میزبانی وب ۱۳۹۶-۸-۸ ۱۲:۵۴:۴۷ +۰۰:۰۰

توسط سرویس های میزبانی وب با قدرتی چند برابر حرکت کنید

طیف عظیمی از خدمات حرفه ای میزبانی را برای شما فراهم کرده ایم

زیرساخت راه اندازی وب سایت شما را تأمین می کنیم…

از برترین تکنولوژی ها استفاده کرده ایم تا بتوانیم طیف عظیمی از سرویس های میزبانی وب را برای شما فراهم آوریم، به کدام سرویس نیاز دارید ؟

هاست اشتراکی

هاست اشتراکی

بهترین انتخاب برای آن هایی که در ابتدای راه هستند، سرویس های هاست اشتراکی یکی از پرطرفدار ترین خدمات میزبانی وب در سطح جهان محسوب می شوند، این سرویس ها برای وب سایت های شخصی، تجاری و در حال توسعه مناسب هستند.

هاست نیمه اختصاصی

هاست نیمه اختصاصی

اگر مدیر یک وب سایت بزرگ هستید و از محدودیت های هاست اشتراکی خسته شده اید می توانید از سرویس هاست نیمه اختصاصی استفاده کنید، هاست نیمه اختصاصی بهترین انتخاب برای سایت های پربازدید، تجاری و فروشگاه های اینترنتی.

هاست تمام اختصاصی

هاست تمام اختصاصی

اگر کسب و کار شما به اندازه ای رشد کرده است که سرویس های اشتراکی و نیمه اختصاصی هم پاسخگوی نیاز های وب سایت شما نیست و به قدرتی چندبرابر و کیفیتی بی نظیر و امنیت بیشتر می اندیشید، این سرویس ها برای شما مناسب هستند.

سرور مجازی

سرور مجازی

در صورتی که به سرویسی نیاز دارید تا بتوانید در آغاز راه با پرداخت هزینه های بسیار اندک توسط آن قادر باشین  به صورت نامحدود سرویس های هاستینگ به مشتریان خود ارائه بدهید، سرویس های سرور مجازی با منابع مشخص بسیار برای شما مناسب است.

هاست وردپرس

وردپرس یک سایت ساز سریع، امن و آسان است.

وردپرس یکی از محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا های جهان محسوب می شود، این سایت ساز به دلیل آسان بودن رابط کاربری مدیریت، سرعت عملکرد، و افزونه های فراوان و پوسته های مجهز همواره مورد استقبال بسیاری از مدیران سایت های بزرگ قرار گرفته است، شما توسط این سایت ساز جهانی قادر هستید وب سایت با موضوعاتی خبری، وبلاگی، شرکتی، فروشگاهی، شخصی راه اندازی کنید، وردپرس یک سایت ساز همه کاره است، ما قادر هستیم یک هاست وردپرس بسیار حرفه ای به شما ارائه دهیم.

در انتخاب سرویس به مشاوره نیاز دارید ؟

نمیدانید کدام یکی از سرویس های میزبان فا برای شما مناسب است؟ در ابتدا تمام سوالات خود را در یک برگه کاغذ یادشت نمایید ! سپس فرم زیر را با دقت تکمیل کنید تا کارشناسان ما در کمتر از ٢٤ ساعت آینده با شما به صورت رایگان تماس حاصل نمایند و شما را در انتخاب سرویس میزبانی مناسب راهنمایی کنند، ما قول می دهیم که با شما تماس بگیریم، پس حتما در دسترس باشید!

  ۰۲۱-۲۵۹۱-۷۷۳۳ کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما هستند