اخبار شرکت

با ارزش ترین سرمایه گذاری قرن برای کسب و کار شما

❤️ بهارتون جاودان ❤️
امسال هم با یه تخفیف استثنایی در خدمتتون هستیم، اگه طراح سایت، وبسمتر یا صاحب کسب و کار آنلاین هستید در طرح پیش خرید می تونید سرویس های میزبان فا رو با قیمت سال 1401 + 17% تخفیف نوروزی خریداری کنید و هر در زمان که تمایل داشتید این سرویس را فعال و استفاده کنید. به این شکل نگران گرانی و افزایش قیمت های سال جدید هم نباشید. 😍

پیش خرید سرویس های میزبان فا چه مزیتی داره؟

طرح پیش خرید برای تمام سرویس های میزبان فا فعاله و 4 مزیت داره:

  • فعال سازی در زمان دلخواه: مهمترین مزیت طرح پیش خرید که هیچ شرکتی ارائه نمی کنه این هست که شما هر زمان که تمایل داشتید خواست می تونید سرویس خریداری شده را فعال کنید و تاریخ شروع اعتبار سرویس به خودتون بستگی داره.
  • عدم محدودیت در تعداد سرویس های پیش خرید شده: محدودیتی ندارید و هر تعداد سرویس که در نظر داشته باشید را می تونید خریداری کنید. این سرویس ها در بخش سرویس های پیش خرید در ناحیه کاربری شما ذخیره میشه.
  • خرید با قیمت فعلی + 17 درصد تخفیف: شما با قیمت فعلی پیش خرید را انجام میدید به اضافه 17 درصد تخفیف نوروزی و از افزایش قیمت ها توی سال آینده در امان هستید.
  • بدون نیاز به معرفی دامنه زمان پیش خرید: شما هیچ نیازی به معرفی نام دامنه ندارید و هر تعداد سرویسی که بخواید رو می تونید خریداری کنید و بعدا نام دامنه رو اضافه کنید.

به دلیل استقبال بسیار زیاد از طرح تخفیف در پیش خرید سرویس های میزبان فا و کنترل ترافیک ورودی، کد تخفیف در کپشن پست آخر پیج جدید اینستاگرام میزبان فا به آدرس mizbanfa_net درج شده است و درخواست های فالو در کمتر از 6 ساعت پذیرفته می شوند.

کد تخفیف پیش خرید سرویس های میزبان فا

1.8/5 - (5 امتیاز)

محدثه اسماعیلی

سالهاست که با وردپرس کار می کند و پس از آن به کسب اطلاعات در ابعادی وسیع تر پرداخت و توانست در حوزه هایی چون دیجیتال مارکتینگ، سئو و تولید محتوای اصولی مطابق با الگوریتم های روز گوگل گام بردارد. او اکنون به عنوان علاقمند به مباحث تحت وب و سئو به تیم تحریریه میزبان فا کمک رسانی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا