موبایل

آموزش حل مشکل بالا نیامدن مخاطبین در واتس اپ

یکی از مشکلاتی که معمولاً کاربران واتساپ با آن رو به رو می شوند، سینک نبودن یا ناهماهنگی واتس اپ و مخاطبین تلفن همراه آنها است. در چنین شرایطی زمانی که مخاطب جدیدی را به مخاطبین گوشی تلفن همراه خود اضافه می کنند، مخاطب فوق در واتساپ نشان داده نمی شود و این امر می تواند دردسرساز باشد. اما خبر خوب این است که شما می توانید به راحتی و تنها با چند اقدام ساده به راحتی این مشکل را حل کرده و همگام سازی خودکار مخاطبین خود با برنامه whatsapp را فعال نمایید. در این مقاله از میزبان فا مگ تصمیم داریم به مشکل بالا نیامدن مخاطبین در واتس اپ و نحوه رفع آن بپردازیم. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 🙂

موضوعاتی که در این مقاله به آنها پرداخته خواهد شد، به شرح ذیل است:

بررسی مشکل بالا نیامدن مخاطبین در واتس اپ

واتساپ با بیش از 127 میلیون نظر دریافتی در پلی استور یک پیامرسان محبوب در میان کاربران بشمار می رود. اما موضوعی که باید به آن توجه داشت این است که شما باید با تنظیمات داخلی و همچنین تنظیمات این برنامه در گوشی های تلفن همراه آشنایی لازم داشته باشید تا بتوانید به شکل بهینه تری از قابلیت های آن استفاده نمایید. یکی از موضوعاتی که همواره توسط کاربران این پیامرسان مورد سوال قرار می گیرد، مشکل بالا نیامدن مخاطبین در واتس اپ است.

به طور معمول به دلیل عدم همگام سازی مخاطبین گوشی تلفن همراه با برنامه واتساپ این مشکل برای شما به وجود می آید. در این حالت شما نمی توانید بعد از افزودن یک مخاطب جدید، نام او را در میان مخاطبین واتساپ خود مشاهده نمایید. در چنین شرایطی شما باید به سراغ تنظیمات گوشی خود رفته و با دنبال کردن یکسری اقدامات کلی به راحتی مشکل بالا نیامدن مخاطبین در واتس اپ را حل نمایید.

1- عدم نمایش مخاطبین در واتس اپ دوم

در آموزش های قبلی نحوه راه اندازی دو واتساپ روی یک گوشی را بررسی کردیم. آن دسته از افرادی که از واتساپ دوم یا همان dual whatsapp استفاده می کنند باید در نظر داشته باشند ممکن است که نتوانند تمامی مخاطبین تلفن همراه خود را مشاهده نمایند بر همین اساس می بایست در تنظیمات واتساپ دوم خود یا همان dual messenger مخاطبین مورد نظر خود را جهت نمایش انتخاب نمایند.

 1. برای پيدا كردن مخاطبین در واتساپ دوم ب بخش تنظیمات یا Settings تلفن همراه خود مراجعه نمایید.
 2. سپس گزینه Advanced feautures را لمس کنید.
  پيدا كردن مخاطبین در واتساپ
 3. در مرحله بعدی جهت حل مشکل عدم نمایش مخاطبین در واتس اپ دوم روی گزینه Dual Messenger ضربه بزنید. تنظیمات این بخش برای تمامی برنامه هایی که دارای نسخه دوم هستند مشترک است.
  نبودن مخاطب در واتساپ
 4. در صورت غیرفعالسازی گزینه use separate contact lis تمامی مخاطبین تلفن همراه در مسنجر شما نمایش داده خواهند شد. می توانید این گزینه را جهت نمایش یا عدم نمایش مخاطبین در واتس اپ دوم فعال و غیرفعال کنید.
  عدم نمایش مخاطبین در واتس اپ دوم
 5. در صورتی که تمایل دارید یک لیست خاص از مخاطبین دلخواه تهیه کنید که در واتساپ دوم تنها این مخاطبین نمایش داده شوند گزینه use separate contact lis را فعال نموده سپس روی آن ضربه بزنید.
 6. اکنون مخاطبین مورد نظرتان جهت نمایش در واتساپ دوم را گزینش کنید.
  پيدا كردن مخاطبین در واتساپ دوم

2- پيدا كردن مخاطبین در واتساپ

تا زمانی که شما در تنظیمات گوشی تلفن همراه خود این چنین تعریف نکنید که در هنگام افزودن یک مخاطب جدید، اطلاعات آن مخاطب به برنامه های مختلف مورد نظرتان از جمله واتساپ که موضوع این مقاله است اضافه نشود، امکان مشاهده مخاطب فوق را در میان مخاطبین واتساپ ندارید. به منظور حل مشکل بالا نیامدن مخاطبین واتس اپ شما باید یکسری اقدامات مشخص را داشته باشید. در ادامه به نحوه همگام سازی مخاطبین واتساپ از طریق بخش مخاطبین گوشی به منظور حل این مشکل خواهیم پرداخت. این روش برای همگام سازی مخاطبین در تلگرام و جیمیل نیز کاربردی است.

 1. در اولین گام از فرآیند مربوط به حل مشکل بالا نیامدن واتس اپ شما باید از میان برنامه های موجود دروی گوشی تلفن همراه خود برنامه Contacts یا مخاطبین را پیدا کرده و وارد آن شوید. همانطور که در تصویر زیر می بینید، در سمت چپ صفحه اصلی برنامه Contacts علامتی وجود دارد که با لمس آن می توانید تنظیمات مخاطبین خود را مشاهده و آنها را مدیریت نمایید.
  حل مشکل بالا نیامدن مخاطبین در واتس اپ
 2. در گام بعدی منویی همانند تصویر زیر به شما نمایش داده می شود که باید از میان گزینه های موجود Manage contacts یا مدیریت مخاطبین نسخه فارسی برنامه را انتخاب نمایید.
  نحوه حل مشکل بالا نیامدن مخاطبین در واتس اپ
 3. در این مرحله تمامی منوهای اصلی مربوط به تنظیمات مخاطبین برای شما به نمایش گذاشته می شود. کاری که شما باید در این مرحله انجام دهید، انتخاب منو Sync contacts است.
  مشکل بالا نیامدن مخاطبین در واتس اپ
 4. بعد از انتخاب منو Sync contacts صفحه ای همانند تصویر زیر باز می شود. در این صفحه با تنظیمات مختلفی مواجه خواهید شد که با استفاده از آنها می توانید فرآیند همگام سازی برنامه های مختلف خود را دنبال کرده و مشکل بالا نیامدن مخاطبین واتس اپ را برای همیشه حل نمایید.
  نحوه همگام سازی مخاطبین واتساپگزینه هایی که در این قسمت با آنها رو به رو خواهید شد، عبارتند از:
 1. امکان مدیریت همگام سازی برنامه های مختلف: همانطور که در تصویر مشخص شده است در مقابل هر یک از برنامه های نمایش داده شده در بخش تنظیمات همگام سازی گزینه ای وجود دارد که با استفاده از آن شما می توانید تعیین کنید که همگام سازی برای برنامه ای صورت بگیرد یا نه. با لمس هر یک از این گزینه ها امکان مدیریت همگام سازی همان برای شما فراهم می شود. در صورت تمایل به sync یک برنامه باید این گزینه به رنگ نارنجی درآمده و در صورت تمایل به برداشتن قابلیت sync باید این گزینه را خاموش کنید. در راستای حل مشکل بالا نیامدن مخاطبین واتس اپ شما باید گزینه قرار گرفته در مقابل این برنامه را به رنگ نارنجی دربیاورید.
 2. امکان افزودن حساب جدید: به طور پیش فرض برخی از برنامه و حساب های اصلی شما در لیستی که در این صفحه نشان داده می شود، قابل مشاهده است. اگر برنامه واتساپ در میان گزینه های موجود وجود نداشت تنها کافی است با کلیک روی گزینه Add account این برنامه را به لیست اصلی اضافه نمایید.
 3. همگام سازی تمامی برنامه ها: بعد از مدیریت برنامه های مختلف از جمله برنامه واتساپ که موضوع این مقاله است باید روی گزینه Sync موجود در پایین صفحه کلیک کنید تا فرآیند همگام سازی آغاز شود. در نتیجه آن تمامی مخاطبین فعلی شما به برنامه واتساپ اضافه می شود و همچنین هر زمان مخاطب جدیدی را اضافه نمایید نیز به صورت خودکار فرآیند همگام سازی صورت می گیرد.

در این مقاله از میزبان فا مگ آموزش حل مشکل بالا نیامدن مخاطبین در واتس اپ را ارائه دادیم. این مشکل را می توان به راحتی و با استفاده از تنظیمات مخاطبین گوشی خود مرتفع سازید. در نتیجه آن بعد از هر بار به روز رسانی مخاطبین و افزودن مخاطب جدید به گوشی تلفن همراهتان، نام و شماره تلفن مخاطب به لیست مخاطبین واتساپ شما نیز افزوده می شود. در صورت داشتن هر گونه سوال یا داشتن هر نوع ابهامی درباره آموزش هایی که در این مقاله ارائه شده است، می توانید از طریق بخش دیدگاه های همین مقاله با ما همراه باشید.

آموزش رایگان واتساپ

درناز خیبرگیر

چند سالی است که کار ترجمه را دنبال کرده و بیشتر از 3 سال است که در زمینه تولید محتوا فعالیت می کند. او در حال حاضر به تیم تحریریه میزبان فا پیوسته است.

نوشته های مشابه

‫89 دیدگاه ها

 1. سلام.
  این نکته رو هم بگید که تو گوشی های اندروید وقتی از واتساپ دوم استفاده میکنید (dual whatsapp).بعضا دیده میشه که مخاطبین رو نمیاره.که به جز مواردی که گفتید یک دلیل دیگه هم میتونه داشته باشه.تو تنظیمات dual messenger خود گوشی یه گزینه هست که میتونید تعیین کنید چه مخاطبینی رو تو واتساپ یا بقیه برنامه های دوم نمایش بده.( use separate contact lis)اگر این گزینه رو غیر فعال کنید بصورت عمومی همه مخاطبین نمایش داده میشه.اما اگر فعالش کنید باید مخاطبین رو بصورت خاص انتخاب کنید.

  1. سلام و احترام؛
   ممنون که اطلاعات ارزشمندتون رو با ما و کاربران به اشتراک میگذارید.

   1. سلام یه راه حل ب من بگید که وقتی مخاطب جدید وارد واتساپ بشه رو بهم بگه مثلا همون زمان که وارد واتساپ شد از نوتیفیکیشنی یا برنامه ای جیزی به من اطلاع بده که فلانی وارد واتساپ شد ممنون میشم

  2. وای اقا محمد مرسییی از نکته ای که گفتین من این مشکلو داشتم خدا خیرتون بده

  3. سلام نحوه حل این مشکل رو می تونید بزارید…. ممنون از پاسخگویی شما

   1. سلام و احترام؛
    بله می تونیم به عنوان یک نکته ارزشمند به عنوان تجربه کاربران به انتهای مقاله اضافه کنیم.

   1. سلام و احترام مریم جان؛
    خشوحالیم مشکلتون حل شد. 🌼
    پایدار باشید.

    1. سلام من مشکلم این است که چطور باشماره واتس اپ که دارم یک مخاطب به شماره واتس اپ ذخیره کنم

     1. با سلام دوست عزیز
      متاسفانه به درستی متوحه سوال مطرح شده نشدم. لطفا سوال خود را به شکل واضح تری عنوان کنید تا بتوانم به شکل بهتری شما را راهنمایی کنم.
      موفق و پیروز باشید

    2. سلام
     من واتساپم یه مشکلی داره هر کاری میکنم حل نمیشه خوشحال میشم راهنماییم کنید
     معمولا تو واتساپ جدید ترین پیامی که میاد میره بالاترین قسمت مخاطبین مال من اینجوری نیست یهو میبینی جدیدترین پیام تو قسمت وسط یا آخر مخاطبام میاد
     میدونید مشکلش چیه؟

  4. دستتون درد نکنه باور میکنین ماهها بود این مشکلو داشتم واتساپ دومم مخاطبین نمیومد و متاسفانه هیچ جا این نکته رو ذکر نکردن هیچ جا. اتفاقی اومد نظراتو خوندم شما این توضیحو گذاشتین و مشکلم حل شد 🙏

  5. یک دنیا سپاس واقعا خدا خواست که این پیام رو ببینم تا مشکلم حل شه 🙏چون هرکاری میکردم تو Dual واتس آپم مخاطبینم بالا نمیومد

   1. سلام و احترام فاطمه جان؛
    خوشحالیم مشکل مخاطبین واتساپ شد حل شده است.

    1. سلام خسته نباشید،من دقیقاً همین مشکل بالا نیامدن مخاطبین در واتساپ تجاری رو دارم درضمن با سیم کارت دیگه ای که در گوشیم هست نسخه واتساپ رو نصب کردم،این کارهایی که در برنامه گفته شده هم انجام دادم ولی بازم مخاطبین بالا نیومد،میخوام شماره ای در کشور آمریکا رو در واتساپ تجاری ثبت کنم تا بتونم با واتساپ تجاری پیام بدم و صحبت کنم،خواهش میکنم راهنماییم کنید،بیزحمت به جوابتون رو به این شماره برام SMS کنید،تشکر از لطفتون

   1. سلام و احترام زیبا عزیز؛
    در روش دوم مشکل بالا نیامدن مخاطبین در واتساپ به صورت مرحله به مرحله تشریح شده است لطفا مطالعه فرمایید.

  6. سلام ‌. زنده باد این بنده خدا بجای اشاره خلاصه ای به (تنظیمات مخازبین و سپس همگامسازی آنها) زحمت کشیده اینقدر قصه حسین کرد شبستری نوشته که نکته ای به این مهمی از قلمش افتاده . ممنون که شما گفتید

   1. سلام و احترام دوست عزیز؛
    در انتهای راهنمای آموزشی و دقیقا در روش دوم به این موضوع اشاره شده است.

  7. یعنی خدا خیرت بده انقد گشتم تو نت که چرا مخاطبام تو واتساپ دوم نمیاد آخرشم هیچی پیدا نکردم تا کامنت شمارو دیدم

 2. سلام من این مشکل برام پیش اومده که مخاطبینم بالا نمیاد میشه راهنمایی کنید که dual messenger از کجا پیدا کنم یکبار فقط برام بالا اومد موقع نصب واتساپ و فعال کردن dual wattsap

 3. دستت درد نکنه، هیچ کدوم از توضیحات جاهای دیگه درست نبود.
  اما کاری که شما گفتی انجام دادم و درست شد.
  دمت گرم

 4. سلام من برای کسب و کارم مقدار زیادی مخاطب فعال واتس آپ دارم(حدد 60 هزار تا) و برای کارم باید مخاطبینی که قبلا در واتس آپ بودند را پاک کنم و مخاطبان جدیدی که اضافه میشود را ببینم.قبلا همه چیز طبق روال بود و مخاطبین جدیدی که وارد واتس آپ میشدند برای من با رفرش مخاطبان در واتس آپ مخاطبین جدید بالا میآمدند اما الان نه رفرش کار میکند نه چیزی.لطفا کمکم کنید به شدت به این نیازمندم.

  1. سلام و احترام؛
   می بایست مطابق همین مقاله آموزشی در خصوص همگام سازی مخاطبین واتساپ و موبایل یا جیمیل اقدام کنید.
   آیا از نسخه دوم واتساپ استفاده می کنید؟

 5. سلام چندوقته برای بچم گوشی خریدیم و کنترل کردنش سخت شده مخصوصا که توی دوران بچگیه و ممکنه اتفاقات زیادی بخاطر استفاده از گوشی براش بیوفته
  راهی هست که بشه بدون اینکه اون متوجه بشه اس ام اس و تماس هایی که برای اون می یاد منم ببینم ؟؟
  یعنی با یه خط دیگه بتونم روی پیامک و تماس های شماره بچم نظارت داشته باشم؟

 6. سلام. با تشکر از راهنمایی شما. من همه این راه ها رو رفتم
  ولی جواب نداد. واتس اپ من، تعداد کمی از مخاطبین رو نشون میداد و بقیه مخاطبین رو از هر راهی میرفتم نشون نمیداد. متوجه شدم واتس اپ من فقط شماره هایی رو نشون میده که کد پیش شماره ی بین المللی ایران اولشون نوشته شده باشه. مثلا شماره هایی که با ۰۹۱۲ یا ۰۹۳۵ شروع شده بودن رو نشون نمیداد ولی شماره های ۰۰۹۸۹۱۲ یا ۰۰۹۸۹۳۵ رو نشون میداد. با اضافه کردن کد ۹۸ به شماره ی مخاطبین مورد نظرم، مشکل حل شد.

  1. سلام و احترام زینب جان؛
   در صورتی که از نسخه دوم واتساپ به واسطه قابلیت dual messenger استفاده می کنید می تونید use separate contact lis رو غیر فعال کنید.
   این تجربه یکی از کاربران میزبان فا بوده . 😊

 7. خدا پدر و مادرتو بیامرزه.چند وقت بود با این مشکل روبروو بودم.

 8. آیا می توان وقتی وارد گروهی در واتساب می شویم شماره ما مخفی باشد و کسی متوجه نشود این شماره در گروه آمده است لطفا راهنمایی فرمایید

  1. با سلام دوست عزیز
   خیر. متاسفانه واتساپ چنین قابلیتی را ندارد.
   موفق و پیروز باشید

 9. سلام من چطور میتوانم با شماره واتس آپ مخاطب شخصی خودم با شماره واتس اپ اضافه کنم لطفا منو راهنمایی کنید قیلا داشتم برادر کوچکم پاکش کرده

  1. سلام و احترام؛
   عذرخواهی میکنم متوجه منظورتون نشدم اگر امکانش هست کمی توضیح بدید.

 10. سلام.تا الان هرچی روش امتحان کردین بذارین کنار و ایمو امتحان کنین.
  اگه مخاطبینتون تو هرکدوم از حساب واتساپتون بالا نمیاد برو به پیام رسان یکی از مخاطبینت و اینو تایپ کن.
  Wa.me/98000000000
  بجای ۰ باید شماره طرفو تایپ کنین.اولش حتما باید ۹۸ بنویسین.
  بعد همینو ارسال کنین به همون مخاطب. بعد بزنین روی همون پیام یا لینکی که ارسال کردین براتون مخاطبو میاره. بدون اینکه شمارشو سیو کنین.اگه خوشتون اومد ودرست شد یه صلوات بفرستین🥰

  1. سلام و احترام مهناز عزیز؛
   ترفند بسیر عالی و جالبی رو در خصوص ذخیره مخاطبین واتساپ ذکر کردید از این روش برای ایجاد سیو مسیج هم استفاد میشه.
   ممنون که تجربیات ارزشمدتون رو با ما و کاربران میزبان فا مگ به اشتراک میگذارید. 🌼

 11. سپاس فراوان از آقای محمد
  خیلی ممنون با راهنمایی شما مشکل من هم حل شد
  تشکر

  1. سلام و احترام سمیه عزیز؛
   خوشحالیم که مشکل بالا نیامدن مخاطبین واتساپ شما حل شده است.

 12. آقا دمت گرم . در یه جمله کار تمام این سایت ها رو انجام دادی

  1. با سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که این آموزش برای شما مفید واقع شده است.
   موفق و پیروز باشید

 13. من گوشی سامسونگ A70 دارم
  یک واتس آپ معمولی روی خط اصلی
  و یک واتس آپ بیزینس شماره مجازی دارم

  اما اکثر مخاطبینم روی واتس آپ بیزینس هرکاری کردم همگام سازی نشده و نمیشه

  1. سلام و احترام؛
   آیا هر دو روش ذکر شده در این مقاله برای همگام سازی مخاطبین در واتساپ را بررسی نمودید؟

 14. سلام خسته نباشید
  مدت زمانی هست که وقتی میخوام در چت سرچ انجام بدم تا یه مخاطب رو پیدا کنم موقعی که اسم اون مخاطب با ی یا ک شروع بشه مثلا یاور اون رو سرچ نمیکنه و میره توی متن ها جستجو میکنه در صورتی که اگر مثلا اسم اون مخاطب محمد باشه تمام محمدهارو پشت سر هم لیست میکنه وبرای پیدا کردن یک مخاطب که اول اسمش ی یا ک باشه یا حتی اگر حرف دومش ی باشه مثل ایمان برای پیام دادن بهش باید برم توی قسمت تماس سرچش کنم و بعد چتشو بیارم بالا تا بتونم بهش پیام بدم میشه لطفا راهنمایی کنید؟

 15. سلام و احترام
  من در واتساپ بیزینس انلاین بودن کسی را که در واتساپ انلاین است را نمیتونم ببینم .فقط کانتکت هایی که واتساپ بیزینس هستن رو نشون میده. اگر کانتکتی در واتساپ انلاین باشه در واتساپ بیزینس نشون نمیده انلاین بودنش رو.میشه لطفن راهنمایی بفرمایید.ممنون

 16. شمار هام کلا برعکس نوشون میده توی واتساپ و واتساپ طرفو بالا نمیاره در حالی که واتساپ داره چرا شماره ها رو بر عکس نشون میده ؟؟

 17. سلام دوست عزیز
  چطور تو واتساپ دوم مخاطبا همگام سازی بشن ممنون میشم کمک کنید

 18. میشه راهنمایی کنیدuse separate cintact list تو کدوم قسمتع؟من‌پیدا نمیکنم

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   مسیر مربوطه برای پيدا كردن مخاطبین در واتساپ دوم و حل مشکل نبودن مخاطب در واتساپ به صورت تصویری به مقاله اضافه گردید.

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   روش دوم را نیز بررسی نمایید.

 19. سلام وقت بخیر چرا در واتس آپ دوم نمیشه آنلاین بودن کسی رو دید؟؟؟؟

 20. سلام
  واتساپ من مخاطبین رو بصورت شماره میاره و اسمشون نیس چیکار کنم؟

  1. سلام دوست عزیز این مشکل معمولا بعد از یه مدت استفاده از برنامه حل میشه.

  2. برید تو تنظیمات»اطلاعات برنامه»واتساپ
   یکبار دسترسی مخاطبین رو غیرفعال کنید و بعد برگردید واتساپ و بازبینی رو بزنید.
   دوباره برگردید تنظیمات و دسترسی رو فعال کنید و برگردید واتساپ و دوباره بازبینی بزنید.

 21. سلام خسته نباشید
  من وقتی داخل کال یا همون تماس هستم نمیتونم بعضی کسانی که سیو دارم و اونا هم منو سیو دارند رو نمیتونم اد کنم ولی داخل چت یا پیوی سیو هستن ولی داخل کال اصلا اسمشون بالا نمیاد ک بهشون ریکوعست کال بدم
  ممنون میشم جواب بدید باتشکر

 22. سلام من اگه واتمو ببرم روی لپـتاپ ایا بعدش برای کسانی که شمارمو دارن میزنه که ازوات استفاده میکنم یانه

  1. سلام و احترام؛
   بله اکانت شما برای کسانی که شماره واتساپ شما را ذخیره کرده اند قابل مشاهده است.

 23. سلام وقتتون بخیر ببخشید من کل اسم مخاطبین واتسپم پرید و فقط شماره هاشون هست و اسمشون نیست ولی توی خود گوشیم اسماشون ذخیره است نمیدونم چرا اینجوری شده چیکار باید بکنم روی سیو کانتکت هم میزنم اسماشون سیو نمیشه

  1. سلام روزبخیر؛
   مخاطبین واتساپ همواره با مخاطبین تلفن یا سیمکارت شما همگام سازی می شوند. ابتدا از پیام های خود بکاپ بگیرید. سپس دوباره واتساپ را نصب و راه اندازی کنید.

 24. اگر بخوایم دو دفترچه جدا تایین کنیم, که جدا کنیم مخاطبای دو واتس آپ رو, چطور میشه
  من تاژ] گوشی رو خریدم, میخوام قبل اژ اینکه کسی ببینه یا بخونه درستش کنم

  1. سلام روزبخیر؛
   لیست مخاطبین واتساپ اول به صورت پیش فرض از بخش کانتکت ها فراخوانی میشه اما لیست واتساپ دوم گوشی را میشه مدیریت کرد که در همین مقاله در راهکار اول توضیح داده شده.

 25. سلام روز بخیر دوتا واتس اپ برای گوشیم نصب کردم واتس اپ دومم مخاطبین خاص خودشو داره ولی توی واتس اپ اولم مخاطبین واتس اپ دومم میاد چکار کنم واتس اپ اولمم مخاطبین مجزا داشته باشه؟

 26. با سلام بنده دوتا واتساپ رو گوشی اندرویدم دارم و حدود ۳۰هزارتا مخاطب بابت شغلی که دارم و برای وضعیت گذاشتن کلا مشکل دارم و اصلا وضعیتم لود نمیشه میتونید کمکم کنید ….

 27. سلام .وقتتون بخیر . من یه واتساپ تجاری با اکانت فیک نصب کردم ،و تمامی کارهایی که گفتید رو انجام دادم ولی هیچ جوره تعداد زیادی از مخاطبام بالا نمیاد . بااینکه یسری از مخاطبام واتساپشون تجاری نیست ولی تو واتساپم بالا اومده اما درکل ربطی به تجاری بودن یا نبودن اونا نداره .
  چرا بقیه مخاطبام بالا نمیاره؟ گوشی هم اپدیت کردم ، برنامه هم همینطور و…… ولی باز نشد

  1. سلام و احترام سارا عزیز؛
   عدم نمایش مخاطبی دو دلیل عمده دارد:
   1- سینک نبودن مخاطبین دستگاه با مخاطبین واتساپ
   2- عدم مدیریت یا ایجاد لیست مخاطبین برای واتساپ دوم

 28. سلام من یه واتساپ اصلی دارم و یه واتساپ دوم هر شماره ای که اضافه میکنم میاد روی سیم کارت اول و یا طبق نوشته شما میشه در هر ۲ واتساپ بیاریم. ولی من میخوام فقط بیاد روی واتساپ دوم. آیا راهی هست؟

  1. سلام و احترام؛
   مخاطبین به صورت پیش فرض روی نسخه اولیه واتساپ نمایش داده می شوند مگر اینکه گزینه سینک مخاطبین برای واتساپ غیرفعال گردد.
   در خصوص دوال واتساپ نیز می توانید لیست اختصاصی تهیه نمایید تا فقط مخاطبین د نظر در این نسخه واتساپی نمایش داده شوند. چنانچه در تنظیمات واتساپ دوم گزینه use separate contact lis را غیر فعال کرده باشید تمامی مخاطبین ذخیره شده در دستگاه را در بخش کانتکت های واتساپ مشاهده خواهید کرد.

 29. سلام مشکل داشتم بجای این که وات ساپ اسم مخاطب بیاره بالا شماره میاره ممنون میشم راهنمای کنید

 30. خدا خیرتون بده ۲.۳ روزه دنبال حل مشکلم هیچ جا گفته نشده حتی پشتیبانی واتس آپ پیام دادم گفت بخاطر امنیت دسترسی دوال اپ به مخاطبین رو بستیم. دیگه تو فکر عوض کردن گوشی بودم که مطلب شمارو خوندم. واقعا ممنون

 31. واتساپ دومم مدتیه که وضعیت انلاین بودن هیچکسی رو نشون نمیده دوباره هم نصبش کردم ولی درست نشد گوشی سامسونگ اس۸ دارم . اگر ممکنه راهنمایی کنید

 32. روزتون بخیر از زمان فیلتر شدن واتس اپ با استفاده از وی پی ان متاسفانه امکان دسترسی به واتس اپ بیزینس را ندارم. لطفا راهنمایی بفرمایید. با سپاس

  1. سلام و احترام؛
   به دلیل محدودیت هایی که بر روی نرم افزار واتساپ اعمال شده است می بایست برنامه های متعدد تغییر آیپی را جهت تصال به به واتساپ امتحان نمایید.

 33. سلام خسته نباشید،من دقیقاً همین مشکل بالا نیامدن مخاطبین در جی بی واتساپ رو دارم درضمن با سیم کارت دیگه ای که در گوشیم هست نسخه واتساپ رو نصب کردم،این کارهایی که در برنامه گفته شده هم انجام دادم ولی بازم مخاطبین بالا نیومد،
  همون مخاطب تو واتساپ دیگم بالا میاره تو جی بی واتساپ بالا نمیاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا