کسب درآمد از میزبان فا ۱۳۹۸-۲-۳۱ ۱۳:۰۷:۳۳ +۰۰:۰۰

توسط میزبان فا کسب درآمد کنید!

تا 10 درصد پورسانت بازاریابی برای شما…

شما می توانید خیلی سریع، آسان و رایگان سودآوری خود را آغاز کنید! در پرتال فروش مشتریان شرکت میزبان فا عضو شوید، سپس از منو های بالا بر روی دکمه بازاریابی کلیک کنید و لینک منحصر به فرد بازاریابی خود را دریافت نمایید، پس از آن شما قادر هستید این لینک را به دوستان خود ارائه دهید و یا این که یک بنر تبلیغاتی در وب سایت خود قرار دهید و لینک منحصر به فرد بازاریابی خود را به آن بنر تبلیغاتی لینک نمایید، سپس اگر شخصی از طریق کلیک نمودن بر روی آن بنر از سرویس های میزبان فا استفاده کند، و یا این که دوستان و آشانایان شما از طریق کلیک نمودن بر روی آن لینک وارد وب سایت میزبان فا شود و یکی از سرویس ها را خریداری کند، سیستم به صورت خودکار 10 درصد پورسانت از خرید هرکدام از سرویس های میزبان فا را به موجودی اعتبار حساب شما در میزبان فا اضافه می کند. نگران نباشید اگر شخصی از طریق کلیک نمودن بر روی لینک منحصر به فرد شما وارد وب سایت میزبان فا شود و حتی در آن زمان نیز از سرویس های میزبان فا استفاده نکند، تا 90 روز پس از اولین بازدید اگر آن شخص مجددا به وب سایت میزبان فا مراجعه کند و از هرکدام از سرویس های ما استفاده کند پورسانت شما به عنوان بازاریاب به حساب کاربری شما افزوده می شود. این سیستم بسیار دقیق است و حتی می تواند در هرلحظه نمودار هایی از تعداد بازدیدکنندگان و تعداد خریدارانی که به سایت میزبان فا ارسال نموده اید به شما ارائه دهد.

شما هم به برنامه بازاریابی میزبان فا ملحق شوید !

در میزبان فا همه چیز منصفانه، دقیق و به حق انجام خواهد شد.

عضویت رایگان

برای عضویت در سیستم بازاریابی میزبان فا تنها میبایست یک دقیقه زمان صرف کنید و انجام این کار برای همه رایگان است.

درآمد نامحدود

در سیستم بازاریابی میزبان فا هیچ محدودیتی وجود ندارد و می توانید بی نهایت سرویس بفروشید و از درآمد آسان لذت ببرید.

تیم اختصاصی

سیستم بازاریابی میزبان فا توسط یک تیم حرفه ای مدیریت می شود و کارشناسان بخش بازاریابی هر لحظه پاسخگوی شما هستند.

موفقیت در بازاریابی اثبات شده است.

میزبان فا تا کنون بیش از 77 میلیون تومان وجه نقد به بازاریابان فعال خود پرداخته است.

سیستم بازاریابی میزبان فا چگونه عمل می کند ؟

شما پس از عضویت در پرتال فروش و پشتیبانی از مشتریان شرکت میزبان فا با کلیک نمودن بر روی منو بازاریابی می توانید لینک منحصر به فرد بازاریابی خود را از میزبان فا دریافت کنید، و سپس قادر هستید یک بنر یا موقعیت در وب سایت خود در نظر بگیرید و لینک منحصر به فرد بازاریابی خود را که از میزبان فا دریافت نموده اید به آن بنر پیوند دهید، و پس از آن به ازای هر بازدید کننده ای که از سایت شما به میزبان فا مراجعه و یکی از سرویس های ما را خریداری کند، 10 % پورسانت به حساب کاربری شما در میزبان فا اضافه می شود و هر زمان که تمایل داشتید می توانید به کارشناسان تیم بازاریابی میزبان فا اطلاع دهید تا درآمد حاصل شده را به حساب بانکی شما انتقال دهند.

عملکرد اثبات شده

عملکرد سیستم بازاریابی میزبان فا بسیار دقیق و سریع است و قابلیت آن را دارد تا در برابر پرترافیک ترین کمپین های تبلیغاتی بازدهی بسیار دقیق و به دور از تقلب داشته باشد، و شما قادر هستین با خیالی آسوده از طریق میزبان فا به کسب درآمد بپردازید.

گزارش عملکرد دقیق

شما در پنل کاربری بازاریابی خود قادر هستید به یک آمار بسیار دقیق (گراف و نمودار) درمورد تعداد کلیک ها، ثبت نامی ها، گفتگو های کاربرانتان با میزبان فا داشته باشید و همچنین سیستم تعداد محصولات فروخته شده توسط شما را به طور کامل گزارش می دهد.

طراحی اختصاصی

ما کمپین های اختصاصی تبلیغاتی برای وب سایت شما حاضر نموده ایم تا تبلیغات میزبان فا در وب سایت شما بازدهی قابل توجهی داشته باشد، شما قادر هستید بنر های تبلیغاتی و لینک متنی در وب سایت خود قرار دهید، ما زیباترین بنر ها را در تمام ابعاد طراحی کرده ایم.

درمورد بازاریابی سوالی دارید ؟

اگر تصمیم گرفته اید بازاریاب میزبان فا شوید و سوالات خاصی در این زمینه دارید، شما قادر هستید با شماره تماس مستقیم زیر تماس بگیرید و یا این که فرم مشاوره بازاریابی را تکمیل و ارسال نماید تا کارشناسان ما با شما در اسراع وقت تماس حاصل نمایند.

Tell: 021 – 91001379
eMail: affiliate@mizbanfa.net

دریافت بنر های تبلیغاتی

ما در ابعاد مختلف بنر های تبلیغاتی بسیار متنوعی را برای وب سایت شما حاضر نموده ایم تا بتوانید با استفاده از آن ها بهترین بازخورد را از بازایابی دریافت کنید.

سوالات متداول بازاریابی

لیستی از سوالات متداول بازاریابان میزبان فا را که طی مرور زمان از ما پرسیده اند برای شما حاضر نموده ایم تا شما با استفاده از آن ها بتوانید هرچه سریع تر کار خود را آغاز کنید.

شرایط و قوانین بازاریابی

ما در میزبان فا برای بازاریابان خود قوانین و شرایط واضح و مشخصی را برای ادامه همکاری حاضر نموده ایم، تا قادر باشیم به منصفانه ترین شکل ممکن خدمات خود را ارائه دهیم.