مشتری مداری به سبک میزبان فا

مشتریان ما، ارزشمند ترین دارایی ما هستند

در این ویدیو با نحوه مشتری مداری به سبک میزبان فا آشنا شوید

همگام با رشد چشمگیر شرکت میزبان در فاصله زمانی سال 1398 تا این لحظه که در مهرماه 1399 هستیم و با توجه به اینکه تعداد کاربران میزبان فا چیزی حدود 10 برابر شده همیشه در تلاشیم پاسخگوی کاربران بوده و شنوای انتقادها، پیشنهادات و مشکلات مشتریان مجموعه باشیم. کاربران همواره از شرکت میزبان فا انتظارات سطح بالایی دارند چرا که این مجموعه از پایه متمایز، کیفیت محور و مشتری مدار است.

همیشه با آغوش باز پذیرای پیشنهاد و انتقادات بوده و تا زمانی که زیرساخت لازم فراهم گردد این پیشنهادات را رونمایی می کنیم.
طی دو سال گذشته یکسری موارد بوده که به هر نحوی موجب ناراحتی برخی کاربران میزبان فا شده پس همگام با رونمایی نسخه جدید وبسایت میزبان فا (ابتدای آبان ماه 1398) تصمیم داریم یکسری خدمات و قوانین مشتری مدارانه به جز تمام فعالیت های پیشین وضع کنیم. این قوانین و شرایطی که اعلام می کنیم ممکن است برخی قوانین سرویس دهی میزبان فا را نقض کنند اما در هر صورت تصمیم داریم در راستای بهبود و جلب رضایت هرچه بیشتر کاربران خود قدم برداریم.
در اینجا تاکید می شود اگر میزبان فا این قوانین را ارائه کرده بدین معنا نیست که سایر شرکت های هاستینگ هم موظف به انجام آن باشند. چراکه این قوانین مشتری مداری به صورت اختیاری از سمت میزبان فا وضع و اجرا می شود.

مواردی طبق نظر سنجی کاربران جمع آوری و بابت رفع آن ها زیرساخت هایی تدارک دیده شده است که در ادامه تشریح خواهند شد.

 1. انتقال اطلاعات به صورت کاملا رایگان
 2. طبق قوانین قبلی بازگردانی بکاپ و انتقال اطلاعات به شرکت میزبان فا برای بار اول رایگان و برای بارهای بعدی مشمول هزینه بود. با توجه به نظر کاربران تصمیم گرفتیم انتقال اطلاعات را به صورت کاملا رایگان انجام دهیم و فرقی ندارد که چندمین مرتبه از انتقال اطلاعات شما گذشته است.
 3. نصب و تعویض قالب های رایگان بدون پرداخت هزینه
  نصب قالب های رایگان برای مرتبه دوم مشمول هزینه است و کاربران از این بابت ناراحت بودند بر همین اساس نصب مجدد قالب بر اساس تمایل کاربر، بدون دریافت هزینه انجام خواهد شد. تعویض قالب نیز مشمول هزینه نمی باشد.
 4. ارائه نسخه بکاپ سایت بعد از مسدود شدن هاست
  عدم ارائه نسخه بکاپ بعد از مسدود سازی سرویس موضوعی بود که حجم وسیعی از انتقادها را به همراه داشت. اگر سرویس کاربر بنابه دلایلی مثل عدم تمدید مسدود می گشت و بعد از گذشت زمان نیازمند نسخه بکاپ سایت خود بود، می بایست سرویس خود را تمدید می نمود تا به اطلاعات روی هاست دسترسی یابد. گاها کاربر تمایلی به عدم تمدید سرویس نداشت اکنون فارغ از اینکه نگهداری اطلاعات سرویس های مسدود شده در میزبان فا هزینه بر است اگر کاربری در میزبان فا به موعد سررسید سرویس خود نزدیک شد و یا سرویس وی مسدود گشت بدون پرداخت هیچگونه هزینه یا تمدید سرویس، امکان دریافت نسخه بکاپ وبسایت خود را خواهد داشت.
  نکته مهم:
  دقت داشته باشید مجموعه میزبان فا تنها تا 30 روز بعد از مسدود شدن سرویس کاربر، اطلاعات سایت وی را روی سرورهای خود نگهداری می کند و پس از آن نسخه بکاپی جهت ارائه به کاربر در اختیار نخواهد داشت.
  دقت داشته باشید این بند از قوانین مشتری محوری میزبان فا یعنی ارائه نسخه بکاپ سایت، مشمول سایت هایی که به دلایل قضایی مسدود شده اند نمی باشد.
 5. انتقال اطلاعات سایت ها از چندین هاست مختلف بدون دریافت هزینه
  با توجه به اینکه انتقال وب سایت های کاربر از هاست های مختلف و انتقال آن ها به صورت ادان دامین به هاست میزبان فا عملکردی تکنیکال و زمان بر است و به صورت اتوماتیک انجام نمی گردد، مشمول هزینه ای مابین 20 تا 30 هزار تومان بود اما اکنون ادان دامین های شما و دیتابیس های مربوطه از هر هاستی بدون دریافت هزینه به صورت کاملا رایگان به شرکت میزبان فا قابل انتقال است.
 6. عدم کسر هزینه نصب و پیکربندی قالب رایگان در زمان عودت وجه سرویس
  برخی سرویس های هاست میزبان فا مشمول قالب های رایگان هستند در گذشته هنگام عودت وجه سرویس هاست، هزینه نصب قالب رایگان یعنی حدود 30،000 تومان کسر می گردید. در قوانین جدید مشتری محوری میزبان فا در زمان عودت وجه، هزینه نصب قالب رایگان کسر نمی گردد.
 7. عدم کسر کارمزد بین بانکی زمان عودت وجه سرویس
  در گذشته هنگام عودت وجه سرویس، هزینه کارمزد بین بانکی کسر می گردید با توجه به نظریه کاربران این مورد در قوانین مشتری مدارانه میزبان فا اصلاح و اکنون این هزینه کسر نمی گردد.
  این قوانین در راستای رضایت کاربران و مشتری محوری در مجموعه میزبان فا وضع گردید و از تاریخ 1 آبان ماه 1399 اجرایی خواهد شد.
  با توجه به رشد چشمگیر مجموعه میزبان فا و اعتماد کاربرانی که ما را لایق میزبانی از وب سایت خود دانسته اند، هدف اصلی از وضع قوانین مشتری محوری به یادگار گذاشتن حسی خوب و خاطره ای خوش در اذهان کاربران است. همواره در تلاشیم سرویس هایی فوق با کیفیت و عالی ارائه دهیم و هر روز شاهد افزایش میزان رضایت مندی مشتریان میزبان فا باشیم.
  امید است شایسته اعتماد شما کاربران عزیز باشیم…