موبایل

آموزش پنهان سازی برنامه ها در گوشی سامسونگ

گسترش سریع دنیای دیجیتال موجب شده برنامه های متعددی با مضامین مختلف در دسترس عموم قرار گیرد برخی افراد تمایل ندارند برنامه های پیامرسان، برنامه های شخصی، اپلیکشن های بانکی و… در صفحه اصلی گوشی نمایش داده شود بر همین اساس در راستای مخفی کردن برنامه های گوشی تلفن همراه خود اقدام می کنند. در مقالات پیشین به معرفی آموزش مخفی سازی برنامه ها در اندروید پرداختیم بدین ترتیب به کمک نرم افزار مخفی ساز اندروید می توان اقدام نمود. در این مقاله از میزبان فا مگ تصمیم داریم روشی در خصوص مخفی كردن برنامه ها در گوشی سامسونگ معرفی کنیم به این صورت جهت مخفی کردن نرم افزارها از منو اصلی موبایل به نصب برنامه جانبی نیاز نخواهید داشت.

چگونه برنامه ها را در گوشی سامسونگ پنهان کنیم؟

در گوشی های سامسونگ به صورت پیش فرض قابلیت مخفی سازی برنامه های اندرویدی وجود دارد و دیگر نیاز به نصب برنامه های شخص ثالث نیست. بدین ترتیب می توانید برنامه های مورد نظر خود را انتخاب نموده تا در بخش مخفی سامسونگ ذخیره شوند. برای مخفی کردن برنامه ها در گوشی های اندرویدی Samsung کافیست مراحل زیر را دنبال نمایید:

 1. منوی برنامه ها را باز کنید.
 2. سه نقطه بالا سمت راست را لمس کنید.
  مخفي كردن برنامه ها در سامسونگ
 3. گزینه Home Screen Settings یا تنظیمات خانه را انتخاب کنید.
  مخفي كردن برنامه ها در سامسونگ
 4. در منویی که برای شما نمایان شده گزینه Hide app را جهت مخفی كردن برنامه ها در سامسونگ انتخاب کنید.
  روش های مخفی کردن برنامه ها در گوشی های اندروید
 5. اکنون برنامه های دلخواه خود جهت مخفی سازی را انتخاب کنید.مخفي كردن برنامه ها در سامسونگ
 6. سپس گزینه Apply را انتخاب کنید.

بدین ترتیب برنامه های که انتخاب کردید به منوی مخفی ساز گوشی سامسونگ منتقل خواهند شد و دیگر در صفحه هوم گوشی شما قابل مشاهده نیستند.

نمایش برنامه های مخفی شده در سامسونگ

حتما می پرسید بعد از این چطور برنامه های مخفی در گوشی سامسونگ را مشاهده کنیم؟ هر زمان به برنامه مخفی شده نیاز داشتید مجددا می بایست مسیر ذکر شده برای مخفی سازی برنامه ها در سامسونگ را دنبال کنید تا به لیست برنامه ها مخفی شده سامسونگ دستیابید.

نمایش برنامه های مخفی شده در سامسونگ

به منظور اجرای برنامه مخفی شده هم تنها کافیست مطابق با تصویر بالا نام برنامه را در فیلد هوم موبایل خود جستجو و سپس آن را اجرا کنید.

دنیای تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت است و هر روز برنامه های جدیدی ارائه می شود. برخی از برنامه ها شخصی و برخی حاوی اطلاعات بسیار مهمی هستند که تمایل ندارید دیگران به آن ها دسترسی داشته باشند. به عنوان مثال تلفن همراه شما در دست شخص دیگری قرار دارد و تمایل ندارید برخی برنامه ها قابل نمایش باشند در چنین شرایطی می توانید بر اساس تکنیک مخفی کردن نرم افزارهای موبایل اقدام نموده و از نمایش برنامه ها در منو اصلی گوشی جلوگیری کنید. در این مقاله به آموش مخفی كردن برنامه ها در سامسونگ پرداختیم. بدین ترتیب می توانید نرم افزار دلخواه خود را در منو گوشی پنهان نموده و در زمان دلخواه در خصوص نمایش برنامه های مخفی شده در سامسونگ اقدام کنید. شما چه روشی برای مخفی سازی نرم افزارهای موبایل می شناسید؟

آموزش رایگان کار با اندروید

محدثه اسماعیلی

بیش از 4 سال است که با وردپرس کار می کند و پس از آن به کسب اطلاعات در ابعادی وسیع تر پرداخت و توانست در حوزه هایی چون هاستینگ، سئو و محتوای اصولی مطابق با الگوریتم های روز گوگل گام بردارد. او اکنون به عنوان علاقمند به مباحث تحت وب و سئو به تیم تحریریه میزبان فا کمک رسانی می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا