هاست وردپرس، بهینه شده برای وردپرس

هاست وردپرس بسیار امن ، سریع و ساده است.

هاست ویژه وردپرس نتیجه تجربیات کارشناسان فنی و متخصصین شرکت میزبان فا درمورد یک هاست بسیار بهینه و پرسرعت برای وب سایت های وردپرسی بزرگ است، پکیج های هاست وردپرس از هم اکنون با عشق توسط میزبان فا طراحی و ارائه شده است، این سرویس ها برای مدیران وب سایت های وردپرسی مناسب هستند که به سرعت و امنیت و بهره وری بسیار بیشتری از سیستم مدیریت محتوای وردپرس می اندیشند.

هاست وردپرس یعنی یک هاست فوق حرفه ای، برای یک سایت وردپرسی حرفه ای

هاست وردپرس ارائه شده توسط میزبان فا یک سرویس خاص و خارق العاده است و فقط به این معنا نیست که ما در این سرویس ها توابع و پیش نیاز های سیستم مدیریت محتوای وردپرس را به خوبی رعایت کرده باشیم، توابع و پیش نیاز های مورد نیاز وردپرس در سرویس های هاست لینوکس اشتراکی هم به صورت کامل رعایت شده است. این یک سرویس شگفت انگیز و کاملا مدیریت شده برای افزایش چند برابری سرعت و بهره وری سایت های وردپرسی در حال رشد و وب سایت های پربازدید وردپرس می باشد که توسط تکنولوژی های متن باز با بهترین حالت ممکن، و با معماری نرم افزاری کاملا اختصاصی که نتیجه تجربیات کارشناسان مسلط میزبان فا به سیستم وردپرس ارائه شده است که تا هم اکنون در سطح کشور بی رقیب بوده است، و وب سایت های وردپرسی زیادی با استفاده از سرویس های هاست وردپرس توانسته اند بهترین بازخورد را از وردپرس که یکی از حرفه ای ترین و انعطاف پذیرترین سیستم مدیریت محتوا های جهان است دریافت کنند، سرویس هاست وردپرس فقط مختص میزبانی سایت های وردپرسی میباشد و به دلیل تنظیمات خاص بر روی سرور هاست وردپرس، این سرویس اصلا برای سایر سیستم مدیریت محتوا ها مناسب نیست. در این سرویس تمامی نیازهای یک سایت وردپرسی حرفه ای سنجیده شده است . معمولا سایت های وردپرسی منابع بسیار زیادی از سرور میزبانی را مصرف میکنند و نیاز به وب سرور قدرتمند و تنظیمات خاص جهت بالاترین بازدهی و سرعت را دارند که این باعث شده است مدیران برخی از سایت های وردپرسی بزرگ مجبور شوند از سرور های اختصاصی بسیار گران قیمت استفاده کنند و باز هم نمی توانند بهترین بازخورد و عملکرد را از وب سایت وردپرسی خود دریافت کنند، و اما در این سرویس از وب سرور بسیار قدرتمند Nginx با بهینه سازی کاملا تجربی به همراه PHP-FPM و شتاب دهنده های سازگار با وردپرس استفاده شده است که سریعترین و بهترین بازدهی را برای وردپرس به همراه داشته باشد. این یک سرویس هاست مدیریت شده و بسیار بهینه برای وردپرس است که در این سرویس ها ما فقط از تعداد سایت های محدودی بر روی یک سرور میزبانی می کنیم و با هماهنگی مدیر سایت ها نسبت به بهینه سازی و افزایش سرعت و رفع مشکلات وب سایت های وردپرس اقدام می کنیم، اگر یک سایت وردپرسی بزرگ یا در حال توسعه دارید و به یک هاست بسیار پایدار با تکنولوژی سازگار با وردپرس نیاز دارید، سرویس هاست وردپرس پاسخگوی تمام نیاز های شماست.

هاست وردپرس، بهترین انتخاب برای وب سایت های وردپرسی در حال توسعه و بزرگ

استاندارد

۳۹,۹۰۰ تومان / ماهانه قیمت با %۱۰ تخفیف است.

۳۰ گیگابایت حجم

هارد SSD پرسرعت

پهنای باند: نامحدود

۳۰۰۰ بازدیدکننده یکتا روزانه

۳۰ گیگابایت فضای بکاپ

دوره بکاپ گیری: انتخابی

نوع میزبانی: اشتراکی کم جمعیت

بهینه سازی سرعت وب سایت

امکان راه اندازی ۱ وب سایت

حجم دیتابیس: نامحدود

امکان ارسال ۱۰۰ ایمیل/ در ساعت

کنترل پنل دایرکت ادمین

کشور آلمان / دیتاسنتر هتزنر

خرید سرویس

لوکس/ ویژه

۶۹,۹۰۰ تومان / ماهانه قیمت با %۱۵ تخفیف است.

۶۰ گیگابایت حجم

هارد SSD پرسرعت

پهنای باند: نامحدود

۶۰۰۰ بازدیدکننده یکتا روزانه

۶۰ گیگابایت فضای بکاپ

دوره بکاپ گیری: انتخابی

نوع میزبانی: اشتراکی کم جمعیت

بهینه سازی سرعت وب سایت

DNS اختصاصی

امکان راه اندازی ۱ وب سایت

حجم دیتابیس: نامحدود

امکان ارسال ۱۰۰ ایمیل/ در ساعت

کنترل پنل دایرکت ادمین

کشور آلمان / دیتاسنتر هتزنر

خرید سرویس

پیشرفته

۱۱۹,۹۰۰ تومان / ماهانه قیمت با %۱۷ تخفیف است.

۱۲۰ گیگابایت حجم

هارد SSD پرسرعت

پهنای باند: نامحدود

۱۲۰۰۰ بازدیدکننده یکتا روزانه

۱۲۰ گیگابایت فضای بکاپ

دوره بکاپ گیری: انتخابی

نوع میزبانی: اشتراکی کم جمعیت

بهینه سازی سرعت وب سایت

DNS اختصاصی

IP اختصاصی

امکان را اندازی ۱ وب سایت

حجم دیتابیس: نامحدود

امکان ارسال ۱۰۰ ایمیل/ در ساعت

کنترل پنل دایرکت ادمین

کشور آلمان / دیتاسنتر هتزنر

خرید سرویس

گسترده

۱۶۹,۹۰۰ تومان / ماهانه قیمت با %۲۰ تخفیف است.

۲۴۰ گیگابایت حجم

هارد SSD پرسرعت

پهنای باند: نامحدود

۲۰۰۰۰ بازدیدکننده یکتا روزانه

۲۴۰ گیگابایت فضای بکاپ

دوره بکاپ گیری: انتخابی

نوع میزبانی: اشتراکی کم جمعیت

بهینه سازی سرعت وب سایت

DNS اختصاصی

IP اختصاصی

SSL رایگان

امکان راه اندازی ۱ وب سایت

حجم دیتابیس: نامحدود

امکان ارسال ۱۰۰ ایمیل/ در ساعت

کنترل پنل دایرکت ادمین

کشور آلمان / دیتاسنتر هتزنر

خرید سرویس

منظور از تعداد بازدیدکننده یکتا روزانه در هاست وردپرس چیست ؟

منظور از تعداد بازدیدکننده یکتای روزانه در سرویس های هاست وردپرس، دقیقا تعداد بازدیدکننده های واقعی است که در طول روز وارد وب سایت شما می شوند، تعداد بازدیدکننده های یکتا شامل میزان بازدید همان بازدیدکنندگان، از سایر صفحات وب سایت شما نیست. (رفرش و جا به جایی بین صفحات بازدید یکتا حساب نمی شود) معیار تشخیص تعداد بازدیدکننده یکتا دقیقا تعداد IP های واقعی است که وارد وب سایت شما می شوند و از تمام صفحات وب سایت شما استفاده می کنند. مثال: اگر در طول روز ۵۰۰ نفر وارد وب سایت شما شوند و هرکدام از این افراد به صورت میانگین از ۳ صفحه متفاوت وب سایت شما استفاده کنند میزان بازدید یکتا سایت شما در طول آن روز ۱۵۰۰ نفر نیست، بلکه همان ۵۰۰ نفر است، همچنین میزان بازدید از فایل های چند رسانه ای وب سایت شما بازدید یکتا محسوب نمی شود، و فقط تعداد افرادی که به صورت واقعی از صفحات وب سایت شما استفاده می کنند، بازدید کننده یکتا محسوب می شود. بنابراین در پلن اول هاست وردپرس که تعداد بازدیدکننده یکتا ۳۰۰۰ عدد درج شده است، به این معناست که طی ۲۴ ساعت ۳۰۰۰ بازدیدکننده (۳۰۰۰ کامپیوتر متفاوت) قادر هستند از وب سایت شما بازدید کنند.

هاست وردپرس ویدیو معرفی

ویدیو معرفی سرویس هاست وردپرس

هیچ میدونین یه هاست مخصوص وردپرس چطوری کار میکنه ؟  برای معرفی بهتر سرویس هاست وردپرس در ابتدا میبایست نحوه عملکرد هاست اشتراکی رو بیتشر براتون توضیح بدیم: شرکت های هاستینگ برای ارائه سرویس هاست اشتراکی در ابتدا یه سرور قدرتمند تهیه میکنن و پس از نصب سیستم عامل و کنترل پنل اون سرور رو تقریبا به ۵۰۰ قسمت تقسیم میکنن و اینطوری ۵۰۰ هاست اشتراکی به وجود میاد که مشتری ها با خرید هرکدوم از این هاست ها قادر هستن که برای خودش یه وب سایت راه اندازی کنن.اما  نکته مهم اینجاست که سرور هاست اشتراکی معمولا طوری پیکربندی میشه که تمام سایت ساز های متداول مثل: جوملا، وردپرس، دروپال، دیتالایف، پرستاشاپ، اپن کارت و سایر سیستم مدیریت محتوا های محبوب قادر باشن از اون سرویس به خوبی استفاده کنن. ادامه این سناریو را در ویدیو مقابل مشاهده کنید.

تیم پشتیبانی اختصاصی هاست وردپرس

تیم پشتیبانی اختصاصی در سرویس های هاست وردپرس، کار با وردپرس را برای شما لذت بخش می کند، ما ساعت ۹ صبح تا ۹ شب به صورت تلفنی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما هستیم، و از ساعت ۹ شب تا ۹ صبح نیز از طریق سیستم تیکتینگ پاسخگوی مشتریان هستیم، با توجه به این که وب سایت های خبری و رسانه های بزرگ از سرویس های هاست وردپرس استفاده می کنند،در دپارتمان پشتیبانی از سرویس های هاست وردپرس سعی ما بر آن است که سریع تر از مشتریان سایر سرویس ها، پاسخگوی سوالات و مشکلات مشتریان این سرویس ها باشیم.

۰۳۱-۴۵۲-۰۱۸۱۴

ارسال تیکت پشتیبانی

هاست وردپرس پرسرعت

سرعت شگفت انگیز

هاست وردپرس بر روی تکنولوژی های قدرتمند سرور اختصاصی با معماری سفارشی و تکنولوژی پیشرفته ارائه می شود تا بتواند بهترین بازدهی را برای یک وب سایت وردپرسی حرفه ای به ارمغان آورد.

  • سرور اختصاصی قدرتمند.
  • وب سرور NGiNX حرفه ای.
  • PHP-FPM با کانفیگ حرفه ای.
  • کش سرور و شتاب دهنده حرفه ای.
  • بهینه سازی Htaccess و افزایش سرعت.

هاست وردپرس به کمک امکانات نوآورانه میزبان فا، به یک سرویس بی رقیب تبدیل شده است !

انتقال رایگان اطلاعات  انتقال رایگان اطلاعات

با توجه به این که معمولا وب سایت های وردپرسی فعال و پربازدید از سرویس های هاست وردپرس استفاده می کنند، بنابراین در صورتی که تمایل دارید از سرویس های هاست وردپرس در میزبان فا استفاده کنید نگران انتقال اطلاعات نباشید، تیم فنی میزبان فا تمام اطلاعات وب سایت شما را از هاست قبلی به هاست جدید منتقل می کنند، انتقال اطلاعات وب سایت وردپرسی شما در سریع ترین حالت ممکن و با کمترین قطعی انجام می شود.

ارائه منابع هوشمند  ارائه منابع هوشمند

در سرویس های هاست وردپرس، منابع سخت افزاری سرویس مانند سرویس های هاست اشتراکی به Ram و CPU محدودسازی نشده است، ما به خوبی میدانیم که وب سایت های پربازدید و مشهور فقط در برخی از ساعات شبانه روز پرترافیک و پرمصرف هستند، بنابراین منابع پکیج ها را محدود ننموده ایم تا وب سایت مشتریانی که از سرویس های هاست وردپرس استفاده می کنند در لحظات پرترافیک دچار قطعی و کندی نشود.

دایرکت ادمین پیشرفته  دایرکت ادمین پیشرفته

وب سرور Nginx را در دو حالت کلی می توان استفاده کرد، الف. StandAlone یا مستقل و ب. reverse proxy یا ترکیبی که با دخالت وب سرور آپاچی انجام می شود، باتوجه به این که وب سرور Nginx در حالت مستقل، سرعت و پایداری بالاتری دارد، و با توجه به این که در CPanel نمی توان از Nginx مستقل استفاده نموده، ما کنترل پنل حرفه ای دایرکت ادمین را برای ارائه سرویس های هاست وردپرس انتخاب نموده ایم.

بکاپ گیری اختصاصی  بکاپ گیری اختصاصی

در سرویس های هاست وردپرس برای وب سایت های وردپرسی حافظه بکاپ اختصاصی در نظر گرفته ایم و بکاپ های هر سایت وردپرسی بر روی یک هارد مجزا نگهداری می شود، ما در این روش بر روی هر هاست وردپرسی یک ftp اختصاصی بکاپ در نظر گرفته ایم و با توجه به نیاز های آن سایت زمان بکاپ گیری را (روزانه، هفتگی، ماهانه) تنظیم می کنیم، تا از اطلاعات وب سایت های وردپرسی همیشه در نهایت امنیت نگهداری شود.

امکان ارتقاء در هر لحظه  امکان ارتقاء در هر لحظه

یکی از نیاز های روز افزون وب سایت های وردپرسی در حال رشد و توسعه که از سرویس های هاست وردپرس استفاده می کنند، این است که اگر در ابتدا کار خود را با یکی از پلن های ارزان قیمت هاست وردپرس آغاز کنند و سپس بعد از رشد کسب و کار خود تصمیم بگیرند به پلن های قدرتمندتر هاست وردپرس استفاده کنند این امکان فراهم است یا خیر؟ بله شما در هر زمان قادر هستید بدون این که اطلاعات سرویس شما حذف شوند، سرویس خود را به پلن های بالاتر ارتقاء دهید.

تکنولوژی اختصاصی  تکنولوژی اختصاصی

ما برای ارائه سرویس های هاست وردپرس از بهترین و استاندارد ترین نوع سخت افزار های موجود در بازار استفاده می کنیم، وب سایت های وردپرسی که از سرویس های هاست وردپرس استفاده می کنند دائما توسط میزبان فا بهینه سازی می شوند تا بتوانند در برابر ترافیک زیاد بازدیدکنندگان در برخی از ساعات شبانه روز بهترین عملکرد را داشته باشند، کارشناسان این سرویس ها حتّی در منزل نیز در حال مدیریت عملکرد وب سایت کاربران در هاست وردپرس هستند.

هاست وردپرس مورد نظر خود را پیدا نکرده اید ؟ از مشاوره رایگان استفاده کنید !

در انتخاب هاست وردپرس مورد نیاز خود دچار مشکل شده اید ؟ در زمینه سرویس های میزبان فا سوالات خاصی دارید ؟ در ابتدا تمام سوالات خود را در یک برگه کاغذ یادشت نمایید ! سپس فرم زیر را با دقت تکمیل کنید، کارشناسان ما در کمتر از ٢٤ ساعت آینده با شما تماس حاصل نمایند تا شما را در انتخاب سرویس میزبانی مناسب راهنمایی کنند، ما قول می دهیم که با شما تماس بگیریم، پس حتما در دسترس باشید و سوالاتتان را به همراه خود داشته باشید !

سرور هاست وردپرس

مشخصات فنی و سخت افزاری سرور های هاست وردپرس

جزئیات فنی سرور ها صرفا جهت ارائه اطلاعات بیشتر برای افرادی که دانش فنی و برنامه نویسی دارند ارائه شده است.

پردازنده سرور  پردازنده سرور

سرعت: ۳۴۰۰ مگاهرتز

تعداد هسته: ۸ هسته

نوع و مدل پردازنده: Intel® Core™ i7-6700

رم سرور  رم سرور

حجم: ۳۲ گیگابایت

نوع: DDR4

شبکه سرور  شبکه سرور

سرعت پورت: ۱ گیگابیت بر ثانیه

پهنای باند کل سرور: ۳۰ ترابایت ماهانه

میزبان فا از این مدل سرور برای میزبانی ۱۰ وب سایت وردپرسی، استفاده می کند.

هارد سرور هارد سرور

ظرفیت: ۲×۵۰۰ گیگابایت

نوع: (SSD)Solid State Disk

سرعت خواندن: ۵۵۵ مگابایت بر ثانیه

سرعت نوشتن: ۵۰۰ مگابایت بر ثانیه

مدل هاردیسک: Crucial_CT500MX200SSD1

مشخصات i/O  مشخصات i/O

برند مادربورد: FUJITSU

مدل مادربورد: D3401-H1

مدل کارت شبکه: Intel Corporation

میزبان فا در هنگام تکمیل فضای هارد سرور، هاردیسک جدید به سرور ها اضافه می کند.

مشخصات نرم افزاری  مشخصات نرم افزاری

سیستم عامل: Linux

نوع سیستم عامل: CentOS

وب سرور: Nginx StandAlone

کنترل پنل: DirectAdmin

نسخه های PHP: ورژن ۵٫۶

نسخه بانک اطلاعاتی: MariaDB 10

توابع: تمامی توابع مورد نیاز وردپرس

نوع کش سیستم: Zend opcache + memcache + fastcgi proxy cache

موارد امنیتی: آنتی ویروس، فایروال، آنتی شل

Max Post Size و Max Upload Size بالای ۵۱۲ مگابایت

نرم افزار های فوق دائما در حال بروزرسانی هستند.

ممکن است مشخصات سخت افزاری سرور ها در هنگام خرید سرور جدید بدون اطلاع قبلی تغییر یابد و این جزئیات همیشه یکسان نیستند، مشخصات نرم افزاری سرور ها نیز دائما در حال تغییر و بروزرسانی هستند، اما بروزرسانی های سرور هاست وردپرس همیشه طوری انجام می شود که با عملکرد تمام وب سایت های وردپرسی بر روی سرور سازگاری داشته باشد.

هاست وردپرس، زندگی وبمستری را برای شما لذت بخش می کند

سرویس مورد نظر خود را در قسمت هاست وردپرس پیدا نکرده اید ؟ سایر سرویس های ما را مشاهده کنید.

سوالات متداول سرویس
مشاهده تمام سرویس ها
  ۰۳۱-۴۵۲۴۱-۹۶۶ کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما هستند