شبکه های اجتماعی

آموزش میوت کردن استاتوس واتساپ

واتساپ یکی از پیامرسان های محبوب در میان کاربران است که روزانه میلیون ها نفر از آن استفاده می کنند. در همین راستا همواره تلاش شده تا قابلیت ها و ویژگی های این پیامرسان را بهبود ببخشند و با ارائه ویژگی های جدید رضایت کاربران خود را بیش از پیش جلب نمایند. یکی از این قابلیت های جدید این پیامرسان امکان میوت کردن استاتوس واتساپ است. با استفاده از این قابلیت شما می توانید به راحتی استاتوس هر یک از مخاطبین خود را میوت کرده و دریافت نوتیفیکیشن آن را متوقف سازید. بدیت ترتیب هر زمان فردی که استاتوس او را میوت کرده اید، وضعیت جدیدی را قرار می دهد، نوتیفیکیشنی برای شما ارسال نمی شود. در این مقاله از میزبان فا مگ تصمیم داریم نحوه میوت کردن استاتوس واتساپ را به شما آموزش دهیم. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 🙂

موضوعاتی که در این مقاله به آنها پرداخته خواهد شد، به شرح ذیل است:

قابلیت میوت کردن استاتوس واتساب

یگی از قابلیت های بسیار جذاب واتساپ که توجه کاربران این پیامرسان را به خود جلب کرده، امکان قرار دادن استاتوس و نمایش آن به مخاطبین خود است. این قابلیت در زبانه ای تحت عنوان Status قابل مشاهده خواهد بود. در واقع هر زمان که یکی از مخاطبین شما استاتوس جدیدی را در صفحه خود منتشر می کند، واتساپ شما را از اضافه شدن یک استاتوس جدید آگاه می کند و در نهایت با وضعیتی همانند تصویر زیر رو به رو می شوید.

قابلیت میوت کردن استاتوس واتساب

اما موضوعی که قابل توجه می باشد این است که شما می توانید در صورت تمایل، اقدام به میوت کردن استاتوس واتساپ مخاطبین خود نمایید. بعد از میوت کردن یک مخاطب، در صورتی که مخاطب مورد نظر استاتوس جدیدی را قرار دهد شما نوتیفیکشنی دریافت نمی کنید و تنها در صورتی که وارد زبانه Status و بخش Muted updates شوید، می توانید استتوس او را مشاهده نمایید. در ادامه نحوه میوت کردن استوری واتساپ و همچنین درآوردن یک استاتوس از حالت میوت را به شما آموزش خواهیم داد.

نحوه میوت کردن استوری واتساپ

شما می توانید به راحتی و تنها با چند اقدام ساده استاتوس هر یک از مخاطبین خود را که تمایل دادرید میوت کنید. به منظور میوت کردن استاتوس واتساپ باید مسیر مشخصی را دنبال نمایید که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

آموزش میوت کردن استاتوس واتساپ

 1. در اولین گام باید وارد برنامه واتساپ خود شده و از طریق زبانه های موجود در بالای صفحه، زبانه Status را انتخاب نمایید.
  امکان میوت کردن استاتوس واتساب
 2. سپس در گام بعدی باید به منظور میوت کردن استاتوس واتساپ برای یک شخص خاص انگشت خود را روی استوری مورد نظر نگه دارید.
  نحوه میوت کردن استوری واتساپ
 3. در نتیجه نگه داشتن انگشت روی استاتوس واتساپ فرد مورد نظر پیغامی همانند تصویر زیر به صورت پاپ آپ به شما نشان داده می شود. در این پیغام از شما پرسیده می شود که آیا قصد Mute کردن استاتوس های فرد انتخاب شده را دارید یا نه. در صورتی که قصد میوت کردن دارید باید گزینه Mute را لمس نمایید.
  آموزش میوت کردن استوری واتساپ
 4. بدین ترتیب استوری های فرد مورد نظر برای شما میوت می شود و در صورتی که استاتوس جدیدی را قرار دهد نوتیفیکش آن برای شما نمایش داده نمی شود.
 5. موضوعی که باید به آن توجه داشته باشید، زمانی که در چنین شرایطی بخش جدیدی تحت عنوان Muted updates به زبانه استاتوس واتساپ شما اضافه می شود و استاتوس افرادی که آنها را میوت کردید را می توانید به صورت مستقیم و بدون دریافت نوتیفیکشن در این بخش مشاهده نمایید.
  آموزش میوت کردن استاتوس واتساپ

⚫🔴 نکته
: در نظر داشته باشید که شما می توانید به راحتی استاتوس هایی که به حالت میوت درآورده اید را دوباره به حالت عادی برگردانید. برای اینکار شما باید انگشت خود روی استاتوسی که میوت کرده اید، نگه دارید تا همانند مرحله 3 یک پیغام به شما نشان داده شود. در این پیغام از شما پرسیده می شود که قصد دارید استاتوس های فرد مورد نظر را از حالت میوت خارج کنید یا نه. در چنین شرایطی تنها کافی است گزینه Unmute را لمس نمایید تا به راحتی این فرآیند صورت بگیرد.

آموزش میوت کردن استاتوس واتساپ

در این مقاله از میزبان فا مگ تلاش ما بر این بوده است تا نحوه میوت کردن استوری واتساپ را به شما آموزش دهیم. با استفاده از این قابلیت شما می توانید استاتوس های هر یک از مخاطبین مورد نظر خود را میوت کرده و بدین ترتیب کاری کنید تا دیگر نوتیفیکیشن قرار گرفتن استاتوس جدید در وضعیت آنها را دریافت نکنید. در صورت داشتن هرگونه سوال یا وجود هر نوع ابهامی در خصوص اطلاعات ارائه شده در این مقاله می توانید از طریق بخش دیدگاه های همین مقاله با ما همراه باشید.

آموزش رایگان واتساپ

درناز خیبرگیر

بیش از 5 سال است که کار ترجمه را به صورت حرفه ای دنبال کرده و نزدیک 3 سال است که در زمینه تولید محتوای اصولی و سئو شده فعالیت می کند. او در حال حاضر به تیم تحریریه میزبان فا پیوسته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا