شبکه های اجتماعی

آموزش گرفتن تیک آبی اکانت اینستاگرام

امروزه با گسترش روز افزون استفاده کنندگان از رسانه‌های اجتماعی، اینکه بتوان اکانت رسمی یک برند یا شخص مشهور را از سایر اکانت‌های فیک و تقلبی شناسایی کرد کمی دشوار است. به همین دلیل قابلیت Verified Badge در اکثر شبکه‌های اجتماعی به وجود آمد که توسط آن با استفاده از یک تیک آبی می‌توان دانست که کدام اکانت، اکانت رسمی شخص یا برند مورد نظر است. نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام برای خیلی از افراد جای سوال دارد و معمولا به دنبال این هستند که بدانند چگونه اکانت خود را در اینستاگرام تایید کنند. تا همین سال پیش این قابلیت به روش‌های دیگری انجام می‌گرفت که افرادی برای رسمی کردن اکانت اینستاگرام و گرفتن Verified Badge هزینه بالایی را از کسی که به دنبال رسمی کردن اکانت اینستاگرام بود دریافت می‌کردند.

حال اگر این سوال هم برای شما پیش آمده که چگونه تیک آبی اینستاگرام رو بگیریم تا انتهای این مقاله همراه باشید تا به معرفی شرایط تیک آبی اینستاگرام بپردازم و بر اساس این شرایط اگر هر یک از موارد مورد نظر در اکانت شما وجود داشت اکانت اینستاگرام خود را رسمی کنید.

نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام (Verified Badge) و تایید رسمی بودن اکانتتیک آبی اینستاگرام (Verified Badge) چیست؟

تیک آبی یا همان Verified Badge شامل یک تصویر مشابه نمونه روبه‌رو است که در کنار نام پروفایل نمایش داده می‌شود و نشان از رسمی بودن یک اکانت شبکه اجتماعی دارد. در هر اکانتی که این تصویر به صورت یک تیک آبی رنگ وجود داشته باشد، به این معنی است که فرد یا برند مورد نظر درخواستی را برای رسمی کردن اکانت برای اینستاگرام انجام داده است که برای رسمی کردن اکانت اینستاگرام از شما اطلاعاتی همچون نام، زمینه فعالیت و تصویر پاسپورت، گواهینامه یا هر مدرک هویتی که نشان دهد اکانت شما رسمی است اخذ خواهد شد. بنابراین در حالتی که برای یک فرد یا برند چندین اکانت وجود داشته باشد که نتوان اکانت رسمی را از اکانت فیک تشخیص داد یک راهکار مناسب خواهد بود. اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی مانند توییتر و فیسبوک نیز از این قابلیت برای نشان دادن اینکه اکانت مورد نظر رسمی است استفاده می‌کنند. پس میتوان گفت که داشتن تیک آبی اینستاگرام نشان دهنده معتبر بودن اکانت است که مدیریت اکانت به صورت رسمی درخواستی را برای گرفتن تیک آبی پروفایل اینستاگرام ارسال کرده است. پس اگر شما هم قصد گرفتن تیک آبی اینستا هستید در ادامه به معرفی شرایط تیک آبی اینستاگرام می‌پردازم.

شرایط تیک آبی اینستاگرام

برای گرفتن تیک آبی در اینستاگرام شرایط پیچیده و تقریبا سختی وجود دارد. در صورتی که اکانت شما فاقد این شرایط باشد درخواست شما مبنی بر رسمی کردن اکانت مورد تایید قرار نخواهد گرفت و تا یک ماه از رد صلاحیت گرفتن تیک آبی برای اکانت تایید شده اینستاگرام را نخواهید داشت. پس قبل از اینکه درخواستی را برای رسمی کردن اکانت اینستاگرام ارسال کنید باید نکات زیر را در نظر بگیرید.

 • اولین شرط لازم این است که اکانت شما باید اعتبار داشته باشد. یعنی اکانت شما معتبر به یک شخص یا برندی باشد که معتبر است. با این حساب گرفتن تیک آبی اینستاگرام برای اکانت‌هایی که جنبه تفریحی و قرار دادن مطالب زرد را دارند فراهم نیست.
 • دومین شرط لازم برای اکانت تایید شده اینستاگرام این است که اکانت شما منحصر به فرد باشد. یعنی اکانتی که تایید می‌کنید متعلق به شما و کسب و کارتان باشد. اگر چندین اکانت داشته باشید، صرفا یکی از اکانت‌ها تایید شده و تیک آبی اینستاگرام را دریافت خواهند کرد.
 • سومین شرط لازم برای اکانت تایید شده اینستاگرام این است که اکانت شما کامل بوده و اطلاعاتی از جمله نام، بیوگرافی، تصویر پروفایل و… برای سایرین قابل مشاهده باشد. همچنین لازم است که برای گرفتن تیک ابی اینستا حداقل یک پست را داشته باشید.
 • و در نهایت چهارمین شرط لازم برای اکانت تایید شده اینستاگرام این است که اکانت شما شناخته شده باشد و توسط سایر افراد جستجو شده و فعالیت زیادی داشته باشید.

بعد از اینکه هر یک از شرایط بالا را داشته باشید می‌توانید درخواست خود را مبنی بر درخواست تایید رسمی اکانت اینستاگرام برای بخش پشتیبانی اینستاگرام ارسال کنید تا بر اساس شرایط بالا بررسی شده و اگر همه شرایط را داشته باشید اکانت شما تایید شود.

نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام

برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام ابتدا برنامه اینستاگرام را اجرا کرده و سپس به صفحه پروفایل خود مراجعه کنید.

نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام (Verified Badge) و تایید رسمی بودن اکانت

حال مشابه تصویر فوق به صفحه تنظیمات رفته و گزینه Request Verification را برای ارسال درخواست رسمی کردن اکانت اینستاگرام به منظور Get Verified on Instagram in Bio and Story انتخاب کنید.

نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام (Verified Badge) و تایید رسمی بودن اکانت

در این صورت پنجره‌ای مشابه تصویر زیر برای شما نمایش داده خواهد شد که باید اطلاعات برند یا کسب و کار آنلاین خود را بر اساس توضیحاتی که در ادامه شرح خواهم داد درج کنید.

نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام (Verified Badge) و تایید رسمی بودن اکانت

حال همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید ابتدا آی‌دی شما در فیلد Username نمایش داده خواهد شد که باید بررسی کرده و ببینید که دقیقا همان آی‌دی باشد که قصد رسمی کردن اکانت اینستاگرام را برای آن دارید. سپس در فیلد دوم که با عنوان Full Name قرار دارد، لازم است که نام کامل خود را وارد کنید. دقت کنید که این نام باید مطابق با همان چیزی باشد که در مدارک هویتی شما مانند گواهینامه رانندگی یا پاسپورت درج شده باشد. در نهایت لازم است روی گزینه Choose File که در مقابل گزینه Please attach a photo of your ID کلیک کرده و تصویر شناسنامه، گذرنامه یا گواهینامه رانندگی خود را انتخاب کنید. برای ما که در ایران زندگی می‌کنیم لازم است که از پاسپورت برای این کار استفاده شود.

در نهایت بعد از پر کردن کلیه این فیلدها کافی است روی دکمه Send کلیک کرده و چند روزی منتظر بمانید تا درخواست شما توسط واحد پشتیبانی اینستاگرام بررسی شود. بعد از اینکه درخواست شما بررسی شد، چه درخواست شما تایید شود و چه رد شود به صورت هشدار پیغامی در صفحه نوتیفیکیشن برای شما ارسال خواهد شد که با مشاهده آن می‌توانید ببینید که نتیجه درخواست رسمی کردن اکانت اینستاگرام چه چیزی است.

لازم است بدانید که هیچ تضمینی وجود ندارد که Instagram درخواست شما را حتما تایید کند. چرا که نشان آبی اینستاگرام تنها برای افراد مشهور، شخصیت‌های عمومی، برندهای جهانی یا اشخاصی که نام تجاری دارند، رزرو می‌شود. بر اساس اطلاعاتی که اینستاگرام در صفحات راهنمای خود برای درخواست تیک آبی درج کرده است، بررسی درخواست تایید برای تایید صحت اکانت تنها در حالتی رخ خواهد داد که اکانت مورد نظر منحصر به فرد، کامل و برای سایر افراد قابل توجه باشد. علاوه بر این اینستاگرام تاکید دارد که اکانت تعداد فالوور بالایی داشته باشد.

امیدوارم که این آموزش هم مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشد و به کمک آن توانسته باشید با نحوه دریافت تیک آبی اینستاگرام آشنا شوید. در صورتی که در رابطه با این آموزش و نحوه تایید رسمی اکانت اینستاگرام(Verified Badge) سوال یا مشکلی داشتید در بخش دیدگاه‌ها اعلام کنید.
برچسب ها

عیسی نورانی

بیش از 10 سال است که بصورت تخصصی و حرفه ای در حوزه سئو و بهینه سازی سایت فعالیت می کنم. همچنین حدود 4 سال است که سئو و بهینه سازی سایت میزبان فا را بر عهده دارم.

نوشته های مشابه

‫93 نظرها

 1. سلام. آیا پس با یک پاسپورت نمیشه چند اکانت رو تایید کرد؟ الان مثلا من دو شرکت داشته باشم فقط به یکی‌میتونم بگیرم؟ راهکاری هست که برای دوتاشم گرفت؟ ممنون

  1. سلام روزبخیر؛
   طبق شرایط تاییدی که در نظر گرفتن یک اکانت کاری تایید میشه برای اون کسب و کار . این مورد دقیقا داخل متن توضیح داده شده:

    اولین شرط لازم این است که اکانت شما باید اعتبار داشته باشد. یعنی اکانت شما معتبر به یک شخص یا برندی باشد که معتبر است. با این حساب گرفتن تیک آبی اینستاگرام برای اکانت‌هایی که جنبه تفریحی و قرار دادن مطالب زرد را دارند فراهم نیست.
    دومین شرط لازم برای اکانت تایید شده اینستاگرام این است که اکانت شما منحصر به فرد باشد. یعنی اکانتی که تایید می‌کنید متعلق به شما و کسب و کارتان باشد. اگر چندین اکانت داشته باشید، صرفا یکی از اکانت‌ها تایید شده و تیک آبی اینستاگرام را دریافت خواهند کرد.
   1. سلام وقت بخیر بنده قهرمان شنا استان خوزستان هستم

    در مرحله آخر که میخواهم برای اینستگرام فایل ارسال کنم، هرچه روی گزینه لمس میکنم هیچ اتفاقی نمی افتد چرا؟

    1. سلام روزبخیر؛
     مدارک برای اپلیکشن ارسال میشه اما اعلان خاصی نمایش نمیده.
     حدودا دو هفته بعد از ارسال نتیجه تاییدیا رد از طریق اینستاگرام بهتون اطلاع داده میشه.

    1. سلام و احترام؛
     منظورتون دکمه آبی رنگ send هست؟
     با انتخاب فایل های مربوط به مدارک این دکمه فعال میشه.

  2. من در گوگل پنل گراف دانش دارم و گوگل بهم تیک آبی داده. همچنین اسپاتیفای هم بهم تیک آبی داده ولی هر کاری میکنم اینستاگرام بهم تیک نمیده.

 2. با سلام و سپاس از شما برای توضیحات کامل
  لطفا بفرمائید کسانی که فن پیج یک خواننده یا هنرمند هستن هم میتونن این تیک آبی رو در خواست کنند؟

  1. اره ولی به سختی یعنی بهتر بگم خیلییییییییییییییییییییییی سخته دور بزنیم

  1. سلام روزبخیر؛
   موقعی کلیک روی Choose file باید گالریتون باز بشه و بتونید فایل انتخاب کنید. پیغام خاصی نمایش داده میشه؟ یا روی حالت صفحه سفید میره؟

 3. سلام ببخشید الان یه گزینه دیگه ام تو این صفحه اضافه شده که باید بهش جواب داد میشه بگید اون چیه؟

  1. سلام روزبخیر؛
   میتونید متن دقیقش یا تصویری از این مورد رو ارسال کنید تا بهتر راهنماییتون کنیم؟

 4. سلام میخواستم بدونم برای تیک رسمی اینستا باید حداقل چند K فالوور داشته باشیم؟ و اینکه اگه برند تازه تاسیس باشه وهنوز خیلی شناخته شده نباشه باید چکار کرد؟
  و اینکه آیا افرادی رو میشناسی که بتوننم در زمینه گرفتن تیک آبی کمک کنن یا نه

  1. با سلام دوست عزیز اتفاقا منم همین سوال رو داشتم لطفا اگر به جوابی رسیدین منم در جریان قرار بدین ، با تشکر

  2. سلام روزبخیر؛
   همونطور که در شرایط درج شده برندتون باید حتما ثبت شده و رسمی باشه. اکانت هم باید شناخته شده و معتبر باشه.
   اینستاگرام توی شرایطش هیچ توضیحی در خصوص تعداد فالوراها ارائه نکرده.
   شخص خاصی را برای این منظور نمیشناسم متاسفانه.

    1. سلام و احترام؛
     اینکه چند نفر دنبال کننده یا فالوینگ دارید جزء شرایط نیست. میزان فعالیت اون، منحصر بفرد بودن، اعتبار و اینکه هویت شخص به تایید برسه اهمیت داره.

 5. سلام خیلی ممنونم برای اموزش خوبتون سوالم اینه که تعداد فالور ها از چه تعدادی به بالا باید باشه؟

 6. سلام خیلی شیوا و ملموس توضیح داده شده و نشان از دقت بالای مدیر صفحه دارد
  سپاس

  1. سلام. عالی… فقط خواستم بدانم بعد از send اطلاعات چرا تاییدی نمیزنه… چطور باید اطمینان حاصل کرد که ارسال درست انجام گرفته؟ سپاسگزارم

   1. سلام روزبخیر؛
    بعد از ارسال مدارک چند روز طول میکشه تا درخواستتون بررسی بشه. باید منتظر بمونید درخواست تایید یا رد بشه در هر دو صورت به شما اطلاع داده میشه.
    موقع ارسال مدارک اعلان خاصی نمایش داده نمیشه و تایید و رد همون لحظه صورت نمی گیره.

 7. خیلی خوب و عالی توضیح دادید مفهوم و راحت
  خیلی از شما متشکرم

 8. سلام وقت بخیر
  ببخشید ما یه سایت داریم که می خوایم برای پیج این سایت توی اینستاگرام درخواست تیک آبی بدیم.اما خب شما گفتین تو قسمت full name باید اسم شخص رو بنویسیم و تو قسمت ارسال عکس (شناسنامه،گواهی نامه و پاسپورت) این ها رو لازم داریم که مطمئنا سایت این چیز ها رو نداره.برای سایت به جای این اطلاعات چیز دیگری باید بفرستیم یا نه فقط اطلاعات همون شخصی رو بفرستیم که پیج دستشه و اسم (username) پیج که مشخصه و full name رو هم میتونیم همون اسم سایت رو بنویسیم و نه یه اسم شخص خاص.
  ممنون میشم جواب بدین

  1. سلام روزبخیر رها جان؛
   همونطور که گفته شد این تیک آبی رو میشه برای شخص یا برند گرفت اگر برای شخص باشه که تکلیف مشخصه اگر برای برند باشه هم باید دقت کنید که برای چه کسی ثبت برند انجام شده.

 9. سلام بنده قسمت choose file هرچقدر میزنم وارد نمیشود و همانطور در آن صفحه باقی می ماند؟؟چکار باید بکنم برای رفع این مشکل

 10. سلام اسم پیجم رو بنام خودم میخوام بزنم ارور میده واسه تیک آبی اینستاگرام ، چکار کنم

 11. سلام منم میتونم درخواست تیک آبی بدم
  این اکانت منه لطفا سر بزنید و پاسخ بدید ممنونم

  1. سلام روزبخیر؛
   یک بخشی تحت عنوان شرایط تیک آبی اینستاگرام داخل مقاله نوشته شده . مطالعه کنید در صورتی که این شرایط رو دارید امکان دریافت تیک آبی وجود داره.

 12. با سلام و تشکر از شما ، پس از اینکه من مراحل تیک ابی ا در پیج خود انجام دادم ، چند روز بعد پیغامی داخل واتس اپ برایم ارسال شد با تصویر پروفایل اینستاگرام که در خواست پسورد اینستا و ایمیل و پسورد ایمیل را از من داشت برای تایید تیک آبی ، ولی من ترسیدم که پیجم حک شود ، ایا این پیغام صحیح است ؟

  1. سلام روزبخیر؛
   خیر تایید یا رد این مورد تنها از طریق اینستاگرام خدمتتون اعلام میشه.

 13. سلام
  من یک اکانت بیزینس در اینستاگرام دارم میخوام براش تیک آبی بگیرم برای این کار چه مدارکی نیاز هست ؟

  1. سلام روزبخیر؛
   هر مدرکی که هویت واقعی شما را اثبات کنه قابل قبول هست . مثل: شناسنامه، کارت ملی، گواهینامه رانندگی و پاسپورت و…

 14. سلام.ببخشید من همه ی مراحل رو انجام میدم ولی وقتی send رو میزنم هیچ اتفاق خاصی نمیوفته.از کجا باید بدونم اطلاعاتم برای اینستا ارسال شده یا نه.
  خیلی ممنون

  1. سلام روزبخیر؛
   پیغام خاصی مبنی بر ارسال مدارک نمایش داده نمیشه. فقط باید منتظر بمونید تا مدارک بررسی بشه و نتیجه تایید یا رد از طریق اپلیکشن خدمتتون ارسال بشه.

 15. سلام ببخشید وقتی من sendرو میزنم باید یه صحفه دیگه بساره بگه ما پیجتون سر میزنیم ولی اصلا این صحفه نمیاد همه چیم کامل زدم لطفا بگید مشکل از کجاست دارم دیوونه میشم .ممنون

  1. سلام روزبخیر؛
   اعلان خاصی مبنی بر این مورد نمایش داده نمیهش. باید منتظر تایید یا رد مدارک باشید.

 16. بابا عکس پاسپورت و قبول نمیکنه میگه عکسی انتخاب کنید از پاسپورتی چیزی… خیلی واضحم هستش
  من سایت و ایمیل و چک نمیکنم
  بیزحمت اینستاگرام برام بفرستین پاسخ و

  1. سلام وقت بخیر؛
   با توجه به شرایط دریافت تیک آبی اکانت حتما باید متعلق به شخص یا برند خاصی باشه. با توجه به این مورد فن پیج ها امکان دریافت تیک آبی ندارند. در واقع ماهیت این تیک برای نشون دادن اکانت اصلی و متمایز کردن اون از سایر اکانت ها هست.

 17. سلام روز شما بخیر مشکل من اینه که من اسم مستعار گذاشتم و اسم اینستاگرامم با اسم پاسپورتم تفاوت داره ایا امکان داره اینستاگرام قیول نکنه کسایی که با اسم دوم خودشون اینستا ثبت کردن چیکار کنن..؟؟؟

  1. سلام روزبخیر؛
   بله می بایست اطلاعات هویتی و اطلاعات اکانت مطابقت داشته باشند.

   1. ولی من دیدم کسانی رو که اسم پاسپورت چیزی دیگست اکانت اینستا چیز دیگست اما تیک آبی دارن
    یعنی اینستاگرام به کسانی که دو اسمه باشن و معروف باشن تیک ابی نمیده اما چندتا از این شخصیت های معروف مجازی اسامی واقعیشون نیست و تیک آبی دارن

 18. درود خسته نباشید
  تعداد فالوورها حداقل چندتا باید باشه؟
  و چقدر باید تو پیجمون فعالیت داشته باشیم؟

  1. سلام و احترام؛
   محدودیت خاصی در این مورد تعریف نشده فقط باید شرایط تعیین شده رو داشته باشید در صورت تایید تیک آبی به اکانتتون تعلق می گیره.

   اولین شرط لازم این است که اکانت شما باید اعتبار داشته باشد. یعنی اکانت شما معتبر به یک شخص یا برندی باشد که معتبر است. با این حساب گرفتن تیک آبی اینستاگرام برای اکانت‌هایی که جنبه تفریحی و قرار دادن مطالب زرد را دارند فراهم نیست.
   دومین شرط لازم برای اکانت تایید شده اینستاگرام این است که اکانت شما منحصر به فرد باشد. یعنی اکانتی که تایید می‌کنید متعلق به شما و کسب و کارتان باشد. اگر چندین اکانت داشته باشید، صرفا یکی از اکانت‌ها تایید شده و تیک آبی اینستاگرام را دریافت خواهند کرد.
   سومین شرط لازم برای اکانت تایید شده اینستاگرام این است که اکانت شما کامل بوده و اطلاعاتی از جمله نام، بیوگرافی، تصویر پروفایل و… برای سایرین قابل مشاهده باشد. همچنین لازم است که برای گرفتن تیک ابی اینستا حداقل یک پست را داشته باشید.
   و در نهایت چهارمین شرط لازم برای اکانت تایید شده اینستاگرام این است که اکانت شما شناخته شده باشد و توسط سایر افراد جستجو شده و فعالیت زیادی داشته باشید.

 19. سلام و خداقوت،
  دوست عزیز، متاسفانه مرحله آخر و انتخاب تصویر پاسپورت، ارسال نمیشود

  1. سلام و احترام؛
   به صورت پیش فرض اعلانی مبنی بر ارسال مدارک دریافت نمیشه .

  1. سلام و احترام؛
   مدارکی که تایید کننده هویت شما و کاملا معتبر باشند رو می تونید ارسال کنید.
   مثل گواهی نامه، پاسپورت و …

 20. سلام ببخشید من همه اینکارا رو انجام دادم بعد دو روز یه ایمیل از اینیستاگرام دریافت کردم که از بیزینس میگفت و چجوری با مشتریان ارتباط داشته باشیم ولی پیج من برای بیزنس نیستش فن پیج هست برای یک بازیگر برای همین تیک ابی درخواست دادم. الان من باید چیکار کنم لطفا پاسخ بدید ممنون

  1. سلام و احترام؛
   هر مدرکی که مورد تایید باشه و هویت شما رو اثبات کنه.

  1. سلام و احترام؛
   بعد از ارسال مدارک اعلانی مبنی بر این مورد نمایش داده نمیشه. فقط بعد از حدود 2 هفته نتیجه تایید یا رد صلاحیت خدمتتون ارسال میشه.

 21. سلام . پیج من تمام شرایط بالا رو داره ، اما تیک آبی نمیده ، چکار باید کرد . پیجم اینه :

  1. سلام و احترام؛
   فقط باید مدارک مربوطه رو ارسال کنید و منتظر تایید یا رد این مورد از سمت اینستاگرام باشید اگر تایید صلاحیت برای گرفتن تیک آبی نباشید اقدام خاصی نمیشه کرد.

 22. سلام
  من رو گزینه ارسال کلیک میکنم
  یکمی میچرخه ولی رو همون صفحه میمونه و اتفاقی نمیوفته
  الان مدارک من ارسال شده یا باید یه صفحه جدید لود بشه ؟

  1. سلام و احترام؛
   اعلان خاصی مبنی بر ارسال مدارک دریافت نمی کنید حدود 2 هفته بعد از ارسال مدارک از سمت اینستاگرام پاسخ تایید یا رد براتون ارسال میشه.

 23. سلام اگر از اینیستا پیغامی بیاد بدونه اینکه ما در خواستی برا تیک آبی داشته باشیم چه نوع پیغامی هستش

  1. سلام و احترام؛
   حدود دو هفته بعد از ارسال مدارک یک نوتیفیکشن دریافت میکنید.
   محتواش هم دقیقا به شما اطلاع میده که به چه دلایلی درخواستتون رد شده یا اگر با درخواست شما موافقت شد از چه زمانی با چه شریطی تیک آبی روی اکانتتون نمایش داده میشه.

 24. سلام . . . من راهب هستم خواننده ی دیسلاو . من چون پیجم و آیدیم به نام لقبمه و نام و نام خانوادگیم یه چیز دیگست اینستاگرام قبول میکنه برای تیک آبی؟
  چون من لقبم راهب هستش اما نام و فامیل خودم چیز دیگه ایه.
  و ضمن اینکه من زیر 50 k فالوور دارم.

 25. ایسنتا هم میگه ولی جونش در میاد تا وریفای کنه یکی رو طرف یک میلیون فالور داره بهش نمیده ، آدم معروفم هست ولی نمیدونم واقعا

  1. سلام و احترام؛
   بله در این مورد سختگیرانه عمل میشه و حتما باید هویت و شهرت اون شخص به تایید برسه.

 26. سلام وقت بخير
  براي گرفتن تيك آبي براي يك شركت، امكانش هست روزنامه رسمي رو ترجمه شده ارسال كنيم؟

  1. سلام روزبخیر؛
   هر مدرکی که بتونه هویت شما رو تصدیق کنه قابلیت ارسال داره.

 27. سلام من قبلا درخواست تیک آبی دادم پسامش امد و رد شد حالا میخوام دوباره بفرستم دیگه اجازه نمیده که دوباره درخواست کنم حتی میخوام از سایت هم این کار رو بکنم میگه این سایت پاک شده است الان ۳ ماه هس که از اون موقع میگزره باید چی کنم لطفا کمک کنید

  1. سلام روزبخیر؛
   در صورتی که اینستاگرام تشخیص بده پیش نیازها و شرایط لازم مثل اعتبار پیج، رسمیت و… رو ندارید امکان دریافت تیک آبی فراهم نمیشه.

  1. سلام روز بخیر؛
   در حال حاضر تنها از طریق اپلیکیشن موبایل این مورد امکان پذیر هست.

 28. سلام نحوه تیک ابی اینستاگرام خوب توضیح دادید ومتوجه شدیم ممنون، در مورد گرفتن تیک آبی در توییتر هم اگر امکانش هست میشه کمی توضیح بدید .

 29. سلام.من گزینه send رو زدم اما چیز خاصی نشون نداد
  بعد از کلید کردن باید چیزی بیاره یا درخواست ارسال شده

  چون چند بار زدم و هیچ اتفاقی نیفتاد

  1. سلام روزبخیر؛
   بعد از ارسال مدارک اعلان خاصی دریافت نمیشه حدود 14 روز بعد نتیجه تایید یا رد صلاحیت دریافت تیک آبی براتون ارسال میشه.

 30. سلام و وقت بخیر
  من برای اکانت همسرم درخواست داده بودم و سه روز پیش پیام دادند که اکانت شما صلاحیت گرفتن تیک آبی را دارد و باید فرمی که ارسال میشه رو پر کنید و یک سری اطلاعات و عکس ازمون خواستند و انجام دادیم الان اتفاقی که افتاده اینکه به ما گفتن به صورت اتوماتیک از اکانتتون لاگ اوت میشین و بعد از 12 ساعت تیک آبی به شما تعلق میگیره و میتونید دوباره لاگ این بشید ولی متاسفانه الان 36 گذشته و مانمیتونیم اصلا لاگ این بشیم و هر سری که اتحان میکنیم پیام میده که یوزرنیم شما وجود نداره
  شما دراین زمینه میتونید کمکمون کنید ؟
  و یا اینکه اطلاع دارید بعد از ارایه اطلاعات درخواستی و لاگ اوت چقدر طول میکشه که مجدد به اکانت خودمون درسترسی داشته باشیم؟
  درضمن آدرس اکانتی که باهاشن در ارتباط بودیم که حدود 5 میلیون فالور داره

 31. سلام من وقتی sendنهایی رو میزنم هیچ پیغامی مبنی برا اینکه ارسال شد یا اینکه خطا زد نمیده، سند میچرخه و بعدشم رها میشه ، ایا ارسال شده یا مشگلی هست؟

  1. سلام وقت بخیر؛
   پیغامی مبنی بر ارسال، تایید یا رد دریافت نمیکنید ام حدود 2 هفته بعد نوتیفیکشنی از سمت اینستاگرام دریافت میشه و در این پیغام مشخص میشه درخواستتون تایید شده یا خیر.

 32. سلام من یه پیج با 10 هزار فالوئر واقعی دارم که عنوان اون انجمن هستش ایا اینستاگرام به انجمن یا باشگاه هم تیک آبی میده یا نه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. سلام روزبخیر؛
   اگر پیجتون دارای اعتبار باشه و صاحب یک برند باشید امکانش هست پی باید منوط به برند یا مالک اون شخص بنامی باشه.

 33. سلام
  فیلتر شکن رو روشن میکنم و تمامی مراحل رو انجام میدم و در اخر گزینه send رو ک میزنم چند ثانیه میمونه ( مثل حالت لادینگ) بعد هیچ اتفاقی نمیوفته
  هزار بارم ک بزنم باز هیچ اتفاقی نمیوفته !
  لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام روزبخیر؛
   بعد ارسال مداک اعلان خاصی نمایش داده نمیشه بعد از گذشت حدودا 2 هفته پیغامی از سمت اینستاگرام مبنی بر رد یا تایید درخواستتون دریافت می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن