شبکه های اجتماعی

حذف اکانت واتس اپ برای همیشه

پیامرسان واتساپ به دلیل قابلیت هایی که ارائه می دهد و همچنین به دلیل سهولت در استفاده به یکی از اصلی ترین انتخاب های افراد در سراسر جهان تبدیل شده است. گاهی نیز افراد برای آشنایی پیدا کردن با این برنامه و نحوه عملکرد آن اقدام به نصب واتس اپ روی گوشی های تلفن همراه می کنند. اما به طور قطع نصب این برنامه کاربردی روی گوشی تلفن همراه به این معنا نیست که شما باید آن را انتخاب کنید. گاهی نیز ممکن است بعد از استفاده از این پیامرسان بنا به دلایل مختلفی مثل تغییر شماره یا تغییر تلفن همراه تمایل داشته باشید حساب کاربری خود را به صورت کامل حذف نمایید. خوشبختانه حذف اکانت واتس اپ در مقایسه با بسیاری از اپلیکیشن های دیگر ساده است و شما به راحتی و با دنبال کردن چند مرحله ساده می توانید اکانت واتساپ خود را به صورت کامل حذف نمایید. در این مقاله از میزبان فا مگ تصمیم داریم نحوه حذف کامل اکانت واتس اپ را به شما آموزش دهیم. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

موضوعاتی که در این مقاله به آنها پرداخته خواهد شد، به شرح ذیل است:

امکان حذف کامل اکانت واتس اپ

نحوه حذف اکانت واتس اپ یکی از اقداماتی می باشد که ممکن است توسط بسیاری از افراد مورد سوال قرار بگیرد. چرا که معمولاً بعد از تغییر شماره یا تلفن همراه یا حتی در شرایط فورس و در زمانی که گوشی تلفن همراه خود را گم کرده اید، نیاز پیدا می کنید تا اکانت واتساپ خود را به صورت کامل حذف نمایید. خوشبختانه واتساپ در آپدیت های اخیر خود شرایطی را فراهم کرده تا بتوانید به صورت مستقیم و از طریق خود برنامه حساب کاربریتان را حذف نمایید. در نتیجه شما می توانید به راحتی حساب خود را دلیت نمایید.

اما موضوعی که قبل از داشتن هرگونه اقدامی در خصوص دلیت کردن اکانت واتساپ باید در نظر داشته باشید که بعد از حذف کامل به هیچ عنوان امکان بازگردانی حساب کاربری و اطلاعات آن مثل سوابق چت ها، عضویت گروه های مختلف و… میسر نمی باشد. با استفاده از آموزشی که در ادامه ارائه می شود شما می توانید با طی نمودن چند مرحله کلی اکانت واتس اپ خود را حذف نمایید. 🙂

مراحل حذف اکانت واتساپ

در راستای حذف اکانت واتس اپ خود باید مراحل مشخصی را پشت سر بگذارید که در ادامه به صورت گام به گام به آنها خواهیم پرداخت:

 1. در اولین مرحله از فرآیند حذف اکانت واساپ برای همیشه شما باید وارد برنامه Whatsapp نصب شده روی گوشی تلفن همراه خود شوید.
 2. سپس در صفحه اصلی این برنامه، علامت 3 نقطه قرار گرفته در سمت راست صفحه را انتخاب نمایید تا بتوانید منوهای اصلی این برنامه محبوب را مشاهده نمایید.
  نحوه حذف واتس اپ
 3. در میان منوهایی که به شما نمایش داده می شود، به منظور حذف اکانت واتس اپ باید منو Settings را انتخاب نمایید.
  نحوه حذف اکانت واتس اپ
 4. در صفحه مربوط به تنظیمات واتساپ گزینه ای تحت عنوان Account وجود دارد که به شما امکان مدیریت موارد مربوط به حساب کاربریتان را می دهد. در همین راستا شما باید این گزینه را انتخاب نمایید.
  آموزش نحوه حذف اکانت واتس اپ
 5. در صفحه Account گزینه ای تحت عنوان Delete my account وجود دارد که با لمس آن صفحه اصلی مربوط به حذف اکانت واتس اپ به شما نمایش داده می شود.
  حذف کامل اکانت واتساپ
 6. حال در صفحه جدیدی که به شما نمایش داده می شود امکان حذف کامل اکانت واتساپ داده می شود. در بالای صفحه و پیش از اینکه مراحل حذف اکانت واتساپ به شما نشان داده شود، بخشی تحت عنوان Change Number وجود دارد که می توانید به جای حذف کامل حساب کاربری واتساپ خود به کمک آن در راستای تغییر شماره اکانت واتساپ اقدام کنید. اما اگر همچنان تمایل دارید که اکانت واتس اپ خود را حذف نمایید باید در فیلدهای مشخص شده اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. این اطلاعات عبارتند از:
  • نام کشور محل سکونت
  • شماره تلفن حساب کاربری واتساپ شما
  آموزش حذف کامل اکانت واتساپ
  بعد از اینکه فیلدهای عنوان شده را با اطلاعات مناسب پر کردید تنها کافی است دکمه Delete My Account را لمس نمایید تا حساب کاربری شما در واتساپ حذف شود.
  لازم است در نظر داشته باشید زمانی که شما اکانت واتس اپ خود را حذف می کنید، تاریخچه تمامی چت های شما نیز حذف شده و شما از تمامی گروه هایی که در آنها عوض هستید نیز خارج می شوید و امکان بازگردانی اطلاعات حذف شده به هیچ عنوان وجود ندارد.
 7. حال در این مرحله واتساپ از شما می خواهد تا از میان گزینه هایی که نمایش داده می شود، دلیل خود برای حذف اکانتتان را انتخاب کرده و در صورت تمایل نیز پیشنهادتان برای بهبود عملکرد این اپلیکیشن را عنوان نمایید.
  مراحل حذف اکانت واتساپ
 8. بعد از اینکه موارد عنوان شده را اعمال کردید دوباره دکمه Delete My Account را لمس نمایید تا این مرحله نیز پشت سر گذاشته شود.
  مراحل حذف کامل اکانت واتس اپ
 9. حال صفحه جدیدی به شما نمایش داده می شود که در واقع آخرین مرحله مربوط به حذف اکانت واتساپ است. اگر همچنان در خصوص حذف کامل اکانت واتس اپ خود مطمئن هستید تنها کافی است دوباره دکمه Delete My Account را لمس نمایید تا حساب کاربری واتساپ شما به صورت کامل حذف شود.
  مراحل حذف حساب کاربری واتس اپ
 10. بعد از حذف کامل واتس اپ همانند تصویر زیر پیغامی تحت عنوان Your WhatsApp account has been deleted را مشاهده کرده و صفحه ورود به واتساپ به شما نمایش داده می شود که نشان دهنده موفقیت آمیز بودن فرآیند دلیت کردن حساب کاربریتان می باشد.
  حذف حساب کاربری واتس اپ

در این مقاله تلاش ما بر این است تا نحوه حذف کامل اکانت واتس اپ را به شما آموزش دهیم. در نتیجه شما می توانید حساب کاربری واتساپ خود را تنها با چند گام ساده حذف کنید و دیگر نگرانی درباره اطلاعات خود نداشته باشید. چرا که این اطلاعات به صورت کامل از روی سرورهای میزبان واتساپ نیز پاک می شوند و دیگر امکان بازگردانی آن ها به هیچ شکلی وجود ندارد. در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهامی می توانید از طریق بخش دیدگاه های همین مقاله با ما همراه شوید.

آموزش رایگان واتساپ

‫84 دیدگاه ها

 1. با سلام، ببخشید، واتساپ مث تلگرام نیست ک امکان پیام دادن مخاطبین ار بین بره؟ از لیست حذف میشیم ولی میخوام بدونم چطور این امکان وجود داره ک صفحه چتمون بسته بشه برای اونایی ک باهاشون قبلا چت کردیم، من حذف کردم با این مراحل ولی همچنام میتونن بهم پیام بدن ، و این یعنی اگر شخصی ندونه فکر میکنه بلاکش کردم یا تنها پروفایلمو برداشتمو نتم خاموشه،،،، چطور میشه حتی کیبورد رو هم تو صفحه چتمون با اونایی ک قبلا گپ زدیم برداشته شه؟؟؟ امیدوارم منظورمو متوجه شده باشین، (ی جورایی مث دیلیت اکانت تلگرام منظورمه)🤔!! خواهش میکنم جواب بدین😶🙏🏼

  1. اگه یکبار شما رو از صفحه چت شون پاک کنن، بعد اسم شما میره تو لیست کسایی که واتساپ ندارن و باید برای شما دعوت به واتساپ بفرستن

  2. سلام برای منم همین مشکل پیش اومده
   من یک ماهه که واتس آپ کامل حذف کردم و به استناد همین مراحل، دیگه واتس اپ ندارم
   ولی همچنان افراد می تونن بهم پیام بدن و فکر میکنن نتم خاموشه یا ………
   واتس آپ مثل تلگرام نیست که به محض اینکه اکانت حذف کردید واسه مخاطبین گوشیت هم حذف بشه
   متاسفانه اگر مخاطبین صفحه چت شما رو داشته باشن همچنان می تونن واسه اکانت حذف شده هم پیام بدن و این یکی ازاشکالات واتس اپه

  3. اقا واتساپ یه مدت زمانی رو تعیین میکنه تا کاملا اکانتتون پاک بشه اونم بسته به سیاستهای خود واتساپ هست متاسفانه زیر مجموعه های اپ های مثل فیسک بوک-اینستا – واتساپ امکان حذف اکانت های شما رو بصورت فورس(پاکسازی سریع و حذف کامل) نمیدن و زمان میبره پاک بشه اونم احتمالا چون درخواست پاک کردن میدین بعدش میان از اطلاعات شما بک آپ میگیرین تو سروراشون!خنگن یه جورایی
   ولی تلگرام از همون اول از اطلاعات شما به صورت زمانی پشتیبان میگیره و حتی زمانی که فورس پاک کردین کامل پاک میشه و دیلیت اکانت برای طرف مقابل نمایش میده!

   1. یه مقاله رو از جایی کپی کرده نوشته اینجا !! چه انتظاری داری ک سوالت و حالیش بشه

    1. سلام و احترام دوست عزیز؛
     هیچ یک از مقالات میزبان فا مگ یا پایگاه دانش میزبان فا کپی برداری نیستند.
     تمامی مقالات براساس تحقیقات فردی نوشته شده و حین انجام مراحل تصویربرداری می شود. پاسخ اغلب سوالات کاربران نیز در متن وجود دارد. 🌺

  4. سلام و احترام حنانه عزیز؛
   متاسفانه چنین قابلیتی وجود ندارد. و حذف واتساپ مشابه فرایند حذف تلگرام نیست.

 2. سلام مال من اون گزینه آخر رو نداره واتساپمم هم به طور کامل حذف نشده خواهشا کمک کنید واتساپمو بطور کامل حذف کنم خیلی قضیه حیاتیه😭😭😭

  1. سلام و احترام؛
   Delete My Account یک گزینه پیش فرض هستش که در واتساپ معمولی و بیزینس ارائه شده…

 3. منظورشون اینه که داخل گوشی مخاطب ها مشخص بشه که حساب کاربری ایشون پا‌ک شده …در تلگرام بالای صفحه چت به جای نام پروفایل میزنه حساب کاربری حذف شده

  1. سلام من با خط خودم روی گوشیش واتساپ براش نصب کردم الان میخام حذفش کنم به واتساپش هم دسترسی ندارم .میشه کمک کنین؟

 4. 😐من چطوری میتونم پیامای واتساپم رو بدون حدف اکانت غیر قابل بازگردانی کنم؟ اصن ممکنه‌؟

  اگه اکانتم رو کلن حذف کنم دیگه نمیتونم با اون شماره واتساپ نصب کنم ؟؟😐

  1. سلام دوست عزیز شما فقط در صورتی که ایمیل رو واتس اپتون باشه ازش بکاپ بر روی ایمیل گرفته میشه و قابل حذف هست از طریق جیمیل و اگر ایمیل نیست با حذف برنامه بکاپ های گوشی هم حذف میشه اگر خیلی مهمه که حتما پاک شپه بعد از حذف برنامه گوشیتون رو فرمت کنید

 5. اگه حساب رو حذف کنیم، چتامون برای بقیه هم کامل حذف میشه؟ و بعد از حذف حساب آیا میشه با همین شماره دوباره حساب کاربری جدید زد؟

  1. با سلام دوست فاطمه عزیز
   بعد از حذف واتساپ چت های شما در گوشی تلفن همراه شخص مقابل باقی خواهد ماند و حذف نخواهد شد، اما اسم شما از مخاطبین حذف می شود و چت شما به صورت بی نام نمایش داده می شود. در خصوص سوال دوم شما نیز باید که امکان نصب دوباره واتساپ با همان شماره وجود دارد. در صورتی که شما از اطلاعات واتساپ خود بکاپ تهیه کرده باشید امکان بازگردانی اطلاعات قبلی هست اما در صورت وجود نداشته بکاپ دیگر نمی توانید به اطلاعات قبلی دسترسی پیدا کنید و یک حساب جدید خواهید داشت.
   موفق و پیروز باشید

   1. سلام، من گوشی موبایلم رو که توش واتس‌آپ داشتم بدون اینکه واتس‌آپ رو حذف کنم رو به یکی از دوستام دادم البته فقط سیمکارتم رو خارج کردم ، گوشی جدید گرفتم برنامه واتساپ رو نصب کردم با همون سیمکارتی که روی اون یکی گوشیم نصب کردم بودم، واتس‌آپ رو دیلیت اکانت کردم و یه اکانت جدید ولی با همون شماره نصب کردم میخواستم ببینم چون گوشی قبلیم دست دوستمه البته بدون سیم‌کارت، ولی چون واتس‌آپ که داشتم حذف نشده میتونه با اینکه من اکانت قبلی رو حذف کردم به اکانت جدید من دسترسی داشته باشه؟؟؟

    1. با سلام زیبا عزیز
     با توجه به اینکه شما شما واتساپ قبلی خود را دیلیت کرده اید دیگر امکان بازگردانی اطلاعات آن برای خود شما نیز ندارد. در خصوص دسترسی به اکانت جدید نیز شما تنها با یک گوشی می توانید وارد واتساپ شوید و اگر دوست شما هم بخواهد به واتساپ شما ورود کند، روی واتساپ فعلی شما پیغام آمده و در صورت تایید شما برای ورود او، خودتان لاگ اوت می شوید. پس ازین بابت نگرانی نداشته باشید.
     موفق و پیروز باشید

   2. سلام ..منظور از بی‌نام یعنی شماره تلفن نمایش داده میشه؟

    1. سلام و احترام؛
     بله به همین صورت هست یعنی نام شخص نمایش داده نمیشه اما شماره همراه و پیام های ارسال شده قابل مشاهده هستند.

 6. سلام بعد از حذف اکانت واتساپ چند مدت بعد اکانت من از روی گوشی مخاطبم حذف میشه؟

  1. با سلام دوست عزیز
   بعد از حذف اکانت واتساپ، اکانت شما از مخاطبین فرد مقابل حذف نمی شود و همچنان با نا خودتان در مخاطبین او نشان داده می شوید. فقط به حالت Invite تغییر می کنید.
   موفق و پیروز باشید

 7. سلام وققتون بخیر ممنونم از اطلاعات کاملتون ،
  اگر دوباره بعد دلیت اکانت واتساپ رو نصب کنیم با همین شماره ، پیام های قبلی برای شخص مقابل میاییند و با همان صفه ی چت قبلی ؟
  من میخوام پیامای توی گوشی شخص مقابل حذف شوند باید چه راهکاری انجام دهم ؟

  1. با سلام دوست عزیز
   ممنون از محبت شما و خوشحالیم که توانسته ایم رضایت شما را جلب نماییم. حتی با دیلیت اکانت واتساپ نیز امکان حذف پیام های ارسالی از گوشی فرد مورد نظر وجود ندارد و پیام های شما در گوشی آن شخص باقی می ماند.
   موفق و پیروز باشید

 8. سلام با شماره من یک گروه ثبت شده و هرچند وقتی افرادی به من پیام میدن که ما رو تویه گروهت عضو کن در حالی که من گروه ندارم .حالا من چطور این گروه رو خذف کنم البته عکس از صفحه برام ترسال کردن که شماره مدیر گروه ، شماره من هستش ؛ لطفا راهنمایی کنید

  1. با سلام دوست عزیز
   شما باید در ابتدا بررسی کنید که آیا تنها سازنده گروه هستید یا اینکه ادمین فعلی گروه فوق نیز می باشید. اگر شما دسترسی ادمین را نداشته باشید، نمی توانید گروه را حذف کنید و این مورد را باید از سمت ادمین فعلی گروه پیگیری نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 9. بعد که حذف کردیم پیامامون هم برای مخاطبین کامل پاک میشه؟

  1. با سلام دوست عزیز
   خیر پیام هایتان در واتساپ فرد مقابل باقی می ماند و حذف نمی شود.
   موفق و پیروز باشید

   1. سلام
    وقتی یک فلم یا عکس را از هرجایی مثلا بادیلت کردن واتساپ یاحذف دائمی از گوشی چی بلایی سر اون عکس وفلم می آید یعنی آیا اون عکس وفلم است واز دسترس همگان خارج میشود یا نه کلا محو میشود
    پیشاپیش تشکر از جوابگوئی شما

 10. سلام وقت بخیر من گوشیم هک شده حساب کاربریم رو در واتساپ حذف کردم دوباره واتساپ رو نصب کردم ولی از من حساب کاربری نخواست
  میخواستم بدونم با همون حساب کاربری قبلی واتساپ برام مجدد نصب شده و آیا کسی که گوشیم رو هک کرده میتونه به این واتساپم دسترسی داشته باشه واطلاعات آن رو ببینه

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   در صورتی که اکانت واتساپ خود را به صورت صحیح مطابق با آموزش دیلیت اکانت واتساپ پاک نموده باشید تمامی یوزرهایی که به اکانت شما دسترسی داشت اند لاگ اوت خواهند شد. بعد از نصب مجدد برنامه واتساپ می بایست شماره خود را وارد کنید و این یک اکانت جدید است می توانید دسترسی های دگر را هم بررسی نموده تا از ورود افراد غیر مجاز نیز جلوگیری شود.

  2. سلام سیمکارت پدرم که فوت شده، گم شده و روی ان واتس اپ نصب کردن.چه جوری حذف اکانت کنم. چون سیمکارت فوتی به ما نمی دن

   1. سلام و احترام؛
    متاسفانه بدون داشتن سیم کارت امکان اعمال فرایند خاصی وجود ندارد می توانید از طریق اپراتور تلفن همراه خود در این زمینه اقدام کنید.

 11. سلام و عرض خسته نباشید
  من تو گوشی خودم ی بار جی بی واتس آپ نصب کردم و پاک کردم
  تو نصب دوباره آخرین بازدید مخاطبینم حتی با وجود چند بار دلت آکانت کامل
  نشون نمیده
  آخرین بازدید خودمو درست کردم ولی برا هیچکس رو نمیاره
  لطفا راهنمایی کنین

 12. سلام ایابادیلیت اکانت کردن واتساپ چت های که باطرف مقابل انجام شده پاک میشه اگه پاک نشه بادیلیت اکانت کردن شماره ماتوچت طرف مقابل میمونه؟؟

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   بعد از حذف واتساپ چت های شما در گوشی تلفن همراه شخص مقابل باقی خواهد ماند و حذف نخواهد شد، اما اسم شما از مخاطبین حذف می شود و چت شما به صورت بی نام نمایش داده می شود. در خصوص سوال دوم شما نیز باید که امکان نصب دوباره واتساپ با همان شماره وجود دارد. در صورتی که شما از اطلاعات واتساپ خود بکاپ تهیه کرده باشید امکان بازگردانی اطلاعات قبلی هست اما در صورت وجود نداشته بکاپ دیگر نمی توانید به اطلاعات قبلی دسترسی پیدا کنید و یک حساب جدید خواهید داشت.

 13. سلام لطفا جواب بدید من یه چت هایی با یه نفر کردم و بعد گوشی مو تنظیم کارخونه زدم و وات نصب کردم و نیومد بالا. الان میخوام یه کاری کنم که اصلا یه هیچ عنوان اون چت ها تو گوشی خودم نشه آوردنشون بالا من الان این حذف اکانت شما گفتید انجام بدم و دوباره گوشیم تنظیم کارخانه و فلش کنم دیگه همه اون چت ها برا همیشه پاک میشه؟ میشه راهنمایی کنید
  ممنون

 14. سلام. خسته نباشید
  میخوام در واتساپ تغییر شماره بدم که اطلاعاتم از بین نره. و همچنین شماره قبلیم رو دلیت اکانت کنم.آیا با این کار اطلاعاتم پاک میشه؟ ممنون میشم پاسخ بدید.

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   زمانی که در واتساپ در خصوص تغییر شماره اقدام می کنید شماره قبلی از واتساپ شما حذف شده و اکانت بر پایه شماره جدید در دسترس خواهد بود و نیازی به حذف اکانت نیست.

   1. سلام. من با دوستی از حدود یکسال پیش تا دو ماه پیش چت میکردم در واتساپ. الان وارد صفحه چت با ایشون که میشم هییییچ پیامی وجود نداره!
    شما در توضیحات نوشتید که حتی با حذف اکانت هم، چت های قبلی برای مخاطبان باقی میمونه.
    پس ایشون چطور این کارو کردن ؟

 15. سلام
  امکان داره که بدون اینکه خودمون اقدام به پاک کردن اکانت بکنیم خودش پاک بشه؟

  1. سلام و احترام؛
   خیر برای حذف اکانت واتساپ حتما می بایست درخواستی مبنی بر پاک کردن واتساپ ارسال گردد.

 16. سلام من حساب واتساپم رو حذف کردم ولی همچنان برای دیگران قابل مشاهده است وحذف نشده همه مراحل رو درست زدم ونوشت حساب واتساپ شما حذف شده.. پس چرا برای دیگران حساب من وجود داره

  1. سلام وقت بخیر؛
   بعد از حذف واتساپ چت های شما در تلفن همراهمخاطبین خواهد ماند و حذف نخواهد شد، اما اسم شما از لیست مخاطبین حذف می شود و چت شما به صورت بی نام نمایش داده می شود.

 17. سلام
  من اکانتمو حذف کردم
  و وقتی دوباره نصب کردم همون اکانت قبلی برگشت
  درسته برای من همه پیام ها و گروه ها حذف شده بود
  اما اشخاصی ک قبلا اکانتمو داشتن بعد اینکه اکانت ساختم به اکانت قبلیم پیام دادن و پیامشون تو اکانت جدیده من اومد
  مشکل چیه

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   بعد از دیلیت اکانت واتساپ تمامی چت های شما در دستگاه مخاطبین وجود خواهد داشت و حذف نخواهند شد تنها نام شما تغییر خواهد یافت.

 18. سلام
  هیچ راهی برای حذف پیام های ارسالی بعد از دیلیت اکانت وجود نداره؟

  1. سلام.
   بعد از دیلیت اکانت واتساپ نیز پیام های شما برای افرادی که با آنها چت داشته اید قابل مشاهده خواهند بود!

  2. یک روش میگم متاسفانه هیچ گدوم اساتید بلد نبودن بگن..ببین واتس اپ باهمون شماره رو ی یک گوشی دیگه نصب کن..تمام پیامهای قبلیت ازبین میره اساتید عزیز یاد بگیریین

   1. سلام و احترام؛
    به این شکل اکانت شما حذف نمیشه بلکه چت ها، گروه ها و اطلاعات خود را از دست می دهید.
    هدف از نگارش این مقاله حذف کردن اکانت بوده است نه چت و اطلاعات…

 19. با سلام من دلیت اکانت کردم واتس اپ رو نسخه جی بی داشتم .صفحه چت مونده درسته برای طرف مقابلم ولی در صفحه چتی که مونده شمارمم زده داخلش .مگر نفرمودید بی نام و بی شماره نمایش میده ولی در صفحه چت دچطرف مقابل با شماره هست در صورتی که دلیت اکانت کردم

 20. سلام بعد از حذف اکانت پیامها از سرویس واتساب پاک میشه یعنی اگه بخواین پرینت چت ها را بگیریم پیامها موجوده؟

  1. سلام و احترام؛
   مخاطبین نامی از شما در لیست خود نخواهند داشت اما صحات چت شما با ایشان حذف نخواهد شد.

 21. سلام وقت بخیر.اگه تو واتساب کسی ماروبلاک کرده باشه نمیتونیم بهش پیام بدیم حالامیخوام بدونم بعدازدیلیت اکانت کردن ازبلاک بودن درمیایم یانه همچنان مسدودیم؟

  1. سلام
   اگر منظورتان این است که دیلیت اکانت کنید و پس از ورود مجدد به واتساپ، با همان شماره برای مخاطب خود پیامی ارسال کنید، باز هم بلاک هستید. چون شماره شما در لیست سیاه مخاطب است!

 22. سلام من واتساپم رو میخواستم آپدیت کنم اومدم از واتساپ پشتیبانی کردم روی دستگاه و بعد واتساپ رو پاک کردم و دوباره واتساپ جدید ریختم اومدم وارد واتساپ بشم دیدم هیچ یک از گروه ها و چت های شخصی نیست و یکی از فامیل های منم پیام داد که چرا از گروه لفت دادی انگار که از تمام گروه ها لفت خوردم من ویدیو ها و عکس های واتساپم هست ولی گروه ها و چت هام نیست فکر کنم دیلیت اکانت شدم با وجود اینکه پشتیبانی از واتساپ دارم به نظر شما باید چیکار کنم راهنمایی بفرمایید

  1. با سلام
   توصیه می کنیم به صورت روزانه از چت های خود در واتساپ بکاپ بگیرید. این قابلیت در تنظیمات واتساپ وجود دارد. وقتی که واتساپ را حذف می کنید و دوباره نصب می کنید خود نرم افزار در مورد داشتن نسخه بکاپ سوال می پرسد.
   به نظر می رسد چون شما نسخه بکاپ نداشتید پیام هایتان حذف شده است.

 23. سلام وقتتون بخير
  ببخشيد سوال داشتم
  اينكه با حذف كامل واتساپ چت هاي من هم پاك ميشود؟
  و اگر با خط ديگر واتساپ باز كنم آن چت ها مجددا بك آپ گيري شده روي واتساپ من نمانده و موجود نيست ديگر؟ممنونم

  1. سلام و احترام؛
   چت های شما برای مخاطبینتان باقی خواهند ماند.
   در نظر داشته باشید اطلاعات اکانت ها از یکدیگر مجزا هستند در صورت داشتن بکاپ از اکانت خاصی با راه اندازی مجدد واتساپ اطلاعات بازیابی خواهند شد.

 24. ممنونم از پاسخگويي شما
  امكانش هست كاري كنم كه بك آب قبلي و چت هاي من مجددا روي اكانت جديدم براي خودم بارگزاري نشه و يك صفحه جديد خالي از چت ها و گروه ها داشته باشم؟
  من دليت اكانت كردم و نميخوام اطلاعات قبليم كه بك آپ هم گرفته شده برگرده

  1. سلام و احترام؛
   پس از دیلیت اکانت و نصب مجدد یک اکانت جدید و نو خواهید داشت.

 25. سلام وقت تون بخیر من یه سوال داشتم تمام نظر هارو خوندم چیزی که میخواستم نبود میخوام بدونم اگه من اکانت واتساپ رو پاک کنم و با یه شماره جدید درست کنم برای مخاطبین من پیام ارسال میشه که من با شماره جدید وات نصب کردم یا نه چون معمولا واتساپ این کار رو اتومات انجام میده اگه بخوام مخاطبین من شماره جدید واتساپ رو نداشته باشن باید چکار کنم ممنون میشم جواب بدین

  1. سلام و احترامِ
   خیر… اما کسانی که شماره جدید شما را ذخیره داشته باشند نام شما را در لیست مخاطبین واتساپ خود مشاهده خواهند کرد.

 26. پاسخ دوستان که کلا مبحث سوالات واتساپ تموم بشه :))

  ترجمه متن زیر :
  این کمپانی اطلاعات کامل شما رو بعد از 90 روز ار روی سرورهاش پاک میکنه و همچنین گفته که کپی گرفتن از اطلاعات شما در همین بازه زمانی 90 روزه انجام میشه و لاگ های کاربری شما هم در سرور هاشون ثبت میشه! یه گوگل ترانسلیت بزنین متوجه متن کامل میشین
  حالا تفاوت تلگرام و واتساپ اینجا مشخصه که چه کسی زودتر قدرت پشتیبان گیری داره :))
  واتساپ همیشه خنگ بوده و اپ واتساپ هم تو این رده اپلیکیشین های پیام رسان واقعا نوبره!

  The company says that once you delete your WhatsApp account, you won’t be able to regain access to it and you will then have to create a new account. The service takes up to 90 days to delete your WhatsApp information.

  WhatsApp says “Copies of your information may also remain after the 90 days in the backup storage that we use to recover in the event of a disaster, software error, or other data loss event. Your information isn’t available to you on WhatsApp during this time. Copies of some materials such as log records may remain in our database but are disassociated from personal identifiers.”

 27. بیشتر از یک سال هست که حذف اکانت کردم و شمارمم خاموش بوده. حالا اگه روشنش کنم و واتساپ روش نصب کنم ، آیا پیام هایی که بعد از حذف اکانت برام ارسال شده ، برای حساب جدیدم دریافت میشن؟

  1. سلام و احترام؛
   زمانی که اکانت خود را حذف می کنید در لیست مخاطبین قرار ندارید.
   و اکانتی برای دریافت پیام وجود ندارد.

 28. با سلام
  من چند هفته هست که واتساپم خود به خود از حسابم میاد بیرون،راستش اکثر راه ها رو رفتم نمیدونم چیکار بکنم لطفاً راهنماییم کنین

 29. سلام
  آیا بعد از پاک کردن واتساپ و نصب دوباره آن با شماره قبلی ،پبامهایی که در مدت نداشتن واتساپ برایم ارسال شده از سمت مخاطبینم برای من میاد یا پاک میشن؟

 30. سلام به همگی
  من دیلیت اکانت کردم ولی چتام هنوز توی صفحه چت بقیه هست و وقتی دوباره اکانت جدید بریزم اسمم میاد بالا، چجوری میتونم چت هارو برای همیشه پاک کنم و مثل ی یوزر جدید وارد واتس اپ بشم ؟؟؟

 31. هرکاری میکنم پیامک کد واتس آپ برام نمیاد سیم کارت و گوشیمم هیچ مشکی نداره چکار کنم

  1. خب اگر در لیست مخاطبین نیستیم چتهای قبلی با چ نامی براشون میاد؟؟؟آیا شماره تلفنمون براشون نمایش داده میشه؟

   1. سلام و احترام؛
    بله شماره همراه شما قابل مشاهده خواهد بود اما نام شما نمایش داده نمی شود.
    چت های قبلی نیز در دسترس مخاطبانی که با آن ها گفت و گو داشته اید، همچنان قرار خواهد داشت.

 32. سلام بعد دیلیت اکانت ونصب دوباره واتساپ آخرین انلاینی هیچ کدوم از مخاطبامو نشون نمیده چیکار کنم؟

 33. سلام وقتتون بخیر…
  من اکانت واتس اپم حذف کردم اما مجدد میخوام نصب کنم با همون شماره اما کد ۶ رقمی برام نمیاد میشه لطفا راهنمایی م کنید ممنون میشم

 34. سلام
  اگه یکسال فعالیت نداشته باشیم تو واتساپ اکانت خود به خود حذف میشه یا نه باید دلیت اکانت بزنیم؟

  1. سلام دوست عزیز..خیر اگر قصد استفاده ندارید می توانید اکانت را پاک کنید چرا که اکانت شخصی شما بر روی این شماره تلفن پابرجاست.

 35. سلام خسته نباشید وقتتون بخیر
  ببخشید من گوشیم رو عوض کردم میخواستم رو گوشی جدید دوباره نصب کنم بک آپ گرفتم از اطلاعات ولی دوباره برای نصب به مشکل خوردم برای خروج از برنامه رفتم اطلاعات حافظه واتساپ رو حذف کردم که میگفتن خودکار لاگ اوت میشم و میتونم دوباره رو گوشی جدید نصب کنم ولی همچنان مشکلم برقراره و حتی با گوشی قبلی هم نمیتونم وارد واتساپم شم، چطور میتونم دیلیت اکانت کنم حالا؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا