مدیریت سیم کارت

نحوه خرید سیم کارت رایتل از سایت رایتل

سیم کارت های رایتل در حال حاضر در میان افراد از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. در واقع این قابلیت های این سیم کارت موجب شده تا به یکی از بهترین های این حوزه تبدیل شود. به همین دلیل افراد زیادی تمایل دارند تا سیم کارت های اپراتور رایتل را تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهند. موضوعی که باید به آن توجه داشت این است که شما می توانید سیم کارت های رایتل را به صورت حضوری یا از طریق وب سایت رایتل خریداری نمایید. به همین دلیل در این مقاله از میزبان فا مگ تصمیم داریم نحوه خرید سیم کارت رایتل از سایت رایتل را به شما آموزش دهیم. در صورتی که تمایل دارید با نحوه خرید سیم کارت رایتل از طریق اینترنت بیشتر آشنا شوید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

آموزش های سیم کارت رایتلموضوعاتی که در این مقاله به آنها پرداخته خواهد شد، به شرح ذیل است:

امکان خرید سیم کارت رایتل از طریق اینترنت

رایتل یکی از اپراتورهای فعال در ایران است که امکان خرید سیم کارت های دائمی و اعتباری با قابلیت های منحصر به فرد را برای کاربران خود فراهم کرده است. این قابلیت ها در قالب طرح های مختلف ارائه شده و افراد می توانند بعد از بررسی طرح های رایتل، مناسب ترین آنها را برای خود تهیه نمایند. موضوعی که لازم است در بحث خرید سیم کارت رایتل در نظر داشت این است که تنها راه خرید سیم کارت رایتل مراجعه حضوری به نمایندگی ها و فروشگاه های رایتل نمی باشد و شما می توانید به صورت اینترنتی نیز سیم کارت خود را خریداری کرده و آن را درب منزل دریافت نمایید. مناسب ترین و مطمئن ترین راه برای خرید سیم کارت رایتل، مراجعه به وب سایت رسمی این اپراتور است. در وب سایت رایتل انواع مختلف طرح های ارائه شده توسط این اپراتور و ویژگی های هر یک از آنها به شکلی دقیق معرفی شده است. در ادامه به صورت تصویری نحوه خرید سیم کارت رایتل از سایت رایتل را به شما آموزش خواهیم داد. 🙂

بعد از خرید سیم کارت رایتل با نصب برنامه رایتل من به سادگی می توانید در خصوص مدیریت سیم کارت خود اقدام نمایید و اقداماتی همچون اطلاع از باقی مانده شارژ، خرید شارژ، خرید بسته اینترنتی و… را از طریق این نرم افزار روی گوشی خود کنترل کنید.

نصب برنامه رایتل من

نحوه خرید سیم کارت رایتل از سایت رایتل

به منظور خرید سیم کارت ایرانسل از طریق سایت رسمی این اپراتور باید اقدامات مشخصی را داشته باشید که در ادامه به صورت گام به گام به شما آموزش خواهیم داد:

 1. در اولین گام شما باید وارد وب سایت رسمی رایتل به آدرس www.rightel.ir شوید.
 2. بعد از اینکه وارد وب سایت رایتل شدید، با صفحه ای همانند تصویر زیر رو به رو خواهید شد. در این مرحله از فرآیند خرید سیم کارت رایتل از سایت رایتل شما باید گزینه ثبت نام و خرید سیم کارت قرار گرفته در منو اصلی این وب سایت را انتخاب نمایید.
  خرید سیم کارت رایتل از طریق اینترنت
 3. در این مرحله صفحه جدیدی برای شما باز می شود که دارای لیستی از طرح های پیشنهادی اپراتور رایتل برای خرید سیم کارت است. شما می توانید با کلیک روی گزینه اطلاعات بیشتر توضیحات مربوط به هر یک از آنها را مطالعه کرده و مناسب ترین طرح را تهیه نمایید. در حالت کلی نیز می توانید همانند تصویر زیر روی لینکی که تحت عنوان ثبت نام و خرید مشخص شده است کلیک نمایید تا وارد صفحه مربوط به خرید عادی سیم کارت اعتباری / دائمی شوید.
  نحوه خرید سیم کارت رایتل از طریق اینترنت
 4. حال شما باید در ابتدا کدملی خود را وارد نمایید و پس از آن در صورت داشتن معرف تیک معرف دارم را فعال کرده و شماره تلفن شخص معرف را وارد نمایید. سپس باید تعیین کنید که پیش تر سیم کارتی به نام خودتان از اپراتورهای دیگر مثل همراه اول یا ایرانسل خریداری نموده اید یا نه. در این صورت با حالت مختلف رو به رو می شوید:
  • دارای سیم کارت در اپراتورها: اگر شما پیش تر سیم کارتی را به نام خود ثبت کرده اید، باید این گزینه را انتخاب نمایید. در ادامه نیز شماره تلفن خود را به منظور دریافت رمز یکبار مصرف وارد نموده و بعد از درج عبارت امنیتی مشخص شده در فیلد مربوطه و همچنین فعال کردن تیک شرایط ثبت نام و خرید رایتل را می پذیرم، روی دکمه مرحله بعد کلیک کنید.
   خرید سیم کارت رایتل از سایت رایتل
  • فاقد سیم کارت در اپراتورها: اما اگر تاکنون هیچ خطی را به نام خود خریداری نکرده اید، باید این گزینه را انتخاب نمایید. بدین ترتیب لازم است کد ملی و شماره تماس یکی از افراد در دسترس خود را به عنوان پشتیبان وارد کرده و همانند حالت قبل اطلاعات خواسته شده را ارائه و در نهایت روی دکمه مرحله بعد کلیک کنید.
   نحوه خرید سیم کارت رایتل از سایت رایتل
 5. حال کدی به شماره تلفن ثبت شده در مرحله قبل ارسال می شود که شما باید کد را در فیلد مشخص شده وارد کرده و در نهایت روی دکمه ورود به سامانه کلیک نمایید.
  آموزش خرید سیم کارت رایتل از سایت رایتل
  شما تنها 3 دقیقه برای وارد کردن کد ارسال شده فرصت دارید. در نظر داشته باشید که اگر به هر دلیلی کد مورد نظر برای شما ارسال نشد، می توانید بعد از 3 دقیقه درخواست ارسال مجدد کد را ثبت نمایید.
 6. بدین ترتیب شما وارد سامانه شده و می توانید برای خرید سیم کارت رایتل از طریق اینترنت اقدام نمایید. در همین راستا شما باید 5 مرحله اصلی را دنبال کنید که اولین مرحله انتخاب محصول است. به طور معمول سیم کارت های مختلفی با هدایا متفاوت ارائه می شود که شما می توانید ویژگی های هر یک از آنها را مطالعه نموده و در نهایت با کلیک روی باکسی که اطلاعات مربوط به سیم کارت مورد نظرتان را در برمی گیرد آن را به حالت انتخاب شده دربیاورید. در نهایت نیز روی دکمه مرحله بعد کلیک کنید تا مرحله اول پشت سر گذاشته شود.
  آموزش خرید سیم کارت رایتل از طریق اینترنت
 7. مرحله بعدی از فرآیند خرید سیم کارت رایتل از سایت رایتل، وارد کردن اطلاعات خریدار است. شما باید در این مرحله تمامی اطلاعات خواسته شده را به دقت وارد کرده و در نهایت روی دکمه مرحله بعد کلیک کنید.
  نحوه خرید سیم کارت رایتل از طریق اینترنت
 8. بعد از اینکه اطلاعات خواسته شده را ثبت کردید، زمان آن می رسد تا از صحیح بودن آنها اطمینان پیدا کنید. در این مرحله اطلاعات وارد شده به شما نمایش داده می شود، در صورت صحیح بودن آنها باید روی دکمه تایید کلیک کنید، در غیر این صورت روی دکمه اصلاح کلیک کنید تا دوباره به مرحله قبل برگشته و اطلاعات خود را اصلاح نمایید.
  نحوه خرید سیم کارت رایتل اینترنتی
 9. بعد از اینکه اطلاعات شخصی خود را تایید کردید، لازم است که دوباره اطلاعات مربوط به سیم کارتی که انتخاب کرده اید را بازبینی کنید و مطمئن شوید که دقیقاً اطلاعات مربوط به سیم کارت انتخابی شما نمایش داده می شود. در صورت صحیح بودن اطلاعات تنها کافی است روی دکمه تایید و پرداخت کلیک کنید تا وارد مرحله پرداخت شوید.
  آموزش خرید سیم کارت رایتل اینترنتی
 10. در مرحله آخر از فرآیند خرید سیم کارت رایتل از سایت رایتل شما وارد صفحه مربوط به درگاه پرداخت می شوید. در نتیجه شما باید اطلاعات مربوط به کارت بانکی خود را وارد کرده و روی دکمه پرداخت کلیک کنید.
  چگونگی خرید سیم کارت رایتل اینترنتی

بدین ترتیب هزینه سیم کارت پرداخت شده و سیم کارت رایتل خریداری می شود.

در این مقاله از میزبان فا مگ تلاش ما بر این بوده است تا نحوه خرید سیم کارت رایتل از سایت رایتل را به شما آموزش دهیم. بدین ترتیب شما می توانید سیم کارت مورد نیاز خود را به راحتی از طریق سایت رایتل خریداری کرده و آن را درب منزل دریافت نمایید. در صورت داشتن هرگونه سوال یا وجود هر نوع ابهامی در خصوص محتوای ارائه شده در این مقاله می توانید از طریق بخش دیدگاه های همین مقاله با ما در ارتباط باشید.

آموزش رایگان سیم کارت رایتل

درناز خیبرگیر

بیش از 5 سال است که کار ترجمه را به صورت حرفه ای دنبال کرده و نزدیک 3 سال است که در زمینه تولید محتوای اصولی و سئو شده فعالیت می کند. او در حال حاضر به تیم تحریریه میزبان فا پیوسته است.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا