شبکه های اجتماعی

چگونه مخاطبین گوشی را در اینستاگرام پیدا کنیم؟

آیا تا بحال برای شما این سوال پیش آمده که چگونه مخاطبین گوشی را در اینستاگرام پیدا کنیم؟ یکی از قابلیت هایی که اینستاگرام به کاربران خود ارائه می کند امکان یافتن مخاطبین در اینستاگرام فارسی است. با فعال کردن این ویژگی instagram به شماره های مخاطبین دسترسی پیدا می کند و مخاطبینی که حساب کاربری اینستاگرام دارند را شناسایی و معرفی می کند. در ادامه شیوه یافتن مخاطبین در اینستاگرام از طریق شماره تلفن آنها به شما آموزش داده می شود.

نحوه همگام سازی مخاطبین اینستاگرام

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چگونه شماره موبایل دیگران را در اینستاگرام پیدا کنیم؟ از آنجا که یکی از مهم ترین هدف رسانه های اجتماعی ایجاد ارتباط با دیگران است. جستجوی مخاطبین گوشی در اینستاگرام نیز همانند سایر شبکه های اجتماعی روش خاص خود را دارد. برای این منظور کافیست وارد بخش Discover People شوید و از طریق گزینه Connect Contacts و سپس گزینه Get started به یافتن مخاطبین در اینستاگرام بپردازید.

اگر هنوز در این شبکه اجتماعی پرطرفدار عضو نشده اید با مطالعه مقاله ساخت اکانت اینستاگرام به لیست اعضاء این اپلیکیشن بپیوندید.

همگام سازی مخاطبین در اینستاگرام چیست؟

چگونه مخاطبین گوشی را در اینستاگرام پیدا کنیم؟پیدا کردن دوستان و آشنایان در شبکه های اجتماعی قطعا یکی از اصلی ترین اقداماتی است که کاربران پس از ساخت حساب کاربری به آن نیاز خواهند داشت. instagram این امکان را به شما می دهد که از طریق همگام سازی با شبکه های اجتماعی دیگر نظیر فیس بوک افراد مختلف را به لیست دوستان خود اضافه کنید. کاربر به حساب فیس بوک خود متصل می گردد و از این طریق مخاطبین فیس بوک خود را پیدا می کند. علاوه بر این کاربران می توانند حساب کاربری مخاطبینی را بیایند که شماره تلفن آنها را در گوشی خود ذخیره دارند. بدین ترتیب به سادگی اتصال اینستاگرام و فیسبوک برقرار می شود.

نحوه همگام سازی مخاطب های اینستاگرام

instagram می تواند شما را به مخاطبین ذخیره شده در گوشیتان متصل نماید. پس از فعال کردن این گزینه مخاطب های گوشی شما به صورت دوره ای با سرور برنامه همگام می شوند. یافتن مخاطب موبایل در اینستاگرام کار چندان پیچیده ای نیست برای این منظور مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. اپلیکیشن خود را از طریق فروشگاه گوگل پلی و یا پلی استور آپدیت نمایید.
 2. به حساب کاربریتان لاگین کنید.
 3. روی آیکن سه خطی بالای اکانت اینستاگرام کلیک کنید.
 4. گزینه Settings در پایین صفحه حساب خود را انتخاب نمایید.
  همگام سازی مخاطبین اینستاگرام
 5. اکنون در پنجره ظاهر شده گزینه Accounts را لمس کنید.
  جستجوی مخاطبین اینستاگرام
 6. در پنجره ظاهر شده گزینه Contact Syncing را انتخاب نمایید. این کار برای همگام سازی مخاطبین instagram صورت می گیرد.
  اتصال به مخاطبین در اینستاگرام
 7. در این مرحله Connect Contacts را با کشیدن انگشت به سمت راست فعال نمایید.
  سینک مخاطبین در اینستاگرامپس از فعال سازی، این گزینه که همان مرحله جستجوی مخاطبین است به رنگ آبی تغییر خواهد کرد. از این پس مخاطبین گوشی شما به اپلیکیشن متصل می شوند. در صورت تمایل می توانید آنها را به لیست دوستان خود اضافه نمایید.
  مشکل سینک مخاطبین در اینستاگرام
نکته: هنگامی که لیست تماس شما به instagram متصل است عمل همگام سازی مخاطبین در اینستاگرام به صورت دوره ای اتفاق می افتد. می توانید مخاطبین را حذف کرده و یا همگام سازی مخاطبین را در هر زمان متوقف کنید. توجه داشته باشید اگر مخاطبین خود را حذف کنید مخاطبین جدید بارگذاری می شوند. با قطع همگام سازی مخاطبین اینستاگرام عمل همگام سازی مخاطب گوشی و مخاطبین فیسبوک متوقف می شود.

نحوه جستجوی مخاطب های گوشی در اینستاگرام

برای یافتن دوستان فیسبوک در instagram ابتدا اپلیکیشن خود را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید.

 1. وارد اکانت کاربری خود شوید.
 2. نماد سه خطی بالای صفحه را لمس نمایید.
 3. از منوی باز شده گزینه Discover People را انتخاب نمایید.
  چگونه مخاطبین خود را در اینستاگرام پیدا کنیم
 4. در پنجره باز شده در صورتی که گزینه Connect Contacts که به آن اشاره کردیم در حالت غیر فعال باشد، مخاطب های موبایل به شما نشان داده نمی شود. در این قسمت دو انتخاب دارید:
 • با انتخاب گزینه  Connect to Contacts به لیست مخاطبین گوشی تان متصل می گردید.
 • می توانید از طریق گزینه Connect to facebook به اکانت فیس بوک متصل شوید. حال می توانید مخاطبین فیس بوک که حساب instagram دارند را پیدا کرده و به لیست مخاطبین خود اضافه نمایید.
  نکته: توجه داشته باشید برای پیدا کردن مخاطبین از طریق فیس بوک نیاز به روش های تغییر آی پی خواهید داشت.
جستجوی مخاطبین اینستاگراماگر برای اولین بار است که می خواهید از طریق حساب کاربری خود به مخاطبین گوشی تان متصل شوید با پنجره زیر مواجه میشوید. گزینه Get started را انتخاب نمایید.
نحوه اتصال مخاطبین به اینستاگرام

علاوه بر این در قسمت suggest این برنامه می توان لیست مخاطبین پیشنهادی را مشاهده و در صورت تمایل به مخاطبین خود اضافه نمود.

جستجوی مخاطبین فیسبوک در اینستاگرام فارسی

دسترسی به مخاطب موبایل در ایسنتا از جمله چالش هایی بوده که کاربران با آن مواجه هستند چرا که در بازه های زمانی اشخاص به این شبکه اجتماعی محبوب می پیوند و کاربران تمایل دارند تا از حضور مخاطبان خود در این شبکه آگاه گردند. خب پس از طی کردن مراحل بالا می توانید لیستی از کانتکت های خود داشته باشید.

اگر زبان اپلیکیشن شما فارسی است به منظور پيدا كردن افراد در اينستاگرام با شماره تلفن مراحل زیر را دنبال کنید. همان طور که پیشتر نیز ذکر شد قبل از هر چیز باید گزینه اتصال به مخاطبین را در مسیر زیر فعال نمایید:
منوی سه خطی/ تنظیمات/ حساب/ همگام سازی مخاطبین

 1. به پروفایل شخصی اکانت خود مراجعه کنید.
 2. از منوی سه خطی بالای پنجره گزینه یافتن افراد را انتخاب نمایید.
  یافتن مخاطبین در اینستا
 3. اکنون از طریق گزینه Connect to facebook نیز لیست مخاطبین فیس بوک را مشاهده نمایید. با این گزینه می توان اتصالی بین ایسنتاگرام و فیسبوک داشت.
  همچنین می توانید روی دکمه اتصال مقابل گزینه Connect to Contact کلیک نمایید تا به لیست مخاطب های گوشی متصل شوید. (اگر از قبل این گزینه را فعال کرده باشید در این بخش آن را مشاهده نخواهید کرد.)
  اتصال به مخاطبین فیس بوک در اینستاگرام
 4. اکنون مخاطبین پیشنهادی را به لیست مخاطبین خود بیفزایید.

قطع همگام سازی اینستاگرام و لیست مخاطب های گوشی

به منظور بستن مخاطب های موبایل در اینستاگرام باید گزینه Connect Contacts را غیر فعال نمایید. مراحل زیر به منظور قطع همگام سازی مخاطبین اینستاگرام به ترتیب شرح داده شده است.

 1. با ضربه زدن به عکس خود در پایین صفحه به تب پروفایل شخصی تان بروید.
 2. از طریق نماد سه خطی بالای صفحه به منوی settings بروید.
 3. از منوی ظاهر شده گزینه Accounts را انتخاب نمایید.
 4. در مرحله بعد روی گزینه Connect Contacts ضربه بزنید. قطع همگام سازی مخاطبین اینستاگرام
 5. پس از کشیدن انگشت به سمت چپ پیغامی ظاهر می شود مبنی بر اینکه سینک مخاطبین اینستاگرام به شما در دنبال کردن دوستانتان کمک می کند. اگر نمی خواهید همگام سازی انجام شود گزینه Disconnect را انتخاب نمایید.
نکته: دلیل بالا نیامدن مخاطبین در اینستاگرام قطع همگام سازی مخاطبین اینستاگرام است. این بدین معنی است اطلاعات مخاطبینی که قبلا همگام سازی شده اند به صورت خودکار حذف می گردند.

جلوگیری از پیدا شدن و ردیابی در اینستاگرام با شماره تلفن

اگر به دنبال راهی برای جلوگیری از پیدا شدن و ردیابی در اینستاگرام با شماره تلفن می گردید می توانید شماره تلفن خود را از برنامه حذف نمایید.

 نکته: لازم به ذکر است برای حذف شماره تلفن حتما باید ایمیلتان را در instagram ثبت کرده باشید. زیرا باید حداقل یک راه ارتباطی با اینستاگرام داشته باشید تا در مواقع ضروری نظیر فراموشی رمز ورود و یا هک شدن اکانت تان وقایع را به شما اطلاع دهد.

بنابراین اگر ایمیل شما به برنامه متصل نیست ابتدا در تب پروفایل کاربری تان گزینه Edit Profile را لمس کنید و ایمیل خود را در قسمت Email Address اضافه نمایید. پس از اینکه ایمیل خود را تایید کردید می توانید در همان بخش Edit Profile شماره موبایل خود را حذف کنید.

سوالات متداول در خصوص دسترسی به مخاطب ها

 • زمانی که اینستاگرام را به فهرست مخاطبین تلفنم متصل می کنم چه اتفاقی می افتد؟
  پس از اتصال مخاطبین خود به این برنامه می توانید فهرست مخاطب های موبایل که در instagram هستند مشاهده کنید. در صورت تمایل می توانید مخاطب های موبایل خود را برای دنبال کردن انتخاب کنید.
 • علت بالا نیامدن مخاطبین در اینستاگرام چیست؟
  تنظیمات اینترنت خود را بررسی نمایید. در بسیاری از مواقع علت آن ضعیف بودن سرعت اینترنت می باشد.
 • مخاطبین اینستاگرام کجاست؟
  در بخش Discover People می توان به لیست مخاطبین گوشیتان که دارای حساب کاربری instagram هستند دسترسی پیدا کرد.
 • همگام سازی مخاطبین در اینستاگرام چیست؟
  همگام سازی مخاطبین در اینستاگرام به این معنی است که مخاطبین جدید به صورت دوره ای با سرور instagram همگام می شوند.
 • چرا اینستاگرام مخاطبین را نشان نمی دهد؟
  اگر گزینه Connect Contacts در برنامه غیرفعال باشد لیست مخاطب های گوشی به شما نشان داده نخواهد شد.
 • جلوگیری از پیدا شدن و ردیابی در اینستاگرام با شماره تلفن چطور امکان پذیر است؟
  اگر می خواهید کسی از طریق شماره تلفن به حساب کاربری تان دسترسی پیدا نکند می توانید شماره تلفن خود را از اپلیکیشن حذف نمایید.

در این مقاله همه چیز در مورد همگام سازی مخاطبین اینستاگرام آموزش داده شد. پيدا كردن افرادبا شماره تلفن و جلوگیری از پیدا شدن و ردیابی در اینستاگرام با شماره تلفن از مواردی است که در این مطلب به آن پرداختیم. اگر با این مشکل مواجه شدید که چرا اینستاگرام لیست مخاطب های گوشی را نشان نمی دهد و یا سوالی در رابطه با اینکه مخاطبین اینستاگرام کجاست دارید پیشنهاد می کنیم این مطلب از میزبان فا مگ را مطالعه کنید. دیدگاه های خود را در رابطه با روش های جستجوی مخاطبین در اینستاگرام جدید مطرح نمایید.

سایر آموزش های اینستاگرام

راضیه حلاج

راضیه چندین سال است که به محتواسازی علاقمند شده و به صورت حرفه ای در زمینه تولید محتوا در حال فعالیت است. او تجربیات خوبی در حوزه گرافیک نیز دارد و روز به روز در تلاش است تا سطح علمی خود را ارتقاء دهد.

نوشته های مشابه

‫67 دیدگاه ها

 1. سلام صفحه من اصلا این گزینه رو نداره چطوری لیستم رو اضافه کنم؟

  1. سلام روزبخیر؛
   قبل از هر اقدامی باید اینستاگرامتون رو به آخرین نسخه آپدیت کنید.

  2. درسته مال همه اینجوریه قبلا این آپشن بود اما الان وجود نداره.
   بهتره گزارش مشکل بفرستی همون بازخورد میگم شاید تو نسخه های بعدی اضافه بشه.

 2. سلام
  دوست عزیزی که این مقاله نوشتین
  من تمام روش اقدام کردم انگار اینستاگرام فهرست مخاطبین رو از آپشن ها حذف کرده،قبلا یک فهرست مجزا مخاطبین وجود داشت اما الان وقتی به اینستاگرام مجوز اتصال به مخاطب رو میدین دیگه هیچ گزینه ای برای مخاطبین وجود نداره.
  در نسخه های قبلی چنین قابلیتی داشت منظورم نسخه های 100,110و به پایین.

  1. سلام روزبخیرغ
   این آموزش بر اساس آخرین نسخه ایسنتاگرام و به تازگی تست و نوشته شده. مجددا بررسی میشه و در صورت که مشکلی در این خصوص وجود داشته باشه به مقاله اضافه میشه
   ممنون از دقت نظر شما 🙂

 3. سلام
  اینستای من کاملا به روزه!!!
  بازم فقط گزینه ای که مربوط به فیس بوک هست رو بالا میاره عزیزم
  میشه راه حل دیگه ای ارائه بدین؟!!!

  1. سلام روزبخیر؛
   ظاهرا در نسخه جدید چنین موردی وجود داره.
   این مورد توسط تحریه بررسی میشه و راه کار در قالب مقاله خدمتتون ارائه میشه.

  2. سلام اگه من یه نفر رو بلاک کنم و اون شخص با این روش ها سعی کنه منو پیدا کنه می‌فهمه بلاکه؟

 4. سلام اینستا من کامل به روزه وارد که میشم تنها گزینه فیس بوک بالا میاره تمامی این مراحل چندین روز رفتم فکر کنم همگی همین مشکل من رو دادند میشه یه راحل جدید ارائه بدید مشکل همگی دوستان حل بشه ممنون

  1. سلام دوست عزیز
   در صورتی که گزینه Connect to Contact را قبلا یکبار فعال کرده باشید در دفعات بعدی به شما نشان داده نمی شود.
   موفق باشید.

   1. به فارسی چیه همه گوشیها خارجی ندارند فارسی رو مابه زور میخونیم چه به برسه به خارجی معنیش به فارسی چیه؟؟؟؟

    1. سلام در نسخه فارسی به بخش تنظیمات> حساب ها> همگام سازی مخاطبین مراجعه کنید.

    2. سلام من همسان سازی مخاطبینم‌روشن هستش با استفاده از نسخه غیر رسمی گزینه جستجو رو وقتی میزنم هیچ مخاطبی نمیاره از یه نفر پرسیدم گفت چند ساله اینستاگرام این گزینه رو برای خط مشی رازداری حذف کرده و برداشته دیگه غیر قابل دست رس شده آیا این موضوع درسته میشه خودتون امتحان کنید من شماره تلفنی دارم میخوام بدونم آیا اینستاگرام داره یا نه

 5. سلام من میخوام پست بزارم که مثلا آدم های اروپا و کشور های خارجی ببیننش
  آیا ممکنه؟
  چطور؟

  1. سلام و احترام؛
   در صورتی که پیج شما خصوصی باشه فقط کسانی می تونن این پست ها رو مشاهده کنند که شما رو فالو کرده باشند. اما اگر پیج عمومی یا اصطلاحا پابلیک باشه پست هاتون برای همه قابل مشاهده هست.
   حالا برای بیشتر دیده شدن پست ها می تونید از هشتگ های مناسب استفاده کنید. در این خصوص می تونید از اموزش های زیر کمک بگیرید.
   نکات کلیدی هشتگ گذاری در اینستاگرام
   چگونه هشتگ دلخواه خود را در اینستاگرام دنبال کنیم؟

 6. سلام و با تشکر
  اما من نتونستم مخاطبین خود را مشاهده کنم

  1. سلام و احترام؛
   ظاهرا در برخی دستگاه ها این مورد مثل قبل کارکرد نداره منتظر آپدیت جدید هستیم تا اگر راه کار جدیدی ارائه شد در رسانه میزبان فا مگ درج کنیم.

 7. سلام,اینستاگرام من اخرین اپدیت رو داره اما این گزینه نیست,فقط گزینه فیسبوک ظاهر میشه

  1. سلبام واحترام؛
   دو مورد وجود داره در صورتی که قبلا این گزینه رو فعال کرده باشید در دفعات بعدی به شما نمایش داده نمیشه. مورد دوم هم اینکه جدیدا قابلیت همگام سازی مخاطبین ظاهرا کارایی قبل رو نداره.

 8. سلام وقت بخيرمن ازيك ايدى اينستادردوگوشى مختلف استفاده ميكنم ميخاهم بدانم ايامخاطبين من براى گوشى ديگرهم نمايش داده ميشودياخير؟؟؟

  1. سلام و احترام؛
   دقیقا همین مخاطبین و محتوایی که در گوشیتون می بینید با وارد کردن آیدی در گوشی دیگه هم مشاهده میشه.

 9. سلام
  من تو تلگرام وارد اکانت یکی شدم بعد مخاطب ها ک همگام‌سازی شدن مخاطب های همگام سازی شدع وارد مخاطب های گوشیم شدن همراه با شماره الان‌واس من‌خیلی مهمه ک اون فردی ک من وارد اکانتش شدم مخاطب های منو نداشته باشه
  چیکار کنم مخاطب هام از مخاطبین گوشی اون فرد پاک بشن من خروج از اکانت هم زدم حالا ندارم اون اکانتو

  1. سلام روزبخیر؛
   در حال حاضر با چنین شرایطی مخاطبین همگام سازی شدن و در تلگرام شخص وجود دارن.
   قبل از خروج از اکانت می بایست مخاطبین رو از تلگرام حذفشون می کردین.

 10. توتلگرام کسی که مسدود کرده میشه شماره تلفنشو پیدا کرد چون قبلا شماره تلفنشو داشتم پاک شده شمارش چند ماه پیام میدادیم حالا مسدود کرده دنبال شماره تلفنش هستم ایا امیدی هست پیدا بشه؟؟…..؟؟؟؟؟

  1. سلام روزبخیر؛
   در صورتی که شماره ای از مخاطبین تلگرامتون حذف بشه اما ایشون شماره شما رو در تلفنشون ذخیره کرده و پیامی ارسال بشه امکان مشاهده شماره شخص مقابل وجود داره در غیراینصورت خیر. اگر از قبل چتی وجود داشته باشه هم می تونید بررسیش کنید.

 11. سلام من تمامی اقداماتی که برای پیدا کردن مخاطبین گفته بودین رو انجام دادم اما فقط پیدا کردن مخاطبین فیسبوک رو میاره و مخاطبین گوشی رو نمیاره

 12. من با اینکه ایمیل وارد کردم نمیتونم شماره تلفنم رو از اینستاگرام پاک کنم لطفا راهنماییم کنین و مورد دوم اینکه اگه شمارم رو پاک کنم اینستاگرام دیگه مخاطبینم را بهم پیشنهاد نمیده؟

  1. سلام دوست عزیز توی آپدیت های جدید خیلی کم کلا شماره ها پیشنهاد داده میشن و حذف شماره تلفن هم معمولا در حالتی ممکن شده که یه شماره تلفن دیگه وارد کنید.

 13. سلام
  اگرما این گزینه رو فعال نکرده باشیم بازم برای طرف مقابلی که فعال کرده اکانت ما پیشنهاد میشه؟
  واینکه برای مخاطب مشخصه که این اکانت با شماره کیه؟اسمی که باهاش سیو شدیم براش قابل رویته؟

 14. سلام این گزینه connect contact برای مندنمیاد باید چیکار کنم؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

  1. سلام دوست عزیز این گزینه دیگه منسوخ شده و برای شما به صورت دقیق لیست شماره های شما رو نمیاره

 15. اگر مخاطب ما با اسم ‌مستعار در اینستاگرام باشه چور باید فهمید که اون کدام
  مخابه؟؟؟

  1. سلام دوست عزیز نمیشه چنین چیزی رو به صورت مشخص گفت

 16. سلام
  ببخشید من وقتی وارد صفحه ی اینستاگرام میشم روی صفحه میاد به اینستاگرام خوش آمدید و یافتن دوستان در فیسبوک چه کار کنم از روی صفحه بره و گزینه یافتن دوستان هم غیرفعال باشه؟

  1. سلام دوست عزیز خوب شما اکانت ساختید و اصولا باید چنین صفحه ای برای شما بیاد چند نفر رو فالو کنید این صفحه محو میشه

 17. سلام خسته نباشید من گزینه مربوط به همگام سازی رو فعال کردم اما تو بخش discover peapleگزینه connect to contact نشان. داده نمیشه و اینکه الان که این گزینه رو فعال کردم چطور میتونم اکانت اینستاگرام مخاطبانم رو ببینم ؟

  1. سلام و احترام؛
   در نسخه های جدید ظاهرا چنین امکانی در دسترس نیست باید منتظر آپدیت های بعدی باشیم.

 18. سلام.وقتتون بخیر
  میشه فهمید شخصی که شمارشو دارم, چندتا اکانت اینستا داره؟
  با یک شماره چندتا اکانت اینستا ساخته؟

 19. سلام
  وققتون بخیر
  این راهکار که گویا جواب نمیده
  من هم امتحان کردم و نشد
  آیا روشی هست که بتونم یک آی دی رو از طریق شماره تلفن پیدا کنم
  ممنون میشم کمک کنید
  قبلا برای بازیابی رمز هم که با شماره سرچ میکردی اکانت میومد بالا ولی گویا این روش هم دیگه کار نمیده

 20. سلام خسته نباشید ببخشید من وقتی وارد قسمت Discover People میشم فقط مخاطبین فیسبوک رو میاره من نمیتونم به مخاطبین موبایلم دسترسی پیدا کنم

 21. سلام. من با ایمیل اکانت اینستاگرام ساختم. ولی اینستاگرام یک ماه اکانت من رو قفل کرد. بعد لز یک ماه واسه باز کردن اکانت شماره تلفن خواست. آیا به مخاطبینم پیام میره که من با این خط اکانت ساختم؟ البته الان در قسمت ادیت پروفایل فقط آدرس ایمیلم هست و کادر شماره موبایل خالیه.

 22. با سپاس از پاسخگوییتون
  البته عد یک ماه که قفل بود و از من شماره موبایل خواست که وارد کنم. من شماره موبایل وارد کردم ولی الان قسمت شماره موبایل خالیه. وقتی شماره موبایل وارد کردم ا این حال باز هم به مخاطبین پیام ارسال نمیشه؟

  1. راستش اینستاگرام این موضوع رو که کسی وارد اینستاگرام میشه با شماره تلفن و نوتیفیکیشن بیاد رو حذف کرده بود ولی بازم به صورت 100درصد نمیشه گفت که نوتیفیکشن برای اشخاص نمیره.

 23. من اين كارو كردم حالا پيجايي كه جزو مخاطبينم هستن رو از كجا پيدا كنم

  1. سلام و احترام؛
   اکانت های ساخته شده با شماره تماس های مخاطبین از طریق اینستاگرام به صورت خودکار به شما نمایش داده خواهند شد.

 24. اگه مخاطبین رو همگام سازی کنیم راهی هست که بعد از پیدا کردن مخاطبمون دوباره همگام سازی رو غیر فعال کنیم ؟ 😅😂

  1. با سلام دوست عزیز
   بله. این امکان برای شما وجود دارد. در همین راستا می توانید مقاله چگونه مخاطبین گوشی را در اینستاگرام پیدا کنیم؟ را مطالعه نمایید و بعد از دنبال کردن مراحل عنوان شده به جای فعال کردن گزینه آن را غیرفعال کنید.
   موفق و پیروز باشید

  2. سلام وقت بخیر ببخشید توی اکانت یه نفر در قسمتی که توی مستطیل مینویسه پیام و دنبال کردن یه قسمت دیگه هست نوشته مخاطب میخواستم بدونم یعنی چی؟!

   1. سلام و احترام؛
    در اینستاگرام قابلیتی وجود دارد که اگر مخاطبین تلفن همراه شما دارای اکانت اینستاگرام باشند به شما معرفی خواهند شد.

 25. سلام من میخوام فردی اینستام رو پیدا نکنه چون من پیج از خواننده موردعلاقم فیلم میذارم و میگه طرقدار اینا نباش و اینا بد آموزش ندارن چیکار کنم که اصلا اصلا پیجم رو پیدا نکنه؟

  1. با سلام صبا عزیز
   شما می توانید پیج شخص مورد نظر را بلاک کنید.
   موفق و پیروز باشید

 26. سلام، معمولا شماره ما حداقل در دفترچه تلفن صد نفر هست، اگر اونها این گزینه رو روشن کنن مطمئنا آی دی ما را پیدا میکنن، هرچند آی دی ما فیک ومستعار باشد ولی دوستان واقوام باترفند حذف مخاطبین بصورت یکی یکی درنهایت آن آی دی فیک ما را با شماره خودمان مچ می‌کنند وپیدا میکنند،بنده میگم بهترین راه فقط استفاده ایمیل است، آیا تایید می‌فرمایید؟ ممنون

 27. سلام این روش ها تو اینستا جدید هم کاربرد داره؟
  بعد من میرم شمارم رو تو اینستا حذف کنم نمیشه چرا چی باید بزنم؟

 28. سلام خانم طبق گفته دوستان و بررسی خودم قابلت مشاهده مخاطبین داخل اینستا حذف شده و امکان مشاهده وجود ندارد

 29. سلام
  یک روش بهم بگید
  من یک شماره مخصوص دارم
  آی دی اینستا این شخص رو می‌خوام
  باید چکار کنم ؟

  1. سلام و احترام؛
   متاسفانه راهکار دیگری جز اموزش فعلی وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا