کسب و کار

کسب درآمد

زمانی که کسب درآمد مطرح می شود مغوله شغل نیز به همراه آن پدیدار می شود. در واقع کسب درآمد در غالب اوقات تحت اشتغال بدست می آید. حال آنکه ممکن است فعالیت محسوسی برای بدست آوردن آن انجام نشود. در این مطلب بر روی این موضوع که چگونه درآمد داشته باشیم صحبت خواهیم کرد. همچنین مجموعه روشهایی که موجب کسب درآمد می شوند را مطرح و در مورد آنها بحث خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

کسب درآمد از اینترنت و سایر کارها

شما می توانید از فعالیت در اینترنت نیز درآمد داشته باشید. کسب درآمد از اینترنت معمولا پروسه ای زودبازده بوده و با روشهای مختلفی قابل انجام است. یکی از بهترین روشها سیستم همکاری در فروش است که جزو مشاغل اینترنتی محسوب می شود. در سایر کارها نیز می توانید به روشهای مختلفی کسب درآمد کنید. سرمایه گذاری، راه اندازی کارگاه خانگی و مانند اینها تحت مشاغل خانگی می توانند درآمد مناسبی را به همراه داشته باشند.

چگونه درآمد داشته باشیم

اگر شغل ثابتی ندارید پیشنهاد می کنیم با توجه به یکسری موارد اساسی، زمینه های دسترسی به درآمد مناسب و قابل توجه را برای خود فراهم کنید. چون زمان کافی برای اینکار را دارید می توانید به بهترین بازدهی ممکن برسید. پیشنهاد ما این است که زمانی را برای کسب مهارت صرف کرده و پس از آن اقدام به راه اندازی کسب و کار آنلاین نمایید. اینکار در مدت حدودی 3 تا 6 ماه قابل انجام است و مواردی مانند مدیریت و توسعه نیز در ادامه صورت می گیرد. اگر مایل به فعالیت در وب نیستید می توانید بسته به سرمایه، استعداد و زیرساخت ها اقدام به راه اندازی یک کسب و کار دیگر نمایید.

کسب درآمد از میزبان فا

این امکان برای شما وجود دارد که بتوانید با میزبان فا همکاری کرده و درآمد داشته باشید. یکی از محبوب ترین روشهای کسب درآمد از میزبان فا، سیستم همکاری در فروش Affiliate Marketing است. به اینصورت که در سایت خود با روشهای بازاریابی محتوایی اقدام به ارجاع کاربران به میزبان فا می کنید. چنانچه کاربران ارجاعی اقدام به خرید هاست نمایند پورسانت 17 درصدی از کل مبلغ سفارش به حساب کاربری شما در میزبان فا اعمال می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه مطلب همکاری در فروش را مطالعه نمایید.

عیسی نورانی

بیش از 10 سال است که بصورت تخصصی و حرفه ای در حوزه سئو و بهینه سازی سایت فعالیت می کنم. همچنین حدود 4 سال است که سئو و بهینه سازی سایت میزبان فا را بر عهده دارم.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا