما غیرفعال شده است. شما نمی‌توانید وارد این حساب شوید و هیچکس نمی‌تواند آن را مشاهده کند.
  برخی از مواردی که مجاز نمی‌دانیم شامل جمع‌آوری غیرعادی پسندیدن، دنبال‌کننده یا اشتراک‌گذاری، پست کردن محتوای تکراری یا تماس مکرر با افراد برای اهداف تجاری بدون رضایت آن‌هاست.
  اگر فکر می‌کنید اشتباهی صورت گرفته به ما اطلاع دهی

   1. سلام وقت بخیر
    من بعد از اینکه گزینه next رو میزنم دوباره بر میگرده روی اون گزینه که میگه شماره ایمیل یا اسم رو وارد کنید بعد که وارد میکنم لینک برام میاد اصلا جایی برای کد امنیتی برام نمیاد خود کد امنیتیم برام پیامک نمیشا یه لینک میاد که میزنم روش دوباره میرم تو صفحه خودم و دوباره همه چی از اول تکرار میشه چیکار کنم

    1. سلام و احترام؛
     ابتدا اینستاگرام خود را به آخرین نسخه موجود بروزرسانی نمایید. سپس مراحل را مطابق با آموزش دنبال نمایید در صورت عدم موفقیت از طریق اینستاگرام وب اقدام نمایید.

 27. سلام من راستی آزمایی رو انجام‌دادم ولی الان این متن برام میادWe’ll review your info and if we can confirm it, you’ll be able to access your account within approximately 24 hours من نمیدونستم نباید اقدامی انجام بدم و چندبار سعی کردم وارد اکانت شم.حالا چی میشه؟باید چیکار کنم؟

  1. سلام آرزو جان؛
   مشکل خاصی رخ نمی دهد تا 72 ساعت پس از اقدامات اولیه منتظر بمانید و پس از آن در راستای ورود به اکانت اینستاگرام خود اقدام نمایید همچنین قوانین نقض شده را در نظر بگیرید و از انجام مجدد این موارد خودداری نمایید. این قوانین شامل موارد زیر است:
   عدم ورود با آیپی های متفاوت
   عدم ارسال دایرکت به طور گسترده
   استفاده نکردن از ربات
   ممنوعیت فالو و آنفالو بیش از حد مجاز
   عدم لایک و کامنت بیش از حد معمول
   از انجام هر گونه اقدامی که شما را ربات جلوه می دهد خودداری کنید.

   1. سلام،
    برای بنده این ارور آمد و صفحه رو بستم، خواستم دوباره لاگین کنم، کلا یوزرن رو پیدا نمیکنه، چکار باید کرد؟

    1. سلام و احترام؛
     بهتر است که از اکانتی که دارای هشدار می باشد لاگ اوت نشوید در غیر این صورت به واسطه اینستاگرام وب در خصوص لاگین به اکانت خود اقدام نمایید. در صورت مشاهده ارور اکانت نات فوند در روزهای اتی مجددا اقدام کنید.

  1. سلام و احترام؛
   بسیار خوشحالیم که مقاله مفید بوده و توانسته اید ارور Confirm it’s You to Login اینستاگرام را رفع نمایید.

 28. سلام من دوبار با هشدار ( من ربات نیستم ) در طی یکماه مواجه شدم . ادامه رو زدم . اما الان از دسترس خارج شده . مبخوام از قسمت سوییچ اکانت وارد بشم کد هم برام ارسال میشه اما کانفیرم میزنم این خطا رو میزنه
  An unknown network error has occurred
  و الان فقط ۳۰ رو فرصت دارم پیج اصلیم رو برگردونم😢😢 توی این سی رو باید چیکار کنم ؟ خواهش میکنم راهنماییم کنید

  1. سلام فاطمه عزیز؛
   یکبار به صورت کامل برنامه را بسته و مجددا در راستای ورد به اکانت خود اقدام نمایید در صورت عدم موفقیت از طریق مرورگر کامپیوتر و از طریق اینستاگرام وب در راستای رفع خطای ربات بودن و اثبات هویت به ایسنتاگرام اقدام نمایید.

   1. بی نهایت ممنونم ازتون.. برای مشکلم حل شد برای ورود بعدی هم باید باز استفاده کنم؟

    1. با سلام فاطمه عزیز
     خیر. باید منتظر بمانید تا بررسی از سمت اینستاگرام صورت بگیرد و مجددا برای ورود اقدام نمایید. در نظر داشته باشید که برنامه تغییر آیپی تنها برای دنبال کردن مراحل احراز هویت لازم است و در هنگام استفاده از برنامه به هیچ عنوان از برنامه های تغییر ایپی استفاده نکنید تا دوباره دچار مشکل نشوید.
     موفق و پیروز باشید

 29. سلام
  طبق مطالب بالا برای من برای بار دوم هم این را آورد بعد از اولین احراز هویت
  ولی باز هم باز نمیشود
  و دوباره ۲۴ مینویسد
  چیکار کنم امروز بعد ساعت ۱ سومین روز است که نمیتوانم وارد آن شوم
  خواهش میکنم کمکم کنید
  برای پیجم خیلی زحمت کشیدم حتی یک فالور فیک هم ندارد
  احتمال میدهم از روی غرض و … شخصی من را ریپورت کرد باشد
  هیچ اشتباهی از من سر نزده یعنی تا جایی که می‌دونم
  نه تعداد لایک های من روزی از ۳۰ لایک بیشتر بوده تا فالو آنفالو کردم

  1. سلام و احترام اسما جان؛
   نمایش این خطا دلایل متعددی داره و اغلب دوستان یا با آیپی های متعدد وارد اکانت خود شده اند (به دلیل روشن بودن فیل تر شکن) یا از ربات استفاده کرده اند…. در چنین شرایطی تنها باید اثبات کنید که ربات نیستید و متعهد می شوید که اقدامات ناقض قوانین مجددا تکرار نشوند. در صورتی که مراحل ذکر شده برای رفع ارور Confirm it’s You to Login اینستاگرام را پشت سر گذاشته اید تا 72 ساعت شکیبا باشید و پس از آن وضعیت اکانت خود را بررسی نمایید در اغلب موارد اکانت ها قابل دسترسی مجدد خواهند بود.

  1. سلام و احترام الینا عزیز؛
   منظورتون از تصاویر، تصاویر کپچا هست؟ یک برنامه تغییر آیپی نصب و فعال نمایید (منظور همان برنامه هایی است که زمان ورود به فیسبوک یا تلگرام استفاده می کنید.)

 30. برای من طوری شده که میگه ثابت کن رباط نیستی، بعد گزینه میاره که این تصویر هارو انتخاب کن اما متاسفانه همه عکسا معلوم نیشن رفتن اون بالا ها و هرچی سعی میکنم اون گزینه هاش پایین نمیاد چیکار کنم دقیقا این اکانتمم میخوامش حتما

  1. سلام و احترامغ
   در صورتی که زمان ورود به اینستاگرام با خطای Confirm it’s You to Login مواجه می شوید حتما می بایست احراز هویت نمایید و در غیر این صورت امکان ورود به اکانت اینستاگرام میسر نخواهد شد. در صورتی که تصاویر کپچا به صورت کامل لود نمی شوند یا دارای اندازه ای کوچک هستند از برنامه های تغییر آیپی قبل از انجام مراحل استفاده نمایید.

 31. سلام سلام واقعا ممنون از راهنمایی هاتون من چند دیروز متوجه شدم که پیجم دوباره اوکی شده بخاطر همین امروز شروع کردم به استفاده ازش و دیدم دوباره خراب شد که با تغییر آیپی که گفتید درست شد الان باید چیکار کنم که این اتفاق تکرار نشه؟

  1. سلام و احترام؛
   در صورت انجام یکسری موارد خلاف قوانین اینستاگرام چنین خطایی رخ می دهد و در صورت ادامه دادن با این شرایط و نقض مجدد قوانین اکانت شما کاملا از دسترس خارج و جریمه خواهید شد. در حالت دوم نیز مطابق با آموزش عمل کرده و اکانت خود را بازیابی نمایید اما از انجام مواردی که در جدول زیر ذکر شده جدا خودداری کنید.

 32. سلام من 30 روز گذشت منتظر بودم که اکانتم باز بشه ولی الان شده 33 روز و پیغامی که میده به جای 30 روز نوشته یک روز دیگر

  ممنون میشم در این زمینه راهنمایی کنید

  1. سلام و احترام؛
   در نظر داشته باشید از زمان نمایش اعلان تا احراز هویت 30 روز فرصت دارید. لطفا پیغام دریافت شده را ارسال نمایید تا دقیق تر راهنمایی شوید. با تشکر

 33. سلام من چندین بار ویدیو رو گرفدم از خودم و فرستادم ولی سند نشد ارور داد تا آخر اینستا رو حذف کردم باز نصب کردم حالا دیگه کلا صفحه سفید میشه اصلا چیزی نیاد واسم یا میرم تو حساب ولی لود نمیشه هیچی نمیاره واسم و باز سفید میشه چکار کنم؟

  1. سلام و احترام؛
   از مرورگر وب به منظور ورود به اکانت اینستاگرام خود استفاده نمایید، مراحل ذکر شده در مقاله را دنبال نموده و د صورت دریافت اعلانی مبنی بر بررسی شدن اکانت تا زمان ذکر شده منتظر باشید در اغلب موارد اکانت ها مجددا در دسترس قرار خواهند گرفت.

 34. We notified unusual activity from your account confirm your identity from the Instagram app to get back to your account یه برنامه دگ نصب کردم اینستا فارسی بعد باز میتونم برم حساب لود نمیشه و اینو میفرسته برام

  1. سلام و احترام؛
   در صورت انجام فعالیت هایی مغایر با قوانین اینستاگرام خطای خطای Confirm it’s You to Login We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out. Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disable نمایش داده خواهد شد. ابتدا مطابق با آموزش خطای ورود به اینستاگرام را رفع نموده سپس مطابق جدول زیر حدود مجاز اینستاگرام را رعایت نمایید همچنین از برنامه های جانبی ایسنتاگرام استفاده نکنید.

 35. سلام.اکانت منم امروز غیرفعال شد وقتی هم واردش میشم پیام اهرازهویت تا 30 روز میاد و نوشته next رو بزنین و پایین صفحه گزینه next هم داره ولی گزینش غیرفعاله و انگار نه انگار که همچین گزینه ای وجود داره.با هر آیپی هم میرم همینجوریه و هیچ فرقی هم نمیکنه.هیچ تصویر کپچایی هم تو این صفحه نیست.تکلیفم چی میشه؟

  1. سلام و احترام؛
   در صورت امان تصویری از صفحه ای که مشاهده می کنید ارسال نمایید تا دقیق تر راهنماییتان کنیم. با تشکر

   1. سلام.
    اکانت منم امروز غیرفعال شد وقتی هم واردش میشم پیام اهرازهویت تا 30 روز میاد و نوشته next رو بزنین و پایین صفحه گزینه next هم داره ولی گزینش غیرفعاله و انگار نه انگار که همچین گزینه ای وجود داره.با هر آیپی هم میرم همینجوریه و هیچ فرقی هم نمیکنه.هیچ تصویر کپچایی هم تو این صفحه نیست.چطوری مشکل رو حل کنم؟

    1. با سلام دوست عزیز
     اطمینان حاصل کنید که از برنامه مطمئن برای تغییر آیپی استفاده می کنید و همچنین لازم است توجه داشته باشید که آی پی انتخابی نباید جزو کشورهای تحریک شده از سمت اینساگرام باشد.
     موفق و پیروز باشید

 36. سلام. خسته نباشید
  ببخشید من همه مراحلو انجام دادم ولی باز میاد تا ۲۴ ساعت برسی میکنیم. باید چیکار کنم. آیا پیجم برمیگرده اصلا یا …..؟!

  1. سلام و احترام؛
   در اغلب موارد اکانت اینستاگرام بازیابی و امکان ورود مجدد به آن فراهم خواهد شد اما دقت داشته باشید از انجام فعالیت هایی که در جدول ابتدای مقاله ذکر شده خودداری کنید چرا که در صورت مشاهده مجدد این خطا امکان از دسترس خارجی پیج اینستاگرام و جریمه شدن بالا است.

 37. احراز هویت لازمه انجام بدم ؟از چه طریقی؟ رمز و ایمیل و اکانت و تلفن رو همشو دارم

  1. وقت بخیر؛
   مطابق با مراحل عنوان شده در بخش “هشدار دوم ارور Confirm it’s You to Login ” اقدام نمایید.

 38. سلام من تمام مراحل را انجام دادم اگه امکانش هست جواب بدین ک من چیکار کنم

  1. با سلام دوست عزیز
   بعد از پشت سر گذاشتن تمامی مراحل همچنان پی شما بازگردانی نشده است؟ به طور معمول بعد از پشت سر گذاشتن مراحل پیج همان زمان بازگردانی شده یا بعد از بررسی اینستاگرام پس از یک بازه زمانی مشخص برگرداننده می شود.
   موفق و پیروز باشید

 39. سلام من در اون لحظه ک باید فیلتر شکن روسن میکردم نکردم و از اکانت خارج شدم و حالا اینستا ن ایمیلمو قبول میکنه ن ای دی اکانتمو لطفا راهنماااییم کنید . هیچکدومو قبول نمیکنه

  1. سلام و احترام؛
   در حین رفع خطای ورود به اینستاگرام چه هشداری دریافت می کنید؟ با چه صفحه ای مواجه می شوید؟

 40. با عرض سلام بنده پیام اخطار دوم برام ارسال شد اما مراحلی که گفتید رو طی نکردم بجاش از اکانت خارج شدم الان دیگه نمیتونم به هیچ وجه وارد اکانت بشم ینی دیگه راهی نیست اکانتم حذف میشه؟

  1. با سلام دوست عزیز
   شما باید مجددا برای ورود اقدام نمایید تا مراحل احراز هویت به شما نمایش داده شود و بتوانید بعد ار دنبال کردن آنها وارد اکانت خود شوید. در نظر داشته باشید که تنها 30 روز برای بازگردانی اکانت خود فرصت دارید.
   موفق و پیروز باشید

 41. سلام من وی پی انو روشن میکنم با مرورگر وارد سایت اینستا میشم….آی دیمو میزنم.تیک ربات نیستمو میزنمو به عکسا پاسخ میدم.بعد اینکه next رو میزنم میگه به ایمیل کد میفرسته…من مشکلم اینه پیجم هک شده و ایمیلمو طرف عوض کرده…چیکار کنم این کد به شمارم بیادو به ایمیل نره؟

   1. خوندم…اون چیزی که میخواستمو توضیح نداد…فقط مشکلم اینه بجای ارسال کد به ایمیل،میخوام به شمارم ارسال بشه کد

    1. سلام و احترام نیلوفر جان؛
     در مراحل ثبتنام شمار تلفن همراه خود را درج نموده اید؟

 42. اگه میشه راهنماییم کنین که چجوری میتونم اینجا عکس صفحه رو بفرستم

  1. سلام وقت بخیر؛
   تصویر را در یکی فایل سنتر یا فضای ذخیره سازی آپلود نموده و لینک آن را ارسال نمایید.

 43. وقت بخیر؛
  تصویر ارسالی شما بازبینی شد. تنها می بایست یک برنامه تغییر آیپی را نصب و فعال نمایید(برنامه هایی که برای ورود به فیسبوک یا تلگرام استفاده می شوند.)
  پس از ان در راستای احراز هویت در اینستاگرام و اثبات ربات نبودن اقدام نمایید.

 44. سلام از زحمات شما سپاسگزارم میشه لطف کنید بگید چیکار کنم ؟
  من همه مراحل رو انجام دادم به به من کفت تا ۲۴ ساعت بررسی میشه این یعنی درست میشه یا خیر؟
  (تشخیص ربات و مراحل رو رد کردم و نکست رو زدم و کد رو دریافت کردم )

  1. با سلام سارا عزیز
   شما باید منتظر بمانید تا بازه زمانی گفته شده به اتمام برسد و مجددا برای ورود اقدام نمایید. اگر بعد از این بازه امکان وجود برای شما فراهم شد که مشکل مرتفع شده است. در غیر این صورت مجددا مراحل احراز هویت را دنبال نمایید.
   موفق و پیروز باشید

    1. سلام و احترام سارا عزیز؛
     آیا مشکل عدم ورود به اینستاگرام در اکانت شما رفع شد؟

 45. سلام این خطا میده
  Instagram
  Confirm it’s You to Login
  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before

  1. با سلام دوست عزیز
   در این آموزش نحوه رفع این خطا به صورت کامل و گام به گام ارائه شده است و لازم است مطابق با آن پیش بروید.
   موفق و پیروز باشید

 46. سلام

  واقعاً خسته نباشید با این مطلبی که گزاشتید❤️
  دمتون گرم
  همون طور که گفته بودید عمل کردم و مشگلم حل شد❤️🌹

  1. با سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که این آموزش برای شما مفید واقع شده است و کسب رضایت شما دقیقا همان چیزی است که همواره به دنبال آن هستیم و خرسندیم که به این هدف دست پیدا کرده ایم.
   موفق و پیروز باشید

 47. سلام خسته نباشید منم مشکلم دقیقا همینه تیک گوگلو میزنم سبز میشه ولی همچنان گزینهnextغیرفعاله و هرچی میزنم کار نمیکنه هم با گوشی زدم هم سیستم!!!

  1. سلام و احترام؛
   برای رفع ارور عدم لاگین به اینستاگرام و همچنین اثبات ربات نبود می بایست حتما کپچا اینستاگرام تکمیل شود اگر تصاویر به صورت کامل لود نمی شوند یا کوچک هستند و یا اینکه دکمه next نیر فعال است می بایست از یک برنامه تغییر آیپی استفاده نمایید در صورتی برنامه تغییر آیپی را فعال نمودید اما همچنان مشکل پابرجا بود سرور کشور برنامه تغییر آیپی را تغییر دهید.
   منظور از برنامه تغییر آیپی همان برنامه هایی استفاده که هنگام ورود به یوتیوب و فیسبوک و تلگرام استفاده می کنید.

 48. من کارهایی که شما فرمودید رو انجام میدم ولی اصلا عکس نمیاره برام با vpn هم امتحان کردم ولی باز نشون نمیده چیکار کنم

  1. با سلام مهسا دوست عزیز
   اطمینان حاصل کنید که برنامه تغییر آی پی استفاده شده قدرتمند بوده و آی پی آن مربوط به کشورهای قرار گرفته در لیست تحریم اینستاگرام نباشد.
   موفق و پیروز باشید

 49. حتی کشور رو هم عوض میکنم بازم اتفاقی نمیفته
  خواهش میکنم راهنماییم کنید

  1. با سلام مهسا عزیز
   آی پی های کشورهای مختلف را امتحان نمایید تا ببینید کدام یک جوابگو است یا اینکه برنامه تغییر آی پی خود را تغییر داده و مجددا مراحل را دنبال کنید. حتی امکان دنبال کردن مراحل از طریق وب سایت اینستاگرام نیز وجود دارد.
   موفق و پیروز باشید

   1. سلام و احترام؛
    امیدواریم که که این مقاله به شما در رقع ارور کپچا اینستاگرام کمک کرده باشد.
    موفق باشید.

 50. سلام
  پیج منو اینستا الان بیستو هشت روزه بلاک کرده کلا از اکانتم خارج شدم درخواست پشتیبانی دادم و اینکه رباط نیستم هم تأییدکردم یه پیام انگلیسی داد گف ک بعد از 24 ساعت بررسی میشه الان یک روز گذشته و من همچنان نمیتونم ب پیجم دسترسی داشته باشم خواهش میکنم راهنماییم کنید😭💔

  1. با سلام پریا عزیز
   به طور معمول بعد از بررسی پیج شما توسط اینستاگرام برگرداننده می شود و در این مرحل کاری نمی توان کرد. کمی صبر کنید و اگر همچنان امکان ورود به پیج خود را نداشتید، مجددا مراحل احراز هویت را دنبال نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 51. سلام ، اکانت من کلا not found شد ، بعد اون هشدار ک اومد دیگه خودش از صفحه لاگ اوت شد ، ومن دی.ه چیزی دریافت نکردم، چیکار باید بکنم؟ 😭

  1. با سلام طیبه عزیز
   احتمالا اینستاگرام شما را ربات تشخیص داده است و لازم ثابت کنید که ربات نیستید. لطفا مجددا برای ورود اقدام کرده و سپس مطابق با همین آموزش مراحل احراز هویت را دنبال نمایید. دقت داشته باشید که شما 30 روز برای احراز هویت و برگرداندن اکانت خود فرصت دارید.
   موفق و پیروز باشید

 52. با سلام و خسته نباشید
  صفحه ای که برام نمایش داده میشد تا ثابت کنم ربات نیستم تصاویرش مخفی بود من نمیدونستم که باید فیلترشکنم رو روشن کنم چندبار امتحان کردم دیدم تصاویر برام کامل باز نمیشه چند روز بعد که خواستم دوباره امتحان کنم دیگه پیجم رو با اسم instagram user نشون میده وقتی روی پیجم کلید میکنم تا لاگین بشم ازم پسورد فقط میخواد پسوردم رو میزنم میگه مشکلی هست لطفا پنج دقیقه دیگه دوباره امتحان کنید ممنون میشم راهنمائی کنید

  1. با سلام دوست عزیز
   لازم است توجه داشته باشید که شما تنها 30 روز برای برگرداندن حساب خود فرصت دارید. حال تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که مراحل را مجددا با یک برنامه تغییر آیپی مناسب دنبال کنید.
   موفق و پیروز باشید

 53. واقعا مرسی❤❤🌹🌹خدا خیرتون بده🙏 نظرات رو که خوندم و پاسخ شمارو شنیدم متوجه شدم.
  با فیل*تر*ش*کن U.l.tr.a ______s.u.r.f وارد اینستاگرام شدم تصاویر عدم تشخیص ربات به طور کامل و واضح باز شد و جواب دادم.

  1. با سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که این آموزش برای شما مفید واقع شده است و توانسته اید مشکل خود را رفع نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 54. سلام پیج منم ارور داده فالو زیاد ‌کردم موقتا بلاک شدم.و اینکه تایید کردم ک ربات نیستم اما مرحله که کد فرستاد هرچقد کد رو وارد میکنم قبول نمیکنه.کپی‌میکنم جاگزاری میکنم بازم قبول نمیکنه..چندبار هم کد جدید فرستاد اوناروهم زدم قبول نکرد اخه جرااااا؟

  1. با سلام فاطمه عزیز
   لطفا ابتدا از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کرده و مجددا مراحل را دنبال نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 55. سلام من هم همین پیام 30 روز رودریافت کردم اما از این عکسهایی که میاد واسم سر در نمیارم بلد نستم جورشون کنم اصلا بلد نیستم

  1. با سلام دوست عزیز
   به طور معمول یکسری عکس نشان داده می شود از شما می خواهد عکس هایی که به عنوان مثال در آنها چراغ راهنمایی، خط عابر پیاده، قایق، ماشین و موارد این چنینی نمایش داده می شود را انتخاب نمایید. اگر با زبان انگلیسی اشنایی ندارید می توانید عنوانی که در بالای تصاویر نمایش داده شده است را در گوگل ترنزلیت وارد کنید تا با معنی آن آشنا شده و بتوانید آنها را از میان تصاویری که نشان داده می شود انتخاب نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 56. تورو خدا بگین چیکار کنم.هی عکس میاد نصفه نیمه منم میزنم روی عکسها هیچی به هیچی سه تا عکس یا 4 تا میاد نمی دونم تورو خدا کمکم کنین.از دیروز عصر اینجوری شده. روی اون قسمت وویس همکه می زنم ببینم سوال مربوط به کدوم عکس هست بعد شنیدن وویس که میخوام برم رو عکس دوباره میره رو صفحه اول دوباره عکس جدید میاد. تونستم مشکلم رو درست شرح بدم؟ اصلا با گوشی هم نمیشه با اینکه هیچ فیلتر شکنی روشن نیست. این مراحلم با لپ تاپ میرم. راجع به عکسها بهم یه کمکی میکنین؟

  1. سلام وقت بخیر؛
   در صورتی که در مراحل احراز هویت در اینستاگرام نتوانستید اثبات کنید که ربات نیستید یا تصاویر به صورت کامل بارگذاری نشد تنها کافیست یک برنامه تغییر آیپی فعال کنید تا تمامی مراحل به صورت کامل لود شوند و پس ز احراز هویت ان برنامه را غیرفعال یا خاموش کنید.
   منظور از برنامه تغییر آیپی نرم افزارها و اپلیکشن هایی هستند که به کمک آن ها قادر به ورود در تلگرام، فیسبوک، توییتر و… هستید.

 57. سلام وقتتون بخیر من همه این مراحلو انجام دادم ولی کد برام تائید نشد خواست پسورد عوض کنم منم غوض کردم پیج اومد ولی یهو ارور داد log out و پیج خارج شد رفت برام میشه راهنمایی کنید باید چی کار کنم قابل برگشت هست؟ممنونم

  1. سلام واحترام؛
   در چنین شرایطی حتی الامکان بهتر است که از اکانت خود خارج نشوید چرا که ورود مجدد به اکانت با پییدگی همراه خواهد بود. مجددا در خصوص ورود به اکانت خود از طریق اینستاگرام وب و موبایل اقدام نمایید.

 58. سلام من پیج رو دو ماهه باز کردم یه بار ممبر فیک زدم همین ارور اومد ک ۳۰ روز میپره ولی مراحل رو انجام دادم و کد تایید به شمارم اومد وبرگشتم ولی الان بدون هیچ دلیلی باز همین ارور برام اومده و از اکانت انداخته بیرون مشکل اینه که اینبار هرچی میکنم کد نمیاد به شمارم تا مرحله رو رد کنم تو رو خدا بگید چیکار کنم

  1. سلام و احترام؛
   با توجه به اینکه قوانین اینستاگرام را زیرپا گذاشته اید و برای بار دوم چنین خطایی دریافت می کنید د احتمال جریمه شدن اکانت شما بسیار زیاد است. در روزهای آتی مجددا در راستای لاگین به اکانت از طریق کامپیوتر و گوشی اقدام نمایید در صورت مشاهده ارور مراحل ذکر شده در مقاله را دنبال نمایید در غیراینصورت در بازه زمانی کوتاهی اکانت شما ار دسترس خارج خواهد شد اما مجددا امکان دسترسی به آن بعد از گذشت زمان فراهم می شود.

 59. با سلام این پیغام اومده و اکانت شده ماربر اینیستاگرام با سایفون هم رفتم نتونستم وارد بشم پیج نات فاند میزنه و از فیسبوک هم همینجوره
  حتی با یه گوشی جدید هم نتونستم وارد بشم
  لطفا راهنمایی بفرمایید
  Confirm it’s you to login
  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.
  ایمیل اولیه هم که زدم روز اول نمیشناسه

  1. سلام و احترام؛
   ایا ابعد از مشاهده این ارور از اکانت خود خارج شدید؟
   همچنین آیا ایمیل ثبت شده روی اکانت خود را قبلا تایید نموده اید؟
   در صورتی که امکان ورود به اکانت خود را ندارید لطفا از طریق اینستاگرام وب نیز اقدام نمایید در صورت عدم مشاهده مراحل به صورت کامل، از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کنید.

 60. با سلام ممنونم از توضیحاتتون
  من بعد از اینکه کد برای میاد و واردش میکنم سرعت وارد حساب نمیشم
  و میزنه thanks for providing you’r info و یه سری چیزای دیگه پایینش میگه
  و وقتی میزنم روی done یه گزینه cancel هست و یه گزینه log out رو گفته که مطمئنی میخوای از حساب کاربری خارج بشی
  یه چندبارم اینطوری شده برام و من log out رو زدم و حسابم رو از دست دادم

  1. با سلام نورا عزیز
   لطفا پیغامی که دریافت کرده اید را به شکلی کامل تر اعلام کنید تا بتوانم به شکل بهتری شما را راهنمایی کنم. این احتمال وجود دارد که اینستاگرام بعد از بررسی حساب شما و در یک بازه زمانی مشخص بازگردانی را انجام دهد.
   موفق و پیروز باشید

 61. من اکانتمو اینستا غیر فعال کرده الان یک ماهه اون قسمتی که میگه من رباط نیستمو اینا همشو انجام دادم ولی همچنان پیجم غیر فعاله

  1. با سلام پریا عزیز
   بعد از پشت سر گذاشتن مراحل مربوط به احراز هویت پیغام خاصی را دریافت کردید؟ به طور معمول بعد از دنبال کردن مراحل بلافاصله حساب شما بازگردانی شده یا یک بازه زمانی برای بررسی حساب اعلام می شود و بعد از بررسی حساب بازگردانی خواهد شد.
   موفق و پیروز باشید

 62. سلام من وارد صفحه شدم بعد ۲۴ ساعت به من میگه صفحه من بختطر فالوئر و لایک بالا بسته شده من میتونم اکانتم رو برگردونم ؟ نمیدونم متوجه شدین تو چه صفحه ای در خال حاظر هستم یا نه . لطفا اکه میشه اوکی کرد راهنماییم کنید

  1. با سلام دوست عزیز
   متاسفانه متوجه منظورتان نشدم. اگر شما امکان ورود به اینستاگرام خود را دارید که این احتمال وجود دارد بلاک موقت شده باشید. اما اگر برای ورود دچار مشکل هستید باید به اینستاگرام ثابت کنید که ربات نیستید و مراحل احراز هویت خواسته شده را مطابق با همین آموزش دنبال نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 63. سلام،
  برای بنده این ارور آمد و صفحه رو بستم، خواستم دوباره لاگین کنم، کلا یوزرن رو پیدا نمیکنه، چکار باید کرد؟

  1. سلام و احترام؛
   در صورت مشاهده خطای Confirm it’s You to Login اکانت شما به حالت تعلیق خواهد آمد اما دائمی نیست و بعد از گذشت مدت زمانی قابل بازگشت خواهد بود. در شرایط فعلی مجددا در خصوص ورود به اکانت خود از طریق مرورگر وب و اپلیکشن اینستاگرام اقدام کنید.

 64. سلام خسته نباشین من همین ارور اومد به صفحم اما دیگه‌کلا پیجم‌رو دی اکتیو کرده
  لوگین هم میزنم ارور به پسورد میده و هیچ گزینه ای نمیاره برام نه عکسی نه‌ چیزی هیچی….

  1. با سلام دوست عزیز
   دقیقا چه اروری را ریافت می کنید؟

 65. سلام
  من از دیروز صفحه اینستام باز نمیشه و ارور Confirm Your Info on the App to Get Back to Your Account
  We noticed unusual activity from your account. Confirm your identity from the Instagram app to get back to your account
  رو میده و هیچ راهی برام نمیزاره که اثبات کنم ربات نیستم فقط یه صفحه با این متن بز میشه وقتی میخوام برم داخل اکانتم
  میشه کمکم کنید

  1. با سلام دوست عزیز
   لطفا از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کرده و مجددا مراحل را دنبال نمایید تا کپچا به شما نشان داده شود.
   موفق و پیروز باشید

 66. سلام روز بخیر
  من بهم گفت باید رمز اینستاتو عوض کنی ولی من رمزمو یادم نمیومد گزینه forget رو زدم یه صفه اورد آیدی یا شپاره و ایمیلو بزنم
  ایدیمو که زدم بعدش اون صفحه ی confirm رو اورد همه ی مراحلو رفتم next رو هم زدم گفت به ایمیل یه چیزی ارسال میشه ok رو زدم ولی باز برگشت روی اون صفحه ای که میگه ایدی رو بزن اگه رمز رو یادت رفته ، یعنی نه پیامک میاد برام نه ایمیل نه رمز امنیتی
  وقتیم توی اون صفحه شمارمو میزنم یه لینک برام میاد که دوباره وارد صفحه بشم ولی وقتی وارد میشم دوباره همه اون مراحلو از اول میاره اصن هیچی به هیچی
  کد امنیتی برام نمیاد چیکارش کنم ؟

  1. سلام و احترام؛
   لینک دریافت شده در مراحل رفع مشکل عدم ورود به انتستاگرام را در مرورگر خود وارد نموده و مابقی مراحل را دنبال نمایید.

 67. سلام دوست عزیز
  این پیام ۳۰ روز برای من اومد ه من کپچا رو با موفقیت طی کردم وی کدی داد که وقتی وارد میکردم ارور میداد بعدش چون موفق نشدم اینیستا رو حذف؟و نصب کردم والان فقط ی صفحه سفید دارم جلوم هیچی توش نیست فقط صبح ی پیام داد که شماره ات رو وارد کن وارد کردم نپذیرفت و اون پیامم رفت البته پیام تاسف داد وگفت دوباره تلاش کنید میشه لطف کنید بفرمایید اکانتم برمی گرده در این حالت؟؟ چجوری احراز هویت کنم؟ ممنون

  1. سلام روزبخیر ؛
   در حال حاضر زمان ورود به اکانت اینستاگرام چه پیغامی دریافت می کنید؟ از طریق اینستاگرام وب نیز در خصوص لاگین اقدام نموده اید؟

 68. سلام امروز وارداینیستام شدم دیدم پیجم بالانمیاد میگه این حساب دردسترس نیست کلاتواینیستاپیج من بالانمیاره

  1. سلام و احترام؛
   آیا قبلا خطایی مبنی بر عدم لاگین دریافت نموده بودید؟

 69. سلام اونایی ک گفتین امروز برا من شد ولی من نتوسنتم حل کنم خارج شدم حالا باید چیکار کنم چجوری حل میشه اصلا ایدی رو میزنم نمیاره 😭😭😭

  1. سلام و احترام؛
   بهتر است قبل از رفع ارور از اکانت خارج نشوید در صورت خروج از اکانت اینستاگرام خود مجددا در راستای لاگین اقدام نمایید در صورت عدم ورود به اکانت همین مراحل را از طریق اینستاگرام وب دنبال نمایید.

 70. من اصلا تصاویر اومد ندیدم ریز بودن خارج شدم دیگ نتونستم برم داخل انداخت بیرون کلااا

  1. سلام و احترام؛
   در صورت عدم مشماهده کامل تصاویر کپچا می توانید یک برنامه تغییر ایپی فعال نمایید بدین ترتیب دکمه آبی اثبات ربات نبودن و همچنین تصاویر کپچا اینستاگرام کامل لود خواهند شد.

 71. سلام بچه ها کامنت من کمکتون میکنه
  من هم همین مشکل را داشتم(از یک آنفالویاب استفاده کردم که این طور بلاک شدم)
  با کمک این سایت مشکلم رفع شد
  برای دوستانی که قسمت آبی NEXT براشون فعال نیست از قند شکن استفاده بکنن(برای خودم هم فعال نبود هم برای بررسی عکس ها 3تاش فقط مشخص میشد)که با آموزش این سایت اوکی شد.
  تنها کار اینه با قند شکن و مرور گر لپ تاپ برید داخل اکانت درست میشه…
  ممنون از سایت خوبتون جهت راهنمایی

  1. سلام واحترام؛
   خوشحالیم که مشکل Confirm it’s You to Login در اکانت اینستاگرام شما رفع شده و سپاس از اینک تجربیات ارزشمندتان در راستای حل مشکل عدم ورود به اینستاگرام و احراز هویت را با ما و کاربران میزبان فا به اشتراک گذاشتید. 🌼

 72. سلام من یدونه پیج شخصی داشتم نوشت من رباط نیستم و تمام اون مراحل زدم اخرش رفت بعد 30روزم نتونستم بیارمش بالا ,,,الان با یه ایمیل دیگه و شماره دیگه یدونه پیج باز کردم شخصی بعد یه مدت باز همون نوشته اومد من رباط نیستم زدم شماره اینا پیجم برام اورد ,,ورود به سیستم ,, اونو میزنم مینویسه متاسفم نتوانستم درخواست شمارا نجام دهیم لطفا چن لحظه دیگر دوباره امتحان کنین ,والا چندن بارم امتحان کردم همونو مینویسه باز نمیکنه چیکار کنم الان میشه راهنماییم کنین ممنونتون میشم

  1. سلام و احترام؛
   اینستاگرام نسبت به انجام یکسری موارد خاص قوانین سختگیرانه ای پیاده سازی نموده که در صورت انجام آنها با خطای عدم لاگین و احراز هویت مواجه خواهید شد. لطفا موارد زیر را بررسی نموده و درصورت تخطی مورد مربوطه را تکرار نکنید چرا که در دفعات بعدی مجددا با همچین پیغامی مواجه خواهید شد.
   اگر ار ربات یا برنامه جانبی استفاده می کنید سریعا آن را حذف نمایید.
   فعالیت هایی مثل لایک، کامنت، فالو، آنفالو و بیش از حد مجاز
   از ارسال دایرکت به افراد متعدد خودداری کنید.
   از برنامه تغییر آیپی استفاده نکنید.
   همیشه با یک آیپی وارد حساب خود شوید.
   از ساخت اکانت های چندگانه خودداری کنید.

 73. سلام وقت بخیر
  اکانت من محدود شد گفت باید رمزتونو عوض کنید ولی من رمز قدیمیمو یادم نمیاد گزینه forget رو زدم یه صفحه اورد که تیدی یا ایمیا یا شمارره بزنم ایدیمو که زدم همین صفحه ی cofirm رو اورد با فیلترشکن رفتم همه ی مراحلو رفتم next هم برام آبی شد زدم ، گفت برای یه ایمیل پیام فرستاده میشه ولی وقتی ok رو میزنم بر میگرده روی اون صفحه ای که بعد گزینه forget گفته بود ایدی بزنین یعنی نه پیامک نه ایمیل نه کد امنیتی هیچی برام نمیاد نه خود پیام برام میاد و نه صفحش توی اینستا ، میپره دوباره همه این مراحل تکرار میشه چیکار باید بکنم ؟

  1. سلام و احترام؛
   بعد از دریاافت لینک آن را لمس نکنید بلکه لینک را کپی و در مرورگر وارد نمایید.

 74. سلام من تازه وارد اینستاگرام شدم دچار همین مشکل شدم قسمت من ربات نیستم و میزنم ولی وقتی کد و می‌فرسته هرچی میزنم وارد نمیشه مشکل چیه؟

  1. با سلام زهره عزیز
   شما باید ابتدا از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کرده و مجددا مراحل را دنبال نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 75. سلام . ب من اون پیغام ۳۰ روز و داد و من لاگ اووت کردم خودمو الان دیگه اصن وارد نمیشه چیکار باید بکنم؟

  1. سلا م و احترام ملیکا عزیز؛
   شرایط حل مشکل عدم ورود به اینستاگرام و اثبات ربات نبودن و وریفای در زمانی که لاگ اوت نکرده اید بسیار ساده تر و راحت تر خواهد بود. در صورتی که از اکانت خود خارج شوید ممکن است زمان ورود مجدد با پیغام هایی مبنی بر عدم وجود چنین یوزری مواجه شوید. در چنین شرایطی از طریق ایسنتاگرام وب نیز در راستای لاگین اقدام نمایید یا اینکه مدت زمانی صبر نموده و مجددا این مراحل را دنبال کنید.

   1. سلام من هم مشکل ایشون رو دارم . وقتی اون ارور برام اومد نمیدونستم که نباید یرم بیرون و رفتم بیرون الان دیگه نمیتونم وارد بشم . میشه لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم . چون رمز رو که میزتم میگه غلطه و درست نیست و وقتی میرم رمزم رو بازیابی کنم اینیل مرتبط با اکانتم رو میزنم ولی میگه user not found و در کل نه میتونم رمزم رو بازیابی کنم نه راه دیگه ای برای ورود دارم . هنوز ۲۴ ساعت نشده میشه لطفا بهم بگید چیکار کنم

    1. سلام و احترام؛
     در حالت عادی بهتر است که از اکانت خود خارج نشوید در صورت لاگ اوت هنوز راهکار خاصی وجود ندارد تنها می توانید مدت زمانی صبر نموده و سپس مجددا لاگین نموده و وضعیت اکانت خود را بررسی کنید.

 76. سلانم- مشکل اینستای من از چند روز گذشته تا الان با راهنمایی شما از طریق تغییر آی پی در پاسخ به سوالات کاربران در این سایت حل شد. از توجه و پاسخوگویی تان سپاسگزارم. موفق باشید

  1. با سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که این آموزش برای شما مفید واقع شده است و توانسته اید مشکل خود را حل نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 77. سلام خسته نباشید. اینستا منو ربات فرض کرده مراحلی ک گفتین و انجام دادم اما کد برام نمیاد میشه بگین چیکار کنم؟؟؟!!! توروخدااااا

  1. با سلام یگانه عزیز
   آیا تنها با شماره موبایل ثبت نام کرده اید؟ اگر آدرس ایمیل خود را نیز ثبت کرده اید می توانید از طریق آن اقدام نمایید. در نهایت پیشنهاد می کنم ابتدا از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کرده و مجددا مراحل را دنبال کنید. همچنین لازم است اطمینان داشته باشید که شماره ای که وارد می کنید همان شماره ای باشد که در هنگام ثبت نام در اینستاگرام وارد کرده اید.
   موفق و پیروز باشید

 78. ببخشید برای من فقط قسمت من ربات نیستم میاد و تصویری باز نمیشه و گزینه NEXT هم ابی نمیشه چه کار کنم؟با فیلتر شکن برم درست میشع؟

  1. با سلام دوست عزیز
   ابتدا از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کرده و سپس مراحل را با توجه به آن دنبال نمایید. چرا که آیپی ایران تحریم است و به همین دلیل تصاویر برای شما لود نمی شود.
   موفق و پیروز باشید

 79. سلام من تمام مراحل را رفتم شماره تلفن خود را وارد میکنم مینویسه please a few minutes before a try again چکار باید کرد ؟ایمیل هم نخواسته ازم

  1. با سلام دوست عزیز
   لطفا ابتدا از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کرده و مجددا مراحل را دنبال نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 80. سلام آره فقط با شماره ثبتنام کردم. شماره رو میاره Next و میزنم اینو میاره please wait a few minutes before you try again. باید چیکار کنم؟؟؟؟!!!! بعد بخوام که مراحل و از اول برم اصلا مراحل و از اول برام نمیاره با فیلترشکن هم میرم نمیاره فقط قسمت شماره رو میاره.

  1. با سلام یگانه عزیز
   پیشنهاد می کنم ابتدا سرور کشور را در برنامه تغییر آیپی تغییر دهید و اگر همچنان با خطا عنوان شده رو به رو شدید، از یک برنامه تغییر آیپی دیگر استفاده نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 81. سلام آره فقط با شماره ثبتنام کردم. الا فقط شماره رو میاره Next و میزنم نمیره، میاره چند دقیقه صبر کنید بعدا امتحان کنید. همش میزنم اینو میاره. از فیلترشکن هم استفاده کردم همینو میاره مراحل و از اول نمیاره. چیکار کنممممم؟؟؟!!!! اگه اینستا رو حذف کنم دوباره نصب کنم درست میشه یا ن؟؟؟ توروخدا جواب بدین

 82. سلام. تاییدیه شماره رو آورد next و زدم بعد کد فرستاد اونم زدم بعد Done آورد اونم زدم بعد آورد رفتن به اپلیکیشن اینستاگرام اونو زدم پیجم الان نیست. ینی الان پیجم پریده تو روخدا ج بدیییین😭😭😭

  1. با سلام یگانه عزیز
   بعد از اینکه مراحل را با موفقیت به اتمام رساندید، چه پیغامی به شما نشان داده شد؟ گاهاً در این مرحله یک بازه زمانی برای بررسی های بیشتر از سمت اینستاگرام ارائه می شود و بعد از آن پیج بازگردانی خواهد شد.
   موفق و پیروز باشید

 83. سلام وقت بخیر
  من خطای confirm it’s you to log in امد واسم متاسفانه امدم بیروون😑 بعد الان کد ۶رقمی میفرسته به شماره موبایلم خطاا میزنه با ف هم چند مرتبه امتحان کردم ، بعد رفتم سراغ جیمیل که لینک بفرسته، واسه یه اکانت دیگمم لینک میفرستهه🤦‍♂️.. حالا من اون ریکاوری کدهس ۸ رقمی اونم دارم میزنم نمیشهه ..
  ممنون میشم راهنماییم کنین

  1. سلام و احترام؛
   در صورتی که از اکانت خود لاگ اوت کرده اید پس از گذشت چند روز مجددا از طریق اینستاگرام وب در خصوص لاگین به اکانت اقدام نمایید و مراحل ذکر شده در مقاله رادنبال کنید.

 84. برنامه های جانبی اینستاگرام مثل اپ های دانلود محتواهای اینستا؟! من چنین اپی رو از پلی گرفتم بعد از چند روز استفاده به طور خودکار لوگ اوت شدم و چنین پیامی برام اومد. البته با مطلب شما درست شد که ازتون ممنونم. اما از چه اپی برای دانلود عکاس و ویدیو اینستاگرام باید استفاده کرد که این موضوع تکرار نشه؟

  1. سلام و احترام نگارین عزیز؛
   اغلب برنامهای جانبی موجب بروز چنین خطایی خواهند شد بهتر ات از افزونه های مرورگر استفاده نموده و به واسط آن ها در کامپیوتر اقدام به دانلود نمایید.

 85. من از چهار اکانت در اینستاگرام استفاده میکنم بعد از فلش گوشی سه اکانتم برگشت اما از اونجا که ایمیل ثبت شده در اینستاگرام رو فراموش کردم-برای هر چهار تا یکیست و بعد از ورود ایمیلم رو تغییر دادم – فقط برای ورود به اکانت چهارم تاییدیه پیام فرستاده شده به ایمیل قبلی رو میخواد. راه حلی داره؟

  1. سلام و احترام؛
   اگر نام کاربری مربوطه را به خاطر دارید می تاونید روی گزینه فراموشی رمز کلیک نموده و در این خصوص اقدام نمایید که 3 راهکار پیش ری شما قرار خواهد گرفت:
   در صورت متصل بودن اکانت به فیسبوک امکان بازیابی آن وجود دارد.
   در صورت ثبت شماره پیامکی برای شما ارسال خواهد شد.
   در صورت انتخاب گزینه ایمیل مطابق تصییر زیر حروف ابتداییی و انتهایی ایمیل قابل مشاهده است و امکان تشخیص ایمیل متصل بهه اکانت وجود دارد.

 86. سلام من رمز قدیم رو وارد میکنم درست هم وارد میکنم ولی میگه رمز قدیم اشتباهه نظر شما جیه چکار کنم؟

 87. Slm khste nbshid mn bad az Mrhlei k mige 24 saat sabr konid vared ke mishm mige be dlil flow va like bala ghyre fawl shode mn byd chikr konm ?lotfn komkm konid mmnonm

  1. با سلام دوست عزیز
   اگر شما بررسی 24 ساعته را رد کرده اید و همچنان اکانتتان غیرفعال هست، هیچ راهی جز صبر کردن برای به پایان رسیدن دوره غیرفعالی در نظر گرفته شده نخواهید داشت. چرا که شما مراحل احراز هویت را نیز پشت سر گذاشته اید.
   موفق و پیروز باشید

 88. سلام دوست عزیز من هرکاری میکنم نمیتونم پیجمو برگردونم ارور میده، باید چیکارکنم ، ممنون میشم کمکم کنید

  1. با سلام دوست عزیز
   دقیقا چه اروری را دریافت می کنید؟

 89. سلام‌ خسته‌ نباشید
  خیلی‌ خیلی‌ ممنون‌ از‌ مطالبتون‌
  من‌ آیپی‌ را‌ نصب‌ کردم‌ من‌ ربات‌ نیستم‌ را‌ زدم‌ تصاویر‌ کامل‌ واضح شد‌ و کد‌ به‌ شمارم‌ ارسال‌ شد‌ و اکانتم‌ برگشت‌ و الان‌ هیچ‌ مشکلی‌ ندارم‌
  خیلی‌ خوشحال‌ شدم‌
  ممنون‌ از‌ زحمات‌ شما‌‌

  1. با سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که این آموزش برای شما مفید واقع شده است و توانسته اید مشکل خود را رفع کنید.
   موفق و پیروز باشید

 90. سلام… اینستاگرام اول به من هشدار ربات داد که گفت تا 24 ساعت آینده بررسی میشه… بعد از 24 ساعت کلا میگفت کاربری پیدا نشد… حالا چطور تو اینستاگرام احراز هویت کنم… مراحلشو بهم بگید

  1. با سلام سمیرا عزیز
   مطابق با گفته شما می توان چنین استنباط کرد که شما مراحل احراز هویت را پشت سر گذاشته و اکنون تنها لازم است منتظر بمانید تا اینستاگرام حساب شما را بازگردانی نماید.
   موفق و پیروز باشید

 91. سلام
  حساب اینستای من غیر فعال شده و وقتی که میخوام لاگین شم پیغام میده که
  حساب شما به خاطر نقض قوانین ما غیر فعال شده

  البته اول پیام confirm اومد ،من ربات نیستم رو که تیک زدم یه صفحه باز شد شماره خواست بعد رمز واسم فرستاد و گفت تا 24دیگه دربار وضعیت حسابم اطلاع میدن ،بعد 24ساعت وقتی لاگین شدم گقت که حساب غیر فعال شده

  1. با سلام ساره عزیز
   شما مراحل احراز هویت را پشت سر گذاشته اید. اکنون باید منتظر بمانید تا اینستاگرام حساب شما را بازگردانی نماید.
   موفق و پیروز باشید

 92. سلام.تو اینستاگرام وب آیدیو پسوردمو میزنم میاره پیج شما غیرفعال شده. باید برای فعال شدنش چیکار کنم؟؟؟!!! توروخدا بگین

  1. سلام وقت بخیر یگانه عزیز؛
   ایا قبلا پیغامی مبنی بر عدم ورود یا احراز هویت دریافت نمود اید؟

 93. سلام من دیشب برام این ارور اومد و نمیدونستم باید چیکار کنم و وقتی دیدم اون اثبات بات نیستی واسم کوچیکه و next رو هم میزدم نمیرفت بعدی مجبور شدم log into another account رو برنم و از اکانت اومد بیرون.و دیگه نمیتونم برم داخل و وقتی رمزمو میزنم میگه اشتباهه و برای بازیابی رمز هم وقتی ایمیل مرتبط (فقط ایمیلم با اکانت لینک بود)با اکانتم رو میزنم میگه user not found و در کل حتی نمیتونم رمزم رو بازیابی کنم . و با وی پی ان هم امتحان کردم نشد . شما میدونید باید چیکار کنم ؟ در اینستا هم پیجم رو تعداد پستا و فالور فالوینگ و کم نشون میده و اسمش Instagram user شده . میشه راهنمایی کنید تا با اطلاعات و عکسا پیجم رو برگردونم ؟

  1. سلام وقت بخیر؛
   اکانت شما موقتا به حالت تعلیق درآمده است در چنین شرایطی راهکار خاصی وجود ندارد تنها می توانید مدت زمانی صیر نموده و مجددا وضعیت ورود به اکانت خود را بررسی کنید.

 94. سلام. من مراحل رو انجام دادم اما کد رو که براشون ارسال میکنم میگن اشتباهه. درصورتی که من کد رو کاملا درست می فرستم. خیلی برام مهم که برگردونم پیج رو. پیچ شخصی نبود. لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام وقت بخیر؛
   همین مراحل را با اینستاگرام وب نیز بررسی نمایید همچنین چک کنید که کد را بدون فاصله درج می کنید؟

 95. سلام من دیشب برام این ارور اومد و نمیدونستم باید چیکار کنم و log into another account رو زدم و از اکانت اومد بیرون.و دیگه نمیتونم برم داخل و بعد که رمزمو زدم تا مرحله تغییر رمز رفتم بعد یهو گفت که الان مشکلی پیش اونده بعدا امتحان کنید چند ساعت بعد که دوباره رفتم امتحان کردم من و برگزدوند به صقحه کد تایید زدن اول و وقتی کد رو میزنم ارور میده و میگه که sorry. There was a problem with your request چرا میگه مشکلی پیش اومده و باید چیکار کرد؟؟؟ تو ایسنتا هم زده اینستاگرام یوزر و اسم و عکس و اینام نیست .

  1. با سلام دوست عزیز
   شما باید از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کرده و مجددا مراحل را دنبال نمایید.
   موفق و پیروز باشید

   1. استفاده کردم چندبار با وی پی ان رفتم ولی بازم نشد.
    چیکار کنم الان ؟ میگه تو مرحله تغییر رمز که sorry. There was a problem. Please try again
    با وب هم که میرم تو مرحله تغییر رمز هییچی نمیاره و هیچ اروری نمیده ولی جلو هم نمیره هرچی سابمیت میزنم هیج اتفاقی نمیفته

    1. سلام وقت بخیر؛
     در صورتی که از اینستاگرام وب استفاده نمودید برنامه تغییر آیپی خود را فعال نمایید تا موقعیت شما به کشوری جز ایران تغییر یابد سپس مراحل ذکر شده را دنبال کنید اصولا در این مرحله اعلانی مبنی بر تغییر رمز دریافت می گردد و لینکی برای ریست پسورد ارسال می شود.

 96. سلام من نزدیک ده تا نرم افزار تغییر نصب کردم ولی عکسا اصلا دیده نمیشه فقط سه تا دیده میشه اونم نصفه نیمه یعنی قندشکن نموند نصب نکنم ولی همونه که همونه راهکاری برا این قضیه دارین؟

  1. با سلام دوست عزیز
   این مورد تنها به برنامه تغییر آیپی شما و اتصال اینترنتتان وابسته است. به همین دلیل هیچ راهکاری دیگری را نمی توان پیشنهاد داد. بهتر است از قدرت و ثبات اینترنت خود و برنامه ای که استفاده می کنید اطمینان حاصل کنید.
   موفق و پیروز باشید

 97. سلام.
  بچه ها منم مشکلم اومدن عکس ها به صورت ناقص بود و دکمه نکست فعال نمیشد.
  حتما قبل از اینکه آیدی و رمز رو بزنید فیلتر شکن رو روشن کنید. عکس ها کامل میاد و مراحل رو برید جلو. کد که اومد میتونید ف* ش.ک.ن رو خاموش کنید.
  به همین سادگی.
  ممنون از مقاله خوبتون. خیلی عالی بود. منم خیلی تو سایتا گشتم ولی فقط شما این نکته رو گفتین. ممنونم.

  1. سلام و احترام؛
   بسیار خوشحالیم که این مقاله در رفع ارور کپچا اینستاگرام برای شما مفید بوده و توانست اید مشکل عدم لاگین و احراز هویت اینستاگرام را با موفقیت به اشتراک گبذارید . همچنین از اینکه تجربه ارزشمند خود در خصوص اثبات ربات نبودن در اینستاگرم را با ما و کاربران به اشتراک میگذارید سپاسگزاریم.

 98. سلام ببخشید دیشب اینستای من بسته شده و پیام زیر را میده و هیچ راهی برای احراز هویت ندارم لطفا مرا راهنمایی بکنید ضمنا من از اینستای دسکتاپ استفاده میکنم
  Confirm Your Info on the App to Get Back to Your Account
  We noticed unusual activity from your account. Confirm your identity from the Instagram app to get back to your account.

  1. سلام و احترام؛
   آیا هنگام رفع ارور Confirm it’s You to Login اینستاگرام پیغامی مبنی بر ارسال ویدیو یا تکمیل کپچا مشاهده می کنید؟

   1. خیر فقط این پیام میاد
    Confirm Your Info on the App
    Confirm your information using the Instagram app to try to get back to your account.

    1. وقت بخیر؛
     در این مرحله باید با صفحه ای مشابه تصویر زیرم مواجه شوید. در صورتی که تصاویر کپچا ایسنتاگرام را مشاهده نمی کنید قبل از شروع وریفای و اثبات ربات نبودن به اینستاگرام یک برنامه تغییر آیپی فعال نمایید.

     1. سلام همانطور که فرمودید انجام دادم هیچی فرقی نکردباز همین پیام آمد
      Confirm Your Info on the App
      Confirm your information using the Instagram app to try to get back to your account

     2. وقت بخیر؛
      کشور میزبان سرور در برنامه تغییر آیپی را تغییر دهید و با کشورهای مختلف این مورد را بررسی نمایید سپس مطابق با آموزش مراحل وریفای را دنیال کنید.

     3. سلام همنطور که فرمودید کشور میزبان سرور در برنامه تغییر آیپی را با چندین کشور امتحان کردم ولی هیچ تغییری نکرد و همچنان این پیام میاد
      Confirm Your Info on the App
      Confirm your information using the Instagram app to try to get back to your account
      ممنونم میشم مجددا راهنمایی بکنید

     4. با سلام دوست عزیز
      بعد از اینکه برنامه تغییر آیپی را روشن نمایید در پایین پیغام فوق یک کد کپچا به شما نشان داده می شود که باید آن را مطابق با آموزش کامل نمایید و مراحل را دنبال نمایید. اگر کد به شما نشان داده نمی شود باید برنامه تغییر آیپی خود را تغییر دهید.
      موفق و پیروز باشید

     5. سلام ببخشید اینقدر مزاحم میشم همون طور که فرمودید از برنامه تغییر آیپی جدید استفاده کردم ولی باز نتیجه نداد و همچنان این پیام را میده
      Confirm Your Info on the App
      Confirm your information using the Instagram app to try to get back to your account

     6. با سلام دوست عزیز
      در زیر این پیغام باید یک کپچا نمایش داده شود تا شما بتوانید با کامل کردن آن مراحل احراز هویت را دنبال کنید. اگر این کپچا را مشاهده نمی کنید مشکل تنها به برنامه تغییر آیپی استفاده شده مرتبط است و اگر برنامه به خوبی عمل کند، باید کپچا را مشاهده نمایید. پیشنهاد می کنم یکبار از طریق کامپیوتر نیز این مورد را بررسی نمایید.
      موفق و پیروز باشید

 99. سلام من وقتی این ارور برام اومد نمیدونستم باید چیکار کنم اومدم بیرون از اکانتم و الان هم به هیچ وجه نمیتونم برم داخلش . وقتی میرم رمزم رو و کد م رو میزنم صفحه تغییر رمز میاره و اونجا میزنه مشکلی پیش اومده بعدا امتحان کنید. یبار که بعدا امتحان کردم دوباره ازون صفحه برگشت روی صفحه ی کد دادن و دیگه جلو نرفت هربار که اومدم بزنم چون یه بار اشتباه زده بودم گفت  you’ve entered the code incorrectly too many times. در حالی که کلا ۱ بار اشتباه زدم اون اولین بار تازه اصلا اشتباه نزده بودم میصه لطفا راهنماییم کنید با وی پی انم رفتم فایده ای نداشت

  1. سلام وقت بخیر؛
   حدود 24 ساعت صبر نموده و مجددا از طریق اینستاگرام وب در خصوص لاگین به اکانت خود اقدام نمایید در صورتی که درخواستی مبنی بر تغییر رمز عبور دریافت نمودید آن را دنبال کنید همچنین دقت داشته باشید در صورت دریافت لینکی برای ریست پسورد آن را در مروگر اجرا نمایید تا در حلقه لوپ قرار نگیرید.

   1. سلام مجدد خیلی ممنونم که جواب میدید . من با یه وی پی ان رفتم در اینستاگرام مرورگر گوشیم و دوباره کانفرم رو اورد و ایندفعه کپچا رو زدم رفت که کد و بفرسته واسه شمارم که با اینکه کد رو درست زدم اورد همون ارور قبلی رو که you’ve entered the code incorrectly too many times. و اول کانفرم هم جای ۳۰ روز شده بود ۱۹ روز لطفا کمکم کنید پیجم نپره :”””((((
    با لب تاپ برم چیزی تغییر میکنه ؟ الان که اینو گفته چیکار کنم !

    1. با سلام دوست عزیز
     مجددا مراحل را دنبال کنید و اطمینان حاصل کنید که در هنگام وارد کردن کد دریافتی فاصله اضافه در ابتدا یا انتهای کدی که وارد می کنید نیافتاده باشد.
     موفق و پیروز باشید

     1. خيلی خیلی تشکر تونستم با لب تاپ برم تو پیجم 🙏🏻🙏🏻

     2. با سلام دوست عزیز
      ممنون از ابراز محبت شما و خوشحالیم که این آموزش برای شما مفید واقع شده است.
      موفق و پیروز باشید

 100. پرسیده بودم از چهار اکانتم یکی باز نمیشه من ایمیلم یادم هست رمزش فراموش کردم که جیمیل دیگه بازیابی نمیکنه و… آدرس فیسبوک یا شماره تلفن قبلا وارد نکردم فقط ایمیل داده بودم که اونم از دسترسم خارج و دیگه ندارمش. راه دیگه ای نداره؟!
  (👈من از چهار اکانت در اینستاگرام استفاده میکنم بعد از فلش گوشی سه اکانتم برگشت اما از اونجا که ایمیل ثبت شده در اینستاگرام رو فراموش کردم-برای هر چهار تا یکیست و بعد از ورود ایمیلم رو تغییر دادم – فقط برای ورود به اکانت چهارم تاییدیه پیام فرستاده شده به ایمیل قبلی رو میخواد. راه حلی داره؟)
  ممنونم

  1. با سلام نگارین عزیز
   برای بازیابی رمز عبور و ورود به پیج اینستاگرام شما باید به اطلاعات وارد کرده دسترسی داشته باشید. اگر امکان ورود به آدرس ایمیل ثبت شده را ندارید، ورود به اینستاگرام برایتان میسر نخواهد بود. در نهایت می توانید مطابق با آموزش چگونه اکانت اینستاگرامی که هک شده را برگردانیم؟ و قسمت برگرداندن اکانت اینستاگرام از طریق پشتیبانی پیش رفته و گزینه i forgot the email on my account را انتخاب و مراحل احراز هویت را دنبال کنید.
   موفق و پیروز باشید

 101. سلام من موقع ورود ب اینستا مشکل دارم ن اسم پیجمو میاره ن ایمیلو میزنه کاربر وجود ندارد چیکارکنم خیلی برام مهمه کسیو سراغ دارین کمکم کنه
  اینستا منو ربات تشخیص داده بود و اون عکسای پازل مانند اومده بود ولی من متاسفانه دستم خورد ب خارج شدن از موقع دیگ نمیتونم واردحسابم شم😐😐

  1. سلام وقت بخیر؛
   در صورتی که بدون انجام مراحل وریفای از اکانت خود خارج شده اید می بایست از طریق اینستاگرام وب در راستای ورود مجدد به اکانت و احراز هویت اقدام کنید.

  1. با سلام دوست عزیز
   در چه مرحله ای دچار مشکل شده اید؟ مشکل پیش آمده را به شکلی دقیق تر بیان کنید تا شما را راهنمایی کنم.
   موفق و پیروز باشید

  2. سلام خسته نباشید من زیاد فالو کردم نوشت ربات هستین پیچم از رو اینستا کلن برداشت ممنون میشم کمکم کنین
   ن

   1. با سلام دوست عزیز
    شما باید مطابق با مراحل عنوان شده در این آموزش پیش بروید تا بتوانید احراز هویت کرده و پیج خود را بازگردانی نمایید.
    موفق و پیروز باشید

 102. سلام وقت بخیرر

  من خطای
  confirm it’s you to log in
  امد واسمم ..
  بعد متاسفانه امدم بیرون..🤦‍♂
  الان کد ۶ رقمی به خط م میفرسته با چند مدل فیلتر شکن امتحان کردم وارد نشدد..
  بعد از جیمیل استفاده میکنمم
  واسه یه اکانت دیگه لینکک میفرسته😑
  اون ریکاوری کد ۸ رقمی هم دارم میزنم
  وارد نمیشهه
  ۷،۸ روز هم گذشته فیلتر شکنم تغیرر دادم نشد
  ممنون میشم راهنمایی کنین

  1. سلام و احترام؛
   با توجه ب اینکه اکانت شما به حالت تعلیق درآمده لاگ اوت کردن مراحل وریفی اکانت اینستاگرام را کمی پییچده می کند متاسفانه برای چنین شرایطی راهکارخاصی وجود ندارد و تنها می بایست چند روز منتظر بوده سپس از طریق اینستاگرام وب در خصوص لاگین به اکانت خود اقدام نمایید.

 103. سلام، موقع احراز هویت، در قسمت انتحاب عکس ها، فقط سه تا عکس پایینی نمایش داده میشه، از برنامه تغییر آیپی هم استفاده کردم اما بازم درست نشد، چيکارش کنم؟

  1. سلام و احترام؛
   سرور کشور را در برنامه تغییر آیپی تغییر دهید و با کشورهای مختلف در خصوص تکمیل کپچای اینستاگرام اقدام نمایید.

   1. سلام وقت بخیر من اون مراحل confirm رفتم حتی پیامک ۲۴ ساعت بررسی اومد ولی بعد ۴۸ ساعت هنوزم درست نشده میگه غیر فعال هست
    بلاک دائمی شده انگار الان چیکار کنم اخه مراحل confirmرفتم گفتن بعد ۲۴ ساعت بررسی میشه

    1. سلام و احترام سپیده عزیز؛
     در حال حال حاضر زمان لاگین به اکانت اینستاگرام خود با چه پیغامی مواجه می شوید؟

     1. این پیام دریافت میکنم your account has been disabled for violating our terms Learn how you may be able to restore your account
      چیکار کنم من الان؟؟؟ اخه اهراز هویت کردم دیگه ولی درست نشد

     2. سلام مجدد سپیده عزیز؛
      مراحل احراز هویت را تا انتها تکمیل کنید همچنین ایمیل خود را بررسی نمایید و حتما چک کنید که آیا اعلان یا پیغامی از سمت اینستاگرام برای شما ارسال شده یا خیر.
      در برخی موارد اعلانی مبنی بر انجام یکسری مراحل وریفای اضافه تر نیز دریافت می شود.

 104. سلام . پیج من همین ارور Confirm it’s You to Login We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out. Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disable
  میده ولی مراحل رو که دنبال میکنم کد برام میفرسته اما کد رو قبول نمیکنه میگه اشتباهه. چندین بار امتحان کردم کد رو کپی میکنم بدون فاصله دقیقا خودش رو میگزارم ولی میگه اشتباهه.
  با فیل شو بی فیل امتحان کردم همونه.
  میشه راهنمایی کنید

  1. سلام وقت بخیر؛
   حتما بررسی نمایید که شماره مربوطه را صحیح وارد نموده و دقیقا همین شماره روی اکانت فعلی ثبت شده است.
   کد به صورت خودکار خوانده می شود در صورت امکان سیم کارت خود را در گوشی که روی ان اکانت اینستاگرام دارد قرار دهید.
   در اخرین حالت کد را ب صورت دستی تایپ کنید (آن را کپی نکنید)

 105. و یک توضیح دیگه اینکه اصلا پیچم انگار وجود نداره دیگه. از طریق اکانت های دیگه هم که جستجو میکنم میگه avalable نیست

  1. وقت بخیر؛
   با توجه به اینکه اکانت شما به حالت تعلیق درآمده امکان جستجوی ان وجود ندارد و طبیعی است بعد از تکمیل کپچا و وریفای در اینستاگرام اکانت ما مددا مثل سابق در دسترس قرار خواهد گرفت.

 106. سلام پیج من نزدیک به 1 هفته هست که بی دلیل بسته شده و به جای اسمم نوشته instagram user

 107. سلام پیج من نزدیک به 1 هفته هست که بی دلیل بسته شده و به جای اسمم نوشته instagram user
  مراحل رو طی کردم تایید شد ربات نیستم تیک سبز رنگ برام فعال شد و نوشت 24 ساعت صبر کن. بعد از 24 ساعت این متن برای من آمد:
  error شما از کاربر اینستاگرام خود خارج شدید صاحب حساب من رمز عبور را تغییر داده است.
  پایینش هم زده ok
  الان باید ok رو بزنم؟ پیجم برمیگرده؟

  1. سلام و احترام شکوفه عزیز؛
   بله در خصوص لاگین به اکانت اقدام نمایید در صورتی که از شما درخواستی مبنی بر تغییر رمز عبور خواسته شد مطابق با راهنمای زیر رمز خود را تغییر دهید.
   دقت کنید به هیچ عنوان برنامه جانبی اینستاگرام روی تلفن همراه خود نداشته و همچنین برنامه تغییر آیپی در حالت خاموش قرار گرفته باشد.
   تغییر رمز عبور اینستاگرام

   1. سلام خانم اسماعیلی عزیز
    طبق گفته شما okرو زدم و کلا پیجم پرید😔 کلا به پیج دسترسی ندارم و اسم پیجمم اینستا نمیاره…از دسترسم خارج شد.
    ولی از طرف اینستا برام ایمیل اومده که کدی برای شما میفرستیم این کد رو همراه usernameو اسم کامل خود را روی کاغذ بنویسید واز چهره خود به همراه دست نوشته عکس بفرستید.تا مطمئن شویم شما مالک این پیج هستید…
    میخواستم بدونم الان کلا پیجم پاک شده اگه تایید کنن پیجم چه جوری برمیگرده؟

    1. سلام و احترام شکوفه عزیز؛
     بنابر فعالیت های که در پیج داشته اید مراحل احراز هویت نیز متفاوت است. برای برخی کاربران کپچا ارسال می گردد تا تکمیل کنند و برخی دیگر می بایست وویدیو ارسال نمایند. مرحال فته شده در ایمیل را عینا دنبال نمایید در اغلب موارد پیج ها قابل بازگردانی هستند.

 108. من این مراحل رو رفتم ولی تایید شمارم نمیاد خطمم همراه اوله تموم مدت میزنه تلاش مجدد

 109. سلام خسته نباشید من دیروز راس ساعت چهار پیامی مبنی بر ورود یک گوشی متفاوت به حسابم ددیافت کردم که اینستا گفت خودم هستم یا نه که من گفتم خودم نیستم رفت رو تغییر رمز که من عوض کردم ولی کلا صفحه مو بست و من احراز هویت انجام دادم و حالا بعد از گذشت ۲۴ ساعت میتونم وارد صفحم بشم ولی میره رو حالت louding و اصلا نمیتونم از صفحم استفاده کنم خواهش میکنم کمکم کنید 🌻🌻🌻

  1. سلام وقت بخیر سمیرا عزیز؛
   با سایر اکانت ها نام کاربری مربوطه را جستجو نمایید و بررسی کنید که یافت می شود یا خیر. در صورت جستجو عد میافت شد یوزر، همچنان در حالت تعلیق قرار دارد و می بایست کمی صبر کنید.

 110. درود ، برای من پیام اینستاگرام اومد ولی چون تصاویر ناقص بود کلا ازش خارج شدم الان متوجه شدم که بازد با فیلتر شکن انجام میدادم چطور میتونم اخطار رو برگردونم که بتونم مراحل رو‌انجام بدم ؟ نوشته بود فقط یکروز زمان دارم که ثابت کنم رباط کنم و بعد از اون پیجم از دسترس خارج میشه ممنونم میشم سریعتر پاسخ بدید که مشکلم حل بشه 🌹

  1. با سلام دوست عزیز
   اگر شما پیغام عنوان شده در این مقاله را دریافت کرده اید، 30 روز برای احراز هویت فرصت دارید نه یک روز. پیغامی که شما دریافت کرده اید با این پیغام تفاوت دارد. شما باید برنامه تغییر آیپی را روشن کرده و سپس مراحل لازم برای ورود به اینستاگرام را دنبال نمایید تا بعد از احراز هویت بتوانید به حساب خود وارد شوید.
   موفق و پیروز باشید

 111. سلام. صفحه من حتی با فشکن هم هیچکدوم این مراحل رو نمیاره. میره روی loading و بعد چند لحظه صفحه کاملا سفید میشه. چنر وقت قبل برای یکی از دوستانم یک صفحه اومد که باید سرت رو به جهات مختلف حرکت میدادی تا وارد میشدی.

  1. سلام دوست عزیز متاسفانه قابلیت های اینستاگرام روی همه اکانت هاش به یک شکل نیست شما سعی کن از یه برنامه تغییر ایپی دیگه استفاده کنی

 112. درود عزیزم پیام برای من اومد که تا یکروز آینده پیج از دسترس خارج میشه و چند بار امتحان کردم چون عکس کامل نبود کلا خارج شدم
  الان چطور میتونم دوباره پیام رو بیارم و ثابت کنم که رباط نیستم ؟
  خواهش میکنم سریع تر پاسخ بدید چون چند ساعت بیشتر باقی نمونده 😭

 113. سلام من سوالم را در بالا پرسیدم و راهی که گفتید رو امتحان کردم ولی نشد سوالم این بود که من وقتی این ارور برام اومد خارج شدم و الان که میخواهم وارد شم نمیتونم و ارور میده و تا مرحله تغییر رمز میره دلی اونجا میگه که sorry. There was a problem. Please try again هر چقدر هم در تایمای مختلف میرم همینو میگه و با وب هم که میرم تو مرحله تغییر رمز هییچی نمیاره و هیچ اروری نمیده ولی جلو هم نمیره هرچی سابمیت میزنم هیج اتفاقی نمیفته پشت هم که زدم گفت که بعد از چند دقیقه دوباره امتحان کنید که بازم هیچ اتفاقی نیفتاد و راهی که گفتید رو امتحان کردم و نشد من چندین و چند بار با وی پی ان و بدون اون رفتم و مراحل وطی کردم و بازم اتفاقی نیفتاد همینطوری بود. میشه لطفا راهنمایی کنید چیکار باید کرد؟وی پی ان اصلا فایده نداشت

 114. سلام وقتتون بخیر میشه ب من کمک کنید
  منم ایسنتاکرامم ناگهانی این ارور رو داد و هرچی با وی پی ان یا نرم افزار تغییر ای پی میرم تصویر کامل نمیاد یه نرم افزار میشه نام ببرید من نصب کنم لطفا برای تغییر ای پی
  یا مثلا چیکار کنم ایسنتاگرامم برگرده

  1. با سلام کیمیا عزیز
   پیشنهاد می کنم به پلی استور گوشی تلفن همراه خود مراجعه کرده و نرم افزارهایی که از امتیاز بالایی برخوردار هستند را دانلود نمایید. امکان معرفی نرم افزار خاصی وجود ندارد. چرا که این نرم افزارها روی گوشی های تلفن همراه مختلف و با اینترنت های مختلف، عملکرد متفاوتی را دارند.
   موفق و پیروز باشید

 115. سلام و عرض ادب من از اینستا خارج شدم و وقتی میزنم که وارد بشم پسورد که میزنم میگه کد ۶ رقمی رو وارد کن وقتی کد ارسالی رو وارد میکنم قبول نمیکنه چی کارباید انجام بدم

  1. با سلام دوست عزیز
   لطفا ابتدا از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کرده و مجددا مراحل ورود را دنبال کنید.
   موفق و پیروز باشید

   1. از فیلترشکن هم استفاده کردم الان کد ۶ رقمی هم نمیاد پیجم کلا پریده

   2. سلام.واقعا خدا خیرتون بده که بدون چشمداشت به مردم کمک میکنید تنها دلخوشی که از زندگی براشون مونده مشکل براش پیش نیاد.پیج من تعلیق شده چون ازم سلفی خواست حرکت صورت به چپ و راست و بالا اونا رو قبول میکرد ولی next نمیومد منم چون نمیدونستم log out کردم الان هرکاری میکنم وارد حساب نمیشه با پیج دوستام پیج خودمو میتونم ببینم حذف نشده ولی نمیشه واردش بشم.یوزر و پسورد رو که میزنم کلا صفحه سفید میشه و همونطور میمونه.ممنون میشم راهنماییم کنید.

    1. سلام وقت بخیر؛
     پایدار باشید. در خصوص رفع مشکل شما لطفا بعد از فعال نمودن یک برنامه تغییر آیپی در خصوص لاگین به اکانت خود اقدام نمایید ممکن است درخواستی مبنی بر تغییر رمز دریافت نمایید. همنین در نظر داشته باشید ایمیل خود را نیز بررسی نمایید که درخواستی در خصوص احراز هویت از سمت اینستاگرام دریافت نموده اید یا خیر.

 116. از فیلترشکن استفاده کنم یا next dns چون الان اون کد ۶ رقمی هم نمیاد

 117. سلام من به صورت ناگهانی لاگ اوت شدم طبق راهنمایی خوبتون دارم لاگ این میکنم ولی متاسفانه شماره موبالی که توی اکانتم بوده الان در دسترس نیست . آیا میشه در حالت لاگ اوت شماره دلخواه خودمو وارد کنم که کد به این شماره ارسال بشه ؟ ممنونم

  1. سلام وقت بخخیر؛
   نه متاسفانه در چنین حالتی امکان درج شماره جدید یا تغییر شماره قبلی میسر نیست.

 118. سلام وقتتون بخیر من به صورت ناگهانی لاگ اوت شدم و الان طبق راهنمایی خوبتون دارم لاگ این میکنم مرحله احراز هویت رو گذروندم متاسفانه شماره موبایلی که تو اکانتم سیو بوده در دسترسم نیت . آیا میشه در حالت لاگ اوت بودن شماره موبایل دلخواهمو وارد کنم ؟

  1. با سلام دوست عزیز
   خیر. شما تنها با استفاده از شماره تلفن یا آدرس ایمیلی که ثبت کرده اید می توانید فرآیند احراز هویت را دنبال نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 119. Confirm your info on the app

  Confirm your information using the Instagram app to try to get back to your account

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من هم از طریق سایت و هم از طریق برنامه میرم این پیام برام میاد و هیچ دسترسی ب تنظیمات و بقیه ی گزینه ها ندارم چه کار کنم ؟

  1. سلام وقت بخیر؛
   تنها راهکار رفع مشکل این است که وریفای نموده و اثبات کنید که ربات نیستید در صورت عدم مشاهده کپچا یا فعال نبودن دکمه ها می توانید قبل از شروع یک برنامه تغییر آیپی فعال نمایید.

 120. Confirm Your Info on the App
  Confirm your information using the Instagram app to try to get back to your account. سلام من میخوام وارد پیجم بشم این میاد چیکار کنم؟ از طریق سایت وارد میشم

  1. سلام وقت بخیر زهرا عزیز؛
   راهکار رفع این ارور به صورت مرحله به مرحه در همین مقاله عنوان شده است لطفا ممطالعه فرمایید در هر مرحله مشکلی وجود داشت مطرح نمایید تا راهنمایی لازم صورت گیرد.

 121. سلام خسته نباشید
  پیج من از دیروز صبح با مشکل
  confirm its you login
  مواجه شده الان هرچقدم میزنم کد نمیاد برام
  نوشته ۳۰روز فرصت داری

  1. سلام واحترام؛
   قبل از شروع وریفای یک برنامه تغییر آیپی فعال نمایید و مجددا اقدام کنید.

 122. Confirm your info on the app

  Confirm your information using the Instagram app to try to get back to your account.

  سلام وقتتون بخیر . من وقتی میخوام وارد اکانتم بشم ک از طریق چ از طریق برنامه همش همینو میاره و اصلااا من دسترسی ب هیچی ندارم میخوام وارد تنظیمات بشم صفحه ی این پیام برام باز میشه چ کارکنم ، حتی یک پیام هم برام اومده ک کسی وارد اکانتم شده غیر از خودم حتی نمیتونم برم و اون رو درستش کنم
  ممنون میشم جواب بدید

  1. با سلام نورا عزیز
   شما می توانید مطابق با همین آموزش مراحل احراز هویت را دنبال نمایید اما اگر به اطلاعات خود دسترسی نداشته یا تصور می کنید که هک شده اید باید مطابق با آموزش چگونه اکانت اینستاگرامی که هک شده را برگردانیم؟ پیش بروید.
   موفق و پیروز باشید

   1. سلام ممنونم ازتون ولی من تمام مراحل هک هم رفتم ولی درست نشد
    حالا چ کار کنم ؟

    1. با سلام نورا عزیز
     اگر مراحل بازگردانی اکانت هک شده را دنبال کرده اید و روش تماس با پشتیبانی را نیز دنبال کرده اید، تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که منتظر پاسخ از سمت تیم پشتیبانی اینستاگرام بمانید و اقدام دیگری را نمی توانید داشته باشید.
     موفق و پیروز باشید

 123. سلام خسته نباشید اکانت من ارور Confirm Your Info on the App
  Confirm your information using the Instagram app to try to get back to your account.میده
  و وقتی طبق راه حل شما پیش میرم بخش من ربات نیستم اصلا عکسی نمیاره ولی تیک سبز میخوره ولی نکست پر رنگ نمیشه و نمیتونم کلیک کنم
  و اینکه اینستاگرام مدت زمانی که به من داد یک روزه
  خطیم که باهاش اکانت اینستاگرام ساختم روشن نمیشه
  چیکار باید بکنم

  1. با سلام دوست عزیز
   خطایی که شما دریافت می کنید با خطای عنوان شده در این مقاله متفاوت است. شما باید ابتدا از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کرده و مجددا مراحل را دنبال نمایید. در نظر داشته باشید که یک کد تایید به شماره تلفن یا آدرس ایمیل ثبت شده ارسال خواهد شد که باید حتما به آن شماره یا ایمیل دسترسی داشته باشید.
   موفق و پیروز باشید

 124. سلام ببخشید خانم اسماعیلی من رمز پیجم رو یادم میاد و درست هم میزنم (یعنی اول یادم نمیومد الان مشکلی در بازیابی رنز پیجم ندارم) چون نمیتونم ریپلای کنم مجبورم دوباره کانت بذارم .وفتی این ارور اومد برام من نمیدونستم خارج شدم از پیجم الان نزدیک ۷ روزه و مشکلی که الان در ورود به پیج من وجود داره ابنه که رمزم رو درست میزنم میگه که باید کانفرم کنی که پیج مال خودته میزنم میره کد برنامه Google authenticator اونو میزنم میره کد واسه ايميلم یا اس ام اس اونم میزنم میره صفحه تغییر رمز اونجا که می‌رسه دیگه جلو نمیره و میگه sorry,there was a problem. Please try again و با برنامه‌ اینستا این میاد هروقت هم برم همینه و با وب هیچی نمیاره ولی جلو هم نمیره.با وی پی انم امتحان کردم چندبار رفتم ولی نشد .در این باره باید چیکار کرد؟

  1. با سلام دوست عزیز
   لطفا برنامه تغییر آیپی خود را تغییر دهید و مجددا امتحان کنید. چرا که خطایی که دریافت می کنید تنها به مشکل اتصال شما وابسته است.
   موفق و پیروز باشید

  1. با سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که این آموزش برای شما مفید واقع شده است.
   موفق و پیروز باشید

   1. برای من اولش عکس سلفی اومد.من نمیدونستم دقیقا واسه چیه برای همین صورتمو نمایش ندادم.ازدر دیوار گرفتم.چندبار اینکاررو تکرار کردم.بعد یه پیغام اومد برای ۳۰ روز مهلت داری.بعد در اکانتم این پیغام زیر ظاهر شد
    confirm your info on the app confirm your information using the instagram app to try to get back to your account.
    دیگه کاری نمیتونستم بکنم تا اینکه نظرات شما رو خوندم دیدم با رفتن به برنامه ip tools ای پی جدید خود برنامه میده که از این طریق تونستم دوباره پیغام عکس سلفی رو ببینم و همون عملیات نگاه کردن به چپ و راست و بالا و پایین وتیک سبز خوردن طبق فِلِش که خود اینستا مشخص میکنه وارد اکانتم بشم.دوستان نگران نباشید فقط این روش رو با دقت انجام بدین.تشکر از شما و باقی دوستان که تجربیاتشون در اختیارمون گذاشتن.

    1. با سلام دوست عزیز
     ممنون از اینکه تجربه خود را با ما و همراهان میزبان فا به اشتراک گذاشته اید و خوشحالیم که مشکلتان مرتفع شده است.
     موفق و پیروز باشید

 125. اساتید محترم خانم اسماعیلی عزیز و خانم خیبرگیر بسیار مطلب تون با ارزش و کارساز بود تونستم پیجم را برگردانم مشکلم در قسمت بزرگ شدن تصویر کپچر داشتم که با راهنمایی های ارزنده شما اساتید محترم مشکلم حل شد بنده در خدمتتون هستم اگر کاری از دستم بر میاد

  1. با سلام دوست عزیز
   هدف ما در میزبان فا کسب رضایت شما همراهان عزیز است و خوشحالیم که این آموزش برای شما مفید واقع شده است.
   موفق و پیروز باشید

 126. سلام ، وقت شما بخیر ، من هم 5 روز هست که با پیغام Confirm your information using the Instagram app to try to get back to your account. مواجه شدم ، هیچ لینک یا تصویر کپچا هم وجود نداره ، از ف ی ل ت ر ش ک ن هم برای تغییر آی پی استفاده کردم اما هیچ تغییری بوجود نیومده ، هم از طریق برنامه و هم از طریق نسخه ویندوز اینستاگرام اقدام کردم ولی متاسفانه تغییری ایجاد نشده .

  1. با سلام دوست عزیز
   پیشنهاد می کنم برنامه تغییر آیپی مورد استفاده را تغییر دهید و مجددا امتحان نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 127. سلام و وقت بخیر من تمامی مراحل رو انجام دادم
  ولی نه از طریق برنامه اینستا از وب اینستا انجام دادم در اخر که تمامی مراحل انجام دادم یک تیک سبز اومد و دیگه گزینه ای نبود جز لوگ اوت اونو زدم الان دوباره میخوام‌ وارد پیجم بشم از طریق وب و برنامه نمیشه
  یوزر و پسوردم میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته

  1. با سلام دوست عزیز
   این احتمال وجود دارد که بعد از یک بازه زمانی مشخص حساب شما بازگردانی شود. پیشنهاد می کنم منتظر بمانید و مجددا برای ورود اقدام کنید.
   موفق و پیروز باشید

 128. سلام و خسته نباشید
  من پیام ارسال ویدئو برام مشخص شد و next زدم عملا تصویری به اینستا نفرستادم.الان سه روز هست که دیگه پیام احراز هویت رو برام نمیاره که من تایید کنم و بتونم دسترسی داشته باشم.با فیلتر شکن هم نشد.راهنمایی میکنید باید چی کار کنم؟

  1. با سلام ریحانه عزیز
   متاسفانه شما بدون پر کردن ویدیو مرحله رو پشت سر گذاشته اید. پیشنهاد می کنم با یک کامپیوتر نیز مراحل را دنبال کنید و ببینید آیا امکان احراز هویت دوباره به شما داده می شود یا نه.
   موفق و پیروز باشید

 129. سلام خیلی ممنون از راهنماییتون من مراحلو کلا رفتم همینجور که گفتین الان یه تیک سبز زده نوشته اطلاعات شما رو بررسی میکنیم و تا 24 به حساب خود دسترسی پیدا کنید.
  پایین هم دکمه آبی done رو آورده ولی میزنم log out میاره لطفا ای قسمت رو راهنمایی کنید.

  1. با سلام دوست عزیز
   بعد از 24 ساعت مجددا برای ورود اقدام نمایید و نتیجه را بررسی کنید.
   موفق و پیروز باشید

 130. سلام و وقت بخیر
  من دیروز حین کار با اینستاگرام برام لودینگ اومد و بعد عکس سلفی ازم خواست متاسفانه من اون موقع عکس ندادم و از برنامه خارج شدم و بعد از حذف و نصب دوباره که وارد اکانتم شدم دیگه بعد لودینگ صفحه برام سفید میشه و هیچی نمیاره چند بار امتحان کردم اما درست نشد از طرفی حین کار با هر برنامه دیگه ای هم خود به خود اینستاگرام برام باز میشه و درحال لودینگ … از طریق سایتم که وارد اکانتم شدم نوشته confirm your information using the Instagram app to try to get back to your account . ممنون میشم راهنماییم کنید که چکار کنم درست بشه …

  1. با سلام محدثه عزیز
   لطفا ابتدا از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کرده و مجددا مراحل ورود و احراز هویت را دنبال نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 131. سلام ، وقت بخیر ، من هم 5-6 روز هست که با پیغام Confirm your information using the Instagram app to try to get back to your account. مواجه شدم اما هیچ کپچا و یا لینکی نیست که مراحل رو بتونم انجام بدم ، از ف ی ل ت ر ش ک ن هم برای تغییر آ پی استفاده کردم هم در نسخه ویندوز و هم از طریق اپ اینستاگرام اما هیچ تغییری ایجاد نشد و گزینه و یا کپچا هم وجود نداره ، چه راهکاری هست؟

  1. با سلام دوست عزیز
   در زیر این پیغام باید یک کد کپچا یا درخواست برای ارسال ویدیو نمایش داده شود. پیشنهاد می کنم برنامه تغییر آیپی دیگری را امتحان نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 132. تروخدا جواب بدید من اکانت دیشب به دلیل لایک و … اینستا فک کرده رباتم و برای همین من کلا حواسم نبود لگ اوت زدم
  الان از طریق اینستا وب میزنم که وارد بشم هیچ چیزی نشون نمیده از طرف برنامه هم میرم میگ رمز اشتباهه
  با ف ی ل ت ر …. های متعددی هم رفتم ولی هیچ فرقی نکرد

  الانم امتحان کردم گفت ما یک لینکی برای برگرداندن پیجتون به. شمارتون ارسال کردیم میزنم روی لینک میره توی اینستا یه صفحه سیاه میاد و مجددا برمیگرده به پیج دیگم

  1. با سلام دوست عزیز
   لطفا مستقیما روی لینک را لمس نکنید. لینک دریافتی را کپی کرده و در مرورگر گوشی تلفن همراه خود یا کامپیوترتان وارد نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 133. سلام اینستا از من اهراز هویت چهره خواست من 2 3 بار خارج شدم و باز وارد اینستا شدم و یکبار اینستا رو حذف کردم نصب کردم میخام وارد شم ن تشخیص چهره میاد و بعد وارد یه صفحه سفید میش اکانتمو بالا نمیاره چی کار کنم؟

  1. با سلام دوست عزیز
   شما باید مراحل احراز هویت را دنبال می کردید. اکنون تنها پیشنهادی که می توانم به شما کنم این است که از طریق یک گوشی دیگر یا کامپیوتر نیز مجددا امتحان کنید.
   موفق و پیروز باشید

 134. سلام
  برای من خطای اول میاد، تست اون تصویر هایی که برای اثبات ربات نبودنه انجام میدم
  فقط نمیتونم next کنم و Sorry, there was a problem. Please try again همش برام میاد
  ممنون میشم راهنمایی کنید🙏🌷

  1. با سلام دوست عزیز
   لطفا ابتدا از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کرده و مجددا مراحل را دنبال نمایید.
   موفق و پیروز باشید

    1. با سلام دوست عزیز
     در نظر داشته باشید که بعد از کامل کردن کپچا در کنار آن یک تیک سبز رنگ قرار می گیرد و بعد از مشاهده این تیک می توانید روی دکمه Next را لمس کرده و این دکمه برای شما فعال می شود. در نتیجه در خصوص انتخاب درست تصاویر و کامل کردن کپچا نیز دقت لازم را داشته باشید.
     موفق و پیروز باشید

     1. بله اون تیک سبز برام میاد
      فقط نمیتونم next کنم و همون جمله برام میاد

     2. با سلام دوست عزیز
      بعد از تکمیل کپچا باید دکمه Next برای شما فعال شود. اما این اتفاق نیافتاده است پیشنهاد می کنم یکبار از طریق کامپیوتر نیز مراحل را دنبال نمایید. همچنین می توانید برنامه تغییر آیپی خود را تغییر دهید و ببینید آیا دکمه فعال می شود یا نه.
      موفق و پیروز باشید

 135. سلام ببخشید
  ممنون برای راهنماییتون اما برای من ایمیل میفرسته ولی ایمیل رو یادم نیست بخوام به شمارم پیام بده چیکارکنم؟

  1. با سلام دوست عزیز
   اینکه کد به ایمیل شما فرستاده شود یا شماره تماس به این مورد بستگی دارد که کدام یک را در هنگام ثبت نام وارد کرده اید و اگر شماره ای ثبت نکرده اید، امکان استفاده از این روش وجود ندارد. در نظر داشته باشید که در هنگام ارسال ایمیل ابتدای ایمیل مورد نظر نیز نشان داده می شود که می تواند به شما در به خاطر آوردن ایمیل کمک کند.
   موفق و پیروز باشید

   1. سلام من مراحل من ربات نیستم و طی کردم و بعد نوشت ۲۴ ساعت صبر کنین و من بعداز ۲۴ ساعت وقتی وارد میشم مینویسه که حساب شما غیرفعال شده درخواست بدین .باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون

    1. با سلام دوست عزیز
     حساب شما توسط اینستاگرام غیرفعال شده است و ممکن است بعد از گذشت یک بازه زمانی برگرداننده شود یا اینکه به صورت کامل غیرفعال شده باشد و دیگر امکان بازگردانی آن وجدو نداشته باشد.
     موفق و پیروز باشید

  1. با سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که مشکل شما مرتفع شده است. آیا اقدام خاصی داشته اید یا مراحل را مطابق با همین آموزش پیش رفته اید. اگر تجربه خاصی داشته اید، می توانید آن را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
   موفق و پیروز باشید

 136. سلام وقتتون بخیر من از برنامه تغییر آی پی استفاده کردم و همه چی اوکی شد و رسیدم به پیج confirmation sent که یک کد برای من ارسال شد اما کد و که میزنم میرنه کد اشتباهه!!!!!!!! دستی وارد کردم چند بار بازم میگه کد اشتباهه. چه کنم تا به اکانتم دسترسی پیدا کنم؟

  1. با سلام دوست عزیز
   لطفا کد را مستقیما کپی کرده و مجددا امتحان نمایید. دقت داشته باشید که فاصله اضافه ای میان اعداد نگذارید.
   موفق و پیروز باشید

 137. سلام خانم اسماعیلی خدا قوت
  منم از اکانتم خارج شدم نه نکس فعال هست نه اون تصاویر کپچا میاد حالا می خواستم بپرسم لاگین شدن و تلاش برای اثبات ربات نبودن از طریق وب هم نیاز به **فیلتر*شکن** داره ؟
  ممنون می شم راهنمائی کنید

  1. با سلام دوست عزیز
   بله. به طور معمول برای اینکه تصاویر به صورت کامل لود شوند نیاز به استفاده از برنامه تغییر آیپی دارید و تفاوتی در نسخه وب یا موبایل وجود ندارد.
   موفق و پیروز باشید

   1. ممنون
    من مراحلو رفتم اون تصویرها اومد من رباط نیستم هم اومد موبایلمو خاست که کد بده موبایل نوشتم اما کد نمیاد برام
    موبایل به همین صورت معمول 091 باید نوشت ؟

    1. با سلام دوست عزیز
     شماره خود را به صورت +98 نیز وارد نمایید و مجددا امتحان نمایید.
     موفق و پیروز باشید

  1. با سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که توانستید مشکل خود را حل نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 138. سلام
  من هرچی میزنم میگه کهThe captcha solution was not correct. Please try again. بعدشم اگرم بیاد باز میگه که باید ثابت کنی ربات نیستی شاید الان کلی ثابت کردم که ربات نیستم ولی یا این جمله میاد یا باز میاد از اول

  1. با سلام فرید عزیز
   شما کپچا را به درستی تکمیل نمی کنید. لطفا در هنگام انتخاب تصاویر خواسته دقت داشته باشید. تا زمانی که در کنار کپچا تیک سبز نمایش داده نشود، امکان عبور از این مرحله را نخواهید داشت.
   موفق و پیروز باشید

 139. حل شد حتی فیلم هم نخواست
  ممنون از راهنمائیتون راهنمائی شما از همه بهتر و کارساز تر بود

  1. با سلام دوست عزیز
   ممنون از ابراز محبت شما و خوشحالیم که این آموزش برای شما مفید واقع شده است.
   موفق و پیروز باشید

 140. سلام ببخشید من تمام مراحلی ک گفتید رو بدرستی انجام دادم و کد تاییدی که روی گوشیم اومد رو هم زدم و تایید کرد ولی همونموقع حسابم رو فعال نکرد . گفت تا ۲۴ ساعت بررسی میکنیم و بعد میتونی وارد حسابت بشی . ۲۴ ساعت هم گذشته ولی بازم میگه باید۲۴ ساعت بررسی بشه.

  1. با سلام مهسا عزیز
   متاسفانه در این مرحله هیچ اقدامی جز صبر کردن نمی توانید داشته باشید. باید منتظر بمانید تا بررسی از سمت اینستاگرام صورت گرفته و حسابتان بازگردانی شود.
   موفق و پیروز باشید

 141. سلام و عرض ادب. ببخشید منم دقیقا همین مشکل رو دارم، بعد از گذشت ۱ روز باز هم امتحان کردم ایمیل تغییر رمز برام ارسال نمیشه، پیامک که میاد هم مینویسه لینک مشکل داره و خلاصه هیچ کاریش نمیتونم بکنم. اگه میشه تا عکسی چیزی هم براتون بفرستم که بتونید راهنماییم کنید

  1. با سلام دوست عزیز
   آیا شما ارور عنوان شده در این مقاله را دریافت می کنید یا تنها قصد تغییر رمز اینستاگرام خود را دارید؟

 142. سلام برای من تصاویرنیست بافیلتر شکن هم که وارد میشم کلن اینستا کار نمیکنه الان باید چیکار کنم

  1. با سلام رستا عزیز
   برای مشاهده تصاویر لازم است از یک برنامه تغییر آیپی مناسب استفاده کنید و اگر با وجود استفاده همچنان تصاویر نمایش داده نمی شود پس برنامه های دیگر را امتحان کنید.
   موفق و پیروز باشید

 143. سلام.من تمام مراحل و طی میکنم.برام کد اس ام اس میشه ولی کد و وارد میکنم میگه صحیح نیست

  1. با سلام دوست عزیز
   ابتدا از روشن بودن برنامه تغییر آیپی خود اطمینان حاصل کنید و در ادامه نیز دقت داشته باشید که فاصله ای میان اعداد یا قبل و بعد آن وارد نشده باشد.
   موفق و پیروز باشید

 144. سلام وقت بخیر
  اگر پیجم برگشت باید چه کار هایی کنم که دیگه این هشدار برام نیاد؟
  ممنونم

 145. سلام ببخشید من همه این کارایی ک گفتم رو کردم و ثابت کردم ربات نیستم و گفت تا ۲۴ ساعت بررسی میشه . ۲۴ گذشت و بازم همون پیام میومد که بررسی میکنیم . اینستامو پاک کردم که دوباره برم توش شاید درست شده باشه ولی الان هرچی یوزرنیم و شماره تلفن و پسوورد و اینارو میزنم میگه not found پیداشون نمیکنه حالا چجوری برم توی پیجم لطفا کمکم کنید

  1. با سلام دوست عزیز
   در چنین مواردی به هیچ عنوان از حساب خارج نشوید چرا که تا زمانی که حساب شما بازگردانی نشود حساب در حالت معلق است و امکان ورود مجدد به حساب خود را نخواهید داشت. اکنون نیز تنها باید منتظر بمانید تا اکانتتان توسط اینستاگرام بازگردانی شود.
   موفق و پیروز باشید

 146. خسته نباشید من یه اکانت فیک داشتم سکه جمع میکرد باهاش بلاک شد و پیغام confirm it’s you to loginداد احراز هویت با چهره خواست انجام دادم چند روز گذشت گفت 30 روز دیگه برگرد پیجه خیلی وقته دیلت زدم حالا میخوام اکانت جدید بسازم اخطار 30 روز دیگه برگرد رو میده چیکار کنم نمیتونم پیج بسازم؟

  1. سلام و احترام؛
   در خصوص رفع مشکل از همین راهنما کمک بگیرید اما در صورتی که دیگر تمایلی به استفاده از این اکانت دارید می توانید از آن لاگ اوت شده از طریق آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام در راتسای حذف اکانت خود اقدام نمود و سپس به کمک ویدیو آموزشی ساخت اکانت اینستاگرام در خصوص ایجاد یک حساب جدید اقدام نمایید.

 147. سلام ، وقت شما بخیر ، من کماکان بعداز 8 روز به پیجم دسترسی ندارم ، طبق راهنمایی شما از یه برنامه دیگه برای تغییر آی پی استفاده کردم و البته این بار لینک ارسال کد تایید هویت فعال شد و کد به ایمیلم ارسال شد و بعد از وارد کردن مجددا این پیغام Confirm your information using the Instagram app to try to get back to your account و هنوز دسترسی به پیجم ندارم ، علارغم اینکه کد برام ارسال شد و وارد کردم.

  1. با سلام دوست عزیز
   احتمال دارد مشکل از برنامه تغییر آیپی استفاده شده باشد. پیشنهاد می کنم مجددا مراحل را با استفاده از یک برنامه تغییر آیپی قدرتمند دنبال نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 148. هفتاد دو ساعت صبر کردم باز نمیتونم وارد پیجم بشم😭
  در بدترین حالت کیی قراره برگرده؟
  ممنونم از پاسخ گوییتون🌷

  1. با سلام دوست عزیز
   متاسفانه نمی توان زمان مشخصی را ارائه داد و این موضوع کاملا به اینستاگرام وابسته است. اگر بعد از گذشت چند روز همچنان پیجتان بازگردانی نشد مجددا مراحل احراز هویت را دنبال کنید.
   موفق و پیروز باشید

 149. سلام من داشتم با برنامه چندین ویدیو هروز از اینستا دانلود میکردم که اینجوری شدم
  من مراحل رو انجام دادم و تیک سبز زد 24 ساعت بررسی میشه
  سوال من اینه من کارم با برنامه دانلود پست و ویدیو از اینستاگرام هست و باید این کار رو هر روز انجام بدم.ایا دوباره من قفل میشم؟ و راهکارش چیه که بتونم پست از اینستاگرام دانلود کنم بجز با برنامه؟

  1. با سلام دوست عزیز
   استفاده از برنامه های جانبی نیز یکی از دلایلی است که ممکن است باعث شود شما توسط اینستاگرام ربات شناخته شوید. در همین راستا می توانید از مقاله سایت دانلود از اینستا به همراه آموزش ویدیویی استفاده نمایید. این سایت ها نیازی به اتصال به حساب شما ندارند و شما می توانید به راحتی و با استفاده از لینک پست مورد نظر، آن را دانلود کنید.
   موفق و پیروز باشید

 150. خیلیییییییییییییییییییی خیلیییییییییییییییییی ممنون، منم مشکلم حل شد

  1. سلام وقت بخیر؛
   بسیار خوشحالیم مشکل عدم ورود به اکانت اینستاگرام شما حل شده. اگر تجربه خاصی در این زمینه پیدا کردید لطفا عنوان بفرمایید تا سایر کاربران هم از دیدگاه شما استفاده کنند. 🌼

 151. خدایی دمتون گرم
  ی روزه دارم تو نت میگردم اخرش اینجا مشکلم حل شد با همون برنامه تغییر ای پی
  دمتون گرم خدایی

  1. با سلام دوست عزیز
   ممنون از ابراز محبت شما و خوشحالیم که توانسته اید مشل خود را رفع نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 152. سلام خسته نباشید…ببخشید من تمام مراحل رو رفتم و next رو زدم بعد شمارمو تایید کردم برام رمز اومد رمزو ک وارد میکنم و submit رو میزنم میگه غلطه درصورتی ک رمز درسته واقعا نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید .. مچکرم🙏

  1. با سلام دوست عزیز
   لطفا بعد از گذشت یک بازه زمانی کوتاه مجددا تلاش کنید و در نظر داشته باشید که برنامه تغییر آیپی شما نیز روشن باشد.
   موفق و پیروز باشید

 153. عالی بود ، عااالی بود
  کلا ناامید شده بودم …
  حسابم برگشت
  ممنون ممنون 🥺🧡👌🏻

  1. سلام و احترام نگار عزیز؛
   هدف ما حقیقتا کمک به حل مشکل ورود به اینستاگرام کاربرانی بود که با مشکل احراز هویت مواجه بودن و در زمان ورود به اکانت با کپچا مواجه میشدن. واقعا خرسندیم که به این هدف دست یافتیم و مشکل اینستاگرام شما حل شده. 🌼

 154. Thanks for Providing Your Info
  We’ll review your info and if we can confirm it, you’ll be able to access your account within approximately 24 hours.
  سلام. ببخشید این مورد میاد برام. من فقط چند پیج رو توی جستجو زدم و هیچکدوم از مواردی ک گفتین انجام ندادم .

  1. با سلام دوست عزیز
   مطابق با پیغام دریافتی حساب شما توسط اینستاگرام بررسی شده و بعد از تایید از سمت این برنامه بعد از 24 ساعت می توانید به حساب خود دسترسی پیدا کنید.
   موفق و پیروز باشید

   1. سلام و عرض خدا قوت و تشکر
    اول پیغام Confirm it’s You to Login اومد
    احراز هویت از طریق تصویر و ارسال کد انجام شد
    پیغام تا ۲۴ ساعت آینده به حساب خود دسترسی پیدا می‌کنید داده شد.
    اما با گذشت ۲۴ ساعت، کامل از پیج لاگ اوت شدم.
    الان هم پیغام ممکن است مالک حساب پسورد صفحه را تغییر داده باشد ظاهر می شود.
    چکار کنم؟؟؟؟
    ممنون میشم راهنمایی ام بفرمایید

    1. سلام و احترام؛
     بار دیگر از طریق راهنمای زیر رمز عبور خود را تغییر داده د در راستای ورود اقدام نمایید همچنین در صورتی که قبلا اکانت ایمیلی را روی حساب خود ست نموده بودید آن را بررسی کنید که اطلاعیه ای دریافت شده است یا خیر.
     بازیابی رمز اینستاگرام

 155. من وارد نسخه وب میشم این پیام ظاهر میشه:
  Confirm Your Info on the App
  Confirm your information using the Instagram app to try to get back to your account.

  وارد اپ اندروید میشم، یه loading میزنه و بعد صفحه سفید میاد و دیگر هیچ. با قندشکن هم فرقی نکرد.

  1. سلام و احترام؛
   جهت حل مشکل ورود حتما می بایست احراز هویت نمایید از طریق ایسنتاگرام وب و مطابق با آموزش در خصوص رفع ارور Confirm it’s You to Login اینستاگرام اقام کنید پس از ان مشکل ورود از طریق موبایل نیز رفع خواهد شد.

   1. آخه داخل توضیحات در مورد کد کپچا و … میگید، داخل اینستاگرام وب هم که Confirm Your Info on the App میاد و جلوتر نمیره که بخوام کاری بکنم.

    1. با سلام دوست عزیز
     شما باید از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کنید تا کد کپچا به شما نشان داده شود.
     موفق و پیروز باشید

 156. سلام
  ممنون از پاسخگویی سرکارعالی
  تازه توضیحات تان را قسمت پاسخگویی به دوستان خواندم
  متاسفانه بعد از پیغام ۲۴ ساعت آینده، از شدت نگرانی مرتب به پیجم سر زدم. الان ۲۴ ساعت گذشته و کامل از پیج لاگ اوت شده. امکان لاگ این هست؟؟
  الان برای ورود پیغام ” ممکن است صاحب حساب گذر واژه را تغییر داده باشد” ظاهر میشه.
  خواهش میکنم راهنمایی ام بفرمایید

  1. سلام و احترام؛
   بله در اغلب موارد اکانت ها قابل بازیابی خواهند بود. در خصوص لاگین مجدد و همچنین تغییر رمز عبور اقدام نمایید.

   1. سلام و سپاس فراوان از پاسخگویی تان
    با توجه به اینکه از اکانت خود خارج شده ام و برای تغییر رمز از طریق سایت بعد از زدن گزینه فراموشی رمز عبور، با درج نام کاربری پیغام کاربر یافت نشد داده می شود و با زدن شماره تماس، لینکی برای من پیامک شد که وقتی روی آن کلیک می کنم آخرین اکانت اینستاگرامی که در آن فعالیت داشتم را برایم باز می کند.
    ممنون میشم راهنمایی ام بفرمایید

    1. با سلام دوست عزیز
     در زمان دریافت این خطا شما نباید لاگ اوت کنید چرا که حساب شما در حالت معلق است و خروج از آن سبب می شود تا نتوانید مجددا به آن دسترسی پیدا کنید. راهکار دیگر این است که آدرس ایمیل یا شماره تماسی که در هنگام ثبت نام مورد استفاده قرار داده اید نیز برای ورود استفاده کنید و ببینید می توانید به حسابتان دسترسی پیدا کنید یا نه که متاسفانه برای شما پاسخگو نبوده است. متاسفانه برای چنین مواقعی راهکار به خصوصی از سمت اینستاگرام ارائه نشده است و باید منتظر بمانید و مرتبا نام کاربری خود را برای ورود سرچ کنید.
     موفق و پیروز باشید

  2. سلام و عرض ارادت
   چند روزی است که پیجم از دسترس خارج شده
   احراز هویت رو انجام دادم اما برنگشت
   فرمودین برای تغییر رمز اقدام کنید
   اما چون از اکانت لاگ اوت کردم بعد از اقدام برای تغییر رمز، لینکی برایم پیامک شد که گزینه های ریست پسورد در آن نیست و آخرین اکانت اینستاگرامم را که در آن فعالیت داشتم را نمایش می دهد.
   لطف میکنید راهنمایی بفرمایید

   1. سلام دوست عزیز نیازی به خارج شدن از اکانت برای تغییر پسورد نبوده میتونستید از طریق مرورگر گوشی هم اینکارو انجام بدین ولی اگر هیچ گزینه ای برای ریست پسورد شما نمیاد راهی هم برای بازگردانی اکانت شما نیست

 157. سلام عزیز خسته نباشید…من این پیغام رو دریاعت کردم مراحلی ک شما گفتید رو انجام دادم و پیام اینکه بعد ۲۴ ساعت اوک میشه اومد و من بعد ۲۴ ساعت ک میخام برم تو اکانتم ایدیمو میزنم رمزمو میرنم میره تو یه صفحه که ب شمارم کد میفرسته ولی هیچ کدی برام نمیاد با فیلترشکنم امتحان کردم چیکار کنم؟:)

  1. سلام و احترام؛
   حتما بررسی نمایید که سیم کارت شما قادر به دریافت پیامک می باشد. از طریق اسنتاگرام وب و همچنین دستگاه های دیگر نیز در زاستای ورود به حساب خود کمک بگیرید.

 158. با سلام خسته نباشید …. ببخشید من تمام مراحلو طبق گفته شما انجام دادم و پیغام ۲۴ ساعت اومد ک بعد ۲۴ ساعت ایدیمو زدم و پسوردمو وارد کردم وارد قسمت اومدن کد ب شمارم ک میشم اصن هیچ کدی برام نمیاد هم با فیلترشکن هم بدون فیلتر شکن امتحان کردم لطفا راهنمایم کنید خیلی ممنونم🥲

  1. با سلام نفس عزیز
   اگر مراحل احراز هویت را با موفقیت پشت سر گذاشته اید، تنها لازم است منتظر بمانید که بازگردانی پیج از سمت اینستاگرام صورت بگیرد و اقدام دیگری را نمی توانید داشته باشید.
   موفق و پیروز باشید

   1. سلام منم تمام این مراحل رو میرم ولی فقط در حد یک ثانیه پیجم میاد و بازم ارور میده
    اون lm not robot هم فقط وقتی که روی فراموش کردن پسوردمیزنم میاد واقعا نمیدونم باید چیکار کنم الان حدود 10روز هی که به پیجم دست رسی ندارم میشه کمکم کنید‍؟

    1. با سلام مهرانه عزیز
     لطفا با یک دستگاه دیگر مثل سیستم دسکتاپ نیز مجددا مراحل را دنبال نمایید. در نظر داشته باشید که در طول مسیر باید برنامه تغییر آیپی شما فعال باشد.
     موفق و پیروز باشید

 159. سه چهار روز صبر کردم نیومد دیگه 😢
  رفتم پیج جدید زدم ولی کاش برمیگشتتت😭

  1. با سلام فاطمه عزیز
   متاسفانه این مورد تنها به اینستاگرام وابسته است و اقدام دیگری را نمی توان داشت. امید است بعد از گذشت یک بازه زمانی مشخص پیج شما بازگردانی شود.
   موفق و پیروز باشید

 160. سلام وقت تون بخیر. امیدوارم حالتون خوب باشه و در سلامت کامل باشید.
  خواستم بابت راهنمایی های بسیار خوبتون از شما تشکر کنم ان شاءالله که خیر ببینید
  خداروشکر پیج اینستاگرام من برگشت.

  1. با سلام دوست عزیز
   ممنون از ابراز محبت شما و خوشحالیم که این آموزش برای شما مفید واقع شده است.
   موفق و پیروز باشید

 161. سلام خسته نباشید ببخشید من این مشکل برام پیش اومد و کارهای لازمو انجام دادم و به ایمیلم با تشکر از تماس با ما. قبل از اینکه بتوانیم کمک کنیم، باید تأیید کنید که مالک این حساب هستید. لطفاً به این پیام پاسخ دهید و عکسی از خودتان که یک کپی دست نویس از کد زیر در دست دارید، پیوست کنید. ***** لطفا مطمئن شوید که عکسی که ارسال می کنید: – شامل کد بالا است که با دست روی یک کاغذ تمیز نوشته شده است، به همراه نام کامل و نام کاربری شما – به وضوح هم کد و هم چهره شما را نشان می دهد – به عنوان یک فایل JPEG به پاسخ شما پیوست شده است اگر این حساب شامل هیچ عکسی از شما نیست یا برای نشان دادن شخص یا چیز دیگری استفاده می‌شود، تا زمانی که عکسی دریافت نکنیم که این شرایط را داشته باشد، نمی‌توانیم کمک کنیم. به خاطر داشته باشید که می توانید از کدهای پشتیبان نیز برای تکمیل فرآیند احراز هویت دو مرحله ای و ورود به حساب خود استفاده کنید. با تشکر، تیم اینستاگرام این اومد ….. الان منظورشونو اصن نمیفهمم چیکار باید بکنم؟

  1. با سلام دوست عزیز
   برای احراز هویت اگر شما تصویری از خودتان در اینستاگرام دارید باید کد عنوان شده در ایمیل را به همراه نام کاربری و رمز عبورتان روی کاغذ نوشته و آن را در کنار چهره خود نگه دارید و عکس بگیرید و سپس عکس را در پاسخ به همان ایمیل دربافتی ارسال کنید تا بعد از بررسی حساب شما بازگردانی شود.
   موفق و پیروز باشید

 162. سلام ، وقت بخیر ، امروز بالاخره بعداز 10 روز و تست کردن چند برنامه تغییر آی پی یکی از اونها جواب داد و با ارسال تصویر ویدیویی مشکل پیجم برطرف شد . ازتون خیلی خیلی ممنونم که با صبر و حوصله و به دقت راهنمایی میکنید ، امیدوارم همیشه موفق و سلامت باشید

  1. با سلام دوست عزیز
   هدف ما در میزبان فا کسب رضایت شما همراهان عزیز است و خوشحالیم که به این هدف دست پیدا کرده ایم.
   موفق و پیروز باشید

 163. سلام وقت بخیر.ببخشید من کار خاصی که خلاف قوانین اینستاگرام باشه انجام ندادم اما از دیروز وقتی وارد پیج‌م میشم پیامcouldn’t refresh feedمیده.مشکل نت هم ندارم.
  خواستم از طریق سایت خودش وارد بشم که همین ارور که خودتون گفتین مبنی بر فعالیت مشکوک رو میده.
  و فقط یک کپچا میده که تیک بزنم ربات نیستم ولی گزینه next قابلیت کلیک نداره.
  ممنون میشم راهنمایی‌م کنید.

  1. با سلام دوست عزیز
   شما باید ابتدا یک برنامه تغییر آیپی را فعال کرده و مجددا مراحل احراز هویت را دنبال کنید تا بعد از پر کردن کپچا دکمه Next نیز برای شما فعال شود.
   موفق و پیروز باشید