شبکه های اجتماعی

نحوه رفع مشکل بلاک شدن توسط اینستاگرام

اینستاگرام شدیداً در تلاش است تا بتواند با اعمال قوانین سختگیرانه امنیت برنامه خود را افزایش داده و از اطلاعات کاربران به شکلی مناسب حفاظت نماید. یکی از این اقدامات بلاک کردن حساب های کاربری به صورت موقت یا دائمی است. در واقع اینستاگرام هر زمان که اقدام مشکوکی را از سمت یک حساب کاربری مشاهده نماید آن را مسدود می کند و تا زمانی که در خصوص پاک بودن حساب اطمینان حاصل نکند آن را از بلاک درنمی آورد. بلاک شدن توسط اینستاگرام به شکل های مختلفی ممکن است رخ بدهد که یکی از رایج ترین آنها بلاک شدن موقت است که با نمایش پیغام Your Account Has Been Temporarily Blocked به کاربران اطلاع رسانی می شود. در این مقاله از میزبان فا مگ تلاش ما بر این است تا نحوه رفع مشکل بلاک شدن توسط اینستاگرام را به شما آموزش دهیم. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

رفع مشکل بلاک شدن توسط اینستاگرام

همانطور که اشاره شد بلاک شدن توسط اینستاگرام به دو شکل زیر رخ می دهد:

که شما باید با توجه به نوع اروری که دریافت می کنید اقدامات مشخصی را داشته باشید. در ادامه این مقاله به شکل بهتری به بررسی مشکل عملکرد مسدود شد در اینستاگرام و همچنین راه حل رفع بلاک دائم پرداخته و نحوه رفع مشکل بلاک شدن توسط اینستاگرام را مورد بررسی خواهیم کرد.

1. رفع ارور Confirm it’s You to Login در اینستاگرام

یکی از هشدارهایی که اخیرا توسط کاربران گزارش می شود پیغام خطای Confirm it’s You to Login We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out. Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabl است. جالب است بدانید دو گام تا رسیدن به این مرحله طی کرده اید! در ابتدا اینستاگرام یک هشدار برای شما ارسال می کند که فعالیت های مغایر قوانین مثل ساخت اکانت های چندگانه، ورود با آیپی های متعدد، فالو و آنفالو بیش از حد مجاز، لایک و کامنت گذاشتن بیش از حد تعریف شده، دایرکت به اشخاص متعدد، استفاده از ربات و برنامه های جانبی را متوقف کنید! در این مرحله امکان ورود به حساب وجود دارد و تنها می بایست کمی با حتیاط عمل کنید یا حتی برای چند روز فعالیتی نداشته باشید در صورتی که همچنان موارد مغایر با قوانین را ادامه دهید اینستاگرام هشدار دوم یعنی Confirm it’s You to Login را نمایش می دهد و در چنین شرایطی دیگر امکان دسترسی به حساب را ندارید.

این هشدار طی دو مرحله رخ می دهد. در مرحله دوم تا قبل از احراز هویت امکان دسترسی به اکانت نیست در راهنمای زیر نحوه رفع این هشدار و بازیابی اکانت به همراه تمام جزئیات مربوط به هشدار و دلایل نمایش آن را آموزش داده ایم.

آموزش رفع ارور Confirm it’s You to Login

2. مشکل عملکرد مسدود شد در اینستاگرام (بلاک موقت)

یکی از رایج ترین ارورهایی که در اینستاگرام به کاربران نمایش داده می شود، ارور Your Account Has Been Temporarily Blocked است. احتمالا شما حداقل یکبار این خطا را در هنگام داشتن یک فعالیت مشخص در اینستاگرام مثل لایک کردن، کامنت گذاشتن و… مشاهده کرده اید. اما موضوعی که وجود دارد این است که به طور معمول نیازی به نگرانی در خصوص ارور Your Account Has Been Temporarily Blocked وجود ندارد چرا که با دنبال کردن یکسری اقدامات مشخص می توانید به راحتی آن را حل نمایید.

رفع بلاک موقت اینستاگرام

در واقع مطابق با خطا Your Account Has Been Temporarily Blocked اینستاگرام حساب کاربری شما را به صورت موقت محدود کرده است.

دلیل نمایش خطا Your Account Has Been Temporarily Blocked نیز به طور معمول داشتن یکسری عملکردهای مشکوک و در حجم بالا در یک بازه زمانی کوتاه است که سبب می شود شما به عنوان ربات شناخته شوید. مثل:

 • لایک کردن بیش از حد مجاز
 • فالو و آنفالوهای مکرر و زیاد در بازه زمانی کوتاه
 • ارسال پست های متعدد
 • ارسال کامنت بیش از حد مجاز

راه حل خارج شدن از بلاک موقت در اینستاگرام

رایج ترین نوع مسدود سازی توسط اینستاگرام، بلاک کردن حساب کاربری به صورت موقت است. این نوع از مسدود کردن معمولا با پیغامی با پلتفرم ثابت به کاربر نمایش داده می شود و در پیغام نیز برای رفع بلاک شدن از سمت اینستاگرام به بازه زمانی مشخص که ممکن است بین چند ساعت تا چند هفته باشد و به طور معمول 24 ساعت می باشد، اشاره شده. زمانی که اقدامات شما در این برنامه مشکوک بوده یا اینکه از یک فعالیت مشخص مثل درج پست، لایک کردن، فالو کردن و… در یک بازه زمانی کوتاه بیش از اندازه استفاده کرده باشید و خطر اسپم بودن را داشته باشید، حساب شما توسط اینستاگرام بلاک می شود. در صورتی که در پیغام نمایش داده شده به بازه زمانی مشخصی اشاره شده باشد، به منظور رفع این خطا شما باید مسیر زیر را دنبال کنید:

 1. این خطا به دلیل موقتی بودن به طور معمول بعد از بازه زمانی عنوان شده به صورت خودکار رفع می شود و شما می توانید منتظر بمانید تا بازه عنوان شده به اتمام برسد.
 2. همچنین با توجه به اینکه بعد از داشتن فعالیت مورد نظر پیغام خطا دوباره به شما نمایش داده می شود، اگر در خطا گزینه Tell us وجود داشته باشد، به راحتی می توانید با لمس این گزینه اینستاگرام را در خصوص بلاک شدن صورت گرفته آگاه کرده و درخواست رفع ارور را ارائه دهید.
  نحوه رفع بلاک شدن موقت توسط اینستاگرام

در صورت بلاک شدن موقت توسط اینستاگرام و مشاهده پیغام Your Account Has Been Temporarily Blocked می توانید با 9 راهکار در خصوص رفع این ارور اقدام نمایید.

9 روش رفع بلاک موقت اینستاگرام

گاها در خطا Your Account Has Been Temporarily Blocked گزینه Tell us وجود ندارد یا بازه زمانی مشخصی جهت برطرف شدن مشکل اعلام نشده در چنین شرایطی می بایست مراحلی که در ادامه ذکر می شود را دنبال کنید. 🙂👇

گاهی ممکن است بلاک شدن به صورت موقت باشد اما در پیغامی که به عنوان خطا نمایش داده می شود، به بازه زمانی مشخصی برای رفع مشکل بلاک شدن توسط اینستاگرام اشاره نشده باشد و گاهاً نیز گزینه ای تحت عنوان Tell us وجود نداشته باشد. در چنین شرایطی با توجه به اینکه نمی دانید بلاک شدن توسط اینستاگرام چقدر طول میکشد، شما باید به صورت دستی درخواست رفع بلاک را ارسال نمایید. در این صورت شما باید مسیر زیر را دنبال کنید:

 1. در اولین گام شما باید وارد صفحه اصلی اینستاگرام خود شده و سپس علامت سه خط قرار گرفته در سمت راست صفحه را لمس نمایید.
  بلاک شدن توسط اینستاگرام چقدر طول میکشد
 2. حالا همانند تصویر زیر با لمس گزینه Settings وارد صفحه تنظیمات اینستاگرام خود شوید.
  بلاک شدن توسط اینستاگرام
 3. حال به منظور ارائه درخواست رفع مشکل بلاک شدن توسط اینستاگرام منو Help را انتخاب نمایید.
  دلایل بلاک شدن توسط اینستاگرام
 4. از میان گزینه هایی به شما نمایش داده می شود، گزینه Report a Problem را انتخاب نمایید تا یک گزارش به سمت اینستاگرام ارسال شود.
  مسدود شدن توسط اینستاگرام

3. مسدود شدن توسط اینستاگرام به صورت دائمی

همانطور که از عنوان مشخص است، حالت دوم بلاک شدن توسط اینستاگرام به صورت دائم است و شما امکان خارج شدن از آن را نداشته یا برای خروج از آن با مسیر بسیار پیچیده ای رو به رو خواهید شد.

رفع مشکل بلاک اینستاگرام

این نوع از بلاک تنها زمانی رخ می دهد که شما اقداماتی را داشته باشید که قوانین و مقررات اینستاگرام را به شکل های مختلف نقض شده است. همچنین اگر حساب کاربری شما برای چندین بار پشت سر هم به صورت موقت بلاک شود یا کاربران دیگر این اپلیکیشن حساب کاربری شما را اصطلاحاً به اینستاگرام ریپورت کنند، احتمال بلاک شدن توسط اینستاگرام به صورت دائم افزایش خواهد یافت.

راه حل رفع بلاک دائم اینستاگرام

پس به طور کلی علل بلاک دائم اینستاگرام را اینگونه می توان عنوان کرد:

برای رفع این خطا شما باید به شکل زیر اقدام نمایید:

 1. در صورتی که بلاک شدن توسط اینستاگرام به صورت دائمی باشد، پیغامی تحت عنوان Your account has been disabled for violating our terms به شما نشان داده می شود. در چنین شرایطی شما باید گزینه Learn more را که در پیغام خطای نمایش داده شده، قابل مشاهده است را انتخاب کنید.
  مسدود شدن توسط اینستاگرام به صورت دائمی
 2. بعد از لمس گزینه عنوان شده صفحه جدیدی برای شما باز می شود که در این صفحه باید همانند تصویر زیر روی لینک Let us know کلیک کنید تا بتوانید مراحل مربوط به رفع بلاک شدن توسط اینستاگرام را دنبال کنید.
  دلایل مسدود شدن توسط اینستاگرام به صورت دائمی
 3. در گام بعدی شما باید تعیین کنید که حساب کاربری شما در اینستاگرام بیزینسی می باشد یا نه. در صورت بیزینس بودن حسابتان گزینه Yes را انتخاب کنید.
  رفع مشکل بلاک شدن توسط اینستاگرام
 4. حال اطلاعات جدیدی از شما خواسته می شود که شامل موارد زیر است:
  • نام
  • نام کاربری
  • آدرس ایمیل
  • کشور محل سکونت
  بعد از اینکه اطلاعات مورد نظر را وارد کردید تنها کافی است با لمس دکمه Send آنها را تایید نمایید.
  مشکل بلاک شدن توسط اینستاگرام
 5. در این مرحله اینستاگرام ایمیلی را برای شما ارسال کرده و از شما می خواهد تصویری از خودتان به همراه دست نویسی از کدی که در ایمیل برایتان ارسال کرده است را تهیه نموده و برای آنها ارسال نمایید. پس از آن اطلاعات شما بررسی و در خصوص رفع بلاک شدن شما توسط اینستاگرام تصمیم گیری می شود.

🔴⚫ نکته: در صورت تمایل به آشنایی با نحوه دلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائمی و موقت می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

دیلیت اکانت اینستاگرام به همراه ویدیو آموزشی

اینستاگرام یکی از برنامه های فعال در حوزه شبکه های اجتماعی است که طرفداران بسیار زیادی را در سرتاسر جهان داد. همین امر نیز سبب شده است تا مدیران آن به فکر استفاده از راهکارهایی مناسب برای افزایش امنیت آن باشند. بلاک کردن حساب کاربری افراد در هنگام مشاهده رفتارهای مشکوک توسط این اپلیکیشن صورت می گیرد. در این مقاله از میزبان فا مگ تلاش ما بر این بود تا نحوه رفع مشکل بلاک شدن توسط اینستاگرام را به شما آموزش دهیم. با استفاده از این آموزش شما می توانید با انواع ارورهای مربوط به مسدود شدن توسط اینستاگرام آشنایی پیدا کرده و به راحتی در راستای رفع این خطا اقدام نمایید. در صورت داشتن هرگونه سوال یا وجود هر نوع ابهامی در خصوص مطالب ارائه شده در این مقاله می توانید از طریق بخش دیدگاه های همین مقاله با ما در ارتباط باشید.

آموزش رایگان شبکه های اجتماعی

درناز خیبرگیر

بیش از 6 سال است که کار ترجمه را به صورت حرفه ای دنبال کرده و بیشتر از 3 سال است که در زمینه تولید محتوا فعالیت می کند. او در حال حاضر به تیم تحریریه میزبان فا پیوسته است.

نوشته های مشابه

‫272 دیدگاه ها

 1. سلام اکانت اینستاگرام من تقریبا ۲۰روزه که رفرش نمیشه بعد از کل کل با یک نفر زیر یک پست و کامنت هایی که گذاشتم اینجوری شد …هیچ جمله ای هم از اینستاگرام نیومده تا بدونم موقت بلاک شدم یا دائم یا هرچی اصلا نمیتونم هیچ کاری بکنم نه پسورد عوض کنم نه پست کمک گرفتن از فالورام نه هیچی هرچیزی میزنم میگه به دلیل خطای ناشناخته بعدا اقدام فرمایید….تورو خدا کمکم کنید هزارتا ایمیل و گزارش مشکلم فرستادم به اینستا

  1. سلام دوست عزیز با مرورگر از طریق یک کامپیوتر یا لپ تاپ اقدام به تغییر پسورد کنید یا سعی کنید وارد پیجتون بشید.

   1. کمکم کن ترو خدا پیج بالا نمیاد هی میگه پوشش خبری بازخوانی نمیشود
    عکس پیج هم پریده و کلینگن ریپرید این طور چیزی اخطار میده چکار کنم

  2. سلام
   اینستاگرام من ریپورت یا حذف شده لطفا بگین چطوری رفع ریپورت کنم

   1. با سلام دوست عزیز
    در هنگام تلاش برای ورود به پیج خود چه خطایی را دریافت می کنید؟

    1. ‌سلام من الان یک ماه پیجم هک شد همه چیزمو تغییر داده بود منم همون شب پیجمو پس گرفتم باز همه چیزو عوض کردم دوباره بیزینسیشم کردم .بعد از اون دیگه هشتگ هام کار نمیکنه هرکاری کردم ۳روز فعالیت نداشتم از بیزنیسی خارج کردم امروز یک ماه .خواستم لایو بگیرم پیام اومد که پست های حسابتان اخیرا به دلیل که برخلاف دستورالعمل های انجمن ماست برداشته شده بنابراین اشتراک گذاری ویدو زنده موقتا مسدود شده.لطفا کمکم کنید اصلا نه هشتگ میخوره پست هام نه اکسپلور میرن،چیکار کنم؟

   2. سلام وقت بخیر من همه کاهایی که گفتسد انجام دادم اما نمیتونم باز وارد اینستاگرامم بشم و میزه برای ورود باید صبر کنید الان چند روز میگذراگه از این مشکل چیکار باید کنم لطفا راهنماییم کنید

    1. سلام و احترام هانیه عزیز؛
     آیا قبلا پیغامی مبنی بر کانفیرم اینستاگرام دریافت نموده اید؟
     اگر پاسخ شما بله است باید در نظر داشته باشید گاها تا 72 ساعت پس از کانفیرم امکان مراجعه به اکانت وجود ندارد.

   3. سلام اینستاگرام من بلاک شده توسط اینستاگرام به دلیل گرفتن فالور و پسند فیک حالا چی‌کار کنم خواهش می کنم کمکم کنید

 2. سلام من پیجم اصلا بالا نمیاد به هیچ وجه وارد پیجم نمیتونم بشم اخه فالور گرفتم ولایک که قفل شد حالا باید چکار کنم وارد اینستا میشم هیچی بالا نمیاد و میزنه لودینگ

   1. سلام من اکانتم بسته شده چون از چند تا برنامه برای دانلود از اینستاگرام استفاده کردم اخطاری که میاره اینه We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.

    Follow the next steps within 12 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.

    1. سلام و احترام؛
     خطای We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out. Follow the next steps within 12 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled. نشان می دهد یکسری قوانین و حدود مجاز تعیین شده در اینستاگرام را زیر پا گذاشته اید. در صورت لایک های بیش از اندازه، فالو و آنفالو بیش از حد مجاز تعیین شده در ساعت، ورود به آیپی های متعدد و موارد این چنینی فعالیت شما مشکوک و اکانت شما موقتا مسدود خواهد شد در چنین شرایطی می بایست اثبات نمایید که ربات نیستید و فعالیت مغایر با قوانین تعریف شده را تکرار نکنید چرا که در صورت نقض موارد گفته اکانت شما از دسترس خارج خواهد شد. در ادامه همین ارور راهنمایی برای شما ارسال می شود که از طریق آن می توانید هویت خود را اثبات نمایید.

     1. سلام من رو شناسایی کرده که ربات نیستم ولی گزینه next فعال نمیشه برام چکار کنم راهنمایی کنید لطفا

     2. با سلام دوست عزیز
      لطفا از یک برنامه تغییر آی پی استفاده کرده و مجددا مراحل را دنبال کنید.
      موفق و پیروز باشید

     3. سلام من هم همین مشکل را دارم برای من 30 روزه من روبات نیستم را میزنم میگ bicycle را پیدا کن ولی هیچ عکس نیست که من روش بزنم لطفا کمک کنین
      معنی این 30 روز چی هست دقیق؟

     4. با سلام دوست عزیز
      لطفا از یک برنامه تغییر ایپی استفاده کرده و مجددا مراحل را دنبال نمایید تا تصاویر به صورت کامل لود شود.
      موفق و پیروز باشید

     5. سلام وقتتون بخیر
      برای منم دقیقا همین پیغام میاد. میخوام اثبات کنم ربات نیستم ولی صفحه تایید عدم ربات برام فعال نمیشه نصفه و نیمه میاد. اینو چیکار کنمش به نظرتون؟؟

 3. سلام من اینجوری میکنم مینویسه sorry کلا نمیاره برام دیگ نمیدونم چکار کنم

  1. سلام ببخشیدمن میزنم ک اینستاگرامم بالابیادمیزنه بایدهویت شماتاییدبشه وکدارسال میشه کدروکه میزنم ب انگلیسیSorry, there was a problem. Please try againرومیزنه میشه خواهشا جواب بدیدممنون میشم باتشکر

   1. با سلام دوست عزیز
    پیشنهاد می کنم قبل از هرگونه اقدامی از یک برنامه تغییر آیپی استفاده نمایید و مجددا امتحان نمایید.
    موفق و پیروز باشید

  2. سلام وقتتون بخیر من پیجم ۱۰ روز پیش دیسیبل شد و ارور میده نمیتونم واردش بشم و زد تا ۳۰ روز اگر برنگردونم کلا پاک میشه ، متاسفانه به یه اقای مبلغ پرداخت کزدم که پیج رو برگردونه ولی بلاکم کرد و هیچ دسترسی دیگه بهش ندارم ، اگر کسی پیجش اینطور شده و تونسته برگرده میشه بهم کمک کنه🥺

 4. سلام من پیجم بلاک دائم شده ظاهرا و علتش رو هم نمیدونم
  تمام مراحل رو انجام دادم اما send رو که میزنم هیچ اتفاقی نمیفته و انگار سند نمیشه اصن
  مشکل چیه ؟

  1. سلام منم اینطوری شدم . تورو خدا اگه راه حلی بلدید منم کمک کنید . گزینه سند میزنم اما ارور میده

 5. سلام من حسابم یک باره مسدود شد و از حساب خارج شدم و یوسر پسورد که می زنم می گه به دلیل ورد مشکوک حساب شما بسته شد وباید تا ۳۰روز فرایند تایید هویت را انجام بدید و یه کلمه نکست آبی رنگ زیرش هست که غیر فعال، نمی دونم چکار کنم، از پیج دیگه وارد می شی حساب خالی نشون می ده، می تونید راهنمایی کنید ممنون

    1. با سلام دوست عزیز
     شما می توانید از پلی استور گوشی تلفن همراه خود یک *فیلتر*شکن* دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید.
     موفق و پیروز باشید

  1. دقیقا برا منم همچین مشکلی پیش آمده برای هردو پیجم، ممنون میشم راهنمایی کنید، واقعا درست میشه یا کاملا حذف شده دیگه

   1. با سلام دوست عزیز
    شما 30 روز فرصت دارید که برای برگردانی اکانت ها خود اقدام نمایید. اگر مشکل مشابه با دوستمان را دارید باید دقت داشته باشید که به دلیل وابسته بودن اینستاگرام به فیسبوک قبل از شروع فرآیند از یک برنامه تغییر آیپی استفاده نمایید.
    موفق و پیروز باشید

 6. سلام من پیجم پرید میزنم ربات…
  چکار کنم پیجم بیاد کلا صحفه اشم نمیاد کسی هم نمیتونه فالورامو ببینه

 7. سلام پیج اینستای من پرید میزنع ربات..
  پیج موجود هست اما من نمیتونم وارد بشم تازه نمیتونیمم با یه پیج دیگه فالورامو ببینم
  نمی‌دونم چکار کنم

 8. سلام خسته نباشید
  مهندس من ریست پسوردا میزنم لینکی بهم میاد به روی لینکه که میزنم از کروم که میرم میرع از اول برای ریست پسورد
  از اینستا گرامم که میرع میرع دوبارع برای درخواست ریست پسورد لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

  1. سلام دوست عزیز لینک اگه برای شما اس ام اس میشه که باید اون رو کپی کنید و داخل مرورگر بگذارید ولی اگر ایمیل برای شما میاد دوتا گزینه هست که یکیش ریست پسورد و پایینتر از گزینه آبی

   1. سلام
    پیج من دیسیبل شده تمام مراحل فرستادن کد به همراه اسم و آیدی رو هم انجام دادم اما پیغام میاد که باید برای تایید هویت به حساب خودتون برید ولی من اصلا به حساب اینستام دسترسی ندارم لطفا راهنماییم کنید
    ممنون

    1. سلام و احترام مرضیه جان؛
     این مراحل دقیقا باید روی اکانتی صورت گیرد که ارور Confirm it’s You to Login را نمایش می دهد و دقیقا باید شماره موبایل یا ایمیل ثبت شده در همین اکانت را در فیلد مربوطه درج نمایید تا خطای Confirm it’s You to Login رفع گردد.

   2. سلام‌وقتتون بخیر اینستاگرامم ب مشکل خورده گزینه اثبات اینکه ربات نیسم میاد ولی تصاویر کامل نیس و نمیتونم ثبت کنم چطور تصویر رو مشخص کنم ؟؟؟

    1. سلام و احترام فاطمه عزیز؛
     از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کنید سپس مراحل احراز هویت را انجام دهید به این صورت تمامی تصاویر به صورت کامل بارگذاری خواهند شد نکته بسیار مهمی که باید دقت داشته باشبد به محض تکمیل وریفای فیلتر*شکن خود را غیرفعال نمایید.

 9. سلام برای من مینویسه ازاطلاعات ظرف ۲۴ ساعت اینده بررسی میشود چه کنم

 10. سلام
  پیج من از دسترسم خارج شده و پیامی که اومده نوشته بدلیل فعالیت غیر معمولی ، من داخل پیجم زیاد فعالیت ندارم وقتی هم که فعالیت دارم با ضد قوانین اینستا نیست ولی الان پیجم از دسترسم خارج شده و داخل پیامی که ارسال نوشته شده مراحل بعدی را طی 30 روز دنبال کنید تا بتوانیم قبل از غیرفعال شدن حساب شما را دوباره به شما معرفی کنیم.
  چجوری باید پیج رو برگردونم

  1. سلام و احترام زهرا جان؛
   ظاهرا به دلیل فعالیت های نقض به صورت موقت بلاک شدید. در تصویر زیر یکسری فعالیت های مشکوک لیست شده:

   طبیعتا باید اثبات کنید که ربات نیستید و مطابق با همین آموزش اقدام کنید.

  2. سلام عزیزم پیج منم همین مشکل رو داره..الان هم پنج روزه، پیج شما درست شد؟؟

 11. سلام اکانت منو اینیستاگرام ربات تشخیص داده و نمیشه داخلش رفت ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام و احترام جناب فرهنگی؛
   کدام یک از ارورهای داخل این مقاله رو دریافت کردید؟

  2. سلام من بلاک شدم comfirm…..این برام میاد باید چر کار کنم پیجم برگرده؟
   اگه راه حلی یاد دارید بهم پیشنهاد کنید لطفاً
   ممنونم میشم 🙏🙏

 12. برای راستی آزمایی چکار کنم که تصاویر بزرگ بشه و بدونم چه چیزی ازم میخواد؟برنامه تغییر آی پی هم نصب کردم اما نمیدونم چجوری ازش استفاده کنم

 13. سلام. چند روز قبل گوشیم خراب شد. هی خاموش و روشن میشد. هربارم از حساب اینستا که وارد میشدم بازیابی رمز عبر میزدم. نام کاربری وارد میکردم. بعد فراموشی رمز و یک پیامک میومد. الان اما بعد اینکه نام کاربری میزنم برای فراموشی رمز درخواست ارسال پیامک میزنم اما با خطای dismiss مواجه میشم.

 14. Confirm it’s You to Login
  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.
  برا من اینو میاره چند تا عکس گذاشته پایین گفته با انتخاب عکس ها ثابت کنید که ربات نیستید منم انتخاب میکنم بعد تیک سبز میاد کنار ربات نیستی ولی ولی next آبی نمیشع که بزنم

 15. سلام
  اینستای من با مشکل قفل شدن موقت مواجه شده. و اصلا نمیتونم وارد اینستا بشم که بخوام موارد بالا رو انجام بدم
  لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام و احترام؛
   ایا خطایی دریافت میکنید؟ دقیقا چه مشکلی هست؟ چه اعلان یا صفحه ای مشاهده میکنید؟

   1. سلام
    اینستا دوماهی هست منو انداخته بیرون از پیجم‌
    و هروقت یوزر و پسورد رو وارد میکنم‌ و بعد روی کلمه ی لاگین‌ میزنم‌ ، اما وارد پیجم‌ نمیشه‌ و هیچگونه پیغامی هم نمیده بهم که چرا وارد نمیشه
    ممنون میشم بگید باید چیکار کنم ؟؟

 16. سلام اکانت کلا لوگین نمیشه دلیلشم مشخص نیست ب علت پست گذاشتن زیاده ایمل نذاشتم و پیامک میاد وارد نمیشه ریست پسورد نمیشه لاگین نمیشه موندم چکار کنم از تغییر گوشی سیستم و همه چک کردم قبول نمیکنه

 17. سلام من پیجیم اصلان بالا نمیاره با چنتا اکانت دیگه امتحان کردیم هیچی بالا نمیاره الان چیکار کنم

 18. سلام پیج من دیشب توسط اینستا بسته شده و نمیتوتنم وارد پیج بشوم این پیام را میده خواهش میکنم محبت و بزرگواری بفرمائید منو راهنمایی نماید

  Confirm it’s You to Login
  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.

  1. سلام و احترام؛
   طبق این اعلان یکسری فعالیت های مشکوک و خلاف قوانین اینستاگرام داشته اید که موجب شده پیج شما به صورت موقت به حات تعلیق دربیاد می بایست در خصوص احراز هویت اقدام کنید اگر تایید شدید پیجتون در دسترس قرار میگیره بعد از اون بهتره با برنامه های تغییر آیپی وارد اکانت نشید.

   1. سلام ، منم این مشکلو دارم ، خب چه جوری احراز هویت کنم ، دیگه کلا میگه یوزر نات فاند .

    1. سلام وقت بخیر؛
     احتاملا از زمان نمایش ارور تا احراز هویت بیش از 30 روز گذشته و اکانت شما از دسترس خارج گشته است. نهایتا برای احراز 30 روز فرصت دارید.

     1. سلام وقت بخیر
      اکانت من این پیغام رو میده
      میتونید کمکم کنید
      و اینکه تصاویر که برای اثبات میخواد نصفه میاد

      Your account has been disabled
      Your account has been disabled. Follow the next steps within 30 days so you can request a review.

     2. با سلام دوست عزیز
      اکانت شما غیرفعال شده است و باید برای فعال سازی مجدد آن باید حداکثر تا 30 روز درخواست بازنگری را ارسال نمایید. برای اینکه تصاویر به صورت کامل نمایش داده شود لازم است از یک برنامه تغییر آیپی استفاده نمایید.
      موفق و پیروز باشید

     3. سلام ممنون از مقالتون من همین مشکل رو داشتم بعد ایمیل که اومد روی کاغذ کد رو نوشتم و از خودم عکس گرفتم براشون ایمیل کردم بعد یادم رفت باید اسم و یوزرنیمم رو هم داخل کاغذ مینوشتم پس دوباره عکس براشون ایمیل کردم میخواستم ببینم شما میدونین اکانتم برمیگرده یا نه؟چون یوزر نات فوند شده و یکم ترسیدم

     4. سلام و احترام؛
      باید مدت زمانی را صبر نمایید تا درخواست شما توسط پشتیبانی ایسنتاگرام بررسی گردد و تایید و رد آن کاملا به شرایط اکانت شما بستگی خواهد داشت اما در اغلب موارد حساب مجددا در دسترس قرار خواهد گرفت.

   2. سلام اینستاگرام من خود به خود من رو لاگ اوت کرد و وقتی میخواستم لاگ این کنم پیغام با سر تیتر your account has been temporarily locked میداد که زیرش ادامه رو میزدم و میومد که ایمیل رو انتخاب کنم یا شمارم رو تا کد ارسال شه. کد رو که وارد میکنم صفحه تغییر رمز میاد و میگه رمز جدید انتخاب کن ولی هرچیزی که میذارم خطا میده و قرمز مینویسه مشکلی هست بعدا انتخاب کنید. چند روزه هرکار میکنم باز این میاد و این هم بگم که اکانتم توی بقیه دستگاه ها سرچش کرد instagram user شده. لطفا راهنماییم کنید.

    1. با سلام دوست عزیز
     اکانت شما به صورت موقت بلاک شده است. لازم است دقت داشته باشد که برنامه اینستاگرام به فیسبوک وابسته است و به همین دلیل پیش از هرگونه اقدامی لازم است از یک برنماه تغییر آیپی برای ورود استفاده نمایید.
     موفق و پیروز باشید

   3. سلام با تشکر از سایت خوبتون
    من احراز هویت را انجام دادم اما به دلیل کامل لود نشدن تصاویر از فیلتر شکن استفاده کردم و تونستم وارد پیجم بشم اما الان مرتب من را از پیج بیرون میندازه و باید دوباره لاگین شم
    لطفا راهنمایی کنید چکار باید بکنم؟

    1. با سلام دوست عزیز
     بعد از ورود به اینستاگرام بهتر است دیگر از برنامه های تغییر آی پی استفاده نکنید و دیگر رفتارهای مشکوک از نظر اینستاگرام را نیز نداشته باشید. پیشنهاد می کنم یکبار برنامه اینستاگرام را پاک کرده و مجددا نصب نمایید.
     موفق و پیروز باشید

 19. سلام و احترام؛
  منظور عدم رعایت قوانین اینستاگرام هستش مثل تعداد لایک های زیاد، تغییرات آیپی، قالو وانفالو بیش از حد مجاز و…

  1. سلام ممنونم از پاسخ شما حالا با توجه به عرایض جنابعالی من چه با ید بکنم که بتوانم پیج ام را از بلاک در بیارم لطفا مرا راهنمایی بفرمایید

   1. با سلام دوست عزیز
    در انتهای پیغام عنوان شده اشاره شده است که شما باید گام هایی که در ادامه بیان شده است را طی 30 روز آینده دنبال کنید تا بتوانید پیج خود را برگردانید. مراحلی که بیان شده است را به ترتیب پشت سر بگذارید تا به اینستاگرام ثابت شود که پیج شما مشکلی نداشته و آن را برگرداند.
    موفق و پیروز باشید

    1. سلام
     من چند بار مشکلم را مطرح کردم ولی پاسخ قانع کننده ای دریافت نکردم من با ید چه مراحلی را طی بکنم که به اینستا گرام ثابت بکنم پیج من مشکلی نداره تا آن را بر گردانه
     من به هیچ عنوان نمیتوانم خودم را ثابت بکنم
     ایمیل و شماره تلفنی که در پیج ام ثبت کردم دیگه توسط اینستا شناسایی نمیشه
     گزینه فراموشی رمز را میزنم بعد ادرس ایمیل میدم ولی جواب میده No users found
     شماره موبایل میدم باز میگه No users found
     خب با توجه به مطالب ذکر شده حالا شما بفرماید من چطور باید خودمو به اینستا ثابت بکنم
     قبلا از راهنمایی و محبت شما کمال تشکر را دارم

     1. سلام و احترام؛
      همانطور که ذکر شد یکسری فعالیت مشکوک داشته اید و در پی ان رات شناخت شده اید گامی قبل از ورود به پیج وجود دارد که می بایست احراز هویت کنید برای احراز 30 روز به شما فرصت داده شده و پس از ان پیج به صورت کامل از دسترس خارج خواهد شد. در این بازه زمانی می بایست مراحلی که در هنگام ورود به اکانت از شما خواسته شده را انجام دهید که برای برخی افراد ارسال ویدیو و برای برخی دیگر تکمیل کپچا است. می بایست قبل از وود اعلان نمایش داده شده را مطالعه و درخواست وریفای را تکمیل کنید 24 ساعت بعد نتیجه وریفای و احراز هویت مشخص خواهد شد.

    2. سلام خسته نباشید!برای منم همین مشگل پیش اومده ولی همون اولش ک میگه ثابت کنید ربات نیستین تصویرا نصفه میاد اصلا نمیشه تصویرارو ببینی!ب همین خاطرم هنوز نمبتونم وارد اینستام بشم

     1. با سلام دوست عزیز
      پیشنهاد میکنم در ابتدای کار از برنامه های تغییر آی پی استفاده کنید تا تصاویر به صورت کامل لود شوند.
      موفق و پیروز باشید

 20. خیلی ممنون درست شد مشگلم خیلی لطف کردید😍😍😍😍😍😍😍

  1. سلام میشه بگید برای تغییر آی پی از چه برنامه ای استفاده کنیم

   1. سلام وقت بخیر؛
    می توانید از ف*شکن استفاده نمایید. برنامه های مختلفی برای این منظور وجود داره که هنگام ورود به تلگرام، یوتیوب و … نیز استفاده می شوند.

 21. با سلام ببخشید اینستاگرام من کلا متوقف شده است هرچقدر هم تلاش میکنم باز نمیشه راستی آزمایی اورده ممنون میشم کمکم کنید

  1. سلام و احترام؛
   احتمالا یکسری فعالیت هایی مشابه ربات داشتید مثل تغییرات آیپی، لایک هایی بیش از حد مجاز، فالو و آنفالو بیش از حد مجاز و… و می بایست احراز هویت بشید.

 22. سلام وقتتون بخیر من به هنگام لاگین مشکل ورود دارم و با پیام a few minutes later try again مواجه شدم نمبدونم چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

 23. سلام
  من رمز اکانت و جیمیل و شماره ای که باهاش اکانت ساختمو یادم رفته و یه مدت زیادی هست که وارد اینستاگرامم نشدم وقتی میرم به قسمت get help logging in و آی دیمو وارد میکنم مینویسه user not found.با یه اکانت دیگم که اکانت اصلیمو فالو دارم از پیجم بازدید کردم از قسمت فالورام ، که به جای آیدیم نوشته بود Instagram user و تو قسمت پستا نوشته no posts yet در حالی که تعداد پستامو زده ۸۳ تا.زمانی که سرچ میکنمم نمیاره اکانتمو ولی اجازه ساخت اکانت جدید با اسم قبلی رو هم نمیده. چه اتفاقی برای اکانتم افتاده و چجوری میتونم برش گردونم؟ خیلی برام مهمه لطفا کمک کنید.

 24. سلام
  اینستا دوماهی هست منو از پیجم انداخته بیرون و هرموقع یوزر‌ و رمز رو وارد می‌کنم و لاگین‌ رو میزنم‌ وارد پیجم نمیشه‌
  و حتی هیچگونه پیغامی هم نمیده که مشکل از کجاست
  منو راهنمایی کنید باید چیکار کنم ممنون

  1. سلام و احترام؛
   با سایر دستگاه ها یوزرتون رو جستجو کردید که هنوز وجود داره یا اکانتتون توسط اینستاگرام حذف شده؟

 25. سلام صفحه اینستام باز میشه ولی چیزی نشون نمیده این پیام رو میده.
  سانیستا را از نمایش dropzoneآن منبعکرد.dropzone را از تنظیمات برنامه و اعلان مدریت مجوز برنامه های dropzone فعال کنید

  1. سلام و احترام؛
   چنین قابلیتی در گوشی های هواوری ارائه شده برای مدیریت این بخش به مسیر Settings>All>DropZone Manager مراجعه کنید یا به دنبال تنظیمات گزینه DropZone بگردید.

 26. سلام من در چند روز شاید دو سه روز چند پیج اینستاگرام ساختم الان دیگه اجازه نمیده اکانت جدید بسازم زمانی هم که میخوام با جیمیل بسازم اجازه نمیده و برای سی روز احراز هویت تصاویر ناقصه و نکست هم نمیشه فکر کنم آی پی گوشی رو بلاک کرده

  1. سلام و احترام؛
   از برنامه تغییر آیپی برای نمایش کامل تصاویر احراز هویت استفاده کنید پس ا گذراندن مراحل برنامه تغییر آیپی را حتما غیرفعال کنید.

   1. سلام من یه مشکلی برای پیجم به وجود اومده
    من دستم خورد و ایمیل اینستام پاک شد و
    بعد اینستا یک ایمیل فرستاد که ایمیلتون داخل اینستا پاک شده و در ادامه متن
    نوشت اگر آدرس ایمیل خود را حذف نکرده اید ، می توانید حساب خود را در اینجا ایمن کنید.
    منم دستم خورد رفتم داخل سایتی که فرستاده بود
    بعد از اون اینستام هی ارور میده
    داخل اکانت هستم ولی نمیزاره فعالیتی انجام بدم و با گوشی دیگه میخوام وارد بشم نمیتونم
    رمز درسته ولی همش ارور میده
    ممنون میشم کمکم کنید

    1. با سلام دوست عزیز
     دقیقا چه اروری را دریافت می کنید؟

 27. سلام من بخاطر فالو انفالو پیجم بسته شده و نوشت تا ۲۴ ساعت اگر فعالیتتون تایید شه پیجتون برمیگرده تا چند ساعت با پیجای دیگه که چک میکردم ای دی و پروفایل پیجم بود اما الان شده یوزر نات فاند و پروفایلم سفید شده چکار کنم؟

  1. سلام دوست عزیز اکانت شما غیرفعال شده و باید بازگردانی انجام بدین شاید اکانت شما برگرده . برای بازگردانی به صفحه ورود برید و یوزر و پسورد وارد کنید و مراحلی که برای شما میاد رو طی کنید.

   1. سلام من روی ربات میزنم با موفقیت هم انجام میشه ولی داخله پیج نمیره بعدم چطور ایپی رو تغییر بدم ؟تمام مقاله های شمارو خوندم ولی داخل پیج که میرم ارور میده و میره سمت ربات خواهش می کنم کمکم کنید

    1. سلام و احترام دوست عزیز؛
     دقیقا چه پیغام خطایی دریافت می کنید؟
     آیا صفحه کپچا برای شما نمایش داده می شود؟
     منظور از برنامه تغییر آیپی، همان برنامه هایی است که به کمک آنها وارد فییسوک، توییتر، تلگرام و… می شوید قبل از لاگین این برنامه را فعال نموده و مراحل کافیرم را دنبال کنید.

 28. سلام من به ایمیلم دسترسی ندارم و اکانتم از دیشب این ارور رو میده : please wait a few minutes before you try again
  رمز و آیدیم درسته ولی فکر کنم ایمیل لازمه میتونم کاری بکنم ؟؟

 29. سلام
  من نمیتونم وارد پیجم بشم ،کلا صفحه میپره و درخواست پسورد جدید میده ،متاسفانه پسوردم رو یادم نمیاد،نمیدونم چکار کنم
  فراموش کردمم میزنم بهم کد میده ولی نمیتونم پیجمو بالا بیارم

 30. سلام خسته نباشید
  پیج من دقیق 6روز پیش واردش نمیشد بشم این خطارو میداد
  Help Us Confirm It’s You We’ve noticed unusual activity from your account and have temporarily restricted certain actions until 2021-08-21. Follow the next steps to help us remove the restrictions on your account. Next Log Into Another Account
  ولی بعد دروز خودش درست شد یک پست گذاشتم دو روز بعدش این خطا جدیدو داد
  Confirm it’s You to Login

  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.

  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled
  با پیج داداشم اسم پیجمو سرچ میکنم میگه وجود نداره
  پیجم فقط آهنگها قدیمی میزاشتم همین
  یعنی پیجم حذف شد لطفا راهنمای کنید

  1. سلام و احترام؛
   اینستاگرام یکسری قوانین پایه وضع کرده و نسبت به این قوانین هم کاملا سختگیرانه عمل میکنه. مثلا تعداد مشخصی لایک یا فالو و آنفالو در ساعت باید صورت بگیره و اگر از این حد فراتر برید شاید فعالیتتون به عنوان ربات شناسایی بشه و اینجاست که باید احراز هویت کنید و اثبات کنید که ربات نیستید!
   حالا دلیل نمایش ارورهایی که ارسال کردید رو خدمتتون میگم: ارور اول رو زمانی دریافت کردید که یکسری فعالیت مشکوک داشتید به عنوان مثال ممکنه از ربات استفاده کرده باشید، ممکنه با آیپی های مختلف لاگین کرده باشید، ممکنه تعداد فالو انفالوهایی که انجام داید از حد مجاز گذشته باشه و موارد این چنین…
   خب در ابتدا یک هشدار برای شما ارسال شده که چنین فعالیت هایی دارید و می بایست متوقف بشه در این مرحله به حساب هم دسترسی دارید و مثل قبل میتونید فعالیتتون رو انجام یدید.
   در گام دوم همون موارد خلاف قوانین مجددا تکرار شده و شما پیغام دوم رو گرفتید اما این بار دیگه به پیج دسترسی ندراید و به شما اعلام شده که 30 روز فرصت دارید اثبات کنید که ربات نیستید.
   حالا چجوری باید اثبات کنید؟ در این مرحله یا یکسری تصویر به صورت کچپا نمایش داده میشه و شما باید تصاویر مربوطه رو انتخاب کنید یا ازتون درخواست میشه که یک ویدیو ارسال کنید. دقت کنید اگر در بازه زمانی 30 روزه (از زمان مشاهده آخرین پیغام) نتونید مراحل احراز هویت رو انجام بدید اکانتتون برای همیشه از دسترس خارج میشه.

   1. سلام. وقت بخیر. من تصاویر رو انتخاب کردم و مراحل رو پیش رفتم. پیغامی اومد که تا 24 ساعت آینده بررسی میشه. 24ساعت گذشته ولی همچنان نمیتونم واردش بشم و بهم پیامyour account has been disabled for violating our terms.learn how you May be able to restore your account. وقتی هم روی گزینه learn more میزنم، می‌نویسی صفحه وب در دسترس نیست و نمیتونه بارگیری بشه. لطفا کمکم کنید

    1. با سلام دوست عزیز
     اکانت شما بلاک شده است و برای رفع آن باید مراحل تعیین شده توسط اینستاگرام را دنبال نمایید. با توجه به وابستگی اینستاگرام به فیسبوک به منظور باز شدن صفحه وب مورد نظر باید پیش ار هر اقدامی از یک برنامه تغییر آیپی استفاده نمایید.
     موفق و پیروز باشید

 31. سلام به دلیل استفاده از برنامه جانبی مخصوص فالو و آنفالو کردن پیجم از دسترس خارج شده و با ارور پایین مواجه شدم ممنون میشم راهنماییم کنید ک بتونم پیجمو برگردونم
  Confirm it’s You to Login
  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disable

  1. سلام و احترام؛
   همانطور که ذکر کردید این خطا به دلیل فعالیت های نامشخص و غیرمعمول و خلاف قوانین اینستاگرام رخ میده و 30 روز تا گذراندن مراحل احراز هویت و در دسترس قرار گرفتن پیج وقت دارید.
   اصولا با لمس دکمه next یا لینک ارائه شده از شما درخواست تکمیل کپچا یا ارسال یک ویدیو میشه.

 32. ببخشید من از برنامه برای فالو و انفالو استفاده میکردم و در برنامه رفتم نوشته بود try again later و دو هفته هستش که اینجوریه چیکار کنم. خیلی برام مهمه لطفا کمکم کنید.

 33. واسه من میادش اینستام ولی نه میتونم لایک کنم نه میتونم کامنت کنم نه فالو و نه انفالو

  1. سلام و احترام؛
   احتمالا به دلیل وجود فعالیت های مغایر قوانین اینستاگرام محدو شدید پیشنهاد میکنم برای مدت زمان کوتاهی فعالیت نداشته باشید و پس از اون حد مجاز رو بر اساس جدول زیر در نظر بگیرید همچنین از برنامه های جذف فالور، ربات و تغییر آیپی استفاده نکنید.

 34. ببخشید من از برنامه برای فالو و انفالو استفاده میکردم و در برنامه رفتم نوشته بود try again later و دو هفته هستش که اینجوریه چیکار کنم. خیلی برام مهمه لطفا کمکم کنید. خیلی ممنونم میشم

  1. سلام و احترام؛
   آیا پیغامی مبنی برا احراز هویت دریافت کردید؟
   اگر برنامه جانبی، ربات، برنامه تغییر آیپی دارید آن ها را حذف کنید سپس مجددا در خصوص لاگین اقدام کنید همچنین با سایر دستگاه ها در راستای ورود به حساب خود اقدام نمایید با یک اکانت دیگر نیز حساب خود را جستجو کنید و بررسی نمایید که اکانت شما حذف شده یا خیر.

 35. ببخشید من سه روزه که خطای بیست و چهار ساعت دریافت میکنم
  و اینستاگرام رو میارم و همچین گزینه ای نداره لطفا راهنمایی کنیید

  1. سلام و احترام؛
   کیمیا عزیز اگر عمل احراز هویت را انجام داده اید تا چند روز هیچ فعالیتی نداشته باشید و اصلا در خصوص ورود به اینستاگرام اقدام نکنید. ترجیحا تا 72 ساعت صبر و پس از آن بررسی نمایید.

 36. اینستاگرام من از طرف از طرف مرکز غیر فعال شده . میگه قوانین ضد اینستا انجام دادی . حالا در خواست کمک میدم آخرش که گزینه سند رو میزنم ارور میده . یکی بخاطر خدا راهنماییم کنه . کسی هست که بتونه پیج منو نجات بده

  1. سلام و احترام پریا جان؛
   لطفا متن خطای دریافتی را ارسال کنید تا در صورت داشتن اطلاعات ما یا کاربران راهنماییتون کنیم. 🌼🌼

   1. با سلام برای من این پیام اومده و اصلا احازه ورود به پیجم رو نمیدهConfirm Your Info on the App
    We noticed unusual activity from your account. Confirm your identity from the Instagram app to get back to your account.
    باید چیکار کنم تو هیچ تنظیماتی هم نمیتونم وارد بشم مرتبا میپره

 37. سلام روزتون بخیر.من میرم توی اینستاگرام کلا صفحه سیاه میشه هیچیییی نشون نمیده برگشت که میزنم یه لحظه نشون میده بعد ارور رفرش رو میده میگه رفرش نمیشه.چیکار باید بکنم؟؟

  1. با سلام دوست عزیز
   پیشنهاد می کنم یکبار برنامه اینستاگرام را حذف و مجددا نصب نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 38. سلام لطفا راهنمایی کنین به منم همین پیام رو میده و عکسای احراز هویت باز نمیشن که انتخاب کنم حالا چیکار کنم؟؟؟ لطفا راهنمایی کنین این برنامه تغییر آی پی کدوم رو نصب کنم و چطوری استفاده کنم؟

  1. سلام وقت بخیر سما جان؛
   فرقی نداره آیپی کدام کشور باشه…
   یک ف* ش.ک.ن نصب و فعال کنید تصاویر لود میشن.

    1. با سلام دوست عزیز
     خوشحالیم که مشکل شما مرتفع شد.
     موفق و پیروز باشید

    2. درود من پیج اینستام رفت. با این هشدار ممنون میشم کمک کنید برگرده پیجم

     Confirm it’s You to Login
     We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
     Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s

 39. سلام دوست عزیز
  من از اینستام در اومدم و میخواستم باز برم تو اینستام زد نیاز ب هویت داری من نه شمارمو دارم که باهاش پیج ساختم ن ایمیل واقعا نمی‌دونم چیکار کنم ممنون میشم جواب بدین

  1. با سلام محیا عزیز
   برای بازیابی رمز عبور خود نیاز به دسترسی به یکی از موارد عنوان شده یا اتصال حساب به فیسبوک خود دارید و در صورت عدم دسترسی به ایمیل یا شماره تماس تقریبا ورود مجدد غیرممکن خواهد بود.
   موفق و پیروز باشید

 40. سلام ببخشید دیروز برای من وقتی وارد اینستامیشم این پیام میا:
  Confirm it’s you to login. We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out. Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled ولی هرچی گزینه nextپایین رو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته و اینکه یکی از فالوور ها و فالواینگم پیجمو پیدا نمیکنه میشه لطفا راهنماییم کنید

 41. سلام روزتون بخیر تغییر ایپی به چه طریقیه من ۳۰ روز بلک بودم ولی زمانم تموم شده پیجم باز نمیشه باید چکار کنم

  1. با سلام دوست عزیز
   در هنگام بلاک شدن چه پیغامی را دریافت کرده اید؟ برای تغییر آیپی باید از برنامه های *فیلتر*شکن* استفاده نمایید.
   موفق و پیروز باشید

  2. سلام اینستام بلاک دائمی شده چیکار کنیم لطفا کمک کنید من اون مراحل confirm رفتم بعد پیامک ۲۴ساعت اومد بعد ولی هنوز مسدود شده کنم کنید لطفا

   1. سلام و احتررام سپیده عزیز؛
    در صورت انجام مراحل وریفای باید منتظر بمانید تا اینتاگرام وریفای شما را تایید نمایند.

 42. مرسی از لطفتون راهنمایی هاتون بسیار عالی بود مشکل بنده حل شد

 43. سلام و عرض ادب
  من دیروز ی برنامه ی انفالویاب نصب کردم و تعدادی رو انفالو کردم بعد از اون اینستام هنگ کرد. بعد من اینستاو برنامه ی انفالویاب رو حذف نصب کردم.دوباره اینستاگرام رو نصب کردم تا وارد پیجم بشم اما نوشته این حساب دردسترس نیست.من الان باید چ کار کنم؟ میشهیه راه حلی بدید.خیلی برام مهمه حسابم برگرده. دوستام میگم هنوز حسابم موجوده و حذف نشده
  میشه راهنمایی کنید

 44. الانم با یه ایدی جدید وارد اینستا شدم‌‌. اشکال نداره؟

  1. خیر. داشتن یک حساب جدید مشکلی را برای حساب دیگر شما به وجود نمی آورد.

 45. سلام من گوشیم بازیابی ب کارخانه کردو حسابم پاک شده و بازیابی نمیشه ممنون میشم راهنماییم کنین

 46. داخل اینستا بود یدفعه برام یه پیام امد که گذرواژه توسط صاحب حساب تغییر کرد و یدفعه از رو پیج انداختم بیرون
  یه پیج دیگه ساختم اونم بعد از چند دقیقه همینطوری شد
  و بعد برام یه صحفه باز شد که شما ربات نیستید بعد عکس ها واضحه
  نبود هرچی سعی کردم نشد
  الان هم اسم پیج و پسور که میزنم ارور میده لطفا راهنمایی کنید ممنون

  1. سلام ببخشید پیج من ب دلیل نشر مطالب **دو بار پرید و احراز هویت اومد ک موفق شدم برگردونم الان تنها مشکلی که داره لایو من مسدوده خیلی وقت هس ک مسدود هس میخوام لایو بگیرم میزنه لایو زنده موقتا مسدود همه روش هایی ک بلد بودم انجام دادم اما رفع نشد نظر شما چیه در این مورد؟؟؟؟؟

   1. سلام و احترام دوست عزیز؛
    در برخی مواقع به طور موقت امکان گرفتن لایو میسر نیست و مدت زمانی تا رفع تعلیق می بایست منتظر بمانید. افزایش تعاملات پیج در این مورد بی نتیجه نیست.

 47. سلام من وارد اینستا که میشم میگه رفرش نمیشه بعد خطا میده میگه فعالیت مشکوک مشاهده شد و تایید کنین که ربات نیستین ولی وقتی تایید میکنم و میگه یه سری عکس انتخاب کنین اون صفحه عکسا رو کامل نمیاره که انتخاب کنم یا اون یکی حالتش که میگه هر چیزی میشنوید بنویسید اصلا چیزی نمیاره که بنویسم لطفا کمکم کنین

  1. با سلام مهسا عزیز
   برای اینکه تصاویر به صورت کامل لود شوند لازم است قبل از هر اقدامی از یک برنامه تغییر آیپی استفاده نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 48. با سلام . من پیجم قفل موقت شده . طبق توضیحی که دادید قسمت help میرم چیزی نمیاد برام که درخواست بفرستم برای اینستاگرام . شماره ای هم که اینستا نصب کردم با ایمیل ندارم متاسفانه .
  راهی هست که پیجمو باز کنم . ممنون

  1. سلام و احترام؛
   دقیقا کدام یکی از خطاها را دریافت نموده اید؟

 49. سلام.ببخشید ظاهرا کسی وارد اکانت اینستاگرام من شده و پسورد را عوض کرده و من روی لپ تاپ نمیتونم لاگین کنم و پیغام خطای پسورد میدهد.
  (پیغام هم اومد برام که کسی می خواهد به اکانت شما دسترسی پیدا کند.) ولی روی موبایلم اینستاگرام باز بود و به همین دلیل میتونم ازش استفاده کنم.
  الان مشکل ورود به اینستا روی لپ تاپ رو دارم و وقتی در لپ تاپ روی وب اینستا را باز میکنم و forget password را میزنم و ایمیل را وارد میکنم پیغام
  confirm its you login. we noticed unusual activity from your account so we’velogged you out.follow the next steps within 1 day so we can try to get you back را میدهد و وقتی im not robot را انتخاب میکنم گزینه next غیر فعال هست و نمیش رفت مرحله بعد. مشکل اینه که وقتی موبایل رو هم میزنم مینویسه user not found میاد .چطوری باید next فعال بشه؟ چطوری میشه پسورد را عوض کرد> خواهش میکنم راهنمایی کنید.
  ممنونم

 50. سلام من از آنفالو یاب استفاده کردم که یهو پیجم رف بطور کل یهو دیدم حذف شده ولی میخوای وارد پیج شی یه صفحه میزنه که رمز به کجا ارسال شه میزنم شماره بعد رمز میاد،صفحه بعد رمز جدید میخواد برا تایید هویت ولی رمز جدیدو اصلااااا قبول نمیکنه🥺با فیلتر شکن بی فیلتر شکن هم امتحان کردم

  1. با سلام دوست عزیز
   باید دقت داشته باشید که آی پی کشور انتخابی برنامه تغییر آی پی شما مربوط به کشورهای قرار گرفته در لیست تحریم فیسبوک نباشد. پیشنهاد می کنم سرور کشور را در برنامه تغییر داده و مجددا امتحان نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 51. سلام الان سه روزه که پیج اینستاگرام من از طرف اینستا بلاک شده و user not found میزنه همه اقدامات لازم هم انجام دادم ولی هیچ اتفاقی نیفتاده هنوز چیکار باید بکنم

 52. سلام
  پیجم کاریه میخام وارد بشم “میزنه کاربری پیدا نشد” اسم پیجمو سرچ میکنم پیدا نمیشه

 53. سلام
  ببخشید
  من اصلا نمیتونم وارد اکانتم بشم
  قبلا به اشتباه تاریخ تولد وارد کردم
  الان درستش کردم همه ی اطلاعاتی که خواسته بود رو دادم ولی بعد از اینکه لود شد
  بهم پیام داد که به خاطر اینکه برای دیگران مزاحمت داشتی نمیتونی بهش دست پیدا کنی
  در صورتی که من اصلا هیچ کدوم از قوانین رو نقض نکردم و الان واقعا اکانتم رو میخوام
  باید چیکار کنم؟؟

  1. با سلام دوست عزیز
   توجه داشته باشید که نقض قوانین می تواند مواردی مثل فالو کردن بیش از حد یا هر نوع رفتار ربات گونه دیگر نیز باشد. خطایی که در هنگام ورود دریافت می کنید را عیناً بیان کنید تا بتوانم به شکل بهتری شما را راهنمایی کنم.
   موفق و پیروز باشید

 54. سلام من برنامه توربو فالوور نصب کردم و شروع کرد فالو زدن همینکه میخاستم لغو بزنم خواست وارد پیجم بشه که من اطلاعاتم وارد نکردم الان پیغام ارور میاد روی صفحه اینستا یعنی برای لحظه کوتاهی پیجم باز میشه و سریع تصویر قفل و متنی که یعنی پیج شما بخاطر استفاده از برنامه ناشنا بسته شده و باید خود را تایید کنید نشون میده نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید

 55. سلام و درود
  من الان یک ماهه مهاجرت کردم هفته اول رسیدم اینجا پیج اولم یه صفحه اومد بالا واسه اثبات اینکه ربات نیستم مراحل و رد کردم رفتم جلو دیدم پیجم پرید
  بالای ۱۰ دفعه ایمیل زدم کد دادن تو کاغذ نوشتم و همونجوری که میخواستن عکس گرفتم براشون جوابمو هنوز ندادن
  پیج دوم زدم
  اونم ی هفته بعد دیسیبلش کردن
  پیج سوم زدم اونم همین امشب دیسیبل کردن
  یعنی دارم دیوونه میشم هیچ نقض قوانینی هم نکردم تا الان نه کامنت نه تو برنامه فالور وارد کرده باشم هیچ کاری نکردم اصلا واقعا نمیدونم چرا

  1. سلام و احترام؛
   در صورتی اکانت بلاک یا شما ربات شناخته می شوید که یکی از موارد و قوانین تعریف شده اینستاگرام را نقض نمایید در جدول زیر مواردی که موجب بروز چنین مشکلی می شود درج شده است:

 56. سلام من اینستاگرامم باز نمیشه یهو اینجور شده نزدیک ۴ روز است تا باز میکنم دوباره نصب میکنم ولی باز نمیشه میگه پسورد و این چیزا من ن زیاد فالور دارم ن انفال و کردم حالا نمیدونم چکار بکنم میشه کمکم کنین یا ی آدرس دیگه بدین من شات بگیرم نشونتون بدم

  1. سلام و احترام شیرین جان؛
   لطفا تصویری یا متن خطای دریافتی خود را ارسال نمایید تا دقیق تر شما را راهنمایی کنیم.

 57. سلام من دیشب بدون اینکه بدونم این تعداد چقدره به عده ی زیادی رو انفالو کردم پیجم بلاک شده و از پیج خارج شدم برام گزینه ی چنج پسورد اومده ولی وقتی ک میخوام پسوردم و تغییر بدم نمیشه میشه راهنماییم کنید پیجم کاری هست و به هیج وجه نمیخوام از دستش بدم.

   1. سلام تغییر ای پی چیه؟
    من از فالواری فیک استفاده کردم و الان زده ۳۰ روز مهلت داری برگردونی
    ولی میخوام بزنممن ربات نیستم عکس نشون نمیده

    1. سلام و احترام؛
     منظور برنامه هایی هستند که به واسطه انها می توانید محدودیت های دسترسی را پشت سربگذارید برنامه های متعددی در این خصوص وجود دارد و با جستجوی v p n مناسب و فعالسازی آن می توانید اقدام نمایید.

 58. سلام وقت بخیر
  من پیجی داشتم که پوشاک عرضه میکردم اما پیج بسته بود و حالت تجاری نداشت .
  به یکباره پیج بسته شد اول از من تایید شماره خواست بعد از ارسال کد وتایید پیج باز نشد و این پیغام برام ارسال میکنه
  Your account has been disabled for violating our terms. Learn how you may be able to restore your account.
  وقتی میزنم صفحه مورد نظر باز بشه هیچ چیزی نمیاد وفقط یک صفحه سفید میاد.
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 59. سلام و عرض خسته نباشی من پیجم دیسبل شده .
  وقتی آیدی اینستاگرام و پسوردشو میزنم میگه کد تاییدی برای شما فرستادیم درست وارد کنید وارد که میکنیم میگه خطا درست میشه

  1. با سلام دوست عزیز
   لطفا ابتدا از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کرده و مجددا مراحل را دنبال نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 60. سلام خسته نباشید
  امروز وارد پیجم شدم میبینم زده users not found نمیدونم چکار کنم
  بنظرتون پیجم هک شده؟
  میشه کمکم کنید

  1. سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز؛
   نمایش خطای user not found زمان جستجوی یک کاربر در اینستاگرام دلایل متعددی دارد از جمله:
   صاحب اکانت مورد نظر نام کاربری اش را تغییر دهد.
   اکانت خود را برای مدتی حذف یا غیر فعال نماید.
   یا اکانت وی توسط اینستاگرام بلاک شده باشد.
   بلاک دو طرفه انجام داده باشید.
   در این راستا توصیه می شود راهنمای زیر را مطالعه نمایید:
   رفع ارور user not found هنگام جستجوی کاربران در اینستاگرام

 61. من این خطا میاد چیکار کنم کمک کنید🥺
  Confirm Your Info on the App

  We noticed unusual activity from your account. Confirm your identity from the Instagram app to get back to your account.

 62. من چندین روزه خواستم پسوردم عوض کنم اومدم بیرون پسوردم حواسم نبود یادم نیس از سایت هم هر کاری می‌کنم لینک نمیده بهم انگار مسدود شده پیجم
  این پیغام میاد ،Please wait for a few minutes before you try again

   1. سلام وقت بخیر
    خیلی ممنون ازتون اما برنامه تغییر آی پی چی هست من متوجه نشدم اسمش چیه چجوری باید برای iOS استفاده کنم ؟

    1. با سلام دوست عزیز
     ممنون از محبت شما. منظور از برنامه تغییر آیپی همان *فیلتر*شکن* است.
     موفق و پیروز باشید

 63. سلام وققتون بخیر من اینستارو نصب میکنم اکانتم میاد بالا ولی صحفه سیاه میشه و میزنه در حال بارگیری و بعد چند دقیقه کل صحفه سیاه میشه باز

 64. سلام وقت بخیر اکانت من حدود 40 روز هست که کامل بسته شده ابتدا پیغامی ک میداد میگفت 30 روز دیگه رفع مسدودی میشی اما الا پیغام زیر میده و حتی فراموشی رمز عبور هم ک میزنم میگه چنین اکانتی وجود نداره راهی برای برگشت اکانت من وجود داره ؟؟؟

  Your account has been permanently disabled because it didn’t follow our Community Guidelines. This decision can’t be reversed either because we’ve already reviewed it, or because 30 days have passed since your account was disabled. Learn more about why we disable accounts in our Community Guidelines.

  1. با سلام دوست عزیز
   حساب شما به صورت کامل بلاک شده است و احتمالا پیغامی که دریافت می کردید بر این مفهوم بوده است که 30 روز فرصت دارید برای بازگردانی آن اقدام نمایید و شما در این بازه این کار را انجام نداده اید و احتمال اینکه بتوانید آن را مجددا بازگردانی نمایید، بسیار کم و تقریبا صفر است. در همین راستا می توانید مقاله نحوه رفع مشکل بلاک شدن توسط اینستاگرام را مطالعه نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 65. اطلاعات خود رادر برنامه تاییدکنید درصورتی که الان5 روزه اینیستام قفله باز نمیشه

 66. سلام برای من راستایی ازمایی روبات نبودن توی اینستاگرام اومد بعد حواسم نبود لوگ اوت زدم الان هرکاری میکنم نمتونیم وارد بشم خطای یوزر نات فوند میزنه

  1. با سلام دوست عزیز
   در زمان احراز هویت اینستاگرام به هیچ عنوان نباید لاگ اوت کنید. در چنین شرایطی پیشنهاد می شود از طریق مرورگر و سایت اینستاگرام و به کمک شماره تلفن یا آدرس ایمیل ثبت نشده نیز مجددا امتحان کنید. اگر همچنان با جستجو این 2 مورد نیز حساب شما پیدا نشد، تا زمانی که دوباره حسابتان در نتایج نمایش داده شود کاری نمی توان کرد.
   موفق و پیروز باشید

 67. سلام دوستان با وجود اینکه بیش از 40 روز از غیرفعال شدن اکانت اینستاگرام من میگذره اما هنوز پیغام زیر بهم میده هر کدام دوستان در این زمینه اطلاعاتی دارند لطفا راهنمایی کنند

  Your account has been permanently disabled because it didn’t follow our Community Guidelines. This decision can’t be reversed either because we’ve already reviewed it, or because 30 days have passed since your account was disabled. Learn more about why we disable accounts in our Community Guidelines.

  1. با سلام دوست عزیز
   حساب شما به صورت دائمی توسط اینستاگرام بلاک شده است و به همین دلیل نیز امکان بازگردانی اکانت تقریبا غیرممکن است.
   موفق و پیروز باشید

 68. با سلام برایمن این پیام میاد چیکار کنم پیجم بیزینس هست
  try again later
  we limit how often you can do certain things on instagram, like following people, to protect our community.

  1. با سلام دوست عزیز
   احتمالا به دلیل رفتارهای ربات گونه توسط اینستاگرام ربات شناخته شده اید و یکسری از دسترسی های شما مثل دنبال کردن افراد برای مدتی مشخص محدود شده است. باید منتظر بمانید تا محدودیت توسط اینستاگرام برداشته شود.
   موفق و پیروز باشید

 69. سلام دوستان با وجود اینکه بیش از 40 روز از غیرفعال شدن اکانت اینستاگرام من میگذره اما جدیدا این پیغام بهم میده لطفا دوستانی ک در این زمینه اطلاعاتی دارند راهنمایی کنند

  Your account has been permanently disabled because it didn’t follow our Community Guidelines. This decision can’t be reversed either because we’ve already reviewed it, or because 30 days have passed since your account was disabled. Learn more about why we disable accounts in our Community Guidelines.

  1. با سلام دوست عزیز
   متاسفانه اکانت شما به صورت کامل بلاک شده است و امکان بازگردانی آن تقریبا وجود ندارد.
   موفق و پیروز باشید

 70. سلام ببخشید اینستا من بلاک و ریپورت شده چطوری میتونم بیارم بالا این دفعه دوم بخاطر اینکه منو زیاد بلاک کردن حسودا و دیگه نیومد بالا من چیکار کنم پیجم میخوام برگرده لطفا راهکار بدین

  1. با سلام فرزانه عزیز
   دقیقا چه پیغامی را دریافت می کنید؟ مورد را به شکل کامل تری بیان کنید تا بتوانم شما را راهنمایی کنم.
   موفق و پیروز باشید

 71. سلام
  موقع باز کردن برنامه با این پیغام مواجه میشم
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
  The link you followed may be broken, or the page may have been removed.

  1. با سلام دوست عزیز
   آیا در هنگام ورود به برنامه با این خطا مواجه می شوید یا در هنگام استفاده از یک لینک مشخص برای ورود به پروفایل شخص مشخصی در اینستاگرام؟ لطفا به شکل دقیق تری توضیح دهید تا بتوانم شما را راهنمایی کنم.
   موفق و پیروز باشید

   1. Sorry, this page isn’t available.
    The link you followed may be broken, or the page may have been removed. Go back to Instagram.
    این متن کاملی که برام میاد
    وقتی رو برنامه کیلیک میکنم
    برنامه این و نمایش میده

 72. سلام واقعا متشکرم که وقت میزارید و راهنمایی میکنید
  بله درهنگام ورود به برنامه این خطا رو میده
  در واقع وقتی روی برنامه اینستا کیلیک میکنم که باز شه
  این خطا رو میده
  و اینستا باز نمیشه
  اینجا میشه عکس آپلود کرد
  که از صفحه گوشیم اسکیرین بگیرم بفرستم

  1. سلام مجدد دوست عزیز
   انجام وظیفه است. این خطا ممکن است به دلایل مختلفی نمایش داده شود که اصلی ترین آن حذف شدن حساب کاربری شما است. در همین راستا پیشنهاد می کنم از طریق اکانت های دیگر آیدی خود را جستجو کرده و ببینید یا در نتایج نشان داده می شوید یا نه و سپس با یک دستگاه دیگر یا مرورگر گوشی و نسخه وب واتساپ نیز برای ورود به حساب خود اقدام نمایید. در صورتی که حسابتان در نتایج نشان داده نشد یا در هنگام ورود به برنامه از طریق یک دستگاه دیگر همچنان با خطا مواجه شدید، این احتمال وجود دارد که حساب کاربری شما حذف شده باشد. اما اگر این مورد تنها روی گوشی تلفن همراه خودتان رخ می دهد بهتر است برنامه اینستاگرام خود را پاک کرده و مجددا نصب نمایید.
   موفق و پیروز باشید

   1. متشکرم از راهنمایی تون
    گویا اکانت م پاک شده
    ولی نمیدونم چرا این اتفاق افتاده

    1. سلام و احترام؛
     ممکن است فعالیت های مغایر با قوانین متعارف اینستاگرام انجام داده باشید در چنین شرایطی اعلانی مبنی بر احراز هویت برای شما اراسل می گردد و در بازه زمانی مشخص می بایست مراحل مربوطه انجام گردد در غیراینصورت اکانت از دسترس خارج می گردد.

 73. سلام من همچون پیام هایی (account Blocker و غیره) رو دریافت نکردم و like،comment،پیام direct، تغییر profile هیچ کدوم از اینها رو نمیتونم انجام بدم و دیگران نمی‌توانن صفحه اینستای من را پیدا کنند،
  وقتی خودم وارد صفحه ام میشوم couldn’t Refresh feed
  با این مواجه میشوم و گزینه من روبات نیستم برام میاد ولی میزنم روش جواب نمیده، خودم حدس می‌زنم به دلیل like و follow زیاد این اتفاق افتاده برام، گزینه 3 که بالا گفتن(در سایت هست) همین help رو انجام دادم و منتظر پیام اینستا هستم
  گزینه هایی که تو سایت گفتن مثل تغییر رمز رو رفتم انجام بدم ولی error میزنه و گزینه تایید من روبات نیستم میاد که میزنم روش میگه مثلا ماشین رو پیدا کن ولی عکس منتشر نشده. لطفا کمکم کنید خیلی ممنون میشم این account خیلی برام مهمه

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   در این خصوص می توانید قبل از مراحل احراز هویت از یک برنامه تغییر آیپی کمک گرفته سپس کچپا اینستاگرام را تکمیل نمایید پیشنهاد می شود راهنمای قدم به قدم زیر را نیز دنبال نمایید:
   حل ارور Confirm it’s You to Login اینستاگرام

 74. سلام اینستاگرام من خود به خود من رو لاگ اوت کرد و وقتی میخواستم لاگ این کنم پیغام با سر تیتر your account has been temporarily locked میداد که زیرش ادامه رو میزدم و میومد که ایمیل رو انتخاب کنم یا شمارم رو تا کد ارسال شه. کد رو که وارد میکنم صفحه تغییر رمز میاد و میگه رمز جدید انتخاب کن ولی هرچیزی که میذارم هیچ عکس العملی نشون نمیده و کزینهsubmitعمل نمیکنه که وارد پیج بشم چند روزه هرکار میکنم باز این میاد و این هم بگم که اکانتم توی بقیه دستگاه ها سرچش کرد instagram user شده. لطفا راهنماییم کنید.

  1. سلام و احترام؛
   ظاهرا اکانت شما به حالت تعلیق درآمده است. قبل از انجام مراحل مذکور یک برنامه تغییر آیپی فعال نمایید.

 75. سلام امروز من چند نفر انفالو کردم یدفعه زد couldn’t refresh feed چیکار باید بکنم؟

 76. سلام خسته نباشید
  من رمز اینستاگرام رو فراموش کردم و به دلیل اینکه اکانتم رو با تایید دو مرحله ای ایمن کردم ، برای بازیابی با اس ام اس میگه که چون شما امنیت پیجتان را بالا کرده آید نمی‌توانیم به شما لینک بازیابی بفرستیم . با سایت هم امتحان کردم ولی هیچ اس ام اسی نمیاره . اگه میشه لطفاً پاسخ بدید ممنون

 77. سلام من ی پیج کاری داشتم روی گوشیم نصب بود چون توی زمان کواه تعداد زیادی پست گذاشتم فکر کنم اینجوری ک یهو کلا پرید و ارور 30 روز داد من با لپ تاب وارد شدم دیگه اون من ربات نیستمو نخاست ولی زد احراز هویت ب خطم کد اومد زد 24 ساعت اینده برمیگرده پیجم یا لازمه کار دیگم بکنم یا منتظر باشم ممنون

  1. سلام و احترام فائزه عزیز؛
   در صورتی که کد احراز هویت را وارد نموده و پیغام اطلاع رسانی 24 ساعته را دریافت نموده اید تا 72 ساعت آینده وارد اکانت خود نشوید و پس از گذشت بازه زمانی ذکر شده می توانید مجددا به حساب خود لاگین نمایید.

 78. سلام من وقتی لایک و کامنت یا پست بزارم پیغام میاد که انجام این اقدام موقتا برای حساب شما مسدود شده است چکار کنم از این بلاکی موقعت در بیارم؟

  1. وقت بخیر مریم جان؛
   بهتر است برای مدت زمان کوتاهی فعالیت خاصی در اینستاگرام نداشته باشید این مورد به صورت خودکار رفع می گردد.

 79. سلام وقتی می خوام لایک و کامنت یا پست بزارم انیستا میگه حساب شما موقعت مسدود شده چکار کنم از بلاکی در بیام؟

  1. سلام دوست عزیز مقاله رو بخونید قسمت بلاک شدن موقتی کمکتون میکنه ولی پیشنهاد میدم رمز اینستاگرامتون رو هم یکبار ریست کنید.

   1. سلام آقا صادقی من رمز انیستا رو یکبار بزن عوض کردم نشد چکار کنم من مقاله رو خوندم توی انیستا قسمت پروفایل همه چیز کامل وارد شده بود از قبل من حتا عکس پروفایل رو عوض کردم باز از بلاکی در نميومد چکار کنم؟

    1. وقت بخیر؛
     مریم عزیز این مورد بعد از گذشت مدت زمانی به صورت رفع خواهد شد لطفا در نظر داشته باشید از از لایک بیش از حد خودداری کنید. در بازه های زمانی کوتاه تعداد زیادی فالو و آنفالو نداشته باشید. همواره سعی کنید تنها با یک آیپی وارد اینستاگرام شوید و از برنامه تغییر آیپی زمان ورود استفاده نکنید.

     1. سلام خوبی ببخشید من پیجم واردش میشم ولی نه پست هام نه اسمم نه استوری هام اصلا مشخص نیس و حی پیجم میزنه در دسترس نیس بعدا دوباره تلاش کنید مشکل چیه؟

     2. سلام و احترام دوست عزیز؛
      لطفا متن یا تصویر خطای دریافتی را ارسال نمایید تا شما را دقیق تر راهنمایی کنیم.

   2. ریست یعنی چی من یکبار رمز انیستا رو عوض کردم نشد چکار کنم حتا عکس پروفایل رو عوض کردم باز هم نشد من بیوگرافی اینستا از قبلا همه چیزش رو وارد کرده بودم مثلا شماره تلفن و ایمیل و تاریخ تولد چکار کنم از مسدودی موقعت در بیام؟

 80. آقا صادقی من یکبار رمز انیستا رو عوض کردم باشه الان از دوباره میخونم

 81. آقا صادقی من یکبار رمز انیستا رو عوض کردم نشد چکار کنم؟ حتا عکس پروفایل رو عوض کردم باز نشد بنطزتون چکار کنم؟

  1. سلام و احترام مریم جان؛
   دقیقا چه خطایی دریافت می کنید؟
   اگر با خطای ارور Your Account Has Been Temporarily Blocked مواجه می شوید یعنی اکانت شما به خاطر انجام یکی از موارد زیر به صورت موقت بلاک شده است.
   لایک کردن بیش از حد مجاز
   فالو و آنفالوهای مکرر و زیاد در بازه زمانی کوتاه
   ارسال پست های متعدد
   ارسال کامنت بیش از حد مجاز
   اصولا این مورد به صورت خودکار رفع می گردد اما با لمس گزینه Tell uپایین کادر هشدار می توانید مطابق با راهنمای آموزشی عمل کرده و خطا را رفع کنید.

   1. سلام وقت بخیر.برای منم این مشکل پیش اومد علامت من ربات نیستم رو زدم و یک رمز به خطم اس ام اس کرد و واردش کردم.
    اما هنوز نمیتونم وارد حسابم بشم و همش میگه که ما نمیتونیم شمارو وارد حسابتون کنیم. خواهش میکنم راهنماییم کنید

    1. سلام و احترام زهرا عزیز؛
     پس از تکمیل مراحل و کانفیرم اینستاگرام چه پیغامی دریافت نمودید؟ آیا پیغامی مبنی بر موفقیت آمیز بودن وریفای دریافت شد؟

 82. سلام وقتتون بخیر من یه پیج برای پسرم درست کرده بودم الان یهو دیدم پریده نمیتونم وارد پیج بشم از پیج دیگه نگاه میکنم پیجش حذف شده نیس فقط نمیتونم واردش بشم هیچ تخلفی هم نکردم نه پشت هم پست گذاشتم نه پست خلاف اینستراگرام نه کامنت نه لایک نه فالو انلافالو زیاد چرا پیجم پریده؟حتی برنامه ای که بخواد از ای دیش استفاده کنم هم استفاده نکردم

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   زمان ورود به حساب مربوطه با چه خطایی مواجه می شوید؟

 83. پیجم دیسیبل شده یوزرنیم پسورد رو میزنم تموم مراحلش انجام میشع ولی نیو پسوردو میزنم عمل نمیکنه ک پیجم بالا بیاد

 84. سلام دوستان.
  من دو روزه نمیتونم وارد اینستا شم و با این پیام مواجه میشم :«ما فعالیت های مشکوک را در حساب اینستاگرام شما حذف کرده ایم و به عنوان یک اقدام احتیاطی امنیتی موقتا قفل شده ایم
  این احتمال وجود دارد که حساب شما در نتیجه وارد کردن رمز عبور خود در وب سایتی که شبیه اینستاگرام طراحی شده است به خطر بیفتد. این حمله به فیشینگ معروف است.
  در طی چند مرحله بعدی از شما می خواهیم هویت خود را تأیید کنید تا به ایمن سازی حساب خود کمک کنید و به شما اجازه می دهیم دوباره وارد شوید»
  مراحلی که گفته شده بود رو انجام دادم و بعد با این پیام مواجه شدم: «از آنجایی که گفتید این شما نیستید، رمز عبور خود را به روز کنید تا حساب خود را ایمن نگه دارید. شما از همه جلسات به جز این جلسه خارج خواهید شد، بنابراین هرکسی که بخواهد وارد حساب شما شود دیگر دسترسی نخواهد داشت»
  بعد از تعیین رمز جدید submit کردم ولی هیچ اتفاق خاصی نیفتاد و بازم وارد اکانت نشدم:(
  خواهش میکنم یه نفر راهنماییم کنه

  1. ببین یبار دیگه اینستاتو ببند شیلتر شکنتو روشن کن دوباره همین کارارو از اول انجام بده اگه بازم نشد محدودیت زمانی داره یه مدت کاری به کارش نداشتباش خودش حل میشه مال خودم بعد دوماه اجازه داد پس وردمو عوض کنم شاید مال شما کمتر باشه من تاحد مکاتبه با خود اینستا پیش رفتم و به این نتیجه رسیدم امیدوارم مشکلت حل بشه.

 85. سلام یه برنامه مدیریت فالوور اینستاگرام نصب کرده بودم یک دفعه از اکانتم بیرون پرت شدم بعدش ازم آزمون من ربات نیستم گرت اشتباه پاسخ دادم اکانتم بسته شد و اینستا یوزر میزنه الان ک وارد حساب میخام بشم ازم سکیوریتی کد میخام ارسال میشه وارد میکنم قبول میکنه درخاست تغییر پسورد میده انجام میدم دکمه سابمیت رو که میزنم هیچ تغییری نمیکنه با آیپی های مختلف امتحان کردم با ویندوز امتحان کردم با سافاری اپل امتحان کردم داخل خود برنامه هم امتحان کردم به همین صورته چه کار کنم لطفا راهنماییم کنید ممنونتونم🖤

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   مراحل کانفیرم را مجددا دنبال نمایید.
   از ابتدا قبل از شروع فرایند برنامه تغییر آیپی خود را فعال نمایید.
   بعد ز تکمیل کپچا برنامه تغییر آیپی را خاموش کنید سپس مابقی مراحل از جمله لمس دکمه دریافت کد بدون فعال بودن برنامه تغییر آیپی انجام شود.

 86. سلام.من چند روزه که میخام وارد اکانتم بشم همش این پیام میاد :
  Your Account Has Been Temporarily Locked
  با اینستاگرام وب هم میرم این پیام میاد با تغییر ای پی هم میرم بازم این پیام میاد. و پایینش دکمه ابی کار نمیکنه. راهنمایی کنین لطفا

  1. سلام و احترام
   در نظر داشته باشید اکانت شما به صورت موقت بلاک شده است. لازم است دقت داشته باشد که برنامه اینستاگرام به فیسبوک وابسته است و به همین دلیل پیش از هرگونه اقدامی لازم است از یک برنماه تغییر آیپی برای ورود استفاده نمایید.

 87. سلام وقتتون بخیر اینستاگرام من بطور ناگهانی لاگ اوت شد و مینویسه your account has been temporarily locked بعدش که ادامه رو میزنم هیچ کدی به ایمیلم نمیاد چندروزه میشه راهنمایی کنید من هر کاری میتونستم کردم ولی هیچ کدی به ایمیلم نمیاد

 88. وقتی عمل شما فیشینگ حساب میشه جزو کلاهبرداری های مجازی قرار میگیری که اینستا بسیار در این قضیه سختگیره برای اینکه نشون بده وبسایت قویی هست اون پروفایل رو موقتا غیر فعال میکنه اگر در اکانت دوستانتان شمارو کاربر اینستا یا instagram user میشناسه شک نکنید که تا اطلاع ثانوی شما دیزیبل شدید زیاد با اکانتتون ور نرید هفته ای یکبار با شی لتر ش کن وارد و اقدام به تعویض رمز عبور کنید برای راستی ازمایی کپچا حتمن باید شیلت ر ش کن و وی پی اننن روشن باشه و در پاسخ به اون دقت کنید که در صورت تکرار شک نکنید اینستا پیج شمارو دیلیت میکنه و با مکاتبه و ایمیل هم نمیشه پسش گرفت چون واقعا به سختی جواب ایرانی هارو میدن حتی با انتخاب کشور دیگه هم زیاد کمکی به حالتون نمیشه چون بارها و بارها با آیپی ایران از اینستاتون استفاده کردید ممنون از سایتتون موفق و مؤید باشید.

 89. با سلام
  ببخشید میشه کمکم کنید.برای من منویسه حساب شما به دلیل نقض شرایط ما غیر فعال شده است با نحوه بازیابی حسابتان اشنا شوید اگه موردی برای بازگرداندن حسابم هست میشه بهم کمک کنید🙏

 90. باسلام و تشکر از شما دوست گرامی . من مدتی است که پیج اینستاگرامی هم به ناگاه این پیام برام آمد و متاسفانه دیگه نمیتونم وارد پیج بشم و یا حتی اون رو ببینم . اگر ممکنه راهنمایی فرمایید.پیام زیر نمایش داده شده است
  This decision can’t be reversed either because we’ve already reviewed it, or because 30 days have passed since your account was disabled. Learn more about why we disable accounts in our Community Guidelines

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   متاسفانه حساب شما غیرفعال شده است.

 91. سلام وقت بخیر بعد از تعلیق 30 روزه اینستاگرام با پیام یر مواجه شدم
  our account has been permanently disabled because it didn’t follow our Community Guidelines. This decision can’t be reversed either because we’ve already reviewed it, or because 30 days have passed since your account was disabled. Learn more about why we disable accounts in our Community Guidelines.
  امکان بازیابی اکانت من هست؟

  1. سلام و احترام؛
   متاسفانه حساب شما به صورت کامل غیرفعال شده است.

   1. Instagramسلام وقت بخیر من این پیغام برام میاد و نمیتونم وارد پیجم شم چیکار باید بکنم؟
    English

    Afrikaans
    Force reset password icon
    Your Account Was Compromised
    It looks like you shared your password with a service to help you get more likes or followers, which goes against our Community Guidelines.
    Change your password to continue using Instagram. If you share your new password with one of these services, you may get blocked from following, liking or commenting.

    1. سلام و احترام دوست عزیز؛
     به نظر می رسد شما از یک برنامه جانبی (ربات/ دانلودر و…) در کنار اینستاگرام اصلی استفاده می کنید.
     پیشنهاد می گردد از برنامه جانبی لاگ اوت نمایید یا اینکه رمز خود را تغییر دهید تا اکانت شما از سایر حساب ها به صورت خودکار لاگ اوت شود.
     در غیراینصورت ممکن است اکانت شما مسدود یا تعلیق گردد.

 92. سلام..من قبلاً فقط با نسخه وب به اینستا میرفتم…بعد از مدتی موقع لاگین همش این پیام میاد:confirm your info on the app
  اپ رو نصب کردم ولی با هییچ تغییر و تنظیماتی نتونستم رفعش کنم…راه حل هاتون توی مقاله confirm its you to login رو هم دیدم ولی هیچ کدومش نشد😭😭 چیکار کنم؟؟الان بیش از دو ماهه اصلا به حساب اینستام نرفتم

  1. سلام دوست عزیز باید هویت رو از روشی که خودش میگه تایید کنید جز اون راهی نداره.

 93. سلام وقت بخیر ممنون میشم کمک کنید
  پیجه من تقریبا ۳۰ یا ۳۵ روزه ریپورت شده و نمیتونم انفالو کنم و از ریپورتی در نمیاد با عوضکردن رمزه پیج هم یا گزارش ریپورت درست نمیشه ممنون میشم اگه یه راه حلی بگین

  1. سلام دوست عزیز این مورد از باگ ها مشکلات اینستاگرامی هست که هنور به شکل دقیق راه حلی براش نیومده شما سعی کنید یکبار با ویندوز وارد اکانتتون بشید و تغییرات ریزی توی بیوگرافی و یا عکس پروفایل ایجاد کنید شاید که درست بشه

 94. با سلام
  من همین کاری که گفتید انجام دادم یک عکس با کد و مشخصاتی که خواسته بود از طریق ایمیل فرستادم الان یک هفته است ولی هنوز حسابم برنگشته ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. سلام دوست عزیز مراحل بعدی باید توسط اینستاگرام انجام بشه و باید منتظر بمونید یا دوباره اینکارو انجام بدین.

   1. دوباره مرحله قبلی که نام و نام کاربری و ایمیل و نام کشور بوده انجام دادم ولی اینبار ایمیلی نیومد
    میشه بگید که معمولا چقد طول میکشه که بررسی اینستا تموم بشه

   2. باسلام
    دوباره مرحله قبلی که شامل نام و نام کاربری و ایمیل بود انجام دادم ولی ایمیلی برام نیومده

   3. باسلام چند باردوباره انجام دادم ولی نه حسابم میاد نه ایمیلی که بخوا دوباره عکسی بفرستم

   4. با سلام
    من نرم افزار اینیستا ایکس داشتم ک انفالویاب داشت هرکی انفالو میکرد انفالو میکردم بعد چند وقت پیجم بسته شد که هفت روز وقت داشتم که بفرستم من ربات نیستم فرستادم بعد حذف نصب کردم الان نمیتوانم وارد حسابم ونوشته بود کاربر اینیستا گرام لطفا راهنمایی کنید

    1. سلام و احترام دوست عزیز؛
     اکانت شما در حالت موقت قرار گرفته است و در حال حاضر می توانید نام کاربری خود را با سایر اکانت ها جستجو و وضعیت فعالی اینستاگرام خود را بررسی نمایید.
     از طریق ایسنتاگرام وب نیز در راستای لاگین و رفع تعلیق اقدام کنید.

 95. سلام من توسط اینستاگرام بلاک شدم و بهم ۳۰ روز وقت داد ک ثابت کنم ک رباط نیستم ولی نتوستم انجام بدم حالا ک ۳۰ روز گذشته میتونم کاری کنم ک برگرده؟ اصلا احتمال برگشتش چند %ممنون میشم بگین

  1. سلام دوست عزیز به احتمال خیلی پایین امکان برگشت هست در صورتی که به فرد حرفه ای بسپرید.

 96. سلام و وقت بخیر من وارد اینستا ک میشم داخل خود پیج حی میپره نمیزاره هیچ کاری کنم تمام فالوورهام و پست هام و استوری هام همه چی پریده و نیستش با گوشی دیگه هم سرچ کردم اسم پیجم نیستش و پیدام نمیکنه توی خود پیجم میزنه خطایی رخ داده است بعدا دوباره تلاش کنید. ممنون میشم راهنماییم کنین

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   ممکن است اکانت شما در حالت تعلیق قرار گرفته باشد. لطفا متن خطای دریافتی را به صورت دقیق ارسال نمایید و اینکه آیا از پیج خارج شده اید یا همچنان لاگین هستید؟

 97. سلام من چند وقت پیش اینستاگرام مو حذف کردم دوباره که دانلود کردم و خواستم وارد بشم ارور میده مینویسه
  Please waiter a few minutes before you try again چند دقیقه هم صبر کردم ولی درست نشد چیکار باید کنم

 98. مهندس سلام حساب اینستاگرام من از نوع کریتور و بدون فالوور هستش که از طرفه اینستاگرام محدود شده هنگام ورود به حساب با پیغام you cant use instagram because your account didnt follow our community guidelines. this decision cant be reversed either because weve already reviewed it, or because 30 days have passed since your account was disabled. روبرو میشم روش گذر از این مشکل به چه صورته ؟

  1. سلام و احترام دوست عززیز؛
   احتمالا موارد حساس اینستاگرام و قوانین اولیه را زیرپا گذاشته اید و احتمال غیرفعال شدن اکانت شما وجود دارد. تنها می توانید درخواست بازبینی مجدد پیج خود را از طریق پشتیبانی اینستاگرام ارسال کنید.

 99. سلام من پیجم بالا نمیاد برام😭
  یه پیغامی میده که چند تا عکس انتخاب کن تا تشخیص بدیم ربات نیستی و طی ۳۰ روز اکانتتو بهت برگردونیم ولی عکس هارو نمیاره .
  اگه میشه ب من ایمیل بزنید تا شات پیجمو بفرستم ببینید مشکل چیه چکار باید کنم🥲❤

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا