هاست ایران میزبان فا
آموزش های وردپرس

حل مشکل صفحه سفید وردپرس در سایت و مدیریت

صفحه سفید مرگ وردپرس یا The WordPress White Screen Of Death یکی از مشکلاتی هستش که ممکنه برای سایت وردپرسی شما هم پیش اومده باشه، در این حالت همونطور که از نام این مشکل مشخص هستش شما به هر بخش از سایت از جمله پیشخوان وردپرس و یا صفحات اصلی سایت مراجعه کنید هیچ محتوایی جز یک صفحه سفید بهتون نمایش داده نخواد شد. این مشکل در دو حالت ممکن برای شما ممکنه تا پیش بیاد:

 • در خوشبینانه‌ترین حالت یکی از بخش‌های سایت یعنی پیشخوان وردپرس و یا صفحات سایت به این شکل خواهند بود.
 • در بدبینانه‌ترین حالت هر دو بخش‌های پیشخوان وردپرس و صفحات سایت به این شکل خواهند بود که کار را برای رفع مشکلی کمی زمانبر خواهند کرد.

صفحه سفید مرگ وردپرس معمولا به دلیل خطاهای برنامه نویسی php یا محدودیت‌های اعمال شده بر روی حافظه رخ میده که اگر سمت کاربر مشکلی داشته باشه و پیشخوان وردپرس کاملا سالم و عادی باشه شانس بهتری برای رفع خطای صفحه سفید مرگ وردپرس خواهید داشت. حال در ادامه به بررسی و آموزش رفع صفحه سفید مرگ وردپرس در وردپرس می‌پردازم، پس تا انتها با ما همراه باشید.

حل مشکل صفحه سفید مرگ وردپرس

همونطور که اشاره کردم صفحه سفید مرگ وردپرس بیشتر به دلیل خطاهای برنامه‌نویسی که میتونه با عدم هماهنگی چند افزونه یا هماهنگ نبودن کدهای سایت با قالب و محدودیت در حافظه وردپرس رخ بده که در هر صورت ابتدا باید به شناسایی مشکل بپردازید و بعد از اینکه دونستید مشکل از کجاست اونو رفع کنید. صفحه سفید مرگ وردپرس در هر مرورگر به شکل‌های گوناگونی نمایش داده خواهد شد، به عنوان نمونه در مرورگر گوگل کروم اونو به شکل زیر خواهید دید.

حل مشکل صفحه سفید مرگ وردپرس

در سایر مرورگرها همچون فایرفاکس هم شما با یک صفحه سفید و بدون محتوا مواجه خواهید شد که هیچ نوشته و محتوای خاصی در اون به شما نمایش داده نخواهد شد. حالا که با این صفحه مواجه شدید در ادامه به راهکارهایی که برای رفع اون وجود داره می‌پردازیم.

فعال کردن حالت دیباگ وردپرس

حالت دیباگ وردپرس بهترین راهکاری هستش که با استفاده از اون می تونیم بدونیم که مشکل ما از کجا خواهد بود. بنابراین برای فعال کردن اون کافیه تا به قسمت File Manager در هاست مراجعه کرده و سپس فایل wp-config.php که در مسیر public_html قرار دارد را انتخاب کرده و با راست کلیک کردن و انتخاب گزینه Edit نسبت به ویرایش اون اقدام کنید. در صفحه ویرایش فایل که براتون باز میشه به دنبال قطعه کد زیر باشید.

اگر هم این خط وجود نداره اونو به فایل اضافه کنید و مقدار اون را برای فعال کردن به true برگردونید، بنابراین برای اینکه حالت دیباگ فعال باشه باید کد بالا را به شکل زیر تغییر بدین که به جای false مقدار true در اون قرار داده شده باشد.

حالا بعد از اینکه فایل را ذخیره کردید سایت را رفرش کنید، در این صورت به جای صفحه سفیدی که به شما نمایش داده میشد، حالا با نوشته‌هایی مثل زیر روبه‌رو خواهید شد که در اون مسیر خطا و خط خطا به شما نشون داده شده و برای رفع مشکل کافیه تا به مسیرهای ذکر شده در هر خط مراجعه کنید تا مشکل را برطرف کنید.

در نمونه بالا خطای ما در یکی از افزونه‌ها رخ داده که به نام افزونه my-test-plugin هستش و این خطا دقیقا در خط 38 فایل my-test-plugin.php که در این افزونه قرار داده رخ داده که کافیه خط 38 این فایل را بررسی کنیم و ببینیم که مشکل از کجاست و اونو رفع کنیم. اگر هم با کدنویسی آشنایی ندارید کافیه تا با تغییر نام پوشه افزونه مورد نظر که در مرحله بعد اونو یاد میگیرید افزونه را در صورتی که به پیشخوان وردپرس دسترسی ندارید غیرفعال کنید تا مشکل برطرف شده و سپس از نویسنده افزونه بخواهید تا شما را راهنمایی کند.

غیرفعال کردن افزونه‌ها

عمده ترین دلیل برای رخ دادن صفحه سفید مرگ وردپرس از سمت افزونه‌ها بروز میکنه که برای رفع اون کافیه تا افزونه‌ها را غیرفعال کرده و با فعال کردن یکی یکی افزونه‌ها به افزونه‌ای که باعث مشکل شده برسید و اونو رفع کنید. اما همونطوری که اشاره کردم این خطا ممکنه در دو حالت مختلف رخ بده به این صورت که یا یکی از بخش‌های سمت کاربر و پیشخوان وردپرس این مشکل را داشته باشند و یا اینکه هر دو بخش این مشکل را داشته باشند، پس اگر به پیشخوان وردپرس دسترسی دارید کافیه تا به مسیر افزونه‌ها مراجعه کرده و با انتخاب همه افزونه‌های فعال سایت به یک باره کل افزونه‌ها را غیرفعال کرده و در مرحله بعدی یکی یکی افزونه‌ها را فعال کرده و در هر بار سایت را باز کرده و رفرش کنید تا افزونه‌ای که باعث ایجاد مشکل شده است را پیدا کنید.

در هاست سی پنل

اما اگر به پیشخوان وردپرس دسترسی ندارید میتونید تا از طریق هاست کلیه افزونه‌ها را یکباره غیرفعال کنید. برای این منظور ابتدا وارد هاست خودتون شده و سپس به قسمت File Manager در هاست مراجعه کنید.

حل مشکل صفحه سفید مرگ وردپرس

حالا بعد از اینکه وارد مدیریت فایل در هاست شدید وارد مسیر /public_html/wp-content/ شوید، همونطور که در تصویر مشاهده می‌کنید پوشه‌ای به نام plugins وجود داره که در این پوشه هر افزونه‌ای که نصب می‌کنید قرار خواهد گرفت.

حل مشکل صفحه سفید مرگ وردپرس

حالا کافیه تا با راست کلیک کردن و انتخاب گزینه Rename پوشه plugins را به یک نام دیگه مثل pligins_old تغییر داده و سپس مجددا اونو به نام plugins تغییر نام بدین تا کلیه افزونه‌ها غیرفعال شده و از این طریق اگر مشکل صفحه سفید مرگ وردپرس در سایت شما اگر از سمت افزونه‌ها باشه قادر به دسترسی پیشخوان وردپرس خواهید بود و حالا میتونید یکی یکی افزونه‌ها را فعال و تست کنید تا به افزونه‌ای که در سایت مشکل ایجاد کرده برسید و شناساییش کنید.

در هاست دایرکت ادمین

برای انجام کارهای فوق در هاست دایرکت ادمین ابتدا وارد هاست خود شده و سپس مشابه تصویر زیر در هاست دایرکت ادمین روی دکمه File Manager کلیک کنید تا به صفحه مدیریت فایل در دایرکت ادمین هدایت شوید. سپس به دایرکتوری /public_html/wp-content/ در هاست دایرکت ادمین مراجعه کنید.

حل مشکل صفحه سفید مرگ وردپرس

بعد از اینکه به مسیر فوق مراجعه کردید مشابه تصویر زیر روی دکمه Rename که در مقابل پوشه plugins قرار دارد کلیک کنید تا به صفحه تغییر نام پوشه هدایت شوید.

حل مشکل صفحه سفید مرگ وردپرس

بعد از این مرحله وارد صفحه‌ای مشابه تصویر زیر خواهید شد که کافیه پوشه plugins را به یک نام دیگه مثل pligins_old تغییر داده و سپس مجددا اونو به نام plugins تغییر نام بدین تا کلیه افزونه‌ها غیرفعال شده و از این طریق اگر مشکل صفحه سفید مرگ وردپرس در سایت شما اگر از سمت افزونه‌ها باشه قادر به دسترسی پیشخوان وردپرس خواهید بود.

حل مشکل صفحه سفید مرگ وردپرس

غیرفعال کردن قالب و استفاده از قالب پیشفرض وردپرس

دلیل دیگه‌ای هم که میتونه برای نمایش صفحه سفید مرگ وردپرس رخ بده ممکنه تا از قالب فعلی سایت شما باشه که از اون استفاده می‌کنید، برای این منظور هم مشابه کاری که در افزونه‌ها انجام میدیم میتونیم تا با استفاده از قالب پیشفرض وردپرس مطمئن بشیم که مشکل از قالب هست یا نه. بنابراین اگر به پیشخوان وردپرس دسترسی دارید به مسیر نمایش> پوشته‌ها مراجعه کرده و سپس یکی از پوسته‌های پیشفرض وردپرس را فعال کنید و سایت را باز کنید و ببینید که مشکل برقرار هست یا نه.

در هاست سی پنل

اما اگر به پیشخوان وردپرس دسترسی ندارید وارد هاست سی پنل خود شده و در بخش File Manager به مسیر /public_html/wp-content/themes/ مراجعه کنید، سپس با راست کلیک کردن و انتخاب گزینه Rename در این پوشه نام قالبی را که در سایت فعال هستش رو به یک نام دیگه تغییر بدین تا قالب پیشفرض وردپرس به عنوان قالب انتخاب بشه.

حل مشکل صفحه سفید مرگ وردپرس

در این صورت اگر مشکل از قالب باشه خطای این صفحه رفع شده و حالا میتونید تا کدهای قالبتون را بررسی کنید و ببینید مشکل از کجاست که با صفحه سفید مرگ وردپرس مواجه شدید.

در هاست دایرکت ادمین

برای انجام کارهای فوق در هاست دایرکت ادمین ابتدا وارد هاست خود شده و سپس مشابه تصویر زیر در هاست دایرکت ادمین روی دکمه File Manager کلیک کنید تا به صفحه مدیریت فایل در دایرکت ادمین هدایت شوید. سپس به دایرکتوری /public_html/wp-content/themes/ در هاست دایرکت ادمین مراجعه کنید.

حل مشکل صفحه سفید مرگ وردپرس

بعد از اینکه به مسیر فوق مراجعه کردید مشابه تصویر زیر روی دکمه Rename پوشه قالبی که در حال حاضر بر روی سایت فعال هستش و قرار داره کلیک کنید تا به صفحه تغییر نام پوشه هدایت شوید.

حل مشکل صفحه سفید مرگ وردپرس

بعد از این مرحله وارد صفحه‌ای مشابه تصویر زیر خواهید شد که کافیه یک نام دلخواه برای پوشه قالب انتخاب کرده و اون را به یک نام دیگه مثل theme تغییر نام داده و سپس مجددا اونو به نام قبلی که داشت تغییر نام بدین تا قالب مورد نظر غیرفعال شده و از این طریق اگر مشکل صفحه سفید مرگ وردپرس در سایت شما اگر از سمت قالب باشه قادر به دسترسی پیشخوان وردپرس خواهید بود.

حل مشکل صفحه سفید مرگ وردپرس

افزایش حافظه وردپرس

گاهی اوقات هم پیش میاد که به دلیل نیاز به حافظه بیشتر در وردپرس خطای صفحه سفید مرگ وردپرس به ما نمایش داده میشه که برای رفع اون در این حالت کافیه تا میزان حافظه php وردپرس را اضافه کنیم. برای این منظور سه راهکار پیش روی شما خواهد بود که اگر با این سه راهکار حجم حافظه وردپرس شما اضافه نشد و مشکل پا برجا بود لازمه تا از میزبانی هاست خودتون بخواهید که حجم حافظه را برای رفع مشکل براتون اضافه کنند.

1- افزایش حافظه وردپرس با فایل wp-config.php

وارد هاست خود شده و بعد از اینکه وارد File Manager شدید به مسیر public_html مراجعه کنید و سپس فایل wp-config.php را پیدا کنید و با راست کلیک روی اون گزینه Edit را انتخاب کنید تا به صفحه ویرایش فایل هدایت شوید و سپس کد زیر را در مکان مناسبی از فایل قرار دهید.

سپس فایل را ذهیره کنید و سایت را بررسی کنید ببینید مشکل برطرف شده است یا خیر.

2- افزایش حافظه وردپرس با فایل htaccess.

وارد هاست خود شده و بعد از اینکه وارد File Manager شدید به مسیر public_html مراجعه کنید و سپس فایل htaccess. را پیدا کنید و با راست کلیک روی اون گزینه Edit را انتخاب کنید تا به صفحه ویرایش فایل هدایت شوید و سپس کد زیر را در مکان مناسبی از فایل قرار دهید.

در صورتی که این فایل را مشاهده نمی‌کنید در فایل منیجر هاست سی پنل روی گزینه Settings کلیک کرده و مشابه تصویر زیر در پنجره باز شده گزینه نمایش فایل‌های مخفی را فعال کرده و روی دکمه Save کلیک کنید تا فایل مورد نظر به شما نمایش داده شود.

حل مشکل صفحه سفید مرگ وردپرس

3- افزایش حافظه وردپرس با فایل php.ini

در این حالت اگر امکان ویرایش و تغییر در فایل php.ini برای شما فعال باشه میتونید تا یک فایل با همین نام در روت سایت یعنی در مسیر public_html فایل منیجر هاست خودتون بسازید و بعدش عبارت زیر را داخل اون قرار بدهید.

بعد از ذخیره فایل سایت را رفرش کنید تا ببینید مشکل برطرف شده است یا خیر، اگر با این سه روش موفق نشدید از هاستینگ خودتون بخواهید تا میزان حافظه php را براتون اضافه کند.

بررسی سطح دسترسی فایل‌ها و پوشه‌ها در هاست

دلیل دیگه‌ای که ممکنه تا باعث به وجود اومدن خطای صفحه سفسد مرگ وردپرس بشه تعیین نبودن سطح دسترسی صحیح بر روی فایل‌های وردپرس خواهد بود، پس وارد فایل منیجر هاست خودتون شده و کلیه پوشه‌ها و فایل‌های وردپرس را بررسی کنید که سطح دسترسی در اونها به شکل زیر باشد.

 1. سطح دسترسی فایل‌های وردپرس 664
 2. سطح دسترسی پوشه‌های وردپرس 755
 3. سطح دسترسی برای فایل wp-config.php روی 660 شده باشد

بعد از اینکه سطح دسترسی را برای موارد ذکر شده چک کردید و همه اونها صحیح بودن پس مشکل نمیتونه از اینها باشه و حالا باید حالت تعمیر وردپرس را بررسی کنید.

بررسی در آپدیت ناموفق وردپرس

گاهی اوقات هم ممکنه تا خطای صفحه سفید مرگ وردپرس به دلیل به‌روزرسانی ناموفق وردپرس باشه که در مقاله رفع خطای حالت تعمیر وردپرس به صورت کامل اونو بررسی کردیم. اما در این حالت قرار نیست تا به شما پیغام”در حال بروزرسانی،لطفا یک دقیقه دیگر مراجعه کنید” نمایش داده بشه، چرا که وقتی به‌روزرسانی با شکست مواجه بشه این احتمال وجود داره که برخی کدهای به‌روزرسانی در قالب، افزونه و یا هسته وردپرس تغییر داده شوند و به همین دلیل بخاطر ایجاد خطای برنامه‌نویسی با خطای صفحه سفید وردپرس مواجه شوید.

بنابراین برای رفع این مشکل در این حالت کافیه تا به File Manager هاست خودتون مراجعه کنید و ببیند که آیا فایلی با نام maintenance در اون وجود دارد یا خیر، در صورتی که چنین فایلی وجود داشت اونو پاک کنید و مجددا سعی کنید تا با استفاده از به‌روزرسانی دستی وردپرس در صورتی که هنگام آپدیت وردپرس این فایل ایجاد شده مشکل را برطرف کنید. اما اگر هنگام به‌روزرسانی قالب و یا افزونه بوده باید طبق روش‌های قبلی قالب یا افزونه مورد نظر که فکر می‌کنید باعث بروز خطا شده را با تغییر نام غیرفعال کنید تا مشکل صفحه سفید مرگ وردپرس در سایتتون حل بشه.

امیدوارم که این آموزش هم مورد توجه شما قرار گرفته باشه و با استفاده از اون تونسته باشید تا مشکل صفحه سفید مرگ وردپرس را برطرف کرده باشید. در صورتی که در رابطه با این آموزش سوالی داشتید و یا مشکلی در راهکارهای معرفی شده برای حل مشکل صفحه مرگ وردپرس براتون بوجود اومده در بخش دیدگاه‌ها اعلام کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشم.

 

حل مشکل صفحه سفید وردپرس در سایت و مدیریت
5 (100%) 15
برچسب ها
هاست ایران میزبان فا

عباس صادقی

حدود 5 سالی است که در زمینه وردپرس فعالیت می‌کند، علاقه مند است که با تولید محتوا کاربردی در میزبان فا به افزایش دانش هموطنان خود کمک کند و باعث گسترش جهان شود؛ او یک آزاد کار است، از دانشگاه انصراف داده و علاقه‌ای به ادامه تحصیلات آکادمیک ندارد.

نوشته های مشابه

‫۳۳ نظرها

 1. سلام
  مرسی از مقاله خوبتون سایت منم هم قسمت فید (feed) مشکل داشت که با بررسی فهمیدم مشکل از تداخل یه افزونه است و با این مقاله مشکل به طور کامل رفع شد
  با تشکر از میزبان فا

 2. من موارد ی را که فرمودید را اجرا کردم ولی الان دوتا ارور دیگه هم دارم امکانش هست راهنمایی بفرمایید.

  Warning: include(/home/tabslpco/public_html/wp-content/advanced-cache.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/tabslpco/public_html/wp-settings.php on line 84

  Warning: include(): Failed opening ‘/home/tabslpco/public_html/wp-content/advanced-cache.php’ for inclusion (include_path=’.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear’) in /home/tabslpco/public_html/wp-settings.php on line 84

  Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/tabslpco/public_html/wp-settings.php:84) in /home/tabslpco/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1216

  1. سلام و وقت بخیر، خطاهایی که شما دارید مختلف هستند و اگر تغییرات اشتباهی در اونها ایجاد کنید باعث ایجاد مشکلات بیشتری خواهند شد. از یک کد نویس و متخصص وردپرس برای رفع دقیق مشکلتون کمک بگیرید تا سایت را دقیق بررسی کرده و مشکلات موجود را رفع کنند.
   موفق باشید

 3. سلام من تمامی قسمت ها رو طبق آموزش بالا رفتم ولی باز سایتم بالا نمیاد و هاستم رو هم از خودتون خریداری کردم لطفا کمکم کنید

  1. سلام و وقت بخیر،
   آخرین نسخه وردپرس را دانلود کنید. سپس فایل wp-config.php و پوشه wp-content را از داخلش حذف کنید. به فیر از این دو مورد کلیه فایل‌ها و پوشه‌ها رو جایگزین کنید مشکلتون برطرف میشه.

   1. سلام؛
    یه تشکر و سپس به شما بدهکارم بابت همین یک جمله ای که نوشتید !
    اگه بدونید که چقدر دنبال پاسخ مشکل گشتم!!!!!

 4. با سلام وتشکر بابت مطلب خوبتون
  من صفحه سایتم کاملا سفید شده و نمی دونم باید چکار کنم کلیه افزونه ها غیرفعال شده تم قبلی و … اما بازم افاقه نکرد. پنل مدیریت درسته اما صفحات سفیده. لطفا راهنماییم کنید.
  newskala.ir

   1. دیباگ و فعال کردم، این خطاهاس

    Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function jannah_get_banner() in /home/newskala/public_html/wp-content/themes/jannah/header.php:35 Stack trace: #0 /home/newskala/public_html/wp-includes/template.php(688): require_once() #1 /home/newskala/public_html/wp-includes/template.php(647): load_template(‘/home/newskala/…’, true) #2 /home/newskala/public_html/wp-includes/general-template.php(41): locate_template(Array, true) #3 /home/newskala/public_html/wp-content/themes/jannah/page.php(10): get_header() #4 /home/newskala/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include(‘/home/newskala/…’) #5 /home/newskala/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once(‘/home/newskala/…’) #6 /home/newskala/public_html/index.php(17): require(‘/home/newskala/…’) #7 {main} thrown in /home/newskala/public_html/wp-content/themes/jannah/header.php on line 35

    1. برای رفع این خطاها با یک برنامه نویس وردپرس در ارتباط باشید. توابعی وجود داره که حالا یا از سمت افزونه است یا از سمت قالب که باعث ایجاد مشکل شده و لازمه تخصصی موضوع بررسی بشه.

 5. سلام و درود
  سایت من کاملا سفید شده و هیچ خطایی رو نشون نمیده همه چی داخل هاست درسته
  و اینکه تمام مراحلی که توضیح دادین رو انجام دادم اما باز هم سفید و هیچ خطایی رو نشون نمیده

  1. سلام، از یک متخصص وردپرس کمک بگیرید تا با بررسی سایتتون مشکل رو پیدا کنند. کلیه راهکارهایی که در این مقاله معرفی شدن میتونن مشکل رو برطرف کنند مگه اینکه علت مشکل سایت شما چیز دیگه باشه یا اصلا مربوط به صفحه سفید مرگ وردپرس نباشه که تنها با بررسی دقیق سایت میشه این موضوع رو فهمید.

 6. با سلام و وقت بخیر؛
  من یک وب سایت دارم که وقتی افزونه ووکامرس رو فعال میکنم دیگه سایت بالا نمیاد و وقتیم افزونه غیرفعال میشه همه چی درست میشه.
  به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه؟
  من پسوند جداولمو قبل از نصب وردپرس عوض کردم

 7. با سلام خدمت شما عیب مشکل بنده از یکی از پلاگین هابود یواست والان جهت نصب .فعال مجددش مشکل دارم خواستم بپرسم چیکار کنم چون قبل از این مورد صفحه سفید مرگ ایجاد شه تغیرات نسخه php داشتم که به 7.1 سوئیچ داده شد وبعد از جستجو ها متوجه شدم میبایست به 5.6تظیم بشه که سینک بشه با افزونه ها وخود وردپرس هم الان بااین توضیحات مشکلم نصب یواست هست دلیل شم گویا سازگارای php باش!!!ممنون میشم راهنمایی کنید

 8. سلام خسته نباشید سایت ما هم سفید شده چجوری باید رفعش کرد
  ادرس سایت هم اینه game-pc-mm.ir

 9. با سلام . من با این خطا مواجه شدم لطفا اگر میشود راهنمایی بفرمایید .با تشکر

  R.P, [۰۳.۱۰.۱۸ ۱۸:۱۱]
  Warning: mysqli_real_connect(): (HY000/1045): Access denied for user ‘felezyabarka’@’localhost’ (using password: YES) in /home/felezyabarka/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1531

  Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function get_bloginfo() in /home/felezyabarka/public_html/wp-includes/class-wp-locale.php:231 Stack trace: #0 /home/felezyabarka/public_html/wp-includes/class-wp-locale.php(112): WP_Locale->init() #1 /home/felezyabarka/public_html/wp-includes/load.php(927): WP_Locale->__construct() #2 /home/felezyabarka/public_html/wp-includes/wp-db.php(1569): wp_load_translations_early() #3 /home/felezyabarka/public_html/wp-includes/wp-db.php(592): wpdb->db_connect() #4 /home/felezyabarka/public_html/wp-includes/load.php(404): wpdb->__construct(‘felezyabarka’, ‘E$?~wEkyqYKZ’, ‘felezyab_esay’, ‘localhost’) #5 /home/felezyabarka/public_html/wp-settings.php(106): require_wp_db() #6 /home/felezyabarka/public_html/wp-config.php(90): require_once(‘/home/felezyaba…’) #7 /home/felezyabarka/public_html/wp-load.php(37): require_once(‘/home/felezyaba…’) #8 /home/felezyabarka/public_html/wp-blog-header.php(13): require_once(‘/home/felezyaba…’) #9 /home/felezyabarka/public_html/index.php(17): requi in /home/felezyabarka/public_html/wp-includes/class-wp-locale.php on line 231

 10. با سلام ممنون‌از سایت خوبتون
  سوالم این هستش که اگه مشکل از قالب سایتم باشه
  آیا امکان برطرف کردن مشکل رو‌همون قالب وجود داره یا خیر ؟
  نمیخوام قالبم رو عوض کنم ، به علاوه اینکه کلی رو‌ی تمَم کار کردم

   1. ممنون از پاسخ گوییتون
    چطور میتونم با شما یا یکی از ادمین هاتون به طور مستقیم ارتباط بر قرار کنم ؟

 11. سلام..ممنون از سایت خوبتون..
  من با مشکل صفحه ی سفید مواجه شدم بعد دو روز یهو سایت از دسترسم خارج شد بدون اینکه کار خاصی انجام بدم یا کدنویسی رو تغییر بدم(اصلا نمیدونم چی شد)..کلا به پیشخوان وردپرس دسترسی ندارم..
  بنده فقط مسئول سئو سایت هستم و به هاست دسترسی ندارم.
  من الان خودم میتونم کاری انجام بدم یا حتما باید مسئول هاست و برنامه نویس رو مطلع کنم؟؟

  1. سلام آزاد عزیز؛
   همونطور که داخل آموزش هم ذکر شده به دلیل خطای کدنویسی یا ناسازگاری افزونه ها ممکنه این مشکل پیش بیاد یعنی پیشخوان و صفحات حالت سفید رنگ به خودشون میگیرن.
   خب برای رفع منشکل اول باید بررسی کنید که دلیلش چیه.
   حالا اگر پیشخوان در دسترس باشه میتونید با غیر فعال کردن موقت افزونه ها یا خطایابی مشکل رو ریشه یابی کنید اما اگر به پیشخوان دسترسی ندارید حتما باید از طریق هاستتون اقدام کنید.

 12. با سلام و خسته نباشید
  در یکی از سایتام بعد از انتقال هاست و دامنه به شرکت دیگه ، در پیشخوان وردپرس ادیتور برای نوشتن در افزودن برگه و نوشته ندارم یعنی من جایی برای نوشتن متن ندارم و زیر عنوانی که قرار است متنی وارد کنم این متن هستش (( شما هم‌اکنون برگه‌ای که آخرین نوشته‌های شما را نمایش می‌دهد، پاک می‌کنید))

  میخام وردپرس رو بروز رسانی کنم پیامی که میاد اینه که (( بروزرسانی دیگری در حال پیش‌روی است )) و بروز رسانی انجام نمیشه

 13. سلام
  مشکل سایت من این هست که، با وارد شدن به هریک از صفحات سایت برای چند ثانیه صفحه کاملا سفید شده و بعد صفحه کم کم باز می شود، این مشکل در پیشخوان وجود ندارد،
  مشکل از حافظه سایتم نیست چون فضای حافظه زیاد است. شما فکر میکنید مشکل در افزونه ها است یا جای دیگری؟

  1. سلام روز بخیر مریم عزیز
   سرعت بارگذاری صفحاتی که ذکر کردید چقدر هستش؟
   لود پایینی دارند ؟

   1. سلام محدثه جان
    وقت بخیر
    با باز کردن هر صفحه ی جدید، برای چند ثانیه صفحه کاملا سفید شده و بعد تمام صفحه ظاهر می شود.
    در صورت تمایل آدرس وب سایت رو ارسال می کنم تا خودتون تست کنید و منظورم رو متوجه بشید.
    متشکرم

    1. سلام
     بله ارسال کنید تا وضعیتش رو ببینیم.
     احتمالا سرعت سایتتون پایینه یا صفحاتتون سنگینه که دیر بارگذاری میشن. ولی ادرس سایتتونو ارسال کنید بازبینی میشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن