آموزشاقتصادکسب و کار

همکاری در فروش

روش نوین همکاری در فروش یا Affiliate Marketing یکی از راهکارهایی است که منجر به سود دو طرفه می شود. به این معنی که هم واسط کسب درآمد می کند و همچنین عامل اصلی به فروش بیشتر می رسد. بسیاری از افراد و تیم ها توان و پتانسیل بالایی در جذب بازدیدکننده بالقوه دارند اما شاید این امکان برای آنها وجود ندارد تا بتوانند از این زیرساخت بهره برداری کرده و آنها را به مشتریان بالفعل تبدیل کنند. در اینجا سیستم همکاری در فروش بهترین راهکار ممکن است. این سیستم در طی چند سال اخیر به یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در فروش و کسب درآمد تبدیل شده است.

همکاری در فروش چیست؟

زمانی که یک واسط به عنوان کانال ارتباطی بین مشتری و فروشنده قرار می گیرد بحث همکاری در فروش مطرح می شود. همکاری در فروش می تواند به مدلهای مختلفی اجرا شود. اما مدلی که بیشتر در وب سایت ها مورد استفاده قرار میگیرد مدل ارجاعی است. به اینصورت که مشتری به حالتهای مختلفی از سمت رابط جذب و به سمت فروشنده ارجاع می شود. میزبان فا نیز سیستم همکاری در فروش ارائه می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید بازاریابی و کسب درآمد را مطالعه نمایید. در حال حاضر بیش از 300 وب سایت با این روش با مجموعه میزبان فا همکاری می کنند. یکی از این نمونه همکاری ها بهترین هاست ایران است که توسط سئو گرین اجرا شده است.

نحوه کسب درآمد از همکاری در فروش

فرض کنید سایتی دارید که در زمینه فناوری اطلاعات فعالیت می کند. در این سایت مطالبی وجود دارند که بازدید مناسبی داشته و می توان بازدیدکننده های آنرا به مشتری تبدیل کرد. در اینجا تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که با عضویت در میزبان فا و مراجعه به صفحه فعالسازی بازاریابی لینک مخصوص به خود را دریافت نمایید.

لینک Affiliate ساختاری مانند لینک زیر دارد:

https://my.mizbanfa.net/aff.php?aff=270

با این تفاوت که شماره انتهایی لینک مقدار دیگری خواهد بود.

در ادامه این لینک را در هر جایی از سایت خود که امکان ارجاع مناسب برای فروش دارد قرار دهید. زمانی مشتری از سایت شما به میزبان فا ارجاع داده می شود و کاربر اقدام به خرید هاست می کند مقدار 17 درصد پورسانت از کل مبلغ خرید به اکانت شما اضافه می شود! با همین روش و به همین سادگی می توانید از میزبان فا کسب درآمد کنید.

برچسب ها

عیسی نورانی

حدود 10 سال است که بــصورت تخصـصی و حـرفه ای در حـوزه سئو و بهینه سازی سایت فعالیت مـی کند و تجربه همکاری با ده ها رسانه بزرگ اینترنتی را در کارنامه خود دارد. عیسی سالـــهاست که یکی از بـرتـرین ها در زمینه تولید محتوای حرفه ای مطابق با الگوریتم های موتورهای جستجوگر در کشور است. همچنین حدود 2 سال است که بصورت جدی پروژه های سئو و بهینه سازی مجموعه میزبان فا را مدیریت می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن