شبکه های اجتماعی

تگ کردن در اینستاگرام و ویدیو آموزش منشن کردن

تگ کردن در اینستاگرام یکی از قابلیت های بسیار کاربردی است که توسط برنامه اینستاگرام در اختیار افراد قرار گرفته است. به طور قطع اگر شما جزء کاربران فعال اینستاگرام باشید با مفهوم تگ کردن در اینستاگرام آشنا کامل دارید. اما اگر تازه با این شبکه اجتماعی جذاب آشنا شده اید و نمی دانید تگ چیس نیز اصلا نگران نباشید. چرا که قصد داریم در این آموزش به بررسی معنی تگ در اینستا پرداخته و نحوه تگ کردن در اینستاگرام را به شما آموزش دهیم. در واقع تگ کردن افراد در اینستاگرام یکی از امکاناتی است که در اختیار کاربران قرار دارد تا از این طریق بتوانند در یک عکس و یا در زیر یک پست به افراد دیگر اشاره کنند و بدین ترتیب با دوستان و دنبال کنندگان خود تعامل داشته باشند. در همین راستا تصمیم گرفتیم در این مقاله از میزبان فا مگ با آموزش تگ کردن در اینستاگرام با شما همراه باشیم. برای این منظور در ابتدا به شما می گوییم که معنی تگ كردن در اينستاگرام چیست و اینکه چگونه در اینستاگرام تگ کنیم؟ پس برای برای دریافت پاسخ سوالات خود در خصوص تگ کردن در اینستاگرام و آشنایی با روش های مختلف تگ و منشن تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

موضوعاتی که در این مقاله به آنها می پردازیم، به شرح ذیل است:

تگ كردن در اينستاگرام چیست؟

یکی از اصلی ترین سوالاتی که توسط کاربران اینستاگرام مطرح می شود این است که تگ چیست و چگونه می توان با استفاده از این قابلیت عملکرد بهتری را در شبکه اجتماعی اینستاگرام داشته باشند. به طور کلی در تعریف تگ در اینستا باید بگوییم که به برچسب زدن آی دی اکانت دیگران در بخش های مختلف اینستاگرام مثل استوری، پست، کامنت و… تگ کردن در اینستاگرام می گویند. قابلیت منشن کردن یا تگ کردن در اینستاگرام یک روش بسیار مناسب برا اشاره کردن کاربران به یک پست یا استوری خاص و به اشتراک گذاری آن با دوستان و فالورهای خود است. در اینستاگرام امکان تگ کردن افراد در بخش های مختلف وجود دارد و به طور معمول شما می توانید با قرار دادن کاراکتر @ قبل از نام کاربری شخص مورد نظر خود، به راحتی فرآیند تگ کردن در اینستاگرام را دنبال کنید. در ادامه به بررسی کامل تر قابلیت تگ کردن در اینستا خواهیم پرداخت.

انواع روش تگ کردن در اينستاگرام

همانطور که پیش تر نیز اشاره شد، امکان تگ کردن در اینستاگرام به روش های مختلفی وجود دارد و هر یک از این روش ها می تواند مفهوم متفاوتی را به همراه داشته باشد. به طور کلی روش های تگ کردن در اینستاگرام را می توان موارد زیر دانست:

در ادامه به صورت دقیق به بررسی هر یک از آنها پرداخته و نحوه تگ کردن در اینستا را به شما آموزش خواهیم داد.

1. تگ کردن در پست اینستاگرام

یکی از روش های تگ کردن در اینستاگرام تگ روی پست های عکسی یا ویدیویی اینستاگرام است. به عنوان مثال اگر می خواهید یک عکس گروهی را به اشتراک بگذارید، می توانید تمام افرادی که در عکس حضور دارند را روی عکس تگ کنید. در این صورت افراد تگ شده در پست اینستاگرام متوجه این موضوع شده و دیگر کاربران نیز با ضربه زدن روی آیکون آدمک ظاهر شده روی عکس، نام افراد را مشاهده کرده و در نهایت با لمس نام اکانت به حساب کاربری شخص مورد نظر هدایت می شوند. در راستا تگ کردن در اینستاگرام از طریق پست شما باید:

 1. در گام اول شما باید با لمس علامت + وارد قسمت مربوط به قرار دادن پست در اینستاگرام شوید.
 2. سپس بعد از انتخاب عکس مورد نظر و پش سر گذاشتن مرحله مربوط به ویرایش آن با تصویری همانند تصویر زیر مشاهده خواهید کرد که در ان مرحله باید برای تگ کردن در پست اینستاگرام گزینه Tag People را انتخاب نمایید.
  روش تگ كردن در پست اينستاگرام
 3. در این مرحله از فرآیند تگ کردن در اینستاگرام با تصویر زیر مواجه خواهید شد که لازم است از طریق فیلد جستجو اسم یا آیدی فرد مورد نظر را پیدا کرده و آن را انتخاب نمایید.
  چگونگی تگ در استوری
 4. در نهایت می بینید که یک تگ با نام فرد مورد نظر روی پست شما نشان داده می شود که در این مرحله می توانید با لمس علامت تیک موجود در بالای سمت راست صفحه تغییرات را ذخیره نمایید.
  اموزش تگ كردن در پست اينستاگرام

برای آشنایی بیشتر با نحوه تگ کردن در پست اینستاگرام و ترفندهای آن مقاله زیر را مطالعه کنید.

چگونه در پست اینستاگرام تگ کنیم؟

تگ كردن در کامنت اينستاگرام

تگ کردن در کامنت اینستاگرام یکی دیگر از روش های تگ کردن ددر اینستا به شمار می رود که می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. به طور مثال برخی از پیج های تجاری با طرح یک مسابقه فالوورهای خود را تشویق به منشن دیگران زیر پست می کنند. هدف از انجام این کار معرفی برند خود به دیگر کاربران و افزایش فالوور است. همچنین گاهی ممکن است از یک پستی در اینستاگرام خوشتان بیاید و مایل باشید آن را به دوستانتان هم نشان دهید برای این منظور می توانید اکانت دوستان خود را در کامنت زیر پست منشن کنید. در همین راستا شما باید مراحل زیر را دنبال نمایید:

 1. در مرحله اول از فرآیند تگ کردن در اینستاگرام از طریق کامنت شما باید پست مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس آیکون کامنت قرار گرفته در زیر آن را لمس نمایید.
  روش تگ كردن در کامنت اینستاگرام
 2. سپس همانند تصویر زیر در فیلد مربوط به نوشتن کامنت ابتدا علامت @ را قرار داده و سپس نام فرد مورد نظر خود را به انگلیسی وارد نمایید. در نهایت نیز با لمس گزینه Post فرآیند تگ کردن در کامنت اینستاگرام با موفقیت صورت می پذیرد.
  آموزش تصویری تگ در کامنت اینستاگرام
برای آشنایی با روش تگ کردن در کامنت اینستاگرام و آشنایی با ترفندهای آن، مقاله آموزش نحوه منشن کردن در کامنت اینستاگرام را مطالعه نمایید.

آموزش نحوه منشن کردن در کامنت اینستاگرام

تگ كردن در استوری اينستاگرام

خبر خوب این است که امکان تگ کردن در استوری اینستاگرام به لیست قابلیت های اینستاگرام اضافه شده است. قابلیت تگ کردن در اینستاگرام از طریق استوری در مواردی که بخواهید از شخصی تشکر کنید و یا شخصی را که در عکس شما حضور دارد به دیگران معرفی کنید و … می تواند بسیار کمک کننده باشد. به منظور تگ کردن در استوری اینستاگرام شما باید به روش زیر عمل کنید:

 1. در گام اول از فرآیند تگ کردن در اینستاگرام از طریق استوری شما باید وارد بخش مربوط به استوری شده و عکس مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
 2. سپس همانند تصویر زیر روی گزینه Aa را لمس نمایید تا امکان نوشتن روی عکس برای شما فراهم شود.
  منشن کردن در استوری اینستا
 3. حال در ابتدا به کمک صفحه کلید خود یک @ قرار داده و سپس نام کاربری فرد مورد نظر خود را وارد نمایید و در نهایت با لمس گزینه Done تغییرات اعمال شده را ذخیره نمایید.
  تگ کردن در استوری ایسنتاگرام
 4. در نهایت فرآیند تگ کردن روی استوری در اینستاگرام با موفقیت به اتمام می رسد و شما می توانید با لمس گزینه Send to استوری خود را پست نمایید.
اگر می خواهید با روش منشن استوری در اینستاگرام  و ترفندهای مختلف آن بیشتر آشنا شوید مقاله زیر را مطالعه کنید.

چگونه در استوری اینستاگرام افراد را تگ کنیم؟

منشن کردن در بیو اینستاگرام

یکی دیگر از روش های تگ کردن در اینستاگرام، منشن کردن افراد در بخش بیو (Bio) اینستاگرام است. در این صورت اکانت مورد نظر برای عموم نمایش داده می شود. این روش بیشتر برای معرفی پیج کاری در پیج شخصی و بالعکس استفاده می گردد. برای تگ کردن یک اکانت در بیو اینستاگرام مراحل زیر را طی کنید:

 1. در اولین مرحله لازم است در بخش مربوط به پروفایل شخصی خود روی دکمه Edit Profile را لمس نمایید.
  نحوه تگ در بیو اینستا
 2. سپس صفحه ای همانند تصویر زیر به شما نشان داده می شود که به منظور تگ کردن در اینستاگرلم از طریق بیو باید روی قسمت Bio را لمس نمایید.
  گذاشتن ایدی اینستا در بیو
 3. در بخش Bio به کمک صفحه کلید خود در ابتدا کاراکتر @ را وارد کرده و سپس نام اکانت فرد مورد نظر را وارد نمایید. در نظر داشته باشید که امکان انتخاب صفحه مورد نظر از لیست اسامی پیشنهادی ظاهر شده نیز برای شما وجود دارد. در نهایت روی آیکون تیک بالای صفحه ضربه بزنید تا تغییرات اعمال گردد.
  اموزش گذاشتن ایدی در بیو اینستاگرام
 4. پس از تگ کردن نام اکانت مورد نظر را به صورت لینک در قسمت بیو پروفایل خود مشاهده خواهید کرد. با استفاده از این روش می توانید پیج کاری خود را در قسمت بیو اینستاگرام تگ کرد تا برای عموم نمایش داده شود. در این حالت علاوه بر افرادی که شما را دنبال کرده اند هر کسی وارد اکانت شما شود به قسمت بیو اکانت شما دسترسی خواهد داشت.

پاسخ به مهم ترین سوالات شما در مورد تگ کردن در اینستاگرام

 • چگونه در کامنت اینستاگرام تگ کنیم؟
  برای این منظور کافیست در زیر پست مورد نظر آیکون کامنت را انتخاب کنید. سپس کاراکتر @ را تایپ کرده و نام اکانت مورد نظر را وارد نمایید.
 • منشن كردن در اينستاگرام چگونه است؟
  منشن کردن در اینستاگرام یک روش اشاره کردن به کاربران اینستاگرام است. این کار با به کار بردن کاراکتر @ به شکل زیر امکان پذیر است. [account name]@ همچنین لازم است توجه داشته باشید برای اینکه عمل منشن کردن به درستی انجام شود بعد از کاراکتر @ بدون هیچ فاصله ای باید نام کاربری را وارد نمایید.
 • کاربرد تگ در اینستاگرام چیست؟
  تگ در اینستاگرام بیشتر برای معرفی دیگران در عکس و یا فیلم است. به عنوان مثال در عکس های گروهی می خواهید افراد داخل عکس را به دیگران معرفی کنید می توانید نام کاربری آنها را روی عکس تگ نمایید.
 • چگونه در استوری تگ کنیم؟
  برای تگ کردن در استوری روی صفحه ضربه بزنید و پس از وارد کردن کاراکتر @ نام کاربری شخص موردنظرتان را وارد نمایید. همچین با کشیدن صفحه به سمت بالا می توانید تگ mention را اضافه کنید و نام کاربری را تایپ نمایید. سپس از لیست پیشنهادی اینستاگرام در پایین صفحه اکانت مورد نظرتان را انتخاب نمایید.
 • چگونه در پست اینستاگرام تگ کنیم؟
  برای تگ کردن در پست اینستاگرام پس از انتخاب عکس و یا ویدیو و اعمال فیلترهای دلخواهتان در مرحله آخر Tag People را لمس نمایید و با ضربه زدن روی قسمت های مختلف تصویر نام کاربر را وارد کرده و پس از انتخاب اکانت به پست خود اضافه نمایید.
 • منشن در اینستاگرام چیست؟
  تگ و منشن در اینستاگرام هر دو یک کار را انجام می دهند و آن هم برچسب گذاری یک اکانت است. تگ در اینستاگرام زمانی استفاده می شود که مثلا بخواهید کسی را در عکس خود تگ نمایید. اما واژه منشن کردن بیشتر برای استوری و کامنت کاربرد دارد. برای اشاره کردن به شخصی در استوری خود و یا زیر پست دیگران می توان نام کاربری آنها را در زیر پست و یا استوری منشن نمود.
 • تگ كردن در اينستاگرام به چه معناست؟
  تگ کردن در اینستاگرام به معنای معرفی کردن یک شخص یا اطلاع دادن به یک شخص است. حال این معرفی کردن و یا اطلاع دادن می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. به عنوان مثال معرفی شخصی که در عکس شما حضور داشته، یا از شما عکس گرفته و یا تشکر از کسی و …
 • تگ کردن در کدام بخش های اینستاگرام امکان پذیر است؟
  امکان تگ کردن افراد در عکس و ویدیوهای منتشر شده در پست ها، امکان منشن کردن افراد در استوری، تگ کردن کاربران در کامنت ها و زیر پست دیگران همچنین امکان درج نام کاربری در بیو اینستاگرام و کپشن پست ها نیز میسر است.
  _ روی عکس و ویدیوهایی که می خواهید پست کنید.
  _ در استوری های خودتان
  _ در زیر پست دیگران (کامنت ها)
  _ در کپشن پست هایتان
 • چگونه از تگ شدن در اینستاگرام جلوگیری کنیم؟
  در حال حاضر روشی برای جلوگیری از تگ شدن در اینستاگرام وجود ندارد. تنها می توانید با فعال سازی گزینه Manually Approve Tags در بخش تنظیمات حساب کاربریتان به صورت دستی تنظیم کنید پستی که در آن تگ شده اید روی پروفایلتان نمایش داده شود یا به طور کلی حذف گردد.
 • چگونه خودم را از عکس یا ویدیویی که شخص دیگری روی instagram من را در آن برچسب گذاری کرده است، حذف کنم؟
  به منظور حذف تگ اکانت خود از روی یک عکس، وارد پنل عکس های تگ شده شوید و روی اسم اکانت خود ضربه بزنید گزینه Remove Me From Post را انتخاب نمایید.
 • چگونه یک عکس یا ویدیویی را که در آن برچسب گذاری شده ام، از نمایه instagram خود مخفی کنم؟
  عکسی که اکانت شما روی آن تگ شده را باز کنید و روی تگ اکانت خود ضربه بزنید سپس گزینه Hide From Profile را انتخاب نمایید.
 • در اینستاگرام چه کسی می تواند من را در عکس ها و ویدیوهایش برچسب گذاری کند؟
  تمامی کسانی که آی دی اکانت اینستاگرام شما را دارند می توانند اکانت شما را روی پست های خود تگ نمایند. مگر اینکه از طرف شما بلاک و یا ریپورت شده باشند.
 • چگونه می توانم انتخاب کنم که عکس ها و ویدیوهایی که در آن برچسب گذاری می شوم در پروفایل instagram نمایش داده شوند یا خیر؟
  مخفی کردن عکس های تگ شده در اینستاگرام به صورت دستی قابل تنظیم است. در تب پروفایل شخصی تان آیکن تگ کردن در اینستاگرامرا لمس نمایید. پستی که می خواهید از دید کاربران مخفی شود را باز نمایید از طریق نماد سه نقطه بالای صفحه گزینه Hide Option و سپس گزینه Hide From Profile را انتخاب نمایید.
 • چه کسی می تواند عکس ها و ویدیوهایی را که در آنها تگ شده ام، در نمایه instagram من ببیند؟
  اگر پیج شما عمومی (public) باشد تمام کسانی که وارد حساب کاربری شما شوند به نمایه شما دسترسی دارند. اما اگر اکانت شما خصوصی (private) تنظیم شده باشد تنها فالوورهای شما به نمایه پروفایل اینستاگرامتان دسترسی خواهند داشت.
 • کجا می توانم عکس ها و ویدیوهایی را که در instagram روی آنها برچسب گذاری شده ام را ببینم؟
  در پنل photos of youتگ کردن در اینستاگرامنمایه خود می توانید تمامی عکس ها و ویدیوهایی که اکانت شما روی آنها تگ شده است را مشاهده کنید.

🔴⚫ نکته: خیلی از اوقات افراد تمایل پیدا می کنند بنا به دلایل مختلفی حساب اینستاگرام خود را به صورت دائمی یا موقت حذف نمایند. در صورت تمایل به آشنایی با نحوه دلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائمی و موقت می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

دیلیت اکانت اینستاگرام به همراه ویدیو آموزشی

تگ کردن در اینستاگرام یکی از قابلیت های جذابی است که در اختیار کاربران این شبکه اجتماعی پرطرفدار قرار گرفته است. در واقع افراد با استفاده از قابلیت تگ کردن در اینستا می توانند تعاملات بیشتری را با دوستان خود داشته باشند. در همین راستا نیر در این آموزش از مجموعه آموزش های اینستاگرام سعی کردیم ابتدا به شما بگوییم که تگ چیست و بعد از بررسی دقیق معنی تگ در ایستاگرام شما را با نحوه تگ کردن در اینستاگرام آشنا کنیم. اگر می خواهید بدانید تگ كردن در اينستاگرام چیست و چگونه در اینستاگرام تگ کنیم، این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید. پس از مطالعه این مقاله از میزبان فا مگ به طور کامل با قابلیت تگ کردن در اینستاگرام آشنا می شوید. در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهامی در خصوص آموزش تگ کردن در اینستاگرام می توانید از طریق بخش دیدگاه های همین مقاله با ما در ارتباط باشید.

آموزش رایگان اینستاگرام

‫41 دیدگاه ها

 1. سلام .من در بیو پیج شخصی ام میخوام پیج کاری ام رو منشن کنم اما این پیغام میاد باید چکار کنم؟
  روی tell us هم میزنم جواب نمگیرم
  Try Again Later. We restrict certain activity to protect our community. Tell us if you think we made a mistake” I can’t like any pictures or follow anyone

  1. سلام دوست عزیز شما اکشن بلاک شدید که معمولا با عوض کردن پسورد اکانتتون درست میشه اگه این روش جواب نداد اکانت اینستاگرامتون رو وارد یک کامپیوتر کنید و از اون طریق تست کنید و اکانتتون رو در بیوگرافی بگذارید!

 2. دمتون گرم کلی اطلاعات جدید از مطالبتون به دانسته هام اضافه شد
  واقعا ممنون

 3. سلام.وقتی میخوام کسی رو زیر پست کسی منش کنم قسمنت کامنتا اسمشو کامل مینویسم ولی بازم واسم ایدش نمیاد جدیدا ب این مشکل بر خوردم قبلا اینطوری نمی شد.

 4. سلام خانم مهندس
  خیلی ممنون بابت مطالب مفیدی که در اختیار بازدید کنندگان قرار دادین
  خدا خیرتون بده تنتون همیشه سلامت

 5. سلام شخصی منو تو بیو خودش تگ کرده بود و منم رفتم رو پیج فرد و رو آیدی خودم تو پیجی ک تگم کرده بود فشار دادم و زدم لغو لینک و الان هر چه قدر هم اون فرد منو تگ میکنه فایده نداره و وقتی میزنی رو ایدی چیزی نمیاره اگه راه حل شو میدونید بگید ممنون

  1. لطفا اگه تونستين اين مشكلتونو حل منين بي زحمت بهم توضيح بدين منك به همين مشكل خوردم

 6. سلام وقت بخیر
  بنده زیر پست پیجی شخصی رو ک نه من ایشون فالو دارم نه ایشون منو فالو دارن تگ کردم، آیا پیام تگ من برای ایشون میره؟
  روش تگ: …@
  متشکرم

  1. سلام و احترام؛
   بله ایشون در قسمت نوتیفیکشن ها متوجه تگ شدن خواهند شد.

 7. سلام اگه کسی کامنت هاش را محدود کنه و ما با منشن براش کامنت بفرستیم به دستشون میرسه ؟

 8. سلام وقتتون بخیر
  یه نفر تو اینستاگرام ادعا داره ک ماهیانه 20 هزار بهش بدم و دوتا پیج معرفی کرده که میگه باید پستی ک میذارم زیرش اون دوتا پیج ک گفته رو تگ کنم بعد وارد اون دوتا پیجش بشم لایک و سیو هم انجام بدم ک پیج من بره تو لیست کاری و …
  آیا درسته؟؟؟
  چنین کاری کنم ؟؟
  لطفا اگه امکانش هست راهنمایم کنید 🙏ممنونم از مطالب مفید سایتتون

  1. سلام و احترام؛
   افراد مختلف روال کاری متعددی برای جذب سرمایه، جذب فالور، افزایش تعداد لایک های پست، تگ شدن و… انجام میدن باید به صورت همه جانبه بررسی کنید و تحقیق کنید سایر افرادی که چنین کاری انجام دادن به چه نتیجه ای رسید.

 9. چرا وقتی کسی رو تو استوری تگ میکنم پیام براش نمیره میشه بگین لطفاااااا

  1. با سلام دوست عزیز
   به طور معمول بعد از تگ کردن افراد یک پیام از طریق دایرکت شما برای آنها ارسال می شود. اگر این پیام برای فرد مورد نظر ارسال نمی شود این احتمال وجود دارد که آیدی وارد شده صحیح نباشد.
   موفق و پیروز باشید

 10. ممنون از مطلب مفیدتون
  اگه شخصی منو بلاک کنه میتونم تگش کنم ؟ و سوال بعدی اینکه درچه صورتی تگم براش نمایش داده نمیشه؟

  1. با سلام دوست عزیز
   اگر شخصی شما را بلاک کند، دیگر اطلاعات اکانت آن شخص را نمی توانید در جستجوهای خود مشاهده نمایید و امکان تگ کردن آن شخص نیز برای شما وجود ندارد.
   موفق و پیروز باشید

   1. سلام من داخل استوری هام و پست هام نمیتونم خودم را نشان کنم دلیلش چیه

  2. سلام منم همین مشکل رو دارم توی حضرت گوگل هم چیزی نیست، ممنون میشم اگه مشکلتون حل شد اینجا توضیح بدید.

   1. سلام و احترام؛
    متاسفانه امکان تگ کردن افرادی که شما را بلاک کرده اند وجود ندارد.

 11. سلام ببخشید من یه کلیپ میخواستم بزارم تو پیج اینستاگرامم ، و پیجم پریوایت باشه ، اما پیج اون طرف باز باشه و اون شخص منو فالو نکنه اما من فالوش کنم و زیر اون کلیپ تگش کنم کلیپمو میبینه؟ چون پیجم شخصی و پریوایته و اون طرف هم منو فالوم نداره و من تگش کنم کلیپ رو میتونه ببینه؟

 12. سلام

  آیا این امکان وجود داره از صفحات اشخاص دیگر عکسی را در صفحه خودمون پست کنیم و اون شخص و تگ کنیم و ذکر کنیم مربوط به ایشون هست یا باید قبل از انجام این کار از طرف اجازه بگیریم.
  ممنون

  1. با سلام دوست عزیز
   بهتر است ابتدا با فرد مورد نظر هماهنگ کنید و سپس این اقدام را داشته باشید. بدین ترتیب دیگر دچار مشکلات بعدی احتمالی نخواهید شد.
   موفق و پیروز باشید

 13. سلام خسته نباشيد شخصي منو تو بيو خود تگ كرده بود منم به اشتباه تو بيوش روتگ خودم زدم و حذف نمايه رو زدم و الان هر كار ميكنيم تگم نمياره ممنون ميشم راهنمايي كنين

 14. سلام وقتي يه پيجي بازه بريم ويديوهاي پست شده رو ببينيم شخص متوجه ميشه

 15. وقتتون بخیر زیر یه پستی نوشته بود بیشترین تک
  ما در حالت عادی چند نفرو می تونیم تک کنیم؟؟

  1. سلام و احترام؛
   گفته می شود که در زیر هر پست بیش از 20 تگ صورت نگیرد و در هر کامنت نیز حداکثر 5 منشن .

 16. سلام اگر پیج من پرایوت باشه و شخصی رو تگ کنم که منو فالو نداره اون شخص میتونه ببینه اون پست رو؟

  1. سلام
   خیر، پیج شما به صورت پرایوت نمایش داده می شود.

 17. سلام من زیر یه پست دوستم رو تگ کردم الان میخوام حذفش کنم ولی اون پست رو پیدا نمیکنم یعنی آدرسش رو ندارم چکار کنم

 18. چیکار کنم که وقتی یکیو تگ میکنم تپی دایرکتش براش پیام نیاد قبلن تو دایرکت نمیرفت

  1. سلام روزبخیر؛
   این قابلیت اخیرا به اینستاگرام اضافه شده است و متاسفانه در حال حاضر تنظیمات سفارشی سازی ندارد…

   1. سلام توضیحات شما خیلی عالی بود تشکر از گروه پرکار و زحمتکشتون راستش من از هر کی میپرسیدم راهنمایی نمیکردن ولی توضیحات شما واقعا عالی بود

 19. سلام چطوری پستهای پیشنهادی اینستاگرام برای دیگران هدایت میکنند؟مثلا شخصی بدون اینکه همدیگر را فالو کرده باشیم پستهای اینستاگرام را در قسمت پستهای پیشنهادی برای من میفرستد ایا امکانش هست؟ممنونم

 20. سلام
  تگ مخصوصا” تگ پست چه سودی برای من داره ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا