شبکه های اجتماعی

چگونه پیام های ستاره دار واتساپ را پیدا کنیم؟

واتساپ یکی از پیامرسان های بسیار محبوب است که روزانه کاربران زیادی از آن برای برقراری ارتباط با دیگران استفاده می کنند. یکی از قابلیت هایی که افراد تمایل دارند در پیامرسان مورد استفاده خود داشته باشند، امکان ذخیره کردن پیام ها است. گاهاً برخی از پیام ها دارای اهمیت بالایی هستند و اگر آنها را در همان لحظه دریافت در جایی ذخیره نکنید، ممکن است در میان پیام ها گم شده و در نهایت شما دچار مشکل شوید. واتساپ نیز امکان ذخیره کردن پیغام ها با استفاده از قابلیت ستاره دار كردن پيام در واتساپ را برای کاربران خود فراهم کرده است. اما موضوعی که ممکن است جای سوال باشد این است که نحوه ستاره دار کردن پیام در واتساپ به چه شکل است؟ و چگونه می توان به شکلی مناسب در زمینه مدیریت استار مسیج واتس اپ گام برداشت. در این مقاله از میزبان فا مگ تصمیم داریم نحوه ستاره دار کردن پیام در واتساپ را به شما آموزش دهیم. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

موضوعاتی که در این مقاله به آنها پرداخته خواهد شد، به شرح ذیل است:

ستاره دار كردن پيام در واتساپ یعنی چه؟

یکی از قابلیت های بسیار مهم واتساپ که همواره مورد توجه کاربران این پیامرسان قرار می گیرد، ستاره دار کردن پیام در واتساپ است. با استفاده از این قابلیت واتساپ می توانید پیام های مهمی که نیاز دارید همیشه به آنها دسترسی داشته باشید را در یک محیط مشخص ذخیره کرده و در زمان نیاز استفاده کنید. بدین ترتیب نیاز به جستجوی پیام مورد نظر نیست بلکه به راحتی می توانید به صفحه مربوط به پیام های ستاره دار واتساپ رفته و در زمان خود نیز صرفه جویی نمایید. در ادامه نحوه ستاره دار کردن پیام در واتساپ و همچنین نحوه مدیریت آن را به صورت گام به گام را به شما آموزش خواهیم داد. 🙂

نحوه مدیریت استار مسیج در واتس اپ

در راستای ستاره دار کردن پیام در واتساپ و در نهایت مدیریت آن باید مسیر مشخصی را دنبال نمایید که در ادامه به صورت گام به گام به شما آموزش خواهیم داد.

 1. در اولین گام از فرآیند ستاره دار کردن پیام در واتساپ باید وارد محیط چتی شوید که قصد دارید یکی از پیام های آن را ستاره دار کنید.
  ستاره دار كردن پيام در واتساپ یعنی چه؟
 2. بعد از اینکه وارد صفحه چتی شدید که قصد دارید با استفاده از قابلیت استار مسیج یکی از پیام های آن را ذخیره کنید، زمان آن می رسد که انگشت خود را روی پیام مورد نظر نگه دارید تا به حالت انتخاب شده دربیاید. در نظر داشته باشید که شما می توانید هم پیام های دریافتی و هم پیام های ارسالی واتساپ خود را انتخاب کرده و ستاره دار کنید.
 3. بعد از اینکه پیام مورد نظر به حالت انتخاب شده درآمد، زمان آن می رسد که از طریق منوهایی که در بالای واتساپ نمایش داده می شود علامت ستاره را لمس نمایید تا پیام انتخابی به حالت ستاره دار دربیاید.
  نحوه مدیریت استار مسیج در واتس اپ
 4. بعد از اینکه فرآیند ستاره دار کردن پیام در واتساپ با موفقیت به اتمام رسید، این امکان برای شما فراهم می شود تا استار مسیج خود را مدیریت نمایید. در همین راستا باید وارد صفحه اصلی پیامرسان واتساپ شوید. سپس همانند تصویر زیرسه نقطه قرار گرفته در سمت راست صفحه را لمس کنید تا منوهای اصلی این پیامرسان به شما نمایش داده شود.
  آموزش ستاره دار کردن پیام در واتساپ
 5. از میان منوهایی که به شما نمایش داده می شود، گزینه Starred Messages را انتخاب نمایید.
  ستاره دار كردن پيام در واتساپ یعنی چه؟
 6. حال صفحه جدیدی شامل یک لیست کامل از تمامی پیام های ستاره دار شده نمایش داده می شود. در این صفحه شما امکان مدیریت پیام های ستاره دار واتساپ خود را خواهید داشت.
 7. با کلیک روی هر یک از پیام ها وارد چت مربوطه و بخشی که پیام فوق ارسال شده، خواهید شد و می توانید پیام هایی که قبل و بعد از پیام مورد نظر ارسال شده اند را نیز به راحتی مشاهده نمایید.
  پیام های ستاره دار واتساپ کجا میره
 8. همچنین می توانید با لمس سه نقطه قرار گرفته در بالای این لیست و سپس انتخاب گزینه Unstar All تمامی آن ها را از حالت ستاره دار خارج نمایید.
  پیام های ستاره دار واتس اپ کجا میره

امکان ستاره دار کردن پیام در واتس اپ یک قابلیت بسیار مهم است که توسط این پیامرسان ارائه شده. با استفاده از آن می توانید به راحتی پیام های مورد نظر خود را در صفحه پیام های ستاره دار ذخیره و در زمان نیاز مودر استفاده قرار دهید. در این مقاله تلاش ما بر این بوده تا نحوه ستاره دار كردن پيام در واتساپ را به شما آموزش دهیم. در صورت داشتن هرگونه سوال یا وجود هر نوع ابهامی در خصوص آموزش ارائه شده در این مقاله می توانید از طریق بخش دیدگاه های همین مقاله با ما همراه باشید.

آموزش رایگان واتساپ

کلیپ انگیزشی موفقیت اینستاگرام

درناز خیبرگیر

چند سالی است که کار ترجمه را دنبال کرده و بیشتر از 3 سال است که در زمینه تولید محتوا فعالیت می کند. او در حال حاضر به تیم تحریریه میزبان فا پیوسته است.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

 1. ۱ سوال داشتم اگر گوشی و عوض کنیم و واتس اپ و به گوشی دیگر منتقل کنیم پیام های ستاره دار هم پاک میشود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا