انتقال دامنه ۱۳۹۵-۱۰-۷ ۰۸:۴۸:۴۰ +۰۰:۰۰

انتقال دامنه شما به شرکت میزبان فا

انتقال دامنه به میزبان فا آسان است!

انتقال دامنه در شرکت میزبان فا به صورت آنلاین انجام می شود، در صورتی که دامنه وب سایت خود را در سالیان اخیر در یک شرکت دیگر به ثبت رسانیده اید و هم اکنون تصمیم گرفته اید آن را به شرکت میزبان فا منتقل کنید تا از این به بعد میزبان فا دامنه شما را مدیریت و یادآوری های تمدید را برای شما ارسال کند، مراحل انتقال را با توجه به نکات گفته شده در این صفحه انجام دهید، بعد از دریافت سفارش انتقال دامنه، کارشناسان میزبان فا تمام مراحل انتقال دامنه را با شما هماهنگ می کنند.

انتقال دامنه به شرکت میزبان فا

در صورتی که هم اکنون تصمیم گرفته اید دامنه خود را که قبلا در یک شرکت دیگر به ثبت رسانیده اید به میزبان فا انتقال دهید، باید توجه داشته باشید که تمام مراحل انتقال در میزبان فا به صورت آنلاین انجام می شود، تعرفه انتقال دامنه به میزبان فا دقیقا همانند قیمت دامنه ها در صفحه تعرفه های دامنه است، هزینه دریافت شده جهت انتقال دامنه به میزبان فا صرف تمدید یکساله دامنه شما می شود، یعنی بعد از پرداخت هزینه انتقال در میزبان فا، پس از آن که مراحل انتقال دامنه توسط کارشناسان میزبان فا انجام شد، بابت هزینه دریافت شده یکسال دامنه مشترک تمدید می شود، و در آینده میزبان فا جهت تمدید دامنه برای سال های بعدی صورتحساب برای شما صادر می کند و این فرآیند تا انتها ادامه پیدا می کند، همچنین شما در هر زمان که تمایل داشته باشید می توانید دامنه خود را از میزبان فا به یک شرکت دیگر انتقال دهید. جهت انتقال دامنه به میزبان فا، دامنه شما باید شرایط انتقال را داشته باشد، در زیر می توانید شرایط انتقال به میزبان فا را مشاهده کنید:

 • حداقل 2 ماه از تاریخ ثبت دامنه و انتقال دامنه به ریجسترار فعلی باید گذشته باشد.
 • دامنه شما طی 45 روز اخیر نباید تمدید شده باشد، در غیر اینصورت پس از انتقال دامنه به میزبان فا تمدید قبلی دامنه شما لغو می شود.
 • حداقل 10 روز زمان تا انقضاء دامنه باید باقیمانده باشد، دامنه شما نباید در وضعیت انقضاء و قفل قرار داشته باشد.
 • جهت انتقال دامنه میبایست به کد EPP انتقال دامنه (رمز انتقال) دسترسی داشته باشید تا بتوانید آن را به میزبان فا ارائه دهید.
 • دامنه شما در ریجسترار فعلی نباید در حالت Lock یا قفل قرار داشته باشد، جهت انتقال، دامنه باید unlock باشد.
 • دامنه به نام و مالکیت شخص درخواست دهنده انتقال، منتقل می شود و مشخصات شما در whois دامنه ثبت می شود.

مراحل انتقال دامنه به میزبان فا

جهت انتقال دامنه خود به میزبان فا مراحل زیر را به ترتیب طی کنید، و توجه داشته باشید پس از پرداخت هزینه انتقال ، سفارش شما در دست بررسی قرار می گیرد و کارشناسان میزبان فا با شما وارد ارتباط می شوند تا هماهنگی های لازمه را جهت انتقال دامنه شما به میزبان فا انجام دهند، مدت زمان تقریبی انتقال دامنه شما به میزبان فا از 24 الی 72 ساعت در صورت همکاری مشترک با کارشناسان میزبان فا متغیر است. و توجه داشته باشید که شما در حقیقت هزینه ای بابت انتقال دامنه خود به میزبان فا نمی پردازید، هزینه ای که بابت انتقال به میزبان فا پرداخت می کنید، صرف تمدید یکساله دامنه شما در میزبان فا می شود، در این قسمت قادر هستید مراحل انتقال به میزبان فا را مشاهده کنید:

 • در ابتدا بر روی دکمه سفارش انتقال دامنه در پایین این صفحه کلیک کنید تا به پرتال فروش و پشتیبانی از مشتریان میزبان فا منتقل شوید.
 • توجه داشته باشید که گزینه (میخواهم دامنه ام را منتقل کنم به پشتیبانی میزبان فا) انتخاب شده باشد و در این مرحله نام دامنه خود را وارد کنید.
 • سپس بر روی دکمه قابلیت ثبت کلیک کنید، و اگر پیغام موجود است، هم اکنون سفارش دهید را مشاهده نمودید بر روی دکمه افزودن به کارت کلیک کنید.
 • در مرحله سوم یعنی، dns های پیشفرض دامنه خود را وارد کنید تا پس از انتقال دامنه شما، این dns ها بر روی دامنه شما تنظیم شوند و به مرحله بعد بروید.
 • در مرحله چهارم توجه کنید که نوع سفارش شما، انتقال دامنه باشد و نام دامنه شما کاملا صحیح باشد و در صورت صحیح بودن بر روی دکمه تکمیل سفارش کلیک کنید.
 • در مرحله پنجم اطلاعات کاربری خود را با دقت به صورت انگلیسی وارد کنید و اگر مشترک میزبان فا هستید بر روی دکمه ورود کلیک کنید، سپس سفارش خود را تکمیل کنید.
 • پس از اتمام مراحل سفارش و پرداخت هزینه ســفارش انتقال، کارشناسان میزبان فا از طریق تیکت و ایمیل جهت هماهنگی مــراحل انتقال دامنه با شــما وارد ارتباط می شـوند.
 • در مرحله آخر پس از انتقال کامل دامنه شما به میزبان فا، کارشناسان شرکت دامنه شما را برای یکسال تمدید می کنند و نتیجه نهایی انتقال و تمدید دامنه را به شما اطلاع می دهند.
ثبت آنلاین دامنه

از طریق کلیک نمودن بر روی دکمه زیر، وارد مراحل پیوسته ثبت دامنه در پرتال فروش و پشتیبانی از مشتریان میزبان فا خواهید شد.

تعرفه دامنه ها

از طریق کلیک نمودن بر روی دکمه زیر قادر هستید، تعرفه ثبت انواع پسوند های متفاوت دامنه ها را قبل از خرید دامنه مشاهده کنید.

سوالات متداول دامنه

از طریق کلیک نمودن بر روی دکمه زیر قادر هستید، به لیست سوالات مرتبط با ثبت دامنه های ملّی و بین المللی دسترسی داشته باشید.

قوانین ثبت دامنه

از طریق کلیک نمودن بر روی دکمه زیر قادر هستید قوانین جهانی ثبت دامنه های ملّی و بین المللی را قبل از خرید دامنه مشاهده کنید.