رپورتاژ

تعمیرات تخصصی موبایل با امکان ثبت سفارش آنلاین

تعمیرات تخصصی موبایل کار آسانی نیست و نیاز به دقت و تجربه بالایی دارد. همیشه به خاطر داشته باشید که صرفا تعمیر شدن یک گوشی به معنای انجام گرفتن تعمیرات تخصصی بر روی آن نخواهد بود و خیلی از تعمیرکاران در حین تعمیر گوشی‌های موبایل به نکات مهمی توجه نمی‌کنند که ممکن است در دراز مدت خسارات جبران ناپذیری را برای کاربر به همراه داشته باشد. پس همیشه برای تعمیر کردن گوشی خود به دنبال مرجعی باشید که تعمیرات تخصصی موبایل را ارائه کند. موبایل کمک دقیقا یکی از همین مراجع است!

تعمیرات تخصصی موبایل در شرکت موبایل کمک چگونه انجام می‌شود؟

موبایل کمک تیمی از با تجربه‌ترین و خبره‌ترین تعمیرکاران موبایل را در اختیار دارد و مدرن ترین ابزارها و روش‌های تعمیرات گوشی را هم در اختیار این افراد قرار داده است. این افراد باتجربه وظیفه دارند تعمیرات تخصصی موبایل مشتریان را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهند. تعمیراتی همچون تعویض آی سی موبایل، تعویض ال سی دی گوشی، تعویض باتری، تعویض برد و غیره همگی توسط تیم موبایل کمک با بهترین کیفیت ممکن قابل انجام هستند.

کیفیت خدمات موبایل کمک در حوزه تعمیر آیفون های اپل به قدری بالاست که می‌تواند این شرکت را به عنوان بهترین نمایندگی اپل (غیر رسمی) در ایران در نظر گرفت. بنابراین اگر به دنبال انجام تعمیرات تخصصی موبایل هستید و می‌خواهید خیالتان از بابت تعمیر گوشی خود راحت باشد، موبایل کمک بهترین گزینه پیش رویتان خواهد بود. اما روند کار در موبایل کمک چگونه است؟

چگونه از سرویس تعمیر موبایل شرکت موبایل کمک استفاده کنیم؟

تعویض آی سی موبایل، تعویض تاچ و ال سی دی، تعویض باتری، تعویض مادربرد، تعویض فلت شارژ و سایر تعمیرات تخصصی موبایل همگی با استفاده از سرویس تعمیرات موبایل شرکت موبایل کمک قابل انجام هستند، اما چطور باید از این سرویس استفاده کنیم؟ تصور کنید که قصد تعویض آی سی موبایل خود را دارید. در این شرایط کافیست:

  • سفارش خود را به ثبت برسانید: در قدم نخست باید با مراجعه صفحه ثبت سفارش  تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک یا تماس با شماره 02175147 سفارش تعویض آی سی موبایل خود را به ثبت برسانید. انجام این کار به سادگی امکانپذیر است و نهایتا ظرف 5 دقیقه انجام می‌شود.

  • منتظر پیک موتوری موبایل کمک باشید: بعد از ثبت سفارش باید منتظر اعزام پیک موبایل کمک به آدرسی که ارائه کرده‌اید باشید. عموما ظرف 30 دقیقه پیک به آدرس شما اعزام می‌شود.
  • منتظر تعمیرات تخصصی موبایلتان باشید: زمانی که پیک به آدرس شما برسد، گوشی معیوب را از شما گرفته و به شرکت ارجاع می‌دهد. اگر نیاز به تعمیر و یا تعویض آی سی موبایل داشته باشید، گوشی توسط کارشناسان تعمیر و تعویض می‌گردد.

  • گوشی تعمیر شده خود را با ضمانت اصالت قطعه تحویل بگیرید: در نهایت و پس از اینکه تعمیرات تخصصی موبایل روی گوشی شما انجام شد، گوشی با ضمانت اصالت قطعه با پیک موتوری موبایل کمک به شما پس داده می‌شود.

بنابراین با مراحل انجام تعمیرات تخصصی موبایل در شرکت موبایل کمک آشنا شدید. کل پروسه تعمیر با استفاده از سرویس تعمیرات موبایل این شرکت عموما مابین 1 الی 3 ساعت به طول می‌انجامد. فراموش نکنید که گوشی تعمیر شده با ضمانت اصالت قطعه دوباره به شما پس داده می‌شود و این مسئله اطمینان موبایل کمک از انجام تعمیرات تخصصی موبایل را اثبات می‌کند.

چرا موبایل کمک می‌تواند بهترین نمایندگی اپل (غیر رسمی) در ایران باشد؟

همانطور که می‌دانید شرکت اپل در داخل ایران نمایندگی رسمی ندارد و این مسئله منجر می‌شود تا برخی کاربران برای انجام تعمیرات روی آیفون و آیپد های این شرکت با مشکل مواجه شوند و نتوانند به هر تعمیرکار یا مرجع ارائه دهنده سرویس تعمیرات موبایلی اعتماد کنند. اگر شما هم از این دسته افراد هستید و به دنبال مرجعی قابل اعتماد برای ارائه سرویس تعمیرات تخصصی آیفون می‌گردید، موبایل کمک بهترین انتخاب پیش رویتان خواهد بود. کارشناسان تعمیر موبایل کمک پیش از استخدام در این شرکت در دوره های تخصصی تعمیرات آیفون و آیپد شرکت می‌کنند و تمام جزئیات مربوط به نحوه تعمیر این گجت ها را می‌آموزند.

بنابراین شما می‌توانید با خیال راحت تعمیرات آیفون اپل خود را به کارشناسان موبایل کمک واگذار کنید. از سمت دیگر کارشناسان موبایل کمک موظف هستند تا از با کیفیت ترین و بهترین قطعات اورجینالی که مستقیما توسط موبایل کمک تامین می‌شوند در آیفون و آیپد های مشتریان استفاده کنند. بدین ترتیب خیال شما از بابت اورجینال بودن و کیفیت قطعات تعویض شده آیفون یا آیپد راحت می‌شود. همچنین فراموش نکنید که تمام تعمیرات تخصصی موبایل انجام گرفته توسط تیم موبایل کمک دارای ضمانت خواهند بود. با توجه به این مسائل مطمئنا می‌توان موبایل کمک را بهترین نمایندگی اپل (غیر رسمی) در داخلی ایران محسوب کرد.

کلام آخر

بنابراین موبایل کمک با ارائه سرویس آنلاین ثبت سفارش تعمیرات تخصصی موبایل می‌تواند تعمیرات گوشی را برایتان ساده تر و بی‌دردسرتر از همیشه کند. فراموش نکنید که برای استفاده از سرویس تعمیرات تخصصی موبایل این شرکت هیچ نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت و می‌توانید با مراجعه به سایت موبایل کمک به نشانی www.mobilekomak.com یا تماس با شماره ی 02175147 سفارش تعمیر گوشی خود را به ثبت برسانید.

عیسی نورانی

حدود 10 سال است که بــصورت تخصـصی و حـرفه ای در حـوزه سئو و بهینه سازی سایت فعالیت مـی کند و تجربه همکاری با ده ها رسانه بزرگ اینترنتی را در کارنامه خود دارد. عیسی سالـــهاست که یکی از بـرتـرین ها در زمینه تولید محتوای حرفه ای مطابق با الگوریتم های موتورهای جستجوگر در کشور است. همچنین حدود 2 سال است که بصورت جدی پروژه های سئو و بهینه سازی مجموعه میزبان فا را مدیریت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن