مدیریت سیم کارت

تنظیمات اینترنت ایرانسل به همراه ویدیو آموزش گام به گام

تنظیمات اینترنت ایرانسل و چگونگی فعال سازی اینترنت ایرانسل یکی از سوالات رایجی است که مشترکین این اپراتور همواره مطرح می کنند. شرکت ایرانسل به عنوان دومین اپراتور تلفن همراه در کشور شناخته می شود. در چند سال اخیر نیز با پیشرفت‌ هایی که در زمینه اینترنت داشته است، اقدام به ارائه اینترنت پرسرعت 4g به همراه مودم‌ های همراه نموده است و بدین ترتیب ثابت کرده است که می‌ تواند عملکرد بسیار مناسبی را در ارائه اینترنت پرسرعت داشته باشد. اما گاهاً این سوال توسط مشترکین این اپراتور مطرح می شود که چرا اینترنت ایرانسل وصل نمیشه یا اینکه کد فعال سازی اینترنت ایرانسل چیست و برای دریافت تنظیمات اینترنت ایرانسل باید چه اقداماتی را داشت. به همین دلیل در این مقاله از میزبان فا مگ تصمیم داریم آموزش تنظیمات اینترنت ایرانسل در گوشی اندروید و آیفون را به شما ارائه دهیم. بدین ترتیب شما می توانید به راحتی فرآیند تنظیم اینترنت ایرانسل را دنبال کرده و اینترنت خود را فعال نمایید. پس اگر شما نیز به دنبال یک آموزش گام به گام برای آشنایی با تنظیمات اینترنت ایرانسل هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید.

موضوعاتی که در این مقاله به آنها پرداخته خواهد شد، به شرح ذیل است:

تنظیمات اینترنت ایرانسل در گوشی اندروید و آیفون

اپراتور ایرانسل به صورت پیش فرض امکان استفاده از اینترنت را روی تمامی خطوط خود فراهم کرده است و دیگر کاربران نیازی به فعال سازی اینترنت نداشته و مستقیماً می توانند فرآیند مربوط به تنظیمات اینترنت ایرانسل را از طریق تنظیمات گوشی تلفن همراه خود دنبال نمایند. نکته ای که باید در خصوص اینترنت ایرانسل و تنظیمات مربوط به آن در نظر داشته باشید این است که برای استفاده از اینترنت 2G و 3G می‌ توانید از سیم کارت های قدیمی تر ایرانسل استفاده کنید. اما برای دسترسی به اینترنت پرسرعت و استفاده از اینترنت 4G و 4.5G ایرانسل لازم است که سیم کارت خود را به USIM تغییر دهید. البته به این نکته هم توجه داشته باشید که گوشی شما باید از هر یک از موارد ذکر شده پشتیبانی کند. در غیر این صورت لازم است از مودم‌ های ثابت یا همراه ایرانسل استفاده کنید. در ادامه به صورت گام به گام به روش های دریافت تنظیمات اینترنت ایرانسل و نحوه تنظیم آن روی گوشی تلفن همراه اندروید و آیفون خواهیم پرداخت.

🔴⚫ نکته: در صورت تمایل به آشنایی با تنظیمات اینترنت 2 اپراتور محبوب همراه اول و رایتل نیز می توانید از طریق لینک های زیر اقدام نمایید:

تنظیمات اینترنت رایتلتنظیمات اینترنت همراه اول

دریافت تنظیمات اینترنت ایرانسل

به منظور تنظیم اینترنت ایرانسل روی گوشی اندروید یا آیفون شما باید تنظیمات اینترنت ایرانسل را مطابق با مدل گوشی تلفن همراه خود به صورت دستی یا آنلاین دریافت کرده و روی گوشی تلفن همراه خود نصب کنید. ایرانسل 3 روش کلی برای دریافت تنظیمات اینترنت ایرانسل ارائه کرده است که عبارتند از:

با استفاده از 2 روش ابتدایی شما یک پیام پیکربندی اینترنت از سمت اپراتور ایرانسل دریافت کرده و می توانید با نصب آن به راحتی فرآیند فعال سازی اینترنت ایرانسل را دنبال نمایید. در نظر داشته باشید این روش ها میان گوشی های تلفن همراه اندروید و آیفون مشترک است. اما در روش سوم شما مستقیماً به تنظیمات گوشی تلفن همراه خود مراجعه و تنظیمات اینترنت ایرانسل را به صورت دستی اعمال می کنید و روشی که باید دنبال کنید در گوشی تلفن همراه اندروید و آیفون متفاوت است. در ادامه به نحوه استفاده از روش های فوق برای فعال سازی اینترنت ایرانسل در اندروید و فعال سازی اینترنت ایرانسل در ایفون می پردازیم.

کد فعال سازی اینترنت ایرانسل

اولین روشی که شما می توانید از آن برای دریافت تنظیمات اینترنت ایرانسل استفاده کنید، کد فعال سازی اینترنت ایرانسل است. برای این منظور شما باید مسیر زیر را دنبال نمایید:

 1. در اولین گام شما باید کد دستوری #2*4*555* را از طریق شماره گیر گوشی تلفن همراه خود شماره گیری نمایید.
  آموزش تنظیم اینترنت ایرانسل
 2. سپس پیغامی به شما نشان داده می شود که نشان دهنده این امر است که تنظیمات اینترنت ایرانسل برای شما ارسال خواهد شد.
  تنظیمات اینترنت ایرانسل
 3. حال کافی است همانند تصویر زیر روی تنظیمات ارسال شده را لمس نمایید و آن را باز کنید.
  دریافت تنظیمات اینترنت ایرانسل
 4. معمولاً به صورت مستقیم وارد صفحه تنظیمات اینترنت ایرانسل شده و می توانید با انتخاب گزینه Install آن را روی گوشی تلفن همراه خود نصب نمایید.
  🔴⚫ نکته: اگر هنگام نصب از شما Pin یا رمز عبور خواسته شد، تنها کافی است رمز 1234 را وارد نمایید.
  تنظیم اینترنت ایرانسل

حال تنظیمات اینترنت ایرانسل متناسب با نوع گوشی تلفن همراه اندروید و آیفون شما فعال شده و می توانید با روشن کردن اینترنت خط خود از آن استفاده نمایید. در نظر داشته باشید که اگر بعد از اعمال تنظیمات و روشن کردن Mobile data همچنان آیکون اینترنت در کنار آنتن خطتان نمایش داده نشد، حتما یکبار اینترنت خود را خاموش و روشن نمایید.

دریافت تنظیمات به صورت آنلاین

دومین روشی که می توانید از آن برای تنظیم اینترنت ایرانسل استفاده کنید، دریافت تنظیمات اینترنت ایرانسل به صورت آنلاین است. برای این منظور شما باید مسیر زیر را دنبال نمایید:

 1. در اولین مرحله شما باید وارد صفحه دریافت آنلاین تنظیمات اینترنت همراه ایرانسل شوید.

  برای این منظور می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید تا مستقیماً وارد صفحه نامبرده شوید.

  دریافت آنلاین تنظیمات اینترنت ایرانسل

 2. حال پس از ورود به صفحه دریافت آنلاین تنظیمات اینترنت ایرانسل با صفحه ای همانند تصویر زیر رو به رو خواهید شد. در این مرحله باید شماره تلفن ایرانسلی خود را که قصد فعال سازی اینترنت آن را دارید را وارد کرده و سپس روی دکمه ارسال کلیک نمایید.
  تنظیمات دستی اینترنت ایرانسل
 3. در این مرحله یک کلمه عبور برای شما پیامک می شود که در گام بعدی لازم است مجدداً شماره تلفن خود را در فیلد مشخص شده وارد کرده و سپس در فیلد دوم نیز کلمه عبور دریافتی را قرار داده و در نهایت روی دکمه ورود کلیک نمایید.
  آموزش تنظیمات دستی اینترنت ایرانسل
 4. سپس مدل گوشی تلفن همراه شما نمایش داده می شود. اگر مدل گوشی درست می باشد کافی است روی دکمه تنظیم کلیک نمایید.
  چرا اینترنت ایرانسل وصل نمیشه
 5. پس از آن صفحه ای همانند تصویر زیر به شما نشان داده می شود که لازم است در ابتدا از طریق قسمت تنظیمات موجود و با فعال کردن تیک گزینه های موجود تعیین کنید که تمایل به دریافت چه تنظیماتی را دارید و سپس روی دکمه ارسال کلیک نمایید.
  کد تنظیمات اینترنت ایرانسل
 6. در این مرحله پیغامی همانند تصویر زیر به شما نشان داده می شود که بیانگر این امر است که تنظیمات اینترنت ایرانسل به گوشی شما ارسال شده است و می توانید همانند روش قبل با لمس گزینه Install آن را نصب و فعال نمایید.
  تنظیمات اینترنت ایرانسل

بدین ترتیب فرآیند فعال سازی اینترنت ایرانسل روی گوشی اندروید یا آیفون شما فعال می شود و می‌توانید با روشن کردن mobile data از طریق بخش Connection گوشی تلفن همراه خود، به راحتی به اینترنت متصل شوید. در نظر داشته باشید که زمانی که اینترنت همراه گوشی شما فعال شود یک آیکون کوچک از یکی از علامت‌های E یا G یا H+ یا 4G یا 4.5G در بالای صفحه گوشی و در کنار آنتن خط به شما نمایش داده می‌ شود.

تنظیمات دستی اینترنت ایرانسل

اما سومین روشی که قصد دارید برای دریافت تنظیمات اینترنت ایرانسل و فعال سازی آن معرفی کنیم، تنظیمات دستی اینترنت ایرانسل است که شما باید مستقیماً به تنظیمات گوشی تلفن همراه اندروید یا آیفون خود مراجعه کرده و تنظیمات را به صورت دستی روی گوشی خود انجام دهید. در نظر داشته باشید که مسیری که باید برای استفاده از این روش در گوشی‌ های مختلف دنبال نمایید، متفاوت خواهد بود. اما نقطه مشترک میان تمامی آنها این است که باید به قسمت تنظیمات شبکه رفته و سپس از طریق این بخش و با استفاده از گزینه Access Point Names یا نام نقاط دسترسی APN ایرانسل بر اساس تنظیمات اینترنت ایرانسل ارائه شده توسط این اپراتور ایجاد کنید. در ادامه تنظیمات دستی اینترنت ایرانسل در گوشی اندروید و آیفون را به صورت مجزا به شما ارائه خواهیم کرد.

تنظیمات اینترنت ایرانسل در اندروید

اگر قصد دارید تنظیمات اینترنت ایرانسل را در گوشی تلفن همراه اندرویدی به صورت دستی اعمال نمایید، باید مراحل مشخصی را دنبال نمایید. در ادامه به صورت پیش فرض تنظیمات اینترنت ایرانسل گوشی سامسونگ را به شما ارائه خواهیم داد.

 1. در اولین گام شما باید وارد صفحه تنظیمات گوشی تلفن همراه خود شوید.
 2. سپس گزینه Connection یا اتصالات را انتخاب نمایید.
  دریافت تنظیمات اینترنت ایرانسل
 3. حال در صفحه جدیدی که به شما نشان داده می شود باید گزینه Mobile networks یا شبکه های تلفن همراه را انتخاب نمایید.
  کد فعال سازی اینترنت ایرانسل
 4. در گام بعدی لازم است روی گزینه Access Point Names یا نام های نقاط دسترسی را لمس نمایید.
  کد تنظیمات اینترنت ایرانسل
 5. در این مرحله صفحه ای همانند تصویر زیر به شما نشان داده می شود که باید گزینه Add یا افزودن را انتخاب نمایید.
  تنظیمات اینترنت ایرانسل
 6. اکنون زمان آن می رسد تا تنظیمات اینترنت ایرانسل را وارد نمایید، در این بخش شما باید تنها فیلدهای زیر را کامل نمایید:
  • name یا نام: در این قسمت لازم است عبارت Irancell-Internet را وارد نمایید.
  • APN یا نام دستیابی: در این فیلد نیز باید APN ایرانسل را به صورت mtnirancell وارد نمایید.
  در نهایت نیز باید روی علامت 3 نقطه قرار گرفته در بالای صفحه را لمس کرده و سپس گزینه Save را انتخاب نمایید تا تغییرات ذخیره شود.
  تنظیمات دستی اینترنت ایرانسل

بعد از وارد کردن این دو گزینه اینترنت روی گوشی شما فعال شده و برای استفاده از داده روی گوشی تلفن همراه اندرویدی خود کافی است یک بار گوشی را خاموش کرده و مجدداً روشن نمایید.

تنظیمات اینترنت ایرانسل در آیفون

تنظیمات اینترنت ایرانسل در آیفون نیز به راحتی و تنها با چند اقدام ساده اعمال خواهد شد. پس اگر تصمیم دارید تنظیمات دستی اینترنت ایرانسل را دنبال نمایید لازم است مراحل زیر را پشت سر بگذارید:

 1. در ابتدا شما باید به قسمت Settings گوشی تلفن همراه خود مراجعه نمایید.
 2. سپس از میان منوهای موجود، منو Cellular را انتخاب کنید.
  تنظیم اینترنت ایرانسل آیفون
 3. حال صفحه جدیدی به شما نشان داده می شود که در این مرحله لازم است منو Cellular Data Network را انتخاب کنید تا تنظیمات اینترنت ایرانسل به شما نشان داده شود.
  تنظیمات اینترنت ایرانسل
 4. در نهایت صفحه مربوط به تنظیمات دستی اینترنت ایرانسل به شما نشان داده می شود که تنها کاری شما باید انجام دهید وارد کردن عبارت mtnirancell در فیلدهای APN موجود است.
  کد تنظیمات اینترنت ایرانسل

بعد از انجام این کار روی دکمه Home کلیک کرده و از صفحه تنظیمات خارج شوید. حال یکبار گوشی خود را خاموش و و روشن نمایید. خواهید دید که اتصال به اینترنت برای گوشی آیفون شما فعال شده و یکی از حروف E، G یا 3G در نوار اعلان گوشی شما و در کنار آنتن خط شما نمایش داده خواهد شد.

پاسخ به مهم ترین سوالات شما در مورد تنظیمات اینترنت ایرانسل

 • چگونه متوجه شویم که تنظیمات به درستی اعمال شده است؟
  به طور معمول بعد از فعال سازی اینترنت ایرانسل و روشن کردن Mobile data یک آیکون از حروف E، G، 3G یا 4G در کنار آنتن خط نمایش داده می شود.
 • آیا در هنگام نوشتن نام یا APN ایرانسل باید به بزرگ و کوچک بودن حروف دقت داشت؟
  بهتر است فیلدهای عنوان شده با عباراتی به شکل عنوان شده پر شوند.
 • کد فعال سازی اینترنت ایرانسل چیست؟
  اینترنت ایرانسل به صورت پیش فرض فعال است اما برای دریافت تنظیمات اینترنت باید کد دستوری #2*4*555* را وارد نمایید.
 • چرا با وجود اینکه من تنظیمات را به صورت دستی اعمال کرده ام، همچنان اینترنت فعال نشده است؟ 
  اگر از صحت اطلاعت وارد شده مطمئن هستید، لازم است برای فعال سازی اینترنت خود یکبار گوشی تلفن همراهتان را روشن و خاموش کنید.
 • چرا در روش دریافت آنلاین تنظیمات، پیکربندی اینترنت ایرانسل برای تنظیمات خودکار برایم ارسال نمی شود؟
  لازم است دقت داشته باشید که سیم کارت شما باید فعال باشد. اگر سیم کارتتان را به تازگی تهیه کرده اید و هنوز فعال نشده است، باید تا زمان فعال سازی آن صبر کنید.
 • از چه روشی می توان برای فعال سازی اینترنت گوشی آیفون و اندروید استفاده کرد؟
  شما می توانید با یکی از 3 روش عنوان شده در آموزش یعنی استفاده از کد دستوری USSD و دریافت تنظیمات به صورت آنلاین یا وارد کردن تنظیمات به صورت دستی در خصوص فعال سازی اینترنت تلفن همراه خود اقدام کنید. تنها باید توجه داشته باشید که 2 روش اول میان سیستم عامل اندروید و آیفون مشترک است و روش سوم متفاوت می باشد.

تنظیم اینترنت ایرانسل یکی از اصلی ترین اقداماتی است که کاربران اپراتور ایرانسل بعد از خرید سیم کارت خود و به منظور استفاده از اینترنت خطشان باید داشته باشند. ایرانسل 3 روش مختلف را برای دریافت تنظیمات اینترنت ایرانسل ارائه کرده است که شامل کد فعال سازی اینترنت ایرانسل، دریافت تنظیمات اینترنت ایرانسل به صورت آنلاین و تنظیمات دستی اینترنت می باشد. در این مقاله از میزبان فا مگ به بررسی هر 3 روش برای گوشی اندروید و آیفون پرداختیم و شما می توانید با استفاده از آموزش های ارائه شده در این مقاله به راحتی فرآیند تنظیم اینترنت ایرانسل را دنبال کرده و دیگر مشکلی در این خصوص نداشته باشید. در صورت داشتن هرگونه سوال یا وجود هر نوع ابهامی در خصوص موضوعات بیان شده در آموزش فعال سازی اینترنت ایرانسل در گوشی اندروید و آیفون می توانید از طریق بخش دیدگاه های همین مقاله با ما در ارتباط باشید.

آموزش کدهای ایرانسل

محتوای تیمی کار شده

تیم تحریریه میزبان فا با تحقیقات گسترده بهترین عناوین آموزشی و نقد و بررسی را گردآوری کرده سپس تحقیقات کل اعضای گروه به رشته تحریر در می آید تا جزئیات، چالش های ذهن مخاطب را برطرف کنند. عرفان اسدی نتیحه تحقیقات را تالیف کرده و داوود صادقی موضوعات را با نگاه ریزبینانه خود مورد بررسی قرار داده و آن را به صورت یک ویدیوی هیجان انگیز ارائه می دهد. محدثه اسماعیلی با تکنیک های تولید محتوا روز دنیا، محتوای مقاله را مورد ارزیابی نهایی قرار داده و تکمیل می کند و خروجی نهایی به کاربران شبکه های دیگر نیز ارائه می شود. اثری که مطالعه کردید حاصل تلاش شبانه روی یک تیم قدرتمند با نظارت بسیار دقیق و راهنمایی های علی یزدان پرست است او هر روز محتوای تیمی را با جدیدترین الگوریتم های سئو مورد بازنگری و ویرایش قرار می دهد.

نوشته های مشابه

‫53 دیدگاه ها

  1. سلام هستی جان؛
   منظور این هست که تنظیمات مربوط به اینترنت گوشی شما از طریق اسمس براتون ارسال میشه که اگر لینک بود باید روش کلیک بشه و اگر فایل نصبی بود اجرا بشه.

  1. سلام و احرام؛
   ممنون از عنایتی که به ما و مجموعه دارید. 🌼

 1. با سلام و احترام
  گوشی من redmi note 9s بوده و توانایی تنظیمات خودکار را ندارد برای همین بنده تمظیمات دستی را انجام دادم و طبق فرمایش شما تغیرات را اعمال نمودم اما اینترنت فعال نشد
  از شما خواهشمندم که بنده را راهنمایی فرمایید

 2. سلام
  من دنبال یه متخصص در زمینه اندروید و مخابرات هستم.
  اندروید lineage os 14 رو نصب کردم و در زمینه آنتن دهی ایرانسل مشکل دارم.
  اگر متخصص هستید یا میشناسید لطفا برایم ایمیل کنید. با تشکر

 3. سلام من هنوز بسته قبلیم تموم نشده بود ولی کم مونده که تموم شه یه ۵۰مگ مونده بود دیروز یه ۱۵گ بسته گرفتم پیامکشم اومد که یه بار اینترنت همراه رو خاموش روشن کنید فعال بشه ولی چندبار کردم همون از بسته قبلی۱مگ دارم اونی که تازه گرفتم فعال نشده .میزنم باقی مانده بسته رو ببینم نمینویسه اون ۱۵ گ که تازه خریدم رو .الان اون به فنا رفت یا بعد اینکه این بسته کامل تموم شد اون فعال میشه؟ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام دوست عزیز برنامه ایرانسل من رو نصب کنید و از موجودی بسته هاتون مطلع بشید اگر نمی تونید با پشتبانی سیمکارتتون تماس بگیرید.

 4. با سلام من احساس میکنم که خود ایرانسل عمدا فور جی را از گوشی ها قطع کرده و ما را سر کار کذاشته چون قبلا استفاده میکردم ولی الان چند روزی هست که با فور جی وصل نمیشه

 5. سلام من چند بار بسته برای خطم گرفتم ولی پیامش نمیومد و فعال نمیشد مشکل چیه؟

 6. یه سوال .وقتی یه نفر به اینترنت دسترسی نداره و میخواد تنظیمات دستگاه رو تازه بگیره چطور وارد لینکی بشه که اینترنت میخواد؟

  1. سلام و احترام؛
   استفاده از کد دستوری USSD
   دریافت تنظیمات به صورت آنلاین
   وارد کردن تنظیمات به صورت دستی

 7. سلام
  سیم کارت ایرانسلم APN نداره چیکار کنم؟
  اینم بگم تازه گرفتم
  میشه راهنمایی کنین؟

  1. سلام و احترام؛
   بسته به مدل گوشی Access Point Names نیز متفاوت خواهد بود. اصولا در قسمت تنظیمات شبکه هستش.

   1. سلام من پیکربندی رو بصورت انلاین گرفتم رو گوشیم به دو صورت پیکربندی مرورگر و رسانه ای اومد تنظیم کردم نصب شد ولی الان نتم هیچی رو باز نمیکنه چجوری برگردونم به قبل نخواستیم اصلا نتم درست بشه فقط نت سیم کارت دومم کار میکنه این خراب شد

 8. سلام من گوشی خود را به تنظیمات کارخانه برگرداندم و اکنون فروشگاه پلی و گوگل کار نمیکند یعنی اینترنت گوشی غیر فعال است و همش پیام «ممکن است یک مشکل موقتی باشد یا دستگاه اندروید شما برای سرویس داده ها امادگی نداشته باشد،» می آید برای حل این مشکل باید چه کاری انجام بدهم؟؟

  1. با سلام سنا عزیز
   این مورد گاهاً بعد از ریست فکتوری مشاهده می شود. پیشنهاد می کنم ورود به گوگل را نیز از طریق مرورگرهای دیگر نیز بررسی نمایید و اگر همچنان مشکل ورود داشتید، تنظیمات اینترنت خود را مجددا مطابق با مراحل دنبال شده تنظیم نمایید.
   موفق و پیروز باشید

  1. با سلام غزال عزیز
   شما به 3 روش می توانید تنظیمات اینترنت ایرانسل را دریافت نمایید. پیشنهاد می کنم روش های دیگر را نیز بررسی نمایید. در نهایت اگر همچنان مشکل پابرجا بود از طریق شماره 700 با پشتیبانی ایرانسل در ارتباط باشید.
   موفق و پیروز باشید

 9. سلام. اینترنت گوشی من فقط برای تلگرام و واتساپ و اینستاگرام وصل میشه. هیچ مرورگر و اپلیکیشن دیگه ای برام باز نمیشه. چکار کنم؟

  1. با سلام نگین عزیز
   پیشنهاد می کنم یکبار گوشی خود را خاموش و مجددا روشن نمایید و مجددا بررسی نمایید. چرا که مشکل نمی تواند الزاما از سمت اینترنت شما باشد.
   موفق و پیروز باشید

 10. سلام اول از این که ممنون بابت راهنمایی های مفید برای عملکرد بهتر و سریع اینترنت و دوم اینکه من هم از اولین روش و هم از دومین روشتون امتحان کردم و علامت 4Gبالای نمایشگر گوشی نشان داده میشه اما اینکه علامت4Gهست اما مثله چراغ چشمک زن هست نیست میره میاد چند ثانیه یک بار ومن متاسفانه نمی‌دانم باید چکار کنم و این موضوع من رو خیلی ناراحت و کلافه کرده که اصلا از اینترنت خوبی بهره مند نیستم ممنون میشم ازتون اگر که امکانش هست بنده رو راهنمایی کنید.

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   در صورتی که تنظیمات اینترنت ایرانسل را در تلفن همراه خود پیاده سازی نموده و همچنین اینترنت خود را نیز فعال نموده اید اما مشکلی در سرعت اتصال به اینترنت دارید حتما از طریق وبسایت ایرانسل با پشتیبانان این مجموعه در تعامل باشید تا شبکه شما مورد بررسی قرار گیرد.

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   اگر به هر دلیلی قادر به دریافت تنظیمات اینترنت ایرانسل نبوده اید می توانید از روش سوم اقدام نموده و به صورت دستی این تنظیمات را اعمال کنید.

 11. سلام گوشی من از لحاظ اینترنت و اینا مشکلی نداره و از روز اول راحت وصل میشه اما تماسش مشکل داره و دائم این اس ام اس برام میاد که گوشی شما قابلیت دریافت تنظیم خودکار اینترنت را ندارد و … منم این کارا رو بکنم؟؟

 12. سلام
  من بدون اینکه در خواستی بدم برام تنظیمات ارسال شده ، چه دلیلی داره ؟

  1. سلام و احترام؛
   گاها با توجه به تنظیمات شبکه ای که اعمال شده است به صورت خودکار چنین پیام هایی دریافت می گردد.

 13. سلام گوشی من POKO X3 NFC هست و دو سم کارت همراه اول و ایرانسل داره. برای هر سیم کارت ۷ گیگ اینترنت خریدم ولی با هیچ کدوم از این سیم کارت ها به جز واتساپ جایی دیگه اینترنت نمی گیره. یعنی نمی تونم باهاشون برم گوگل و هر چقد تنظیمات اینترنت رو عوض می کنم فرقی نداره. می شه لطفا راهنمایی کنید؟

 14. سلام گوشی من galaxy A12هستش و قبلاسیمکارتم خوب کار میکرد اما الان با هر سه روش امتحانش کردم برای فعال سازی اینترنت فعال نشد!چ کاری باید انجام بدم

 15. سلام
  ممنون بابت تمامی توضیحات، من تمام مراحل رو رفتم تا اون قسمتی که باید install رو بزنم که رمز شش رقمی میخواد یعنی نمیتونم ۱۲۳۴ رو بزنم مطابق پیامکی که برام اومده، میشه لطفا راهنماییم کنید.

 16. خدا قوت اقایان وخانم محـــترم، اسماعیلی
  به دنیایی که مردانش عصادر دست میگیرندمن ازناباوری انجا محبت جـــــتجوکردم. اینکه کسانی در رأس قدرت هستندباید انجام وظیفه کنن ترک مــــــسولینت میکــــنند. اما فرزندان اریایی ایرانمـــان. به همدیگر بدون درخواستی التیام دردمان میکنندشما ها دکترهای نرم افزار گوشی. قلب وروحمان راالتیام میبخشید. به احترام شما4عزیز تمام قد سجده میکنم وبلند میشوم. مهرتان درقلب مان جاریست عزیزان.(لاهیجان) ســــپاسگزاریم عزیزان.

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   خرسندیم که از این محتوای اموزشی رضایت داشتید و حقیقتا هدف از نگارش محتوا جلب رضایت کاربران بوده خرسندیم که به این هدف دست یافتیم. پیام سرشار از لطف و محبت شما انرژی بخش تیم تحریریه میزبان فا خواهد بود.
   ممنون از محبت و عنایتی که به مجموعه دارید.

 17. سلام تو هرکدوم میرم نوشته خودکار فعال نیست

 18. سلام من 2 گیگ از ایرانشل من گرفتم ولی هیچی کار نمیکنه فقط برنامه های داخلی ، اینترنت داخلی هم نیس نمی‌دونم چیکار کنم لطفاً راهنمایی کنید

 19. سلام گوشی من pocom4pro
  هنگاهم وارد شدن به گوگب باید یکبار نت گوشی خاموش و روشن کنم
  للطفا راهنمایی کنید چگونه بدون قطع و وصل نت وارد گوگل شوم

  1. سلام و احترام امید عزیز؛
   خوشحالیم که راهنمای تنظیمات اینترنت ایرانسل مورد پسند بوده و مشکلتان حل شده است.

 20. با سلام و وقت بخیر و همچنین عرض ادب. خواستم خدمتتون عرض کنم که دمتون گرم با این سایت باحال و خوبتون. مطالب رو بسیار کامل و دقیق و البته از همه مهمتر همه کس فهم توضیح میدین. بنده به شخصه هر زمان با هر مشکلی که مواجه میشم بدون درنگ مراجعه میکنم به سایت خوبتون و کارم در اکثر موارد راه میفته. خدا قوت و دست مریزاد به تمام کارشناسان کاربلد سایت. و یه نکته دیگه که میخام بگم اینه که من در عجبم از بعضی کاربران و بزرگواران ، هموطنان گل و نازنینم که آدم وقتی رجوع میکنه به بخش دیدگاه ها نگاه میکنی میبینی بنده خدا یه سوالی پرسیده که هر جور کارشناسی هم میمونه چه جوابی باید بده. خوووو آخه عزیز دل برادر ، بزرگوار شما اگه این روشهایی رو که توضیح داده شده قدم به قدم و مو به مو دقیق انجام دادی و مشکلت برطرف نشده ، خب دو حالت بیشتر نداره. یا مشکل از خوده سیم‌کارتت هست که در اینصورت باید مراجعه کنی به نمایندگی های اپراتور ایرانسل یا همراه اول ، یا اینکه مشکل از گوشیت هست که خب باید مراجعه کنی به یه تعمیرگاه موبایل و از نزدیک گوشیتو نشون بدی تا برات رفع عیب کنن. توضیح دادنه خیلی از راهکارها از حوصله تایپ کردن خارجه. اون کارشناس بنده خدا چطوری بخاد برات تایپ کنه که تازه شما متوجه بشی و بتونی درست انجامش بدی ؟؟؟ 🤦🤦🤦 البته اینم بگم هااااا به ایندسته از کاربرای گل هم حق میدم. من خودم بارها شده که برا گوشیم مشکلی پیش اومده و از سر استیصال و درموندگی مراجعه کردم به این سایت و اون سایت اما تنها نتیجه ای که داشته کلافگی و اعصاب خردی بیشتر بوده. ضمن اینکه قبول دارم که توی این شرایط سخت اقتصادی و معیشتی اگه بشه آدم اینجور عیبها رو خودش برطرف کنه مقداری صرفه جویی کرده توی هزینه هاش ، اما فقط خدا نکنه که مثل من بدشانس باشی ، اونموقعست که میای ابروشو درست کنی اما میزنی چشمش هم کور میکنی ، در نهایت هم از آخر مجبور میشی مراجعه کنی به تعمیرگاه موبایل. اما اگه همون اول اینکارو کرده بودی پول کمتری میدادی حالا باید هزینه دسته گلی رو که به آب دادی هم پرداخت کنی. در آخر یکبار دیگه تشکر ویژه دارم از کارشناسان و عوامل سایت ، برا یکایک ایرانیان عزیز و هموطنان نازنینم آرزوی سلامتی و اتفاقات شیرین در زندگی هاشون رو دارم. در پناه ایزد منان شاد زیست کنید.

  1. با سلام و احترام؛
   دوست عزیز با سپاس از حسن نظرتان و خرسندیم که میزبان فا مگ توانسته کمکی هر چند کوچک در رفع مشکلاتتان داشته باشد.
   پیروز و سربلند باشد.

 21. با سلام
  چرا بعد از تنظیم کردنه اینترنت
  سرعت اینترنتم اومده پایین؟
  کلا رو H مونده

  1. سلام وقتتون بخیر
   گوشی من redmi note 8 pro بعد هر کاری میکنم تنظیمات اینترنت روی گوشیم نصب نمیشه میشه یه راهنمایی بکنید که چیکار باید بکنم؟

 22. سلام
  مرسی از راهنمایه بسیار خوبتان مچکرم خسته نباشی
  از اینکه وقت انرژی وسایت برای آموزش گذاشتید بسیار سپاسگذارم

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   خرسندیم که از راهنمای آموزشی تنظیمات اینترنت ایرانسل رضایت داشتید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا