هاست لینوکس اروپا ۱۳۹۶-۱۰-۲ ۲۰:۵۰:۵۷ +۰۰:۰۰

هاست لینوکس ویژه با امکانات شگفت انگیز

در میزبان فا همه چیز منصفانه ، دقیق و به حق انجام می شود.

هاست لینوکس شگفت انگیز نتیجه تجربیات کارشناسان متخصص میزبانی، و نظرسنجی بین ۴۰۰۰ مدیر وب سایت بزرگ، درمورد ویژگی های یک هاست ایده آل است، که هم اکنون توسط میزبان فا طراحی و با عشق ارائه شده است، با استفاده از این سرویس ها قادر هستید وب سایت خود را به راحتی راه اندازی کنید.

هاست لینوکس شگفت انگیز از هم اکنون به حقیقت پیوسته است

هاست لینوکس چیست؟ اگر به تازگی تصمیم گرفته اید برای خود یک وب سایت بسازید، می توانید از سرویس های هاست لینوکس شگفت انگیز میزبان فا استفاده کنید، سرویس های شگفت انگیز میزبان فا از پلتفرم قدرتمند سی پنل بهره می برند، توسط این پلتفرم قدرتمند و با دریافت هدایای رایگان این سرویس ها می توانید یک وب سایت کامل برای خود راه اندازی کنید. خرید هاست مناسب و امن یعنی تهیه یک محل تجاری واقعی در دنیای مجازی و پلن های هاست لینوکس شگفت انگیز در میزبان فا به ۴ نوع تقسیم می شود، هاست لینوکس ارزان، هاست لینوکس استاندارد، هاست لینوکس نیمه حرفه ای و هاست لینوکس پیشرفته، در واقع میزان فضا و پهنای باند در این سرویس ها به اندازه ای بالا در نظر گرفته شده است که تمام افرادی که سرویس های هاست لینوکس شگفت انگیز را خریداری می کنند قادر باشند بدون هیچ نگرانی از تکمیل فضا و پهنای باند سرویس خود نسبت به توسعه و گسترش محتوای وب سایت خود اقدام کنند، بر روی تمام پلن های هاست لینوکس شگفت انگیز میزبان فا دامنه های ملی و بین المللی رایگان در پرداخت سالانه به مشتریان هدیه داده می شود که این امکان شما را از خرید جداگانه دامنه بی نیاز می کند و همچنین قالب های رایگان ارائه شده بر روی این سرویس ها سبب شده است تا به راحتی قادر باشید وب سایت خود را بدون پرداخت هزینه های سنگین جهت طراحی سایت راه اندازی کنید. جهت انتخاب هاست لینوکس مناسب در پکیج های زیر میبایست تعداد بازدیدکننده های همزمان و میزان پردازنده وب سایت خود را در نظر بگیرید. اگر شما به تازگی می خواهید وب سایت خود را راه اندازی کنید پلن ارزان هاست لینوکس نیز پاسخگوی تمام نیاز های وب سایت شماست، اما اگر وب سایت شما مدت زمان زیادی است که فعال است و حالا تصمیم گرفته اید یکی از پلن های هاست لینوکس شگفت انگیز را خریداری نمایید و وب سایت خود را به هاست لینوکس میزبان فا منتقل کنید پس میبایست تعداد بازدیدکننده همزمان وب سایت خود را در هاست قبلی مشاهده کنید و یا اگر در هاست قبلی شما تعداد بازدیدکننده همزمان مشخص نیست از کارشناسان فنی شرکت هاستینگ فعلی خود بخواهید تعداد بازدیدکننده همزمان یا میزان مصرف پردازنده وب سایت شما را در اختیارتان قرار دهند و سپس از بین پکیج های هاست لینوکس به راحتی قادر هستید بر اساس تعداد بازدیدکننده های همزمان و میزان مصرف پردازنده نسبت به انتخاب و تهیه هاست لینوکس مورد نظر خود اقدام نمایید، و اما متداول رین سوال مشتریان میزبان فا این است که: سرویس های هاست لینوکس برای راه اندازی یک سایت تازه کار مناسب هستند؟ بله سرویس های هاست لینوکس شگفت انگیز برای شروع کار بهترین انتخاب هستند.

هاست لینوکس شگفت انگیز، بهترین انتخاب برای وب سایت های شخصی، تجاری و در حال توسعه

ارزان

۹,۹۰۰ تومان / ماهانه

۱۰ گیگابایت حجم

۲۰۰ گیگابایت پهنای باند

نوع میزبانی: اشتراکی

امکان راه اندازی ۲ وب سایت

دامنه ir. رایگان/ در پرداخت سالانه

قالب رایگان/ در پرداخت سالانه

۳۴۰۰ مگاهرتز پردازنده

۲۰ بازدیدکننده همزمان

حجم دیتابیس: ۴۰۰ مگابایت

امکان ارسال ۱۰۰ ایمیل/ در ساعت

هارد SSD پرسرعت

کنترل پنل سی پنل

بکاپ گیری هفتگی

ساب دامین : نامحدود

پارک دامین: نامحدود

کشور آلمان / دیتاسنتر هتزنر

قیمت ۳ ماهه با ۱۰% تخفیف ۲۵,۹۰۰ تومان

قیمت ۶ ماهه با ۲۰% تخفیف ۴۶,۹۰۰ تومان

قیمت ۱۲ ماهه با ۳۰% تخفیف ۷۹,۹۲۰ تومان

استاندارد/ ویژه

۱۳,۹۰۰ تومان / ماهانه

۲۰ گیگابایت حجم

۳۰۰ گیگابایت پهنای باند

نوع میزبانی: اشتراکی

امکان راه اندازی ۶ وب سایت

دامنه com. رایگان در پرداخت سالانه

قالب رایگان/ در پرداخت سالانه

۴۰۰۰ مگاهرتز پردازنده

۳۰ بازدیدکننده همزمان

حجم دیتابیس: ۱ گیگابایت

امکان ارسال ۱۰۰ ایمیل/ در ساعت

هارد SSD پرسرعت

کنترل پنل سی پنل

بکاپ گیری هفتگی

ساب دامین : نامحدود

پارک دامین: نامحدود

کشور آلمان / دیتاسنتر هتزنر

قیمت ۳ ماهه با ۱۰% تخفیف ۳۹,۹۶۰ تومان

قیمت ۶ ماهه با ۲۰% تخفیف ۶۶,۹۴۰ تومان

قیمت ۱۲ ماهه با ۳۰% تخفیف ۱۱۹,۹۰۰ تومان

نیمه حرفه ای

۳۹,۹۰۰ تومان / ماهانه

۵۰ گیگابایت حجم

۵۰۰ گیگابایت پهنای باند

نوع میزبانی: اشتراکی

امکان را اندازی ۸ وب سایت

دامنه com. یا net. رایگان در پرداخت سالانه

مشاوره رایگان سئو و بهینه سازی/ در پرداخت سالانه

قالب رایگان/ در پرداخت سالانه

۶۸۰۰ مگاهرتز پردازنده

۴۰ بازدیدکننده همزمان

حجم دیتابیس: ۲ گیگابایت

امکان ارسال ۱۰۰ ایمیل/ در ساعت

هارد SSD پرسرعت

کنترل پنل سی پنل

بکاپ گیری هفتگی

ساب دامین : نامحدود

پارک دامین: نامحدود

کشور آلمان / دیتاسنتر هتزنر

قیمت ۳ ماهه با ۱۰% تخفیف ۱۰۹,۹۰۰ تومان

قیمت ۶ ماهه با ۲۰% تخفیف ۱۹۱,۹۰۰ تومان

قیمت ۱۲ ماهه با ۳۰% تخفیف ۳۳۹,۹۰۰ تومان

پیشرفته

۵۹,۹۰۰ تومان / ماهانه

۸۰ گیگابایت حجم

۱ ترابایت پهنای باند

نوع میزبانی: اشتراکی

امکان راه اندازی ۱۱ وب سایت

دامنه com. یا net. رایگان در پرداخت سالانه

مشاوره رایگان سئو و بهینه سازی/ در پرداخت سالانه

IP اختصاصی در پرداخت سالانه

قالب رایگان/ در پرداخت سالانه

۱۰۲۰۰ مگاهرتز پردازنده

۵۰ بازدیدکننده همزمان

حجم دیتابیس: ۳ گیگابایت

امکان ارسال ۱۰۰ ایمیل/ در ساعت

هارد SSD پرسرعت

کنترل پنل سی پنل

بکاپ گیری هفتگی

ساب دامین : نامحدود

پارک دامین: نامحدود

کشور آلمان / دیتاسنتر هتزنر

قیمت ۳ ماهه با ۱۰% تخفیف ۱۶۹,۹۰۰ تومان

قیمت ۶ ماهه با ۲۰% تخفیف ۲۸۹,۹۰۰ تومان

قیمت ۱۲ ماهه با ۳۰% تخفیف ۵۰۹,۹۰۰ تومان

و از هم اکنون می توانید کیفیت سرویس های میزبان فا را به صورت رایگان آزمایش کنید

رایگان

رایگان / فقط برای ۳۰ روز

۲۰۰ مگابایت حجم

۱ گیگابایت پهنای باند

نوع میزبانی: اشتراکی

امکان راه اندازی ۱ وب سایت

۱۰۰۰ مگاهرتز پردازنده

۱۰ بازدیدکننده همزمان

حجم دیتابیس: ۵۰ مگابایت

امکان ارسال ۵۰ ایمیل/ در ساعت

هارد SSD پرسرعت

کنترل پنل سی پنل

بکاپ گیری ندارد

کشور آلمان / دیتاسنتر هتزنر

توجه: پس از تکمیل سفارش هاست رایگان، جهت دریافت سرویس حتما میبایست اسکن کارت ملی و شناسنامه خود را از طریق ارسال تیکت پشتیبانی برای میزبان فا ارسال کنید.

نکته: قبل از ارسال سفارش هاست رایگان، حتما قوانین استفاده از سرویس را از این لینک مطالعه بفرمایید تا در مراحل استفاده دچار مشکل نشوید.

نکته: در هر لحظه امکان ارتقاء به پلن های تجاری ارزان، استاندارد، نیمه حرفه ای و پیشرفته بدون از دست رفتن اطلاعات فراهم است.

معرفی امکانات کنترل پنل سرویس های هاست لینوکس شگفت انگیز

مدیریت دامنه ها  مدیریت دامنه ها

ابزار های مدیریت دامنه در سرویس ها امکان آن را برای شما فراهم می کند تا قادر باشید به راحتی دامنه های خود را بر روی کنترل پنل هاست، ادان دامین یا پارک دامین کنید، همچنین می توانید از ابزار های ساب دامین و ریدایرکت دامنه نیز استفاده کنید، ابزار های ایجاد رکورد های پیشرفته دامنه نیز بر روی تمام پلن ها فعال است، امکان استفاده از پارک دامین و ساب دامین در تمام پکیج ها به صورت نامحدود فعال است.

مدیریت ایمیل ها  مدیریت ایمیل ها

توسط سرویس های مدیریت ایمیل قادر هستید به صورت نامحدود اکانت ایمیل برای خودتان و کارمندانتان ایجاد کنید و توسط وب میل های پیشرفته اکانت های ایمیل خود را مدیریت کنید، امکاناتی مثل فورواردر ایمیل، پاسخگویی اتوماتیک، لیست ایمیل پیشرفته، فیلتر ایمیل و ابزار های جلوگیری از دریافت ایمیل اسپم در کنترل پنل تمام سرویس های هاست لینوکس شگفت انگیز فعال و بلافاصله بعد از خرید قابل استفاده است.

مدیریت بکاپ ها  مدیریت بکاپ ها

توسط سرویس های مدیریت بکاپ ها قادر هستین به آسودگی بکاپ های جزئی یا بکاپ های کلی هاست قبلی خود را بر روی هاست لینوکس شگفت انگیز آپلود و ریستور کنید، توسط این ابزار ها قادر هستین در هر لحظه از وب سایت خود فول بکاپ تهیه کنید و نسخه های پشتیبانی را بر روی هاست خود ذخیره کنید، امکان ریستور مستقیم دیتابیس، ایمیل فورواردر، فیلتر های ایمیل و اطلاعات فایل منیجر نیز در تمام پلن ها فعال است.

مدیریت منابع  مدیریت منابع

همانطور که میدانید یکی از مهم ترین عوامل بررسی کارکرد صحیح یک وب سایت بررسی دقیق منابع مصرفی سایت مانند میزان مصرف پردازنده، رم، و فشار بر روی هارد است، میزبان فا با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته امکاناتی را فراهم کرده است تا شما قادر باشین نمودار های میزان پردازش و تعداد بازدیدکنندگان همزمان از سایتتان را بررسی کنید تا بتوانید از اتمام منابع سرویس و کندی در وب سایت خود جلوگیری کنید.

امکانات برنامه نویسی  امکانات برنامه نویسی

یکی از پرکاربرد ترین زبان های برنامه نویسی تحت لینوکس php است، تمام سیستم مدیریت محتوا های محبوب مانند جوملا، وردپرس، پرستاشاپ، دروپال و اپن کارت بر پایه زبان برنامه نویسی php هستند و هر کدام از این اسکریپت ها شامل قالب و افزونه های بسیار حرفه ای هستند که هر کدام جهت کارکرد صحیح به ورژن خاصی از php نیاز دارند، در کنترل پنل سرویس های میزبان فا امکان انتخاب انواع ورژن های php فراهم شده است.

سی پنل پیشرفته  سی پنل پیشرفته

آخرین ورژن سی پنل نصب شده بر روی سرویس های میزبان فا شامل امکانات بسیاری است مانند: نمایش دقیق آمار بازدید، مشاهده آخرین خطا های سایت، قابلیت ایجاد محافظ بر روی دایرکتوری های مهم مانند صفحه ورود مدیریت سایت، اپلیکیشن های محافظت و ریدایرکت لینک ها، آنتی ویروس جهت بررسی فایل ها، قابلیت اتصال ssl به سایت، امکان بلاک کردن IP کاربران، امکانات مدیریت اکانت های FTP است.

فرصت خواندن امکانات کنترل پنل را ندارید ؟ پس لطفا ویدیو زیر را مشاهده کنید

ویدیو معرفی تمام قسمت های هاست لینوکس شگفت انگیز

هاست لینوکس اروپا با امکانات شگفت انگیز همواره یکی از پرفروش ترین سرویس های میزبان فا در سال های اخیر بوده است، اگر شما هم تصمیم گرفته اید توسط هاست لینوکس سی پنل وب سایت خود را راه اندازی کنید اما با امکانات گفته شده در جداول بالا آشنایی ندارید، به شما توصیه می کنیم این ویدیو آموزشی میزبان فا را که داخل آن به معرفی کاربرد تمام قسمت های هاست سی پنل می پردازیم به صورت کامل مشاهده کنید، پس از مشاهده این ویدیو با تمام ابزار ها و امکانات قرار گرفته در سرویس های هاست لینوکس شگفت انگیز آشنا خواهید شد، توجه داشته باشید کنترل پنل شما نیز پس از خرید هر کدام از سرویس های بالا دقیقا مانند ویدیو آموزشی است که هم اکنون آن را مشاهده می کنید.

معرفی امکانات نوآورانه میزبان فا در سرویس های هاست لینوکس شگفت انگیز

ضمانت بازگشت وجه  ۷ روز ضمانت بازگشت وجه

در صورتی که تصمیم گرفته اید از سرویس های میزبان فا استفاده کنید اما از کیفیت خدمات رسانی ما اطمینان ندارید، می توانید با خیالی آسوده نسبت به خرید هر کدام از سرویس ها اقدام کنید و در صورتی که هر گونه مشکلی در سرویس ها مشاهده کردید، میزبان فا بدون هیچ قید و شرطی مبلغ شما را عودت می دهد، توجه: هزینه ثبت هر کدام از دامنه ها به دلیل این که دامنه بلافاصله بعد از پرداخت در ریجسترار های جهانی ثبت می شود، قابل عودت نیست. اما هزینه سرویس های میزبانی در صورت وجود مشکل تا ۷ روز قابل بازگشت است.

نصب رایگان سایت ساز  نصب رایگان سایت ساز

سرویس های هاست لینوکس همواره از تمام سیستم مدیریت محتوا های تحت php مانند: جوملا، وردپرس، دروپال و دیتالایف پشتیبانی می کنند و کاربران قادر هستند توسط این سیستم مدیریت محتوا ها بدون نیاز به هیچگونه دانش برنامه نویسی وب سایت خود را راه اندازی کنند، اگر شما هم از طرفداران این سایت ساز های محبوب هستید اما با نصب و راه اندازی آن همواره مشکل دارید، نگران نباشید در تمام پلن های هاست لینوکس ما سیستم مدیریت محتوای مورد نظر شما را به صورت رایگان نصب و تنظیم می کنیم.

بکاپ گیری منظم هفتگی  بکاپ گیری منظم هفتگی

یکی از مهم ترین خدمات ارائه شده بر روی سرویس های هاست اشتراکی، بکاپ گیری منظم هفتگی از تمام اطلاعات وب سایت ها است، مشتریان هاست اشتراکی به دلیل آن که دائما در حال بازسازی وب سایت خود هستند و ایده های مختلفی را بر روی وب سایت هایشان اجرایی می کنند همواره در برخی از اوقات کل وب سایت خود را با اختلالات غیر قابل حل مواجه می کنند؛ میزبان فا با تامین زیرساخت های لازم همیشه از اطلاعات مشتریان در ۳ سرور، بکاپ گیری می کند تا در مواقع اضطراری در اختیار مشتریان قرار دهد.

انتقال رایگان اطلاعات  انتقال رایگان اطلاعات

صاحب یک وب سایت فعال هستید و از هاست های سایر شرکت ها استفاده می کنید و تصمیم دارید به میزبان فا مهاجرت کنید اما نمی خواهید اطلاعات وب سایت قبلی خود را از دست دهید ؟ همواره یکی از دغدغه های مدیران وب سایت های بزرگ هنگام خرید هاست جدید انتقال اطلاعات وب سایت هایشان در کمترین زمان ممکن و با بالاترین دقت به هاست جدید است، نگران نباشید و بعد از خرید هر کدام از سرویس ها، اطلاعات ورود به هاست قبلی خود را برای ما ارسال کنید تا ما در کوتاه ترین زمان ممکن اطلاعات شما را به هاست های میزبان فا منتقل می کنیم.

مانیتورینگ ۲۴ ساعته سرور ها  مانیتورینگ ۲۴ ساعته سرور ها

هاست اشتراکی به دلیل مناسب بودن قیمت، همواره یکی از پرطرفدار ترین سرویس های میزبانی در سطح جهان محسوب می شود، در سرور های هاست اشتراکی معمولا از بیش از ۱۰۰ سایت به صورت همزمان نگهداری می شود و در هر لحظه عملکرد ناصحیح هرکدام از وب سایت ها می تواند باعث اختلال در عملکرد کل سایت ها شود بنابراین تیم فنی میزبان فا به صورت ۲۴ ساعته عملکرد تمام سایت های بر روی سرور را بررسی نموده و از بروز مشکلات احتمالی مانند ارسال اسپم و ایجاد اختلال و کندی در سرور جلوگیری می کند تا از قطعی کلی سرویس ها جلوگیری کند.

دوره های پرداخت متنوع  دوره های پرداخت متنوع

دیگر متداول شده است که هنگام خرید هاست مشتریان باید هاست را با تعرفه های سالانه یا بالاتر خریداری کنند، این همواره برای مشتریان نگران کننده بود که اگر هاست خریداری شده دارای کیفیت مطلوبی نبود میبایست برای یک سال مشکلات را تحمل می کردند، میزبان فا این مشکل را برای همیشه حل کرده است و تمام سرویس های هاست لینوکس شگفت انگیز را با قیمت های ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و ۱۲ ماهه ارائه می دهد تا مشتریان قادر باشند با اطمینان خاطر در دوره های کوتاه مدت با پرداخت هزینه های اندک کیفیت سرویس های میزبان فا را تست کنند.

قالب حرفه ای رایگان  قالب حرفه ای رایگان

پس از خرید هاست و دامنه مناسب همواره کاربران با یک چالش بزرگ دیگر رو به رو هستند، بله طراحی یک سایت کارآمد و زیبا، همانطور که میدانید برای طراحی یک سایت حرفه ای یا باید به زبان های کد نویسی مسلط باشید یا این که طراحی وب سایت خود را به شرکت های طراحی سایت بسپارید که معمولا انجام این کار با هزینه های بسیار سنگینی همراه است، میزبان فا این مشکل را نیز برطرف کرده است و با ارائه قالب های حرفه ای رایگان با کنترل پنل های فارسی به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به حتی یک خط کد نویسی وب سایت خود را طراحی کنید.

امکان ارتقاء در هر لحظه  امکان ارتقاء در هر لحظه

یکی از اصلی ترین دغدغه های مدیران سایت ها در هنگام خرید این است که اگر یک هاست ارزان با امکانات پایین خریداری کنند تا بتوانند با هزینه های مقرون بصرفه وب سایت خود را راه اندازی کنند و پس از گذشت مدت زمان به امکانات بیشتری نیاز پیدا کنند چگونه می توانند امکانات هاست خود را ارتقاء دهند، شما می توانید با خرید یکی از پلن های ارزان قیمت میزبان فا وب سایت خود را راه اندازی کنید، در هر زمان از شبانه روز که نیاز به امکانات بیشتری داشتید با فشردن یک دکمه می توانید با حفظ اطلاعات هاست فعلی، سرویس را به پلن های بالاتر ارتقاء دهید.

پشتیبانی 24 ساعته پاسخگو  پشتیبانی ۲۴ ساعته پاسخگو

همانطور که میدانید هاست خوب فقط با یک پشتیبانی ۲۴ ساعته و پاسخگو معنا پیدا می کند، تمام تلاش ما در میزبان فا بر آن است که سرور ها، یعنی هسته اصلی خدمات رسانی به مشتریان را به صورت ۲۴ ساعته روشن نگهداریم و آموزش های از پیش تدوین شده ای حاضر کرده ایم تا در صورتی که مشتریانمان در هر لحظه از شبانه روز سوال خاصی داشتند بتوانند توسط آموزش های ما مشکل خود را برطرف کنند، اما اگر مشکل خاصی در سرویس ها مشاهده کردین پشتیبانی ۲۴ ساعته میزبان فا در بخش تیکتینگ همواره پاسخگوی شما عزیزان است.

فرصت خواندن ویژگی های نوآورانه میزبان فا را ندارید ؟ پس لطفا ویدیو زیر را مشاهده کنید

هاست لینوکس شگفت انگیز

ویدیو معرفی امکانات خلاقانه هاست لینوکس

آیا می دانید که چرا هاست لینوکس میزبان فا، شگفت انگیز شده است ؟ این سرویس ها شامل امکاناتی چون: فضا و پهنای باند بسیار بالا، استفاده از هارد های نسل جدید ssd با سرعت بالا، وب سرور محبوب آپاچی به همراه پلاگین های افزایش سرعت، سیستم عامل قدرتمند cloudlinux جهت جلوگیری از حملات ddos، امکان مشاهده و مدیریت منابع مانند ram و cpu، دامنه های رایگان ir. و com. و net. ، قالب های حرفه ای و رایگان جوملا و وردپرس، امکان خرید ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و سالانه، امکان ارتقاء سرویس در هر لحظه از شبانه روز، بکاپ گیری منظم هفتگی و پشتیبانی ۲۴ ساعته هستند که داخل ویدیو آموزشی مقابل درمورد تمام آن ها به صورت مفصل توضیح داده شده است.

هاست لینوکس مورد نظر خود را پیدا نکرده اید ؟ از مشاوره رایگان استفاده کنید !

در انتخاب هاست لینوکس مورد نیاز خود دچار مشکل شده اید ؟ در زمینه سرویس های میزبان فا سوالات خاصی دارید ؟ در ابتدا تمام سوالات خود را در یک برگه کاغذ یادشت نمایید ! سپس فرم زیر را با دقت تکمیل کنید، کارشناسان ما در کمتر از ٢٤ ساعت آینده با شما تماس حاصل نمایند تا شما را در انتخاب سرویس میزبانی مناسب راهنمایی کنند، ما قول می دهیم که با شما تماس بگیریم، پس حتما در دسترس باشید و سوالاتتان را به همراه خود داشته باشید !

در پرداخت های سالانه، قالب حرفه ای رایگان هدیه بگیرید
قالب های رایگان جوملا

قالب های رایگان جوملا

قالب های رایگان وردپرس

قالب های رایگان وردپرس

سرور هاست لینوکس شگفت انگیز

مشخصات فنی و سخت افزاری سرور های هاست لینوکس شگفت انگیز

جزئیات فنی سرور ها صرفا جهت ارائه اطلاعات بیشتر برای افرادی که دانش فنی و برنامه نویسی دارند ارائه شده است.

پردازنده سرور  پردازنده سرور

سرعت: ۳۴۰۰ مگاهرتز

تعداد هسته: ۸ هسته

نوع و مدل پردازنده: Intel® Core™ i7-6700

رم سرور  رم سرور

حجم: ۳۲ گیگابایت

نوع: DDR4

شبکه سرور  شبکه سرور

سرعت پورت: ۱ گیگابیت بر ثانیه

پهنای باند کل سرور: ۳۰ ترابایت ماهانه

میزبان فا در حال حاضر از این مدل سرور برای میزبانی ۲۰۰ وب سایت، استفاده می کند.

هارد سرور هارد سرور

ظرفیت: ۲×۵۰۰ گیگابایت

نوع: (SSD)Solid State Disk

سرعت خواندن: ۵۵۵ مگابایت بر ثانیه

سرعت نوشتن: ۵۰۰ مگابایت بر ثانیه

مدل هاردیسک: Crucial_CT500MX200SSD1

مشخصات i/O  مشخصات i/O

برند مادربورد: FUJITSU

مدل مادربورد: D3401-H1

مدل کارت شبکه: Intel Corporation

میزبان فا در هنگام تکمیل فضای هارد سرور، هاردیسک جدید به سرور ها اضافه می کند.

مشخصات نرم افزاری  مشخصات نرم افزاری

سیستم عامل: Linux

نوع سیستم عامل: Cloud Linux Server

وب سرور: Apache + Nginx

کنترل پنل: CPanel 11.x

نسخه های PHP: به صورت انتخابی از ۵ تا ۷

نسخه بانک اطلاعاتی: MySQL 5.6

پشتیبانی از Perl، Cgi و Python: خیر

توابع: تمامی توابع مورد نیاز جهت کارکرد صحیح سیستم مدیریت محتوا های رایج

نوع کش سیستم: MemCache

موارد امنیتی: آنتی ویروس، فایروال، آنتی شل

نرم افزار های فوق دائما در حال بروزرسانی هستند.

ممکن است مشخصات سخت افزاری سرور ها در هنگام خرید سرور جدید بدون اطلاع قبلی تغییر یابد و این جزئیات همیشه یکسان نیستند، مشخصات نرم افزاری سرور ها نیز دائما در حال تغییر و بروزرسانی هستند، اما بروزرسانی های سرور همیشه طوری انجام می شود که با عملکرد تمام وب سایت های بر روی سرور سازگاری داشته باشد.

در آغاز راه هستید ؟ ویدیو های زیر در انتخاب و خرید هاست لینوکس مناسب به شما کمک می کند

لطفا ویدیو های زیر را به ترتیب از سمته راست به چپ مشاهده کنید.

۱- تفاوت هاست لینوکس و هاست ویندوز چیست ؟

تفاوت هاست لینوکس و هاست ویندوز

۲- تفاوت هاست ایران و هاست اروپا چیست ؟

تفاوت هاست ایران و هاست اروپا

۳- اصول انتخاب هاست و شرکت هاستینگ مناسب

انتخاب هاست و شرکت هاستینگ

۴- راهنمای انتخاب هاست مناسب در میزبان فا

انتخاب هاست مناسب در میزبان فا

۵- آموزش خرید هاست در سایت میزبان فا

خرید هاست در سایت میزبان فا

۶- آموزش ورود به هاست خریداری شده در میزبان فا

ورود به هاست خریداری شده در میزبان فا

۷- آموزش نصب وردپرس بر روی هاست لینوکس سی پنل

نصب وردپرس بر روی هاست لینوکس

۸- آموزش نصب جوملا بر روی هاست لینوکس سی پنل

نصب جوملا بر روی هاست لینوکس

آیا نگران هستید که بعد از خرید هاست لینوکس نتوانید با کنترل پنل آن کار کنید ؟

نگران نباشید ما آموزش های ویدیویی صفر تا صد کار با کنترل پنل سی پنل را برای شما تدارک دیده ایم.

۱- معرفی کامل ابزار مدیریت فایل ها در سی پنل

معرفی کامل سی پنل

۲- نحوه آپلود فایل و محتوا در سی پنل

آپلود فایل در هاست لینوکس سی پنل

۳- نحوه استخراج فایل ها از حالت فشرده در سی پنل

استخراج فایل ها در هاست لینوکس

مشاهده تمام آموزش های کار با سی پنل

آموزش کار با هاست لینوکس

هاست لینوکس شگفت انگیز، زندگی را برای شما آسان تر می کند

سرویس مورد نظر خود را در قسمت هاست لینوکس شکفت انگیز پیدا نکرده اید ؟ یا نیاز به راهنمایی بیشتر دارید ؟

  ۰۲۱-۲۵۹۱-۷۷۳۳ کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما هستند