شبکه های اجتماعی

حل مشکل دریافت نکردن ایمیل از اینستاگرام

ثبت ایمیل در اینستاگرام یکی از اقدامات بسیار مهمی است که در مرحله اول و هنگام ثبتنام در این شبکه مجازی باید در نظر بگیرید. در زمان هایی که رمز عبور خود را فراموش می کنید یا اکانت شما هک شده است از طریق همین ایمیل می توانید آن را بازیابی کنید حالا فرض کنید در خصوص ثبت ایمیل در اینستاگرام اقدام نکرده باشید و چه فاجعه ای رخ می دهد؟ در چنین شرایطی ممکن است اکانت خود را برای همیشه از دست بدهید. از طرفی برخی کاربران ایمیل صحیحی وارد نکرده اند و با مشکل دریافت نکردن ایمیل از اینستاگرام مواجه هستند. در چنین شرایطی نیز باید در راستای حذف ایمیل از اینستاگرام و ثبت ایمیل جدید اقدام کرد. خب حالا از کجا بفهمیم چه ایمیلی به اینستاگرام دادیم؟ ایمیل اینستاگرام کجاست؟ دلیل عدم دریافت کد اینستا در ایمیل چیست؟ در این مقاله آموزشی از میزبان فا مگ به تمامی این سوالات پاسخ داده ایم. اگر اکانت شما برایتان مهم است همین حالا وضعیت ایمیل اینستاگرام خود را بررسی و آن را تایید کنید تا در صورت بروز مشکل قادر به بازیابی اکانت خود باشید.

عدم دریافت ایمیل در اینستاگرام

مشکل تایید نشدن ایمیل در اینستاگرام یکی دیگر از موارد رایجی است که کاربران گزارش می کنند. رد شدن ایمیل شما در دو صورت رخ می دهد:

 • گام اول: اولین حالت وارد کردن ایمیل به صورت نادرست می باشد. که در ادامه در عناوین 1 تا 6 به آن اشاره خواهیم کرد.
 • گام دوم: دلیل رد شدن ایمیل اینستاگرام این است که ایمیل تایید یا همان confirmation که از سمت اینستاگرام برای شما ارسال شده را هنوز تایید نکرده اید. در چنین شرایطی می توانید ایمیل خود را تغییر دهید یا مجددا ایمیل تایید را دریافت کنید.

گام 1: چرا اینستاگرام ایمیل رو قبول نمیکنه؟

دلایل متعددی برای دریافت نکردن ایمیل از اینستاگرام مطرح است و عمدتا وجود اشتباهات رایج نوشتاری به عدم ثبت ایمیل در اینستاگرام یا مشکل تایید نشدن ایمیل منجر می شود. در ادامه به رایج ترین اشتباهات هنگام ثبت ایمیل اینستاگرام می پردازیم که با یک بررسی کلی و بازبینی ممکن است متوجه اشتباه خود شوید که در ادامه به شرح مفصل هر کدام خواهیم پرداخت. بررسی نکات زیر در عدم دریافت کد اینستا در ایمیل می تواند بسیار کمک کننده باشد:

 • وارد کردن www در ابتدای ایمیل به عنوان مثال: [email protected] که شکل صحیح آن [email protected] می باشد.
 • ساخت دو اکانت اینستاگرام با یک ایمیل
 • چک نکردن تمامی قسمت های ایمیل از جمله قسمت Spam و Junk (در این حالت ایمیل در بخش دیگری جز اینباکس دریافت شده)
 • درج ایمیل با کارکتر های اشتباه یا همان اشتباه تایپی
 • تایید نکردن ایمیل هنگام ثبت ایمیل در اکانت اینستاگرام
 • استفاده از نسخه های غیر رسمی اینستاگرام
 • وارد کردن اکانت در برنامه های فالوور گیر، آنفالوور و …

1- ایمیل اینستاگرام کجا دریافت می شود؟

یکی از اشتباهات رایج کاربران چک نکردن تمامی قسمت ها و پوشه های ایمیل از جمله پوشه Spam ایمیل است. ممکن است ایمیل ارسالی از سمت اینستاگرام در پوشخ اینباکس دریافت نشود! برای اطمینان از اینکه ایمیل برای شما ارسال شده یا نه زمانی که به ایمیل خود مراجعه می کنید پوشه های Spam و Junk یا Trash را هم بررسی کنید.

حل مشکل عدم دریافت ایمیل اینستاگرام

ممکن است مشکل دریافت نشدن ایمیل اینستاگرام یک سوء تفاهم باشد و در حقیقت ایمیل را در بخش دیگری دریافت کرده باشید. 😀

2- بررسی مشکل تایید نشدن ایمیل در اینستاگرام

مورد بسیار مهمی که باید به آن دقت داشته باشید این است که آیا ایمیل صحیحی در اینستاگرام ثبت کرده اید؟ وجود اشتباهات تایپی، نگارشی و موارد این چنینی از علل رایج دریافت نکردن ایمیل از اینستاگرام است. پس در اولین گام می بایست فرمت کلی ایمیل خود را بازبینی کنید. یکی از اشتباهات رایج کاربران این است که در ابتدای آدرس ایمیل خود www درج می کنند. اگر در ابتدای ایمیل خود www وارد کرده باشید با مشکل تایید نشدن ایمیل در اینستاگرام و عدم دریافت ایمیل تاییدیه مواجه خواهید شد. در تصویر زیر نمونه ای از این اشتباه را مشاهده می کنید:

رفع مشکل دریافت نکردن کد اینستاگرام در ایمیل

برای رفع این مشکل باید ایمیل خود را تصحیح کنید. حتما می پرسید ایمیل اینستاگرام کجاست؟ چطور آن را اصلاح کنیم؟ در قسمت Edit Profile می توانید به ثبت ایمیل در اینستاگرام بپردازید که در ادامه در گام دوم همین مقاله به شرح مفصل این موضوع پرداختیم و می توانید آدرس صحیحی در این قسمت درج کنید.

3- ثبت ایمیل در اینستاگرام

در صورتی که آدرس ایمیل اشتباهی در اینستاگرام درج کرده باشید طبیعی است که هیچ کد تایید و ایمیلی از سمت اینستاگرام دریافت نکنید! اگر ایمیل خود را با کاراکتر اشتباه در قسمت ایمیل اینستاگرام وارد کرده باشید دیگر راهی برای بازگردانی اکانت و دریافت کد تایید ندارید و تنها راه شما شاید این باشد که بتوانید همان ایمیل را ساخته و از طریق آن کد تایید خود را دریافت کنید یا اینکه از طریق همین آموزش، آدرس ایمیل خود را تغییر دهید و سپس بر اساس روش 4 آن را تایید کنید. البته اگر به اکانت خود دسترسی دارید!

4- تایید ایمیل اینستاگرام

اشتباه رایج دیگر تایید نکردن ایمیل هنگام وارد کردن آن در اکانت اینستاگرام می باشد. بسیاری از افراد زمانی که ایمیل خود را در اینستاگرام وارد می کنند فراموش می کنند که باید به ایمیل خود مراجعه کرده و ایمیل ارسال شده از طرف اینستاگرام را تایید کنند.

ایمیل تایید اینستاگرام

توصیه می کنیم در صورت ثبت ایمیل در اینستاگرام و صحیح بودن آن، یکبار اینباکس ایمیل خود را بررسی نموده و در صورت دریافت لینک آن را تایید کنید. در صورتی که ایمیل خود را تغییر دادید، ایمیل تایید را دریافت کرده بودید یا این لینک منقضی شده بود در اکانت ابنستاگرام دکمه نارنجی رنگ confirm email address را لمس کنید.

تایید ایمیل اینستاگرام

مجددا لینک یا کد تاییدی برای شما ارسال می شود که می بایست روی لینک کلیک نموده یا کد تایید دریافتی را در فیلد اینستاگرام خود درج کنید.

حتما می پرسید از کجا بفهمیم چه ایمیلی به اینستاگرام دادیم؟ و چطور نسبت به ثبت ایمیل در اینستاگرام یا حذف و تغییر آن اقدام کنیم؟ در گام دوم از همین مقاله روش بررسی ایمیل اینستاگرام را مورد بررسی قرار داده ایم.

5- مسدود شدن توسط اینستاگرام

یکی دیگر از اشتباهات بزرگی که اشخاص انجام می دهند استفاده از نسخه های غیر رسمی اینستاگرام است با اینکار ممکن است تحت خطرات زیر قرار بگیرید:

در اولین گام برنامه های جانبی و ربات های متصل به اینستاگرام مثل فالوور گیر، برنامه های شناسایی آنفالو کننده ها و… را غیرفعال کنید سپس ایمیل خود را مطابق با راهنمای شماره 4 مجددا معرفی و تایید نمایید.

حل مشکل عدم دریافت ایمیل اینستاگرام

6- ساخت دو اکانت اینستاگرام با یک ایمیل

یکی از اشتباهات بزرگ کاربران ساخت دو اکانت اینستاگرام با یک ایمیل است. اینکار باعث می شود اینستاگرام شما را به عنوان ربات شناسایی کند و یکی از اکانت های شما را حذف نماید. از طرفی تشخیص داده نمی شود که این ایمیل مربوط به کدام اکانت شما است.

برخی مواقع IP شما منجر به عدم دریافت کد اینستا در ایمیل می شود! سعی کنید در آخرین مرحله در صورتی که تمامی روش های بالا پاسخگو نبود با برنامه های تغییر آیپی کشور خود را تغییر دهید و دوباره درخواست دهید.

در صورتی که روش های گفته شده برای شما راهگشا نبود می توانید کدهای تایید را از طریق پیامک در تلفن همراه خود دریافت کنید که البته در شرایط فعلی برای برخی کاربران ایرانی به درستی کار نمی کند.

گام 2: از کجا بفهمیم چه ایمیلی به اینستاگرام دادیم؟

در صورت تمایل به حذف ایمیل از اینستاگرام یا ثبت ایمیل جدید می توانید از بخش Edit Profile اکانت خود اقدام کنید. حتما می پرسید اصلا ایمیل اینستاگرام کجاست؟ از کجا بفهمیم چه ایمیلی به اینستاگرام دادیم؟ چطور ایمیل را تغییر دهیم یا آن را بررسی کنیم؟ در صورتی که تمایل داشته باشید آدرس ایمیل جدید معرفی کنید، کد تایید جدید دریافت کنید یا اصلا صحت ایمیل خود را بررسی کنید می بایست مراحل زیر را دنبال نمایید:

 1. همان طور که ذکر شد ابتدا بر اساس عناوین قبلی باید بررسی کنید که آدرس ایمیل صحیح، معتبر و بدون www در اکانت اینستاگرام خود درج کرده باشید اما در خصوص رفع مشکل تایید نشدن ایمیل در اینستاگرام می بایست مراحل زیر را دنبال کنید:
 2. به برنامه اینستاگرام مراجعه کرده و قسمت Edit Profile را لمس کنید.حل مشکل عدم دریافت ایمیل اینستاگرام
 3. سپس گزینه Personal information Setting را انتخاب کنید.حل مشکل عدم دریافت ایمیل اینستاگرام
 4. ایمیل خود را در قسمت ایمیل آدرس E-mail Address مشاهده می کنید. در ابتدا بررسی کنید که این ایمیل مطابق با توضیحات قبلی صحیح و بدون ایراد وارد شده باشد.
  در صورت تمایل به حذف ایمیل از اینستاگرام یا ثبت ایمیل در اینستاگرام می توانید فیلد Email Address را لمس کنید سپس ایمیل صحیح را وارد نمایید.
 5. اکنون به منظور ثبت ایمیل در اینستاگرام تیک آبی بالا سمت راست را لمس کنید.حل مشکل عدم دریافت ایمیل اینستاگرام
 6. حالا برای دریافت کد تایید و حل مشکل تایید نشدن ایمیل در اینستاگرام دکمه نارنجی رنگ confirm را لمس کنید.
 7. در مرحله بعدی باید به ایمیل خود بروید و ایمیلی که از سمت اینستاگرام برای شما ارسال شده را باز کنید و آن را تایید کنید.

🔴⚫ نکته: اگر به هر دلیلی تمایل به دیلیت اکانت اینستاگرام داشتید، می توانید مقاله دیلیت اکانت اینستاگرام به همراه ویدیو آموزشی را مطالعه نمایید.

ثبت ایمیل در اینستاگرام یکی از اقدامات بسیار مهم در خصوص استفاده از این شبکه اجتماعی است. در صورت اشتباه وارد کردن ایمیل یا تایید نکردن ایمیل ممکن است با مشکلات متعددی از جمله عدم بازیابی رمز عبور، عدم بازگردانی اکانت در صورت هک شدن، عدم دریافت کد اینستا در ایمیل و… مواجه شوید. پس اگر حساب ایسنتاگرامتان مهم است سریعت و بدون وقفه می بایست ایمیل خود را تایید کنید تا در صورت بروز مشکل قادر به بازیابی اکانت بوده و آن را از دست ندهید. حتما می پرسید از کجا بفهمیم چه ایمیلی به اینستاگرام دادیم؟ ایمیل اینستاگرام کجاست؟ در این آموزش چگونگی حذف ایمیل از اینستاگرام و ثبت آدرس جدید و همچنین رفع مشکل دریافت نکردن ایمیل از اینستاگرام را مورد بررسی قرار دادیم. بدین ترتیب علاوه بر بالا بردن سطوح امنیتی اکانت، در مواجه با مشکلات احتمالی یک راه بازگشت خواهید داشت.

آموزش رایگان اینستاگرام

داوود صادقی

داوود سال هاست که به تکنولوژی علاقه مند شده و به فعالیت در شبکه های اجتماعی و تولید محتوای اصولی مطابق با الگوریتم های روز روی آورده، او سابقه خوبی در زمینه بلاگری در اینستاگرام دارد.

نوشته های مشابه

‫52 دیدگاه ها

 1. من ایمیل های وریفای اینستاگرامم میاد اس ام اس وریفایش میاد ولی برا ریست پسوردم نمیاد

 2. سلام من پسورد اینستاگرامم رو تغییر دادم بعد از حسابم خارج شدم‌ پسودم یادم نمیاد ولی پیام به ایمیلم نمیاد از اینستاگرام تا رمز رو تغییر بدم میشه کمک کنید

  1. سلام و احترام؛
   در مراحل بازیابی رمز اینستاگرام این امکان وجود دارد که تعیین نمایید که لینک مربوطه روی شماره تلفن همراه شما به صورت پیامک دریافت گردد. برای این منظور پیشنهاد می گردد آموزش زیر را دنبال نمایید:
   >بازیابی رمز اینستاگرام

  2. سلام عرص ادب بنده گوشی قبلیم گم کردم تو گوشی جدید نمیتونم بیارم پیجمو ایمیلم موبایلم همه هستن و در دسترس هستن حتی از پیج برام اعلان میاد به همون ایمیل ولی کد به تلفنم و بازنشانی به ایمیلم نمیاد کمکم کنید لطفا

  3. با سلام
   من گوشیمو دزدیدن ازم
   حالا نمیتونم وارد پیام بشم همه چی رو فراموش کردم لطفا کمکم کنیو

   1. سلام و احترام؛
    چنانچه به ایمیل خود دسترسی دارید می توانید به کمک قابلیت فراموشی رمز عبور اینستاگرام، در خصوص بازیابی رمز و ورود مجدد اقدام کنید.

 3. سلام
  وقت بخیر
  کسی باگوشی LG وارد پیج من شده و زده بوده اکتیویتی ۳ روز پیش ! گوشی خودم سامسونگه
  تمام ورود و خروجها و تغییر رمزها توسط خودم به ایمیلم اطلاع داده شده ، حتی با گوشی دوستم که شیائومی هست یا با pc وارد شدم اینستاگرام از طریق ایمیل اطلاع به من اطلاع داده که مثلا فلان گوشی در فلان تاریخ وارد شد ، اما اون گوشی که ۳ روز پیش بوده حتی توی ایمیلمم اطلاع داده نشده ! ممکنه در قسمت اکتیویتی که من گوشی LG دیدم ، اشتباهی رخ داده باشه ؟ در واقع میخوام بگم ممکنه واقعا کسی وارد نشده باشه ؟

 4. سلام خسته نباشید من میخوام از طرف ایسنتا هیچ اینیلی دریافت نکنم،یعنی میخوای جلوی توی inbox ام هیچ ایمیلی از طرف اینستا نداشته باشم میشه کمک کنید

 5. سلام خسته نباشید،واسه من موقع ورود به اینستاگرام ارور تغییر رمز میده،برای تغییر رمز میگه کد به ایمیل ارسال میشه ولی هیچ ایمیلی برام نمیاد.چون ایمیلم رو با www واردکرده بودم،شماره تلفن نداده بودم و حساب فیس بوکم هم به حساب اینستای دیگه ای وصله.آیا حالا راهی برای بازگردوندن حساب یا اصلاح ایمیل بدون رفتن به داخل حساب وجود داره؟ممنون میشم راهنماییم کنید🙏🏻🌷

  1. سلام و احترام؛
   شما می توانید زمان ورود به پیج خود مراحل زیر را دنیال نمایید و درخواستی مبنی بر عدم دسترسی به ایمیل و شماره تلفن خود ارسال کنید:
   سپس گزینه اول یعنی “رمز عبور خود را فراموش کرده ام و امکان ریست آن را ندارم” را انتخاب کنید. در گام بعدی از شما سوال می شود که در پیج خود تصویری پست کرده اید یا خیر و در نهایت یک ادرس امیمیل از شما درخواست خواهد شد و مابقی مراحل از طریق ایمیل دنبال می شود.

 6. سلام و خسته نباشید من پسورد پیج مو فراموش کردم و وقتی میزنم ارسال پیامک برای باز نشانی برام پیامکی نمیفرسته و وقتی هم دریافت از طریق ایمیل میزنم میزنه لینک ارسال شد ولی به ایمیل خودم نمیاد به یه حساب دیگه میره انگاری

 7. با سلام من گذرواژه اینستاکرامم را تغیر دادم
  و هربار کا گذینه فراموشی رو میزنم پیام ارسال ایمیل را از طریق اینستا درج پیشود ولی هیچ گونه ایمیلی مبنی بر ان دریافت نمیکنم لطفا راهنماییم کنیم ممنون میشن

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   حتما مطمئن شوید که ایمیل درج شده روی حساب خود را بررسی میکنید و همچنین سایر بخش های ایمیل جز اینباکس را چک نمایید.
   در این زمینه می توانید آموزش تصویری زیر را نیز دنبال نمایید:
   آموزشی بازیابی رمز اینستاگرام

 8. سلام هرکاری میکنم کدی که از اینستا میاد اصلا تو جیمیلم نمیاد یا لینکی که به شمارم میاد نمیره داخلش چکار کتم؟

 9. سلام من گوشیمو عوض کردم اینستارو روش نصب کردم ولی گوشیم مشکل پیدا کرد مجبور شدم راستش کنم از اون وقت نتونستم پیج قبل اینستارو بیارم رمزشو یادم رفته وقتی پیجمو پیدا میکنم که فراموش کردن رمزو بزنم نوشته نمی‌توانید رمز را تغییر بدید ارسال ایمیلم که میزنم ایمیلی برام نمیاد کمک گرفتنم میزنم میگه از طریق گوشی قبلی رمز را عوض کنید گوشی قبلیمم شکسته تصویر نداره ممنون میشم کمکم کنید

 10. سلام وقت بخیر اینستا من دچار قفل موقت شده است و وقتی وارد اینستا میشم از من کد ۶رقمی از جمیلی که موقع ساخت لود میخواهد اما ادرس جمیل را ندارم و حتی اینستا به من اجازه تغیبر جمیل نمیدهد و بلا فاصله بعد ورود ارور قفل موقت میدهد..

 11. سلام وقت بخیر
  سئوال در رابطه با برگشتن پیج اینستا داشتم
  من دیروز وارد برنامه دانلود استورے شدم و متاسفانه حسابم هڪ شد و از دسترس خارج شده وقتے که وارد مے شم نام کاربرے و رمز عبورم رو مے زنم و بعد پیام میاد که کد امنیتے به ایمیلم ارسال شد (شماره ثبت نکردم داخل حساب )
  پیام میاد که کد رو وارد کنید اما براے ایمیل هیچ رمزے نمیاد از دیروز تا الان چندین با تکرار کردم از راه هاے مختلف آکا متاسفانه نیومد
  رمز پیج هم عوض کردم ولے باز مشکل حل نشد
  مے تونین راهنماییم کنین چطور پیجمو برگردونم خیلے مهمه برام
  تشکر

 12. سلام خسته نباشید. من میخوام آدرس ایمیل اینستاگرامم رو تغییر بدم چون الان برای من پیام اومده که اینستام قفل شده و به تایید اطلاعات شخصی نیاز داره و کد شش رقمی به آدرس ایمیلی میاد که من الان اصلا بهش دسترسی ندارم رمزشم نتونستم بازیابی کنم الان نمیتونم اینستامو باز کنم چون اصلا بالا نمیاد الان چطوری میتونم ایمیلمو و تغییر بدم که کد به این ایمیل بیاد.؟؟؟

  1. سلام و احترام؛
   متاسفانه در حال حاضر امکان تغییر اطلاعات وجود ندارد شما در صفحه لاگین می توانید روی گزینه get help ضربه بزنید و از طریق بخش پشتیبانی اعلام کنید که به ایمیل خود دسترسی ندارید.

 13. سلام من عکس از خودم توی پیجم دارم ولی بازم عکس ازخودم میدم اجازه ورود نمیده لطفا راهنماییم کنید

  1. سلام روزبخیر؛
   بعد از ارسال تصویر می بایست منتظر بمانید تا نتیجه از طریق ایمیل خدمت شما ارسال گردد.

 14. سلام وقت بخیر.اینستاگرامم رو امنیت چندمرحله ای کردم پسوردشو عوض کردم.الان میخوام وارد اینستام بشم نه رمزش یادمه نه کدهای پشتیبان گیری یادم میاد.نه ب جیمیلم ونه ب موبایلم پیام هم نمیاد.باید چیکارکنم

 15. سلام روز بخیر گوشی من سوخت یه گوشی جدبد خریدم با گوشی جدید میخام ایسنتا وصل شم اما گذرواژه رو قبول نمیکنه میگه به ایمیلتون گذرواژه جدبد ارسال کردیم اما چیزی ارسال نشده اسپم و سطل زباله هم چک گردم چیزی نیومده چیکار باید بکنم؟

 16. سلام خانم اسماعیلی ممنون میشم جواب مشکل من را بدین.
  من با ایمیلم سه تا اکانت اینستاگرام داشتم که دوتاش کاری بود و یکی مال خودم بود و با شماره موبایل و ایمیل هم کانفرم شده بودم بخاطر شرایط فعلی و استفاده از وی پی ان هم لوکیشن را بسته بودم که تشخیص ربات داده نشه اما به صورت ناگهانی اکانت اصلی خودم با مشکل مواجه شده و در حال حاضر یک هفته میشه که دارم تلاش میکنم تا کد ایمیل برای من اصلاح بشه و پیجم را بازیابی کنم اما هیچ کدی ارسال نمیشه حتی تو اسپم هم چک کردم اما هیچ کدی ارسال نمیشه ،گزینه اپدیت ایمیل هم چک کردم و همون ایمیل اولی را وارد کردم اما مشکلم برطرف نمیشه و واقعا نمیدونم دیگه چه راهی هست ،ممنون میشم کمکم کنین🙏🏻

  1. دوتا اکانت دیگر بدون مشکل هستن و فقط اکانت اصلی که در ابتدا باز کردم دچار این مشکل شده

  2. سلام و احترام دوست عزیز؛
   حتما مطمئن شوید که ایمیلی که روی اکانت ثبت شده با ایمیلی که چک می کنید یکی باشند چنانچه مشکل همچنان پاربرجاست مستقیما از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید:
   help.instagram.com/contact/1652567838289083

    1. سلام و احترام؛
     پاسخ به این فرم از طریق ایمیل صورت میگیرد. اصولا تا 48 ساعت بعد از ارسال فرم ایمیلی مبنی بر بررسی اکانت و ارسال اطلاعات دریافت خواهید نمود.

     1. سلام خانم اسماعیلی عزیز دو روز هست فرم را پر کردم وارسال کردم ولی ایمیلی برایم نیومده ممنون میشم اگر کمکم کنید

     2. سلام و احترام؛
      تمامی بخش های ایمیل را بررسی نمایید اگر ایمیلی دریافت نشد مجددا فرم را ارسال نمایید.

  3. سلام ، وقت تون بخیر
   دقیقا بنده هم همین مشکل رو دارم
   حتی ایمیل اکانت های فعالم رو تغییر دادم تا شاید کد برام فرستاده بشه اما هیچ ایمیلی دریافت نمیکنم!
   و با کدی که برام پیامک میشه هم اصلا وارد پیجم نمیتونم بشم

 17. سلام
  من گوشی جدید گرفتم گوشی قبلیم دسترسی ندارم رمزم اینستارو فراموش کردم،الان هر کاری میکنم اینستا برام ایمیل پسوردو نمیفرسته به مرحله فرستادن میگه ایمیل فرستاده شد ولی وقتی میرم چک میکنم هیچ ایمیلی برام نرسیده از اینستا

  1. سلام و احترما؛
   متاسفانه ارسال لینک های بازیابی رمز عبور با اختلال مواجه است و حتما باید چندین مرتبه این مورد را امتحان کنید تا بالاخره ارسال گردد.
   (این مورد تست شد لینک دریافت می شود اما با تاخیر)

 18. سلام و احترام خانم اسماعیلی عزیز نمیتونم وارد پیچ اینستام بشم میزنه حساب شما به دلیل نقض شرایط اینستاگرام غیر فعال شده است ممنون میشوم پیج منو بازیابی کنید

  1. سلام و احترام؛
   چنانچه فرم مربوطه را ارسال فرمودید منتظر باشید نتیجه آن از طریق ایمیل خدمتتان ارسال خواهد شد.

 19. سلام و عرض ادب و احترام خدمت خانم اسماعیلی عزیز
  فرمودید فرام تکمیل کنم و ارسال کنم این کار را طی 5روز روزی 2بار انجام دادم ولی متاسفانه ایمیلی برایم نیومد حتی ایمیل را چک کردم کامل ممنون میشم اگر کمکم کنید با سپاس از لطف و محبت شما مهربانی گرانمهر وعزیز

  1. سلام و احترام؛
   یکبار ارسال فرم کافیست. سپس منتظر بمانید تا اکانت شما بررسی گردد.

   1. سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما مهربانی گرانمهر وعزیز خانم اسماعیلی منتظر ایمیل ماندم ولی خبری نشد دو هفته میشه ممنون میشم اگر کمکم کنید

    1. سلام و احترام؛
     این مورد به تصمیمات اینستاگرام بستگی دارد که پیج شما بررسی سپس در خصوص رفع تعلیق آن تصمیم گیری شود و راهکار خاص دیگری وجود ندارد….

     1. خواهش میکنم. پیروز و موفق باشید.

 20. سلام وقت بخیر من پیج گرفتم میخوام ایمیلشو عوض کنم اینستا میگه تا چند روز دیگه به تنظیمات خاصی دسترسی دارید یه مشکلم اینه میترسم طرف از طریق ایمیلش برش نداره میشه کمکم کنید

 21. سلام من ایمیلم را در اینستاگرام درست وارد کردم، اونم تشخیص میده
  ولی لینک بازیابی رمز را به ایمیلم نمیفرسته و شماره ای که ثبت کرذم هم نمیشناسه!؟ چه کنم
  ایمیل میزه
  میگه پیوندی به ایمیل شما ارسال شد
  ولی لینکی دریافت نمیکنم
  همه جای ایمیل هم بررسی میکنم
  ولی ایمیلی نیست
  دلیلش چی هست!؟
  ممنون میشم راهنمایم کنید

 22. با عرض سلام و ادب،یه چندوقتیه اینستاگرام فیشم کرده و با اینکه ایمیلم هم درست وارد کردم ولی کد تاییدی برای بنده ارسال نمیکنه برخی میگن شاید بخاطر اینکه از ایمیل یاهو استفاده کردم این اتفاق افتاده و اگر جیمیل بود این مشکل رخ نمیداد چندماهه هم مدام دارم به ایمیل اینستاگرام پیام میدم ولی کسی پیگیری نمیکنه راهی هست اکانتم رو برگردونم آیدی و رمزش رو دارم و ایمیلم هم فعاله و بهش دسترسی دارم ولی کد رو برام ارسال نمیکنه و نمی تونم به اکانت اینستاگرامم دسترسی داشته باشم ممنون میشوم کمک بفرمایید

 23. سلام خانم اسماعیلی خسته نباشید من اینستاگرام پیجمادوعامیلتی کردم و گوشیماریست کردم دیگه نتونستم باشمارم واردپیجم بشم ایمیل هم هرچی زدم پیام نیومدبایدچیکارکنم😭😭

 24. سلام خانم اسماعیلی. ممنون که وقت میذارید و مشکل کاربران رو حل میکنید

  پسورد اکانت اینستاگرامی که ساختیم رو فراموش کردیم. برای این اکانت فقط ایمیل ثبت شده و ایمیل هم رو هاست و دامنه خودمون هست و جیمیل نیست. با اینکه اینستاگرام اعلام میکنه لینک ریست ارسال شده، ولی این اتفاق نمیفته. حتی هاست رو از ایران به آلمان تغییر دادیم اما بی تاثیر بود. در این زمینه میتونید راهنماییمون کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا