نحوه دریافت فاکتور رسمی

دریافت فاکتور رسمی برای کاربران حقوقی از طریق ناحیه کاربری صورت میگیرد. بدین منظور وارد ناحیه کاربری شوید که هاست شما از طریق آن سفارش داده شده است. 5 نکته بسیار مهم زیر را حتما قبل از ارسال درخواست با دقت مطالعه کنید.

  • امکان ارائه فاکتور به کاربران حقیقی وجود ندارد، درصورتی که کاربر حقیقی هستید و تمایل به دریافت فاکتور رسمی دارید، میتوانید درخواست خود را از طریق ارسال تیکت به بخش مالی پیگیری نمایید.
  • کاربران حقوقی، اطلاعات حقوقی خود را در فرم وارد نموده که پس از بررسی و صحت سنجی، روال صدور فاکتور رسمی صورت گیرد و در ناحیه کاربری قابل مشاهده است.
  • بعد از ثبت اطلاعات، از این به بعد تمام فاکتورهای شما به صورت سیستمی و رسمی 7 روز پس از پرداخت، صادر می شوند.
  • برای دریافت فاکتور رسمی مربوط به سرویس های قبلی خود، برای بخش مالی تیکت ارسال نمایید.
  • حتما از طریق همان ناحیه کاربری درخواست ارسال کنید که سرویس شما در آن ثبت شده است (برخی از کاربران صاحب چند ناحیه کاربری هستند).

ثبت درخواست صدور فاکتور رسمی

ابتدا وارد ناحیه کاربری شوید، سپس از منوی امکانات هوشمند، روی زیر منوی “دریافت فاکتور حقوقی” کلیک نمایید.

صدور فاکتور رسمی

در صفحه باز شده تمام فیلدهای لازم را به صورت کاملا صحیح تکمیل کرده و تمام هشدارهای موجود در صفحه را به دقت مطالعه کنید تا در آینده دچار مشکل نشوید. در نهایت روی گزینه بررسی و ثبت اطلاعات در پاین صفحه کلیک کنید.

صدور فاکتور رسمی

اطلاعات ارسال شده، توسط مجموعه بررسی و پس از اعتبار سنجی تایید یا رد خواهد شد. چنانچه اطلاعات ارسالی درست و کامل بوده باشد میتوانید صورتحساب مد نظر خود را 7 روز بعد به صورت فاکتور رسمی دریافت کنید.

دقت داشته باشید از این پس تمام فاکتورهای سرویس های شما 7 روز پس از پرداخت، به صورت رسمی صادر می شود که در البته در مراحل ثبت درخواست ذکر شده است.

صدور فاکتور رسمی میزبان فا

در آینده می توانید با مراجعه به همین منو، تمام فاکتورها و پیش فاکتورهای خود را مشاهده و دانلود کنید. چنانچه در روند صدور فاکتور رسمی خطایی رخ داد یا نیاز به پیگیری بیشتری بود، برای بخش پشتیبانی تیکت ارسال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

میزبان فا

خرید هاست nvme واقعی

منابع زیاد، پایداری عالی و سرعت بالا!

استفاده از سرورهای HPE G10