قیمت دامنه ها ۱۳۹۷-۹-۹ ۱۵:۳۱:۵۶ +۰۰:۰۰

قیمت ثبت انواع دامنه ها در میزبان فا

تعرفه ارائـه انـواع پسوند های دامنه!

با توجه به متفاوت بودن تعرفه ثبت انواع دامنه های ملّی و بین المللی در میزبان فا شما قادر هستید در این صفحه از قیمت ثبت انواع پسوند های دامنه مطلع شوید، قیمت های ثبت دامنه با توجه به نرخ ارز تعیین می گردند و ممکن است طی فواصل زمانی مختلف بروزرسانی شوند، پس از ثبت دامنه دلخواه خود در هر زمان که تمایل داشته باشید قادر هستید از تعرفه تمدید آن دامنه و ثبت دامنه های جدید تر در این صفحه باخبر شوید.

قیمت دامنه ها در میزبان فا

در این صفحه قادر هستید از قیمت ثبت انواع پسوند های دامنه در میزبان فا مطلع شوید، با توجه به این که دامنه های بین المللی در میزبان فا زیر نظر شرکت Resello ثبت می گردد و دامنه های ملّی نیز زیر نظر سازمان فیزیک نظری ایرنیک ثبت می گردد، بدیهیست که میزبان فا نماینده رسمی شرکت های نامبرده می باشد و به محض افزایش یا کاهش تعرفه های جهانی و کشوری ثبت دامنه، قیمت های موجود در این صفحه را بروزرسانی می کند و تاریخ آخرین بروزرسانی قیمت ها را نیز همواره میتوانید در این صفحه مشاهده فرمایید، در این شرایط مشترک برای تمدید دامنه خریداری شده در سال های بعد میبایست تعرفه جدید آن پسوند را بپردازد، همچنین توجه داشته باشید که قیمت ثبت، تمدید و انتقال هر پسوند دامنه در میزبان فا یکسان است، مثلا اگر قیمت ثبت دامنه ir. مبلغ 6000 تومان باشد، قیمت تمدید و انتقال این پسوند دامنه نیز دقیقا مانند تعرفه ای ثبت آن است که در این صفحه ارائه می شود. همچنین تمام تعرفه های ارائه شده در این صفحه برای ثبت، تمدید و انتقال دامنه برای یک سال (12 ماه) است، در صورتی که تمایل دارید به تعداد زیاد دامنه به ثبت برسانید (بالای 35 عدد) برای دریافت کد تخفیف با تیم فروش میزبان فا وارد ارتباط شوید و همچنین در هنگام انتخاب پسوند های خاص کشوری دامنه ها مثل: asia. و us. و de. و eu. حتما توجه داشته باشید که این ها پسوند های رسمی کشور های مختلف هستند، و پیش از ثبت آن ها میبایست قوانین خاص ثبت این نوع دامنه ها را مطالعه کنید.

com.

195,000 تومان

ir.

6,000 تومان

net.

259,000 تومان

org.

252,500 تومان

co.

499,000 تومان

info.

299,000 تومان

org.ir.

6,000 تومان

net.ir.

6,000 تومان

id.ir.

6,000 تومان

ac.ir.

6,000 تومان

co.ir.

6,000 تومان

sch.ir.

6,000 تومان

ثبت آنلاین دامنه

از طریق کلیک نمودن بر روی دکمه زیر، وارد مراحل پیوسته ثبت دامنه در پرتال فروش و پشتیبانی از مشتریان میزبان فا خواهید شد.

انتقال دامنه

از طریق کلیک نمودن بر روی دکمه زیر قادر هستید، شرایط و قوانین انتقال دامنه را مشاهده کنید، و دامنه خود را به میزبان فا منتقل کنید.

سوالات متداول دامنه

از طریق کلیک نمودن بر روی دکمه زیر قادر هستید، به لیست سوالات مرتبط با ثبت دامنه های ملّی و بین المللی دسترسی داشته باشید.

قوانین ثبت دامنه

از طریق کلیک نمودن بر روی دکمه زیر قادر هستید قوانین جهانی ثبت دامنه های ملّی و بین المللی را قبل از خرید دامنه مشاهده کنید.