هاست ایران با امکانات ویژه و سرعت شگفت انگیز

هاست ایران تا ۳ برابر سرعت وب سایت ها را افزایش می دهد

هاست ایران برای آن دسته از افرادی مناسب است که تمایل دارند از اطلاعات وب سایت هایشان بر روی سرور های ملّی داخل کشور نگهداری شود، و هم اکنون می توانید از سرویس های هاست ایران در میزبان فا بدون محدودیت حجم و پهنای باند با نهایت قدرت، کیفیت و سرعت استفاده نمایید.

هاست ایران یا میزبانی ملّی یعنی میزبانی از وب سایت ها در دیتاسنتر های ایرانی

هاست ایران یک نوع میزبانی خاص یا متفاوت از هاست اروپا نیست، هاست ایران در حقیقت نوعی از میزبانی ملّی در داخل کشور است، اگر بخواهیم هاست ایران را بهتر برای شما توضیح دهیم شما در ابتدا باید بدانید هاست در واقع قسمتی از یک سرور همیشه روشن است که به صورت ۲۴ ساعته به شبکه جهانی اینترنت متصل است و تمام کاربران اینترنت با خرید هاست و بارگزاری اطلاعات وب سایتشان در هاست، آن را در معرض دید کل جهان قرار دهند. و سرور هم دقیقا یک کامپیوتر قدرتمند است (سرور یک کامپیوتر ارائه دهنده خدمات است که همیشه روشن است و به اینترنت متصل است.) حالا نکته مهم اینجاست که از سرور ها داخل دیتاسنتر نگهداری می شود (دیتاسنتر ها ساختمان هایی هستند که کامپیوتر های سرور به صورت ردیف ردیف در آن نگهداری می شوند) حالا اگر دیتاسنتری که سرور در آن نگهداری می شود در اروپا باشد، به آن سرور می گویند سرور اروپا و به هاست ارائه شده از آن سرور نیز می گویند هاست اروپا، و اگر از سرور ارائه دهنده خدمات در ایران و دیتاسنتر های ایران میزبانی شود، به آن سرور می گویند سرور ایران و به هاست ارائه شده از آن سرور نیز می گویند هاست ایران، به زبان ساده تر سرور های میزبان هاست ایران در داخل کشور هستند، و در شهر هایی مثل تهران، اصفهان و سایر شهر های نزدیک تر به مراکز مخابراتی استان ها از آن ها نگهداری می شود. میزبان فا هم با اجاره سرور در دیتاسنتر های ایران، قادر شده است که هاست ایران به مشتریان خود ارائه دهد. بسیاری از مشتریان بر این باور هستند که سرعت هاست ایران همیشه از هاست اروپا بیشتر است، بله دقیقا اینطور است و دلیل بالاتر بودن سرعت هاست ایران نسبت به هاست اروپا به این خاطر است که دیتاسنتر های هاست ایران داخل کشور ایران هستد و به محض این که یک کاربر ایرانی بخواهد از یک سایتی که بر روی هاست ایران از آن میزبانی می شود بازدید کند، با اولین درخواست جهت بازگشایی سایت به این علت که اطلاعات باید مسافت کمتری را طی کنند سرعت لود سایت ها بر روی هاست ایران بیشتر خواهد شد. به عنوان مثال اگر یک بازدیدکننده بخواهد از شهر اصفهان یک وب سایتی را مشاهده کند که بر روی هاست ایران میزبانی می شود و دیتاسنتر آن نیز در تهران است، به این علت که اطلاعات میبایست فقط در حدود ۴۰۰ الی ۵۰۰ کیلومتر مبادله شوند سرعت لود وب سایت ها سریع تر خواهد بود، و این مسلم است که اگر وب سایت شما بر روی هاست اروپا باشد و یک شخص بخواهد از آن بازدید کند، اطلاعات باید مسافت بیشتری را طی کنند و کمی سرعت لود نسبت به هاست ایران ضعیف تر است، اما اگر بخواهیم هاست ایران را با هاست اروپا از نظر پایداری شبکه ای مقایسه کنیم، می توان گفت که هاست های اروپا از اینترنت های کشور های بسیار پیشرفته بهره مند هستند و به همین خاطر هاست اروپا می تواند پایداری درون شبکه ای بیشتری نسبت به هاست ایران داشته باشد. هم اکنون سرویس های هاست ایران در میزبان فا با نهایت سرعت و پایداری و با بالاترین امکانات ارائه شده اند تا تمام کاربران اینترنت قادر باشند وب سایت خود را در سرویس های هاست ایران بر روی سرور های داخل ایران راه اندازی کنند.

هاست ایران، بهترین انتخاب برای وب سایت های تجاری، دولتی و سازمانی با منافع ملّی

اقتصادی

۷,۹۰۰ تومان / ماهانه

۵ گیگابایت حجم

۵۰ گیگابایت پهنای باند

نوع میزبانی: اشتراکی

امکان راه اندازی ۲ وب سایت

دامنه ir. رایگان/ در پرداخت سالانه

قالب رایگان/ در پرداخت سالانه

۱۷۰۰ مگاهرتز پردازنده

۲۰ بازدیدکننده همزمان

۱ گیگابایت رم

حجم دیتابیس: ۲۰۰ مگابایت

امکان ارسال ۱۰۰ ایمیل/ در ساعت

هارد SATA پرسرعت

کنترل پنل دایرکت ادمین

بکاپ گیری هفتگی

ساب دامین : نامحدود

پارک دامین: نامحدود

کشور ایران / دیتاسنتر پارس

قیمت ۳ ماهه با ۱۰% تخفیف ۲۱,۳۳۰ تومان

قیمت ۶ ماهه با ۲۰% تخفیف ۳۷,۹۲۰ تومان

قیمت ۱۲ ماهه با ۳۰% تخفیف ۶۶,۳۶۰ تومان

خرید سرویس

پایه/ ویژه

۱۱,۳۰۰ تومان / ماهانه

۸ گیگابایت حجم

۸۰ گیگابایت پهنای باند

نوع میزبانی: اشتراکی

امکان راه اندازی ۶ وب سایت

دامنه com. یا net. رایگان در پرداخت سالانه

قالب رایگان/ در پرداخت سالانه

۱۷۰۰ مگاهرتز پردازنده

۳۰ بازدیدکننده همزمان

۱ گیگابایت رم

حجم دیتابیس: ۵۰۰ مگابایت

امکان ارسال ۱۰۰ ایمیل/ در ساعت

هارد SATA پرسرعت

کنترل پنل دایرکت ادمین

بکاپ گیری هفتگی

ساب دامین : نامحدود

پارک دامین: نامحدود

کشور ایران / دیتاسنتر پارس

قیمت ۳ ماهه با ۱۰% تخفیف ۳۰,۵۰۰ تومان

قیمت ۶ ماهه با ۲۰% تخفیف ۵۴,۲۴۰ تومان

قیمت ۱۲ ماهه با ۳۰% تخفیف ۹۴,۹۲۰ تومان

خرید سرویس

استاندارد

۱۷,۹۰۰ تومان / ماهانه

۱۰ گیگابایت حجم

۱۰۰ گیگابایت پهنای باند

نوع میزبانی: اشتراکی

امکان را اندازی ۸ وب سایت

دامنه com. یا net. رایگان در پرداخت سالانه

مشاوره رایگان سئو و بهینه سازی/ در پرداخت سالانه

قالب رایگان/ در پرداخت سالانه

۳۴۰۰ مگاهرتز پردازنده

۴۰ بازدیدکننده همزمان

۳ گیگابایت رم

حجم دیتابیس: ۱ گیگابایت

امکان ارسال ۱۰۰ ایمیل/ در ساعت

هارد SATA پرسرعت

کنترل پنل دایرکت ادمین

بکاپ گیری هفتگی

ساب دامین : نامحدود

پارک دامین: نامحدود

کشور ایران / دیتاسنتر پارس

قیمت ۳ ماهه با ۱۰% تخفیف ۴۸,۳۳۰ تومان

قیمت ۶ ماهه با ۲۰% تخفیف ۸۵,۹۲۰ تومان

قیمت ۱۲ ماهه با ۳۰% تخفیف ۱۵۰,۳۶۰ تومان

خرید سرویس

توسعه دهنده

۴۹,۹۰۰ تومان / ماهانه

۳۰ گیگابایت حجم

۳۰۰ ترابایت پهنای باند

نوع میزبانی: اشتراکی

امکان راه اندازی ۱۱ وب سایت

دامنه com. یا net. رایگان در پرداخت سالانه

مشاوره رایگان سئو و بهینه سازی/ در پرداخت سالانه

IP اختصاصی رایگان/ در پرداخت سالانه

قالب رایگان/ در پرداخت سالانه

۵۱۰۰ مگاهرتز پردازنده

۵۰ بازدیدکننده همزمان

۴ گیگابایت رم

حجم دیتابیس: ۱٫۵ گیگابایت

امکان ارسال ۱۰۰ ایمیل/ در ساعت

هارد SATA پرسرعت

کنترل پنل دایرکت ادمین

بکاپ گیری هفتگی

ساب دامین : نامحدود

پارک دامین: نامحدود

کشور ایران / دیتاسنتر پارس

قیمت ۳ ماهه با ۱۰% تخفیف ۱۳۴,۷۳۰ تومان

قیمت ۶ ماهه با ۲۰% تخفیف ۲۳۹,۵۲۰ تومان

قیمت ۱۲ ماهه با ۳۰% تخفیف ۴۱۹,۱۶۰ تومان

خرید سرویس

معرفی امکانات کنترل پنل سرویس های هاست ایران

مدیریت دامنه ها  مدیریت دامنه ها

آیکون ها و ابزارک های متفاوتی در سرویس های هاست ایران قرار داده شده اند که توسط آن ها قادر هستید دامنه های خود را بر روی هاست ایران، پارک و یا ادان و حتی رکورد های پیشرفته تعریف کنید، امکان ایجاد ساب دامین در هاست ایران به صورت نامحدود فعال است، در سرویس های هاست ایران برخلاف هاست اروپا این امکان فراهم است که کاربران آدرس دامنه اصلی خود را از طریق کنترل پنل هاست ایران تغییر دهند.

مدیریت ایمیل ها  مدیریت ایمیل ها

به امکانات کاملی جهت مدیریت ایمیل های خود نیاز دارید؟ در سرویس های هاست ایران ابزارک های بسیار ساده و حرفه ای جهت مدیریت ایمیل ها وجود دارد، در هاست ایران به راحتی قادر هستید از طریق دایرکت ادمین برای دامنه اصلی وب سایتتان اکانت های ایمیل با آدرس info راه اندازی کنید و توسط ابزار های وب میل، فورواردر ها و فیلتر های ایمیل قادر هستید به راحتی توسط هاست ایران، ایمیل های خود را کنترل و مدیریت کنید.

مدیریت بکاپ ها  مدیریت بکاپ ها

در سرویس های هاست ایران ابزارک های بسیار پیشرفته ای قرار داده شده اند و از طریق کنترل پنل هاست ایران قادر هستید از تمام اطلاعات وب سایت خود و یا فقط فایل ها، دیتابیس ها، ایمیل اکانت ها به صورت مجزا بکاپ گیری کنید و به تمام آن بکاپ ها دسترسی مستقیم داشته باشید، توسط ابزار بکاپ گیری در هاست ایران حتی قادر هستید به راحتی بکاپ های قبلی وب سایت خود را سریعا بر روی هاست ایران ریستور کنید.

مدیریت منابع  مدیریت منابع

در سرویس های هاست ایران به کمک تکنولوژی های پیشرفته امکاناتی فراهم کرده ایم که برای هر وب سایت میزان منابع خاصی از سرور قابل استفاده باشد، با استفاده از این تکنولوژی در سرویس های هاست ایران، قادر شده ایم پایداری و سرعت همیشگی را با کنترل منابع Ram و CPU برای هر هاست به وجود آوریم تا هر وب سایت منابع خاصی را تحت رزرو خود داشته باشد و در موقع نیاز از آن ها استفاده کند.

گزارش خطا و وظایف روزانه  گزارش خطا و وظایف روزانه

تا به حال شده است که در وب سایت شما خطا هایی رخ دهد و قادر نباشید تشخیص دهید مشکل از کدام قسمت وب سایت شماست؟ در قسمت گزارش خطای هاست ایران، قادر هستید به تمام گزارشات خطا های وب سایتتان و عامل به وجود آورنده خطا ها دسترسی داشته باشید، توسط امکان وظایف روزانه قادر هستید دستوراتی بر روی هاست خود تنظیم کنید تا برخی از امور وب سایت شما به صورت منظم به صورت خودکار انجام شوند.

دایرکت ادمین پرسرعت  دایرکت ادمین پرسرعت

آیا می دانستید که دایرکت ادمین یکی از حرفه ای ترین و سریع ترین کنترل پنل های مدیریت هاست است ؟ در سرویس های هاست ایران ما کنترل پنل دایرکت ادمین به مشتریان خود ارائه می دهیم، دایرکت ادمین به دلیل سریع و حرفه ای بودن همواره مورد توجه وبمستر های حرفه ای در سطح جهان قرار گرفته است، پس از خرید هاست ایران، دسترسی ورود به کنترل پنل دایرکت ادمین تا چند ثانیه پس از خرید برای شما ایمیل خواهد شد.

تفاوت های هاست ایران و اروپا را میدانید ؟ ویدیو زیر را مشاهده کنید.

تفاوت های هاست ایران و خارج از ایران

هموراه یکی از بیشترین سوالاتی که از کارشناسان میزبان فا طی سالیان اخیر پرسیده شده این است که تفاوت کلی هاست ایران و هاست خارج از ایران چیست و کدام یک برای من مناسب است ؟ هاست ایران و خارج از ایران را می توان با درنظر گرفتن عوامل بسیار متنوعی مانند: سرعت، پایداری، ترافیک ماهانه، سرعت پورت های سرور، قیمت سرویس، معیار های سئو، خطرات تحریم ها و امنیت اطلاعات مقایسه نمود که در ویدئو مقابل کاملا تفاوت این عوامل در هاست ایران و خارج از ایران تشریح شده است. و اما چند نکته مهم: وب سایت شما چه در هاست ایران باشد و چه در هاست خارج از ایران، در سرتاسر جهان قابل مشاهده است، استفاده از هاست ایران یا خارج از ایران تاثیری بر روی سئو وب سایت ها ندارد و نکته نهایی آن است که هاست ایران نیز دقیقا مانند هاست اروپا تابع قوانین کپی رایت است، جهت کسب اطلاعات بیشتر ویدیو مقابل را مشاهده کنید.

معرفی امکانات نوآورانه میزبان فا در سرویس های هاست ایران

ضمانت بازگشت وجه  ۷ روز ضمانت بازگشت وجه

در صورتی که تصمیم گرفته اید از هاست ایران میزبان فا استفاده کنید اما از کیفیت خدمات رسانی ما اطمینان ندارید، می توانید با خیالی آسوده نسبت به خرید هر کدام از سرویس ها اقدام کنید و در صورتی که هر گونه مشکلی در سرویس ها مشاهده کردید، میزبان فا بدون هیچ قید و شرطی مبلغ شما را عودت می دهد، توجه: هزینه ثبت هر کدام از دامنه ها به دلیل این که دامنه بلافاصله بعد از پرداخت در ریجسترار های جهانی ثبت می شود، قابل عودت نیست. اما هزینه هاست ایران در صورت وجود مشکل تا ۷ روز قابل بازگشت است.

بیشتر بدانید

نصب رایگان سایت ساز  نصب رایگان سایت ساز

سرویس های هاست ایران همواره از تمام سیستم مدیریت محتوا های تحت php مانند: جوملا، وردپرس، دروپال و دیتالایف پشتیبانی می کنند و کاربران قادر هستند توسط این سیستم مدیریت محتوا ها بدون نیاز به هیچگونه دانش برنامه نویسی وب سایت خود را راه اندازی کنند، اگر شما هم از طرفداران این سایت ساز های محبوب هستید اما با نصب و راه اندازی آن همواره مشکل دارید، نگران نباشید در تمام پلن های هاست ایران ما سیستم مدیریت محتوای مورد نظر شما را به صورت رایگان نصب و تنظیم می کنیم.

بیشتر بدانید

بکاپ گیری منظم هفتگی  بکاپ گیری منظم هفتگی

یکی از مهم ترین خدمات ارائه شده بر روی سرویس های هاست ایران، بکاپ گیری منظم هفتگی از تمام اطلاعات وب سایت ها است، مشتریان هاست اشتراکی به دلیل آن که دائما در حال بازسازی وب سایت خود هستند و ایده های مختلفی را بر روی وب سایت هایشان اجرایی می کنند همواره در برخی از اوقات کل وب سایت خود را با اختلالات غیر قابل حل مواجه می کنند؛ میزبان فا با تامین زیرساخت های لازم همیشه از اطلاعات مشتریان در ۳ سرور، بکاپ گیری می کند تا در مواقع اضطراری در اختیار مشتریان قرار دهد.

بیشتر بدانید

انتقال رایگان اطلاعات  انتقال رایگان اطلاعات

صاحب یک وب سایت فعال هستید و از هاست های سایر شرکت ها استفاده می کنید و تصمیم دارید به میزبان فا مهاجرت کنید اما نمی خواهید اطلاعات وب سایت قبلی خود را از دست دهید ؟ همواره یکی از دغدغه های مدیران وب سایت های بزرگ هنگام خرید هاست جدید انتقال اطلاعات وب سایت هایشان در کمترین زمان ممکن و با بالاترین دقت به هاست جدید است، نگران نباشید و بعد از خرید هر کدام از سرویس ها، اطلاعات ورود به هاست قبلی خود را برای ما ارسال کنید تا ما در کوتاه ترین زمان ممکن اطلاعات شما را به هاست های میزبان فا منتقل می کنیم.

بیشتر بدانید

مانیتورینگ ۲۴ ساعته سرور ها  مانیتورینگ ۲۴ ساعته سرور ها

هاست اشتراکی به دلیل مناسب بودن قیمت، همواره یکی از پرطرفدار ترین سرویس های میزبانی در سطح جهان محسوب می شود، در سرور های هاست اشتراکی معمولا از بیش از ۱۰۰ سایت به صورت همزمان نگهداری می شود و در هر لحظه عملکرد ناصحیح هرکدام از وب سایت ها می تواند باعث اختلال در عملکرد کل سایت ها شود بنابراین تیم فنی میزبان فا به صورت ۲۴ ساعته عملکرد تمام سایت های بر روی سرور را بررسی نموده و از بروز مشکلات احتمالی مانند ارسال اسپم و ایجاد اختلال و کندی در سرور جلوگیری می کند تا از قطعی کلی سرویس ها جلوگیری کند.

بیشتر بدانید

دوره های پرداخت متنوع  دوره های پرداخت متنوع

دیگر متداول شده است که هنگام خرید هاست مشتریان باید هاست را با تعرفه های سالانه یا بالاتر خریداری کنند، این همواره برای مشتریان نگران کننده بود که اگر هاست خریداری شده دارای کیفیت مطلوبی نبود میبایست برای یک سال مشکلات را تحمل می کردند، میزبان فا این مشکل را برای همیشه حل کرده است و تمام سرویس های هاست ایران را با قیمت های ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و ۱۲ ماهه ارائه می دهد تا مشتریان قادر باشند با اطمینان خاطر در دوره های کوتاه مدت با پرداخت هزینه های اندک کیفیت سرویس های میزبان فا را تست کنند.

بیشتر بدانید

قالب حرفه ای رایگان  قالب حرفه ای رایگان

پس از خرید هاست و دامنه مناسب همواره کاربران با یک چالش بزرگ دیگر رو به رو هستند، بله طراحی یک سایت کارآمد و زیبا، همانطور که میدانید برای طراحی یک سایت حرفه یا باید به زبان های کد نویسی مسلط باشید یا این که طراحی وب سایت خود را به شرکت های طراحی سایت بسپارید که معمولا انجام این کار با هزینه های بسیار سنگینی همراه است، میزبان فا این مشکل را نیز برطرف کرده است و با ارائه قالب های حرفه ای رایگان با کنترل پنل های فارسی به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به حتی یک خط کد نویسی وب سایت خود را طراحی کنید.

بیشتر بدانید

امکان ارتقاء در هر لحظه  امکان ارتقاء در هر لحظه

یکی از اصلی ترین دغدغه های مدیراین سایت ها در هنگام خرید این است که اگر یک هاست ارزان با امکانات پایین خریداری کنند تا بتوانند با هزینه های مقرون بصرفه وب سایت خود را راه اندازی کنند و پس از گذشت مدت زمان به امکانات بیشتری نیاز پیدا کنند چگونه می توانند امکانات هاست خود را ارتقاء دهند، شما می توانید با خرید یکی از پلن های ارزان قیمت میزبان فا وب سایت خود را راه اندازی کنید، در هر زمان از شبانه روز که نیاز به امکانات بیشتری داشتید با فشردن یک دکمه می توانید با حفظ اطلاعات هاست فعلی، سرویس را به پلن های بالاتر ارتقاء دهید.

بیشتر بدانید

پشتیبانی ۲۴ ساعته پاسخگو  پشتیبانی ۲۴ ساعته پاسخگو

همانطور که میدانید هاست خوب فقط با یک پشتیبانی ۲۴ ساعته و پاسخگو معنا پیدا می کند، تمام تلاش ما در میزبان فا بر آن است که سرور ها، یعنی هسته اصلی خدمات رسانی به مشتریان را به صورت ۲۴ ساعته روشن نگهداریم و آموزش های از پیشن تدوین شده ای حاضر کرده ایم تا در صورتی که مشتریانمان در هر لحظه از شبانه روز سوال خاصی داشتند بتوانند توسط آموزش های ما مشکل خود را برطرف کنند، اما اگر مشکل خاصی در سرویس ها مشاهده کردین پشتیبانی ۲۴ ساعته میزبان فا در بخش تیکتینگ همواره پاسخگوی شما عزیزان است.

بیشتر بدانید

فرصت خواندن ویژگی های نوآورانه میزبان فا را ندارید ؟ پس لطفا ویدیو زیر را مشاهده کنید

هاست ایران

ویدیو معرفی امکانات نوآورانه در هاست ایران

آیا می دانید که چرا هاست ایران میزبان فا با تمام سرویس های میزبانی که تاحالا دیده اید، غیر قابل مقایسه است ؟ این سرویس ها شامل امکاناتی چون: فضا و پهنای باند بسیار بالا، استفاده از هارد های نسل جدید ssd با سرعت بالا، وب سرور محبوب آپاچی به همراه پلاگین های افزایش سرعت، سیستم عامل قدرتمند cloudlinux جهت جلوگیری از حملات ddos، امکان مشاهده و مدیریت منابع مانند ram و cpu، دامنه های رایگان ir. و com. و net. ، قالب های حرفه ای و رایگان جوملا و وردپرس، امکان خرید ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و سالانه، امکان ارتقاء سرویس در هر لحظه از شبانه روز، بکاپ گیری منظم هفتگی و پشتیبانی ۲۴ ساعته هستند که داخل ویدیو آموزشی مقابل درمورد تمام آن ها به صورت مفصل توضیح داده شده است.

هاست ایران مورد نظر خود را پیدا نکرده اید ؟ از مشاوره رایگان استفاده کنید !

در انتخاب هاست ایران مورد نیاز خود دچار مشکل شده اید ؟ در زمینه سرویس های میزبان فا سوالات خاصی دارید ؟ در ابتدا تمام سوالات خود را در یک برگه کاغذ یادشت نمایید ! سپس فرم زیر را با دقت تکمیل کنید، کارشناسان ما در کمتر از ٢٤ ساعت آینده با شما تماس حاصل نمایند تا شما را در انتخاب هاست ایران مناسب راهنمایی کنند، ما قول می دهیم که با شما تماس بگیریم، پس حتما در دسترس باشید و سوالاتتان را به همراه خود داشته باشید !

در پرداخت های سالانه، قالب حرفه ای رایگان هدیه بگیرید
قالب های رایگان جوملا

قالب های رایگان جوملا

مشاهده دمو ها
قالب های رایگان وردپرس

قالب های رایگان وردپرس

مشاهده دمو ها

سرور های هاست ایران

مشخصات فنی و سخت افزاری سرور های هاست ایران

جزئیات فنی سرور ها صرفا جهت ارائه اطلاعات بیشتر برای افرادی که دانش فنی و برنامه نویسی دارند ارائه شده است.

پردازنده سرور  پردازنده سرور

سرعت: ۳۴۰۰ مگاهرتز

تعداد هسته: ۴ هسته

نوع و مدل پردازنده: Intel® Core™ i3

رم سرور  رم سرور

حجم: ۸ گیگابایت

نوع: DDR3

شبکه سرور  شبکه سرور

سرعت پورت: ۱ گیگابیت بر ثانیه

پهنای باند کل سرور: ۱ ترابایت ماهانه

میزبان فا در حال حاضر از این مدل سرور برای میزبانی ۱۰۰ وب سایت، استفاده می کند.

هارد سرور هارد سرور

ظرفیت: ۲×۵۰۰ گیگابایت

نوع: (SATA)

سرعت خواندن: ۵۵۵ مگابایت بر ثانیه

سرعت نوشتن: ۵۰۰ مگابایت بر ثانیه

مدل هاردیسک: Crucial_CT500MX200SSD1

مشخصات i/O  مشخصات i/O

برند مادربورد: FUJITSU

مدل مادربورد: D3401-H1

مدل کارت شبکه: Intel Corporation

میزبان فا در هنگام تکمیل فضای هارد سرور، هاردیسک جدید به سرور ها اضافه می کند.

مشخصات نرم افزاری  مشخصات نرم افزاری

سیستم عامل: Linux

نوع سیستم عامل: Centos

وب سرور: Apache

کنترل پنل: Directadmin

نسخه های PHP: آخرین ورژن

نسخه بانک اطلاعاتی: MySQL 5.6

پشتیبانی از Perl، Cgi و Python: خیر

توابع: تمامی توابع مورد نیاز جهت کارکرد صحیح سیستم مدیریت محتوا های رایج

نوع کش سیستم: MemCache

موارد امنیتی: آنتی ویروس، فایروال، آنتی شل

نرم افزار های فوق دائما در حال بروزرسانی هستند.

ممکن است مشخصات سخت افزاری سرور ها در هنگام خرید سرور جدید بدون اطلاع قبلی تغییر یابد و این جزئیات همیشه یکسان نیستند، مشخصات نرم افزاری سرور ها نیز دائما در حال تغییر و بروزرسانی هستند، اما بروزرسانی های سرور همیشه طوری انجام می شود که با عملکرد تمام وب سایت های بر روی سرور سازگاری داشته باشد.

در آغاز راه هستید ؟ ویدیو های زیر در انتخاب و خرید هاست ایران مناسب به شما کمک می کند

لطفا ویدیو های زیر را به ترتیب اعداد از سمته راست به چپ مشاهده کنید.

۱- تفاوت هاست ایران و هاست اروپا چیست ؟

تفاوت هاست ایران و هاست اروپا

۲- اصول انتخاب هاست و شرکت هاستینگ مناسب

انتخاب شرکت هاستینگ

۳- راهنمای انتخاب هاست مناسب در میزبان فا

انتخاب هاست مناسب

۴- آموزش خرید هاست در سایت میزبان فا

خرید هاست ایران در سایت میزبان فا

هاست ایران، زندگی را برای شما آسان تر می کند

سرویس مورد نظر خود را در قسمت هاست ایران پیدا نکرده اید ؟ یا نیاز به راهنمایی بیشتر دارید ؟

سوالات متداول سرویس
مشاهده تمام سرویس ها
  ۰۳۱-۴۵۲۴۱-۹۶۶ کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما هستند