مدیریت سیم کارت

ساعت اینترنت شبانه ایرانسل و هزینه بسته ها

کاربران سیم کارت های ایرانسل همواره به دنبال طرح ها و بسته هایی هستند که بتوانند از طریق آنها از مزایای بیشتری در مقایسه با بسته های معمولی برخوردار شوند. در بسته های اینترنت شبانه ایرانسل این موضوع به دقت مورد توجه قرار گرفته و افراد می توانند بعد از بررسی ساعت اینترنت شبانه ایرانسل و خرید یکی از این بسته با قیمت بسیار پایین تر، از اعتبار و سرعت بیشتری در مقایسه با دیگر پلن ها برخوردار شوند. دلیل این امر نیز محدود بودن ساعت استفاده به یک بازه زمانی در شب است که به نسبت شبکه اینترنت ترافیک کمتری را دارد. در این مقاله از میزبان فا مگ تصمیم داریم ساعت اینترنت شبانه ایرانسل و هزینه بسته های آن را معرفی نماییم. در نهایت نیز به شکلی کاملاً تصویری نحوه خرید این بسته ها  با استفاده از کد دستوری یا خرید از وب سایت رسمی ایرانسل را آموزش خواهیم داد. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. اگر از سیم کارت همراه اول استفاده می کنید راهنمای آموزشی اطلاع از ساعت اینترنت شبانه همراه اول را مطالعه نمایید.

موضوعاتی که در این مقاله به آنها پرداخته خواهد شد، به شرح ذیل است:

بررسی ساعت اینترنت شبانه ایرانسل

ایرانسل یکی از اپراتورهای محبوب است که کاربران زیادی دارند. این اپراتور خدمات مختلفی را به کاربران خود ارائه می دهد که خدمات اینترنتی یکی از اصلی ترین آنهاست. با استفاده از خدمات اینترنتی این اپراتور و با خرید یکی از بسته های اینترنتی آن می توانید هر زمان و هر لحظه که تمایل دارید با استفاده از سیم کارت خود به اینترنت وصل شوید. به دلیل استقبال کاربران از قابلیت اینترنت سیم کارت ایرانسل، همواره بسته ها و پیشنهادهای مختلفی معرفی می شود و هر یک از این بسته ها ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند.

در این راستا می توانید آموزش فعال سازی اینترنت ایرانسل و روش های استعلام اینترنت باقی مانده ایرانسل را مطالعه کنید.

در میان پیشنهادهای مختلف این اپراتور، بسته های اینترنت شبانه ایرانسل یکی از دسته های مهم و پرطرفدار بشمار می رود. دلیل محبوبیت اینترنت شبانه این است که به دلیل محدود بودن زمان مصرف اینترنت به بازه زمانی مشخصی در شب می توانید در مقایسه با بسته های روزانه و عادی با هزینه ای بسیار کمتر از ترافیک، پهنای باند یا سرعت بیشتری برخوردار شوید. اما نکته ای که باید به آن دقت لازم را داشته باشید این است که بررسی ساعت اینترنت شبانه ایرانسل قبل تصمیم گیری درباره خرید آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در ادامه به شما خواهیم گفت که زمان استفاده اینترنت شبانه ایرانسل دقیقا به چه شکلی بوده و چگونه می توانید بسته مورد نظر خود را خریداری نمایید.

معرفی انواع ساعت استفاده از اینترنت شبانه ایرانسل

همانطور که پیش تر نیز اشاره شد اپراتور ایرانسل به منظور رفاه حال مشتریان خود در زمینه استفاده از خدمات این شرکت در شب بسته های پیشنهادی منحصر به فردی را معرفی کرده است. این بسته ها با توجه به ساعت اینترنت شبانه ایرانسل، بازه زمانی فعال بودن آن، حجم ترافیک ارائه شده و داخلی یا بین الملل بودن ترافیک دارای قیمت های متفاوتی هستند. در ادامه به بررسی دقیق تر بسته های اینترنت شبانه ایرانسل با توجه به مدت اعتبار آنها خواهیم پرداخت.

1. بسته ساعتی اینترنت شبانه ایرانسل 

با خرید این بسته می توانید برای ساعتی مشخص از اینترنت شبانه ایرانسل استفاده نمایید. در حال حاضر در این دسته بندی تنها بسته 3 ساعتی نامحدود اینترنت ارائه شده است. با خرید این بسته شما می توانید از زمان فعالسازی بسته و در بازه زمانی ساعت 2 تا 8 صبح، به مدت 3 ساعت به صورت نامحدود از اینترنت خود استفاده نمایید.

ساعت بسته ساعتی اینترنت شبانه ایرانسل 

⚫🔴 نکته: امکان خرید این بسته تنها از طریق وب سایت رسمی ایرانسل فراهم می باشد.

2. بسته اینترنت شبانه ایرانسل به مدت یک روز

بسته های یک روزه اینترنت شبانه ایرانسل در مقایسه با بسته های ساعتی از تنوع بیشتری برخوردار است. نکته ای که در ابتدا باید در نظر داشته باشید این است که بعد از خرید هر یک از این بسته های اینترنت شبانه می توانید از بسته خریداری شده به مدت یک روز و در بازه زمانی ساعت 2 تا 7 صبح استفاده کنید. قیمت، ترافیک ارائه شده و کد دستوری خرید این بسته های اینترنت شبانه irancell متفاوت می باشد. برای استفاده از این بسته ها می توانید کد دستوری که در تصاویر زیر درج شده اند را در تلفن همراه خود شماره گیری نمایید. در ادامه به شرح مفصل نحوه خرید بسته اینترنت ایرانسل می پردازیم.

ساعت بسته های روزانه اینترنت شبانه ایرانسل

بسته های روزانه اینترنت شبانه ایرانسل

فعالسازی بسته های روزانه اینترنت شبانه ایرانسل

بررسی ساعت بسته های روزانه اینترنت شبانه ایرانسل

خرید بسته های روزانه اینترنت شبانه ایرانسل

3. بسته اینترنت شبانه ایرانسل به مدت یک هفته

به طور کلی تاکنون تنها یک بسته اینترنت هفتگی شبانه توسط اپراتور ایرانسل معرفی شده است. شما می توانید با پرداخت مبلغی مشخص به مدت یک هفته و در بازه زمانی از ساعت 2 تا 7 صبح از 2 گیگ اینترنت ارائه شده در این بسته استفاده نمایید.

ساعت بسته هفتگی اینترنت شبانه ایرانسل

⚫🔴 نکته: امکان خرید بسته های هفتگی اینترنت شبانه ایرانسل تنها از طریق وب سایت رسمی این اپراتور فراهم می باشد.

4. اینترنت شبانه ایرانسل به مدت یک ماه

آخرین بسته های اینترنت شبانه irancell که می توان به آنها اشاره کرد، بسته های ماهانه اینترنت شبانه است. با خرید یکی از بسته های پیشنهادی این اپراتور می توانید به مدت 30 روز و در بازه زمانی ساعت 2 تا 7 صبح از ترافیک خریداری شده استفاده نمایید.

ساعت بسته های ماهانه اینترنت شبانه ایرانسل

بسته های ماهانه اینترنت شبانه ایرانسل

خرید بسته های ماهانه اینترنت شبانه ایرانسل

⚫🔴 نکته: در صورت تمایل به خرید بسته اینترنت شبانه 30 گیگابایتی 30 روزه ایرانسل تنها می توانید از طریق وب سایت رسمی این اپراتور و به صورت آنلاین اقدام نمایید.

نحوه خرید بسته اینترنت شبانه ایرانسل

سوالی که اکنون مطرح می شود این است که بعد از بررسی ساعت اینترنت شبانه ایرانسل و انتخاب بسته مورد نظر چگونه باید در راستای خرید آن بسته اقدام کنید؟ در ادامه نحوه خرید بسته های اینترنت شبانه ایرانسل با استفاده از کدهای دستوری و همچنین خرید از طریق وب سایت رسمی این اپراتور را آموزش خواهیم داد.

1. خرید بسته اینترنت شبانه ایرانسل با کد دستوری

ایرانسل این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است تا با استفاده از کدهای دستوری تعیین شده بتوانند به راحتی و در سریع ترین حالت ممکن بسته اینترنتی مورد نظر خود را خریداری نمایند. به منظور خرید بسته اینترنت شبانه ایرانسل با شماره گیری کد دستوری ارائه شده باید مسیر زیر را دنبال کنید:

 1. در اولین گام باید کد دستوری تعریف شده برای بسته اینترنت شبانه مورد نظر خود را از طریق شماره گیر تلفن همراه خود شماره گیری نمایید. در کادرهای زرد رنگ بالا انواع بسته های اینترنتی به همراه کد دستوری هر کدام شرح داده شد. برای مثال کد دستوری بسته 500 مگابایتی اینترنت شبانه ایرانسل به مدت یک روز را شماره گیری می کنیم.خرید بسته اینترنت شبانه ایرانسل با کد دستوری
 2. در گام بعدی منوی جدیدی به صورت پاپ آپ به شما نمایش داده می شود که دارای گزینه های مختلفی است. در فیلد مشخص شده در این منو شما باید دو رقم آخر کد دستوری مربوط را وارد نمایید و سپس گزینه Send را لمس نمایید.
  بررسی ساعت اینترنت شبانه ایرانسل
 3. بدین ترتیب منو جدید دیگری نمایش داده می شود که حاوی اطلاعات مربوط به بسته اینترنت شبانه انتخاب شده است. در صورت صحیح بودن اطلاعات باید در فیلد مشخص شده عدد 1 را وارد کنید. در نظر داشته باشید که اگر می خواهید بسته مورد نظر را برای شماره دیگری فعال نمایید باید در فیلد عدد 3 را وارد نمایید. در نهایت نیز با لمس گزینه Send فرآیند خرید را دنبال نمایید.
  مدیریت ساعت اینترنت شبانه ایرانسل
 4. در صورت وارد کردن عدد 3 منو جدید دیگری به شما نشان داده می شود. در این منو باید شماره تلفن همراه فردی که قصد دارید اینترنت شبانه ایرانسل را برای خود خریداری نمایید را وارد نمایید. در آخر نیز با لمس گزینه Send فرآیند خرید اینترنت شبانه irancell با موفقیت به اتمام می رسد.

2. خرید آنلاین بسته اینترنت شبانه ایرانسل

روش دیگری که می توانید از آن برای خرید اینترنت شبانه ایرانسل استفاده نمایید، خرید به صورت مستقیم از وب سایت رسمی این اپراتور است. در واقع حتی می توان گفت که برخی از بسته های اینترنت شبانه ایرانسل دارای کد دستوری نیستند و تنها می توانید به صورت آنلاین آنها را خریداری نمایید. در صورتی که بعد از بررسی ساعت اینترنت شبانه ایرانسل قصد خرید یکی از بسته ها را داشتید باید مسیر زیر را دنبال کنید:

 1. در اولین گام باید وارد صفحه مربوط به بسته های اینترنت ایرانسل شوید. برای این منظور در وب سایت رسمی ایرانسل به منوی خرید و سپس بسته ها> بسته اینترنت همراه مراجعه نمایید.
  ساعت اینترنت شبانه ایرانسل و هزینه بسته ها
 2. سپس با استفاده از باکس فیلتر موجود در سمت راست صفحه، فیلترهای مورد نظر خود مثل دائمی یا اعتباری بودن سیم کارت، قیمت، ترافیک و سایر موارد این چنینی را اعمال کرده و بسته های اینترنت شبانه ایرانسل با توجه به فیلترهای صورت گرفته را مشاهده نمایید.  سپس همانند تصویر زیر روی باکس خرید آنلاین مربوط به بسته مورد نظر خود کلیک نمایید.
  خرید آنلاین بسته اینترنت شبانه ایرانسل
 3. در مرحله بعد صفحه ای همانند تصویر زیر به شما نشان داده می شود. در این صفحه باید شماره تلفنی که می خواهید بسته اینترنت شبانه ایرانسل را برای آن خریداری نمایید را وارد کرده و در نهایت روی دکمه تایید کلیک نمایید.
  آموزش خرید آنلاین بسته اینترنت شبانه ایرانسل
 4. در این مرحله صفحه دیگری به شما نشان داده می شود که می توانید در آن اطلاعات مربوط به بسته اینترنت شبانه ای که در حال تکمیل فرآیند خرید آن هستید را مشاهده نمایید. در صورت صحیح بودن اطلاعات ابتدا تیک شرایط و ضوابط را فعال کرده و سپس روی دکمه پرداخت کلیک نمایید.
  خرید اینترنتی بسته اینترنت شبانه ایرانسل
 5. در مرحله آخر وارد صفحه مربوط به پرداخت اینترنتی می شوید. در این صفحه باید اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کرده و در نهایت با کلیک روی دکمه پرداخت، فرآیند خرید بسته اینترنت شبانه ایرانسل را تکمیل نمایید.
  آموزش خرید بسته اینترنت شبانه از طریق وب سایت

بسته های اینترنت شبانه ایرانسل به دلیل ارائه خدمات منحصر به فرد با قیمتی باورنکردنی در میان مشتریان این اپراتور از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند. در این مقاله از میزبان فا مگ تلاش ما بر این بوده است تا به بررسی ساعت اینترنت شبانه ایرانسل و هزینه بسته ها آن بپردازیم و در نهایت به شما بگوییم به چه روشی بسته اینترنت شبانه مورد نظر خود را خریداری نمایید. در صورت داشتن سوال یا ابهامی در خصوص مطالب بیان شده در این آموزش می توانید از طریق بخش دیدگاه های همین مقاله با ما همراه شوید.

آموزش کدهای ایرانسل

درناز خیبرگیر

بیش از 5 سال است که کار ترجمه را به صورت حرفه ای دنبال کرده و نزدیک 3 سال است که در زمینه تولید محتوای اصولی و سئو شده فعالیت می کند. او در حال حاضر به تیم تحریریه میزبان فا پیوسته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا