آموزش

تغییر رمز جیمیل و بازیابی پسورد gmail به همراه ویدیو آموزشی

تغییر رمز جیمیل یکی از مواردی است که باید در برنامه خود قرار دهید و حتی به صورت دوره ای اقدام به عوض کردن رمز اکانت جیمیل نمایید. چرا که به طور معمول جیمیل دارای اطلاعات حساسی است و تقریبا تمامی سرویس‌ های ارائه شده از سمت گوگل از جمله ابزارهای مدیریت سایت مثل سرچ کنسول، کانال های یوتیوب و… همگی با استفاده از نام کاربری جیمیل و رمز عبور آن در دسترس خواهند بود. بنابراین اگر شخصی بتواند به اکانت جیمیل شما دسترسی پیدا کند به راحتی می‌تواند به تمامی اطلاعاتی که در اکانت گوگل شما قرار دارد نیز دسترسی داشته باشد. به همین دلیل نیز در این آموزش از میزبان‌ فا مگ تصمیم داریم به آموزش تغییر رمز جیمیل بپردازیم. البته در نظر داشته باشید که روش های ارائه شده برای تغییر رمز جیمیل تنها برای زمانی قابل استفاده است که شما امکان ورود به اکانت خود را دارید. اگر به هر دلیلی نمی توانید به حساب جیمیل خود وارد شوید و می خواهید با تغییر گذرواژه جیمیل این کار را انجام دهید باید مراحل مربوط به بازیابی رمز جیمیل فراموش شده را دنبال کنید که در ادامه همین مقاله آن را نیز مورد بررسی قرار داده ایم. پس اگر می خواهید بدانید که چگونه رمز جیمیل را عوض کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

موضوعاتی که در این مقاله به آنها پرداخته خواهد شد، به شرح ذیل است:

جیمیل

تغییر رمز جیمیل چگونه است؟

یادگیری مراحل تغییر رمز جیمیل یکی از اصلی ترین اقداماتی است که کاربران این سرویس باید در دستور کار خود قرار دهند. چرا که به طور معمول افراد یک آدرس ایمیل برای خود تعریف می کنند و در نهایت برای هر نوع ثبت نامی در زندگی شخصی یا کاری خود از آن آدرس استفاده می کنند. به عنوان مثال بسیاری از برنامه های پرکاربرد مثل اینستاگرام، توییتر، سرچ کنسول، گوگل آنالیتیکس و هزاران برنامه دیگر تنها با دریافت یک آدرس ایمیل امکان ثبت نام را به شما می دهند. حال تصور کنید که به هر دلیلی رمز ورود جیمیل خود را فراموش کرده و نتوانید به اطلاعات آن دسترسی پیدا کنید! به همین دلیل همواره تاکید می شود با مراحل تغییر رمز جیمیل آشنایی داشته باشید تا بتوانید به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن با عوض کردن رمز جیمیل خود به اطلاعات آن دسترسی پیدا کنید. در ادامه به شکلی دقیق آموزش تغییر رمز جیمیل به روش های مختلف را به شما آموزش خواهیم داد.

🔴⚫ نکته: در صورت تمایل به آشنایی با مراحل ساخت ایمیل در سرویس جیمیل می توانید مقاله ساخت ایمیل را مطالعه نمایید.

ساخت ایمیل جدید + ویدیو آموزش گام به گام

آموزش عوض کردن رمز جیمیل

برای اینکه بتوانید رمز جیمیل خود را تغییر دهید ابتدا لازم است که با استفاده از آدرس ایمیل و رمز عبور فعلی وارد آن شوید. در صورتی که رمز Gmail خود را نمی دانید، لازم است اقدام به بازیابی رمز جیمیل فراموش شده کنید که مبحثی جدا است و در ادامه به صورت مجزا به آن می پردازیم. حال با فرض اینکه شما به جیمیل دسترسی دارید مراحل تغییر رمز جیمیل را به شما آموزش خواهیم داد. در نظر داشته باشید که در صورت فراموش کردن گذرواژه جیمیل و تمایل به تغییر رمز جیمیل خود می توانید به 2 روش مختلف این فرآیند را دنبال کنید که این روش ها عبارتند از:

در ادامه به صورت گام به گام به بررسی هر یک از روش های موجود خواهیم پرداخت.

1. تغییر رمز جیمیل در کامپیوتر

اولین روش تغییر رمز جیمیل که قصد داریم به آن بپردازیم، عوض کردن رمز جیمیل با کامپیوتر است. برای این منظور شما باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. برای شروع کار ابتدا روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه ورود به اکانت گوگل هدایت شوید و سپس آدرس جیمیل و رمز فعلی را در فرم ورود وارد کرده و وارد اکانت خود شوید.
  ورود به اکانت گوگل
 2. سپس در گام بعدی صفحه ای همانند تصویر زیر به شما نمایش داده می شود که لازم است بخش Personal info را انتخاب نمایید.
  آموزش تغییر رمز اکانت جیمیل
 3. پس از آن باید در صفحه جدیدی که به شما نمایش داده می شود اسکرول کرده و سپس در بخش Password روی فیلد مشخص شده در تصویر زیر کلیک نمایید.
  تغییر گذرواژه جیمیل
 4. در مرحله بعد از فرآیند تغییر رمز جیمیل صفحه جدیدی باز می شود که لازم است پسورد جیمیل خود را در فیلد موجود وارد کرده و سپس روی دکمه Next کلیک نمایید.
  تغییر پسورد جیمیل
 5.  در نهایت صفحه زیر برای شما نشان داده می شود که تنها کافی است گذرواژه خود را در فیلدهای موجود وارد کرده و سپس روی دکمه Change password کلیک نمایید تا فرآیند تغییر رمز جیمیل آغاز شود.
  چگونه رمز جیمیل را عوض کنیم

2. تغییر گذرواژه جیمیل در گوشی اندروید

دومین روشی که می توانید از آن برای تغییر رمز جیمیل خود استفاده کنید، عوض کردن رمز جیمیل در گوشی است. در راستای استفاده از این روش شما باید مراحل زیر را دنبال نمایید:

 1. در اولین گام شما باید وارد منو تنظیمات یا Settings گوشی تلفن همراه خود شوید.
 2. سپس در صفحه اسکرول کرده و در نهایت گزینه Google را انتخاب کنید.
  عوض کردن رمز جیمیل موبایل
 3. در ادامه صفحه ای همانند تصویر زیر به شما نشان داده می شود و اگر چند آدرس جیمیل روی تلفن همراه خود تعریف کرد اید، آدرس مورد نظر را انتخاب کنید.
 4. حالا برای شروع فرآیند تغییر رمز جیمیل گزینه Manage your Google Account را انتخاب نمایید.
  چگونه رمز جیمیل را تغییر دهیم
 5. حال در صفحه جدیدی که نمایش داده می شود، شما چندین زبانه مختلف را مشاهده خواهید کرد. در این مرحله باید زبانه Security را انتخاب کرده و سپس از طریق بخش Signing in to Google گزینه Password را انتخاب کنید.
  نحوه تغییر رمز جیمیل در گوشی
 6. در گام بعدی از فرآیند تغییر رمز جیمیل از شما خواسته می شود تا رمز عبور فعلی خود را در فیلد مشخص شده وارد کرده و سپس روی دکمه Next را لمس نمایید.
  تغییر رمز جیمیل فراموش شده
 7. پس از آن همانند روش قبل امکان وارد کردن پسورد جدید برای شما فراهم می شود که کافی است گذر واژه جدید خود را در 2 فیلد موجود وارد کرده و در نهایت با لمس دکمه Change password تغییرات را ذخیره نمایید.
  عوض کردن رمز ایمیل با گوشی

بازیابی رمز جیمیل فراموش شده

اگر رمز جیمیل خود را فراموش کرده اید و می خواهید مراحل مربوط به تغییر رمز جیمیل را دنبال کنید، لازم است بدانید که مراحل متفاوت خواهد بود. در واقع شما باید اقدام به بازیابی پسورد خود نمایید. بازیابی رمز جیمیلی که فراموش کرده اید نیز پروسه مجزایی دارد. به طور معمول شما می توانید به 2 روش برای بازیابی رمز عبور فراموش شده جیمیل اقدام نمایید:

در ادامه به آموزش هر 2 روش خواهیم پرداخت.

1. بازیابی رمز جیمیل فراموش شده با آدرس ایمیل

در روش اول بازیابی رمز جیمیل فراموش شده امکان بازیابی پسورد با استفاده از ایمیل ریکاوری ثبت شده را خواهید داشت. پس اگر در هنگام ساخت ایمیل، یک ایمیل دوم برای ریکاوری ثبت کرده اید، باید از این روش استفاده کنید. در همین راستا لازم است مراحل زیر را دنبال نمایید:

 1. در اولین مرحله شما باید با کلیک روی دکمه زیر وارد صفحه مربوط به بازیابی رمز جیمیل شوید.

  ورود به صفحه بازیابی رمز جیمیل

 2. حال در گام بعدی لازم است آدرس ایمیل خود را در فیلد موجود وارد کرده و سپس روی دکمه Next کلیک نمایید.
  تغییر رمز ایمیل فراموش شده
 3. پس از آن از شما خواسته می شود که رمز جیمیل خود را وارد نمایید که در این مرحله باید روی لینک Try another way کلیک کنید تا فرآیند بازیابی و تغییر رمز جیمیل برای شما آغاز شود.
  تغییر رمز ایمیل
 4. پس از آن اگر با گوشی تلفن همراهتان نیز وارد حساب جیمیل خود شده اید، صفحه ای همانند تصویر زیر به شما نشان داده می شود در واقع یک نوتیفیکیشن از سمت گوگل برای شما ارسال می شود که باید گزینه Yes را لمس کرده و سپس عدد عنوان شده در موبایل را وارد کنید تا احراز هویت شما صورت گیرد. اما اگر اکانت خود را در گوشی تلفن همراهتان ندارید یا پیغام را دریافت نمی کنید، باید روی لینک I don’t have my phone کلیک کنید.
  روش تغییر رمز جیمیل
 5. در ادامه ایمیلی حاوی یک کد 6 رقمی از سمت گوگل به آدرس ایمیل ریکاوری شما ارسال می شود که باید آن را در فیلد مشخص شده وارد نمایید و سپس روی دکمه Next کلیک کنید.
  نحوه تغییر رمز جیمیل
 6. پس از آن امکان تغییر رمز جیمیل برای شما فراهم می شود و می توانید رمز جدید را در فیلدهای موجود وارد کرده و در نهایت با کلیک روی دکمه Next آن را ثبت نمایید.
  آموزش تغییر رمز جیمیل

2. بازیابی رمز جیمیل فراموش شده با شماره تلفن

اما اگر شما در هنگام ساخت ایمیل شماره تلفن خود را ثبت کرده اید، اکنون باید از روش دوم یعنی بازیابی رمز جیمیل فراموش شده با شماره تلفن اقدام کنید. برای این منظور شما باید به روش زیر پیش بروید:

 1. در ابتدا باید همانند روش قبل وارد صفحه بازیابی رمز جیمیل شوید.
 2. سپس در گام بعدی آدرس جیمیل خود را در فیلد موجود وارد نمایید و با کلیک روی دکمه Next آن را ثبت کنید.
  تغییر رمز ایمیل فراموش شده
 3. حال زمان آن می رسد که باید وارد کردن گذرواژه جیمیل خود وارد حسابتان شوید که برای شما چنین امکانی وجود ندارد. پس لازم است روی لینک Try another way کلیک کنید.
  تغییر رمز ایمیل
 4. در ادامه صفحه ای همانند تصویر زیر به شما نشان داده می شود که بیانگر این امر است که امکان ارسال یک کد بازیابی به شماره تلفن ثبت شده در مرحله ثبت نام برای شما وجود دارد. شما می توانید با کلیک روی دکمه Text تعیین کنید که کد به صورت پیامک برای شما ارسال شود یا اینکه با انتخاب دکمه Call درخواست تماس از سمت گوگل و بیان کد به صورت شفاهی را داشته باشید.
  چگونه رمز جیمیل را تغییر دهیم
 5. بعد از انتخاب یکی از گزینه های عنوان شده (در این مقاله روش Text مورد استفاده قرار گرفته است) کد برای شما ارسال می شود و تنها کافی است آن را در فیلد موجود وارد کرده و سپس روی دکمه Next کلیک کنید.
  عوض کردن رمز جیمیل
 6. بدین ترتیب صفحه مربوط به تغییر رمز جیمیل به شما نشان داده می شود که باید رمز مورد نظر خود را فیلدهای موجود وارد کرده و سپس با کلیک روی دکمه Save password تغییرات را ذخیره نمایید.
  تغییر رمز ایمیل با شماره موبایل

پاسخ به مهم ترین سوالات شما درمورد تغییر رمز جیمیل

 • در صورتی که رمز جیمیل را فراموش کرده و امکان ورود نداشته باشیم، چگونه فرآیند تغییر رمز جیمیل را دنبال کنیم؟
  اگر نمی توانید وارد اکانت جیمیل خود شوید می توانید از طریق ایمیل و یا شماره تلفن مراحل بازیابی رمز جیمیل فراموش شده را دنبال کنید که در این آموزش به شرح مفصل آن به صورت متنی و ویدیویی پرداخته ایم.
 • آیا از نظر امنیتی نیازی به تغییر گذرواژه جیمیل هست؟
  به طور معمول پیشنهاد می شود که رمز جیمیل خود را در بازه های زمانی مشخصی تغییر دهید تا بتوانید از امنیت اطلاعات خود اطمینان حاصل کنید.
 • بعد از تغیر رمز جیمیل چه اتفاقی می افتد؟
  بعد از عوض کردن رمز جیمیل شما از تمامی دستگاه های فعال آن حساب خارج می شوید و باید برای ورود مجدد از رمز جدید استفاده کنید.
 • پسورد جیمیل باید به چه شکلی باشد؟
  پسورد انتخابی شما باید ترکیبی از حروف لاتین، اعداد و علائمی مثل _ یا @ ویا ! و… باشد.
 • اگر کسی به حساب جیمیل من دسترسی پیدا کرده باشد، چه باید کرد؟
  شما می توانید در ابتدا وارد صفحه Manage your google account شده و سپس از طریق منو Security و بخش Your device اتصالات خود را بررسی و دسترسی اشخاص غیر مجاز را ترمینیت کنید. در نهایت نیز مطابق با آموزش اقدام به تغییر رمز جیمیل خود نمایید.

تغییر رمز جیمیل یکی از اقدامات بسیار کاربردی است که کاربران این برنامه معمولا با آن سروکار خواهند داشت. چرا که خیلی از اوقات شرایطی فراهم می شود که افراد رمز عبور جیمیل خود را فراموش می کنند و نیاز پیدا می کنند مراحل عوض کردن رمز جیمیل را برای ورودهای بعدی دنبال کنند. تغییر رمز ایمیل می تواند با کامپیوتر یا گوشی دنبال شود. اما موضوعی که باید به آن توجه داشت این است که گاهی ممکن است شما نه تنها گذروازه جیمیل خود را فراموش کرده باشید، بلکه امکان ورود به آن را نیز ندارید. در چنین شرایطی باید فرآیند بازیابی و تغییر رمز جیمیل فراموش شده را دنبال کنید که در این آموزش از میزبان فا مگ به این مورد نیز پرداخته شده است. در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهامی در خصوص تغییر گذرواژه جیمیل و روش های مختلف آن می توانید از طریق بخش دیدگاه های همین مقاله با ما در ارتباط باشید.

‫71 دیدگاه ها

 1. سلام من میخواستم که رمز اکانتمو عوض کنم بعدش گفت از سیستم دستگاهتان خارج میشوید منم ترسیدم ولی منظورشو درست نفهمیدم حتی شما در متن بالا در موردش توضیح دادین ولی اگر رمز اکانتو تغییر بدیم چجوری باید با رمز جیمیلی که عوض کردیم دوباره وارد اکانت بشیم ؟؟؟

  1. سلام و احترام؛
   بعد از اتمام مراحل تغییر رمز ، به صورت اتوماتیک از حساب خارج میشید و برای ورود مجدد باید از رمز جدید استفاده کنید.

 2. سلام شخصی رمز جیمیل من را عوض کرده و من تمام اطلاعات بازیابی را دارم ولی وقتی می‌خوام وارد بازیابی بشم یه پیام میاد که شما سعی دارید از گوشی وارد بشید که ما هیچ گونه اطلاعات نداریم که حساب متعلق به شماست با گوشی دیگری امتحان کنید یا بعدا امتحان کنید الان پنج روزه من با هر گوشی امتحان میکنم همین پیغام برام میاد لطفا اگه چیزی بلدین که باید انجام بدم کمکم کنید ممنون درضمن جمیل هنوز رو گوشیم هست و می‌خوام از اول شروع کنم میگه این حساب روی گوشی شما فعال هست ولی وقتی میرم داخلش میزنه نیاز به ورود و رمز میخواد که ندارم و بازیابی هم که بالا توضیح دادم چی برام میاد

  1. سلام روی گزینه فراموشی رمز ایمیل کلیک کنید سپس گزینه ارسال رمز کمکی به گوشی رو کلیک کنید گوگل یه کد امنیتی دیگه به موبایل شما پیامک میکنه بعد اون رو وارد کنید و کلید اینتر یا next رو کلیک کنید پسورد جدید شما نشون داده میشه بلافاصله جهت امنیت حساب کاربری خود نسبت به تغییر پسورد خودتون اقدام کنید.و من الله توفیق

  1. سلا
   جیملم خود بخود از حساب خارج شده منم رمزشو فراموش کردم الان چطور رمزشو عوض کنم یا پیدا کنم دوباره وارد سیستم بشم

 3. سلام داداش من همین کارو میکن‌ولی باز هم میخوام گذرواژه رو عوض کنم همین رو میده میگه هیچگونه اطلاعی که این حساب متعلق به شماست نداریم

  1. سلام روزبخیر؛
   ایا سایر روش های تایید هویت رو قبلا فعال کرده بودید؟
   اییمل ریکاوری یا شماره تماس دوم درج کردید؟

   1. سلام من رمز جمیلما فراموش کردم وقتی میزنم رو فراموش کردن رمز میگه یکی از کدهای پشتیبان رو وارد کنین و من به کدها رو ندارم بعد روش دیگ میزنم که کد میاد رو سیمکارتم اونو تایید میکنم ولی باز یه سوال دیگ ازم میخواد اونم ایمیل بازیابیه یکیش همین ایمیله یکیشم ایمیله ک من بهش دسترسی ندارم و نمیتونم جمیلمو برگردونم میخواستم بدونم راه دیگ ای برای برگردونش وجود داره یا نه نه

    1. سلام دوست عزیز راه حل پیدا کردی من هم مشکل شما را دارم

 4. سلام من یکی به جمیلم وصل سده چطور میتون مسدودش کنم و دسترسی رو قطع کتم لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام روزبخیر؛
   با مراجعه به ایمیلتون و کلیک روی گزینه manage your account به صفحه ای مشابه تصویر زیر هدایت میشید.

   در قسمت مشکلات امنیتی می تونید مشاهده کنید که این حساب ایمیل روی چه دستگاه هایی باز هست و اشخاص ناشناس رو ترمینت کنید.

  2. سلام خسته نباشید من رمز جیمیل می‌زنم روی فراموش شدن بعد کد پیلمک میشه برام میزنم وبعد میگه یک کد به همون جیمیل ارسال شد وقتی هنوز داخل جیمل نرفتم چطوری کد را وارد کنم ممنون میشم اگر کمکم کنیند.

   1. سلام و احترام؛
    احتمالا کد به ایمیل ریکاوری شما ارسال شده است. هنگام مشاهده این پیغام بررسی نمایید چه ادرس ایمیلی را به عنوان راهنما به شما نمایش می دهد.

 5. سلام چرا وقتی میزنم مینیویسه کد راستی آزمایی برای شما برای شما ارسال گردیده است ( میگه اینو وارد کنید ) ولی برای من هیچی نمیاد

  1. سلام من جمیل برای بازی کلش خریدم شماره و جمییل پشتیبانی عوض کردم ولی بازم کد تایید تغییره رمز برای خط طرف میاد. چکار کنم باید لطفا راهنمای کنید

   1. سلام و احترام؛
    زمان تغییر جیمیل ثبت شده روی اکانت پیغامی مبنی بر تایید این مورد به جیمیل قبلی شما ارسال می گردد و می بایست این موضوع را تایید نمایید.

 6. سلام ببخشید من رمز جیمیلم رو یادم رفته
  میشه عوضش کرد؟

  1. سلام وقت بخیر؛
   اگر قبلا ایمیل یا شماره ریکاوری تعیین کرده باشید بله امکان تغیییر وجود داره.

  2. سلام امید که صحتمند باشید ممنوم از اینکه بنده را کمک می کنید
   من یک جمیل دارم رمزش را فراموش کردم
   بد بختانه دو مرحله ای کود خورده از طریق پیامک شماره هرقدر تلاش. کردم نتیجه نداد یک ایمیل پشتی وانه دارد که آن را هم فراموش کردیم اگر لطف کنید راه حل برایم پیدا کنید

   1. سلام و احترام دوست عزیز؛
    چنانچه سایر روش های بازیابی را نیز فعال نموده اید در این مرحله روی گزینه “Try another way ” کلیک کنید.

 7. سلام من دو تا اکانت جمیل دارم هردوشون ریکاوری همدیگر رمزاشون یادم رفته ولی شمارم روشدن هست چیکار کنم کمک کنید

 8. سلام
  ببخشید
  من یه جیمیل دارم که رمزش رو دارم بعد میرم رمزش رو که میزنم میگه ما نتوانستیم شمارا به سیستم وارد کنیم
  چیکار میشه کرد؟

  1. سلام و احترام؛
   موارد زیر رو تست کنید:
   سایر مرورگر ها رو هم جهت لاگین به جیمیل بررسی کنید.
   کش مرورگر رو حذف کنید.
   تنظیمات مرورگر رو ریست کنید.
   بررسی کنید اکانت های دیگه امکان لاگین رو دارن یا خیر؟
   صفحه لاگین رو ببندید و مجددا اقدام به ورود کنید.

    1. سلام و احترام؛
     خیر شما تنها رمز ورود به اکانت جیمیل خود را تغییر می دهید تمام حساب های ایجاد شده با این آدرس پابرجا خواهند بود.

 9. سلام من ایمیل داشت هک میشد اما گوگل جلوش گرفت رمز عوض کردم میرم تو قسمت امنیت میزنه اقدام شود اونم قرمز هشدار داده

  1. سلام و احترام؛
   چه هشدارهایی در بخش امنیتی دریافت کردید؟
   تغییر رمز، تغییر ایمیل ریکاوری، شماره تماس ریکاوری و فعالسازی رمز های پشتیبان و ورود دو مرحله ای رو در دستور کار قرار بدید.

 10. رمز جیمیل رو عوض کردم ولی میرم داخل کلش رمز جیمیل جدید رو میزنم میگه اشتباه است!

  1. سلام دوست عزیز احتمالا چیزی رو اشتباه وارد می کنید یا نیاز به برنامه تغییر ایپی هست برای اینکار بازم اگه نشد یکبار دیگه پسوردتون رو تغییر بدین

   1. سلام ایمیل من هک شده بعد من میخام برم داخلش نمیشه چون هم شماره بازیابیش عوض شده هم ایمیل بازیابیش من هر کاری کردم نتونستم برم داخلش

  1. سلام و احترام؛
   بله با تغییر رمز جییمل به صورت خودکار از تمامی دستگاه ها لاگ اوت خواهید شد.

 11. سلام ببخشید من ده ماه پیش رمز ایمیل ام رو عوض کردم بعد گوشی رو ریست فکتوری کردم الان ایمیل میزنم میگه رمز عوض شده و خطا میاره رمز قبلی هم همین طور خطا میده ولی رمز های دیگه میگه اشتباس التماس میکننم کمکم کنید

 12. سلام
  من به یک نفر جیمیل رزمزشو دادم بعد دیدم داره پسووردشو عوض میکنه بعد پسوورد جیمیلمو خودم عوض کردم بعد وارد که میشم میخواد که اخرین دستگاه که اون دزده بوده تایید کنه که اکانت مال منه و اون دزده هم منو بلاک کرده چیکار کنم
  اکانت پشتیبانم ندارم
  شماره تلفنم شماره اونو میاره

 13. قسمت try another way به مراحلی که اینجا گفته شده نمیره و فقط ی پیام need more info هست و دوباره و تکرار مرحله قبلی! چ باید کرد؟!!!

  1. احتمال زیاد شما هیچ راه بازگردانی از جمله شماره تلفن یا ایمیل بکاپ روی جیمیلتون نبوده و راه دیگه ای فعلا ندارید برای بازگردانی

 14. سلام رمز جیمیلم را عوض کردم اما الان میخواهم از همان رمز قبلی استفاده کنم امکانش هست ؟یا رمز تکراری قبول نمیکنه؟

  1. سلام و احترام؛
   بله امکان تغییر مجدد رمز جیمیل را دارید.

 15. سلام .من رمز ایمیلم و فراموش کردم برای بازیابی رمز ایمیل کد واسه شماره موبایلی ک قبلاً ثبت کردم ارسال میشه و من الان اون شماره موبایل رو ندارم میخواستم راهنمایی بفرمایید چطور میتونم رمز ایمیلم و بازیابی کنم . ممنون میشم به ایمیلم جواب سوالم و بفرستید .خیلی متشکرم

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   آیا آدرس ایمیل ریکاری ثبت کرده بودید؟

 16. سلام خسته نباشید ، ببخشید من سوالم مربوط به شماره ایمیل هست ولی چون مطلبشو تو سایت شما پیدا نکردم خواستم اینجا سوال کنم. من براب تغییر شماره تلفن ایمیل وارد ایمیلم شدم و یه شماره ناشناس از ایران بجای شماره خودم ذخیره شده بود. به نظر شما ایمیلم هک شده؟دلیلش چی میتونه بشه.ممنون میشم پاسخ بدید.

 17. سلام من رمز وایمیل دارم اما گوشی وشماره پشتی بانی مفقوت شده چه کار کنم

 18. سلام من جیمیل و رمزشو که به یه بازی وصل بود داده بودم به یه نفر و اون رمزشو عوض کرد و کلا اکانتمو داد به یه نفر دیگه.الان هیچ جوره نمیتونم بازی و جمییلمو بدستش بیارم؟

  1. سلام.
   توصیه می کنیم هرگز اطلاعات مهمی مثل رمز ایمیل تان را به افراد دیگر ندهید.

 19. سلام. یه سوال داشتم.
  خیلی ها میگن بعضی از ایمیل ها هستن که وقتی به کسی ارسال میشن، ما اگه فقط اون ایمیل رو باز کنیم، گوشیمون هک میشه…
  حالا من جیمیلم رو به ربات رسمی جیمیل در تلگرام متصل کردم و برای اینکه پیامی رو بررسی کنم، باید حتما وارد اون ربات شم….
  در چنین صورتی اگه یه ایمیل مخرب برام ارسال بشه، ایا امکان داره که گوشیم هک بشه؟

 20. سلام دوستان مشکل من تو جمیل اینه که میخوام رمزو عوض کنم خود رمزو میزنم میگه 5 ماه پیش عوض شده ؟بعد که میام شماره تلفن رو بزنم شماره مال خودمه که به جمیل داده بودم اون میزنم کد میفرسته کد رو تایید میکنم میزنم بعد تو صفحه بعدی دو تا جمیل میاره یکییش که مال خود جمیل با همون یوزر نیم و اون یکی سه کلمه اولشو نوشته بگیشو ستاره زده میگه یکی رو انتخاب کن ما ی کد تایید دیگه بفرستیم وتو کادر وارد کن مشکل منم اینه که من دسترسی به اون جمیل که میخوام وارد بشم رو ندارم با چند تا گوشی هم زدم همه چی درسته شماره تلفن نام جمیل حتی رمز قبلیو هم میدونم ولی تو مرحله اخر گیر میکنه نمیدونم چیکار کنم

 21. سلام خسته نباشید
  من قبلا با یک شماره جیمیلم رو برای تشخیص هویت زده بودم الان بعد چند ماه تصمیم بع عوض کردن شماره بازیابی اون اکانت شدم الان من هم جیمیل بازیابی تغییر دادم هم قسمت وارد کردن شماره های بازیابی اونجا رو هم شماره دیگم زدم باز هم هرکار میکنم شماره قبلی میخواد با اینکه اطلاعات ب کلی تغییر دادم و شماره دیگ دادم بازم شماره قبلی میخواد؟آیا با مرور زمان درست میشه و اطلاعات جدیدی ک برای جیمیلم وارد کردم جایگزین میشه یا ن کجای کار اشکال داره؟
  چون تو گوگل نوشته بود اگه فعالیت مشکوک شناسایی کنه تا ۷ روز اطلاعات قبلی باید باهاش وارد بشم درسته؟

 22. دوستان سلام من با یه شماره شاید تابحال صدتا حساب گوگل جدید ایجاد کردم چون برا رمز گذرواژه اکثرا مشکل داشتم یا اسمم ممکن بود یه حرف دوبار خورده بود شناسایی نمی‌شد مجبور بودم حساب جدید خلق کنم سوال من ایا امکان پاک کردن حساب قبلی هست ایا ایمیل من هم با هر حساب جدید عوض شده ممنون ساده و مبسوط راهنمایی بفرمایید

  1. سلام و احترام؛
   خیر حساب ها کاملا از یکدیگر مجزا هستند و به صورت خودکار حذف نخواهند شد.

 23. سلام اینستاگرام منو دیسبل کرده و از طریق جیمیل میخوام برش گردونم ولی میگم جیملت درست نیست درحالی که خیلی وقته دارمش چیکار کنم؟

 24. سلام من یک اکانت فری فایر به دوستم اطلاعات دادم وارد شه ولی سریع اطلاعات و پس..رد عوض کردم اون از جیمیل بیرون شده ولی هنوز میتونه وارد بازی بشه. مشکل چیست؟

 25. سلام من رمزم یادم رفته موقع ریکاوری کد به شمارم میاد اما بعدش متاسفانه کد میفرسته برای ایمیل بازیابی که همین ایمیلم سیو شده که رمزش یادم نیست باید چیکارکنم؟؟؟

 26. سلام
  من گوشیم عوض کردم و ایمیل رو فقط با شمارم سیو کردم العان که می خوام با گوشی جدید وارد ایمیل بشم بعد وارد کردن کد پیامک میگه یک کد برای ایمیل ارسال شد اون را وارد کنید ولی من خود ایمیل ندارم که کد بفرستم و روش دیگه میزنم میگه روش دیگه وجود ندارد راهی هست که بشه وارد اکانت شد؟
  قبلا اکانتم رمز دو مرحله ای گزاشته بودم

 27. سلام بنده ایمیل فراموش کردم و اینکه برای بازیابی هم به مشکل کد گیر کردم کد اولیه میاد رو شمارم و وقتی مرحله بعد میزنم دوباره مینویسه که کد میره رو ایمیل رو وارد کنم و ایمیل هم همونه در صورتی ک من هنوز واردش نشدم و اینکه ایمیلمو باز رو خودش بازیابی نمیکنم!

 28. سلام وقت بخیر.من گوشیم رو ریست کردمه جی‌میل رو بلدم ولی پسورد رو فراموش کردمه.میرم داخل گوگل جیمیل وارد میکنم میزنم رو forgot password
  برام دو تا شماره میاد میزنم رو یکیشون یه کدی می‌فرسته رو گوشیم ولی یکبار دیگه هم،کد میخواد نمیدونم چیکار کنم. لطفاً راهنمایی کنید

  1. با سلام دوست عزیز؛
   اگر بتوانید دقیق تر بفرمایید در باکسی که کد دوم را درخواست می کند چه متنی نوشته شده است، بهتر می توانیم شما را راهنمایی کنیم.
   و یا می توانید از طریق گزینه Try another way که در مقاله نیز به آن اشاره شده است، روش های دیگر را نیز امتحان کنید.

 29. با سلام خدمت دوستان عزیز. من هر کاری میکنم جستجوی ایمن از گوشی A22 برداشته نمیشهارور دستگاه:Checking the secure DNS configuration لطفا راهنمایی بفرمایید ممنونم.

 30. سلام خسته نباشید من می خواستم روی پیام های جمیل رمز بزارم اون وقت باید کدوم قسمتش بریم ؟

  1. سلام دوست عزیز لطفاً به قسمت setting بروید ودر آنجا End-to-End Encryption را فعال کنید.

 31. سلام خسته نباشید
  من همه جیمیلام روی سیستم با پاک کردن کوکی ها حذف شدن
  جیمیلی که میخوام بیارم بالا هم روش جیمیل پشتیبن دارم هم شماره تلفن بازیابی دارم
  شماره تلفن بازیابی در دسترسم هست اما جیمیل پشتیبانم پاک شده
  وقتی میزنم میزنم فورگت پسورد همه یک پیامک برای خطم میفرسته هم سک پیامک روی جیمیل پشتیبان میفرسته و هر دوتارو میخواد
  من فقط خطم در دستزسم هست
  چکارباید بکنم همه چیزم روی اون جیمیله
  الان نمیاد بالا

 32. سلام میخواستم بپرسم ک…من پسورد ایمیلمو فراموش کردم و میخوام پسورد جدید بزارم ولی روی ایمیلم بکاپ گیری کردم آیا بعد تغییر رمز همه اطلاعات بکاپ‌گیری شده حذف خواهد شد؟

  1. سلام و احترام؛
   خیر با تغییر رمز؛ اطلاعات سینک شده حذف نخواهند شد.

 33. سلام ببخشید من میخواستم ایمیلم رو بازیابی کنم ولی خب به شمارمم دسترسی ندارم باید چیکار کنم میشه لطفاً راهنماییم کنید

 34. سلا
  جیملم خود بخود از حساب خارج شده منم رمزشو فراموش کردم الان چطور رمزشو عوض کنم یا پیدا کنم دوباره وارد سیستم بشم لطفا رهنمایی کنید

 35. باسلام
  رمز ایمیل خود را تغییر داده ام اکنون پیامی مبنی بر اینکه نمیتوانم ایمیل دریافت کنم می آید و باید رمز خود درایمیل اکانت و ستینگ بروم و وارد کنم وقتی وارد میکنم
  اما باز هم تمامی حسابهای گوگل من غیر فعالند

 36. سلام حساب من و هک کردن و نمیتونم وارد حسابم بشم لطفا کمکم کنید که حسابم رو بازیابی کنم،شماره تلفن و دارم اسم ایمیلم هم میدونم اما بازیابی نمیشه،اول یه کد برای شماره تلفنم میاد که وارد میکنم،بعد یه کد واسه جیمیلم میفرسته که من جیمیل و ندارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا