سوالات متداول بازاریابی

»»سوالات متداول بازاریابی
سوالات متداول بازاریابی ۱۳۹۵-۱۰-۲۴ ۱۹:۰۹:۲۹ +۰۰:۰۰

1- پورسانت بازاریابی برای محصولات و خدمات شرکت میزبان فا چقدر است ؟

پاسخ:

همانطور که در صفحه کسب درآمد از میزبان فا نیز آمده است، پورسانت بازاریابی برای محصولات و خدمات شرکت میزبان فا در حال حاضر 17 درصد از هر فروش می باشد، بدین معنا که اگر کاربری که از سمته شما به میزبان فا ارجاع می شود یک هاست با قیمت 69000 تومان خریداری کند، مبلغ 11730 تومان به حساب بازاریابی شما در میزبان فا افزوده می شود. ما سعی کرده ایم بالاترین پورسانت ممکن را برای بازاریابان خود در نظر بگیریم.

2- بنر های بازاریابی میزبان فا را از کجا دریافت کنم؟ آیا اجازه دارم که در آن ها تغییرات اعمال کنم؟

پاسخ:

بنر های بازاریابی میزبان فا را قادر هستین از این صفحه دریافت نمایید، همواره برخی از بازاریابان از ما میپرسند که آیا اجازه دارند در جهت تاثیر گذاری بیشتر بر روی مخاطبین خود در بنر های تبلیغاتی تغییراتی مانند تغییر رنگ بنر و تغییر متن بنر را داشته باشند یا خیر؟ پاسخ به این سوال نیز خیر می باشد و طبق قوانین بازاریابی میزبان فا، بازاریابان اجازه ندارند در بنر های تبلیغاتی بدون اجازه کتبی شرکت تغییرات لحاظ نمایند.

3- آیا می توانم سریعا درآمد حاصله از بازاریابی برای میزبان فا را نقد کنم و آن را دریافت کنم؟

پاسخ:

خیر، طبق قوانین بازاریابی برای میزبان فا که از قبل تالیف شده اند، بازاریاب زمانی می تواند نسبت به نقد کردن درآمد خود اقدام نماید که اولا موجودی حساب بازاریابی وی بیشتر از 25000 تومان باشد و دوما مدت 60 روز زمان از فروش آخرین سرویسی که بازاریاب تصمیم دارد درآمد حاصل شده از آن را نقد کند گذشته باشد. در صورتی که موجودی حساب بازاریاب کمتر از 25000 تومان باشد فقط قادر است از آن برای خرید سرویس جدید یا تمدید سرویس های خود در میزبان فا اقدام نماید.

4- آیا قادر هستم تعداد فروش هایم و ریز پورسانت هایم را در پنل بازاریابی میزبان فا مشاهده کنم؟

پاسخ:

بله، شما در پنل کاربری بازاریابی قادر هستید تاریخ آخرین سرویس های فروخته شده به همراه نام آن سرویس ها و به همراه میزان درآمد حاصله از فروش هر سرویس را در هر لحظه از طریق پنل بازاریابی خود به صورت آنلاین مشاهده کنید.

پاسخ سوال خود را پیدا نکرده اید؟

سوال خود درمورد بازاریابی را در فرم زیر وارد کنید، ما سریعاً پاسخ را برای شما ارسال می کنیم!