شبکه های اجتماعی

نحوه رفع مشکل بلاک شدن توسط اینستاگرام

اینستاگرام شدیداً در تلاش است تا بتواند با اعمال قوانین سختگیرانه امنیت برنامه خود را افزایش داده و از اطلاعات کاربران به شکلی مناسب حفاظت نماید. یکی از این اقدامات بلاک کردن حساب های کاربری به صورت موقت یا دائمی است. در واقع اینستاگرام هر زمان که اقدام مشکوکی را از سمت یک حساب کاربری مشاهده نماید آن را مسدود می کند و تا زمانی که در خصوص پاک بودن حساب اطمینان حاصل نکند آن را از بلاک درنمی آورد. بلاک شدن توسط اینستاگرام به شکل های مختلفی ممکن است رخ بدهد که یکی از رایج ترین آنها بلاک شدن موقت است که با نمایش پیغام Your Account Has Been Temporarily Blocked به کاربران اطلاع رسانی می شود. در این مقاله از میزبان فا مگ تلاش ما بر این است تا نحوه رفع مشکل بلاک شدن توسط اینستاگرام را به شما آموزش دهیم. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

رفع مشکل بلاک شدن توسط اینستاگرام

همانطور که اشاره شد بلاک شدن توسط اینستاگرام به دو شکل زیر رخ می دهد:

که شما باید با توجه به نوع اروری که دریافت می کنید اقدامات مشخصی را داشته باشید. در ادامه این مقاله به شکل بهتری به بررسی مشکل عملکرد مسدود شد در اینستاگرام و همچنین راه حل رفع بلاک دائم پرداخته و نحوه رفع مشکل بلاک شدن توسط اینستاگرام را مورد بررسی خواهیم کرد.

1. رفع ارور Confirm it’s You to Login در اینستاگرام

یکی از هشدارهایی که اخیرا توسط کاربران گزارش می شود پیغام خطای Confirm it’s You to Login We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out. Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabl است. جالب است بدانید دو گام تا رسیدن به این مرحله طی کرده اید! در ابتدا اینستاگرام یک هشدار برای شما ارسال می کند که فعالیت های مغایر قوانین مثل ساخت اکانت های چندگانه، ورود با آیپی های متعدد، فالو و آنفالو بیش از حد مجاز، لایک و کامنت گذاشتن بیش از حد تعریف شده، دایرکت به اشخاص متعدد، استفاده از ربات و برنامه های جانبی را متوقف کنید! در این مرحله امکان ورود به حساب وجود دارد و تنها می بایست کمی با حتیاط عمل کنید یا حتی برای چند روز فعالیتی نداشته باشید در صورتی که همچنان موارد مغایر با قوانین را ادامه دهید اینستاگرام هشدار دوم یعنی Confirm it’s You to Login را نمایش می دهد و در چنین شرایطی دیگر امکان دسترسی به حساب را ندارید.

2. مشکل عملکرد مسدود شد در اینستاگرام (بلاک موقت)

یکی از رایج ترین ارورهایی که در اینستاگرام به کاربران نمایش داده می شود، ارور Your Account Has Been Temporarily Blocked است. احتمالا شما حداقل یکبار این خطا را در هنگام داشتن یک فعالیت مشخص در اینستاگرام مثل لایک کردن، کامنت گذاشتن و… مشاهده کرده اید. اما موضوعی که وجود دارد این است که به طور معمول نیازی به نگرانی در خصوص ارور Your Account Has Been Temporarily Blocked وجود ندارد چرا که با دنبال کردن یکسری اقدامات مشخص می توانید به راحتی آن را حل نمایید.

رفع بلاک موقت اینستاگرام

در واقع مطابق با خطا Your Account Has Been Temporarily Blocked اینستاگرام حساب کاربری شما را به صورت موقت محدود کرده است.

دلیل نمایش خطا Your Account Has Been Temporarily Blocked نیز به طور معمول داشتن یکسری عملکردهای مشکوک و در حجم بالا در یک بازه زمانی کوتاه است که سبب می شود شما به عنوان ربات شناخته شوید. مثل:

 • لایک کردن بیش از حد مجاز
 • فالو و آنفالوهای مکرر و زیاد در بازه زمانی کوتاه
 • ارسال پست های متعدد
 • ارسال کامنت بیش از حد مجاز

راه حل خارج شدن از بلاک موقت در اینستاگرام

رایج ترین نوع مسدود سازی توسط اینستاگرام، بلاک کردن حساب کاربری به صورت موقت است. این نوع از مسدود کردن معمولا با پیغامی با پلتفرم ثابت به کاربر نمایش داده می شود و در پیغام نیز برای رفع بلاک شدن از سمت اینستاگرام به بازه زمانی مشخص که ممکن است بین چند ساعت تا چند هفته باشد و به طور معمول 24 ساعت می باشد، اشاره شده. زمانی که اقدامات شما در این برنامه مشکوک بوده یا اینکه از یک فعالیت مشخص مثل درج پست، لایک کردن، فالو کردن و… در یک بازه زمانی کوتاه بیش از اندازه استفاده کرده باشید و خطر اسپم بودن را داشته باشید، حساب شما توسط اینستاگرام بلاک می شود. در صورتی که در پیغام نمایش داده شده به بازه زمانی مشخصی اشاره شده باشد، به منظور رفع این خطا شما باید مسیر زیر را دنبال کنید:

 1. این خطا به دلیل موقتی بودن به طور معمول بعد از بازه زمانی عنوان شده به صورت خودکار رفع می شود و شما می توانید منتظر بمانید تا بازه عنوان شده به اتمام برسد.
 2. همچنین با توجه به اینکه بعد از داشتن فعالیت مورد نظر پیغام خطا دوباره به شما نمایش داده می شود، اگر در خطا گزینه Tell us وجود داشته باشد، به راحتی می توانید با لمس این گزینه اینستاگرام را در خصوص بلاک شدن صورت گرفته آگاه کرده و درخواست رفع ارور را ارائه دهید.
  نحوه رفع بلاک شدن موقت توسط اینستاگرام

در صورت بلاک شدن موقت توسط اینستاگرام و مشاهده پیغام Your Account Has Been Temporarily Blocked می توانید با 9 راهکار در خصوص رفع این ارور اقدام نمایید.

9 روش رفع بلاک موقت اینستاگرام

گاها در خطا Your Account Has Been Temporarily Blocked گزینه Tell us وجود ندارد یا بازه زمانی مشخصی جهت برطرف شدن مشکل اعلام نشده در چنین شرایطی می بایست مراحلی که در ادامه ذکر می شود را دنبال کنید. 🙂👇

گاهی ممکن است بلاک شدن به صورت موقت باشد اما در پیغامی که به عنوان خطا نمایش داده می شود، به بازه زمانی مشخصی برای رفع مشکل بلاک شدن توسط اینستاگرام اشاره نشده باشد و گاهاً نیز گزینه ای تحت عنوان Tell us وجود نداشته باشد. در چنین شرایطی با توجه به اینکه نمی دانید بلاک شدن توسط اینستاگرام چقدر طول میکشد، شما باید به صورت دستی درخواست رفع بلاک را ارسال نمایید. در این صورت شما باید مسیر زیر را دنبال کنید:

 1. در اولین گام شما باید وارد صفحه اصلی اینستاگرام خود شده و سپس علامت سه خط قرار گرفته در سمت راست صفحه را لمس نمایید.
  بلاک شدن توسط اینستاگرام چقدر طول میکشد
 2. حالا همانند تصویر زیر با لمس گزینه Settings وارد صفحه تنظیمات اینستاگرام خود شوید.
  بلاک شدن توسط اینستاگرام
 3. حال به منظور ارائه درخواست رفع مشکل بلاک شدن توسط اینستاگرام منو Help را انتخاب نمایید.
  دلایل بلاک شدن توسط اینستاگرام
 4. از میان گزینه هایی به شما نمایش داده می شود، گزینه Report a Problem را انتخاب نمایید تا یک گزارش به سمت اینستاگرام ارسال شود.
  مسدود شدن توسط اینستاگرام

3. مسدود شدن توسط اینستاگرام به صورت دائمی

همانطور که از عنوان مشخص است، حالت دوم بلاک شدن توسط اینستاگرام به صورت دائم است و شما امکان خارج شدن از آن را نداشته یا برای خروج از آن با مسیر بسیار پیچیده ای رو به رو خواهید شد.

رفع مشکل بلاک اینستاگرام

این نوع از بلاک تنها زمانی رخ می دهد که شما اقداماتی را داشته باشید که قوانین و مقررات اینستاگرام را به شکل های مختلف نقض شده است. همچنین اگر حساب کاربری شما برای چندین بار پشت سر هم به صورت موقت بلاک شود یا کاربران دیگر این اپلیکیشن حساب کاربری شما را اصطلاحاً به اینستاگرام ریپورت کنند، احتمال بلاک شدن توسط اینستاگرام به صورت دائم افزایش خواهد یافت.

راه حل رفع بلاک دائم اینستاگرام

پس به طور کلی علل بلاک دائم اینستاگرام را اینگونه می توان عنوان کرد:

برای رفع این خطا شما باید به شکل زیر اقدام نمایید:

 1. در صورتی که بلاک شدن توسط اینستاگرام به صورت دائمی باشد، پیغامی تحت عنوان Your account has been disabled for violating our terms به شما نشان داده می شود. در چنین شرایطی شما باید گزینه Learn more را که در پیغام خطای نمایش داده شده، قابل مشاهده است را انتخاب کنید.
  مسدود شدن توسط اینستاگرام به صورت دائمی
 2. بعد از لمس گزینه عنوان شده صفحه جدیدی برای شما باز می شود که در این صفحه باید همانند تصویر زیر روی لینک Let us know کلیک کنید تا بتوانید مراحل مربوط به رفع بلاک شدن توسط اینستاگرام را دنبال کنید.
  دلایل مسدود شدن توسط اینستاگرام به صورت دائمی
 3. در گام بعدی شما باید تعیین کنید که حساب کاربری شما در اینستاگرام بیزینسی می باشد یا نه. در صورت بیزینس بودن حسابتان گزینه Yes را انتخاب کنید.
  رفع مشکل بلاک شدن توسط اینستاگرام
 4. حال اطلاعات جدیدی از شما خواسته می شود که شامل موارد زیر است:
  • نام
  • نام کاربری
  • آدرس ایمیل
  • کشور محل سکونت
  بعد از اینکه اطلاعات مورد نظر را وارد کردید تنها کافی است با لمس دکمه Send آنها را تایید نمایید.
  مشکل بلاک شدن توسط اینستاگرام
 5. در این مرحله اینستاگرام ایمیلی را برای شما ارسال کرده و از شما می خواهد تصویری از خودتان به همراه دست نویسی از کدی که در ایمیل برایتان ارسال کرده است را تهیه نموده و برای آنها ارسال نمایید. پس از آن اطلاعات شما بررسی و در خصوص رفع بلاک شدن شما توسط اینستاگرام تصمیم گیری می شود.

اینستاگرام یکی از برنامه های فعال در حوزه شبکه های اجتماعی است که طرفداران بسیار زیادی را در سرتاسر جهان داد. همین امر نیز سبب شده است تا مدیران آن به فکر استفاده از راهکارهایی مناسب برای افزایش امنیت آن باشند. بلاک کردن حساب کاربری افراد در هنگام مشاهده رفتارهای مشکوک توسط این اپلیکیشن صورت می گیرد. در این مقاله از میزبان فا مگ تلاش ما بر این بود تا نحوه رفع مشکل بلاک شدن توسط اینستاگرام را به شما آموزش دهیم. با استفاده از این آموزش شما می توانید با انواع ارورهای مربوط به مسدود شدن توسط اینستاگرام آشنایی پیدا کرده و به راحتی در راستای رفع این خطا اقدام نمایید. در صورت داشتن هرگونه سوال یا وجود هر نوع ابهامی در خصوص مطالب ارائه شده در این مقاله می توانید از طریق بخش دیدگاه های همین مقاله با ما در ارتباط باشید.

آموزش رایگان شبکه های اجتماعی

درناز خیبرگیر

بیش از 5 سال است که کار ترجمه را به صورت حرفه ای دنبال کرده و نزدیک 3 سال است که در زمینه تولید محتوای اصولی و سئو شده فعالیت می کند. او در حال حاضر به تیم تحریریه میزبان فا پیوسته است.

نوشته های مشابه

‫75 دیدگاه ها

 1. سلام اکانت اینستاگرام من تقریبا ۲۰روزه که رفرش نمیشه بعد از کل کل با یک نفر زیر یک پست و کامنت هایی که گذاشتم اینجوری شد …هیچ جمله ای هم از اینستاگرام نیومده تا بدونم موقت بلاک شدم یا دائم یا هرچی اصلا نمیتونم هیچ کاری بکنم نه پسورد عوض کنم نه پست کمک گرفتن از فالورام نه هیچی هرچیزی میزنم میگه به دلیل خطای ناشناخته بعدا اقدام فرمایید….تورو خدا کمکم کنید هزارتا ایمیل و گزارش مشکلم فرستادم به اینستا

  1. سلام دوست عزیز با مرورگر از طریق یک کامپیوتر یا لپ تاپ اقدام به تغییر پسورد کنید یا سعی کنید وارد پیجتون بشید.

 2. سلام من پیجم اصلا بالا نمیاد به هیچ وجه وارد پیجم نمیتونم بشم اخه فالور گرفتم ولایک که قفل شد حالا باید چکار کنم وارد اینستا میشم هیچی بالا نمیاد و میزنه لودینگ

 3. سلام من اینجوری میکنم مینویسه sorry کلا نمیاره برام دیگ نمیدونم چکار کنم

 4. سلام من پیجم بلاک دائم شده ظاهرا و علتش رو هم نمیدونم
  تمام مراحل رو انجام دادم اما send رو که میزنم هیچ اتفاقی نمیفته و انگار سند نمیشه اصن
  مشکل چیه ؟

  1. سلام منم اینطوری شدم . تورو خدا اگه راه حلی بلدید منم کمک کنید . گزینه سند میزنم اما ارور میده

 5. سلام من حسابم یک باره مسدود شد و از حساب خارج شدم و یوسر پسورد که می زنم می گه به دلیل ورد مشکوک حساب شما بسته شد وباید تا ۳۰روز فرایند تایید هویت را انجام بدید و یه کلمه نکست آبی رنگ زیرش هست که غیر فعال، نمی دونم چکار کنم، از پیج دیگه وارد می شی حساب خالی نشون می ده، می تونید راهنمایی کنید ممنون

 6. سلام من پیجم پرید میزنم ربات…
  چکار کنم پیجم بیاد کلا صحفه اشم نمیاد کسی هم نمیتونه فالورامو ببینه

 7. سلام پیج اینستای من پرید میزنع ربات..
  پیج موجود هست اما من نمیتونم وارد بشم تازه نمیتونیمم با یه پیج دیگه فالورامو ببینم
  نمی‌دونم چکار کنم

 8. سلام خسته نباشید
  مهندس من ریست پسوردا میزنم لینکی بهم میاد به روی لینکه که میزنم از کروم که میرم میرع از اول برای ریست پسورد
  از اینستا گرامم که میرع میرع دوبارع برای درخواست ریست پسورد لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

  1. سلام دوست عزیز لینک اگه برای شما اس ام اس میشه که باید اون رو کپی کنید و داخل مرورگر بگذارید ولی اگر ایمیل برای شما میاد دوتا گزینه هست که یکیش ریست پسورد و پایینتر از گزینه آبی

 9. سلام برای من مینویسه ازاطلاعات ظرف ۲۴ ساعت اینده بررسی میشود چه کنم

 10. سلام
  پیج من از دسترسم خارج شده و پیامی که اومده نوشته بدلیل فعالیت غیر معمولی ، من داخل پیجم زیاد فعالیت ندارم وقتی هم که فعالیت دارم با ضد قوانین اینستا نیست ولی الان پیجم از دسترسم خارج شده و داخل پیامی که ارسال نوشته شده مراحل بعدی را طی 30 روز دنبال کنید تا بتوانیم قبل از غیرفعال شدن حساب شما را دوباره به شما معرفی کنیم.
  چجوری باید پیج رو برگردونم

  1. سلام و احترام زهرا جان؛
   ظاهرا به دلیل فعالیت های نقض به صورت موقت بلاک شدید. در تصویر زیر یکسری فعالیت های مشکوک لیست شده:

   طبیعتا باید اثبات کنید که ربات نیستید و مطابق با همین آموزش اقدام کنید.

  2. سلام عزیزم پیج منم همین مشکل رو داره..الان هم پنج روزه، پیج شما درست شد؟؟

 11. سلام اکانت منو اینیستاگرام ربات تشخیص داده و نمیشه داخلش رفت ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام و احترام جناب فرهنگی؛
   کدام یک از ارورهای داخل این مقاله رو دریافت کردید؟

 12. برای راستی آزمایی چکار کنم که تصاویر بزرگ بشه و بدونم چه چیزی ازم میخواد؟برنامه تغییر آی پی هم نصب کردم اما نمیدونم چجوری ازش استفاده کنم

 13. سلام. چند روز قبل گوشیم خراب شد. هی خاموش و روشن میشد. هربارم از حساب اینستا که وارد میشدم بازیابی رمز عبر میزدم. نام کاربری وارد میکردم. بعد فراموشی رمز و یک پیامک میومد. الان اما بعد اینکه نام کاربری میزنم برای فراموشی رمز درخواست ارسال پیامک میزنم اما با خطای dismiss مواجه میشم.

 14. Confirm it’s You to Login
  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.
  برا من اینو میاره چند تا عکس گذاشته پایین گفته با انتخاب عکس ها ثابت کنید که ربات نیستید منم انتخاب میکنم بعد تیک سبز میاد کنار ربات نیستی ولی ولی next آبی نمیشع که بزنم

 15. سلام
  اینستای من با مشکل قفل شدن موقت مواجه شده. و اصلا نمیتونم وارد اینستا بشم که بخوام موارد بالا رو انجام بدم
  لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام و احترام؛
   ایا خطایی دریافت میکنید؟ دقیقا چه مشکلی هست؟ چه اعلان یا صفحه ای مشاهده میکنید؟

   1. سلام
    اینستا دوماهی هست منو انداخته بیرون از پیجم‌
    و هروقت یوزر و پسورد رو وارد میکنم‌ و بعد روی کلمه ی لاگین‌ میزنم‌ ، اما وارد پیجم‌ نمیشه‌ و هیچگونه پیغامی هم نمیده بهم که چرا وارد نمیشه
    ممنون میشم بگید باید چیکار کنم ؟؟

 16. سلام اکانت کلا لوگین نمیشه دلیلشم مشخص نیست ب علت پست گذاشتن زیاده ایمل نذاشتم و پیامک میاد وارد نمیشه ریست پسورد نمیشه لاگین نمیشه موندم چکار کنم از تغییر گوشی سیستم و همه چک کردم قبول نمیکنه

 17. سلام من پیجیم اصلان بالا نمیاره با چنتا اکانت دیگه امتحان کردیم هیچی بالا نمیاره الان چیکار کنم

 18. سلام پیج من دیشب توسط اینستا بسته شده و نمیتوتنم وارد پیج بشوم این پیام را میده خواهش میکنم محبت و بزرگواری بفرمائید منو راهنمایی نماید

  Confirm it’s You to Login
  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.

  1. سلام و احترام؛
   طبق این اعلان یکسری فعالیت های مشکوک و خلاف قوانین اینستاگرام داشته اید که موجب شده پیج شما به صورت موقت به حات تعلیق دربیاد می بایست در خصوص احراز هویت اقدام کنید اگر تایید شدید پیجتون در دسترس قرار میگیره بعد از اون بهتره با برنامه های تغییر آیپی وارد اکانت نشید.

   1. سلام ، منم این مشکلو دارم ، خب چه جوری احراز هویت کنم ، دیگه کلا میگه یوزر نات فاند .

    1. سلام وقت بخیر؛
     احتاملا از زمان نمایش ارور تا احراز هویت بیش از 30 روز گذشته و اکانت شما از دسترس خارج گشته است. نهایتا برای احراز 30 روز فرصت دارید.

 19. سلام و احترام؛
  منظور عدم رعایت قوانین اینستاگرام هستش مثل تعداد لایک های زیاد، تغییرات آیپی، قالو وانفالو بیش از حد مجاز و…

  1. سلام ممنونم از پاسخ شما حالا با توجه به عرایض جنابعالی من چه با ید بکنم که بتوانم پیج ام را از بلاک در بیارم لطفا مرا راهنمایی بفرمایید

   1. با سلام دوست عزیز
    در انتهای پیغام عنوان شده اشاره شده است که شما باید گام هایی که در ادامه بیان شده است را طی 30 روز آینده دنبال کنید تا بتوانید پیج خود را برگردانید. مراحلی که بیان شده است را به ترتیب پشت سر بگذارید تا به اینستاگرام ثابت شود که پیج شما مشکلی نداشته و آن را برگرداند.
    موفق و پیروز باشید

    1. سلام
     من چند بار مشکلم را مطرح کردم ولی پاسخ قانع کننده ای دریافت نکردم من با ید چه مراحلی را طی بکنم که به اینستا گرام ثابت بکنم پیج من مشکلی نداره تا آن را بر گردانه
     من به هیچ عنوان نمیتوانم خودم را ثابت بکنم
     ایمیل و شماره تلفنی که در پیج ام ثبت کردم دیگه توسط اینستا شناسایی نمیشه
     گزینه فراموشی رمز را میزنم بعد ادرس ایمیل میدم ولی جواب میده No users found
     شماره موبایل میدم باز میگه No users found
     خب با توجه به مطالب ذکر شده حالا شما بفرماید من چطور باید خودمو به اینستا ثابت بکنم
     قبلا از راهنمایی و محبت شما کمال تشکر را دارم

     1. سلام و احترام؛
      همانطور که ذکر شد یکسری فعالیت مشکوک داشته اید و در پی ان رات شناخت شده اید گامی قبل از ورود به پیج وجود دارد که می بایست احراز هویت کنید برای احراز 30 روز به شما فرصت داده شده و پس از ان پیج به صورت کامل از دسترس خارج خواهد شد. در این بازه زمانی می بایست مراحلی که در هنگام ورود به اکانت از شما خواسته شده را انجام دهید که برای برخی افراد ارسال ویدیو و برای برخی دیگر تکمیل کپچا است. می بایست قبل از وود اعلان نمایش داده شده را مطالعه و درخواست وریفای را تکمیل کنید 24 ساعت بعد نتیجه وریفای و احراز هویت مشخص خواهد شد.

    2. سلام خسته نباشید!برای منم همین مشگل پیش اومده ولی همون اولش ک میگه ثابت کنید ربات نیستین تصویرا نصفه میاد اصلا نمیشه تصویرارو ببینی!ب همین خاطرم هنوز نمبتونم وارد اینستام بشم

     1. با سلام دوست عزیز
      پیشنهاد میکنم در ابتدای کار از برنامه های تغییر آی پی استفاده کنید تا تصاویر به صورت کامل لود شوند.
      موفق و پیروز باشید

 20. خیلی ممنون درست شد مشگلم خیلی لطف کردید😍😍😍😍😍😍😍

 21. با سلام ببخشید اینستاگرام من کلا متوقف شده است هرچقدر هم تلاش میکنم باز نمیشه راستی آزمایی اورده ممنون میشم کمکم کنید

  1. سلام و احترام؛
   احتمالا یکسری فعالیت هایی مشابه ربات داشتید مثل تغییرات آیپی، لایک هایی بیش از حد مجاز، فالو و آنفالو بیش از حد مجاز و… و می بایست احراز هویت بشید.

 22. سلام وقتتون بخیر من به هنگام لاگین مشکل ورود دارم و با پیام a few minutes later try again مواجه شدم نمبدونم چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

 23. سلام
  من رمز اکانت و جیمیل و شماره ای که باهاش اکانت ساختمو یادم رفته و یه مدت زیادی هست که وارد اینستاگرامم نشدم وقتی میرم به قسمت get help logging in و آی دیمو وارد میکنم مینویسه user not found.با یه اکانت دیگم که اکانت اصلیمو فالو دارم از پیجم بازدید کردم از قسمت فالورام ، که به جای آیدیم نوشته بود Instagram user و تو قسمت پستا نوشته no posts yet در حالی که تعداد پستامو زده ۸۳ تا.زمانی که سرچ میکنمم نمیاره اکانتمو ولی اجازه ساخت اکانت جدید با اسم قبلی رو هم نمیده. چه اتفاقی برای اکانتم افتاده و چجوری میتونم برش گردونم؟ خیلی برام مهمه لطفا کمک کنید.

 24. سلام
  اینستا دوماهی هست منو از پیجم انداخته بیرون و هرموقع یوزر‌ و رمز رو وارد می‌کنم و لاگین‌ رو میزنم‌ وارد پیجم نمیشه‌
  و حتی هیچگونه پیغامی هم نمیده که مشکل از کجاست
  منو راهنمایی کنید باید چیکار کنم ممنون

  1. سلام و احترام؛
   با سایر دستگاه ها یوزرتون رو جستجو کردید که هنوز وجود داره یا اکانتتون توسط اینستاگرام حذف شده؟

 25. سلام صفحه اینستام باز میشه ولی چیزی نشون نمیده این پیام رو میده.
  سانیستا را از نمایش dropzoneآن منبعکرد.dropzone را از تنظیمات برنامه و اعلان مدریت مجوز برنامه های dropzone فعال کنید

  1. سلام و احترام؛
   چنین قابلیتی در گوشی های هواوری ارائه شده برای مدیریت این بخش به مسیر Settings>All>DropZone Manager مراجعه کنید یا به دنبال تنظیمات گزینه DropZone بگردید.

 26. سلام من در چند روز شاید دو سه روز چند پیج اینستاگرام ساختم الان دیگه اجازه نمیده اکانت جدید بسازم زمانی هم که میخوام با جیمیل بسازم اجازه نمیده و برای سی روز احراز هویت تصاویر ناقصه و نکست هم نمیشه فکر کنم آی پی گوشی رو بلاک کرده

  1. سلام و احترام؛
   از برنامه تغییر آیپی برای نمایش کامل تصاویر احراز هویت استفاده کنید پس ا گذراندن مراحل برنامه تغییر آیپی را حتما غیرفعال کنید.

 27. سلام من بخاطر فالو انفالو پیجم بسته شده و نوشت تا ۲۴ ساعت اگر فعالیتتون تایید شه پیجتون برمیگرده تا چند ساعت با پیجای دیگه که چک میکردم ای دی و پروفایل پیجم بود اما الان شده یوزر نات فاند و پروفایلم سفید شده چکار کنم؟

  1. سلام دوست عزیز اکانت شما غیرفعال شده و باید بازگردانی انجام بدین شاید اکانت شما برگرده . برای بازگردانی به صفحه ورود برید و یوزر و پسورد وارد کنید و مراحلی که برای شما میاد رو طی کنید.

 28. سلام من به ایمیلم دسترسی ندارم و اکانتم از دیشب این ارور رو میده : please wait a few minutes before you try again
  رمز و آیدیم درسته ولی فکر کنم ایمیل لازمه میتونم کاری بکنم ؟؟

 29. سلام
  من نمیتونم وارد پیجم بشم ،کلا صفحه میپره و درخواست پسورد جدید میده ،متاسفانه پسوردم رو یادم نمیاد،نمیدونم چکار کنم
  فراموش کردمم میزنم بهم کد میده ولی نمیتونم پیجمو بالا بیارم

 30. سلام خسته نباشید
  پیج من دقیق 6روز پیش واردش نمیشد بشم این خطارو میداد
  Help Us Confirm It’s You We’ve noticed unusual activity from your account and have temporarily restricted certain actions until 2021-08-21. Follow the next steps to help us remove the restrictions on your account. Next Log Into Another Account
  ولی بعد دروز خودش درست شد یک پست گذاشتم دو روز بعدش این خطا جدیدو داد
  Confirm it’s You to Login

  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.

  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled
  با پیج داداشم اسم پیجمو سرچ میکنم میگه وجود نداره
  پیجم فقط آهنگها قدیمی میزاشتم همین
  یعنی پیجم حذف شد لطفا راهنمای کنید

  1. سلام و احترام؛
   اینستاگرام یکسری قوانین پایه وضع کرده و نسبت به این قوانین هم کاملا سختگیرانه عمل میکنه. مثلا تعداد مشخصی لایک یا فالو و آنفالو در ساعت باید صورت بگیره و اگر از این حد فراتر برید شاید فعالیتتون به عنوان ربات شناسایی بشه و اینجاست که باید احراز هویت کنید و اثبات کنید که ربات نیستید!
   حالا دلیل نمایش ارورهایی که ارسال کردید رو خدمتتون میگم: ارور اول رو زمانی دریافت کردید که یکسری فعالیت مشکوک داشتید به عنوان مثال ممکنه از ربات استفاده کرده باشید، ممکنه با آیپی های مختلف لاگین کرده باشید، ممکنه تعداد فالو انفالوهایی که انجام داید از حد مجاز گذشته باشه و موارد این چنین…
   خب در ابتدا یک هشدار برای شما ارسال شده که چنین فعالیت هایی دارید و می بایست متوقف بشه در این مرحله به حساب هم دسترسی دارید و مثل قبل میتونید فعالیتتون رو انجام یدید.
   در گام دوم همون موارد خلاف قوانین مجددا تکرار شده و شما پیغام دوم رو گرفتید اما این بار دیگه به پیج دسترسی ندراید و به شما اعلام شده که 30 روز فرصت دارید اثبات کنید که ربات نیستید.
   حالا چجوری باید اثبات کنید؟ در این مرحله یا یکسری تصویر به صورت کچپا نمایش داده میشه و شما باید تصاویر مربوطه رو انتخاب کنید یا ازتون درخواست میشه که یک ویدیو ارسال کنید. دقت کنید اگر در بازه زمانی 30 روزه (از زمان مشاهده آخرین پیغام) نتونید مراحل احراز هویت رو انجام بدید اکانتتون برای همیشه از دسترس خارج میشه.

 31. سلام به دلیل استفاده از برنامه جانبی مخصوص فالو و آنفالو کردن پیجم از دسترس خارج شده و با ارور پایین مواجه شدم ممنون میشم راهنماییم کنید ک بتونم پیجمو برگردونم
  Confirm it’s You to Login
  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disable

  1. سلام و احترام؛
   همانطور که ذکر کردید این خطا به دلیل فعالیت های نامشخص و غیرمعمول و خلاف قوانین اینستاگرام رخ میده و 30 روز تا گذراندن مراحل احراز هویت و در دسترس قرار گرفتن پیج وقت دارید.
   اصولا با لمس دکمه next یا لینک ارائه شده از شما درخواست تکمیل کپچا یا ارسال یک ویدیو میشه.

 32. ببخشید من از برنامه برای فالو و انفالو استفاده میکردم و در برنامه رفتم نوشته بود try again later و دو هفته هستش که اینجوریه چیکار کنم. خیلی برام مهمه لطفا کمکم کنید.

 33. واسه من میادش اینستام ولی نه میتونم لایک کنم نه میتونم کامنت کنم نه فالو و نه انفالو

  1. سلام و احترام؛
   احتمالا به دلیل وجود فعالیت های مغایر قوانین اینستاگرام محدو شدید پیشنهاد میکنم برای مدت زمان کوتاهی فعالیت نداشته باشید و پس از اون حد مجاز رو بر اساس جدول زیر در نظر بگیرید همچنین از برنامه های جذف فالور، ربات و تغییر آیپی استفاده نکنید.

 34. ببخشید من از برنامه برای فالو و انفالو استفاده میکردم و در برنامه رفتم نوشته بود try again later و دو هفته هستش که اینجوریه چیکار کنم. خیلی برام مهمه لطفا کمکم کنید. خیلی ممنونم میشم

  1. سلام و احترام؛
   آیا پیغامی مبنی برا احراز هویت دریافت کردید؟
   اگر برنامه جانبی، ربات، برنامه تغییر آیپی دارید آن ها را حذف کنید سپس مجددا در خصوص لاگین اقدام کنید همچنین با سایر دستگاه ها در راستای ورود به حساب خود اقدام نمایید با یک اکانت دیگر نیز حساب خود را جستجو کنید و بررسی نمایید که اکانت شما حذف شده یا خیر.

 35. ببخشید من سه روزه که خطای بیست و چهار ساعت دریافت میکنم
  و اینستاگرام رو میارم و همچین گزینه ای نداره لطفا راهنمایی کنیید

  1. سلام و احترام؛
   کیمیا عزیز اگر عمل احراز هویت را انجام داده اید تا چند روز هیچ فعالیتی نداشته باشید و اصلا در خصوص ورود به اینستاگرام اقدام نکنید. ترجیحا تا 72 ساعت صبر و پس از آن بررسی نمایید.

 36. اینستاگرام من از طرف از طرف مرکز غیر فعال شده . میگه قوانین ضد اینستا انجام دادی . حالا در خواست کمک میدم آخرش که گزینه سند رو میزنم ارور میده . یکی بخاطر خدا راهنماییم کنه . کسی هست که بتونه پیج منو نجات بده

  1. سلام و احترام پریا جان؛
   لطفا متن خطای دریافتی را ارسال کنید تا در صورت داشتن اطلاعات ما یا کاربران راهنماییتون کنیم. 🌼🌼

 37. سلام لطفا راهنمایی کنین به منم همین پیام رو میده و عکسای احراز هویت باز نمیشن که انتخاب کنم حالا چیکار کنم؟؟؟ لطفا راهنمایی کنین این برنامه تغییر آی پی کدوم رو نصب کنم و چطوری استفاده کنم؟

  1. سلام وقت بخیر سما جان؛
   فرقی نداره آیپی کدام کشور باشه…
   یک ف* ش.ک.ن نصب و فعال کنید تصاویر لود میشن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا