سرور اختصاصی میزبان فا

  • سرور اختصاصی با زیرساخت ابری توسعه یافته
  • منابع اختصاصی مجازی و قابل ارتقا در لحظه
  • تکنولوژی پیشرفته کلاسترینگ با سخت افزار قدرتمند
  • مدیریت حرفه ای و رایگان سرور با مانیتورینگ دائمی
  • بدون دریافت هزینه ست آپ، پیکربندی و لایسنس
  •  
  •  

مزایای خرید سرور اختصاصی از میزبان فا

پیکربندی حرفه ای و اختصاصی

مدیریت حرفه ای و رایگان سرور

سرعت، امنیت و پایداری فوق العاده

سخت افزار قدرتمند و زیرساخت مستحکم

تفاوت سرور اختصاصی میزبان فا با سرور اختصاصی عادی

معمولا سرور اختصاصی به سرورهای فیزیکی گفته می شود اما در میزبان فا، سرور اختصاصی بصورت مجازی با ترکیب منابع و توسعه یافته ارائه می گردد! به این ترتیب که در این حالت می توان به منابع سخت افزاری بیشتری دست یافت. در حال حاضر، سرورهای اختصاصی فیزیکی با حداکثر 256 گیگابایت رم و توان پردازشی حداکثر 64 گیگاهرتز قابل ارائه هستند اما در میزبان فا این امکان وجود که تا چندین ترا بایت رم و بیش از چند صد گیگاهرتز توان پردازشی در اختیار داشت!!! به این معنی که انگار چندین سرور اختصاصی را با هم ترکیب کرده ایم و یک سرور متمرکز فوق قدرتمند در اختیار داریم! عجیب به نظر می رسد اما در میزبان فا یک امر عادی …

سرور اختصاصی مخصوص سایت های بسیار پربازدید!

سایت هایی که بازدید یکتای آنها روزانه بیش از 20 الی 30 هزار باشد به عنوان سایت های بسیار پربازدید قلمداد می شوند. برای این نوع سایت ها (بسته به ساختار سایت) می بایست منابع گسترده و قدرتمندی وجود داشته باشد که بتواند عملکرد استاندارد خود را داشته باشد. اگر این چنین سایتی دارید که بازدید روزانه آن بیش از 20 هزار است پلن های سرور اختصاصی میزبان فا برای شما مناسب است و می توانید یک میزبانی متفاوت و سطح بالا را در این حالت تجربه نمایید.

لازم به ذکر این سرورها بصورت مدیریت شده با تمامی ملزومات مانند کنترل پنل، وب سرور و … ارائه می شوند و نیازی به صرف هزینه بیشتر برای آنها وجود ندارد.

توجه داشته باشید که تفاوت بین سرور مجازی و سرور اختصاصی در میزبان فا بین میزان منابع مورد ارائه در آنهاست و ساختار و زیرساخت آنها کاملا یکسان است.

مشاوره رایگان خرید سرور اختصاصی

۰۲۱-۹۱۰۱-۷۶۸۴

همین الان، تماس بگیرید

سوالات متدوال سرور اختصاصی

توجه داشته باشید که این سرویس ها بصورت فیزیکی نیستند و به دلیل اینکه منابع بسیار بالایی (حتی بیشتر از سرور اختصاصی فیزیکی) دارند به همین دلیل با این نام ارائه می گردد. در واقع این سرویس ها همان پلن های گسترده سرور مجازی با زیرساخت سرورهای ابری هستند.

سایت های بسیار پربازدید (بیش از 50 هزار بازدید یکتای روزانه) که مبتنی بر php هستند. مانند وردپرس و ووکامرس، جوملا، دروپال، پرستا و …

خیر، به هیچ وجه! با توجه به هزینه بالای این سرویس ها، فقط برای سایت های بسیار پربازدید مناسب بوده و توصیه می گردد.