شبکه های اجتماعی

بازگرداندن پیام های حذف شده واتساپ در اندروید

شاید برای شما پیش آمده باشد که شخصی در برنامه واتساپ برای شما پیام یا محتوایی را ارسال کرده و بلافاصله آن را حذف کرده باشد. معمولا در این مواقع ذهن شما درگیر این می شود که پیام یا محتوا چه بوده است؟ خواندن پیام های حذف شده در واتساپ کار سختی نیست! در این مقاله از میزبان فا مگ می خواهیم شما را از درگیری با انواع این مشکلات رها کنیم و روش هایی برای بازگردانی پیام های حذف شده یا خواندن پیام های حذف شده توسط فرستنده واتساپ آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

خواندن پیام های حذف شده واتس اپ در اندروید

روش اولی که برای شما می خواهیم بگوییم مناسب زمانی است که به اشتباه یا هر دلیلی برنامه واتس آپ به همراه تمام پیام هایتان پاک شده! در این صورت تنها راه شما این است که از برنامه واتس آپ خودتان بکاپ گرفته باشید. پس اگر پیام های مهمی در برنامه واتس آپ خود دارید همین الان برای فعالسازی بک آپ خودکار از پیام های واتس آپ اقدام کنید که بتوانید در آینده پیام های حذف شده در واتساپ را بازگردانی کنید. در ابتدا نحوه بکاپ گیری از چت واتساپ را آموزش می دهیم سپس به روش های بازگردانی چت، معرفی برنامه ریکاوری پیام های واتساپ و  خواندن پیام های حذف شده در واتساپ می پردازیم.

فعالسازی بک آپ در پیامرسان واتس آپ

فعالسازی فرآیند بکاپ گیری از پیام های واتس آپ از قابلیت های بسیار جذاب است و برای افرادی که پیام های مهمی در این برنامه دارند می تواند بسیار کاربردی باشد. برای فعالسازی این امر باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. برنامه واتس آپ را بازکنید.
 2. سه نقطه بالا سمت راست را بزنید و گزینه Settings را انتخاب کنید.
   بازگرداندن پیام های حذف شده واتساپ
 3. در صفحه باز شده از بخش تنطیمات واتساپ، گزینه chats را لمس کنید.
  بازگرداندن پیام های واتس اپ در اندروید
 4. در نهایت برای بکاپ گرفتن از چت های واتساپ، گزینه Chat backup را انتخاب کنید.
  خواندن پیام های حذف شده در واتساپ
 5. در صفحه آخر گزینه های متفاوتی وجود دارد که در تصویر برای شما مشخص کرده ایم.
  بازگرداندن پیام های حذف شده واتساپ در اندروید
 6. بدین ترتیب بکاپ گیری از واتساپ شما آغاز خواهد شد. برای بازگردانی نیاز است واتس آپ را پاک کرده و دوباره نصب کنید یا دیتای آن را پاک کنید.
 • به یاد داشته باشید که این بک آپ بر روی جیمیل شما گرفته می شود و با از دست دادن جیمیل شما این بک آپ را هم از دست می دهید.
 • حجم این بک آپ ها در قسمت بالایی نمایش داده می شود و پیشنهاد می شود با اینترنت پرسرعت عملیات بک آپ گیری را انجام دهید.

نحوه برگرداندن بکاپ واتساپ

این تکنیک برای زمانی است که شما پیام هایی که نباید را پاک کرده و فرایند بک آپ گیری قبلا انجام شده و شما می خواهید این پیام ها را بازگردانی کنید برای این کار باید:

 1. فایل منیجر یا برنامه مدیریت فایل گوشی خود را باز کنید.
 2. به آدرس WhatsApp> Databases بروید.
  بازگرداندن پیام های حذف شده واتساپ در اندروید
 3. با فایل هایی مشابه msgstore-2019-01-17.1db.crypt12 برخورد می کنید.
  بازگرداندن پیام های حذف شده واتساپ در اندروید
 4. تاریخ هایی که در هر کدام مشاهده می کنید نشان دهنده یک آپ گیری در آن زمان است.
 5. در این مرحله آخرین فایل یعنی msgstore.db.crytp12 را به مکان دیگری انتقال دهید.
 6. سپس باید با توجه به تاریخ ها، نام آن بک آپی که می خواهید بازگردانی کنید را  به msgstore.db.crytp12 تغییر دهید.
 7. در مرحله آخر کافیست واتس آپ خود را دوباره نصب کنید و در صفحه ای که برای پیام های حذف شده در واتساپ به شما نشان داده میشود گزینه Restore را بزنید.

چگونه پیام های حذف شده واتساپ را ببینیم؟

چگونه پیام های حذف شده واتساپ را ببینیم؟

این روش زمانی به درد شما می خورد که شخصی برای شما پیام یا محتوایی ارسال کرده باشد و سپس آنرا پاک کرده باشد! در این شرایط شما شاید کنجکاو شده باشید که چه پیامی برای شما ارسال شده است. برای دیدن پیام های پاک شده باید یک برنام دیگر بر روی گوشی خود داشته باشید که وظیفه اصلی آن دریافت پیام ها در لحظه و ذخیره آن ها باشد که از جمله این برنامه ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. WAMR
 2. Auto RDM
 3. whatsremoved+
 4. Revine

کاربری این نوع برنامه ها معمولا شبیه به هم می باشد و پیام های پاک شده را یا ذخیره می کنند یا از روی نوتیفیکیشن های شما پیام های پاک شده شما را به شما نشان می دهند.

1- خواندن پیام حذف شده توسط فرستنده در واتساپ با WAMR

این برنامه برای افرادی مناسب است که پیام های خودشان را سهوا یا عمدا پاک کرده و می خواهند تمامی پیام ها را بازیابی کنند با نصب این برنامه زمانی که یک پیام را پاک می کنید برای شما یک نوتیفیکشن می آید که می توانید به راحتی پیام حذف شده را مشاهده کنید.

بازگردانی پیام های واتس آپ

یکی دیگر از روش های ذخیره پیام ها و خواندن پیام حذف شده توسط فرستنده در واتساپ کمک گرفتن از برنامه WAMR است. با مراجعه به لینک زیر قادر به نصب این برنامه کاربردی خواهید بود.

دانلود برنامه WAMR

2- برنامه whatsremoved+ برای بازیابی پیام حذف شده

این برنامه قابلیت مشاهده پیام های حذف شده توسط فرستنده در برنامه های واتساپ و… را به شما ارائه می دهد جالب است بدانید کاربرد های دیگری مانند بک آپ گیری از محتوای شما را هم دارد. از بین 4 برنامه  معرفی شده جهت خواندن پیام های حذف شده واتساپ برنامه whatsremoved+ را پیشنهاد می کنیم.

برنامه whatsremoved+ نیز جهت بکاپ گیری و همچنین خواندن پیام های حذف شده واتساپ کاربردی است اما باید دقت داشته باشید چنین برنامه هایی دسترسی پیامرسان های شما را دریافت می کنند و از این جهت باید اطمینان حاصل کنید.

دانلود برنامه whatsremoved+ 

3- برنامه Auto RDM برای خواندن پیام پاک شده

Auto RDM برنامه دیگری جهت خواندن پیام های حذف شده واتساپ است. با این برنامه می توانید پیام های حذف شده از سمت فرستنده واتساپ را مشاهده کنید. از قابلیت های عالی این برنامه دانلود استوری ها یا همان Status های مخاطبین واتساپ است. در واقع به سادگی می توانید هم پیام های حذف شده واتساپ و هم استتوس های مخاطب خود را کنترل کنید.

بازگردانی پیام های واتس آپ

Auto RDM از دیگر برنامه های کاربردی به منظور بازگرداندن پیام های واتس اپ در اندروید است. این برنامه پس از نصب، پیام های حذف شده واتساپ را ذخیره و نمایش می دهد.

دانلود برنامه Auto RDM

4- Revine برنامه ریکاوری پیام های حذف شده واتساپ

برنامه ریکاوری پیامهای واتساپ Revine قابلیت نمایش تمامی پیام های حذف شده در واتساپ و چند برنامه دیگر را هم دارد که حجم بسیار پایین و رابط کاربری مناسب این برنامه باعث محبوبت آن شده است.

بازگردانی پیام های واتس آپ

Revine یکی دیگر از برنامه هایی است که پیام های حذف شده واتساپ را برای شما ذخیره می کند. به منظور دریافت و نصب این برنامه می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

دنلود برنامه Revine

سیستم کلی برنامه های ریکاوری پیام های حذف شده واتساپ به این شکل است که با نصب اولیه، به صورت بسیار ساده پیام های دریافی را ذخیره و مشخص می کند کدام پیام از واتساپ شما حذف شده است بدین ترتیب قادر به خواندن پیام های حذف شده واتساپ خواهید بود.

استفاده یا عدم استفاده از این گونه برنامه ها کاملا به عهده شما کاربر عزیز می باشد چراکه این برنامه ها دسترسی های مختلفی را از شما می گیرند. سعی کنید برنامه را فروشگاه های معتبر مانند پلی استور دریافت نمایید.

گاها ممکن است به صورت سهوی یا عمدی پیام های واتساپ شما حذف شوند. در چنین مواقعی اگر در خصوص بکاپ گیری از پیام های خود اقدام کرده باشید قادر به ریستور کلیه چت های واتساپ خواهید بود. در غیر اینصورت می توانید ار بکاپ گیری های روزانه واتساپ کمک بگیرید. برخی مواقع نیز پیام هایی توسط فرستنده حذف می شوند که می توان از برنامه های خواندن پیام های حذف شده واتساپ کمک گرفت نکته قابل توجه این است که این برنامه ها باید از قبل روی تلفن همراه شما نصب شده باشند. در این آموزش به نحوه مدیریت پیام های حذف شده در واتساپ و بازگردانی پیام های پاک شده پرداختیم. شما چه راهکارهایی در این رابطه می شناسید؟ آیا از برنامه خاصی برای مطالعه پیام های حذف شده استفاده می کنید؟ پاسخ خود را در دیدگاه ها با ما به اشتراک بگذارید.

آموزش رایگان واتساپ

‫229 دیدگاه ها

 1. سلام من وقتی از حافظه گوشی فایل ها حالا عکس صدا فیلم یا هرچیزی رو حذف کنم دیگه دوباره با واتساب دان نمیشه از چه برنامه ای باید استفاده کنم تا دوباره لود بسه وقتی بکاپ ندارم ازش

  1. سلام دوست عزیز برای اینکار نیاز به برنامه مجزا ندارید بسته به این که سرور های واتساپ پاسخگویی اون تاریخ رو داشته باشن میتونید اون محتوا رو دانلود کنید با برنامه های تغییر ایپی هم میتونید امتحان کنید شاید تاثیر داشته باشه

   1. سلام خسته نباشید من گوشیمو عوض کردم بعدش تو گوشی جدیدم جیمیلمو زدم ولی برای باز یابی پیام هام جیمیلمو قبول نمیکنه چیکار باید بکنم تا بتونم پیام هامو بازیابی کنم لطفا راهنمایی کنین

    1. با سلام دوست عزیز
     دقیقا چه پیغامی را مشاهده می کنید؟

     1. سلام بیزحمت راهنمایی میکنین یکی بهم تو وات پی ام داده من نخونده پاکش کرده میتونم ببینم چی ارسال کرده بود بهم؟

     2. سلام و احترام دوست عزیز؛
      در صورتی که قبل از حذف پیام برنامه های عنوان شده در مقاله را نصب نکرده باشید امکان مشاهده پام وجود ندارد.
      مچنین بررسی نمایید بر اساس راهکار دوم که در اموزش ذکر شده آیا بکاپی در این خصوص دارید یا خیر.

  2. سلام وقتتون بخیر
   من بعضی وقتا اگ با یکی چت کنم اون چت رو clear history میکنم.‌.میشه اونارو برگردوند؟

  3. سلام دوست عزیز ، وقت بخیر
   یه سوال داشتم
   تو واتساپ دستم خورد رو گزینه ریپورت و تمام پیامها پاک شدن که خیلی برام مهم است ، چطور میتونم برگردونم
   و اینکه گزینه بکاپ تو واتساپم آف بود.
   تمام پیامهای یکی از کانتکام

   1. سلام دوست عزیز اگر گزینه بکاپ off بوده است پس شما نمیتوانید اطلاعات را بازگردانی کنید.

  1. سلام وقت بخیر بنده واتساپ روز حذف کردم و مجدد نصب کردم ولی پیام ها حذف شده بودن .آیا راهی هست مجدد پیام هارو برگردونم

   1. سلام روز بخیر؛
    متاسفانه اگر دیلیت اکانت کرده اید امکان بازگردانی نیست.
    اما اگر فقط نم افزار را حذف کرده اید، چنانچه از قبل جیمیلی روی آن ست شده باشد با نصب مجدد نرم افزار اطلاعات مجددا نمایش داده می شود.

 2. سلام،وقتتون بخیر
  من سهوا بعضی از پیام های واتساپ رو پاک کردم اما الان بهشون نیاز دارم ،از طرفی از اونها پشتیبان گیری هم نکرده بودم ،چطوری میتونم برگردونم؟

   1. سلام،وقتتون بخیر
    من سهوا بعضی از پیام های واتساپ رو پاک کردم اما الان بهشون نیاز دارم ،از طرفی از اونها پشتیبان گیری هم نکرده بودم ،چطوری میتونم برگردونم؟

    1. با سلام دوست عزیز
     اگر کمتر از 7 روز از پاک شدن پیام های شما گذشته است، می توانید از حالت نحوه برگرداندن بکاپ واتساپ که در این مقاله آموزش داده شده است، استفاده نمایید.
     موفق و پیروز باشید

     1. سلام وقت بخیر
      من از این روش استفاده کردم ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم چرا؟؟؟

     2. سلام و احترام؛
      دقت داشته باشید این فایل ها بکاپ هایی از 7 روز گذشته هستند و هر فایل مربوط به یک روز است. به کمک تاریخ هایی که مقابل هر فایل نوشته شده است می توانید یکی از فایل ها را انتخاب و سپس مابقی مراحل را دنبال کنید ممکن است فایل اشتباهی را تغییر نام داده باشید.

    2. سلام من می خوام پیام حذف شده فرستنده رو ببینم ولی از قبل نداشتم این برنامه هارو الان چی نصب کنم تا پیامی که حذف شده بود رو ببینم؟

     1. سلام روزبخیر مهسا عزیز؛
      متاسفانه تنها پیام های حذف شده بعد از نصب نرم افزار قابل خواندن هستند.

   2. سلام روزبخیر
    واتسپ ام رو پاک کردم مراحل بک آپ رو هم رفتم ولی پیامهای جدیدم نمیان و پیامهای قدیمی که قبل پاک کرده بودم میان چرا؟

    1. با سلام دوست عزیز
     این موضوع به تاریخ آخرین بکاپی که تهیه کرده اید بستگی دارد. احتمالا آخرین بکاپ تهیه شده مربوط به یک زمان از گذشته است.
     موفق و پیروز باشید

    2. سلام ایا می توان واتساب تقریبا دوسال قبل رو بازگردانی کرد

     1. سلام
      اگر بک آپ واتساپ فعال باشد ممکنه بتونید اطلاعات رو بازگردانی کنید
      در صورت غیر فعال بودن این گزینه در برنامه واتس اپ این امکان وجود نداره

    1. با سلام مینا عزیز
     این مورد به تاریخ بکاپ تهیه شده بستگی دارد. اگر بکاپ زودتر از زمان پاک شدن پیام ها تهیه شده باشد، امکان بازگردانی آنها برای شما وجود نخواهد داشت.
     موفق و پیروز باشید

   3. سلام
    ببخشید حدوداواسه چه مدت میتوان پیامهارابازگردانی کرد؟
    برای بازگردانی پیام ها نسخه پشتیبان حتما باید فعال بوده باشد؟
    اگه بافردی چت کرده باشی وهردوطرف پیام راپاک کرده باشن ویکی ازدوطرف دیلیت اکانت کرده باشد ایا طرف مقابل راهی برای بازگردانی پیامهایش دارد؟

 3. سلام ببخشید من در واتساپ هر پیامی رو پاک می کنم بقیه با یک اپ پیام های من رو می خونن من واقعا دوس ندارم این کارو نمی شه یه کاری کنم که با هیچ اپی دیده نشن

  1. سلام و احترام؛
   ممکنه کمی شفاف تر مشکل رو توضیح بدید؟ آیا شخص دیگری به برنامه واتساپ شما دسترسی داره؟ یا از برنامه های جانبی مرتبط با واتساپ استفاده می کنید؟

 4. سلام. من یک واتساپ کاری دراختیارم بود که پاک‌ کردم از گوشیم ولی دیلیت اکانت نزدم و خط را دادم به کسی، آیا اگر اون شخص واتساپ نصب کنه تمام چت و گفتگوهای من و گروه‌ها براش باز میشه یاخیر؟

  1. سلام دوست عزیز بکاپ گیری واتساپ فقط روی گوشی و جیمیل انجام میشه اگر با اون خط جیمیل دارید شماره جیمیل رو تغییر بدین.

 5. سلام وقت بخیر
  من از پیام ها بکاپ گرفتم و گوشی رو فلش کردم دوباره نصب کردم اما هیچ کدوم از اطلاعات رو نیاورد
  کمکم میکنید

  1. سلام وقت بخیر؛
   از چه طریقی بکاپ گیری انجام دادید؟
   آیا از بخش دیتابیس های فعال نام فایل رو تغییر دادید؟

   1. سلام این برنامه ها (پیام های پاک شده دیگران البته نه خودم )رو از زمانی که نصب کردیم میزاره اگه یه پیام پاک شده و ما اون برنامه رو نداشته باشیم باید چکار کنیم برگرده لطفا کمکم کنید خیلی مهمه

    1. سلام و احترام دوست عزیز؛
     به صورت خودکار از واتساپ شما بکاپ گیری صورت می گیرد و بکاپ های تا 7 روز قبل در دسترس هستند به مرور بکاپ هر رو جایگزین بکاپ های قدیمی تر می شود که در راهنمای آموزشی در روش دوم به این مورد اشاره کردیم.

  2. سلام من واتساپمو پاکیدم من با این روشها نتونستم پیام های قبلی ام را بیارم میشه کمکم کنید

   1. منم مشکل شما رو دارم واتساپ رو پاک کردم ولی نه بکاپ گیری کرده بودم نه برنامه جانبی از قبل داشتم…الان راهی هست جز اینا تا بتونم برشون گردونم؟! شما تونستید ریکاوری کنید؟!

    1. سلام و احترام رها عزیز؛
     چنانچه فقط نرم افزار را حذف کرده باشید و قبلا ایمیلی روی اکانت خود ثبت کرده باشید با نصب نرم افزار پیام ها مجددا بازیابی و نمایش داده خواهند شد.

 6. سلام علیکم. ببخشید اگه من قبلا از پیام هام بکاپ نگرفتم، میتونم اونارو بازگردانی کنم؟

  1. سلام و احترام؛
   به اینکه چه زمانی چت ها رو حذف کرده باشید و اینکه نسخه بکاپی از چت ها داشته باشید بستگی داره.

 7. واتساپم پاک شده اما من از روی راهنماییهای شما نتونستم مطالب رو برگردونم

  🙏🙏🙏

 8. سلام بنده از نرم افزار بلواستاکس استفاده میکنم در کامپیوترم. گوشیم سادس. واتساپ دستم خورد پاک شد. دوباره که نصب کردم گزینه رستور اومد. حجم اون فایل 1.8G بود. ساعتها موندم و به همون صورت جهت backup found میچرخه و به مرحله بعد نمیره. چیکار کنم؟

 9. سلام.وقتتون بخیر.چرا پیام های حذف شده متنی برام تو هیچ برنامه ای نمیاد و نمیتونم ببینم؟

 10. سلام.چطور میشه کاری کرد که از هیچ راهی نشه پیام هارو بازگردانی کرد و کسی نتونه پیامای گذشته رو برگردونه

  1. سلام و احترام؛
   در صورتی که هیچ نسخه بکاپی تز واتساپتون وجود نداشته باشه امکان بازیابی هم نیست.

   1. سلام
    ببخشید، من چت یه طرفه زدم برای طرف مقابلم تو واتس اپ بعد میخوام که دوباره ریکاوری کنم چطور برگردونم؟!

    1. سلام و احترام؛
     اگر مدت زمان زیادی از این موضوع نگذشته باشه به کمک روش “نحوه برگرداندن بکاپ واتساپ” ارائه شده در مقاله میتونید اقدام کنید.

     1. سلام من چکار باید کنم بطور کلی پیامهام بعد از حذف برگردونده نشود؟؟

     2. سلام روزبخیر؛
      در صورت عدم تمایل به بازگردانی پیام های واتساپ می توانید گزینه بکاپ گیری را در حالت غیرفعال قرار دهید.
      همچنین بکاپ هایی که به صورت هفتگی در تلفن همراه ذخیره می شوند را روانه بررسی و حذف کنید.

 11. سلام اگه تو واتساپ یک پیامی رو واسه هم خودت هم طرف مقابل پاک کنی بعدا اگه گوشیم رو چک کردن میتونن اون یک پیام پاک شده رو هم ببینن یا نه

   1. سلام اقا من قبلا یه جمیل مهم رو دوستم به من ارسال کرده بود الان دستم خورده بود پیام ها حذف شده بود والان نمیتونم اون جمیلو پیدا کنم

   2. سلام
    من حساب واتساپ را کلا پاک کردم نمی دانم بگاپ می گرفته یانه بعد حساب جمیل را هم پاک کردم آیا امکان برکشت فلم ها عکس ها وپیام ها است

    1. سلام و احترام؛
     اگر نرم افزار را حذف کرده اید ولی قبلا جیمیل خود را معرفی و بکاپ گیری خودکار صورت گرفته باشد، با نصب مجدد برنامه اطلاعات برگردانده می شود اما چنانچه اکانت را حذف کرده و بکاپی ندارید امکان بازگشت وجود ندارد.

 12. سلام.ایا کسی ک فیلمی برا ما فرستاده و بعد اونو واسه هم خودش هم من پاک کرده رو میتونم برگردونم

   1. سلام من ایمیل روی واتساپم دزدیده شده اون شخص می‌تونه با استفاده از ایمیل پیام های واتساپ من رو بخونه؟؟

 13. سلام و خسته نباشید .من واتساپم از گوشیم پاک کردم و خطم دست کس دیگه ایی هست و اگر واتساپ نصب کنه پی امای شخصی من براشون بالا نمیاد؟ وفقط شماره منو دارند نه ایمیلمو

  (یعنی فقط از بکاپ آپ روی ایمیل بالا میاد؟!
  لطفا جواب بدید)

 14. سلام یک نفر برای من پیام فرستاد بعد پاکش کرد
  من نفهمیدم چیه
  الان این نرم افزارهایی که معرفی کردید همشون بعد نصب پیام پاک شده رو نشون میده نرم افزاری هست که پیام پاک شده قبل از نصب رو نشون بده؟ یا راه دیگه ای هست اصلا؟

 15. سلام وقت بخیر.ببخشید من هارد گوشیم سوخته وهمیشه هم از واتس آپ هم بک آپ میگرفتم الان واتس آپ ام رو رپی گوشی دیگه نصب کردم تمام پیام هام حذف شده میتونم چطوری برگردونم،ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. سلام دوست عزیز اگر از واتساپتون روی ایمیل یا اپل ایدی بکاپ میگرفتین که به راحتی با روش های بالا که گفتیم قابل بازگشت هست ولی اگر روی گوشیتون بوده متاسفانه با سوختن هارد از بین رفته.

 16. سلام یکی به من پیام داده من انلاین نبودم بعدش اون پیام هارو پاک کرده چجوری میتونم بفهمم که چی گفته

  1. سلام و احترام؛
   اگر یکی از برنامه های معرفی شده در مقاله رو داشته باشید امکان مشاهده پیغام حذف شده وجود داره در غیر اینصورت روش خاصی نیست.

 17. سلام
  خداقوت
  ببخشید من گوشیم فلش شده
  آیا امکان بازیابی پیام های واتساپ هست ؟
  شماره تلفن هام چی نمیشه برگرده
  اگر روشی هست لطفا راهنماییم کنید
  ممنون

 18. سلام من از چت هام بکاپ گرفتم بعد واتس اپمو حذف کردم دوباره نصبش کردم هرچقدر میزنم ریستور میگه که couldn’t restore message check your phone’s internet connection درحالیکه اینترنتم خیلی خوبه و حتی با چند تا نت دیگه هم سعی کردم اما نمیشه. میشه لطفا کمکم کنید بگید مشکل چیه؟

   1. من واتساپمو پاک کردم و نصبش کردم پیامام پاک شده بود راهی هست که بشه برشونگردوند؟

    1. سلام و احترام؛
     اگر بکاپی از واتساپ تهیه کرده باشید زمان نصب مجدد نرم افزار از شما سوال میشه که تمایل به ریستور بکاپ و بارگدانی اطلاعات قبلی دارید یا خیر.
     به آدرس WhatsApp> Databases مراجعه کنید و ببینید آیا فایلی دارید؟

 19. سلام خسته نباشید من یه پیامی رو از واتساپ ارسال کردم بعدش همون روز پاک کردم الان ب اون پیام نیاز دارم چجوری میشه اونو ریکاوری کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام و احترام؛
   اگر قبل از حذف بکاپی تهیه کردید می تونید اون رو ریستور کنید.
   حتی تا 7 روز بعد هم امکان ریستور به واسطه بکاپ های اتوماتیک واتساپ وجود داره ولی بعد از اون راهکار خاصی نیست.

 20. سلام وقتتون بخیر من از واتساپم بکاب نگرفته بودم امروز مجبور شدم فقط اپ رو پاک کنم و دوباره نصب کنم اما هرچی پیام و چت داشتم پرید اطلاعات مهمی داشتم جزوه و درس بود چیکار کنم برگرده؟؟ بی زحمت اینجا بگید بالا رو خوندم چیزی متوجه نشدم

  1. سلام و احترام؛
   اگر قبلا از واتساپ شما بکاپ گیری صورت گرفته باشه زمانی که اپ رو نصب میکنید پیغامی مبنی بر بازگردانی اطلاعات نمایش داده میشه و باید اون رو تایید کنید.

   1. سلام من در واتساپ پکاپ‌را روی گزینه never گذاشتم ایا امکانش هست چت هایی که پاک‌کردم بشه برگردوند؟

 21. سلام وقتتون بخیر
  من بعضی وقتا اگه با یکی چت کنم اون چت رو کلیر هیستوری میکنم
  آیا میشه اون چت ها رو دوباره برگردوند؟

  1. سلام دوست عزیز بسته به زمان بکاپ گیری روی جیمیلتون داره اگه بکاپ گیری روزانه روی جیمیل فعال باشه و یکروز بگذره دیگه قابل بازگشت نیست.

 22. سلام و سپاس از پاسخگویی
  من همیشه اتوماتیک هفته ای یک بار بکاپ گرفتم الان می‌خوام چت دوسال پیش رو بیارم با کسی که پولمو خورده و هیچجوره یادم نمیاد شماره تلفنش چنده، آیا میتونم با بکاپ برگردونم؟ دیتابیس جدیده و از زمانیکه که من گوشی تازمو خریدم یعنی چهار ماه
  و اینکه این بکاپ هایی که سالهاست داره واتس میگیره کجا سیو میشن؟ تو ایمیل هم رفتم چیزی نبود

 23. سلام و سپاس فراوان از شما…
  ببخشید من میخواستم که پیامهای حذف شده در وات ساپ را بازیابی کنم، ولی متاسفانه هرکاری کردم نتونستم اگه بتونید راهنماییم کنید ممنون میشم…با تشکر

  1. سلام و احترام؛
   اگر بکاپ گیری در بازه های زمانی به صورت مرتب صورت گرفته باشه هنگام راه اندازی مجدد نرم افزا بکاپ ریستور میشه راهکار دوم هم استفاده از بکاپ های اتوماتیک روزانه ای هست که در بخش دیتابیس موجود در پوشه MEDIA واتساپ ذخیره شده. متاسفانه راهکار دیگه ای وجود نداره.

 24. سلام، من قبلا همین روش رو واسه برگردوندن پیام ها انجام دادم، ولی چون خیلی طولانی شد، وسط‌کار بستمش، کلا پرید، الان به قسمت databases که میرم، فقط بک آپ های همین چند روزه رو دارم، قبلی ها رو چطور میتونم پیدا کنم؟

  1. سلام و احترام؛
   متاسفانه بکاپ های جدید جایگزین بکاپ های قبلی میشه… در واقع هر بکاپ جدید که ایجاد میشه یکی از قدیمی ترین فایل های بکاپ حذف میشه و همواره از چند روز اخیر بکاپ در اختیار دارید.

 25. سلام از واتساپ برام عکس فرستادن بعد من اونارو انتقال دادم به کارت حافظم ولی الان نه تو کارت sd هست نه تو واتساپ میاره چطوری برش گردونم؟؟؟

  1. سلام و احترام؛
   تنها دو روشی که در مقاله ذکر شده امکان بازیابی پیام های حذف شده واتساپ فراهم است در صورتی که این فایل ها اخیره حذف شده اند بر اساس تکنیک دوم ذکر شده در آموزش با مراجعه به پوشه Databases اقدام کنید.

 26. سلام لطفا کمک کنید من دستم خورد و پیام هایم شخصی خودم که مربوط به خودم بود و به صورتی که پیام های ذخیره شده در واتساپ بود . من دستم خورد و پاک کردم و به اون خیلی احتیاج دارم . چه کاری انجام بدهم که برگرده ؟ البته پیام دیگری پاک نشه . پشتیبان گیری هم ماهانه بود و چند روز پیش بکاپ گرفتم اما الان پاک کردم .میشه برگرده لطفا هر چه سریعتر پاسخ بدید .

  1. سلام و احترام؛
   در چنین شرایطی اگر مدت زمان زیادی از حذف اطلاعات نگذشته می تونید از روش دوم که در همین مقاله ذکر شده کمک بگیرید.

 27. سلام ببخشین پیام هایی که گزینه حذف برای همه رو هم بزنند و پاک کنند باز هم قابل دیدن هستند

  1. سلام و احترام؛
   در واتساپ تا حدود دو ساعت بعد از ارسال پیام امکان پاک کردن پیام ارسالی برای خودتون و مخاطب وجود داره و پس از گذشت این زمان در صورت حذف، باز هم مخاطب میتونه پیام رو مشاهده کنه.
   زمان پاک کردن پیام در واتساپ یک کادر باز میشه و بهتون اعلام میکنه که این پیام برای شما و دیگران غیرقابل مشاهده میشه.

  2. سلام
   وقت بخیر
   خواستم بپرسم من دیروز یهو کل پ.وی های واتساپم پاک شد
   فقط گروهام موندن اونم از تاریخ ورودم بدون هیچ پستی
   بکاپم نگرفتم
   چرا باید خودبخود پاک میشد و چ باید کرد؟

   1. سلام و احترام؛
    حذف شدن پیام یا حتی پاک شدن یکسری موارد مثل تصویر پروفایل جزء گزارشاتی بوده که از سمت کاربران دریافت کردیم و هنوز دلیل مشخصی براش یافت ندشه! اگر مدت زمان زیادی از حذف پیام هاتون نگذسته می تونید از ترفند دوم کمک بگیرید و به واسطه بکاپ های خودکار اطلاعات رو بازیابی کنید.

 28. سلام امروز یک نفر یه پیامی به من فرستادو سریع پاکش کرد . من این نرم افزارهارو ندارم و میخوام بدونم اون پیام چی بوده؟ روش هارو خوندم اما فکر نکنم قبل از نصب اون نرم افزارها بشه فهمید . بکاپ هم گرفتم و توی بکاپ نوشته پیام حذف شده . چیکارکنم؟

  1. سلام و احترام؛
   بله همینطوره که اشاره فرمودید این نرم افزارها پیام ها رو ذخیره میکنن در صورتی که پیامی از واتساپ حذف بسه داخل نرم افزار قابل مشاهده هست منتهی قبل از حذف پیام باید برنامه نصب بوده باشه.

 29. سلام روز بخیر
  امروز صبح خودبخود پیغام اومد واتس آپ باز نمیشه و بعد که باز شد کلا clear history شده بود.من پاک کردم مجدد نصب کردم و restore کردم.با وجود اینکه backup ماهانه زده بودم ولی فقط تا ماه may پیامها را اورده و این آخریها حذف شده.از قسمت دیتابیس رفتم و کاری که گفته بودین انجام دادم درست نشد

  1. ایمیل رو از اکانت واتس اپتون جدا کنید از داخل تنظیمات واتساپ سپس طبق تنظیمات بالا تاریخی که میخواید بکاپ بازگردانی بشه رو جدا کنید و اسمش رو تغییر بدین بقیه فایل هارو جای دیگه ای انتقال بدین و فقط فایل مورد نظر بگذارید بمونه و بعد دوباره نصب کنید.

 30. سلام
  من مادر بزرگم فوت کردن الان ویسهای اون باز نمیشه میشه راهنماییم کنید تا ویسهاشو باز کنم و صداشو بشنوم؟؟؟ خواهشا کمک کنید

  1. سلام دوست عزیز خدا رحمتشون کنه ، ببینید بستگی داره باید ببینید اگه حافظه گوشی پر هست خالیش کنید یا اگر دانلود نمیشن از برنامه تغییر ایپی استفاده کنید یا اگر هیچ کدوم جواب نداد می تونید فایل واتساپ گوشیتون رو کپی کنید و روی کامپیوتر بریزید که دسترسی به تمام ویس های واتساپ رو به شما میده و باید دونه دونه گوش کنید ببینید مربوط به کدوم هست.

 31. ببخشید پیرو پاسخ سوال قبلیم
  منظورتون از ترفند دو whatsremoved+  هست؟
  بیشتر راهنمایی کنید
  ممنونم

  1. وقت بخیر؛
   فایل منیجر یا برنامه مدیریت فایل گوشی خود را باز کنید.
   به آدرس WhatsApp> Databases بروید.
   با فایل هایی مشابه msgstore-2019-01-17.1db.crypt12 برخورد می کنید.
   تاریخ هایی که در هر کدام مشاهده می کنید نشان دهنده یک آپ گیری در آن زمان است.
   در این مرحله آخرین فایل یعنی msgstore.db.crytp12 را به مکان دیگری انتقال دهید.
   سپس باید با توجه به تاریخ ها، نام آن بک آپی که می خواهید بازگردانی کنید را به msgstore.db.crytp12 تغییر دهید.
   در مرحله آخر کافیست واتس آپ خود را دوباره نصب کنید و در صفحه ای که برای پیام های حذف شده در واتساپ به شما نشان داده میشود گزینه Restore را بزنید.

 32. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت بزرگواران . بنده هفتگی بکاپ میگیرم . دیشب تا حدود یک شب که واتساب روبراه بود و هیچ مشکلی هم نبود ولی صبح که واتساب رو خواستم چک کنم دیدم که نوشته تاریخچه واتساب مشکل پیدا کرده به مدت نیم ساعت با باز و بسته کردن واتساب باز هم همین پیام میومد تا اینکه دیدم که کلا پیامهای واتساب رفته به نیما اول سال 2020 . کلی اطلاعات و گفتگو و مدارک که تو واتساب داشتم همه رفته بر باد فنا . البته اطلاعات تا یکهفته پیش رو میتونم با پاک کردن واتساب و نصب مجدد بازیابی کنم ولی توی این سه چهار روزه کلی مدارک تحصیلی که اسکن کرده بودم و گفتگوهای مهمی که با چند نفر داشتم همه پاک شده . توی حافظه مبایل هم در قسمت دیتا بیس فقط به تاریخ امروز بود . هیچ راه حلی هست و یا اینکه میشه لطف کنین بگین مشکل کار از کجاست و آیا ممکنه مشکل از مبایل باشه – مبایل بنده REDMI 10 S هستش . ممنون میشم . اگه جوابم رو هر چی سریعتر بدین .

  1. سلام واحترام؛
   فایل منیجر یا برنامه مدیریت فایل گوشی خود را باز کنید.
   به آدرس WhatsApp> Databases بروید.
   با فایل هایی مشابه msgstore-2019-01-17.1db.crypt12 برخورد می کنید.
   تاریخ هایی که در هر کدام مشاهده می کنید نشان دهنده یک آپ گیری در آن زمان است.
   در این مرحله آخرین فایل یعنی msgstore.db.crytp12 را به مکان دیگری انتقال دهید.
   سپس باید با توجه به تاریخ ها، نام آن بک آپی که می خواهید بازگردانی کنید را به msgstore.db.crytp12 تغییر دهید.
   در مرحله آخر کافیست واتس آپ خود را دوباره نصب کنید و در صفحه ای که برای پیام های حذف شده در واتساپ به شما نشان داده میشود گزینه Restore را بزنید.

 33. سلام چند روز پیش یکی بهم پیام داد و خودش پاک کرد و من دنبال اینم بتونم بخونم چی فرستاده اپلیکیشن ها تمام اینجوریه ک اول باید نصب داشته باشی ک بتونه بخونه پیام رو ولی من نداشتم الان میخوام بفهمم چی فرستادن میشه کمک کنید ممنونم

  1. سلام و احترام الی جان؛
   نه متاسفانه نمیشه… چون قبل از دریافت پیام باید این نرم افزار نصب شده باشه در واقع این نرم افزار یک نسخه از تمام پیام های واتساپ رو ذخیره میکنه و در صورتی که پیامی از واتساپ حذف بشه داخل این نرم افزار میتونید پیغام رو مشاهده کتید برای همین قبل از اینکه پیامی حذف بشه باید نر افزار روی گوشی نصب شده باشه.

 34. سلام خسته نباشید
  ببخشید میخواستم بدونم که وقتی واتساپ رو پاک میکنیم ، پیام هایی که به اکانت ما فرستاده میشه رو میشه بعد از نصب مجدد واتساپ دید ؟
  مثل تلگرام که فرقی نمیکنه حضور داشته باشیم یا نه ، پیام ها بهرحال میاد و وقتی دوباره نصب کنیم قابل مشاهدس
  واتساپ هم این امکان رو داره ؟ یا اگه حذف کنیم دیگه هر پیامی که بهمون بفرستن عملا هیچ وقت توسط ما دیده نمیشه ؟
  مرسی

  1. سلام و احترام؛
   در صورتی که حساب واتساپ خود را حذف کنید دیگران امکان ارسال پیام برای شما را نخواهند داشت.

 35. باسلام وقت بخیر ،من میتونم این برنامه هارو الان نصب کنم و پیام واتس آپ که کسی فرستاده ولی پاک کرده دوروز پیش رو ببینم ؟
  مورد دیگه اینکه من برنامه پیام های حذف شده واتس آپ را دارم ولی پیام حذف شده اونجا نیمده یا نوشته این پیام پشتیبانی نمیشه …چطور میتونم متوجه بشم خیلی برام مهمه خواهش میکنم اگر میشه راهنمایی بفرمایید تشکر 🙏

  1. سلام و احترام مهسا عزیز؛
   روال کار این برنامه به این صورت هستش که تمام پیام های دریافتی در واتساپ رو آنالیز میکنه و اگر پیغامی از واتساپ حذف شد در این برنامه همچنان پابرجا هستش پس باید این برنامه قبل از حذف شدن پیام واتساپ نصب شده باشه.

 36. سلام من چند روز پیش یکی از چت های واتساپ رو پاک کردم بک آپ ماهانه هم فعال بود برام ولی پشتیان گیری کردم و حذف نصب هم کردم ولی اون پیوی برام برنگشت راه حلی داره برش گردونم؟

  1. سلام و احترام؛
   به روش دوم و با تغییر نام فایل های بکاپ عمل کنید.

 37. سلام
  من واتساپم پاک شد و وقتی می‌خواستم واتساپ جدید نصب کنم برای بک آپ میگفت باید جیمیلی که روی واتساپت بوده رو بدونی
  و من یادم نمی‌آد
  برای بک آپ باید چکار کنم؟

  1. با سلام سارا عزیز
   متاسفانه بازگردانی بکاپ کلی تنها با استفاده از آدرس ایمیل تنظیم شده روی واتساپ امکانپذیر است.
   موفق و پیروز باشید

 38. سلام اگر یک ویس در گروهی بذاریم و بع از یک ربع پاک کنیم باز هم افراد میتونن اونو گوش بدن؟

  1. با سلام سارا عزیز
   اگر پیام را به صورت دو طرفه حذف کنید، پیام از چت شما پاک می شود. اما ممکن است در صورت وجود برنامه های مربوط به بازگردانی پیام در گوشی تلفن همراهشان بتوانند مجددا ویس شما را گوش دهد.
   موفق و پیروز باشید

 39. سلام، چگونه میتونم پیام‌های وات‌ساپ که به خط همسرم ارسال میشه رو همزمان روی گوشی من هم بیاد

  1. با سلام دوست عزیز
   در حال حاضر امکان نصب برنامه واتساپ با یک شماره روی 2 گوشی تلفن همراه وجود ندارد.
   موفق و پیروز باشید

 40. سلام وقتتون بخیر
  اگر واتساپ رو برای تعمیر گوشی پاک کنیم و اگر یک ماه گوشی دست نمایندگی باشه باز می تونیم پیام ها و محتواهای واتساپ خودمون رو بازیابی کنیم یا نه فقط 7 روز مهلت بازیابی محتوا ها رو داریم؟

   1. سلام وقت بخیر میخواستم بدونم راهی برای برگرداندن چتهای واتس اپ که در حالت چت های ناپدید شونده قرار گرفته وجود دارد

 41. سلام تو رودروایسی بودم و بچه فامیلمون واتساپ حی بیم رو حذف کرد و یو واتساپ رو برام نصب کرد و گفت هیچ کدوم از پیامام پاک نمیشه اما پیامای مهم پاک شدد😭😭😭الان دارم گریه میکنم که چه خاکی تو سرم بریزم😭😭😭هر برنامه ای تصب میکنم و هر روشی امتحان میکنم نمیشه😭😭😭😭تورو خدااا کمکم کنید😭😭😭😭😭

  1. با سلام دوست عزیز
   شما می توانید واتساپ را مجددا نصب کرده و در مراحل نصب و در صفحه ای که برای پیام های حذف شده در واتساپ به شما نشان داده می شود گزینه Restore را انتخاب کنید تا آخرین بکاپ تهیه شده از چت هایتان بازگردانی شود. همچنین اگر کمتر از 7 روز از پاک شدن پیام هایتان گذشته باشد نیز می توانید از تیتر نحوه برگرداندن بکاپ واتساپ در همین مقاله استفاده کرده و پیام های خود را برگردانید. در نهایت نیز پیشنهاد می شود آموزش 3 روش بکاپ گرفتن از چت در واتساپ را برای اطلاعات بیشتر مطالعه نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 42. سلام ببخشید من حدود یکماه پیش پیامهایی تو واتساپ داشتم که پاک کردم الان برای کاری میخوام دوباره چت رو ببینم ولی بکاپ نگرفتم و از مقاله هم خیلی متوجه نشدم که میشه برگردونم یانه! میشه بیشتر راهنمایی کنید؟

  1. با سلام دوست عزیز
   با توجه به اینکه مدت زمان زیادی از حذف پیام های شما گذشته است امکان بازیابی پیام هایتان به این موضوع بستگی دارد که آیا بکاپ گیری منظم از اطلاعات واتساپتان صورت گرفته است یا نه. در همین راستا می توانید مسیر عنوان شده در مقاله یعنی Settings>Chats را دنبال کرده و از طریق قسمت بالای صفحه یعنی Last backup تاریخ آخرین بکاپ تهیه شده را بررسی نمایید. اگر زمان به بعد از حذف پیام ها مربوط باشد دیگر امکان بازگردانی اطلاعات وجود ندارد.
   موفق و پیروز باشید

  1. سلام وقتتون‌بخیر من میخوم واتساپو پاک‌کنم اما هیچ موقع پشتیبانی گیری نکردم اگه الان پشتیبان گیری انجام‌بدم ایا پیامای قبلی بعداز نصب میاد یا اونایی که بعداز پشتیبان گیری میاد خاهشا کمکم کنین

 43. سلام ببخشید من یه واتساپ جدید نصب کردم همه ی پیام هام ک ماله واتساپ بود حذف شد شما راهی ندارین ک اون پیاما برگرده خیلی مهمه

  1. با سلام دوست عزیز
   اگر از پیام های قبلی واتساپ خود بکاپ تهیه کرده اید می توانید در همان مراحل ثبت نام و در صفحه ای که برای پیام های حذف شده در واتساپ به شما نشان داده میشود گزینه Restore را انتخاب نمایید تا آخرین بکاپ تهیه شده برای شما ریستور شود.
   موفق و پیروز باشید

 44. با سلام
  اگه اکانت واتساپ کلا دیلت زده شده باشه یعنی بعبارتی حساب کاربری کلا پاک شده باشه (delete account)و پشتیبانی هم گرفته نشده باشه ایا امکان بازگرداندن پیامها وجود داره؟
  دوم اینکه شنیدم با delete account کلا حتی اگر پشتیبانگیری هم شده باشه واتساپ پشتیبانهارو هم حذف میکنه. آیا این درسته؟ بعبارتی بعد دیلت اکانت چه با پشتیبان چه بی پشتیبان هیچ راه حلی برای برگردوندن نیست؟ درسته؟ ممنون

  1. با سلام دوست عزیز
   بله. در صورتی که شما دیلیت اکانت واتساپ را انجام دهید دیگر امکان بازگردانی اطلاعات اکانت را به هیچ عنوان نخواهید داشت.
   موفق و پیروز باشید

   1. سلام
    منظور ازاینکه بعد از حذف یا دیلت اکونت کلا پیام ها حذف میشوند آیا تنها برایی کاربر هست یانه خود شرکت واتساپ هم دیگر نمی تواند باز گردانی کند

    1. سلام دوست عزیر در صورتی پیام ها بازگردانی میشوند که شما دیلیت اکانت قبلی را انجام ندده باشید و فقط app را پاک کرده باشید و بازهم بکاپ شما تعیین کننده ی بازگردانده شدن چت ها و اطلاعات است.

 45. با سلام.
  من گوشی سامسونگA3 داشتم که عوض کردم. گوشی قبلیم دست فرد دیگری هست که واتساپ خودش نصب کرده ولی گوشی را میتوانم بگیرم اگر لازم باشه. در گوشی جدید که سامسونگ A52 هست واتساپ را نصب کردم. جیمیلی که دادم با جیمیل گوشی قبلیم متفاوته. آیا با این شرایط امکان بازیابی پیام های یکی از چت هام ازگوشی قبلی وجود دارد؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. سلام و احترام؛
   تمام این موارد و بازگردانده شدن اکانت قبلی واتساپ شما به این موضوع بستگی دارد که در اکانت قبلی خود در بخشی که درتصویر زر مشخص شده چه تنظیماتی را اعمال نموده و بکاپ های خود را روی چه آدرس ایمیلی ذخیره نموده اید.

 46. اگه از واتساپ با یه نفر چت کرده باشیم و شمارشو سیو نداشته باشیم و اون چت حذف شده باشه میشه شمارشو برگردوند؟

  1. با سلام دوست عزیز
   خیر چنین امکانی وجود ندارد. تنها راهکاری که می توان پیشنهاد داد این است که اگر هنوز 1 هفته از پاک کردن اطلاعات نگذشته باشد مطابق با آموزش بازگرداندن پیام های حذف شده واتساپ در اندروید پیش رفته و بکاپ لوکال یا داخلی خود را برگردانید.
   موفق و پیروز باشید

  2. سلام روزتون بخیر باشه. من یکی از چت های واتس آپمو دیشب پاک کردم و الان نیاز شدید به این چت دارم. با توجه به اینکه من عملیات بک اپ گیری رو انجام ندادم،چه راهکاری برای بازیابی چت دارم؟پیشاپیش از راهنمایی هاتون سپاسگذارم.

   1. سلام و احترام؛
    در روش اول ذکر شده در این مقاله بکاپ گیری از چت ها به صورت خودکار صورت می پذیرد.

 47. سلام
  یک سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدهید
  برادرم در کشور دانمارک زندگی میکند و با یک نفر دشمنی دارد.الان اون یه نفر برای اینا پاپوش درست کرده و پرینت از مکالمات گرفته که برادر من اونو تهدید به مرگ کرده.الان سوالم اینه آیا پلیس دانمارک میتونه از شرکت واتس آپ پرینت یک هفته ای بخواد براش ایمیل کنند یا نه حتی اگر پیامهای هر دو طرف حذف شده باشد

  1. با سلام دوست عزیز
   این موضوع مشخصا باید از سمت پلیس کشور مورد نظر پیگیری شود و شاید احتمال بازگردانی اطلاعات توسط این مجموعه وجود داشته باشد. باید منتظر باشید تا پلیس پیگیر این موضوع باشد.
   موفق و پیروز باشید

 48. سلام وقت بخیر،من پیام ی گفتگو رو پاک کردم برنامه رو حذف کردم و پشتیبان گیری کردم حالا فقط پیامهای روز قبل میاد و پیامهایی ک امروز دادم نمیاد در صورتی ک وقتی دوباره برنامه نصب کردم میگه ۴۴ پیام بازیابی شد ولی فقط حدود ۱۰ پیام رو نشون میده ممنون میشم راهنمایی کنین

 49. سلام وقت بخیر من یک پیام رو برای مخاطب میخواستم حذف کنم اشتباها برای خودم حذف کردم الان باید چکار کنم

  1. با سلام دوست عزیز
   متاسفانه در واتساپ امکان بازگردانی یک پیام مشخص نیست و شما تنها می توانید بکاپ تهیه شده از چت های خود را بازگردانی کنید که احتمالا مربوط به قبل از ارسال پیام عنوان شده است. در نتیجه متاسفانه نمی توانید اقدام خاصی داشته باشید.
   موفق و پیروز باشید

 50. سلام من یه پیام نامناسب تو گروه واتساپ فرستادم بلافاصله هول کردم و زدم حذف پیام برای من و واتساپمو پاک کردم و از اون گروهم ترک زدم چجوری میتونم پیامم تو اون گروه برگردونم؟

  1. با سلام دوست عزیز
   متاسفانه امکان بازگردانی یک پیام مشخص وجود ندارد و فقط می توانید یکاپ آخر تهیه شده از چت های خود را بازگردانی نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 51. سلام وقت بخیر
  من واتس اپم بکاپ نگرفته بودم و حدود یک ساله که گذشته. شماره طرف و پاک کرده بودم اما عکسی که برام فرستاده بود هنوز تو گوشیم سیوه. میتونم شمارشو پیدا کنم؟ تو قسمت واتساپ که شماره ها با عکسا سیوه هم گشتم اما پیدا نشد

  1. با سلام دوست عزیز
   خیر. متاسفانه امکان بازیابی شماره فرد مورد نظر برای شما وجود ندارد.
   موفق و پیروز باشید

 52. سلام.
  واتسپ بمن پیام داد و تمام پیام های من پاک شد و نوشته بود نگران نباش میتونی بعد restore کنید پیام ها رو،وقتی واتسپ دوباره اومد بالا من دیدم که تمام پیام هام پاک شده و دوباره گزینه بک اپ رو زدم,و از گروه هایی که توشون عضو بودم فقط بکاپ گرفته شد.الان راهی هست که بتونم پیام هام رو برگردونم?

  1. با سلام مونا عزیز
   شما می توانید یکبار واتساپ خود را پاک کرده و سپس در مراحل نصب اقدام به بازیابی بکاپ خود نمایید اما اینکه بکاپی که بازگرداننده می شود مربوط به چه زمانی است کاملا به نحوه بکاپ گیری شما بستگی دارد و اگر تاکنون بکاپی تهیه نکرده اید ممکن است بازگردانی صورت نگیرد.
   موفق و پیروز باشید

 53. سلام من از طریق واتساپ باشخصی چت میکردم منتهی چت رو پاک برای همه میزدم گاهی عکسم‌میفرستادم گاهی تماس صوتی و تصویری هم داشتیم . آیا پیام ها از طریق پلیس فتا قابل دسترسی هستن ؟
  آیاتوسط پلیس فتا قابل بازیابی هستن ؟

  1. با سلام دوست عزیز
   متاسفانه من از میزان دسترسی پلیس فتا اطلاعی ندارم اما به طور معمول بعد از پاک کردن پیام ها امکان بازیابی وجود ندارد اما اگر پیام صوتی یا تصاویر ارسالی قبل از پاک کردن از سمت شما دانلود شده باشند، در حافظه گوشی فرد مقابل باقی می ماند.
   موفق و پیروز باشید

   1. سلام آیا امکان این رو داریم که پیام های یک سال و خورده ای پیش که از واتساپ پاک کردیمو بک ام‌گیری کنیم؟8

    1. سلام و احترام؛
     از نسخه فعلی واتساپ با تمام پیام های فعلی امکان بکاپ گیری وجود دارد اما از چت ها و پیام هایی که حذ شده اند امکان بکاپ گیری نیست.

 54. سلام ببخشید من اشتباهی برنامه واتساپمو پاک کردم و بکاپ روزانه داشتم برنامه رو نصب کردم اما پیام های چند روز گذشته نمیاد پیام های یکسال قبل بازگشتند اما پیام های جدید بازنگشتند لطفا راهنماییم کنید

  1. با سلام دوست عزیز
   بکاپ روزانه در واقع بکاپی است که روی خود گوشی تلفن همراه بازگردانی می شود. بعد از نصب مجدد برنامه بکاپی که روی گوگل درایو یا آدرس ایمیل شما ذخیره شده است بازگردانی می شود که احتمال دارد شما آن را تهیه نکرده اید.
   موفق و پیروز باشید

 55. سلام
  پیام واتساپ که قبلا برای من ارسال شده و توسط فرستنده پاک شده رو نیاز دارم
  چطوری میتونم ببینمش؟ از قبل برنامه بک آپ گیری نصب نداشتم و بک آپ تهیه نکردم
  ممنونم

 56. سلام.
  من واتساپ وچنتا واتساپ فرعی داشتم.گوشیم خراب شد و بکاپ دستی گرفتم ومنتقل کردم به گوشی جدید ولی موقعی که برنامه را نصب میکنم وrestore را میزنم بکاپ را پیدا نمیکنه وواتساپها بدون پیامهای قبلم باز میشه.لطفا راهنمایی کنید؟

  1. سلام دوست عزیز هیچ اطمینانی از سمت برنامه های غیر رسمی و فرعی واتس آپ نمیشه داد که بتونن بکاپ های شما رو بازگردانی کنن.

 57. سلام من پیامی که خودم ارسال کردم و پاک کردم رو میخوام بر گردانم تاریخ بکاپ قبل از پاک شدگیه و برنامه هم نداشتم البته پیامم هنوز پاک نشده و علامت اختار ق رمز کنارشه میشه راهنمایی کنید ؟

  1. سلام و احترام بهار عزیز؛
   شما به کمک روش اول می توانید بکاپ موردنظرتان تا 7 روز قبل را بازگردانی نمایید. بخش “نحوه برگرداندن بکاپ واتساپ” را مطالعه نمایید.

 58. سلام ببخشید فرستنده یک پیامی رو داده منتهی من این 4 برنامه رو نداشتم بعد حذف کرده آیا راهی برای برگردوندنش هست؟

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   می توانید از بکاپ هایی که به صورت خودکار ذخیره شده اند برای بازگردانی پیام ها کمک بگیرید. مطابق با دستورالعمل ئوم اقدام کنید.

 59. سلام
  امکان هک کردن واتساپ کسی وجود دارد تا به پیام های اون شخص دسترسی داشته باشیم ؟

  1. سلام دوست عزیز خیر به این سادگی نیست و اگر ورود دو مرحله ای رو هم فعال کنند سخت تر میشه

   1. سلام نحوه بازیابی پیام های واتس آپ در ۱سال گذشته چجوریه میخام پیام های ۸ماه پیش رو بخونم شماره یکی رو گم کردم میخام به وسیله پیام بگیرم آیا راهی هس اذن موقع پشتیبانگیری نکرده بودم از پیام ها

    1. سلام روزبخیر؛
     در صورت نداشتن بکاپ از واتساپ چنین موردی امکان پذیر نیست.

 60. سلام. ممنون از توضیحاتتون. تمامی مراحل رو طبق دستورالعمل انجام دادم، ولی بعد از نصب مجدد واتس آپ پیامی برای ریستور کردن نمیاد و به همون شکل ( یعنی با پیامهای پاک شده) نشون میده

 61. با سلام و وقت بخیر وتشکر از مطالب مفید سایتتون .در صورتیکه شخصی قصد فروختن سیم کارتش را داشته باشد و از واتس اپ خود در ابتدا بک آپ بگیرد و سپس اکانت خود را دیلیت کند آیا شخص بعدی که این سیم کارت را تحویل میگیرد در صورتیکه حساب واتس اپ جدیدی با همان شماره درست کند میتواند به اطلاعات نفر قبلی دست پیدا کند؟با توجه به اینکه نفر قبلی از حساب خود بک آپ تهیه کرده طور؟با سپاس فراوان.

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   خیر بعد از دیلیت اکانت واتساپ کلیه اطلاعات شما حذف خواهند شد.

 62. سلام. من گوشیم رو ریسیت(بازگشت به تنظیمات کارخانه) کردم بعد که میزنم رو جیمیلم میزنم حساب شما یافت نشد.لطفا جوابمو بدید کلی پیام درسی داشتم

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   حتما بررسی فرمایید که آدرس جیمیل وارد شده در فیلد صحیح باشد. در صورت مغایرت آدرس چنین خطایی دریافت می شود.

 63. سلام-من اشتباه زدم کل چت‌های واتساپم را داره پاک میکنه-پک اپ هم نگرفتم قبلا ازشون-الان چ جوری میشه پاک کردن رو متوقف کرد؟؟؟ در حال حاضرم برنامه واتساپ رو توقف اجباری زدم که پاک نکنه الباقی رو-ولی از توقف که در میاد دوباره شروع میکنه ب ادامه پاک کردن-میشه راهنماییم کنید چیکار کنم؟؟؟؟

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   به صورت خودکار بکاپ هایی از واتساپ روی تلفن همراه شما ذخیره می شود که در راهکار دوم مقاله به آن اشاره کردیم بررسی نمایید که این بکاپ ها همچنان روی تلفن همراه شما باقی است یا خیر.

 64. این برای زمانیه که شما از قبل این برنامه ها رو روی گوشی نصب کرده باشی، به نظرم پستی رو که نوشتی هیچ ربطی به عنوانش نداشت، قرار بود روش برگرداندن پیامهای حذف شده رو بگی، نه اینکه برنامه معرفی کنی تا وقتی پیامت حذف شد از اون استفاده کنی، با عنوان دروغی بازدید واسه خودت جذب میکنی…

  1. سلام و احترام؛
   به نظر می رسد مقاله را به صورت کامل مطالعه نکرده اید. در صورتی که از قبل برنامه ای روی تلفن همراه خود نداشته باشید باز هم امکان بازیابی پیام ها تا 7 روز قبل فراهم می باشد.
   شما می توانید از بکاپ های خودکار واتساپ استفاده کنید.

 65. سلام وقت بخیر.من جی بی واتساپ استفاده می کنم از پیام هام بکاپ گرفتم موقعی دوباره واتساپ نصب می کنم فقط میزنه بکاپ از گوگل درایو از خود حافظه بکاپ نمی خونه چی کار باید بکنم.که بکاپ از حافظه گوشی بخونه نه از رو جیمیل.ممنون

 66. با سلام ، ببخشید من یکی از چت هام به اشتباه گزینه حذف رو زدم ولی فورا واتس آپ رو حذف کردم و دوباره نصب کردم ولی وقتی نصب شد و وارد برنامه شدم نمیدونستم باید گزینه restore رو بزنم و گزینه skipرو زدم و وارد برنامه شدم که دیدم همه چت هام پاک شده میخواستم ببینم راهی برای برگشت چت هام هست؟
  بک آپ گیری هم هر روز میشه

  1. سلام و احترام؛
   می توانید مسیر WhatsApp> Databases را بررسی نمایید در صورتی که فایل بکاپی وجود داشت مطابق با راهنما آن را بازیابی کنید.

  2. سلام
   من توی یکی از چت های واتس آپ دستم خورده و گزینه disappearing massage فعال شده و پیام‌های بسیار مهمی که داشتم پاک شده و خیلی بهشون احتیاج دارم،حدودا تاریخ ۲۷،۲۸ اسفند ۱۴۰۱ بود
   برنامه revien رو هم نصب کردم اما هیچی نشون نمیده
   میشه راهنمایی کنید،برای دادگاه پیام‌ها رو لازم دارم،مقاله رو خوندم اما چیزی متوجه نشدم
   ممنون میشم جواب رو به ایمیلم بفرستید

   1. سلام
    متاسفانه قابل بازیابی نیست این پیام
    باید از روی چت اسکرین شات میگرفتید.

 67. سلام خسته نباشید
  من واتس اپمو یک ماه پیش لغو نصب کردم قبل لغو نصب کردن بک اپ گرفتم . ایا الان نصب کنم پیامایی ک تو همین یه ماه به من دادن میتونم ببینم یا نه ؟
  سپاس فراوان

 68. سلام ایا میشود چتهایی که بکاپ گرفته نشده و در گوگل درایو هم بکاپی گرفته نشده را بعد از گذشت سه ماه برگرداند

  1. سلام روزبخیر؛
   متاسفانه در صورت نداشتن بکاپ اما بازگردانی وجود نداره.

 69. سلام وقتتون بخیر
  از واتس آپ خارج شدم و دوباره وارد واتس آپ شدم و همه پیام ها پاک شده,میشه پیام ها برگردن؟

  1. سلام روزبخیر؛
   اگر ایمیل ثبت شده روی اکانتتون رو در گوشی باز کنید بعد از نصب واتساپ بکاپ های گرفته شده به صورت خودکار ریستور می شوند.

 70. سلام ورزبخیر؛
  خیر متاسفانه امکان بازگردانی پیام حذف شده وجود ندارد.

 71. سلام.ببخشید اگه یه پیامی‌رو پاک کرده باشم توی واتساپ.ینی کل گفتگورو..و نخوام کسی اونو برگردونه باید چیکار کنم

  1. سلام و احترام؛
   در صورتی که هیچ نسخه بکاپی از واتساپ در اختیار نداشته باشید امکان بازیابی چت هم هم وجود نداره…

 72. سلام وقت بخیر من برای اینکه حافظه گوشی پر شده پی وی برادرم رو پاک کردم الان هیچ کدوم از اون برنامه های که گفتید رو من ندارم چطور میتونم پی ویش برگردونم

  1. سلام روزبخیر؛
   اگر کمتر از 7 روز از زمان پاک کردن پیام ها گذشته است از بکاپ خودکار 7 روزه واتساپ استفاده نمایید در روش اول “نحوه برگرداندن بکاپ واتساپ” این روش آموزش داده شده است.

 73. اکانت واتس آپم پاک شده و حالا پیام ها بازیابی نمیشن،پشتیبان گیری هم کرده بودم،شما میتونید اکانتم رو برگردونید؟

  1. سلام روزبخیر؛
   متاسفانه خدماتی در این زمینه ارائه نمی کنیم.

 74. سلام من میخواستم بدونم راهی هست که بدون بک آپ گیری و پشتیبان گیری و حافظه پیامای که در واتساپ پاک کردیم رو برگردونیم یا بخونیم؟! میشه لطفا اگر میدونین راهنمایی کنین

  1. سلام روزبخیر فائزه عزیز؛
   بدون بکاپ گیری تنها قادر به ریستور اطلاعات 7 روز گذشته خواهید بود و می توانید از روش اول و بکاپ های هفتگی که به صورت خودکار توسط نرم افزار تهیه و در حافظه موبایل ذخیره شده، استفاده نمایید.

 75. سلام
  من این کارو انجام دادم بعد از ریستور چرا پیام های حذف شدم نیامد همه شو به درستی انجام دادم. ممنون میشم اگر رهنمایی کنید

 76. سلام خسته نباشین
  من گوشی جدید خریدم الان میخوام اطلاعات واتس اپ رو انتقال بدم روی گوشی جدید.بکاپ از گوگل درایو هم گرفتم.اما روی گوشی جدید نمیاد.اگه امکانش هست راهنمایی کنین ممنون

  1. سلام و احترام؛
   تنها کافیست روی واتساپ خود یک ایمیل ترجیحا جیمیل ست کنید سپس از طریق بخش تنظیمات / بکاپ یک نسخه بکاپ از اکانت تهیه نمایید. در دستگاه جدید وارد جیمیل خود شوید پس از نصب واتساپ و ورود به برنامه پیغامی مبنی برریستور بکاپ مشاهده خواهد شد.

 77. سلام و عرض ادب.
  اگر این برنامه‌ را نصب کنم ، علاوه بر اینکه خودم میتونم پیام های حذف شده‌ی دیگران رو ببینم ؛ آنها هم این امکان رو متقابلاً دارند؟!
  سپاسگزارم از راهنمایی های مفید شما.🙏🏻

  1. سلام و احترام؛
   خیر برنامه های نمایش دهنده پیام های حذف شده تنها در دستگاه موبایلی شما نصب می شوند و پیام هایی که حذف شده اند را نمایش می دهند.
   در نظر داشته باشید این برنامه می بایست قبل از دریافت پیام و حذف شدن ان روی تلفن همراه شما نصب شده باشد.

 78. سلام من یکی ازچتهای قدیمی واتساپم را برای طرف مقابل طبق دستوری ک میگن تاریخ ساعت عوض کن پاک کردم
  اما پاک نشد براش
  یعنی کلی پیام طبق این پاک کردم فقط واسه من پاک شده بااینکه ساعت و تاریخ هی عوض میکردم
  واتساپمم آپدیت شده بود هی میزد تاریخ درست تنظیم کن نمیزاشت کارم درست انجام بدم
  الان واقعا برام مهمه پیامها حذف بشه برای طرف مقابل
  راه دیگه ای داره حتمی دوطرفه حذف شه؟
  باید ریکاوری کنم دوباره حذف کنم یا نه؟چیکارکنم ؟

  1. سلام و احترام؛
   قبلا تا 2 ساعت پس از ارسال پیام امکان حذف پیام های واتساپ به صورت دو طرفه وجود داشت ولی اکنون این محدودیت زمانی به دو روز تغییر یافته است اما پس از گذشت این زمان امکان حذف برای دو طرف وجود ندارد و فقط از اکانت شما حذف خواهد شد.

 79. سلام
  من گوشیم عوض کردم و پکاب گیری نکردم تمام پیامها واتساب حذف شدن چطوری میتونم پیامها را برگردونم

  1. سلام و احترام؛
   ایا قبلا ایمیلی روی واتساپ خودتون ست کرده بودین؟

 80. با سلام
  حدود سه سال پیش چند صفحه مدارک برای من در واتساپ ارسال شده که من پس از یکسال ،یعنی حدود دو سال پیش آنها را از حذف کردم ،الان شدیداً به آنها نیاز دارم از آنها بکاپ هم ندارم ،باید برای برگرداندن آنها چکار کنم

  1. سلام و احترام؛
   چنانچه ایمیلی روی اکانت ست نشده و بکاپی از واتساپ شما ایجاد نشده امکان بازیابی اطلاعات را نخواهید داشت.

 81. سلام وقتتون به خیر
  ببخشید من یه مشکلی پیش اومده و برام واقعا مهمه ممنون میشم راهنماییم بفرمایید شماره یا ایمیلی میشه برام ارسال کنید چون یه مقداری طولانی هست ممنون میشم .موفق باشید و پایدار

  1. سلام و احترام مریم عزیز؛
   لطفا مشکل خود را عنوان نمایید تا توسط کارشناسان مورد بررسی قرار گیرد.

 82. سلام. شماره تماس پشتیبانی برا راهنمایی ندارید .شاید بهتر بتونیم راهکارو انجام بدیم

 83. سلام وقت بخیر چند وقتیه واتساپ جدید نصب کردم
  پیام های خودم برا همه وپیام طرف مقابل برا خودم حذف کردم تا حالا بکاپ نکردم چکار کنم

 84. سلام
  بهترین روش برای مشاهده پیام های حذف شده واتساپ در گوشی دیگر چیست ؟؟
  منظورم این هست که واتساپ در گوشی دیگری هست ولی من می خواهم روی گوشی خودم پیام های حذف شده آن گوشی را ببینم.
  با تشکر

  1. سلام و احترام؛
   متاسفانه چنین قابلیت وجود ندارد…

 85. سلام.
  پیام دلیت شده توسط شخص مقابل رو چطور میتونم بخونم؟

  1. سلام و احترام؛
   چنانچه از قبل نرم افزارهای ذخیره ساز پیام واتساپ همچون whatsremoved را روی تلفن همراه خود نصب کرده باشید امکان مشاهده پیام حذف شده وجود دارد در غیر اینصورت نمی توان پیام حذف شده را مشاهده نمود.

 86. سلام
  من با روش برگرداندن پیام‌ها تا ۷ روز فایل آخر رو به جای دیگه منتقل کردم
  اما اون فایلی که با توجه به تاریخ میخواستم برگردونم رو تغییر نام ندادم
  واتس آپ بیزینس رو پاک کردم و مجدد نصب کردم
  گزینه restore نداشت give missing داشت که من اونو زدم
  بعدش گفت Google account یا ایمیل
  که هر ۲تا رو امتحان کردم بازهم اون فایل آخری برنگشت
  این کار رو برای امتحان روی واتس آپ لیزینس انجام دادم که اگر شد روی واتس آپ انجام بدم
  اشکال کارم کجا بوده ؟
  چون باید پیام‌های قبل رو قبل اینکه امروز تموم بشه برگردونم وگرنه از ۷ روز میگذره و پاک میشه
  سوال دوم،بیزینس رو پاک کردم که دیگه هیچ فایلی توی data base نیست،از کجا بازیابی میکنه؟
  سوال سوم :از کجا بفهمم که روی اکانت واتس آپ ایمیل ست کردم یا نه؟چون زمان نصب مجدد میپرسه و اگر ست نشده باشه بازیابی نمیکنه (طبق تجربه واتس آپ بیزینس که نشد)
  اگر الان ایمیل ست کنم میشه تاریخی که پیام رو میخوام بازیابی بشه یا چون دیر شده نمیشه؟چطوری ایمیل ست کنم روش؟از کجا باید برم؟

  1. سلام
   متاسفانه بک آپ گیری شما روی 7 روز ست شده و با این گزینه شما تنها به اطلاعات 7 روز قبل دسترسی دارید
   با فعال کردن 90 روز در بک آپ گیری شما این امکان رو دارید تا اطلاعات 90 روز گذشته رو برگردونید

 87. سلام،جیمیل پسرم روی گوشی من باز هست و دسترسی دارم چجوری میتونم بک اپ پیام های واتس اپ شو ببینم خیلی مهمه

 88. سلام در برنامه گوشی .برنامه واتساپ که داده های آن ذخیره می‌شود را پاک کردم ناخواسته وتمام پیام هام.ویدیو ها پاک شده .پشتیبان هم نگرفتم می‌شود کاری کرد که برگردد ممنون چرا ارسال نمیشه متاسفم

  1. سلام دوست عزیز، اگر در تنظیمات واتس آپ گزینه ی ذخیره فایل ها در گالری و فایل منیجر را فعال کرده باشید می توانید در آنجا عکس ها و فایل های دانلود شده در واتس آپ را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا