هاست ایران ۱۳۹۸-۴-۵ ۱۴:۲۵:۲۹ +۰۰:۰۰

هاست ایران میزبان فا با امکانات ویژه و سرعت شگفت انگیز

بر فراز امن ترین برج مخابراتی ایران (برج میلاد)

هاست ایران تا 5 برابر سرعت وب سایت را افزایش می دهد

هاست ایران برای آن دسته از افرادی مناسب است که تمایل دارند از اطلاعات وب سایت هایشان بر روی سرور های ملّی داخل کشور نگهداری شود، و هم اکنون می توانید از سرویس های هاست ایران در میزبان فا بدون محدودیت حجم و پهنای باند با نهایت قدرت، کیفیت و سرعت استفاده نمایید.

توجه: هاست ایران یک نام تجاری یا نام یک شرکت خاص نیست، هاست ایران یک نوع محصول یا خدمات است، هاست ایران یعنی هاست ایرانی یعنی هاست ملی.

درباره هاست ایران بیشتر بدانید

با توجه به اینکه هاست ایران در داخل کشور قرار دارد سرعت دسترسی به سایت های موجود در آن بسیار بالاست. علت این موضوع نزدیک بودن مسیر بین کاربر و سرور میزبان سایت است. وقتی ما آدرس سایتی را در مرورگر وارد می کنیم درخواستی از سمت خودمان به سرور ارسال می کنیم. هرقدر مسیر این درخواست کوتاه تر باشد سرعت بالاتر خواهد بود. به همین جهت ما سرویس های میزبانی وب ایران را برای کسانی که قصد دارند سرعت سایت بالایی داشته باشند پیشنهاد می کنیم. سرویس های هاست ایران میزبان فا بر روی شبکه پایدار قرار دارد که کارایی و سرعت را بشدت بهبود می بخشد. پلن های موجود برای این سرویس ها در زیر قرار دارد که می توانید هر کدام را که مایل بودید سفارش دهید.

هاست ایران پرسرعت، بهترین انتخاب برای وب سایت های شخصی، تجاری و در حال توسعه

هاست ایران میزبان فا با تکنولوژی پرسرعت و پایداری 99.9 درصد

با خرید هاست ایران میزبان فا هیچ نگرانی بابت افزایش قیمت ها در تمدید های بعدی نخواهید داشت، این پلن ها با زیرساختی مستحکم و تحت مالکیت  کامل میزبان فا جهت تثبیت قیمت های میزبانی در کشور ارائه شده اند. قیمت این سرویس ها تا تاریخ 1399/1/1 ابدا تغییری نخواهد کرد و  قیمت پلن ها تا این تاریخ بسته شده اند.

اقتصادی هاست ایران سی پنل

13,900 تومان / ماهانه

10 گیگابایت حجم (فضا)

200 گیگابایت پهنای باند

نوع میزبانی: اشتراکی

وب سرور پرسرعت لایت اسپید

امکان راه اندازی 2 وب سایت

SSL رایگان Lets Encrypt

2500 مگاهرتز پردازنده

آنتی تحریم دارد

حجم دیتابیس: 400 مگابایت

امکان ارسال 100 ایمیل/ در ساعت

هارد SSD پرسرعت

کنترل پنل سی پنل

بکاپ گیری هفتگی

ساب دامین : نامحدود

پارک دامین: نامحدود

امکان نصب وردپرس: دارد

دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد

قیمت 3 ماهه با 10% تخفیف 37,530 تومان

قیمت 6 ماهه با 18% تخفیف 68,400 تومان

قیمت 12 ماهه با 28% تخفیف 119,900 تومان

ویــژه  

21,900 تومان / ماهانه

20 گیگابایت حجم (فضا)

300 گیگابایت پهنای باند

نوع میزبانی: اشتراکی

وب سرور پرسرعت لایت اسپید

امکان راه اندازی 6 وب سایت

دامــنه ir. رایگـان یکسـاله   در پرداخت سالانه

قـالب های حـرفه ای رایگان   در پرداخت سالانه

SSL رایگان Lets Encrypt

3500 مگاهرتز پردازنده

آنتی تحریم دارد

حجم دیتابیس: 1 گیگابایت

امکان ارسال 100 ایمیل/ در ساعت

هارد SSD پرسرعت

کنترل پنل سی پنل

بکاپ گیری هفتگی

ساب دامین : نامحدود

پارک دامین: نامحدود

امکان نصب وردپرس: دارد

دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد

قیمت 3 ماهه با 10% تخفیف 59,130 تومان

قیمت 6 ماهه با 18% تخفیف 108,400 تومان

قیمت 12 ماهه با 24% تخفیف 199,900 تومان

استاندارد هاست ایران سی پنل

49,900 تومان / ماهانه

50 گیگابایت حجم (فضا)

500 گیگابایت پهنای باند

نوع میزبانی: اشتراکی

وب سرور پرسرعت لایت اسپید

امکان را اندازی 8 وب سایت

دامـنه com. رایگـان یکساله در پرداخت سالانه

قـالب های حـرفه ای رایگان در پرداخت سالانه

SSL رایگان Lets Encrypt

4500 مگاهرتز پردازنده

آنتی تحریم دارد

حجم دیتابیس: 2 گیگابایت

امکان ارسال 100 ایمیل/ در ساعت

هارد SSD پرسرعت

کنترل پنل سی پنل

بکاپ گیری هفتگی

ساب دامین : نامحدود

پارک دامین: نامحدود

امکان نصب وردپرس: دارد

دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد

قیمت 3 ماهه با 10% تخفیف 134,730 تومان

قیمت 6 ماهه با 20% تخفیف 239,760 تومان

قیمت 12 ماهه با 34% تخفیف 399,900 تومان

توسعه دهنده هاست ایران سی پنل

79,900 تومان / ماهانه

80 گیگابایت حجم (فضا)

1 ترابایت پهنای باند

نوع میزبانی: اشتراکی

وب سرور پرسرعت لایت اسپید

امکان راه اندازی 11 وب سایت

دامـنه com. یا net. رایگان در پرداخت سالانه

مشـاوره رایگـان سـئو سـایت  در پرداخت سالانه

قـالب های حـرفه ای رایگان در پرداخت سالانه

SSL رایگان Lets Encrypt

6500 مگاهرتز پردازنده

آنتی تحریم دارد

حجم دیتابیس: 3 گیگابایت

امکان ارسال 100 ایمیل/ در ساعت

هارد SSD پرسرعت

کنترل پنل سی پنل

بکاپ گیری هفتگی

ساب دامین : نامحدود

پارک دامین: نامحدود

امکان نصب وردپرس: دارد

دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد

قیمت 3 ماهه با 10% تخفیف 215,390 تومان

قیمت 6 ماهه با 20% تخفیف 383,900 تومان

قیمت 12 ماهه با 28% تخفیف 699,900 تومان

برخی از وب سایت هایی که در دیتاسنتر برج میلاد میزبانی می شوند

وب سایت شما را در کنار بزرگترین وب سایت های ایران نگهداری می کنیم

معرفی امکانات کنترل پنل سرویس های هاست ایران

مدیریت دامنه ها  مدیریت دامنه ها

آیکون ها و ابزارک های متفاوتی در سرویس های هاست ایران قرار داده شده اند که توسط آن ها قادر هستید دامنه های خود را بر روی هاست ایران، پارک و یا ادان و حتی رکورد های پیشرفته تعریف کنید، امکان ایجاد ساب دامین در هاست ایران به صورت نامحدود فعال است، در سرویس های هاست ایران برخلاف هاست اروپا این امکان فراهم است که کاربران آدرس دامنه اصلی خود را از طریق کنترل پنل هاست ایران تغییر دهند.

مدیریت ایمیل ها  مدیریت ایمیل ها

به امکانات کاملی جهت مدیریت ایمیل های خود نیاز دارید؟ در سرویس های هاست ایران ابزارک های بسیار ساده و حرفه ای جهت مدیریت ایمیل ها وجود دارد، در هاست ایران به راحتی قادر هستید از طریق دایرکت ادمین برای دامنه اصلی وب سایتتان اکانت های ایمیل با آدرس info راه اندازی کنید و توسط ابزار های وب میل، فورواردر ها و فیلتر های ایمیل قادر هستید به راحتی توسط هاست ایران، ایمیل های خود را کنترل و مدیریت کنید.

مدیریت بکاپ ها  مدیریت بکاپ ها

در سرویس های هاست ایران ابزارک های بسیار پیشرفته ای قرار داده شده اند و از طریق کنترل پنل هاست ایران قادر هستید از تمام اطلاعات وب سایت خود و یا فقط فایل ها، دیتابیس ها، ایمیل اکانت ها به صورت مجزا بکاپ گیری کنید و به تمام آن بکاپ ها دسترسی مستقیم داشته باشید، توسط ابزار بکاپ گیری در هاست ایران حتی قادر هستید به راحتی بکاپ های قبلی وب سایت خود را سریعا بر روی هاست ایران ریستور کنید.

مدیریت منابع  مدیریت منابع

در سرویس های هاست ایران به کمک تکنولوژی های پیشرفته امکاناتی فراهم کرده ایم که برای هر وب سایت میزان منابع خاصی از سرور قابل استفاده باشد، با استفاده از این تکنولوژی در سرویس های هاست ایران، قادر شده ایم پایداری و سرعت همیشگی را با کنترل منابع Ram و CPU برای هر هاست به وجود آوریم تا هر وب سایت منابع خاصی را تحت رزرو خود داشته باشد و در موقع نیاز از آن ها استفاده کند.

گزارش خطا و وظایف روزانه  گزارش خطا و وظایف روزانه

تا به حال شده است که در وب سایت شما خطا هایی رخ دهد و قادر نباشید تشخیص دهید مشکل از کدام قسمت وب سایت شماست؟ در قسمت گزارش خطای هاست ایران، قادر هستید به تمام گزارشات خطا های وب سایتتان و عامل به وجود آورنده خطا ها دسترسی داشته باشید، توسط امکان وظایف روزانه قادر هستید دستوراتی بر روی هاست خود تنظیم کنید تا برخی از امور وب سایت شما به صورت منظم به صورت خودکار انجام شوند.

دایرکت ادمین پرسرعت  دایرکت ادمین پرسرعت

آیا می دانستید که دایرکت ادمین یکی از حرفه ای ترین و سریع ترین کنترل پنل های مدیریت هاست است ؟ در سرویس های هاست ایران ما کنترل پنل دایرکت ادمین به مشتریان خود ارائه می دهیم، دایرکت ادمین به دلیل سریع و حرفه ای بودن همواره مورد توجه وبمستر های حرفه ای در سطح جهان قرار گرفته است، پس از خرید هاست ایران، دسترسی ورود به کنترل پنل دایرکت ادمین تا چند ثانیه پس از خرید برای شما ایمیل خواهد شد.

معرفی امکانات نوآورانه میزبان فا در سرویس های هاست ایران

ضمانت بازگشت وجه  7 روز ضمانت بازگشت وجه

در صورتی که تصمیم گرفته اید از هاست ایران میزبان فا استفاده کنید اما از کیفیت خدمات رسانی ما اطمینان ندارید، می توانید با خیالی آسوده نسبت به خرید هر کدام از سرویس ها اقدام کنید و در صورتی که هر گونه مشکلی در سرویس ها مشاهده کردید، میزبان فا بدون هیچ قید و شرطی مبلغ شما را عودت می دهد، توجه: هزینه ثبت هر کدام از دامنه ها به دلیل این که دامنه بلافاصله بعد از پرداخت در ریجسترار های جهانی ثبت می شود، قابل عودت نیست. اما هزینه هاست ایران در صورت وجود مشکل تا 7 روز قابل بازگشت است.

نصب رایگان سایت ساز  نصب رایگان سایت ساز

سرویس های هاست ایران همواره از تمام سیستم مدیریت محتوا های تحت php مانند: جوملا، وردپرس، دروپال و دیتالایف پشتیبانی می کنند و کاربران قادر هستند توسط این سیستم مدیریت محتوا ها بدون نیاز به هیچگونه دانش برنامه نویسی وب سایت خود را راه اندازی کنند، اگر شما هم از طرفداران این سایت ساز های محبوب هستید اما با نصب و راه اندازی آن همواره مشکل دارید، نگران نباشید در تمام پلن های هاست ایران ما سیستم مدیریت محتوای مورد نظر شما را به صورت رایگان نصب و تنظیم می کنیم.

بکاپ گیری منظم هفتگی  بکاپ گیری منظم هفتگی

یکی از مهم ترین خدمات ارائه شده بر روی سرویس های هاست ایران، بکاپ گیری منظم هفتگی از تمام اطلاعات وب سایت ها است، مشتریان هاست اشتراکی به دلیل آن که دائما در حال بازسازی وب سایت خود هستند و ایده های مختلفی را بر روی وب سایت هایشان اجرایی می کنند همواره در برخی از اوقات کل وب سایت خود را با اختلالات غیر قابل حل مواجه می کنند؛ میزبان فا با تامین زیرساخت های لازم همیشه از اطلاعات مشتریان در 3 سرور، بکاپ گیری می کند تا در مواقع اضطراری در اختیار مشتریان قرار دهد.

انتقال رایگان اطلاعات  انتقال رایگان اطلاعات

صاحب یک وب سایت فعال هستید و از هاست های سایر شرکت ها استفاده می کنید و تصمیم دارید به میزبان فا مهاجرت کنید اما نمی خواهید اطلاعات وب سایت قبلی خود را از دست دهید ؟ همواره یکی از دغدغه های مدیران وب سایت های بزرگ هنگام خرید هاست جدید انتقال اطلاعات وب سایت هایشان در کمترین زمان ممکن و با بالاترین دقت به هاست جدید است، نگران نباشید و بعد از خرید هر کدام از سرویس ها، اطلاعات ورود به هاست قبلی خود را برای ما ارسال کنید تا ما در کوتاه ترین زمان ممکن اطلاعات شما را به هاست های میزبان فا منتقل می کنیم.

مانیتورینگ ۲۴ ساعته سرور ها  مانیتورینگ 24 ساعته سرور ها

هاست اشتراکی به دلیل مناسب بودن قیمت، همواره یکی از پرطرفدار ترین سرویس های میزبانی در سطح جهان محسوب می شود، در سرور های هاست اشتراکی معمولا از بیش از 100 سایت به صورت همزمان نگهداری می شود و در هر لحظه عملکرد ناصحیح هرکدام از وب سایت ها می تواند باعث اختلال در عملکرد کل سایت ها شود بنابراین تیم فنی میزبان فا به صورت 24 ساعته عملکرد تمام سایت های بر روی سرور را بررسی نموده و از بروز مشکلات احتمالی مانند ارسال اسپم و ایجاد اختلال و کندی در سرور جلوگیری می کند تا از قطعی کلی سرویس ها جلوگیری کند.

دوره های پرداخت متنوع  دوره های پرداخت متنوع

دیگر متداول شده است که هنگام خرید هاست مشتریان باید هاست را با تعرفه های سالانه یا بالاتر خریداری کنند، این همواره برای مشتریان نگران کننده بود که اگر هاست خریداری شده دارای کیفیت مطلوبی نبود میبایست برای یک سال مشکلات را تحمل می کردند، میزبان فا این مشکل را برای همیشه حل کرده است و تمام سرویس های هاست ایران را با قیمت های ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و 12 ماهه ارائه می دهد تا مشتریان قادر باشند با اطمینان خاطر در دوره های کوتاه مدت با پرداخت هزینه های اندک کیفیت سرویس های میزبان فا را تست کنند.

قالب حرفه ای رایگان  قالب حرفه ای رایگان

پس از خرید هاست و دامنه مناسب همواره کاربران با یک چالش بزرگ دیگر رو به رو هستند، بله طراحی یک سایت کارآمد و زیبا، همانطور که میدانید برای طراحی یک سایت حرفه یا باید به زبان های کد نویسی مسلط باشید یا این که طراحی وب سایت خود را به شرکت های طراحی سایت بسپارید که معمولا انجام این کار با هزینه های بسیار سنگینی همراه است، میزبان فا این مشکل را نیز برطرف کرده است و با ارائه قالب های حرفه ای رایگان با کنترل پنل های فارسی به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به حتی یک خط کد نویسی وب سایت خود را طراحی کنید.

امکان ارتقاء در هر لحظه  امکان ارتقاء در هر لحظه

یکی از اصلی ترین دغدغه های مدیراین سایت ها در هنگام خرید این است که اگر یک هاست ارزان با امکانات پایین خریداری کنند تا بتوانند با هزینه های مقرون بصرفه وب سایت خود را راه اندازی کنند و پس از گذشت مدت زمان به امکانات بیشتری نیاز پیدا کنند چگونه می توانند امکانات هاست خود را ارتقاء دهند، شما می توانید با خرید یکی از پلن های ارزان قیمت میزبان فا وب سایت خود را راه اندازی کنید، در هر زمان از شبانه روز که نیاز به امکانات بیشتری داشتید با فشردن یک دکمه می توانید با حفظ اطلاعات هاست فعلی، سرویس را به پلن های بالاتر ارتقاء دهید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته پاسخگو  پشتیبانی 24 ساعته پاسخگو

همانطور که میدانید هاست خوب فقط با یک پشتیبانی 24 ساعته و پاسخگو معنا پیدا می کند، تمام تلاش ما در میزبان فا بر آن است که سرور ها، یعنی هسته اصلی خدمات رسانی به مشتریان را به صورت 24 ساعته روشن نگهداریم و آموزش های از پیشن تدوین شده ای حاضر کرده ایم تا در صورتی که مشتریانمان در هر لحظه از شبانه روز سوال خاصی داشتند بتوانند توسط آموزش های ما مشکل خود را برطرف کنند، اما اگر مشکل خاصی در سرویس ها مشاهده کردین پشتیبانی 24 ساعته میزبان فا در بخش تیکتینگ همواره پاسخگوی شما عزیزان است.

فرصت خواندن ویژگی های نوآورانه میزبان فا را ندارید ؟ پس لطفا ویدیو زیر را مشاهده کنید

هاست ایران

ویدیو معرفی امکانات نوآورانه در هاست ایران

آیا می دانید که چرا هاست ایران میزبان فا با تمام سرویس های میزبانی که تاحالا دیده اید، غیر قابل مقایسه است ؟ این سرویس ها شامل امکاناتی چون: فضا و پهنای باند بسیار بالا، استفاده از هارد های نسل جدید ssd با سرعت بالا، وب سرور محبوب آپاچی به همراه پلاگین های افزایش سرعت، سیستم عامل قدرتمند cloudlinux جهت جلوگیری از حملات ddos، امکان مشاهده و مدیریت منابع مانند ram و cpu، دامنه های رایگان ir. و com. و net. ، قالب های حرفه ای و رایگان جوملا و وردپرس، امکان خرید ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و سالانه، امکان ارتقاء سرویس در هر لحظه از شبانه روز، بکاپ گیری منظم هفتگی و پشتیبانی 24 ساعته هستند که داخل ویدیو آموزشی مقابل درمورد تمام آن ها به صورت مفصل توضیح داده شده است.

هاست ایران مورد نظر خود را پیدا نکرده اید ؟ از مشاوره رایگان استفاده کنید !

در انتخاب هاست ایران مورد نیاز خود دچار مشکل شده اید ؟ در زمینه سرویس های میزبان فا سوالات خاصی دارید ؟ در ابتدا تمام سوالات خود را در یک برگه کاغذ یادشت نمایید ! سپس فرم زیر را با دقت تکمیل کنید، کارشناسان ما در کمتر از ٢٤ ساعت آینده با شما تماس حاصل نمایند تا شما را در انتخاب هاست ایران مناسب راهنمایی کنند، ما قول می دهیم که با شما تماس بگیریم، پس حتما در دسترس باشید و سوالاتتان را به همراه خود داشته باشید !

در پرداخت های سالانه، قالب حرفه ای رایگان هدیه بگیرید
قالب های رایگان جوملا

قالب های رایگان جوملا

قالب های رایگان وردپرس

قالب های رایگان وردپرس

سرور های هاست ایران

مشخصات فنی و سخت افزاری سرور های هاست ایران

جزئیات فنی سرور ها صرفا جهت ارائه اطلاعات بیشتر برای افرادی که دانش فنی و برنامه نویسی دارند ارائه شده است.

پردازنده سرور  پردازنده سرور

میزان فرکانس هر هسته: 3000 مگاهرتز

تعداد هسته: 20 هسته واقعی و 40 هسته مجازی

نوع و مدل پردازنده: دو عدد E5 2690 v2

رم سرور  رم سرور

حجم: 64 گیگابایت

نوع: DDR3

شبکه سرور  شبکه سرور

سرعت پورت: 1 گیگابیت بر ثانیه

پهنای باند کل سرور: نامحدود

میزبان فا در حال حاضر از این مدل سرور برای میزبانی 450 وب سایت، استفاده می کند.

هارد سرور هارد سرور

ظرفیت: 1×1.6 ترتبایت

نوع: (SSD Enterprise)

سرعت خواندن: 530 مگابایت بر ثانیه

سرعت نوشتن: 560 مگابایت بر ثانیه

مدل هاردیسک: HPE_004-864612

مشخصات i/O  مشخصات i/O

مدل سرور: HP Gen8

مدل مادربورد: Original HP server Board

مدل کارت شبکه: Intel Corporation

میزبان فا در هنگام تکمیل فضای هارد سرور، هاردیسک جدید به سرور ها اضافه می کند.

مشخصات نرم افزاری  مشخصات نرم افزاری

سیستم عامل: Linux

نوع سیستم عامل: Centos

وب سرور: LiteSpeed

کنترل پنل: سی پنل

نسخه های PHP: آخرین ورژن

نسخه بانک اطلاعاتی: MySQL 5.6

پشتیبانی از Perl، Cgi و Python: خیر

توابع: تمامی توابع مورد نیاز جهت کارکرد صحیح سیستم مدیریت محتوا های رایج

نوع کش سیستم: MemCache

موارد امنیتی: آنتی ویروس، فایروال، آنتی شل

نرم افزار های فوق دائما در حال بروزرسانی هستند.

ممکن است مشخصات سخت افزاری سرور ها در هنگام خرید سرور جدید بدون اطلاع قبلی تغییر یابد و این جزئیات همیشه یکسان نیستند، مشخصات نرم افزاری سرور ها نیز دائما در حال تغییر و بروزرسانی هستند، اما بروزرسانی های سرور همیشه طوری انجام می شود که با عملکرد تمام وب سایت های بر روی سرور سازگاری داشته باشد.

 ۰۲۱-9100-1379 کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما هستند